Ashampoo slideshow studio hd 4 (elektronická licence) (ashapslistud4)

Produkt Ashampoo slideshow studio hd 4 (elektronická licence) (ashapslistud4) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Ashampoo slideshow studio hd 4 (elektronická licence) (ashapslistud4) upraviť a produkt hľadať znova.

Ashampoo Slideshow Studio HD 4 (elektronická licence) (ashapslistud4)

Ashampoo Slideshow Studio HD 4 (elektronická licence) (ashapslistud4)
Detail

Kancelářský software Ashampoo Slideshow Studio určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Ashampoo Slideshow Studio HD 4 změní kolekci vašich snímků na živou prezentaci s působivými efekty. Velké množství šablon, přechodů a efektů umožňuje jednoduchou tvůrčí práci, software vám umožní dosáhnout skvělého výsledku za krátkou dobu. Verze 4 navíc přichází s podporou předvoleb pro iPady, mobilní telefony a herní konzole plus poskytuje nové šablony a přechodové i zvukové efekty. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne). Klíčové vlastnosti (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo Slideshow Studio HD 4 (elektronická licence) (ashapslistud4) , Ashampoo slideshow studio hd 4 (elektronická licence) (ashapslistud4)

Ashampoo Music Studio 8 (elektronická licence) (Ashamusstu8)

Ashampoo Music Studio 8 (elektronická licence) (Ashamusstu8)
Detail

Audio software Ashampoo Music Studio určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: ČR a SK, lic. klíč bude doručen emailem Hledáte výkonný nástroj, který vám pomůže s úpravou hudby do nejmenších detailů? Audio software Ashampoo Music Studio 8 je ideální nástroj pro práci s audiem. Nabízí podstatné funkce pro práci s hudbou v počítačových zařízeních s operačním systémem Windows. Audio soubory můžete ořezat, rozdělit do několika částí, zkonvertovat, sestříhat i zremixovat. Hotový výsledek můžete převést do libovolného formátu anebo vypálit na disk. Díky podpoře populárních formátů můžete své skladby poslouchat na jakémkoliv zařízení. Software Ashampoo Music Studio 8 taktéž nahraje a uloží požadované zvuky. Klíčové vlastnosti audio... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo Music Studio 8 (elektronická licence) (Ashamusstu8) , Ashampoo music studio 9 (elektronická licence) (ashamusstu9)

Ashampoo Burning Studio 23 (elektronická licence) (Ashaburs23)

Ashampoo Burning Studio 23 (elektronická licence) (Ashaburs23)
Detail

Vypalovací software Ashampoo Burning Studio určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: čeština, slovenština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem Sháníte program, který bezpečně vypálí vaše data? Vypalovací software Ashampoo Burning Studio 23 je výkonný nástroj, který vypaluje hudbu, soubory, videa i fotografie na CD, DVD i Blu-ray. Vytvořit můžete potisky i obaly. Disky můžete kopírovat, vytvořit či obnovit zálohu požadovaných dat. Citlivé soubory lze zašifrovat. Elektronická verze je určena pro jedno počítačové zařízení s operačním systémem Windows. Tato trvalá licence je nepřenositelná a instaluje se pomocí licenčního klíče, který bude doručen na zadaný e-mail. Vypalovací software Ashampoo Burning Studio 23 se snadno ovládá, a tak je vhodný pro začátečníky i... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo Burning Studio 23 (elektronická licence) (Ashaburs23) , Ashampoo music studio 8 (elektronická licence) (ashamusstu8)

Ashampoo Music Studio 9 (elektronická licence) (Ashamusstu9)

Ashampoo Music Studio 9 (elektronická licence) (Ashamusstu9)
Detail

Audio software Ashampoo Music Studio určený pro 1 zařízení, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: čeština, angličtina, slovenština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows Pro úpravu hudby nebo vašich písní využijte audio software Ashampoo Music Studio 9. Dokáže upravovat i vypalovat vaše audio nahrávky a dokonce k nim pořídí nápadité obaly. Převádí je mezi různými formáty a dokáže vytvořit mix hudby pro skvělé večírky. Ashampoo Music Studio 9 je plně kompatibilní s Windows 11 i 10. Může se pochlubit funkcemi jako používání klávesových zkratek, rozdělení zvuku pomocí Audio Splitter, úprava a střih živých nahrávek, mixování nahrávek pro různé příležitosti. Zvládá mixovat až tři skladby dohromady, které dále převede do libovolného formátu. Samozřejmostí je kvalitní kopírování disků, vytváření seznamů skladeb, převod zvukových souborů... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo Music Studio 9 (elektronická licence) (Ashamusstu9) , Ashampoo burning studio 23 (elektronická licence) (ashaburs23)

Ashampoo Movie Studio Pro 3 (elektronická licence) (Ashamovstupro3)

Ashampoo Movie Studio Pro 3 (elektronická licence) (Ashamovstupro3)
Detail

Kancelářský software Ashampoo Movie Studio určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: čeština, slovenština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Ashampoo Movie Studio Pro 3 je mimořádný software pro editaci videa až do rozlišení 4K, podporuje zvuk Dolby 5.1 a vysokorychlostní konverze videa do mobilních zařízení. Díky zapojení grafické karty NVIDIA bude zpracování probíhat až o 400 % rychleji. Program pokrývá všechny aspekty editace a optimalizace videa a je okamžitě použitelný kdokoli díky velmi intuitivní obsluze. Stříhejte, slučujte fotografie a videa s elegantními přechody, přidejte loga a efekty.Licence dorazí do vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo Movie Studio Pro 3 (elektronická licence) (Ashamovstupro3) , Ashampoo movie studio pro 3 (elektronická licence) (ashamovstupro3)

Ashampoo Snap 12 (elektronická licence) (ashapsnap12)

Ashampoo Snap 12 (elektronická licence) (ashapsnap12)
Detail

Kancelářský software Ashampoo Snap určený pro 3 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem Sháníte program, který zachytí a uloží dění na vaší obrazovce? Kancelářský software Ashampoo Snap 12 zachycenou obrazovku či video uloží do souborů a nabídne mnoho funkcí k úpravě. Díky snadnému ovládání je vhodný i pro začátečníky. Nahrávky i screenshoty jsou ve špičkové kvalitě. Elektronická licence softwaru Ashampoo Snap 12 je určena až pro 3 počítačová zařízení s operačním systémem Windows. Licence je nepřenositelná a bez časového omezení. Produkt je vhodný pro domácí i komerční užití. Licenční klíč vám bude doručen na zadaný e-mail. Klíčové vlastnosti kancelářského softwaru Ashampoo Snap 12Nástroj snadno zachytí dění na obrazovce vašeho... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo Snap 12 (elektronická licence) (ashapsnap12) , Ashampoo uninstaller 10 (elektronická licence) (ashapuninst10)

Ashampoo Driver Updater (elektronická licence) (ashadriupd)

Ashampoo Driver Updater (elektronická licence) (ashadriupd)
Detail

Kancelářský software Ashampoo Driver určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Nechte starost o nejaktuálnější ovladače na odborníkovi. Ashampoo pohlídá všechny komponenty ve vašem počítači a jakmile se v jeho rozsáhlé databázi objeví aktualizovaná verze ovladačů, sám ji nainstaluje. Zároveň je schopen opravit poškozené ovladače nebo k nově připojenému hardwaru automaticky příslušný ovladač dohledat. Proces je snadný a uživatelské rozhraní velmi intuitivní i graficky zdařilé. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne). Klíčové vlastnosti softwaru... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo Driver Updater (elektronická licence) (ashadriupd) , Ashampoo uninstaller 11 (elektronická licence) (ashapuninst11)

Ashampoo WinOptimizer 18 (elektronická licence) (Ashawinoptimi18)

Ashampoo WinOptimizer 18 (elektronická licence) (Ashawinoptimi18)
Detail

Kancelářský software Ashampoo WinOptimizer určený pro 10 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Sháníte nástroj, který zbaví systém nevyžádaných dat? Kancelářský software Ashampoo WinOptimizer 18 se postará o rozsáhlou analýzu disku a zajistí plynulejší chod systému. Nástroj nejen čistí, ale také optimalizuje. Nabízí snadné ovládání. Elektronickou licenci můžete využít až na 10 počítačových zařízení, ať už se jedná o užití v domácnosti, ve firmě či škole. Licence je bez časového omezení. Kompatibilní pro operační systém Windows. Software Ashampoo WinOptimizer 18 se pyšní přehledným řídícím panelem, díky kterému získáte okamžitý přehled o stavu vašeho systému Windows. Licenční klíč bude... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo WinOptimizer 18 (elektronická licence) (Ashawinoptimi18) , Ashampoo office 8 (elektronická licence) (ashaoff8)

Ashampoo UnInstaller 10 (elektronická licence) (ashapuninst10)

Ashampoo UnInstaller 10 (elektronická licence) (ashapuninst10)
Detail

Kancelářský software Ashampoo UnIstaller určený pro 1 zařízení, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Sháníte nástroj, který odinstaluje program se všemi jeho částmi? Kancelářský software Ashampo UnInstaller 10 odinstaluje vybrané programy kompletně a nezanechá žádné jejich zbytky, které zbytečně zpomalují váš počítač. Uživatelské rozhraní poskytuje přístup k základním funkcím jediným kliknutím. Díky tomu je nástroj vhodný pro každého uživatele. Elektronická licence je určena pro 1 zařízení se systémem Windows. Licence je trvalá a klíč naleznete v oddílu Moje knihovna - Licence. Software Ashampoo UnInstaller 10 je vhodný pro užití v domácnosti a najdete zde podporovaný český jazyk. Klíčové vlastnosti grafického softwaru... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo UnInstaller 10 (elektronická licence) (ashapuninst10) , Ashampoo home design 5 (elektronická licence) (ashahod5)

Ashampoo Office 8 (elektronická licence) (ashaoff8)

Ashampoo Office 8 (elektronická licence) (ashaoff8)
Detail

Kancelářský software Ashampoo Office určený pro 5 zařízení, obsahuje aplikace: Word, Excel a PowerPoint, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, typ software: administrativa, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Sháníte program, který vám pomůže s vytvořením dokumentů, tabulek i prezentací? Kancelářský software Ashampoo Office 8 je perfektní alternativou pro Microsoft Office a podporuje formáty dokumentů Microsoftu. Najdete zde předpřipravené šablony, ale snadno si můžete vytvořit i své vlastní. Elektronická licence je určená pro 5 počítačových zařízení s operačním systémem Windows. Přehledné uživatelské rozhraní zajistí snadnou práci s tímto programem. Licence je trvalá a vhodná pro užití v domácnosti. Licenční klíč najdete v oddílu Moje knihovna - Licence. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo Office 8 (elektronická licence) (ashaoff8) , Ashampoo photo optimizer 8 (elektronická licence) (ashaphoopt8)

Ashampoo WinOptimizer 25 (elektronická licence) (Ashawinoptimi25)

Ashampoo WinOptimizer 25 (elektronická licence) (Ashawinoptimi25)
Detail

Kancelářský software Ashampoo WinOptimizer určený pro 3 zařízení, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows Pro zrychlení vašeho počítače využijte nabídku kancelářského softwaru Ashampoo WinOptimizer 25. Poskytuje nové technologie pro jednotlivé moduly vašeho počítač a zvláště pak pro čističe. Překvapí vás okamžité výsledky a důkladné čištění. Získáte více místa na disku, propracovanou ochranu vašeho soukromí a předchází běžným problémům se systémem Windows. Navíc je připraven pro bezpečné zacházení se soubory cookie. Klíčové vlastnosti kancelářského softwaru Ashampoo WinOptimizer 25Ashampoo WinOptimizer 25 zrychlí váš počítač okamžitěPřináší nové technologie pro váš počítačZíská vám více místa na diskuAshampoo WinOptimizer 25 má propracovanou ochranu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo WinOptimizer 25 (elektronická licence) (Ashawinoptimi25) , Ashampoo pdf pro 2 (elektronická licence) (ashappdfpro2)

Ashampoo UnInstaller 11 (elektronická licence) (ashapuninst11)

Ashampoo UnInstaller 11 (elektronická licence) (ashapuninst11)
Detail

Kancelářský software Ashampoo UnIstaller určený pro 1 zařízení, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: čeština, slovenština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows Udělejte si pořádek ve svém počítači díky kancelářskému softwaru Ashampoo UnInstaller 11. Rozezná každou instalaci, najde překážky výkonu systému, odstraní nepotřebné úlohy a mnoho dalšího. Odstraní programy z vašeho používání hladce a beze zbytků. Rozezná čerstvé instalace od aktualizací a zabrání tak chybnému protokolování. Instalované softwary seřadí do příslušných kategorií. Umožní vám odstranit programy přímo ze seznamu programů. Stará se o zabezpečení souborů cookie. S Ashampoo UnInstaller 11 zvýšíte výkon a rychlost vašeho počítače. Klíčové vlastnosti kancelářského softwaru Ashampoo UnInstaller 11Ashampoo UnInstaller 11 se postará o odinstalaci... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo UnInstaller 11 (elektronická licence) (ashapuninst11) , Ashampoo backup pro 16 (elektronická licence) (ashaback16)

Ashampoo PDF Pro 3 (elektronická licence) (ashappdfpro3)

Ashampoo PDF Pro 3 (elektronická licence) (ashappdfpro3)
Detail

Kancelářský software Ashampoo PDF určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, typ software: práce s PDF, jazyková verze: čeština, angličtina, slovenština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Aplikace Ashampoo PDF Pro 3 je kompletní řešení pro správu a úpravu PDF dokumentů. Program má vše, co potřebujete k vytváření, konverzi, úpravě a zabezpečení souborů. Vytvoříte dokonalé dokumenty, které jsou čitelné na libovolném zařízení, můžete je nechat i zašifrovat. S Ashampoo PDF Pro 3 budou soubory formátu PDF stejně snadno upravitelné jako soubory Word. Tato aplikace také podporuje rozpoznávání znaků aby skenování přeměnila na upravitelné dokumenty.Licence dorazí do vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz nejpozději do 4 dnů (většinou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo PDF Pro 3 (elektronická licence) (ashappdfpro3) , Ashampoo pdf pro 3 (elektronická licence) (ashappdfpro3)

Ashampoo Backup Pro 16 (elektronická licence) (ashaback16)

Ashampoo Backup Pro 16 (elektronická licence) (ashaback16)
Detail

Zálohovací software Ashampoo Backup určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: čeština, angličtina, slovenština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Pokud sháníte kvalitní zabezpečení pro svá data, mohl by vám vyhovovat zálohovací software Ashampoo Backup Pro 16. Převezme zodpovědnost za odstranění virů, ransomwaru i hardwarových chyb. Nabízí různé možnosti pro zálohování vašich dat na místní disky nebo v online uložišti. Ashampoo Backup Pro 16 pracuje na pozadí a nezdržuje uživatele od práce. Funguje také jako záchranný systém pro obnovu systému v případě závažného selhání. Je připraven komunikovat také s Windows 11. Klíčové vlastnosti zálohovacího softwaru Ashampoo Backup Pro 16 - pro 1 PC - trvalá licenceAshampoo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo Backup Pro 16 (elektronická licence) (ashaback16) , Ashampoo 3d cad professional 7 (elektronická licence) (ashap3dcadpro7)

Ashampoo Home Design 5 (elektronická licence) (AshahoD5)

Ashampoo Home Design 5 (elektronická licence) (AshahoD5)
Detail

Kancelářský software určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Stavíte dům nebo stavbu teprve plánujete? Máte obavu, jestli bude nakonec vypadat tak, jak si přejete? Vytvořte si návrh vysněného domova díky Ashampoo Home Design 5. Možnost virtuální prohlídky s fantastickým 3D zobrazením vám představí každé zákoutí domu ještě dříve, než položíte první stavební kámen. Ashampoo Home Design 5 vám nabízí milióny 3D modelů pro tvorbu návrhů. Dveře, okna, balkony, přístřešky pro auto, dokonce i sanitární a elektrické instalace, vše na co si vzpomenete, si do programu jednoduše přidáte, třeba i nábytek, květiny a dekorace. Nenacházíte nějaký prvek? Importujte si ho. Výpočty úhlů, délek, ploch nebo objemů, to... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo Home Design 5 (elektronická licence) (AshahoD5) , Microsoft visual studio professional 2022 (elektronická licence) (dg7gmgf0d3sj)

Ashampoo Photo Optimizer 8 (elektronická licence) (Ashaphoopt8)

Ashampoo Photo Optimizer 8 (elektronická licence) (Ashaphoopt8)
Detail

Kancelářský software Ashampoo Photo Optimizer určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Ashampoo Photo Optimizer 8 nabízí rychlou a přitom precizní korekci digitálních fotografií. Upraví barvy, kontrasty a nastaví expozici tak, aby byl výsledek perfektní. Díky pečlivé analýze obrazu se nástroj postará o opravu vizuálních vad. Jednotlivé úpravy můžete provést automaticky i ručně. Díky snadnému ovládání je software Ashampoo Photo Optimizer 8 vhodný i pro začátečníky. Elektronická licence je nepřenositelná, časově neomezená a určena pro jedno počítačové zařízení. Nástroj je kompatibilní s operačním systémem Windows. Program je v českém jazyce. Vhodné pro použití v domácnosti,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo Photo Optimizer 8 (elektronická licence) (Ashaphoopt8) , Acdsee photo studio ultimate 2023 (elektronická licence) (acdpsu23wlcaxeen)

Ashampoo PDF Pro 2 (elektronická licence) (ashappdfpro2)

Ashampoo PDF Pro 2 (elektronická licence) (ashappdfpro2)
Detail

Kancelářský software Ashampoo PDF určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, typ software: práce s PDF, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Aplikace Ashampoo PDF Pro 2 je kompletní řešení pro správu a úpravu PDF dokumentů. Program má vše, co potřebujete k vytváření, konverzi, úpravě a zabezpečení souborů. Vytvoříte dokonalé dokumenty, které jsou čitelné na libovolném zařízení, můžete je nechat i zašifrovat. S Ashampoo PDF Pro 2 budou soubory formátu PDF stejně snadno upravitelné jako soubory Word. Tato aplikace také podporuje rozpoznávání znaků aby skenování přeměnila na upravitelné dokumenty.Licence dorazí do vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo PDF Pro 2 (elektronická licence) (ashappdfpro2) , Mcafee internet security (elektronická licence)

Ashampoo Photo Optimizer 9 (elektronická licence) (Ashaphoopt9)

Ashampoo Photo Optimizer 9 (elektronická licence) (Ashaphoopt9)
Detail

Kancelářský software Ashampoo Photo Optimizer určený pro 1 zařízení, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows Pro úpravu vašich fotografií využijte nabídku kancelářského softwaru Ashampoo Photo Optimizer 9. Automaticky upraví barvy, kontrast i nastavení expozice. Odstraní vizuální vady automaticky nebo je můžete provést ručně. Hravě si poradí s červenýma očima, nedokonalostí kůže nebo různých skvrn. Ashampoo Photo Optimizer 9 vám nabídne také ruční úpravy teploty barev i korekce perspektivy. Přizpůsobíte si menu dle vašich oblíbených položek a vaše fotografie sdílejte s vašimi přáteli. Kdo má rád dokonalé detaily, přijde si na své. Pro umělce jsou zde připraveny efekty jako vlny, víry i exploze. Experimentování je na vaší fantazii. Klíčové vlastnosti kancelářského... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo Photo Optimizer 9 (elektronická licence) (Ashaphoopt9) , Avg internet security (elektronická licence)

Ashampoo Video Optimizer Pro 2 (elektronická licence) (Ashavo2)

Ashampoo Video Optimizer Pro 2 (elektronická licence) (Ashavo2)
Detail

Video software určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, lic. klíč bude doručen emailem Pracujte s videem jednoduše, bez větších znalostí či praxe, stříhejte, otáčejte, odstraňujte záběry, měňte velikost a to vše v rekordním čase. Upravujte svá videa snadno a rychle s výkonným editorem Ashampoo Video Optimizer Pro 2. Stabilizujte roztřesená videa, optimalizujte barvy a kontrasty a zaostřete své záběry pouhým kliknutím na tlačítko. Ashampoo Video Optimizer Pro 2 můžete do vašich videí přidávat různé efekty, texty či obrázky. Až 20 předvoleb, které kombinují filtry, efekty a nastavení barev. Režim s velkými náhledy a bohatými možnostmi přizpůsobení pro detailnější úpravy. Ashampoo Video Optimizer Pro 2 automaticky detekuje a upraví tmavé a rozmazané záběry. Klíčové vlastnosti video softwaru... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo Video Optimizer Pro 2 (elektronická licence) (Ashavo2) , Webanimator go (elektronická licence) (webang)

Ashampoo 3D CAD Architecture 7 (elektronická licence) (ashap3DCADARC7)

Ashampoo 3D CAD Architecture 7 (elektronická licence) (ashap3DCADARC7)
Detail

Kancelářský software Ashampoo 3D CAD určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Navrhněte si svůj dům, byt nebo pokoj přesně podle vašich představ. Se programem Ashampoo 3D CAD Architecture 7 to bude hračka. Integrovaný průvodce vás provede tvůrčím procesem krok za krokem a poskytne spolehlivé a rychlé výsledky. 2D, 3D a průřezové pohledy pomohou přesně kontrolovat každý projekt, díky nim odhalíte chybějící a nedodělané části. S tímto softwarem si snadno představíte, jak bude vypadat například váš nový dům. S Ashampoo 3D CAD Architecture 7 můžete načítat a upravovat různé 3D objekty a ukládat je do integrovaného katalogu. Ten vám umožní přístup k milionům již... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo 3D CAD Architecture 7 (elektronická licence) (ashap3DCADARC7) , Mcafee total protection (elektronická licence)

Ashampoo 3D CAD Professional 7 (elektronická licence) (ashap3DCADPRO7)

Ashampoo 3D CAD Professional 7 (elektronická licence) (ashap3DCADPRO7)
Detail

Kancelářský software Ashampoo 3D CAD určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Ashampoo 3D CAD Professional 7 je grafický program pro profesionální návrháře. Můžete plánovat, vizualizovat a sdělovat své nápady jasně a stručně. S tímto softwarem budete tvořit praktické stavební realizace a dokumentace, které splňují ty nejvyšší standardy. Jednoduše využijete propracované funkce a rozsáhlé možnosti modelování, abyste navrhli své vlastní stavební prvky a dosáhli technické dokonalosti. S 3D CAD Professional 7 k vašem výtvorům snadno přidáte i umělecký nádech. Licence dorazí do vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz nejpozději do 4 dnů (většinou jsou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Ashampoo 3D CAD Professional 7 (elektronická licence) (ashap3DCADPRO7) , Eset internet security (elektronická licence)

Microsoft Visual Studio Professional 2022 (elektronická licence) (DG7GMGF0D3SJ)

Microsoft Visual Studio Professional 2022 (elektronická licence) (DG7GMGF0D3SJ)
Detail

Kancelářský software Microsoft Visual Studio určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem, Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci) Pokud si nejste jisti výběrem, kontaktujte náš obchodní tým: , protože tuto licenci není možné v případě chybného nákupu stornovat. Microsoft Visual Studio 2022Microsoft Visual Studio 2022 představuje první 64bitové integrované vývojové prostředí (IDE), které vám usnadní práci s velkými a složitými projekty. Vyzkoušejte plynulejší psaní kódů a zapomeňte na chyby typu nedostatek paměti. Kódovat nyní budete s novým editorem Razor.Visual Stuidio dodělá práci za vásMicrosoft Visual Studio 2022 je vybaveno výkonnou sadou nástrojů... (alza.cz)

Podobné produkty ako Microsoft Visual Studio Professional 2022 (elektronická licence) (DG7GMGF0D3SJ) , Webanimator now (elektronická licence) (webann)

ACDSee Photo Studio Ultimate 2023 (elektronická licence) (ACDPSU23WLCAXEEN)

ACDSee Photo Studio Ultimate 2023 (elektronická licence) (ACDPSU23WLCAXEEN)
Detail

Grafický software ACDSee Photo Editor určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, typ software: úprava fotografií, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem ACDSee Photo Studio Ultimate 2023 Je kompletním řešením pro kohokoli, kdo pořizuje a edituje větší množství fotografií a chce je mít vyladěné a precizně zorganizované. Díky umělé inteligenci budete mít výrazně usnadněnou úpravu tváří. Pokud například retušujete stejnou osobu na více fotografiích, můžete si uložit úpravy, jako přednastavenou sadu a aplikovat ji na více fotografií současně. K dispozici máte také jedinečný nástroj Photomerge ke sloučení několika obrázků do jednoho. Stejně jako nástroj Panorama Stitching pro tvorbu širokých panoramatických snímků nebo třeba High-Dynamic... (alza.cz)

Podobné produkty ako ACDSee Photo Studio Ultimate 2023 (elektronická licence) (ACDPSU23WLCAXEEN) , Bitdefender family pack (elektronická licence)

Zoner Photo Studio X pro 1 uživatele na 1 rok (elektronická licence) (ZPSX-SUB-00)

Zoner Photo Studio X pro 1 uživatele na 1 rok (elektronická licence) (ZPSX-SUB-00)
Detail

Grafický software Zoner Photo Studio určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: úprava fotografií, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Se Zoner Photo Studio X vykouzlíte nádherné fotky zcela bez námahyZoner Photo Studio X znají skoro všichni. Používá ho více než 10 miliónů uživatelů z celého světa, a to z dobrého důvodu. Jde totiž o jeden z nejuniverzálnějších programů pro úpravu fotek. S elektronickou licencí Zoner Photo Studio X pro 1 uživatele získáte k programu přístup pouze vy, přičemž budete moci s programem pracovat na libovolném počtu počítačů. Program umí zpracovat klasické JPEG i RAW soubory, nabízí řadu retušovacích nástrojů, pracuje s vrstvami a dokonce obsahuje i videostřižnu. Krásné fotky jsou pouze pár kliků daleko. Zoner X zajistí rychlý... (alza.cz)

Podobné produkty ako Zoner Photo Studio X pro 1 uživatele na 1 rok (elektronická licence) (ZPSX-SUB-00) , Bitdefender antivirus plus (elektronická licence)

DRIVERfighter, licence na 1 rok (elektronická licence) (Drivflit)

DRIVERfighter, licence na 1 rok (elektronická licence) (Drivflit)
Detail

Kancelářský software SPAMfighter DRIVERfighter určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Hledáte jednoduchý, ale přesto výkonný nástroj, který za vás obstará mravenčí práci v podobě pravidelné aktualizace všech ovladačů? Pokud chcete jít cestou bezproblémového používání, nabízí se jasná volba v podobě programu DRIVERfighter. Jak již název výstižně napovídá, zajistí využití počítače na plný a ničím nerušený výkon. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne). Klíčové vlastnosti aplikace DRIVERfighterPoužívá obsáhlou databázi více než 85 000 ovladačů od různých... (alza.cz)

Podobné produkty ako DRIVERfighter, licence na 1 rok (elektronická licence) (Drivflit) , Eset nod32 antivirus (elektronická licence)

FULL-DISKfighter, licence na 1 rok (elektronická licence) (Fulldiskfi)

FULL-DISKfighter, licence na 1 rok (elektronická licence) (Fulldiskfi)
Detail

Kancelářský software SPAMfighter FULL-DISKfihter určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Hledáte jednoduchý, ale přesto výkonný nástroj na vyčištění pevného disku? Pokud chcete jít cestou bezproblémového používání, nabízí se jasná volba v podobě programu FULL-DISKfighter. Jak již název výstižně napovídá, porve se za vás o každý volný bajt. Úplně plný disk celkově výrazně zpomalí počítač, a tomu se jistě chcete vyhnout. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne). Klíčové vlastnosti aplikace FULL-DISKfighterRychle a bezpečně vyčistí každý pevný disk (alza.cz)

Podobné produkty ako FULL-DISKfighter, licence na 1 rok (elektronická licence) (Fulldiskfi) , Ccleaner professional (elektronická licence) (ccanrproffull)

ESET Internet Security (elektronická licence)

ESET Internet Security (elektronická licence)
Detail

Internet Security ESET Internet Security, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v ČR, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Bezpečnostní software ESET Smart Security přináší nejvyšší míru zabezpečení na váš domácí počítač nebo notebook. Obsahuje antivir, antispywarový modul i firewall s antispamem. Celkově se jedná o rychlý, efektivní a uživatelsky nenáročný software. Vlajkový produkt celosvětově uznávané společnosti ESET se dostavuje v nejnovější verzi. Základem softwaru Smart Security je léty ověřený antivirus, který ve spolupráci s antispywarovým modulem poskytuje spolehlivou ochranu vašeho počítače. Bezpečí on-line plateb na internetu zajišťuje vestavěný Anti-Phising a Exploid Blocker. Dozor nad... (alza.cz)

Podobné produkty ako ESET Internet Security (elektronická licence) , Bitdefender total security (elektronická licence)

Bitdefender Internet Security (elektronická licence)

Bitdefender Internet Security (elektronická licence)
Detail

Internet Security Bitdefender Internet Security, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Bitdefender Internet Security vás ochrání proti malware i ransomwareTechnologie filtrování webu zajišťuje, že nikdy nevstoupíte na škodlivé webové stránky. Zjistěte, zda jsou vaše výsledky vyhledávání bezpečné před tím, než skutečně kliknete na odkaz. Služba Bitdefender Internet Security také blokuje všechny známé infikované odkazy. Bitdefender přináší zásadní změny v tom, jak jsou detekovány a zastavovány online hrozby. Nové inteligentní technologie týkající se kybernetických hrozeb mohou analyzovat a identifikovat podezřelé aktivity na úrovni sítě a blokovat sofistikované exploity, malware nebo adresy URL související s botnety a brute force útoky.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bitdefender Internet Security (elektronická licence) , Zoner photo studio x pro 1 uživatele na 1 rok (elektronická licence) (zpsx-sub-00)

McAfee Internet Security (elektronická licence)

McAfee Internet Security (elektronická licence)
Detail

Internet Security McAfee Internet Security, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Zabezpečte svůj počítač, Mac, chytrý telefon nebo tablet. McAfee Internet Security zabrání útokům dříve, než k nim vůbec dojde, díky včasným a jasným varováním před nebezpečnými stránkami, odkazy či soubory. Cloudová analýza hrozeb vás chrání, aniž by docházelo ke zpomalení zařízení. Tento oceňovaný antivirus optimalizuje výkon vašeho zařízení – blokuje automatické přehrávání videí na webových stránkách a minimalizuje využití šířky pásma. Nechybí ani funkce jako např. správce hesel s ověřováním pomocí více faktorů, která zabezpečí a umožní pohodlné spravování všech vašich hesel. Součástí McAfee Internet Security je také bezplatná zákaznická podpora... (alza.cz)

Podobné produkty ako McAfee Internet Security (elektronická licence) , Full-diskfighter, licence na 1 rok (elektronická licence) (fulldiskfi)

ESET Mobile Security (elektronická licence)

ESET Mobile Security (elektronická licence)
Detail

Internet Security ESET Mobile Security, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro mobilní zařízení, kompatibilní s operačním systémem Android, zeměpisné omezení: pouze v ČR, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Kvalitní ochrana před škodlivým obsahem je nyní dostupná i pro smartphony nebo tablety. Bezpečnostní software ESET Mobile Security se vyznačuje kompletní ochranou vašich souborů proti virům, pokročilým antispamovým filtrem a modulem Anti-Theft pro lokalizaci ztraceného nebo ukradeného mobilního zařízení. Software také umožňuje například filtrovat nevyžádané SMS a MMS, blokovat neznámá telefonní čísla anebo volající se skrytým číslem. Klíčové vlastnosti elektronické licence ESET Mobile SecurityBezpečnostní software pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako ESET Mobile Security (elektronická licence) , Allway sync pro (elektronická licence) (allsypr)

WebAnimator Now (elektronická licence) (webAnN)

WebAnimator Now (elektronická licence) (webAnN)
Detail

Kancelářský software určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Stále hledáte něco, co vám pomůže oživit vaše webové stránky, ale nejste úplně zdatní programátoři? Tvořte dokonalé animace pomocí WebAnimatoru Now. Vyrobte si prezentace, bannery a další prvky, které zaujmou návštěvníky vašeho webu a to bez nutnosti znalosti HTML kódování, výsledek se vám rýsuje před očima. Vše tvoříte pouhým přetažením za pomoci myši. Animace se bez problémů zobrazují ve všech webových prohlížečích a to bez nutnosti Flashe. Nápomocné vám budou připravené šablony, které lze upravovat. Využijte scény, časové osy, klíčové snímky, speciální efekty a další nástroje, které vám WebAnimator Now nabízí. Nechte věci zmizet, pohybovat se, měnit barvy nebo cokoli... (alza.cz)

Podobné produkty ako WebAnimator Now (elektronická licence) (webAnN)

AVG Internet Security (elektronická licence)

AVG Internet Security (elektronická licence)
Detail

Internet Security AVG Internet Security, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Vypnuto Špičková ochrana s AVG Internet SecurityBezpečnostní řešení z dílny společnosti AVG chrání více než 200 000 000 aktivních uživatelů po celém světě. AVG Internet Security totiž nabízí jen ty nejpokročilejší nástroje pro plnou uživatelskou bezpečnost i v budoucích letech.Klíčové vlastnosti bezpečnostního softwaru AVG Internet SecurityElektronická licenceVylepšený antivirus a ochrana před spywarem a malwaremZvýšené testování odkazů a stahovaných souborůDatový sejf pro šifrování soukromých souborů a jejich ochranu heslemAnti-Spam pro ochranu e-mailu před spamem a podvodnými zprávamiZdokonalený Firewall pro bezpečnější nakupování a internetové bankovnictvíOchrání váš počítač i... (alza.cz)

Podobné produkty ako AVG Internet Security (elektronická licence)

Bitdefender Family Pack (elektronická licence)

Bitdefender Family Pack (elektronická licence)
Detail

Internet Security Bitdefender Family pack, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Bitdefender Family Pack ochrání všechna vaše zařízeníBitdefender Family Pack je kompletní řešení nové generace pro pokrytí kybernetické bezpečnosti na vašich Windows, macOS, Android a iOS zařízeních, bez dopadu na výkon nebo životnost baterie. Chrání soukromí celé vaší rodiny před všemi kybernetickými hrozbami dneška, od otravných adware, až po nebezpečné malware, které se infiltrují, aby kradli data, sledovali vaše platby online, špehovali vás nebo drželi vaše data jako rukojmí. Rodiče ocení rodičovskou kontrolu pro bezpečí vašich dětí, ať už jsou na PC, MACu nebo mobilním telefonu. Klíčové vlastnosti Bitdefender... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bitdefender Family Pack (elektronická licence)

Bitdefender Antivirus Plus (elektronická licence)

Bitdefender Antivirus Plus (elektronická licence)
Detail

Antivirus Bitdefender Antivirus, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Bitdefender Antivirus Plus vás ochrání před viry a ransomware Bitdefender Antivirus Plus chrání počítače s Windows proti všem typům online hrozeb a zahrnuje nástroje pro ochranu soukromí, jako je Bitdefender VPN a Safepay. Software chrání proti všem internetovým hrozbám, od virů, červů a trojských koní, až po ransomware, zero-day exploity, rootkity a spyware. Vaše data a soukromí jsou v bezpečí. Přináší zároveň tutéž kybernetickou bezpečnost a výkon, díky kterým tento Bitdefender produkt zvítězil jako Produkt roku podle AV-Comparatives. Klíčové vlastnosti Bitdefender Antivirus PlusChytrý antivirus – ochrana v reálném čase proti virům a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bitdefender Antivirus Plus (elektronická licence)

ESET NOD32 Antivirus (elektronická licence)

ESET NOD32 Antivirus (elektronická licence)
Detail

Antivirus ESET NOD32 Antivirus, předplatné, jazyková verze: čeština, vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v ČR, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Profesionální a ověřená antivirová ochrana ESET NOD32 Antivirus. Zahrnuje základní bezpečnostní funkce pro váš počítač. ESET NOD32 Antivirus 9 - Antivirová ochrana pro WindowsESET NOD32 Antivirus je základním produktem pro ochranu počítače před škodlivým kódem. Už přes 10 let je tento produkt držitelem světového rekordu v počtu po sobě jdoucích ocenění VB100 magazínu Virus Bulletin. Unikátní technologie detekce účinně bojuje proti malwaru, který se záměrně snaží svou činnost skrývat. VypnutoOvěřená detekceProdukty ESET pravidelně získávají ocenění za kvalitu detekce malwaru (VB100, AV-Comparatives). S... (alza.cz)

Podobné produkty ako ESET NOD32 Antivirus (elektronická licence)

Bitdefender Total Security (elektronická licence)

Bitdefender Total Security (elektronická licence)
Detail

Internet Security Bitdefender Total Security, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Bitdefender Total Security zajistí kompletní ochranu pro Windows, macOS, Android a iOSBitdefender Total Security je kompletní řešení nové generace pro pokrytí kybernetické bezpečnosti na vašich Windows, macOS, Android a iOS zařízeních, bez dopadu na výkon nebo životnost baterie. Chrání soukromí svého uživatele a jeho zařízení před všemi kybernetickými hrozbami dneška, od otravných adware, až po nebezpečné malware, které se infiltrují, aby kradli data, sledovali vaše platby online, špehovali vás nebo drželi vaše data jako rukojmí. Bitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bitdefender Total Security (elektronická licence)

CCleaner Professional (elektronická licence) (ccanrProffull)

CCleaner Professional (elektronická licence) (ccanrProffull)
Detail

Kancelářský software určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, lic. klíč bude doručen emailem Urychlete fungování svého počítače s pomocí elektronické licence CCleaner Professional. Program je ideální pro vymazání nepotřebných souborů a pro zrychlení vašeho počítače. Registry Cleaner smaže chybná nastavení a zařídí, aby běželo vše tak, jak má. Velká podpora různých prohlížečů se postará o vymazání cookies a dalších dat, které jen zabírají paměť počítače. CCleaner Professional je určen pro nekomerční použití. Klíčové vlastnosti elektronické licence CCleaner ProfessionalCCleaner vymaže nepotřebné soubory a data z počítačeUrychlí běh vašeho zařízeníVymazání chybných registrů vede k bezproblémovému fungování PCCCleaner lze využívat na 1 zařízení 1 rok (alza.cz)

Podobné produkty ako CCleaner Professional (elektronická licence) (ccanrProffull)

WebAnimator Go (elektronická licence) (webAnG)

WebAnimator Go (elektronická licence) (webAnG)
Detail

Kancelářský software určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, DE, IT, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Chcete na webových stránkách používat moderní grafické prvky v podobě perfektních animací? Kancelářský software WebAnimator Go vám pomůže vytvořit animované bannery i prvky, aniž byste museli pracovat s grafickými programy pro pokročilé. Tento nástroj se vyznačuje snadným ovládáním, a tak je vhodný i pro úplné začátečníky. Elektronická licence softwaru WebAnimator Go je nepřenositelná a určena pro jedno počítačové zařízení bez časového omezení. Licenční klíč vám bude doručen na zadaný e-mail. Program je kompatibilní se systémem Windows. Klíčové vlastnosti kancelářského softwaru WebAnimator GoPomocí šablon vytvoříte animace i bannery během chvíleProgram... (alza.cz)

Podobné produkty ako WebAnimator Go (elektronická licence) (webAnG)

McAfee Total Protection (elektronická licence)

McAfee Total Protection (elektronická licence)
Detail

Antivirus McAfee Total Protection, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Antivirový software a sada zabezpečení McAfee Total Protection ochrání nejen vás, ale i celou vaši rodinu před různými útoky nejnovějšího spywaru, malwaru a ransomwaru, přičemž zachová maximální ochranu vašeho soukromí a identity. Ochrání také váš počítač a osobní údaje před hackery a zločinci. Software McAfee je zjména ceněný pro svou optimalizaci výkonu vašeho počítače – blokuje automatické spouštění videí na webových stránkách a minimalizuje využívání pásmových šířek. Jistě oceníte, že McAfee Total Protection je kompatibilní se systémy Windows, Mac OS, iOS a Android, bez obav tak můžete zabezpečit jakékoliv zařízení v domácnosti pomocí jednoho softwaru.... (alza.cz)

Podobné produkty ako McAfee Total Protection (elektronická licence)

PDF Editor 5 (elektronická licence) (CADPDFE5)

PDF Editor 5 (elektronická licence) (CADPDFE5)
Detail

Kancelářský software určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, typ software: práce s PDF, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Zpřístupněte si PDF soubor, v němž můžete dělat libovolné úpravy, díky kancelářskému softwaru PDF Editor 5. S editorem můžete do PDFka nejen psát potřebné poznámky, přidávat či měnit text, ale i odstraňovat nebo vkládat obrázky, slučovat stránky, měnit jejich velikost nebo upravovat zdrojový kód. PDF Editor 5 přináší novinky, které vaši práci posunout zase o krok dál. Jistě uvítáte, že můžete používat všechny fonty, mřížku pro pozicování pole formuláře nebo možnosti uložit obrázek jako PNG a mnoho dalšího. Kancelářský software PDF Editor 5 vám nesmí v počítači chybět. Klíčové vlastnosti kancelářského softwaru PDF... (alza.cz)

Podobné produkty ako PDF Editor 5 (elektronická licence) (CADPDFE5)

Cyberlink MakeupDirector 2 (elektronická licence) (cybemakedir2)

Cyberlink MakeupDirector 2 (elektronická licence) (cybemakedir2)
Detail

Kancelářský software Cyberlink MakeupDirector určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Cyberlink MakeupDirector 2 obsahuje precizní nástroje, včetně detekce obličeje, které vám umožní vytvořit perfektní virtuální make-up. Těšit se můžete na nekonečné možnosti kreativních úprav a možností. Jednoduše začnete základními úpravami a postupně se propracujete až do pokročilých aplikací. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne). Klíčové vlastnosti elektronické licence Cyberlink MakeupDirector 2Propracované mapováníRealistický makeup kitVýběr vlastních... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink MakeupDirector 2 (elektronická licence) (cybemakedir2)

CorelDRAW Technical Suite (elektronická licence) (LCCDTSSUB11)

CorelDRAW Technical Suite (elektronická licence) (LCCDTSSUB11)
Detail

Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: angličtina, DE, FR, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem Pečlivě navrženo pro podrobné technické materiályCorelDRAW Technical Suite je profesionální software pro technické ilustrace a skicování. Jedná se o komplexní sadu aplikací pro profesionály. Zaujme svou působivou grafikou a technickou přesností. Software nabízí širokou paletu nástrojů pro výkresy a tvorby návrhů či špičkovou kompatibilitu souborů. Díky této sadě dosáhnete bezkonkurenční produktivity s novými výkonnými funkcemi podporujícími efektivitu, ohromujícími možnostmi úpravy fotografií a inovativními grafickými nástroji, které splňují všechny technické standardy. Těšit se... (alza.cz)

Podobné produkty ako CorelDRAW Technical Suite (elektronická licence) (LCCDTSSUB11)

Bitdefender Antivirus pro Mac (elektronická licence)

Bitdefender Antivirus pro Mac (elektronická licence)
Detail

Antivirus Bitdefender Antivirus, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem macOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence" Bitdefender Antivirus for Mac (elektronická licence)Bitdefender Antivirus for Mac je kompletní řešení nové generace pro pokrytí kybernetické bezpečnosti na vašem macOS, bez dopadu na výkon nebo životnost baterie. Chrání vaše soukromí a zařízení před všemi kybernetickými hrozbami dneška, od otravných adware, až po nebezpečné malware, které se infiltrují, aby kradli data, sledovali vaše platby online, špehovali vás nebo drželi vaše data jako rukojmí. Klíčové vlastnosti elektronické licence Bitdefender Antivirus for MacChytrý antivirus – ochrana v reálném čase proti virům a ransomwaruBezpečné placení online – vaše internetové bankovnictví bude v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bitdefender Antivirus pro Mac (elektronická licence)

Fakturatik verze Gold (elektronická licence) (FAKT_1_SK_GOLD)

Fakturatik verze Gold (elektronická licence) (FAKT_1_SK_GOLD)
Detail

Kancelářský software , vhodné pro domácnosti a pro firmy, lic. klíč bude doručen emailem Software FATURATIK nabízí podporu pro vystavování faktur a mnoho dalších užitečných funkcí v uživatelsky přívětivém a cenově výhodném řešení. Nabízí funkce pro vedení skladových zásob, evidenci plateb, a široké možnosti nastavení systému podle vašich preferencí. Verze Gold je určena pro uživatele, kteří potřebují kromě fakturace sledovat i zásobu neomezeného množství skladových položek. Klíčové vlastnosti kancelářského softwaru FAKTURATIK verze GoldSoftware FATURATIK Gold s řadou užitečných funkcíVytváření faktur a dalších typů dokladůPřehledný seznam dokladů pro filtraci a prohledáváníÚplný přehled o přijatých platbách a úhradáchEvidence materiálu, zboží a služeb a vedení skladových zásobTiskové sestavy s exportem do PDFExport údajů do textového CSV formátuVíceuživatelský přístupŠiroké možnosti nastavení systému Vytvářejte a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fakturatik verze Gold (elektronická licence) (FAKT_1_SK_GOLD)

Cyberlink ColorDirector Ultra (elektronická licence) (cybercodiult)

Cyberlink ColorDirector Ultra (elektronická licence) (cybercodiult)
Detail

Kancelářský software Cyberlink ColorDirector určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Cyberlink ColorDirector Ultra je nástroj pro úpravu barev ve vašich videozáznamech. Díky tomuto softwaru získáte z vašich záznamů to nejlepší. ColorDirector Ultra opraví nedokonalosti, které vznikly ve videu důsledkem špatného osvětlení. Jedině tak budou moci vaše záznamy splňovat ty nejpřísnější měřítka. Cyberlink ColorDirector umožňuje také možnost přizpůsobení a vylepšení barev, díky čemuž do videí vnesete život a dramatický nádech. Elektronická licence je trvalá a slouží pro instalaci softwaru na jeden počítač s operačním systémem Windows. Licence dorazí do Vašeho emailu... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink ColorDirector Ultra (elektronická licence) (cybercodiult)

Iobit Protected Folder (elektronická licence) (iobiprofol)

Iobit Protected Folder (elektronická licence) (iobiprofol)
Detail

Kancelářský software Iobit Protected Folder určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem IObit Protected Folder ochrání složky a soubory před ostatními uživateli. Nemůže se tak stát, že zašifrovaný soubor někdo objeví, popřípadě jej upraví nebo dokonce smaže. Jedná se o jakousi schránku, která znemožní přístup ostatním uživatelům k ukrytým souborům. Snadno tak předejdete zneužití, krádeži nebo ztráty velmi důležitých dat. Zakoupením elektronické licence IObit Protected Folder získáte předplatné na jeden rok pro jeden počítač s Windows. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou jsou licence připraveny do druhého dne).... (alza.cz)

Podobné produkty ako Iobit Protected Folder (elektronická licence) (iobiprofol)

Cyberlink AudioDirector Ultra (elektronická licence) (cybeauddirult)

Cyberlink AudioDirector Ultra (elektronická licence) (cybeauddirult)
Detail

Audio software Cyberlink AudioDirector určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Software Cyberlink AudioDirector Ultra představuje velmi výkonný audio nástroj, který využijete pro nahrávání, mixování, úpravám či obnově zvuku. Tento program je ideální pro tvorbu hudby k vašim videozáznamům. Vytvářejte jednoduše dramatické momenty doplněné o zvukové efekty, vlastní soundtracky pomocí multi-track recordéru a mixážního pultu. AudioDirector navíc automaticky odstraňuje šum na pozadí a obnovuje zvuk do původního stavu pomocí technologie iZotope. Užijte si ostrý, čistý a bohatý zvuk. Licence dorazí do Vašeho emailu uvedeného při registraci na Alza.cz, nejpozději do 4 dnů (většinou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Cyberlink AudioDirector Ultra (elektronická licence) (cybeauddirult)

WebSite X5 Professional (elektronická licence) (webpro5)

WebSite X5 Professional (elektronická licence) (webpro5)
Detail

Kancelářský software Incomedia WebSite X5 určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem Elektronická licence WebSite X5 Professional vám pomůže vytvořit a editovat profesionální webové stránky. Můžete tak snadno spravovat osobní či obchodní stránky, e-shopy i blogy. WebSite umožní vytvářet nákupní košík, produktový katalog a další nastavení pro platby a dopravu pro váš eshop, nebo s aplikací také nastavíte registrační formulář, aby se uživatelé mohli přihlašovat na svůj účet. S pokročilou analýzou bude mít váš web lepší optimalizaci. Klíčové vlastnosti elektronické licence WebSite X5 ProfessionalWebSite X5 Professional umožní vytvářet webové stránkyNení třeba znalost... (alza.cz)

Podobné produkty ako WebSite X5 Professional (elektronická licence) (webpro5)

Fakturatik verze Silver (elektronická licence) (FAKT_1_SK_SILVER)

Fakturatik verze Silver (elektronická licence) (FAKT_1_SK_SILVER)
Detail

Kancelářský software , vhodné pro domácnosti a pro firmy, lic. klíč bude doručen emailem Software FATURATIK nabízí podporu pro vystavování faktur a mnoho dalších užitečných funkcí v uživatelsky přívětivém a cenově výhodném řešení. Nabízí funkce pro vedení skladových zásob, evidenci plateb, a široké možnosti nastavení systému podle vašich preferencí. Verze Silver je určena pro živnostníky a firmy, kterým stačí fakturace bez nutnosti sledování stavu skladových zásob. Klíčové vlastnosti kancelářského softwaru FAKTURATIK verze SilverSoftware FATURATIK Silver s řadou užitečných funkcíVytváření faktur a dalších typů dokladůPřehledný seznam dokladů pro filtraci a prohledáváníÚplný přehled o přijatých platbách a úhradáchTiskové sestavy s exportem do PDFExport údajů do textového CSV formátuVíceuživatelský přístupŠiroké možnosti nastavení systému Vytvářejte a spravujte doklady v aplikaci FATURATIKDoklady jsou v aplikaci FATURATIK k... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fakturatik verze Silver (elektronická licence) (FAKT_1_SK_SILVER)

AOMEI Backupper Professional (elektronická licence) (backupprolife)

AOMEI Backupper Professional (elektronická licence) (backupprolife)
Detail

Kancelářský software AOMEI Backupper určený pro 1 zařízení, nepřenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem AOMEI Backupper Server Edition je ideální pro ochranu a zálohování vašich dat. Elektronická licence AOMEI umožní zálohování na fyzických i virtuálních serverech a můžete pomocí něj klonovat oddíly disku. Můžete tak spolehlivě chránit svá data s možností nastavení pravidelné synchronizace. Licence je platná pro 1 PC. Klíčové vlastnosti elektronické licence AOMEI Backupper Server EditionLicence AOMEI umožní chránit vaše dataZálohujte fyzické i virtuální serveryMožnost zálohování disků či jejich oddílůNěkolik možností zálohováníZálohujte data na cloud, flashdisk nebo externí diskAOMEI umožňuje obnovu systému i na odlišný hardwareKlonujte z velkého disku na menší... (alza.cz)

Podobné produkty ako AOMEI Backupper Professional (elektronická licence) (backupprolife)
Ashampoo Slideshow Studio HD 4 (elektronická licence) (ashapslistud4), Ashampoo Music Studio 9 (elektronická licence) (Ashamusstu9), Ashampoo Music Studio 8 (elektronická licence) (Ashamusstu8), Ashampoo Burning Studio 23 (elektronická licence) (Ashaburs23), Ashampoo Movie Studio Pro 3 (elektronická licence) (Ashamovstupro3), Ashampoo UnInstaller 10 (elektronická licence) (ashapuninst10), Ashampoo UnInstaller 11 (elektronická licence) (ashapuninst11), Ashampoo Office 8 (elektronická licence) (ashaoff8), Ashampoo Home Design 5 (elektronická licence) (AshahoD5), Ashampoo Photo Optimizer 8 (elektronická licence) (Ashaphoopt8), Ashampoo PDF Pro 2 (elektronická licence) (ashappdfpro2), Ashampoo Backup Pro 16 (elektronická licence) (ashaback16), Ashampoo PDF Pro 3 (elektronická licence) (ashappdfpro3), Ashampoo 3D CAD Professional 7 (elektronická licence) (ashap3DCADPRO7), Microsoft Visual Studio Professional 2022 (elektronická licence) (DG7GMGF0D3SJ), ACDSee Photo Studio Ultimate 2023 (elektronická licence) (ACDPSU23WLCAXEEN), McAfee Internet Security (elektronická licence), AVG Internet Security (elektronická licence), WebAnimator Go (elektronická licence) (webAnG), McAfee Total Protection (elektronická licence), ESET Internet Security (elektronická licence), WebAnimator Now (elektronická licence) (webAnN), Bitdefender Family Pack (elektronická licence), Bitdefender Antivirus Plus (elektronická licence), ESET NOD32 Antivirus (elektronická licence), CCleaner Professional (elektronická licence) (ccanrProffull), Bitdefender Total Security (elektronická licence), Zoner Photo Studio X pro 1 uživatele na 1 rok (elektronická licence) (ZPSX-SUB-00), FULL-DISKfighter, licence na 1 rok (elektronická licence) (Fulldiskfi), Allway Sync Pro (elektronická licence) (ALLSYPR)