Astrid lindgrenová (978-80-88276-14-2)

Produkt Astrid lindgrenová (978-80-88276-14-2) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Astrid lindgrenová (978-80-88276-14-2) upraviť a produkt hľadať znova.

Astrid Lindgrenová (978-80-88276-14-2)

Astrid Lindgrenová (978-80-88276-14-2)
Detail

Kniha - autor Agnes-Margrethe Bjorvandová; Lisa Aisato, 108 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Tohle je kniha o astrid Lindgrenové – nejlepší spisovatelce na světě! Alespoň podle názoru mnoha generací dětí i jejich rodičů… Můžete ji číst mnoha způsoby. Například úplně normálně od začátku až do konce. Pak se dozvíte hodně o tom, co Astrid zažila, když byla dítě, dívka v pubertě, dospělá žena a stařenka. Nebo si knížkou můžete listovat, dívat se na překrásné obrázky a z textu si sem tam něco vyzobnout. Dovoleno je cokoli! Knížka vypráví o životě Astrid Lindgrenové a trochu i o jejích knihách a filmech... Jako malá bydlela se svými milujícími rodiči a třemi sourozenci na statku a na tomhle bydlení byla podle ní vůbec nejlepší příroda. V okolí se rozkládaly louky, kde se pásla zvířata, rostly tu květiny a ovocné stromy a krásně zpívali ptáci. Nedaleko pak tekla řeka, ve které se děti s oblibou koupaly. Stál tu taky nejlepší šplhací strom na světě: byl... (alza.cz)

Podobné produkty ako Astrid Lindgrenová (978-80-88276-14-2) , Astrid lindgrenová (978-80-88276-14-2)

Astrid Lindgrenová: Válečné deníky 1939-1945 - Astrid Lindgrenová

Astrid Lindgrenová: Válečné deníky 1939-1945 - Astrid Lindgrenová
Detail

Deníky astrid Lindgrenové vyšly poprvé loni ve Švédsku a okamžitě se staly senzací. Text překypuje hlubokým smutkem i strachem, zároveň však slavnou spisovatelku dětských knih představuje jako přesvědčenou humanistku, která si odvážně, s humorem a láskou stojí za svými názory. Její deník je tak komentářem k dobovým událostem i osobním záznamem toho, jak dramatické světové události ovlivňují životy nás všech. Kniha je bohatě ilustrována fotogra?emi deníkových listů a řadou dosud nepublikovaných snímků z rodinného života. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Astrid Lindgrenová: Válečné deníky 1939-1945 - Astrid Lindgrenová , Obliekame španielske bábiky ines (978-80-88276-27-2)

Kajsa Nebojsa - Astrid Lindgrenová

Kajsa Nebojsa - Astrid Lindgrenová
Detail

Přesvědčte se, že i ti, kteří se na první pohled mohou zdát jako malí a nenápadní a vůbec nepřipomínat hrdiny, takoví být vůbec být nemusí… Zjistěte, proč se Kajse říká Nebojsa. Kdo zkrotil zdivočelého býka. A jak dopadli věční soupeři Albín a Stig. O nich a mnoha dalších je tahle povídková knížka, která v příbězích střídá smích i pláč, dobrodružství i okouzlení… (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kajsa Nebojsa - Astrid Lindgrenová , Obliekame francúzske bábiky emma (978-80-88276-30-2)

Třikrát detektiv Kalle - Astrid Lindgrenová

Třikrát detektiv Kalle - Astrid Lindgrenová
Detail

Detektiv Kalle se vrací! A s ním ke všemu odhodlané a vždy ve střehu Bílé růže – Eva-Lotta a Anders. Velký pátrač s kamarády hodlá vyřešit tři zapeklité případy: loupež, vraždu a únos. To vše se totiž odehrálo v městečku Lillköpingu a zdá se, že místní policie je v koncích. A tak nezbývá, než aby se pátrání ujal mistr detektiv Kalle Blomkvist. Souborné vydání tří knih: Detektiv Kalle má podezření, Svěřte případ Kallovi, Kalle Blomkvist zasahuje. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Třikrát detektiv Kalle - Astrid Lindgrenová , Velká knížka hasiči pro malé vypravěče (978-80-88276-69-2)

Bratři Lví srdce - Astrid Lindgrenová

Bratři Lví srdce - Astrid Lindgrenová
Detail

Krásný, nevídaný, strhující příběh odvahy, cti a věrného přátelství, které zvítězilo nad smrtí, zradou a nenávistí, prožili sourozenci Jonatán a Karel zvaný Suchárek. Až ho dočtete, pochopíte, že oba jsou skutečně hodni jména bratři Lví srdce. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bratři Lví srdce - Astrid Lindgrenová , Kočky v akci!: neuvěřitelné kočičí příběhy (978-80-88276-56-2)

Karkulín ze střechy - Astrid Lindgrenová

Karkulín ze střechy - Astrid Lindgrenová
Detail

V úplně obyčejné ulici ve Stockholmu, v úplně obyčejném domě bydlí úplně obyčejná rodina Svantessonových. Obyčejný tatínek, obyčejná maminka a tři docela obyčejné děti Albert, Bety a Ben. Nahoře v domečku za komínem však přece jen někdo neobyčejný žije – Karkulín ze střechy. A kdože to vlastně je? Ten malý, neodolatelný chlubílek a nenasyta, polopohádkový človíček, který umí létat ve vzduchu a provádí samé neuvěřitelné věci? Otevřete tuhle knížku a poznáte ho sami! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Karkulín ze střechy - Astrid Lindgrenová , Rudyard kipling o zvířátkách: veršované bajky (978-80-88276-98-2)

Skřítek Nils - Astrid Lindgrenová - audiokniha

Skřítek Nils - Astrid Lindgrenová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Poslechněte si soubor dosud nevydaných nezapomenutelných dobrodružství od astrid Lindgrenové – osm neobyčejných příběhů o dětech a jejich kamarádech z pohádkového světa. O skřítkovi, který umí kohokoliv zvětšit či zmenšit, o nudící se princezně, kterou teprve malá holčička naučí si hrát, nebo o Petrovi, který nevěří na lupiče, ale musí před nimi uhájit babiččin náhrdelník. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Skřítek Nils - Astrid Lindgrenová - audiokniha , Haló, město! (978-80-88276-12-8)

Astrid Lindgrenová - Bjorvandová Agnes-Margrethe

Astrid Lindgrenová - Bjorvandová Agnes-Margrethe
Detail

Tohle je kniha o astrid Lindgrenové – nejlepší spisovatelce na světě! Alespoň podle názoru mnoha generací dětí i jejich rodičů… Můžete ji číst mnoha způsoby. Například úplně normálně od začátku až do konce. Pak se dozvíte hodně o tom, co Astrid zažila, když byla dítě, dívka v pubertě, dospělá žena a stařenka. Nebo si knížkou můžete listovat, dívat se na překrásné obrázky a z textu si sem tam něco vyzobnout. Dovoleno je cokoli! Knížka vypráví o životě Astrid Lindgrenové a trochu i o jejích knihách a filmech... Jako malá bydlela se svými milujícími rodiči a třemi sourozenci na statku a na tomhle bydlení byla podle ní vůbec nejlepší příroda. V okolí se rozkládaly louky, kde se pásla zvířata, rostly tu květiny a ovocné stromy a krásně zpívali ptáci. Nedaleko pak tekla řeka, ve které se děti s oblibou koupaly. Stál tu taky nejlepší šplhací strom na světě: byl veliký a měl tlustý kmen s dutinou. Do dutiny se dalo slézt a schovat se v ní. Na šplhacím stromě měly hnízdo sovy, proto mu říkali soví strom. Astridin starší bratr několikrát provedl pěknou rošťárnu: místo sovích vajíček podstrčil do hnízda vejce slepičí. Sovy na nich seděly a seděly a najednou se jim vyklubala žlutá kuřátka! Že vám to něco připomíná? Není divu – vždyť spoustu toho, o čem Astrid Lindgrenová psala, také sama zažila. Nosila v sobě moc a moc příběhů a díky této překrásné knížce může poodhalit tajemství toho, odkud se vzala všechna ta úžasná dobrodružství dětí z Bullerbynu, Pipi Dlouhé punčochy, Karkulína ze střechy, loupežnické dcery Ronji a mnoha dalších hrdinů. Astrid Lindgrenová říkala: "Existují lidé, kteří čtou rádi, a pak lidé, kteří knihu nikdy neotevřou." Pokud patříte mezi ty, co čtou rádi, je jisté, že se nebudete nikdy nudit – a s touhle knížkou už vůbec ne! (patro.cz)

Podobné produkty ako Astrid Lindgrenová - Bjorvandová Agnes-Margrethe

My z ostrova Saltkrakan - Astrid Lindgrenová

My z ostrova Saltkrakan - Astrid Lindgrenová
Detail

Nešikovný pan spisovatel Melker se syny Pellem, Niklasem, Johanem a dcerou Malin se rozhodnou opustit parný Stockholm. Léto chtějí prožít na ostrůvku Saltkrakan, obklopeni mořem, skalisky a mořskými ptáky. Ne že by ostrov byl opuštěný, žije na něm asi dvacítka domorodců a několik letních hostů. A obyvatelé ostrova jsou nesporně zajímaví, ať už jsou to sestry Teddy a Freddy, věčná povídalka Stina a všudypřítomná mudrlantka Tjorven. O zábavu a dobrodružství je tedy postaráno! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako My z ostrova Saltkrakan - Astrid Lindgrenová , Haló, tam dole! (978-80-88276-13-5)

Pipi Dlouhá punčocha - Astrid Lindgrenová - audiokniha

Pipi Dlouhá punčocha - Astrid Lindgrenová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Pipi má nevšední jméno, chování i vzezření a navíc bydlí sama bez rodičů v domku na okraji města. Přijměte spolu s jejími kamarády Anitou a Tomíkem pozvání k mnohým dobrodružstvím. Pohádka je doplněna písničkami. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pipi Dlouhá punčocha - Astrid Lindgrenová - audiokniha , Jedeme na farmu (978-80-88276-81-4)

Bratři Lví srdce - Astrid Lindgrenová - audiokniha

Bratři Lví srdce - Astrid Lindgrenová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Krásný, nevídaný a strhující příběh odvahy, cti a především věrného přátelství, které zvítězilo nad smrtí, zradou a nenávistí, prožili sourozenci Jonatán a Karel zvaný Suchárek. Až si ho poslechnete, pochopíte, že oba jsou skutečně hodni jména bratři Lví srdce. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bratři Lví srdce - Astrid Lindgrenová - audiokniha , Zánik (978-80-89873-14-2)

Bratři Lví srdce - Astrid Lindgrenová - audiokniha

Bratři Lví srdce - Astrid Lindgrenová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Krásný, nevídaný a strhující příběh odvahy, cti a především věrného přátelství, které zvítězilo nad smrtí, zradou a nenávistí, prožili sourozenci Jonatán a Karel zvaný Suchárek. Až si ho poslechnete, pochopíte, že oba jsou skutečně hodni jména bratři Lví srdce. astrid Lindgrenová (1907 - 2002) rodným jménem Astrid Anna Emilia Ericssonová byla velmi úspěšná švédská autorka knih pro děti. Mimo příběhy pro děti psala i romány, povídky, divadelní hry, poezii, filmové a divadelní scénáře. Její knihy byly přeloženy do 70 jazyků ve více než 100 zemích po celém světě. V roce 1958 jí byla udělena Cena Hanse Christiana Andersena, která je považována za nejvyšší možné ocenění autorů dětských knih. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bratři Lví srdce - Astrid Lindgrenová - audiokniha , Adidas astrid

Pipi Dlouhá punčocha - Astrid Lindgrenová - audiokniha

Pipi Dlouhá punčocha - Astrid Lindgrenová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Pipi má nevšední jméno, chování i vzezření a navíc bydlí sama bez rodičů v domku na okraji města. Přijměte spolu s jejími kamarády Anitou a Tomíkem pozvání k mnohým dobrodružstvím. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pipi Dlouhá punčocha - Astrid Lindgrenová - audiokniha , Astrid retinol

Vánoce v Bullerbynu - Astrid Lindgrenová - audiokniha

Vánoce v Bullerbynu - Astrid Lindgrenová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Kniha Děti z Bullerbynu je již dlouho světovou klasikou a stále nepřestává slavit úspěch. Stejně tak si oblíbili čeští posluchači stejnojmennou audio verzi knihy, na které vybrané příběhy vypráví Libuše Šafránková. Pro její úspěch jsme připravili další pokračování, opět s hlasem Libuše Šafránkové, tentokrát však vypráví příběhy ze zimního Bullerbynu. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vánoce v Bullerbynu - Astrid Lindgrenová - audiokniha , Obliekame britské bábiky kate (978-80-88276-29-6)

Děti z Bullerbynu - Astrid Lindgrenová - audiokniha

Děti z Bullerbynu - Astrid Lindgrenová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Světová klasika, která stále nepřestává slavit u dětí úspěch! Na tomto CD najdete výběr nejlepších příběhů z knihy oblíbené švédské autorky astrid Lingrenové - Děti z Bullerbynu. Příjemné vyprávění Libuše Šafránkové doprovází veselá, rozpustilá a místy zasněná hudba. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Děti z Bullerbynu - Astrid Lindgrenová - audiokniha , Praha: puzzle - omalovánky - kvízy (978-80-88276-53-1)

Ronja, dcera loupežníka - Astrid Lindgrenová - audiokniha

Ronja, dcera loupežníka - Astrid Lindgrenová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Starý hrad na strmém kopci, obklopený kouzelným lesem, obývá rod loupežníků, vedený Mattisem a jeho ženou Lovisou. Jedné dramatické noci se Mattisovi a Lovise narodila dcerka Ronja. A právě tuto noc udeřil do hradu blesk a rozťal hrad průrvou na dvě poloviny. Do druhé oddělené poloviny hradu se nastěhuje jiný rod loupežníků, vedený Borkem, který má s ženou Undisou syna Birka. Oba loupežnické rody se hluboce nenávidí. Birk a Ronja se však spřátelí a rozhodnou se změnit život všech ve vlídnou spolupráci. Tajemný les obývají pohádkové bytosti: skřítkové, šedivíci a čumbrci i divoké větrnice. Do tohoto kouzelného lesa se obě děti vydají bydlet samostatně v Medvědí jeskyni. S pomocí loupežníka Pleška, ale i pohádkových bytostí se nakonec dětem jejich přání vyplní. Spolu s Pipi Dlouhou punčochou patří Ronja, dcera loupežníka, k nejoblíbenějším dětským knihám proslulé švédské autorky astrid Lindgrenové. Pro Český rozhlas nastudoval dramatizaci této pohádky v roce 1989 režisér Karel Weinlich s Rudolfem Hrušínským v roli vypravěče. Role Ronji a Birka svěřil dětským interpretům Ireně Jeřábkové a Tomáši Longovi. Mistrovsky zvládnutou atmosféru pohádkového světa divokých větrnic, čumbrků a šedivíků i nevázaného života loupežníků umocňuje dramatická hudba a klidný rozjímavý vypravěčský tón Rudolfa Hrušínského. Dětští hrdinové Birk a Ronja vítězí nad nepřátelstvím dvou loupežnických rodů v pohádkovém lese, obývaném skřítky, šedivíky, čumbrky a větrnicemi! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ronja, dcera loupežníka - Astrid Lindgrenová - audiokniha , Obliekame indiánske bábiky aponi (978-80-88276-26-5)

Astrid Lindgrenová - Lisa Aisato, Bjorvandová Agnes-Margrethe

Astrid Lindgrenová - Lisa Aisato, Bjorvandová Agnes-Margrethe
Detail

Tohle je kniha o astrid Lindgrenové - nejlepší spisovatelce na světě! Alespoň podle názoru mnoha generací dětí i jejich rodičů. Můžete ji číst mnoha způsoby. Například úplně normálně od začátku až do konce. Pak se dozvíte hodně o tom, co Astrid zažila, když byla dítě, dívka v pubertě, dospělá žena a stařenka. Nebo si knížkou můžete listovat, dívat se na překrásné obrázky a z textu si sem tam něco vyzobnout. Dovoleno je cokoli! Knížka vypráví o životě Astrid Lindgrenové a trochu i o jejích knihách a filmech. Jako malá bydlela se svými milujícími rodiči a třemi sourozenci na statku a na tomhle bydlení byla podle ní vůbec nejlepší příroda. V okolí se rozkládaly louky, kde se pásla zvířata, rostly tu květiny a ovocné stromy a krásně zpívali ptáci. Nedaleko pak tekla řeka, ve které se děti s oblibou koupaly. Stál tu taky nejlepší šplhací strom na světě: byl veliký a měl tlustý kmen s dutinou. Do dutiny se dalo slézt a schovat se v ní. Na šplhacím stromě měly hnízdo sovy, proto mu říkali soví strom. Astridin starší bratr několikrát provedl pěknou rošťárnu: místo sovích vajíček podstrčil do hnízda vejce slepičí. Sovy na nich seděly a seděly a najednou se jim vyklubala žlutá kuřátka! Že vám to něco připomíná? Není divu - vždyť spoustu toho, o čem Astrid Lindgrenová psala, také sama zažila. Nosila v sobě moc a moc příběhů a díky této překrásné knížce může poodhalit tajemství toho, odkud se vzala všechna ta úžasná dobrodružství dětí z Bullerbynu, Pipi Dlouhé punčochy, Karkulína ze střechy, loupežnické dcery Ronji a mnoha dalších hrdinů. Astrid Lindgrenová říkala: Existují lidé, kteří čtou rádi, a pak lidé, kteří knihu nikdy neotevřou. Pokud patříte mezi ty, co čtou rádi, je jisté, že se nebudete nikdy nudit - a s touhle knížkou už vůbec ne! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Astrid Lindgrenová - Lisa Aisato, Bjorvandová Agnes-Margrethe , Farma: puzzle - omalovánky - kvízy (978-80-88276-54-8)

My z ostrova Saltkrakan - Astrid Lindgrenová - audiokniha

My z ostrova Saltkrakan - Astrid Lindgrenová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Nešikovný pan spisovatel Melker se syny Pellem, Niklasem, Johanem a dcerou Malin se rozhodnou opustit parný Stockholm. Léto chtějí prožít na ostrůvku Saltkrakan, obklopeni mořem, skalisky a mořskými ptáky. Ne že by ostrov byl opuštěný, žije na něm asi dvacítka domorodců a několik letních hostů. A obyvatelé ostrova jsou nesporně zajímaví, ať už jsou to sestry Teddy a Freddy, věčná povídalka Stina a všudypřítomná mudrlantka Tjorven. O zábavu a dobrodružství je tedy postaráno! astrid Lindgrenová (1907 - 2002) Astrid Lindgrenová byla švédská spisovatelka, autorka dětské literatury. Dětství a mládí prožila ve Vimmerby na jihu Švédska v kraji Smaaland. Pracovala zprvu v redakci regionálních novin. V devatenácti letech odešla do Stockholmu. Zde absolvovala školu pro sekretářky a dostala práci v advokátní kanceláři. Později se provdala a starala se o dvě děti. Vyprávěla jim vymyšlené pohádky, které si postupně zapisovala a tak se z ní stala spisovatelka. Jana Štvrtecká (1971) Vystudovala gymnázium Břeclav a JAMU. Nyní je členkou Mahenova divadla Brno. 4Pracuje i v dabingu ( Komisař Rex, Klinika, Doktor z hor, Pohotovost, Divoká kočka, Plameny vášně, Scary movie 3, Bratz, 8 žen, Rosmary má dětátko, Horká čokoláda, Baba na zabití, Frida, Devět rukojmí, Dallas, Pobřežní hlídka, Akta x, Rodinná válka, Nikdy to nevzdávej, Ženy v balíku, Tatínkův andílek). V ČT komentuje pořad Kuchařská pohotovost a na PRIMĚ Autosalon. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako My z ostrova Saltkrakan - Astrid Lindgrenová - audiokniha , Stromy neuprchnou (978-80-87864-14-2)

My z ostrova Saltkrakan - Astrid Lindgrenová - audiokniha

My z ostrova Saltkrakan - Astrid Lindgrenová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Nešikovný pan spisovatel Melker se syny Pellem, Niklasem, Johanem a dcerou Malin se rozhodnou opustit parný Stockholm. Léto chtějí prožít na ostrůvku Saltkrakan, obklopeni mořem, skalisky a mořskými ptáky. Ne že by ostrov byl opuštěný, žije na něm asi dvacítka domorodců a několik letních hostů. A obyvatelé ostrova jsou nesporně zajímaví, ať už jsou to sestry Teddy a Freddy, věčná povídalka Stina a všudypřítomná mudrlantka Tjorven. O zábavu a dobrodružství je tedy postaráno! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako My z ostrova Saltkrakan - Astrid Lindgrenová - audiokniha , 14.december (978-80-8202-176-2)

Kajsa Nebojsa - Lindgrenová Astrid

Kajsa Nebojsa - Lindgrenová Astrid
Detail

Proč se Kajse říká Nebojsa? Kdo zkrotil zdivočelého býka? A jak dopadli věční soupeři Albín a Stig? O nich a mnoha dalších kamarádech je tahle povídková knížka. Na první pohled se zdají malí hrdinové nenápadní, ale sami poznáte, že obyčejní vůbec nejsou. V příbězích se střídá smích i pláč, dobrodružství i okouzlení – jak to umí jedinečná astrid Lindgrenová. (patro.cz)

Podobné produkty ako Kajsa Nebojsa - Lindgrenová Astrid , Země změn (978-80-88346-14-2)

Obliekame francúzske bábiky EMMA (978-80-88276-30-2)

Obliekame francúzske bábiky EMMA (978-80-88276-30-2)
Detail

Omalovánky Kreatívne maľovanky, vzory, samolepky… tieto knižky obsahujú všetko potrebné na vytváranie nespočítateľných modelov podľa módy jednotlivých kultúr. Tradíciami inšpirované námety podnecujú fantáziu a pritom sa deti dozvedia aj pár zaujímavých informácií navyše! Ako bývajú ich vrstovníci z blízkych i vzdialených krajín, ako sa učia a zabávajú, na akých špecialitách si pochutnávajú. Vydajte sa na objaviteľské výpravy do vzdialených kútov sveta! 10 stránok informácií, 4 listy samolepiek, 72 strán maľovaniek (alza.cz)

Podobné produkty ako Obliekame francúzske bábiky EMMA (978-80-88276-30-2) , Stavby nad a pod zemí (978-80-88276-71-5)

Obliekame španielske bábiky INES (978-80-88276-27-2)

Obliekame španielske bábiky INES (978-80-88276-27-2)
Detail

Omalovánky Kreatívne maľovanky, vzory, samolepky… tieto knižky obsahujú všetko potrebné na vytváranie nespočítateľných modelov podľa módy jednotlivých kultúr. Tradíciami inšpirované námety podnecujú fantáziu a pritom sa deti dozvedia aj pár zaujímavých informácií navyše! Ako bývajú ich vrstovníci z blízkych i vzdialených krajín, ako sa učia a zabávajú, na akých špecialitách si pochutnávajú. Vydajte sa na objaviteľské výpravy do vzdialených kútov sveta! 10 stránok informácií, 4 listy samolepiek, 72 strán maľovaniek (alza.cz)

Podobné produkty ako Obliekame španielske bábiky INES (978-80-88276-27-2) , Emma & paříž: město plné samolepek (978-80-88276-94-4)

Vánoční večírek Pipi Dlouhé punčochy - Astrid Lindgrenová - audiokniha

Vánoční večírek Pipi Dlouhé punčochy - Astrid Lindgrenová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,První audio vydání nově nalezeného textu astrid Lindgrenové. Už jste to slyšeli? Pipi Dlouhá punčocha pořádá rozloučení s Vánocemi a všechny děti srdečně zve! Smrk je krásně nazdobený a hned vedle stojí domeček ze sněhu. Uvnitř už je spousta dětí, dortů a zábavy. Ale venku ještě někdo čeká… Nejlepší bude jít se tam honem podívat, protože všechno, co Pipi vymyslí, je chytré a báječné! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vánoční večírek Pipi Dlouhé punčochy - Astrid Lindgrenová - audiokniha , Rosa & lisabon: město plné samolepek (978-80-88276-95-1)

Vánoční večírek Pipi Dlouhé punčochy - Astrid Lindgrenová - audiokniha

Vánoční večírek Pipi Dlouhé punčochy - Astrid Lindgrenová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,První audio vydání nově nalezeného textu astrid Lindgrenové. Už jste to slyšeli? Pipi Dlouhá punčocha pořádá rozloučení s Vánocemi a všechny děti srdečně zve! Smrk je krásně nazdobený a hned vedle stojí domeček ze sněhu. Uvnitř už je spousta dětí, dortů a zábavy. Ale venku ještě někdo čeká… Nejlepší bude jít se tam honem podívat, protože všechno, co Pipi vymyslí, je chytré a báječné! Astrid Lindgrenová (1907 - 2002) Astrid Lindgrenová byla švédská spisovatelka, autorka dětské literatury. Dětství a mládí prožila ve Vimmerby na jihu Švédska v kraji Smaaland. Pracovala zprvu v redakci regionálních novin. V devatenácti letech odešla do Stockholmu. Zde absolvovala školu pro sekretářky a dostala práci v advokátní kanceláři. Později se provdala a starala se o dvě děti. Vyprávěla jim vymyšlené pohádky, které si postupně zapisovala a tak se z ní stala spisovatelka. Klára Oltová Sedláčková (1976) Klára Sedláčková je česká herečka, dabérka. Absolvovala JAMU v Brně. Dostala angažmá v Divadle v Dlouhé v Praze. V televizi účinkovala v inscenacích Draculův švagr a Vše pro firmu (obě v režii K. Smyczka). Role Dívky ve filmu Kytice je jejím filmovým debutem. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Vánoční večírek Pipi Dlouhé punčochy - Astrid Lindgrenová - audiokniha , Fllös astrid (8595238811068)

Já ještě nechci jít spát - Astrid Lindgrenová - audiokniha

Já ještě nechci jít spát - Astrid Lindgrenová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Poslechněte si hned tři veselé, prosté, ale kouzelné příběhy! Je to s Lassem trápení! Je mu už pět let, ale každý večer zlobí maminku: Já ještě nechci jít spát! Já chci taky sourozence, říká Petr rodičům a těší se, že si s ním užije spoustu radovánek. Ale ouha! Do rodiny sice přibude sestřička Lena, ovšem se stále křičícím miminkem není vůbec žádná zábava. Já chci taky do školy, opakuje Lena, když už je větší a z Petra je prvňáček. Vždyť tolik touží vědět, jak přesně to ve škole vypadá! Jak to vše dopadne? astrid Lindgrenová (1907 - 2002) rodným jménem Astrid Anna Emilia Ericssonová byla velmi úspěšná švédská autorka knih pro děti. Mimo příběhy pro děti psala i romány, povídky, divadelní hry, poezii, filmové a divadelní scénáře. Její knihy byly přeloženy do 70 jazyků ve více než 100 zemích po celém světě. V roce 1958 jí byla udělena Cena Hanse Christiana Andersena, která je považována za nejvyšší možné ocenění autorů dětských knih. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Já ještě nechci jít spát - Astrid Lindgrenová - audiokniha , Astrid bio retinol

Doprava nad a pod zemí (978-80-88276-72-2)

Doprava nad a pod zemí (978-80-88276-72-2)
Detail

Kniha - autor Igor Lange, 20 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Existuje tolik nejrůznějších dopravních prostředků! A každý z nich má jiný úkol. Některá vozidla mají kola a jezdí po silnicích, jiná se posunují vpřed či vzad po kovových pásech, a některá se umějí dokonce vznést a létat! Prostřednictvím této knížky se seznámíte s mnohými z nich. Zavítáte na letiště, prosvištíte dálnicí a navštívíte nádraží. Hurá, jedeme! (alza.cz)

Podobné produkty ako Doprava nad a pod zemí (978-80-88276-72-2) , Samoopalovací krém astrid

Bratři Lví srdce - Lindgrenová Astrid

Bratři Lví srdce - Lindgrenová Astrid
Detail

Krásný, nevídaný, strhující příběh odvahy, cti a věrného přátelství, které zvítězilo nad smrtí, zradou a nenávistí, prožili sourozenci Jonatán a Karel zvaný Suchárek. Až ho dočtete, pochopíte, že oba jsou skutečně hodni jména bratři Lví srdce. (patro.cz)

Podobné produkty ako Bratři Lví srdce - Lindgrenová Astrid , Vzpomínky námořníka 2. (978-80-87657-14-0)

Deti z Bullerbynu - Lindgrenová Astrid

Deti z Bullerbynu - Lindgrenová Astrid
Detail

Všetky dobrodružstvá slávnej „šestky" z Bullerbynu v jednom zväzku (My všetky deti z Bullerbynu, Oslavy v Bullerbyne, Veselo je v Bullerbyne). V malej švédskej osade Bullerbyn sú len tri gazdovstvá – Severné, Stredné a Južné. Žijú tu tri rodiny, v ktorých je šesť detí, traja chlapci a tri dievčatá. Lasse, Bosse, Lisa, Olle, Anna a Britta prežívajú v krásnej prírode dni plné drobných, ale o to významnejších radostí, bezstarostných hier, detských šarvátok a hádok. Zabrať dostávajú aj skutočné priateľstvá. (patro.cz)

Podobné produkty ako Deti z Bullerbynu - Lindgrenová Astrid , Pohádky z chaloupky (978-80-86014-14-2)

Ronja, dcera loupežníka - Lindgrenová Astrid

Ronja, dcera loupežníka - Lindgrenová Astrid
Detail

Starý hrad na strmém kopci, obklopený kouzelným lesem, obývá rod loupežníků, vedený Mattisem a jeho ženou Lovisou. Jedné dramatické noci se Mattisovi a Lovise narodí dcerka Ronja. A právě tuto noc udeří do hradu blesk a rozetne hrad průrvou na dvě poloviny. Do druhé oddělené poloviny hradu se nastěhuje jiný rod loupežníků, vedený Borkem, který má s ženou Undisou syna Birka. Oba loupežnické rody se hluboce nenávidí. Birk a Ronja se však spřátelí a rozhodnou se změnit život všech ve vlídnou spolupráci. Tajemný les obývají pohádkové bytosti: skřítkové, šedivíci a čumbrci i divoké větrnice. Do tohoto kouzelného lesa se obě děti vydají bydlet samostatně v Medvědí jeskyni. S pomocí loupežníka Pleška, ale i pohádkových bytostí se nakonec dětem jejich přání vyplní. Spolu s Pipi Dlouhou punčochou patří Ronja, dcera loupežníka k nejoblíbenějším dětským knihám proslulé švédské autorky astrid Lindgrenové. Pro Český rozhlas nastudoval dramatizaci této pohádky v roce 1989 režisér Karel Weinlich s Rudolfem Hrušínským v roli vypravěče. Role Ronji a Birka svěřil dětským interpretům Ireně Jeřábkové a Tomáši Longovi. Mistrovsky zvládnutou atmosféru pohádkového světa divokých větrnic, čumbrků a šedivíků i nevázaného života loupežníků umocňuje dramatická hudba a klidný rozjímavý vypravěčský tón Rudolfa Hrušínského. Dětští hrdinové Birk a Ronja vítězí nad nepřátelstvím dvou loupežnických rodů v pohádkovém lese, obývaném skřítky, šedivíky, čumbrky a větrnicemi. (patro.cz)

Podobné produkty ako Ronja, dcera loupežníka - Lindgrenová Astrid , Velký al vypráví (978-80-87426-14-2)

Třikrát detektiv Kalle - Lindgrenová Astrid

Třikrát detektiv Kalle - Lindgrenová Astrid
Detail

Detektiv Kalle se vrací! A s ním ke všemu odhodlané a vždy ve střehu Bílé růže – Eva-Lotta a Anders. Velký pátrač s kamarády hodlá vyřešit tři zapeklité případy: loupež, vraždu a únos. To vše se totiž odehrálo v městečku Lillköpingu a zdá se, že místní policie je v koncích. A tak nezbývá, než aby se pátrání ujal mistr detektiv Kalle Blomkvist. (patro.cz)

Podobné produkty ako Třikrát detektiv Kalle - Lindgrenová Astrid , 14 svätých pomocníkov (978-80-8211-338-2)

Pippi Dlhá pančucha - Lindgrenová Astrid

Pippi Dlhá pančucha - Lindgrenová Astrid
Detail

Všetky deti chcú byť ako Pippi! V narodeninovom balíčku od Vydavateľstva SLOVART sú tri časti jej fantastických dobrodružstiev (Pippi Dlhá pančucha, Pippi nastupuje na loď a Pippi Dlhá pančucha v Tichomorí). Podivuhodné príbehy zo života svojrázneho dievčaťa s neobvyklým správaním, menom aj výzorom, ktoré poznajú deti na celom svete. Pippi žije sama bez rodičov vo Vile Vilôčke s koňom a opicou. Pippi však nie je vôbec smutná, má kamarátov - susedov Tommiho a Anniku. Všetky tri deti spolu prežívajú rôzne bláznivé dobrodružstvá, až sa nakoniec vydajú loďou na ďaleký ostrov, kde kraľuje černošský kráľ Efraim Dlhá pančucha, Pippin otec. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pippi Dlhá pančucha - Lindgrenová Astrid

Rudyard Kipling o zvířátkách: Veršované bajky (978-80-88276-98-2)

Rudyard Kipling o zvířátkách: Veršované bajky (978-80-88276-98-2)
Detail

Kniha - 96 stran, česky, pevná bez přebalu matná Tyto humorné povídky o zvířátkách z pera klasika Rudyarda Kiplinga, autora světoznámé Knihy džunglí, dělají radost malým čtenářům po celé generace a dočkaly se již mnoha nejrůznějších zpracování. Spisovatel je původně vyprávěl své dceři každý den před usnutím, později vyšly časopisecky a posléze také knižně. Naše novinka je verzí šitou přesně na míru současným dětem. Úžasné ilustrace plné komických postaviček i situací doprovázejí nápadité, vtipné verše. V knížce se mimo jiné dozvíte, jak velbloud přišel ke svému hrbu, proč má nosorožec tak vrásčitou kůži nebo proč mají sloni dlouhý chobot. K půvabným veršovaným příběhům i veselým obrázkům se budete bezpochyby rádi vracet! Pro české vydání je přebásnil Robin Král, překladatel, textař, básník a úspěšný spisovatel knížek pro děti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Rudyard Kipling o zvířátkách: Veršované bajky (978-80-88276-98-2)

Kočky v akci!: Neuvěřitelné kočičí příběhy (978-80-88276-56-2)

Kočky v akci!: Neuvěřitelné kočičí příběhy (978-80-88276-56-2)
Detail

Kniha - autor Kimberlie Hamiltonová, 160 stran, česky, pevná bez přebalu matná Ne nadarmo se říká, že kočky mají devět životů. Jsou to rozené dobrodružky, ale také umělkyně, múzy, léčitelky a zachránkyně. Jen se o tom málo ví a to je nespravedlivé! Ovšem tahle knížka jim to konečně jaksepatří vynahradí. Ve více než třiceti příbězích, které tu najdete, totiž hrají prim samí kočičí hrdinové a hrdinky. Dočtete se tu o dvou legendách druhé světové války, o nebojácných námořnících brázdících oceány, o pokořených světových rekordech, o kočkách, podle nichž vznikly knížky, a o spoustě dalších kočičích osobností – včetně jedné astronautky, která cestovala do vesmíru (a pak zase zpátky na zem, aby o své cestě mohla vyprávět). Zkrátka čeká vás pořádná dávka pozoruhodných kočičích zajímavostí a dobrodružství. Nevěříte? Čtěte! I KOČKY MAJÍ SVÉ HRDINY A HRDINKY! (alza.cz)

Podobné produkty ako Kočky v akci!: Neuvěřitelné kočičí příběhy (978-80-88276-56-2)

Velká knížka Hasiči pro malé vypravěče (978-80-88276-69-2)

Velká knížka Hasiči pro malé vypravěče (978-80-88276-69-2)
Detail

Kniha - 12 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Hóří, hóří, hóří! Pozor – právě byl nahlášen požár a hasiči vyrážejí do akce! Řítí se se zapnutou houkačkou k hořícímu domu. Rychle připravit dlouhý hasičský žebřík a stříkačky a hasíme! Je třeba vyprostit z plamenů nešťastníky, kteří nestačili včas utéct před ohněm. Hasiči ale nepomáhají jen při požárech. Poradí si i při záplavách, přijedou pochytat uprchlá zvířátka, odklidit vyvrácený strom nebo asistovat při dopravní nehodě. A během zábavného odpoledne si mohou jejich práci vyzkoušet i děti! Detailní ilustrace v další z řady velkých obrázkových knih seznámí malé čtenáře s rozmanitou prací hasiče i životem na stanici. Stačí se jen ponořit do barevného světa obrázků a pozorně sledovat… (alza.cz)

Podobné produkty ako Velká knížka Hasiči pro malé vypravěče (978-80-88276-69-2)

Válečné deníky 1939–1945 - Lindgrenová Astrid

Válečné deníky 1939–1945 - Lindgrenová Astrid
Detail

Deníky astrid Lindgrenové vyšly poprvé loni ve Švédsku a okamžitě se staly senzací. Text překypuje hlubokým smutkem i strachem, zároveň však slavnou spisovatelku dětských knih představuje jako přesvědčenou humanistku, která si odvážně, s humorem a láskou stojí za svými názory. Její deník je tak komentářem k dobovým událostem i osobním záznamem toho, jak dramatické světové události ovlivňují životy nás všech. Kniha je bohatě ilustrována fotogra?emi deníkových listů a řadou dosud nepublikovaných snímků z rodinného života. (patro.cz)

Podobné produkty ako Válečné deníky 1939–1945 - Lindgrenová Astrid

Poznáš Pippi Dlhú pančuchu? - Lindgrenová Astrid

Poznáš Pippi Dlhú pančuchu? - Lindgrenová Astrid
Detail

Do vily Vilôčky, čo susedí s domom Tommyho a Anniky, sa nasťahuje najsilnejšie dievčatko na svete - Pippi Dlhá pančucha – s Pánom Nilssonom a koňom. Pippi nemá rodičov, ktorí by jej niečo prikazovali či zakazovali, preto si vždy robí presne to, čo sa jej zachce. Spolu s novými kamarátmi zažíva veselé dobrodružstvá: stávajú sa „vecohľadačmi“, zájdu do cirkusu, pečú, upratujú, lapajú zlodejov, no predovšetkým sa veselo zabávajú! (patro.cz)

Podobné produkty ako Poznáš Pippi Dlhú pančuchu? - Lindgrenová Astrid

Pippi s kamarátmi na úteku - Lindgrenová Astrid

Pippi s kamarátmi na úteku - Lindgrenová Astrid
Detail

Tommy a Annika - najlepší kamaráti Pippi - sa rozhodnú ujsť z domu, lebo sa im nechce pomáhať rodičom v záhrade. Pippi prisľúbi ich mamke, že sa o nich postará. Tu sa začína veselý dobrodružný príbeh, no všetko sa zmení v okamihu, keď kamarátov zastihne hrozná búrka. Traja utečenci sa pri putovaní zoznámia s Konradom a jeho zázračným lepidlom, zachránia Pisseho-Nisseho pred rozzúreným býkom, polietajú si v aute, odvezú sa vlakom, plavia sa v sude a spoznávajú ľudí aj svet. Napokon pochopia, že najlepšie je predsa len doma. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pippi s kamarátmi na úteku - Lindgrenová Astrid

My všetky deti z Bullerbynu - Lindgrenová Astrid

My všetky deti z Bullerbynu - Lindgrenová Astrid
Detail

Charakteristickou črtou kníh astrid Lindgrenovej je absencia násilia. Po fenomenálnom úspechu Pipi prišli na rad ďalšie postavičky – slávna “šestka” – Lasse, Bosse, Lisa, Olle, Anna a Britta z kníh o deťoch z Bullerbynu, nezabudnuteľné autentické postavy s vlastným svetom fantázie a dobrodružstiev. Obrázok troch fariem a ich obyvateľov nie je iba dobovým opisom bezstarostných hier, detských šarvátok, hádok, skutočného priateľstva či drobných, ale o to významnejších radostí. Zdanlivo idylické gazdovstvá – Severné, Stredné a Južné – sú nielen miestom bezpečia, príkladných rodinných vzťahov a susedskej súdržnosti, ale aj miestom, kde sa deti učia od útleho detstva rodičom a blížnym pomáhať. (patro.cz)

Podobné produkty ako My všetky deti z Bullerbynu - Lindgrenová Astrid

Karlsson zo strechy opäť lieta - Lindgrenová Astrid

Karlsson zo strechy opäť lieta - Lindgrenová Astrid
Detail

Naša planéta je obrovská a nájdeš na nej mnoho rôznych domov. Sú veľké a malé, pekné a škaredé, staré aj nové. A potom je tu malý, maličký dom Karlssona zo strechy. Podľa Karlssona je to najlepší dom na svete a najlepšiemu Karlssonovi na svete tak náramne pristane. A Braček by mu dal určite za pravdu. (patro.cz)

Podobné produkty ako Karlsson zo strechy opäť lieta - Lindgrenová Astrid

Haló, město! (978-80-88276-12-8)

Haló, město! (978-80-88276-12-8)
Detail

Kniha - autor Anna Fiske, 40 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Tato velkoformátová, bohatě ilustrovaná kniha je vhodným nástrojem pro uvědomělé rodiče, kteří chtějí své ratolesti kultivovat a rozvíjet, ale občas je také potřebují prostě nějak smysluplně zabavit, aby se mohli věnovat svým záležitostem. Titulem Haló, město provede malé i velké čtenáře šest postaviček, které můžete hledat na každé dvoustraně znovu a znovu – a není to vůbec jednoduché! V záplavě dalších svérázných osob a osůbek, zvířat, rostlin, městských staveb, dopravních prostředků a jiných strojů se totiž snadno ztratí… Sledujte městský ruch se vším hemžením v ulicích i okolní přírodě hodinu po hodině, celý den – zjistíte, že jste neustále překvapováni nově objevenými souvislostmi, momenty a vtipnými detaily, kterých jste si předtím nevšimli... S touhle knihou se rozhodně nudit nebudete. A nejlepší na ní je, že abyste se dozvěděli, o čem pojednává, vůbec nemusíte umět číst!... (alza.cz)

Podobné produkty ako Haló, město! (978-80-88276-12-8)

Jedeme na farmu (978-80-88276-81-4)

Jedeme na farmu (978-80-88276-81-4)
Detail

Kniha - autor Jennie Bradley, 10 stran, česky, prostorové pohádky, leporela V tomto zábavném leporelu s veselými obrázky a více než 30 otevíracími okénky se děti vydají na farmu a seznámí se s tím, jak dělají zvířátka, kde které z nich bydlí, které mláďátko k jaké mamince patří, odkud se berou vajíčka, mléko, ale třeba také teplé rukavice nebo trička, a procvičí se i v počítání. CHYTRÁ ZÁBAVA S KNIHOU! ŘEŠENÍ JEDNODUCHÝCH ÚKOLŮ ROZVÍJÍ MATEMATICKÉ SCHOPNOSTI A PŘEDČTENÁŘSKOU GRAMOTNOST DĚTÍ. (alza.cz)

Podobné produkty ako Jedeme na farmu (978-80-88276-81-4)

Haló, tam dole! (978-80-88276-13-5)

Haló, tam dole! (978-80-88276-13-5)
Detail

Kniha - autor Anna Fiske, 40 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Tato velkoformátová, bohatě ilustrovaná kniha je vhodným nástrojem pro uvědomělé rodiče, kteří chtějí své ratolesti kultivovat a rozvíjet, ale občas je také potřebují prostě nějak smysluplně zabavit, aby se mohli věnovat svým záležitostem. Titulem Haló, tam dole provede malé i velké čtenáře sedm postaviček, obyvatel podzemí, které můžete hledat na každé dvoustraně znovu a znovu – a není to vůbec jednoduché! V záplavě dalších roztodivných živočichů, bytůstek, podzemních chodeb, chodbiček a komůrek se totiž snadno ztratí… Sledujte čilý život pod zemí se vším hemžením pod povrchem i nad ním měsíc po měsíci, více než rok – zjistíte, že jste neustále překvapováni nově objevenými souvislostmi, momenty a vtipnými detaily, kterých jste si předtím nevšimli... S touhle knihou se rozhodně nudit nebudete. A nejlepší na ní je, že abyste se dozvěděli, o čem pojednává, vůbec nemusíte umět číst!... (alza.cz)

Podobné produkty ako Haló, tam dole! (978-80-88276-13-5)

Farma: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-54-8)

Farma: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-54-8)
Detail

Kniha - autor Libor Drobný, 10 stran, česky, prostorové pohádky, leporela V této zábavné knížce plné roztomilých postaviček a vtipných scén podrobně seznámíte se životem na farmě od jara do zimy. Na jaře se rodí mláďátka a všechno kvete, v létě je třeba věnovat se hlavně poli a zahradě a na podzim hurá do sadu! Ani v zimě, kdy příroda spí, na statku nezahálejí… Dozvíte se, odkud se bere med, mléko a vajíčka nebo z čeho se vyrábějí svetry. Poznáte, kolik práce je třeba, aby vyrostlo obilí, jak se starat o bylinky, ovoce a zeleninu. A také jaké dobroty nám dává příroda a co z nich zvládnou vykouzlit šikovní farmáři! Pod barevnými puzzle skládankami objeví děti černobílé obrázky, které jim poslouží jako nápověda při skládání, ale mohou si je také samy vybarvit. A na posledních stránkách čekají malé čtenáře jednoduché kvízové otázky! (alza.cz)

Podobné produkty ako Farma: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-54-8)

Praha: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-53-1)

Praha: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-53-1)
Detail

Kniha - autor Libor Drobný, 10 stran, česky, prostorové pohádky, leporela Tato knížka představuje nejkrásnější místa a zákoutí našeho hlavního města – stověžaté Prahy. Navštívíte zde Karlův most a pokocháte se výhledem na Pražský hrad. Zavítáte na Malostranské náměstí s majestátním chrámem svatého Mikuláše a samozřejmě na nejstarší náměstí Prahy – Staroměstské náměstí se světoznámým a turisty obdivovaným orlojem. Prohlídku města jistě rádi zakončíte oddychem ve Stromovce – největší z pražských zahrad. Na cestě za poznáním vás doprovodí řada komických postaviček i pražských přízraků. Pod barevnými puzzle skládankami objeví děti černobílé obrázky, které jim poslouží jako nápověda při skládání, ale mohou si je také samy vybarvit. A na posledních stránkách čekají malé čtenáře jednoduché kvízové otázky! (alza.cz)

Podobné produkty ako Praha: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-53-1)

Prague: Puzzles - Colouring - Quizzes (978-80-88276-55-5)

Prague: Puzzles - Colouring - Quizzes (978-80-88276-55-5)
Detail

Kniha - autor Libor Drobný, 10 stran, anglicky, prostorové pohádky, leporela Tato knížka v angličtině představuje nejkrásnější místa a zákoutí našeho hlavního města – stověžaté Prahy. Navštívíte zde Karlův most a pokocháte se výhledem na Pražský hrad. Zavítáte na Malostranské náměstí s majestátním chrámem svatého Mikuláše a samozřejmě na nejstarší náměstí Prahy – Staroměstské náměstí se světoznámým a turisty obdivovaným orlojem. Prohlídku města jistě rádi zakončíte oddychem ve Stromovce – největší z pražských zahrad. Na cestě za poznáním vás doprovodí řada komických postaviček i pražských přízraků. Pod barevnými puzzle skládankami objeví děti černobílé obrázky, které jim poslouží jako nápověda při skládání, ale mohou si je také samy vybarvit. A na posledních stránkách čekají malé čtenáře jednoduché kvízové otázky! (alza.cz)

Podobné produkty ako Prague: Puzzles - Colouring - Quizzes (978-80-88276-55-5)

Obliekame tahitské bábiky MOHEA (978-80-88276-28-9)

Obliekame tahitské bábiky MOHEA (978-80-88276-28-9)
Detail

Omalovánky Kreatívne maľovanky, vzory, samolepky… tieto knižky obsahujú všetko potrebné na vytváranie nespočítateľných modelov podľa módy jednotlivých kultúr. Tradíciami inšpirované námety podnecujú fantáziu a pritom sa deti dozvedia aj pár zaujímavých informácií navyše! Ako bývajú ich vrstovníci z blízkych i vzdialených krajín, ako sa učia a zabávajú, na akých špecialitách si pochutnávajú. Vydajte sa na objaviteľské výpravy do vzdialených kútov sveta! 10 stránok informácií, 4 listy samolepiek, 72 strán maľovaniek (alza.cz)

Podobné produkty ako Obliekame tahitské bábiky MOHEA (978-80-88276-28-9)

Obliekame indiánske bábiky APONI (978-80-88276-26-5)

Obliekame indiánske bábiky APONI (978-80-88276-26-5)
Detail

Omalovánky Kreatívne maľovanky, vzory, samolepky… tieto knižky obsahujú všetko potrebné na vytváranie nespočítateľných modelov podľa módy jednotlivých kultúr. Tradíciami inšpirované námety podnecujú fantáziu a pritom sa deti dozvedia aj pár zaujímavých informácií navyše! Ako bývajú ich vrstovníci z blízkych i vzdialených krajín, ako sa učia a zabávajú, na akých špecialitách si pochutnávajú. Vydajte sa na objaviteľské výpravy do vzdialených kútov sveta! 10 stránok informácií, 4 listy samolepiek, 72 strán maľovaniek (alza.cz)

Podobné produkty ako Obliekame indiánske bábiky APONI (978-80-88276-26-5)

Obliekame britské bábiky KATE (978-80-88276-29-6)

Obliekame britské bábiky KATE (978-80-88276-29-6)
Detail

Omalovánky Kreatívne maľovanky, vzory, samolepky… tieto knižky obsahujú všetko potrebné na vytváranie nespočítateľných modelov podľa módy jednotlivých kultúr. Tradíciami inšpirované námety podnecujú fantáziu a pritom sa deti dozvedia aj pár zaujímavých informácií navyše! Ako bývajú ich vrstovníci z blízkych i vzdialených krajín, ako sa učia a zabávajú, na akých špecialitách si pochutnávajú. Vydajte sa na objaviteľské výpravy do vzdialených kútov sveta! 10 stránok informácií, 4 listy samolepiek, 72 strán maľovaniek (alza.cz)

Podobné produkty ako Obliekame britské bábiky KATE (978-80-88276-29-6)

Rosa & Lisabon: Město plné samolepek (978-80-88276-95-1)

Rosa & Lisabon: Město plné samolepek (978-80-88276-95-1)
Detail

Kniha - autor Julie Camel, 18 stran, česky Objevuj s Rosou krásy Lisabonu! Doplň známá lisabonská zákoutí o místní obyvatele, zvířátka a mnoho dalších detailů – máš na to 250 samolepek! Oblíbená série minimiky přichází s další novinkou v podobě zábavné samolepkové knížky, v níž budou děti společně s panenkou Rosou a jejími kamarádkami Mariou a Filipou objevovat nejznámější kouty portugalské metropole Lisabonu, nejzápadněji položeného hlavního města v Evropě. Lisabonskou scenerii mohou děti doplňovat spoustou krásných samolepek podle vlastní fantazie a v knížečce najdou také mnoho zajímavých informací o tamních památkách, známých místech, ale také třeba o specialitách místní kuchyně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Rosa & Lisabon: Město plné samolepek (978-80-88276-95-1)

Emma & Paříž: Město plné samolepek (978-80-88276-94-4)

Emma & Paříž: Město plné samolepek (978-80-88276-94-4)
Detail

Kniha - 18 stran, česky Objevuj s Emmou krásy Paříže! Doplň známá pařížská zákoutí o zamilované páry, květiny a mnoho dalších detailů – máš na to 250 samolepek! Oblíbená série minimiky přichází s další novinkou v podobě zábavné samolepkové knížky, v níž budou děti společně s panenkou Emmou a jejími kamarádkami Amelií a Audrey objevovat nejznámější kouty francouzské metropole Paříže zvané „město zamilovaných“. Pařížskou scenerii mohou doplnit spoustou krásných samolepek podle vlastní fantazie a v knížečce najdou také mnoho zajímavých informací o tamních památkách, známých místech, ale také třeba o delikatesách světově vyhlášené francouzské kuchyně. (alza.cz)

Podobné produkty ako Emma & Paříž: Město plné samolepek (978-80-88276-94-4)
Astrid Lindgrenová (978-80-88276-14-2), Obliekame španielske bábiky INES (978-80-88276-27-2), Obliekame francúzske bábiky EMMA (978-80-88276-30-2), Velká knížka Hasiči pro malé vypravěče (978-80-88276-69-2), Kočky v akci!: Neuvěřitelné kočičí příběhy (978-80-88276-56-2), Rudyard Kipling o zvířátkách: Veršované bajky (978-80-88276-98-2), Haló, město! (978-80-88276-12-8), Haló, tam dole! (978-80-88276-13-5), Jedeme na farmu (978-80-88276-81-4), Zánik (978-80-89873-14-2), adidas astrid, astrid retinol, Obliekame britské bábiky KATE (978-80-88276-29-6), Praha: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-53-1), Obliekame indiánske bábiky APONI (978-80-88276-26-5), Farma: Puzzle - Omalovánky - Kvízy (978-80-88276-54-8), Stromy neuprchnou (978-80-87864-14-2), 14.december (978-80-8202-176-2), Země změn (978-80-88346-14-2), Stavby nad a pod zemí (978-80-88276-71-5), Emma & Paříž: Město plné samolepek (978-80-88276-94-4), Rosa & Lisabon: Město plné samolepek (978-80-88276-95-1), FLLÖS ASTRID (8595238811068), astrid bio retinol, samoopalovací krém astrid, Vzpomínky námořníka 2. (978-80-87657-14-0), Pohádky z chaloupky (978-80-86014-14-2), Velký Al vypráví (978-80-87426-14-2), 14 svätých pomocníkov (978-80-8211-338-2)