ARCTIC ALUMINA - Premium Ceramic Thermal Compound (14g) (AA-14G)

ARCTIC MX-2 2019 Thermal Compound (8g) (ACTCP00004B)

ARCTIC MX-2 2019 Thermal Compound (8g) (ACTCP00004B)

Teplovodivá pasta pod chladič bez metalických částic Každý hráč jistě ocení každé vylepšení jeho cenného počítače. A jedním z nich je i Arctic MX-2 2019 Thermal Compound s obsahem 8 g. Jedná se o uhlíkovou teplovodivou pastu bez kovových částeček, která slouží pro lepší vzájemný kontakt chladiče a komponentu. Díky její extra vysoké a rychlé tepelné vodivosti dosáhnete mnohem rychlejšího odvodu tepla od GPU nebo CPU, dokonce i s přetaktováním. Díky nekovovému charakteru pasty nedojde k žádným poškozením. Pasta se nanáší velmi snadno a dokáží si s ní poradit i úplní začátečníci. A když ji jednou nanesete, s její výdrží to nemusíte dělat znovu až 8 dalších let. A aby toho nebylo málo, na rozdíl od konkurenčních past se účinnost této s časem nesnižuje. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

ARCTIC MX-4 2019 Thermal Compound (2g) (ACTCP00007B)

ARCTIC MX-4 2019 Thermal Compound (2g) (ACTCP00007B)

Teplovodivá pasta pod chladič bez metalických částic Každý hráč jistě ocení každé vylepšení jeho cenného počítače. A jedním z nich je i Arctic MX-4 2019 Thermal Compound s obsahem 2 g. Jedná se o uhlíkovou teplovodivou pastu bez kovových částeček, která slouží pro lepší vzájemný kontakt chladiče a komponentu. Díky její extra vysoké a rychlé tepelné vodivosti dosáhnete mnohem rychlejšího odvodu tepla od GPU nebo CPU, dokonce i s přetaktováním. Díky nekovovému charakteru pasty nedojde k žádným poškozením. Pasta se nanáší velmi snadno a dokáží si s ní poradit i úplní začátečníci. A když ji jednou nanesete, s její výdrží to nemusíte dělat znovu až 8 dalších let. A aby toho nebylo málo, na rozdíl od konkurenčních past se účinnost této s časem nesnižuje. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

ARCTIC MX-4 2019 Thermal Compound (20g) (ACTCP00001B)

ARCTIC MX-4 2019 Thermal Compound (20g) (ACTCP00001B)

Teplovodivá pasta pod chladič bez metalických částic Každý hráč jistě ocení každé vylepšení jeho cenného počítače. A jedním z nich je i Arctic MX-4 2019 Thermal Compound s obsahem 20 g. Jedná se o uhlíkovou teplovodivou pastu bez kovových částeček, která slouží pro lepší vzájemný kontakt chladiče a komponentu. Díky její extra vysoké a rychlé tepelné vodivosti dosáhnete mnohem rychlejšího odvodu tepla od GPU nebo CPU, dokonce i s přetaktováním. Díky nekovovému charakteru pasty nedojde k žádným poškozením. Pasta se nanáší velmi snadno a dokáží si s ní poradit i úplní začátečníci. A když ji jednou nanesete, s její výdrží to nemusíte dělat znovu až 8 dalších let. A aby toho nebylo málo, na rozdíl od konkurenčních past se účinnost této s časem nesnižuje. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

ARCTIC MX-2 2019 Thermal Compound (30g) (ACTCP00003B)

ARCTIC MX-2 2019 Thermal Compound (30g) (ACTCP00003B)

Teplovodivá pasta pod chladič bez metalických částic Každý hráč jistě ocení každé vylepšení jeho cenného počítače. A jedním z nich je i Arctic MX-2 2019 Thermal Compound s obsahem 30 g. Jedná se o uhlíkovou teplovodivou pastu bez kovových částeček, která slouží pro lepší vzájemný kontakt chladiče a komponentu. Díky její extra vysoké a rychlé tepelné vodivosti dosáhnete mnohem rychlejšího odvodu tepla od GPU nebo CPU, dokonce i s přetaktováním. Díky nekovovému charakteru pasty nedojde k žádným poškozením. Pasta se nanáší velmi snadno a dokáží si s ní poradit i úplní začátečníci. A když ji jednou nanesete, s její výdrží to nemusíte dělat znovu až 8 dalších let. A aby toho nebylo málo, na rozdíl od konkurenčních past se účinnost této s časem nesnižuje. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

ARCTIC MX-4 2019 Thermal Compound (4g) (ACTCP00002B)

ARCTIC MX-4 2019 Thermal Compound (4g) (ACTCP00002B)

Teplovodivá pasta pod chladič bez metalických částic Každý hráč jistě ocení každé vylepšení jeho cenného počítače. A jedním z nich je i Arctic MX-4 2019 Thermal Compound s obsahem 4 g. Jedná se o uhlíkovou teplovodivou pastu bez kovových částeček, která slouží pro lepší vzájemný kontakt chladiče a komponentu. Díky její extra vysoké a rychlé tepelné vodivosti dosáhnete mnohem rychlejšího odvodu tepla od GPU nebo CPU, dokonce i s přetaktováním. Díky nekovovému charakteru pasty nedojde k žádným poškozením. Pasta se nanáší velmi snadno a dokáží si s ní poradit i úplní začátečníci. A když ji jednou nanesete, s její výdrží to nemusíte dělat znovu až 8 dalších let. A aby toho nebylo málo, na rozdíl od konkurenčních past se účinnost této s časem nesnižuje. Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "ARCTIC ALUMINA - Premium Ceramic Thermal Compound (14g) (AA-14G)" se dívají také na:

Ceramic blade nc 3579
Sorel tivoli high ii premium
Hotpoint-ariston e4d aa sb c

Alphacool OEM Thermal Compound

Alphacool OEM Thermal Compound

Teplovodivá pasta pod chladič, 0.5g Značková teplovodná pasta určená ke zlepšení přenosu tepla mezi zdrojem tepla a chladičem. Je určena pro běžné použití pro procesory, grafické karty, čipsety, paměti a další. Zlepšuje také kontakt obou dílů a tím napomáhá ke snížení teploty a prodloužení životnosti drahých integrovaných obvodů. Pasta je navíc zcela nevodivá, takže nehrozí nebezpečí zkratu při náhodném potřísnění komponent. Množství:0,5 gPoznámka: nutno nanášet ve velmi tenké vrstvě a pouze na místa přímého styku čipu s chladičem. (alza.cz)

Gum Tragacanth 14g

Gum Tragacanth 14g

Gum Tragacanth 14g Přírodní práškového tužidla, které je vhodné pro zpevnění cukářských hmot při modelacích. Složení: 100% tragakantová guma (vhodné pro vegetariány) Hmotnost: 14 g Použití: 1 čajová lžička se prohněte s 250g cukrářské hmoty a nechá se zabalená (bez přístupu vzduchu) cca 12 hodin uležet.     Použití bez cukrářské hmoty: 1 polévková lžíce Gum Tragacanth, 1 polévková lžíce glukózového sirupu, 4 polévkové lžíce teplé vody, 450g moučkového cukru. Výroba: Gum Tragacanth smíchat s moučkovým cukrem v jedné misce. Ve druhé misce smíchat směs vody a glukózy - po důkladném promíchání se obě vytvořené směsi smíchají dohromady a řádně propracují. Vznikne tak hmota, kterou je nutné uložit do igelitového sáčku a těsně uzavřít. Nechá se odležet minimálně 8 hodin, poté se opět… (hospodynkam.cz)

Konfety srdce 14g

Konfety srdce 14g

(home-point.cz)

Zalman Thermal Compound ZM-STG1 (ZM-STG1)

Zalman Thermal Compound ZM-STG1 (ZM-STG1)

Teplovodivá pasta Značková teplovodná pasta určená ke zlepšení přenosu tepla mezi zdrojem tepla a chladičem. Je určena pro běžné použití pro procesory, grafické karty, čipsety, paměti a další. Zlepšuje také kontakt obou dílů a tím napomáhá ke snížení teploty a prodloužení životnosti drahých integrovaných obvodů. Pasta je navíc zcela nevodivá, takže nehrozí nebezpečí zkratu při náhodném potřísnění komponent. Vlastnosti:Tepelná vodivost: 1,2 W/m.K Provozní teplota: -50 až 170 °CSkladovací teplota: pod 10 °CMnožství: 1,5 gPoznámka: nutno nanášet ve velmi tenké vrstvě a pouze na místa přímého styku čipu s chladičem. (alza.cz)

HARROWS Soft SILVER ARROW 14g

HARROWS Soft SILVER ARROW 14g

Šipky s plastovým hrotem "HARROWS" SOFT SILVER ARROW Technické údaje: 14g stříbrný povrch alu shaft Obsah balení: 3 ks v plastovém pouzdru, příslušenství - náhradní hroty, letky (kokiskashop.cz)

Catnip - byliny sušené CAT IT 14g

Catnip - byliny sušené CAT IT 14g

Šanta kočičí - bylinné lákadlo pro kočky s příjemnou vůní. Používá se trocha směsi na místech, kam chcete kočku přilákat (škrabadla, pelíšky, odpočívadla...) (superzoo.cz)

SilentiumPC Pactum PT-2 Thermal Compound 4 g (SPC151)

SilentiumPC Pactum PT-2 Thermal Compound 4 g (SPC151)

Teplovodivá pasta šedá, 5W/mK  Nová řada univerzálních teplovodivých past Pactum PT-2 s vynikající tepelnou vodivostí je určena pro lepší odvod tepla z výkonových součástí s velkým vyzařováním tepla do chladiče. Svými vlastnostmi a jednoduchou aplikací díky přiložené stěrce je velmi oblíbená při údržbě vašich herních miláčků. Pasta je dodávána ve 4g provedení, tudíž se nemusíte obávat jejího nedostatku ani při přepastování více komponentů ve vašem PC. Klíčové vlastnostiVysoká tepelná vodivostPřiložená stěrka pro lepší aplikaci pastyUniverzální na více komponentůParametry a specifikace:Tepelná vodivost: 5 W/mKHustota: 2,67 g/cm3Pracovní teplota: -40 až 240 °CBarva: ŠedáHmotnost: 4 g (alza.cz)

Harrows Black Arrow 14g AC05832

Harrows Black Arrow 14g AC05832

Šipky s plastovým hrotem "HARROWS" SOFT BLACK ARROW Technické údaje: 14g černá povrchová úprava alu shaft Obsah balení: 3 ks v plastovém pouzdru, příslušenství - náhradní hroty, letky (kokiskashop.cz)

Brother ORION Šipky softové 14g

Brother ORION Šipky softové 14g

BROTHER Šipky softové ORION 14 g (s plastovým hrotem) Technické údaje: mosazné závaží 14g nylonový shaft Obsah balení:  3 ks v plastovém pouzdru, příslušenství - náhradní hroty, letky (dilego.cz)

Mary Kay TimeWise Zpevňující oční krém 14g

Mary Kay TimeWise Zpevňující oční krém 14g

Time Wise Zpevňující oční krém je určen k ranní a večerní hydrataci očního okolí. Tento hutný oční krém je určen i na citlivé oči a je také vhodný pro nositelky kontaktních čoček. Použití přípravku je velmi snadné a rychlé. (pilulka.cz)

CTECH Nemesis V2 (GHS-14G), černo-zelená

CTECH Nemesis V2 (GHS-14G), černo-zelená

C-TECH NEMESIS V2 nová herní sluchátka vycházející ze svého velmi populárního předchůdce, sluchátek NEMESIS. Oproti původní verzi byla vylepšena ergonomie, design, i použité materiály. Vysoký komfort NEMESIS V2 jsou moderní sluchátka s mikrofonem, které ocení především hráči počítačových her, ale i milovníci multimédií. Nabízejí obrovský uživatelský komfort a vynikající reprodukci zvuku za každých okolností. Uzavřená konstrukce sluchátek dokonale izoluje od okolního rušení. Polstrovaný kožený týlní most a možnost nastavení jeho šířky společně s měkkými náušníky zaručují pohodlí i při velmi dlouhém používání. Specialitou těchto sluchátek je velmi chytře vyřešené ovládání hlasitosti, které se nachází vzadu přímo na mušli sluchátek. Odpadá tak starost o to… (rozbaleno.cz)

Introcan 14G 2.1x50mm bez křid.(oranžová)

Introcan 14G 2.1x50mm bez křid.(oranžová)

Introcan 14G (2.2x50mm bez křidýlek oranžová) je injekční jehla pro odběr krve. (pilulka.cz)

GOODIN Dámské sandály GD-OD-14G

GOODIN Dámské sandály GD-OD-14G

(amiatex.cz)

Brother ORION 14g 05-TA11-14

Brother ORION 14g 05-TA11-14

BROTHER Šipky softové ORION 14 g (s plastovým hrotem) Technické údaje: mosazné závaží 14g nylonový shaft Obsah balení: 3 ks v plastovém pouzdru, příslušenství - náhradní hroty, letky (kokiskashop.cz)

Harrows SOFT MATRIX Šipky s plastovými hroty 14g

Harrows SOFT MATRIX Šipky s plastovými hroty 14g

Šipky s plastovým hrotem "HARROWS" SOFT MATRIX Technické údaje: 14g Obsah balení: 3 ks v plastovém pouzdru, příslušenství - náhradní hroty, letky (kokiskashop.cz)

Harrows SOFT CLUB BRASS Šipky s plastovým hrotem 14g

Harrows SOFT CLUB BRASS Šipky s plastovým hrotem 14g

Šipky s plastovým hrotem "HARROWS" SOFT CLUB BRASS Technické údaje:  mosazné závaží 14g nylonový shaft Obsah balení: 3 ks v plastovém pouzdru, příslušenství - náhradní hroty, letky (dilego.cz)

Flormar pretty Quartet oční stín č.P41, 14g

Flormar pretty Quartet oční stín č.P41, 14g

Flormar pretty Quartet oční stín č.P41, 14g Kvarteto oční stíny s intenzivními zářivými barvami. (rajnehtu.cz)

Harrows SOFT BLACK ARROW Šipky s plastovým hrotem 14g

Harrows SOFT BLACK ARROW Šipky s plastovým hrotem 14g

Šipky s plastovým hrotem "HARROWS" SOFT BLACK ARROW Technické údaje: 14g černá povrchová úprava alu shaft Obsah balení:  3 ks v plastovém pouzdru, příslušenství - náhradní hroty, letky (dilego.cz)

Harrows SOFT CLUB BRASS Šipky s plastovým hrotem 14g

Harrows SOFT CLUB BRASS Šipky s plastovým hrotem 14g

Šipky s plastovým hrotem "HARROWS" SOFT CLUB BRASS Technické údaje: mosazné závaží 14g nylonový shaft Obsah balení: 3 ks v plastovém pouzdru, příslušenství - náhradní hroty, letky (kokiskashop.cz)

BASIC Šedé dámské sandálky GD-OD-14G Velikost: 39

BASIC Šedé dámské sandálky GD-OD-14G Velikost: 39

Velikost Stélka 35 22,5 cm 36 23 cm 37 24 cm 38 24,5 cm 39 25 cm 40 25,5 cm 41 26 cm *tato tabulka představuje přibližné hodnoty   (londonclub.cz)

Harrows SOFT SILVER ARROW Šipky s plastovým hrotem 14g

Harrows SOFT SILVER ARROW Šipky s plastovým hrotem 14g

Šipky s plastovým hrotem "HARROWS" SOFT SILVER ARROW Technické údaje: 14g stříbrný povrch alu shaft Obsah balení: 3 ks v plastovém pouzdru, příslušenství - náhradní hroty, letky (dilego.cz)

BASIC Šedé dámské sandálky GD-OD-14G Velikost: 38

BASIC Šedé dámské sandálky GD-OD-14G Velikost: 38

Velikost Stélka 35 22,5 cm 36 23 cm 37 24 cm 38 24,5 cm 39 25 cm 40 25,5 cm 41 26 cm *tato tabulka představuje přibližné hodnoty   (londonclub.cz)

ARCTIC Thermal pad 145x145x1mm (ACTPD00005A)

ARCTIC Thermal pad 145x145x1mm (ACTPD00005A)

Podložka pod chladič pod chladič bez metalických částic  Teplovodivá podložka ARCTIC Thermal pad slouží pro přenos tepla mezi chladičem a elektronickými součástkami jako je VRM napájení, paměti a jiné. Je vyrobena z materiálu na bázi křemíku a nabízí lepší vodivé vlastnosti než podobná řešení, ale pro nahrazení pasty u výkonných komponent (procesory, grafické karty) se příliš nehodí. Její velká výhoda je snadná aplikace a výběr z různých variant lišících se rozměry a tloušťkou. Podložka rovněž neobsahuje kovové částice, a nehrozí tak nebezpečí zkratu.Parametry a specifikace:Rozměry:145x145 mmTloušťka:1 mmTepelná vodivost:6,0 W / mKSpecifická hmotnost:3,2 g / cm3Barva:ModráTeplota: -40 - 200 °CPrůrazné napětí:12 kV / mmPevnost v tahu: 2,5 Kgf / cm2 (alza.cz)

C-TECH NEMESIS V2 GHS-14 (černo-zelená) (GHS-14G)

C-TECH NEMESIS V2 GHS-14 (černo-zelená) (GHS-14G)

Herní sluchátka měniče 40mm, ovládání hlasitosti, délka kabelu 2.2m, pogumovaná, 2x jack 3.5mm Skvělá, cenově dostupná sluchátka s mikrofonem CT-Nemesis V2 jsou vhodná především pro hráče počítačových her, ale určitě je ocení také milovníci multimediálního poslechu. Tato sluchátka s mikrofonem jsou následovníkem předchozí velice populární verze sluchátek NEMESIS. Jsou vytvořena z kvalitnějších materiálů, mají ergonomičtější tvar a propracovanější design. Díky tomu mohou nabízet obrovský komfort a vynikající reprodukci zvuku. Klíčové vlastnosti CT-Nemesis V2Černý pogumovaný design s prvky zlené barvyDíky kvalitnímu mikrofonu si užijete spoustu online zábavy s přáteliPřívodní kabel o délce 2,2 metru je pro větší výdrž opletenýStandardní připojení pomocí… (alza.cz)

GP Greencell C, R14, blistr 2ks (GP 14G)

GP Greencell C, R14, blistr 2ks (GP 14G)

Zinkochloridové baterie, které jsou ekonomickým zdrojem elektrické energie vhodným pro energeticky nenáročná zařízení. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým až středním odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, meteostanice, bezdrátová čidla či svítilny. Jejich doba skladování je až 3 roky a pracovní teplota -20 °C až +40 °C. Vlastnosti: R14 (malé mono, C), 1,5 V rozměry: průměr 26,2 x 50 mm prodejní obal: 2 ks, blistr (kasa.cz)

GP Greencell C, R14, fólie 2ks (GP 14G)

GP Greencell C, R14, fólie 2ks (GP 14G)

Zinkochloridové baterie, které jsou ekonomickým zdrojem elektrické energie vhodným pro energeticky nenáročná zařízení. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým až středním odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, meteostanice, bezdrátová čidla či svítilny. Jejich doba skladování je až 3 roky a pracovní teplota -20 °C až +40 °C. Vlastnosti: R14 (malé mono, C), 1,5 V rozměry: průměr 26,2 x 50 mm prodejní obal: 2 ks, fólie (kasa.cz)

Harrows SOFT MATRIX Šipky s plastovými hroty 14g

Harrows SOFT MATRIX Šipky s plastovými hroty 14g

Šipky s plastovým hrotem "HARROWS" SOFT MATRIX Technické údaje: 14g  Obsah balení: 3 ks v plastovém pouzdru, příslušenství - náhradní hroty, letky (dilego.cz)

ARCTIC Thermal pad 50x50x0.5mm (ACTPD00001A)

ARCTIC Thermal pad 50x50x0.5mm (ACTPD00001A)

Podložka pod chladič pod chladič bez metalických částic  Teplovodivá podložka ARCTIC Thermal pad slouží pro přenos tepla mezi chladičem a elektronickými součástkami jako je VRM napájení, paměti a jiné. Je vyrobena z materiálu na bázi křemíku a nabízí lepší vodivé vlastnosti než podobná řešení, ale pro nahrazení pasty u výkonných komponent (procesory, grafické karty) se příliš nehodí. Její velká výhoda je snadná aplikace a výběr z různých variant lišících se rozměry a tloušťkou. Podložka rovněž neobsahuje kovové částice, a nehrozí tak nebezpečí zkratu.Parametry a specifikace:Rozměry:50 × 50 mmTloušťka:0,5 mmTepelná vodivost:6,0 W / mKSpecifická hmotnost:3,2 g / cm3Barva:ModráTeplota: -40 - 200 °CPrůrazné napětí:12 kV / mmPevnost v tahu: 2,5 Kgf / cm2 (alza.cz)

BASIC Šedé dámské sandálky GD-OD-14G Velikost: 40

BASIC Šedé dámské sandálky GD-OD-14G Velikost: 40

Velikost Stélka 35 22,5 cm 36 23 cm 37 24 cm 38 24,5 cm 39 25 cm 40 25,5 cm 41 26 cm *tato tabulka představuje přibližné hodnoty   (londonclub.cz)

ARCTIC Thermal pad 50x50x1.5mm (ACTPD00003A)

ARCTIC Thermal pad 50x50x1.5mm (ACTPD00003A)

Podložka pod chladič pod chladič bez metalických částic  Teplovodivá podložka ARCTIC Thermal pad slouží pro přenos tepla mezi chladičem a elektronickými součástkami jako je VRM napájení, paměti a jiné. Je vyrobena z materiálu na bázi křemíku a nabízí lepší vodivé vlastnosti než podobná řešení, ale pro nahrazení pasty u výkonných komponent (procesory, grafické karty) se příliš nehodí. Její velká výhoda je snadná aplikace a výběr z různých variant lišících se rozměry a tloušťkou. Podložka rovněž neobsahuje kovové částice, a nehrozí tak nebezpečí zkratu.Parametry a specifikace:Rozměry:50×50 mmTloušťka:1,5 mmTepelná vodivost:6,0 W / mKSpecifická hmotnost:3,2 g / cm3Barva:ModráTeplota: -40 - 200 °CPrůrazné napětí:12 kV / mmPevnost v tahu: 2,5 Kgf / cm2 (alza.cz)

ARCTIC Thermal pad 50x50x1mm (ACTPD00002A)

ARCTIC Thermal pad 50x50x1mm (ACTPD00002A)

Podložka pod chladič pod chladič bez metalických částic  Teplovodivá podložka ARCTIC Thermal pad slouží pro přenos tepla mezi chladičem a elektronickými součástkami jako je VRM napájení, paměti a jiná. Je vyrobena z materiálu na bázi křemíku a nabízí lepší vodivé vlastnosti než podobná řešení ale pro nahrazení pasty u výkonných komponent (procesory, grafické karty) se příliš nehodí. Její velká výhoda je snadná aplikace a výběr z různých variant lišících se rozměry a tloušťkou. Podložka rovněž neobsahuje kovové částice a nehrozí tak nebezpečí zkratu.Parametry a specifikace:Rozměry:50x50 mmTloušťka:1 mmTepelná vodivost:6,0 W / mKSpecifická hmotnost:3,2 g / cm3Barva:ModráTeplota: -40 - 200 °CNapětí:12 kV / mmPevnost v tahu: 2,5 Kgf / cm2 (alza.cz)

ARCTIC Thermal pad 145x145x0.5mm (ACTPD00004A)

ARCTIC Thermal pad 145x145x0.5mm (ACTPD00004A)

Podložka pod chladič pod chladič bez metalických částic  Teplovodivá podložka ARCTIC Thermal pad slouží pro přenos tepla mezi chladičem a elektronickými součástkami jako je VRM napájení, paměti a jiná. Je vyrobena z materiálu na bázi křemíku a nabízí lepší vodivé vlastnosti než podobná řešení ale pro nahrazení pasty u výkonných komponent (procesory, grafické karty) se příliš nehodí. Její velká výhoda je snadná aplikace a výběr z různých variant lišících se rozměry a tloušťkou. Podložka rovněž neobsahuje kovové částice a nehrozí tak nebezpečí zkratu.Parametry a specifikace:Rozměry:145x145 mmTloušťka:0,5 mmTepelná vodivost:6,0 W / mKSpecifická hmotnost:3,2 g / cm3Barva:ModráTeplota: -40 - 200 °CNapětí:12 kV / mmPevnost v tahu: 2,5 Kgf / cm2 (alza.cz)

BASIC Šedé dámské sandálky GD-OD-14G Velikost: 37

BASIC Šedé dámské sandálky GD-OD-14G Velikost: 37

Velikost Stélka 35 22,5 cm 36 23 cm 37 24 cm 38 24,5 cm 39 25 cm 40 25,5 cm 41 26 cm *tato tabulka představuje přibližné hodnoty   (londonclub.cz)

BASIC Šedé dámské sandálky GD-OD-14G Velikost: 36

BASIC Šedé dámské sandálky GD-OD-14G Velikost: 36

Velikost Stélka 35 22,5 cm 36 23 cm 37 24 cm 38 24,5 cm 39 25 cm 40 25,5 cm 41 26 cm *tato tabulka představuje přibližné hodnoty   (londonclub.cz)

Berkley jiggová hlava jig deep bronze/gold 3 ks 3/0-14g

Berkley jiggová hlava jig deep bronze/gold 3 ks 3/0-14g

Jigová hlavička Berkley Deep jig. Hlavička je vhodná na rychlé prozkoumání hlubokých partií vody, především vertikální přívlač. Se shora plochý tvar hlavičky a posunuté těžiště hlavičky dopředu zajistí okamžité dostání nástrahy ke dnu. (parys.cz)

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Regenerační oční krém 14g

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Regenerační oční krém 14g

Time Wise Repair Regenerační oční krém je určen k ranní a večerní hydrataci očního okolí. Tento jemný oční krém je určen i na citlivé oči a je také vhodný pro nositelky kontaktních čoček. Použití přípravku je velmi snadné a rychlé díky unikátní špičce aplikátoru. Ta pomáhá stimulovat mikrocirkulaci a poskytuje svěží, chladivý účinek. (pilulka.cz)

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Krém na vyplnění hlubokých vrásek…

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Krém na vyplnění hlubokých vrásek 14g

TimeWise Repair™ Volu-Fill™ Krém na vyplnění hlubokých vrásek je vyvinutý tak, aby vyplnil a viditelně vyrovnal problémové partie, kde své stopy zanechala mimika – na čele, okolo rtů a očí, dokonce i vrásky mezi obočím způsobené mračením, které se tak těžce ošetřují, a vrásky od úsměvu, které mohou vaše ústa rámovat od nosu až k bradě. Je to skvělý doplněk péče proti pokročilému stárnutí pleti a řady TimeWise Repair™. (pilulka.cz)

Berkley jiggová hlava jig deep olive/pearl 3 ks 3/0-14g

Berkley jiggová hlava jig deep olive/pearl 3 ks 3/0-14g

Jigová hlavička Berkley Deep jig. Hlavička je vhodná na rychlé prozkoumání hlubokých partií vody, především vertikální přívlač. Se shora plochý tvar hlavičky a posunuté těžiště hlavičky dopředu zajistí okamžité dostání nástrahy ke dnu. (parys.cz)

OLIVIA GARDEN Ceramic+Ion Thermal Brush T80 (5414343001450)

OLIVIA GARDEN Ceramic+Ion Thermal Brush T80 (5414343001450)

Kartáč na vlasy kulatý, keramický, s iontovými štětinami, průměr 80 mm, s antistatickým účinkem, na fénování  Vyhřívací kartáč na vlasy, který vám svým provedením i funkčností poskytne styling jako od kadeřníka. Technologie Ceramic + Ion a antistatické, ionty nabité nylonové štětiny účinně snižují statickou elektřinu ve vlasech a nabízí nejlepší možnou ochranu potřebnou při častém sušení vlasů. Vysoká kvalita použitého turmalínu obnovuje zdravý vzhled vlasů, eliminuje krepatění a nežádoucí poletování vlasů. Keramický povlak umožňuje rychlé nahřívání a rovnoměrnou distribuci tepla z fénu. Velké vzduchové otvory zajišťují lepší proudění vzduchu pro lepší a rychlejší styling.Klíčové vlastnostiVyhřívací kulatý kartáčTechnologie Ceramic + IonAntistatické, ionty nabité… (alza.cz)

CRC, CERAMIC PASTE, 32351-AA 500 ml

CRC, CERAMIC PASTE, 32351-AA 500 ml

CRC, CERAMIC PASTE, 32351-AA 500 ml (conrad.cz)

OLIVIA GARDEN Ceramic+Ion Thermal Brush Speed XL 65 (5414343007506)

OLIVIA GARDEN Ceramic+Ion Thermal Brush Speed XL 65 (5414343007506)

Kartáč na vlasy kulatý, keramický, s iontovými štětinami, průměr 65 mm, s antistatickým účinkem Olivia Garden Ceramic + Ion Thermal Brush Speed XL je extra dlouhý profesionální foukací kartáč na vlasy, který je velmi šetrný k vlasům i vlasové pokožce. Jeho průměr je 65 mm a je vybaven keramickým tělem s antistatickými iontovými štětinami, které zajišťují rovnoměrné vedení tepla při fénování. Díky velkým větracím otvorům proces fénování urychluje až o 25 %, zamezuje působení statické elektřiny a nevzhlednému poletování vlasů. Díky teplu odolným měkkým štětinám jsou vlasy viditelně zdravější a mnohem lépe se upravují. Klíčové vlastnosti kartáče na vlasy Olivia Garden Ceramic + Ion Thermal Brush Speed XL 65Kartáč Olivia Garden je vyroben v extra dlouhém… (alza.cz)

OLIVIA GARDEN Ceramic+Ion Thermal Brush Speed XL 55 (5414343007490)

OLIVIA GARDEN Ceramic+Ion Thermal Brush Speed XL 55 (5414343007490)

Kartáč na vlasy kulatý, keramický, s iontovými štětinami, průměr 55 mm, s antistatickým účinkem Olivia Garden Ceramic + Ion Thermal Brush Speed XL je extra dlouhý profesionální foukací kartáč na vlasy, který je velmi šetrný k vlasům i vlasové pokožce. Jeho průměr je 55 mm a je vybaven keramickým tělem s antistatickými iontovými štětinami, které zajišťují rovnoměrné vedení tepla při fénování. Díky velkým větracím otvorům proces fénování urychluje až o 25 %, zamezuje působení statické elektřiny a nevzhlednému poletování vlasů. Díky teplu odolným měkkým štětinám jsou vlasy viditelně zdravější a mnohem lépe se upravují. Klíčové vlastnosti kartáče na vlasy Olivia Garden Ceramic + Ion Thermal Brush Speed XL 55Kartáč Olivia Garden je vyroben v extra dlouhém… (alza.cz)

OLIVIA GARDEN Ceramic+Ion Thermal Brush Speed XL 45 (5414343007483)

OLIVIA GARDEN Ceramic+Ion Thermal Brush Speed XL 45 (5414343007483)

Kartáč na vlasy kulatý, keramický, s iontovými štětinami, průměr 45 mm, s antistatickým účinkem Olivia Garden Ceramic + Ion Thermal Brush Speed XL je extra dlouhý profesionální foukací kartáč na vlasy, který je velmi šetrný k vlasům i vlasové pokožce. Jeho průměr je 45 mm a je vybaven keramickým tělem s antistatickými iontovými štětinami, které zajišťují rovnoměrné vedení tepla při fénování. Díky velkým větracím otvorům proces fénování urychluje až o 25 %, zamezuje působení statické elektřiny a nevzhlednému poletování vlasů. Díky teplu odolným měkkým štětinám jsou vlasy viditelně zdravější a mnohem lépe se upravují. Klíčové vlastnosti kartáče na vlasy Olivia Garden Ceramic + Ion Thermal Brush Speed XL 45Kartáč Olivia Garden je vyroben v extra dlouhém… (alza.cz)

ETA PREMIUM AA, FR6, blistr 2ks

ETA PREMIUM AA, FR6, blistr 2ks

Velikost AA, FR6, tužková Napětí 1,5 V Balení blister 2 ks Modelová řada ETA Lithium Extra (euronics.cz)

Sisley Ecological Compound Ekologická emulze 60 ml

Sisley Ecological Compound Ekologická emulze 60 ml

Hlavní účinky:Zanechává pokožku revitalizovanou, tonizovanou a pružnou. Složení:Ženšen: revitalizuje;Rozmarýn: tonizuje, stimuluje;Chmel: stimuluje;Přeslička: doplňuje minerály, tonizuje;Pupečník Asijský: regeneruje a revitalizuje Způsob použití:Naneste každé ráno a večer ekologickou emulzi na čistou a suchou pokožku, obličej a krk, a jemně vmasírujte. (fann.cz)

Sisley Ecological Compound ekologická emulze 125 ml

Sisley Ecological Compound ekologická emulze 125 ml

Hlavní účinky:Zanechává pokožku revitalizovanou, tonizovanou a pružnou. Složení:Ženšen: revitalizuje;Rozmarýn: tonizuje, stimuluje;Chmel: stimuluje;Přeslička: doplňuje minerály, tonizuje;Pupečník Asijský: regeneruje a revitalizuje Způsob použití:Naneste každé ráno a večer ekologickou emulzi na čistou a suchou pokožku, obličej a krk, a jemně vmasírujte. (fann.cz)

ETA PREMIUM ALKALINE AA, LR06, blistr 10ks

ETA PREMIUM ALKALINE AA, LR06, blistr 10ks

Velikost AA, LR6, tužková Napětí 1,5 V Balení blister 10 ks Modelová řada ETA Premium Alkaline (euronics.cz)

ETA PREMIUM AA, FR6, blistr 2ks (R06LITH2)

ETA PREMIUM AA, FR6, blistr 2ks (R06LITH2)

Lithiové baterie ETA – zdroj energie pro náročné Oproti běžným alkalickým bateriím poskytují lithiové modely ještě větší výdrž. Jejich největší výhodou je poskytování plného výkonu i při vysokých odběrech proudu po celou dobu jejich životnosti. Skvěle se tak hodí do spotřebičů s velkou energetickou náročností – např. digitální kamery a fotoaparáty, GPS, vysílačky. Další nespornou výhodou lithiových baterií ETA je záruka spolehlivého provozu i v extrémních teplotních podmínkách. A to jak ve velkých mrazech, tak i ve vysokých teplotách přes 40° C. Skvěle se tak hodí jako zdroj elektrické energie i pro fotopasti. Vyberte si z široké škály nejrůznějších typů baterií ETA, které oceníte především pro jejich dlouhou výdrž a šetrnost k životnímu prostředí. (kasa.cz)

ETA PREMIUM ALKALINE AA, LR06, blistr 4ks

ETA PREMIUM ALKALINE AA, LR06, blistr 4ks

Velikost AA, LR6, tužková Napětí 1,5 V Balení blister 4 ks Modelová řada ETA Premium Alkaline (euronics.cz)

ETA PREMIUM ALKALINE AA, LR06, blistr 10ks (R06PREM10)

ETA PREMIUM ALKALINE AA, LR06, blistr 10ks (R06PREM10)

Baterie ETA – spolehlivý zdroj energie Někdy až zapomínáme, že právě alkalické baterie jsou energií pro pomocníky, které využíváme nejen v obýváku, ale i kuchyni, dětském pokojíčku nebo třeba garáži. Abyste byli vždy připraveni, doporučujeme si udělat zásoby, takže vás docházející baterie v právě potřebné elektronice nevyžene do mrazivého počasí a na cestu do nejbližšího obchodu. Proto je tento set 10 kusů výbornou volbou – a to i z ekonomického pohledu. S články Eta Premium Alkaline se vám totiž dostane spolehlivé kvality s dlouhou výdrží a přitom rozumnou cenou. Navíc se jedná se o jednu z nejčastěji využívaných velikostí (AA), kterou často potřebujeme do fotoaparátů, kamer, ale i další elektroniky a hraček. Doma se tak rozhodně neztratí. (kasa.cz)

Hama nabíječka delta lcd premium pro aa/aaa

Hama nabíječka delta lcd premium pro aa/aaa

- zásuvková nabíječka pro 1-4 NiMH akumulátory AA (mignon) nebo AAA (micro)- 4 individuální nabíjecí sloty, každý akumulátor je monitorován a nabíjen samostatně (možnost nabíjení akumulátorů různého typu a kapacity současně)- LCD displej s grafickým zobrazením průběhu nabíjení- nabíjení řízené mikroprocesorem (ochrana proti přebíjení a přehřátí akumulátorů)- automatické ukončení nabíjení pomocí detekce Delta-U- bezpečnostní časová pojistka- detekce vadných akumulátorů- ochrana proti nesprávné polaritěTechnické parametry:- typ nabíječky: automatická- konstrukce nabíječky: zásuvková (integrovaná síťová vidlice)- typ akumulátorů: NiMH, velikost AA (R6) mignon/AAA (R03) micro- nabíjecí proud: 450 mA (AA)/200 mA (AAA)- napájení: 100-240 V/50 Hz- barva: černá/bílá (fonetip.cz)

ETA PREMIUM ALKALINE AA, LR06, blistr 4ks (R06PREM4)

ETA PREMIUM ALKALINE AA, LR06, blistr 4ks (R06PREM4)

Baterie ETA – spolehlivý zdroj energie Spotřební baterie ETA jsou novým zdrojem energie s dlouhou výdrží pro elektrospotřebiče, bez kterých se dnes už málokdo obejde. Využijete je v kuchyňských nebo osobních váhách, fotoaparátech, dálkových ovladačích, hračkách, nástěnných hodinách a v dalších spotřebičích. Vyberte si z široké škály nejrůznějších typů baterií ETA, které oceníte především pro jejich dlouhou výdrž a šetrnost k životnímu prostředí. (kasa.cz)

AKASA Performance Compound 455 (AK-455-5G)

AKASA Performance Compound 455 (AK-455-5G)

Teplovodivá pasta pod chladič, 2.4 W/mK, 5g, karta pro rozetření pasty součástí balení Ani sebelepší chladič nic nezmůže, pokud nemá správný přenos tepla od procesoru. Díky teplovodivé pastě se eliminují i ty nejmenší nerovnosti, aby došlo k perfektnímu kontaktu mezi procesorem a chladičem. Také se zvětší přenosová plocha. Zkrátka s pastou bude chladič plnit svou práci s maximální efektivitou. Pasta se snadno aplikuje z tuby a rozetře se kartou, která je součástí balení.Ani sebelepší chladič nic nezmůže, pokud nemá správný přenos tepla od procesoru. Díky teplovodivé pastě se eliminují i ty nejmenší nerovnosti, aby došlo k perfektnímu kontaktu mezi procesorem a chladičem. Také se zvětší přenosová plocha. Zkrátka s pastou bude chladič plnit svou práci s maximální… (alza.cz)

Star Brite Liquid Rubbing Compound Medium Oxidation 473ml

Star Brite Liquid Rubbing Compound Medium Oxidation 473ml

Tekutá čisticí směs odstraňuje skvrny, jemné škrábance a čistí středně zoxidované povrchy. Je vhodná na sklolamináty, kovy a plochy opatřené nátěrem. Pohodlně se nanáší. Narozdíl od většiny jiných tekutých čistících směsí je odstraňování skvrn a škrábanců rychlé a jednoduché. Objem - 473 ml. (muziker.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít