ASUS FX502VD-FY060T Black Aluminium + ZDARMA Batoh na notebook ASUS Argo 15.6"

ASUS Argo 15.6" (90XB00Z0-BBP000)

ASUS Argo 15.6" (90XB00Z0-BBP000)

Batoh na notebook 15.6" Společnost ASUS, která se dlouhá léta zabývá výrobou kvalitních produktů, jako jsou zejména notebooky, nabízí také celou řadu přenosného příslušenství, jako jsou tašky, pouzdra či brašny nebo batohy na notebooky, fotoaparáty a další přenosnou elektroniku. Produkty vyrábí velmi kvalitní s dlouhou výdrží a současně se skvělým designem.Sportovní batoh ASUS Argo je určen pro notebooky do rozměru 15,6". Batoh je důmyslně navržen tak, aby vám zaručil co nejpohodlnější nošení. Díky použitým materiálům je nesmírně pevný a odolný. Batoh je vyroben z polyesteru. Batoh obsahuje velice prostornou zadní kapsu pro uložení ne jen notebooku, ale i dalšího příslušenství. Dále batoh disponuje velice praktickou zadní kapsou na uložení osobních věcí. Boční síťovaná kapsa je… (alza.cz)

Batoh na notebook Canyon Spacious pro 15.6" šedý

Batoh na notebook Canyon Spacious pro 15.6" šedý

Canyon SpaciousElektronika je nedílnou součástí života každého z nás. Není již mnoho lidí, kteří by z domu vyšli bez svého telefonu, tabletu či notebooku. Zařízení to však jsou drahá a cenná, je proto potřeba je během cesty do práce, do školy nebo na dovolenou důkladně chránit. Společnost Canyon vytvořila pro všechny majitele velkých notebooků praktický batoh Spacious, kam svůj přístroj bezpečně uložíte s jistotou, že je o něj stabilně postaráno a v případě nárazu se výrazně snižuje riziko jeho poškození. Prostor nejen na notebookBatoh je určen pro notebooky s úhlopříčkou do 15,6". Kromě základního prostoru s upínacími pásy obsahuje také mnoho dalších členitých kapes pro uložení menší elektroniky, dokladů, příslušenství a dalších věcí, které u sebe musíte neustále mít. Nechybí ani velké… (euronics.cz)

Batoh na notebook Canyon Classic pro 15.6" šedý

Batoh na notebook Canyon Classic pro 15.6" šedý

Canyon ClassicElektronika je nedílnou součástí života každého z nás. Není již mnoho lidí, kteří by z domu vyšli bez svého telefonu, tabletu či notebooku. Zařízení to však jsou drahá a cenná, je proto potřeba je během cesty do práce, do školy nebo na dovolenou důkladně chránit. Společnost Canyon vytvořila pro všechny majitele velkých notebooků praktický batoh Classic, kam svůj přístroj bezpečně uložíte s jistotou, že je o něj stabilně postaráno a v případě nárazu se výrazně snižuje riziko jeho poškození. Prostor nejen na notebookBatoh je určen pro notebooky s úhlopříčkou do 15,6". Kromě základního prostoru s upínacími pásy obsahuje také mnoho dalších členitých kapes pro uložení menší elektroniky, dokladů, příslušenství a dalších věcí, které u sebe musíte neustále mít. Nechybí ani velké… (euronics.cz)

Batoh na notebook Canyon Super Slim pro 15.6" šedý

Batoh na notebook Canyon Super Slim pro 15.6" šedý

Canyon Super SlimElektronika je nedílnou součástí života každého z nás. Není již mnoho lidí, kteří by z domu vyšli bez svého telefonu, tabletu či notebooku. Zařízení to však jsou drahá a cenná, je proto potřeba je během cesty do práce, do školy nebo na dovolenou důkladně chránit. Společnost Canyon vytvořila pro všechny majitele velkých notebooků praktický batoh Super Slim, kam svůj přístroj bezpečně uložíte s jistotou, že je o něj stabilně postaráno a v případě nárazu se výrazně snižuje riziko jeho poškození. Prostor nejen na notebookBatoh je určen pro notebooky s úhlopříčkou do 15,6". Kromě základního prostoru s upínacími pásy obsahuje také mnoho dalších členitých kapes pro uložení menší elektroniky, dokladů, příslušenství a dalších věcí, které u sebe musíte neustále mít. Nechybí ani… (euronics.cz)

Notebook Asus X751NV-TY001T černý + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus X751NV-TY001T černý + DOPRAVA ZDARMA

Plnohodnotný počítačAsus X751NV má velmi vysoký výkon a velký displej. Pracuje na čtyřjádrovém procesoru INTEL Pentium N4200 s frekvencí až 2,5 GHz. Velikost RAM paměti je 4 GB. Grafiku má na starosti karta Vidia GeForce 920MX s VGA pamětí 2 GB. Antifanoušci malých displejů se u tohoto notebooku nemají čeho bát. Úhlopříčka displeje má 17.3" s rozlišením 1600×900 v HD kvalitě. Co víc si přát? Možná nic, ale Asus X751NV vás okouzlí ještě několika dalšími detaily. Bude vám s ním opravdu dobře!Na notebooku je předinstalovaný Microsoft Windows 10 Home. Pevný disk typu HDD s rychlostí otáček 5400 ot/min má kapacitu 1 TB. Vejde se na něj opravdu velké množství dat. S notebookem se připojíte k Wi-Fi i rozhraní Bluetooth. Pomocí výstupu HDMI ho kdykoliv můžete připojit k externí obrazovce.… (euronics.cz)

Notebook Asus X540NA-GO101T černý + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus X540NA-GO101T černý + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus X540NA-GO101T černý (euronics.cz)

Notebook Asus X570ZD-DM121T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus X570ZD-DM121T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus X570ZD-DM121T + dárek (euronics.cz)

Notebook Asus X507UF-EJ255T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus X507UF-EJ255T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Asus X507UF-EJ255T, šedáASUS X507UF vedle atraktivního designu nabízí i vysoký výkon pro jakékoli využití doma, v kanceláři i ve škole či na cestách. Zárukou toho je 4jádrový procesor Intel Core i5-8250U v kombinaci s grafickou kartou NVIDIA GeForce MX130a bohatými 8 GB operační paměti, díky čemuž máte výkonnostní rezervu i do budoucna. Rychlost vylepšuje navíc to, že Asus nešetřil a naopak vsadil na moderní SSD s kapacitou 128 GB, přičemž prostor pro data obstarává 1 000GB pevný disk! A nadchne i pohled na 15,6palcový displej, na němž operuje krásné Full HD rozlišení. Přísná měřítka snese také klávesnice, na které se krásně píše díky numerické části a ideálním rozestupům. Navíc je vždy dokonale chladná díky inovativní technologii Asus IceCool. Na tenkém těle šasi pak objevíme i bohatou… (euronics.cz)

Notebook Asus X507UF-EJ256T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus X507UF-EJ256T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Asus X507UF-EJ256T, šedáASUS X507UF vedle atraktivního designu nabízí i vysoký výkon pro jakékoli využití doma, v kanceláři i ve škole či na cestách. Zárukou toho je 4jádrový procesor Intel Core i7-8550U v kombinaci s grafickou kartou NVIDIA GeForce MX130 a bohatými 8 GB operační paměti, díky čemuž máte výkonnostní rezervu i do budoucna. Rychlost vylepšuje navíc to, že Asus nešetřil a naopak vsadil na moderní SSD s kapacitou 256 GB, přičemž prostor pro data obstarává 1 000GB pevný disk! A nadchne i pohled na 15,6palcový displej, na němž operuje krásné Full HD rozlišení. Přísná měřítka snese také klávesnice, na které se krásně píše díky numerické části a ideálním rozestupům. Navíc je vždy dokonale chladná díky inovativní technologii Asus IceCool. Na tenkém těle šasi pak objevíme i… (euronics.cz)

Batoh na notebook Canyon Urban Style Travel pro 15.6" šedý

Batoh na notebook Canyon Urban Style Travel pro 15.6" šedý

Canyon Urban Style TravelElektronika je nedílnou součástí života každého z nás. Není již mnoho lidí, kteří by z domu vyšli bez svého telefonu, tabletu či notebooku. Zařízení to však jsou drahá a cenná, je proto potřeba je během cesty do práce, do školy nebo na dovolenou důkladně chránit. Společnost Canyon vytvořila pro všechny majitele velkých notebooků praktický batoh Urban Style Travel, kam svůj přístroj bezpečně uložíte s jistotou, že je o něj stabilně postaráno a v případě nárazu se výrazně snižuje riziko jeho poškození. Prostor nejen na notebookBatoh je určen pro notebooky s úhlopříčkou do 15,6". Kromě základního prostoru s upínacími pásy obsahuje také mnoho dalších členitých kapes pro uložení menší elektroniky, dokladů, příslušenství a dalších věcí, které u sebe musíte neustále mít… (euronics.cz)

Notebook Asus VivoBook X512UF-EJ041T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus VivoBook X512UF-EJ041T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Asus VivoBook X512UF-EJ041TNotebook Asus VivoBook X512UF-EJ041T dokáže okouzlit již na první pohled. Výrobce si s jeho designem skutečně vyhrál do posledního detailu. Přístroj se pyšní nádherným úzkým tělem a nízkou hmotností, díky níž jej snadno můžete nosit všude s sebou. Stačí ho pouze uložit do batohu či tašky a můžete vyrazit. Displej s úhlopříčkou 15,6" nabízí Full HD rozlišení. Spadá do kategorie Anti-Glare, jež se vyznačuje matným povrchem s vrstvou pohlcující světlo. Díky tomu se budete moci naplno ponořit do práce i zábavy i během jasného dne, aniž by se vám v obraze odrážely sluneční paprsky. Vysoký výkonU notebooku však nejde pouze o vzhled, ještě důležitější je jeho výkon a spolehlivý provoz. Tento model je vhodný pro všechny, kteří jsou neustále na pochodu a rádi pracují na… (euronics.cz)

Notebook Asus VivoBook X512UA-EJ040T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus VivoBook X512UA-EJ040T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Asus VivoBook X512UA-EJ040TNotebook Asus VivoBook X512UA-EJ040T dokáže okouzlit již na první pohled – výrobce si s jeho designem skutečně vyhrál do posledního detailu. Přístroj se pyšní nádherným úzkým tělem a nízkou hmotností, díky níž jej snadno můžete nosit všude s sebou, stačí ho pouze uložit do batohu či tašky a můžete vyrazit. Displej s úhlopříčkou 15,6" nabízí Full HD rozlišení. Spadá do kategorie Anti-Glare, jež se vyznačuje matným povrchem s vrstvou pohlcující světlo. Díky tomu se budete moci naplno ponořit do práce i zábavy i během jasného dne, aniž by se vám v obraze odrážely sluneční paprsky. Vysoký výkonU notebooku však nejde pouze o vzhled, ještě důležitější je jeho výkon a spolehlivý provoz. Tento model je vhodný pro všechny, kteří jsou neustále na pochodu a rádi pracují… (euronics.cz)

Notebook Asus VivoBook S420UA-EK073T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus VivoBook S420UA-EK073T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Asus VivoBook S420UA-EK073TNotebook Asus VivoBook S420UA-EK073T dokáže okouzlit již na první pohled. Výrobce si s jeho designem skutečně vyhrál do posledního detailu. Přístroj se pyšní nádherným úzkým tělem a nízkou hmotností, díky níž jej snadno můžete nosit všude s sebou. Stačí ho pouze uložit do batohu či tašky a můžete vyrazit. Displej s úhlopříčkou 14" nabízí Full HD rozlišení. Spadá do kategorie NanoEdge, jež se vyznačuje úzkými rámečky okolo displeje. Díky tomu se budete moci naplno ponořit do práce i zábavy, aniž by ve vašem zorném poli působily jakékoliv rušivé prvky. Vysoký výkonU notebooku však nejde pouze o vzhled. ještě důležitější je jeho výkon a spolehlivý provoz. Tento model je vhodný pro všechny, kteří jsou neustále na pochodu a rádi pracují na několika věcech současně.… (euronics.cz)

Notebook Asus VivoBook S420UA-EK021T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus VivoBook S420UA-EK021T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Asus VivoBook S420UA-EK021TNotebook Asus VivoBook S420UA-EK021T dokáže okouzlit již na první pohled. Výrobce si s jeho designem skutečně vyhrál do posledního detailu. Přístroj se pyšní nádherným úzkým tělem a nízkou hmotností, díky níž jej snadno můžete nosit všude s sebou. Stačí ho pouze uložit do batohu či tašky a můžete vyrazit. Displej s úhlopříčkou 14" nabízí Full HD rozlišení. Spadá do kategorie NanoEdge, jež se vyznačuje úzkými rámečky okolo displeje. Díky tomu se budete moci naplno ponořit do práce i zábavy, aniž by ve vašem zorném poli působily jakékoliv rušivé prvky. Vysoký výkonU notebooku však nejde pouze o vzhled. ještě důležitější je jeho výkon a spolehlivý provoz. Tento model je vhodný pro všechny, kteří jsou neustále na pochodu a rádi pracují na několika věcech současně.… (euronics.cz)

Notebook Asus VivoBook S420UA-BV083T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus VivoBook S420UA-BV083T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

ASUS VivoBook S420UA-BV083T, stříbrnáAť už se vydáte kamkoliv, notebook ASUS VivoBook S420UA-BV083T vám bude vždycky stát věrně po boku. Díky jeho nízké hmotnosti (jen 1,4 kg) a tenkému profilu si jej totiž můžete vzít takřka kamkoliv. Za žádných okolností vám přitom nebude překážet. Právě naopak: čas strávený na cestách vám usnadní i zpříjemní. Nabídne vám totiž spoustu moderních funkcí, spolehlivý výkon a taky slušnou výdrž baterie. Ve vlaku, v letadle, ale i doma či v kanceláři tak můžete jeho prostřednictvím nerušeně pracovat i relaxovat. Protože tenhle sympatický přístroj vyniká i svým vyšperkovaným designem, pomůže vám taky podtrhnout váš osobitý styl. Vyhoví všem vašim potřebámPracujte v kancelářských aplikacích, užívejte si sledování filmů a žijte na sociálních sítích. ASUS… (euronics.cz)

Notebook Asus TUF Gaming FX705GM-EW192T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus TUF Gaming FX705GM-EW192T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus TUF Gaming FX705GM-EW192T + dárek (euronics.cz)

Notebook Asus VivoBook S15 S530FA-BQ049R + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus VivoBook S15 S530FA-BQ049R + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Asus VivoBook S15 S530FA-BQ049RLuxusní. To je první přídavné jméno, které vás napadne při pohledu na notebook Asus VivoBook S15. Každá jeho křivka je pečlivě vytvořena s cílem získat moderní a elegantní přístroj, který vám poslouží nejen jako prostředek k práci či jako zdroj k zábavě, ale také podtrhne váš osobitý styl. Notebook je vyroben v úzkém provedení a osazený displejem NanoEdge, jenž se pyšní tenkými rámečky pro ještě intenzivnější zážitek. Nechybí mu kloub ErgoLift zajišťující stabilitu polohy displeje, který navíc nadzvihává klávesnici do mírného úhlu pro ještě pohodlnější psaní. Prostor pro vaše souboryStejně zářivý jako vzhled je i jeho výkon. Zařízení šlape jako hodinky a dokáže s vámi zdárně držet krok i v případě, že jste zvyklí na multitasking a potřebujete mít neustále… (euronics.cz)

Notebook Asus VivoBook Pro N705FD-GC025R + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus VivoBook Pro N705FD-GC025R + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus VivoBook Pro N705FD-GC025R + dárek (euronics.cz)

Notebook Asus VivoBook Pro N705FN-GC018T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus VivoBook Pro N705FN-GC018T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Asus VivoBook Pro N705FD-GC018TKaždý uživatel má při volbě nového notebooku jiné priority. Někomu záleží na vzhledu, někomu zase na výkonu. Notebook Asus VivoBook Pro však spojuje obě složky do jednoho elegantního kovového těla. Nechte se uchvátit hladkým povrchem, zaoblenými křivkami, výbornou kvalitou obrazu i zvuku a mimořádným výkonem, a zapomeňte na to, že byste se museli spokojit s pouhým průměrem. Notebook se vyznačuje tichým chodem, používá totiž pokročilé technologie chlazení. Nabijete ho během chvilky prostřednictvím rychlého nabíjení a data můžete kromě běžných konektorů USB snadno přenášet pomocí moderního USB-C konektoru. Podsvícená klávesnice s numerickou částíS 17,3" displejem získáte obrazovku dostatečně velkou k tomu, abyste si udržovali přehled o více spuštěných… (euronics.cz)

Notebook Asus Zenbook UX533FD-A8047T modrý + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus Zenbook UX533FD-A8047T modrý + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus Zenbook UX533FD-A8047T modrý + dárek (euronics.cz)

Notebook Asus Zenbook UX533FD-A8089T stříbrný + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus Zenbook UX533FD-A8089T stříbrný + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus Zenbook UX533FD-A8089T stříbrný + dárek (euronics.cz)

Notebook Asus VivoBook S15 S530FA-BQ150T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus VivoBook S15 S530FA-BQ150T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Asus VivoBook S15 S530FA-BQ150TLuxusní. To je první přídavné jméno, které vás napadne při pohledu na notebook Asus VivoBook S15. Každá jeho křivka je pečlivě vytvořena s cílem získat moderní a elegantní přístroj, který vám poslouží nejen jako prostředek k práci či jako zdroj zábavy, ale také podtrhne váš osobitý styl. Notebook je vyroben v úzkém provedení a osazený displejem NanoEdge, jenž se pyšní tenkými rámečky pro ještě intenzivnější zážitek. Nechybí mu kloub ErgoLift zajišťující stabilitu polohy displeje, který navíc nadzvihává klávesnici do mírného úhlu pro ještě pohodlnější psaní. Prostor pro vaše souboryStejně zářivý jako vzhled je i jeho výkon. Zařízení šlape jako hodinky a dokáže s vámi zdárně držet krok i v případě, že jste zvyklí na multitasking a potřebujete mít neustále… (euronics.cz)

Notebook Asus VivoBook S15 S530FA-BQ193R + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus VivoBook S15 S530FA-BQ193R + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Asus VivoBook S15 S530FA-BQ193RLuxusní. To je první přídavné jméno, které vás napadne při pohledu na notebook Asus VivoBook S15. Každá jeho křivka je pečlivě vytvořena s cílem získat moderní a elegantní přístroj, který vám poslouží nejen jako prostředek k práci či jako zdroj k zábavě, ale také podtrhne váš osobitý styl. Notebook je vyroben v úzkém provedení a osazený displejem NanoEdge, jenž se pyšní tenkými rámečky pro ještě intenzivnější zážitek. Nechybí mu kloub ErgoLift zajišťující stabilitu polohy displeje, který navíc nadzvihává klávesnici do mírného úhlu pro ještě pohodlnější psaní. Prostor pro vaše souboryStejně zářivý jako vzhled je i jeho výkon. Zařízení šlape jako hodinky a dokáže s vámi zdárně držet krok i v případě, že jste zvyklí na multitasking a potřebujete mít neustále… (euronics.cz)

Notebook Asus Zenbook UX333FA-A3164R stříbrný + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus Zenbook UX333FA-A3164R stříbrný + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus Zenbook UX333FA-A3164R stříbrný + dárek (euronics.cz)

Notebook Asus Zenbook UX461FA-E1066T zlatý + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus Zenbook UX461FA-E1066T zlatý + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus Zenbook UX461FA-E1066T zlatý + dárek (euronics.cz)

Notebook Asus VivoBook X542UF-DM414T stříbrný + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus VivoBook X542UF-DM414T stříbrný + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Asus VivoBook X542UF-DM414TAsus VivoBook X542UF-DM414T nabízí vedle atraktivního broušeného designu solidní výkon pro jakékoli běžné využití doma, v kanceláři či třeba ve škole. Zárukou toho je 4jádrový procesor Intel Core i7-8550U v kombinaci s grafickou kartou NVIDIA GeForce MX130 a standardními 8 GB operační paměti, díky čemuž máte výkonnostní rezervu pro běžné využití (práce v kancelářských dokumentech, prohlížení webových stránek atp.) pro celodenní práci. Velký úložný prostorPo stránce úložného prostoru pak budou spokojeni i nároční uživatelé, když Asus vsadil na pevný disk s nadstandardní kapacitou 1 000 GB. To znamená, že se perfektně hodí i pro ukládání filmových sbírek, navíc ho ještě doplňuje rychlý 128GB SSD. K dispozici je navíc také mechanika, kdybyste data potřebovali… (euronics.cz)

XD Design, Naprosto nedobytný batoh na notebook Bobby Urban 15.6'',…

XD Design, Naprosto nedobytný batoh na notebook Bobby Urban 15.6'', P705.642, šedý

Nizozemská značka XD Design přichází s řadou batohů a tašek nové generace, které nelze vykrást. Po uvedení revolučního batohu Bobby, přináší oblíbená nizozemská značka XD Design parťáka do práce, na výlety a sport nebo městské toulání Bobby Urban. Naprosto nedobytný! Díky důmyslně řešenému zavírání nelze vykrást a otevřít bez vašeho vědomí. Nelze proříznout. Odolný proti vlhkosti a odpuzující vodu. Jeho pytlovitý tvar umožňuje rozbalení a přizpůsobí se tak objemu vašich věcí. Vybaven systémem pro možnost uchycení balonu či helmy. Vybaven polstrovanou kapsou na notebook a dalšími kapsami na dokumenty a drobnosti. Pojme notebook do velikosti 15.6” a tablet o velikosti 12.9" Bobby Urban lze přizpůsobit objemu vašich věcí.Základní velikost:  22L,  42 x 47 x 15 cm Při plném otevření 27,… (batohbobby.cz)

Notebook Asus VivoBook Pro N705FN-GC017T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus VivoBook Pro N705FN-GC017T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus VivoBook Pro N705FN-GC017T + dárek (euronics.cz)

Batoh na notebook Canyon Anti-theft pro 15.6", integrované USB černý…

Batoh na notebook Canyon Anti-theft pro 15.6", integrované USB černý/šedý

Batoh na notebook Canyon Anti-theft pro 15.6", integrované USB černý/šedý (euronics.cz)

Notebook Asus ROG Zephyrus S GX531GV-ES007T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus ROG Zephyrus S GX531GV-ES007T + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus ROG Zephyrus S GX531GV-ES007T + dárek (euronics.cz)

Notebook Asus VivoBook Flip TP401NA-EC007T šedý + dárek + DOPRAVA…

Notebook Asus VivoBook Flip TP401NA-EC007T šedý + dárek + DOPRAVA ZDARMA

Notebook Asus VivoBook Flip TP401NA-EC007T šedý + dárek (euronics.cz)

15.6" ASUS VT168H (90LM02G1-B02170)

15.6" ASUS VT168H (90LM02G1-B02170)

LCD monitor dotykový, HD ready 1366x768, TN, LED, 10ms, 60Hz, 200cd/m2, 50M:1, HDMI, DVI-D, D-SUB(VGA), USB, VESA, Flicker Free, Low Blue Light, černý Monitor s dotykovým technologií udělá ovládání ještě jednodušším a zrychlí každodenní rutinu, neboť budete mít na vše více prstů. Můžete klidně využívat všech 10.Stylový, štíhlý, flexibilní a hlavně dotykový. Všechny zmíněné požadavky splňuje tento LED monitor od společnosti ASUS. Hlavní předností je obrazovka umožňující desetibodové snímání dotyků, a proto využijete své ruce naplno. Stranou nezůstaly ani ostatní technologie vylepšující uživatelský komfort, jako možnost volby jednoho z přednastavených barevných profilů, nebo funkce šetřící váš zrak.Klíčové vlastnostiMultidotykový displej zachytí až 10 stisků… (alza.cz)

15.6" ASUS VT168N (90LM02G1-B01170)

15.6" ASUS VT168N (90LM02G1-B01170)

LCD monitor dotykový, HD ready 1366x768, TN, LED, 10ms, 60Hz, 200cd/m2, 50M:1, DVI-D, D-SUB(VGA), USB, VESA, Flicker Free, Low Blue Light, černý  Stylový, štíhlý, flexibilní a hlavně dotykový. Všechny zmíněné požadavky splňuje tento LED monitor od společnosti ASUS. Hlavní předností je obrazovka umožňující desetibodové snímání dotyků, a proto využijete své ruce naplno. Stranou nezůstaly ani ostatní technologie vylepšující uživatelský komfort, jako možnost volby jednoho z přednastavených barevných profilů, nebo funkce šetřící váš zrak.Klíčové vlastnostiMultidotykový displej zachytí až 10 stisků současněPodpora gest pro ještě snazší ovládáníMožnost náklonu v rozmezí 5 až 30 stupňůUkotvení dle standardu VESA a elegantní štíhlý vzhledFlicker-free technologie šetří vaše oči při… (alza.cz)

Notebook Asus FX753VD-GC261T

Notebook Asus FX753VD-GC261T

Notebook - 17.3 "Full HD displej (1920 × 1080) | 4jádrový procesor Intel Core i5-7300HQ (2,5 GHz, TB 3,5GHz) | 8 GB RAM DDR4 SDRAM | 1000 GB HDD | grafická karta nVidia GTX 1050 2GB | 3 × USB 3.0, 1 × USB 2.0, 1 × USB type - C | WiFi ac | čítačka pamäťových kariet | podsvietená klávesnica | Bluetooth | LAN | HDMI, mini display port | webkamera | Windows 10 Home (rozbaleno.cz)

15.6" ASUS MB169B+ (90LM0183-B01170)

15.6" ASUS MB169B+ (90LM0183-B01170)

LCD monitor přenosný, Full HD 1920x1080, IPS, LED, 14ms, 60Hz, 200cd/m2, 600:1, USB 3.0 vstup, Pivot, tmavě šedý  Představujeme vám nejtenčí a nejlehčí USB monitor s Full HD rozlišením a kovovým tělem. Monitor je neuvěřitelně kompaktní a jeho mobilitu oceníte nejenom na cestách. Pouhým připojením k vašemu notebooku pomocí USB kabelu vytvoříte plnohodnotnou pracovní stanici i na hotelovém pokoji. Díky absenci HDMI a síťového kabelu monitor ušetří značné místo na vašem pracovním stole. Dva monitory jsou vždy lepší než jeden.Klíčové vlastnostiNejtenčí a nejlehčí USB monitor s elegantním a kovovým povrchemSnadné připojení jediným USB kabelemIPS panel s uhlopříčkou 15,6 palců a jemným Full HD rozlišenímDisplej s funkcí automatického otáčeníASUS Smart Case - chytré ochranné pouzdro s… (alza.cz)

Notebook Asus T102HA-GR035T, 2v1

Notebook Asus T102HA-GR035T, 2v1

Tenké, ľahké a odolné zariadenie 2v1 notebook / tabliet v kovovom kabáte zo zliatiny horčíka a hliníka. 4jádrový procesor Intel Atom x5-Z8350 (1.44 GHz, TB 1.92GHz), 4GB operačnej pamäte DDR3, dotykový oddeliteľný 10.1 "displej s rozlíšením 1280 x 800 bodov, 64GB eMMC, WiFi ac, Bluetooth, USB, micro USB, micro HDMI, čítačka pamäťových kariet, čítačka odtlačkov prstov, kamera, operačný systém Windows 10 Home. (rozbaleno.cz)

Notebook Asus F542UQ-DM086T šedý

Notebook Asus F542UQ-DM086T šedý

Notebook Asus F542UQ-DM086TVzhledově velmi kvalitně zpracovaný notebook Asus F542UQ-DM086T vás zaujme rovněž svými skvělými parametry a výkonem, který předčí řadu zařízení v dané kategorii. Jedná se o klasický notebook s optickou mechanikou DVD±R/RW. Součástí výbavy tohoto notebooku je operační systém Microsoft Windows 10 Home.  Základní informace o notebookuNotebook pracuje s dvoujádrovým procesorem INTEL Core i5 Kaby Lake, operační pamětí RAM 8 GB a grafickou kartou NVIDIA® GeForce with CUDA®. Díky těmto parametrům zvládá notebook i náročnější úkoly či multitasking. K dispozici je zde velmi rychlé úložiště v podání SSD disku s kapacitou 256 GB. Mile překvapí i výdrž baterie. Toto úložiště je možné rozšířit za pomoci např. externího disku, flash disku či paměťové karty. Notebook pro… (euronics.cz)

Notebook Asus R517NA-GO057T modrý

Notebook Asus R517NA-GO057T modrý

Nenáročný notebook pro každodenní práciChtěli byste mít po ruce praktický počítač, který byste si mohli vzít kdykoliv s sebou a věnovat se práci třeba v kavárně nebo na lavičce v parku? Žádný problém. K dispozici máte širokou paletu notebooků různých cenových kategorií, jež naplní i vaše nejsmělejší potřeby. Jde vám především o surfování po internetu, sledování filmů, hraní her nebo práci s dokumenty? Notebook Asus R517NA-GO057T je pro vás jako vyšitý. Zajišťuje pohodlné pracovní prostředí, respektující dokonce i kontury vašeho těla. Výkonný, kompaktní, se smyslem pro detailCo vás s notebookem Asus R517NA-GO057T čeká? Příjemným překvapením je jednoduchý a elegantní design, který si při svých rozměrech 38,3 x 25,8 x 2,2 cm zachovává maximální účelnost, kde nic důležitého nechybí. Skvělý… (euronics.cz)

Notebook Asus F705NC-BX014T šedý

Notebook Asus F705NC-BX014T šedý

Raději se posaďte, jeho obraz vás doslova položíNad notebooky ve své třídě jednoznačně vyniká hlavně displejem. Ten patří k těm největším, které u přenosných počítačů najdete, má úhlopříčku 17,3". Současně disponuje HD+ rozlišením (1600×900) se 100% sRGB barevným gamutem. Ten zaručuje nádherné realistické barvy. Nastavení obrazu lze pak dále optimalizovat prostřednictvím funkce ASUS Splendid. Uvnitř notebooku správný chod zajišťuje grafická karta Nvidia GeForce with CUDA 810M. Perfektně vyladěné aneb komu čest, tomu AsusMultimediální notebook Asus F705NC-BX014T dovoluje i úpravu zvuku na hardwarové a softwarové úrovni pomocí unikátní technologie ASUS SonicMaster. Počítač se navíc nemusíte bát ani vytížit hrami s nastavením vysoké úrovně detailů. Dvoujádrový procesor INTEL Celeron si s… (euronics.cz)

Notebook Asus Zenbook UX410UA-GV035T

Notebook Asus Zenbook UX410UA-GV035T

notebook | 2jádrový procesor Intel® Core ™ i3-7100U (2.4 GHz) | 4 GB RAM DDR4 SDRAM | 14 "Full HD IPS displej (1920 × 1080 bodov) | integrovaná grafika Intel HD Graphics | disk 1000 GB HDD | bez optickej mechaniky | Wi-Fi ac | Bluetooth | 1 × USB 3.0, 1 × USB - type C, 2 × USB 2.0 | HDMI | webkamera | reproduktory | čítačka pamäťových kariet | operačný systém Windows 10 Home. (rozbaleno.cz)

Notebook Asus F541SA-DM448T bílý

Notebook Asus F541SA-DM448T bílý

Prestižní design s jedinečným výkonemNeuvěřitelný výkon a zároveň jednoduchý vzhled, tyto jedinečné vlastnosti přináší notebook Asus F541SA-DM448T. Okouzlete své přátele svým notebookem a zároveň si užijte, díky těm nejkvalitnějším komponentům, plynulou práci nebo nekonečnou zábavu.  Stvořený pro výkonVysokého výkonu a zároveň maximální spolehlivosti bylo možné dosáhnout jen díky kvalitním komponentům. Notebook Asus F541SA-DM448T je osazen čtyřjádrovým procesorem Intel Pentium N3710 s technologií Braswell. Díky funkci Intel Turbo Boost je pak možné procesor taktovat až na frekvenci 2.56 GHz. Procesor tak společně s 4 GB operační paměti a vysokorychlostním SSD diskem tvoří spolehlivý notebook s širokými možnostmi využití.  O plynulé vykreslování obrazu se stará integrovaný grafický čip… (euronics.cz)

Notebook Asus UX410UA-GV017T šedý

Notebook Asus UX410UA-GV017T šedý

Výjimečně tenký. Nepřetržitý výkon. Zbrusu nový ZenBook UX410 přináší eleganci, sofistikovanost a ohromný výkon v tenkém a lehkém provedení. ZenBook UX410 je vyroben z pevného hliníku zdobeného naším ikonickým motivem se soustřednými kruhy inspirovaným zenovou filosofií a má tloušťku pouhých 18,95 mm. Vzhledem ke své nízké hmotnosti 1,6 kg se snadno přenáší, takže si jej budete moci vzít bez problémů kamkoli a vychutnat si perfektní podání obsahu na jeho ostrém a čistém displeji s úhlopříčkou 14 palců, širokými pozorovacími úhly a 6 mm tenkým rámečkem. ZenBook UX410 využívá nejnovější procesory 7. generace Intel® Core™, výkonné grafické karty a extra rychlá úložiště – nabízí tedy veškerý výkon, který během náročného pracovního dne můžete potřebovat. ZenBook UX410 vám usnadní vše, čemu se… (euronics.cz)

Batoh na notebook Wenger Cobalt 15,6" modrý + DOPRAVA ZDARMA

Batoh na notebook Wenger Cobalt 15,6" modrý + DOPRAVA ZDARMA

Batoh na notebook Wenger Cobalt 15,6" modrý (euronics.cz)

Notebook Asus F550VX-DM604T černý/oranžový

Notebook Asus F550VX-DM604T černý/oranžový

Spolehlivý notebook pro každou příležitostRychlý a spolehlivý notebook Asus F550VX-DM604T je vhodný k hraní her, ale i na každodenní práci.  Disponuje herní grafickou kartou společnosti NVIDIA a procesorem Intel Core, který zaručí plynulý běh všech vašich aplikací.  Samozřejmostí je exkluzivní zvuk SonicMaster a Full HD rozlišení. Praktický a elegantní designNotebook vás ihned zaujme svým vzhledem. Jeho kompaktní rozměry, velice malá hmotnost a malá tloušťka z něj dělají vhodný notebook na cesty. Notebook je osazen precizní grafickou kartou NVIDIA GTX 950M, která je vhodná na hraní nejnovějších počítačových her a procesorem Intel Core i7, který využijete při práci s několika programy najednou.  Přístup k vaším datůmDíky úložišti ASUS WebStorage můžete sdílet soubory s rodinou nebo… (euronics.cz)

Notebook Asus VivoBook 14, X405UA-EB760T

Notebook Asus VivoBook 14, X405UA-EB760T

notebook | 2jádrový procesor Intel® Core ™ i3-6006U (2 GHz) | 4 GB RAM DDR4 SDRAM | 14 "Full HD displej (1920 × 1080 bodov) | integrovaná grafika Intel HD Graphics | disk 500 GB HDD | bez optickej mechaniky | Wi-Fi ac | GLAN | Bluetooth | 1 × USB 3.0, 2 × USB 2.0, 1 × USB - type C | HDMI | webkamera | reproduktory | čítačka pamäťových kariet | operačný systém Windows 10 Home. (rozbaleno.cz)

Notebook Asus VivoBook E403NA-GA002T šedý

Notebook Asus VivoBook E403NA-GA002T šedý

Notebook Asus VivoBook E403NA-GA002T šedý (euronics.cz)

Notebook Asus Zenbook UX410UA-GV035T šedý

Notebook Asus Zenbook UX410UA-GV035T šedý

Výjimečně tenký a lehký – vhodný na cestyAsus přináší model notebooku Zenbook UX410 UA-GV035T, který splňuje vysoká kritéria na design, je neskutečně tenký a lehký a k tomu vysoce spolehlivý.  V tenkém provedení z pevného hliníku s hmotností 1,4 kg a tloušťkou pouhých 18,95 mm se skrývá 2jádrový procesor INTEL Core i3 Kaby Lake, jehož výkon doplňuje 4 GB operační paměti a pevný disk HDD o kapacitě 1 TB s rychlostí otáček 5400 za minutu. Notebook je bez optické mechaniky, přesun dat je možný skrze různé konektory včetně USB 3.1 Type-C. Pro uživatelský komfort je vybaven operačním programem Microsoft Windows 10 Home. Přes den práce na plný výkon, večer zábava o sto šestU ZenBooku UX410 se můžete spolehnout na plný výkon díky nejnovějšímu procesoru 6. generace Intel® Core™, spolu s výkonnou… (euronics.cz)

Notebook Asus VivoBook E12 E203NA-FD021TS

Notebook Asus VivoBook E12 E203NA-FD021TS

Tento konvertibilný notebook má hmotnosť len 1,1 kg a má menšie rozmery ako list papiera A4, čo z neho robí perfektné zariadenie, ktoré je vždy pripravené na cesty - nech ste kdekoľvek, je navrhnutý tak, aby bol tenší, ľahší, funkčnejší a intuitívnejšie ako kedy predtým. Každá podstatná časť tohto konvertibilného notebooku 2-v-1 bola prepracovaná tak, aby vytvorila kompaktný stroj, ktoré ponúka maximálnu flexibilitu. Je to jeden z najlepších notebookov pre tých, ktorí sú stále na cestách. (rozbaleno.cz)

Notebook Asus Zenbook UX430UA-GV226T šedý

Notebook Asus Zenbook UX430UA-GV226T šedý

Vysoké pracovní nasazení i vytříbený designKromě enormní rychlosti, kterou si notebook Zenbook UX430 získá každého, zaujme i svým propracovaným zevnějškem, který můžeme s čistým svědomím zařadit k nejvydařenějším vůbec. Perfektní volbou rovněž byla šedá barva. Co se výkonu týče, tak o ten se primárně stará dvoujádrový procesor INTEL Core i5 Kabe Lake (7200U), jehož frekvence dosahuje až 3,1 GHz. Dalším subjektem, jenž má výkon na starosti, je operační paměť RAM a jejích 8 GB. Stačí si jen vybrat program, Zenbook se o zbytek postaráSchopnost přečíst a přehrát široké množství programů, a to při vší rychlosti a elegantnosti. O to se stará sehraný tandem, jenž tvoří oblíbený Windows 10 Home a sdílená grafická karta Intel, přičemž se jedná o model HD Graphics 620. S notebookem Zenbook UX430 se… (euronics.cz)

Notebook Asus RX410UA-GV170T šedý + dárek

Notebook Asus RX410UA-GV170T šedý + dárek

Efektivita až na prvním místěAsus RX410UA-GV170T patří do kategorie ultrabooků, tenkých, ale mimořádně výkonných zařízení. Disponuje 4GB RAM a dvoujádrovým procesorem INTEL Core i3 Kaby Lake. Bezproblémový start předinstalovaného systému Microsoft Windows 10 Home a plynulý chod veškerých aplikací slibuje rovněž ultra rychlý SSD disk s kapacitou 256 GB. Přeneste si notebook, ne starostiO zobrazení se postará grafická karta HD Graphics 620. Displej notebooku Asus RX410UA-GV170T má úhlopříčku 14" a jemné rozlišení 1920×1080 neboli Full HD, čímž garantuje ostrý obraz ve věrném barevném podání. A zároveň vysokou šetrnost vůči vašemu zraku s antireflexní povrchovou úpravou. Kolik funkcí máš, tolikrát jsi uživatelemPerfektní zážitek z poslechu zaručuje inovativní technologie ASUS SonicMaster… (euronics.cz)

Notebook Asus Zenbook UX410UA-GV024 šedý

Notebook Asus Zenbook UX410UA-GV024 šedý

Notebook Asus Zenbook UX410UA-GV024 šedý (euronics.cz)

Notebook Asus UX490UA-BE033T šedý + dárek

Notebook Asus UX490UA-BE033T šedý + dárek

Malý Asus, který si umí obhájit svoje místoAsus UX490UA-BE033T byl navržen tak, aby v kompaktním těle nabídl všechny výhody notebooku ve velikosti 14". Tento Notebook dokázal spojit malé rozměry a vysoký výkon absolutně bez kompromisů. Podařil se i design, kovové tělo působí jednak velmi nadčasově. A jednak je hliníková slitina až o 50 % pevnější než jiné podobné materiály. Její životnost byla ostatně prověřena v leteckém průmyslu. Vzneste se na křídlech vysokého výkonuByla by ho ostatně škoda, notebook Asus UX490UA- BE033T nabízí extra výkonný dvoujádrový procesor INTEL Core i5 Kaby Lake a 8 GB RAM. Proto zvládne plynulé spouštění i hardwarově náročných aplikací. Přispěje k tomu i SSD disk s kapacitou 256 GB. Na načítání operačního systému Microsoft Windows 10 Home už nebude nutné… (euronics.cz)

Notebook Asus VivoBook 15 X510UA-BQ573T

Notebook Asus VivoBook 15 X510UA-BQ573T

ASUS VivoBook je perfektnou kombináciou krásy a výkonu. VivoBook 15 má operačný systém Windows 10 a je poháňaný procesorom 7. generácie Intel® Core ™ s pamäťou až 16 GB RAM a voliteľnou grafickou kartou NVIDIA® GeForce® 940MX. Môže sa pochváliť dizajnom s dvojitou možnosťou ukladania, ktorý kombinuje rýchle dátové prenosy SSD s veľkými kapacitami pevného disku. Je to ideálny notebook pre každodennú prácu a zábavu. ASUS VivoBook 15 je tenší a ľahší ako kedy predtým. Váži iba 1,5kg a je neuveriteľne tenký v profile, len 19,4mm! Notebook pre každodenné bežné používanie o váhe a kompaktonosti ultrabooku. (rozbaleno.cz)

Notebook Asus VivoBook 14 (X405UA-EB760T)

Notebook Asus VivoBook 14 (X405UA-EB760T)

notebook | 2jádrový procesor Intel® Core ™ i3-6006U (2 GHz) | 4 GB RAM DDR4 SDRAM | 14 "Full HD displej (1920 × 1080 bodov) | integrovaná grafika Intel HD Graphics | disk 500 GB HDD | bez optickej mechaniky | Wi-Fi ac | GLAN | Bluetooth | 1 × USB 3.0, 2 × USB 2.0, 1 × USB - type C | HDMI | webkamera | reproduktory | čítačka pamäťových kariet | operačný systém Windows 10 Home. (rozbaleno.cz)

Notebook Asus ROG GL502VM-FY165T černý

Notebook Asus ROG GL502VM-FY165T černý

ASUS ROG Strix GL502VMS notebookem ROG Strix GL502VM od Asusu si můžete splnit herní sny i pracovat v náročných programech. Nabízí 15,6palcovou pracovní plochu a vysoký výkon, jehož garancí je využití procesoru Intel Core i7-7700HQ se čtyřmi jádry v kombinaci se samostatnou grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB GDDR5) a štědrou 16GB operační pamětí. Obrovský prostor pro data přitom přináší 1 000GB pevný disk, zatímco reakce systému urychluje 256GB SSD. Výsledkem je, že u vás nezpomalí ani ty nejnáročnější činnosti. Samozřejmostí je v podání Asusu vyspělý systém chlazení či skvělá klávesnice se zvýrazněnými herními klávesami, podsvícením i numerickou částí pro snadnější psaní. Stejně tak se můžete spolehnout na propracovanou konektorovou výbavu, díky níž budete připraveni na vše… (euronics.cz)

Notebook Asus TUF Gaming (FX705DY-AU017T)

Notebook Asus TUF Gaming (FX705DY-AU017T)

Herný notebook radu TUF Gaming je do detailov premyslený tak, aby ste si všetky hry aj filmy užili na maximum. Tešiť sa môžete na lepší výkon a energetickú účinnosť, ergonomickú klávesnicu so špeciálnym podsvietením alebo na minimálnu sekanie systému. Prepracovaný je aj zvuk, ktorý je na naozaj vysokej úrovni alebo chladenie celého prístroja, s ktorým môžete hrať celý deň tie najnáročnejšie hry bez obáv zo zbytočného prehrievania. Výsledný produkt bol skontrolovaný vojenskými testy, v ktorých bez problémov uspel, a tak sa pozeráte na skutočného šampióna medzi notebookmi. (rozbaleno.cz)

Notebook Asus VivoBook Max (X541NA-DM511T)

Notebook Asus VivoBook Max (X541NA-DM511T)

Notebook - 15.6 "Full HD displej (1920 × 1080) | 4jádrový procesor Intel Pentium® N4200 (až 2,5 GHz) | 4GB RAM DDR3 | 1000 GB HDD | integrovaná grafická karta Intel HD Graphics | 3 × USB (1 × 3.0 / 3.1, 1 × 3.1 - Type C, 1 × 2.0) | bez optickej mechaniky | HDMI | VGA | GLAN | WiFi | Bluetooth | čítačka pamäťových kariet | webkamera | Windows 10 Home (rozbaleno.cz)

Notebook Asus VivoBook E402NA, E402NA-GA167T

Notebook Asus VivoBook E402NA, E402NA-GA167T

Notebook - 14 "HD displej (1366 × 768) | 2jádrový procesor Intel Celeron N3350 (1,1 GHz, TB 2,4 GHz) | 4GB RAM DDR3 | 32GB eMMC | integrovaná grafická karta Intel HD Graphics | 3 × USB (1 × 3.0 / 3.1, 1 × 3.1 - Type C, 1 × 2.0) | HDMI | Bluetooth | GLAN | WiFi ac | čítačka pamäťových kariet | webkamera | bez optickej mechaniky | Windows 10 Home . (rozbaleno.cz)

Batoh na notebook PORT DESIGNS pro 15,6“ notebook a 10,1“ tablet…

Batoh na notebook PORT DESIGNS pro 15,6“ notebook a 10,1“ tablet černý + DOPRAVA ZDARMA

Batoh na notebook PORT DESIGNS pro 15,6“ notebook a 10,1“ tablet černý (euronics.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít