APRIL Zelené zavinovací body

Nápady pana Apríla: Rozverné verše Jiřího Koláře určené dětem (978-80…

Nápady pana Apríla: Rozverné verše Jiřího Koláře určené dětem (978-80-00-05429-2)

Kniha - autor Jiří Kolář; Vladimír Fuka, 106 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Poetická knížka, která vyšla poprvé už v roce 1961, v sobě snoubí nápady a vyprávěnky Jiřího Koláře s pozoruhodnými ilustracemi Vladimíra Fuky. Ukrývá jak náročnější, tak i zcela nenáročné básně a krátké prózy. Hraní si se slovy a s - v dětské literatuře netradičním - volným veršem vrcholí na konci knížky, kde čtenáři najdou originální skládanku. (alza.cz)

Občiansky zákonník: X. doplenné vydanie Platný od 1. apríla 2016 (978…

Občiansky zákonník: X. doplenné vydanie Platný od 1. apríla 2016 (978-80-89350-65-0)

Kniha – 712 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Kniha obsahuje úplné znenie zákona s rozsiahlym komentárom a judikatúrou po poslednej novele vykonanej zákonom NR SR č. 91/2016 Z. z. V poslednom období došlo k podstatným zmenám Občianskeho zákonníka a všetky zmeny sú už zachytené v tejto knihe, ktorá slúži predovšetkým potrebám dennej praxe našich čitateľov. Niektorým ustanoveniam, ktorých výklade robí v praxi ťažkosti, venujeme osobitnú starostlivosť a pri tých ustanoveniach, ktoré boli dotknuté neskoršou novelizáciou a kde pôvodná dôvodová správa už celkom nezodpovedá platnému právnemu stavu, pôvodný text dôvodovej správy nepoužívame. Súčasťou knihy je i nariadenie vlády SR č. 87/1995 Z. z. v znení neskorších predpisov, ktorým sa vykonávajú niektoré ustanovenia Občianskeho… (alza.cz)

Obchodný zákonník XIV. platné od 1.apríla 2016: Doplnené a…

Obchodný zákonník XIV. platné od 1.apríla 2016: Doplnené a aktualizované vydanie po poslednej novele (978-80-89350-61-2)

Kniha – 888 stran, slovensky, pevná bez přebalu lesklá Kniha obsahuje bohatý komentár jednotlivých paragrafov a je doplnená judikátmi, a spolu dávajú čitateľovi absolútny prehľad o celej problematike obchodného práva. Posledná novela Obchodného zákonníka bola vykonaná zákonom NR SR č. 389/2015 Z. z. Súčasťou knihy je i úplné znenie ZÁKONA O OBCHODNOM REGISTRI rovnako s podrobným komentárom po poslednej novele. (alza.cz)

MARK face and body Přírodní pleťová maska se zeleným čajem MARK Green…

MARK face and body Přírodní pleťová maska se zeleným čajem MARK Green Tea Face Mask 30 g (8588006750799)

Pleťová maska smývací, čisticí a rozjasňující, typ pleti: normální, problematická, smíšená a mastná Zbavte se nepříjemného akné a černých teček s pomocí přírodní pleťové masky Mark inspirované indickou tradicí. Maska ze zeleného čaje účinně odstraní toxiny z pokožky a dodá jí zdravý a svěží vzhled. Právě zelený čaj v kombinaci s ovesným a neemovým práškem díky svým antioxidačním vlastnostem bojují proti volným radikálům a chrání pleť před škodlivým slunečním zářením. Zároveň zpomalují stárnutí pleti a výskyt vrásek. Protizánětlivé účinky pomáhají stahovat póry, mírní kožní infekci či ekzémy a léčí tak aknózní a problematickou pleť. Klíčové vlastnosti pleťové masky Mark Green Tea Face MaskPleťová maska zbaví pleť akné a černých tečekMaska dodá pleti zdravý… (alza.cz)

NUXE Body Melting Body Scrub 200 ml (3264680004292)

NUXE Body Melting Body Scrub 200 ml (3264680004292)

Peeling tělový, pro čistou, pružnou, vyživenou a hydratovanou pokožku Pro péči o hrubou pokožku v oblasti loktů nebo kolen, ale i na celé tělo vyzkoušejte peeling Melting Body Scrub od značky Nuxe, francouzského výrobce luxusní přírodní kosmetiky. Obsahuje okvětní lístky mandlovníku a výtažek z pomerančových plátků, liči a vlašských ořechů. Tyto ingredience zajistí dostatečnou abrazivitu pro zbavení pleti odumřelých buněk. Zároveň ji však zjemní, zanechá čistou a vyhlazenou. Zvýší její pružnost, vyživuje a hydratuje. Peeling je vhodný pro všechny typy pokožky. Klíčové vlastnosti peelingu Nuxe Melting Body Scrub 200 mlTělový peeling Nuxe Melting Body ScrubObsahuje výtažky z mandlí, pomerančů, liči a vlašských ořechůZbavuje pleť odumřelých buněkPleť zjemňuje a… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "APRIL Zelené zavinovací body" se dívají také na:

Sunkins body shape tea

Withings Body Cardio Full Body Composition WiFi Scale - White (WBS04…

Withings Body Cardio Full Body Composition WiFi Scale - White (WBS04-White-All-Inter)

Osobní váha chytrá WI-FI, měření hmotnosti, BMI, tělesného tuku, svalů, vody, hmotnosti kostí, srdeční frekvence, přehledný LCD displej, aplikace Health Mate a Body Cardio s možnosti nastavení cílů, rozpoznávání až 8 uživatelů, sdílení dat, předpověď počasí, spárování s více než 100 dalšími aplikacemi pro zdraví a fitness Mějte svoje tělo pod kontrolouInteligentní váha Nokia Body Cardio kromě precizního měření hmotnosti zajistí i celkovou analýzu těla včetně BMI, tělesného tuku, svalové hmoty a množství vody. Navíc se postará o změření srdečního tepu a pulsní vlny. Pomocí mobilní aplikace Health Mate váha automaticky zaznamenává všechna naměřená data a na základě zjištěných hodnot umožní zobrazovat trendové obrazovky, sledovat výživu či nastavit stanovené cíle.Klíčové… (alza.cz)

Withings Body+ Full Body Composition WiFi Scale - White (WBS05-White…

Withings Body+ Full Body Composition WiFi Scale - White (WBS05-White-All-Inter)

Osobní váha chytrá WI-FI s patentovanou technologii Position Control ™ pro přesné měření hmotnosti, BMI, tělesného tuku, svalů, vody, hmotnosti kostí, přehledný LCD displej, aplikace Health Mate s možnosti nastavení cílů, rozpoznávání až 8 uživatelů, sdílení dat, předpověď počasí, spárování s více než 100 dalšími aplikacemi pro zdraví a fitness Mějte své tělo a zdraví pod kontrolou pomocí osobní váhy Nokia Body+ v bílé barvě. Díky této váze získáte kompletní analýzu složení těla - měření tělesného tuku, BMI, svalů, vody, hmotnosti kostí a pro přesné měření hmotnosti využívá patentovanou technologii Position Control ™. Pomocí aplikace Health Mate máte možnost nastavit požadované cíle a v souvislosti s tím upravovat svůj denní kalorický příjem. Tato chytrá osobní váha sama… (alza.cz)

Withings Body+ Full Body Composition WiFi Scale - Black (WBS05-Black…

Withings Body+ Full Body Composition WiFi Scale - Black (WBS05-Black-All-Inter)

Osobní váha chytrá WI-FI s patentovanou technologii Position Control ™ pro nejpřesnější měření hmotnosti, BMI, tělesného tuku, svalů, vody, hmotnosti kostí, přehledný LCD displej, aplikace Health Mate s možnosti nastavení cílů, rozpoznávání až 8 uživatelů, sdílení dat, předpověď počasí, spárování s více než 100 dalšími aplikacemi pro zdraví a fitness Mějte svoje tělo pod kontrolouInteligentní váha Nokia Body+ kromě precizního měření hmotnosti zajistí i celkovou analýzu těla včetně BMI, tělesného tuku, svalové hmoty a množství vody. Pomocí mobilní aplikace Health Mate váha automaticky zaznamenává všechna naměřená data a na základě zjištěných hodnot umožní zobrazovat trendové obrazovky, sledovat výživu či nastavit stanovené cíle.Klíčové vlastnosti osobní váhy Nokia Body+ černáUltra… (alza.cz)

iGET BODY B14 (B14)

iGET BODY B14 (B14)

Osobní váha - chytrá, s technologií měření ITO, měří 14 parametrů (váha, BMI, tělesný tuk, útrobní/viscerální tuk, tělesná voda, kosterní svalstvo, kostní hmota, protein, BMR, metabolický věk, svalová hmota, podkožní tuk, hmotnost těla bez tuku, typ postavy), aplikace Android a iOS Kompletní analýza vašeho tělaS chytrou váhou iGET Body B14 budete mít své zdraví a hubnutí pod naprostou kontrolou. Váha umožní sledovat až 14 tělesných parametrů včetně svalové hmoty, tělesného tuku či BMI. Naměřené hodnoty posléze odesílá pomocí Bluetooth rozhraní do mobilní aplikace, kde je můžete přehledně zobrazit a sledovat vaše pokroky či si stanovovat nové cíle.Klíčové vlastnosti chytré váhy iGET Body B14Elegantní ultra tenký design v bílé barvěZměří až 14 tělesných parametrůHmotnost, tělesný… (alza.cz)

Nokia Body Cardio Full Body Composition WiFi Scale - Black (WBS04…

Nokia Body Cardio Full Body Composition WiFi Scale - Black (WBS04-Black-All-Inter)

Osobní váha chytrá WI-FI, měření hmotnosti, BMI, tělesného tuku, svalů, vody, hmotnosti kostí, srdeční frekvence, přehledný LCD displej, aplikace Health Mate a Body Cardio s možnosti nastavení cílů, rozpoznávání až 8 uživatelů, sdílení dat, předpověď počasí, spárování s více než 100 dalšími aplikacemi pro zdraví a fitness Mějte svoje tělo pod kontrolouInteligentní váha Nokia Body Cardio kromě precizního měření hmotnosti zajistí i celkovou analýzu těla včetně BMI, tělesného tuku, svalové hmoty a množství vody. Navíc se postará o změření srdečního tepu a pulsní vlny. Pomocí mobilní aplikace Health Mate váha automaticky zaznamenává všechna naměřená data a na základě zjištěných hodnot umožní zobrazovat trendové obrazovky, sledovat výživu či nastavit stanovené cíle.Není vyplněn… (alza.cz)

iGET BODY B15 (B15)

iGET BODY B15 (B15)

Osobní váha - chytrá, s technologií měření ITO, měří 16 parametrů (váha, BMI, tělesný tuk, podkožní tuk, tělesná voda, kosterní svalstvo, kostní hmota, protein, BMR, metabolický věk, svalová hmota, podkožní tuk, hmotnost těla bez tuku, typ postavy, tepová frekvence, srdeční index), aplikace Android a iOS Kompletní analýza vašeho tělaS chytrou váhou iGET Body B15 budete mít své zdraví a hubnutí pod naprostou kontrolou. Váha umožní sledovat až 16 tělesných parametrů včetně srdečního tepu, svalové hmoty či tělesného tuku. Naměřené hodnoty posléze odesílá pomocí Bluetooth rozhraní do mobilní aplikace, kde je můžete přehledně zobrazit a sledovat vaše pokroky či si stanovovat nové cíle.Klíčové vlastnosti chytré váhy iGET Body B15Elegantní ultra tenký design v bílé barvěZměří až 16… (alza.cz)

BURBERRY Body Intense EdP

BURBERRY Body Intense EdP

Parfémovaná voda , hlavní typ vůně dřevitá, vedlejší typ vůně dřevitá, vonné složky ambra, mošus (pižmo), růže a vanilka, země původu: anglické (alza.cz)

iGET BODY B11 (B11)

iGET BODY B11 (B11)

Osobní váha - chytrá, s technologií měření ITO, měří 11 parametrů (váha, BMI, tělesný tuk, útrobní/viscerální tuk, tělesná voda, kosterní svalstvo, kostní hmota, protein, BMR, metabolický věk, svalová hmota), aplikace Android a iOS Kompletní analýza vašeho tělaS chytrou váhou iGET Body B11 budete mít své zdraví a hubnutí pod naprostou kontrolou. Váha umožní sledovat až 11 tělesných parametrů včetně svalové hmoty, tělesného tuku či BMI. Naměřené hodnoty posléze odesílá pomocí Bluetooth rozhraní do mobilní aplikace, kde je můžete přehledně zobrazit a sledovat vaše pokroky či si stanovovat nové cíle.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Klíčové vlastnosti chytré váhy iGET Body B11Elegantní ultra tenký design v bílé barvěZměří až 11… (alza.cz)

An Unremarkable Body (1474606350)

An Unremarkable Body (1474606350)

Kniha - 288 stran, anglicky, Brožovaná bez přebalu matná (alza.cz)

iGET BODY B14 + iGET ACTIVE A2

iGET BODY B14 + iGET ACTIVE A2

Osobní váha a chytré sportovní hodinky, IP68, výdrž baterie až 30 dní, GPS, Bluetooth, Multi sport režim, měření srdečního tepu, monitor spánku, chytrá váha s technologií ITO, měří 14 parametrů (váha, BMI, tělesný tuk, útrobní/viscerální tuk, tělesná voda, kosterní svalstvo, kostní hmota, protein, BMR, metabolický věk, svalová hmota, podkožní tuk, hmotnost těla bez tuku, typ postavy), aplikace Android a iOS Šikovný set osobní váhy a chytrého náramku pro lepší přehled o vašem zdravíChcete získat lepší přehled o vašem zdraví anebo získat pomocníka při zlepšení své postavy? Pak vám jistě přijde vhod set osobní váhy a chytrého náramku od společnosti iGET. Jmenovitě se jedná o váhu iGET BODY B14, která vás nejen zváží, ale rovněž vám ukáže spoustu dalších zajímavých parametrů, např. tělesný… (alza.cz)

BURBERRY Body 85 ml (3386460035651)

BURBERRY Body 85 ml (3386460035651)

Tělové mléko , účinek: hydratace Tělové mléko Burberry Body je luxusní  přípravek, jehož vůně je založená na svěžesti zeleného absintu snoubícího se s elegancí broskve a květinovým buketem. Tato rafinovaně svůdná vůně je určena sofistikovaným, odvážným a kreativním ženám, jimž pomůže podtrhnout jejich přirozenou ženskost. Po použití tohoto tělového mléka bude Vaše kůže hebká, pružná, hydratovaná a na dlouho příjemně, ale nevtíravě provoněná.Složení:Hlava: frézie, zelený pelyněk, broskevSrdce: růže, iris, santalové dřevoZáklad: cashmeran, pižmo, jantar, vanilkaObjem:85 ml (alza.cz)

ETA Vital Body 678090000 (ETA678090000 )

ETA Vital Body 678090000 (ETA678090000 )

Osobní váha se Smart aplikací, bezdrátová technologie, maximální kapacita váhy do 180kg, rozlišení 100g, bezpečnostní sklo o tloušťce 6mm, indikátor přetížení, indikátor slabé baterie, analýza s použitím 5 parametrů - výška, váha, věk, pohlaví a biologický odpor, provoz na 3ks baterie AAA Vysavač ETA Rubio disponuje výkonným ECO motorem s vysokou účinností vysávání, který nedá šanci sebemenší nečistotě a prachu a vždy zajistí dokonalý výsledek. Úsporný motor vám navíc ušetří i hezkých pár korun v peněžence. Vysoká váživost Mobilní aplikace Hezký design Domácí osobní… (alza.cz)

MARK face and body Přírodní směs do koupele s Himalájskou solí MARK…

MARK face and body Přírodní směs do koupele s Himalájskou solí MARK Bath tea BODY LOVE 400 g (8588006750751)

Koupelová sůl himalájská a z mrtvého moře, s esenciálními oleji z levadule a šalvěje a s plátky růží, pro příjemný pocit harmonie a klidu Koupelová směs solí MARK Bath tea BODY LOVE patří mezi 100% přírodní produkty značky Mark, která se specializuje na kosmetiku určenou pro každodenní péči o tělo i obličej. Koupelová sůl vám přináší dokonalou kombinaci ingrediencí, které se postarají o vaši relaxaci, uvolnění a úžasný pocit harmonie a klidu. Kombinace himalájské soli a soli z Mrtvého moře uklidní vaši pokožku, vyrovná její pH a posílí její ochrannou, bariérovou funkci. Účinky těchto dvou výjimečných solí ještě doplní výživný mandlový olej a aromatické esenciální oleje s okvětními plátky růží. Díky nim bude po koupeli vaše pokožka zregenerovaná, vláčná a hebká na dotek.… (alza.cz)

INECTO Body Scub Coconut 150 ml (5012008592901)

INECTO Body Scub Coconut 150 ml (5012008592901)

Peeling na tělo s čistým kokosovým olejem pro suchou až velmi suchou pokožku Trápí vás suchá pokožka? Mažete se vším možným a nic nepomáhá? Zkuste použít tělový peeling INECTO Body Scub Coconut s čistým kokosovým olejem v bio kvalitě. Peeling odstraní veškeré odumřelé buňky a vaši pokožku vyhladí a vyčistí. Je vhodný i pro vegany. Jestliže toužíte po vláčné a hebké pokožce, sáhněte po peelingu INECTO, díky němuž budete moci zapomenout na vysušenou a popraskanou kůži, která až bolí. Krém naneste na vlhkou nebo mokrou pokožku, lehce krouživými pohyby vmasírujte a poté opláchněte teplou vodou. Nepoužívejte na obličej. Hlavní plusy peelingu Inecto Body Scub Coconutpeeling obsahuje čistý kokosový olejobsahuje 90 % přírodních složekzvláčňuje suchou pokožkuodstraňuje odumřelé… (alza.cz)

GARNIER Body Repairing Care 100 ml (3600540353115)

GARNIER Body Repairing Care 100 ml (3600540353115)

Krém na ruce Zjemňující krém na velmi suché ruce Zjemňující krém GARNIER Body Repairing Care je speciálně určený pro péči o velmi suché a popraskané ruce. Vyniká svým silným regeneračním účinkem. Pokožce dodává potřebnou regeneraci, zklidňuje ji a ošetřuje drobné prasklinky. Zanechává ji pružnou, jemnou a sametově hebkou. Bojuje proti stárnutí pokožky a ochraňuje ji před škodlivými účinky vnějšího prostředí. Složení krému je obohaceno o allantoin a glycerin.   Zjemňující krém GARNIER Body Repairing Care je speciálně určený pro péči o velmi suché a popraskané ruce. Vyniká svým silným regeneračním účinkem. Pokožce dodává potřebnou regeneraci, zklidňuje ji a ošetřuje drobné prasklinky. Zanechává ji pružnou,… (alza.cz)

GARNIER Body Repairing Care 200 ml (3600540353474)

GARNIER Body Repairing Care 200 ml (3600540353474)

Tělový krém na ruce i tělo, které trpí velmi suchou pokožkou Pleťový krém GARNIER Body Repairing Care je ideální pro velmi suchou pleť. Bohaté složeníí na mikrooleje pokožku dokonale hydratuje, zjemňuje a vyživuje.GARNIER představuje pleťový regenerační krém Body Repairing Care pro velmi suchou pleť. Unikátní složení pečuje o vaši pokožku, zjemňuje ji a vyživuje. Dlouhodobě ji chrání před vysušováním. Obsahuje ovocné mikrooleje meruněk, oliv, avokáda a zrníček černého rybízu. Krém se okamžitě vstřebává a nezanechává mastný film. Výsledkem je dokonale hydratovaná pokožka.Klíčové vlastnostipleťový regenerační krém pro velmi suchou pleťzjemňuje a vyživuje dokonale hydratujechrání pokožku před vysušovánímBohaté složení mikroolejůmeruňkyolivyavokádazrníčka černého rybízu … (alza.cz)

iGET BODY B11 + iGET FIT F2

iGET BODY B11 + iGET FIT F2

Osobní váha a chytrý náramek vodotěsný, IP68, Multi sport režim, měření srdečního tepu, krokoměr, notifikace, pořasí, chytrá váha s technologií ITO, měří 11 parametrů (váha, BMI, tělesný tuk, útrobní/viscerální tuk, tělesná voda, kosterní svalstvo, kostní hmota, protein, BMR, metabolický věk, svalová hmota), aplikace Android a iOS Šikovný set osobní váhy a chytrého náramku pro lepší přehled o vašem zdravíChcete získat lepší přehled o vašem zdraví anebo získat pomocníka při zlepšení své postavy? Pak vám jistě přijde vhod set osobní váhy a chytrého náramku od společnosti iGET. Jmenovitě se jedná o váhu iGET BODY B11, která vás nejen zváží, ale rovněž vám ukáže spoustu dalších zajímavých parametrů, např. tělesný tuk, svaly, BMI nebo metabolický věk. Do setu rovněž patří náramek iGET FIT F2… (alza.cz)

Remington BHT6250 Wet Tech Body (43159560110)

Remington BHT6250 Wet Tech Body (43159560110)

Zastřihovač chloupků, ocelové čepele, 5 hřebenů 1.5-12mm, doba provozu 60min, doba nabíjení 3.5hod., voděodolný Německá společnost Remington se řadí mezi specialisty na produkty, které mají výrazný podíl na fyzické kráse vašeho těla. Výkonný zastřihovač Remington BHT6250 nabízí řešení pro kompletní pánskou péči. Díky integrovaným inovativním technologiím dosahuje při zastřihování chloupků mimořádných výsledků.Jedině kvalitní ocelové čepele zaručí, že pokožka bude dokonale hladká a nijak poškrábaná. Celkem pětice hřebenů nabízí výšku sestřihu v rozmezí 1,5–12 milimetrů. Nechybí ani dva nástavce (hlavní zastřihovací hlava a nástavec na zastřihování chloupků). Pro maximální pohodlí je přístroj navržen jako 100% voděodolný, takže ho lze s klidným svědomím používat i ve sprše. Baterie… (alza.cz)

MARK face and body Přírodní směs do koupele s Epsomskou solí MARK…

MARK face and body Přírodní směs do koupele s Epsomskou solí MARK Bath tea BODY GLOW 400 g (8588006750775)

Koupelová sůl magnéziová a z mrtvého moře, s medovým práškem a měsíčkem lékařským, pro uvolnění po fyzickém i psychickém napětí Koupelová směs solí MARK Bath tea BODY GLOW patří mezi 100% přírodní produkty značky Mark, která se specializuje na kosmetiku určenou pro každodenní péči o tělo i obličej. Koupelová sůl vám přináší dokonalou kombinaci ingrediencí, které se postarají o vaše fyzické i psychické uvolnění a vaši mysl naladí na zdravý a klidný spánek. Kombinace epsomské soli a soli z Mrtvého moře uvolní svaly po fyzické námaze a zmírní bolesti svalů i kloubů. Účinky těchto dvou výjimečných solí ještě doplní medový prášek spolu s květy měsíčku lékařského. Díky nim bude po koupeli i podrážděná a svědivá pokožka v pohodě, zregenerovaná, hydratovaná a jemná na dotek. Relax s… (alza.cz)

iGET BODY B15 + iGET ACTIVE A4

iGET BODY B15 + iGET ACTIVE A4

Osobní váha a chytré sportovní hodinky, IP68, výdrž baterie až 40 dní, GPS, Bluetooth, kompas, Multi sport režim, měření srdečního tepu, chytrá váha s technologií ITO, měří 16 parametrů (váha, BMI, tělesný tuk, podkožní tuk, tělesná voda, kosterní svalstvo, kostní hmota, protein, BMR, metabolický věk, svalová hmota, podkožní tuk, hmotnost těla bez tuku, typ postavy, tepová frekvence, srdeční index), aplikace Android a iOS Šikovný set osobní váhy a chytrých hodinek pro lepší přehled o vašem zdravíChcete získat lepší přehled o vašem zdraví anebo získat pomocníka při zlepšení své postavy? Pak vám jistě přijde vhod set osobní váhy a chytrého náramku od společnosti iGET. Jmenovitě se jedná o váhu iGET BODY B15, která vás nejen zváží, ale rovněž vám ukáže spoustu dalších zajímavých parametrů,… (alza.cz)

Xiaomi Mi Body Composition Scale (472785)

Xiaomi Mi Body Composition Scale  (472785)

Osobní váha s digitálním bluetooth, měří hmotnost, svalovou hmotnost a objem, bazální metabolismus, hmotnost kostí, BMI, tělesné skóre Klíčové benefity osobní váhy Xiaomi Mi Body Composition ScaleUltratenký model značky Xiaomi s chytrými funkcemi pro kontrolu kondice i zdravíVáha měří hmotnost od 5 kg do 150 kgKontrola hmotnosti, objemu a hmotnosti svalové hmoty, hmotnosti kostí, bazálního metabolismu a BMIModerní a přehledný LCD displejZařízení má paměť až pro 16 osob, které rozpozná bez nutnosti přenastavováníXiaomi Mi Body Composition Scale spolupracuje se smartphony či tablety přes Bluetooth 4.0Baterie nejsou součástí balení Cesta k pevnějšímu zdraví začíná u modernější váhyOsobní váha Mi Body Composition Scale značky Xiaomi zaujme svým ultratenkým provedením a chytrými funkcemi.… (alza.cz)

MARC JACOBS Daisy Body Lotion 150 ml (31655513041)

MARC JACOBS Daisy Body Lotion 150 ml (31655513041)

Tělové mléko , typ pleti: všechny typy, účinek: hydratace a pro každodenní péči o pokožku Parfemované tělové mléko MARC JACOBS Daisy Body Lotion má velmi jemnou konzistenci, takže se snadno nanáší na pokožku, dobře se roztírá a nezanechává na pleti nepříjemný mastný film. Po použití tělového mléka bude vaše pleť krásně hebká a hydratovaná a dostane se jí i potřebné výživy a péče. Luxusní přípravek pro péči o pokožku skvěle doplňuje parfémovanou vodu ze stejné řady. Provoní vaši pokožku svěží a romantickou, květinově-ovocnou dámskou vůní s dřevitými tóny. V úvodu vůně se pojí šťavnaté jahody, svěží grapefruit a jemné lístky fialek. Omamné květinové srdce přetéká vůněmi vzácných květin, aby v závěru dalo prostor smyslnému pižmu s vanilkou a bílým dřevem. … (alza.cz)

STR8 Body fragrance Original 75 ml (5201314105923)

STR8 Body fragrance Original 75 ml (5201314105923)

Pánský deodorant pro muže, kteří jsou sebevědomí a elegantní, s kardamonem, bazalkou, mátou a santalovým dřevem Pánský deodorant STR8 Original Body fragrance se ukrývá v temně černém, skleněném flakónu s praktickým rozprašovačem. Stejně jako ostatní produkty od značky STR8 i tělová vůně Original vás ihned zaujme už jen svým jednoduchým, čistým a stylovým designem. Klasická, kořenitě-dřevitá vůně je určená pro sebevědomé a elegantní muže, kteří mají rádi věci pod kontrolou. Vůně se otevírá chladivou a jemně kořeněnou kombinací bazalky s mátovými tóny. Aromatické srdce rozechvívá výrazný kardamom. Smyslný základ se zase nese ve znamení hřejivého santalového dřeva. Nechejte se unést a načerpejte svěžest a energii od příjemné mužné vůně. Klíčové… (alza.cz)

BARNÄNGEN Caring Body Lotion 400 ml (9000101074444)

BARNÄNGEN Caring Body Lotion 400 ml (9000101074444)

Tělové mléko , typ pleti: normální a suchá, účinek: hydratace Tělové mléko BARNÄNGEN Caring Body Lotion s láskou pečuje o normální až suchou pokožku, které poskytuje intenzivní hydrataci již od první aplikace. Chrání pokožku těla před vysoušením, zlepšuje její povrch a zanechává ji sametově hebkou na dotek. Caring tělové mléko je obohaceno o vyživující složku 5 % Cold Cream a ovesné mléko, které udržují přirozenou bariéru pokožky. Ta poskytuje dokonalou ochranu před ztrátou vlhkosti s výsledkem zdravě vypadající pokožky. Zahalte pokožku těla příjemnou vůní a doteky hebkosti s tělovým mlékem BARNÄNGEN! Tělové mléko BARNÄNGEN Caring Body Lotion a jeho vlastnostitělové mléko BARNÄNGEN Caring pro normální až suchou pokožkuzajistí intenzivní hydrataci již od první… (alza.cz)

NIVEA Body Milk Nourishing 400 ml (4005808704644)

NIVEA Body Milk Nourishing 400 ml (4005808704644)

Tělové mléko , typ pleti: suchá, účinek: hydratace NIVEA Výživné tělové mléko Body Milk je kosmetický přípravek, který dodává i velmi suché pokožce dlouhodobou hydrataci a výživu. Lehké složení tohoto přípravku s obsahem mandlového oleje, přírodních minerálů a zvláčňujících látek poskytne pokožce dlouhodobou intenzivní hydrataci a výživu. Jedinečné složení dovolí pokožce mléko lehce a okamžitě vstřebat a zanechá jí dokonale vyživenou, hebkou a krásně voňavou.Značka Nivea je již dlouhá léta synonymem pro kvalitu, jemnost a styl. Jako jedna z předních kosmetických společností na světě je Nivea v neustálém kontaktu se svými zákazníky a nabízí jim jedinečné a inovativní výrobky. Tato značka se těší důvěře zákazníků po celém světě… (alza.cz)

DERMACOL Urea Body Milk 400 ml (8590031108742)

DERMACOL Urea Body Milk 400 ml (8590031108742)

Tělové mléko , typ pleti: normální a suchá, účinek: hydratace Dopřejte si sametově hebkou a intenzivně hydratovanou pokožku s pomocí hydratačního tělového mléka DERMACOL Urea Body Milk 400 ml. Tělové mléko obsahuje léty prověřenou a v kosmetice nenahraditelnou ureu, díky které bude vaše pokožka hydratovaná, jemná a pružná. Tělové mléko s 15% obsahem urey se rychle vstřebá, na pokožce vašeho těla nezanechá žádný mastný film a ochrání ji před vysoušením. Při pravidelném používání bude vaše pokožka hebká jako peříčko, vyživená a rozzářená.  Klíčové vlastnosti hydratačního tělového mléka DERMACOL Urea Body Milk 400 ml Chrání pokožku před vysoušenímObsahuje 15 % ureyTělové mléko DERMACOL Urea Body Milk 400 ml se rychle vstřebá a hydratuje vaši pokožkuJe… (alza.cz)

DERMACOL Karité Body Milk 250 ml (8590031108780)

DERMACOL Karité Body Milk 250 ml (8590031108780)

Tělové mléko , typ pleti: suchá, účinek: hydratace Dopřejte si intenzivně hydratovanou pokožku s pomocí regeneračního tělového mléka DERMACOL Karité Body Milk 250 ml. Krém má bohatou texturu a po jeho použití bude pokožka vašeho těla krásně vyživená a jemná. Je určený především pro suchou a podrážděnou pokožku, kterou díky 15% obsahu bambuckého másla Karité okamžitě vyživí, zklidní a poskytne úlevu. Krém má antioxidační vlastnosti a zpomalí stárnutí vaší kůže, navíc se rychle vstřebává a nezanechává mastný pocit.  Klíčové vlastnosti regeneračního tělového mléka DERMACOL Karité Body Milk 250 mlRegeneruje a hydratuje suchou pokožkuMá antioxidační vlastnostiKrém zklidňuje a poskytuje úlevu vaší pokožceZpomaluje stárnutí kůžeTělové mléko DERMACOL Karité Body Milk… (alza.cz)

DERMACOL Karité Body Cream 300 ml (8590031108766)

DERMACOL Karité Body Cream 300 ml (8590031108766)

Tělový krém pro suchou a podrážděnou pokožku, intenzivně regeneruje, obsahuje 15% bambucké máslo Dopřejte si intenzivně hydratovanou pokožku s pomocí regeneračního tělového krému DERMACOL Karité Body Cream 300 ml. Krém má bohatou texturu a po jeho použití bude pokožka vašeho těla krásně vyživená a jemná. Je určený především pro suchou a podrážděnou pokožku, kterou díky 15% obsahu bambuckého másla Karité okamžitě vyživí, zklidní a poskytne úlevu. Krém má antioxidační vlastnosti a zpomalí stárnutí vaší kůže, navíc se rychle vstřebává a nezanechává mastný pocit.  Klíčové vlastnosti regeneračního tělového krému DERMACOL Karité Body Cream 300 mlRegeneruje a hydratuje suchou pokožkuMá antioxidační vlastnostiKrém zklidňuje a poskytuje úlevu vaší pokožceZpomaluje stárnutí… (alza.cz)

STR8 Body fragrance Adventure 75 ml (5201314106654)

STR8 Body fragrance Adventure 75 ml (5201314106654)

Pánský deodorant pro muže, kteří jdou za svým cílem, dřevitý základ s citrusovými tóny Pánský deodorant STR8 Adventure Body fragrance se ukrývá v temně černém, skleněném flakónu s praktickým rozprašovačem. Stejně jako ostatní produkty od značky STR8 i tělová vůně Adventure vás ihned zaujme už jen svým jednoduchým, čistým a stylovým designem. Svěží a lehká, citrusově-dřevitá vůně je určená pro moderní, aktivní muže, kteří vyhledávají dobrodružství a akci a mají odvahu vrhnout se do neznáma. Vůně se otevírá osvěžující kombinací šťavnatých citrusů, za kterými následuje jemně nasládlé srdce ukrývající lahodnou vanilku. Dřevitý základ vůně pak zjemňuje smyslná ambra. Nechejte se unést a načerpejte svěžest a energii od příjemné mužné vůně. Klíčové vlastnosti … (alza.cz)

MIXA CICA Rich Body Loation 400 ml

MIXA CICA Rich Body Loation 400 ml

Tělový krém regenerační, vyživuje, působí proti drsnosti, suchosti a olupování (alza.cz)

INECTO Body Lotion Coconut 250 ml (5012008593007)

INECTO Body Lotion Coconut 250 ml (5012008593007)

Tělové mléko , typ pleti: suchá, účinek: hydratace Trápí vás suchá citlivá pokožka? Dopřejte jí zaslouženou péči s přírodním tělovým mlékem INECTO Body Lotion Coconut. Unikátní složení tělového mléka obsahující 100% organický kokosový olej zajistí okamžitou výživu a hloubkovou hydrataci pokožky, zanechává ji sametově hebkou, pevnou a zářivou. Kokosové tělové mléko INECTO má navíc zcela nemastnou strukturu a rychle se vstřebává, takže můžete po použití okamžitě vyrazit. Hlavní přednosti tělového mléka INECTO Body Lotion CoconutTělové mléko je vyvinuto speciálně pro suchou až velmi suchou pokožkuObsahuje 100% organický kokosový olejDíky přírodnímu složení je kokosové tělové mléko INECTO vhodné pro veganyHloubkově hydratuje, vyživuje pokožku a dodává jí opojnou… (alza.cz)

STR8 Body fragrance Hero 75 ml (5201314106548)

STR8 Body fragrance Hero 75 ml (5201314106548)

Pánský deodorant pro muže, kteří jdou za své limity a ukrývají v sobě hrdinu, vůně bergamotu, mandarinky a cypřiše Pánský deodorant STR8 Hero Body fragrance se ukrývá v temně černém, skleněném flakónu s praktickým rozprašovačem. Stejně jako ostatní produkty od značky STR8 i tělová vůně Hero vás ihned zaujme už jen svým jednoduchým, čistým a stylovým designem. Příjemná, mužná, dřevitě-cypřišová vůně je určená pro moderní, aktivní muže, kteří hledají cíl a inspiraci. Vůně se otevírá svěžími citrusovými tóny bergamotu a mandarinky, které doplňují aromatické lístky cypřiše. Srdce rozechvívá jemná fialka s kosatci a speciální aroma kakaových bobů. Základ se nese ve znamení pačuli, dřevitých tónů a kořenů vetiveru. Nechejte se unést a načerpejte svěžest a energii od… (alza.cz)

NUXE Body Contouring Oil 100 ml (3264680004339)

NUXE Body Contouring Oil 100 ml (3264680004339)

Tělový olej proti celulitidě, zpevňuje pokožku a odstraňuje viditelné příznaky celulitidy Tělový olej Body Contouring Oil účinně ošetřuje pokožku celého těla a odstraňuje z postižených míst celulitidu. Bohaté složení oleje je k pokožce šetrné, rychle a spolehlivě ji zpevňuje a zanechává ji ošetřenou, pružnou a svěží. VypnutoVynechat z LightBoxu Tělový olej Body Contouring Oil účinně ošetřuje pokožku celého těla a odstraňuje z postižených míst celulitidu. Bohaté složení oleje je k pokožce šetrné, rychle a spolehlivě ji zpevňuje a zanechává ji ošetřenou, pružnou a svěží. Obsahuje éterické oleje, které pokožku zjemňují, hydratují a nádherně provoní jemnou vůní. Dopřejte si krásnou pokožku se zářivým vzhledem… (alza.cz)

INECTO Body Oil Argan 200 ml (5012008591508)

INECTO Body Oil Argan 200 ml (5012008591508)

Tělový olej s čistým arganovým olejem pro všechny typy pokožky Zapomeňte jednou provždy na suchou a nudnou pokožku a vyzkoušejte tělový olej INECTO Body Oil Argan. Tento hluboce pečující přírodní produkt obsahuje 100% organický arganový olej v BIO kvalitě, díky kterému bude vaše kůže hebká, regenerovaná a patřičně vyživená. Završte svůj koupelový rituál s arganovým tělovým olejem INECTO a získejte tak dlouhodobě hydratovanou, sametově jemnou pokožku zářící zdravím, po které jste vždy snila. Navíc díky nemastné struktuře a rychlému vstřebávání oleje nemusíte mít obavy z nežádoucích mastných skvrn na oblečení. Klíčové vlastnosti tělového oleje INECTO Body OilTělový olej INECTO je vyvinut pro všechny typy pokožky, vhodný zejména na suchou kůžiObsahuje 100% přírodní… (alza.cz)

Kritický bod (978-80-242-6123-2)

Kritický bod (978-80-242-6123-2)

Kniha - autor Robin Cook, 304 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá Akciová společnost provozující síť luxusních klinik Angels Healthcare se chystá vstoupit na burzu. Náhle se objevuje komplikace - rychle se šířící nákaza zlatým stafylokokem. Umírajících pacientů přibývá, ale vedení společnosti se snaží vše utajit, i za cenu porušování zákona. Podezřelá úmrtí však neuniknou pozornosti newyorské soudní patoložky Laurie Montgomeryové. Pouští se do pátrání v neblahém tušení, že je ohrožen i život jejího muže, Jacka Stapletona. Životů je však ohroženo mnohem víc, její vlastní nevyjímaje... (alza.cz)

BARNÄNGEN Nutritive Body Lotion 400 ml (9000101074413)

BARNÄNGEN Nutritive Body Lotion 400 ml (9000101074413)

Tělové mléko , typ pleti: suchá, účinek: hydratace Vyživující tělové mléko BARNÄNGEN Nutritive Body Lotion s láskou pečuje o suchou až velmi suchou pokožku, které poskytuje intenzivní hydrataci a udržuje její přirozenou vlhkost. Chrání pokožku těla před vysoušením, zpevňuje a zjemňuje kůži s dotekem hebkosti. Nutritive tělové mléko s obsahem 7 % ochranné složky Cold Cream a divokým ovocem z Laponska - ostružiníkem moruškou s hydratačními účinky zajistí tělu maximální výživu a komfort s výsledkem zdravě vypadající pokožky. Zahalte pokožku těla příjemnou vůní a doteky hebkosti s tělovým mlékem BARNÄNGEN! Tělové mléko BARNÄNGEN Nutritive Body Lotion a jeho vlastnostitělové mléko BARNÄNGEN Nutritive pro suchou až velmi suchou pokožkuintenzivně hydratuje, vyživuje a… (alza.cz)

NOBERU Sandalwood Body Wash 250 ml (7350092209892)

NOBERU Sandalwood Body Wash 250 ml (7350092209892)

Pánský sprchový gel s výživnými oleji pro všechny, kteří touží po hydratované, svěží a příjemně vonící pokožce Jste milovníkem rychlé ranní studené sprchy, která vás rozproudí a povzbudí na celý den, nebo si raději dopřejete relax v podobě uklidňující horké vany po dlouhém dni? V obou případech bude váš požitek z očisty ještě intenzivnější při použití kvalitní švédské kosmetiky. Sprchový gel NOBERU Sandalwood BodyWash 250 ml s praktickým dávkovačem obsahuje arganový, olivový a jojobový olej, které si díky lisování za studena zachovaly spoustu živin. Sprchový gel vytvoří luxusní bohatou pěnu, která vaši pokožku perfektně hydratuje a vyživí a navíc má smyslnou vůni s tóny santalového dřeva, kůže a pižma. Klíčové… (alza.cz)

Bod Evropa (978-80-7443-335-1)

Bod Evropa (978-80-7443-335-1)

Kniha - autor Marek Přibil, 296 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Hlavní hrdina, klinický psycholog, se zamiluje do své pacientky; následuje příběh s detektivní zápletkou, plný napětí a nečekaných zvratů, existenciální pointa nakonec všechno obrací naruby. V jedné z hlavních rolí dalšího románu Marka Přibila vystupuje synchronicita, tedy princip akauzálních událostí, které jsou opakem kauzality, čili principu příčiny a důsledku. Na stránkách knihy se setkáváme s autorem tohoto pojmu, zakladatelem analytické psychologie Carlem Gustavem Jungem, jeho učitelem Sigmundem Freudem, ale současně a především zažíváme osudový erotický příběh ze současnosti. Pod perfektně zvládnutou hrou s literárním tvarem, jímž je osvědčená detektivka, se skrývá živé, moderní filozofií a estetikou… (alza.cz)

BIOTHERM Lait Corporel Body Milk with Citrus

BIOTHERM Lait Corporel Body Milk with Citrus

Tělové mléko , typ pleti: normální a všechny typy, účinek: hydratace a pro každodenní péči o pokožku BIOTHERM Lait Corporel Body Milk with Citrus je luxusní hydratační tělové mléko, které je speciálně vyvinuto pro všechny typy pleti. Toto jemně citrusově parfemované mléko Vaší pleť intenzivně hydratuje a vyživuje, celkově jí zjemňuje, citrusová vůně nabudí Vaše smysly a napomáhá proti únavě. Mléko se velmi snadno roztírá a vstřebává, nezanechává nepříjemný mastný film, chrání Vaší pleť proti nepříznivým vnějším vlivům, zanechává jí svěží, jemnou, vláčnou a nádherně provoněnou. Použití: Aplikujte na pokožku celého těla a pečlivě rozetřete. Účinky: Výsledkem aplikace je svěží, jemná, hebká a vláčná pokožka, která je hloubkově hydratovaná, vyživená a zdravá. Specifikace: Výrobek je… (alza.cz)

Remington BHT100 Battery Body Hair Trimmer (43207570100)

Remington BHT100 Battery Body Hair Trimmer (43207570100)

Zastřihovač Flex Body, 100% voděodolný, čepele ze zdokonalené nerez oceli, flexibilní planžety kopírující kontury těla, 3 přídavné hřebeny (1.5–3.5 mm), 2x baterie AAA součástí balení, pogumovaná rukojeť, čisticí štěteček Zastřihovač vhodný pro mokré i suché použití. Díky flexibilním manžetám dokonale kopíruje kontury těla. Je 100% voděodolný a používat ho můžete i ve sprše. Přesný a rychlý zastřihovač, se kterým dosáhnete pokaždé perfektního výsledku. Flexibilní manžety se přizpůsobí každému záhybu těla. Vhodný je pro suché i mokré zastřihovaní. Používat ho můžete i ve sprše. Pro volbu délky střihu máte k dispozici tři nástavce. Díky protiskluzovému držátku bezvadně padne do ruky.  Klíčové… (alza.cz)

Gallet Body fat Fler PEP 712 (GALPEP712 )

Gallet Body fat Fler PEP 712  (GALPEP712 )

Osobní váha digitální, s tělesnou analýzou,maximální kapacita váhy 150kg, přesnost rozlišení na 100g, paměť až pro 10 osob a bezpečnostní sklo o tloušťce 6 mm, automaticky se vypne po cca 20 vteřinách nečinnosti Elegantní designový kousek do vaší domácnosti. To je digitální osobní váha Gallet Body fat Fler PEP 712 s tělesnou analýzou. Váha v černé barvě vás na první pohled zaujme efektním dekorativním prvkem ve stylu indické mandaly bílé barvy. Použití je velmi snadné, váha se automaticky zapne, jakmile na ni stoupnete. V případě nečinnosti se po 20 vteřinách sama automaticky vypne. Chytrý pomocníkVáha má paměť na 10 osob, a proto dané hodnoty nemusíte zadávat znova před každým vážením. Do váhy uložíte svou výšku, pohlaví a věk. Váha pak změří aktuální hmotnost a… (alza.cz)

Mrtvý bod (978-80-7197-416-1)

Mrtvý bod (978-80-7197-416-1)

Kniha – autor Robert Liparulo, 374 stran, česky, pevná s přebalem matná Supermoderní technika se setkává s vysokými sázkami v napínavém thrilleru Mrtvý bod autora Roberta Liparulo. Outis Enterprises nehledí při výcviku své soukromé armády na výdaje. Zakladatel Brendan Page, bývalý operativec Speciálních jednotek, vytvořil špičkovou simulační technologii, která zasazuje rekruty doprostřed realistického válečného cvičení. S použitím technologie videoher způsobí, že krev je zdánlivě modrá a ženy a děti vypadají jako bojovníci. Tak přetváří vojáky v amorální stroje na zabíjení. Jen jeden člověk ví, že Brendan Page není jen brilantní vynálezce a podnikatel, jak ho ukazují média. Tím člověkem je John Hutchinson - a ten je posedlý snahou odhalit Pageovy plány a znemožnit jejich uskutečnění -… (alza.cz)

Body Book (978-80-7462-658-6)

Body Book (978-80-7462-658-6)

Kniha – autor Cameron Diaz, 296 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Chcete-li mít zdravé a krásné tělo, musíte se v první řadě dozvědět spoustu užitečných informací o tom, jak vůbec lidský organismus funguje a co k tomu potřebuje, a poté všechny tyto znalosti úspěšně převést do každodenního života – musíte proměnit teorii v praxi. A velkým povzbuzením pro vás bude to, že i Cameron kdysi trápila špatná pleť, nehezká postava a prachmizerná kondice. V její knize najdete všechno, co musíte vědět, aby vaše cesta za krásnou postavou a spokojeným duchem byla úspěšná. Vzhůru k lepším a hezčím zítřkům! (alza.cz)

AXE Urban Body Fragrance 100 ml (8710908265815)

AXE Urban Body Fragrance 100 ml (8710908265815)

Pánský deodorant ve spreji  Pánská tělová vůně AXE Urban Daily Fragrance je jedinečná kouřová, mírně sladká vůně, která vás odliší od davu a uniformity okolního světa. Jedná se o kombinaci jantaru a vanilky s tóny kokosu a shisha tabáku. Použité kvalitní přísady zaručují dlouhotrvající omamnou vůni, která se stane vaším každodenním společníkem.Klíčové vlastnostiAxe Urban Daily FragranceOmamná kouřová vůněPro všechny výjimečné mužePřinese dlouhotrvající vůni po celý denObjem 100 mlSložení:Alcohol denat., Parfum, Citral, Coumarin, Geraniol, Linalool (alza.cz)

AXE Signature Body Fragrance 100 ml (8710908266164)

AXE Signature Body Fragrance 100 ml (8710908266164)

Pánský deodorant ve spreji  Pánská tělová vůně AXE Signature Daily Fragrance je jemná dřevitá vůně, která podtrhne vaši jedinečnost a styl. Vůně šťavnaté mandarinky, čerstvého černého pepře a smyslné vanilky vytváří jedinečnou kombinaci pro jedinečné muže. Užívejte si den co den dlouhotrvající účinek neodolatelné vůně.Klíčové vlastnostiAxe Signature Daily FragranceJedinečná dřevitá vůněPro všechny výjimečné mužePřinese dlouhotrvající vůni po celý denObjem 100 mlSložení:Alcohol denat., Parfum, Alpha-isomethyl ionone, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool (alza.cz)

AXE Adrenaline Body Fragrance 100 ml (8710908266010)

AXE Adrenaline Body Fragrance 100 ml (8710908266010)

Pánský deodorant ve spreji  Pánská tělová vůně AXE Adrenaline Daily Fragrance je odvážná energizující vůně ideální pro všechny muže dobrodružné povahy. Jedná se o kombinaci jantaru, pikantního pepře a zázvoru. Použité kvalitní přísady zaručují dlouhotrvající omamnou vůni, která se stane vaším každodenním společníkem.Klíčové vlastnostiAxe Adrenaline Daily FragranceOdvážná pikantní vůněPro všechny dobrodružné mužePřinese dlouhotrvající vůni po celý denObjem 100 mlSložení:Alcohol denat., Parfum, Benzyl alcohol, Benzyl salicylate, Butylphenyl methypropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Hexyl cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool (alza.cz)

STR8 Body fragrance Ahead 75 ml (5201314106593)

STR8 Body fragrance Ahead 75 ml (5201314106593)

Pánský deodorant pro muže, kteří jdou za svým cílem, dřevito-kapradinová vůně Pánský deodorant STR8 Ahead Body fragrance se ukrývá v temně černém, skleněném flakónu s praktickým rozprašovačem. Stejně jako ostatní produkty od značky STR8 i tělová vůně Ahead vás ihned zaujme už jen svým jednoduchým, čistým a stylovým designem. Příjemná, dřevitě-kapradinová vůně je určená pro moderní, cílevědomé a především aktivní muže plné energie a života. Vůně se otevírá svěžími citrusovými tóny bergamotu. Zelené tóny květinového srdce rozechvívá jemně vonná šalvěj. Základ se zase nese ve znamení vzácného cedrového dřeva. Nechejte se unést a načerpejte svěžest a energii od příjemné mužné vůně. Klíčové vlastnosti pánského deodorantu s rozprašovačem… (alza.cz)

STR8 Body fragrance Rise 75 ml (5201314106708)

STR8 Body fragrance Rise 75 ml (5201314106708)

Pánský deodorant pro muže, kteří jdou za svým cílem, elegantní citrusová vůně s mátou Pánský deodorant STR8 Rise Body fragrance se ukrývá v temně černém, skleněném flakónu s praktickým rozprašovačem. Stejně jako ostatní produkty od značky STR8 i tělová vůně Rise vás ihned zaujme už jen svým jednoduchým, čistým a stylovým designem. Svěží a lehká, citrusově-dřevitá vůně je určená pro muže, kteří se rozhodují svobodně a neohroženě si jdou za svým cílem. Vůně se otevírá svěží kombinací mandarinky, citrónu a kardamomu. Po ní následuje bylinné srdce, kterému vévodí meloun a chladivá, osvěžující máta. Základ vůně se pak nese ve znamení ambry a vzácného cedrového a santalového dřeva. Nechejte se unést a načerpejte svěžest a energii od příjemné mužné vůně. … (alza.cz)

Bod zlomu (978-80-265-0404-7)

Bod zlomu (978-80-265-0404-7)

Elektronická kniha - autor Malcolm Gladwell, 254 stran Knihu Bod zlomu bez nadsázky můžeme nazvat marketingovou biblí. Poodhaluje totiž tajemství šíření informací, napříč společností. Jak je možné, že se některé změny ve společnosti odehrávají neuvěřitelně rychle? Proč se z neznámé knihy najednou stane bestseller? Jak se z nějakého výrobku stane módní hit? Proč v určitém městě náhle klesne kriminalita?Legendární kniha, která změnila pohled na světKnihu Bod zlomu bez nadsázky můžeme nazvat marketingovou biblí. Poodhaluje totiž tajemství šíření informací, napříč společností. Jak je možné, že se některé změny ve společnosti odehrávají neuvěřitelně rychle? Proč se z neznámé knihy najednou stane bestseller? Jak se z nějakého výrobku stane módní hit? Proč v určitém městě náhle klesne… (alza.cz)

Spigen Kuel QS40 Metal Body Magnetic Car Mount (000CG22760)

Spigen Kuel QS40 Metal Body Magnetic Car Mount (000CG22760)

Držák na mobilní telefon - magnetický do auta, uchycení na palubní desku pomocí silné 3M pásky, 4 silné magnety zajistí vaše zařízení na místě, kloubový systém umožňuje otáčet o 360°, vyroben z kovu, součástí balení 2 kovové plíšky Používáte během jízdy autem často mobilní telefon se zapnutou navigací? Pořiďte si do auta prakticky magnetický držák Spigen Kuel QS40 Metal Body Magnetic Car Mount. Pyšní se minimálními rozměr a krásným moderním designem. Robustní šestiúhelníkový držák přichytíte velmi kvalitně k jakékoli palubní desce pomocí silné 3M pásky. Instalace telefonu je velmi jednoduchá. – součástí dodávky jsou dvě kovové destičky s extra lepidlem, které dokonale zafixují telefon k držáku. Stačí, když jednu destičku přilepíte do vnitřku krytu vašeho smartphonu. Povrchová… (alza.cz)

AHAVA Mineral Botanic Body Lotion Lotus 400 ml (697045151332)

AHAVA Mineral Botanic Body Lotion Lotus 400 ml (697045151332)

Tělové mléko , typ pleti: všechny typy, účinek: hydratace Pečující tělové mléko od značky AHAVA, která se specializuje na kosmetiku s výtažky z Mrtvého moře. Tělové mléko s uklidňující vůní lotosu a kaštanu pokožku hloubkově hydratuje, uklidňuje a chrání vaši pokožku před vnějšími vlivy. AHAVA Mineral Botanic Body Lotion Lotus obsahuje intenzivní směs minerálů zvanou Osmoter, bambucké máslo a výtažky z Aloe Vera. Jeho lehké hydratační složení pak působí na pokožku a zanechává ji zklidněnou a obnovenou. Klíčové vlastnosti AHAVA Mineral Botanic Body Lotion LotusLehké tělové mléko s vůní lotosu a kaštanuHloubkově hydratuje, vyživuje a obnovuje pokožkuObsahuje intenzivní směs Osmoter, bambucké máslo a Aloe VeraVytváří na pokožce ochranný film proti… (alza.cz)

NATURE BOX Body Butter Avocado Oil 200 ml (42271741)

NATURE BOX Body Butter Avocado Oil 200 ml (42271741)

Tělové máslo pro pocit intenzivního obnovení pokožky, vhodné pro vegany Hledáte tělové máslo na přírodní bázi, které neobsahuje silikony ani umělá barviva? Tělové máslo NATURE BOX Avocado Oil bude zajisté tou pravou volbou! Obsahuje přírodní látky a je vhodný i pro vegany. Avokádová řada vás příjemně překvapí svou svěží ovocnou vůní po liliích, fialkách a růžích, jejíž základ tvoří pižmo a ambra. Tělové máslo obsahuje 100% za studena lisovaný avokádový olej, který je plný vitamínů a působí jako antioxidant. Po použití bude vaše pokožka dokonale vyživená, hydratovaná a jemná na dotek. Přípravek je dermatologicky testován a pH neutrální vůči pokožce. Klíčové vlastnosti tělového másla NATURE BOX Avocado Oiltělové máslo je tvořeno přírodními látkamiNATURE… (alza.cz)

NATURE BOX Body Lotion Macadamia Oil 385 ml (9000101214567)

NATURE BOX Body Lotion Macadamia Oil 385 ml (9000101214567)

Tělové mléko , typ pleti: všechny typy, účinek: hydratace Hledáte tělový krém na přírodní bázi, který neobsahuje parabeny, silikony ani umělá barviva? Tělový krém NATURE BOX Macadamia Oil bude zajisté tou pravou volbou! Obsahuje přírodní látky a je vhodný i pro vegany. Makadamiová řada vás příjemně překvapí svou bohatou ořechovou vůní po makadamii, kterou doplňuje bergamot, mandle, tonka, kokosové mléko a základ tvoří pižmové dřevo. Tělový krém obsahuje 100% za studena lisovaný makadamiový olej, který je plný vitamínů a působí jako antioxidant. Po použití tělového krému bude vaše pokožka dokonale vyživená, hydratovaná a jemná na dotek. Přípravek je dermatologicky testován a pH neutrální vůči pokožce. Klíčové vlastnosti tělového krému NATURE BOX… (alza.cz)

DERMACOL Body Love Mist St.Tropez night 150 ml (8595003110105)

DERMACOL Body Love Mist St.Tropez night 150 ml (8595003110105)

Tělový sprej s vůní bergamotu a bílých květin, hydratuje pokožku, osvěžuje Milujete exotické vůně tropických ostrovů, květin a moře? Hledáte v parných dnech příjemné osvěžení, které si můžete dopřát kdekoli? Pak se jistě neobejdete bez parfémovaného tělového spreje značky Dermacol. Body Love Mist St.Tropez Night o objemu 150 ml hydratuje a osvěžuje pokožku, a navíc obsahuje panthenol a extrakt z okurky, které na ni mají blahodárný vliv. Tajemná a romantická vůně bergamotu a bílých květin vám pomůže cítit se skvěle za každých okolností. Klíčové vlastnosti tělového spreje Body Love Mist St.Tropez Night, 150 mlTělový parfémovaný sprej značky DermacolOsvěžuje a hydratuje pokožkuObsahuje panthenol a extrakt z okurkyVůně bergamotu a bílých květinAplikace pomocí rozprašovače … (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít