Autokosmetika auto moto

SONAX Pohlcovač pachu Odeur-Beater, 500ml (AC SX292241)

SONAX Pohlcovač pachu Odeur-Beater, 500ml (AC SX292241)

Autokosmetika nepříjemné pachy nepřekrývá, ale neutralizuje, je vhodný i jako osvěžovač vzduchu Vezli jste v autě kuřáka či domácího mazlíčka? Pravděpodobně po této jízdě zůstal v autě nepříjemný zápach. V tomto okamžiku jistě oceníte profesionální pohlcovač pachu SONAX Odeur - Beater s objemem 500 ml. Výhodou přípravku, je že nepříjemné pachy nepřekrývá ale neutralizuje. Díky tomu se vám bude hodit i jako klasický osvěžovač vzduchu v autě i domácnosti.Vezli jste v autě kuřáka či domácího mazlíčka? Pravděpodobně po této jízdě zůstal v autě nepříjemný zápach. V tomto okamžiku jistě oceníte profesionální pohlcovač pachu SONAX Odeur - Beater s objemem 500 ml. Výhodou přípravku, je že nepříjemné pachy nepřekrývá ale neutralizuje. Díky tomu se vám bude hodit i jako klasický osvěžovač vzduchu… (Alza.cz)

Automatická nabíječka autobaterií Bosch C3, 0189999030, 0,8/3,8 A, 6…

Automatická nabíječka autobaterií Bosch C3, 0189999030, 0,8/3,8 A, 6/12 V

Flexibilní použití - Přístroj pro všechny auto- a moto-baterie. Určeno pro všechny běžné typy baterií. (Conrad.cz)

Motu 828x

Motu 828x

Profesionální rackové 28 x 30 kanálové audio rozhraní s převodníkem, který pracuje se zvukem ve studiové kvalitě. 828x nabízí možnost USB 2.0 nebo Thunderbolt připojení. Hybridní konektorové připojení zároveň zajistí dokonalou flexibilitu při používání. Rozhraní nabízí dvojici XLR / TRS vstupů pro mikrofony nebo nástroje, 8 x 6,3 mm konektorů pro analogový symetrický nebo nesymetrický linkový signál. Mezi výstupy lze nalézt dvojici symetrických XLR konektorů, 8 symetrických 6,3mm konektorů a dvojici výstupů pro sluchátka velikosti 6,3 mm. Rozhraní dále nabízí 16 optických kanálů ADAT, 8-kanálové rozhraní SMUX, dvoukanálové RCA rozhraní S / PDIF nebo dvoukanálové rozhraní TOS link až do kvality 96 kHz. Vestavěný převodník pracuje s kvalitou zvuku max 24 bit / 192 kHz. Samozřejmostí je USB… (Muziker.com)

Motu 16A

Motu 16A

Profesionální 16 x 16 kanálové hybridní rackové audio rozhraní. 16A nabízí možnost USB 2.0 nebo Thunderbolt připojení. Hybridní připojení zároveň zajistí dokonalou rychlost přenosu i při plném vytížení zařízení a pohodlnou flexibilitu při používání modelu se stolním počítačem, laptopem nebo tabletem. Rozhraní nabízí 16 x 6,3 mm konektorů pro analogový symetrický nebo nesymetrický linkový signál. Mezi výstupy lze nalézt 16 x 6,3mm konektorů pro Line Out. Rozhraní dále nabízí i možnost práce s 2 x 8 ADAT optickými porty a dvojici RCA konektorů pro vstup a výstup S / PDIF. AVB Ethernet kanály: 16 - 128 In / Out. Vestavěný převodník pracuje s kvalitou zvuku max 24 bit / 192 kHz. Zařízení je zasazeno v pevné a odolné celokovové konstrukci, kterou je možné instalovat do racku. (Muziker.com)

Motu 8A

Motu 8A

Profesionální 8 x 8 kanálové hybridní audio rozhraní. 8A nabízí možnost USB 3.0 nebo Thunderbolt připojení. Hybridní připojení zároveň zajistí dokonalou rychlost přenosu i při plném vytížení zařízení a pohodlnou flexibilitu při používání modelu se stolním počítačem, laptopem nebo tabletem. Rozhraní nabízí 8 x 6,3 mm konektorů pro analogový symetrický nebo nesymetrický linkový signál. Mezi výstupy lze najít 8 x 6,3mm konektorů pro Line Out a výstup pro sluchátka s konektorem typu 6,3mm TRS. Rozhraní dále nabízí i možnost práce s 8 ADAT optickými porty a dvojici RCA konektorů pro vstup a výstup S / PDIF. AVB Ethernet kanály: 16 - 128 In / Out. Vestavěný převodník pracuje s kvalitou zvuku max 24 bit / 192 kHz. Zařízení je zasazeno v pevné a odolné celokovové konstrukci. (Muziker.com)

Uživatele, kteří hledají "autokosmetika auto moto" se dívají také na:

Přístřešek na auto akce

Motu 828-ES

Motu 828-ES

Profesionální 28 x 32 kanálové hybridní rackové audio rozhraní s vestavěným mixem a efekty. 828-ES nabízí možnost USB 2.0 nebo Thunderbolt připojení. Hybridní připojení zároveň zajistí dokonalou rychlost přenosu i při plném vytížení zařízení a pohodlnou flexibilitu při používání modelu se stolním počítačem, laptopem nebo tabletem. Rozhraní nabízí dvojici XLR / TRS vstupů pro mikrofony nebo nástroje a 8 x 6,3 mm konektorů pro analogový symetrický nebo nesymetrický linkový signál. Mezi výstupy lze nalézt8x 6,3mm konektorů pro Line Out a dvojici výstupů pro Main Out i 2x výstup pro sluchátka velikosti 6,3 mm. Rozhraní dále nabízí i možnost práce s 16 ADAT optickými kanály a dvojici RCA konektorů pro vstup a výstup S / PDIF. Samozřejmostí je i dvojice konektorů pro MIDI Out a In, vstup pro… (Muziker.com)

Motu Micro Lite

Motu Micro Lite

Profesionální a kompaktní MIDI rozhraní pro práci s 80 MIDI kanály. Zařízení je kompatibilní s operačním systémem Mac OS X i Windows a připojuje se pomocí USB. Přední panel je osazen jedním konektorem MIDI in a jedním konektorem MIDI Out. Další čtveřice vstupů a výstupů je osazena na zadní straně zařízení. Dohromady tak Micro Lite nabízí kontrolu nad 80 MIDI kanály. Zařízení je zasazeno v kompaktní celokovové elementům a kromě USB nevžaduje žádné externí napájení. Rozměry: 24,13 x 17,78 x 4,45 cm. (Muziker.com)

Motu UltraLite-mk4

Motu UltraLite-mk4

Profesionální 18 x 22 kanálové audio rozhraní s převodníkem, který pracuje se zvukem ve studiové kvalitě. Ultralite mk4 nabízí propojení s počítačem pomocí USB 2.0 / 3.0 technologie, která zabezpečí rychlost i při plném vytížení zařízení a zároveň maximální flexibilitu při použití s počítačem, laptopem nebo tabletem. Rozhraní nabízí 2 vstupy s mikrofonními předzesilovači pro připojení mikrofonů nebo linkového signálu TRS / XLR a dalších 6 konektorů typu 6,3 mm Jack pro připojení linkového sinal. Mezi výstupy lze najít 8 TRS konektorů a výstup pro sluchátka velikosti 6,3 mm. Rozhraní dále nabízí 8 optických kanálů ADAT, stereo S / PDIF a 4 kanály pro SMUX a přepínatelné stereo Toslink rozhraní. Vestavěný převodník pracuje s kvalitou zvuku max 24 bit / 192 kHz. Samozřejmostí je MIDI In a… (Muziker.com)

Motu 8pre USB

Motu 8pre USB

Profesionální 16x12 kanálové audio rozhraní s převodníkem, který pracuje se zvukem ve studiové kvalitě. 8pre nabízí možnost USB připojení, díky čemuž zajistí dokonalou flexibilitu při používání s počítačem, laptopem nebo tabletem. Rozhraní nabízí 8 vstupů s mikrofonními předzesilovači pro připojení mikrofonů nebo linkového signálu. Mezi výstupy lze nalézt dvojici TRS konektorů a dvojici výstupů pro sluchátka velikosti 6,3 mm. Rozhraní dále nabízí 8 optických kanálů ADAT. Vestavěný převodník pracuje s kvalitou zvuku max 24 bit / 96 kHz. Samozřejmostí je USB rozhraní a MIDI In a Out. Zařízení je zasazeno v pevné a odolné celokovové konstrukci, kterou jemožné instalovat do racku. (Muziker.com)

Motu MicroBook IIc

Motu MicroBook IIc

Profesionální 6 kanálový digitální mix pro vedení a mixáž 6 kanálů do softwarové rozhraní. Verze IIc nabízí možnost USB připojení, díky čemuž je možné rozhraní používat i s mobilními zařízeními jako jsou smartphony nebo tablety a to se systémem Android nebo iOS. Rozhraní nabízí jeden mikrofonní vstup s kvalitním předzesilovačem a konektorem XLR, vstu ore nástroj, Stereo Line vstup s konektory typu 6,3 mm jacka výstupy 6,3 mm jack stereo out a 3,5 mm stereo Out. Samozřejmostí je i digitální výstup S / PDIF, který pracuje s kvalitou zvuku až do 96kHz. Microbook IIc nabízí i multipásmový EQ, kompresor a tónový generátor pro generování testovací šumu. Zařízení je zasazeno v pevné a odolné konstrukci s kompaktními rozměry. (Muziker.com)

Motu 828mk3 Hybrid

Motu 828mk3 Hybrid

Profesionální rackové 28 x 30 kanálové hybridní audio rozhraní s převodníkem, který pracuje se zvukem ve studiové kvalitě. 828x nabízí možnost USB 2.0 nebo Firewire připojení. Hybridní konektorové připojení zároveň zajistí dokonalou flexibilitu při používání. Rozhraní nabízí dvojici XLR / TRS vstupů pro mikrofony nebo nástroje, 8 x 6,3 mm konektorů pro analogový symetrický nebo nesymetrický linkový signál. Mezi výstupy lze nalézt dvojici symetrických XLR konektorů, 8 symetrických 6,3mm konektorů a dvojici výstupů pro sluchátka velikosti 6,3 mm. Rozhraní dále nabízí 16 optických kanálů ADAT, 8-kanálové rozhraní SMUX, dvoukanálové RCA rozhraní S / PDIF nebo dvoukanálové rozhraní TOS link až do kvality 96 kHz. Vestavěný převodník pracuje s kvalitou zvuku max 24 bit / 192 kHz. Samozřejmostí… (Muziker.com)

Motu 624 AVB

Motu 624 AVB

Profesionální 16 x 16 kanálové hybridní audio rozhraní s převodníkem, který pracuje se zvukem ve studiové kvalitě. 628 AVB nabízí možnost USB 3.0 nebo Thunderbolt připojení. Hybridní konektorové připojení zároveň zajistí dokonalou rychlost přenosu i při plném vytížení zařízení a pohodlnou flexibilitu při používání modelu se stolním počítačem, laptopem nebo tabletem. Rozhraní nabízí dvojici XLR / TRS vstupů pro mikrofony nebo nástroje, 4 x 6,3 mm konektorů pro analogový symetrický nebo nesymetrický linkový signál a dvojici Hi-Z vstupů pro kytaru. Mezi výstupy lze nalézt dvojici čtveřici 6,3mm konektorů pro Line Out a dvojici výstupů pro Main Out i výstup pro sluchátka velikosti 6,3 mm. Rozhraní dále nabízí 8 optických kanálů ADAT, 4-kanálové rozhraní SMUX nebo přepínatelné stereo rozhraní… (Muziker.com)

Mango - Bunda MOTO

Mango - Bunda MOTO

Bunda z kolekce Mango. Nezateplený model vyroben z eko-kůže. (Answear.cz)

Dárkový balíček 1 (malý), COMPASS

Dárkový balíček 1 (malý), COMPASS

Dárkový balíček 1 (malý) Dárkový balíček s autokosmetikou a s doplňky. Elegantní dárkové balení, které potěší každého řidiče. K2 ALASKA MAX 300 ml - rozmrazovač skelPro odstranění námrazy na oknech. Rychlý a účinný i při velmi nízkých teplotách. Při správném použití zabraňuje opětovnému zamrzání. Škrabka na námrazu a ledRobustní škrabka s kontrukcí z pevného plastu. Ideální do zimního počasí, díky měkké rukojeti je použití škrabky opravdu snadné. AROMA CAR BIO FRESH 8 mlOsvěžovač vzduchu vhodný do automobilu i domácnosti, obsahuje vonné kompozice bez alergenů. Intenzitu vůně lze regulovat tím, jak dlouho se nechá nasát dřevěný vršek osvěžovače. (Torriacars.cz)

Chemical Guys Kit Péče o matné laky (KIT 505)

Chemical Guys Kit Péče o matné laky (KIT 505)

Autokosmetika pro péči o matné laky a folie, sada obsahuje 1x šampon pro matné laky, 1x ochranný sealant pro matné laky, 1x rychlý detailer ve spreji, objem každého přípravku je 473 ml Dopřejte svému automobilu jen tu nejlepší péči a používejte čisticí prostředky od profíků. Speciální kit od Chemical Guys obsahuje vše potřebné k udržování matného laku či fólie v naprosto špičkové kondici. Sada obsahuje vysoce kvalitní šampon, sealant a detailer - každý o objemu 473 ml.   Klíčové vlastnosti kitu Chemical Guys pro matné laky a fólieŠpičkový kit pro maximální péči o váš vůzUrčen pro matné laky a fólieObsahuje šampon, sealant a detailerPřípravky o objemu 473 ml Meticulous Matte - autošampon pro matné lakyMeticulous Matte je profesionální… (Alza.cz)

Vista Stavebnice Seva Moto

Vista Stavebnice Seva Moto

Stavebnice SEVA moto obsahuje 423 kusů speciálních dílků, ze kterých si můžete sestavit terénní motorky, chopry, tříkolky a co Vás napadne. Konstrukční systém stavebnice umožňuje vytvářet sestavy širokého námětového rozsahu.  Rozvíjí u dětí jemnou motoriku, trpělivost a představivost. Stavebnice je vyrobena z kvalitního, nezávadného materiálu. Je vhodná jak pro kluky, tak i pro holky. Princip stavby je velice jednoduchý nejprve se vytvoří kostra z modrých dílků, které spojíte bílým. Dle potřeby pak přidáte žluté či červené čtverce jako stěny u… (Mrakyhracek.cz)

Motu UltraLite-mk3 Hybrid

Motu UltraLite-mk3 Hybrid

Profesionální 10 x 14 kanálové hybridní audio rozhraní s vestavěným mixem a efekty. Ultra Lite AVB nabízí možnost USB 2.0 nebo Firewire připojení. Hybridní připojení zároveň zajistí dokonalou rychlost přenosu i při plném vytížení zařízení a pohodlnou flexibilitu při používání modelu se stolním počítačem, laptopem nebo tabletem. Rozhraní nabízí dvojici XLR / TRS vstupů pro mikrofony nebo nástroje a 6 x 6,3 mm konektorů pro analogový symetrický nebo nesymetrický linkový signál. Mezi výstupy lze nalézt dvojici 8x 6,3mm konektorů pro Line Out a dvojici výstupů pro Main Out i výstup pro sluchátka velikosti 6,3 mm. Rozhraní dále nabízí také digitální vstup a výstup S / PDIF. Vestavěný převodník pracuje s kvalitou zvuku max 24 bit / 192 kHz. Zařízení je zasazeno v pevné a odolné celokovové… (Muziker.com)

Motu MIDI Express 128

Motu MIDI Express 128

Profesionální a kompaktní MIDI rozhraní pro práci s 128 MIDI kanály. Zařízení je kompatibilní s operačním systémem Mac OS X i Windows a připojuje se pomocí USB. Přední panel je osazen jedním konektorem MIDI in a jedním konektorem MIDI Out. Dalších 7 vstupů a 8 výstupů je osazených na zadní straně zařízení. Dohromady tak MIDI Express 128 nabízí kontrolu nad 128 MIDI kanály. Zařízení je zasazeno v celokovové elementům, kterou je možné instalovat do racku a kromě USB nevžaduje žádné externí napájení. Rozměry: 48.26 x 17.78 x 4.45 cm. (Muziker.com)

MOTOROLA Moto 360, šedé

MOTOROLA Moto 360, šedé

Stylové smart hodinky moto 360. Notifikační hodinky s podporou osobního kondičního monitoru a operačním systémem Android Wear. Kvalitně zpracované elegantní chytré hodinky. VLASTNOSTI: Vynikající módní doplněk, který Vám kromě samotného času dokáže zobrazit veškerá upozornění, nastavit budík a mnoho dalšího. Hodinky disponují kulatým diplejem a ochranou Gorilla Glass 3, jednojádrový procesor Texas Instruments OMAP 3, 4 GB ROM. li> Moto 360 zůstává věrný nadčasovému tvaru klasických hodinek . Kruhový tvar maximalizuje zobrazovací plochu a zároveň zajisťuje pohodlné nošení , lehce tak můžete získat informace, které chcete přímo ze zápěstí. Moto 360 zobrazuje včasné oznámení podle toho, kde jste a co děláte. Stav produktu: Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může… (Rozbaleno.cz)

Fender Thin White Moto

Fender Thin White Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka Fender jsou vyrobená z celuloidu, což je prémiový materiál na jejich výrobu. Mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Jejich tvar odpovídá označení 351, což je klasický tvar Fender trsátek. V balení najdete 12 trsátek. (Kytary.cz)

Fender Thin Blue Moto

Fender Thin Blue Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Thin Green Moto

Fender Thin Green Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Thin Purple Moto

Fender Thin Purple Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Medium Blue Moto

Fender Medium Blue Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Medium Red Moto

Fender Medium Red Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Medium Black Moto

Fender Medium Black Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Medium Green Moto

Fender Medium Green Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Medium Purple Moto

Fender Medium Purple Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Heavy Red Moto

Fender Heavy Red Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Heavy Green Moto

Fender Heavy Green Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Heavy Purple Moto

Fender Heavy Purple Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Nýtovačka moto řetězů QUATROS

Nýtovačka moto řetězů QUATROS

Nýtovačka moto řetězů Nýtovačka na demnotáž a montáž motocyklových hnacích řetězů. Vhodná pro řetězy 520. 525. 530. 532. Nástroj může být zajištěn pomocí svěráku nebo klíče. Kolíky o velikosti 3, 4 a 5mm (Torriacars.cz)

Loreak Moto White XL

Loreak Moto White XL

Loreak Moto - basic triko s printem motorky na hrudi. Nášivka s logem na spodním lemu. Made in EU. Materiál: 100% bavlna. Jirka měří 188 cm a má na sobě velikost L. (Freshlabels.cz)

Barva:
bílá
Velikost:
XL

Moto Mods JBL SoundBoost

Moto Mods JBL SoundBoost

Přídavný 3W stereo-reproduktor JBL pro telefony Lenovo Moto Z a Z Play s hlasitostí až 80dB a 10 hodinovou výdrží. (Smarty.cz)

Gibraltar 9608M Throne Moto

Gibraltar 9608M Throne Moto

Bubenické židle se širokým sedákem ve tvaru motorkářského sedadla vyrobeným z vysoce kvalitní pěny, pevná třínohá podstava s dvojitým vyztužením, Super Lock pro zajištění sedáku, speciální protiskluzové podložky na konci nohou, Memory Lock na nastavení výšky, výška od 20" do 28". (Muziker.com)

Gibraltar 6608 Throne Moto

Gibraltar 6608 Throne Moto

Bubenické židle se širokým sedákem ve tvaru motorkářského sedadla vyrobeným z vysoce kvalitní pěny pro maximální komfort, pevná třínohá podstava, speciální protiskluzové podložky na konci nohou, Memory Lock na nastavení výšky, výška od 18" do 24". (Muziker.com)

Monarchy Moto Karen Brown

Monarchy Moto Karen Brown

Módní dámský batůžek z pravé hovězí kůže nositelný i jako kabelka přes rameno.. Milujete praktické věci, které se přizpůsobí vašim potřebám a náladě? Kabelka a batůžek v jednom vás doprovodí do města za prací i zábavou. Elegantní design zaručí nejen stylový vzhled, ale i dostatek prostoru pro všechny nezbytnosti, které potřebujete mít stále u sebe. - zavírání na zip - malá přední kapsa s módní přezkou na zip - 2 vnitřní přihrádky s integrovaným rozdělovačem na zip - 2 ucha přes rameno - barevně sladěné taháčky zipu - logo na přední straně (Bagalio.cz)

Monarchy Moto Karen Black

Monarchy Moto Karen Black

Módní dámský batůžek z pravé hovězí kůže nositelný i jako kabelka přes rameno.. Milujete praktické věci, které se přizpůsobí vašim potřebám a náladě? Kabelka a batůžek v jednom vás doprovodí do města za prací i zábavou. Elegantní design zaručí nejen stylový vzhled, ale i dostatek prostoru pro všechny nezbytnosti, které potřebujete mít stále u sebe. - zavírání na zip - malá přední kapsa s módní přezkou na zip - 2 vnitřní přihrádky s integrovaným rozdělovačem na zip - 2 ucha přes rameno - barevně sladěné taháčky zipu - logo na přední straně (Bagalio.cz)

Chemical Guys Mytí a leštění laku (KIT 511)

Chemical Guys Mytí a leštění laku (KIT 511)

Autokosmetika pro čistý a zářivý lak, sada obsahuje 1x šampon, 1x detailer s voskem, 1x mikrovláknová rukavice a 2x utěrka Dopřejte svému automobilu jen tu nejlepší péči a používejte čisticí prostředky od profíků. Speciální kit od Chemical Guys obsahuje vše potřebné k udržování laku v naprosto špičkové kondici. Sada obsahuje vysoce kvalitní šampon, detailer, rukavici a utěrky z mikrovlákna. Klíčové vlastnosti kitu Chemical Guys pro čistý a zářivý lakŠpičkový kit pro maximální péči o váš vůzUrčen pro udržování laku v kondiciObsahuje šampon, detailer, rukavici a utěrky z mikrovlákna P40 detailer a rychlovosk ve spreji obsahující karnaubuS P40 detailer odstraníte prach, nečistoty, oxidaci, otisky prstů nebo vodní skvrny, a přitom si nesmyjete dříve… (Alza.cz)

Chemical Guys Kit Péče o exteriér (KIT 507)

Chemical Guys Kit Péče o exteriér (KIT 507)

Autokosmetika pro kvalitní ošetření laku, sada obsahuje 1x vysoce pěnivý šampon, 1x přírodní vosk krémové konzistenceí, 1x detailer a rychlovoskve spreji, objem každého přípravku je 473 ml Dopřejte svému automobilu jen tu nejlepší péči a používejte čisticí prostředky od profíků. Speciální kit od Chemical Guys obsahuje vše potřebné k tomu, aby váš vůz omládl a dosáhl zpět precizního lesku a vzhledu nového automobilu. Sada obsahuje vysoce kvalitní šampon, vosk a špičkový detailer - každý o objemu 473 ml.   Klíčové vlastnosti kitu Chemical GuysŠpičkový kit pro maximální péči o váš vůzUrčen pro exteriérObsahuje šampón, vosk a detailerPřípravky o objemu 473 ml Mr. Pink Super Suds Shampoo - vysoce pěnivý autošampon Mr. Pink Super Suds Shampoo… (Alza.cz)

Chemical Guys Kokpit a koberce (KIT 510)

Chemical Guys Kokpit a koberce (KIT 510)

Autokosmetika pro impregnaci plastů a vyčištění textílie, sada obsahuje 2x čistič, 2x utěrka, 1x kartáč a 2x aplikátor (houbička) Dopřejte svému automobilu jen tu nejlepší péči a používejte čisticí prostředky od profíků. Speciální kit od Chemical Guys obsahuje vše potřebné k tomu, aby váš interiér omládl a dosáhl zpět precizního vzhledu a krásné vůně. Sada obsahuje vysoce kvalitní čistící přípravky pro interiér, utěrky, kartáč a aplikátor.  Klíčové vlastnosti kitu pro interiér od Chemical Guys - KokpitŠpičkový kit pro maximální péči o váš vůzUrčen pro interiérObsahuje čistící přípravky pro interiér, utěrky, kartáč a aplikátor V.R.P. Super Shine Dressing - oživovač plastů a gum v interiéru i exteriéruV.R.P. Super Shine Dressing je profesionální… (Alza.cz)

Hot Wheels SPEED WINDERS MOTO

Hot Wheels SPEED WINDERS MOTO

Zažij mnoho zábavy s motorkou Speed Winders Twisted poháněnou gumičkou. Natáhni gumičku, pusť motorku a sleduj, jak vyrazí rychle kupředu. Můžeš použít gumičky, které jsou součástí balení nebo jakoukoliv, kterou najdeš doma. Vyzkoušej spolu se Speed Winders autíčkem a zdvojnásob svoji zábavu. Cena je za 1 ks. Věk: 3+ Varianty: oranžovomodrá barva šedožlutá barva   (Mrakyhracek.cz)

Dagmar Hochová - MOT-HAI-BA

Dagmar Hochová - MOT-HAI-BA

Na podrobném popisu k produktu Dagmar Hochová - MOT-HAI-BA pracujeme. (FotoŠkoda.cz)

FIXED Ochranné tvrzené sklo, Moto Z

FIXED Ochranné tvrzené sklo, Moto Z

Ochranné sklo od firmy FIXED určené pro displej mobilního telefonu Moto Z. Vysoce kvalitní tvrzené sklo: O tloušťce 0,33 mm pro maximální ochranu displeje vašeho zařízení. Sklo má tvrdost 9H, vysokou citlivost dotyku, nabízí snadnou instalaci a 100% průhlednost! Jedná se o sklo s oleofóbní úpravou, které odpuzuje látky olejovitého charakteru a mastnotu. Jedinečné řešení jak ochránit displej před poškrábáním, nečistotami, otisky prstů ale i před tvrdými nárazy! VLASTNOSTI: ochranné tvrzené sklo pro telefon 100% průhlednost oleofóbní struktura vysoká citlivost dotyku vyrobeno přesně na míru daného telefonu snadná instalace bez vzduchových bublin velmi dobře se čistí maximální ochrana displeje Stav produktu: Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu. (Rozbaleno.cz)

Navitel moto GPS navigace G550

Navitel moto GPS navigace G550

Navigace Navitel G550 Moto byla speciálně navržena pro použití na motocyklu. 4,3“ displej lze ovládat v rukavicích a odolná konstrukce s certifikací IP-67 vydrží pády, nevadí ji voda, ani nečistoty. Detailní mapy vás budou provázet na každém kilometru. Široká databáze POI vám pomůže nalézt přesně to, co hledáte. (Smarty.cz)

Taylor Moto T-Shirt XXL

Taylor Moto T-Shirt XXL

Tričko Černé tričko s krátkými rukávy s logem kytar Taylor. (Kytary.cz)

Podložka pod SPZ - moto, COMPASS

Podložka pod SPZ - moto, COMPASS

Podložka pod SPZ - moto Plastová podložka pod státní poznávací značku nebo tabulku registrační značky, otvory pro univerzální montáž. Určeno pro motocykly (rozměr značky 200 x 160 mm). (Torriacars.cz)

hmotnost:
0.09 kg
Distribuce:
CZ

Loreak Moto Heather Grey L

Loreak Moto Heather Grey L

Loreak Moto - pohodlná a měkká mikina, kterou už nesundáte. Pružné lemy kolem krku, rukávů a pasu, potisk na hrudi a nášivka s logem na spodním lemu. Made in EU. Materiál: 100% bavlna. Jirka měří 188 cm a má na sobě velikost L. (Freshlabels.cz)

Barva:
šedá
Velikost:
L

BLACK HEART MOTO PSYCHO černá

BLACK HEART MOTO PSYCHO černá

BLACK HEART MOTO PSYCHO černá pánské originální tričko s kvalitním potiskem. Značka: BLACK HEART. Barva: černá. Složení: 100% bavlna. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Trička » trička street » BLACK HEART MOTO PSYCHO černá (Coreshop.cz)

BLACK HEART MOTO WINGS černá

BLACK HEART MOTO WINGS černá

BLACK HEART MOTO WINGS černá pánské originální tričko s kvalitním potiskem. Značka: BLACK HEART. Barva: černá. Složení: 100% bavlna. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Trička » trička street » BLACK HEART MOTO WINGS černá (Coreshop.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít