AVACOM CarMAX nabíječka do auta s QC3.0, bílá (NACL-QC1X-WW)

AVACOM CarMAX nabíječka do auta s QC3.0, bílá (NACL-QC1X-WW)

AVACOM CarMAX nabíječka do auta s QC3.0, bílá (NACL-QC1X-WW)

Nabíječka do auta s Qualcomm Quick Charge 3.0 (3.6-6V/3A nebo 6.5 -9V/2.5A nebo 9-12V/2A) / 5V/3A AVACOM CarMAX bílá je kompaktní autonabíječka s technologií pro rychlé nabíjení. Jedná se o nabíječku, která se připojuje do cigaretového konektoru automobilu. Díky technologii Qualcomm Quick Charge 3.0 své zařízení, ať už je to mobilní telefon či tablet dobijete až čtyřikrát rychleji, než klasickou nabíječkou. Nabíječka disponuje jedním USB 3.0 konektorem. Nabíječka AVACOM CarMAX bílá disponuje inteligentním čipem, který automaticky rozpozná o jaké zařízení se jedná a zvolí nejvhodnější nabíjecí režim. AVACOM CarMAX bílá bílá je vhodná pro zařízení značky Apple, zařízení se systémem Android a Windows Phone. Můžete ji dokonce využít pro… (alza.cz)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, USB-C, bílá (NACL-QC2XC-WW)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, USB-C, bílá (NACL-QC2XC-WW)

Nabíječka do auta se dvěma výstupy Qualcomm Quick Charge 2.0, v balení kabel USB-C AVACOM CarMAX 2 bílá je kompaktní autonabíječka s technologií pro rychlé nabíjení. Díky technologii Qualcomm Quick Charge 2.0 své zařízení, ať už je to mobilní telefon či tablet, dobijete mnohem rychleji než klasickou nabíječkou. Nabíječka AVACOM CarMAX 2 disponuje navíc dvěma USB konektory a inteligentním čipem, který automaticky rozpozná, o jaké zařízení se jedná, a zvolí nejvhodnější nabíjecí režim. AVACOM CarMAX 2 je vhodná pro zařízení značky Apple nebo dále pro zařízení se systémem Android či Windows Phone. Můžete ji dokonce využít pro nabíjení tabletů, powerbanek, fotoaparátů a navigací. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta AVACOM CarMAX 2 bíláKompaktní… (alza.cz)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, micro USB, bílá (NACL-QC2XM-WW)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, micro USB, bílá  (NACL-QC2XM-WW)

Nabíječka do auta se dvěma výstupy Qualcomm Quick Charge 2.0, v balení kabel micro USB AVACOM CarMAX 2 bílá je kompaktní autonabíječka s technologií pro rychlé nabíjení. Díky technologii Qualcomm Quick Charge 2.0 své zařízení, ať už je to mobilní telefon či tablet, dobijete mnohem rychleji než klasickou nabíječkou. Nabíječka AVACOM CarMAX 2 disponuje navíc dvěma USB konektory a inteligentním čipem, který automaticky rozpozná, o jaké zařízení se jedná, a zvolí nejvhodnější nabíjecí režim. AVACOM CarMAX 2 je vhodná pro zařízení značky Apple nebo dále pro zařízení se systémem Android či Windows Phone. Můžete ji dokonce využít pro nabíjení tabletů, powerbanek, fotoaparátů a navigací. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta AVACOM CarMAX 2 bíláKompaktní… (alza.cz)

AVACOM HomeMAX síťová nabíječka QC3.0, bílá (NASN-QC1X-WW)

AVACOM HomeMAX síťová nabíječka QC3.0, bílá (NASN-QC1X-WW)

Nabíječka s Qualcomm Quick Charge 3.0 (3.6-6V/3A nebo 6.5-9V/2A nebo 9-12V/1.5A) Síťová nabíječka AVACOM HomeMAX v bílém provedení podporuje rychlonabíjení pomocí technologie Qualcomm Quick Charge 3.0. Je to nejrychlejší technologie nabíjení na trhu, díky které lze nabíjet vaše mobilní zařízení až 4× rychleji, než při použití běžných typů nabíječek. Vzhledem k poměrně vysokému proudu (3 ampéry) nabízí slušnou rychlost nabíjení i při připojení k zařízení, které technologii Quick Charge nepodporuje. Hlavní přednosti nabíječky AVACOM HomeMAXBílá síťová nabíječka s proudem až 3 AKompatibilní s technologiemi QC 2.0, QC 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging a Asus BoostMasterMožné použít pro Apple iPad… (alza.cz)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, USB-C, černá (NACL-QC2XC-KK)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, USB-C, černá (NACL-QC2XC-KK)

Nabíječka do auta se dvěma výstupy Qualcomm Quick Charge 2.0, v balení kabel USB-C AVACOM CarMAX 2 černá je kompaktní autonabíječka s technologií pro rychlé nabíjení. Díky technologii Qualcomm Quick Charge 2.0 své zařízení, ať už je to mobilní telefon či tablet, dobijete mnohem rychleji než klasickou nabíječkou. Nabíječka AVACOM CarMAX 2 disponuje navíc dvěma USB konektory a inteligentním čipem, který automaticky rozpozná, o jaké zařízení se jedná, a zvolí nejvhodnější nabíjecí režim. AVACOM CarMAX 2 je vhodná pro zařízení značky Apple nebo dále pro zařízení se systémem Android či Windows Phone. Můžete ji dokonce využít pro nabíjení tabletů, powerbanek, fotoaparátů a navigací. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta AVACOM CarMAX 2 černáKompaktní… (alza.cz)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, micro USB, černá (NACL-QC2XM-KK)

AVACOM CarMAX 2 nabíječka do auta, micro USB, černá (NACL-QC2XM-KK)

Nabíječka do auta se dvěma výstupy Qualcomm Quick Charge 2.0, v balení kabel micro USB AVACOM CarMAX 2 černá je kompaktní autonabíječka s technologií pro rychlé nabíjení. Díky technologii Qualcomm Quick Charge 2.0 své zařízení, ať už je to mobilní telefon či tablet, dobijete mnohem rychleji než klasickou nabíječkou. Nabíječka AVACOM CarMAX 2 disponuje navíc dvěma USB konektory a inteligentním čipem, který automaticky rozpozná, o jaké zařízení se jedná, a zvolí nejvhodnější nabíjecí režim. AVACOM CarMAX 2 je vhodná pro zařízení značky Apple nebo dále pro zařízení se systémem Android či Windows Phone. Můžete ji dokonce využít pro nabíjení tabletů, powerbanek, fotoaparátů a navigací. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta AVACOM CarMAX 2 černáKompaktní… (alza.cz)

AVACOM CarPRO nabíječka do auta, černá (NACL-PD1X-KK)

AVACOM CarPRO nabíječka do auta, černá (NACL-PD1X-KK)

Nabíječka do auta USB-C s výstupem 5V/3A, rychlonabíjení Power Delivery 9V/3A nebo 12V/2,25A / 27W AVACOM CarPRO je kompaktní autonabíječka s technologií Power Delivery pro velmi rychlé nabíjení. Disponuje USB-C konektorem a Smart Chipem, který automaticky rozpozná, o jaké připojení zařízení se jedná a zvolí nejrychlejší nabíjecí režim. AVACOM CarPro je vhodná pro mobilní telefony Apple iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, které podporují technologii Power Delivery. Nabíjení probíhá s výkonem až 27 W. V neposlední řadě nabíječka umožňuje nabíjení některých modelů notebooků a tabletů, které používají k nabíjení konektor USB-C a mají podporu technologie Power Delivery. Mezi tyto notebooky patří například Macbook Air nebo HP Spectra x360 a mnohé… (alza.cz)

AVACOM HomeMAX síťová nabíječka QC3.0, černá (NASN-QC1X-KK)

AVACOM HomeMAX síťová nabíječka QC3.0, černá (NASN-QC1X-KK)

Nabíječka s Qualcomm Quick Charge 3.0 (3.6-6V/3A nebo 6.5-9V/2A nebo 9-12V/1.5A) Síťová nabíječka AVACOM HomeMAX v černém provedení podporuje rychlonabíjení pomocí technologie Qualcomm Quick Charge 3.0. Je to nejrychlejší technologie nabíjení na trhu, díky které lze nabíjet vaše mobilní zařízení až 4× rychleji, než při použití běžných typů nabíječek. Vzhledem k poměrně vysokému proudu (3 ampéry) nabízí slušnou rychlost nabíjení i při připojení k zařízení, které technologii Quick Charge nepodporuje. Hlavní přednosti nabíječky AVACOM HomeMAXČerná síťová nabíječka s proudem až 3 AKompatibilní s technologiemi QC 2.0, QC 3.0, Samsung Adaptive Fast Charging a Asus BoostMasterMožné použít pro Apple… (alza.cz)

USB smart nabíječka do auta LAMAX, bílá

USB smart nabíječka do auta LAMAX, bílá

USB smart nabíječka do auta LAMAX Kompaktní USB auto nabíječka, která zajistí nepřetržitý přísun energie pro mobilní telefony, tablety, navigace a kamery s USB portem. Kvalitní zpracování a malé rozměry zaručí dlouholetou práci bez zbytečného překážení při běžných činnostech ve voze. Adaptér je kompatibilní se všemi zásuvkami cigaretového zapalovače v automobilech s napětím 12V/24V. Nabíjecí proud dosahuje hodnoty až 3.4A. Maximální proud jednoho USB vstupu je 2.4A. Technické parametry: 2x USB port­ Kompaktní rozměry Nabíjení dvou zařízení zároveň Pro auta s napětím 12/24V Maximální proud jednoho USB 2.4A Vhodná pro všechny přístroje Ochrana proti přepětí Ochrana proti zkratu Černobílá/černá barva (torriacars.cz)

goobay nabíječka do auta s kabelem microUSB černý

goobay nabíječka do auta s kabelem microUSB černý

Napájecí 12V autoadaptér na 2x USB 2,1A s microUSB kabelem 1m. (smarty.cz)

Tribe Star Wars Stormtrooper nabíječka do auta bílá

Tribe Star Wars Stormtrooper nabíječka do auta bílá

Nabíječka do auta s funkcí rychlého nabíjení a motivem Star Wars od výrobce Tribe zaručeně potěší každého fanouška této kultovní ságy. Je vybavena jendím USB konektorem s podporou rychlého nabíjení a díky originálnímu motivu perfektně zapadne do vašeho automobilu. (smarty.cz)

Nabíječka do auta connect it ci-176 incarz nabíječka do auta 2xusb…

Nabíječka do auta connect it ci-176 incarz nabíječka do auta 2xusb…

Nabíječka do auta CONNECT IT CI-176 InCarz nabíječka do auta 2xUSB 2.1A+1A, černá Vhodná pro napájení i nabíjení mobilních telefonů, MP3 přehrávačů, tabletů atd.Kompatibilní se všemi 12/24 V zásuvkami cigaretového zapalovače v automobilechUltra-kompaktní rozměr (samotné tělo nabíječky je vysoké pouze 35 mm, přesah po zasunutí pouze 6 mm)Výstupní proud 2,1 A si poradí i s nabíjením tabletůVýstupní napětí 5 VVýstupní proud 1 A + 2,1 AVstupní napětí 12 - 24 V DC (vhodná i pro zásuvky v karavanech a nákladních automobilech)Dvojitá ochrana (proti přetížení a zkratu) (fonetip.cz)

Nabíječka do auta Connect IT InCarz, Apple Lightning, 2,4A bílá

Nabíječka do auta Connect IT InCarz, Apple Lightning, 2,4A bílá

Nabíječka do auta Connect IT InCarz, Apple Lightning, 2,4A bílá (euronics.cz)

Nabíječka do auta CONNECT IT CI-176 InCarz nabíječka do auta 2xUSB 2…

Nabíječka do auta CONNECT IT CI-176 InCarz nabíječka do auta 2xUSB 2.1A+1A, černá

Nabíječka do auta CONNECT IT CI-176 InCarz nabíječka do auta 2xUSB 2.1A+1A, černá (tipa.eu)

AVACOM autonabíječka USB-C, bílá (NACL-2XWW-TPC)

AVACOM autonabíječka USB-C, bílá (NACL-2XWW-TPC)

Nabíječka do auta 2x USB 5V/3.1A, 1x USB-C kabel 80cm Tato praktická nabíječka Avacom do auta disponuje hned dvěma výstupy – bez problémů tak může nabíjet i své mobilní zařízení spolujezdec. Nabíjejte pohodlně svůj mobilní telefon, tablet či další zařízení i během cestování automobilem, zejména pokud jej využíváte jako navigaci. Tato praktická autonabíječka disponuje hned dvěma výstupy – bez problémů tak může nabíjet i své mobilní zařízení spolujezdec. Nabíječku stačí zasunout do 12V zásuvky, která je v každém vozu. Součástí balení je také jeden metr dlouhý USB kabel s moderním USB-C konektorem. Nic vám ovšem nebrání připojit jakýkoliv jiný kabel např. microUSB splňující parametry nabíjení pro vaše zařízení. Nabíječka je vyrobena z… (alza.cz)

Huawei AP38 SuperCharge nabíječka do auta

Huawei AP38 SuperCharge nabíječka do auta

USB autonabíječka Huawei 2xUSB šedá 4,5A original (EU Blister) s typovým označením AP38 je vybavená ochranou před zkratem a přepólováním. Kvalitní provedení a materiály zaručují bezpečné nabíjení vašeho zařízení. (mrakyhracek.cz)

Samsung nabíječka do auta rychlonabíjecí černá

Samsung nabíječka do auta rychlonabíjecí černá

Samsung originální nabíječka do auta. Napětí 9V, výstup 1,67 A či 5 V/2 A, podpora fast charge. (smarty.cz)

Nabíječka do auta Kikkerland Cactus

Nabíječka do auta Kikkerland Cactus

Značka Kikkerland umí pojmout design nanejvýš praktických věcí s lehkostí, nadhledem a vtipem sobě vlastním. Všední věci, za kterými bychom normálně ani nevzdechli, naberou nový význam. A proto se tyto maličkosti výborně hodí jako dárek pro vaše přátele, které nechcete obdarovávat bezduchými zbytečnostmi. (bonami.cz)

LAMAX C3 nabíječka do auta

LAMAX C3 nabíječka do auta

Originální nabíječka do auta pro autokameru LAMAX C3 je určena pro trvalé napájení. (lamaxshop.cz)

goobay nabíječka do auta černá

goobay nabíječka do auta černá

Napájecí 12-24V autoadaptér na 1x USB2.0 1A. (smarty.cz)

Bezdrátová nabíječka do auta S5

Bezdrátová nabíječka do auta S5

Máte problémy se správou baterie telefonu na cestách? Chytrá bezdrátová nabíječka s držákem do automobilu Vysoká účinnost nabíjení QI bezdrátové velmi rychlé nabíjení Držák lehce umístíte do větrací mřížky automobilu Telefon je tak vždy po ruce a nepřekáží ve výhledu Velmi jednoduchá instalace a vhodná do všech aut Pracuje s většinou chytrých telefonů, bez ohledu na velikost nebo tvar Telefon musí podprorovat Qi a Quick Charging Snadné ovládání jednou rukou Díky infračervenému senzoru se automaticky otevře držák pro umístění telefonu Polstrování proti poškrábání a protiskluzový materiál Bezpečné uchopení pro bezstarostné cestování Kompatibilní s: iPhone 8, iPhone X, iPhone 8 plus, Samsung S6, S6 Edge, S7, S7 Edge, S8, S8+, S9+ Jmenovitý vstup: DC 5V 2A DC9V 1.67A Jmenovitá frekvence: 110… (venda.cz)

Nabíječka do auta microUSB + USB konektor

Nabíječka do auta microUSB + USB konektor

Nabíječka Swissten má 2 výstupy. 1x MicroUSB kabel pro nabíjení smatphonů, tabletů, telefonů, fotoaparátů, MP3 přehrávačů apod. a 1x USB. Délka kabelu cca 1 metr. Vstup: 12-24V Výstup: DC 5V, 2400 mA. (autohotarek.cz)

Nabíječka do auta samsung ep-ln915u černá

Nabíječka do auta samsung ep-ln915u černá

Nabíječka do auta SAMSUNG EP-LN915U černá Adaptivní rychlonabíjení, krátká nabíjecí doba. Rychlá dodávka energie na cestách. Doba nabíjení se může lišit v závislosti na aktuálních podmínkách a typu nabíjeného přístroje.Vlastnosti:- Včetně kabelu Micro USB 2.0- Rozhraní: Micro USB 2.0, USB- Výstup: 9 V / 1,67 A nebo 5 V / 2 A- Délka kabelu: 1,5 m- Rozměry: 87,3 x 30,6 x 23 mm- Hmotnost: 77,89 g- Výstupní proud: 1670 / 2000 mA- Výstupní napětí: 9 / 5 V (fonetip.cz)

iWant dvojitá USB nabíječka do auta stříbrná

iWant dvojitá USB nabíječka do auta stříbrná

Kvalitní a designová USB nabíječka do auto zapalovače. Krásný design kovového vršku, dva USB výstupy, identifikační dioda nabíjení a sedm ochran proti přepětí. (smarty.cz)

Huawei ap38 supercharge nabíječka do auta

Huawei ap38 supercharge nabíječka do auta

USB autonabíječka Huawei 2xUSB šedá 4,5A original (EU Blister) s typovým označením AP38 je vybavená ochranou před zkratem a přepólováním. Kvalitní provedení a materiály zaručují bezpečné nabíjení vašeho zařízení. (fonetip.cz)

BELKIN USB nabíječka do auta 2,4A Black

BELKIN USB nabíječka do auta 2,4A Black

(mrakyhracek.cz)

Tribe Minions Tom nabíječka do auta žlutá

Tribe Minions Tom nabíječka do auta žlutá

Nabíječka do auta s funkcí rychlého nabíjení a motivem Tom od výrobce Tribe zaručeně potěší každého fanouška Mimoňů. Je vybavena jendím USB konektorem s podporou rychlého nabíjení a díky originálnímu motivu perfektně zapadne do vašeho automobilu. (smarty.cz)

USB smart nabíječka do auta LAMAX, černá

USB smart nabíječka do auta LAMAX, černá

USB smart nabíječka do auta LAMAX Kompaktní USB auto nabíječka, která zajistí nepřetržitý přísun energie pro mobilní telefony, tablety, navigace a kamery s USB portem. Kvalitní zpracování a malé rozměry zaručí dlouholetou práci bez zbytečného překážení při běžných činnostech ve voze. Adaptér je kompatibilní se všemi zásuvkami cigaretového zapalovače v automobilech s napětím 12V/24V. Nabíjecí proud dosahuje hodnoty až 3.4A. Maximální proud jednoho USB vstupu je 2.4A. Technické parametry: 2x USB port­ Kompaktní rozměry Nabíjení dvou zařízení zároveň Pro auta s napětím 12/24V Maximální proud jednoho USB 2.4A Vhodná pro všechny přístroje Ochrana proti přepětí Ochrana proti zkratu Černobílá/černá barva (torriacars.cz)

Tribe Minions Carl nabíječka do auta žlutá

Tribe Minions Carl nabíječka do auta žlutá

Nabíječka do auta s funkcí rychlého nabíjení a motivem Carl od výrobce Tribe zaručeně potěší každého fanouška Mimoňů. Je vybavena jendím USB konektorem s podporou rychlého nabíjení a díky originálnímu motivu perfektně zapadne do vašeho automobilu. (smarty.cz)

Nabíječka do auta pro iphone 5 blow 2.1a

Nabíječka do auta pro iphone 5 blow 2.1a

Nabíječka do auta pro iPhone 5 BLOW 2.1A Univerzální USB nabíječka do auta pro zařízení s 8pin lightning konektorem.Vlastnosti:- Vstupní napětí: 12/24V DC - Výstupní napětí: 5V - Maximální výstupní proud: 2.1A - Ochrana proti přepětí - Konektor: 8pin lightning pro zařízení Apple- Rozměry: 60 x 26 x 13 mm - Délka kabelu: 0.3 - 1.0 m - Kompatibilní se zařízeními: iPhone 5, 5c, 5s, 6, 6plus, iPad Air, Air2, mini Mini2, MINI3, Retina, iPod nano7, touch5 (fonetip.cz)

Tribe DC Movie Batman nabíječka do auta černá

Tribe DC Movie Batman nabíječka do auta černá

Nabíječka do auta s funkcí rychlého nabíjení a motivem Batman od výrobce Tribe zaručeně potěší každého fanouška DC Comics. Je vybavena jendím USB konektorem s podporou rychlého nabíjení a díky originálnímu motivu perfektně zapadne do vašeho automobilu. (smarty.cz)

Tribe Star Wars R2D2 nabíječka do auta modrá

Tribe Star Wars R2D2 nabíječka do auta modrá

Nabíječka do auta s funkcí rychlého nabíjení a motivem Star Wars od výrobce Tribe zaručeně potěší každého fanouška této kultovní ságy. Je vybavena jendím USB konektorem s podporou rychlého nabíjení a díky originálnímu motivu perfektně zapadne do vašeho automobilu. (smarty.cz)

ADATA Nabíječka do auta CV0525 (ACV0525-CBK)

ADATA Nabíječka do auta CV0525 (ACV0525-CBK)

Nabíječka do auta - výstup 4x USB 2.4A/5V, 1x USB s QC3.0, rychlé nabíjení, prodlužovací kabel na zadní sedačky, výkon 52W ADATA CV0525 je praktická autonabíječka nabízející celkem 5 výstupů, z čehož jsou čtyři výstupy USB (2,4 A/5 V) a jedno USB se standardem rychlonabíjení Quick Charge (QC) 3.0. Od teď budete moci sdílet energii s celou rodinou. S praktickým prodlužovacím kabelem totiž natáhnete nabíječku až na zadní sedadla. V přední části automobilu budete mít 2 standardní USB sloty a zbylé 3 včetně QC 3.0 vzadu. Propracovaný systém zabezpečení chrání nabíječku před přehříváním, přebíjením a před vznikem zkratu. Můžete tedy pohodlně jezdit a mít chladnout hlavu. Klíčové vlastnosti nabíječky do auta ADATA CV0525 v černé barvěČerná nabíječka do auta nabízí celkem 5… (alza.cz)

Nabíječka do auta mini usb blow 2.1a

Nabíječka do auta mini usb blow 2.1a

Nabíječka do auta MINI USB BLOW 2.1A Univerzální USB nabíječka do auta pro zařízení (telefony, MP3 přehrávače apod.) s konektorem mini USB.Vlastnosti:- Vstupní napětí: 12/24V DC- Výstupní napětí: 5V- Maximální výstupní proud: 2.1A- Ochrana proti přepětí- Konektor: mini USB- Rozměry: 60 x 26 x 13 mm- Délka kabelu: 0.3 - 1.0 m (fonetip.cz)

Nabíječka do auta blow usb 3x 5.2a

Nabíječka do auta blow usb 3x 5.2a

Nabíječka do auta BLOW USB 3x 5.2A USB Nabíječka do auta pro nabíjení 3 zařízení současně. Nabízí tři výstupy, můžete nabíjet i tablety.Vlastnosti:- Vstup: 12V/24V- Výstupní napětí: 5V DC / 5.2A (2.1A + 2.1A + 1A)- USB: 3x- Ochrana proti zkratu- Ochrana proti přetížení (fonetip.cz)

Nabíječka do auta M-Life Lightning + 1xUSB 2100mA

Nabíječka do auta M-Life Lightning + 1xUSB 2100mA

Nabíječka do auta M-Life Lightning + 1xUSB 2100mA (tipa.eu)

Belkin usb nabíječka do auta 2,4a black

Belkin usb nabíječka do auta 2,4a black

Nakupujte Belkin usb nabíječka do auta 2,4a black od Fonetip.cz. (fonetip.cz)

Tribe Minions Jail Time Dave nabíječka do auta žlutá

Tribe Minions Jail Time Dave nabíječka do auta žlutá

Nabíječka do auta s funkcí rychlého nabíjení a motivem Dave od výrobce Tribe zaručeně potěší každého fanouška Mimoňů. Je vybavena jendím USB konektorem s podporou rychlého nabíjení a díky originálnímu motivu perfektně zapadne do vašeho automobilu. (smarty.cz)

Tribe Star Wars Darth Vader nabíječka do auta černá

Tribe Star Wars Darth Vader nabíječka do auta černá

Nabíječka do auta s funkcí rychlého nabíjení a motivem Star Wars od výrobce Tribe zaručeně potěší každého fanouška této kultovní ságy. Je vybavena jendím USB konektorem s podporou rychlého nabíjení a díky originálnímu motivu perfektně zapadne do vašeho automobilu. (smarty.cz)

Nabíječka do auta m-life lightning + 1xusb 2100ma

Nabíječka do auta m-life lightning + 1xusb 2100ma

Nabíječka do auta M-Life Lightning + 1xUSB 2100mA Vstupní napětí: 12-24 V DC výstupní napětí: 5 V výstupní proud: Lightning USB 1: max 2100 USB 2: 2100 mA max (fonetip.cz)

Autonabíječka Avacom CarMAX, 1x USB (3A), s funkcí rychlonabíjení QC…

Autonabíječka Avacom CarMAX, 1x USB (3A), s funkcí rychlonabíjení QC 3.0 bílý

Autonabíječka Avacom CarMAX, 1x USB (3A), s funkcí rychlonabíjení QC 3.0 bílý (euronics.cz)

Nabíječka do auta SENCOR 4xUSB/9,6A SCH 360

Nabíječka do auta SENCOR 4xUSB/9,6A SCH 360

Nabíječka do auta SENCOR 4xUSB/9,6A SCH 360 (tipa.eu)

Tribe Marvel Captain America nabíječka do auta modrá

Tribe Marvel Captain America nabíječka do auta modrá

Nabíječka do auta s funkcí rychlého nabíjení a motivem Captain America od výrobce Tribe zaručeně potěší každého fanouška Marvel Comics. Je vybavena jendím USB konektorem s podporou rychlého nabíjení a díky originálnímu motivu perfektně zapadne do vašeho automobilu. (smarty.cz)

Nabíječka do auta USB 2x 2.4A Yenkee YAC 2048SR

Nabíječka do auta USB 2x 2.4A Yenkee YAC 2048SR

Nabíječka do auta USB 2x 2.4A Yenkee YAC 2048SR (tipa.eu)

Tribe Star Wars BB-8 nabíječka do auta oranžová

Tribe Star Wars BB-8 nabíječka do auta oranžová

Nabíječka do auta s funkcí rychlého nabíjení a motivem Star Wars od výrobce Tribe zaručeně potěší každého fanouška této kultovní ságy. Je vybavena jendím USB konektorem s podporou rychlého nabíjení a díky originálnímu motivu perfektně zapadne do vašeho automobilu. (smarty.cz)

Spigen Car Charger F27QC duální nabíječka do auta černá

Spigen Car Charger F27QC duální nabíječka do auta černá

Designová nabíječka do auta Spigen Car Charger F27QC nabízí dva USB porty pro rychlé nabití vašeho chytrého zařízení, širokou kompatibilitu a ochrany proti případnému zkratu a přehřátí. (smarty.cz)

Usb nabíječka do auta voltcraft cpas-4800/4

Usb nabíječka do auta voltcraft cpas-4800/4

PopisNabíječka do vozidla disponuje 4 vysokokapacitními USB výstupy s maximálním nabíjecím proudem 2400 mA. Umožňuje rychlé nabíjení zařízení jako je iPad® apod. Výstupy lze používat současně, pokud není překročena maximální hodnota jednotlivých vstupů nebo celkový proud 4800 mA a celkový výkon 24 W. Pro zapojení do autozásuvky (zapalovače).Vybavení5 V/DCVýstupní napětí4 USB výstupy použitelné až do 2400 mAVýkon 24 WPro všechna zařízení s nabíjením přes USBS LED indikací stavu nabíjeníInteligentní rozpoznání zařízení pro rychlé a šetrné nabíjeníMnoho bezpečnostních mechanismůVlastnostiAutomatické rozpoznání zařízení pro optimální regulaci nabíjeníIndikátor provozuOchrana proti přetíženíOdolnost proti zkratu.Technické parametryVýstupní napětí5 V/DCTyp (výrobce)CPAS-4800/4Vstupní napětí12 V… (fonetip.cz)

Nabíječka do auta 2x usb 2100 mah forever

Nabíječka do auta 2x usb 2100 mah forever

Nabíječka do auta 2x USB 2100 mAh FOREVER USB Nabíječka do auta pro nabíjení 2 zařízení současně. Nabízí dva výstupy, můžete nabíjet i tablety.Vlastnosti:- Vstup: 12V/24V- Výstupní napětí: 5V DC / 2.1A- USB: 2x- Ochrana proti zkratu- Ochrana proti přetížení (fonetip.cz)

Usb nabíječka do auta ansmann usb car charger

Usb nabíječka do auta ansmann usb car charger

Technické parametryHodnotaTyp (výrobce)USB Car Charger 1ATyp napájecího adaptéru (kategorie)USB nabíječkaPočet výstupů1 xVýstupUSBVstupyAutozástrčka 12 VMísto použitíPro autoMax. výstupní proud na kanál1000 mARozsah vstupního napětí12 V/DCBarvaČernáErP StatusStep 2Výstupní proud (max.)1000 mAHmotnost32 gVybaveníVýstupní proud (max.) 1000 mAPočet současně nabíjených zařízení 1 xMísto použitípro auto (fonetip.cz)

Tribe DC Movie Superman nabíječka do auta černá

Tribe DC Movie Superman nabíječka do auta černá

Nabíječka do auta s funkcí rychlého nabíjení a motivem Superman od výrobce Tribe zaručeně potěší každého fanouška DC Comics. Je vybavena jendím USB konektorem s podporou rychlého nabíjení a díky originálnímu motivu perfektně zapadne do vašeho automobilu. (smarty.cz)

goobay nabíječka do auta 2x USB 3,1A černý

goobay nabíječka do auta 2x USB 3,1A černý

Napájecí 12V autoadaptér na 2x USB 3,1A s portem vhodným pro Apple zařízení, ale i pro jiná zařízení. (smarty.cz)

Tribe DC Movie Wonder Worman nabíječka do auta zlatá

Tribe DC Movie Wonder Worman nabíječka do auta zlatá

Nabíječka do auta s funkcí rychlého nabíjení a motivem Wonder Woman od výrobce Tribe zaručeně potěší každého fanouška DC Comics. Je vybavena jendím USB konektorem s podporou rychlého nabíjení a díky originálnímu motivu perfektně zapadne do vašeho automobilu. (smarty.cz)

Nabíječka do auta pro alan midland m24/48/99

Nabíječka do auta pro alan midland m24/48/99

Technické parametryHodnotaMnožství1 ks (fonetip.cz)

Nabíječka do auta USB 2x 2.4A Yenkee YAC 2048BK

Nabíječka do auta USB 2x 2.4A Yenkee YAC 2048BK

Nabíječka do auta USB 2x 2.4A Yenkee YAC 2048BK (tipa.eu)

Nabíječka do auta usb 2x 2.4a yenkee yac 2048sr

Nabíječka do auta usb 2x 2.4a yenkee yac 2048sr

Nabíječka do auta USB 2x 2.4A Yenkee YAC 2048SR USB Autonabíječka 4.8A YENKEEModerní duální 4,8A nabíječka do auta s inteligentní identifikací výstupu na každém portu USB. Nabíječka je vhodná pro smartphony a tablety, a dokáže nabíjet dvě zařízení současně. Z důvodu maximální bezpečnosti má tato rychlá nabíječka teplotní ochranu, ochranu proti zkratu, ochranu proti vstupnímu přepětí a ochranu výstupu před nadproudem.Jedinečný moderní designInteligentní identifikace výstupuPro smartphony a tabletyVstup: 12-24V DCVýstup: USB 5V DC/2,4 A + 2,4 ARozměry: 26 x 68 mm (fonetip.cz)

Nabíječka do auta GoGEN CHQ 27, 2x USB, 2,4A s funkcí rychlonabíjení…

Nabíječka do auta GoGEN CHQ 27, 2x USB, 2,4A s funkcí rychlonabíjení QC 3.0 bílá

Nabíjejte rychle a pohodlně během cest Nabíječka do auta GoGEN CHQ27 umožňuje pohodlně nabíjet mobilní zařízení během dlouhých i krátkých cest autem. Díky dvěma USB výstupům můžete nabíjet svůj mobilní telefon a zároveň navigaci nebo přehrávač filmů pro dětské cestující. Na krátkých cestách jistě oceníte funkci rychlo nabíjení díky technologii Qualcomm Quick Charge 3.0. Zeleně označený USB výstup tak disponuje nabíjecím proudem 3,6-6V/3A - 6,2-9V/2A - 9,2-12V/1,5A. Pro využití této technologie musí i nabíjený přístroj podporovat technologii Qualcomm Quick Charge 3.0. Vždy aktuální seznam podporovaných zařízení naleznete zde. (euronics.cz)

Nabíječka do auta yenkee yac 2036 usb qc 3.0

Nabíječka do auta yenkee yac 2036 usb qc 3.0

Nabíječka do auta Yenkee YAC 2036 USB QC 3.0 Duální USB nabíječka do auta QC 3.0Duální USB nabíječka do auta s technologií rychlého nabíjení Quick Charge 3.0 vhodná pro jakékoli chytré zařízení. Technologie Quick Charge 3.0 nabíjí podporovaná chytrá zařízení až 4× rychleji než běžná USB nabíječka. Pro rychlé nabíjení musí chytré zařízení podporovat minimálně technologii QC 2.0 případně QC 3.0. Nabíječka je vhodná pro nabíjení mobilní telefonů, tabletů, navigací a akčních kamer. Dualní USB umožňuje nabíjet dvě zařízení současně. Je vhodná do karavanu, osobního i nákladního automobilu. Vícenásobná ochrana v podobě ochrany proti zkratu, přetížení, přehřátí a přebití připojeného zařízení.Quick Charge 3.0Vícenásobná ochranaPro smartphony a tabletyTechnické údaje:Vstup nabíječky: 12 ~ 24V… (fonetip.cz)

Nabíječka do auta usb 2x 2.4a yenkee yac 2048bk

Nabíječka do auta usb 2x 2.4a yenkee yac 2048bk

Nabíječka do auta USB 2x 2.4A Yenkee YAC 2048BK USB Autonabíječka 4.8A YENKEEModerní duální 4,8A nabíječka do auta s inteligentní identifikací výstupu na každém portu USB. Nabíječka je vhodná pro smartphony a tablety, a dokáže nabíjet dvě zařízení současně. Z důvodu maximální bezpečnosti má tato rychlá nabíječka teplotní ochranu, ochranu proti zkratu, ochranu proti vstupnímu přepětí a ochranu výstupu před nadproudem.Jedinečný moderní designInteligentní identifikace výstupuPro smartphony a tabletyVstup: 12-24V DCVýstup: USB 5V DC/2,4 A + 2,4 ARozměry: 26 x 68 mm (fonetip.cz)

Nabíječka do auta Yenkee YAC 2036 USB QC 3.0

Nabíječka do auta Yenkee YAC 2036 USB QC 3.0

Nabíječka do auta Yenkee YAC 2036 USB QC 3.0 (tipa.eu)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít