ARRONDI Podložka pod svíčku malá

Podložka pod svíčku sklo 14cm

Podložka pod svíčku sklo 14cm

(home-point.cz)

Talířek pod svíčku Yankee Candle

Talířek pod svíčku Yankee Candle

Rozměr: 20 x 120 x 120 mm (knihydobrovsky.cz)

Podložka pod myš Malý princ

Podložka pod myš Malý princ

Krásná kniha Malý princ neboli Little Prince (v originále Le Petit Prince, který napsal Antoine de Saint-Exupéry). Pro všechny fanoušky nyní skvělý motiv na tričko, hrníček a další dárky.. rozměry 230x190mm (belabel.cz)

Podložka pod myš Malý Gremlin

Podložka pod myš Malý Gremlin

. rozměry 230x190mm (belabel.cz)

Podložka pod myš srdce Malý Gremlin

Podložka pod myš srdce Malý Gremlin

. Pěnová podložka pod myš o tloušťce 3mm. Tiskne se na polyesterovou tkaninu, která má skvělou bárevnou stálost i odolnost. Velikost podložky je 23,5 x 19,5cm (belabel.cz)

Uživatele, kteří hledají "ARRONDI Podložka pod svíčku malá" se dívají také na:

Podložka pod puzzle 5000
Podložka pod židli breno
Akupresurní podložka na chodidla
Skrinky pod umyvadlo -samostatne bez umyvadla

Podložka pod myš kulatá Malý princ

Podložka pod myš kulatá Malý princ

Krásná kniha Malý princ neboli Little Prince (v originále Le Petit Prince, který napsal Antoine de Saint-Exupéry). Pro všechny fanoušky nyní skvělý motiv na tričko, hrníček a další dárky.. Průměr 200mm, tlouštka 3mm (belabel.cz)

Podložka pod myš srdce Malý princ

Podložka pod myš srdce Malý princ

Krásná kniha Malý princ neboli Little Prince (v originále Le Petit Prince, který napsal Antoine de Saint-Exupéry). Pro všechny fanoušky nyní skvělý motiv na tričko, hrníček a další dárky.. Pěnová podložka pod myš o tloušťce 3mm. Tiskne se na polyesterovou tkaninu, která má skvělou bárevnou stálost i odolnost. Velikost podložky je 23,5 x 19,5cm (belabel.cz)

Podložka pod myš kulatá Malý Gremlin

Podložka pod myš kulatá Malý Gremlin

. Průměr 200mm, tlouštka 3mm (belabel.cz)

Hama urage rag podložka pod myš, malá

Hama urage rag podložka pod myš, malá

- podložka pod myš pro rychlý a přesný pohyb myši- speciálně pogumovaná spodní část s protiskluzovou úpravou- speciální uRage Heat TT povrch: zaručuje dlouhou životnost a chrání teflonové nožičky herní myši- kompatibilní se všemi druhy standardních myší- vhodná pro každé rozlišeníTechnické parametry:- rozměry: 27 x 0,3 x 21,5 cm- barva: černá- hodné pro herní myši (fonetip.cz)

Vykrajovátko svíčka malá

Vykrajovátko svíčka malá

vykrajovátko z pocínovaného plechu o šířce 33mm a výšce 51mm   Recept pro inspiraci: Měkké perníčky Suroviny: 150 g medu, 200 g moučkového cukru, 2 vejce, 500 g hladké mouky, 1 prášek do perníku, 1 lžička jedlé sody, 80 g másla Postup: Med, cukr a vejce utřeme. V mouce rozmícháme prášek do perníku a sodu a přidáváme po troškách za stálého míchání k utřené hmotě. Nakonec přimícháme rozpuštěné máslo. Z těsta uděláme bochník a necháme alespoň 1 den odležet na chladnějším místě. Před přípravou znovu promícháme, rozválíme na pomoučeném vále na plát o tloušťce 2-3 mm, podle toho, jak chceme mít perníčky buclaté (upozornění - čím je těsto tlustší, tím snáze se perníčky rozlijí a ztratí původní tvar!). Formičkami vykrajujeme perníčky a klademe na vymazaný plech. Pečeme za stálého … (hospodynkam.cz)

ZONE Podložka pod hrnek malá 4 ks grey CORK

ZONE Podložka pod hrnek malá 4 ks grey CORK

Podložka pod hrnky nebo sklenice CORK je vyrobena z portugalského korkového dubu. Tento druh korkového dubu patří mezi ty nejkvalitnější a je mu věnována při úpravě jedinečná péče. Díky nádherným a působivým vzorům, barvám a designu je korková podložka opravdovým uměleckým dílem. Balení podložek je po 4 kusech. Korek je recyklovatelný a velmi šetrný k životnímu prostředí. Vysoce odolná podložka z portugalského korku Působivé vzory i design Balení po 4 kusech Šetří životní prostředí Kreativní a stylový způsob stolování Dánská společnost ZONE se vrací na trh a je v mnohem lepší formě než kdy jindy. Její „DNA“ prošla za posledních 12 měsíců naprostou revitalizací. Designově do detailu promyšlené produkty jdou ruku v ruce s životním stylem a potřebami dnešního spotřebitele. Produkty, pod… (kulina.cz)

Hama Midi Podložka Malé kolečko

Hama Midi Podložka Malé kolečko

Hama Midi Podložka Malé kolečko Kolečko je námětem pro šablonku, na kterou mohou děti klást zažehlovací korálky, a to dle předlohy nebo také dle vlastní fantazie. Inspirativní knížky si můžete koupit jako samostatný produkt. Po rozpoložení korálků na podložce se přes zažehlovací papír obrázek zažehlí. Dojde ke stmelení korálků a obrázek stačí sejmout ze šablonky. Přednosti: skládání korálků na podložku rozvíjí fantazii trénuje motoriku a trpělivost Vyberte dětem podložky pro tvorbu obrázků! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Rozměry: cca 8,5 cm Země původu: Dánsko (hracky-4kids.cz)

Hama Midi Podložka Malý šestiúhelník

Hama Midi Podložka Malý šestiúhelník

Hama Midi Podložka Šestiúhelník je námětem pro šablonku, na kterou mohou děti klást zažehlovací korálky, a to podle předlohy nebo vlastní fantazie. Inspirativní knížky si můžete koupit jako samostatný produkt. Po rozpoložení korálků na podložce se přes zažehlovací papír obrázek zažehlí. Dojde ke stmelení korálků a obrázek stačí sejmout ze šablonky, která je určena pro víceré použití. Přednosti: skládání korálků na podložku rozvíjí fantazii trénuje motoriku a trpělivost Vyberte dětem podložky pro tvorbu obrázků! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Průměr: 8,5 cm Země původu: Dánsko (hracky-4kids.cz)

Podložka pod hrnec/konvici s prostorem na svíčku Antic Line Ornament

Podložka pod hrnec/konvici s prostorem na svíčku Antic Line Ornament

Produkty Antic Line nás vrací do minulosti. Při pohledu na tuto podložku nahlížíme opět do kuchyň našich babiček a vybavujeme si tu typickou vůni. Vraťte si tento pocit do každodenního života. Produkt se hodí na chalupu i do rustikálně zařízeného domova v centru města. (bonami.cz)

Podložka pod myš, connect it biohazard cmp-1130-sm malá…

Podložka pod myš, connect it biohazard cmp-1130-sm malá…

S kvalitní a stylovou podložkou CONNECT IT BIOHAZARD se projeví pozitivní vlastnosti vaší myši. Moderní materiál, ze kterého je podložka vyrobena, poskytuje myši dobře snímatelný podklad pro i nejjemnější laserové snímání. Také se zaslouží o správný poměr mezi kontrolou nad myší a skluzem.rozměry (š × h × v): 320 × 245 × 3 mmdvouvrstvý materiál kombinující protiskluznost na spodní straně a ideální vlastnosti pro myši na vrchní straněprotiskluzová gumová základnaantistatický povrch z jemné textilie s velmi dobře snímatelnou strukturou pro nejjemnější práci optických senzorů myšíoptimalizovaná kluznost povrchunízká nasákavost materiálu proti pocení rukouobšité okraje pro delší životnostObsah balení:podložka (fonetip.cz)

Podložka pod myš, connect it evogear cmp-1150-sm malá…

Podložka pod myš, connect it evogear cmp-1150-sm malá…

S kvalitní a stylovou podložkou CONNECT IT EVOGEAR se projeví pozitivní vlastnosti vaší myši. Moderní materiál, ze kterého je podložka vyrobena, poskytuje myši dobře snímatelný podklad pro i nejjemnější laserové snímání. Také se zaslouží o správný poměr mezi kontrolou nad myší a skluzem.rozměry (š × h × v): 320 × 245 × 3 mmdvouvrstvý materiál kombinující protiskluznost na spodní straně a ideální vlastnosti pro myši na vrchní straněprotiskluzová gumová základnaantistatický povrch z jemné textilie s velmi dobře snímatelnou strukturou pro nejjemnější práci optických senzorů myšíoptimalizovaná kluznost povrchunízká nasákavost materiálu proti pocení rukouobšité okraje pro delší životnostObsah balení:podložka (fonetip.cz)

Podložka pod myš,connect it battle rnbw cmp-1100-sm malá…

Podložka pod myš,connect it battle rnbw cmp-1100-sm malá…

S kvalitní a stylovou podložkou CONNECT IT BATTLE RNBW se projeví pozitivní vlastnosti vaší myši. Moderní materiál, ze kterého je podložka vyrobena, poskytuje myši dobře snímatelný podklad pro i nejjemnější laserové snímání. Také se zaslouží o správný poměr mezi kontrolou nad myší a skluzem.antistatický textilní povrchgumová základnaobšité okrajerozměry (d × h × v): 320 × 245 × 3 mmObsah balení:podložka (fonetip.cz)

Kovová podložka pod hrnec/konvici s prostorem na svíčku Antic Line…

Kovová podložka pod hrnec/konvici s prostorem na svíčku Antic Line Trivet

Cestujte v čase a nechte na sebe působit ducha doby minulé. S doplňky a dekoracemi Antic Line se rázem ocitnete na francouzském venkově před sto lety. Kovové drobnosti a dřevěné dekorace zútulní váš domov a vytvoří hřejivou atmosféru v každé místnosti. (bonami.cz)

Podložka slída SOT9 KU612 malá DOPRODEJ

Podložka slída SOT9 KU612 malá DOPRODEJ

Podložka slída SOT9 KU612 malá DOPRODEJ (tipa.eu)

Podložka cat it pod fontánu malá

Podložka cat it pod fontánu malá

Gumová modrá protiskluzová podložka pod malou fontánu Catit (103-50052). Velikost: 62 x 40 x 1,5 cm. (superzoo.cz)

Hama H325-09 Podložka malý tučňák

Hama H325-09 Podložka malý tučňák

Midi barevná podložka Modrý tučňák je námětem pro šablonku, na kterou mohou děti klást zažehlovací korálky, a to dle předlohy nebo vlastní fantazie. Inspirativní knížky si můžete koupit jako samostatný produkt. Po rozpoložení korálků na podložce se přes zažehlovací papír obrázek zažehlí. Dojde ke stmelení korálků a obrázek stačí sejmout ze šablonky. Šablonka se dá opět použít. Přednosti: skládání korálků na podložku rozvíjí fantazii trénuje motoriku a trpělivost Vyberte dětem podložky pro tvorbu obrázků! Vhodné pro děti od 5 let Materi… (hracky-4kids.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Driftwood (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Driftwood (malá)

Doba hoření:25-40 hodin Popis vůně: (Naplavené dřevo) Dřevo vybělené vodou, větrem a sluncem a pohozené v písku. Překrásná svěží kompozice s lehce nasládlým závěrem. Vrchol: leknín, slaná voda, srdce: naplavené dřevo a eukalyptus, základ: fazole tonka a cedr. Popis provedení: Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Peony (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Peony (malá)

Bohatá vůně nejžádanější jarní květiny láká svou sladkou zářivostí. Vrchol: sladká pivoňka. Srdce: růžová pivoňka. Základ: bílá dřeva. Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! Doba provonění: 20 - 30hod. (knihydobrovsky.cz)

Tiziana Terenzi Mediterranean vonná svíčka malá

Tiziana Terenzi Mediterranean vonná svíčka malá

Tiziana Terenzi Mediterranean, , vonná svíčka Vůně do bytu, Vonná svíčka Tiziana Terenzi Mediterranean provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle.Jak používat:Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. (notino.cz)

Sada voskových svíček, malých, Arti Casa

Sada voskových svíček, malých, Arti Casa

Klasické voskové svíčky ve tvaru válce. 5 kusů bílých a 5 kusů červených svíček. Rozměry: Ø 6 cm (velkykosik.cz)

Litinová podložka na svíčku - 18*2*19 cm

Litinová podložka na svíčku - 18*2*19 cm

Podložka pod konvičku na ohřev nápoje.....Rozměr: 18*2*19 cmMateriál: kov (lahome.cz)

Lowlands international Podložka - malý motýl - maxi - H8225

Lowlands international Podložka - malý motýl - maxi - H8225

Podložka - malý motýl - maxi - H8225 Veselá podložka motýlka na zažehlovací korálky maxi, která má 54 hrotů. Tato podložka se dá položit na jakoukoliv předlohu obrázku, takže skládání bude pro děti mnohem jednodušší. Podložka na průměr korálku - 10 mm. Rozměry - 8,5 x 9,5 x 1 cm. Doporučeno od věku 3 let. Vyrobeno v Dánsku. (papirnictvipavlik.cz)

Litinová podložka na svíčku - 24*18*5 cm

Litinová podložka na svíčku - 24*18*5 cm

Podložka pod konvičku na ohřev nápoje.....Rozměr: 24*18*5 cmMateriál: kov (lahome.cz)

Podložka pod myš Connect IT Biohazard malá 32 x 24,5 cm oranžová

Podložka pod myš Connect IT Biohazard malá 32 x 24,5 cm oranžová

Connect IT BiohazardKvalitní podložka Connect IT Biohazard je díky svým rozměrům vhodná pro laserovou i optickou myš. Hladký látkový povrch zaručuje vysokou přesnost a lehké a plynulé pohyby ruky. Protiskluzová 2mm vrstva z měkké gumy zabraňuje jakémukoliv pohybu, podložka tak leží stále na stejném místě. Její provedení zaručuje vysoký komfort i při delším používání. Na látkovém povrchu nedochází k odírání či pocení ruky. To ocení zejména počítačoví hráči, kteří se potřebují soustředit na hru. (euronics.cz)

Podložka pod myš Connect IT Battle RNBW malá, 32 x 26 cm černá

Podložka pod myš Connect IT Battle RNBW malá, 32 x 26 cm černá

Podložka pod myš Connect IT Battle RNBW malá, 32 x 26 cm černá (euronics.cz)

Podložka pod myš Connect IT Doodle malá, 32 x 26 cm černá/bílá

Podložka pod myš Connect IT Doodle malá, 32 x 26 cm černá/bílá

Podložka pod myš Connect IT Doodle malá, 32 x 26 cm černá/bílá (euronics.cz)

Lowlands international Podložka - malý pes - maxi - H8226

Lowlands international Podložka - malý pes - maxi - H8226

Podložka - malý pes - maxi - H8226 Veselá podložka pejska na zažehlovací korálky maxi, která má 47 hrotů. Tato podložka se dá položit na jakoukoliv předlohu obrázku, takže skládání bude pro děti mnohem jednodušší. Podložka na průměr korálku - 10 mm. Rozměry - 9 x 9,5 x 1 cm. Doporučeno od věku 3 let. Vyrobeno v Dánsku. (papirnictvipavlik.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Alfresco Afternoon (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Alfresco Afternoon (malá)

Odpolední piknik ve stínu stromů. Obklopte se vůní divokých květin a pupenů jalovce s dotekem nektarinky a douškem čerstvého větříku. Vrchol: akord čerstvého vzduchu a eukalyptus. Srdce: nektarinkový květ a vonný jalovec. Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Cherry Blossom (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Cherry Blossom (malá)

Doba hoření:25-40 hodin Popis vůně: (Třešňový květ) Okouzlující náruč svěžích jarních květin, které dodají pokoji růžový nádech a pocit štěstí. Vrchol: třešeň, srdce: růže, třešňový květ a jasmín, základ: pudrové pižmo a santálové dřevo. Popis provedení: Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Autumn Pearl (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Autumn Pearl (malá)

Úchvatná krémová vůně přináší aromatickou směs orchideje, vanilky a delikátní frézie, oslazenou cukrovým popraškem. Vrchol: růžová orchidej, jablko Pink Lady. Srdce: jasmínová čajová růže, frézie. Základ: pačuli, krémová vanilka, cukrové vlákno. Popis provedení: Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Decor - Midnight Jasmine (malá)

Svíčka Yankee Candle Decor - Midnight Jasmine (malá)

Doba provonění:až 150 hodin Popis vůně: (Půlnoční jasmín) Tato květina je královnou noci a září ve světle měsíce. Nechejte se uchvátit harmonií vodního jasmínu, sladkého zimolezu, neroli a mandarinkového květu. Platinová vůně. Popis provedení: Moderní design pro rozličné možnosti dekoru, luxusní víčko z broušeného kovu. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Warm Desert (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Warm Desert (malá)

Doba hoření: 25-40 hodin Popis vůně: (Teplý pouštní vítr) Vůně dálek a putování po rozlehlých pouštích s dotekem zakouřené vanilky a pačuli. Vrchol: vzdušný ozón a čistá bavlna. Srdce: zakouřená vanilka, kadidlo. Základ: pačuli. Popis provedení: Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Cinnamon Stick (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Cinnamon Stick (malá)

Popis vůně: (Skořicová tyčinka) Vonné tajemství dovezených svazečků skořice s hřebíčkem. Popis provedení: Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Decor - Midsummers Night (malá)

Svíčka Yankee Candle Decor - Midsummers Night (malá)

Doba hoření:35-45 hodin Popis vůně: (Letní noc) Omamná a mužná směs pižma, pačuli, šalvěje a mahagonové kolínské. Krásná a velmi smyslná, přesto čistá kompozice pro muže. Platinová vůně. Popis provedení: Moderní design pro rozličné možnosti dekoru, luxusní víčko z broušeného kovu. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Podložka pod myš, CONNECT IT EVOGEAR CMP-1150-SM malá (320 × 245 mm)

Podložka pod myš, CONNECT IT EVOGEAR CMP-1150-SM malá (320 × 245 mm)

Podložka pod myš, CONNECT IT EVOGEAR CMP-1150-SM malá (320 × 245 mm) (tipa.eu)

Podložka pod myš, CONNECT IT BIOHAZARD CMP-1130-SM malá (320 × 245 mm)

Podložka pod myš, CONNECT IT BIOHAZARD CMP-1130-SM malá (320 × 245 mm)

Podložka pod myš, CONNECT IT BIOHAZARD CMP-1130-SM malá (320 × 245 mm) (tipa.eu)

Svíčka Yankee Candle Classic - Moonlit Blossoms (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Moonlit Blossoms (malá)

Noční procházka s bohatými květinovými tóny a vůní bobulí se čarovně snoubí s tajemným aromatem hřejivé ambry. Vrchol: granátové jablko, ostružina. Srdce: jasmín, kakanga vonná, levandule. Základ: ambra, bílé pižmo. Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Vibrant Saffron (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Vibrant Saffron (malá)

Nechejte se okouzlit hřejivou a živoucí sladkostí šafránu, prostoupenou jemností vanilky. Překrásná a nenapodobitelná vůně pro podzimní období. Vrchol: bergamot, skořicový list a badyán, srdce: šafrán, základ: hřejivý dřevitý akord, vanilkový lusk a ambra. Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! Doba hoření: 25-40 hodin (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Lemon Levander (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Lemon Levander (malá)

Citrón a levandule. Čistá a přívětivá vůně … pudrově svěží směs šťavnatého citrónu a sladkých levandulových květů. Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! Doba hoření: 25-40 hodin (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Sweet nothings (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Sweet nothings (malá)

Doba hoření:25-40 hodin Popis vůně: (Sladká nic) Vůně teplá, něžná a sladká - jako tiché zašeptání do ucha. Vrchol: brambořík, srdce: lotosový květ, základ: pačuli, santálové dřevo, ambra a pižmo. Popis provedení: Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Clean Cotton (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Clean Cotton (malá)

Čistá bavlna. Sluncem provoněná bavlna, kombinovaná se zelenými tóny, bílými květy a špetkou citrónu. Platinová vůně. Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! Doba hoření: 20-30 hodin (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Coconut Splash (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Coconut Splash (malá)

Popis vůně: (Kokosové osvěžení) Osvěžující a čistá vůně kokosu a dalšího exotického ovoce s dotekem přírodní tropické sladkosti. Vrchol: meloun, kokosová voda, mango. Srdce: kokos, kokosové mléko. Základ: vanilka a santálové dřevo. Popis provedení: Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Blush Bouquet (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Blush Bouquet (malá)

Růžolící kytice Růžové pivoňky, lilie a citrusové květy v kytici, která se nejlépe vyjímá uprostřed stolu. Vrchol: třešňové květy. Srdce: pivoňka, hrachor, lilie. Základ: ambra. Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Shea Butter (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Shea Butter (malá)

Krémově hebká vůně s několika lístky něžných ovocných kvítků pro dokonalé hýčkání. Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Midsummers Night (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Midsummers Night (malá)

Popis vůně: (Letní noc) Omamná a mužná směs pižma, pačuli, šalvěje a mahagonové kolínské. Krásná a velmi smyslná, přesto čistá kompozice pro muže. Platinová vůně. Popis provedení: Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka decor malý, Soft Blanket - Yankee Candle

Svíčka decor malý, Soft Blanket - Yankee Candle

(Jemná přikrývka). Zabalte se do sladkých snů s nejněžnější ukolébavkou čistých citrusů, luxusní vanilky a hřejivé ambry. Nádherná a krémová vůně. Bestseller. Vrchol: bergamot, citrus, ostružina. Srdce: kašmírová vanilka, pudrová růže, tabákový květ. Moderní design pro rozličné možnosti dekoru, luxusní víčko z broušeného kovu. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! Více o značce Yankee Candle zde. (decoronline.cz)

Svíčka Yankee Candle Decor - Sparkling Wine (malý)

Svíčka Yankee Candle Decor - Sparkling Wine (malý)

Oslavujte s vůní zářivě růžových ibišků, gerania a stonku šťavnaté rebarbory. Moderní design pro rozličné možnosti dekoru, luxusní víčko z broušeného kovu. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Decor - Christmas Eve (malá)

Svíčka Yankee Candle Decor - Christmas Eve (malá)

Štědrý večer. Tradiční vánoční vůně, plná vřelých srdcí, rozinek a kandovaného ovoce. Malý skleněný válec. K dispozici u nejprodávanějších vůní. Zcela nové provedení vonných svíček, vyšší a štíhlejší, s 1 knotem. Déle hoří a přináší ten nejelegantnější a nejčistší design do klasických i moderních interiérů. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Doba hoření: 35-45 hodin (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Belgian Waffles (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Belgian Waffles (malá)

Belgické vafle Lehká a nadýchaná, teplá a upečená dozlatova - křupavá mřížka plná rozpuštěného másla - klasická lahůdka pro brunch. Vrchol: pečené pekanové ořechy, vanilka. Srdce: vaflové těsto, špetka skořice, rozpuštěné máslo. Základ: šlehačka. Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Decor - Black Cherry (malá)

Svíčka Yankee Candle Decor - Black Cherry (malá)

Doba hoření:35-45 hodin Popis vůně: (Zralé třešně) Vůně sladkých zralých třešní vám připomene prázdninové výlety, kdy jste se cítili šťastní, volní a bezstarostní jako děti. Platinová vůně. Popis provedení: Moderní design pro rozličné možnosti dekoru, luxusní víčko z broušeného kovu. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Decor - White Tea (malá)

Svíčka Yankee Candle Decor - White Tea (malá)

Doba hoření:35-45 hodin Popis vůně: Ve vrcholu voní citrón, v srdci bílý čaj a v základu pačuli. Popis provedení: Moderní design vonných svíček pro rozličné možnosti dekoru, luxusní víčko z broušeného kovu. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Tropical Jungle (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Tropical Jungle (malá)

Popis vůně: (Tropická džungle) Sladké a chutný mix tropického ovoce, tropických květin a zelených palmových listů. Vrchol: pomelo, limeta. Srdce: nektar z papáji, květ ibišku, palmový list. Základ: cukrová třtina a vanilka. Popis provedení: Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinové kvalitě. Každý knot je ručně narovnán. Zcela vyhoří. Vždy zkraťte knot na 3 mm! (knihydobrovsky.cz)

Svíčka Yankee Candle Classic - Seaside Woods (malá)

Svíčka Yankee Candle Classic - Seaside Woods (malá)

Obklopte se dokonalou iluzí pobytu na pobřeží. Vůně naplaveného dřeva s mísí s půvabnými citrusovými a květinovými tóny. Vrchol: pomerančový květ, chladivý citrus. Srdce: sladká tařinka, akácie. Základ: naplavené dřevo, dřevo Zkušební balení vhodné k provonění menších prostor. Klasický a nejoblíbenější design svíček Yankee Candle se skleněným víčkem. Vyrobeno za použití nejlepších surovin, včetně čistých přírodních vonných výtažků. Rovnoměrně a zcela provoněný parafín v potravinářské kvalitě. (knihydobrovsky.cz)

Sada voskových svíček malých, bílé, 5 kusů

Sada voskových svíček malých, bílé, 5 kusů

Klasické voskové svíčky ve tvaru válce. 5 kusů v bílé barvě. Rozměry: Ø 6 cm (velkykosik.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít