Argema: andělé - cd (ar001-2)

Produkt Argema: andělé - cd (ar001-2) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Argema: andělé - cd (ar001-2) upraviť a produkt hľadať znova.

Argema: Andělé - CD (AR001-2)

Argema: Andělé - CD (AR001-2)
Detail

Hudební CD - Argema vydává v roce 2021 album s názvem Andělé, stejně jako pilotní singl. Argema vydává v roce 2021 album s názvem Andělé, stejně jako pilotní singl. Vyšlo vlastním nákladem koncem listopadu a dle ohlasů fanoušků se jednalo o poměrně velkou událost na české scéně, zejména v době, kdy není možné koncertovat. Autorsky se podíleli na této desce členové kapely Ivoš Ledabyl, Josef Pavka, Jaromír Hnilica, bývalý člen kapely Martin Motýl. Další spoluautoři jsou Honza Grebík z kapely Street 69, kde zpívá bývalý zpěvák Argemy Jiří Strážnický, Luděk Nečas, Martin Koníček a Marek Holešovský, který se podílí na projektu Jaromíra Hnilici Yarra. Na desce je celkem deset skladeb a jeden bonus. Seznam stop Ona / Éroplán / Jeden tým / Ve vzpomínkách / Andělé / Člověče nezlob se / Najdeš sílu / S větrem v zádech / Když se ti zdá / Zrnka písku / BONUS: Všude dobře, doma nejlíp - Raego feat. Argema (alza.cz)

Podobné produkty ako Argema: Andělé - CD (AR001-2) , Argema: andělé - cd (ar001-2)

Argema - Andělé (CD)

Argema - Andělé (CD)
Detail

Argema: Andělé (2021) - nové CD album od skupiny Argema. Nové album nese název Andělé, stejně jako pilotní singl. Vyšlo vlastním nákladem koncem listopadu a dle ohlasů fanoušků se jednalo o poměrně velkou událost na české scéně, zejména v době, kdy není možné koncertovat. Autorsky se podíleli na této desce členové kapely Ivoš Ledabyl, Josef Pavka, Jaromír Hnilica, bývalý člen kapely Martin Motýl. Další spoluautoři jsou Honza Grebík z kapely Street 69, kde zpívá bývalý zpěvák Argemy Jiří Strážnický, Luděk Nečas, Martin Koníček a Marek Holešovský, který se podílí na projektu Jaromíra Hnilici Yarra. Na desce je celkem deset skladeb a jeden bonus. 1. Ona 03:18 2. Éroplán 04:50 3. Jeden tým 03:12 4. Ve vzpomínkách 03:06 5. Andělé 03:50 6. Člověče nezlob se 03:35 7. Najdeš sílu 03:19 8. S větrem v zádech 03:21 9. Když se ti zdá 03:40 10. Zrnka písku 04:01 11. Všude dobře, doma nejlíp (bonus) 03:12 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Argema - Andělé (CD) , Argema: platinum collection (3x cd) - cd (216770-2)

Argema: Platinum Collection (3x CD) - CD (216770-2)

Argema: Platinum Collection (3x CD) - CD (216770-2)
Detail

Hudební CD - Trojdiskový komplet přináší průřez celou tvorbou skupiny Argema. Argema patří k nejoblíbenějším českým kapelám, proto byla i její tvorba zahrnuta do edice Platinum Collection. Díky tomu si můžete poslechnout komplet 3 CD, které tradičně přináší průřez celou tvorbou skupiny Argema. Seznam stop CD 1 E 55 / Milionář / Stýská se mi / Když sem šel z Hradišťa / Jarošovský pivovar / Trápení / Všední den / Jsem jaký jsem / Kolem nás / Tohle je ráj / Vánoční / Modrý pondělí / Máma / Náš svět / Svět dětských očíCD 2 Prohrát není žádná hanba (Lay Back In The Arms Of Someone) / Pohlazení / Láska je sen / Neříkej nic / Vstávej / Je to v nás / Půlnoční den (unplugged) / Willy (Little Willy) / Společná / Raz dva / Zbylo jen přání / Nejsem na prodej / Dech mrtvé milenky / Zdá se mi / Všechno co mámCD 3 Medvědi / Vyznání / Tisíc důvodů / Cesty / Půlnoční den / Mistr Klaun / Napořád / Ještě jednou / Hlídám si dál / Milion snů / Díky Vám / Láska jen pro jednou... (alza.cz)

Podobné produkty ako Argema: Platinum Collection (3x CD) - CD (216770-2) , Andělé smrti: obsahuje 2 cd

Argema: Pomaláče 4 - CD (2564621156)

Argema: Pomaláče 4 - CD (2564621156)
Detail

Hudební CD - CD obsahuje 12 nádherných pomalých rockových songů, které prostě Argema umí. Moravská melodičnost a nápadité vokály, to vše dělá Argemu tím, čím je. CD obsahuje 12 nádherných pomalých rockových songů, které prostě Argema umí. Moravská melodičnost a nápadité vokály, to vše dělá Argemu tím, čím je. Ro vydání 2014 Seznam stop Tracklist Nevinná / Ztrácím / Jsi můj důvod / Víra v nás / Zmámená / Soukromý ráj / Dotek tvý vůně / Šedá tvář lásky / Potkáváš ji / Průměrný pár / Poprvé / Naděje (alza.cz)

Podobné produkty ako Argema: Pomaláče 4 - CD (2564621156) , Zubryckyj jan: když andělé neberou - cd (mam187-2)

Ledecký Janek: Všichni dobří andělé - CD (7128044)

Ledecký Janek: Všichni dobří andělé - CD (7128044)
Detail

Hudební CD - Deska Všichni dobří andělé je v diskografii Janka Ledeckého výjimečná. Deska Všichni dobří andělé je v diskografii Janka Ledeckého výjimečná. Každou skladbu na ní si totiž pěvecky rozdělil s jedním nebo více kolegy z branže. Jejich výčet je pestrý - od písničkáře Ivana Hlase přes rockerku Martu Jandovu, frontmana Kabátu Pepu Vojtka až po Lucii Vondráčkovou. Album předznamenává pilotní singl Všichni dobří andělé, ve kterém se s Ledeckým za mikrofon postavila herečka Ivana Chýlková. Seznam stop Všichni dobří andělé / Láska jenom láska / Nikdy to nevzdám / Někdy je smích někdy je pláč / Neztrácej čas / Za všechny z nás / Hvězdy v očích / Dánsko je past / Aj tak sme frajeri / Někde na pokraji nebe / Ve jménu lásky / Celej život kopu hrob (alza.cz)

Podobné produkty ako Ledecký Janek: Všichni dobří andělé - CD (7128044) , Ledecký janek: všichni dobří andělé - cd (7128044)

Made 2 Mate: Collection (2x CD) - CD (912924-2)

Made 2 Mate: Collection (2x CD) - CD (912924-2)
Detail

Hudební CD - Made 2 Mate je pozoruhodná slovenská skupina, ktorá existovala v druhej polovici 90. rokov minulého storočia len 5 rokov. Made 2 Mate je pozoruhodná slovenská skupina, ktorá existovala v druhej polovici 90. rokov minulého storočia len 5 rokov, avšak za ten čas stihla nahrať štyri albumy, ovládnuť rozhlasový éter i klubovú scénu a najmä svojou fúziou rocku, popu a funku spôsobila veľký rozruch na slovenskej hudobnej scéne. Z nahrávok skupiny zostavil Juraj Čurný reprezentatívnu dvojvynilovú a dvojCD kolekciu, ktorá teraz vychádza pod logickým názvom The Collection. Album je doplnený sprievodným textom s unikátnymi informáciami o vzniku a existencii skupiny. Radovan Orth (spev, gitara), Katarína Korcek (spev), Martin Gašpar (basgitara), Martin Wittgruber (klávesy), Robo Rist (bubny, perkusie), Ivan Vereš (spev, saxofón, flauta, klávesy), Marcel Benko (perkusie), Ľubo Priehradník (klávesy, programovanie); a hostia: Henry Tóth, Andrej Šeban (gitara),... (alza.cz)

Podobné produkty ako Made 2 Mate: Collection (2x CD) - CD (912924-2) , Andělé smrti ()

Progres 2: Třetí kniha džunglí (2x CD) - CD (FT0092-2)

Progres 2: Třetí kniha džunglí (2x CD) - CD (FT0092-2)
Detail

Hudební CD - Třetí kniha džunglí je čtvrté album brněnské rockové skupiny Progres 2. Progres 2 je brněnská rocková skupina hrající s přestávkami od roku 1968 dodnes, přičemž několikrát měla jméno. Třetí kniha džunglí je její čtvrté album. Jedná se o dvojalbum, studiovou verzi stejnojmenného tematického koncertního provedení, které Progres 2 hráli na začátku 80. let 20. století. Původní album bylo vydáno v roce 1982. Seznam stop CD 1 Já / Setkání / Kdo jsem? / Svět džungle / Zákon / Opičí národ / Strach / Ztracený ráj / Muž, který se podobá odvrácené straně měsíce / Neznámé nevpouštěj dál / V ráji století / Reklamní suita / S maskou a bez masky / To já se vracím / Ozvěny / Čím je svět můjCD 2 Člověk - stroj / Že tvých vlasů se dotýkám / Muž, který se podobá odvrácené straně měsíce / Neznámé nepouštěj dál / V ráji století / Reklamní suita / S maskou a bez masky / To já se vracím (alza.cz)

Podobné produkty ako Progres 2: Třetí kniha džunglí (2x CD) - CD (FT0092-2) , Hořící andělé

Progres 2: Třetí kniha džunglí (2x CD) - CD (SU6721-2)

Progres 2: Třetí kniha džunglí (2x CD) - CD (SU6721-2)
Detail

Hudební CD - Progres 2 - Třetí kniha džunglí Slavný rockový projekt. Progres 2 - Třetí kniha džunglí / 2CD / Slavný rockový projekt. Brněnské centrum artrockové muziky bylo přinejmenším od poloviny 70. do poloviny 80. let zcela zásadní. A Progres 2 pak špičkovým představitelem studiově i pódiově promyšlených projektů. Třetí kniha džunglí navázala na předchozí alba intenzitou tématu, mohutnou dávkou kytar Miloše Morávka a zpěvem/klávesovými nástroji Romana Dragouna. Základ v podobě bubeníka, zpěváka, kapelníka i producenta Zdeňka Kluky a basáka Pavla Pelce tak dostal silný nový impuls. Výhradním textařem byl tentokrát zkušený Vladimír Čort. Točilo se v k muzikantům přátelském slovenském studiu Pezinok v roce 1981, vyšlo v tom následujícím. Asi nejslavnějšími songy, ba hity se staly Muž, který se podobá odvrácené straně měsíce nebo Neznámé nevpouštěj dál, ale vlastně všechny písně a instrumentální plochy vytvářejí unikátní celek. Reedici se dostalo autory... (alza.cz)

Podobné produkty ako Progres 2: Třetí kniha džunglí (2x CD) - CD (SU6721-2) , Kde létají andělé (978-80-7244-351-2)

Počátek (2 CD) (MP3-CD) - audiokniha

Počátek (2 CD) (MP3-CD) - audiokniha
Detail

Fantasticky vynalézavý román od nejpopulárnějšího autora thrillerů na světě. Čte Martin Sláma. Harvardský profesor symbologie Robert Langdon přijede do ultramoderního Guggenheimova muzea v Bilbau, aby se zde zúčastnil významného oznámení - odhalení objevu, který "navždy změní tvář vědy". Pořadatelem společenského večera je čtyřicetiletý miliardář a futurista Edmond Kirsch, jenž se díky svým oslnivým supermoderním vynálezům a odvážným předpovědím stal celosvětově uznávanou osobností. Po zahájení společenské akce Langdona a několik set dalších hostů zcela uchvátí velmi originální prezentace; pečlivě naplánovaný večer se však najednou promění v chaos a hrozí, že Kirschův vzácný objev bude navždy ztracen. Langdon je v bezprostředním ohrožení nucen z Bilbaa uprchnout; doprovází ho při tom Ambra Vidalová, elegantní ředitelka muzea, která Kirschovi pomáhala provokativní společenskou akci zinscenovat. Společně se vydají do Barcelony za nebezpečným úkolem: nalézt záhadné heslo, s jehož pomocí odhalí Kirschovo tajemství. V cestě jim však stojí zákeřný nepřítel, který se nezastaví doslova před ničím. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Počátek (2 CD) (MP3-CD) - audiokniha , Andělé na dosah (978-80-242-8541-2)

Bush Kate: CD Box 2 (5x CD) - CD (9029556899)

Bush Kate: CD Box 2 (5x CD) - CD (9029556899)
Detail

Hudební CD - V rámci velké katalogové kampaně jsou všechna studiová alba Kate Bush poprvé zremasterována a v nové zvukové podobě znovu vydána na CD a LP. Zpřístupněno je navíc množství raritních, dosud nevydaných nahrávek. Alba vycházejí ve čtyřech vinylových boxech, dvou CD boxech i jednotlivě ve dvou vlnách. V rámci velké katalogové kampaně jsou všechna studiová alba Kate Bush poprvé zremasterována a v nové zvukové podobě znovu vydána na CD a LP. Zpřístupněno je navíc množství raritních, dosud nevydaných nahrávek. Alba vycházejí ve čtyřech vinylových boxech, dvou CD boxech i jednotlivě ve dvou vlnách. Tento CD box obsahuje alba Aerial, Director's Cut, 50 Words For Snow, Before The Dawn a dále disky s dvanáctipalcovými mixy a raritami. Kate Bush patří k nejpozoruhodnějším ženám v hudební historii. V roce 1978, když jí bylo devatenáct let, okupovala čtyři týdny vrchol singlové hitparády v Anglii s debutovým singlem Wuthering Heights. Nikdy předtím se na první... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bush Kate: CD Box 2 (5x CD) - CD (9029556899) , Andělé zoufalství (9788025727461)

Various: Ptákovina (2x CD) - CD (SU6412-2)

Various: Ptákovina (2x CD) - CD (SU6412-2)
Detail

Audiokniha na CD - Na mimořádnou událost českého kulturního života aspiruje nečekaný objev v archivu Divadla Na zábradlí. Jde o autentický záznam představení hry Milana Kundery Ptákovina. Na mimořádnou událost českého kulturního života aspiruje nečekaný objev v archivu Divadla Na zábradlí. Jde o autentický záznam představení hry Milana Kundery Ptákovina ze dne 14. 1. 1970, těsně před cenzurním zákazem hry. Zápletka příběhu je jednoduchá: ředitel školy nakreslí na tabuli kosočtverec, který představuje ženské pohlaví, nechá tuto událost vyšetřovat a sarkasticky se baví reakcemi svých kolegů. Vyšetřovací komise křivě obviněného žáka, snaživě přiznávajícího neprovedený čin, odmění údělem fízla. Ředitel, opojený svou mocí, však nerozvážně přiznává manželce předsedy vše, co si doopravdy myslí o jejím muži a tím spadne do pasti, takže se stane proti své vůli jakýmsi sexuálním otrokem. V závěru hry zazní z úst vítězné nevěrné chlípnice zásadní sdělení: „Moc je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Various: Ptákovina (2x CD) - CD (SU6412-2) , Andělé a démoni (8594072277177)

Vidiek: Najvidiekovatejší (2x CD) - CD (912925-2)

Vidiek: Najvidiekovatejší (2x CD) - CD (912925-2)
Detail

Hudební CD - Vidiek Najvidiekovatejší je nejnovější kompilace kultovní slovenské skupiny Vidiek Vidiek Najvidiekovatejší je nejnovější kompilace kultovní slovenské skupiny Vidiek Rok vydání : 2021 (Kompilace) Seznam stop CD1 VIDIEČAN / KEĎ JE 7 RÁNO ZAPNEM RÁDIO / ANGLICKÁ (THE EVENSONG) / RUDY & HILDA / NECHAJTE SI JU! / TISÍC DIVOV, MOŽNO AJ VIAC / NIE JE TO ĽAHKÉ / NÁMORNÍCKA / VIANOCE '97 / ČI OČI ČI SOMBREROS / SLOVENSKÝ TANEC / MÔŽEŠ ZÁVIDIEŤ CD2 SEDÍM LEŽÍM / FAJČENIE ŠKODÍ ZDRAVIU / 15. RAJ / BLÁZON / FILM / ANJEL / NAČO PÔJDEM DOMOV / MILÁ / RÁDIOAKTÍVNY UDAVAČ / HRAJTE TRÚBKY / DOHODNIME SA (alza.cz)

Podobné produkty ako Vidiek: Najvidiekovatejší (2x CD) - CD (912925-2) , Andělé v mých vlasech

Honzovo království (2x CD) - CD (SU4224-2)

 Honzovo království (2x CD) - CD (SU4224-2)
Detail

Hudební CD - Honzovo království - operní pohádka o třech dějstvích op. 25 (1933) na libreto Jiřího Mařánka podle povídky Lva Nikolajeviče Tolstého. Honzovo království - operní pohádka o třech dějstvích op. 25 (1933) na libreto Jiřího Mařánka podle povídky Lva Nikolajeviče Tolstého. Křížová cesta - variace pro velký orchestr op. 24 (1928) Přemysl Kočí, Jaroslava Vymazalová, Jaroslav Veverka, Josef Celerin, Antonín Votava, Zdeněk Otava, Milada Jirásková, Ludmila Hanzalíková ad. Pěvecký sbor Československého rozhlasu / Jiří Pinkas, Symfonický orchestr Československého rozhlasu, dirigent Václav Jiráček (Nahráno v Československém rozhlase v roce 1954) Křížová cesta: Česká filharmonie, dirigent Václav Neumann (1957) Poprvé na CD vychází kompletní nahrávka opery Otakara Ostrčila (1879-1935) Honzovo království, neobyčejná operní pohádka se záměrným protiválečným nábojem. Pro svou poslední operu si Ostrčil zvolil povídku L. N. Tolstého o království, kde vládne... (alza.cz)

Podobné produkty ako Honzovo království (2x CD) - CD (SU4224-2) , Andělé a filosofie (9788024641386)

Fešáci: 2020 (2x CD) - CD (SU6712-2)

Fešáci: 2020 (2x CD) - CD (SU6712-2)
Detail

Hudební CD - Alba Fešáci 2000 (1980) a Hvězda Countryon (1990) byla kapelníkem a kompilátorem Antonínem Kny doplněna o bonusy se vzpomínkami na bývalé členy souboru a připomínkou, že Tomáš Linka nedávno oslavil pětasedmdesátiny. Alba Fešáci 2000 (1980) a Hvězda Countryon (1990) byla kapelníkem a kompilátorem Antonínem Kny doplněna o bonusy se vzpomínkami na bývalé členy souboru a připomínkou, že Tomáš Linka nedávno oslavil pětasedmdesátiny. Krom jeho výtečného zpívání a hry na foukací harmoniku tu najdete také všechny další zásadní sólové hlasy s historií Fešáků spjaté: Michal Tučný, Pavel Brümer, Robert Moucha, Jindřich Šťáhlavský, Radek Stanka, Hana Mladá, Erika Horká, Miloš Slezák, Jindřich Malík a samozřejmě také Petr Novotný. Velké hity i snad méně známé písně, vždy však opatřené visačkou vysoké kvality zpěváků, instrumentalistů, skladatelů i textařů. Mnohé z toho se na CD poprvé a naposled objevilo před mnoha lety, něco dokonce nikdy, včetně úplné novinky... (alza.cz)

Podobné produkty ako Fešáci: 2020 (2x CD) - CD (SU6712-2) , Andělé a démoni (2 disky) - blu-ray + 4k ultra hd (bd001478)

Various: Fidlovačka (2x CD) - CD (CR0715-2)

Various: Fidlovačka (2x CD) - CD (CR0715-2)
Detail

Hudební CD - Obrazy národního života pražského se zpěvy a tanci ve 4 dějstvích, rozhlasová úprava Vladimír Procházka. Obrazy národního života pražského se zpěvy a tanci ve 4 dějstvích, rozhlasová úprava Vladimír Procházka. Vdova Mastílková, bohatá máselnice / MEDA VALENTOVÁ Lidunka, její neteř / JARMILA KRULIŠOVÁ Václav Kroutil, pražský měšťan a švec / OTTO MOTYČKA Jeník, jeho syn, mlynářský krajánek / JAROSLAV VÁGNER Pan Dudéc, pražský švihák / VÁCLAV ŠPIDLA Panna Cibulčini, bývalá divadelní zpěvačka / JINDRA HOLLMANOVÁ Pan Hvězdoleský, literátor a recensent / RUDOLF HRUŠÍNSKÝ st. Paní Klinkáčková, vdova po sládkovi / ILONA HODAČOVÁ Pan Hubínek, uzenář / JAROSLAV SENÍK Kozelka, dohazovač / FRANTIŠEK KREUZMANN Ondřej Jammerweil, hospodář u Mastílkové / FRANTIŠEK FILIPOVSKÝ Markyta, hospodyně u Mastílkové / JARMILA ŠVABÍKOVÁ Pavelka, drvoštěp / STANISLAV SKLENÁŘ Šebelka, drvoštěp / RUDOLF ŠIROKÝ Živeles, žid / FRANTIŠEK KOVÁŘÍK Dráb / JOSEF FRYČ Starý Mareš,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Various: Fidlovačka (2x CD) - CD (CR0715-2) , Figarova svatba: andělé, šneci a lidé (999-00-026-4623-2)

Levhart: 2 CD

Levhart: 2 CD
Detail

Audiokniha na CD - autor Jo Nesbo, čte David Matásek 8. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Norským hlavním městem otřásl nález dvou ženských těl i způsob jejich smrti. Obě totiž utonuly ve vlastní krvi. Oddělení vražd čelí záhadě – bodné rány ve tvářích obětí jsou četné, pravidelné, a navíc byly vedeny zevnitř úst. Jaká vražedná zbraň je mohla způsobit? Mladá kriminalistka Kaja Solnessová je vyslána do Hongkongu, aby odsud přivedla zpátky do Osla jediného člověka, který může takový případ vyřešit – Harryho Holea. (alza.cz)

Podobné produkty ako Levhart: 2 CD , Andělé nám ukazují, jak se uzdravit: jak léčí andělé (978-80-7336-572-1)

Proso: 2 CD

Proso: 2 CD
Detail

Audiokniha na CD - čte Libor Pešek Divadlo Járy Cimrmana (alza.cz)

Podobné produkty ako Proso: 2 CD , Andělé (978-80-86907-75-8)

Various: Orchestrální dílo (8x CD) - CD (SU4123-2)

Various: Orchestrální dílo (8x CD) - CD (SU4123-2)
Detail

Hudební CD - Antonín Dvořák - orchestrální dílo, kompletní koncerty Sběratelé a milovníci Dvořákovy hudby s pečetí české interpretační tradice si teď k přechozím kompletům mapujícím komorní, klavírní i symfonické dílo mohou přidat další. Antonín Dvořák - orchestrální dílo, kompletní koncerty Sběratelé a milovníci Dvořákovy hudby s pečetí české interpretační tradice si teď k přechozím kompletům mapujícím komorní, klavírní i symfonické dílo mohou přidat další. Předchozí velmi úspěšný symfonický komplet pod taktovkou Václava Neumanna teď Supraphon doplňuje o další „orchestrální”krabičku 8 CD. Vedle Slovanských tanců zahrnuje řadu sporadicky nahrávaných Dvořákových symfonických děl (Husitská, Domov můj, Píseň bohatýrská) i nádherných skladeb pro komorní a smyčcový orchestr. Kromě snímků Neumannových tu přišli ke slovu i další velcí dvořákovští dirigenti - Mackerras, Bělohlávek či z mladé generace Jakub Hrůša. Souhrn orchestrálního díla je pak završen kompletem... (alza.cz)

Podobné produkty ako Various: Orchestrální dílo (8x CD) - CD (SU4123-2) , Proso: 2 cd

Various: Figarova svatba (2x CD) - CD (CR0778-2)

Various: Figarova svatba (2x CD) - CD (CR0778-2)
Detail

Hudební CD - Rozhlasový záznam komické opery o čtyřech dějstvích podle stejnojmenné komedie Pierra Carona de Baumarchaise. Vychází u příležitosti životního jubilea operní pěvkyně a herečky Soni Červené. Rozhlasový záznam komické opery o čtyřech dějstvích podle stejnojmenné komedie Pierra Carona de Baumarchaise. Vychází u příležitosti životního jubilea operní pěvkyně a herečky Soni Červené. Rok nahrávky 1954. Český překlad Rudolf Vonásek. Rozhlasový záznam komické opery o čtyřech dějstvích podle stejnojmenné komedie Pierra Carona de Baumarchaise. Vychází u příležitosti životního jubilea operní pěvkyně a herečky Soni Červené. Rok nahrávky 1954. Český překlad Rudolf Vonásek. Obsazení: Figaro - Jaroslav Horáček Zuzanka - Maria Tauberová Hrabě - Zdeněk Otava Hraběnka - Jaroslava Vymazalová Cherubín - Soňa Červená Barbarina - Sylvia Kodetová Bartolo - Jaroslav Veverka Marcellina - Milada Čadikovičová Basilio - Antonín Votava Antonio - Karel Berman Curzio - Jaroslav... (alza.cz)

Podobné produkty ako Various: Figarova svatba (2x CD) - CD (CR0778-2) , Levhart: 2 cd

Chinaski: Autopohádky 1+2 (2x CD) - CD (1789111)

Chinaski: Autopohádky 1+2 (2x CD) - CD (1789111)
Detail

Hudební CD - Exklusivní pohádkový komplet připravili Chinaski svým malým i velkým fanouškům! Půvabné svou slovesností a hravostí, okořeněné sympatickými písničkami kapely, která se u toho velmi dobře baví, se zrodilo dílko keré předává knihu Jiřího Marka dalším generacím i díky takřka svěrákovskému zpracování. Exklusivní pohádkový komplet připravili Chinaski svým malým i velkým fanouškům. V jednom boxu vycházejí Autopohádky 1 s L. Bílou, J. Lábusem a písničkami kapely Autopohádky 2 se třemi novými pohádkami, hostujícím P. Novým a nezaměnitelnou J. Kretschmerovou, a s osmi novými písničkami od Chinaski. Úspěšný projekt z r. 2004 tak dostává svého následníka navíc s původním bonusem za jednu cenu. Půvabné svou slovesností a hravostí, okořeněné sympatickými písničkami kapely, která se u toho velmi dobře baví, se zrodilo dílko keré předává knihu Jiřího Marka dalším generacím i díky takřka svěrákovskému zpracování. Převážná část textů pochází z pera P.Grohmana,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Chinaski: Autopohádky 1+2 (2x CD) - CD (1789111) , Made 2 mate: collection (2x cd) - cd (912924-2)

Various: Robin Hood (2x CD) - CD (SU6431-2)

Various: Robin Hood (2x CD) - CD (SU6431-2)
Detail

Audiokniha na CD - Dramatizace jednoho z nejslavnějších dobrodružných románů všech dob! David Matásek, Jan Kanyza, Tereza Bebarová, Miroslav Táborský, Pavel Rímský a řada dalších známých českých herců v adaptaci knihy Howarda Pyla. Dramatizace jednoho z nejslavnějších dobrodružných románů všech dob! David Matásek, Jan Kanyza, Tereza Bebarová, Miroslav Táborský, Pavel Rímský a řada dalších známých českých herců v adaptaci knihy Howarda Pyla. Malým i velkým posluchačům je určena nová nahrávka dobrodružství slavného zbojníka ze Sherwoodského lesa a jeho druhů. Velký romantický příběh plný lásky, úkladů, hrdinských činů a rytířských soubojů ze středověké Anglie. Snad každý zná legendárního Robina Hooda, jeho statečné kumpány, krásnou Marianu i proradného šerifa z Notinghamu z knižní nebo filmové podoby. Nyní oživnou i ve zvukové podobě. Účinkují David Matásek, Tereza Bebarová, Jan Kanyza, Pavel Rímský, Miroslav Táborský, Filip Blažek, Bohdan Tůma, Jiří Hromada,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Various: Robin Hood (2x CD) - CD (SU6431-2) , Andělé, dévové a duchové rostlin: rostliny a šamanismus (978-80-7336-492-2)

Deczi Laco: LACO (3x CD) - CD (310933-2)

Deczi Laco: LACO (3x CD) - CD (310933-2)
Detail

Hudební CD - Kolekce tří alb nejslavnějšího československého trumpetisty a jazzmana světového formátu. Kolekce tří alb nejslavnějšího československého trumpetisty a jazzmana světového formátu. Laco Deczi v roce 1967 založil formaci Jazz Celula, v 70. letech byl členem Jazzového orchestru Československého rozhlasu (JOČR) a Tanečního orchestru Československého rozhlasu (TOČR). V roce 1985 emigroval do Západního Německa, od roku 1986 žije v USA, kde také vede kapelu Celula New York. Seznam stop CD1: KING Duck / Face / Skagway / Fort Apache / What's New / E&G Soul / Atlantic / Nábytek / Blue Smile / Afro Guda CD2: GAS Dotycna / Samba Ross / Brohyda / Songo / Julia / Yellow Gas / Venca Hop / Filter / Hermina / Slivovica / Steve Garage CD3: MEWE Commando / Echo / Got Cake / Bengy / Pages / File / Trash / Baron Rössler / Albanian Submarine / Wilmington / Summer Play (alza.cz)

Podobné produkty ako Deczi Laco: LACO (3x CD) - CD (310933-2) , Progres 2: třetí kniha džunglí (2x cd) - cd (su6721-2)

Pecková Dagmar: Sny (2x CD) - CD (SU4171-2)

Pecková Dagmar: Sny (2x CD) - CD (SU4171-2)
Detail

Hudební CD - Dagmar Pecková; její pěvecká dráha by se dala přiblížit úctyhodným výčtem orchestrů (Wiener Philharmoniker, Tonhalle Zürich, LPO, LSO, BBC Symphony, NHK Symphony, Cleveland a Pittsburgh SO atd.) a dirigentů (Bělohlávek, Herreweghe, Järvi, Mackerras, Sawallisch ad. Dagmar Pecková; její pěvecká dráha by se dala přiblížit úctyhodným výčtem orchestrů (Wiener Philharmoniker, Tonhalle Zürich, LPO, LSO, BBC Symphony, NHK Symphony, Cleveland a Pittsburgh SO atd.) a dirigentů (Bělohlávek, Herreweghe, Järvi, Mackerras, Sawallisch ad.), s nimiž spolupracovala, výčtem nejvýznamnějších festivalů, koncertních síní a operních domů. Nebo jinak. Mezzosopranistka disponující výrazným hlasem i charismatem, silná osobnost, která mj. svou otevřeností dokázala oslovit i „neklasické” publikum, ačkoli zůstává věrná klasické hudbě. Sama vyznává: Mahler a Wagner; dvě jména, která ovlivnila celou mou pěveckou kariéru. Objevil je pro mne Jiří Bělohlávek. K těmto písním - snům... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pecková Dagmar: Sny (2x CD) - CD (SU4171-2) , Various: fidlovačka (2x cd) - cd (cr0715-2)

Eminem: Curtain Call 2 (2x CD) - CD (4817107)

Eminem: Curtain Call 2 (2x CD) - CD (4817107)
Detail

Hudební CD - Curtain Call 2 je pokračování výběrového alba Curtain Call z roku 2005 Curtain Call 2 je pokračování výběrového alba Curtain Call z roku 2005. Hlavním singlem je skladba From the D 2 the LBC s rapperem Snoop Dogg. Rok vydání 2022 Seznam stop CD1 Godzilla ft. Juice WRLD / Lucky You ft. Joyner Lucas / Lighters by Bad Meets Evil ft. Bruno Mars / Gnat / Cinderella Man / Walk On Water ft. Beyoncé / Rap God / Love The Way You Lie ft. Rihanna / Won't Back Down ft. P!nk / Higher / Berzerk / Not Afraid / From The D 2 The LBC ft. Snoop Dogg / Nowhere Fast ft. Kehlani / Fall / Phenomenal / Fast Lane by Bad Meets Evil / You're Never Over CD2 3 A.M / Space Bound / Beautiful / The Monster ft. Rihanna / Venom / Crack A Bottle ft. Dr. Dre & 50 Cent / UNRELEASED SONG / River ft. Ed Sheeran / Survival / Best Friend by Yelawolf ft. Eminem / Darkness / Kings Never Die ft. Gwen Stefani / No Love ft. Lil Wayne / Headlights / The King And I ft. CeeLo... (alza.cz)

Podobné produkty ako Eminem: Curtain Call 2 (2x CD) - CD (4817107) , Vidiek: najvidiekovatejší (2x cd) - cd (912925-2)

Various: Tribute Abraxas (2x CD) - CD (SU6245-2)

Various: Tribute Abraxas (2x CD) - CD (SU6245-2)
Detail

Hudební CD - Abraxas nesporně patří mezi naše zásadní stylotvorné kapely - a tahle pocta ukazuje, jak dobře to funguje i v roce 2014! Abraxas nesporně patří mezi naše zásadní stylotvorné kapely - a tahle pocta ukazuje, jak dobře to funguje i v roce 2014! Funk, hard rock, disco, art rock, punk či latina, to všechno přitažlivě propletené v hitech Slávka Jandy, Miroslava Imricha a spol., se na tomto 2CD proměnilo v celkem 28 cover verzí od našich různorodě slavných interpretů, příležitostných spojení a nečekaných objevů. Mezi první oficiálně nahrané obdivovatele patřily Kurtizány z 25. Avenue s Každej den je to jinak, následoval Bruno Ferrari a postupně se přidali další: Kamil Střihavka, Roman Holý, Tata Bojs, Fanánek, Sto zvířat, Boris Carloff, Laura a její tygři, Atari Terror nebo Plexis, ale také Midi Lidi, Viktor Dyk, Vašek Bláha s Matějem Homolou, Erika Fečová a spousta dalších. Obyčejnej svět, Honza rock 'n 'roll star, Nekonečný boogie, Země se točí dokola,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Various: Tribute Abraxas (2x CD) - CD (SU6245-2) , Fešáci: 2020 (2x cd) - cd (su6712-2)

Pilarová Eva: Proměny (3x CD) - CD (SU5978-2)

Pilarová Eva: Proměny (3x CD) - CD (SU5978-2)
Detail

Hudební CD - Trojalbum s tím nejpodstatnějším, co Eva Pilarová za skvělou kariéru nazpívala! Výběr největších hitů z let 1961 až 2008! Téměř sedm desítek písní, dosud nejkompletnější kompilace Paní zpěvačky, jež vzorně naplnila název trojalba. Trojalbum s tím nejpodstatnějším, co Eva Pilarová za skvělou kariéru nazpívala! Vstupní téma Co je to láska předznamenává důležité období Semaforu, zde dokumentované řadou songů, včetně těch z filmuKdyby tisíc klarinetů. Druhá polovina šedesátých let je pokračováním mimořádných hitových úspěchů, ať už s Waldemarem Matuškou, Jaromírem Mayerem či sólově. Muzikálové melodie z Divotvorného hrnce, ale i české verze S. Gainsbourga nebo J. Brela, Cole Porter či výtečné skladby "Bobana" Ondráčka (Rekviem), to všechno tu spisovatelem Škvoreckým oslavovaná "FitzPilarka" stihla. Druhéalbum je stejně pestré: Sekáči jdou, Rodeo nebo Já do hry dávám víc, ale také písně z muzikálu West Side Story. O slovo se... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pilarová Eva: Proměny (3x CD) - CD (SU5978-2) , Various: ptákovina (2x cd) - cd (su6412-2)

Tublatanka: Najlepšie roky (2x CD) - CD (912907-2)

Tublatanka: Najlepšie roky (2x CD) - CD (912907-2)
Detail

Hudební CD - To nejlepší na 2CD od skupiny Tublatanka. To nejlepší na 2CD od skupiny Tublatanka. Skupina Tublatanka: Martin Ďurinda (spev, gitary, klávesová nástroje), Pavol Horváth (spev, basová gitara), Juraj Černý (bicie nástroje, perkusie) Rok reedice : 2021 Seznam stop CD 1 O NÁS / VO VEĽKEJ ŠKOLE DNÍ / PRAVDA VÍŤAZÍ / DÉMON POMSTY / JA SA VRÁTIM! / PRIATEĽ / DNES / LÁSKA, DRŽ MA NAD HLADINOU / MATKA / SPÁLENÁ LÁSKA CD 2 KÚPIM SI KILO LÁSKY / SKÚSIME TO CEZ VESMÍR / ŽERAVÉ ZNAMENIE OSUDU / SMRŤ A SLÁVA / VOLANIE DIVOČINY / ŠLABIKÁR / TULÁČIK S DOBROU POVESŤOU / STOJÍM, PADÁM / ŠLABIKÁR IV / VIEM ČO CHCEŠ / POĎME BRATIA DO BETLEHEMA (alza.cz)

Podobné produkty ako Tublatanka: Najlepšie roky (2x CD) - CD (912907-2) , Rozbití andělé (978-80-7491-443-0)

Various: Král Lear (2x CD) - CD (CR0976-2)

Various: Král Lear (2x CD) - CD (CR0976-2)
Detail

Hudební CD - Rozhlasová nahrávka klasického díla Williama Shakespeare z roku 1989, s fenomenálním Martinem Růžkem v hlavní roli. Rozhlasová nahrávka klasického díla Williama Shakespeare z roku 1989 v režii Jiřího Horčičky, s fenomenálním Martinem Růžkem v hlavní roli. Osoby a obsazení: Lear, británský král (Martin Růžek), Goneril (Alena Vránová), Regan (Růžena Merunková), Cordelie (Taťjana Medvecká), Hrabě z Glostru (Jiří Adamíra), Hrabě z Kentu (Eduard Cupák), Edmund, Glostrův nemanželský syn (Pavel Soukup), Edgar, Glostrův syn (Jiří Plachý), blázen (Bohumil Bezouška), vévoda z Albany (Petr Kostka), vévoda z Cornwallu (Petr Pelzer), Oswald, Gonerilin správce domu (Jan Přeučil), sloužící (Karel Hlušička), důstojník (Josef Nedorost), posel (Oldřich Vlach), šlechtic (Tomáš Töpfer), lékař (Dalimil Klapka) a Herold (Bohumil Švarc). Seznam stop Král Lear (King Lear) Část 1 / Část 2 / Část 3 / Část 4Král Lear (King Lear) Část 5 / Část 6 / Část 7 / Část 8 (alza.cz)

Podobné produkty ako Various: Král Lear (2x CD) - CD (CR0976-2) , Šalomounovi andělé (978-80-7336-727-5)

Vepřek Karel: Box1 (4x CD) - CD (2664553-2)

Vepřek Karel: Box1 (4x CD) - CD (2664553-2)
Detail

Hudební CD - Retrospektivní tvorba písničkáře Karla Vepřeka na 8 CD. Komplet je rozdělen do dvou samostatných boxů po čtyřech discích, obsahujících archivní nahrávky z let 1986 až 2010. Retrospektivní tvorba písničkáře Karla Vepřeka na 8 CD. Komplet je rozdělen do dvou samostatných boxů po čtyřech discích, obsahujících archivní nahrávky z let 1986 až 2010. Představují Karla Vepřeka jako sólového písničkáře s kytarou či heligonkou, v různých příležitostných sestavách i s kapelami Chudák paní Popelková a Lyrika Putyka. Vesměs jde o materiál dříve nedostupný na oficiálních nosičích. Najdeme zde záznamy z koncertů, domácí dema, ale také pozdější snímky pořízené v Českém rozhlase. To vše sestaveno do logické, soudržné dramaturgie jednotlivých alb. Zvuk se dočkal pečlivého masteringu, ovšem kvalita nahrávek odpovídá okolnostem jejich vzniku. Primárním záměrem bylo zachytit autentickou atmosféru Vepřekových písní a zpřístupnit také ty ze skladeb, které dosud zůstávaly... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vepřek Karel: Box1 (4x CD) - CD (2664553-2) , Andělé zoufalství (978-80-257-2674-7)

Gott Karel: Duety (5x CD) - CD (SU6283-2)

Gott Karel: Duety (5x CD) - CD (SU6283-2)
Detail

Hudební CD - Elegantní krabička s kompletem vzpomínek: Pět dekád hvězdných duetů Karla Gotta! Téměř stovka písní pro dva či více pěveckých partnerů Karla Gotta, více než dvacet songů dosud na CD nikdy nevydaných. Elegantní krabička s kompletem vzpomínek: Pět dekád hvězdných duetů Karla Gotta! Téměř stovka písní pro dva či více pěveckých partnerů Karla Gotta, více než dvacet songů dosud na CD nikdy nevydaných. Na čtyřech CD se objeví desítky očekávatelných i překvapivých hostů. Od Vlasty Průchové přes "šedesátkové" Evu Pilarovou, Hanu Hegerovou, Janu Petrů, Waldemara Matušku, Milana Chladila nebo Karla Štědrého se přehoupneme do další dekády s Marií Rottrovou, Janou Robbovou, Naďou Urbánkovou nebo Jitkou Zelenkovou. Osmdesátá léta přivedla před společný mikrofon třeba Hanu Zagorovou, Darinu Rolincovou, Marcelu Holanovou, Mariku Gombitovou či Petru Janů, ale také Josefa Laufera. Do devadesátých let se s Karlem Gottem prozpívali například Iveta Bartošová, Marta... (alza.cz)

Podobné produkty ako Gott Karel: Duety (5x CD) - CD (SU6283-2) , Vánoční prostírání andělé, 33 x 48 cm

Various: Best Of... (3x CD) - CD (310914-2)

Various: Best Of... (3x CD) - CD (310914-2)
Detail

Hudební CD - Mše Jakuba Jan Ryby. Mše Jakuba Jan Ryby. Rok vdání : 2021 Seznam stop CD 1 Jakub Jan Ryba (1765-1815) - Missa in Nativitate Domino in Nocte / Missa pastoralis in C major (N 385) Kyrie / Gloria / Credo / Sanctus / Benedictus / Agnus Dei Jakub Jan Ryba - Missa in E minor from the Tres Missae Serio Stylo (N 383) Kyrie / Gloria / Credo / Sanctus Benedictus / Agnus Dei Jakub Jan Ryba - Missa in Dominica Infra Octavam Nativitatis Domini / Missa pastoralis in B flat major (N 393) Kyrie / Gloria / Credo / Sanctus / Benedictus / Agnus Dei CD 2 Missa Solemnis in C major Kyrie / Gloria / Graduale / Credo / Ofertorium / Sanktus (attacca) / Benedictus / Agnus Dei / Dona nobis Missa in E minor Kyrie / Gloria / Credo / Santctus, Benedictus / Agnus Dei CD 3 Jakub Jan Ryba - Česká mše vánoční Kyrie / Gloria / Graduale / Credo / Offertorrium / Sanctus / Benedictus / Agnus / Communio Koledy Veselé vánoční hody / Nesem vám noviny / Dej Bůh štěstí / Chtíc aby... (alza.cz)

Podobné produkty ako Various: Best Of... (3x CD) - CD (310914-2)

Collegium Musicum: Konvergencie (2x CD) - CD (912772-2)

Collegium Musicum: Konvergencie (2x CD) - CD (912772-2)
Detail

Hudební CD - Konvergencie jsou druhé studiové album slovenské art-rockové skupiny Collegium Musicum. Bylo nahráno v září a říjnu 1971 a vydáno v prosinci téhož roku. Konvergencie jsou druhé studiové album slovenské art-rockové skupiny Collegium Musicum. Bylo nahráno v září a říjnu 1971 a vydáno v prosinci téhož roku. Kapela proslula především interpretacemi známých témat z děl vážné hudby (například Concerto in D od Josepha Haydna) a byla v tomto ohledu nejvýznamnější skupinou ze zemí bývalého Východního bloku. Proto je často přirovnávána k britským kapelám The Nice a Emerson, Lake and Palmer, známým pro své úpravy děl klasické hudby. Album je odbornou kritikou hodnoceno jako jedno z nejlepších v historii slovenské populární hudby. Seznam stop CD1 P.F. 1972 / Suita po tisíc a jednej nociCD2 Piesne z kolovrátku / - Preludium / - Pieseň z kolovrátku / - Interludium I / - Interludium II / - Tvoj sneh / - Interludium III / - Interludium IV / - Chorál / Eufónia (alza.cz)

Podobné produkty ako Collegium Musicum: Konvergencie (2x CD) - CD (912772-2)

Novák Richard: Recitál (2x CD) - CD (SU4206-2)

Novák Richard: Recitál (2x CD) - CD (SU4206-2)
Detail

Hudební CD - Árie z oper: Mozart - Don Giovanni, Dvořák - Rusalka, Čajkovskij - Evžen Oněgin, Glinka - Ruslan a Ludmila, Musorgskij - Boris Godunov, Offenbach - Hoffmanovy povídky, Verdi - Don Carlos, Macbeth, Simone Boccanegra, Luisa Miller, Wagner - Valkýra, Janáček - Příhody lišky Bystroušky. Árie z oper: Mozart - Don Giovanni, Dvořák - Rusalka, Čajkovskij - Evžen Oněgin, Glinka - Ruslan a Ludmila, Musorgskij - Boris Godunov, Offenbach - Hoffmanovy povídky, Verdi - Don Carlos, Macbeth, Simone Boccanegra, Luisa Miller, Wagner - Valkýra, Janáček - Příhody lišky Bystroušky. Písně: Wolf - Mörike-Lieder (výběr), Schubert - Schwanengesang (výběr), Křička - Severní noci, Dvořák - Biblické písně Richard Novák - bas, Orchestr a sbor Janáčkovy opery Brno / František Jílek, Jan Štych, Miroslav Hoňka, Jaroslav Kyzlink. Gerhard Zeller - klavír, Pražská komorní filharmonie / Tomáš Hanus Zpěvák, který vám s Českou filharmonií za zády téměř v 85 letech zazpívá Revírníka v... (alza.cz)

Podobné produkty ako Novák Richard: Recitál (2x CD) - CD (SU4206-2)

Vepřek Karel: Box2 (4x CD) - CD (2664554-2)

Vepřek Karel: Box2 (4x CD) - CD (2664554-2)
Detail

Hudební CD - Retrospektivní tvorba písničkáře Karla Vepřeka na 8 CD. Komplet je rozdělen do dvou samostatných boxů po čtyřech discích, obsahujících archivní nahrávky z let 1986 až 2010. Retrospektivní tvorba písničkáře Karla Vepřeka na 8 CD. Komplet je rozdělen do dvou samostatných boxů po čtyřech discích, obsahujících archivní nahrávky z let 1986 až 2010. Představují Karla Vepřeka jako sólového písničkáře s kytarou či heligonkou, v různých příležitostných sestavách i s kapelami Chudák paní Popelková a Lyrika Putyka. Vesměs jde o materiál dříve nedostupný na oficiálních nosičích. Najdeme zde záznamy z koncertů, domácí dema, ale také pozdější snímky pořízené v Českém rozhlase. To vše sestaveno do logické, soudržné dramaturgie jednotlivých alb. Zvuk se dočkal pečlivého masteringu, ovšem kvalita nahrávek odpovídá okolnostem jejich vzniku. Primárním záměrem bylo zachytit autentickou atmosféru Vepřekových písní a zpřístupnit také ty ze skladeb, které dosud zůstávaly... (alza.cz)

Podobné produkty ako Vepřek Karel: Box2 (4x CD) - CD (2664554-2)

Various: Flétnové sonáty (2x CD) - CD (CR0910-2)

Various: Flétnové sonáty (2x CD) - CD (CR0910-2)
Detail

Hudební CD - František Benda a jeho flétnové sonáty. „Jeho styl není styl Tartiniho, Somise, Veraciniho nebo některého jiného slavného představitele některé hudební školy, které znám; je to jeho vlastní styl a vytvořil si jej podle vzoru, který by měl studovat každý instrumentalista, totiž dobrý zpěv.” Takto vystihl osobitost houslisty a skladatele Františka Bendy (1709 Benátky nad Jizerou -1786 Postupim) ve svém hudebním cestopisu Charles Burney. Dochovalo se více než 160 sonát Františka Bendy, z toho na deset určených pro flétnu či flétnu nebo housle a basso continuo. Seznam stop Sonáta pro flétnu a harfu C dur (Lee III-6) Adagio / Allegro / AllegroSonáta pro flétnu a harfu e moll (Lee III-56) Adagio / Allegro / Allegro assaiSonáta pro flétnu a harfu G dur, op. 3/1 Allegro / Cantabile / ScherzandoSonáta pro flétnu a harfu e moll (Lee III-57) Largo, ma un poco andante / Arioso un poco allegro / PrestoSonáta pro flétnu a harfu F dur (Lee deest) Adagio / Allegro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Various: Flétnové sonáty (2x CD) - CD (CR0910-2)

Hammel Pavol: Live (2x CD) - CD (PM0071-2)

Hammel Pavol: Live (2x CD) - CD (PM0071-2)
Detail

Hudební CD - Legenda česko-slovenské rockové písničky Pavol Hammel vydává album Live, které podpoří i koncertním turné. Legenda česko-slovenské rockové písničky Pavol Hammel vydává album Live, které podpoří i koncertním turné. Hlas Pavola Hammela opět dojme v silné Baladě o smutnom Jánovi, svižně vypráví o tom, co přináší do města tajemných Šesť starcov, pozve na projížďku Smutnou rannou električkou a nevyhne se staré lásce Medulience. Seznam stop Kreditka srdca / Listy do mora / Mladosť / Poď / Balada o smutnom Jánovi / Dnes už viem / Dotkol som sa tvojej duše / Beriem si ťa / Keď prší / Nočná galéria / Na čom stojí svet / Stále dokola / Vôľa bohov / Unikám / Smutná ranná električka / Srdce na uzol / Kamalásky / Staré kone, nahé jazdkyne / Šesť starcov / Ľalia poľná / Podnájom / S holubom na hlave / Medulienka / Čas malín (alza.cz)

Podobné produkty ako Hammel Pavol: Live (2x CD) - CD (PM0071-2)

Kubišová Marta: MARTA (4x CD) - CD (310935-2)

Kubišová Marta: MARTA (4x CD) - CD (310935-2)
Detail

Hudební CD - Marta Kubišová, zpěvačka s nezaměnitelným hlasem, se po zákazu vystupování komunisty vráítila zpět na pódia po roce 1989. V kolekci jsou připravena čtyři alba z let 1997 až 2005. Marta Kubišová, zpěvačka s nezaměnitelným hlasem, se po zákazu vystupování komunisty vrátila zpět na pódia po roce 1989. V kolekci jsou připravena čtyři alba z let 1997 až 2005. - Marta Kubišová v Ungeltu (1999) album remaků - In my world (2005) řadové album natočené s Davem „Whitewolfem” Trezakem - Sváteční setkání (1997) řadové album s Petrem Maláskem, Rudolfem Roklem a Jaroslavem Svěceným • Vánoce s Martou Kubišovou (1997) řadové album písní s vánoční tematikou (alza.cz)

Podobné produkty ako Kubišová Marta: MARTA (4x CD) - CD (310935-2)

Tobias Szidi: Sedmoláska (2x CD) - CD (PM0107-2)

Tobias Szidi: Sedmoláska (2x CD) - CD (PM0107-2)
Detail

Hudební CD - Nové dvojalbum současné hvězdy slovenského šansonu Szidi Tobias je již v pořadí sedmé album a je to vlastně výběr z celé kariéry a tvorby této skvělé a nezaměnitelné zpěvačky. Nové dvojalbum současné hvězdy slovenského šansonu Szidi Tobias je již v pořadí sedmé album a je to vlastně výběr z celé kariéry a tvorby této skvělé a nezaměnitelné zpěvačky a herečky, které nahrála současná koncertní sestava kapely ve složení Szidi Tobias (zpěv), Milan Vyskočáni (akustická kytara, klavír), Marcel Buntaj (bicí nástroje), Martin Gašpar (kontrabas), Andrej Gal (violončelo), Richard Šimurka (tenorsaxofon, flétny) a Viliam Majer (akordeon). Nahrávalo se ve studiu Cobrasound Martina Čema. Zpěvačka k tomu říká: „Mám výbornou kapelu a nahráli jsme ve studiu CD za dva dny, před tím jsme měli pouze dva dny zkoušení. Chtěli jsme původně mít na CD živé nahrávky z koncertů, ale jaksi nám to nevyšlo. Podařilo se nám však zahrát písně tak, že snad budete mít pocit, jako... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tobias Szidi: Sedmoláska (2x CD) - CD (PM0107-2)

Turbo: Best of (2x CD) - CD (SU5814-2)

Turbo: Best of (2x CD) - CD (SU5814-2)
Detail

Hudební CD - Hitová oslava pětadvaceti let existence kapely, a to hned v 2CD provedení! Hitová oslava pětadvaceti let existence kapely, a to hned v 2CD provedení! Dodnes vítaně vitální Turbo je výbornou ukázkou propojení suverénního muzikantství s uměním najít ty nejsprávnější songy (nejčastěji zpěváka / kytaristy Richarda Kybiceho) a texty (většinově Ladislava Vostárka) k sympatickému kontaktu s melodickým rockem trvale okouzleným publikem. Tradiční plzeňské bigbítové kořeny, ale později opravdu velká republiková, ba i zahraniční kariéra. Slavičí třpyt i úřednické zákazy, ale především spousta písniček s jasnými slogany a účinností zaručenými refrény: celkem 37 jich najdete právě tady. Tato kompilace vůbec poprvé představuje Turbo v historické úplnosti. K dispozici jsou totiž skladby ze všech období existence souboru, logicky nejvíce těch s Kybicem v hlavní roli, až po zcela aktuální sestavu, velmi důstojně navazující na jeho tragicky předčasný... (alza.cz)

Podobné produkty ako Turbo: Best of (2x CD) - CD (SU5814-2)

Various: Tři mušketýři (3x CD) - CD (CR0485-2)

Various: Tři mušketýři (3x CD) - CD (CR0485-2)
Detail

Hudební CD - Slavný historický román Alexandra Dumase v klasické rozhlasové dramatizaci z roku 1969. Román podrobně líčí život mladého muže d'Artagnana, poté, co opustil svůj domov, aby se stal jedním z mušketýrů. Na své cestě se setkává se třemi mušketýry: Athosem, Porthosem a Aramisem. Postupně je všechny vyzve na souboj, který nakonec skončí jejich přátelstvím. Zavilým nepřítelem se ale povedené čtyřce dobrodruhů stane kardinál Richelieu, který baží po moci a splétá nejrůznější intriky. Mstí se D'Artagnanovi za překazený plán a unese jeho milou, Constance Bonaciex, kterou se mušketýrům nedaří nalézt. Během pátrání však odhalí jiné pletichy, a to mylady Winter, z níž se nakonec vyklube úplně někdo jiný. D'Artagnan nakonec za své hrdinské činy obdrží hodnost mušketýra a se svými třemi druhy chrání zájmy krále a čest svou i své milé. Za své činy jsou všichni odměneni, ale jejich osudy se nakonec vydávají různými směry. František Němec (d'Artagnan), Petr... (alza.cz)

Podobné produkty ako Various: Tři mušketýři (3x CD) - CD (CR0485-2)

Krausberry: Best Of (2x CD) - CD (SU6264-2)

Krausberry: Best Of (2x CD) - CD (SU6264-2)
Detail

Hudební CD - Jedny skoro kulaté a jedny úplně kulaté narozeniny dodávají této kompilaci mimořádnost, ale ta porce muziky spolehlivě obstojí kdykoli! Jedny skoro kulaté a jedny úplně kulaté narozeniny dodávají této kompilaci mimořádnost, ale ta porce muziky spolehlivě obstojí kdykoli! Výběr, pečlivě promyšlený květnovým šedesátníkem Martinem Krausem, je přehlídkou nahrávek z let 1987 až 2007 v symbolické podobě 30 + 1 písničky, označující výročí kapelové. Krom zpěváka, jehož výkony a jméno kapelu do značné míry určují, tady hostuje spousta průběžných členů Krausberry a hostů z naší první rockové ligy. Od Ohníčků po Můstek na prvním disku a od Emila k Nastydlé na tom druhém je to přehlídka kytarovky s poctivým podílem rhythm and blues, bez strachu si přizvat dechovou sekci. Krausův nachraptělý, frajersky rockový a bluesový projev doplňují vtipně ironické texty, nabízející v názvech či refrénech slova či slogany k davovému opakování. V drtivé části vlastní... (alza.cz)

Podobné produkty ako Krausberry: Best Of (2x CD) - CD (SU6264-2)

Slobodná Európa: Výberofka (2x CD) - CD (912941-2)

Slobodná Európa: Výberofka (2x CD) - CD (912941-2)
Detail

Hudební CD - „Výberofka” legendárnej punkovej skupiny Slobodná Európa je ďalšou reprezentatívnou a zhrňujúcou kompiláciou, ktorú pre Opus zostavil stály spolupracovník Juraj Čurný. „Výberofka” legendárnej punkovej skupiny Slobodná Európa je ďalšou reprezentatívnou a zhrňujúcou kompiláciou, ktorú pre Opus zostavil stály spolupracovník Juraj Čurný. Dvojalbum obsahuje 27 piesní vrátane Analýzy, Podvodu, Kapitalizmu a ďalších punkových chuťoviek, ktorými sa Slobodná Európa preslávila. Originálny štýl s drsnou punkovou poetikou nepochybne nadchne každého fanúšika slovenskej punkovej scény. Miloslav „Whisky” Láber (sólový spev), Braňo Alex a Martin Zymanyi (basová gitara), Peter Hurtig, Ďuro Černý, Tomáš Vojtek (bicie nástroje), Sveťo Korbeľ, Braňo Černák (gitara); a hostia: Dorota Nvotová (klavír, sláky, vokály), Ela a Kery (vokál), Katka Korcek (vokály), Laco Lučenič (gitary, syntetizátory), Marek Brezovský (klavír, čembalo), Marián Jaslovský (saxofóny), Marián... (alza.cz)

Podobné produkty ako Slobodná Európa: Výberofka (2x CD) - CD (912941-2)

Various: Among Us (2x CD) - CD (CR0943-2)

Various: Among Us (2x CD) - CD (CR0943-2)
Detail

Hudební CD - Ke svému jubilejnímu hudebnímu projektu Antonín Gondolán přizval řadu interpretů a hvězd romské, české a slovenské populární hudby. Vznikl tak unikátní počin stmelující oblast populární i jazzové hudby ovlivněné osobnostmi jako Quincy Jones či George Benton s prvky R'n'B, soulu a jazzu. Ke svému jubilejnímu hudebnímu projektu Antonín Gondolán přizval řadu interpretů a hvězd romské, české a slovenské populární hudby. Vznikl tak unikátní počin stmelující oblast populární i jazzové hudby ovlivněné osobnostmi jako Quincy Jones či George Benton s prvky R'n'B, soulu a jazzu. Na albu si vychutnáte známé šlágry, například Růžovou náladu v podání Jana Smigmatora nebo hit Od svítání do svítání s Vojtěchem Dykem. Na albu se střídají interpreti zvučných jmen přes různé žánry i věkové kategorie. Matadora Felixe Slováčka doplňuje Tomáš Botló, který okouzlil porotu soutěže Československo má talent. Antonín Gondolán je jednou z nejznámějších romských osobností a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Various: Among Us (2x CD) - CD (CR0943-2)

Bělohlávek Jiří: Recollection (8x CD) - CD (SU4250-2)

Bělohlávek Jiří: Recollection (8x CD) - CD (SU4250-2)
Detail

Hudební CD - Česká filharmonie, Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK, Pražská komorní filharmonie, Filharmonie Brno / dirigent Jiří Bělohlávek Tento výběr z odkazu Jiřího Bělohlávka (1946-2017) vznikal necelý rok po jeho odchodu na Věčnost a je především vzpomínkou na výjimečného hudebníka a člověka. Česká filharmonie, Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK, Pražská komorní filharmonie, Filharmonie Brno / dirigent Jiří Bělohlávek Tento výběr z odkazu Jiřího Bělohlávka (1946-2017) vznikal necelý rok po jeho odchodu na Věčnost a je především vzpomínkou na výjimečného hudebníka a člověka. Jeho život lze krátce popsat výčtem největších úspěchů (šéfdirigent České filharmonie, BBC Symphony Orchestra, hostování u Berlínské filharmonie, New York Philharmonic, Royal Concertgebouw, v MET, Glyndebourne atd.; nositel Řádu Britského impéria...). Sám Maestro by však asi dal přednost vzpomínání nad nahrávkami. Vybraných třiadvacet z téměř tří set snímků, jež vznikly pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako Bělohlávek Jiří: Recollection (8x CD) - CD (SU4250-2)

Písničky z Večerníčků (2x CD) - CD (SU6195-2)

Písničky z Večerníčků (2x CD) - CD (SU6195-2)
Detail

Hudební CD - Znělky a písničky ze 40 Večerníčků... V jednom kompletu zde malí i velcí najdou všechno to, co se každému jako první z Večerníčků vybaví: hudba a písničky. Znělky a písničky ze 40 Večerníčků Rumcajs, O Křemílkovi a Vochomůrkovi, O makové panence a motýlu Emanuelovi, O zvířátkách pana Krbce, Maxipes Fík, Mach a Šebestová, Mach a Šebestová na prázdninách, Pohádky o mašinkách, Malá čarodějnice, Žofka, O skřítkovi Racochejlovi, Příběhy včelích medvídků (1-4), Bob a Bobek, Káťa a Škubánek, Broučci (2-3), Byla jednou koťata, Míša Kulička, Krkonošská pohádka, Jak Bzuk a Ťuk putovali za sluníčkem, O Rákosníčkovi, Já Baryk, Krtečkova dobrodružství (1, 3 a 4), Méďové (1-2), Tuláček, Vydrýsek, Pruhovaní kamarádi, Vlčata, Kluci ze zámku, Ježek, Krysáci, Žížaláci, O zvědavém štěňátku (1-2) Napsali či zpívají Zdeněk Svěrák, Marek Eben, Jiřina Bohdalová, Libuše Šafránková, Petr Skoumal, Boleslav Polívka, Petr Nárožný, Ondřej Suchý, Josef Dvořák, Pavel... (alza.cz)

Podobné produkty ako Písničky z Večerníčků (2x CD) - CD (SU6195-2)

CD Brisingr: 2 x CD ROM v digipacku (859-4-557-5489-2)

CD Brisingr: 2 x CD ROM v digipacku (859-4-557-5489-2)
Detail

Audiokniha na CD - autor Christopher Paolini, čte Martin Stránský Přísahy, zkoušky oddanosti, střet mocných sil... Bitvou na Hořících pláních boj s Královstvím zdaleka neskončil a zdá se, že v nadcházejícím střetu bude Galbatorixův Jezdec mocným protivníkem. Eragona se Safirou proto čekají další zkoušky v boji, ale v příběhu už nejde jenom o ně… Nechte se i vy pohltit napínavým příběhem s nečekanými zvraty a zaposlouchejte se do charismatického hlasu Martina Stránského, díky němuž před vámi všechny fantastické postavy doslova ožijí. (alza.cz)

Podobné produkty ako CD Brisingr: 2 x CD ROM v digipacku (859-4-557-5489-2)

Click with Friends 2 - 2 CD

Click with Friends 2 - 2 CD
Detail

Sada dvou audio CD k učebnici a pracovnímu sešitu Click with Friends 2. Obsahuje nahrávky všech poslechových textů a cvičení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Click with Friends 2 - 2 CD

Havět všelijaká 2 - CD (MAM802-2)

 Havět všelijaká 2 - CD (MAM802-2)
Detail

Hudební CD - Volné pokračování úspěšného titulu bylo opět připraveno ve spolupráci s producenty Vítem Sázavským a Jiřím Sedláčkem. I nyní jde o kolekci originálních skladeb předních osobností české hudební scény. Volné pokračování úspěšného titulu bylo opět připraveno ve spolupráci s producenty Vítem Sázavským a Jiřím Sedláčkem. I nyní jde o kolekci originálních skladeb předních osobností české hudební scény. Obsah: R. TESAŘÍK & EVE QUARTET; Krokodýl vegetarián J. Sedláček/V. Poštulka P. JANDA; Pavoučci P. Janda/P. Janda M. TRCHOVÁ & J.-M. RAK; Bakterie Božena J.-M. Rak/J.-M. Rak M. ŽBIRKA; Mary Had A Little Lamb anglická lidová P. SKOUMAL; Angličané P. Skoumal/E. Frynta RAVEN; Všechno lítá Raven/Raven V. KOUBEK; Slon V. Koubek/V. Koubek J. VOSKOVEC & J. WERICH; V domě straší duch J. Ježek/J. Voskovec - J. Werich I. FRÜHLINGOVÁ & BRATŘI ORFFOVÉ; Píseň pro Alenku I. Gajdoš/Fr. Hrubín - I. Gajdoš 12: C & K VOCAL; Píseň hlemýžďů jdoucích na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Havět všelijaká 2 - CD (MAM802-2)

Elán: School Party & Missing (2x CD) - CD (720595-2)

Elán: School Party & Missing (2x CD) - CD (720595-2)
Detail

Hudební CD - V 80. rokoch minulého storočia bolo zaujímavou edičnou praxou Opusu vydávanie anglických verzií úspešných slovenských albumov, V 80. letech minulého století bylo zajímavou ediční praxí Opusu vydávání anglických verzí úspěšných slovenských alb, které byly určeny k exportu, a to především do Sovětského svazu. Dnes jsou z nich zajímavé dobové rarity a sběratelské kousky. Skupina Elán během své kariéry zrealizovala 5 alb v angličtině, přičemž čtyři z nich vyšly na dvou obnovených 2CD vydáních v roce 2006. Zajímavostí je, že jako autorky překladů textů se zde objevují pod svými dívčími jmény i manželky hlavních protagonistů Elánu, vystudované angličtinářky. Nosálová (Rážová) a A. Kšiňanová (Patejdlová). Václav Patejdl (sólový spev, klávesové nástroje, zbor), Jozef Ráž (sólový spev, basová gitara, zbor), Juraj Farkaš (sólový spev, elektrická a akustická gitara, zbor), Ján Baláž (elektrická a akustická gitara, zbor), Zdeno Baláž (bicie nástroje,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Elán: School Party & Missing (2x CD) - CD (720595-2)

Various: TOP20.CZ 2021/2 (2x CD) - CD (5395386)

Various: TOP20.CZ 2021/2 (2x CD) - CD (5395386)
Detail

Hudební CD - Oblíbená kompilační řada mapuje největší hity na českých rádiích. Tento díl se týká druhé poloviny roku 2021. Oblíbená kompilační řada mapuje největší hity na českých rádiích. Tento díl se týká druhé poloviny roku 2021. Rok vydání : 2021 Seznam stop CD 1 KRYŠTOF - HALYWŮD / EWA FARNA - TĚLO / MIRAI - VOLAM / JELEN - JEŠTĚ JEDNU NOC / 05 A RADEČEK - BRA3 / DAVID STYPKA & BANDJEEZ- FARMAŘŮM / LENNY - OVERDOSED / BEN CRISTOVAO - STOPAŘŮV PRŮVODCE / CHINASKI - BASEŇ / SLZA - BOUŘE / MIG 21 - TĚSNĚVEDLESEBE / ADAM ĎURICA - MEDZI NAMI / XINDL X - MA CHATA, MŮJ HRAD / KATEŘINA MARIE TICHA - VLCI / IMT SMILE, FEAT. BEN CRISTOVAO - MIESTO / RYBIČKY 48 - TY VOLE, JA BUDU TATA / HILLS 97, FEAT. PAM RABBIT - ONA TO VI / FIEDLERSKI, FEAT. REMME & ALICJA - GROWING UP / LIPO, FEAT. KRYŠTOF - JEDNOU JSEM SLIBIL / KATEŘINA MARIE TICHA, MIRAI NAVRATIL, EWA FARNA & BANDJEEZ - KŘIŽ CD 2 MANESKIN - BEGGIN' / RITON X NIGHTCRAWLERS, FT. MUFASA &... (alza.cz)

Podobné produkty ako Various: TOP20.CZ 2021/2 (2x CD) - CD (5395386)
Argema: Andělé - CD (AR001-2), Argema: Platinum Collection (3x CD) - CD (216770-2), Andělé smrti: Obsahuje 2 CD, Zubryckyj Jan: Když andělé neberou - CD (MAM187-2), Ledecký Janek: Všichni dobří andělé - CD (7128044), Andělé smrti (), Hořící andělé, Kde létají andělé (978-80-7244-351-2), Andělé na dosah (978-80-242-8541-2), Andělé zoufalství (9788025727461), Andělé a démoni (8594072277177), Andělé v mých vlasech, Andělé a filosofie (9788024641386), Andělé a démoni (2 disky) - Blu-ray + 4K Ultra HD (BD001478), Figarova svatba: Andělé, šneci a lidé (999-00-026-4623-2), Andělé nám ukazují, jak se uzdravit: Jak léčí andělé (978-80-7336-572-1), Andělé (978-80-86907-75-8), Proso: 2 CD, Levhart: 2 CD, Made 2 Mate: Collection (2x CD) - CD (912924-2), Andělé, dévové a duchové rostlin: Rostliny a šamanismus (978-80-7336-492-2), Progres 2: Třetí kniha džunglí (2x CD) - CD (SU6721-2), Various: Fidlovačka (2x CD) - CD (CR0715-2), Vidiek: Najvidiekovatejší (2x CD) - CD (912925-2), Fešáci: 2020 (2x CD) - CD (SU6712-2), Various: Ptákovina (2x CD) - CD (SU6412-2), Rozbití andělé (978-80-7491-443-0), Šalomounovi andělé (978-80-7336-727-5), Andělé zoufalství (978-80-257-2674-7), Vánoční prostírání Andělé, 33 x 48 cm