APRÉS Papírový ubrousky "I love you..."

Placka I love you

Placka I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Vyjádři svůj názor originální plackou se špendlíkem. Výrazné množstevní slevy pro placky se stejným designem. Upozornění: Neumisťujte text nebo části vašeho motivu k samotnému okraji. Počítejte s několika milimetrovou rezervou, která skončí v záhybu placky. Počítejte prosím také s tím, že špendlík je orientován různě, není vždy ve vodorovné poloze. (belabel.cz)

Papuče I love you

Papuče I love you

. Heboučké a měkké papuče z froté polyesteru s protiskluzovou podrážkou a uzavřenou špičkou pro skutečné teplo vašich nohou. Délka papučí je 27,5cm (belabel.cz)

Penál I love you

Penál I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. ideální na tužky, pastelky, ale i brýle, makeup apod. rozměry: 230x90x70 mm (belabel.cz)

Penál I love you

Penál I love you

. ideální na tužky, pastelky, ale i brýle, makeup apod. rozměry: 230x90x70 mm (belabel.cz)

Chňapka I love you

Chňapka I love you

. Materiál: 100% polyester, s poutkem, bez magnetu. Potisk je pouze na jedné straně, horké předměty se uchopují pouze druhou stranou - chňapka je pouze na pravou ruku. Je nutné počítat s tím, že v oblasti ohybu mezi palcem a ukazováčkem může vzniknout cca 1cm dlouhý proužek přeložené nepotištěné látky. (belabel.cz)

Peněženka I love you

Peněženka I love you

. rozměry 117x75 mm,černá (belabel.cz)

Bryndák I love you

Bryndák I love you

. Dětský bryndák se suchým zipem za krkem jsou perfektním dárkem pro ty nejmenší. Vnější povrch je příjemný a hladký, takže tisk na něm je opravdu kvalitní. Odolný a dlouhotrvající materiál zaručují polyetserová a bavlněná vlákna. Zadní část je tvořena měkkým froté materiálem. (belabel.cz)

Batoh I love you

Batoh I love you

. velikost 450 x 300 x 170 mm - nastavitelny popruh s kapsou pro mobil - chytré přihrádky i na dokumenty - 2 hlavní velké přihrádky s kapsičkou na drobnosti uvnitř + 1 menší přední přihrádka - objem : 20L (belabel.cz)

Popelník I love you

Popelník I love you

. Keramický popelník o průměru 8cm a výšce 4cm. Pro váš originální potisk. (belabel.cz)

Rohožka I love you

Rohožka I love you

. Velká dekorační rohožka o rozměrech 40x60 cm. Materiál: 100% nylon, spodní část je z černé gumy. (belabel.cz)

Rohožka I love you

Rohožka I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Velká dekorační rohožka o rozměrech 40x60 cm. Materiál: 100% nylon, spodní část je z černé gumy. (belabel.cz)

Prstýnek I love you

Prstýnek I love you

. Materiál: kov (belabel.cz)

Papuče I love you

Papuče I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Heboučké a měkké papuče z froté polyesteru s protiskluzovou podrážkou a uzavřenou špičkou pro skutečné teplo vašich nohou. Délka papučí je 27,5cm (belabel.cz)

Šerpa I love you

Šerpa I love you

. Taftová šerpa s možností vlastního potiksu o délce 185 cm a šířce 11cm. Šerpu je možné zpíchnou plackou, kterou si u nás můžeš také navrhnot přesně podle sebe. (belabel.cz)

Placka I love you

Placka I love you

. Vyjádři svůj názor originální plackou se špendlíkem. Výrazné množstevní slevy pro placky se stejným designem. Upozornění: Neumisťujte text nebo části vašeho motivu k samotnému okraji. Počítejte s několika milimetrovou rezervou, která skončí v záhybu placky. Počítejte prosím také s tím, že špendlík je orientován různě, není vždy ve vodorovné poloze. (belabel.cz)

Šerpa I love you

Šerpa I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Taftová šerpa s možností vlastního potiksu o délce 185 cm a šířce 11cm. Šerpu je možné zpíchnou plackou, kterou si u nás můžeš také navrhnot přesně podle sebe. (belabel.cz)

Medvídek I love you

Medvídek I love you

Blíží se Valentýn a vy ještě nemáte dárek pro vaši polovičku? Medvídek I love you je ideální! Krásně se vyjímá na stole, je pěkně barevně sladěný a určitě lahodí jak oku tak i srdci vaší lásky. Medvídkem I love you dokážete však mnohem více. Můžete jím potěšit vaši mamku na den matek, či sestru v den jejích narozenin. Pokud chcete vašim milovaným vykouzlit úsměv na tváři podarujte jim tento pěkný dárek od srdíčka. Při pohledu na tohoto medvídka se vám to určitě podaří. Medvídek vyrobený ze syntetické pryskyřice (podobný materiál jako sádra) Rozměry: 6 x 6 x 5,5 cm Kurýr PPL – 85 KčZásilkovna - Výdejní mista – 70 KčDobírka (platba při dodání zboží) – 20 KčBankovní převod, online platba kartou – 0 KčPřesnou informaci s termínem doručení naleznete v detailu každého produktu (vedle… (suprovedarky.cz)

Polštář I love you

Polštář I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Vytvořte si domov, dle svých představ s polštářem 40x40 cm. Je krásně měkoučký, hypoalergenní výplň, 100% polyester. Potah je na zip a pratelný. S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 10 dní. (belabel.cz)

Batoh I love you

Batoh I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. velikost 450 x 300 x 170 mm - nastavitelny popruh s kapsou pro mobil - chytré přihrádky i na dokumenty - 2 hlavní velké přihrádky s kapsičkou na drobnosti uvnitř + 1 menší přední přihrádka - objem : 20L (belabel.cz)

Vizitkář I love you

Vizitkář I love you

. Rozměr: 97 x 68 mm, místo pro 10 klasických vizitek. (belabel.cz)

Zrcátko I love you

Zrcátko I love you

. Kapesní zrcátko oválného tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70x65 mm. (belabel.cz)

Prstýnek I love you

Prstýnek I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Materiál: kov (belabel.cz)

Hrnek Love I love you

Hrnek Love I love you

. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. (belabel.cz)

Popelník I love you

Popelník I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Keramický popelník o průměru 8cm a výšce 4cm. Pro váš originální potisk. (belabel.cz)

Pokladnička I love you

Pokladnička I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Keramická pokladnička do které se bez problémů vejdou všechny mince i papírové bankovky. Ve spodní části je otvor uzavřený plastovým uzávěrem, který slouží pro vyprázdnění pokladničky. Celková výška je 95mm a průměr 82mm. (belabel.cz)

Pokladnička I love you

Pokladnička I love you

. Keramická pokladnička do které se bez problémů vejdou všechny mince i papírové bankovky. Ve spodní části je otvor uzavřený plastovým uzávěrem, který slouží pro vyprázdnění pokladničky. Celková výška je 95mm a průměr 82mm. (belabel.cz)

Zrcátko I love you

Zrcátko I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Kapesní zrcátko oválného tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70x65 mm. (belabel.cz)

Peněženka I love you

Peněženka I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. rozměry 117x75 mm,černá (belabel.cz)

Chňapka I love you

Chňapka I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Materiál: 100% polyester, s poutkem, bez magnetu. Potisk je pouze na jedné straně, horké předměty se uchopují pouze druhou stranou - chňapka je pouze na pravou ruku. Je nutné počítat s tím, že v oblasti ohybu mezi palcem a ukazováčkem může vzniknout cca 1cm dlouhý proužek přeložené nepotištěné látky. (belabel.cz)

Bryndák I love you

Bryndák I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Dětský bryndák se suchým zipem za krkem jsou perfektním dárkem pro ty nejmenší. Vnější povrch je příjemný a hladký, takže tisk na něm je opravdu kvalitní. Odolný a dlouhotrvající materiál zaručují polyetserová a bavlněná vlákna. Zadní část je tvořena měkkým froté materiálem. (belabel.cz)

Vizitkář I love you

Vizitkář I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Rozměr: 97 x 68 mm, místo pro 10 klasických vizitek. (belabel.cz)

Hrnek Love I love you

Hrnek Love I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. (belabel.cz)

Hrnek Love Medvídek I Love You

Hrnek Love Medvídek I Love You

Vyznejte lásku své milované osobě dárkem se zamilovaným potiskem - I love you. Hodí se na polštář, hrníčky a hromadu dalších předmětů. Radost můžete udělat dárkem na Valentýna, narozeniny, Vánoce, výročí, nebo jen tak na důkaz lásky.. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. (belabel.cz)

Hrnek Premium I love you

Hrnek Premium I love you

. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 320 ml. U nás v ceně i krásný panoramatický potisk. Ukažte se s vlastním potiskem v práci, nebo jen relaxujte doma. (belabel.cz)

Kuchyňská zástěra I love you

Kuchyňská zástěra I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Materiál: 100% bavlna, Gramáž: 280 g/m², nastavitelný popruh kolem krku s přezkou, popruh na zavázání kolem pasu, prostorná kapsa na břiše. Míry: délka 90cm, šířka: 76cm, kapsa: délka: 20cm, šířka: 31,5cm (belabel.cz)

Hrnek MAX I love you

Hrnek MAX I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Kvalitní keramický glazovaný hrnek, 450 ml (belabel.cz)

Dětská mikina I love you

Dětská mikina I love you

. 295 g/m², 50% počesaná bavlna, 50% polyester, klásický model s bavlny, vhodné pro potisk a výšivku, klokaní kapsa. (belabel.cz)

Puzzle A4 I love you

Puzzle A4 I love you

. Puzzle A4 - 120 dílků. (belabel.cz)

Pivní půllitr I love you

Pivní půllitr I love you

. 0,5l, bílý keramický půllitr s ryskou skvěle padne do ruky a dodá vašemu pivu ten správný říz. Skvělý nevšední dárek pro milovníky piva. (belabel.cz)

Dětské dupačky I love you

Dětské dupačky I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Dětské dupačky ze 100% česané bavlny. Zapínají se mezi nožičkama na patentky bez obsahu niklu. Zejmána maminky s citlivými dětmi toto ocení. Dlouhý rukáv i nohavičky umožňují dupačky nosit i v chladnějším období (belabel.cz)

Placka Medvídek I Love You

Placka Medvídek I Love You

Vyznejte lásku své milované osobě dárkem se zamilovaným potiskem - I love you. Hodí se na polštář, hrníčky a hromadu dalších předmětů. Radost můžete udělat dárkem na Valentýna, narozeniny, Vánoce, výročí, nebo jen tak na důkaz lásky.. Vyjádři svůj názor originální plackou se špendlíkem. Výrazné množstevní slevy pro placky se stejným designem. Upozornění: Neumisťujte text nebo části vašeho motivu k samotnému okraji. Počítejte s několika milimetrovou rezervou, která skončí v záhybu placky. Počítejte prosím také s tím, že špendlík je orientován různě, není vždy ve vodorovné poloze. (belabel.cz)

Peněženka Medvídek I Love You

Peněženka Medvídek I Love You

Vyznejte lásku své milované osobě dárkem se zamilovaným potiskem - I love you. Hodí se na polštář, hrníčky a hromadu dalších předmětů. Radost můžete udělat dárkem na Valentýna, narozeniny, Vánoce, výročí, nebo jen tak na důkaz lásky.. rozměry 117x75 mm,černá (belabel.cz)

Levandulový polštář I love you

Levandulový polštář I love you

. 40x40 cm polštář, krásně měkoučký, hypoalergenní výplň s pravou levandulí, 100% polyester. Potah na zip. Možno prát v pračce (jen potah). S výjimkou bílých polštářů je ručně šitý, proto prosíme o trpělivost, výroba trvá přibližně 7-10 dní. (belabel.cz)

Zrcátko Medvídek I Love You

Zrcátko Medvídek I Love You

Vyznejte lásku své milované osobě dárkem se zamilovaným potiskem - I love you. Hodí se na polštář, hrníčky a hromadu dalších předmětů. Radost můžete udělat dárkem na Valentýna, narozeniny, Vánoce, výročí, nebo jen tak na důkaz lásky.. Kapesní zrcátko oválného tvaru skvěle padne do každé dámské kabelky. Rozměry: 70x65 mm. (belabel.cz)

Popelník I love you mom

Popelník I love you mom

Ty naše nejmilejší maminky! Co bychom si bez nich jen počali? . Keramický popelník o průměru 8cm a výšce 4cm. Pro váš originální potisk. (belabel.cz)

Sněhové těžítko I love you

Sněhové těžítko I love you

. Vlož vlastní fotku do tohoto magického sněhového těžítka. Můžeš měnit i své vlastní fotky. (belabel.cz)

Polštář velký I love you

Polštář velký I love you

. Krásně měkkoučký velký polštář. Rozměry 80x40 cm, hypoalergenní výplň. Potah na zip. Možno prát v pračce. (belabel.cz)

Kosmetická taška I love you

Kosmetická taška I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Skvělá taška, kterou si zamilujete. Do koupelny, na cesty. S praktickým háčkem.Síťové kapsy. Rozměry 23x17x5 cm (belabel.cz)

Prstýnek Medvídek I Love You

Prstýnek Medvídek I Love You

Vyznejte lásku své milované osobě dárkem se zamilovaným potiskem - I love you. Hodí se na polštář, hrníčky a hromadu dalších předmětů. Radost můžete udělat dárkem na Valentýna, narozeniny, Vánoce, výročí, nebo jen tak na důkaz lásky.. Materiál: kov (belabel.cz)

Medailonek srdce I love you

Medailonek srdce I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Přívěšek na krk o rozměrech 30 x 25 mm z nerezového materiálu. Součástí medailonku je také jemný řetízek. Dodáván s dárkovým pytlíčkem. Kvalitní potisk odolný proti poškrábání nehtem. (belabel.cz)

Placka magnet I love you

Placka magnet I love you

. Placka s magnetem. Skvělá např. na ledničku. Výrazné množstevní slevy. Upozornění: Neumisťujte prosím text nebo důležité části vašeho motivu k samotnému okraji placky. Je nutné počítat s několika milimetrovou rezervou, která skončí v záhybu placky. (belabel.cz)

Dětská polokošile I love you

Dětská polokošile I love you

. 180 g/m², 100% česaná bavlna ring spun, výztužná páska za krkem, léga se 2 knoflíky. (belabel.cz)

Srdcový zámek I love you

Srdcový zámek  I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Srdcový uzamikatelný zámek, barva stříbrná, rozměry: 37 x 37 mm (belabel.cz)

Bryndák holka I love you

Bryndák holka I love you

. Bryndák pro holčičky. Růžový lem. Hladký. Satén, 100% polyester (belabel.cz)

Plechová krabička I love you

Plechová krabička I love you

. Plechová krabička - penál s vlastním potiskem. Nesmí chybět ve výbavě žádného třídího borce. (belabel.cz)

Konferenční desky I love you

Konferenční desky I love you

. Materiál: 50% polyester, lepenka 40%, 10% pravá kůže, zadní strana z černé polyesterové textilie, přípojení z umělé kůže. Obsahuje vnitřní kapsu a držák pro tužku. (belabel.cz)

Dětské tílko I love you

Dětské tílko I love you

. Pro kluky i pro holky, 100% bavlna, gramáž 220 g/m2 (belabel.cz)

Dámská polokošile I love you

Dámská polokošile I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. Cenově dostupné a přitom velmi kvalitní Polo. 100% česaná piqué bavlna. Gramáž 180g/m2 (belabel.cz)

Pánské tepláky I love you

Pánské tepláky I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. 280 g/m², 80 % bavlna, 20 % polyester, elastický pas se stahovací šňůrkou ve stejné barvě, boční kapsy, různá délka přední a zadní strany pro lepší tvar, bezešvé nohavice (belabel.cz)

[new product] I love you

[new product] I love you

Milý vzkaz, kterým svou drahou polovičku jistě potěšíte nejen na Valentýna nebo na výročí. Odhalte své city!. [new product description] (belabel.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít