B-Kids Hrací pult Giraffe’s Fun Station (021105046403)

B kids Hrací pult Amazing Mushroom

B kids Hrací pult Amazing Mushroom

B kids Hrací pult Amazing Mushroom Barevná houbička plná aktivit slouží dětem k objevování barev, tvarů a zvuků, které si mohou samy aktivovat. Pult od podstavce je oddělitelný, děti si tak mohou v poloze na bříšku, nejenom posilovat zádové svalíky, ale pěkně si s houbou pohrát. Kupte dětem zábavnou houbičku! Vhodné pro děti od 9 měsíců Materiál: plast Rozměr balení: 54 x 15 x 41 cm Baterie: 2xAA 1,5V (jsou součástí) Baterie: 2xLR66 1,5V (jsou součástí) (hracky-4kids.cz)

B kids Hudební pult Music Combo

B kids Hudební pult Music Combo

B kids Hudební pult Music Combo je hudební hračkou, u které mohou děti stát. Pult je plný aktivit a slouží dětem k objevování barev, tvarů a zvuků, které si mohou samy aktivovat. Na pultu najdou také otáčivé stránky knížečky. Nožky jde od pultu oddělit. Pro snadné přenášení slouží držadlo. Kupte dětem zábavný hrací pultík! Vhodné pro děti od 12 měsíců MAteriál: Plast Baterie: 2xAA 1,5V (není součástí) Rozměr balení: 57 x 15 x 36 cm (hracky-4kids.cz)

Taf Toys Hrací pult Severní pól

Taf Toys Hrací pult Severní pól

Taf Toys Hrací pult Severní pól je motivem pro ztvárnění pultíku, který je určen pro zavěšení na postýlku i pro použití samostatně. Děti mohou objevit chrastící míček plněný korálky, hrajícího a svítícího medvídka, šustítka, kousátka, pohyblivé kroužky. Celkem dvanáct různých aktivit. Přednosti: podporuje rozvoj jednotlivých smyslů dítěte rozvíjí jemnou a hrubou motoriku Kupte dětem hrací pultík Taf Toys! Vhodné pro děti od 6 let Baterie: 2x AAA nejsou součástí Materiál: plast, textil Rozměr: 37 x 25 x 3 cm Rozměr… (hracky-4kids.cz)

Taf Toys Hrací pult do auta Severní pól

Taf Toys Hrací pult do auta Severní pól

Taf Toys Hrací pult do auta Severní pól je motivem pro ztvárnění pultíku, který je určen pro připevnění k opěrce hlavy předního sedadla. Zavěšuje se nad autosedačku proti směru jízdy. K nastavení se využívá suchých zipů, a to tak, aby na něj dítko dosáhlo. Nožkami dosáhne na kontrastní černobílou podložku s pohyblivými korálky. Mezi zavěšenými hračkami najdou děti ručičkami chrasticícího tučňáka, bezpečné zrcátko s duhou a šusticí kornout se zmrzlinou. Zabavení dítěte přispěje k poklidné jízdě a bezpečnějšímu řízení.… (hracky-4kids.cz)

HM Studio Hrací podložka Mixážní pult

HM Studio Hrací podložka Mixážní pult

HM Studio Hrací podložka Mixážní pult Hudební podložka v podobě DJ mixážního pultu je určená pro děti od 3 let. Holky a kluci mohou hrát na 24 kláves Pokud zapojí k podložce mikrofon, mohou vyzkoušet i karaoke. Přednosti: rozvíjí kretivitu a cit pro hudbu Obsah balení: podložka mixážní pult mikrofon, mp3 kabel, hrací konzole Kupte dětem hrací podložku od HM Studia! Vhodné pro děti od 3 let Rozměr pultu: 90 x 70 cm Baterie: 4 x AA 1,5V (nejsou součástí) Rozměr balení: 47 x 33 x 7,5 cm (hracky-4kids.cz)

Uživatele, kteří hledají "B-Kids Hrací pult Giraffe’s Fun Station (021105046403)" se dívají také na:

Fieldmann fzs 3002-b náhradní díly
Hotpoint-ariston rssg 603 b eu

Mixážní pult IBIZA FULL-STATION s dvoj CD/USB/SD

Mixážní pult IBIZA FULL-STATION s dvoj CD/USB/SD

(torriacars.cz)

Pult mixážní IBIZA FULL-STATION s dvoj CD/USB/SD

Pult mixážní IBIZA FULL-STATION s dvoj CD/USB/SD

Pult mixážní IBIZA FULL-STATION s dvoj CD/USB/SD (tipa.eu)

Bílá komoda s přebalovacím pultem KICOTI Fun

Bílá komoda s přebalovacím pultem KICOTI Fun

Moderní nábytek inspirovaný skandinávským stylem vytvoří pro vaše dítě prostředí, ve kterém bude šťastně vyrůstat. Vyberte kousky, které s nimi díky svému jednoduchému designu porostou a vydrží jim po mnoho let. Součástí komody je i přebalovací pultík. O značce: Na generaci našich nejmenších a nejmilovanějších členů rodiny se zaměřuje značka KICOTI. Nejen, že nábytek splňuje estetickou funkci a řídí se posledními trendy, ale hlavně je vyroben z přírodních, zdravotně nezávadných materiálů a jeho hrany jsou vždy zaoblené, aby nedošlo k úrazu. Zdraví vašeho broučka je přeci vždy na prvním místě. Nátěrové laky a barvy neobsahují žádné škodlivé látky a splnění bezpečnostních směrnic EU je samozřejmostí. (bonami.cz)

G21 ordinace 57686 Hrací set - pult s příslušenstvím

G21 ordinace 57686 Hrací set - pult s příslušenstvím

Hrací set G21 ordinace - pult s příslušenstvím Hraje si vaše dítě rádo na doktora? Neustále vám zavazuje ruce fáčem, lepí vám náplasti na prsty a měří vám teplotu? Pak se vám postaráme o super dárek, s kterým stoprocentně uspějete. Lékařská ordinace s příslušenstvím od značky G21 ohromí vás i vaše děti! Uvnitř balení na vás čeká kompletní vybavení lékařské ordinace. Kromě základního vybavení, jako je stetoskop, teploměr a obvazy, zde najdete mnoho nástrojů pro různá vyšetření, krabičky s potisky léků, kapačku, brýle a další nezbytnosti. Na lékařský pultík mohou děti posadit všechny své plyšáky a ošetřit pěkně jednoho po druhém. Celý komplet je vyrobený z kvalitního plastového materiálu. Materiál je lehký, pevný a 100% nezávadný, proto super hře nestojí nic v cestě. Specifikace: Materiál:… (kokiskashop.cz)

Intex 57162 hrací centrum fishing fun

Intex 57162 hrací centrum fishing fun

Hrací centrum se pyšní skluzackou i sprchou ve tvaru palmy. K vytvoření vodní sprchy postačí připojit centrum k zahradní hadici a zábava může začít. Sprcha v horkých letních dnech dětem zajišťuje příjemné osvěžení a zábavu. Hrací centrum disponuje měkkými nafukovacími stěnami, které zajišťují bezpečnost pro dětičky. Balení obsahuje: hrací centrum se skluzavkou a sprchounafukovací prut2 nafukovací ryby6 balónkůParametry: materiál: vinylvelikost: cca. 218 x 188 x 99 cmvýška stěny bazénku: 13 cm (182 l)maximální nosnost: 81 kgVhodné pro děti od 3 let a to za dozoru dospělé osoby. (fonetip.cz)

Intex 57162 Hrací centrum Fishing fun

Intex 57162 Hrací centrum Fishing fun

  Hrací centrum se pyšní skluzackou i sprchou ve tvaru palmy. K vytvoření vodní sprchy postačí připojit centrum k zahradní hadici a zábava může začít. Sprcha v horkých letních dnech dětem zajišťuje příjemné osvěžení a zábavu. Hrací centrum disponuje měkkými nafukovacími stěnami, které zajišťují bezpečnost pro dětičky.  Balení obsahuje:  hrací centrum se skluzavkou a sprchou nafukovací prut 2 nafukovací ryby 6 balónků Parametry:  materiál: vinyl velikost: cca. 218 x 188 x 99 cm výška stěny bazénku: 13 cm (182 l) maximální… (mrakyhracek.cz)

Intex 57162NP Hrací centrum Fishing fun

Intex 57162NP Hrací centrum Fishing fun

Lov rybek pod majákem se stal námětem pro krásné hrací centrum, které může posloužit jako výborný svlažující a zábavný prvek při slunných dnech. Firma Intex obhajuje svoji kvalitu výrobků pro rekreaci a zábavu na celosvětovém trhu již několik desítek let. To platí jak pro bazény a krycí plachty, tak pro nafukovací hračky, matrace a drobné příslušenství do vody. Přednosti: vyrobeno z kvalitního vinylu opravná záplata přiložena lze připojit hadici Obsah balení: nafukovací základna, včetně nafukovací podlážky nafukovací palma, maják,… (hracky-4kids.cz)

Hexbug Nano Junior - Fun House, hrací set (807648061772)

Hexbug Nano Junior - Fun House, hrací set (807648061772)

Herní set pro kluky i holky, doporučený věk od 1,5 let Chcete zabavit dítě zajímavou interaktivní hračkou? Zvolte herní set Hexbug Nano Junior - Fun House. Obsahuje robotického brouka a dráhu s interaktivními prvky jako například otočný barel, pohyblivou podlahu, výhybku nebo přídavnou rampu. Brouk Nano Junior díky svému vibračnímu motorku běhá po dráze a zabaví tak každé dítě. Brouk dokáže běhat také po podlaze bez nutnosti dráhy. Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců. Herní set Hexbug Nano Junior - Fun House funguje na baterie AG13, které jsou součástí balení. Hexbug Nano Junior Fun House je vyroben v souladu s normami CPSIA. Klíčové vlastnosti herního setu Hexbug Nano Junior - Fun HouseHexbug Nano Junior - Fun House obsahuje dráhu a robotického broukaNa dráze… (alza.cz)

B kids Svítící chameleon

B kids Svítící chameleon

B kids Svítící chameleon Vkládačka pro nejmenší děti, které kromě vhazování tvarů do správného výřezu mohou také pozorovat změn barev. Chameleon dokáže dětem oživnout před očima skze LED žárovky a zahraje až na třicet melodií, anglickou písničku a mnoho zvukových efektů. Chameleon nezpívá česky Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání trénuje jemnou motoriku Kupte dětem chameleona B kids! Vhodné pro děti od 9 měsíců Baterie: 3x AAA 1,5 V (součást balení) Rozměr pejsa: 26 x 15 x 16 cm Rozměr balení: 31 x 13 x 22 cm Jazyk: angličtina   (hracky-4kids.cz)

B kids Šnek Speedy

B kids Šnek Speedy

B kids Šnek Speedy Žlutého šnečka, jehož ulita je hracím bubínkem a vkládačkou zároveň, si mohou děti za sebou tahat jako klasického kačera. Navíc si s ním mohou pohrát i jinak. Pokud se ulita šnečkovi sejme, děti si mohou do ulity zkusit vkládat tři různobarevné míčky. Pokud vezmou přiložené paličky, mohou si na na ulitu zabubnovat jako na bubínek.  Přednosti:  rozvíjí smyslové vnímání dětí trénuje motoriku Pořiďte děťátku veselého šnečka pro zábavné hraní! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: plast Rozměry: 19 x 10 x 17 cm Údržba: omývejte vodou (hracky-4kids.cz)

B kids Jezdící stonožka

B kids Jezdící stonožka

B kids Jezdící stonožka Barevná jezdící stonožka složená z několika barevných částí, je milou hračkou určenou pro nejmenší děti. Při zatlačení na zádíčka stonožky směrem k podlaze a uvolněním, vytvoří děti pohyb vpřed. Barvy i zajímavý pohyb zaujmou snadno pozornost dětí, které je rády zkoumají. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání dětí Pořiďte dětem jezdící stonožku! Vhodné pro děti od 9 měsíců Materiál: plast Rozměry: 21 x 10,5 x 12 cm (hracky-4kids.cz)

Oral-B Vitality Kids StarWars + Oral-B Vitality Kids Frozen

Oral-B Vitality Kids StarWars + Oral-B Vitality Kids Frozen

Sada obsahuje zubní kartáčky Oral-B Vitality Kids StarWars + Oral-B Vitality Kids Frozen Chcete zajistit svým dětem 100% komfort a bezpečí při čištění zubů? Pak jednoznačně zvolte kartáček Vitality Kids D12 s motivy oblíbené pohádky Ledové království od Walta Disneyho. S ním se čištění zubů stane zaručeně jejich oblíbenou činností. Tento dobíjecí akumulátorový kartáček je speciálně zkonstruován pro zuby dětí starších 3 let.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kartáčky Oral-B Vitality Kids StarWars + Oral-B Vitality Kids FrozenPotěšte své děti pohádkovými kartáčky Oral-B Vitality Kids s motivy Frozen a Star Wars, díky kterým se budou na čištění zubů přímo těšit. Balení obsahuje celkem dva elektrické kartáčky.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Elektrický zubní kartáček Oral… (alza.cz)

B kids Vkládací kostka Džungle

B kids Vkládací kostka Džungle

B kids Vkládací kostka Džungle Barevná rozkládací krychle, do které děti mohou vkládat připravené tvary do správných otvorů. Osm tvarů je ve čtyřech základních barvách, Po vhození tvarů dovniř je možné buď otevřít dvířka nebo kostku celou rozložit a složit zpět. Přednosti: podporuje rozvoj smyslů rozvíjí motoriku a vizuální vnímání Kupte dětem vkládací kostku B kids! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: plast Rozměry kostky: 14 x 13 cm (hracky-4kids.cz)

Bburago ferrari kids batoh hrací dráha+1ks auto

Bburago ferrari kids batoh hrací dráha+1ks auto

Ferrari přináší krásný rozkládací batoh pro všechny milovníky rychlosti, formulí a adrenalinové jízdy. Skvělý nápad v podobě rozkládacího batohu, který se v okamžiku přemění na závodní dráhu pro nejrychlejší formule Ferrari. Vezmi batoh za kamarádem a uspořádejte závod na parádní rovince. S formulí můžeš zajet také do boxů. Předek batohu vypadá jako opravdový volant formule 1.  Italský výrobce modelů Bburago vyrobil své první autíčko v roce 1976. První modelovou řadou byla nákladní auta značky Fiat v měřítku 1:43. Poté se společnost zaměřila i na sportovní a salónní verze automobilů v měřítkách nejčastěji 1:24 a 1:18.Modely jsou precizně okopírované originály aut. Samozřejmostí jsou pohyblivé prvky. Model lze koupit složený jako dekoraci nebo sběratelský skvost. Zakoupit si můžete i model… (fonetip.cz)

B kids Senzorický slon Activity

B kids Senzorický slon Activity

B kids Senzorický slon Activity Modrý slon je tentokrát vyroben jako senzorická hračka. Holčičky a kluci mohou objevovat aktivity a funkce pro různé věkové kategorie dítěte.  Varianty využití pro daný věk: od 10 měsíců lze hračku využít při sezení jako hrací pult od 18 měsíců se dítě může učit hry s míčky, které hračka nabízí Funkčnost: 3 různé melodie světelné a zvukové efekty varianty hry s pěti barevnými míčky   Kupte dětem senzorického slona B kids!   Vhodné pro děti od 10 měsíců Baterie 3xC LR14 1,5 nejsou součástí Rozměry: 64 x 44 x 18 cm (hracky-4kids.cz)

Bburago Ferrari Kids batoh hrací dráha+1ks auto

Bburago Ferrari Kids batoh hrací dráha+1ks auto

Ferrari přináší krásný rozkládací batoh pro všechny milovníky rychlosti, formulí a adrenalinové jízdy. Skvělý nápad v podobě rozkládacího batohu, který se v okamžiku přemění na závodní dráhu pro nejrychlejší formule Ferrari. Vezmi batoh za kamarádem a uspořádejte závod na parádní rovince. S formulí můžeš zajet také do boxů. Předek batohu vypadá jako opravdový volant formule 1.    Italský výrobce modelů Bburago vyrobil své první autíčko v roce 1976. První modelovou řadou byla nákladní auta… (mrakyhracek.cz)

B kids Kolotoč se zvířátky

B kids Kolotoč se zvířátky

B kids Kolotoč se zvířátky Barevný kolotoč, který si děti snadno roztočí a stejně tak jednotlivá zvířátka na něm. Pohybem aktivují střední část s korálky, které také chrastí. Černobílá barva v kruhové části podporuje zrakové vnímání novorozenců, u kterých ještě není vyvinuto barevné vidění. Výhodou kolotoče je upevnění přísavkou na jakýkoli hladký povrch. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání dětí trénuje motoriku Pořiďte dětem barevný kolotoč se zvířátky! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: plast Výška: 24 cm Průměr kola: cca 165 cm Údržba: omývejte vodou (hracky-4kids.cz)

B kids Housenka z míčků

B kids Housenka z míčků

B kids Housenka z míčků Barevná plastová housenka složená z míčků, je milou hračkou určenou pro nejmenší děti. Každý z míčků lze spojit i rozpojit. U míčků jsou rozdílné barvy i povrch, zaujmou snadno pozornost dětí, které je rády zkoumají. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání dětí Pořiďte nejmenším dětem milou housenku z míčků! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: plast Délka: 24 cm Údržba: omývejte vodou (hracky-4kids.cz)

B kids Puzzle míček 3v1

B kids Puzzle míček 3v1

B kids Puzzle míček 3v1 Barevný míček, složený z několika dílů, které do sebe zapadají jako puzzle skládanka. Míček se dá poskládat také jako kutálející se válec. Po složení umí chrastit. Přednosti: rozvíjí představivost, smysly a motoriku dítěte Kupte dětem interaktivní míček B kids! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: plast Rozměry balení: 20 x 21 x 7,5 cm (hracky-4kids.cz)

B kids Krokodýl Senso Croco

B kids Krokodýl Senso Croco

B kids Krokodýl Senso Croco Barevný plastový krokodýl složený ze čtyř dílků, je milou hračkou určenou pro nejmenší děti. Každá z částí lze snadno spojit i rozpojit. U jednotlivých částí jsou rozdílné barvy i povrch, zaujmou snadno pozornost dětí, které je rády zkoumají. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání dětí Pořiďte nejmenším dětem veselého krokodýla! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: plast Délka: 16 cm Údržba: omývejte vodou (hracky-4kids.cz)

B kids Centrum aktivit Busy Baby

B kids Centrum aktivit Busy Baby

B kids Centrum aktivit Busy Baby Barevné centrum pro malé šikuly od jednoho roku, kteří mohou zkoumat barvy, tvary, pohyb jednotlivých prvků, spirály a poslouchat mechanické zvuky. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání podporuje motoriku a kordinaci dítěte Upozornění: oproti fotografii může být hračka v jiných barevných odstínech Kupte dětem centrum aktivit Busy Baby! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: plast Rozměr centra: 20 x 18 x 18 cm (hracky-4kids.cz)

B kids Chodítko s aktivitami 3v1

B kids Chodítko s aktivitami 3v1

B kids Chodítko s aktivitami 3v1 Tři různé hračky složené v jednom stolečku. Hrací pultík přináší sedícím dětem plochu, kde mohou spínáním barevných částí aktivovat šest hudebních nástrojů, pět melodií a regulovat jejich hlasitost. Pokud děti stojí, může se pultík změnit v zábavný stoleček, pokud se učí svoje první krůčky, z hracího stolečku se může stát chodítko. Přednosti: při chůzi podporuje stabilitu rozvíjí smyslové vnímání Pořiďte nejmenším dětem stoleček plný aktivit! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: plast Eozměry pultu: 45 x 38 cm Rozměry balení: 50 x 22 x 44 cm Údržba: omývejte vodou Baterie: 3 x AA 1,5V (nejsou součástí) (hracky-4kids.cz)

B kids Hrad s vkládacími tvary

B kids Hrad s vkládacími tvary

B kids Hrad s vkládacími tvary Hrací kostka vyrobená ve formě hradu, čeká na malé šikuly od roku a půl. Holčičky a kluci si mohou stavět čtyři postavičky na hradby nebo si hrát na na jeho čtyřech bočních stranách. Najdou zde rozličné aktivity, jednou z nich je vkládání tvarů na správná místa.Pokud si hrad budou chtít přenést, snadno se jim bude držet za praktické držadlo. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání podporuje motoriku dítěte Kupte dětem hrad s vkládacími otvory! Vhodné pro děti od 18 měsíců Rozměr: 20 x 17 cm Materiál: plast (hracky-4kids.cz)

B kids Štěňátko Twist & Roll Puppy

B kids Štěňátko Twist & Roll Puppy

B kids Štěňátko Twist & Roll Puppy Pejsek poháněný bateriemi umí hrát melodie, vydávat zvuky skrze své pružné podlouhlé tělíčko také jezdit dokolečka. Pejsek se řídí pokyny svého páníčka, který ho může ovládat po stažení aplikace na Google play či App Store ppomocí svého chytrého telefonu. Plní pokny typu, jízda vpřed, vzad a pposkakování. Děti následováním pejska mají motivaci k jejich prvním krůčkům. Kupte dětem zábavné štěňátko B kids! Vhodné pro děti od 9 měsíců Baterie: 3x AAA 1,5 V (součást balení) Rozměr pejska: 25 x 10 x 14,5 cm Rozměr balení: 31 x 13 x 22 cm (hracky-4kids.cz)

B kids Senzorická stavebnice Multi Blocks

B kids Senzorická stavebnice Multi Blocks

B kids Senzorická stavebnice Multi Blocks je sadou o dvanácti dílcích, včetně dvou párů koleček, které si děti mohou poskládat jako jednoduchou stavebnici. Stavění nabízí vytvořit různé varianty, ať zvířátko či dopravní prostředek. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání podporuje motoriku a koordinaci dítěte nabízí různé zvukové a světelné efekty hraje tři různé melodie Kupte dětem stavebnici Multi Blocks! Vhodné pro děti od 9 měsíců Baterie: 3 x 1,5V LR44 (jsou součástí) (hracky-4kids.cz)

Crocs Fun Lab Minions Clog Kids Yellow 32-33

Crocs Fun Lab Minions Clog Kids Yellow 32-33

Pohodlná a lehká dětská obuv Crocs s motivem animované pohádky o Mimoních. Bota je vybavena masážním lůžkem a podporou klenby. Zadní pásek fixuje botu na noze a zabraňuje náhodnému vyzutí, dá se však sklopit. Boty se snadno obouvají i zouvají. Grafika je plastická - vystouplá (muziker.cz)

Crocs Fun Lab Minions Clog Kids Yellow 20-21

Crocs Fun Lab Minions Clog Kids Yellow 20-21

Pohodlná a lehká dětská obuv Crocs s motivem animované pohádky o Mimoních. Bota je vybavena masážním lůžkem a podporou klenby. Zadní pásek fixuje botu na noze a zabraňuje náhodnému vyzutí, dá se však sklopit. Boty se snadno obouvají i zouvají. Grafika je plastická - vystouplá (muziker.cz)

B kids Maxi stohovací kelímky Žirafa

B kids Maxi stohovací kelímky Žirafa

B kids Maxi stohovací kelímky Žirafa Věž vysoká jako opravdová žirafa, tak takovou si mohou stavět děti z očíslovaných stohovatelných kelímků. Správně sestavenou věž až 80 cm vysokou, mohou ukončit kelímkem s obličejem žirafy. Po složení zpět, mohou kelímky uskladnit do největšího z nich, který má držátko jako kyblíček. Tento kyblíček, pokud je prázdný, se po nasazení víčka stává vkládačkou pro dva míčky se zatloukátkem. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání dětí trénuje motoriku Obsah balení: 10 stohovacích očíslovaných kelímků dva míčky, víko s otvory, kladívko Nechejte děti stavět věž z kelímků! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: plast Výškaa věže: 80 cm Počet míčků: 2 Údržba: omývejte vodou (hracky-4kids.cz)

Crocs Fun Lab Minions Clog Kids Yellow 29-30

Crocs Fun Lab Minions Clog Kids Yellow 29-30

Pohodlná a lehká dětská obuv Crocs s motivem animované pohádky o Mimoních. Bota je vybavena masážním lůžkem a podporou klenby. Zadní pásek fixuje botu na noze a zabraňuje náhodnému vyzutí, dá se však sklopit. Boty se snadno obouvají i zouvají. Grafika je plastická - vystouplá (muziker.cz)

Crocs Fun Lab Minions Clog Kids Yellow 22-23

Crocs Fun Lab Minions Clog Kids Yellow 22-23

Pohodlná a lehká dětská obuv Crocs s motivem animované pohádky o Mimoních. Bota je vybavena masážním lůžkem a podporou klenby. Zadní pásek fixuje botu na noze a zabraňuje náhodnému vyzutí, dá se však sklopit. Boty se snadno obouvají i zouvají. Grafika je plastická - vystouplá (muziker.cz)

Crocs Fun Lab Minions Clog Kids Yellow 30-31

Crocs Fun Lab Minions Clog Kids Yellow 30-31

Pohodlná a lehká dětská obuv Crocs s motivem animované pohádky o Mimoních. Bota je vybavena masážním lůžkem a podporou klenby. Zadní pásek fixuje botu na noze a zabraňuje náhodnému vyzutí, dá se však sklopit. Boty se snadno obouvají i zouvají. Grafika je plastická - vystouplá (muziker.cz)

Crocs Fun Lab Lights Clog Kids Black 22-23

Crocs Fun Lab Lights Clog Kids Black 22-23

Stylová dětská obuv značky Crocs v designu žraločí hlavy s LED svítícími očima při každém kroku. Barva: Black. Velikost: 22-23. (muziker.cz)

Crocs Fun Lab Minions Clog Kids Yellow 33-34

Crocs Fun Lab Minions Clog Kids Yellow 33-34

Pohodlná a lehká dětská obuv Crocs s motivem animované pohádky o Mimoních. Bota je vybavena masážním lůžkem a podporou klenby. Zadní pásek fixuje botu na noze a zabraňuje náhodnému vyzutí, dá se však sklopit. Boty se snadno obouvají i zouvají. Grafika je plastická - vystouplá (muziker.cz)

Crocs Fun Lab Minions Clog Kids Yellow 24-25

Crocs Fun Lab Minions Clog Kids Yellow 24-25

Pohodlná a lehká dětská obuv Crocs s motivem animované pohádky o Mimoních. Bota je vybavena masážním lůžkem a podporou klenby. Zadní pásek fixuje botu na noze a zabraňuje náhodnému vyzutí, dá se však sklopit. Boty se snadno obouvají i zouvají. Grafika je plastická - vystouplá (muziker.cz)

Crocs Fun Lab Lights Clog Kids Black 25-26

Crocs Fun Lab Lights Clog Kids Black 25-26

Stylová dětská obuv značky Crocs v designu žraločí hlavy s LED svítícími očima při každém kroku. Barva: Black. Velikost: 25-26. (muziker.cz)

B kids Skládací kostky Busy Baby Stackers

B kids Skládací kostky Busy Baby Stackers

B kids Skládací kostky Busy Baby Stackers Barevné kostičky, které si děti mohou stavět na sebe, vedle sebe, použít je jako tunel, ale hlavně na nich objevovat zvířátka či nabízené aktivity. Do otvoru v kostce mohou zkoušet házet míček. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání trénuje jemnou motoriku Kupte dětem skládací kostičky B kids! Vhodné pro děti od 9 měsíců Materiál: plast Rozměr balení: 28 x 15 x 23 cm (hracky-4kids.cz)

Volant na kočík B-Kids

Volant na kočík B-Kids

Volant s radiacou pákou umožní vášmu malému milovníkovi autíčok stať sa vodičom už v kočíku! Volant môžete ľahko pripevniť spolu so základňou na madlo kočíka. Deti sa už pri jazde v kočíku nebudú nudiť. (rozbaleno.cz)

B Kids Náklaďák s boxem na nářadí

B Kids Náklaďák s boxem na nářadí

B Kids Náklaďák s boxem na nářadí Výborný plastový náklaďáček, do kterého mohou chlapci naložit a převézt nářadí v uzavíratelném boxu. Obsah boxu: kladivo, klíč, šroubovák šrouby, matice Kupte chlapcům náklaďák s nářadím! Vhodné pro děti od 18 měsíců Materál: Plast Baterie: 2x AA 1,5V (součást balení) Rozměr náklaďáku: 56 x 22 x 25 cm Rozměr balení: 59 x 23 x 25,5 cm (hracky-4kids.cz)

B kids Slon Jumbo s vkládacími tvary

B kids Slon Jumbo s vkládacími tvary

B kids Slon Jumbo s vkládacími tvary Modrý slon je tentokrát vyroben jako vkládačka. Holčičky a kluci mohou zkoušet vkládat jednotlivé tvary do správných výřezů, ty pak vypadnou ze slona jeho chobotem. Přednosti: učí poznávat barvy i tvary rozvíjí jednotlivé smysly a motorické dovednosti Kupte dětem slůně Jumbo B kids! Vhodné pro děti od 6 měsíců Rozměry: 15 x 20 cm (hracky-4kids.cz)

Crocs Fun Lab Minions Clog Kids Yellow 28-29

Crocs Fun Lab Minions Clog Kids Yellow 28-29

Pohodlná a lehká dětská obuv Crocs s motivem animované pohádky o Mimoních. Bota je vybavena masážním lůžkem a podporou klenby. Zadní pásek fixuje botu na noze a zabraňuje náhodnému vyzutí, dá se však sklopit. Boty se snadno obouvají i zouvají. Grafika je plastická - vystouplá (muziker.cz)

Schwan stabilo Stabilo Fun M - Zelená - B-46919

Schwan stabilo Stabilo Fun M - Zelená - B-46919

Stabilo Fun M - Zelená - B-46919.Roller s novým ergonomickým tvarem..Úchopová zóna z neklouzavého materiálu.Uvolněné držení pera pomáhá proti předčasné únavě svalstva ruky a bolestem v ruce při psaní.Snadná manipulace znamená úhledný rukopis bez kaněk a škrábanců.Pero ve třech barevných kombinacích.Zmizíkovatelný modrý inkoust s náplní 0,5 mm je vhodný pro školáky.Překvapení v každém balení: Zábavné samolepky a brožurka chytrých nápadů do vaší sbírky CLEVER.Samolepky jsou super k vytvoření vlastního designu pera nebo prostě jen tak na čmárání, skicování, kreslení.Víčko lze nasadit na konec pera. (papirnictvipavlik.cz)

Crocs Fun Lab Motorsport Clog Unisex Kids Black 25-26

Crocs Fun Lab Motorsport Clog Unisex Kids Black 25-26

Pohodlné dětské kroksy s uzavřenými špičkami pro větší bezpečnost. Mají fosforeskující obrázek, který ve tmě svítí. Jsou vyrobeny z materiálu Croslite™ z extrudované pryskyřice, jehož buněčná struktura zamezuje tvorbě bakterií a plísní a eliminuje zápach. Barva: Blac (muziker.cz)

Crocs Fun Lab Motorsport Clog Unisex Kids Black 21-22

Crocs Fun Lab Motorsport Clog Unisex Kids Black 21-22

Pohodlné dětské kroksy s uzavřenými špičkami pro větší bezpečnost. Mají fosforeskující obrázek, který ve tmě svítí. Jsou vyrobeny z materiálu Croslite™ z extrudované pryskyřice, jehož buněčná struktura zamezuje tvorbě bakterií a plísní a eliminuje zápach. Barva: Blac (muziker.cz)

Crocs Fun Lab Motorsport Clog Unisex Kids Black 22-23

Crocs Fun Lab Motorsport Clog Unisex Kids Black 22-23

Pohodlné dětské kroksy s uzavřenými špičkami pro větší bezpečnost. Mají fosforeskující obrázek, který ve tmě svítí. Jsou vyrobeny z materiálu Croslite™ z extrudované pryskyřice, jehož buněčná struktura zamezuje tvorbě bakterií a plísní a eliminuje zápach. Barva: Blac (muziker.cz)

Crocs Fun Lab Motorsport Clog Unisex Kids Black 28-29

Crocs Fun Lab Motorsport Clog Unisex Kids Black 28-29

Pohodlné dětské kroksy s uzavřenými špičkami pro větší bezpečnost. Mají fosforeskující obrázek, který ve tmě svítí. Jsou vyrobeny z materiálu Croslite™ z extrudované pryskyřice, jehož buněčná struktura zamezuje tvorbě bakterií a plísní a eliminuje zápach. Barva: Blac (muziker.cz)

Oral-B Kids Cars náhradní hlavice 4ks (4210201181538)

Oral-B Kids Cars náhradní hlavice 4ks (4210201181538)

Náhradní hlavice k elektrickému zubnímu kartáčku s motivem Disney Auta, kartáčková hlavice navržená speciálně pro děti Chcete své dítě naučit správné a pravidelné ústní hygieně? S náhradními hlavicemi s oblíbeným motivem Disney Auta bude čištění zoubků pro vaše ratolesti radostí a zábavou. Kulatý tvar hlavice kartáčku Oral-B zajistí důkladné vyčištění všech mezizubních prostor a kvalitní péči o zuby. Štětiny jsou zároveň dostatečně měkké a jemné, a tak se vaše dítě při používání kartáčku neporaní. Balení obsahuje celkem 4 hlavice, které jsou pro děti designově velmi atraktivní a vy budete mít pocit, že je vaše dítě v rukou opravdového profesionála. Použití těchto hlavic se doporučuje pro děti do 3 let. Klíčové vlastnosti hlavic Oral-B CarsSada 4 náhradních hlavic… (alza.cz)

Schwan stabilo Stabilo Fun M - Fialová - B-46922

Schwan stabilo Stabilo Fun M - Fialová - B-46922

Stabilo Fun M - Fialová - B-46922.Roller s novým ergonomickým tvarem..Úchopová zóna z neklouzavého materiálu.Uvolněné držení pera pomáhá proti předčasné únavě svalstva ruky a bolestem v ruce při psaní.Snadná manipulace znamená úhledný rukopis bez kaněk a škrábanců.Pero ve třech barevných kombinacích.Zmizíkovatelný modrý inkoust s náplní 0,5 mm je vhodný pro školáky.Překvapení v každém balení: Zábavné samolepky a brožurka chytrých nápadů do vaší sbírky CLEVER.Samolepky jsou super k vytvoření vlastního designu pera nebo prostě jen tak na čmárání, skicování, kreslení.Víčko lze nasadit na konec pera. (papirnictvipavlik.cz)

Schwan stabilo Stabilo Fun M - Tyrkys - B-46916

Schwan stabilo Stabilo Fun M - Tyrkys - B-46916

Stabilo Fun M - Tyrkys - B-46916.Roller s novým ergonomickým tvarem..Úchopová zóna z neklouzavého materiálu.Uvolněné držení pera pomáhá proti předčasné únavě svalstva ruky a bolestem v ruce při psaní.Snadná manipulace znamená úhledný rukopis bez kaněk a škrábanců.Pero ve třech barevných kombinacích.Zmizíkovatelný modrý inkoust s náplní 0,5 mm je vhodný pro školáky.Překvapení v každém balení: Zábavné samolepky a brožurka chytrých nápadů do vaší sbírky CLEVER.Samolepky jsou super k vytvoření vlastního designu pera nebo prostě jen tak na čmárání, skicování, kreslení.Víčko lze nasadit na konec pera. (papirnictvipavlik.cz)

Crocs Fun Lab Motorsport Clog Unisex Kids Black 24-25

Crocs Fun Lab Motorsport Clog Unisex Kids Black 24-25

Pohodlné dětské kroksy s uzavřenými špičkami pro větší bezpečnost. Mají fosforeskující obrázek, který ve tmě svítí. Jsou vyrobeny z materiálu Croslite™ z extrudované pryskyřice, jehož buněčná struktura zamezuje tvorbě bakterií a plísní a eliminuje zápach. Barva: Blac (muziker.cz)

Crocs Fun Lab Motorsport Clog Unisex Kids Black 23-24

Crocs Fun Lab Motorsport Clog Unisex Kids Black 23-24

Pohodlné dětské kroksy s uzavřenými špičkami pro větší bezpečnost. Mají fosforeskující obrázek, který ve tmě svítí. Jsou vyrobeny z materiálu Croslite™ z extrudované pryskyřice, jehož buněčná struktura zamezuje tvorbě bakterií a plísní a eliminuje zápach. Barva: Blac (muziker.cz)

Crocs Fun Lab Motorsport Clog Unisex Kids Black 33-34

Crocs Fun Lab Motorsport Clog Unisex Kids Black 33-34

Pohodlné dětské kroksy s uzavřenými špičkami pro větší bezpečnost. Mají fosforeskující obrázek, který ve tmě svítí. Jsou vyrobeny z materiálu Croslite™ z extrudované pryskyřice, jehož buněčná struktura zamezuje tvorbě bakterií a plísní a eliminuje zápach. Barva: Blac (muziker.cz)

Oral-B Kids StarWars náhradní hlavice 4ks (4210201181507)

Oral-B Kids StarWars náhradní hlavice 4ks (4210201181507)

Náhradní hlavice k ele. zubnímu kartáčku Oral-B Stages Power Kids, jsou přizpůsobeny menším dětským ústům, mají design inspirovaný špičkovými čisticími účinky profesionálních nástrojů zubních lékařů Myslete i na ty nejmenší. Neváhejte a pořiďte jim kvalitní elektrický kartáčkem s líbivým vizuálem, který jen podpoří správné hygienické návyky. Dětský zubní kartáček disponuje speciální čistící hlavou a 2D technologií.Design pro malá ústa inspirovaný profesionálními nástroji na čištění zubůNáhradní kartáčkové hlavy pro elektrický zubní kartáček Oral-B Stages Power s postavičkami ze STAR WARS jsou vyrobeny speciálně pro děti, aby jim při čištění zprostředkovaly pouze zdravé zážitky. Extra měkká vlákna jsou jemná k dásním, kratší vlákna čistí zuby obzvláště šetrně, zatímco delší středová jsou… (alza.cz)

Oral-B Kids náhradní hlavice Frozen 2ks (4210201154792)

Oral-B Kids náhradní hlavice Frozen 2ks (4210201154792)

Náhradní hlavice 2ks, pro Vitality Kids D12K Frozen Zpříjemněte svým dětem čištění zubů. S náhradní hlavicí s motivy oblíbené pohádky Ledové království od Walta Disneyho pro dětský kartáček Vitality Kids D12 se zaručeně stane jejich oblíbenou činností. Speciální uzpůsobení pro zuby dětí starších 3 let vychází z extra měkkých vláken a delších středových vláken. Šetrně vyčistí žvýkací plochy dětských zoubků, odstraní z nich plak a přitom nepodráždí jejich citlivé dásně.VypnutoVynechat z LightBoxuVypnutoVynechat z LightBoxuDesign pro malá ústa inspirovaný profesionálními nástroji na čištění zubůNáhradní kartáčkové hlavy pro elektrický zubní kartáček Oral-B Stages Power s postavičkami z Ledového království jsou vyrobeny speciálně pro děti, aby jim při… (alza.cz)

Crocs Fun Lab Lights Clog Kids Paradise Pink 27-28

Crocs Fun Lab Lights Clog Kids Paradise Pink 27-28

Stylová dětská obuv značky Crocs v designu kočičí hlavy s LED svítícími očima při každém kroku. Barva: Paradise Pink. Velikost: 27-28 (muziker.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít