AVACOM HomeMAX síťová nabíječka QC3.0, bílá (NASN-QC1X-WW)

AVACOM HomeMAX síťová nabíječka QC3.0, bílá (NASN-QC1X-WW)

AVACOM HomeMAX síťová nabíječka QC3.0, bílá (NASN-QC1X-WW)

Nabíječka s Qualcomm Quick Charge 3.0 (3.6-6V/3A nebo 6.5-9V/2A nebo 9-12V/1.5A) Síťová nabíječka AVACOM HomeMAX v bílém provedení podporuje rychlonabíjení pomocí technologie Qualcomm Quick Charge 3.0. Je to nejrychlejší technologie nabíjení na trhu, díky které lze nabíjet vaše mobilní zařízení až 4× rychleji, než při použití běžných typů nabíječek. Vzhledem k poměrně vysokému proudu (3 ampéry) nabízí slušnou rychlost nabíjení i při připojení k zařízení, které technologii Quick Charge nepodporuje. Hlavní přednosti nabíječky AVACOM HomeMAXBílá síťová nabíječka s proudem až 3 AKompatibilní s technologiemi QC 2.0, QC 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging a Asus BoostMasterMožné použít pro Apple iPad… (alza.cz)

AVACOM HomeMAX síťová nabíječka QC3.0, černá (NASN-QC1X-KK)

AVACOM HomeMAX síťová nabíječka QC3.0, černá (NASN-QC1X-KK)

Nabíječka s Qualcomm Quick Charge 3.0 (3.6-6V/3A nebo 6.5-9V/2A nebo 9-12V/1.5A) Síťová nabíječka AVACOM HomeMAX v černém provedení podporuje rychlonabíjení pomocí technologie Qualcomm Quick Charge 3.0. Je to nejrychlejší technologie nabíjení na trhu, díky které lze nabíjet vaše mobilní zařízení až 4× rychleji, než při použití běžných typů nabíječek. Vzhledem k poměrně vysokému proudu (3 ampéry) nabízí slušnou rychlost nabíjení i při připojení k zařízení, které technologii Quick Charge nepodporuje. Hlavní přednosti nabíječky AVACOM HomeMAXČerná síťová nabíječka s proudem až 3 AKompatibilní s technologiemi QC 2.0, QC 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging a Asus BoostMasterMožné použít pro Apple… (alza.cz)

AVACOM CarMAX nabíječka do auta s QC3.0, bílá (NACL-QC1X-WW)

AVACOM CarMAX nabíječka do auta s QC3.0, bílá (NACL-QC1X-WW)

Nabíječka do auta s Qualcomm Quick Charge 3.0 (3.6-6V/3A nebo 6.5 -9V/2.5A nebo 9-12V/2A) / 5V/3A AVACOM CarMAX bílá je kompaktní autonabíječka s technologií pro rychlé nabíjení. Jedná se o nabíječku, která se připojuje do cigaretového konektoru automobilu. Díky technologii Qualcomm Quick Charge 3.0 své zařízení, ať už je to mobilní telefon či tablet dobijete až čtyřikrát rychleji, než klasickou nabíječkou. Nabíječka disponuje jedním USB 3.0 konektorem. Nabíječka AVACOM CarMAX bílá disponuje inteligentním čipem, který automaticky rozpozná o jaké zařízení se jedná a zvolí nejvhodnější nabíjecí režim. AVACOM CarMAX bílá bílá je vhodná pro zařízení značky Apple, zařízení se systémem Android a Windows Phone. Můžete ji dokonce využít pro… (alza.cz)

AVACOM HomeNOW bílá (NASN-2X34C-WW)

AVACOM HomeNOW bílá (NASN-2X34C-WW)

Nabíječka s USB-C kabelem, délka kabelu 1m, 2x USB výstup 2.4A a 1A Nabíječka AVACOM HomeNOW je síťová nabíječka určená pro nabíjení chytrých telefonů, tabletů a dalších zařízení, jenž se napájí přes USB kabel. Nabíječka disponuje dvěma USB výstupy, jeden nabídne výstup 1 A a druhý dokonce 2,4 A. Nabíjení přes port označený hodnotou 1 A je vhodný pro nabíjení starších zařízení nebo digitálních fotoaparátů, port označený hodnotou 2,4 A je uřčen pro modernější zařízení. Nabíječka je také vhodná pro nabíjení produktů společnosti Apple. Součástí balení je i jeden kabel s koncovkou USB-C, tento kabel je dlouhý 100 cm. Klíčové vlastnosti nabíječky AVACOM HomeNOW bíláSíťová nabíječka určená pro smartphony a tabletyNabíječka disponuje dvěma výstupy pro nabíjeníMaximální… (alza.cz)

AVACOM HomeMAX 2 s Qualcomm Quick Charge 2.0 černá (NASN-QC3X-KK)

AVACOM HomeMAX 2 s Qualcomm Quick Charge 2.0 černá (NASN-QC3X-KK)

Nabíječka s výkonem až 42W, 3xUSB výstup, 1xUSB s QC 2.0 (5V/2A nebo 9V/1,5A nebo 12V/1,5A) AVACOM HomeMAX 2 je extra výkonná USB nabíječka pro náročné uživatele s více přístroji. Dostupné jsou na ní hned 3 USB výstupy, kde se podává až 42 wattů, takže rychle a naráz dobije i energeticky náročnou elektroniku. Jeden z USB portu se pyšní vysokorychlostním dobíjením Qualcomm Quick Charge 2.0. Kompatibilní zařízení se pak dobíjejí až 4× rychleji než s běžnou nabíječkou. Inteligentní elektronika rozpozná vhodný nabíjecí režim. Klíčové vlastnosti nabíječky AVACOM HomeMAX 2Nabíječka s výkonem až 42 W3× USB výstupRychlonabíjení Qualcomm Quick Charge 2.0 Doplňující informace:Výstup: 5 V / 6,8 A max. nebo 5 V / 4,8 A + QC 2.0 (5 V / 2 A nebo 9 V / 1… (alza.cz)

Nabíječka do sítě Avacom HomeMAX, 1x USB (3A), s funkcí…

Nabíječka do sítě Avacom HomeMAX, 1x USB (3A), s funkcí rychlonabíjení QC 3.0 bílá

Nabíječka do sítě Avacom HomeMAX, 1x USB (3A), s funkcí rychlonabíjení QC 3.0 bílá (euronics.cz)

AVACOM FamilyHUB 4x USB 38W Quick Charge (NASN-FH4X-WW)

AVACOM FamilyHUB 4x USB 38W Quick Charge (NASN-FH4X-WW)

Nabíječka pro mobilní telefony/ smartphony/ tablety, bílá AVACOM FamilyHUB je nabíječka pro nejrychlejší možné doplňování energie až 4 do baterií zároveň. K dispozici máte 4 USB výstupy, kam může proudit až 38 W. Jeden z portů podporuje výkonné dobíjení Quick Charge (QC 2.0 i QC 3.0), které dokáže kompatibilní zařízení nabíjet až za 4× kratší čas. Inteligentní elektronika však rozpozná, jaké dobíjení je pro baterii nejvhodnější, a zvolí správný nabíjecí režim. Klíčové vlastnosti nabíječky AVACOM FamilyHUB4portová USB nabíječkaS funkcí rychlonabíjení QCVýkon až 32,5 W / 38 W při QCAutomaticky volí vhodný nabíjecí režimSoučástí balení je síťový kabel (1,2 m dlouhý) Doplňující informace:Výstup: 5 V / 6,5 A max. nebo 5 V / 4 A +… (alza.cz)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, micro USB, bílá (NACL-QC2XM-WW)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, micro USB, bílá  (NACL-QC2XM-WW)

Nabíječka do auta se dvěma výstupy Qualcomm Quick Charge 2.0, v balení kabel micro USB AVACOM CarMAX 2 bílá je kompaktní autonabíječka s technologií pro rychlé nabíjení. Díky technologii Qualcomm Quick Charge 2.0 své zařízení, ať už je to mobilní telefon či tablet, dobijete mnohem rychleji než klasickou nabíječkou. Nabíječka AVACOM CarMAX 2 disponuje navíc dvěma USB konektory a inteligentním čipem, který automaticky rozpozná, o jaké zařízení se jedná, a zvolí nejvhodnější nabíjecí režim. AVACOM CarMAX 2 je vhodná pro zařízení značky Apple nebo dále pro zařízení se systémem Android či Windows Phone. Můžete ji dokonce využít pro nabíjení tabletů, powerbanek, fotoaparátů a navigací. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta AVACOM CarMAX 2 bíláKompaktní… (alza.cz)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, USB-C, bílá (NACL-QC2XC-WW)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, USB-C, bílá (NACL-QC2XC-WW)

Nabíječka do auta se dvěma výstupy Qualcomm Quick Charge 2.0, v balení kabel USB-C AVACOM CarMAX 2 bílá je kompaktní autonabíječka s technologií pro rychlé nabíjení. Díky technologii Qualcomm Quick Charge 2.0 své zařízení, ať už je to mobilní telefon či tablet, dobijete mnohem rychleji než klasickou nabíječkou. Nabíječka AVACOM CarMAX 2 disponuje navíc dvěma USB konektory a inteligentním čipem, který automaticky rozpozná, o jaké zařízení se jedná, a zvolí nejvhodnější nabíjecí režim. AVACOM CarMAX 2 je vhodná pro zařízení značky Apple nebo dále pro zařízení se systémem Android či Windows Phone. Můžete ji dokonce využít pro nabíjení tabletů, powerbanek, fotoaparátů a navigací. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta AVACOM CarMAX 2 bíláKompaktní… (alza.cz)

AVACOM HomeNOW černá (NASN-2X34C-KK)

AVACOM HomeNOW černá (NASN-2X34C-KK)

Nabíječka s USB-C kabelem, délka kabelu 1m, 2x USB výstup 2.4A a 1A Nabíječka AVACOM HomeNOW je síťová nabíječka určená pro nabíjení chytrých telefonů, tabletů a dalších zařízení, jež se napájí přes USB kabel. Nabíječka disponuje dvěma USB výstupy, jeden nabídne výstup 1 A a druhý dokonce 2,4 A. Nabíjení přes port označený hodnotou 1 A je vhodný pro nabíjení starších zařízení nebo digitálních fotoaparátů, port označený hodnotou 2,4 A je určen pro modernější zařízení. Nabíječka je také vhodná pro nabíjení produktů společnosti Apple. Součástí balení je i jeden kabel s koncovkou USB-C, tento kabel je dlouhý 100 cm. Klíčové vlastnosti nabíječky AVACOM HomeNOW černáSíťová nabíječka určená pro smartphony a tabletyNabíječka disponuje dvěma výstupy pro nabíjeníMaximální… (alza.cz)

BASEUS Síťová nabíječka QuickCharge 3.0 bílá

BASEUS Síťová nabíječka QuickCharge 3.0 bílá

BASEUS Síťová nabíječka QuickCharge 3.0 bílá Značková síťová nabíječka BASEUS, která obsahuje technologii QuickCharge 3.0 a tak můžete Vaše zařízení nabít ještě rychleji. Nabíječka je velm lehká a kompaktní a proto je jako stvořená na cesty, nebo například do kanceláře či domácí použití. Nabíječka dobije všechna zařízení, která lze připojit pomocí USB kabelu. - univerzální nabíječka - pro telefony všech značek, či tablety - připojení pomocí USB portu - nabíječka je velmi kompaktní a snadno přenosná -quickcharge 3.0 -od předních výrobců BASEUS (vsechnonamobil.cz)

Nabíječka yenkee yac 2023bk usb qc3.0

Nabíječka yenkee yac 2023bk usb qc3.0

Nabíječka YENKEE YAC 2023BK USB QC3.0 Rychlé nabíjeníKompaktní rozměryVícenásobná ochranaMobil i tablet nabiju hodně rychle. Anebo ještě rychleji.Chytrá a 4x rychlejšíDejte sbohem nekonečnému čekání, až bude baterka nabitá. Superrychlá USB nabíječka od Yenkee s technologií Quick Charge 3.0 se o váš mobil, tablet, power banku, nebo třeba dron postará až 4x rychleji než obyčejná nabíječka, navíc pozná, kolik toho koncové zařízení unese. Nemusíte mít tedy strach, že by se vašemu zařízení něco stalo. Nabíječka splňuje přísné standardy a disponuje několikanásobnou ochranou proti přepětí, vzplanutí, zkratu nebo přetížení. Ideální třeba pro náročné cestovatele, kteří nemarní jedinou chvilku.USB nabíječka s technologií Quick Charge 3.0 vhodná pro chytré mobilní telefony s podporou rychlého… (fonetip.cz)

FORCELL COMPACT Univerzální síťová nabíječka bílá

FORCELL COMPACT Univerzální síťová nabíječka bílá

COMPACT Univerzální síťová nabíječka bílá Univerzální síťová nabíječka s USB výstupem. Nabíječka je velm lehká a kompaktní a proto je jako stvořená na cesty, nebo například do kanceláře či domácí použití. Nabíječka dobije všechna zařízení, která lze připojit pomocí USB kabelu. - univerzální nabíječka - pro telefony všech značek, či tablety - připojení pomocí USB portu - nabíječka je velmi kompaktní a snadno přenosná * Datové kabely najdete v sekci Příslušenství (vsechnonamobil.cz)

SWISSTEN USB-C síťová nabíječka 2,4A bílá

SWISSTEN USB-C síťová nabíječka 2,4A bílá

Síťová nabíječka Swissten s USB-C konektorem a maximálním výstupním proudem 2,4A. (smarty.cz)

SWISSTEN síťová nabíječka lightning 1 A bílá

SWISSTEN síťová nabíječka lightning 1 A bílá

Nabíječka pro modely Apple iPhone s koncovkou Apple lightning. (smarty.cz)

Nabíječka yenkee yac 2023wh usb qc3.0

Nabíječka yenkee yac 2023wh usb qc3.0

Nabíječka YENKEE YAC 2023WH USB QC3.0 Rychlé nabíjeníKompaktní rozměryVícenásobná ochranaMobil i tablet nabiju hodně rychle. Anebo ještě rychleji.Chytrá a 4x rychlejšíDejte sbohem nekonečnému čekání, až bude baterka nabitá. Superrychlá USB nabíječka od Yenkee s technologií Quick Charge 3.0 se o váš mobil, tablet, power banku, nebo třeba dron postará až 4x rychleji než obyčejná nabíječka, navíc pozná, kolik toho koncové zařízení unese. Nemusíte mít tedy strach, že by se vašemu zařízení něco stalo. Nabíječka splňuje přísné standardy a disponuje několikanásobnou ochranou proti přepětí, vzplanutí, zkratu nebo přetížení. Ideální třeba pro náročné cestovatele, kteří nemarní jedinou chvilku.USB nabíječka s technologií Quick Charge 3.0 vhodná pro chytré mobilní telefony s podporou rychlého… (fonetip.cz)

SWISSTEN síťová nabíječka microUSB 1A bílá

SWISSTEN síťová nabíječka microUSB 1A bílá

Jednoduchá síťová microUSB nabíječka s výstupním proudem 1A. (smarty.cz)

Nabíječka YENKEE YAC 2023BK USB QC3.0

Nabíječka YENKEE YAC 2023BK USB QC3.0

Nabíječka YENKEE YAC 2023BK USB QC3.0 (tipa.eu)

Nabíječka YENKEE YAC 2023WH USB QC3.0

Nabíječka YENKEE YAC 2023WH USB QC3.0

Nabíječka YENKEE YAC 2023WH USB QC3.0 (tipa.eu)

Belkin cestovní síťová nabíječka s adaptéry 2,4A bílá

Belkin cestovní síťová nabíječka s adaptéry 2,4A bílá

Unikátní cestovní síťová nabíječka s USB konektorem, 2,4A výstupem pro pohodlné dobíjení i tabletů a 6 různými světovými koncovkami. (smarty.cz)

REMAX RP-U114 QuickCharge Síťová nabíječka 3.0 bílá

REMAX RP-U114 QuickCharge Síťová nabíječka 3.0 bílá

REMAX QuickCharge Síťová nabíječka 3.0 bílá Značková síťová nabíječka REMAX. Nabíječka obsahuje technologii QuickCharge 3.0 a tak můžete Vaše zařízení nabít ještě rychleji. Nabíječka je velm lehká a kompaktní a proto je jako stvořená na cesty, nebo například do kanceláře či domácí použití. Nabíječka dobije všechna zařízení, která lze připojit pomocí USB kabelu. Proud 3A poskytuje rychlejší a bezpečnější nabíjení. Širokopásmové napětí 100 - 240 V - přizpůsobte se použití v různých zemích a regionech. - univerzální nabíječka - pro telefony všech značek, či tablety - připojení pomocí USB portu - nabíječka je velmi kompaktní a snadno přenosná -quickcharge 3.0 -od předních výrobců REMAX (vsechnonamobil.cz)

Smrter Amigo síťová nabíječka s powerbankou bílá

Smrter Amigo síťová nabíječka s powerbankou bílá

Amigo Charger je univerzální nabíječka na cesty, která v sobě ukrývá hned několik užitečných funkcí najednou. Použít ji můžete jako klasickou USB nabíječku do zásuvky, powerbanku s dvěma USB a jedním USB-C, Qi nabíječku i Qi powerbanku. (smarty.cz)

Belkin síťová nabíječka 2x USB-A 4 8A/24W bílá

Belkin síťová nabíječka 2x USB-A 4 8A/24W bílá

Síťová nabíječka se dvěma USB porty a celkovým výkonem až 24 W (2x 12 W/2,4 A). (smarty.cz)

iWant USB síťová nabíječka s rychlo-nabíjením 18W bílá

iWant USB síťová nabíječka s rychlo-nabíjením 18W bílá

Kvalitní síťový USB adaptér s výkonem 18W a certifikací Qualcomm Charge 3.0, se kterou až 2,5x nabijete rychleji svůj mobilní telefon. Bonusem jsou pak příjemné rozměry. (smarty.cz)

FORCELL BASEUS MINI DUAL-U Síťová nabíječka (2X USB) bílá

FORCELL BASEUS MINI DUAL-U Síťová nabíječka (2X USB) bílá

BASEUS MINI DUAL-U Síťová nabíječka (2X USB) bílá Značková síťová nabíječka BASEUS se dvěma USB výstupy. Nabíječka je velm lehká a kompaktní a proto je jako stvořená na cesty, nebo například do kanceláře či domácí použití. Nabíječka dobije všechna zařízení, která lze připojit pomocí USB kabelu. - univerzální nabíječka - pro telefony všech značek, či tablety - připojení pomocí USB portu - nabíječka je velmi kompaktní a snadno přenosná -možnost nabíjet až 2 zařízení najednou -od předních výrobců BASEUS (vsechnonamobil.cz)

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným Lightning kabelem,…

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným Lightning kabelem, 2,4A bílá

Set USB nabíječky a odnímatelného Lightning konektoru FIXED pro dobíjení telefonů, tabletů a jiné elektroniky. Disponuje technologií rychlého nabíjení Rapid Charge. (smarty.cz)

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným USB-C kabelem, 2…

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným USB-C kabelem, 2,4A bílá

Set USB nabíječky a odnímatelného USB-C konektoru FIXED pro dobíjení telefonů, tabletů a jiné elektroniky. Disponuje technologií rychlého nabíjení Rapid Charge. (smarty.cz)

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným MicroUSB kabelem,…

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným MicroUSB kabelem, 2,4A bílá

Set USB nabíječky a odnímatelného USB-C konektoru FIXED pro dobíjení telefonů, tabletů a jiné elektroniky. Disponuje technologií rychlého nabíjení Rapid Charge. (smarty.cz)

Síťová nabíječka hama mini usb, 2 a

Síťová nabíječka hama mini usb, 2 a

Plná síla! Napájení pro navigační systémy s miniUSB.Technické parametryHodnotaVhodný proTomTom, Falk, Garmin, Becker a mnohé další značkyProvedeníTyp připojení: miniUSB · Měnič napětí z 230 V na 5 V · Nabíjecí proud 2 A · 100 - 240 V / DC · 50 - 60 HzVybaveníPro všechna zařízení s mini-USB napájenímMěnič napětí z 230 V na 5 V (fonetip.cz)

SWISSTEN síťová nabíječka microUSB 1A černá

SWISSTEN síťová nabíječka microUSB 1A černá

Jednoduchá síťová microUSB nabíječka s výstupním proudem 1A. (smarty.cz)

SWISSTEN síťová nabíječka USB-C 2,4A černá

SWISSTEN síťová nabíječka USB-C 2,4A černá

Síťová nabíječka s USB-C konektorem a výstupním proudem 2,4 A. (smarty.cz)

LAB.C X5 Pro síťová nabíječka 5xUSB 1xQC stříbrná

LAB.C X5 Pro síťová nabíječka 5xUSB 1xQC stříbrná

Kompaktní nabíječka Lab.C X5 Pro vyřeší vaše problémy s dobíjením až 5 vašich zařízení. 4 Porty podporují 2,4 A + jeden s technologií Quick charge. (smarty.cz)

LAB.C X5 síťová nabíječka 5x USB šedá

LAB.C X5 síťová nabíječka 5x USB šedá

Neuvěřitelně výkonná 8-ampérová nabíječka s výkonem 40W, 5 USB výstupy je ideální pro cestování. Zvládnete tak nabít vaše telefony, tablety či chytré hodinky najednou. (smarty.cz)

SWISSTEN síťová nabíječka microUSB 2,4 A černá

SWISSTEN síťová nabíječka microUSB 2,4 A černá

Síťová nabíječka s microUSB konektorem a výstupním proudem 2,4 A. (smarty.cz)

Síťová nabíječka ansmann basic 4 plus, 5107343

Síťová nabíječka ansmann basic 4 plus, 5107343

PopisNabíječka Basic 4 Plus je kompaktní a spolehlivá. Je vybavena displejem, ochranou proti přepólování a automatickým přizpůsobením nabíjecího proudu. Lze nabíjet až čtyři AA nebo AAA akumulátory. Nabíjí také 9V akumulátory.VybaveníAutomatické přizpůsobení nabíjecího proudu a začátku nabíjeníNabíjí i 9V akumulátoryVlastnostiAutomatické přizpůsobení nabíjecího proudu a začátku nabíjeníLED kontrolkaOchrana proti přepólováníRozsah dodávkyNabíječka Technické parametryProvozní napětí230 VPočet nabíjecích kanálů/šachet5Počet nabíjecích šachet AAA4Nabíjecí proud baterie (AAA)50 mATypická doba nabíjení akumulátoru 9 V 150 mAh660 minNabíjecí proud baterie (9 V)15 mAVhodný pro velikost akumulátoruAAA · AA · 9 VRozměr, hloubka81 mmNabíjecí proud baterie (AA)150 mATypická doba nabíjení AA… (fonetip.cz)

iWant USB síťová nabíječka s rychlo-nabíjením 18W černá

iWant USB síťová nabíječka s rychlo-nabíjením 18W černá

Kvalitní síťový USB adaptér s výkonem 18W a certifikací Qualcomm Charge 3.0, se kterou až 2,5x nabijete rychleji svůj mobilní telefon. Bonusem jsou pak příjemné rozměry. (smarty.cz)

LAB.C X5 Pro síťová nabíječka 5xUSB 1xQC modrá

LAB.C X5 Pro síťová nabíječka 5xUSB 1xQC modrá

Kompaktní nabíječka Lab.C X5 Pro vyřeší vaše problémy s dobíjením až 5 vašich zařízení. 4 Porty podporují 2,4 A + jeden s technologií Quick charge. (smarty.cz)

Hama síťová nabíječka 100-240 v, usb-c, 3 a, černá

Hama síťová nabíječka 100-240 v, usb-c, 3 a, černá

- napájení a nabíjení zařízení s konektorem USB typ C z elektrické zásuvky- prémiová kvalita provedení a výkonu- nabíjecí proud max. 3000 mA- nabíjecí proces optimalizován pro konkrétní zařízení pro maximální rychlost nabíjení- automatické rozpoznání připojeného zařízení a optimální nabíjení- optimalizované nabíjení šetří baterii a prodlužuje její životnost- jednoduché a snadné připojení díky oboustrannému konektoru USB typ C- napájení 100 V-240 V pro celosvětové použití (v kombinaci se zásuvkovým adaptérem specifickým pro danou zemi)- LED indikace nabíjení- inteligentní a bezpečné nabíjení: ochrana před přebitím, přepětím a zkratem- mechanicky vysoce odolná konstrukce- kompaktní designTechnické údaje:- připojení: USB typ C vidlice- vstup: 100-240 V- výstup: 5 V- nabíjecí proud: max. 3 A-… (fonetip.cz)

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným Lightning kabelem,…

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným Lightning kabelem, 2,4A černá

Set USB nabíječky a odnímatelného Lightning konektoru FIXED pro dobíjení telefonů, tabletů a jiné elektroniky. Disponuje technologií rychlého nabíjení Rapid Charge. (smarty.cz)

Síťová nabíječka ansmann photocam iii, 5007093 + 4x aa 2850 mah

Síťová nabíječka ansmann photocam iii, 5007093 + 4x aa 2850 mah

PopisPhotocam III je sada nabíječek určená pro digitální kameru Markt. Mikroprocesorem řízené sledování nabíjení garantuje nejlepší výsledky nabíjení. Přístroj je vhodný k nabíjení 2 nebo 4 AAA nebo AA akumulátorů. Lze nabíjet také NiMH nebo NiCd akumulátory. S nabíjecím proudem 500 mA se akumulátory nabijí, v závislosti na nabíjecí kapacitě, za max. 6 hodin. Po konci nabíjení následuje automatické přepnutí do režimu impulzního udržovacího nabíjení. Stav nabíjení se zobrazuje pomocí kontrolky.VybaveníPro 2 nebo 4 akumulátory AA/AAAŠiroký vstupní rozsah 100 až 240 VVč. 4 akumulátorů AA, 2650 mAhVlastnostiLogika ukončení nabíjecího cyklu na základě poklesu charakteristiky minus delta V (-dV)Bezpečnostní vypínání pomocí časovačePulzní udržovací nabíjeníPárové nabíjeníRozpoznání chybně… (fonetip.cz)

Hama dvojitá síťová usb nabíječka, 2,1 a

Hama dvojitá síťová usb nabíječka, 2,1 a

- pro všechna zařízení umožňující nabíjení/napájení přes USB konektor- 2 USB zásuvky, možnost nabíjení dvou zařízení najednou- napájení: 100-240 V, 50/60 Hz, celosvětové použití- USB výstup: max. 2,1 A (5 V)- barva: černá- balení: blistr (fonetip.cz)

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným USB-C kabelem, 2…

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným USB-C kabelem, 2,4A černá

Set USB nabíječky a odnímatelného USB-C konektoru FIXED pro dobíjení telefonů, tabletů a jiné elektroniky. Disponuje technologií rychlého nabíjení Rapid Charge. (smarty.cz)

Hama síťová usb nabíječka, 4zásuvková, 4,8 a

Hama síťová usb nabíječka, 4zásuvková, 4,8 a

- výkonná nabíječka pro nabíjení/napájení až čtyř USB zařízení, např. pro telefony, tablety, přehrávače atd.- funkce AutoDetect rozpozná připojené zařízení a dokáže přizpůsobit zapojení pinů a nabíjecí proud, což umožňuje nabíjení téměř všech zařízení na trhu- nabíjecí proud: max. 4,8 A / 5 V (24 W) (společný pro všechny zásuvky, max. 2,4 A na zásuvku)- integrovaná ochrana proti zkratu, přepětí a přetížení- napájení: 100-240 V, 50-60 Hz (celosvětové použití)- barva: černá- balení: blistr (fonetip.cz)

Nabíječka Avacom nabíječka pro Li-ion akumulátor Panasonic DMW-BCG10,…

Nabíječka Avacom nabíječka pro Li-ion akumulátor Panasonic DMW-BCG10, DMW-BCG10E- ACM154

Avacom ACM154Aby fotoaparát či videokamera správně fungovaly, je potřeba mít vždy po ruce nabitou baterii. Pořiďte si adaptér pro Li-Ion akumulátory od společnosti Avacom, který dodá bateriím dostatek energie během několika desítek minut. O stavu nabíjení budete vždy informováni pomocí světelné diody. Nabíječka funguje samostatně, stačí ji pouze zapojit do elektrické zásuvky. Je určena pro baterie Panasonic DMW-BCG10, DMW-BCG10E. (euronics.cz)

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným MicroUSB kabelem,…

FIXED Rapid Charge síťová nabíječka s odnímatelným MicroUSB kabelem, 2,4A černá

Set USB nabíječky a odnímatelného microUSB kabelu FIXED pro dobíjení telefonů, tabletů a jiné elektroniky. Disponuje technologií rychlého nabíjení Rapid Charge. (smarty.cz)

AVACOM JVL-505 Inteligentní nabíječka baterií (AA, AAA)

AVACOM JVL-505 Inteligentní nabíječka baterií (AA, AAA)

Inteligentní čtyřkanálová nabíječka tužkových AAA a mikrotužkových AA baterií a USB portem. (smarty.cz)

AVACOM CarPRO nabíječka do auta, černá (NACL-PD1X-KK)

AVACOM CarPRO nabíječka do auta, černá (NACL-PD1X-KK)

Nabíječka do auta USB-C s výstupem 5V/3A, rychlonabíjení Power Delivery 9V/3A nebo 12V/2,25A / 27W AVACOM CarPRO je kompaktní autonabíječka s technologií Power Delivery pro velmi rychlé nabíjení. Disponuje USB-C konektorem a Smart Chipem, který automaticky rozpozná, o jaké připojení zařízení se jedná a zvolí nejrychlejší nabíjecí režim. AVACOM CarPro je vhodná pro mobilní telefony Apple iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, které podporují technologii Power Delivery. Nabíjení probíhá s výkonem až 27 W. V neposlední řadě nabíječka umožňuje nabíjení některých modelů notebooků a tabletů, které používají k nabíjení konektor USB-C a mají podporu technologie Power Delivery. Mezi tyto notebooky patří například Macbook Air nebo HP Spectra x360 a mnohé… (alza.cz)

Redukce Avacom pro Canon LP-E8 k nabíječce AV-MP

Redukce Avacom pro Canon LP-E8 k nabíječce AV-MP

Redukce Avacom pro Canon LP-E8 k nabíječce AV-MP (euronics.cz)

Hama síťová usb nabíječka, 6zásuvková, 6,8 a, kabelová

Hama síťová usb nabíječka, 6zásuvková, 6,8 a, kabelová

- nabíjecí stanice pro nabíjení/napájení až šesti USB zařízení, např. pro telefony, tablety, přehrávače atd.- funkce AutoDetect rozpozná připojené zařízení a dokáže přizpůsobit zapojení pinů a nabíjecí proud, což umožňuje nabíjení téměř všech zařízení na trhu- nabíjecí proud: max. 6,8 A / 5 V (34 W) (společný pro všechny zásuvky, max. 2,4 A na zásuvku)- síťový vypínač a provozní LED kontrolka- integrovaná ochrana proti zkratu, přepětí a přetížení- napájení: 100-240 V, 50-60 Hz (celosvětové použití)- připojení standardním kabelem s dvoupólovou eurovidlicí (součást balení)- barva: černá (fonetip.cz)

Nabíječka Nokia AC-11E cestovní síťová (Bulk)

Nabíječka Nokia AC-11E cestovní síťová (Bulk)

Nabíječka Nokia AC-11E cestovní síťová (Bulk)Nokia 1200, 1208, 1661, 2323c, 2630, 2690, 2730c, 2760, 3250 XM, 3500c, 3600s, 3710f, 3720c, C5-03, 5220 XM 5230, 5235, 5310 XM, 5330, 5500 Sport, 5530 XM, 5530 XM Illuvial, 5630 XM, 5730 XM, 5800 XM, 6070, 6080, 6101, 6111, 6120c, 6125, 6210 N, 6270, 6280, 6300, 6301, 6303c, 6303c Betty Barclay, 6303c Illuvial, 6303ic, 6500s, 6600 fold, 6600is, 6600s, 6700c, 6700c Illuvial, 6700s, 6710 N, 6720c, 6730c, 6760s, 7210 Supernova, 7230, 7390, 7610 Supernova, C6-00, C6-01, C7, E6-00, E63, E65, E66, E71, E72, E75, E90 Communicator, N70, N71, N76, N77, N79, N8, N80, N81 8GB, N91, N93, N93i, N95, N95 8GB, N96, X3, X6, 500, 700, 701, Oro (mrakyhracek.cz)

Redukce Avacom Canon LP-E12 k nabíječce AV-MP

Redukce Avacom Canon LP-E12 k nabíječce AV-MP

Avacom pro Canon LP-E12Ke správné funkčnosti fotoaparátu je nezbytně nutné mít funkční a nabitou baterii. Mějte jistotu, že baterii kdykoliv dle potřeby dodáte energii. Pořiďte si redukci od společnosti Avacom, která spolehlivě nahradí originální nabíječku, pokud došlo k její ztrátě či poškození. Redukce je kompatibilní s adaptérem AV-MP a AV-MP-BLN (nelze ji tedy používat samostatně) a slouží k nabíjení fotoaparátů Canon, jež ke svému chodu využívají baterii LP-E12. (euronics.cz)

Nabíječka Avacom pro Li-ion akumulátor Nikon EN-EL12 - ACM612

Nabíječka Avacom pro Li-ion akumulátor Nikon EN-EL12 - ACM612

Avacom ACM612Aby fotoaparát či videokamera správně fungovaly, je potřeba mít vždy po ruce nabitou baterii. Pořiďte si adaptér pro Li-Ion akumulátory od společnosti Avacom, který dodá bateriím dostatek energie během několika desítek minut. O stavu nabíjení budete vždy informováni pomocí světelné diody. Nabíječka funguje samostatně, stačí ji pouze zapojit do elektrické zásuvky. Je určena pro baterie Nikon EN-EL12. (euronics.cz)

Redukce Avacom pro Canon LP-E10 k nabíječce AV-MP

Redukce Avacom pro Canon LP-E10 k nabíječce AV-MP

Redukce Avacom pro Canon LP-E10 k nabíječce AV-MP (euronics.cz)

Nabíječka Avacom 362 pro Li-ion akumulátor Canon NB-6L

Nabíječka Avacom 362 pro Li-ion akumulátor Canon NB-6L

Nabíječka Avacom 362 pro Li-ion akumulátor Canon NB-6L (euronics.cz)

Nabíječka Avacom pro Li-ion akumulátor Nikon EN-EL5 - ACM155

Nabíječka Avacom pro Li-ion akumulátor Nikon EN-EL5 - ACM155

Nabíječka Avacom pro Li-ion akumulátor Nikon EN-EL5 - ACM155 (euronics.cz)

Redukce Avacom pro Canon LP-E6 k nabíječce AV-MP

Redukce Avacom pro Canon LP-E6 k nabíječce AV-MP

Avacom pro Canon LP-E6Ke správné funkčnosti fotoaparátu je nezbytně nutné mít funkční a nabitou baterii. Mějte jistotu, že baterii kdykoliv dle potřeby dodáte energii. Pořiďte si redukci od společnosti Avacom, která spolehlivě nahradí originální nabíječku, pokud došlo k její ztrátě či poškození. Redukce je kompatibilní s adaptérem AV-MP a AV-MP-BLN (nelze ji tedy používat samostatně) a slouží k nabíjení fotoaparátů Canon, jež ke svému chodu využívají baterii LP-E6. (euronics.cz)

Redukce Avacom pro Nikon EN-EL14 k nabíječce AV-MP

Redukce Avacom pro Nikon EN-EL14 k nabíječce AV-MP

Avacom pro Nikon EN-EL14Ke správné funkčnosti fotoaparátu je nezbytně nutné mít funkční a nabitou baterii. Mějte jistotu, že baterii kdykoliv dle potřeby dodáte energii. Pořiďte si redukci od společnosti Avacom, která spolehlivě nahradí originální nabíječku, pokud došlo k její ztrátě či poškození. Redukce je kompatibilní s adaptérem AV-MP a AV-MP-BLN (nelze ji tedy používat samostatně) a slouží k nabíjení fotoaparátů Nikon, jež ke svému chodu využívají baterii EN-EL14. (euronics.cz)

Nabíječka Avacom AV-MP univerzální pro foto a video - blistr

Nabíječka Avacom AV-MP univerzální pro foto a video - blistr

Avacom AV-MP-BLNAby fotoaparát či videokamera správně fungovaly, je potřeba mít vždy po ruce nabitou baterii. Pořiďte si adaptér od společnosti Avacom, který dodá bateriím dostatek energie během několika desítek minut. Nabíječka je univerzální, stačí ji pouze zkombinovat s vhodnou redukcí podle toho, jakou baterii váš přístroj ke svému chodu využívá. Nabíječka samostatně nefunguje, je potřeba ji vždy doplnit o redukci. Použití nemusíte omezit pouze k připojení do sítě; nechybí ani možnost nabíjení v autě. (euronics.cz)

Nabíječka Avacom AV-MP univerzální pro foto a video - krabice

Nabíječka Avacom AV-MP univerzální pro foto a video - krabice

Nabíječka Avacom AV-MP univerzální pro foto a video - krabice (euronics.cz)

Redukce Avacom pro Nikon EN-EL15 k nabíječce AV-MP

Redukce Avacom pro Nikon EN-EL15 k nabíječce AV-MP

Avacom pro Nikon EN-EL15Ke správné funkčnosti fotoaparátu je nezbytně nutné mít funkční a nabitou baterii. Mějte jistotu, že baterii kdykoliv dle potřeby dodáte energii. Pořiďte si redukci od společnosti Avacom, která spolehlivě nahradí originální nabíječku, pokud došlo k její ztrátě či poškození. Redukce je kompatibilní s adaptérem AV-MP a AV-MP-BLN (nelze ji tedy používat samostatně) a slouží k nabíjení fotoaparátů Nikon, jež ke svému chodu využívají baterii EN-EL15. (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít