AVACOM HomeMAX síťová nabíječka QC3.0, bílá (NASN-QC1X-WW)

AVACOM HomeMAX síťová nabíječka QC3.0, bílá (NASN-QC1X-WW)

AVACOM HomeMAX síťová nabíječka QC3.0, bílá (NASN-QC1X-WW)

Nabíječka s Qualcomm Quick Charge 3.0 (3.6-6V/3A nebo 6.5-9V/2A nebo 9-12V/1.5A) Síťová nabíječka AVACOM HomeMAX v bílém provedení podporuje rychlonabíjení pomocí technologie Qualcomm Quick Charge 3.0. Je to nejrychlejší technologie nabíjení na trhu, díky které lze nabíjet vaše mobilní zařízení až 4× rychleji, než při použití běžných typů nabíječek. Vzhledem k poměrně vysokému proudu (3 ampéry) nabízí slušnou rychlost nabíjení i při připojení k zařízení, které technologii Quick Charge nepodporuje. Hlavní přednosti nabíječky AVACOM HomeMAXBílá síťová nabíječka s proudem až 3 AKompatibilní s technologiemi QC 2.0, QC 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging a Asus BoostMasterMožné použít pro Apple iPad… (alza.cz)

AVACOM HomeMAX síťová nabíječka QC3.0, černá (NASN-QC1X-KK)

AVACOM HomeMAX síťová nabíječka QC3.0, černá (NASN-QC1X-KK)

Nabíječka s Qualcomm Quick Charge 3.0 (3.6-6V/3A nebo 6.5-9V/2A nebo 9-12V/1.5A) Síťová nabíječka AVACOM HomeMAX v černém provedení podporuje rychlonabíjení pomocí technologie Qualcomm Quick Charge 3.0. Je to nejrychlejší technologie nabíjení na trhu, díky které lze nabíjet vaše mobilní zařízení až 4× rychleji, než při použití běžných typů nabíječek. Vzhledem k poměrně vysokému proudu (3 ampéry) nabízí slušnou rychlost nabíjení i při připojení k zařízení, které technologii Quick Charge nepodporuje. Hlavní přednosti nabíječky AVACOM HomeMAXČerná síťová nabíječka s proudem až 3 AKompatibilní s technologiemi QC 2.0, QC 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging a Asus BoostMasterMožné použít pro Apple… (alza.cz)

Avacom HomeMAX, 1x USB (3A), s funkcí rychlonabíjení QC 3.0 (NASN…

Avacom HomeMAX, 1x USB (3A), s funkcí rychlonabíjení QC 3.0 (NASN-QC1X-WW) bílá

Avacom HomeMAX je nabíječka do sítě s podporou rychlého nabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0. Qualcomm Quick Charge 3.0 je v současné době nejrychlejší technologie nabíjení dostupná na trhu. Lze ji využít pro kompatibilní zařízení a při použití datového kabelu (kabelu se zapojenými datovými piny). Zařízení, která podporují QC 2.0, QC 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging, Asus BoostMaster, lze nabíjet až 4x rychleji než s běžnou nabíječkou. Ovšem i bez využití QC technologie při nabíjení běžných zařízení nabízí AVACOM CarMAX skvělou rychlost a nabíjení s proudem až 3 A. Inteligentní nabíjení Nabíječka je také vybavena Smart Chipem, tedy inteligentní elektronikou, která rozpozná připojené zařízení a automaticky zvolí vhodný nabíjecí režim. Nabíječka je vhodná pro zařízení značky Apple (iPad… (kasa.cz)

AVACOM CarMAX nabíječka do auta s QC3.0, bílá (NACL-QC1X-WW)

AVACOM CarMAX nabíječka do auta s QC3.0, bílá (NACL-QC1X-WW)

Nabíječka do auta s Qualcomm Quick Charge 3.0 (3.6-6V/3A nebo 6.5 -9V/2.5A nebo 9-12V/2A) / 5V/3A AVACOM CarMAX bílá je kompaktní autonabíječka s technologií pro rychlé nabíjení. Jedná se o nabíječku, která se připojuje do cigaretového konektoru automobilu. Díky technologii Qualcomm Quick Charge 3.0 své zařízení, ať už je to mobilní telefon či tablet dobijete až čtyřikrát rychleji, než klasickou nabíječkou. Nabíječka disponuje jedním USB 3.0 konektorem. Nabíječka AVACOM CarMAX bílá disponuje inteligentním čipem, který automaticky rozpozná o jaké zařízení se jedná a zvolí nejvhodnější nabíjecí režim. AVACOM CarMAX bílá bílá je vhodná pro zařízení značky Apple, zařízení se systémem Android a Windows Phone. Můžete ji dokonce využít pro… (alza.cz)

AVACOM HomeNOW bílá (NASN-2X34C-WW)

AVACOM HomeNOW bílá (NASN-2X34C-WW)

Nabíječka s USB-C kabelem, délka kabelu 1m, 2x USB výstup 2.4A a 1A Nabíječka AVACOM HomeNOW je síťová nabíječka určená pro nabíjení chytrých telefonů, tabletů a dalších zařízení, jenž se napájí přes USB kabel. Nabíječka disponuje dvěma USB výstupy, jeden nabídne výstup 1 A a druhý dokonce 2,4 A. Nabíjení přes port označený hodnotou 1 A je vhodný pro nabíjení starších zařízení nebo digitálních fotoaparátů, port označený hodnotou 2,4 A je uřčen pro modernější zařízení. Nabíječka je také vhodná pro nabíjení produktů společnosti Apple. Součástí balení je i jeden kabel s koncovkou USB-C, tento kabel je dlouhý 100 cm. Klíčové vlastnosti nabíječky AVACOM HomeNOW bíláSíťová nabíječka určená pro smartphony a tabletyNabíječka disponuje dvěma výstupy pro nabíjeníMaximální… (alza.cz)

Avacom CarMAX, 1x USB (3A), s funkcí rychlonabíjení QC 3.0 (NACL-QC1X…

Avacom CarMAX, 1x USB (3A), s funkcí rychlonabíjení QC 3.0 (NACL-QC1X-WW) bílý

Avacom CarMAX je nabíječka do auta s podporou rychlého nabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0. Qualcomm Quick Charge 3.0 je v současné době nejrychlejší technologie nabíjení dostupná na trhu. Lze ji využít pro kompatibilní zařízení a při použití datového kabelu (kabelu se zapojenými datovými piny). Zařízení, která podporují QC 2.0, QC 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging, Asus BoostMaster, lze nabíjet až 4x rychleji než s běžnou nabíječkou. Ovšem i bez využití QC technologie při nabíjení běžných zařízení nabízí AVACOM CarMAX skvělou rychlost a nabíjení s proudem až 3 A. Inteligentní nabíjení Nabíječka je také vybavena Smart Chipem, tedy inteligentní elektronikou, která rozpozná připojené zařízení a automaticky zvolí vhodný nabíjecí režim. Nabíječka je vhodná pro zařízení značky Apple (iPad… (kasa.cz)

AVACOM HomeMAX 2 s Qualcomm Quick Charge 2.0 černá (NASN-QC3X-KK)

AVACOM HomeMAX 2 s Qualcomm Quick Charge 2.0 černá (NASN-QC3X-KK)

Nabíječka s výkonem až 42W, 3xUSB výstup, 1xUSB s QC 2.0 (5V/2A nebo 9V/1,5A nebo 12V/1,5A) AVACOM HomeMAX 2 je extra výkonná USB nabíječka pro náročné uživatele s více přístroji. Dostupné jsou na ní hned 3 USB výstupy, kde se podává až 42 wattů, takže rychle a naráz dobije i energeticky náročnou elektroniku. Jeden z USB portu se pyšní vysokorychlostním dobíjením Qualcomm Quick Charge 2.0. Kompatibilní zařízení se pak dobíjejí až 4× rychleji než s běžnou nabíječkou. Inteligentní elektronika rozpozná vhodný nabíjecí režim. Klíčové vlastnosti nabíječky AVACOM HomeMAX 2Nabíječka s výkonem až 42 W3× USB výstupRychlonabíjení Qualcomm Quick Charge 2.0 Doplňující informace:Výstup: 5 V / 6,8 A max. nebo 5 V / 4,8 A + QC 2.0 (5 V / 2 A nebo 9 V / 1… (alza.cz)

AVACOM HomeRAY S10 Qi 10W black + HomeMAX QC3.0, černá

AVACOM HomeRAY S10 Qi 10W black + HomeMAX QC3.0, černá

Nabíjecí stojánek vstup 5V/2A nebo QC 9V/1.8A, výstup 10W Fast Charging, dvoucívková, LED indikátor nabíjení, pro iPhone, Samsung, LG  Nabíjecí stojánek AVACOM HomeRAY S10 Qi 10W black + HomeMAX QC3.0, černá vstup 5V/2A nebo QC 9V/1.8A, výstup 10W Fast Charging, dvoucívková, LED indikátor nabíjení, pro iPhone, Samsung, LGNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Pohodlné nabíjení bez kabelážeS bezdrátovou nabíječkou AVACOM HomeRay S10 můžete nabíjet svůj telefon, aniž byste k němu připojovali kabely. Položte svůj telefon na nabíjecí stojánek třeba v horizontální poloze, sledujte pohodlně oblíbené video a při tom nabíjejte.AVACOM HomeRAY S10 Charger Stand Qi a její ochranné prvkyNabíječka AVACOM HomeRay S10 obsahuje konstrukční prvky, které ji ochrání před přehřátím, přetížením,… (alza.cz)

AVACOM FamilyHUB 4x USB 38W Quick Charge (NASN-FH4X-WW)

AVACOM FamilyHUB 4x USB 38W Quick Charge (NASN-FH4X-WW)

Nabíječka pro mobilní telefony/ smartphony/ tablety, bílá AVACOM FamilyHUB je nabíječka pro nejrychlejší možné doplňování energie až 4 do baterií zároveň. K dispozici máte 4 USB výstupy, kam může proudit až 38 W. Jeden z portů podporuje výkonné dobíjení Quick Charge (QC 2.0 i QC 3.0), které dokáže kompatibilní zařízení nabíjet až za 4× kratší čas. Inteligentní elektronika však rozpozná, jaké dobíjení je pro baterii nejvhodnější, a zvolí správný nabíjecí režim. Klíčové vlastnosti nabíječky AVACOM FamilyHUB4portová USB nabíječkaS funkcí rychlonabíjení QCVýkon až 32,5 W / 38 W při QCAutomaticky volí vhodný nabíjecí režimSoučástí balení je síťový kabel (1,2 m dlouhý) Doplňující informace:Výstup: 5 V / 6,5 A max. nebo 5 V / 4 A +… (alza.cz)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, USB-C, bílá (NACL-QC2XC-WW)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, USB-C, bílá (NACL-QC2XC-WW)

Nabíječka do auta se dvěma výstupy Qualcomm Quick Charge 2.0, v balení kabel USB-C AVACOM CarMAX 2 bílá je kompaktní autonabíječka s technologií pro rychlé nabíjení. Díky technologii Qualcomm Quick Charge 2.0 své zařízení, ať už je to mobilní telefon či tablet, dobijete mnohem rychleji než klasickou nabíječkou. Nabíječka AVACOM CarMAX 2 disponuje navíc dvěma USB konektory a inteligentním čipem, který automaticky rozpozná, o jaké zařízení se jedná, a zvolí nejvhodnější nabíjecí režim. AVACOM CarMAX 2 je vhodná pro zařízení značky Apple nebo dále pro zařízení se systémem Android či Windows Phone. Můžete ji dokonce využít pro nabíjení tabletů, powerbanek, fotoaparátů a navigací. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta AVACOM CarMAX 2 bíláKompaktní… (alza.cz)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, micro USB, bílá (NACL-QC2XM-WW)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, micro USB, bílá  (NACL-QC2XM-WW)

Nabíječka do auta se dvěma výstupy Qualcomm Quick Charge 2.0, v balení kabel micro USB AVACOM CarMAX 2 bílá je kompaktní autonabíječka s technologií pro rychlé nabíjení. Díky technologii Qualcomm Quick Charge 2.0 své zařízení, ať už je to mobilní telefon či tablet, dobijete mnohem rychleji než klasickou nabíječkou. Nabíječka AVACOM CarMAX 2 disponuje navíc dvěma USB konektory a inteligentním čipem, který automaticky rozpozná, o jaké zařízení se jedná, a zvolí nejvhodnější nabíjecí režim. AVACOM CarMAX 2 je vhodná pro zařízení značky Apple nebo dále pro zařízení se systémem Android či Windows Phone. Můžete ji dokonce využít pro nabíjení tabletů, powerbanek, fotoaparátů a navigací. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta AVACOM CarMAX 2 bíláKompaktní… (alza.cz)

Avacom HomeMAX, 1x USB (3A), s funkcí rychlonabíjení QC 3.0 bílá

Avacom HomeMAX, 1x USB (3A), s funkcí rychlonabíjení QC 3.0 bílá

Avacom HomeMAX je nabíječka do sítě s podporou rychlého nabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0. Qualcomm Quick Charge 3.0 je v současné době nejrychlejší technologie nabíjení dostupná na trhu. Lze ji využít pro kompatibilní zařízení a při použití datového kabelu (kabelu se zapojenými datovými piny). Zařízení, která podporují QC 2.0, QC 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging, Asus BoostMaster, lze nabíjet až 4x rychleji než s běžnou nabíječkou. Ovšem i bez využití QC technologie při nabíjení běžných zařízení nabízí AVACOM CarMAX skvělou rychlost a nabíjení s proudem až 3 A. Inteligentní nabíjení Nabíječka je také vybavena Smart Chipem, tedy inteligentní elektronikou, která rozpozná připojené zařízení a automaticky zvolí vhodný nabíjecí režim. Nabíječka je vhodná pro zařízení značky Apple (iPad… (euronics.cz)

AVACOM HomeNOW černá (NASN-2X34C-KK)

AVACOM HomeNOW černá (NASN-2X34C-KK)

Nabíječka s USB-C kabelem, délka kabelu 1m, 2x USB výstup 2.4A a 1A Nabíječka AVACOM HomeNOW je síťová nabíječka určená pro nabíjení chytrých telefonů, tabletů a dalších zařízení, jež se napájí přes USB kabel. Nabíječka disponuje dvěma USB výstupy, jeden nabídne výstup 1 A a druhý dokonce 2,4 A. Nabíjení přes port označený hodnotou 1 A je vhodný pro nabíjení starších zařízení nebo digitálních fotoaparátů, port označený hodnotou 2,4 A je určen pro modernější zařízení. Nabíječka je také vhodná pro nabíjení produktů společnosti Apple. Součástí balení je i jeden kabel s koncovkou USB-C, tento kabel je dlouhý 100 cm. Klíčové vlastnosti nabíječky AVACOM HomeNOW černáSíťová nabíječka určená pro smartphony a tabletyNabíječka disponuje dvěma výstupy pro nabíjeníMaximální… (alza.cz)

SWISSTEN USB-C síťová nabíječka 2,4A bílá

SWISSTEN USB-C síťová nabíječka 2,4A bílá

Síťová nabíječka Swissten s USB-C konektorem a maximálním výstupním proudem 2,4A. (smarty.cz)

SWISSTEN síťová nabíječka microUSB 1A BÍLÁ

SWISSTEN síťová nabíječka microUSB 1A  BÍLÁ

Jednoduchá síťová microUSB nabíječka s výstupním proudem 1A. (smarty.cz)

BASEUS Síťová nabíječka QuickCharge 3.0 bílá

BASEUS Síťová nabíječka QuickCharge 3.0 bílá

BASEUS Síťová nabíječka QuickCharge 3.0 bílá Značková síťová nabíječka BASEUS, která obsahuje technologii QuickCharge 3.0 a tak můžete Vaše zařízení nabít ještě rychleji. Nabíječka je velm lehká a kompaktní a proto je jako stvořená na cesty, nebo například do kanceláře či domácí použití. Nabíječka dobije všechna zařízení, která lze připojit pomocí USB kabelu. - univerzální nabíječka - pro telefony všech značek, či tablety - připojení pomocí USB portu - nabíječka je velmi kompaktní a snadno přenosná -quickcharge 3.0 -od předních výrobců BASEUS (vsechnonamobil.cz)

Smrter Amigo síťová nabíječka s powerbankou bílá

Smrter Amigo síťová nabíječka s powerbankou bílá

Amigo Charger je univerzální nabíječka na cesty, která v sobě ukrývá hned několik užitečných funkcí najednou. Použít ji můžete jako klasickou USB nabíječku do zásuvky, powerbanku s dvěma USB a jedním USB-C, Qi nabíječku i Qi powerbanku. (smarty.cz)

SWISSTEN síťová nabíječka microUSB 2,4 A BÍLÁ

SWISSTEN síťová nabíječka microUSB 2,4 A  BÍLÁ

Síťová nabíječka s microUSB konektorem a výstupním proudem 2,4 A. (smarty.cz)

SWISSTEN síťová nabíječka lightning 1 A BÍLÁ

SWISSTEN síťová nabíječka lightning 1 A  BÍLÁ

Nabíječka pro modely Apple iPhone s koncovkou Apple lightning. (smarty.cz)

Belkin cestovní síťová nabíječka s adaptéry 2,4A bílá

Belkin cestovní síťová nabíječka s adaptéry 2,4A bílá

Unikátní cestovní síťová nabíječka s USB konektorem, 2,4A výstupem pro pohodlné dobíjení i tabletů a 6 různými světovými koncovkami. (smarty.cz)

iWant USB síťová nabíječka s rychlo-nabíjením 18W bílá

iWant USB síťová nabíječka s rychlo-nabíjením 18W bílá

Kvalitní síťový USB adaptér s výkonem 18W a certifikací Qualcomm Charge 3.0, se kterou až 2,5x nabijete rychleji svůj mobilní telefon. Bonusem jsou pak příjemné rozměry. (smarty.cz)

FORCELL BASEUS MINI DUAL-U Síťová nabíječka (2X USB) bílá

FORCELL BASEUS MINI DUAL-U Síťová nabíječka (2X USB) bílá

BASEUS MINI DUAL-U Síťová nabíječka (2X USB) bílá Značková síťová nabíječka BASEUS se dvěma USB výstupy. Nabíječka je velm lehká a kompaktní a proto je jako stvořená na cesty, nebo například do kanceláře či domácí použití. Nabíječka dobije všechna zařízení, která lze připojit pomocí USB kabelu. - univerzální nabíječka - pro telefony všech značek, či tablety - připojení pomocí USB portu - nabíječka je velmi kompaktní a snadno přenosná -možnost nabíjet až 2 zařízení najednou -od předních výrobců BASEUS (vsechnonamobil.cz)

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným MicroUSB kabelem,…

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným MicroUSB kabelem, 2,4A bílá

Set USB nabíječky a odnímatelného USB-C konektoru FIXED pro dobíjení telefonů, tabletů a jiné elektroniky. Disponuje technologií rychlého nabíjení Rapid Charge. (smarty.cz)

Philips Duální síťová nabíječka Iphone5

Philips Duální síťová nabíječka Iphone5

Nabíječka Philips je dobře skladná, přenosná a dokáže dobíjet 2 mobilní miláčky najednou. Poradí si s mobilními telefony, tablety, fotoaparáty a jinými přístroji s USB dobíjením, jenž stále přibývají a stávají se novým standardem pro univerzální připojení. Součástí balení je kabel s konektorem Lightning, tedy pro nejnovější telefon Apple iPhone 5, tablet iPad mini či iPad 4. generace. S vlastním kabelem dobijete i starší verze zmíněných produktů. Nabíječka se jistě hodí do domácností i na pracoviště a všude tam, kde by se mohlo hodit dobíjení. Určeno pro: Apple iPhone 5/ iPad mini/ iPad 4. generace Elektronika s USB dobíjením Rychlost nabití je ovlivněna maximálním proudem uvedeným v ampérech (A), který je nabíječka schopna zařízení dodávat. Platí, že čím větší proud, tím rychlejší… (rozbaleno.cz)

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným Lightning kabelem,…

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným Lightning kabelem, 2,4A bílá

Set USB nabíječky a odnímatelného Lightning konektoru FIXED pro dobíjení telefonů, tabletů a jiné elektroniky. Disponuje technologií rychlého nabíjení Rapid Charge. (smarty.cz)

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným USB-C kabelem, 2…

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným USB-C kabelem, 2,4A bílá

Set USB nabíječky a odnímatelného USB-C konektoru FIXED pro dobíjení telefonů, tabletů a jiné elektroniky. Disponuje technologií rychlého nabíjení Rapid Charge. (smarty.cz)

Síťová nabíječka Ansmann Basic 2 plus, 5107563

Síťová nabíječka Ansmann Basic 2 plus, 5107563

Nabíječka Basic 2 Plus je kompaktní a spolehlivá. Je vybavena displejem, ochranou proti přepólování a automatickým přizpůsobením nabíjecího proudu. Lze nabíjet až dva AA nebo AAA akumulátory. (conrad.cz)

SWISSTEN síťová nabíječka USB-C 2,4A černá

SWISSTEN síťová nabíječka USB-C 2,4A černá

Síťová nabíječka s USB-C konektorem a výstupním proudem 2,4 A. (smarty.cz)

LAB.C X5 Pro síťová nabíječka 5xUSB 1xQC stříbrná

LAB.C X5 Pro síťová nabíječka 5xUSB 1xQC  stříbrná

Kompaktní nabíječka Lab.C X5 Pro vyřeší vaše problémy s dobíjením až 5 vašich zařízení. 4 Porty podporují 2,4 A + jeden s technologií Quick charge. (smarty.cz)

Síťová nabíječka hama mini usb, 2 a

Síťová nabíječka hama mini usb, 2 a

Plná síla! Napájení pro navigační systémy s miniUSB.Technické parametryHodnotaVhodný proTomTom, Falk, Garmin, Becker a mnohé další značkyProvedeníTyp připojení: miniUSB · Měnič napětí z 230 V na 5 V · Nabíjecí proud 2 A · 100 - 240 V / DC · 50 - 60 HzVybaveníPro všechna zařízení s mini-USB napájenímMěnič napětí z 230 V na 5 V (fonetip.cz)

SWISSTEN síťová nabíječka microUSB 1A ČERNÁ

SWISSTEN síťová nabíječka microUSB 1A  ČERNÁ

Jednoduchá síťová microUSB nabíječka s výstupním proudem 1A. (smarty.cz)

Síťová nabíječka ansmann basic 4 plus, 5107343

Síťová nabíječka ansmann basic 4 plus, 5107343

PopisNabíječka Basic 4 Plus je kompaktní a spolehlivá. Je vybavena displejem, ochranou proti přepólování a automatickým přizpůsobením nabíjecího proudu. Lze nabíjet až čtyři AA nebo AAA akumulátory. Nabíjí také 9V akumulátory.VybaveníAutomatické přizpůsobení nabíjecího proudu a začátku nabíjeníNabíjí i 9V akumulátoryVlastnostiAutomatické přizpůsobení nabíjecího proudu a začátku nabíjeníLED kontrolkaOchrana proti přepólováníRozsah dodávkyNabíječka Technické parametryProvozní napětí230 VPočet nabíjecích kanálů/šachet5Počet nabíjecích šachet AAA4Nabíjecí proud baterie (AAA)50 mATypická doba nabíjení akumulátoru 9 V 150 mAh660 minNabíjecí proud baterie (9 V)15 mAVhodný pro velikost akumulátoruAAA · AA · 9 VRozměr, hloubka81 mmNabíjecí proud baterie (AA)150 mATypická doba nabíjení AA… (fonetip.cz)

LAB.C X5 síťová nabíječka 5x USB šedá

LAB.C X5 síťová nabíječka 5x USB šedá

Neuvěřitelně výkonná 8-ampérová nabíječka s výkonem 40W, 5 USB výstupy je ideální pro cestování. Zvládnete tak nabít vaše telefony, tablety či chytré hodinky najednou. (smarty.cz)

SWISSTEN síťová nabíječka microUSB 2,4 A černá

SWISSTEN síťová nabíječka microUSB 2,4 A černá

Síťová nabíječka s microUSB konektorem a výstupním proudem 2,4 A. (smarty.cz)

Síťová nabíječka Ansmann Basic 4 plus, 5107343

Síťová nabíječka Ansmann Basic 4 plus, 5107343

Nabíječka Basic 4 Plus je kompaktní a spolehlivá. Je vybavena displejem, ochranou proti přepólování a automatickým přizpůsobením nabíjecího proudu. Lze nabíjet až čtyři AA nebo AAA akumulátory. Nabíjí také 9V akumulátory. (conrad.cz)

LAB.C X5 Pro síťová nabíječka 5xUSB 1xQC modrá

LAB.C X5 Pro síťová nabíječka 5xUSB 1xQC  modrá

Kompaktní nabíječka Lab.C X5 Pro vyřeší vaše problémy s dobíjením až 5 vašich zařízení. 4 Porty podporují 2,4 A + jeden s technologií Quick charge. (smarty.cz)

USB síťová nabíječka Voltcraft PLC-2400C, kabel Apple Lightning

USB síťová nabíječka Voltcraft PLC-2400C, kabel Apple Lightning

Nabíječka umožňuje díky výkonnému výstupu rychle nabíjet zařízení jako je iPad® apod. Nabíjecí kabel s konektorem Lightning je součástí dodávky. Kabel lze použít k libovolnému portu USB. (conrad.cz)

Avacom Canon LP-E12 k nabíječce AV-MP

Avacom Canon LP-E12 k nabíječce AV-MP

Redukce k nabíjecí soupravě AV-MP Nabíjecí redukce pro nabíječku AVACOM AV-MP. Ve spojení s příslušnou nabíječkou nahrazuje originální nabíječku. Technická specifikace: Redukce AVP840 pro nabíječku AVACOM AV-MP a AV-MP-BLN Hmotnost: 39g Fotoaparáty CANON: EOS M Kompatibilní PN LC-E12 LC-E12E (euronics.cz)

AVACOM JVL-505 Inteligentní nabíječka baterií (AA, AAA)

AVACOM JVL-505 Inteligentní nabíječka baterií (AA, AAA)

Inteligentní čtyřkanálová nabíječka tužkových AAA a mikrotužkových AA baterií a USB portem. (smarty.cz)

Hama síťová nabíječka 100-240 v, usb-c, 3 a, černá

Hama síťová nabíječka 100-240 v, usb-c, 3 a, černá

- napájení a nabíjení zařízení s konektorem USB typ C z elektrické zásuvky- prémiová kvalita provedení a výkonu- nabíjecí proud max. 3000 mA- nabíjecí proces optimalizován pro konkrétní zařízení pro maximální rychlost nabíjení- automatické rozpoznání připojeného zařízení a optimální nabíjení- optimalizované nabíjení šetří baterii a prodlužuje její životnost- jednoduché a snadné připojení díky oboustrannému konektoru USB typ C- napájení 100 V-240 V pro celosvětové použití (v kombinaci se zásuvkovým adaptérem specifickým pro danou zemi)- LED indikace nabíjení- inteligentní a bezpečné nabíjení: ochrana před přebitím, přepětím a zkratem- mechanicky vysoce odolná konstrukce- kompaktní designTechnické údaje:- připojení: USB typ C vidlice- vstup: 100-240 V- výstup: 5 V- nabíjecí proud: max. 3 A-… (fonetip.cz)

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným Lightning kabelem,…

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným Lightning kabelem, 2,4A černá

Set USB nabíječky a odnímatelného Lightning konektoru FIXED pro dobíjení telefonů, tabletů a jiné elektroniky. Disponuje technologií rychlého nabíjení Rapid Charge. (smarty.cz)

Avacom pro Canon LP-E10 k nabíječce AV-MP

Avacom pro Canon LP-E10 k nabíječce AV-MP

Redukce k nabíjecí soupravě AV-MP Nabíjecí redukce pro nabíječku AVACOM AV-MP. Ve spojení s příslušnou nabíječkou nahrazuje originální nabíječku. Technická specifikace: Redukce AVP801 pro nabíječku AVACOM AV-MP a AV-MP-BLN Hmotnost: 39g Fotoaparáty CANON: EOS Kiss X50 EOS Rebel T3 EOS 1100D EOS 1200D EOS 1300D Kompatibilní PN LC-E10 LC-E10C LC-E10E 5110B001AA (euronics.cz)

Síťová nabíječka Ansmann Photocam III, 5007093 + 4x AA 2850 mAh

Síťová nabíječka Ansmann Photocam III, 5007093 + 4x AA 2850 mAh

Photocam III je sada nabíječek určená pro digitální kameru Markt. Mikroprocesorem řízené sledování nabíjení garantuje nejlepší výsledky nabíjení. Přístroj je vhodný k nabíjení 2 nebo 4 AAA nebo AA akumulátorů. Lze nabíjet také NiMH nebo NiCd akumulátory. S nabíjecím proudem 500 mA se akumulátory nabijí, v závislosti na nabíjecí kapacitě, za max. 6 hodin. Po konci nabíjení následuje automatické přepnutí do režimu impulzního udržovacího nabíjení. Stav nabíjení se zobrazuje pomocí kontrolky. (conrad.cz)

AVACOM CarPRO nabíječka do auta, černá (NACL-PD1X-KK)

AVACOM CarPRO nabíječka do auta, černá (NACL-PD1X-KK)

Nabíječka do auta USB-C s výstupem 5V/3A, rychlonabíjení Power Delivery 9V/3A nebo 12V/2,25A / 27W AVACOM CarPRO je kompaktní autonabíječka s technologií Power Delivery pro velmi rychlé nabíjení. Disponuje USB-C konektorem a Smart Chipem, který automaticky rozpozná, o jaké připojení zařízení se jedná a zvolí nejrychlejší nabíjecí režim. AVACOM CarPro je vhodná pro mobilní telefony Apple iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, které podporují technologii Power Delivery. Nabíjení probíhá s výkonem až 27 W.S AVACOM CarPRO můžete samozřejmě nabíjet také telefony a tablety značek, které technologii Power Delivery nepodporují, a to proudem až 3 A. Nabíječku lze využít jak v osobních, tak i nákladních automobilech. Nabíjení technologií Power… (alza.cz)

Avacom pro Nikon EN-EL14 k nabíječce AV-MP

Avacom pro Nikon EN-EL14 k nabíječce AV-MP

Redukce k nabíjecí soupravě AV-MP Nabíjecí redukce pro nabíječku AVACOM AV-MP. Ve spojení s příslušnou nabíječkou nahrazuje originální nabíječku. Technická specifikace: Redukce AVP489 pro nabíječku AVACOM AV-MP a AV-MP-BLN Hmotnost: 39g Fotoaparáty NIKON: Coolpix P7000 Coolpix P7100 Coolpix P7700 Coolpix P7800 Df D3100 D3200 D3300 D3400 D5100 D5200 D5300 D5500 D5600 Kompatibilní PN EN-EL14 EN-EL14a EN-EL14e MH-24 VEA006EA VFB10602 VFB11402 (euronics.cz)

Avacom pro Canon LP-E6 k nabíječce AV-MP

Avacom pro Canon LP-E6 k nabíječce AV-MP

Redukce k nabíjecí soupravě AV-MP Nabíjecí redukce pro nabíječku AVACOM AV-MP. Ve spojení s příslušnou nabíječkou nahrazuje originální nabíječku. Technická specifikace: Redukce AVP836E pro nabíječku AVACOM AV-MP a AV-MP-BLN Hmotnost: 39g Fotoaparáty CANON: EOS 5D Mark II EOS 5D Mark III EOS 5D Mark IV EOS 5D Mk II EOS 5DS EOS 5DS R EOS 6D EOS 6Da EOS 60D EOS 60Da EOS 7D EOS 7D Mark II EOS 70D EOS 80D Kompatibilní PN CBC-E6 LC-E6 LC-E6E LP-E6 LP-E6N 3348B001 3349B001AA 3350B001 (euronics.cz)

Síťová nabíječka ansmann photocam iii, 5007093 + 4x aa 2850 mah

Síťová nabíječka ansmann photocam iii, 5007093 + 4x aa 2850 mah

PopisPhotocam III je sada nabíječek určená pro digitální kameru Markt. Mikroprocesorem řízené sledování nabíjení garantuje nejlepší výsledky nabíjení. Přístroj je vhodný k nabíjení 2 nebo 4 AAA nebo AA akumulátorů. Lze nabíjet také NiMH nebo NiCd akumulátory. S nabíjecím proudem 500 mA se akumulátory nabijí, v závislosti na nabíjecí kapacitě, za max. 6 hodin. Po konci nabíjení následuje automatické přepnutí do režimu impulzního udržovacího nabíjení. Stav nabíjení se zobrazuje pomocí kontrolky.VybaveníPro 2 nebo 4 akumulátory AA/AAAŠiroký vstupní rozsah 100 až 240 VVč. 4 akumulátorů AA, 2650 mAhVlastnostiLogika ukončení nabíjecího cyklu na základě poklesu charakteristiky minus delta V (-dV)Bezpečnostní vypínání pomocí časovačePulzní udržovací nabíjeníPárové nabíjeníRozpoznání chybně… (fonetip.cz)

Avacom pro Nikon EN-EL15 k nabíječce AV-MP

Avacom pro Nikon EN-EL15 k nabíječce AV-MP

Redukce k nabíjecí soupravě AV-MP Nabíjecí redukce pro nabíječku AVACOM AV-MP. Ve spojení s příslušnou nabíječkou nahrazuje originální nabíječku. Technická specifikace: Redukce AVP715 pro nabíječku AVACOM AV-MP a AV-MP-BLN Hmotnost: 39g Fotoaparáty NIKON: D600 D610 D7000 D7100 D7200 D750 D800 D800E D810 D810A 1 V1 Kompatibilní PN MH-25 (euronics.cz)

Avacom Canon LP-E12 k nabíječce AV-MP (AVP840)

Avacom Canon LP-E12 k nabíječce AV-MP (AVP840)

Redukce k nabíjecí soupravě AV-MP Nabíjecí redukce pro nabíječku AVACOM AV-MP. Ve spojení s příslušnou nabíječkou nahrazuje originální nabíječku. Technická specifikace: Redukce AVP840 pro nabíječku AVACOM AV-MP a AV-MP-BLN Hmotnost: 39g Fotoaparáty CANON: EOS M Kompatibilní PN LC-E12 LC-E12E (kasa.cz)

Hama dvojitá síťová usb nabíječka, 2,1 a

Hama dvojitá síťová usb nabíječka, 2,1 a

- pro všechna zařízení umožňující nabíjení/napájení přes USB konektor- 2 USB zásuvky, možnost nabíjení dvou zařízení najednou- napájení: 100-240 V, 50/60 Hz, celosvětové použití- USB výstup: max. 2,1 A (5 V)- barva: černá- balení: blistr (fonetip.cz)

Avacom pro Nikon EN-EL14 k nabíječce AV-MP (AVP489)

Avacom pro Nikon EN-EL14 k nabíječce AV-MP (AVP489)

Redukce k nabíjecí soupravě AV-MP Nabíjecí redukce pro nabíječku AVACOM AV-MP. Ve spojení s příslušnou nabíječkou nahrazuje originální nabíječku. Technická specifikace: Redukce AVP489 pro nabíječku AVACOM AV-MP a AV-MP-BLN Hmotnost: 39g Fotoaparáty NIKON: Coolpix P7000 Coolpix P7100 Coolpix P7700 Coolpix P7800 Df D3100 D3200 D3300 D3400 D5100 D5200 D5300 D5500 D5600 Kompatibilní PN EN-EL14 EN-EL14a EN-EL14e MH-24 VEA006EA VFB10602 VFB11402 (kasa.cz)

Hama síťová usb nabíječka, 4zásuvková, 4,8 a

Hama síťová usb nabíječka, 4zásuvková, 4,8 a

- výkonná nabíječka pro nabíjení/napájení až čtyř USB zařízení, např. pro telefony, tablety, přehrávače atd.- funkce AutoDetect rozpozná připojené zařízení a dokáže přizpůsobit zapojení pinů a nabíjecí proud, což umožňuje nabíjení téměř všech zařízení na trhu- nabíjecí proud: max. 4,8 A / 5 V (24 W) (společný pro všechny zásuvky, max. 2,4 A na zásuvku)- integrovaná ochrana proti zkratu, přepětí a přetížení- napájení: 100-240 V, 50-60 Hz (celosvětové použití)- barva: černá- balení: blistr (fonetip.cz)

Avacom pro Li-50B, NP-BK1 k nabíječce AV-MP

Avacom pro Li-50B, NP-BK1 k nabíječce AV-MP

Redukce k nabíjecí soupravě AV-MP Nabíjecí redukce pro nabíječku AVACOM AV-MP. Ve spojení s příslušnou nabíječkou nahrazuje originální nabíječku. Technická specifikace: Redukce AVP152 pro nabíječku AVACOM AV-MP a AV-MP-BLN Hmotnost: 39g Fotoaparáty CASIO: Exilim EX-TR10 Exilim EX-TR10BE Exilim EX-TR10SP Exilim EX-TR10WE Exilim EX-TR15 Exilim EX-TR15BK Exilim EX-TR15VP Exilim EX-TR15WE Exilim EX-TR35 OLYMPUS: D-750 D-755 D-760 mju TOUGH-6000 mju TOUGH-6010 mju TOUGH-6020 mju TOUGH-8000 mju TOUGH-8010 mju 1010 mju 1020 mju 1030SW mju-9000 mju-9010 SH-21 SH-25MR SP-720UZ SP-800UZ SP-810 SP-810UZ SP-815UZ STYLUS TOUGH-6000 STYLUS TOUGH-8000 Stylus 1010 Stylus 1020 Stylus 1030SW STYLUS-9000 SZ-10 SZ-11 SZ-12 SZ-14 SZ-20 SZ-30MR SZ-31MR iHS TG-620 TG-820 TG-820 iHS Tough TG-610 Tough TG-615… (euronics.cz)

Avacom pro Nikon EN-EL15 k nabíječce AV-MP (AVP715)

Avacom pro Nikon EN-EL15 k nabíječce AV-MP (AVP715)

Redukce k nabíjecí soupravě AV-MP Nabíjecí redukce pro nabíječku AVACOM AV-MP. Ve spojení s příslušnou nabíječkou nahrazuje originální nabíječku. Technická specifikace: Redukce AVP715 pro nabíječku AVACOM AV-MP a AV-MP-BLN Hmotnost: 39g Fotoaparáty NIKON: D600 D610 D7000 D7100 D7200 D750 D800 D800E D810 D810A 1 V1 Kompatibilní PN MH-25 (kasa.cz)

Avacom pro Canon LP-E8 k nabíječce AV-MP (AVP813)

Avacom pro Canon LP-E8 k nabíječce AV-MP (AVP813)

Redukce k nabíjecí soupravě AV-MP Nabíjecí redukce pro nabíječku AVACOM AV-MP. Ve spojení s příslušnou nabíječkou nahrazuje originální nabíječku. Technická specifikace: Redukce AVP813 pro nabíječku AVACOM AV-MP a AV-MP-BLN Hmotnost: 39g Fotoaparáty CANON: EOS Kiss X4 EOS Kiss X5 EOS Kiss X6i EOS Rebel T2i EOS Rebel T3i EOS Rebel T4i EOS 550D EOS 600D EOS 650D EOS 700D Rebel T5i Kompatibilní PN LC-E8 LC-E8C LC-E8E 4520B001AA (kasa.cz)

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným MicroUSB kabelem,…

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným MicroUSB kabelem, 2,4A černá

Set USB nabíječky a odnímatelného microUSB kabelu FIXED pro dobíjení telefonů, tabletů a jiné elektroniky. Disponuje technologií rychlého nabíjení Rapid Charge. (smarty.cz)

Avacom pro Canon LP-E10 k nabíječce AV-MP (AVP801)

Avacom pro Canon LP-E10 k nabíječce AV-MP (AVP801)

Redukce k nabíjecí soupravě AV-MP Nabíjecí redukce pro nabíječku AVACOM AV-MP. Ve spojení s příslušnou nabíječkou nahrazuje originální nabíječku. Technická specifikace: Redukce AVP801 pro nabíječku AVACOM AV-MP a AV-MP-BLN Hmotnost: 39g Fotoaparáty CANON: EOS Kiss X50 EOS Rebel T3 EOS 1100D EOS 1200D EOS 1300D Kompatibilní PN LC-E10 LC-E10C LC-E10E 5110B001AA (kasa.cz)

Avacom pro Canon LP-E6 k nabíječce AV-MP (AVP836E)

Avacom pro Canon LP-E6 k nabíječce AV-MP (AVP836E)

Redukce k nabíjecí soupravě AV-MP Nabíjecí redukce pro nabíječku AVACOM AV-MP. Ve spojení s příslušnou nabíječkou nahrazuje originální nabíječku. Technická specifikace: Redukce AVP836E pro nabíječku AVACOM AV-MP a AV-MP-BLN Hmotnost: 39g Fotoaparáty CANON: EOS 5D Mark II EOS 5D Mark III EOS 5D Mark IV EOS 5D Mk II EOS 5DS EOS 5DS R EOS 6D EOS 6Da EOS 60D EOS 60Da EOS 7D EOS 7D Mark II EOS 70D EOS 80D Kompatibilní PN CBC-E6 LC-E6 LC-E6E LP-E6 LP-E6N 3348B001 3349B001AA 3350B001 (kasa.cz)

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným USB-C kabelem, 2…

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným USB-C kabelem, 2,4A černá

Set USB nabíječky a odnímatelného USB-C konektoru FIXED pro dobíjení telefonů, tabletů a jiné elektroniky. Disponuje technologií rychlého nabíjení Rapid Charge. (smarty.cz)

Avacom EN-EL23 k nabíječce (AV-MP, AV-MP-BLN - AVP623)

Avacom EN-EL23 k nabíječce (AV-MP, AV-MP-BLN - AVP623)

Redukce k nabíjecí soupravě AV-MP Nabíjecí redukce pro nabíječku AVACOM AV-MP. Ve spojení s příslušnou nabíječkou nahrazuje originální nabíječku. Technická specifikace: Redukce AVP623 pro nabíječku AVACOM AV-MP a AV-MP-BLN Hmotnost: 39g Fotoaparáty NIKON: Coolpix P600 Coolpix P610 Coolpix P900 Coolpix S810C Kompatibilní PN MH-67P (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít