Audio technica at lp120usbhc cerny

Audio-Technica AT-LP120USBHC

Audio-Technica AT-LP120USBHC

Profesionální stereo gramofon obsahující motor s přímým pohonem, s vysokým točivým momentem, nastavením rychlosti a USB výstupem pro přímé připojení k počítači. Je vybaven hliníkovým talířem s přilnavým povrchem, elektronickou brzdou, vyváženým ramenem, obousměrným cho (muziker.cz)

Audio-technica AT-LP3 černý (4961310137960)

Audio-technica AT-LP3 černý (4961310137960)

Gramofon řemínkový, 33,3/45 RPM, AT-91R cartridge, diamantový stylus, antivibrační hlinikový talíř phono/line předzesilovač, vrchní kryt Gramofon Audio-technica AT-LP3 s režimy MM a MCSpolečnost Audio-technica představuje nový plně automatický gramofon s řemínkovým pohonem. Nahrávky si můžete přehrávat ve dvou rychlostech - 33 a 45 otáček za minutu. Ramena gramofonu Audio-technica AT-LP3 jsou přímá a vyvážená s hydraulicky tlumeným a uzamykatelným odpružením. Široké možnosti připojení gramofonu Audio-technica AT-LP3Součástí gramofonu Audio-technica AT-LP3 je předem namontovaná phono kazeta AT91R s dvojitým pohybem magnetu. Gramofon nabízí dva druhy výstupů - Phono a klasický linkový a proto je možno ji připojit na aktivní reprosoustavu nebo k zesilovači… (alza.cz)

Audio-Technica AT-LP60XUSBGM (AT-LP60XUSBGM)

Audio-Technica AT-LP60XUSBGM (AT-LP60XUSBGM)

Gramofon řemínkový pohon, rychlost otáček 33/45, plně automatický, integrovaný předzesilovač, digitalizace vinylových nahrávek, USB kabel, protiprachový kryt, přenoska ATN3600L, adaptér do sítě, adaptér na 45 otáček Nový model gramofonu Audio-Technica disponuje moderním plně automatickým řemínkovým pohonem. Nechybí ani vypínatelný phono předzesilovač s RCA výstupy a díky USB výstupu je možno digitalizovat vinylové nahrávky. Aby byla kvalita zvuku co nejvyšší, je gramofon postaven na robustní základně. Klíčové vlastnosti gramofonu Audio-Technica AT-LP60XUSBGMPlně automatický pohonVypínatelná phono předzesilovačPřepracované raménkoDigitalizace nahrávek díky USBRobustní základna Vyladěné komponentyGramofon Audio-Technica AT-LP60XUSBGM je… (alza.cz)

Audio-Technica AT-LP120XUSBSV (AT-LP120XUSBSV)

Audio-Technica AT-LP120XUSBSV (AT-LP120XUSBSV)

Gramofon přímý náhon, rychlost otáček 33/45/78, plně manuální, integrovaný předzesilovač, digitalizace vinylových nahrávek, Jehla AT-VM95E, AT-HS6 headshell, 1.9m USB kabel, RCA kabel, závaží, protiprachový kryt, adaptér na 45 otáček Nový model gramofonu Audio-Technica disponuje moderním DC-servo motorem. Díky němu se dočkal nového přímého plně manuálního pohonu. Nechybí ani vypínatelný phono předzesilovač a nastavitelná dyamická kontrola anti-skate. Díky USB výstupu je možno digitalizovat vinylové nahrávky. Aby byla kvalita zvuku co nejvyšší, je gramofon postaven na robustní základně. Klíčové vlastnosti gramofonu Audio-Technica AT-LP120XUSBSVPřímý náhon s novým DC-servo motoremVypínatelný phono předzesilovačRaménko ve tvaru "S"Plně manuální ovládáníMožnost… (alza.cz)

Audio-technica AT-LP5 (AT-LP5)

Audio-technica AT-LP5 (AT-LP5)

Gramofon s předzesilovačem, přenoska AT95Ex Dual Moving Magnet, dvě rychlosti 33 1/3.45 RPM, odlehčená hlava AT-HS10 s pozlacenými U-konektory, USB Pro náročné posluchače je určen profesionální gramofon Audio-technica AT-LP5 s předzesilovačem. Gramofon je plně manuální, což jej předurčuje právě pro hudební fajnšmekry. Na masivním hliníkovém talíři s gumovou podložkou můžete přehrávat nahrávky 33 1/3 i 45 RPM. Přesné a citlivé čtení zajišťuje speciální raménko s odlehčenou hlavou AT-HS10 s pozlacenými U-konektory. Velmi kvalitní přenoska AT95Ex Dual Moving Magnet dále zlepšuje přesnost přehrávání. Gramofon disponuje vypínatelným předzesilovačem, takže je velmi flexibilní a můžete jej připojit do většiny domácích hudebních… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Audio technica at lp120usbhc cerny" se dívají také na:

Audio-technica at-lp120usbhc černý
Cerny kabat pansky
Universal audio 6176

Audio-Technica AT-LP60XBTWH (AT-LP60XBTWH)

Audio-Technica AT-LP60XBTWH (AT-LP60XBTWH)

Gramofon řemínkový pohon, rychlost otáček 33/45, plně automatický, integrovaný předzesilovač, Bluetooth, protiprachový kryt, 1.2m RCA kabel, přenoska ATN3600L, adaptér do sítě, adaptér na 45 otáček Nový model gramofonu Audio-Technica disponuje moderním DC-servo motorem. Díky němu se dočkal nového řemínkového plně automatického pohonu. Nechybí ani vypínatelný phono předzesilovač a díky USB výstupu je možno digitalizovat vinylové nahrávky. Aby byla kvalita zvuku co nejvyšší, je gramofon postaven na robustní základně. Velkou výhodou tohoto modelu je rozhodně možnost bezdrátového připojení přes Bluetooth 5.0 (s aptX nebo kabelem RCA). Klíčové vlastnosti gramofonu Audio-Technica AT-LP60XBTWHŘemínkový náhon s novým DC-servo motoremVypínatelný phono… (alza.cz)

Audio-Technica AT-LPW30TK (AT-LPW30TK)

Audio-Technica AT-LPW30TK (AT-LPW30TK)

Gramofon řemínkový pohon, rychlost otáček 33/45, plně manuální, integrovaný předzesilovač, Jehla AT-VM95C stereo, AT-HS4 Headshell, RCA kabel, adaptér na 45 otáček, adaptér do sítě Nový model gramofonu Audio-Technica disponuje moderním, plně manuálním ovládáním s řemínkovým pohonem. Nechybí ani vypínatelný phono předzesilovač a nastavitelná dyamická kontrola anti-skate. Aby byla kvalita zvuku co nejvyšší, je gramofon postaven na robustní základně. Klíčové vlastnosti gramofonu Audio-Technica AT-LPW30TKŘemínkový pohon s manuálním ovládánímVypínatelný phono předzesilovačHydraulické tlumení zdvihuHliníkové raménko s přenoskou AT-VM95C Dual Moving MagnetRobustní základnaStylový design dýhy s týkovým dekoremNapájení vně těla gramofonu Vyladěné… (alza.cz)

Audio-Technica AT-LP60XBTBK (AT-LP60XBTBK)

Audio-Technica AT-LP60XBTBK (AT-LP60XBTBK)

Gramofon řemínkový pohon, rychlost otáček 33/45, plně automatický, integrovaný předzesilovač, Bluetooth, protiprachový kryt, 1.2m RCA kabel, přenoska ATN3600L, adaptér do sítě, adaptér na 45 otáček Nový model gramofonu Audio-Technica disponuje moderním DC-servo motorem. Díky němu se dočkal nového řemínkového plně automatického pohonu. Nechybí ani vypínatelný phono předzesilovač a díky USB výstupu je možno digitalizovat vinylové nahrávky. Aby byla kvalita zvuku co nejvyšší, je gramofon postaven na robustní základně. Velkou výhodou tohoto modelu je rozhodně možnost bezdrátového připojení přes Bluetooth 5.0 (s aptX nebo kabelem RCA). Klíčové vlastnosti gramofonu Audio-Technica AT-LP60XBTBK Řemínkový náhon s novým DC-servo motoremVypínatelný phono… (alza.cz)

Audio-Technica AT-LP120XUSBBK (AT-LP120XUSBBK)

Audio-Technica AT-LP120XUSBBK (AT-LP120XUSBBK)

Gramofon přímý náhon, rychlost otáček 33/45/78, plně manuální, integrovaný předzesilovač, digitalizace vinylových nahrávek, Jehla AT-VM95E, AT-HS6 headshell, 1.9m USB kabel, RCA kabel, závaží, protiprachový kryt, adaptér na 45 otáček Nový model gramofonu Audio-Technica disponuje moderním DC-servo motorem. Díky němu se dočkal nového přímého plně manuálního pohonu. Nechybí ani vypínatelný phono předzesilovač a nastavitelná dyamická kontrola anti-skate. Díky USB výstupu je možno digitalizovat vinylové nahrávky. Aby byla kvalita zvuku co nejvyšší, je gramofon postaven na robustní základně. Klíčové vlastnosti gramofonu Audio-Technica AT-LP120XUSBBKPřímý náhon s novým DC-servo motoremVypínatelný phono předzesilovačRaménko ve tvaru "S"Plně manuální ovládáníMožnost… (alza.cz)

Audio-Technica AT-LP60BT

Audio-Technica AT-LP60BT

DJ gramofon s přímým náhonem Spojením nezaměnitelného zvuku LP desek a nejmodernější technologie Bluetooth vznikl jedinečný bezdrátový gramofon AT-LP60. Bez jediného kabelu si dopřejete charakteristický zvuk gramo desek, do paměti lze uložit až osm párů různých reproduktorů, sluchátek nebo jiných zařízení využívající bezdrátovou technologii Bluetooth. Pokud jste však zastánce kabelového připojení, lze využít i výstup na zadním panelu gramofonu a zapojit tak vaší osvědčenou reprosoustavu. Na přední straně naleznete čtyři tlačítka pro ovládání gramofonu včetně přepínáče rychlosti přehrávání. Zadní panel nabízí přepínač výstupu PHONO/LINE, výstup pro kabelové připojení do reproduktorů a výstup pro napájení. Tlačítko pro zapnutí funkce Bluetooth a přepínač velikosti LP desky se potom… (kytary.cz)

Audio-Technica AT-XP7

Audio-Technica AT-XP7

Přenoska Přenoska AT-XP7 je speciálně vyvinuta pro potřeby DJs, odolná plastová konstrukce se zkosenou hliníkovou konzolí obsahující dvojitý magnet a skelné vlákno disponuje vysokou tuhostí a téměř nulovou resonancí, proto je výsledný zvuk krystalicky čistý bez jakéhokoli zkreslení. Eliptický hrot ATN-XP7 je barevně odlišen pro lepší orientaci při živých vystoupeních, jeho demontáž je velmi jednoduchá. Vlastnosti přenosky AT-XP7 nabízí vysoký výstupní signál a skvělé impedanční vlastnosti, které ocení DJs především při živých vystoupeních, ve studiu nebo při domácích Jam session. (kytary.cz)

Audio-Technica AT-HS10BK

Audio-Technica AT-HS10BK

Univerzální 1/2" headshell pro 4-pinové přenosky. Hliníková odlévaná konstrukce minimalizuje vibrace. Konstrukce je přizpůsobena pro zvedání prostřednictvím prstu, což zvyšuje přesnost umístění. Vybaven (muziker.cz)

Audio-Technica AT-HS10SV

Audio-Technica AT-HS10SV

Univerzální držák přenoskového nástavce (cartridge). Velmi lehký, s hliníkovým Diecast tělem, je určen pro 4-kolíkové nástavce a drží vibrace na nezbytném minimu. Je vybaven pozlacenými kabely pro bezztrátový přenos signálu, v balení se nacházejí montážní šrouby. Hmotno (muziker.cz)

Audio-Technica AT-XP5

Audio-Technica AT-XP5

Náhradní gramofonová přenoska s držákem ve velikosti 0,5 palce, která je speciálně navržena pro potřeby DJů a vyznačuje se extrémně pevným tělem z polyfenylsulfidu (PPS) a skelných vláken, přičemž poskytuje přítlak 2 až 4 gramy (3 gramy standard). Nabízí také vysoký výk (muziker.cz)

Audio-Technica AT 2020

Audio-Technica AT 2020

Kondenzátorový mikrofon pro HOME RECORDING, ideální pro využití v domácích a komerčních studiích, výborný poměr cena / výkon, 20 - 20.000 Hz, max.. úroveň akustického tlaku 144 dB, citlivost -37 dB (14,1 mV), délka 162 mm průměr 52 mm hmotnost 345 gramů, nezkreslený přenos vy (muziker.cz)

Audio-Technica AT 2010

Audio-Technica AT 2010

Kondenzátorový mikrofon pro HOME RECORDING, použitá velká membrána z AT2020, provedení "LIVE - do ruky", ideální pro využití v domácích i komerčních studiích, výborný poměr výkon / cena, 40 - 20.000 Hz, hmotnost 233g, délka 179 mm průměr 51 mm , charakteristika kardioida, vyni (muziker.cz)

Audio-Technica AT-HS3

Audio-Technica AT-HS3

Hliníkový odlévaný headshell navržen pro gramofon AT-LP3 je vhodný pro 1/2" přenosky a 4-pinové ramena. Konstrukce je přizpůsobena pro zvedání prostřednictvím prstu, což zvyšuje přesnost umístění. Balen&iacut (muziker.cz)

Audio-Technica AT-MG10

Audio-Technica AT-MG10

Univerzální držák přenoskového nástavce (cartridge). Je velmi lehký, vyrobený z magnézia a vibrace drží na nezbytném minimu. Má 4 páry otvorů pro flexibilní montování jehel a je vybaven pozlacenými kabely pro bezztrátový přenos signálu. V balení se nachází 7 párů montá? (muziker.cz)

Audio-Technica AT-VM95E

Audio-Technica AT-VM95E

Gramofonová přenoska typu VM Stereo Dual Magnet. Je vybavena eliptickým hrotem 0.3 x 0.7, hliníkovou konzolou, výstupním napětím 4 mV a pevným polymerovým tělem. (muziker.cz)

Audio-Technica AT-N3600BL

Audio-Technica AT-N3600BL

Náhradní jehla kompatibilní s přenosky AT3600, AT3600L, AT3601, AT3651, AT3650L, AT3650C, AT3650 a AT3626. Také náhradní jehla pro DJ gramofony Audio-Technica LP60USB and LP60. (muziker.cz)

Audio-Technica AT-GCW

Audio-Technica AT-GCW

Kytarový kabel pro bezdrátové připojení mezi nástrojem a bezdrátovým vysílačem, 6,3 mm jack, zamykatelný 4-pinový konektor, délka 0,9 m. Kompatibilní s kterýmkoli vysílačem typu UniPak. (muziker.cz)

Audio-Technica AT-VM95C

Audio-Technica AT-VM95C

Gramofonová přenoska typu Dual Moving Magnet. Je vybavena kuželovitým hrotem 0.6 mil, hliníkovou konzolou, výstupním napětím 4 mV a pevným polymerovým tělem. (muziker.cz)

Audio-Technica AT-VMN95C

Audio-Technica AT-VMN95C

Gramofonová vyměnitelná jehla určená pro přenosku AT-VM95C. Je vybavena kuželovitým hrotem 0,6, hliníkovou konzolou a pevným polymerovým tělem. Barva: Modrá (muziker.cz)

Audio-Technica AT-XP5

Audio-Technica AT-XP5

Přenoska Přenoska AT-XP5 je speciálně vyvinuta pro potřeby DJs, odolná plastová konstrukce s karbonovou konzolí obsahující dvojitý magnet a skelné vlákno disponuje vysokou tuhostí a téměř nulovou resonancí, proto je výsledný zvuk krystalicky čistý bez jakéhokoli zkreslení. Eliptický hrot ATN-XP5 je barevně odlišen pro lepší orientaci při živých vystoupeních, jeho demontáž je velmi jednoduchá. Vlastnosti přenosky AT-XP5 nabízí vysoký výstupní signál a skvělé impedanční vlastnosti, které ocení DJs především při živých vystoupeních, ve studiu nebo při domácích Jam session. (kytary.cz)

Audio-Technica AT-XP7

Audio-Technica AT-XP7

Náhradní gramofonová přenoska s držákem ve velikosti 0,5 palce, která je speciálně navržena pro potřeby DJů a vyznačuje se extrémně pevným tělem z polyfenylsulfidu (PPS) a skelných vláken, přičemž poskytuje přítlak 2 až 4 gramy (3 gramy standard). Nabízí také vysoký výk (muziker.cz)

Audio-Technica AT-VM95SP

Audio-Technica AT-VM95SP

Gramofonová přenoska s kónickým hrotem, hliníkovou konzolou a dvojitým magnetem. Ačkoliv byla navržena na přehrávání 78 RPM mono záznamů, jedná se o stereofonní přenosku, která umožňuje výběr mezi levým a pravým kanálem díky čemuž úspěšně minimalizuje šum a zkreslen? (muziker.cz)

Audio-Technica AT 2035

Audio-Technica AT 2035

Studiový velkomembránový kondenzátorový mikrofon, charakteristika: kardioida, frekvenční charakteristika: 20 - 20.000 Hz, přepínatelný basový filtr 80 Hz, přepínatelný útlum 10 dB, citlivost -33 dB (22.4 mV) re 1V at 1 Pa, max.. SPL 158 dB, dynamický rozsah 136 dB (1 kHz), odpružen? (muziker.cz)

Audio-Technica AT-LP5

Audio-Technica AT-LP5

Gramofon s přímým pohonem se dvěma rychlostmi 33-1/3 RPM a 45 RPM. Nabízí hliníkový talíř a motor ovládaný DC servem s elektronickou brzdou. Kompatibilní s PC a MAC připojením přes USB. Gramofon disponuje signal to noise ratio >50 dB, výstupními hodnotami PHONO (Pro-amp bypa (muziker.cz)

Audio-Technica AT 2050

Audio-Technica AT 2050

Studiový velkomembránový kondenzátorový mikrofon, 3 přepínatelné charakteristiky: kardioida, koule, osmička, frekvenční charakteristika: 20 - 20.000 Hz, přepínatelný basový filtr 80 Hz, přepínatelný útlum 10 dB, citlivost -40 dB (10mV), max.. SPL 159 dB, dynamický rozsah 132 dB ( (muziker.cz)

Audio-Technica AT 4047SVSM

Audio-Technica AT 4047SVSM

Studiový velkomembránový kondenzátorový mikrofon, kardioida, odpružený držák - pavouk, vhodný pro studio, LIVE i vysílání, 80 Hz filtr, 20 - 20.000Hz, ideální pro akustické nástroje i zpěv, precizní navržena velká dvojitá membrána, vysoké SPL 150 dB, odstup signál šum 75 dB (muziker.cz)

Audio-Technica AT - GcW

Audio-Technica AT - GcW

Kytarový kabel k bezdrátovému systému Kytarový kabel k bezdrátovému systému Audio-Technica. (kytary.cz)

Audio-Technica AT-F7

Audio-Technica AT-F7

Gramofonová přenoska. Mění pohyb na elektrické kmity pomocí elektromagnetické indukce, která je dosažena integrací dvojitých pohyblivých cívek. Je vybavena eliptickým hrotem s dvojitým zaoblením. Užší profil po stranách garantuje přesnou reprodukci i těch nejvyšších frekvenc (muziker.cz)

Audio-Technica AT-VMN95E

Audio-Technica AT-VMN95E

Gramofonová vyměnitelná jehla určená pro přenosku AT-VM95E. Je vybavena eliptickým hrotem 0.3 x 0.7, hliníkovou konzolou a pevným polymerovým tělem. Barva: Zelená (muziker.cz)

Audio-Technica AT 4050 SC

Audio-Technica AT 4050 SC

Studiový velkomembránový kondenzátorový mikrofon, určený pro profesionální použití, 3 přepínatelné směrové charakteristiky: koule; kardioida; osmička, odpružený držák AT8430, pozlacená kapsle, 80 Hz filtr 12dB oktáva, 20 - 18.000 Hz, citlivost -35 dB (17,7 mV), hmotnost 410 gr (muziker.cz)

Audio-Technica AT-LP60SPBT-BK

Audio-Technica AT-LP60SPBT-BK

Bluetooth gramofon s bezdrátovým reproduktorem. Gramofon AT-LP60BK-BT spolu s přenosným reproduktorem poskytují výkonný a kvalitní zvuk prostřednictvím Bluetooth připojení. Gramofon umožňuje bezdrátové připojení k reproduktorům a jiným zařízením prostřednictvím Bluetooth t (muziker.cz)

Audio-Technica AT-LP120XUSB Silver

Audio-Technica AT-LP120XUSB Silver

Direct-drive gramofon. Gramofon s jednosměrným přímým motorem DC nabízí dynamickou regulaci anti-skate a volitelný phono předzesilovač. Plně manuální gramofon přináší 3 rychlosti 33-1/3, 45, 78 RPM a USB vstup pro připojení k PC. K dispozici je bezplatný software Audacity kompati (muziker.cz)

Audio-technica AT-VM95C (4961310146023)

Audio-technica AT-VM95C (4961310146023)

Gramofonová přenoska magnetodynamická, frekvenční rozsah 20Hz - 20kHz, výstupní napětí: 4mV, doporučená impedance: 47 kOhm, kónický hrot Také jste milovníky poslechu oblíbených interpretů z vinylu? V tom případě se jistě bude hodit tato skvělá přenoska typu Dual Moving Magnet s kónickým hrotem. Díky standardní půlpalcovému osazení je vhodná pro většinu běžných ramének na trhu. Výrobek je vybaven hliníkovou chvějkou a pevným polymerovým tělem. Model Audio-technica AT-VM95C disponuje zvýšeným výstupním napětím 4 mV. Robustní kryt zajišťuje spolehlivý výkon a zároveň i dlouhou životnost. Klíčové vlastnosti gramofonové přenosky Audio-technica AT-VM95CGramofonová přenoska od společnosti Audio-technicaVhodná pro většinu běžných ramének na trhuDlouhá životnost a dobrá… (alza.cz)

Audio-Technica AT-LP1240-USB

Audio-Technica AT-LP1240-USB

Profesionální gramofon obsahující motor s přímým pohonem, s vysokým točivým momentem, nastavením rychlosti a USB výstupem pro přímé připojení k počítači. Je vybaven hliníkovým talířem s přilnavým povrchem, elektronickou brzdou, vyváženým, hydraulicky ovládaným ramenem, (muziker.cz)

Audio-Technica AT-LP140XP Silver

Audio-Technica AT-LP140XP Silver

Plně manuální profesionální DJ gramofon je vybaven motorem s přímým pohonem s vysokým točivým momentem a anti-rezonančním hliníkovým talířem. Tlakem odlévaný talíř zajišťuje stabilitu při rychlostech 33-1/3, 45, a 78 RPM. Rameno ve tvaru S umožňuje nastavení výšky, sílu (muziker.cz)

Audio-technica AT-VM95E (4961310146016)

Audio-technica AT-VM95E (4961310146016)

Gramofonová přenoska magnetodynamická, frekvenční rozsah 20Hz - 22kHz, výstupní napětí: 4mV, doporučená impedance: 47 kOhm, eliptický hrot Také jste milovníky poslechu oblíbených interpretů z vinylu? V tom případě se jistě bude hodit tato skvělá přenoska typu Dual Moving Magnet s eliptickým hrotem. Díky standardnímu půlpalcovému osazení je vhodná pro většinu běžných ramének na trhu. Výrobek je vybaven hliníkovou chvějkou a pevným polymerovým tělem. Model Audio-technica AT-VM95E disponuje zvýšeným výstupním napětím 4 mV. Robustní kryt zajišťuje spolehlivý výkon a zároveň i dlouhou životnost. Klíčové vlastnosti gramofonové přenosky Audio-technica AT-VM95EGramofonová přenoska od společnosti Audio-technicaVhodná pro většinu běžných ramének na trhuDlouhá životnost a dobrá… (alza.cz)

Audio-Technica AT-LP140XP Black

Audio-Technica AT-LP140XP Black

Plně manuální profesionální DJ gramofon je vybaven motorem s přímým pohonem s vysokým točivým momentem a anti-rezonančním hliníkovým talířem. Tlakem odlévaný talíř zajišťuje stabilitu při rychlostech 33-1/3, 45, a 78 RPM. Rameno ve tvaru S umožňuje nastavení výšky, sílu (muziker.cz)

Audio-Technica AT-LP120XUSB Black

Audio-Technica AT-LP120XUSB Black

Direct-drive gramofon. Gramofon s jednosměrným přímým motorem DC nabízí dynamickou regulaci anti-skate a volitelný phono předzesilovač. Plně manuální gramofon přináší 3 rychlosti 33-1/3, 45, 78 RPM a USB vstup pro připojení k PC. K dispozici je bezplatný software Audacity kompati (muziker.cz)

Audio-Technica AT 4050 SM

Audio-Technica AT 4050 SM

Studiový velkomembránový kondenzátorový mikrofon, určený pro profesionální aplikace, 3 přepínatelné směrové charakteristiky: koule; kardioida; osmička, odpružený držák - pavouk, pozlacená kapsle, 80 Hz filtr 12dB oktáva, frekvenční charakteristika: 20 - 18.000 Hz, citlivost -3 (muziker.cz)

Gramo vložka Audio-Technica AT-91

Gramo vložka Audio-Technica AT-91

Gramo vložka Audio-Technica AT-91 (tipa.eu)

Gramofonová přenoska audio technica at-2005

Gramofonová přenoska audio technica at-2005

Mnohonásobně osvědčená sférická diamantová jehla Spolehlivý a vysoce přesný systém.Technické parametryHodnotaNosnost15 Nm - 25 NmVýstupní napětí3.5 mVFrekvenční charakteristika20 - 20 000 HzHmotnost6.8 gVlastnostiOdstup kanálů více než 20 dB13mm (1/2) upevnění. (fonetip.cz)

Audio-Technica AT-B1XA-3-0

Audio-Technica AT-B1XA-3-0

Odnímatelný kabel (balanced) vhodný pro sluchátka ATH-ADX5000. Vybaven je dvěma A2DC (Audio Designed Detachable Coaxial) konektory pro připojení sluchátek a výstupním konektorem Neutrik XLR4 (samec) s ergonomickým designem. Kabel typu Y obsahuje povrchovou vrstvu z odolné nylonové tka (muziker.cz)

Audio-technica ATH-S200BT černá (4961310142360)

Audio-technica ATH-S200BT černá (4961310142360)

Sluchátka s mikrofonem bezdrátová, na uši, Bluetooth 4.1, skládací na plocho, měniče 40 mm, frekvenční rozsah 5Hz-32000Hz, impedance 32ohm, citlivost 102dB, výdrž až 40h Až 40 hodin výdrže na jedno nabitíPodpora technologie Bluetooth 4.1Výkonné měniče o průměru 40 mm Audio-Technica ATH-S200BT – dostupná bezdrátová sluchátkaKaždý hudební nadšenec ví, že v případě sluchátek nestačí jen dokonalý zvuk, ale taky pohodlný poslech. Jejich uzavřená konstrukce navíc ručí za excelentní izolaci ruchů okolního prostředí. Součástí těchto sluchátek je i integrovaný mikrofon. Díky bezdrátové technologii už nikdy nebudete muset řešit problém se zamotaným kabelem. Zásluhou frekvenčního rozsahu 5 Hz až 32 000 Hz vás přesvědčí,… (alza.cz)

Audio-technica ATH-SR5BT černá (4961310135959)

Audio-technica ATH-SR5BT černá (4961310135959)

Sluchátka náhlavní, bezdrátová, uzavřená, skládací, Bluetooth, NFC, měniče 45mm, kmitočtový rozsah 15-40000Hz, 45Ohm, 100dB, Jack 3.5mm, kabel 1.2m, výdrž až 38 hodin SR5 jsou sluchátka s malou hmotností, rozměry a konstrukcí pro pohodlí. Nenechte se ovšem zmást velikostí. Naplno nechají zaznít hudbu ve vysokém rozlišení. Dostane se vám totiž výkonných měničů o průměru 45 mm. Produkují perfektní zvuk a vy budete schopni snadno rozeznat i skutečně jemné rozdíly v přehrávané hudbě. Skrývá se v nich i dostatečná síla pro hlasitou reprodukci, kde bez potíží vyčarují mohutné basy. SR5BT jsou pohodlná sluchátka bez drátů. Nenechte se ovšem zmást velikostí. Naplno nechají zaznít hudbu ve vysokém rozlišení. Dostane se vám totiž výkonných měničů o… (alza.cz)

Sluchátka Audio-technica ATH-AX1iS černá

Sluchátka Audio-technica ATH-AX1iS černá

Čistý zvukVýchozím cílem se pro sluchátka ATH-AX1iS se stala kvalita, a tomu bylo vše podřízeno. Za velkou kvalitu se považuje kmitočtový rozsah, a sice v rozmezí 15-22000 Hz. Velké kvality se dočkala i citlivost (vyzářený akustický výkon sluchátek), jež činí 100 dB – ATH-AX1iS byla tím pádem obohacena o větší hlasitost a dostala se tedy na ještě vyšší kvalitu. Tento fakt dosvědčuje jejich impedance, zjednodušeně řečeno odpor obvodů ve sluchátkách, a ta se rovná 32 ohmům. Obecně můžeme říci, že čím menší impedance, tím větší možná hlasitost. Oblíbený stylProvedení sluchátek s obroučkou přes hlavu vám přinese vysoký komfort při poslouchání, kdy si budete moci užívat skutečnost nerušeného zvuku a mimo jiné tolik kýžené pohodlí, že vám nebudou sluchátka neustále padat z uší. Nainstalován… (euronics.cz)

Audio-technica ATH-ANC700BT černá (4961310135829)

Audio-technica ATH-ANC700BT černá (4961310135829)

Sluchátka s mikrofonem bezdrátová, přes uši, skládací, Bluetooth 4.1, funkce potlačení okolního hluku,kodek aptX™, dotykové ovládání, měniče 40 mm, HiRes Audio, frekvenční rozsah 5Hz-40000Hz, impedance 150/35 ohmů, citlivost 98dB, výdrž 24h-45h Až 45 hodin výdrže na jedno nabitíPodpora technologie Bluetooth 4.1Účinný systém aktivního potlačení hluku Audio-Technica ATH-ANC700BT – prémiová bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hlukuKaždý hudební nadšenec ví, že v případě sluchátek nestačí jen dokonalý zvuk, ale taky pohodlný poslech. Sluchátka Audio-Technica ATH-ANC700BT jsou ztělesněním špičkového audio produktu. Základem jsou proto kvalitní materiály a to včetně nadýchaných náušníků, které dobře… (alza.cz)

Audio-technica ATH-SR30BT černá (4961310146870)

Audio-technica ATH-SR30BT černá (4961310146870)

Sluchátka s mikrofonem bezdrátová, na uši, skládací, Bluetooth 4.1, měniče 40mm, frekvenční rozsah 5Hz-32000Hz, impedance 32ohm, citlivost 102dB, výdrž až 70h Až 70 hodin výdrže na jedno nabitíPodpora technologie Bluetooth 5.0Výkonné měniče série Sound Reality o průměru 40 mm Audio-Technica ATH-SR30BT – bezdrátová sluchátka pro každéhoKaždý hudební nadšenec ví, že v případě sluchátek nestačí jen dokonalý zvuk, ale taky pohodlný poslech. Jejich uzavřená konstrukce navíc ručí za excelentní izolaci ruchů okolního prostředí. Součástí těchto sluchátek je i integrovaný mikrofon. Oproti ostatním modelům disponují technologií, eliminující potřebu kabelu, což znamená konec zamotaných kabelů. Zásluhou frekvenčního… (alza.cz)

Sluchátka Audio-technica ATH-SR5BT černá

Sluchátka Audio-technica ATH-SR5BT černá

Perfektní zvukTato kompaktní všestranná sluchátka vyhrála ocenění TWICE díky své inovaci a svému přínosu do hudebního světa. Podívejte se na ně znovu a řekněte si, zda není čas na změnu. Impozantní zvuk, skvostné pohodlí a kombinace všech funkcí z nich dělá jedny z nejlepších bezdrátových sluchátek na trhu. Jedním slovem – fenomenálníAž uslyšíte, jakým zvukem vás Audio-technica ATH-SR5BT přivítá, budete si je sundávat s pocitem, že jste při jejich výběru rozhodně neudělali chybu. Výborně balancovaný zvuk vás provede po celé škále frekvencí. 45mm měniče jsou mocnými udavači tónu. Jsou tak detailní a jejich rozlišení je tak vysoké, že uslyšíte i nadechnutí či poklepání chodidly muzikanta. Kvalitní přenos zvuku zaručuje Bluetooth 4.1 s kodekem aptX. Jestli se vám ale zdá, že z bezdrátového… (euronics.cz)

Sluchátka Audio-technica ATH-AD500X černá

Sluchátka Audio-technica ATH-AD500X černá

Zkonstruovány pro pravé milovníky hudbyJste vášnivý fanoušek hudby? Chcete, aby vaše hudba vynikla tak, jak má? Právě proto jsou pro vás sluchátka ATH-AD500X od společnosti Audio-Technika tím pravým! Nenechte se nadále rušit všelijakých zkreslením zvuku, šumem nebo nepohodlným provedením, díky kterému se sluchátky cítíte jako v pilotské helmě. Sluchátka ATH-AD500X vám dodají ničím nerušený zážitek ve vysokém kvalitě. Jako z hedvábíUnikátní systém 3D Wing se postará o precizní dosednutí sluchátek, a to při použití síly, aby perfektně pasovala a aby vás nikde netlačila. Kvalitně provedené náušníky nedrží svůj tvar jen krátkou dobu, ale perfektně drží o po hodinách poslechu. Rozhodně oceníte i velice nízkou hmotnost, kterou bylo možno díky prémiové konstrukci snížit na až na komfortních 235… (euronics.cz)

Audio-Technica ATR6550

Audio-Technica ATR6550

Mikrofon pro kameru Kardioidní kondenzátorový shotgun mikrofon série Atr umožňující zvolit mód “Tele” pro snímání dialogů a zvukových efektů z dálky, přičemž potlačuje snímání prostorového hluku, jako je doprava, vzduchotechnika, dozvuk místnosti a mechanicky způsobené vibrace. Mikrofon je speciálně navržen pro použití s videokamerami. • 3,5 mm jack konektor pro připojení do videokamery.• Dva režimy nastavení: “Normal” pro krátkou a střední vzdálenost; “Tele” pro dlouhou vzdálenost.• Součástí balení je držák na kameru, držák na stojan, pěnový windscreen, baterie, redukce na 6,3mm jack konektor. Specifikace• Citlivost (nezatížený výstup): Normal: -56 dB, Tele: -45 dB (kytary.cz)

Audio-Technica AE4100

Audio-Technica AE4100

Dynamický mikrofon Vysoce citlivý, kardioidní dynamický zpěvový mikrofon série Artist Elite optimální pro pódiové využití. Má skvěle provedenou odpruženou konstrukci pro minimální manipulační hluk. Robustní konstrukce je navržena tak, aby mikrofon odolal náročnému provozu během koncertních turné. Vnější koš z tvrzené oceli je z důvodu dokonalé ochrany proti explozivním hláskám podložen jemnou ocelovou síťkou a vrstvou perforované pěny. Pěnový kotouček umístěný na vršku mikrofonní vložky slouží jako finální prvek ochrany před „pop“ hláskami. Agresivní zvuk, který zní při smíchání s ostatními zvuky vždy "vpředu". Optimální pro pódiové využití se skvělým potlačením nežádoucích přeslechů. Skvěle provedená odpružená montáž pro minimální manipulační hluk. Mimořádná ochrana proti… (kytary.cz)

Audio-Technica ES945

Audio-Technica ES945

Boundary mikrofon Všesměrové kondenzátorové boundary mikrofony série Engineered Sound určené pro montáž na stůl nebo do stropu (maximální tloušťka panelu je 45 mm) o průměru 24 mm. Mikrofony jsou určené pouze pro fantomové napájení. Napájecí modul je vestavěn ve výstupním konektoru typu XLRM. ES945 - Všesměrový kondenzátorový boundary mikrofon v černé barvě. (Kód: 19050047) SpecifikaceMikrofonní systém: kondenzátorový Citlivost (nezatížený výstup): -42 dB (7,9 mV) re 1V při 1 PaImpedance: 200 OhmMax. úroveň akustického tlaku: 142 dB SPL, 1 kHz při 1% T.H.D.Dynamický rozsah: 112 dB, 1 kHz při max SPLOdstup signál / šum: 64 dB, 1 kHz při 1 PaFantomové napájení: 11-52 V DC Rozměry: 28 mm průměr, 69 mm délka (kytary.cz)

Audio-Technica ATR3350

Audio-Technica ATR3350

Kondenzátorový klopový mikrofon vhodný pro použití v rozhlasových, televizních vysíláních nebo pro komentované sportovní aktivity, kde je potřebný aktivní pohyb. Mikrofon je nainstalován na kabelu o délce 6 m. Samozřejmostí je kvalitní klip pro připnutí na oblečení a protiv? (muziker.cz)

Audio-Technica AT875R

Audio-Technica AT875R

Profesionální mikrofon typu shotgun vhodný pro propojení s digitálními fotoaparáty a video kamerami. Mikrofon je zasazen v pevném kovovém těle a jeho kompaktní rozměry z něj dělají ideálního pomocníka při natáčení a nahrávání všude tam, kde se vyžaduje nízká hmotnost a m (muziker.cz)

Audio-Technica AT6003R

Audio-Technica AT6003R

Ochranné pevné pouzdro na 3 gramofonové přenosky a headshell. Pouzdro je vhodné pro dvoj pinové uzamykatelné headshell konstrukce. Vybaveno je gumovými nožkami pro zvýšenou stabilitu. Barva: Black (muziker.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít