Arctic alumina premium ceramic thermal compound 14g aa 14g

ARCTIC MX-2 2019 Thermal Compound (8g) (ACTCP00004B)

ARCTIC MX-2 2019 Thermal Compound (8g) (ACTCP00004B)

Teplovodivá pasta 8g, hustota 3,96g/cm3, tepelná vodivost 5,6W/mK, bez metalických částic a elektricky nevodivá Každý hráč jistě ocení každé vylepšení jeho cenného počítače. A jedním z nich je i Arctic MX-2 2019 Thermal Compound s obsahem 8 g. Jedná se o uhlíkovou teplovodivou pastu bez kovových částeček, která slouží pro lepší vzájemný kontakt chladiče a komponentu. Díky její extra vysoké a rychlé tepelné vodivosti dosáhnete mnohem rychlejšího odvodu tepla od GPU nebo CPU, dokonce i s přetaktováním. Díky nekovovému charakteru pasty nedojde k žádným poškozením. Pasta se nanáší velmi snadno a dokáží si s ní poradit i úplní začátečníci. A když ji jednou nanesete, s její výdrží to nemusíte dělat znovu až 8 dalších let. A aby toho nebylo málo, na rozdíl od konkurenčních past se… (alza.cz)

ARCTIC MX-4 2019 Thermal Compound (2g) (ACTCP00007B)

ARCTIC MX-4 2019 Thermal Compound (2g) (ACTCP00007B)

Teplovodivá pasta 2g, hustota 2,5g/cm3, tepelná vodivost 8,5W/mK, bez metalických částic a elektricky nevodivá Každý hráč jistě ocení každé vylepšení jeho cenného počítače. A jedním z nich je i Arctic MX-4 2019 Thermal Compound s obsahem 2 g. Jedná se o uhlíkovou teplovodivou pastu bez kovových částeček, která slouží pro lepší vzájemný kontakt chladiče a komponentu. Díky její extra vysoké a rychlé tepelné vodivosti dosáhnete mnohem rychlejšího odvodu tepla od GPU nebo CPU, dokonce i s přetaktováním. Díky nekovovému charakteru pasty nedojde k žádným poškozením. Pasta se nanáší velmi snadno a dokáží si s ní poradit i úplní začátečníci. A když ji jednou nanesete, s její výdrží to nemusíte dělat znovu až 8 dalších let. A aby toho nebylo málo, na rozdíl od konkurenčních past se… (alza.cz)

ARCTIC MX-2 2019 Thermal Compound (4g) (ACTCP00005B)

ARCTIC MX-2 2019 Thermal Compound (4g) (ACTCP00005B)

Teplovodivá pasta 4g, hustota 3,96g/cm3, tepelná vodivost 5,6W/mK, bez metalických částic a elektricky nevodivá Každý hráč jistě ocení každé vylepšení jeho cenného počítače. A jedním z nich je i Arctic MX-2 2019 Thermal Compound s obsahem 4 g. Jedná se o uhlíkovou teplovodivou pastu bez kovových částeček, která slouží pro lepší vzájemný kontakt chladiče a komponentu. Díky její extra vysoké a rychlé tepelné vodivosti dosáhnete mnohem rychlejšího odvodu tepla od GPU nebo CPU, dokonce i s přetaktováním. Díky nekovovému charakteru pasty nedojde k žádným poškozením. Pasta se nanáší velmi snadno a dokáží si s ní poradit i úplní začátečníci. A když ji jednou nanesete, s její výdrží to nemusíte dělat znovu až 8 dalších let. A aby toho nebylo málo, na rozdíl od konkurenčních past se… (alza.cz)

ARCTIC MX-4 2019 Thermal Compound (4g) (ACTCP00002B)

ARCTIC MX-4 2019 Thermal Compound (4g) (ACTCP00002B)

Teplovodivá pasta 4g, hustota 2,5g/cm3, tepelná vodivost 8,5W/mK, bez metalických částic a elektricky nevodivá Každý hráč jistě ocení každé vylepšení jeho cenného počítače. A jedním z nich je i Arctic MX-4 2019 Thermal Compound s obsahem 4 g. Jedná se o uhlíkovou teplovodivou pastu bez kovových částeček, která slouží pro lepší vzájemný kontakt chladiče a komponentu. Díky její extra vysoké a rychlé tepelné vodivosti dosáhnete mnohem rychlejšího odvodu tepla od GPU nebo CPU, dokonce i s přetaktováním. Díky nekovovému charakteru pasty nedojde k žádným poškozením. Pasta se nanáší velmi snadno a dokáží si s ní poradit i úplní začátečníci. A když ji jednou nanesete, s její výdrží to nemusíte dělat znovu až 8 dalších let. A aby toho nebylo málo, na rozdíl od konkurenčních past se… (alza.cz)

ARCTIC MX-2 2019 Thermal Compound (30g) (ACTCP00003B)

ARCTIC MX-2 2019 Thermal Compound (30g) (ACTCP00003B)

Teplovodivá pasta 30g, hustota 3,96g/cm3, tepelná vodivost 5,6W/mK, bez metalických částic a elektricky nevodivá Každý hráč jistě ocení každé vylepšení jeho cenného počítače. A jedním z nich je i Arctic MX-2 2019 Thermal Compound s obsahem 30 g. Jedná se o uhlíkovou teplovodivou pastu bez kovových částeček, která slouží pro lepší vzájemný kontakt chladiče a komponentu. Díky její extra vysoké a rychlé tepelné vodivosti dosáhnete mnohem rychlejšího odvodu tepla od GPU nebo CPU, dokonce i s přetaktováním. Díky nekovovému charakteru pasty nedojde k žádným poškozením. Pasta se nanáší velmi snadno a dokáží si s ní poradit i úplní začátečníci. A když ji jednou nanesete, s její výdrží to nemusíte dělat znovu až 8 dalších let. A aby toho nebylo málo, na rozdíl od konkurenčních past se… (alza.cz)

ARCTIC MX-4 2019 Thermal Compound (20g) (ACTCP00001B)

ARCTIC MX-4 2019 Thermal Compound (20g) (ACTCP00001B)

Teplovodivá pasta 20g, hustota 2,5g/cm3, tepelná vodivost 8,5W/mK, bez metalických částic a elektricky nevodivá Každý hráč jistě ocení každé vylepšení jeho cenného počítače. A jedním z nich je i Arctic MX-4 2019 Thermal Compound s obsahem 20 g. Jedná se o uhlíkovou teplovodivou pastu bez kovových částeček, která slouží pro lepší vzájemný kontakt chladiče a komponentu. Díky její extra vysoké a rychlé tepelné vodivosti dosáhnete mnohem rychlejšího odvodu tepla od GPU nebo CPU, dokonce i s přetaktováním. Díky nekovovému charakteru pasty nedojde k žádným poškozením. Pasta se nanáší velmi snadno a dokáží si s ní poradit i úplní začátečníci. A když ji jednou nanesete, s její výdrží to nemusíte dělat znovu až 8 dalších let. A aby toho nebylo málo, na rozdíl od konkurenčních past se… (alza.cz)

Konfety srdce 14g

Konfety srdce 14g

(home-point.cz)

Alphacool OEM Thermal Compound

Alphacool OEM Thermal Compound

Teplovodivá pasta 0,5g, tepelná vodivost 1,7W/mK Značková teplovodná pasta určená ke zlepšení přenosu tepla mezi zdrojem tepla a chladičem. Je určena pro běžné použití pro procesory, grafické karty, čipsety, paměti a další. Zlepšuje také kontakt obou dílů a tím napomáhá ke snížení teploty a prodloužení životnosti drahých integrovaných obvodů. Pasta je navíc zcela nevodivá, takže nehrozí nebezpečí zkratu při náhodném potřísnění komponent. Množství:0,5 gPoznámka: nutno nanášet ve velmi tenké vrstvě a pouze na místa přímého styku čipu s chladičem. (alza.cz)

Alphacool OEM Thermal Compound 30g

Alphacool OEM Thermal Compound 30g

Teplovodivá pasta 30g, tepelná vodivost 1,7W/mK Alphacool Silver Grease je kvalitní, elektricky nevodivá teplovodivá pasta ze směsi stříbra a silikonu. Toto větší 30 gramové balení je ideální pro firmy nebo při větších projektech. Pasta nezasychá ani při delším otevření tuby.Balení:30 g (alza.cz)

Bull's Šipky Success - 14g

Bull's Šipky Success - 14g

Softové šipky Bull's Success jsou šipky s mosaznými barrely vhodné především pro začátečníky. (mall.cz)

Bubeník Kačenka pevná 14g

Bubeník Kačenka pevná 14g

Splávek „KAČENKA“ určený především pro lov štik. (mall.cz)

Bull's Šipky Blizzard - 14g

Bull's Šipky Blizzard - 14g

Mosazné softové šipky se zdrsnělými barrely s modrými proužky. (mall.cz)

Muela ELK-14G nůž

Muela ELK-14G nůž

Univerzální outdoorový nůž Muela ELK 14G je vhodný především na kemping. Čepel je vyrobena z nerezové oceli X50CrMoV15, odděluje ji od rukojeti kovová záštita. Rukojeť je z gumy s protiskluzovým rýhováním. Na konci rukojeti je dírka na šňůrku. Dodává se s černým pouzdrem. (mall.cz)

Elkadart Šipky Prism - 14g

Elkadart Šipky Prism - 14g

Softové šipky Elkadart Prism jsou šipky s mosaznými barrely, které jsou v přední i zadní části zdrsnělé. (mall.cz)

WRIGLEYS Orbit Pepper.drg.žvýkačky 10ks,14g

WRIGLEYS Orbit Pepper.drg.žvýkačky 10ks,14g

WRIGLEYS Orbit Peppermint jsou žvýkačky bez cukru se svěží peprmintovou příchutí, které pomáhají chránit zuby tím, že přispívají k udržení rovnováhy pH v ústech. (benu.cz)

Elkadart Šipky One Fifty - 14g

Elkadart Šipky One Fifty - 14g

Softové šipky Elkadart One Fifty jsou šipky s mosaznými barrely, které jsou doplněny hliníkovými násadkami a 150-mikronovými letkami. (mall.cz)

Bull's Šipky Mission A - 14g

Bull's Šipky Mission A - 14g

Softové šipky Bull's Mission jsou mosazné šipky s chromovaným povrchem. (mall.cz)

Bull's Šipky XP Brass - 14g

Bull's Šipky XP Brass - 14g

Mosazné šipky do hospůdek, vhodné i k elektronickým terčům. (mall.cz)

Sluchátka Koss KPH/14G zelená

Sluchátka Koss KPH/14G zelená

sluchátka přes hlavu • frekvence 100 až 15 000 Hz • impedance 16 ohmů • citlivost 104 dB • kabel se nezamotává • 1,2m kabel • polouzavřená akustika • odolná vůči potu Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Decora Gelová barva 14g červená

Decora Gelová barva 14g červená

Gelová barva se vyznačuje snadnou aplikací a intenzivní barvou. (mall.cz)

Decora Gelová barva 14g černá

Decora Gelová barva 14g černá

Gelová barva se vyznačuje snadnou aplikací a intenzivní barvou. (mall.cz)

Harrows Black Arrow 14g AC05832

Harrows Black Arrow 14g AC05832

Šipky s plastovým hrotem "HARROWS" SOFT BLACK ARROW Technické údaje: 14g černá povrchová úprava alu shaft Obsah balení: 3 ks v plastovém pouzdru, příslušenství - náhradní hroty, letky (kokiskashop.cz)

HARROWS Soft SILVER ARROW 14g

HARROWS Soft SILVER ARROW 14g

Šipky s plastovým hrotem "HARROWS" SOFT SILVER ARROW Technické údaje: 14g stříbrný povrch alu shaft Obsah balení: 3 ks v plastovém pouzdru, příslušenství - náhradní hroty, letky (kokiskashop.cz)

Harrows Šipky Silver Arrow - 14g K

Harrows Šipky Silver Arrow - 14g K

Softové šipky Harrows Silver Arrow Chromed Brass v novém designu! Násadky Speedline a letky Tufftex dodávají šipkám jedinečný design. Šipky pro začátečníky i pokročilé hráče. (mall.cz)

Harrows Šipky Club Brass - 14g K

Harrows Šipky Club Brass - 14g K

Softové šipky Harrows Club Brass jsou jedny z nejpopulárnějších mosazných šipek. Šipky jsou velice kvalitní a nabízí bohatý výběr stylů a vah. Precizní barrely jsou doplněny násadkami Speedline a letkami Marathon. Šipky jsou výbornou volbou pro začínající šipkaře. (mall.cz)

Harrows Šipky Black Arrow - 14g K

Harrows Šipky Black Arrow - 14g K

Softové šipky Black Arrow osloví hráče všech věkových kategorií a různých schopností. (mall.cz)

Harrows Šipky soft Matrix 14g, brass

Harrows Šipky soft Matrix 14g, brass

Šípky Harrows soft Matrix, 14g Hrubosť tela: 7,6 mmDĺžka tela: 45 mmVáha šípky (barrel, násadka, letka): 18 gMosadz 100 %Kategória: začiatočníkFarba: zlatáLetky: 100 micron, standard, RetinaHroty: závit 2BA, plastové, čierne Set obsahuje 3 ks šípky. (mall.cz)

ANY COSMETICS Highlighter 90´s 14g

ANY COSMETICS Highlighter 90´s 14g

Tekutý rozjasňovač v kapkách, který se snadno aplikuje a zanechává opravdu mimořádný výsledek. Přirozená tělovo zlatá barva se hodí pro každodenní nošení ke zvýraznění vybraných partií.Rozjasňovač obdržel HCS certifikát, má veganské složení a byl vyroben Česku. Použití:Produkt můžete použít samostatně nebo přimíchat k make-upu, bázi i pleťovému či tělovému krému pro rozsjasněný vzhled. Aplikujte jej prstem nebo oblíbenou pomůckou na vybrané partie tváře (lícní kosti, spánky, střed nosu, nad horní ret) nebo třeba na klíční kosti a ramena.Shlédněte tutoriál s ukázkou práce s highlightery od samotné Any! (fann.cz)

ANY COSMETICS Highlighter Date Night 14g

ANY COSMETICS Highlighter Date Night 14g

Tekutý rozjasňovač v kapkách, který se snadno aplikuje a zanechává opravdu mimořádný výsledek. Růžový podtón se stříbrným odleskem se hodí přináší intenzivnější zvýraznění ideální pro večerní líčení.Rozjasňovač obdržel HCS certifikát, má veganské složení a byl vyroben Česku. Použití:Produkt můžete použít samostatně nebo přimíchat k make-upu, bázi i pleťovému či tělovému krému pro rozsjasněný vzhled. Aplikujte jej prstem nebo oblíbenou pomůckou na vybrané partie tváře (lícní kosti, spánky, střed nosu, nad horní ret) nebo třeba na klíční kosti a ramena.Shlédněte tutoriál s ukázkou práce s highlightery od samotné Any! (fann.cz)

ANY COSMETICS Highlighter Ocean Tears 14g

ANY COSMETICS Highlighter Ocean Tears 14g

Tekutý rozjasňovač v kapkách, který se snadno aplikuje a zanechává opravdu mimořádný výsledek. Přirozená tělovo zlatá barva se hodí pro každodenní nošení ke zvýraznění vybraných partií.Rozjasňovač obdržel HCS certifikát, má veganské složení a byl vyroben Česku. Použití:Produkt můžete použít samostatně nebo přimíchat k make-upu, bázi i pleťovému či tělovému krému pro rozsjasněný vzhled. Aplikujte jej prstem nebo oblíbenou pomůckou na vybrané partie tváře (lícní kosti, spánky, střed nosu, nad horní ret) nebo třeba na klíční kosti a ramena.Shlédněte tutoriál s ukázkou práce s highlightery od samotné Any! (fann.cz)

WRIGLEYS Orbit Spearm. drg. žvýkačky 10ks, 14g

WRIGLEYS Orbit Spearm. drg. žvýkačky 10ks, 14g

WRIGLEYS Orbit Spearmint jsou žvýkačky bez cukru se svěží peprmintovou příchutí, kterém pomáhají chránit zuby tím, že přispívají k udržení rovnováhy pH v ústech. (benu.cz)

Savage Gear Caviar Spinner #4 14g Copper

Savage Gear Caviar Spinner #4 14g Copper

Savage Gear přináší nové pozoruhodné inovativní prvky k tradičnímu typu nástrahy. Caviar Spinners jsou opravdu unikátní, co se týče kvality a designu. Mají wolframovou kuličku ve tvaru jikry, která se stará o dokonalé vyvážení, umožňuje daleké hody a zabraňuje tvorbě nežádoucích smyček. Rotační lopatka je vyrobená z prvotřídní nerezové oceli a má vylepšený tvar. Po tisících hodinách testů získala perfektní rotaci v proudu řeky nebo potoka stejně jako ve stojaté vodě, a to i při pomalém vedení a okamžitě po dopadu na hladinu. Každý kus je testován v nádrži s vodou a je jedinečným klenotem, který je vyroben pouze z prvotřídních komponentů a osazen japonskými trojháčky vyrobenými na zakázku. Skvělá nástraha na pstruhy, lososy a většinu dalších dravců.• Tungstenové tělo umožňující daleké… (muziker.cz)

Savage Gear Caviar Spinner #4 14g Gold

Savage Gear Caviar Spinner #4 14g Gold

Savage Gear přináší nové pozoruhodné inovativní prvky k tradičnímu typu nástrahy. Caviar Spinners jsou opravdu unikátní, co se týče kvality a designu. Mají wolframovou kuličku ve tvaru jikry, která se stará o dokonalé vyvážení, umožňuje daleké hody a zabraňuje tvorbě nežádoucích smyček. Rotační lopatka je vyrobená z prvotřídní nerezové oceli a má vylepšený tvar. Po tisících hodinách testů získala perfektní rotaci v proudu řeky nebo potoka stejně jako ve stojaté vodě, a to i při pomalém vedení a okamžitě po dopadu na hladinu. Každý kus je testován v nádrži s vodou a je jedinečným klenotem, který je vyroben pouze z prvotřídních komponentů a osazen japonskými trojháčky vyrobenými na zakázku. Skvělá nástraha na pstruhy, lososy a většinu dalších dravců.• Tungstenové tělo umožňující daleké… (muziker.cz)

Savage Gear Caviar Spinner #4 14g Firetiger

Savage Gear Caviar Spinner #4 14g Firetiger

Savage Gear přináší nové pozoruhodné inovativní prvky k tradičnímu typu nástrahy. Caviar Spinners jsou opravdu unikátní, co se týče kvality a designu. Mají wolframovou kuličku ve tvaru jikry, která se stará o dokonalé vyvážení, umožňuje daleké hody a zabraňuje tvorbě nežádoucích smyček. Rotační lopatka je vyrobená z prvotřídní nerezové oceli a má vylepšený tvar. Po tisících hodinách testů získala perfektní rotaci v proudu řeky nebo potoka stejně jako ve stojaté vodě, a to i při pomalém vedení a okamžitě po dopadu na hladinu. Každý kus je testován v nádrži s vodou a je jedinečným klenotem, který je vyroben pouze z prvotřídních komponentů a osazen japonskými trojháčky vyrobenými na zakázku. Skvělá nástraha na pstruhy, lososy a většinu dalších dravců.• Tungstenové tělo umožňující daleké… (muziker.cz)

Savage Gear Rotex Spinner #5 14g Copper

Savage Gear Rotex Spinner #5 14g Copper

Savage Gear přináší nové pozoruhodné inovativní prvky, barvy a komponenty nepřekonatelné kvality k tradičnímu typu nástrahy. Rotex Spinners jsou opravdu unikátní, co se týče kvality a designu. Po tisících hodinách testů získaly tyto třpytky dokonalý tvar, který zajišťuje perfektní rotaci v proudu řeky nebo potoka stejně jako ve stojaté vodě, a to i při pomalém vedení a okamžitě po dopadu na hladinu. Každý kus je testován v nádrži s vodou a ručně barven. Je jedinečným klenotem osazeným japonským trojháčkem vyrobeným na zakázku.• Pokovování skutečným stříbrem a mědí • Ručně barveno a testováno v nádrži s vodou • Kované kroužky z nerezové oceli • Japonské trojháčky vyrobené na zakázku • Okamžitá rotace • Skvělé na pstruhy, lososy a většinu dalších dravců (muziker.cz)

Savage Gear Rotex Spinner #5 14g Gold

Savage Gear Rotex Spinner #5 14g Gold

Savage Gear přináší nové pozoruhodné inovativní prvky, barvy a komponenty nepřekonatelné kvality k tradičnímu typu nástrahy. Rotex Spinners jsou opravdu unikátní, co se týče kvality a designu. Po tisících hodinách testů získaly tyto třpytky dokonalý tvar, který zajišťuje perfektní rotaci v proudu řeky nebo potoka stejně jako ve stojaté vodě, a to i při pomalém vedení a okamžitě po dopadu na hladinu. Každý kus je testován v nádrži s vodou a ručně barven. Je jedinečným klenotem osazeným japonským trojháčkem vyrobeným na zakázku.• Pokovování skutečným stříbrem a mědí • Ručně barveno a testováno v nádrži s vodou • Kované kroužky z nerezové oceli • Japonské trojháčky vyrobené na zakázku • Okamžitá rotace • Skvělé na pstruhy, lososy a většinu dalších dravců (muziker.cz)

Savage Gear Rotex Spinner #5 14g Firetiger

Savage Gear Rotex Spinner #5 14g Firetiger

Savage Gear přináší nové pozoruhodné inovativní prvky, barvy a komponenty nepřekonatelné kvality k tradičnímu typu nástrahy. Rotex Spinners jsou opravdu unikátní, co se týče kvality a designu. Po tisících hodinách testů získaly tyto třpytky dokonalý tvar, který zajišťuje perfektní rotaci v proudu řeky nebo potoka stejně jako ve stojaté vodě, a to i při pomalém vedení a okamžitě po dopadu na hladinu. Každý kus je testován v nádrži s vodou a ručně barven. Je jedinečným klenotem osazeným japonským trojháčkem vyrobeným na zakázku.• Pokovování skutečným stříbrem a mědí • Ručně barveno a testováno v nádrži s vodou • Kované kroužky z nerezové oceli • Japonské trojháčky vyrobené na zakázku • Okamžitá rotace • Skvělé na pstruhy, lososy a většinu dalších dravců (muziker.cz)

Berkley Jig Foot Fluo 3ks vel.14g

Berkley Jig Foot Fluo 3ks vel.14g

Jigová Hlavička Berkley Jig Foot 14gr Fluo (mall.cz)

Harrows Šipky soft 14g Aztec K1 80%

Harrows Šipky soft 14g Aztec K1 80%

Šípky Harrows soft 14g Aztec K1 80% Hrubosť tela: 6,6 mmDĺžka tela: 37 mmVáha šípky (barrel, násadka, letka): 14 gVolfrám: 80%Kategória: pokročiláFarba: strieborná, modráNásadky: hliníkLetky: 100 micron, Sonic 6500Hroty: plastové, čierne, závit 2BA Set obsahuje 3 ks šípky. (mall.cz)

One80 Šípky soft COMET 14g, 80% wolfram

One80 Šípky soft COMET 14g, 80% wolfram

Kvalitní šípky ONE80 soft COMET 14g (mall.cz)

Šperky4U Silikonový tunel do ucha - TN01056-14G

Šperky4U Silikonový tunel do ucha - TN01056-14G

(sperky4u.eu)

Harrows Šipky Silver Arrows soft 14g K

Harrows Šipky Silver Arrows soft 14g K

Šipky Silver Arrow softip 14g vhodné pro elektronické terče. Mosazné chromované šipky dobře použitelné nejen pro začátečníky a pokročilé. (mall.cz)

Šperky4U Plug do ucha svítící - PL01112-14G

Šperky4U Plug do ucha svítící - PL01112-14G

Akrylátový plug do ucha fosforeskující v noci (sperky4u.eu)

One80 Šipky soft STRIKE 14g, 80% wolfram

One80 Šipky soft STRIKE 14g, 80% wolfram

n (mall.cz)

Flormar pretty Quartet oční stín č.P41, 14g

Flormar pretty Quartet oční stín č.P41, 14g

Flormar pretty Quartet oční stín č.P41, 14g Kvarteto oční stíny s intenzivními zářivými barvami. (rajnehtu.cz)

Australian Gold Tattoo Stick SPF 50+ 14g

Australian Gold Tattoo Stick SPF 50+ 14g

SPF 50+ TATTOO STICK BLISTER 14 gr. Výjimečná Australian Gold® Tattoo Stick™ s Broad Spectrum SPF 50-plus sun block. Navrženo speciálně pro ochranu černých i barevných tetování před vyblednutím způsobeným sluncem nebo opalováním. (pilulka.cz)

Kamatsu – Jigová hlavička 14g/vel.3/0

Kamatsu – Jigová hlavička 14g/vel.3/0

Kvalitní jigové hlavičky, které by neměly chybět ve výbavě žádného rybáře. (mall.cz)

Kamatsu – Jigová hlavička 14g/vel.7/0

Kamatsu – Jigová hlavička 14g/vel.7/0

Kvalitní jigové hlavičky, které by neměly chybět ve výbavě žádného rybáře. (mall.cz)

Kamatsu – Jigová hlavička 14g/vel.4/0

Kamatsu – Jigová hlavička 14g/vel.4/0

Kvalitní jigové hlavičky, které by neměly chybět ve výbavě žádného rybáře. (mall.cz)

Kamatsu – Jigová hlavička 14g/vel.6/0

Kamatsu – Jigová hlavička 14g/vel.6/0

Kvalitní jigové hlavičky, které by neměly chybět ve výbavě žádného rybáře. (mall.cz)

Kamatsu – Jigová hlavička 14g/vel.5/0

Kamatsu – Jigová hlavička 14g/vel.5/0

Kvalitní jigové hlavičky, které by neměly chybět ve výbavě žádného rybáře. (mall.cz)

B.Braun Introcan 14G 2.1x50mm bez křid.(oranžová)

B.Braun  Introcan 14G 2.1x50mm bez křid.(oranžová)

Introcan 14G 2.1x50mm bez křid.(oranžová) Introcan 14G (2.2x50mm bez křidýlek oranžová) je injekční jehla pro odběr krve. (pilulka.cz)

Savage Gear Caviar Spinner #4 14g Silver/Copper

Savage Gear Caviar Spinner #4 14g Silver/Copper

Savage Gear přináší nové pozoruhodné inovativní prvky k tradičnímu typu nástrahy. Caviar Spinners jsou opravdu unikátní, co se týče kvality a designu. Mají wolframovou kuličku ve tvaru jikry, která se stará o dokonalé vyvážení, umožňuje daleké hody a zabraňuje tvorbě nežádoucích smyček. Rotační lopatka je vyrobená z prvotřídní nerezové oceli a má vylepšený tvar. Po tisících hodinách testů získala perfektní rotaci v proudu řeky nebo potoka stejně jako ve stojaté vodě, a to i při pomalém vedení a okamžitě po dopadu na hladinu. Každý kus je testován v nádrži s vodou a je jedinečným klenotem, který je vyroben pouze z prvotřídních komponentů a osazen japonskými trojháčky vyrobenými na zakázku. Skvělá nástraha na pstruhy, lososy a většinu dalších dravců.• Tungstenové tělo umožňující daleké… (muziker.cz)

Savage Gear Caviar Spinner #4 14g Flou Orange

Savage Gear Caviar Spinner #4 14g Flou Orange

Savage Gear přináší nové pozoruhodné inovativní prvky k tradičnímu typu nástrahy. Caviar Spinners jsou opravdu unikátní, co se týče kvality a designu. Mají wolframovou kuličku ve tvaru jikry, která se stará o dokonalé vyvážení, umožňuje daleké hody a zabraňuje tvorbě nežádoucích smyček. Rotační lopatka je vyrobená z prvotřídní nerezové oceli a má vylepšený tvar. Po tisících hodinách testů získala perfektní rotaci v proudu řeky nebo potoka stejně jako ve stojaté vodě, a to i při pomalém vedení a okamžitě po dopadu na hladinu. Každý kus je testován v nádrži s vodou a je jedinečným klenotem, který je vyroben pouze z prvotřídních komponentů a osazen japonskými trojháčky vyrobenými na zakázku. Skvělá nástraha na pstruhy, lososy a většinu dalších dravců.• Tungstenové tělo umožňující daleké… (muziker.cz)

Savage Gear Caviar Spinner #4 14g Yellow/Chartreuse

Savage Gear Caviar Spinner #4 14g Yellow/Chartreuse

Savage Gear přináší nové pozoruhodné inovativní prvky k tradičnímu typu nástrahy. Caviar Spinners jsou opravdu unikátní, co se týče kvality a designu. Mají wolframovou kuličku ve tvaru jikry, která se stará o dokonalé vyvážení, umožňuje daleké hody a zabraňuje tvorbě nežádoucích smyček. Rotační lopatka je vyrobená z prvotřídní nerezové oceli a má vylepšený tvar. Po tisících hodinách testů získala perfektní rotaci v proudu řeky nebo potoka stejně jako ve stojaté vodě, a to i při pomalém vedení a okamžitě po dopadu na hladinu. Každý kus je testován v nádrži s vodou a je jedinečným klenotem, který je vyroben pouze z prvotřídních komponentů a osazen japonskými trojháčky vyrobenými na zakázku. Skvělá nástraha na pstruhy, lososy a většinu dalších dravců.• Tungstenové tělo umožňující daleké… (muziker.cz)

Savage Gear Caviar Spinner #4 14g Fluo Pink

Savage Gear Caviar Spinner #4 14g Fluo Pink

Savage Gear přináší nové pozoruhodné inovativní prvky k tradičnímu typu nástrahy. Caviar Spinners jsou opravdu unikátní, co se týče kvality a designu. Mají wolframovou kuličku ve tvaru jikry, která se stará o dokonalé vyvážení, umožňuje daleké hody a zabraňuje tvorbě nežádoucích smyček. Rotační lopatka je vyrobená z prvotřídní nerezové oceli a má vylepšený tvar. Po tisících hodinách testů získala perfektní rotaci v proudu řeky nebo potoka stejně jako ve stojaté vodě, a to i při pomalém vedení a okamžitě po dopadu na hladinu. Každý kus je testován v nádrži s vodou a je jedinečným klenotem, který je vyroben pouze z prvotřídních komponentů a osazen japonskými trojháčky vyrobenými na zakázku. Skvělá nástraha na pstruhy, lososy a většinu dalších dravců.• Tungstenové tělo umožňující daleké… (muziker.cz)

Savage Gear Rotex Spinner #5 14g Dirty Silver

Savage Gear Rotex Spinner #5 14g Dirty Silver

Savage Gear přináší nové pozoruhodné inovativní prvky, barvy a komponenty nepřekonatelné kvality k tradičnímu typu nástrahy. Rotex Spinners jsou opravdu unikátní, co se týče kvality a designu. Po tisících hodinách testů získaly tyto třpytky dokonalý tvar, který zajišťuje perfektní rotaci v proudu řeky nebo potoka stejně jako ve stojaté vodě, a to i při pomalém vedení a okamžitě po dopadu na hladinu. Každý kus je testován v nádrži s vodou a ručně barven. Je jedinečným klenotem osazeným japonským trojháčkem vyrobeným na zakázku.• Pokovování skutečným stříbrem a mědí • Ručně barveno a testováno v nádrži s vodou • Kované kroužky z nerezové oceli • Japonské trojháčky vyrobené na zakázku • Okamžitá rotace • Skvělé na pstruhy, lososy a většinu dalších dravců (muziker.cz)

Savage Gear Rotex Spinner #5 14g Black Purple

Savage Gear Rotex Spinner #5 14g Black Purple

Savage Gear přináší nové pozoruhodné inovativní prvky, barvy a komponenty nepřekonatelné kvality k tradičnímu typu nástrahy. Rotex Spinners jsou opravdu unikátní, co se týče kvality a designu. Po tisících hodinách testů získaly tyto třpytky dokonalý tvar, který zajišťuje perfektní rotaci v proudu řeky nebo potoka stejně jako ve stojaté vodě, a to i při pomalém vedení a okamžitě po dopadu na hladinu. Každý kus je testován v nádrži s vodou a ručně barven. Je jedinečným klenotem osazeným japonským trojháčkem vyrobeným na zakázku.• Pokovování skutečným stříbrem a mědí • Ručně barveno a testováno v nádrži s vodou • Kované kroužky z nerezové oceli • Japonské trojháčky vyrobené na zakázku • Okamžitá rotace • Skvělé na pstruhy, lososy a většinu dalších dravců (muziker.cz)

Šperky4U Plug do ucha z akrylátu - PL01095-14G

Šperky4U Plug do ucha z akrylátu - PL01095-14G

Plug do ucha akrylátový PL01095 Akrylátový plug do ucha z černého akrylátu Plug je dodáván o průměru 2 až 30 mm (sperky4u.eu)

Harrows Šipky soft Silver Arrow K 14g, brass

Harrows Šipky soft Silver Arrow K 14g, brass

Šípky Harrows soft Silver Arrow, 14gK Hrubosť tela: 7,6 mmDĺžka tela: 43 mmVáha šípky (barrel, násadka, letka): 14 gMosadz: 100 %Kategória: začiatočníkFarba: striebornáLetky: 100 micron, strieborné/červenéHroty: plastové, závit 2BA Set obsahuje 3 ks šípky. (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít