Autokosmetika auto moto

SONAX Pohlcovač pachu Odeur-Beater, 500ml (AC SX292241)

SONAX Pohlcovač pachu Odeur-Beater, 500ml (AC SX292241)

Autokosmetika nepříjemné pachy nepřekrývá, ale neutralizuje, je vhodný i jako osvěžovač vzduchu Vezli jste v autě kuřáka či domácího mazlíčka? Pravděpodobně po této jízdě zůstal v autě nepříjemný zápach. V tomto okamžiku jistě oceníte profesionální pohlcovač pachu SONAX Odeur - Beater s objemem 500 ml. Výhodou přípravku, je že nepříjemné pachy nepřekrývá ale neutralizuje. Díky tomu se vám bude hodit i jako klasický osvěžovač vzduchu v autě i domácnosti.Vezli jste v autě kuřáka či domácího mazlíčka? Pravděpodobně po této jízdě zůstal v autě nepříjemný zápach. V tomto okamžiku jistě oceníte profesionální pohlcovač pachu SONAX Odeur - Beater s objemem 500 ml. Výhodou přípravku, je že nepříjemné pachy nepřekrývá ale neutralizuje. Díky tomu se vám bude hodit i jako klasický osvěžovač vzduchu… (Alza.cz)

Platinum Fantastic Results - sada čisticích prostředků na auto …

Platinum Fantastic Results - sada čisticích prostředků na auto (M10096)

Autokosmetika sada určená pro kompletní údržbu auta, vysoký lesk během pár minut, dokonale čisté auto zvenku i zevnitř Vaše auto je něco jako vaše dítě. Pečlivě se o něj staráte a chcete pro něj to nejlepší. Ale právě auto je nejvíce vystaveno venkovním vlivům a všelijakým povětrnostním podmínkám. A v takovém případě je moudré sáhnout po univerzální autokosmetice Platinum Fantastic Results, která byla vyvinuta pro kompletní údržbu vašeho auta. Lakům dodá vysoký lesk během několika sekund a hodí se pro ošetření jak venkovních tak vnitřních prostor automobilu. Platinum Fantastic Results má čistící účinek mnohem vyšší a vydrží déle než u jiných čistících prostředků na auta.  Hlavní přednosti autokosmetiky Platinum Fantastic Resultsv rekordním čase ošetří auto odshora… (Alza.cz)

Platinum 20 seconds - profesionální odstranění škrábanců (M13308)

Platinum 20 seconds - profesionální odstranění škrábanců (M13308)

Autokosmetika na odstranění škrábanců Vaše auto je něco jako vaše dítě. Pečlivě se o něj staráte a chcete pro něj to nejlepší. Ale právě auto je nejvíce vystaveno venkovním vlivům a všelijakým drobným nehodám. Stačí trocha nepozornosti s nákupním vozíkem nebo klíči a škrábanec je na světě. A v takovém případě je moudré sáhnout po autokosmetice Platinum 20 seconds, která odstraní škrábance na laku v rekordním čase. Navíc díky své účinnosti postačí jeden flakónek na více než 100 škrábanců. K flakonu patří i speciální Platinum houbička, která odstraní povrchové oděrky v krátkém čase.  Hlavní přednosti autokosmetiky Platinum 20 secondsodstraní škrábance na autě v rekordním časejeden flakon přípravku Platinum postačí na 100 škrábancůextrémně odolný vůči… (Alza.cz)

Automatická nabíječka autobaterií Bosch C3, 0189999030, 0,8/3,8 A, 6…

Automatická nabíječka autobaterií Bosch C3, 0189999030, 0,8/3,8 A, 6/12 V

Flexibilní použití - Přístroj pro všechny auto- a moto-baterie. Určeno pro všechny běžné typy baterií. (Conrad.cz)

VARIO PLUS set

VARIO PLUS set

Obsahuje: Patentkové kleště (kleště na na druky). 10 druky WUK - 15 mm stříbrné 10 druky WUK - 15 mm kalené černěno mosaz 10 druky AM (auto-moto) na sportovní účely a pevné látky, kůži ... - 15 mm stříbrné 10 cvoky Jersey s ozubeným kolečkem, 10 mm stříbrné - pro dětské ošacení a jemné tkaniny 25 nýtovacích průchodek - 4 mm stříbrné 25 nýtovacích průchodek - 4 mm zlaté návod na použitík použití. (Bubulakovo.cz)

Uživatele, kteří hledají "autokosmetika auto moto" se dívají také na:

Přístřešek na auto akce

Sada pro ošetření sportovních vozů wild ride

Sada pro ošetření sportovních vozů wild ride

Sada pro ošetření sportovních vozů Wild Ride Exkluzivní sada pro ošetření sportovních vozů Wild Ride v dárkovém balení s autokosmetikou, autochemií a doplňky.Autokosmetika značky Formula 1Black Wheel, přípravek pro čištění disků kol, pro dlouhodobě, zářivě čisté diskyMr. Leather, pro čištění a ochranu výrobků z kůžeProtectant, přípravek pro čištění a ochranu interiéru automobiluCarnauba Wax, palmový vosk prvotřídní kvality, pro vysoký lesk autolakuMotorová aditiva značky Heet, STA-BIL104 Octane Boost, přípravek pro zvýšení oktanového čísla a čištění palivové soustavy motoruDoplňky Drive CZutěrka proti mlžení okenumělá jelenice (Fonetip.cz)

hmotnost:
3.1 kg

Motu 828x

Motu 828x

Profesionální rackové 28 x 30 kanálové audio rozhraní s převodníkem, který pracuje se zvukem ve studiové kvalitě. 828x nabízí možnost USB 2.0 nebo Thunderbolt připojení. Hybridní konektorové připojení zároveň zajistí dokonalou flexibilitu při používání. Rozhraní nabízí dvojici XLR / TRS vstupů pro mikrofony nebo nástroje, 8 x 6,3 mm konektorů pro analogový symetrický nebo nesymetrický linkový signál. Mezi výstupy lze nalézt dvojici symetrických XLR konektorů, 8 symetrických 6,3mm konektorů a dvojici výstupů pro sluchátka velikosti 6,3 mm. Rozhraní dále nabízí 16 optických kanálů ADAT, 8-kanálové rozhraní SMUX, dvoukanálové RCA rozhraní S / PDIF nebo dvoukanálové rozhraní TOS link až do kvality 96 kHz. Vestavěný převodník pracuje s kvalitou zvuku max 24 bit / 192 kHz. Samozřejmostí je USB… (Muziker.com)

Motu 16A

Motu 16A

Profesionální 16 x 16 kanálové hybridní rackové audio rozhraní. 16A nabízí možnost USB 2.0 nebo Thunderbolt připojení. Hybridní připojení zároveň zajistí dokonalou rychlost přenosu i při plném vytížení zařízení a pohodlnou flexibilitu při používání modelu se stolním počítačem, laptopem nebo tabletem. Rozhraní nabízí 16 x 6,3 mm konektorů pro analogový symetrický nebo nesymetrický linkový signál. Mezi výstupy lze nalézt 16 x 6,3mm konektorů pro Line Out. Rozhraní dále nabízí i možnost práce s 2 x 8 ADAT optickými porty a dvojici RCA konektorů pro vstup a výstup S / PDIF. AVB Ethernet kanály: 16 - 128 In / Out. Vestavěný převodník pracuje s kvalitou zvuku max 24 bit / 192 kHz. Zařízení je zasazeno v pevné a odolné celokovové konstrukci, kterou je možné instalovat do racku. (Muziker.com)

Motu 8A

Motu 8A

Profesionální 8 x 8 kanálové hybridní audio rozhraní. 8A nabízí možnost USB 3.0 nebo Thunderbolt připojení. Hybridní připojení zároveň zajistí dokonalou rychlost přenosu i při plném vytížení zařízení a pohodlnou flexibilitu při používání modelu se stolním počítačem, laptopem nebo tabletem. Rozhraní nabízí 8 x 6,3 mm konektorů pro analogový symetrický nebo nesymetrický linkový signál. Mezi výstupy lze najít 8 x 6,3mm konektorů pro Line Out a výstup pro sluchátka s konektorem typu 6,3mm TRS. Rozhraní dále nabízí i možnost práce s 8 ADAT optickými porty a dvojici RCA konektorů pro vstup a výstup S / PDIF. AVB Ethernet kanály: 16 - 128 In / Out. Vestavěný převodník pracuje s kvalitou zvuku max 24 bit / 192 kHz. Zařízení je zasazeno v pevné a odolné celokovové konstrukci. (Muziker.com)

SP Moto Mount Pro

SP Moto Mount Pro

Praktická kombinace držáku a otočného ramena určená pro připevnění vašeho smartphonu nebo GoPro kamery na řídítka motocyklu. (Smarty.cz)

Motu UltraLite-mk4

Motu UltraLite-mk4

Profesionální 18 x 22 kanálové audio rozhraní s převodníkem, který pracuje se zvukem ve studiové kvalitě. Ultralite mk4 nabízí propojení s počítačem pomocí USB 2.0 / 3.0 technologie, která zabezpečí rychlost i při plném vytížení zařízení a zároveň maximální flexibilitu při použití s počítačem, laptopem nebo tabletem. Rozhraní nabízí 2 vstupy s mikrofonními předzesilovači pro připojení mikrofonů nebo linkového signálu TRS / XLR a dalších 6 konektorů typu 6,3 mm Jack pro připojení linkového sinal. Mezi výstupy lze najít 8 TRS konektorů a výstup pro sluchátka velikosti 6,3 mm. Rozhraní dále nabízí 8 optických kanálů ADAT, stereo S / PDIF a 4 kanály pro SMUX a přepínatelné stereo Toslink rozhraní. Vestavěný převodník pracuje s kvalitou zvuku max 24 bit / 192 kHz. Samozřejmostí je MIDI In a… (Muziker.com)

Motu 8pre USB

Motu 8pre USB

Profesionální 16x12 kanálové audio rozhraní s převodníkem, který pracuje se zvukem ve studiové kvalitě. 8pre nabízí možnost USB připojení, díky čemuž zajistí dokonalou flexibilitu při používání s počítačem, laptopem nebo tabletem. Rozhraní nabízí 8 vstupů s mikrofonními předzesilovači pro připojení mikrofonů nebo linkového signálu. Mezi výstupy lze nalézt dvojici TRS konektorů a dvojici výstupů pro sluchátka velikosti 6,3 mm. Rozhraní dále nabízí 8 optických kanálů ADAT. Vestavěný převodník pracuje s kvalitou zvuku max 24 bit / 96 kHz. Samozřejmostí je USB rozhraní a MIDI In a Out. Zařízení je zasazeno v pevné a odolné celokovové konstrukci, kterou jemožné instalovat do racku. (Muziker.com)

Motu MicroBook IIc

Motu MicroBook IIc

Profesionální 6 kanálový digitální mix pro vedení a mixáž 6 kanálů do softwarové rozhraní. Verze IIc nabízí možnost USB připojení, díky čemuž je možné rozhraní používat i s mobilními zařízeními jako jsou smartphony nebo tablety a to se systémem Android nebo iOS. Rozhraní nabízí jeden mikrofonní vstup s kvalitním předzesilovačem a konektorem XLR, vstu ore nástroj, Stereo Line vstup s konektory typu 6,3 mm jacka výstupy 6,3 mm jack stereo out a 3,5 mm stereo Out. Samozřejmostí je i digitální výstup S / PDIF, který pracuje s kvalitou zvuku až do 96kHz. Microbook IIc nabízí i multipásmový EQ, kompresor a tónový generátor pro generování testovací šumu. Zařízení je zasazeno v pevné a odolné konstrukci s kompaktními rozměry. (Muziker.com)

Motu 828mk3 Hybrid

Motu 828mk3 Hybrid

Profesionální rackové 28 x 30 kanálové hybridní audio rozhraní s převodníkem, který pracuje se zvukem ve studiové kvalitě. 828x nabízí možnost USB 2.0 nebo Firewire připojení. Hybridní konektorové připojení zároveň zajistí dokonalou flexibilitu při používání. Rozhraní nabízí dvojici XLR / TRS vstupů pro mikrofony nebo nástroje, 8 x 6,3 mm konektorů pro analogový symetrický nebo nesymetrický linkový signál. Mezi výstupy lze nalézt dvojici symetrických XLR konektorů, 8 symetrických 6,3mm konektorů a dvojici výstupů pro sluchátka velikosti 6,3 mm. Rozhraní dále nabízí 16 optických kanálů ADAT, 8-kanálové rozhraní SMUX, dvoukanálové RCA rozhraní S / PDIF nebo dvoukanálové rozhraní TOS link až do kvality 96 kHz. Vestavěný převodník pracuje s kvalitou zvuku max 24 bit / 192 kHz. Samozřejmostí… (Muziker.com)

Motu 624 AVB

Motu 624 AVB

Profesionální 16 x 16 kanálové hybridní audio rozhraní s převodníkem, který pracuje se zvukem ve studiové kvalitě. 628 AVB nabízí možnost USB 3.0 nebo Thunderbolt připojení. Hybridní konektorové připojení zároveň zajistí dokonalou rychlost přenosu i při plném vytížení zařízení a pohodlnou flexibilitu při používání modelu se stolním počítačem, laptopem nebo tabletem. Rozhraní nabízí dvojici XLR / TRS vstupů pro mikrofony nebo nástroje, 4 x 6,3 mm konektorů pro analogový symetrický nebo nesymetrický linkový signál a dvojici Hi-Z vstupů pro kytaru. Mezi výstupy lze nalézt dvojici čtveřici 6,3mm konektorů pro Line Out a dvojici výstupů pro Main Out i výstup pro sluchátka velikosti 6,3 mm. Rozhraní dále nabízí 8 optických kanálů ADAT, 4-kanálové rozhraní SMUX nebo přepínatelné stereo rozhraní… (Muziker.com)

Motu 828-ES

Motu 828-ES

Profesionální 28 x 32 kanálové hybridní rackové audio rozhraní s vestavěným mixem a efekty. 828-ES nabízí možnost USB 2.0 nebo Thunderbolt připojení. Hybridní připojení zároveň zajistí dokonalou rychlost přenosu i při plném vytížení zařízení a pohodlnou flexibilitu při používání modelu se stolním počítačem, laptopem nebo tabletem. Rozhraní nabízí dvojici XLR / TRS vstupů pro mikrofony nebo nástroje a 8 x 6,3 mm konektorů pro analogový symetrický nebo nesymetrický linkový signál. Mezi výstupy lze nalézt8x 6,3mm konektorů pro Line Out a dvojici výstupů pro Main Out i 2x výstup pro sluchátka velikosti 6,3 mm. Rozhraní dále nabízí i možnost práce s 16 ADAT optickými kanály a dvojici RCA konektorů pro vstup a výstup S / PDIF. Samozřejmostí je i dvojice konektorů pro MIDI Out a In, vstup pro… (Muziker.com)

Motu Micro Lite

Motu Micro Lite

Profesionální a kompaktní MIDI rozhraní pro práci s 80 MIDI kanály. Zařízení je kompatibilní s operačním systémem Mac OS X i Windows a připojuje se pomocí USB. Přední panel je osazen jedním konektorem MIDI in a jedním konektorem MIDI Out. Další čtveřice vstupů a výstupů je osazena na zadní straně zařízení. Dohromady tak Micro Lite nabízí kontrolu nad 80 MIDI kanály. Zařízení je zasazeno v kompaktní celokovové elementům a kromě USB nevžaduje žádné externí napájení. Rozměry: 24,13 x 17,78 x 4,45 cm. (Muziker.com)

Mango - Bunda MOTO

Mango - Bunda MOTO

Bunda z kolekce Mango. Nezateplený model vyroben z eko-kůže. (Answear.cz)

Dárkový balíček 1 (malý), COMPASS

Dárkový balíček 1 (malý), COMPASS

Dárkový balíček 1 (malý) Dárkový balíček s autokosmetikou a s doplňky. Elegantní dárkové balení, které potěší každého řidiče. K2 ALASKA MAX 300 ml - rozmrazovač skelPro odstranění námrazy na oknech. Rychlý a účinný i při velmi nízkých teplotách. Při správném použití zabraňuje opětovnému zamrzání. Škrabka na námrazu a ledRobustní škrabka s kontrukcí z pevného plastu. Ideální do zimního počasí, díky měkké rukojeti je použití škrabky opravdu snadné. AROMA CAR BIO FRESH 8 mlOsvěžovač vzduchu vhodný do automobilu i domácnosti, obsahuje vonné kompozice bez alergenů. Intenzitu vůně lze regulovat tím, jak dlouho se nechá nasát dřevěný vršek osvěžovače. (Torriacars.cz)

Sada na renovaci starších vozů oldtimer

Sada na renovaci starších vozů oldtimer

Sada na renovaci starších vozů Oldtimer Exkluzivní sada na renovaci starších vozů a veteránů Oldtimer v dárkovém balení s autokosmetikou, autochemií a doplňky.Autokosmetika značky Formula 1Black Gold, přípravek pro lesk pneumatik, který navrací pneumatikám lesklou černou barvuShine It All, univerzální leštěnka, která rozzáří veškeré povrchy vašeho vozuSchratch Out, přípravek pro rozleštění poškozené vrstvy lakuMotorová aditiva značky Gold EagleSMT Oil Treatment, regenerační přísada do motorového oleje, která zastavuje nadměrné spalování oleje, snižuje výfukové emise a vylepšuje mazací schopnosti starým motorůmCarburetor and Fuel Injector Cleaner, pro čištění karburátorů a palivové soustavy, pro zlepšení výkonu a zlehčení startování vozidlaDoplňky Drive CZ.měkká houbičkautěrka proti… (Fonetip.cz)

hmotnost:
2.49 kg

MOTOROLA Moto 360, šedé

MOTOROLA Moto 360, šedé

Stylové smart hodinky moto 360. Notifikační hodinky s podporou osobního kondičního monitoru a operačním systémem Android Wear. Kvalitně zpracované elegantní chytré hodinky. VLASTNOSTI: Vynikající módní doplněk, který Vám kromě samotného času dokáže zobrazit veškerá upozornění, nastavit budík a mnoho dalšího. Hodinky disponují kulatým diplejem a ochranou Gorilla Glass 3, jednojádrový procesor Texas Instruments OMAP 3, 4 GB ROM. li> Moto 360 zůstává věrný nadčasovému tvaru klasických hodinek . Kruhový tvar maximalizuje zobrazovací plochu a zároveň zajisťuje pohodlné nošení , lehce tak můžete získat informace, které chcete přímo ze zápěstí. Moto 360 zobrazuje včasné oznámení podle toho, kde jste a co děláte. Stav produktu: Zboží z veletrhů a výstav. Obal nemusí být originální a zboží může… (Rozbaleno.cz)

Nýtovačka moto řetězů QUATROS

Nýtovačka moto řetězů QUATROS

Nýtovačka moto řetězů Nýtovačka na demnotáž a montáž motocyklových hnacích řetězů. Vhodná pro řetězy 520. 525. 530. 532. Nástroj může být zajištěn pomocí svěráku nebo klíče. Kolíky o velikosti 3, 4 a 5mm (Torriacars.cz)

Fender Thin White Moto

Fender Thin White Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka Fender jsou vyrobená z celuloidu, což je prémiový materiál na jejich výrobu. Mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Jejich tvar odpovídá označení 351, což je klasický tvar Fender trsátek. V balení najdete 12 trsátek. (Kytary.cz)

Fender Heavy Black Moto

Fender Heavy Black Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka Fender jsou vyrobená z celuloidu, což je prémiový materiál na jejich výrobu. Mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Jejich tvar odpovídá označení 351, což je klasický tvar Fender trsátek. V balení najdete 12 trsátek. (Kytary.cz)

Gibraltar 9608M Throne Moto

Gibraltar 9608M Throne Moto

Bubenické židle se širokým sedákem ve tvaru motorkářského sedadla vyrobeným z vysoce kvalitní pěny, pevná třínohá podstava s dvojitým vyztužením, Super Lock pro zajištění sedáku, speciální protiskluzové podložky na konci nohou, Memory Lock na nastavení výšky, výška od 20" do 28". (Muziker.com)

Motu UltraLite-mk3 Hybrid

Motu UltraLite-mk3 Hybrid

Profesionální 10 x 14 kanálové hybridní audio rozhraní s vestavěným mixem a efekty. Ultra Lite AVB nabízí možnost USB 2.0 nebo Firewire připojení. Hybridní připojení zároveň zajistí dokonalou rychlost přenosu i při plném vytížení zařízení a pohodlnou flexibilitu při používání modelu se stolním počítačem, laptopem nebo tabletem. Rozhraní nabízí dvojici XLR / TRS vstupů pro mikrofony nebo nástroje a 6 x 6,3 mm konektorů pro analogový symetrický nebo nesymetrický linkový signál. Mezi výstupy lze nalézt dvojici 8x 6,3mm konektorů pro Line Out a dvojici výstupů pro Main Out i výstup pro sluchátka velikosti 6,3 mm. Rozhraní dále nabízí také digitální vstup a výstup S / PDIF. Vestavěný převodník pracuje s kvalitou zvuku max 24 bit / 192 kHz. Zařízení je zasazeno v pevné a odolné celokovové… (Muziker.com)

Motu MIDI Express 128

Motu MIDI Express 128

Profesionální a kompaktní MIDI rozhraní pro práci s 128 MIDI kanály. Zařízení je kompatibilní s operačním systémem Mac OS X i Windows a připojuje se pomocí USB. Přední panel je osazen jedním konektorem MIDI in a jedním konektorem MIDI Out. Dalších 7 vstupů a 8 výstupů je osazených na zadní straně zařízení. Dohromady tak MIDI Express 128 nabízí kontrolu nad 128 MIDI kanály. Zařízení je zasazeno v celokovové elementům, kterou je možné instalovat do racku a kromě USB nevžaduje žádné externí napájení. Rozměry: 48.26 x 17.78 x 4.45 cm. (Muziker.com)

Moto Mods JBL SoundBoost

Moto Mods JBL SoundBoost

Přídavný 3W stereo-reproduktor JBL pro telefony Lenovo Moto Z a Z Play s hlasitostí až 80dB a 10 hodinovou výdrží. (Smarty.cz)

Gibraltar 6608 Throne Moto

Gibraltar 6608 Throne Moto

Bubenické židle se širokým sedákem ve tvaru motorkářského sedadla vyrobeným z vysoce kvalitní pěny pro maximální komfort, pevná třínohá podstava, speciální protiskluzové podložky na konci nohou, Memory Lock na nastavení výšky, výška od 18" do 24". (Muziker.com)

Fender Thin Blue Moto

Fender Thin Blue Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Thin Green Moto

Fender Thin Green Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Thin Purple Moto

Fender Thin Purple Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Medium Blue Moto

Fender Medium Blue Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Medium White Moto

Fender Medium White Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Medium Black Moto

Fender Medium Black Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Medium Purple Moto

Fender Medium Purple Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Heavy Blue Moto

Fender Heavy Blue Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Heavy Green Moto

Fender Heavy Green Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Fender Heavy Purple Moto

Fender Heavy Purple Moto

Trsátka FENDER 351 SHAPE PREMIUM PICKSTato trsátka z celuloidu mají tradiční „feel“ a podílí se na teplém, kulatém a muzikálním zvuku strun. Tradiční tvar, odpovídající označení 351, poskytuje muzikantům potřebný herní komfort. Jsou tak oblíbena mezi hudebníky různých hudebních žánrů a technik hry. (Kytary.cz)

Kalendář 2019 Moto GP

Kalendář 2019  Moto GP

Kalendář 2019 Moto GP (Posters.cz)

Vista stavebnice seva moto

Vista stavebnice seva moto

Stavebnice SEVA moto obsahuje 423 kusů speciálních dílků, ze kterých si můžete sestavit terénní motorky, chopry, tříkolky a co Vás napadne.Konstrukční systém stavebnice umožňuje vytvářet sestavy širokého námětového rozsahu. Rozvíjí u dětí jemnou motoriku, trpělivost a představivost. Stavebnice je vyrobena z kvalitního, nezávadného materiálu. Je vhodná jak pro kluky, tak i pro holky.Princip stavby je velice jednoduchý nejprve se vytvoří kostra z modrých dílků, které spojíte bílým. Dle potřeby pak přidáte žluté či červené čtverce jako stěny u domků či karoserii u aut. Je jenom na Vás, jakou podobu svému výtvoru udělíte.Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 35 x 33 x 6cmMateriál: plastPočet dílků v balení: 423Seva je známá a velice originální, česká, polytechnická stavebnice. S dostatkem… (Fonetip.cz)

hmotnost:
0 kg
Určení:
Chlapecké
Barva:
Barevná
Věk od:
4 let
Distribuce:
CZ
Pohlaví:
Nerozlišovat
Materiál:
Plast
Hmotnost (g):
126g

Vista Stavebnice Seva Moto

Vista Stavebnice Seva Moto

Stavebnice SEVA moto obsahuje 423 kusů speciálních dílků, ze kterých si můžete sestavit terénní motorky, chopry, tříkolky a co Vás napadne. Konstrukční systém stavebnice umožňuje vytvářet sestavy širokého námětového rozsahu.  Rozvíjí u dětí jemnou motoriku, trpělivost a představivost. Stavebnice je vyrobena z kvalitního, nezávadného materiálu. Je vhodná jak pro kluky, tak i pro holky. Princip stavby je velice jednoduchý nejprve se vytvoří kostra z modrých dílků, které spojíte bílým. Dle potřeby pak přidáte žluté či červené čtverce jako stěny u… (Mrakyhracek.cz)

Loreak Moto White XL

Loreak Moto White XL

Loreak Moto - basic triko s printem motorky na hrudi. Nášivka s logem na spodním lemu. Made in EU. Materiál: 100% bavlna. Jirka měří 188 cm a má na sobě velikost L. (Freshlabels.cz)

Vista Stavebnice Seva Moto

Vista Stavebnice Seva Moto

Stavebnice Seva Moto je variabilní polytechnická stavebnice, ze které mohou děti postavit motorku podle přiloženého návodu, nebo vytvořit vlastní stavby a výtvory dle fantazie. Vyzkoušejte si, co vám fantazie dovolí! Stavebnici je možné kombinovat se všemi ostatními typy stavebnic SEVA. Počet dílků: 423 Rozměr balení: 35 x 33 x 6 cm Vhodné pro děti od 4 let. (Prodeti.cz)

hmotnost:
0 kg
Určení:
Chlapecké
Barva:
Barevná
Věk od:
4 let
Distribuce:
CZ
Pohlaví:
Nerozlišovat
Materiál:
Plast
Hmotnost (g):
126g

Hot Wheels SPEED WINDERS MOTO

Hot Wheels SPEED WINDERS MOTO

Zažij mnoho zábavy s motorkou Speed Winders Twisted poháněnou gumičkou. Natáhni gumičku, pusť motorku a sleduj, jak vyrazí rychle kupředu. Můžeš použít gumičky, které jsou součástí balení nebo jakoukoliv, kterou najdeš doma. Vyzkoušej spolu se Speed Winders autíčkem a zdvojnásob svoji zábavu. Cena je za 1 ks. Věk: 3+ Varianty: oranžovomodrá barva šedožlutá barva   (Mrakyhracek.cz)

Dámské moto kalhoty Spark Michelle S

Dámské moto kalhoty Spark Michelle S

Dámské kožené kalhoty Spark Michelle jsou vyrobené z nejkvalitnější kůže Pittards® s matovou úpravou. Tento typ kůže vyniká svou pevností, ale zároveň jemností. Proto jsou tyto kalhoty vhodné i pro nejnáročnější motorkářky. Bezpečnost jezdce zaručují vyjímatelné protektory v oblasti kolen a boků a dále též reflexní prvky na nohavicích. Vysokou míru komfortu podporuje strečový materiál, který se přizpůsobí každé postavě. Praktičnost doplňují stahovací pásky v pase a ventilační systém. Decentní design kalhot je doplněn o logo Spark a květinový motiv na nohavici.Technický popis: vysoce kvalitní kůže Pittards® v matové úpravě vyjímatelné certifikované CE protektory kolen a boků reflexní materiál na nohavicích zipy na spojení s bundou (obvodový nebo krátký zip) strečový materiál v… (Insportline.cz)

Velikost:
S

Motorola Moto X4 Super Black

Motorola Moto X4 Super Black

Mobilní telefon 5.2" IPS 1920x1080 Gorilla Glass, procesor Qualcomm Snapdragon 630 Octa Core, RAM 3GB, interní paměť 32GB, microSDXC až 2TB, fotoaparát zadní duální 12Mpx (f/2.0) + 8Mpx + přední 16Mpx (f/2.0), A-GPS, LTE, Single SIM, voděodolný dle IP68, baterie 3000mAh, Android 7.1 Vlastnosti telefonu148,4 mm73,4 mm8 mmHmotnost telefonu: 163 g5,2"úhlopříčka displejeAndroid 7.1typ operačního systému3000 mAhvýdrž baterieNanoSIMtyp SIM karty73,4 × 148,4 × 8 mmrozměry telefonu (Š×V×H)32 GBvnitřní paměť12 Mpx + 8 MpxfotoaparátLTEnejrychlejší internetmicroSDslot na paměťové karty163 ghmotnost telefonu Krásný skleněný design telefonu … (Alza.cz)

hmotnost:
0.05 kg
distribuce:
CZ
barva:
černá
Operační systém:
Android
Paměť RAM:
3

Moto rukavice REBELHORN Rascal černá - S

Moto rukavice REBELHORN Rascal černá - S

Bezprsté moto rukavice REBELHORN Rascal jsou lehké a velmi pohodlné rukavice se stahováním na suchý zip. Oblast dlaní je změkčena pěnovými panely pro větší komfort během jízdy. Elastické panely mezi prsty usnadnňují pohyb při řízení. Moto rukavice REBELHORN Rascal jsou vyrobeny z kůže nejvyšší jakosti a pro větší bezpečí jsou rukavice opatřeny vyztuženou dlaní. Buďte tím správným rebelem s moto rukavicemi REBELHORN Rascal.Technický popis: prvotřídní kožený materiál stahování na suchý zip pěnové panely na dlani vyztužená dlaň ideální pro letní období určené pro jízdu na motocyklech maximální pohodlí široká nabídka velikostí materiál: hovězí kůže Velikostní tabulka (rozměry rukavic):   Obvod dlaně (cm) Celková délka (cm) XS 19 13,5 S 19,5 14 … (Insportline.cz)

Barva:
černá
Velikost:
S

Motorola Moto G6 Modrá (PAAL0000RO)

Motorola Moto G6 Modrá (PAAL0000RO)

Mobilní telefon 5.7" IPS 2160x1080, procesor Qualcomm Snapdragon 450 Octa Core, RAM 3GB, interní paměť 32GB, MicroSDXC až 128GB, fotoaparát zadní duální 12Mpx + 5Mpx (f/1.8)+ 8Mpx, NFC, LTE, GPS, USB-C, čtečka otisku prstů, Dual SIM (2x Nano SIM), rychlé nabíjení, baterie 3000mAh, Android 8.0 Vlastnosti telefonu5,7"úhlopříčka displejeAndroid 8.0typ operačního systému3 000 mAhvýdrž baterie2× nanotyp SIM karty153,8 × 72,3× 8,3 mmRozměry V × Š × H32 GBvnitřní paměť12+5 / 8 MpxfotoaparátLTEnejrychlejší internetaž 128 GBslot na paměťové karty167 gHmotnost Proč si vybrat Motorolu Moto G6?Léty prověřená značka bohatá na zkušenosti v oblasti mobilních telefonů, přichází s novým modelem G6. V odolném a odlehčeném hliníkovém rámu je zasazen 5,7" IPS LCD displej s vynikajícím… (Alza.cz)

Moto bunda WORKER Roadstar 3XL

Moto bunda WORKER Roadstar 3XL

Pánská textilní motobunda WORKER Roadstar ideální pro cestování na jakékoliv motorce. Motobunda má nepromokavé zipy s ochranou proti profouknutí, zapínací ventilační otvory pro maximální pohodlí ze všech klimatických podmínek.Technický popis: pánská textilní motobunda pro všestranné použití lehký, odolný, voděvzdorný a větruvzdorný vnější materiál REISSA s klimatickou membránou HEATTEX exponovaná místa potažena CORDUROU (špičková technická tkanina s extrémní pevností a odolností vůči vodě a oděru) patentované reflexní pásky na bundě zvyšují viditelnost ve tmě a výrazně zvyšují bezpečnost jezdce kritická dopadová místa jsou vybavena pryžovými chrániči CARMENT s CE atestací odepínatelná a pratelná vnitřní zateplená vložka motobundy zapínací ventilační otvory vnitřní patentovaný zip YKK pro… (Insportline.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít