AUTHENTIC Sklenice na červené víno

Riedel Sklenice na červené víno Swirl

Riedel Sklenice na červené víno Swirl

Sklenice na červené víno Swirl bez stopky jsou vyrobené z bezolovnatého křišťálu ve svěžím, moderním designu. Snadno se drží, jejich použití je zábavné. Sklenice mají klasickou zaoblenou základnu a smyslné linie, které jim dodávají na kráse. Strojové foukání dopomůže dokonalosti tvarů. Ideální pro servírování. Skvělým dárkem pro každého milovníka vína. Kroužení vína v karafě či sklenici je jedním z rituálů při popíjení dobrého vína. Tímto pohybem pomáháme vínu provzdušnit se a tím uvolnit všechny jeho vůně a chutě. Ležérní vlnitý tvar série Swirl tomuto procesu výrazně napomáhá. Kroužit s vínem tak můžete pouze nepatrným pohybem ruky. Kolekce obsahuje dekantér a sklenice na bílé i červené víno. (kulina.cz)

Eva Solo Sklenice na červené víno Bourgogne

Eva Solo Sklenice na červené víno Bourgogne

Velká sklenice pro červené víno. Hodí se pro zvýraznění jemnějších nuancí složitějších a rafinovaných červených vín jako Barolo či Burgundského. Série sklenic Eva Solo z ručně foukaného skla byla navržena ve spolupráci s vinaři tak, aby přenesla do popředí všechny nuance chuti. Každý kus byl designován s úmyslem pomoci vínu projevit všechny jeho kvality. Společný a unikátní rys celé série sklenic Eva Solo, skosení pod úhlem 14 stupňů, má zesílit chutě vína a umožnit nápoje různě ochutnávat v závislosti na tom, zda používáte horní nebo dolní okraj sklenice. Navíc pomáhá vypít sklenku až do dna bez namáhání krční páteře. Každá sklenka je uměleckým dílem v pravém slova smyslu. Požitek z vína lze mít ještě větší díky estetickému zážitku. (kulina.cz)

WMF Sklenice na červené víno Easy Plus

WMF Sklenice na červené víno Easy Plus

Sklenice na červené víno Easy Plus, tenkostěnná s brilantní průzračností. Easy Plus se využívá v pětihvězdičkové gastronomii, což znamená v nejvyšších nárocích na design, kvalitu, spolehlivost a cenu. Easy Plus má vysokou stopku, je elegantní a ve funkčním designu. (kulina.cz)

Sklenice na červené víno Broste AMBER - karamel

Sklenice na červené víno Broste AMBER - karamel

(homein.cz)

Eva Solo Sklenice na červené víno Syrah

Eva Solo Sklenice na červené víno Syrah

Velká sklenice pro červené víno vytvořená pro odrůdy Syrah a Zinfandel případně pro silné směsi, jako jsou Priorat a Amarone. Série sklenic Eva Solo z ručně foukaného skla byla navržena ve spolupráci s vinaři tak, aby přenesla do popředí všechny nuance chuti. Každý kus byl designován s úmyslem pomoci vínu projevit všechny jeho kvality. Společný a unikátní rys celé série sklenic Eva Solo, skosení pod úhlem 14 stupňů, má zesílit chutě vína a umožnit nápoje různě ochutnávat v závislosti na tom, zda používáte horní nebo dolní okraj sklenice. Navíc pomáhá vypít sklenku až do dna bez namáhání krční páteře. Každá sklenka je uměleckým dílem v pravém slova smyslu. Požitek z vína lze mít ještě větší díky estetickému zážitku. (kulina.cz)

Eva Solo Sklenice na červené víno Bordeaux

Eva Solo Sklenice na červené víno Bordeaux

Sklenice na červené víno, vhodná pro Cabernet Sauvignon, Merlot a další středně silná vína. Série sklenic Eva Solo z ručně foukaného skla byla navržena ve spolupráci s vinaři tak, aby přenesla do popředí všechny nuance chuti. Každý kus byl designován s úmyslem pomoci vínu projevit všechny jeho kvality. Společný a unikátní rys celé série sklenic Eva Solo, skosení pod úhlem 14 stupňů, má zesílit chutě vína a umožnit nápoje různě ochutnávat v závislosti na tom, zda používáte horní nebo dolní okraj sklenice. Navíc pomáhá vypít sklenku až do dna bez namáhání krční páteře. Každá sklenka je uměleckým dílem v pravém slova smyslu. Požitek z vína lze mít ještě větší díky estetickému zážitku. (kulina.cz)

Sklenice na červené víno 650 ml Broste BUBBLE

Sklenice na červené víno 650 ml Broste BUBBLE

(homein.cz)

Alpina SKLENICE NA ČERVENÉ VÍNO ALPINA 530ML 6KS

Alpina SKLENICE NA ČERVENÉ VÍNO ALPINA 530ML 6KS

Alpina SKLENICE NA ČERVENÉ VÍNO ALPINA 530ML 6KS, kategorie: NÁPOJE | SKLENICE | SKLENICE NA VÍNO (kitos.cz)

WMF Sklenice na červené víno Bordeaux Easy Plus

WMF Sklenice na červené víno Bordeaux Easy Plus

Sklenice na červené víno Bordeaux Easy Plus, tenkostěnná s brilantní průzračností. Easy Plus se využívá v pětihvězdičkové gastronomii, což znamená v nejvyšších nárocích na design, kvalitu, spolehlivost a cenu. Easy Plus má vysokou stopku, je elegantní a ve funkčním designu. (kulina.cz)

Sada 4 ks − Sklenice na červené víno Hommage

Sada 4 ks − Sklenice na červené víno Hommage

Sklenice na červené víno boří představu o běžných sklenicích a nabízí originální a vkusné provedení, které rozhodně nikde nezapadne. Nápoj v kolekci Hommage z průzračného skla vypadá atraktivně a získá na důležitosti. Zapomeňte na běžný vzhled sklenic a zkuste něco nového, sklenice jsou rukodělný výrobek, takže je každý kus originál. Doporučujeme kombinovat s dalšími sklenicemi kolekce Hommage a vytvořit tak zajímavý set pro party i slavnostní večeře. (vemzu.cz)

Sklenice na červené víno 650 ml Broste SMOKE - šedá

Sklenice na červené víno 650 ml Broste SMOKE - šedá

(homein.cz)

Sklenice Crystal Banquet na červené víno

Sklenice Crystal Banquet na červené víno

Sklenice na červené víno v ozdobném obalu. Velmi kvalitní sklo české výroby, tvrzený okraj, vhodné do gastro provozu. Vhodné jako dárek. Vhodné do myčky. (4home.cz)

Tescoma sklenice na červené víno SOMMELIER 450 ml, 6 ks

Tescoma sklenice na červené víno SOMMELIER 450 ml, 6 ks

Vynikající pro podávání červených vín. Vyrobeno z průzračného bezolovnatého křišťálového skla krystalin. Díky speciální výrobní technologii má sklenice jedinečný jednolitý tvar bez spojů a je vysoce odolná. Vhodné do myčky. 3 roky záruka. (tescoma.cz)

Tescoma sklenice na červené víno CHARLIE 450 ml, 6 ks

Tescoma sklenice na červené víno CHARLIE 450 ml, 6 ks

Vynikající pro podávání červených vín. Vyrobeno z prvotřídního křišťálového skla, opatřeno tvrzeným okrajem. Sklenice jsou velmi odolné, ideální do domácností, vinných sklepů i restaurací. Při mytí v myčce používejte program pro mytí skla. 3 roky záruka. (tescoma.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 560ml JANE 6ks (CX40815560/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 560ml JANE 6ks (CX40815560/6)

Sklenice na víno vhodná především pro mladé nebo zralé červené víno, ale můžou se v ní podávat i některé bílá a červená vína burgundského typu, skleničky pro červená vína by měly být především objemné, aby se aroma mohlo dokonale rozvinout a víno dostatečně okysličit, víno by se do takové sklenky mělo nalévat hluboko pod polovinu, čím větší je sklenička, tím níže naléváme v poměru k jejímu objemu, při krouživém pohybu skleničkou vzniká dost velká plocha a víno se díky tomu dokonale provzdušni a jeho vůni si tak užijeme mnohem víc, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení po 6ti kusech (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 460ml JANE 6ks (CX40815460/6)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 460ml JANE 6ks (CX40815460/6)

Sklenice na víno klasická, vhodná především pro mladé nebo zralé červené víno, ale můžou se v ní podávat i některé bílá a červená vína burgundského typu, skleničky pro červená vína by měly být především objemné, aby se aroma mohlo dokonale rozvinout a víno dostatečně okysličit, víno by se do takové sklenky mělo nalévat hluboko pod polovinu, čím větší je sklenička, tím níže naléváme v poměru k jejímu objemu, při krouživém pohybu skleničkou vzniká dost velká plocha a víno se díky tomu dokonale provzdušni a jeho vůni si tak užijeme mnohem víc, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení po 6ti kusech (alza.cz)

ZWILLING Sklenice na červené víno 350 ml sada 2 ks Sorrento

ZWILLING Sklenice na červené víno 350 ml sada 2 ks Sorrento

Sada obsahuje 2x skleniceSprávná teplota hraje při pití vína zásadní roli. Sklenice ze série Sorrento Bar jsou proto vybaveny dvojitými stěnami, které zajišťují udržení přesně té teploty, jakou máte rádi. Pro své vynikající tepelné vlastnosti bylo k jejich výrobě použito borosilikátové sklo a každý kousek byl navíc ručně vyfoukán. Sklenice jsou lehké, lze je mýt v myčce a v balení najdete dva kusy. Dvojité stěny pro udržení optimální teploty Borosilikátové sklo, lehké a pevné Ručně foukány, každý kus je originál Lze mýt v myčce nádobí (kulina.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 350ml WATERFALL 6ks …

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 350ml WATERFALL 6ks (CX40729350/6/W)

Sklenice na víno vhodná především pro mladé nebo zralé červené víno, ale můžou se v ní podávat i některé bílá a červená vína burgundského typu, sklenička vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce rozevřený tulipán-tělo kalíšku je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje, skleničky pro červená vína by měly být především objemné, aby se aroma mohlo dokonale rozvinout a víno dostatečně okysličit, víno by se do takové sklenky mělo nalévat hluboko pod polovinu, čím větší je sklenička, tím níže naléváme v poměru k jejímu objemu, při krouživém pohybu skleničkou vzniká dost velká plocha a víno se díky tomu dokonale provzdušni a jeho vůni si tak užijeme mnohem víc, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení Vychutnejte… (alza.cz)

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 580 ml GISELLE 6ks …

BOHEMIA CRYSTAL Sklenice na červené víno 580 ml GISELLE 6ks (CX40753580/6)

Sklenice na víno vhodná především pro mladé nebo zralé červené víno, můžou se v ní podávat i některé bílá a červená vína burgundského typu, sklenička vyniká svým klasickým a zároveň ojedinělým tvarem připomínajícím lehce rozevřený tulipán-tělo kalíšku je baňaté a směrem k hrdlu se uzavírá, aby dokonale kumulovalo aromatické látky nápoje, skleničky pro červená vína by měly být především objemné, aby se aroma mohlo dokonale rozvinout a víno dostatečně okysličit, víno by se do takové sklenky mělo nalévat hluboko pod polovinu, čím větší je sklenička, tím níže naléváme v poměru k jejímu objemu, při krouživém pohybu skleničkou vzniká dost velká plocha a víno se díky tomu dokonale provzdušní a jeho vůni si tak užijeme mnohem víc, skleničky jsou dodávány v dárkovém balení (alza.cz)

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno ViNova

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno ViNova

4 kusy v baleníSet křišťálových sklenic na červené víno ze série ViNova německé značky Nachtmann, to je spojení moderně tvarovaných, smělých linií s prvotřídním zpracováním a kvalitou. ViNova: Víno. Inovace. Nová forma. Požitek vnímaný všemi smysly. 4x sklenice na červené víno o objemu 550 ml Vhodná na suchá i polosladká červená vína celé řady odrůd Skvělá jak pro mladá a šťavnatá, tak vyzrálejší červená vína Moderní tvar typický strohými, rovnými liniemi Sklenice jsou dostupné v několika variantách pro různé nápoje Spojení stylového vzhledu a maximální funkčnosti Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená odolnost proti rozbití Ohleduplné k životnímu prostředí Myjte v ruce Upozornění: Pro dosažení toho nejlepšího požitku do sklenice nenalévejte více než 150 ml vína. Kolekce ViNova… (kulina.cz)

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Style

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Style

Pro jednoho nekompromisně a sebevědomě moderní, pro jiného až přísně strohé. Troufnete si být jiní se sklenicemi Style z bavorských skláren Spiegelau? Sklenice na červené víno Style o velkorysém objemu 630 ml Svěží, odvážný, moderní design téměř geometrických linií Nadčasový tvar dodá nádech výjimečnosti jakémukoli stylu prostírání Dostatečný objem kalichu pro rozvinutí všech aromat a buketu vína Vhodná zejména na zralá červená vína typu bordeaux Také pro celou řadu dalších odrůd červených vín Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená odolnost proti rozbití 100% bezpečné mytí v myčce Ohleduplné k životnímu prostředí Upozornění: Pro dosažení toho nejlepšího požitku do sklenice nikdy nenalévejte více než 150 ml vína! Style, to je série sklenic na víno, které na první pohled zaujmou svou… (kulina.cz)

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Salute

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Salute

Salute! Přípitek, který uslyšíte v italské restauraci v centru Říma i z kuchyně neapolského domku během rodinné večeře. S vkusnými křišťálovými sklenicemi ze série Salute z bavorských skláren Spiegelau není nic snazšího, než si s přáteli otevřít lahev kvalitního vína a nechat večer volně plynout. Na zdraví! Sklenice na červené víno Salute o příjemném objemu 550 ml Elegantní klasické tělo na vysoké stopce Vhodná zejména na mladá červená vína nejrůznějších odrůd Dostatečný objem kalichu však nechá vyniknout i zralejší vína Dlouhotrvající lesk a veliká odolnost sklenice Univerzální využití: do domácího baru i restauračních zařízení Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená odolnost proti rozbití 100% bezpečné mytí v myčce Ohleduplné k životnímu prostředí Nová série sklenic na víno Salute… (kulina.cz)

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Willsberger Anniversary

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Willsberger Anniversary

Jedinečná série Willsberger Anniversary přichází v dnešní době moderních technologií zpracování skla s řadou nádherně tvarovaných mechanicky vyráběných sklenic. Ty vzdávají hold sklenicím z původní světově proslulé série ručně foukaných sklenic, které pro bavorskou sklárnu Spiegelau navrhl Johann Willsberger již v 80. letech. Design oblíbený po více než 30 let v novodobém technologickém pojetí, pro pocit výjimečnosti a luxusu z každého doušku. Přesně tatáž komplexní tvarová forma v cenově dostupnější variantě Anniversary, což v překladu znamená výročí. Výročí krásného designu, elegance a jedinečnosti, ale také výročí moderních technologií a umění přenést ruční propracované tvary do strojového provedení. Série zahrnuje zejména specificky tvarované sklenice na víno a další nápoje. Sklenice… (kulina.cz)

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno Vivendi Premium

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno Vivendi Premium

4 kusy v baleníSet sklenic na červené víno z kolekce Vivendi Premium německého výrobce Nachtmann je nepostradatelným základním kamenem pro vybavení domácího baru či vinotéky. Odolnost a funkčnost v lesklém křišťálovém provedení pro vaše oblíbené nápoje, od přípitku až po digestiv. Kolekce Vivendi a Vivendi Premium zahrnují křišťálové nápojové sklo soudobého vzhledu, které je vhodné pro každodenní použití: specificky tvarované sklenice na víno, sklenice na různé alkoholické a nealkoholické nápoje, dekantéry i džbánky. Jednotlivé kousky snadno sladíte prakticky s jakýmkoli stylem prostírání. 4x sklenice na červené víno o štědrém objemu 727 ml Široký zakulacený kalich na elegantní dlouhé štíhlé stopce Vhodná pro suchá i polosladká červená vína celé řady odrůd Jak pro mladá a jiskrná, tak… (kulina.cz)

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno Ballon ViNova

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno Ballon ViNova

4 kusy v baleníSet křišťálových sklenic na červené víno Ballon ze série ViNova německé značky Nachtmann, to je spojení moderně tvarovaných, smělých linií s prvotřídním zpracováním a kvalitou. ViNova: Víno. Inovace. Nová forma. Požitek vnímaný všemi smysly. 4x sklenice na červené víno Ballon o luxusním objemu 840 ml Maximálně vhodná na suchá, zralá červená vína celé řady odrůd Velmi široký, štědře objemný kalich balónovitého tvaru Perfektně vyzdvihne všechny charakteristiky plných archivních vín Dostatečný prostor pro rozvinutí chuťových tónů, aromat a buketu zralých vín Moderní tvar typický strohými, rovnými liniemi Sklenice jsou dostupné v několika variantách pro různé nápoje Spojení stylového vzhledu a maximální funkčnosti Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená odolnost proti… (kulina.cz)

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno/vodu Authentis

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno/vodu Authentis

Série Authentis svým názvem napovídá, že jejím prostřednictvím si vychutnáte všechna aromata a buket vína naprosto autenticky. Specifické tvary tence foukaných, elegantních sklenic jsou výsledkem moderních výrobních procesů kombinovaných s hlubokými znalostmi a porozuměním vínu. Pro svou jedinečnou funkčnost a kvalitu byla vybrána Asociací sommelierů Německa jako nejlepší série sklenic na víno. Sklenice na červené víno/vodu Authentis o objemu 480 ml Ze série doporučované špičkovými someliéry Kombinace kvality a perfektní funkčnosti ztělesňující "vědu o víně" Elegantní klasické tělo na vysoké stopce Vhodná na mladá červená vína i na vodu Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená odolnost proti rozbití 100% bezpečné mytí v myčce Ohleduplné k životnímu prostředí Sklenice na bílé víno ze… (kulina.cz)

Nachtmann Set 6 sklenic na červené víno číše Palais

Nachtmann Set 6 sklenic na červené víno číše Palais

6 kusů v baleníSet bohatě zdobených číší na červené víno z kolekce Palais rozzáří vaši tabuli vskutku královsky.Okázalý dekor dodá punc výjimečnosti a slavnostní nálady nerušeným chvilkám relaxace i nezapomenutelným momentům stráveným s přáteli v doprovodu sklenky kvalitního nápoje. 6x číše na červené víno o objemu 230 ml Vhodná na červená vína celé řady odrůd Od mladých polosuchých červených vín po archivní suchá vína Elegantní sklenice typu středověké číše na vysoké zdobené stopce Lze využít také např. pro netradiční podávání čokoládové pěny, sorbetů apod. Klasické "královské" zdobení – okázalé i ušlechtilé zároveň Sklenice jsou dostupné v několika variantách pro různé nápoje Spojení stylového vzhledu a maximální funkčnosti Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená odolnost proti… (kulina.cz)

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Bordeaux Authentis

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Bordeaux Authentis

Série Authentis svým názvem napovídá, že jejím prostřednictvím si vychutnáte všechna aromata a buket vína naprosto autenticky. Specifické tvary tence foukaných, elegantních sklenic jsou výsledkem moderních výrobních procesů kombinovaných s hlubokými znalostmi a porozuměním vínu. Pro svou jedinečnou funkčnost a kvalitu byla vybrána Asociací sommelierů Německa jako nejlepší série sklenic na víno. Sklenice na červené víno Bordeaux Authentis o luxusním objemu 650 ml Ze série doporučované špičkovými someliéry Kombinace kvality a perfektní funkčnosti ztělesňující "vědu o víně" Klasické tělo tvaru Bordeaux pro maximální požitek z vína Vhodná na zralá červená vína typu bordeaux Pro odrůdy jako Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc či Merlot Velkorysý objem sklenice vyzdvihne komplexnost červených… (kulina.cz)

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Burgundy Authentis

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Burgundy Authentis

Série Authentis svým názvem napovídá, že jejím prostřednictvím si vychutnáte všechna aromata a buket vína naprosto autenticky. Specifické tvary tence foukaných, elegantních sklenic jsou výsledkem moderních výrobních procesů kombinovaných s hlubokými znalostmi a porozuměním vínu. Pro svou jedinečnou funkčnost a kvalitu byla vybrána Asociací sommelierů Německa jako nejlepší série sklenic na víno. Sklenice na červené víno Burgundy Authentis o velkorysém objemu 750 ml Ze série doporučované špičkovými someliéry Kombinace kvality a perfektní funkčnosti ztělesňující "vědu o víně" Široké tělo tvaru Burgundy pro rozvinutí všech aromat a buketu vína Vhodná na zralá červená vína typu burgundské Pro odrůdy jako Pinot Noir či Gamay Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená odolnost proti rozbití 100… (kulina.cz)

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Burgundy Style

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Burgundy Style

Pro jednoho nekompromisně a sebevědomě moderní, pro jiného až přísně strohé. Troufnete si být jiní se sklenicemi Style z bavorských skláren Spiegelau? Sklenice na červené víno Burgundy Style o velkorysém objemu 640 ml Svěží, odvážný, moderní design téměř geometrických linií Nadčasový tvar dodá nádech výjimečnosti jakémukoli stylu prostírání Široké tělo tvaru Burgundy pro rozvinutí všech aromat a buketu vína Vhodná na zralá červená vína typu burgundské Pro odrůdy jako Pinot Noir či Gamay Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená odolnost proti rozbití 100% bezpečné mytí v myčce Ohleduplné k životnímu prostředí Upozornění: Pro dosažení toho nejlepšího požitku do sklenice nikdy nenalévejte více než 150 ml vína! Style, to je série sklenic na víno, které na první pohled zaujmou svou… (kulina.cz)

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Bordeaux Festival

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Bordeaux Festival

Oblíbená série Festival vás přesvědčí hned několika způsoby. Design sklenic byl vytvořen harmonickým sladěním eliptických linií spolu s klasickým tvarem typickým pro sklenice na burgundské víno. Sklenice jsou stabilní, prakticky nerozbitné a díky tomu nachází velikou oblibu také v restauračních zařízeních. Ve svém domácím baru se budete z jejich přetrvávajícího lesku těšit po dlouhé roky. Sklenice na červené víno Bordeaux o štědrém objemu 500 ml Klasické tělo tvaru Bordeaux na zesílené elegantní stopce Vhodná zejména na suchá červená vína nejrůznějších odrůd Velkorysý objem sklenice vyzdvihne komplexnost červených vín Dlouhotrvající lesk a veliká odolnost sklenice Bez obav ji můžete vzít na večerní piknik s lahví zralého červeného vína Univerzální využití: do domácího baru i… (kulina.cz)

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Burgundy Salute

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Burgundy Salute

Salute! Přípitek, který uslyšíte v italské restauraci v centru Říma i z kuchyně neapolského domku během rodinné večeře. S vkusnými křišťálovými sklenicemi ze série Salute z bavorských skláren Spiegelau není nic snazšího, než si s přáteli otevřít lahev kvalitního vína a nechat večer volně plynout. Na zdraví! Sklenice na červené víno Burgundy Salute o štědrém objemu 810 ml Široké tělo tvaru Burgundy pro rozvinutí všech aromat a buketu vína Vhodná na zralá červená vína typu burgundské Pro odrůdy jako Pinot Noir či Gamay Dlouhotrvající lesk a veliká odolnost sklenice Univerzální využití: do domácího baru i restauračních zařízení Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená odolnost proti rozbití 100% bezpečné mytí v myčce Ohleduplné k životnímu prostředí Upozornění: Pro dosažení toho… (kulina.cz)

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Bordeaux Winelovers

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Bordeaux Winelovers

Sklenice na červené víno Bordeaux Winelovers z dílen bavorských skláren Spiegelau je určena, jak z jejího názvu plyne, pro všechny milovníky vína. Pokud do této skupiny patříte, jistě vás svými kvalitami přesvědčí. Sklenice o štědrém objemu 580 ml Série Winelovers – zamilujte se do svého vína! Jednoduchost a svěží styl ve spojení s kvalitou Klasické tělo tvaru Bordeaux pro maximální požitek z vína Vhodná zejména na zralá červená vína typu bordeaux Pro odrůdy jako Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc či Merlot Velkorysý objem sklenice vyzdvihne komplexnost červených vín Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená odolnost proti rozbití 100% bezpečné mytí v myčce Ohleduplné k životnímu prostředí Upozornění: Pro dosažení toho nejlepšího požitku do sklenice nikdy nenalévejte více než 150 ml vína… (kulina.cz)

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Bordeaux Salute

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Bordeaux Salute

Salute! Přípitek, který uslyšíte v italské restauraci v centru Říma i z kuchyně neapolského domku během rodinné večeře. S vkusnými křišťálovými sklenicemi ze série Salute z bavorských skláren Spiegelau není nic snazšího, než si s přáteli otevřít lahev kvalitního vína a nechat večer volně plynout. Na zdraví! Sklenice na červené víno Bordeaux Salute o velkorysém objemu 710 ml Klasické tělo tvaru Bordeaux pro maximální požitek z vína Velkorysý objem sklenice vyzdvihne komplexnost červených vín Vhodná na zralá červená vína typu bordeaux Pro odrůdy jako Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc či Merlot Dlouhotrvající lesk a veliká odolnost sklenice Univerzální využití: do domácího baru i restauračních zařízení Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená odolnost proti rozbití 100% bezpečné mytí v… (kulina.cz)

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Vino Grande

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Vino Grande

Vino Grande neboli v překladu z italštiny veliké, velkolepé víno. Profesionální sklenice na víno z této úspěšné série jsou právem oceňovány a respektovány ze strany opravdových znalců, jelikož splňují nejpřísnější požadavky všech milovníků vína. Vino Grande, to je celá řada specifických tvarů sklenic pro jednotlivá vína a mnoho jiných nápojů, ale i dalších kousků skla, které si pro jejich přednosti bezesporu oblíbíte. Sklenice na červené víno Vino Grande o příjemném objemu 420 ml Vino Grande – velkolepost vína v celé jeho kráse Elegance kombinovaná s maximální funkčností a kvalitou Série oblíbená v prvotřídních restauracích, hotelích či vinotékách Elegantní klasické tělo na vysoké stopce Vhodná zejména na mladá červená vína celé řady odrůd Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená… (kulina.cz)

Riedel Tasting Set na červené víno Veritas - 3 různé sklenice

Riedel Tasting Set na červené víno Veritas - 3 různé sklenice

Tasting Set na červené vínoVeritas - 3 různé sklenice obsahuje: 1x Sklenice Pinot Noir z nového světa/Nebbiolo/Rosé/Šampaňské Veritas, Riedel, č. výr.: RD644967 1x Sklenice Syrah ze starého světa Veritas, Riedel, č. výr.: RD644941 1x Sklenice Cabernet/Merlot Veritas, Riedel, Riedel, č. výr.: RD64490Tasting Set na červené víno Veritas - 3 různé sklenice, vhodné na ochutnávky vín Série VERITAS: Kolekce sklenic uvedená na trh v roce 2014 Veritas jsou nepřekonatelně tenké a lehké, strojově vyráběné sklenice z olovnatého křišťálu. Sklenice Veritas v sobě spojují šarm ručně foukaného skla s neomylnou přesností zpracování, které lze dosáhnout pouze strojovou výrobou. Tato série obsahuje tvary sklenic na nejoblíbenější světové odrůdy vín. Série Veritas kombinuje to nejlepší z designu sklenic… (kulina.cz)

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Burgundy Vino Grande

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Burgundy Vino Grande

Vino Grande neboli v překladu z italštiny veliké, velkolepé víno. Profesionální sklenice na víno z této úspěšné série jsou právem oceňovány a respektovány ze strany opravdových znalců, jelikož splňují nejpřísnější požadavky všech milovníků vína. Vino Grande, to je celá řada specifických tvarů sklenic pro jednotlivá vína a mnoho jiných nápojů, ale i dalších kousků skla, které si pro jejich přednosti bezesporu oblíbíte. Sklenice na červené víno Burgundy Vino Grande o velkorysém objemu 710 ml Vino Grande – velkolepost vína v celé jeho kráse Elegance kombinovaná s maximální funkčností a kvalitou Série oblíbená v prvotřídních restauracích, hotelích či vinotékách Široké tělo tvaru Burgundy pro rozvinutí všech aromat a buketu vína Vhodná na zralá červená vína typu burgundské Pro odrůdy jako… (kulina.cz)

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno Magnum ViNova

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno Magnum ViNova

4 kusy v baleníSet křišťálových sklenic na červené víno Magnum ze série ViNova německé značky Nachtmann, to je spojení moderně tvarovaných, smělých linií s prvotřídním zpracováním a kvalitou. ViNova: Víno. Inovace. Nová forma. Požitek vnímaný všemi smysly. 4x sklenice na červené víno Magnum o štědrém objemu 680 ml Vhodná zejména na suchá, zralá červená vína celé řady odrůd Širší objemný kalich vyzdvihne charakteristiky plných archivních vín Dostatečný prostor pro rozvinutí všech chuťových tónů, aromat a buketu Moderní tvar typický strohými, rovnými liniemi Sklenice jsou dostupné v několika variantách pro různé nápoje Spojení stylového vzhledu a maximální funkčnosti Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená odolnost proti rozbití Ohleduplné k životnímu prostředí Upozornění: Pro dosažení… (kulina.cz)

WMF Set sklenic na červené víno Bordeaux Easy Plus

WMF Set sklenic na červené víno Bordeaux Easy Plus

Nadčasový set sklenic na červené víno Bordeaux Easy Plus je vhodný pro každou příležitost.     Set sklenic na červené víno Bordeaux Easy Plus: Vyrobeno z vysoce kvalitního průzračného skla Tenkostěnné Snadno se čistí Vhodné do myčky na nádobí Společnost WMF poskytuje dvouletou záruku na zakalení a rozbití.     (kulina.cz)

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno Bordeaux XL Supreme

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno Bordeaux XL Supreme

4 kusy v baleníSet XL sklenic na červené víno tvaru Bordeaux ze série Supreme je navržen v odlehčeném, vzdušném provedení, které bez obtíží zkombinujete s tradičním i moderním stylem prostírání. Sklenice o velmi štědrém objemu nechají víno nádherně vyniknout a poskytnou mu potřebný prostor pro rozvinutí všech charakteristických chutí, vůní a buketu. Elegantně jemné a zároveň funkční a odolné křišťálové sklo oceníte během romantické večeře, na narozeninové nebo firemní party i na velkolepé recepci. XL sklenice na červené víno tvaru Bordeaux o štědrém objemu 810 ml Vhodná na sytá, výrazná červená vína z oblasti Bordeaux Pro odrůdy jako Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc či Merlot Velkorysý objem sklenice vyzdvihne komplexnost červených vín Odlehčené, vzdušné sklo nadčasového vzhledu… (kulina.cz)

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno Burgundy Vivendi Premium

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno Burgundy Vivendi Premium

4 kusy v baleníSet sklenic na červené víno Burgundy z kolekce Vivendi Premium německého výrobce Nachtmann je nepostradatelným základním kamenem pro vybavení domácího baru či vinotéky. Odolnost a funkčnost v lesklém křišťálovém provedení pro vaše oblíbené nápoje, od přípitku až po digestiv. Kolekce Vivendi a Vivendi Premium zahrnují křišťálové nápojové sklo soudobého vzhledu, které je vhodné pro každodenní použití: specificky tvarované sklenice na víno, sklenice na různé alkoholické a nealkoholické nápoje, dekantéry i džbánky. Jednotlivé kousky snadno sladíte prakticky s jakýmkoli stylem prostírání. 4x sklenice na červené víno Burgundy o štědrém objemu 613 ml Široké otevřené tělo umožňuje rozvinutí všech aromat a buketu vína Velkorysý objem krásně vyzdvihne zralá červená vína typu… (kulina.cz)

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno Burgundy XL Supreme

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno Burgundy XL Supreme

4 kusy v baleníSet XL sklenic na červené víno tvaru Burgundy ze série Supreme je navržen v odlehčeném, vzdušném provedení, které bez obtíží zkombinujete s tradičním i moderním stylem prostírání. Sklenice o velmi štědrém objemu nechají víno nádherně vyniknout a poskytnou mu potřebný prostor pro rozvinutí všech charakteristických chutí, vůní a buketu. Elegantně jemné a zároveň funkční a odolné křišťálové sklo oceníte během romantické večeře, na narozeninové nebo firemní party i na velkolepé recepci. XL sklenice na červené víno tvaru Burgundy o štědrém objemu 840 ml Široké otevřené tělo umožňuje rozvinutí všech aromat a buketu vína Velkorysý objem krásně vyzdvihne zralá červená vína typu burgundské Pro odrůdy jako Pinot Noir či Gamay Odlehčené, vzdušné sklo nadčasového vzhledu Kontrast… (kulina.cz)

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Bordeaux Vino Grande

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Bordeaux Vino Grande

Vino Grande neboli v překladu z italštiny veliké, velkolepé víno. Profesionální sklenice na víno z této úspěšné série jsou právem oceňovány a respektovány ze strany opravdových znalců, jelikož splňují nejpřísnější požadavky všech milovníků vína. Vino Grande, to je celá řada specifických tvarů sklenic pro jednotlivá vína a mnoho jiných nápojů, ale i dalších kousků skla, které si pro jejich přednosti bezesporu oblíbíte. Sklenice na červené víno Bordeaux Vino Grande o štědrém objemu 620 ml Vino Grande – velkolepost vína v celé jeho kráse Elegance kombinovaná s maximální funkčností a kvalitou Série oblíbená v prvotřídních restauracích, hotelích či vinotékách Klasické tělo tvaru Bordeaux pro maximální požitek z vína Velkorysý objem sklenice vyzdvihne komplexnost červených vín Vhodná na zralá… (kulina.cz)

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Bordeaux Willsberger…

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Bordeaux Willsberger Anniversary

Jedinečná série Willsberger Anniversary přichází v dnešní době moderních technologií zpracování skla s řadou nádherně tvarovaných mechanicky vyráběných sklenic. Ty vzdávají hold sklenicím z původní světově proslulé série ručně foukaných sklenic, které pro bavorskou sklárnu Spiegelau navrhl Johann Willsberger již v 80. letech. Design oblíbený po více než 30 let v novodobém technologickém pojetí, pro pocit výjimečnosti a luxusu z každého doušku. Přesně tatáž komplexní tvarová forma v cenově dostupnější variantě Anniversary, což v překladu znamená výročí. Výročí krásného designu, elegance a jedinečnosti, ale také výročí moderních technologií a umění přenést ruční propracované tvary do strojového provedení. Série zahrnuje zejména specificky tvarované sklenice na víno a další nápoje. Sklenice… (kulina.cz)

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Burgundy Willsberger…

Spiegelau Set 4 sklenic na červené víno Burgundy Willsberger Anniversary

Jedinečná série Willsberger Anniversary přichází v dnešní době moderních technologií zpracování skla s řadou nádherně tvarovaných mechanicky vyráběných sklenic. Ty vzdávají hold sklenicím z původní světově proslulé série ručně foukaných sklenic, které pro bavorskou sklárnu Spiegelau navrhl Johann Willsberger již v 80. letech. Design oblíbený po více než 30 let v novodobém technologickém pojetí, pro pocit výjimečnosti a luxusu z každého doušku. Přesně tatáž komplexní tvarová forma v cenově dostupnější variantě Anniversary, což v překladu znamená výročí. Výročí krásného designu, elegance a jedinečnosti, ale také výročí moderních technologií a umění přenést ruční propracované tvary do strojového provedení. Série zahrnuje zejména specificky tvarované sklenice na víno a další nápoje. Sklenice… (kulina.cz)

Banquet 6dílná sada sklenic na červené víno Degustation 450 ml

Banquet 6dílná sada sklenic na červené víno Degustation 450 ml

Vede u vás v žebříčku oblíbenosti červené víno? Ve sklenicích Degustation od Banquet Crystal vynikne jeho barva, chuť a díky tvrzenému okraji není třeba mít obavy, když nezůstane u jedné sklenky. Sklenice se vyrábějí foukáním z kvalitního skla české výroby. Čirost umožní zkoumání barvy a stěny jsou tenké, aby se teplota vína bezprostředně přenesla k vašim chuťovým pohárkům. Sada byla zhotovena pro náročné tempo v restauracích, večery u vína s přáteli pro ni nebudou žádnou zátěží. Na údržbu sklenic můžete využít služeb myčky na nádobí, aniž by utrpěl jejich lesk. Sada 6 sklenic na červené víno Degustation 450 ml: z čirého křišťálového skla české výroby tvrzený okraj pro delší životnost hladké a tenké stěny sklenice jsou vhodné pro mytí v myčce. (vkotliku.cz)

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno Bordeaux Vivendi Premium

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno Bordeaux Vivendi Premium

4 kusy v baleníSet sklenic na červené víno Bordeaux z kolekce Vivendi Premium německého výrobce Nachtmann je nepostradatelným základním kamenem pro vybavení domácího baru či vinotéky. Odolnost a funkčnost v lesklém křišťálovém provedení pro vaše oblíbené nápoje, od přípitku až po digestiv. Kolekce Vivendi a Vivendi Premium zahrnují křišťálové nápojové sklo soudobého vzhledu, které je vhodné pro každodenní použití: specificky tvarované sklenice na víno, sklenice na různé alkoholické a nealkoholické nápoje, dekantéry i džbánky. Jednotlivé kousky snadno sladíte prakticky s jakýmkoli stylem prostírání. 4x sklenice na červené víno Bordeaux o štědrém objemu 763 ml Vhodná na sytá, výrazná červená vína z oblasti Bordeaux Pro odrůdy jako Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc či Merlot Velkorysý… (kulina.cz)

Nachtmann Výhodné balení 18 kusů sklenic na červené víno/bílé víno…

Nachtmann Výhodné balení 18 kusů sklenic na červené víno/bílé víno/šampaňské Vivendi Premium

Výhodné balení 18 kusů sklenic Vivendi Premium, Nachtmann obsahuje: 6x sklenice na červené víno Vivendi Premium, Nachtmann 6x sklenice na bílé víno číše Vivendi Premium, Nachtmann 6x sklenice na šampaňské typu flétna Vivendi Premium, NachtmannVýhodné balení 18 sklenic na víno (6 kusů na červené víno, 6 kusů na šampaňské typu flétna, 6 kusů na bílé víno typu číše) z kolekce Vivendi Premium německého výrobce Nachtmann je nepostradatelným základním kamenem pro vybavení domácího baru či vinotéky. Odolnost a funkčnost v lesklém křišťálovém provedení pro vaše oblíbené nápoje, od přípitku až po digestiv. Kolekce Vivendi a Vivendi Premium zahrnují křišťálové nápojové sklo soudobého vzhledu, které je vhodné pro každodenní použití: specificky tvarované sklenice na víno, sklenice na různé… (kulina.cz)

Spiegelau Set 6 sklenic na červené víno/vodu Grand Palais Exquisit

Spiegelau Set 6 sklenic na červené víno/vodu Grand Palais Exquisit

Řada unikátních, ručně vyráběných sklenic Grand Palais Exquisit z dílny bavorských skláren Spiegelau, to jsou nádherně tvarované, tence foukané sklenice na elegantně štíhlé, vysoké stopce. Spojení umění ruční práce se sklem s nadčasovým designem pozvedne vaše stolování na zcela jinou úroveň. Dopřejte si špetku luxusu každý den. Sklenice na červené víno/vodu Grand Palais Exquisit o objemu 425 ml Ručně foukaná – každý kus je originál Elegantní klasické tělo Vhodná na mladá červená vína i na vodu Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená odolnost proti rozbití 100% bezpečné mytí v myčce Ohleduplné k životnímu prostředí Série Grand Palais Exquisit zahrnuje pestrou paletu ručně foukaných sklenic. Elegantní sklenice jsou dostupné v několika tvarech pro červená vína, bílá vína, šampaňské a… (kulina.cz)

Sada 6 sklenic na červené víno Mezzo Diamond Vintage, 50 ml

Sada 6 sklenic na červené víno Mezzo Diamond Vintage, 50 ml

Sklenička, ze které by se nestyděla pít ani anglická královna, taková je tahle krasavice s emblémem s růží. Lemovaná je zlatem a chutnat z ní bude vše jako nebeská mana. (bonami.cz)

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno Pinot Noir Vivendi Premium

Nachtmann Set 4 sklenic na červené víno Pinot Noir Vivendi Premium

4 kusy v baleníSet sklenic na červené víno Pinot Noir z kolekce Vivendi Premium německého výrobce Nachtmann je nepostradatelným základním kamenem pro vybavení domácího baru či vinotéky. Odolnost a funkčnost v lesklém křišťálovém provedení pro vaše oblíbené nápoje, od přípitku až po digestiv. Kolekce Vivendi a Vivendi Premium zahrnují křišťálové nápojové sklo soudobého vzhledu, které je vhodné pro každodenní použití: specificky tvarované sklenice na víno, sklenice na různé alkoholické a nealkoholické nápoje, dekantéry i džbánky. Jednotlivé kousky snadno sladíte prakticky s jakýmkoli stylem prostírání. 4x sklenice na červené víno Pinot Noir o luxusním objemu 897 ml Široký kalich s mírně prohnutým okrajem opravdu štědrého objemu Pro dokonalé rozvinutí všech aromat a buketu zralých… (kulina.cz)

Banquet Sada 6 sklenic na červené víno Degustation Burgundy 650 ml

Banquet Sada 6 sklenic na červené víno Degustation Burgundy 650 ml

Burgundská vína jsou epesní záležitostí. Vynikají intenzivní vůní a vysokým obsahem alkoholu. Jen ve správných sklenicích ale zazáří. Sklenice Banquet Crystal mají baňatý tvar a objem 650 ml. Nejlépe se budou hodit pro servírování odrůd. jako je například burgundské červené, barolo nebo beaujolais. Při výrobě foukáním se používá křišťálové sklo. Okraj sklenic je tvrzený pro vyšší odolnost a delší životnost. Po večírku oceníte možnost přenechat jejich údržbu myčce na nádobí. Sada 6 sklenic na červené víno Burgundy: kvalitní sklo české výroby tvrzený okraj pro vyšší odolnost vhodné do myčky objem 650 ml. (vkotliku.cz)

Spiegelau Set 6 sklenic na červené víno Bordeaux Grand Palais Exquisit

Spiegelau Set 6 sklenic na červené víno Bordeaux Grand Palais Exquisit

Řada unikátních, ručně vyráběných sklenic Grand Palais Exquisit z dílny bavorských skláren Spiegelau, to jsou nádherně tvarované, tence foukané sklenice na elegantně štíhlé, vysoké stopce. Spojení umění ruční práce se sklem s nadčasovým designem pozvedne vaše stolování na zcela jinou úroveň. Dopřejte si špetku luxusu každý den. Sklenice na červené víno Bordeaux Grand Palais Exquisit o luxusním objemu 620 ml Unikátní objemný kalich pro váš maximální požitek z vína Ručně foukaná – každý kus je originál Klasické tělo tvaru Bordeaux pro zvýraznění těch nejlepších charakteristik vína Velkorysý objem sklenice vyzdvihne komplexnost červených vín Vhodná na zralá červená vína typu bordeaux Pro odrůdy jako Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc či Merlot Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená… (kulina.cz)

Spiegelau Set 6 sklenic na červené víno Burgundy Grand Palais Exquisit

Spiegelau Set 6 sklenic na červené víno Burgundy Grand Palais Exquisit

Řada unikátních, ručně vyráběných sklenic Grand Palais Exquisit z dílny bavorských skláren Spiegelau, to jsou nádherně tvarované, tence foukané sklenice na elegantně štíhlé, vysoké stopce. Spojení umění ruční práce se sklem s nadčasovým designem pozvedne vaše stolování na zcela jinou úroveň. Dopřejte si špetku luxusu každý den. Sklenice na červené víno Burgundy Grand Palais Exquisit o objemu 710 ml Ručně foukaná – každý kus je originál Široké tělo tvaru Burgundy pro rozvinutí všech aromat a buketu vína Vhodná na zralá červená vína typu burgundské Pro odrůdy jako Pinot Noir či Gamay Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená odolnost proti rozbití 100% bezpečné mytí v myčce Ohleduplné k životnímu prostředí Upozornění: Pro dosažení toho nejlepšího požitku do sklenice nikdy nenalévejte více… (kulina.cz)

Spiegelau Výhodné balení 8+4 kusů sklenic na červené víno Bordeaux…

Spiegelau Výhodné balení 8+4 kusů sklenic na červené víno Bordeaux/bílé víno/šampaňské Authentis

Výhodné balení 8+4 kusů sklenic Authentis, Spiegelau obsahuje: 4x sklenice na červené víno Bordeaux Authentis, Spiegelau 4x sklenice na bílé víno Authentis, Spiegelau 4x sklenice na šampaňské Authentis, SpiegelauSpeciální zvýhodněné balení 12 kusů sklenic Spiegelau ze série Authentis se výborně hodí na základní vybavení vaší domácí vinotéky či baru. Obsahuje 4 sklenice na červené víno, 4 sklenice na bílé víno a jako bonus také 4 sklenice na šampaňské. Díky tomuto výhodnému setu budete vybaveni pro jakoukoli příležitost. Navíc ušetříte více než třetinu z původní ceny! 4x sklenice na červené víno Bordeaux Authentis, objem 650 ml, výška 23,2 cm 4x sklenice na bílé víno Authentis, objem 420 ml, výška 21 cm Bonus: 4x sklenice na šampaňské Authentis, objem 270 ml, výška 22 cm Série… (kulina.cz)

PASABAHCE Sada sklenic na červené víno TWIST 205 ml, 6 ks, OK

PASABAHCE Sada sklenic na červené víno TWIST 205 ml, 6 ks, OK

6dílná sada sklenic TWIST 205 ml na červené víno, sklenice jsou vyrobeny z čirého skla, mají hladký povrch a příjemně tvarovanou nožičku. Silnější stěny sklenice jsou odolnější v provozu, snadno se udržují, lze je mýt v myčce na nádobí. (nakup-nabytek.cz)

Spiegelau Set 6 sklenic na červené víno Burgundy Pokal Grand Palais…

Spiegelau Set 6 sklenic na červené víno Burgundy Pokal Grand Palais Exquisit

Řada unikátních, ručně vyráběných sklenic Grand Palais Exquisit z dílny bavorských skláren Spiegelau, to jsou nádherně tvarované, tence foukané sklenice na elegantně štíhlé, vysoké stopce. Spojení umění ruční práce se sklem s nadčasovým designem pozvedne vaše stolování na zcela jinou úroveň. Dopřejte si špetku luxusu každý den. Sklenice na červené víno Burgundy Pokal Grand Palais Exquisit o štědrém objemu 950 ml Unikátní extra objemný kalich pro váš maximální požitek z vína Ručně foukaná – každý kus je originál Široké tělo tvaru Burgundy pro rozvinutí všech aromat a buketu vína Vhodná na zralá červená vína typu burgundské Pro odrůdy jako Pinot Noir či Gamay Zářivé, průzračné křišťálové sklo Zvýšená odolnost proti rozbití 100% bezpečné mytí v myčce Ohleduplné k životnímu prostředí… (kulina.cz)

Spiegelau Set 6 sklenic na červené víno Bordeaux Pokal Grand Palais…

Spiegelau Set 6 sklenic na červené víno Bordeaux Pokal Grand Palais Exquisit

Řada unikátních, ručně vyráběných sklenic Grand Palais Exquisit z dílny bavorských skláren Spiegelau, to jsou nádherně tvarované, tence foukané sklenice na elegantně štíhlé, vysoké stopce. Spojení umění ruční práce se sklem s nadčasovým designem pozvedne vaše stolování na zcela jinou úroveň. Dopřejte si špetku luxusu každý den. Sklenice na červené víno Bordeaux Pokal Grand Palais Exquisit o luxusním objemu 730 ml Unikátní extra objemný kalich pro váš maximální požitek z vína Ručně foukaná – každý kus je originál Klasické tělo tvaru Bordeaux pro zvýraznění těch nejlepších charakteristik vína Velkorysý objem sklenice vyzdvihne komplexnost červených vín Vhodná na zralá červená vína typu bordeaux Pro odrůdy jako Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc či Merlot Zářivé, průzračné křišťálové sklo… (kulina.cz)

BANQUET CRYSTAL Sada sklenic na červené víno DEGUSTATION 450 ml, 6 ks…

BANQUET CRYSTAL Sada sklenic na červené víno DEGUSTATION 450 ml, 6 ks, OK

6dílná sada sklenic DEGUSTATION 450 ml značky BANQUET CRYSTAL na červené víno, velmi kvalitní sklo české výroby, tvrzený okraj, vhodné do gastro provozu. Sklenice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního křišťálového skla nejmodernější technologií foukání. Tvrzený okraj skla zajišťuje odolnost a dlouhou životnost. (nakup-nabytek.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít