Bamboolik Jednorázové vkládací plenky SAP 56 ks (8595642912108)

Bamboolik Jednorázové vkládací plenky SAP, 56 ks

Bamboolik Jednorázové vkládací plenky SAP, 56 ks

Jednorázové vkládací plenky – varianta BATOLE Používáte látkové plenky a blíží se čas dovolených, kdy si budete užívat odpočinku bez pračky v dosahu? Nebo naopak používáte výhradně jednorázové plenky a občas vás napadne, zda by to nešlo s aspoň o něco menším množstvím odpadu? Pak jste na správném místě. Jednorázové vkládací plenky se používají v kombinaci se svrchními kalhotkami z moderního materiálu membránového typu, které zadržují vlhkost uvnitř, ale přitom ke kůži propouští vzduch, takže se dítě tolik nezapařuje Jednorázovou vkládací plenku po použití vyhodíte, kalhotky vyvětráte (proto doporučujeme mít nejméně 2 ks) a vložíte další vkládací plenky Svrchní kalhotky můžete s novými vnitřky použít opakovaně a pouze větrat, vyperete je v případě ušpinění nebo cca jednou za 2–3 týdny … (prodeti.cz)

Bamboolik Jednorázové vkládací plenky celulóza, 56 ks

Bamboolik Jednorázové vkládací plenky celulóza, 56 ks

Jednorázové vkládací plenky – varianta KOJENEC Používáte látkové plenky a blíží se čas dovolených, kdy si budete užívat odpočinku bez pračky v dosahu? Nebo naopak používáte výhradně jednorázové plenky a občas vás napadne, zda by to nešlo s aspoň o něco menším množstvím odpadu? Pak jste na správném místě. Jednorázové vkládací plenky se používají v kombinaci se svrchními kalhotkami z moderního materiálu membránového typu, které zadržují vlhkost uvnitř, ale přitom ke kůži propouští vzduch, takže se dítě tolik nezapařuje Jednorázovou vkládací plenku po použití vyhodíte, kalhotky vyvětráte (proto doporučujeme mít nejméně 2 ks) a vložíte další vkládací plenky Svrchní kalhotky můžete s novými vnitřky použít opakovaně a pouze větrat, vyperete je v případě ušpinění nebo cca jednou za 2–3 týdny … (prodeti.cz)

Bamboolik Jednorázové separační pleny Economy 2× 100 ks …

Bamboolik Jednorázové separační pleny Economy 2× 100 ks (8595642920387)

Dětské pleny separační, jednorázové, 100% polypropylen (netkaná textilie) S jednorázovými plenkami Bamboolik bude přebalovaní vaší ratolesti hned jednodušší. Separační plenky mají za úkol nejen udržet delší pocit sucha, ale také slouží ke snadnějšímu a hygienickému odstranění stolice. Plenku jednoduše rozložte na co největší plochu pleny a dítě zabalte jako obvykle. Přebalte ihned po pokakání nebo nejpozději po 2 až 3 hodinách. Plenky Economy bezpečně zachytí obsah stolice a udrží sucho. Separační plenky jsou vyrobené ze 100% polypropylenu a v balení je celkem 200 kusů. Klíčové vlastnosti separačních plenek Balmboolik Economy, 2 × 100 ksJednorázové separační plenky Bamboolik EconomyPlenky jsou vyrobené ze 100% polypropylenu - netkané textiliePleny Economy udrží delší… (alza.cz)

Bamboolik Jednorázové separační pleny Deluxe - balení 100 ks

Bamboolik Jednorázové separační pleny Deluxe - balení 100 ks

NÁŠ TIP: Pokud je rozstřihnete napůl, představují v kombinaci s mycím olejem Medvídek perfektní ekologickou variantu vlhčených ubrousků. JAK PLENKA FUNGUJE? Jednorázové separační pleny Bamboolik – návod k použití 1. Na plenku rozložte separační plenku tak, aby zakrývala co největší plochu pleny a přitom nevyčnívala z kalhotek. (V případě potřeby ji můžete zahnout pod okraje vkládací plenky.) 2. Dítě zabalte do plenky jako obvykle. Separační plenka sníží míru vlhkosti na jeho pokožce. Přebalujte nejpozději po 2–3 hodinách nebo co nejdříve po pokakání. 3. Pokud je plenka pokakaná, uchopte separační plenku za čisté okraje a sejměte z pleny tak, aby obsah zůstal v separační plence. Separační plenku včetně obsahu vyhoďte do odpadkového koše. Plenu, která díky separační plence neobsahuje… (prodeti.cz)

Bamboolik Jednorázové separační pleny Economy - Sada 2x100ks

Bamboolik Jednorázové separační pleny Economy - Sada 2x100ks

Separační plenky jednorázové Economy – 2×100 ks slouží ke snadnému a hygienickému odstranění stolice a zvýšení pocitu sucha vašeho děťátka. JAK PLENKA FUNGUJE? 1. Na plenku rozložte separační plenku tak, aby zakrývala co největší plochu pleny a přitom nevyčnívala z kalhotek. (V případě potřeby ji můžete zahnout pod okraje vkládací plenky.) 2. Dítě zabalte do plenky jako obvykle. Separační plenka sníží míru vlhkosti na jeho pokožce. Přebalujte nejpozději po 2–3 hodinách nebo co nejdříve po pokakání. 3. Pokud je plenka pokakaná, uchopte separační plenku za čisté okraje a sejměte z pleny tak, aby obsah zůstal v separační plence. Separační plenku včetně obsahu vyhoďte do odpadkového koše. Plenu, která díky separační plence neobsahuje hrubé nečistoty, můžete dát do koše na prádlo nebo pračky,… (prodeti.cz)

Uživatele, kteří hledají "Bamboolik Jednorázové vkládací plenky SAP 56 ks (8595642912108)" se dívají také na:

Kurzweil ks-40a recenze

Bamboolik Dlouhá vkládací plena Duo - sada 3ks

Bamboolik Dlouhá vkládací plena Duo - sada 3ks

Dlouhá „vkládačka“, která zvýší savost plenkového balení. Vložíte do kapsy tvarované plenky DUO, kterou následně vložíte do svrchních kalhotek DUO. Takto vycpané přebalení nejlépe vyhovuje miminkům mezi 8 – 15 kg.   Složení: 1. 1.vrstva: 80% bambusová viskóza, 20% polyester Ostatní vrstvy: 100 % polyester   (prodeti.cz)

Bamboolik Krátká vkládací plena Duo - sada 3ks

Bamboolik Krátká vkládací plena Duo - sada 3ks

Krátká „vkládačka“, která zvýší savost plenkového balení. Vložíte do kapsy** tvarované plenky DUO, kterou následně vložíte do svrchních kalhotek DUO. Takto vycpané přebalení nejlépe vyhovuje miminkům mezi **4 – 10 kg. Složení: 1. 1.vrstva: 80% bambusová viskóza, 20% polyester Ostatní vrstvy: 100 % polyester (prodeti.cz)

Bamboolik Tvarovaná vkládací plena s kapsou Duo - sada 3ks

Bamboolik Tvarovaná vkládací plena s kapsou Duo - sada 3ks

Takzvaná „vkládačka“, díky které plenka absorbuje tekutiny. Vložíte do svrchních kalhotek, v případě potřeby přidáte do vnitřní kapsy krátkou nebo dlouhou vkládací plenku.    Je oboustranná. Na jedné straně má flís, na druhé bambusové froté. Flís na kůži miminka zajistí pocit absolutního sucha, naopak v bambusu bude miminko vědět o tom, že se počuralo. Má kapsu. Do té můžete přidat cokoliv dle aktuální potřeby. My navrhujeme krátkou vkládačku pro kojence nebo dlouhou pro batole, ale když na to přijde, do kapsy můžete dát cokoliv, klidně i obyčejnou čtvercovou plenku. Žádné cvakání na patentky, použití je intuitivní, prostě vložíte do svrchních kalhotek. Přehledné schémátko na obrázku níže. Velikost je naprosto univerzální, padne jak novorozenci, tak batoleti, viz obrázek. Bod 1 z obrázku… (prodeti.cz)

Bella Baby Happy 5 Junior jednorázové plenky 12-25kg 58 ks

Bella Baby Happy 5 Junior jednorázové plenky 12-25kg 58 ks

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníBulharštinaČeštinaHolandštinaAngličtinaEstonštinaFinštinaLotyštinaLitevštinaSlovenštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Plenky Varianta - Junior Dětské "5" (ageo.cz)

Bella Baby Happy 1 Newborn jednorázové plenky 2-5kg 42 ks

Bella Baby Happy 1 Newborn jednorázové plenky 2-5kg 42 ks

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéSkladováníDoba expirace: 3 roky. Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníBulharštinaChorvatštinaČeštinaHolandštinaAngličtinaFinštinaFrancouzštinaNěmčinaMaďarštinaKorejštinaLotyštinaPolštinaRumunštinaSlovenštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Plenky Varianta - Newborn Dětské "1" (ageo.cz)

Bella Baby Happy 4+ Maxi plus jednorázové plenky 9-20kg 62 ks

Bella Baby Happy 4+ Maxi plus jednorázové plenky 9-20kg 62 ks

Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníBulharštinaChorvatštinaČeštinaDánštinaHolandštinaAngličtinaEstonštinaFinštinaNěmčinaLotyštinaLitevštinaSlovenštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Plenky Varianta - Maxi plus Dětské "4+" (ageo.cz)

Pampers Active Baby 6 Extra large 13- 18 kg, 56 ks GIANTPACK -…

Pampers Active Baby 6 Extra large 13- 18 kg, 56 ks GIANTPACK - jednorázové pleny

Plenky Pampers Active Baby-dry 15+kg byly speciálně navrženy tak, abyste vaše miminko mohla jemně zavinout a dopřát mu tak pocit pohodlí a bezpečí. Ať se vaše děti probouzejí do skvělého rána s plenkami Pampers Active Baby-Dry. Každé dobré ráno začíná s až 12-ti hodinovým osvědčeným pocitem sucha vašeho miminka. profilovaná absorpční vrstva a jádro, které absorbuje vlhkost a uzavírá ji uvnitř nové a zábavné obrázky jemné, pružné boky, které se roztahují a stahují a poskytují tak příjemný pocit pohodlí miminku Upozornění: Udržujte obal i držadlo obalu mimo dosah dětí, abyste předešli nebezpečí udušení a v případě držadla také nebezpečí uškrcení. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 2.353 Výška (cm): 49.00 Šířka (cm): 24.70 Hloubka (cm): 12.50 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 4.732 Výška … (prodeti.cz)

Huggies Ultra Comfort Jumbo vel. 3 5-8 kg dětské plenky 56 ks

Huggies Ultra Comfort Jumbo vel. 3 5-8 kg dětské plenky 56 ks

Dětské pleny HUGGIES® Ultra Comfort Jumbo vel. 3 jsou vyrobeny z velmi měkkého prodyšného materiálu se speciálními mikropóry. Dětská pokožka tak může volně dýchat, zůstává v suchu a nedochází k opruzení. Plenky mají elastický pas a pružná ouška, takže vašemu děťátku zajišťují neomezený pohyb a neposouvají se. Díky pohodlnému tvaru těsně přiléhají k tělíčku dítěte, jemně ho obepínají a vše zůstává tam, kde má. Plenky rychle absorbují vlhkost, protože jsou vybaveny jedinečnou vrstvou, která během několika málo okamžiků vlhkost pohltí a rozprostře ji po celé své délce. Hlavní vlastnosti: měkký prodyšný materiál pro suchou pokožku elastický pás a pružná ouška pro volný pohyb rychlá absorpce vlhkosti dokonale chrání před protečením určené pro děti od 5-8 kg veselé obrázky navržené přímo pro… (drmax.cz)

Zesilovač Renkforce SAP-702

Zesilovač Renkforce SAP-702

HiFi mini zesilovač s masivním hliníkovým čelním panelem a 3 audio vstupy (cinch) pro CD, tuner a AUX. Oddělené ovladače pro basy a výšky umožňují optimální přizpůsobení připojených reproduktorů. Proto je tento malý zesilovač ideální pro mnoho oblastí použití: ať už jako centrála vaší HiFi sestavy, jako druhý zesilovač nebo do pokoje pro hosty. - velmi kompaktní provedení - oddělené ovladače pro basy a výšky - snadná obsluha - přepínač vstupů pro CD, tuner a AUX - vypínač s LED ukazatelem Technické údaje: - barva: hliník / černá - provozní napětí: 230V AC - výstupní výkon: 2x 20 W - frekvenční rozsah: 20 - 25.000Hz - připojení: 3 audio vstupy (přípojky reproduktorů) - rozměry (š x v x h): 170 x 65 x 200mm (tipa.eu)

Mini zesilovač renkforce sap-702

Mini zesilovač renkforce sap-702

Mini zesilovač Renkforce SAP-702 HiFi mini zesilovač s masivním hliníkovým čelním panelem a 3 audio vstupy (cinch) pro CD, tuner a AUX. Oddělené ovladače pro basy a výšky umožňují optimální přizpůsobení připojených reproduktorů. Proto je tento malý zesilovač ideální pro mnoho oblastí použití: ať už jako centrála vaší HiFi sestavy, jako druhý zesilovač nebo do pokoje pro hosty. - velmi kompaktní provedení - oddělené ovladače pro basy a výšky - snadná obsluha - přepínač vstupů pro CD, tuner a AUX - vypínač s LED ukazatelem Technické údaje: - barva: hliník / černá - provozní napětí: 230V AC - výstupní výkon: 2x 20 W - frekvenční rozsah: 20 - 25.000Hz - připojení: 3 audio vstupy (přípojky reproduktorů) - rozměry (š x v x h): 170 x 65 x 200mm (fonetip.cz)

Sada: Vkládací podlážka (2 ks)

Sada: Vkládací podlážka (2 ks)

Z bílého polypropylenu. ŠxH cca 26x36cm. (otto-cz)

Bobánek Vkládací plena pro dospělé 1 ks

Bobánek Vkládací plena pro dospělé 1 ks

BOBÁNEK Vkládací plena pro dospělé je vyrobena z vysoce savého jemného mikrovlákna. Obsahuje čtyři vrstvy je velmi příjemná k pokožce a rychle schne. Vkládací plena je vhodná do inkontinenčních kalhotek pro dospělé. Její použití je diskrétní a pohodlné. Má jednoduchou údržbu, nemusí se žehlit, ani vyvářet. Její používání je šetrné k přírodě. Z vysoce savého jemného bambusového froté Složena ze 4 vrstev Vysoce savá Rozměr 60x18 cm (drmax.cz)

Bobánek Set vkládacích plen - bambus 3 ks

Bobánek Set vkládacích plen - bambus 3 ks

Bobánek Set vkládacích plen (3ks) z vysoce jemného bambusového froté. Pleny jsou složeny ze 4 vrstev, antibakteriální a velmi příjemné k dětské pokožce. Začněte používat dvě vkládací pleny, zvýšíte tím savost pleny a prodloužíte dobu mezi přebalením. Vaše miminko povyrostlo a vy musíte často přebalovat? Už Vám nestačí jen jedna vkládací plena? Nevadí. Začněte používat dvě vkládací pleny, zvýšíte tím savost pleny a prodloužíte dobu mezi přebalením. Bambusová vkládací plena je: z vysoce savého jemného bambusového froté. antibakteriální a velmi příjemná k dětské pokožce. složena ze 4 vrstev. vysoce savá a její rozměr je 14 cm x 35 cm. (prodeti.cz)

Bobánek Vkládací plena novorozenecká fleece 1 ks

Bobánek Vkládací plena novorozenecká fleece 1 ks

Bobánek Vkládací plena novorozenecká fleece bambusovo uhlíková je vyrobena z vysoce savého a jemného materiálu. Je velmi jemná, nedráždivá a příjemná k citlivé dětské pokožce. Bambusovo uhlíková plena je složena ze čtyř vrstev. Vložením plenky zvýšíte savost. Vysoce savý a jemný materiál Nedráždí citlivou dětskou pokožku Složena ze čtyř vrstev Složení: 100% polyester s příměsí bambusovo-uhlíkového jádra Použití: Vkládací plenu můžete používat do plenek a svrchních kalhotek Bobánek. Pokud použijete dvě pleny zvýšíte tím savost a prodloužíte dobu mezi přebalením. (drmax.cz)

T-tomi Bambusové vkládací pleny 2 ks

T-tomi Bambusové vkládací pleny 2 ks

Vkládací pleny mají vysoce savé 4-vrstvé jádro. Jsou skvělým doplňkem k našim kalhotkovým plenám. 2 vysoce savé vkládací 4-vrstvé bambusové pleny sada obsahuje 2 kusy vkládacích plen vysoce savé vnitřní jádro pleny jsou antialergické a antibakteriální rozměr 15 x 35 cm Pleny splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let. Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost materiálu. (drmax.cz)

Jednorázové hygienické podložky 10 ks

Jednorázové hygienické podložky 10 ks

Jednorázové hygienické podložky chrání matraci před znečištěním. V balení 10 kusů. (pilulka.cz)

Teddies Lokomotiva vkládací 8 ks plast 26 cm

Teddies Lokomotiva vkládací 8 ks plast 26 cm

Veselá vkládačka s osmi vkládacími kousky různých tvarů, od geometrických tvarů, až po zvířátka, v provedení barevné parní lokomotivy. Vhodná je pro děti už od 12 měsíců věku. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Hračka má několik různých tvarů vkládacích otvorů. (prodeti.cz)

Jednorázové prsní vložky 60 ks

Jednorázové prsní vložky 60 ks

Jednorázové prsní vložky MedPharma jsou antibakteriální, vysoce absorpční, prodyšné, s dvoubodovou fixací, samostatně balené, měkké, pohodlné, diskrétní. Spolehlivě chrání proti úniku mateřského mléka.PopisVysoce absorpční laktační MedPharma prsní vložky jsou určeny pro všechny kojící ženy. Díky pružné gumičce po stranách se přizpůsobí různé velikosti prsou. Speciální složení s jemnou netkanou textilií na povrchu umožňuje maximální prodyšnost. Dvoubodová fixace udržuje prsní vložku na jednom místě, a tak předchází možnému mechanickému podráždění bradavek. Vysoká absorpční schopnost díky pětivrstvému složení. Udržují pokožku dlouhodobě suchou, čímž napomáhají předcházet vzniku ragád. Poskytují komfort během dne i v noci. Samostatně balené, což zajišťuje jejich hygienickou čistotu a… (ageo.cz)

Jednorázové podložky Akuku 5 ks

Jednorázové podložky Akuku 5 ks

Jednorázové hygienické podložky Akuku. Balení obsahuje 5 kusů. (pilulka.cz)

Prsní vložky jednorázové 60 ks

Prsní vložky jednorázové 60 ks

Komfortní a nenápadné, maximálně pohodlné. Průměrná tloušťka pouze 2 mm a tvarování pomáhají zajistit, že vložky nejsou vidět pod oblečením. (pilulka.cz)

Ochranné jednorázové rukavice xl, 100 ks

Ochranné jednorázové rukavice xl, 100 ks

Technické parametryHodnotaRozměr, délka24 cmBarvaTransparentníVelikostXL (fonetip.cz)

Fino jednorázové rukavice M 10 ks

Fino jednorázové rukavice M 10 ks

Popis FINO jednorázové latexové úklidové rukavice 10 ks, velikost M jsou nenahraditelné při každodenní domácí práci. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Bezpečnostní varováníTento produkt obsahuje 100% přírodní latex, který může způsobovat alergické reakce lidem, kteří jsou na něj citliví. Vyhněte se… (ageo.cz)

Fino jednorázové rukavice S 10 ks

Fino jednorázové rukavice S 10 ks

Popis Latexové úklidové rukavice, balení 10 ks, velikost S. (ageo.cz)

Avent Prsní vložky jednorázové 60 ks

Avent Prsní vložky jednorázové 60 ks

Ultra tenké prsní vložky mají hebkou a velmi příjemnou svrchní vrstvu ve tvaru včelích pláství. Prodyšný přírodní materiál je vysoce absorpční a pomáhá zachytit vlhkost. Namáhaná a citlivá pokožka tak zůstává zcela v suchu. Vnější vrstva je nepropustná, takže není třeba se obávat nevzhledných skvrn na oblečení. Tloušťka pouze 2 mm a vhodné tvarování zajišťují, aby vložky nebyly vidět pod oblečením. Dvě lepicí pásky na vnější straně zabraňují nepříjemnému posouvání v podprsence. Vložky jsou jednotlivě balené, a zajišťují tak maximální hygienu doma i na cestách. Hlavní výhody: příjemně měkké a prodyšné přírodní materiály tenké a nenápadné pod oblečením vlhkost zůstává uvnitř vložky a pokožka je suchá oblečení je suché bez nevzhledných skvrn 2 samolepicí pásky proti posouvání v podprsence… (drmax.cz)

Prsní vložky jednorázové 100 ks

Prsní vložky jednorázové 100 ks

Komfortní a nenápadné, maximálně pohodlné. Průměrná tloušťka pouze 2 mm a tvarování pomáhají zajistit, že vložky nejsou vidět pod oblečením. (pilulka.cz)

Bambusové vkládací pleny 12 x 30 cm 2 ks

Bambusové vkládací pleny 12 x 30 cm 2 ks

Bambusové vkládací pleny jsou vyrobeny z vysoce savého jemného bambusového froté, které je antibakteriální a je velmi příjemné k dětské pokožce. Jsou skvělým doplňkem ke kalhotkovým plenám.Parametry2 vysoce savé vkládací 3-vrstvé bambusové pleny, antialergické a antibakteriální, rozměr: 12 x 30 cm. Balení2 ksNáš tipV naší nabídce naleznete také další produkty pro přebalování dětí. (ageo.cz)

Fino jednorázové rukavice L 10 ks

Fino jednorázové rukavice L 10 ks

Popis Úklidové rukavice FINO oceníte při úklidu celé domácnosti.      (ageo.cz)

Ochranné jednorázové rukavice l, 100 ks

Ochranné jednorázové rukavice l, 100 ks

Technické parametryHodnotaRozměr, délka24 cmBarvaTransparentníVelikostL (fonetip.cz)

Linteo Baby Jednorázové bryndáčky 10 ks

Linteo Baby Jednorázové bryndáčky 10 ks

Jednorázové cestovní bryndáčky jsou perfektní jak na cestování tak i použití doma. Vyrobeno ze tří ochranných vrstev, tudíž vysoce absorpční a nepropustné. Uchycení díky samolepícím proužkům. Žlábek k zachycení padajícího jídla. Maximální bezpečnost a spolehlivost zaručena Státním zdravotním ústavem. (prodeti.cz)

Gillette Blue3 ( 3 Ks ) - Jednorázová holítka

Gillette Blue3 ( 3 Ks ) - Jednorázová holítka

Blue3 ( 3 Ks ) - Jednorázová holítka - díky těmto jednorázovým holítkům docílíte nejjednoduššího oholení bez podráždění - výkyvná holicí hlavice - výsledkem hladké oholení - zvlhčující pásek - svěží pleť bez zarudnutí Použití: Nejprve navlhčete tvář a naneste na vousy gel na holení. Poté vousy oholte po směru růstu. (prodejparfemu.cz)

Panda Mini 54 ks - jednorázové pleny

Panda Mini 54 ks - jednorázové pleny

Samozřejmostí je vysoká prodyšnost, anatomický tvar. Boční elastické volánky zajišťující volný přístup vzduchu k dětské pokožce a zmenšují tak riziko vzniku jejího podráždění. Pleny Panda jsou novou značkou spol. Bella Bohemia, vyrábějící oblíbené dětské pleny Bella Háppy. (prodeti.cz)

Avent Prsní vložky jednorázové 24 ks

Avent Prsní vložky jednorázové 24 ks

Ultra tenké prsní vložky mají hebkou a velmi příjemnou svrchní vrstvu ve tvaru včelích pláství. Prodyšný přírodní materiál je vysoce absorpční a pomáhá zachytit vlhkost. Namáhaná a citlivá pokožka tak zůstává zcela v suchu. Vnější vrstva je nepropustná, takže není třeba se obávat nevzhledných skvrn na oblečení. Tloušťka pouze 2 mm a vhodné tvarování zajišťují, aby vložky nebyly vidět pod oblečením. Dvě lepicí pásky na vnější straně zabraňují nepříjemnému posouvání v podprsence. Vložky jsou jednotlivě balené, a zajišťují tak maximální hygienu doma i na cestách. Hlavní výhody: příjemně měkké a prodyšné přírodní materiály tenké a nenápadné pod oblečením vlhkost zůstává uvnitř vložky a pokožka je suchá oblečení je suché bez nevzhledných skvrn 2 samolepicí pásky proti posouvání v podprsence… (drmax.cz)

Mikrovláknové vkládací pleny 12 x 30 cm 2 ks

Mikrovláknové vkládací pleny 12 x 30 cm 2 ks

Mikrovláknové vkládací pleny jsou vyrobeny z vysoce savého mikrovláknového jemného materiálu, který je velmi příjemný k dětské pokožce. Jsou skvělým doplňkem ke kalhotkovým plenám.Parametry2 vysoce savé vkládací 3-vrstvé mikrovláknové pleny, vysoce savé vnitřní jádro, rozměr: 12 x 30 cm. Balení2 ksNáš tipV naší nabídce naleznete také další produkty pro přebalování dětí. (ageo.cz)

Ochranné jednorázové rukavice m, 100 ks

Ochranné jednorázové rukavice m, 100 ks

Technické parametryHodnotaRozměr, délka24 cmBarvaTransparentníVelikostM (fonetip.cz)

Baby Born plenky (5 ks)

Baby Born plenky (5 ks)

PLENKY PRO BABY BORN Př (mrakyhracek.cz)

KCL 759 Jednorázové rukavice SivoChem 40 ks

KCL 759 Jednorázové rukavice SivoChem 40 ks

KCL 759 Jednorázové rukavice SivoChem 40 ks (conrad.cz)

Fino jednorázové rukavice pudrované S 50 ks

Fino jednorázové rukavice pudrované S 50 ks

Popis Latexové pudrované rukavice, balení 50 ks, velikost S.   (ageo.cz)

TORO Jednorázové plastové rukavice, 50 ks,

TORO Jednorázové plastové rukavice, 50 ks,

TORO Jednorázové plastové rukavice, 50 ks,, kategorie: ÚKLID | GUMOVÉ RUKAVICE (kitos.cz)

Medpharma Prsní vložky jednorázové 60 ks

Medpharma Prsní vložky jednorázové 60 ks

Jednorázové prsní vložky jsou vysoce absorpční díky pětivrstvému složení, které udržuje pokožku dlouhodobě suchou. Napomáhají předcházet vzniku prasklinek prsou. Hlavní vlastnosti: jemná netkaná textilie na povrchu umožňuje maximální prodyšnost fixace na dvou místech udrží prsní vložky na svém místě samostatně balené, což zajišťuje jejich hygienickou čistotu a zvyšuje komfort uživatelek nejen na cestách (drmax.cz)

Avent Prsní vložky jednorázové 100 ks

Avent Prsní vložky jednorázové 100 ks

Ultra tenké prsní vložky mají hebkou a velmi příjemnou svrchní vrstvu ve tvaru včelích pláství. Prodyšný přírodní materiál je vysoce absorpční a pomáhá zachytit vlhkost. Namáhaná a citlivá pokožka tak zůstává zcela v suchu. Vnější vrstva je nepropustná, takže není třeba se obávat nevzhledných skvrn na oblečení. Tloušťka pouze 2 mm a vhodné tvarování zajišťují, aby vložky nebyly vidět pod oblečením. Dvě lepicí pásky na vnější straně zabraňují nepříjemnému posouvání v podprsence. Vložky jsou jednotlivě balené, a zajišťují tak maximální hygienu doma i na cestách. Hlavní výhody: příjemně měkké a prodyšné přírodní materiály tenké a nenápadné pod oblečením vlhkost zůstává uvnitř vložky a pokožka je suchá oblečení je suché bez nevzhledných skvrn 2 samolepicí pásky proti posouvání v podprsence… (drmax.cz)

Nůž UH jednorázový 24 ks ORION

Nůž UH jednorázový 24 ks ORION

Nůž jednorázový. Materiál: plast. Sada 24 ks. Max. teplota pro použití 70 °C. Nepoužívat v MVT! Rozměry: d. 17 cm, š. 2 cm. (oriondomacipotreby.cz)

Rukavice jednorázové bezpudrové velikost M 100 ks

Rukavice jednorázové bezpudrové velikost M 100 ks

Rukavice vinylové jednorázové jsou diagnostické a ochranné rukavice neobsahující latex - vhodné i pro alergiky. Jsou bezpudrové a nesterilní. Velikost M. (ageo.cz)

Rukavice jednorázové bezpudrové velikost XL 100 ks

Rukavice jednorázové bezpudrové velikost XL 100 ks

Rukavice vinylové jednorázové jsou diagnostické a ochranné rukavice neobsahující latex - vhodné i pro alergiky. Jsou bezpudrové a nesterilní. Velikosti XL.  (ageo.cz)

KCL 759 Jednorázové rukavice SivoChem 40 ks

KCL 759 Jednorázové rukavice SivoChem 40 ks

KCL 759 Jednorázové rukavice SivoChem 40 ks (conrad.cz)

Mercator Rukavice vinylové jednorázové 100 ks, L

Mercator Rukavice vinylové jednorázové 100 ks, L

Jednorázové rukavice jsou nezbytným pomocníkem při úklidu. Nejen, že vás ochrání před nepříjemnou nečistotou, ale hlavně chrání vaše ruce před stykem s nebezpečnými čisticími prostředky, které vaše ruce vysušují a ničí. (4home.cz)

Baby Annabell plenky 5 ks

Baby Annabell plenky 5 ks

Plenky nesmí chybět žádnému miminku. Sada pěti kusů. (mrakyhracek.cz)

Happy plenky Midi 52 ks

Happy plenky Midi 52 ks

Popis Plenky Happy jsou moderní prodyšné hygienické výrobky určené pro kojence a děti. Každá z osmi vyráběných velikostí nabízí odlišné vlastnosti přizpůsobené velikosti vývojové etapě dítěte, čímž umožňují zvolit produkt splňující všechny požadavky. Jsou anatomické, s obrázky ke snadnějšímu přebalování. 360°Comfort systém – děťátko je větší a větší, začíná se přetáčet, lézt až konečně vstane a samo chodí. Všechnu energii koncentruje na poznávání světa kolem sebe. V této vývojové fázi zajišťují plenky nejen suchou položku (což je jejich primární funkcionalita), ale také musí umožňovat maximální svobodu pohybu. Systém velmi pohodlné, funkční a zároveň minimálně omezující… (ageo.cz)

Baby Annabell® Plenky, 5 ks

Baby Annabell® Plenky, 5 ks

Plenky pro miminka Baby Annabell. Sada pěti kusů. (bambule.cz)

Rukavice jednorázové bezpudrové velikost S 100 ks

Rukavice jednorázové bezpudrové velikost S 100 ks

Rukavice vinylové jednorázové jsou diagnostické a ochranné rukavice neobsahující latex - vhodné i pro alergiky. Jsou bezpudrové a nesterilní. Velikost S. (ageo.cz)

Gillette Blue3 Cool jednorázové holítka 3 ks

Gillette Blue3 Cool jednorázové holítka 3 ks

Gillette Blue3 Cool pohotová holítka s chladícím efektem zajišťují perfektně hladké oholení kdykoli a kdekoli.... (pilulka.cz)

Canpol babies Jednorázové přebalovací podložky 10 ks

Canpol babies Jednorázové přebalovací podložky 10 ks

Jednorázové hygienické podložky 10 ks chrání matraci před znečištěním. V balení 10 kusů. Jednorázové hygienické podložky chrání matraci před znečištěním. Jsou ideální pro ženy v období po porodu. Jsou vhodné jako ochrana matrace v dětské postýlce, když se dítě učí používat nočník. Podložky můžete použít i při přebalování kojenců. V balení 10 kusů. Rozměr: 60×90 cm, tloušťka 2 mm, obsahují 9 vrstev. Návod k použití: Použitou podložku srolujte a zabalenou v sáčku vyhoďte do koše. Upozornění! Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte. (prodeti.cz)

Bombička N2O šlehačka 10 ks JEDNORÁZOVÁ ORION

Bombička N2O šlehačka 10 ks JEDNORÁZOVÁ ORION

Šlehačkové bombičky s náplní cca 8 g N2O (oxid dusný E942) pro přípravu šlehačky. Jedna bombička našlehá cca 0,5 litru smetany. Šlehačka je velmi chutná. Sada 10 ks. JEDNORÁZOVÉ. Skladujte mimo dosah dětí, v suchu, mimo dosah slunečních paprsků při teplotách do 50 °C, náplň nevdechujte. Bombičky jsou pod stálým tlakem, nepoužívejte pro jiné účely, nevhazujte do ohně. Kovový plášť výrobku je recyklovatelný - ekologicky likvidujte. Vyhazujte pouze prázdné bombičky. Bombičky používejte přesně podle návodu. (oriondomacipotreby.cz)

Bella Happy Lunch bryndáček dětský jednorázový 5 ks

Bella Happy Lunch bryndáček dětský jednorázový 5 ks

Popis Jednorázové bryndáčky Happy Lunch jsou dokonalou alternativou látkových bryndáčků. Vnější savá vrstva z netkané textilie spolu se zadní fóliovou vrstvou skvěle chrání oděv dítěte před znečištěním. Speciální sklopná kapsa poskytuje extra ochranu - zachytává větší kousky jídla odpadávající od malého strávníka. Dva samolepicí pásky na vnitřní straně bryndáčku ho jemně přilepí k oblečení a tím zabrání jeho posunování. Jsou nezastupitelné doma, během cestování a také na procházkách. Není potřeba je prát. Lze je opakovaně používat, dokud se nezašpiní. Jsou vhodné pro domácí užití i na cesty. Jednoduché a pohodlné použití: Odtrhněte perforaci a obraťte kapsu naruby.… (ageo.cz)

Gillette Blue3 Sense Care ( 3 Ks ) - Jednorázová holítka

Gillette Blue3 Sense Care ( 3 Ks ) - Jednorázová holítka

Blue3 Sense Care ( 3 Ks ) - Jednorázová holítka - díky těmto jednorázovým holítkům docílíte nejjednoduššího oholení bez podráždění - výkyvná holicí hlavice - zvlhčující pásek - svěží pleť bez zarudnutí - dokonalý skluz holicího strojku Použití: Nejprve navlhčete tvář a naneste na vousy gel na holení. Poté vousy oholte po směru růstu. (prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít