Assassin s creed origins mikina

Assassin´s Creed Origins: Pouštní přísaha - Oliver Bowden

Assassin´s Creed Origins: Pouštní přísaha - Oliver Bowden

Egypt, 70 p. n. l. Zemí se plíží nemilosrdný zabiják. Jeho úkolem je vypátrat a zničit poslední členy starověkého řádu Medžajů – vyhladit pokrevní linii. Mírumilovnou Síwu znenadání opustí její ochránce, který na místě zanechá svého mladého syna Bayeka. Ten má spoustu otázek na budoucnost a snaží se dát svému životu nějaký smysl, vyrazí proto hledat odpovědi a během své bouřlivé cesty podél Nilu a skrze celý Egypt bude muset čelit řadě nebezpečí a odhalit tajemství Medžajů. (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed Origins (978-80-7449-594-6)

Assassin´s Creed Origins (978-80-7449-594-6)

Kniha - autor Anne Tooleová; Anthony Del Col, 112 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Egypt – bouřlivá poslední léta éry Ptolemaiovců.Nebezpečný tajný spolek začíná prosazovat svoji moc, Aya, původem z Alexandrie, se proto rozhodla zasvětit svůj život vybudování Bratrstva, které by mu mohlo vzdorovat.Jeho členové, známí jako „Skrytí“, pracují ve stínech a zabíjejí ty, kteří by se mohli pokusit ovládnout svobodnou vůli lidí.Za svoji základnu si Aya zvolila Řím a vybrala si nový cíl – diktátora Julia Caesara, který stále víc prahne po moci… Vydejte se s námi na cestu k samotným začátkům asasínského Bratrstva ve vzrušujícím dobrodružství autorů Anthonyho Del Cola (Kill Shakespeare) a PJ Kaiowy (Pacific Rim), založeném na veleúspěšné videohře z dílny Ubisoftu.Obsahuje Assassin’s Creed… (alza.cz)

Assassin´s Creed Origins: Pouštní přísaha (978-80-7594-015-5)

Assassin´s Creed Origins: Pouštní přísaha (978-80-7594-015-5)

Kniha - autor Oliver Bowden, 320 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Egypt, 70 p. n. l. Zemí se plíží nemilosrdný zabiják. Jeho úkolem je vypátrat a zničit poslední členy starověkého řádu Medžajů - vyhladit pokrevní linii.Mírumilovnou Síwu znenadání opustí její ochránce, který na místě zanechá svého mladého syna Bayeka. Ten má spoustu otázek na budoucnost a snaží se dát svému životu nějaký smysl, vyrazí proto hledat odpovědi a během své bouřlivé cesty podél Nilu a skrze celý Egypt bude muset čelit řadě nebezpečí a odhalit tajemství Medžajů. (alza.cz)

Assassin´s Creed : Origins : Desert Oath - The Official Prequel -…

Assassin´s Creed : Origins : Desert Oath - The Official Prequel - Oliver Bowden

THE ULTIMATE STOCKING FILLER for anyone who's an Assassin's Creed addict.Travel further back in time than ever before . . . Discover an ancient Egypt on the brink of collapse, and meet the characters in the official prequel to the latest instalment of the bestselling Assassin's Creed video game series.Before Assassin's Creed Origins, there was an Oath.Egypt, 70BC, a merciless killer stalks the land. His mission: to find and destroy the last members of an ancient order, the Medjay - to eradicate the bloodline.In peaceful Siwa, the town's protector abruptly departs, leaving his teenage son, Bayek, with questions about his own future and a sense of purpose he knows he must fulfill. Bayek sets off in search of answers, his journey taking him along the Nile and through an Egypt in turmoil,… (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed 10 Assassin´s Creed (978-80-7398-380-2)

Assassin´s Creed 10 Assassin´s Creed (978-80-7398-380-2)

Kniha – autor Oliver Bowden, 288 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Díky revoluční technologii, která odemkne jeho genetické vzpomínky, prožije Callum Lynch dobrodružství svého předka, Aguilara, v 15. století ve Španělsku. Callum odhalí, že patří k tajemné tajné společnosti, k asasínům, a získá neuvěřitelné znalosti a dovednosti, aby se v současnosti mohl postavit mocné, tyranské organizaci templářů. (alza.cz)

Assassin´s Creed: Forsaken - Oliver Bowden

Assassin´s Creed: Forsaken - Oliver Bowden

"Assassin's Creed: Forsaken" is the latest thrilling novelisation by Oliver Bowden based on the phenomenally successful game series. 'I am an expert swordsman. And I am skilled in the business of death. I take no pleasure in my skill. Simply, I am good at it.' 1735 - London. Haytham Kenway has been taught to use a sword from the age he was able to hold one. When his family's house is attacked - his father murdered and his sister taken by armed men - Haytham defends his home the only way he can: he kills. With no family, he is taken in by a mysterious tutor who trains him to become a deadly killer. Consumed by his thirst for revenge Haytham begins a quest for retribution, trusting no one and questioning everything he has ever known. Conspiracy and betrayal surround him as he is drawn into… (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed : Heresy - Christie Golden

Assassin´s Creed : Heresy - Christie Golden

The new book set in the universe of Assassin's Creed. Reliving the memories of his ancestor who fought beside Joan of Arc, high-ranking Templar Simon Hathaway slowly uncovers secrets of the past that could dangerously impact his present . . . and that of the entire Templar order.An endless conflict. An old wrong. A new revelation. Simon Hathaway, member of the Templar Inner Sanctum, brings a cool head and detached manner to his new role as Head of Abstergo Industry's Historical Research Division.But Simon also has an insatiable curiosity, and is fascinated by the thought of experiencing history first-hand through his ancestor Gabriel Laxart, who fought alongside the legendary Joan of Arc.When he enters the newly-designed Animus for its initial project, Simon finds himself unprepared for… (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed: Bratrstvo - Oliver Bowden

Assassin´s Creed: Bratrstvo - Oliver Bowden

„Vydám se do černého srdce říše, abych vykořenil své nepřátele. Ale Řím nepostavili za jeden den a neobnoví ho osamělý asasín. Jsem Ezio Auditore da Firenze. A toto je moje bratrstvo.“ Z kdysi mocného Říma zbyly jen ruiny. Městu vládne utrpení a potupa a jeho obyvatelé žijí ve stínu nelítostné rodiny Borgiů. Jen jeden muž může lid osvobodit od tyranie Borgiů – Ezio Auditore, mistr asasín. Eziovo tažení ho zavede až na hranice jeho možností. Cesare Borgia, zákeřnější a nebezpečnější než jeho otec papež, nespočine, dokud nedobude Itálii. A ve zrádných dobách se spiklenci dají najít všude, dokonce i v řadách samotného bratrstva… (knihydobrovsky.cz)

Assassin' s Creed: Podsvětí - Oliver Bowden

Assassin' s Creed: Podsvětí - Oliver Bowden

Píše se rok 1862 a v Londýně, kde je Průmyslová revoluce v plném proudu, se staví první podzemní dráha. Když je na stavbě objevena mrtvola, znamená to začátek nejnovější smrtící kapitoly ve staletí dlouhé bitvě mezi asasíny a templáři. Temnými tajemstvími obestřený asasín pracuje hluboko v utajení, aby ukončil nadvládu templářů nad hlavním městem. Bratrstvo ho brzy pozná jako Henryho Greena, učitele Jacoba a Evie Fryeových. Prozatím je však znám pouze jako Duch… (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed - DVD - DVD

Assassin´s Creed - DVD - DVD

Usvědčený vrah Callum Lynch (Michael Fassbender) je nedobrovolně vysvobozen z cely smrti jen proto, aby se stal součástí staletého boje mezi asasíny, templáři a španělskými inkvizitory. Jeho novým vězením se stává tajné zařízení Abstergo vybavené revoluční technologií Animus, která odhaluje v lidské DNA genetické vzpomínky a tím umožňuje vrátit se a prožít vzpomínky předků, které byly dosud ztracené v minulosti. Callum se díky Animusu propojí se svým prapředkem žijícím v Granadě a Seville v období španělské inkvizice v 15. století. Jmenuje se Aguilar de Nerha a je členem bratrstva asasínů, které už několik století vede skrytou válku s řádem templářů, svým odvěkým nepřítelem. Tajná organizace asasínů se zavázala chránit svobodnou vůli lidstva a snaží se zabránit tomu, aby se templáři s… (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed: Jednota - Oliver Bowden

Assassin´s Creed: Jednota - Oliver Bowden

Rok 1789: V nádherné Paříži nadchází úsvit Velké francouzské revoluce. Lidé se bouří proti útlaku aristokracie a dlážděnými ulicemi teče krev. Ale revoluční spravedlnost má vysokou cenu… V době, kdy je rozkol mezi bohatými a chudými největší a národ rve sám sebe na kusy, se dva mladí lidé pouštějí do boje, aby pomstili, co ztratili. Arno a Élise jsou brzy vtaženi do stovky let trvající války mezi asasíny a templáři – do světa, v němž jim hrozí větší nebezpečí, než si vůbec uměli představit. (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed: Kacířství - Christie Golden

Assassin´s Creed: Kacířství - Christie Golden

Simon Hathaway, člen templářské Vnitřní svatyně, vnáší coby nový šéf do oddělení historického výzkumu Abstergo Industry chladný rozum a nezaujatý přístup. Jenže Simon je rovněž neukojitelně zvědavý a fascinovaný představou, že by historické dění zažil na vlastní kůži, prostřednictvím svého předka, Gabriel Laxarta, který bojoval po boku legendární Johanky z Arku. Když se zúčastní pilotního projektu nově vytvořeného Animu, odhalí Simon něco, na co nebyl připraven: Jak hluboko do minulosti konflikt mezi templáři a asasíny vlastně sahá. A co všechno je Gabriel ochotný udělat pro ženu, kterou miluje a které si hluboce váží. A přijde také na nejnebezpečnější pravdu ze všech: Kdo je kacíř… a kdo skutečný věřící. Christie Golden Americká autorka, narodila se v roce 1963 v Atlantě, ovšem většinu… (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed: Underworld - Oliver Bowden

Assassin´s Creed: Underworld - Oliver Bowden

*Brand new tie in book to the new Assassin's Creed: Syndicate*A disgraced Assassin. A deep-cover agent. A quest for redemption.1862, and with London in the grip of the Industrial Revolution, the world's first underground railway is under construction. When a body is discovered at the dig, it sparks the beginning of the latest deadly chapter in the centuries-old battle between the Assassins and Templars.Deep undercover is an Assassin with dark secrets and a mission to defeat the Templar stranglehold on the nation's capital.Soon the Brotherhood will know him as Henry Green, mentor to Jacob and Evie Frye. For now, he is simply The Ghost.Assassin's Creed: Underworld is the eighth gripping novel from Oliver Bowden set in the immersive world of Assassin's Creed. (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed: Černá vlajka - Oliver Bowden

Assassin´s Creed: Černá vlajka - Oliver Bowden

Zlatý věk pirátství – věk, kdy chamtivost, ctižádost a korupce znamenají víc než věrnost – a drzý mladý kapitán Edward Kenway si dělá jméno jako největší pirát své doby. V brilantně napsaném novém románu ze série Assassin’s Creed se dozvíte, jak se z mladého bukanýra Edwarda stal jeden z nejnebezpeč¬nějších pirátů a jak byl vtažen do staletí staré bitvy mezi templáři a asasíny. (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed: Brotherhood - Oliver Bowden

Assassin´s Creed: Brotherhood - Oliver Bowden

'I will journey to the black heart of a corrupt Empire to root out my foes. But Rome wasn't built in a day and it won't be restored by a lone assassin. I am Ezio Auditore da Firenze. This is my brotherhood'. Rome, once mighty, lies in ruins. The city swarms with suffering and degradation, her citizens living in the shadow of the ruthless Borgia family. Only one man can free the people from the Borgia tyranny - Ezio Auditore, the Master Assassin. Ezio's quest will test him to his limits. Cesare Borgia, a man more villainous and dangerous than his father the Pope, will not rest until he has conquered Italy. And in such treacherous times, conspiracy is everywhere, even within the ranks of the brotherhood itself... (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed: Odhalení - Oliver Bowden

Assassin´s Creed: Odhalení - Oliver Bowden

Začíná šestnácté století. Templáři v čele s rodem Borgiů byli sice navenek poraženi, ale přesto se stále nevzdávají šance získat opět moc. Prostředkem by se měla stát tajemná knihovna zapečetěná kdysi dávným asasínským Strážcem Altairem Ibn-La'Ahádem v syrské pevnosti Masyaf. Tu templáři ovládají a jejich cíl je jediný - knihovnu odpečetit a dostat se k Altairovu odkazu. Cestu k němu dláždí zisk několika knih, rozesetých před lety Niccolem Polem po různých místech Konstantinopole. Stárnoucí asasínský Strážce Ezio Auditore cítí, že konec života se blíží, přesto ví, že jeho úkol ještě nebyl dokončen. Vydává se tak až do Byzancie, aby sám odhalil tajemství, které by mohlo změnit nejen jeho vlastní náhled na svět, ale i celkovou rovnováhu sil v boji mezi věčnými nepřáteli - asasíny a templáři… (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed: Revelations - Oliver Bowden

Assassin´s Creed: Revelations - Oliver Bowden

When a man has won all his battles and defeated his enemies, what is left for him to achieve? Ezio Auditore must leave his life behind in search of answers, in search of the truth. In "Assassin's Creedp[registered]: Revelations", master assassin Ezio Auditore walks in the footsteps of the legendary mentor Altair, on a journey of discovery and revelation. It is a perilous path - one that will take Ezio to Constantinople, the heart of the Ottoman Empire, where a growing army of Templars threatens to destabilise the region. (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed: Opuštěný - Oliver Bowden

Assassin´s Creed: Opuštěný - Oliver Bowden

1735 – Londýn. Haythama Kenwaye učili jak zacházet s mečem od chvíle, kdy ho udržel v ruce. Když se jeho rodinný dům stane terčem útoku – jeho otec je zavražděn a sestra unesena ozbrojenci – brání Haytham domov jediným způsobem, jaký zná: zabíjí. Protože nemá žádnou rodinu, ujme se ho tajemný učitel, který ho vycvičí na smrtícího zabijáka. Haythama ovládá touha po pomstě a proto se vydává cestou odplaty: nevěří nikomu a pochybuje o všem, co kdy znal. Obklopen spiknutím a zradou je vtažen do staleté bitvy mezi asasíny a templáři. (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed: Black Flag - Oliver Bowden

Assassin´s Creed: Black Flag - Oliver Bowden

Assassin's Creed: Black Flag is the sixth title in Oliver Bowden's phenomenally successful Assassin's Creed videogame tie - in series. It's the Golden Age of Piracy - a time when greed, ambition and corruption overcome all loyalties - and a brash young captain, Edward Kenway, is making his name known for being one of the greatest pirates of his day. In the brilliant new novel, Assassin's Creed: Black Flag, discover the story of how Edward, a young privateer, became one of the world's most deadly pirates and was drawn into the centuries-old battle between the Templars and the Assassins. The immersive story of the Assassins is continued in Oliver Bowden's gripping sixth Assassin's Creed novel, following Renaissance, Brotherhood, The Secret Crusade, Revelations and Forsaken. Oliver Bowden is… (knihydobrovsky.cz)

Hrnek Assassin´s Creed - Hieroglyphs 320 ml

Hrnek Assassin´s Creed - Hieroglyphs 320 ml

Hrnek Assassin´s Creed Origins obsahuje Bayeka s orlem Sinu. Objem: 320 ml. Materiál: keramika. Vhodný pro bezpečné mytí v myčce a k použití v mikrovlnné troubě. (dvd-premiery.cz)

Assassin´s Creed 1-8 BOX - Oliver Bowden

Assassin´s Creed 1-8 BOX - Oliver Bowden

Série Assassin's Creed v dárkovém boxu obsahuje osm knih ze světa videoherní legendy o stovky let trvajícím boji mezi templáři a asasíny, který probíhá napříč érami i kontinenty. Světa, kde pomsta je na denním pořádku, spravedlnost má vysokou cenu a pravda je napsána krví.Box obsahuje tituly Renesance, Bratrstvo, Tajná křížová výprava, Odhalení, Opuštěný, Černá vlajka, Jednota a Podsvětí. (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed: Tajná křížová výprava - Oliver Bowden

Assassin´s Creed: Tajná křížová výprava - Oliver Bowden

Niccolo Polo, otec Marka, konečně odhalí příběh, který uchovával v tajnosti celý život - příběh Altaira, jednoho z nejlepších asasínů bratrstva. Altair se vydává splnit těžký úkol - úkol, který ho zavede do Svaté země a ukáže mu skutečný význam Zákona asasínů. Aby dokázal svoji oddanost, musí Altair porazit devět smrtelně nebezpečných nepřátel, a to včetně velmistra templářů, Roberta ze Sablé. Poprvé je zde vyprávěn příběh Altairova života: cesta, která změní chod dějin; jeho nekonečná bitva s templářským spiknutím; rodinný život, který je stejně tragický jako šokující; a konečná zrada starého přítele. (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed: The Secret Crusade - Oliver Bowden

Assassin´s Creed: The Secret Crusade - Oliver Bowden

Niccolo Polo, father of Marco, will finally reveal the story he has kept secret all his life - the story of Altair, one of the brotherhood's most extraordinary Assassins. Altair embarks on a formidable mission - one that takes him throughout the Holy Land and shows him the true meaning of the Assassin's Creed. To demonstrate his commitment, Altair must defeat nine deadly enemies, including Templar leader, Robert de Sable. Altair's life story is told here for the first time: a journey that will change the course of history; his ongoing battle with the Templar conspiracy; a family life that is as tragic as it is shocking; and, the ultimate betrayal of an old friend. (knihydobrovsky.cz)

Assassin´s Creed Zapadající slunce (978-80-7449-441-3)

Assassin´s Creed Zapadající slunce (978-80-7449-441-3)

Kniha – autor Anthony Del Col; Conor McCreery, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Charlotta se pokouší nalézt stopy tajného hackerského kolektivu Erudito, který by asasínům mohl pomoci zmařit plány templářů. Tajemství se však ukrývá hluboko ve vzpomínkách jejích předchůdců – Inků! A ti žili v zatraceně nebezpečném světě... (alza.cz)

Assassin´s Creed Černá vlajka (978-80-7398-256-0)

Assassin´s Creed Černá vlajka (978-80-7398-256-0)

Kniha – autor Oliver Bowden, 288 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Zlatý věk pirátství - věk, kdy chamtivost, ctižádost a korupce znamenají víc než věrnost - a drzý mladý kapitán Edward Kenway si dělá jméno jako největší pirát své doby. V brilantně napsaném novém románu ze série Assassin's Creed se dozvíte, jak se z mladého bukanýra Edwarda stal jeden z nejnebezpečnějších pirátů a jak byl vtažen do staletí staré bitvy mezi templáři a asasíny. Proto vzhůru na palubu, dálky volají... a nikoli tuzemský, nýbrž karibský rum ať teče po palubách zbrocených krví, jo ho ho! Nebo tak nějak. (alza.cz)

Assassin´s Creed Kacířství (978-80-7398-372-7)

Assassin´s Creed Kacířství (978-80-7398-372-7)

Kniha – autor Christie Golden, 288 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Simon Hathaway, člen templářské Vnitřní svatyně, vnáší coby nový šéf do oddělení historického výzkumu Abstergo Industry chladný rozum a nezaujatý přístup. Jenže Simon je rovněž neukojitelně zvědavý a fascinovaný představou, že by historické dění zažil na vlastní kůži, prostřednictvím svého předka, Gabriel Laxarta, který bojoval po boku legendární Johanky z Arku. Když se zúčastní pilotního projektu nově vytvořeného Animu, odhalí Simon něco, na co nebyl připraven: Jak hluboko do minulosti konflikt mezi templáři a asasíny vlastně sahá. A co všechno je Gabriel ochotný udělat pro ženu, kterou miluje a které si hluboce váží. A přijde také na nejnebezpečnější pravdu ze všech: Kdo je kacíř… a kdo skutečný věřící.   (alza.cz)

Assassin´s Creed Odhalení (978-80-7398-208-9)

Assassin´s Creed Odhalení (978-80-7398-208-9)

Kniha – autor Oliver Bowden, 272 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Začíná šestnácté století. Templáři v čele s rodem Borgiů byli sice navenek poraženi, ale přesto se stále nevzdávají šance získat opět moc. Prostředkem by se měla stát tajemná knihovna zapečetěná kdysi dávným asasínským Strážcem Altairem Ibn-La'Ahádem v syrské pevnosti Masyaf. Tu templáři ovládají a jejich cíl je jediný - knihovnu odpečetit a dostat se k Altairovu odkazu. Cestu k němu dláždí zisk několika knih, rozesetých před lety Niccolem Polem po různých místech Konstantinopole. Stárnoucí asasínský Strážce Ezio Auditore cítí, že konec života se blíží, přesto ví, že jeho úkol ještě nebyl dokončen. Vydává se tak až do Byzancie, aby sám odhalil tajemství, které by mohlo změnit nejen jeho vlastní náhled na svět,… (alza.cz)

Assassin´s Creed Jednota (978-80-7398-300-0)

Assassin´s Creed Jednota (978-80-7398-300-0)

Kniha – autor Oliver Bowden, 288 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Rok 1789: V nádherné Paříži nadchází úsvit Velké francouzské revoluce. Lidé se bouří proti útlaku aristokracie a dlážděnými ulicemi teče krev. Ale revoluční spravedlnost má vysokou cenu… V době, kdy je rozkol mezi bohatými a chudými největší a národ rve sám sebe na kusy, se dva mladí lidé pouštějí do boje, aby pomstili, co ztratili. Arno a Élise jsou brzy vtaženi do stovky let trvající války mezi asasíny a templáři – do světa, v němž jim hrozí větší nebezpečí, než si vůbec uměli představit. (alza.cz)

Assassin´s Creed Opuštěný (978-80-7398-236-2)

Assassin´s Creed Opuštěný (978-80-7398-236-2)

Kniha – autor Oliver Bowden, 288 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá 1735 – Londýn. Haythama Kenwaye učili jak zacházet s mečem od chvíle, kdy ho udržel v ruce. Když se jeho rodinný dům stane terčem útoku – jeho otec je zavražděn a sestra unesena ozbrojenci – brání Haytham domov jediným způsobem, jaký zná: zabíjí. Protože nemá žádnou rodinu, ujme se ho tajemný učitel, který ho vycvičí na smrtícího zabijáka. Haythama ovládá touha po pomstě a proto se vydává cestou odplaty: nevěří nikomu a pochybuje o všem, co kdy znal. Obklopen spiknutím a zradou je vtažen do staleté bitvy mezi asasíny a templáři. (alza.cz)

Assassin´s Creed Podsvětí: 8 (978-80-7398-345-1)

Assassin´s Creed Podsvětí: 8 (978-80-7398-345-1)

Kniha – autor Oliver Bowden, 288 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Píše se rok 1862 a v Londýně, kde je Průmyslová revoluce v plném proudu, se staví první podzemní dráha. Když je na stavbě objevena mrtvola, znamená to začátek nejnovější smrtící kapitoly ve staletí dlouhé bitvě mezi asasíny a templáři. Temnými tajemstvími obestřený asasín pracuje hluboko v utajení, aby ukončil nadvládu templářů nad hlavním městem. Bratrstvo ho brzy pozná jako Henryho Greena, učitele Jacoba a Evie Fryeových. Prozatím je však znám pouze jako Duch… (alza.cz)

Různí interpreti – Assassin's Creed – DVD

Různí interpreti – Assassin's Creed – DVD

Usvědčený vrah Callum Lynch (Michael Fassbender) je nedobrovolně vysvobozen z cely smrti jen proto, aby se stal součástí staletého boje mezi asasíny, templáři a španělskými inkvizitory. Jeho novým vězením se stává tajné zařízení Abstergo vybavené revoluční technologií Animus, která odhaluje v lidské DNA genetické vzpomínky a tím umožňuje vrátit se a prožít vzpomínky předků, které byly dosud ztracené v minulosti. Callum se díky Animusu propojí se svým prapředkem žijícím v Granadě a Seville v období španělské inkvizice v 15. století. Jmenuje se Aguilar de Nerha a je členem bratrstva asasínů, které už několik století vede skrytou válku s řádem templářů, svým odvěkým nepřítelem. Tajná organizace asasínů se zavázala chránit svobodnou vůli lidstva a snaží se zabránit tomu, aby se templáři s… (supraphonline.cz)

Assassins Creed Origins (3307216026167)

Assassins Creed Origins (3307216026167)

Hra pro PC - krabicová verze, české titulky, žánr: Akční Ponořte se do této tajemné části lidské historie v dalším dílu série Assassin's Creed s podtitulem Origins a objevte napínavý příběh o vzniku Asasínského bratrstva a vůbec prvního asasína. 84% Pokračování herní série Assassin's creed nás zavede do starého Egypta přímo ke vzniku bratrstva zabijáků. Rozhodně je na co se těšit, hra má nabídnout spoustu novinek, skvělé grafické zpracování a hlavně výborný příběh.  Prozkoumávejte s Bayekem, posledním členem prastarého řádu medjayu, antický Egypt. … (alza.cz)

Assassins Creed Origins - PS4 (3307216025870)

Assassins Creed Origins - PS4 (3307216025870)

Hra pro konzoli - krabicová verze, české titulky, žánr: Akční Ponořte se do této tajemné části lidské historie v dalším dílu série Assassin's Creed s podtitulem Origins a objevte napínavý příběh o vzniku Asasínského bratrstva a vůbec prvního asasína. 81% Pokračování herní série Assassin's creed nás zavede do starého Egypta přímo ke vzniku bratrstva zabijáků. Rozhodně je na co se těšit, hra má nabídnout spoustu novinek, skvělé grafické zpracování a hlavně výborný příběh.  Sledujte pouť Bayeka, jednoho z prvních assassínů. Dechberoucí… (alza.cz)

Hra Ubisoft PC Assassin's Creed Origins

Hra Ubisoft PC Assassin's Creed Origins

Hra Ubisoft PC Assassin's Creed Origins (euronics.cz)

Assassins Creed - Origins - Del Col Anthony

Assassins Creed - Origins - Del Col Anthony

Egypt – bouřlivá poslední léta éry Ptolemaiovců. Nebezpečný tajný spolek začíná prosazovat svoji moc, Aya, původem z Alexandrie, se proto rozhodla zasvětit svůj život vybudování Bratrstva, které by mu mohlo vzdorovat. Jeho členové, známí jako „Skrytí“, pracují ve stínech a zabíjejí ty, kteří by se mohli pokusit ovládnout svobodnou vůli lidí. Za svoji základnu si Aya zvolila Řím a vybrala si nový cíl – diktátora Julia Caesara, který stále víc prahne po moci… Vydejte se s námi na cestu k samotným začátkům asasínského Bratrstva ve vzrušujícím dobrodružství autorů Anthonyho Del Cola (Kill Shakespeare) a PJ Kaiowy (Pacific Rim), založeném na veleúspěšné videohře z dílny Ubisoftu. Obsahuje Assassin’s Creed Origins č.1–4. (knihydobrovsky.cz)

Assassins Creed Origins - Xbox One (3307216025085)

Assassins Creed Origins - Xbox One (3307216025085)

Hra pro konzoli - krabicová verze, české titulky, žánr: Akční Ponořte se do této tajemné části lidské historie v dalším dílu série Assassin's Creed s podtitulem Origins a objevte napínavý příběh o vzniku Asasínského bratrstva a vůbec prvního asasína. 85% Pokračování herní série Assassin's creed nás zavede do starého Egypta přímo ke vzniku bratrstva zabijáků. Rozhodně je na co se těšit, hra má nabídnout spoustu novinek, skvělé grafické zpracování a hlavně výborný příběh.  Sledujte pouť Bayeka, jednoho z prvních assassínů. Dechberoucí… (alza.cz)

Hra Ubisoft Xbox One Assassin's Creed Origins

Hra Ubisoft Xbox One Assassin's Creed Origins

Zjistěte, jak vznikla legenda!Jen málo herních sérií si získalo takovou popularitu jako právě Assassin's Creed. Vše začalo v roce 2007 a od té doby jste mohli společně s hlavními hrdiny této ságy prožít mnoho příběhu napříč minulostí. V loňském roce se ale tvůrci rozhodli udělat velký krok a vrátit se zpátky v čase o více než dva tisíce let. Podívejte se na to, jak řád bratrstva Asasínů vypadal ve svých počátcích před tím, než se v něm objevila jména jako Altair, Ezio nebo Connor. Vyšplhejte se na obrovské pyramidy, projeďte poušť na velbloudovi, zachraňte své lidi a, jak už je v téhle sérii běžné, potkejte se se známými historickými osobnostmi dané doby. Nechť bratrstvo povstaneAssassin's Creed: Origins se odehrává 50 let před naším letopočtem, v období faraónů, během vlády Ptolemaia… (euronics.cz)

Pánský župan Assassin Creed

Pánský župan Assassin Creed

Super měkký župan, je dokonalým dárkem pro všechny hráče, kteří milují odpočívat... už Vás někdy napadlo, jak cool by bylo otevřít dveře koupelny a vystoupit z mraku páry jako Assassin?Užasný župan pro všechny pařmeny / hráče série Assassin CreedI vy nyní můžete mít ve své koupelně nefalšovaného Assassina! Barva županu: červeno/bílá Vyšité logo a odznaky Dodává se v jedné velikosti s možností uvázání Lze prát v pračce Velice měkký a pohodlný Vyrobeno ze 100% polyesteru S kapí Boční kapsy 1x Assassin Creed White Bath Robe (kokiskashop.cz)

Hra Ubisoft PlayStation 4 Assassin's Creed Origins

Hra Ubisoft PlayStation 4 Assassin's Creed Origins

Hra Assassin´s creed v novém kabátuVelmi oblíbená série assassinů je zpět. Desátý díl Assassin´s creed origins se postaral a znovu zažehnutí hráčské vášně. Prodává se od prvního dne vydání a jeho obliba i nadále roste. Toto pokračování se prostě vyvedlo a ten rok navíc kvůli přípravě, byl ku prospěchu. Tak jako tomu je v každém díle i zde je naprosto dobově vykreslen jeden svět. Nyní se ve hře přenesete do starého Egypta. Do dob milostného vztahu královny Kleopatry a Caesara, galské armády a římského a řeckého lidu. Poušť, slunce nad hlavou, mystično a život a vláhu dodávající řeka Nil. Otevřený svět v nové sérii je ohromný. Bude vás lákat natolik, že hodiny strávíte projíždění krajinou v sedle nosorožce. Navíc to bude i potřeba. Hra přináší propracovanější systém lootu, vylepšování a RPG… (euronics.cz)

Assassin's Creed Origins Season Pass (PC) DIGITAL (CZ) (414549)

Assassin's Creed Origins Season Pass (PC) DIGITAL (CZ) (414549)

Hra pro PC - elektronická licence, české titulky, žánr: Akční 84% Zahrajte si spousty hodin navíc a zažijte nová dobrodružství díky Season Pass přídavku do hry Assassin's Creed Origins pro PC. Zažijte nová dobrodružstvíSeason Pass pro Assassins Creed Origins nabízí dvojici velkých příběhových přídavků a dva exkluzivní balíčky pro vylepšení postavy:The Hidden Ones: Pokračujte ve svém dobrodružství s Bayekem, jak vede the Hidden Ones, roky po událostech Origins v úplně nové oblasti.The Curse of the Pharaohs: Prozkoumejte mystický svět, kde bojujete s tvory z egyptské mytologie. Bojujte proti mumiím a ohromným příšerám v nadpřirozené říši.Roman Centurion Pack: Ponechte si lví kůži nejlepších vojáků Říma, zkompletujte… (alza.cz)

Assassin's Creed Origins: Deluxe Edition - Xbox One Digital (G3Q…

Assassin's Creed Origins: Deluxe Edition - Xbox One Digital (G3Q-00345)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční 85% Pokračování herní série Assassin's creed nás zavede do starého Egypta přímo ke vzniku bratrstva zabijáků. Rozhodně je na co se těšit, hra má nabídnout spoustu novinek, skvělé grafické zpracování a hlavně výborný příběh.  Sledujte pouť Bayeka, jednoho z prvních assassínů. Dechberoucí grafické zpracování. Krásy rozlehlého Egypta … (alza.cz)

Assassin's Creed Origins: Standard Edition - Xbox One Digital (G3Q…

Assassin's Creed Origins: Standard Edition - Xbox One Digital (G3Q-00346)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční % Pokračování herní série Assassin's creed nás zavede do starého Egypta přímo ke vzniku bratrstva zabijáků. Rozhodně je na co se těšit, hra má nabídnout spoustu novinek, skvělé grafické zpracování a hlavně výborný příběh.  VypnutoVynechat z LightBoxu Sledujte pouť Bayeka, jednoho z prvních assassínů. VypnutoVynechat z LightBoxu Dechberoucí grafické zpracování. VypnutoVynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Assassin's Creed Origins: Gold Edition - Xbox One Digital (G3Q-00344)

Assassin's Creed Origins: Gold Edition - Xbox One Digital (G3Q-00344)

Hra pro konzoli - elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční % Pokračování herní série Assassin's creed nás zavede do starého Egypta přímo ke vzniku bratrstva zabijáků. Rozhodně je na co se těšit, hra má nabídnout spoustu novinek, skvělé grafické zpracování a hlavně výborný příběh.  Sledujte pouť Bayeka, jednoho z prvních assassínů. Dechberoucí grafické zpracování. Krásy rozlehlého Egypta Podle… (alza.cz)

Assassins Creed Origins - Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX…

Assassins Creed Origins - Season Pass - PS4 CZ Digital (SCEE-XX-S0034100)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro PS Store, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry. Určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty Zahrajte si spousty hodin navíc a zažijte nová dobrodružství díky Season pass přídavku do hry Assassin s Assassin's Creed Origins pro PS4. Season Pass je dostupný ke stáhnutí pro české SEN a PS Store účty. Klíčové vlastnosti Assassins Creed Origins - Season Pass - PS4 CZ DigitalSpousty hodin zážitku do hry navícNová příběhová dobrodružstvíOdemkne dva exkluzivní balíčkyUrčeno pro české SEN a PS Store účty Zažijte nová dobrodružstvíSeason Pass pro Assassins Creed Origins nabízí dvojici velkých příběhových přídavků:The Hidden Ones: Pokračujte ve svém dobrodružství s Bayekem,… (alza.cz)

Assassin's Creed Origins: Season pass - Xbox One Digital (7D4-00213)

Assassin's Creed Origins: Season pass - Xbox One Digital (7D4-00213)

Herní doplněk - DLC, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, pro uplatnění je vyžadována základní hra Zahrajte si spousty hodin navíc a zažijte nová dobrodružství díky Season pass přídavku do hry Assassin s Assassin's Creed Origins pro PS4. Season Pass je dostupný ke stáhnutí pro české SEN a PS Store účty. Klíčové vlastnosti Assassins Creed Origins - Season Pass Spousty hodin zážitku do hry navícNová příběhová dobrodružstvíOdemkne dva exkluzivní balíčkyUrčeno pro české účty Zažijte nová dobrodružstvíSeason Pass pro Assassins Creed Origins nabízí dvojici velkých příběhových přídavků:The Hidden Ones: Pokračujte ve svém dobrodružství s Bayekem, jak vede the Hidden Ones, roky po událostech Origins v úplně nové oblasti.The Curse of the Pharaohs:… (alza.cz)

Assassin’s Creed Chronicles: China (PC) DIGITAL (414303)

Assassin’s Creed Chronicles: China (PC) DIGITAL (414303)

Hra pro PC - elektronická licence, české titulky, žánr: Akční 67% Tento spinoff se nemusí skrývat ve stínu ostatních plnohodnotných titulů série. Tato stealth 2D plošinovka nabízí velkou motivaci k hraní s různorodou hratelností. Vykonejte Shao Juninu pomstu na čínském císaři v ohromujícím zpracování Číny 16. století s osvěžujícími 2.5D stealth prvky. Přepínejte se mezi vrstvami prostředí a vyberte si pro vaše úmysly tu nejlepší cestu. Pližte se… (alza.cz)

Assassins Creed Odyssey Spartan mikina (GMERCHb267)

Assassins Creed Odyssey Spartan mikina (GMERCHb267)

Mikina s motivem Assassins Creed Odyssey Máte rádi herní sérii Assassin's Creed, konkrétně hru Assassin's Creed Odyssey? Jestli ano, pak tuto mikinu určitě oceníte. Tento konkrétní kus je černý a má na sobě logo hry. Mikina je vyrobeno ze 100% bavlny a přichází v pánském provedení. Klíčové vlastnosti mikiny Assassin's Creed Odyssey SpartanMikina na motivy hry Assassin's Creed OdysseyČerná barva s logem hryMikina je vyrobena ze 100% bavlnyPánské provedení (alza.cz)

Assassin (DVD)

Assassin (DVD)

Její dovednost je bezk onkurenční. Avšak její mysl zůstává rukojmím lidských citů. Filmová báseň jednoho z největších filmařů současnosti zasazená do Číny 9. století je vizuálně omračujícím vyprávěním s prvky žánru wuxia (čínského ekvivalentu středověkého rytířského eposu). Jeho hrdinkou je profesionální vražedkyně Nie Yinniang, která poté, co selže ve svém úkolu, dostává od své paní rozkaz vrátit se do svého rodného kraje a zabít muže, jemuž byla kdysi přislíbena ? svého bratrance, který dnes velí největší vojenské oblasti v severní Číně. Na festivalu v Cannes cenou za režii oceněný režisér Hou Hsiao-Hsien přináší film s prvky bojového umění, jaký tu ještě nebyl. (dvd-premiery.cz)

The Assassin´S Blade: The Throne of Glass Novellas - Sarah Maas

The Assassin´S Blade: The Throne of Glass Novellas - Sarah Maas

Celaena Sardothien is Adarlan's most feared assassin. As part of the Assassins' Guild, her allegiance is to her master, Arobynn Hamel, yet Celaena listens to no one and trusts only her fellow killer-for-hire, Sam. In these action-packed prequel novellas - together in one edition for the first time - Celaena embarks on five daring missions. They take her from remote islands to hostile deserts, where she fights to liberate slaves and seeks to avenge the tyrannous. But she is acting against Arobynn's orders and could suffer an unimaginable punishment for such treachery ...Explore the dark underworld of this kick-ass heroine and find out how the legend begins in the five page-turning prequel novellas to the New York Times bestselling Throne of Glass series. (knihydobrovsky.cz)

Mega Bloks Assassin's Creed válečná loď

Mega Bloks Assassin's Creed válečná loď

S válečnou lodí ze sady Assasin´s Creed od Mega Bloks se přeneseš do dávných dob do italských Benátek, kde gondoliéři nepluli po klidné řece, ale válčili! Speciálně upravená gondola s benátskými vzory má po bocích dva kanony, aby zastrašila nepřítele. Leonardo da Vinci stál u zrodu této zbraně, která obsahuje rotační vystřelovací bič, kormidlo a látkové plachty, do kterých když se opře vítr, letí po širém moři. V sadě najdeš dva úhlavní nepřátele té doby – nebojácného mikro akčního hrdinu Ezia v benátském oblečení, držícího v ruce zbraň a vojáka z rodu Borgiů ve skutečném zlato-modrém brnění a válečnou sekerou. Prožij znovu dramatický historický boj! Sada je kombinovatelná s ostatními Assassin´s Cre­ed sety. (bambule.cz)

Assassins Creed - placatka (5028486388158)

Assassins Creed - placatka (5028486388158)

Nádoba na alkohol s tématem Assassin´s Creed Nabízíme sběratelský a hlavně praktický kousek pro příznivce hry Assassin's Creed. Jedná se o placatku na alkohol vyrobenou z nerezového materiálu. Její objem činí 170 ml a je vybavena šroubovacím uzávěrem a nálevkou. Placatku s logem hry Assassin's Creed využijete například na výletech v přírodě nebo v zimě na horách. Díky úzkému tvaru se placatka skvěle hodí do hrudní kapsy. Placatka je také ideálním dárkem pro fanoušky hry Assassin's Creed.  Klíčové vlastnosti placatky Assassin's CreedPlacatka je oficiálně licencovaný produktZdobí ji logo Assassin's CreedVyrobena z nerezového materiáluJejí objem činí 170 mlVybavena šroubovacím uzávěrem a nálevkouPraktická díky svému úzkému tvaruIdeální dárek… (alza.cz)

Deadpool Assassin - Cullen Bunn

Deadpool Assassin - Cullen Bunn

The Regeneratin' Degenerate and his old pal Weasel are back, and they're imposing their special brand of justice on any other killers for hire who don't live up to their moral code -starting with a dangerous operation that'll take Deadpool into the heart of a castle filled with ninja... And that says nothing of the emotional damage the Merc with the Mouth is constantly grappling with. Leave the kiddos at home, True Believers, 'cause "Killer" Cullen Bunn and "Never Misses His" Mark Bagley are bringing you mercenary action as you like it - bombastic, badass, and, of course, bloody! COLLECTING: DEADPOOL: ASSASSIN 1-5 (knihydobrovsky.cz)

Assassins Creed: Rogue Remastered - PS4 (3307216044536)

Assassins Creed: Rogue Remastered - PS4 (3307216044536)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční - remaster jedné z temných kapitol franchisy Assassin´s Creed. 4K, textury s vysokým rozlišením, vylepšené stíny a osvětlení a jiné grafické vylepšení. Assassin's Creed: Rogue vás zavede do poloviny 18. století během Sedmileté války. Války, která dovedla velkou a silnou Francii do finančních problémů jejíž konec pak přinesl revoluci. Navštívíte zamrzlý severní Atlantik, Appalačské údolí na východě USA a také New York. Starý známý v moderním kabátkuRemaster jednoho z dílů oblíbené série Assassin's Creed, zobrazuje jednu z temných kapitol franchisy v dosud neviděných detailech v super vysokém rozlišení 4K s vylepšenými stíny a osvětlením se spousty ostatních grafických vylepšení. … (alza.cz)

Assassins Creed: Rogue Remastered - Xbox One (3307216044673)

Assassins Creed: Rogue Remastered - Xbox One (3307216044673)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční - remaster jedné z temných kapitol franchisy Assassin´s Creed. 4K, textury s vysokým rozlišením, vylepšené stíny a osvětlení a jiné grafické vylepšení. Assassin's Creed: Rogue vás zavede do poloviny 18. století během Sedmileté války. Války, která dovedla velkou a silnou Francii do finančních problémů jejíž konec pak přinesl revoluci. Navštívíte zamrzlý severní Atlantik, Appalačské údolí na východě USA a také New York. Starý známý v moderním kabátkuRemaster jednoho z dílů oblíbené série Assassin's Creed, zobrazuje jednu z temných kapitol franchisy v dosud neviděných detailech v super vysokém rozlišení 4K s vylepšenými stíny a osvětlením se spousty ostatních grafických vylepšení. … (alza.cz)

Mega Bloks Assassin's Creed bojový prapor

Mega Bloks Assassin's Creed bojový prapor

Před zkušenými a vycvičenými Assasíny se obávali všichni! Ať už to byli vojáci během americké revoluce, francouzské revoluce, křižáckých výprav nebo v dobách viktoriánské Anglie, každý se před nimi třásl. Přenes se s kolekcí Assassin´s Creed od Mega Bloks zpátky do historie a zažij na vlastní kůži, jak drsné byly způsoby válek. Každá sada obsahuje detailní akční mikro figurky, se kterými budete mít pocit, jako by se historie opět opakovala. V každé sadě jsou autentické doplňky včetně oblečení se zbraněmi. (bambule.cz)

Origins Dr. Andrew Weil for Origins™ Mega-Bright rozjasňující pleťové…

Origins Dr. Andrew Weil for Origins™ Mega-Bright rozjasňující pleťové sérum

Origins Dr. Andrew Weil for Origins™ Mega-Bright, 50 ml, Pleťová séra pro ženy, Pleťové sérum Origins Dr. Andrew Weil for Origins™ Mega-Bright představuje přípravek s vysokým obsahem účinných látek. Díky tomu poskytuje vaší pleti tu nejluxusnější péči.Vlastnosti:sjednocuje barevný tón pletiodstraňuje známky únavynavrací pleti svěžest a mladistvou krásuúčinně hydratuje a vyživujeJak používat:Přiměřené množství séra jemně vklepejte konečky prstů do čisté pleti. Aplikujte na tvář, krk i dekolt. (notino.cz)

Assassins Creed: Revelations - Xbox 360 (3307215693896)

Assassins Creed: Revelations -  Xbox 360 (3307215693896)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Akční Classic Assassin’s Creed Revelations je závěrečný díl trilogie s mistrem všech asasínů Ezio Auditorem. Eizo je v jeho průběhu na cestě za poznáním a zjevení. Jedná se o nebezpečnou cestu, na které se vydá do Konstantinopole, srdce Osmanské říše, kde hrozí destabilizace regionu díky rostoucí síle Templářských vojsk.Uznávaný online multiplayer z předchozího dílu se vrátí i v Revelations. Nabídne více zkušeností, rafinovanosti, možností a více map, které umožní hráčům otestovat své dovednosti proti ostatním asasínům z celého světa. Poslední kapitola v sáze Assassin´s Creed bude mít i revoluční gameplay, který umožní hráčům manipulovat se vzpomínkami Desmonda a Animusu a rozluštit tak tajemství své minulosti a získat náhled do budoucnosti… (alza.cz)

Batman: Arkham Origins (252367)

Batman: Arkham Origins (252367)

Hra pro PC - elektronická licence, žánr: Akční Batman se nachází ve svízelné situaci, jelikož na jeho hlavu kdosi vypsal tučnou odměnu, takže hned 8 nejzkušenějších zabijáků usiluje o jeho život. Kromě klasických nepřátel typu Jokera, Killer Croca, či Tučňáka, se tentokrát o slovo přihlásí i další záporáci ze stáje DC - Firefly, či například Deathstroke. Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením. 74% Velmi slušná akční adventura s Batmanem v hlavní roli, která udělá radost především oddaným fanouškům Arkham série, kteří by nejraději viděli ještě více toho, u čeho se před lety tolik bavili. – Hrej.cz VypnutoVynechat z LightBoxu … (alza.cz)

Mass Denim Assassin Sweatshorts khaki - S

Mass Denim Assassin Sweatshorts khaki - S

Mass DenimHigh ComfortImportedNew Collection (gangstagroup.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít