Aulin gel 100 g

Aulin gel 100 g

Aulin gel 100 g

Aulin gel obsahuje nimesulid, který má protizánětlivé a bolest tišící účinky. Přípravek Aulin gel se používá k úlevě od bolesti a otoků při podvrtnutí, vymknutí, naražení a při úrazech provázených výronem. Dále pak u akutního poúrazového zánětu šlach. Gel Aulin je určen k zevnímu použití u dospělých a dospívajících od 12 let. Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let aplikují gel 2-3x denně. Množství použitého gelu závisí na velikosti bolestivého nebo oteklého místa. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Složení: Léčivou látkou je nimesulid 30 mg v jednom gramu gelu. Pomocnými látkami jsou čištěná voda, diethylenglykol-monoethylether, glyceromakrogol-oktanodekanoát, karbomer, dihydrát dinatrium-edetátu, trolamin, methylparaben (E218… (drmax.cz)

AULIN 30MG/G GEL 100

Aulin gel 50 g

Aulin gel 50 g

Aulin gel se používá k úlevě od bolesti a otoků při podvrtnutí, vymknutí, naražení a při úrazech provázených výronem. Dále pak u akutního poúrazového zánětu šlach. Gel Aulin gel je určen k zevnímu použití u dospělých a dospívajících od 12 let. Dávkování: Dospělí a dospívající od 12 let aplikují gel 2-3x denně. Množství použitého gelu závisí na velikosti bolestivého nebo oteklého místa. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Složení: Léčivou látkou je nimesulid 30 mg v jednom gramu gelu. Pomocnými látkami jsou čištěná voda, diethylenglykol-monoethylether, glyceromakrogol-oktanodekanoát, karbomer, dihydrát dinatrium-edetátu, trolamin, methylparaben (E218) a propylparaben (E216). Upozornění: Přípravek Aulin gel obsahuje methylparaben … (drmax.cz)

AULIN 30MG/G GEL 50

Etrixenal 100 mg/g gel 100 g

Etrixenal 100 mg/g gel 100 g

Etrixenal gel působí proti bolesti a zánětu, v místě aplikace zmírňuje otok a zmenšuje bolest. Přípravek Etrixenal gel se používá k lokální léčbě bolesti při akutním poranění šlach a vazů. Je určen ke krátkodobému použití. Aplikuje se místně na kůži. Etrixenal gel mohou používat pouze dospělí. Použití: Naneste gel na kůži v množství podle velikosti postižené oblasti (obvykle 4 cm dlouhý proužek gelu), rozetřete na postiženou oblast a jemně vmasírujte až do úplného vstřebání. Gel aplikujte 2-6x denně, vždy po několika hodinách. Po nanesení gelu je třeba si umýt ruce, pokud nejsou místem léčby. Bez porady s lékařem nepoužívejte Etrixenal gel déle než jeden týden. Složení: Léčivou látkou je naproxenum 100 mg v 1 g gelu. Pomocné látky jsou chloralhydrát, levomenthol, ethanol (96 %v/v),… (drmax.cz)

Indobene gel 100 g

Indobene gel 100 g

Indobene gel má protizánětlivý účinek, zmírňuje bolesti a otoky. Přípravek Indobene se používá k léčbě bolesti a otoků po natržení šlach, po zhmoždění tkání a vymknutí kloubů ruky nebo nohy. Indobene gel mohou používat dospělí a dospívající od 14 let. Jak se přípravek Indobene používá: Dospělí a dospívající od 14 let nanáší tenkou vrstvu gelu 2-4x denně. Přípravek nesmí být nanášen na poraněnou kůži, na otevřené rány a na sliznice. Délka používání přípravku by neměla přesáhnout 10 dní. Složení: Léčivou látkou je indometacinum 1 g (1 %) ve 100 g gelu. Pomocnými látkami jsou isopropylalkohol, diisopropyl-adipát, smrková silice, karbomer 980, trometamol, čištěná voda. LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. (drmax.cz)

Voltaren Emulgel 10 mg/g gel 100 g

Voltaren Emulgel 10 mg/g gel 100 g

Voltaren Emulgel působí proti zánětu a otoku, zmírňuje bolest u bolestivých stavů pohybového aparátu. Přípravek Voltaren Emulgel se používá k lokální léčbě akutních poranění šlach, svalů a kloubů, jako je podvrtnutí, pohmoždění, vymknutí a při úrazech způsobených při sportu. U dospělých lze gel použít i při bolesti zad. Gel Voltaren Emulgel je určen pro dospělé a dospívající od 14 let. Dávkování: Dospělí a dospívající od 14 let aplikují gel 3-4x denně na bolestivou oblast. Bez porady s lékařem lze přípravek používat maximálně 7 dní. Nepoužívejte na poškozenou pokožku a rozsáhlé plochy. Vyvarujte se nadměrného vystavování slunečnímu záření. Složení: Léčivou látkou je diclofenacum diethylaminum 11,6 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 10 mg v 1 g gelu. Pomocnými látkami jsou karbomer 974… (drmax.cz)

Emoxen GEL 100 g

Emoxen GEL 100 g

Emoxen gel se používá k lokální léčbě poúrazových stavů, jako jsou pohmožděniny, podvrtnutí kloubu, poranění měkkých částí kloubů včetně poúrazového zánětu kloubního pouzdra a dále při zánětu šlach a svalových úponů. Je určen k použití při rehabilitační terapii. Emoxen gel mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let. Jak se přípravek Emoxen gel používá: Dospělí a dospívající od 12 let aplikují přiměřené množství gelu na postižené místo 2-6x denně po dobu 7-14 dnů. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 14 dnů. Přípravek není určen dětem do 12 let. Ošetřená místa se nesmí zakrývat neprodyšnou náplastí nebo obvazem. Přípravek se nesmí nanášet na velké plochy, poraněnou kůži, rány nebo místa postižená kožní infekcí. Složení: Léčivou látkou je naproxenum 100 mg v 1 g gelu.… (drmax.cz)

Almiral gel 100 g

Almiral gel 100 g

ALMIRAL GEL obsahuje diklofenak, který působí proti bolesti, zánětu a zmírňuje otoky. ALMIRAL GEL se používá k lokální léčbě onemocnění pohybového aparátu, především k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů. U dospívajících od 14 let lze ALMIRAL GEL použít při akutních poraněních, jako jsou podvrknutí, pohmoždění a úrazy způsobené při sportu. U dospělých pak při poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí, natáhnutí nebo pohmoždění a při bolestech zad. Přípravek ALMIRAL GEL je určen k zevnímu použití, nemastí a proniká velice dobře pokožkou. ALMIRAL GEL je určen pro dospělé a dospívající od 14 let. Jak se přípravek ALMIRAL GEL používá: Dospělí a dospívající od 14 let aplikují Almiral gel 3-4krát denně na bolestivou oblast. Složení: Léčivou látkou je diclofenacum diethylaminum. 1… (drmax.cz)

Olfen gel 100 g

Olfen gel 100 g

Léčivý přípravek ve formě gelu se používá k úlevě při bolesti zad a k léčbě bolesti a zánětu svalů a kloubů u dospělých a dospívajících od 14 let například při: podvrtnutí, pohmoždění a tupém poranění - úrazy utrpěné při sportu poranění šlach, svalů a kloubů - vymknutí, natáhnutí (mohou jen dospělí od 18 let) bolesti zad (mohou jen dospělí od 18 let) Dávkování: Aplikujte malé množství přípravku v tenké vrstvě 3 - 4x denně na neporušenou pokožku s minimálním časovým odstupem 4 hodin. Po nanesení léčivého přípravku si umyjte ruce, pokud ošetřovaná místa nejsou právě na rukách. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Složení: Léčivou látkou je diclofenacum natricum (10 mg v 1 g gelu). Pomocnými látkami jsou kyselina mléčná, diisopropyl… (drmax.cz)

Ibalgin gel 100 g

Ibalgin gel 100 g

Ibalgin gel působí proti zánětu a otoku, zmírňuje bolest u bolestivých poúrazových stavů. Přípravek Ibalgin gel se používá k místní léčbě bolestivých poranění šlach, svalů a kloubů s otoky nebo bez otoků, jako je podvrtnutí, natažení nebo zhmoždění. Ibalgin gel je určen k léčbě dospělých a dospívajících od 12 let. Jak se přípravek Ibalgin gel používá: Dospělí a dospívající od 12 let nanáší gel na postižené místo 3-4x denně v časových odstupech 3-4 hodin. Ibalgin gel se nesmí používat na otevřené rány nebo sliznice a do očí. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 2 týdny. Složení: Léčivou látkou je ibuprofen 2,5 g v 50 g gelu (tj. 5 %). Pomocnými látkami jsou hyetelóza, propylenglykol, isopropylalkohol, etanol 96 %, trolamin, čištěná voda. LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ… (drmax.cz)

DIOSVEN gel 100 g

Flector EP gel 100 g

Flector EP gel 100 g

Flector EP Gel působí protizánětlivě, snižuje tvorbu otoků a zmírňuje bolest. Přípravek Flector EP Gel je určen u dospělých k místní léčbě poúrazových stavů pohybového aparátu, jako je pohmoždění kloubů, svalů, zánět šlach a k léčbě bolesti v krční a křížobederní oblasti. Dále pak k symptomatické léčbě lokalizovaných forem degenerativních revmatických onemocnění kolene (gonartróza) nebo prstů ruky (rhizartróza) a k léčbě projevů mimokloubního revmatismu. Dospívající od 14 let mohou používat Flector EP Gel ke krátkodobé úlevě od bolesti při akutních poranění, jako je natažení svalu, podvrtnutí nebo pohmoždění po tupém poranění. Přípravek Flector EP Gel je určen pro dospělé a dospívající od 14 let. Dávkování: Gel se nanáší na postižené místo 3-4x denně v množství 2-4 g. Doba léčby závisí na… (drmax.cz)

Veral 1% gel 100 g

Veral 1% gel 100 g

Léčivý přípravek VERAL gel se používá k odstranění bolesti a zánětu svalů, kloubů a měkkých tkání v okolí kloubů. Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 14 let. Dospívající od 14 do 18 let jej mohou použít pro krátkodobou lokální léčba akutních poranění: podvrtnutí pohmoždění tupá poranění (úrazy utrpěné při sportu) U dospělých od 18 let se účinku VERAL gelu využívá u poranění měkkých tkání a poúrazových stavů např.: vymknutí natažení svalu pohmoždění bolest zad Dávkování: Dospělí a dospívající od 14 let používají malé množství gelu 3 – 4krát denně. Gel jemně vtírejte do pokožky v místě bolesti nebo otoku. Po nanesení gelu si umyjte ruce, pokud nejsou ošetřovaným místem. V posledním trimestru těhotenství se Veral gel nesmí používat. V předchozích šesti měsících a v období kojení… (drmax.cz)

Lioton 100 000 gel 100 g

Lioton 100 000 gel 100 g

Lioton® 100000 gel je léčivý přípravek určený k léčbě zánětů povrchových žil, chronické žilní nedostatečnosti, hematomů (modřin) a otoků, ale také poúrazových poškození svalů, šlach a vazů. Vysoká koncentrace heparinu a originálně vyvinutý gelový základ přípravku Lioton® 100000 gel zajišťuje jeho výborný průnik pokožkou. Lioton® 100000 gel má velmi nízké riziko nežádoucích účinků, výbornou snášenlivost a skvělé kosmetické vlastnosti. Jak užívat Lioton 100 000 gel: 3–10 cm dlouhý proužek gelu se jednou až třikrát denně nanese na kůži nad postiženým místem a jemně se rozetře. Vzhledem k omezeným zkušenostem a nedostatku údajů nesmí přípravek používat děti. Obvyklá délka léčby je 2–3 týdny. Složení: Léčivou látkou je heparinum natricum 1000 IU v 1 g gelu. Pomocnými látkami jsou karbomer 940,… (drmax.cz)

Barny´s ALOEtropic gel 100 g

Barny´s ALOEtropic gel  100 g

Popis ALOEtropic gel je chladivý přípravek na zklidnění pokožky nadměrně ozářené sluncem. Popis ALOEtropic gel : zklidňuje spálenou či sluncem podrážděnou pokožku, zklidňuje pokožku po bodnutí hmyzem či po holení, hydratuje a proniká do kůže 4 x rychleji než voda, zjemňuje, vyhlazuje a zpevňuje, je příjemný na pokožku a nelepí. Složení Aqua, Carbomer, Aloe Barbadensis, Sodium Hydroxide, Benzyl Alcohol PPG- Methyl Ether 2-Bromo-Nitropropane-1,3-Diol Lodopropynyl Butylcarbamate, Parfum Jak používat Aplikujte na pokožku tenkou vstvu gelu dle potřeby. Balení 100 g Upozornění Pouze pro zevní použití. Zamezte kontaktu s očima. Nepoužívejte na poraněnou či jinak poškozenou pokožku. V případě přecitlivosti na složky přípravku nebo déle trvající kontaktní… (ageo.cz)

Voltaren Forte 2,32 % gel 100 g

Voltaren Forte 2,32 % gel 100 g

Voltaren Forte 2,32 % působí na hluboko uložené zanícené tkáně. Působí proti bolesti, zánětu a otokům při poranění svalů, šlach a kloubů. Přípravek Voltaren Forte 2,32 % je určen ke krátkodobé lokální léčbě akutních poranění, jako jsou podvrtnutí, pohmoždění a tupá poranění u dospívajících od 14 let. Dospělí mohou přípravek používat při bolesti zad, při poranění měkkých tkání a poúrazových stavech např. vymknutí, natáhnutí svalu nebo pohmoždění. Dávkování: Přípravek se nanáší na bolestivou oblast 2x denně (ráno a večer), což zajistí úlevu od bolesti až na dobu 12 hodin. Bez porady s lékařem mohou dospělí přípravek používat 2 týdny, dospívající od 14 let 7 dní. Složení: Jeden gram přípravku Voltaren Forte 2,32 % obsahuje diclofenacum diethylaminum 23,2 mg, což odpovídá diclofenacum… (drmax.cz)

Barny´s ALOEtropic gel 100 g

Barny´s ALOEtropic gel 100 g

Barny´s ALOEtropic gel je chladivý gel s obsahem Aloe vera, který blahodárně působí na spálenou a sluncem podrážděnou pokožku. Aloe vera pomáhá udržovat normální stav pokožky. Gel je vhodný i po bodnutí hmyzem nebo po holení. Výsledek: Chladí a zklidňuje pokožku. Hydratuje a proniká do kůže 4x rychleji než voda. Zjemňuje, vyhlazuje a zpevňuje. Na pokožku je příjemný a nelepí. Použití: Aplikujte na pokožku tenkou vrstvu gelu několikrát denně dle potřeby. Složení: AQUA, CARBOMER, ALOE BARBADENSIS, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL ALCOHOL PPG-METHYL ETHER 2-BROMO-2-NITROPROPANE-1,3-DIOL LODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE, PARFUM. Upozornění: Pouze pro zevní použití! Zamezte kontaktu s očima! Nepoužívejte na poraněnou či jinak poškozenou pokožku! V případě přecitlivosti na složky přípravku nebo déle… (drmax.cz)

LIOTON 100 000 GEL 1000IU/G GEL 50G

LIOTON 100 000 GEL 1000IU/G GEL 100G

Lioton 100 000 gel 50 g

Lioton 100 000 gel 50 g

Lioton® 100000 gel je léčivý přípravek určený k léčbě zánětů povrchových žil, chronické žilní nedostatečnosti, hematomů (modřin) a otoků, ale také poúrazových poškození svalů, šlach a vazů. Vysoká koncentrace heparinu a originálně vyvinutý gelový základ přípravku Lioton® 100000 gel zajišťuje jeho výborný průnik pokožkou. Lioton® 100000 gel má velmi nízké riziko nežádoucích účinků, výbornou snášenlivost a skvělé kosmetické vlastnosti. Jak užívat Lioton 100 000 gel: 3–10 cm dlouhý proužek gelu se jednou až třikrát denně nanese na kůži nad postiženým místem a jemně se rozetře. Vzhledem k omezeným zkušenostem a nedostatku údajů nesmí přípravek používat děti. Obvyklá délka léčby je 2–3 týdny. Složení: Léčivou látkou je heparinum natricum 1000 IU v 1 g gelu. Pomocnými látkami jsou karbomer 940,… (drmax.cz)

Lioton 100 000 gel 30 g

Lioton 100 000 gel 30 g

Lioton® 100000 gel je léčivý přípravek určený k léčbě zánětů povrchových žil, chronické žilní nedostatečnosti, hematomů (modřin) a otoků, ale také poúrazových poškození svalů, šlach a vazů. Vysoká koncentrace heparinu a originálně vyvinutý gelový základ přípravku Lioton® 100000 gel zajišťuje jeho výborný průnik pokožkou. Lioton® 100000 gel má velmi nízké riziko nežádoucích účinků, výbornou snášenlivost a skvělé kosmetické vlastnosti. Jak užívat Lioton 100 000 gel: 3–10 cm dlouhý proužek gelu se jednou až třikrát denně nanese na kůži nad postiženým místem a jemně se rozetře. Vzhledem k omezeným zkušenostem a nedostatku údajů nesmí přípravek používat děti. Obvyklá délka léčby je 2–3 týdny. Složení: Léčivou látkou je heparinum natricum 1000 IU v 1 g gelu. Pomocnými látkami jsou karbomer 940,… (drmax.cz)

Akcia: Flexit Gold Drink + Flexit Gold Gel - Nutrend 400 g + 100 ml.…

Akcia: Flexit Gold Drink + Flexit Gold Gel - Nutrend 400 g + 100 ml. Pomaranč

Balíček kĺbovej starostlivosti pre aktívny život obsahuje Flexit Gold Drink a Flexit Gold Gel. (protein.cz)

Panthenol gel 100 ml

Panthenol gel 100 ml

Popis Panthenol gel 7% přináší úlevu, zklidňuje a příjemně chladí pokožku nadměrně ozářenou sluncem nebo obdobně podrážděnou. Na zasažených plochách se gel snadno a bez bolesti roztírá. Díky svému jedinečnému složení se za několik minut po nanesení sám vstřebá bez nutnosti dalšího vtírání, které by mohlo být na postižených místech bolestivé. (ageo.cz)

Anigel lubrikační gel 100 ml

Anigel lubrikační gel 100 ml

Anigel Lubrikační gel zachovává přirozenou vlhkost vaginální sliznice. Je založen na vodní bázi Neobsahuje parfémy, oleje ani barviva Je vhodný pro silikon a latex Je vhodný i pro použití se silikonovým balónkem Aniball Jak používat Anigel Lubrikační gel: Vytlačte přiměřené množství přípravku a aplikujte na již nasazený kondom, silikonový balonek Aniball nebo přímo na sliznici pohlavních orgánů. Složení: Polygel CA (Carbomer 940), voda čištěná, Euxyl PE 9010, NaOH 10%. (drmax.cz)

Alpa francovkový gel 100 ml

Alpa francovkový gel 100 ml

Umožňuje aplikaci bylin, obsažených v tradiční francovce ALPA ve formě gelu, který se rychle vstřebává a zanechává na pokožce příjemný chladivý pocit. Bylinný gel ALPA je vhodný pro masáže kloubů, svalů a páteře. Mentol prokrvuje pokožku. Klasická „alpová směs bylin“ (máta, eukalypt, rozmarýn, hřebíček, tymián, anýz aj.) má regenerační účinky a snižuje svalovou únavu. Přináší pocit úlevy i při bolestech hlavy (potření spánků). Složení: Aqua, Alcohol Denat., PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Menthol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Parfum, CI 42090, Cinnamal, Citral, Eugenol, d-Limonene, Linalool. (drmax.cz)

Vitella Versi Gel 100 ml

Alpa francovkový gel 100 ml

Vitabalans Ice Gel 100 ml

Vitabalans Ice Gel 100 ml

Chladivý gel utiší bolest a zmířňuje otok. (pilulka.cz)

KRYTÍ GELOVÉ REVAMIL WOUND GEL V TUBĚ SE 100% MEDEM NA HOJENÍ RAN 18 G

Vyrovnávající čistící gel 100 ml

Vyrovnávající čistící gel 100 ml

Popis Vyrovnávající čistící gel na bázi cukrových tensidů je jemně pěnivý s obsahem jílu Rhassoul. Je vhodný především pro péči o problematickou a zároveň citlivou pokožku obličeje.PopisVlastnosti: 100% přírodní produkt, obsahuje min 30% BIO surovin, šetrně čistí pokožku od make-upu a dalších nečistot, odstraňuje nadbytečný tuk, díky šalvějovému oleji reguluje tvorbu kožního séba, výtažky z vrbové kůry zjemňují a minimalizují póry, extrakt z heřmánku lékařského zklidňuje podráždění pleti, pokožka je po použití čistá a vláčná. Dermatologicky testováno na dobrovolnících. Jak používatNapěňte na vlhkých dlaních malé množství a naneste na navlhčenou pokožku, lehce… (ageo.cz)

Primavera Gel Cleanser - Vyrovnávající čisticí gel 100 ml

Primavera Gel Cleanser - Vyrovnávající čisticí gel 100 ml

Gel Cleanser - Vyrovnávající čisticí gel - vyrovnávající čisticí gel na bázi cukrových tensidů je jemně pěnivý s obsahem jílu rhassoul - je vhodný především pro péči o problematickou a zároveň citlivou pokožku obličeje - 100% přírodní produkt - obsahuje min 30% BIO surovin - šetrně čistí pokožku od make-upu a dalších nečistot - odstraňuje nadbytečný tuk - díky šalvějovému oleji reguluje tvorbu kožního séba - výtažky z vrbové kůry zjemňují a minimalizují póry - extrakt z heřmánku lékařského zklidňuje podráždění pleti - pokožka je po použití čistá a vláčná - dermatologicky testováno na dobrovolnících Použití: Napěňte na vlhkých dlaních malé množství a naneste na navlhčenou pokožku, lehce vmasírujte a důkladně opláchněte vlažnou vodou. Vynechte partie očí, protože přípravek obsahuje stopy… (prodejparfemu.cz)

Varikosan Masážní gel 100 ml

Varikosan Masážní gel 100 ml

Varikosan masážní gel Přírodní bylinný prostředek, který ulevuje při pocitu těžkých a bolestivých nohou a osvěžuje unavené nohy. Je účinný po namáhavé práci a sportovních výkonech. Balení: 100 ml Zdroj: www.muller-pharma.cz (drmax.cz)

Biotherm Yeux Sensibles Gel odličovací gel 100 ml

Biotherm Yeux Sensibles Gel odličovací gel 100 ml

Hlavní účinky:Biocils řada nabízí svěží, nemastné textury s neutrálním pH. Lehce odličující i dlouhodržící make up. Složení:Life PlanktonTM, d panthenol Způsob použití:Před použitím důkladně protřepejte. (fann.cz)

Hedrin Once Spray gel, 100 ml

Hedrin Once Spray gel, 100 ml

Hedrin Once Spray - odstranění vší a vajíček během 15 minutové aplikace. Klinicky ověřeno. Přípravek funguje na principu udušení vší a zároveň další složka Penetrol™ pomáhá přípravku pronikat do vajíček vší, a tak je zahubit. Gel je možné bezpečně používat tak často jak je potřeba, aniž by na něj vznikla rezistence. Je klinicky prokázáno, že jedna aplikace stačí na zahubení vší a vajíček. Pokud se u jednoho člena rodiny objevily vši, je nutné zkontrolovat celou rodinu. V případě objevení vší i u dalšího člena rodiny, je nutné odstranit vši u všech případů ve stejnou dobu. Sprej je již zkompletován a připraven k použití. V příbalovém letáku najdete postup, jak s ním manipulovat. · Snadná aplikace · Příjemný k pokožce · Bez nepříjemného pachu · Neobsahuje pesticidy · S Penetrolem ™ pro… (drmax.cz)

DSQUARED2 Wood Sprchový gel 100 ml

DSQUARED2 Wood Sprchový gel  100 ml

Vůně pro ženy. Složení Hlava - citrón, neroli, jasmín Srdce - fialka, heliotrop, pižmo Základ - cedr, vetiver, ambra, vanilka (prodejparfemu.cz)

Fytofontana Aloe vera gel 100 ml

Dr. Muller Panthenol gel 100 ml

Dr. Muller Panthenol gel 100 ml

Panthenol gel 7% přináší úlevu, zklidňuje a příjemně chladí pokožku nadměrně ozářenou sluncem nebo obdobně podrážděnou. Na zasažených plochách se gel snadno a bez bolesti roztírá. Díky svému jedinečnému složení se za několik minut po nanesení sám vstřebá bez nutnosti dalšího vtírání, které by mohlo být na postižených místech bolestivé. Popis KDY PANTHENOL GEL POMáHá: - urychluje obnovu poškozených tkání, - podporuje tvorbu kožního pigmentu po opalování, - zklidňuje a příjemně chladí pokožku nadměrně ozářenou sluncem, - zlepšuje kvalitu, výživu a růst vlasů. Složení Panthenol Přídatné látky Aqua, Cetearyl ethylhexanoate, Acrylamide sodium acrylate copolymer, Paraffinum liquidum, Trideceth-6, Allantoin, PEG-40 hydrogenated castor oil, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben,… (prodejparfemu.cz)

BIODERMA Sébium Peelingový gel 100 ml

Cougar Zpevňující tělový gel 100 ml

Cougar Zpevňující tělový gel 100 ml

Tělový gel se syntetickým hadím jedem. Gel obsahuje klíčovou aktivní složku, která toizuje a redukuje povolenou pokožku. To vše díky synergickému působení kofeinu a palmitoylkarnitinu, které spalují tuky. Poskytuje okamžitý uklidňující účinek. Zvyšuje tuhost, pružnost a tonicitu pokožky v oblasti břicha a paží. Obsahuje syntetickou složku tripeptidového hadího jedu pro okamžitý efekt. Objem: 100 ml (bigbrands.cz)

BIOglide Safe lubrikační gel 100 ml

BIOglide Safe lubrikační gel 100 ml

Popis BIOglide Safe s unikátním složením byl vyvinut na základě hloubkových studií tak, aby splňoval přísná kritéria na úlevu od vaginální suchosti, 100% přírodního složení a ochranu proti infekci. (ageo.cz)

Durex Naturals Intimní gel - 100 ml

Durex Naturals Intimní gel - 100 ml

Tento intimní gel je 100% přírodní a navržený tak, aby vaše intimní momenty byly ještě příjemnější. Receptura na vodní bázi neobsahuje žádné přidané vůně ani barviva a jeho pH je k pokožce neutrální. Gel je vhodný pro použití s latexem a erotickými pomůckami. Je obohacen o prebiotika pro udržení rovnováhy pokožky. (prodeti.cz)

Topvet Sport Gel na klouby masážní gel 100 ml

Topvet Sport Gel na klouby masážní gel 100 ml

(SportObchod.cz)

Bi-Oil Gel tělový gel 100 ml pro ženy

Bi-Oil Gel tělový gel 100 ml pro ženy

Bi-Oil Gel Tělový gel pro ženy 100 ml (parfemy-elnino.cz)

MONT BLANC Legend Sprchový gel 100 ml

MONT BLANC Legend Sprchový gel 100 ml

Vůně určená pro čestné, sebejisté muže, kteří jsou odvážní, vášnivý a za každé situace sami sebou. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011. Složení Hlava - bergamot, citrón, ananas, levandule Srdce - mech, karafiát, růže, jablko, sušené ovoce, kumarin Základ - fazole tonka, santalové dřevo (prodejparfemu.cz)

BI-OIL Gel 100 ml (6001159120728)

BI-OIL Gel 100 ml (6001159120728)

Tělový gel pro suchou kůži, s unikátním složením - olej místo vody Tělový gel pro suchou kůži BI-OIL Gel o objemu 100 ml nabízí inovativní způsob péče o suchou pokožku. Jeho velkou předností je unikátní složení zejména na bázi oleje, ve kterém je voda nahrazena olejem. Gel tak zabraňuje narušení přirozené ochranné olejové vrstvy pokožky. Voda je obsažena jen v minimálním množství odpovídajícím 3 %, které je dostatečné k rozpuštění zvlhčovadel. Gel BI-OIL efektivně ošetřuje suchou a dehydratovanou pokožku, dodává jí hydrataci a chrání před vysušováním. Kromě oleje Bi-Oil je obohacen i o bambucké máslo a další oleje, které zamezují ztrátě vlhkosti. Přípravek je nekomedogenní a bez přidané parfemace, je tak vhodný i pro citlivou pokožku. Aktivní látky:olejová složka… (alza.cz)

Uriage Pruriced zklidňující gel 100 ml

Uriage Pruriced zklidňující gel 100 ml

Tišící a hojivý gel obsahuje Termální vodu Uriage a calamin. Gel účinkuje proti svědění, brnění, bodnutí hmyzem apod. Vysoká snášenlivost, poskytuje okamžitý pocit svěžesti. Zklidňuje pokožku A to díky obsahu calaminu v Termální vodě Uriage. Krém je obzvláště vhodný na podrážděnou pokožku. Použití: Naneste tenkou vrstvu na postižené místo tak často, jak je třeba. Balení: 100ml Zdroj: http://www.labo-uriage.cz/ (drmax.cz)

Stratamed gel 10 g

Almiral gel 50 g

Almiral gel 50 g

ALMIRAL GEL obsahuje diklofenak, který působí proti bolesti, zánětu a zmírňuje otoky. ALMIRAL GEL se používá k lokální léčbě onemocnění pohybového aparátu, především k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů. U dospívajících od 14 let lze ALMIRAL GEL použít při akutních poraněních, jako jsou podvrknutí, pohmoždění a úrazy způsobené při sportu. U dospělých pak při poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí, natáhnutí nebo pohmoždění a při bolestech zad. Přípravek ALMIRAL GEL je určen k zevnímu použití, nemastí a proniká velice dobře pokožkou. ALMIRAL GEL je určen pro dospělé a dospívající od 14 let. Jak se přípravek ALMIRAL GEL používá: Dospělí a dospívající od 14 let aplikují Almiral gel 3-4krát denně na bolestivou oblast. Složení: Léčivou látkou je diclofenacum diethylaminum. 1… (drmax.cz)

Arnigel gel 45 g

Oční gel 25 g

Oční gel 25 g

Popis Zklidňující oční gel s obsahem světlíku lékařského a aloe vera ulevuje při únavě očí, "těžkých víčkách", a otocích kolem očí. (ageo.cz)

NIVEA Men Deep Gel 100 ml (9005800297378)

NIVEA Men Deep Gel 100 ml (9005800297378)

Čisticí gel pánský, čistí pleť do hloubky Pánové, trápí vás podrážděná nebo mastná pleť, která navíc trpí častým holením? Mycí čisticí gel na obličej a vousy Nivea Men Deep je vyroben tak, aby vyhovoval mužské pokožce. Díky speciálnímu složení s černým uhlím ji čistí do hloubky a zbavuje přebytečného mazu a nečistot. Předností je snadná a pohodlná aplikace. Klíčové vlastnosti čisticího gelu Nivea Men DeepČisticí gel Nivea Men Deep je vyroben tak, aby vyhovoval mužské pokožceNa obličej i vousySpeciální složení s černým uhlímČistí pleť do hloubky, zbavuje ji přebytečného mazu a nečistotSnadná a pohodlná aplikace čisticího gelu Složení:Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Myreth Sulfate, Acrylates Copolymer, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Charcoal… (alza.cz)

Feel eco color prací gel 100 ml

Feel eco color prací gel 100 ml

Feel eco color prací gel je velmi účinný již při nízkých teplotách díky svému koncentrovanému složení a vysokému obsahu enzymů. Obsažené aktivní látky jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné. Prací gel není vhodný pro vlnu a hedvábí. Nekombinujte ho s jinými pracími prostředky. Prostředek byl testován u osob s citlivou pokožkou. Netestováno na zvířatech. Složení: Základ aktivních látek z rostlinných olejů (řepkový a kokosový) a cukrů je doplněný mýdlem a enzymy pro kvalitní ochranu barev. Prádlo zbaví nečistot, ale barvy zůstávají.. 5 % nebo více, avšak méně než 15 % : Aniontové povrchově aktivní látky Aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), které dodávají výrobku pěnivost a účinnost. Neiontové povrchově aktivní látky Látky na… (drmax.cz)

ICEBERG Effusion Man Sprchový gel 100 ml

ICEBERG Effusion Man Sprchový gel  100 ml

Jeho osobnost vyzařuje silný erotický signál, ve kterém se mísí svěží ovoce s ostrým kořením. Květinové srdce dodává vůni průzračnou svěžest a pocit opojení. Smyslnost pomerančových květů se dokonale doplňuje s konejšivostí plného dřevitého základu a ambrového pižma. Složení Hlava - jablko, grapefruit, limeta, anýz, černý pepř Srdce - bílá frézie, růžové okvětní lístky, pomerančové květy Základ - indonézské pačuli, bílý cedr, lékořice, indický santal, bílé pižmo (prodejparfemu.cz)

Energetický gel Penco Energy Gel 35 g citrón

Energetický gel Penco Energy Gel 35 g citrón

(SportObchod.cz)

Biotherm Homme Aquapower Fresh Water-Gel - Pleťový gel 100 ml

Biotherm Homme Aquapower Fresh Water-Gel - Pleťový gel  100 ml

Homme Aquapower Fresh Water-Gel - Pleťový gel - pleťový gel se na pleti změní ve vodu, díky své jedinečné jemné textuře - hloubkově hydratuje pleť - výsledkem je hydratovaná pleť po celý den Použití: Aplikujte na čistou pleť. (prodejparfemu.cz)

DOLCE GABBANA Dolce Sprchový gel 100 ml

DOLCE GABBANA Dolce Sprchový gel  100 ml

Květinová, pižmová, vodní vůně pro ženy, která představuje emocionální a smyslnou cestu přes Sicílii. Je popisována jako měkká vůně bílých květů. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014. Složení Hlava - neroli, papája Srdce - bílý Amaryllis, narcis, bílý leknín Základ - kašmír, pižmo (prodejparfemu.cz)

Police Frozen dárková kazeta 100 ml toaletní voda 100 ml + sprchový…

Police Frozen dárková kazeta 100 ml toaletní voda 100 ml + sprchový gel 100 ml pro muže

Police Frozen Dárková kazeta pro muže toaletní voda 100 ml + sprchový gel 100 ml (parfemy-elnino.cz)

Luciano Soprani Solo dárková kazeta 100 ml toaletní voda 100 ml +…

Luciano Soprani Solo dárková kazeta 100 ml toaletní voda 100 ml + sprchový gel 100 ml unisex

Luciano Soprani Solo Dárková kazeta toaletní voda 100 ml + sprchový gel 100 ml (parfemy-elnino.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít