APRÉS Papírové ubrusky tulipány

Čokoládový tulipán

Čokoládový tulipán

Kytice Čokoládový tulipán Čokoládová kytice tulipánů potěší všechny Vaše smysly.Kombinace čerstvého ovoce a pravé belgická čokolády udělají z jedlé kytice nezapomenutelný zážitek. Tulipány patří neodmyslitelně k jaru. Ale vy si je můžete užít po celý rok a ještě originálním způsobem. Netradiční (frutiko.cz)

Kytice tulipánů

Kytice tulipánů

Kytice tulipánů Kytice tulipánů Vás zavede do ovocného ráje. Netradiční Kytice z tulipánů vytvořená z čerstvého ovoce zpestří jakoukoliv oslavu či jinou společenskou událost. Tento druh květiny z ovoce se skládá z ananasu vykrojeného do tvaru tulipánů, sladkých hroznů, pomeračů, jahod, (frutiko.cz)

Červené tulipány

Červené tulipány

Kytice rudých tulipánů Představujeme Vám úplnou novinku v nabídce květin: ručně vázané tulipánové pugéty. Tulipány jsou opět trendy. Zapomeňte na doby, kdy se tulipánům připomínala totalitní minulost. Tyto okrasné, decentní a nádherné květiny se hodí pro každou příležitost. Vhodně jsou i jako ozdoba (frutiko.cz)

Tulipán Iren

Tulipán Iren

Tulipán nejvyšší kvality třídy A1 a délky 37cm, květ velikostí od 35 grTulipány jsou vytrvalé cibulovité rostliny, s obrovskou škálou barev. Neobvyklé papouškovité tulipány jsou hustě plnokvěté a mají kadeřavé (kvetinyexpres.cz)

Tulipán Gold

Tulipán Gold

Tulipán nejvyšší kvality třídy A1 a délky 45cm, květ velikostí od 35 gr.Tulipány jsou vytrvalé cibulovité rostliny, s obrovskou škálou barev. Neobvyklé papouškovité tulipány jsou hustě plnokvěté a mají kadeřavé (kvetinyexpres.cz)

Obraz - Tulipány

Obraz - Tulipány

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Hlavním motivem jsou žluté a bílé tulipány. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Obraz - Tulipán

Obraz - Tulipán

100 cm x 100 cm STANDARD Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně, vypnutý na dřevěném blind rámu. Motiv tulipánu, který je provedený v odstínech černé a bílé barvy působí klidným dojmem a je vhodný do prostor určených pro relaxaci. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. (nabytek-forliving.cz)

Obrazy - Tulipány

Obrazy - Tulipány

100 cm × 100 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně, vypnutý na dřevěném blind rámu. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Motiv nerozvitých květů v příjemně teplých odstínech žluté osvěží Váš interiér a učiní jej útulný a vkusně zařízený. (nabytek-forliving.cz)

MINI Tulipán

MINI Tulipán

Ovocný MINI Tulipán Kytice MINI Tulipán překvapí Vaše blízké jako dárek k narozeninám, dárek k výročí či dárek k Vánocům. Tato sladká kytice, která v sobě skrývá lahodnou kombinaci sladkého melounu, šťavnatých jahod, ananasu, hroznového vína a zelených jablek zdobených hořkou (frutiko.cz)

Barevné tulipány

Barevné tulipány

Kytice z tulipánů Představujeme Vám úplnou novinku v naší nabídce květin: ručně vázané tulipány. Zaručujeme jejich kvalitu a čerstvost, dovážíme je pro Vás z Holandska Pestrobarevné tulipány přinesou jaro, potěší oko a provoní místnost. Tulipán je symbolem jara a můžeme je vidět růst na (frutiko.cz)

Fialové tulipány

Fialové tulipány

Kytice fialových tulipánů Představujeme Vám úplnou novinku v nabídce květin: ručně vázané tulipánové pugéty. Fialové tulipány jsou krásným dárkem pro něžnou ženu či dívku. Tulipány jsou opět v módě. Jsou nádherné, decentní, a hodí se jako dárek nebo jako originální ozdoba stolu a (frutiko.cz)

Rohožka Tulipány

Rohožka Tulipány

Rohožka Tulipány s krásným barevným potiskem. Je vyrobená z potištěného polyesteru s protiskluzovou spodní úpravou z PVC. Měří 40x70 cm. (euronova-shop.cz)

Mix Tulipány

Mix Tulipány

50 tulipánů mix barev v plechovém kbelíčku, který může působit jako retro doplňek.Doručováno i s vodou abychom udrželi tulipány co nejčerstvější. (kvetinyexpres.cz)

Obraz - Tulipán

Obraz - Tulipán

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalován tulipán u antického sloupu. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Obraz - Tulipány

Obraz - Tulipány

50 cm × 60 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý na dřevěném vypínacím blind rámu, který je opatřen vypínacími klínky, které umožní případnou korekci plátna. Motivem tohoto obrazu je pět bílých tulipánů.Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci rámy a rámování. (nabytek-forliving.cz)

Obrazy - Tulipány

Obrazy - Tulipány

100 cm × 100 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně, vypnutý na dřevěném blind rámu. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Motiv tří nerozvitých květů v příjemně teplých barvách osvěží Váš interiér a učiní jej útulný a vkusně zařízený (nabytek-forliving.cz)

Domácí šaty Tulipány

Domácí šaty Tulipány

Domácí šaty Tulipány se svěžím vzorem, který připomíná akvarelové malby. Pohodlný a příjemný střih, bez rukávů, s širokými ramínky, nabíráním a 2 našitými kapsami. Žerzej z čisté 100% bavlny. (euronova-shop.cz)

Obraz - Čtyři tulipány

Obraz - Čtyři tulipány

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Motivem obrazu jsou čtyři tulipány na žluto-hnědém pozadí.Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Obraz - Tulipány 75x75cm

Obraz - Tulipány 75x75cm

75 cm x 75 cm STANDARD Ručně malované obrazy na plátně. Motivem tohoto obrazu jsou červené květiny na šedém pozadí. Moderní ručně malované obrazy jsou krásný interierový doplněk do každého prostoru. Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Obraz - Hrst tulipánů

Obraz - Hrst tulipánů

Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována hrst červených tulipánů na žlutém pozadí. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Obraz - Bílé Tulipány

Obraz - Bílé Tulipány

100 cm x 100 cm STANDARD Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Motivem tohoto obrazu jsou vílé květy na červeném pozadí. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. (nabytek-forliving.cz)

Tištěný obraz - Tulipány

Tištěný obraz - Tulipány

30 cm x 45 cm Vysoce kvalitní tisk fotografii obrazů pigmentovými barvami na plátně. Motivem tohoto obrazu je klidná krajina. Plátno je vypnuto na dřevěný blind rám s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci plátna. Tištěné obrazy jsou vyráběny v 3D provedení tzn. boční stěny jsou zcela pokryty tištěným plátnem. Pigmentové barvy zaručují věrnost a stálost barev. Obraz je dodáván včetně háčků, připraven ihned k zavěšení. (nabytek-forliving.cz)

Kosmetická taška - Tulipány

Kosmetická taška - Tulipány

Naše originální kosmetická taštička je nepsanou nutností každé ženy, Udělá pořádek ve Vašich líčidlech a krásně se vejde do kabelky. (dedoles.cz)

Obraz - Život Tulipánu

Obraz - Život Tulipánu

Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně, vypnutý v dřevěném rámu. Obraz s motivem červených tulipánu v modrým a hnědým prostředí. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Vícedílné obrazy - Tulipány

Vícedílné obrazy - Tulipány

4 x 30 x 80 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně. Každý díl setu je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu. Na tomto obrazovém setu jsou namalovány květy červených tulipánů na žluto-červeném pozadí. Obrazový set se skládá ze čtyř samostatných obrazů, které na sebe navazují. (nabytek-forliving.cz)

Obraz - Osamělý tulipán

Obraz - Osamělý tulipán

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Hlavním motivem je kytice tulipánů s dvěma květy na zlatém podkladě. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Obraz - Bílý tulipán

Obraz - Bílý tulipán

120 cm x 60 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze jsou moderním způsobem namalované dva květy bílých tulipánů. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. (nabytek-forliving.cz)

Obraz - Tulipány bílé

Obraz - Tulipány bílé

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu s motivem bílých tulipánů na černém pozadí.Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Obraz - Červené tulipány

Obraz - Červené tulipány

100 cm x 100 cm STANDARD Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně, vypnutý na dřevěném vypínacím blind rámu. Motivem je kytice červených tulipánů, namalovaná moderním způsobem.Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. (nabytek-forliving.cz)

Obraz - Změti tulipánů

Obraz - Změti tulipánů

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma změti barevných tulipánů ve tvarech. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Vícedílné obrazy - Tulipány

Vícedílné obrazy - Tulipány

2 x 40 cm x 80 cm Čtyřdílný ručně malovaný obraz s motivem květů Tulipánů v krásných svěžích tónech. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky. (nabytek-forliving.cz)

Tištěný obraz - Tulipány

Tištěný obraz - Tulipány

40 cm × 40 cm Vysoce kvalitní tisk fotografii obrazů pigmentovými barvami na plátně. Motivem tohoto obrazu jsou růžové Tulipány na černém pozadí. Plátno je vypnuto na dřevěný blind rám s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci plátna. Tištěné obrazy jsou vyráběny v 3D provedení tzn. boční stěny jsou zcela pokryty tištěným plátnem. Pigmentové barvy zaručují věrnost a stálost barev. Obraz je dodáván včetně háčků, připraven ihned k zavěšení. (nabytek-forliving.cz)

Tulipán En Antarctica

Tulipán En Antarctica

Holandský tulipán bílé barvy, nejvyšší kvality třídy A1 a délky 37cm, květ velikosti od 35 gr.Tulipány jsou vytrvalé cibulovité rostliny, s obrovskou škálou barev. Neobvyklé papouškovité tulipány jsou hustě plnokvěté (kvetinyexpres.cz)

Tulipán a srdce

Tulipán a srdce

Tulipány jsou vytrvalé cibulovité rostliny, s obrovskou škálou barev. Neobvyklé papouškovité tulipány jsou hustě plnokvěté a mají kadeřavé okvětní lístky.Pralinky Leonidas pouze Praha ostatní města adekvátní náhrada.17 kusů tulipánů (květ (kvetinyexpres.cz)

Smuteční věnec Tulipán

Smuteční věnec Tulipán

Smuteční věnec TulipánTulipán 21x, zeleň,  chvojová podložka 40cm průměr. Pokud si přejete mít stuhu s vlastním textem, zaškrtněte volbu "Stuha s vlastním textem" níže v doplňcích a zadejte tento text do (kvetinyexpres.cz)

Obraz - Červený tulipán

Obraz - Červený tulipán

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu s motivem červeného tulipánu na zeleném pozadí.Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Obraz - Pestré tulipány

Obraz - Pestré tulipány

60 cm x 120 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze jsou čtyři tulipány různých pestrých barev. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Vícedílné obrazy - Tulipány

Vícedílné obrazy - Tulipány

2x 50x30, 70x30 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set s motivem tulipánů v tmavočervených tónech. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky. (nabytek-forliving.cz)

Obrazový set - Tulipány

Obrazový set - Tulipány

3 x 70 cm x 40 cm Ručně malovaný obrazový set na plátně. Na obrazovém setu jsou namalovány žluté tulipány na světlém pozadí. Obrazový set se skládá ze tří stejně velkých obrazů.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Obraz - Žluté tulipány

Obraz - Žluté tulipány

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Obraz s motivem žlutých tulipánů. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Vícedílné obrazy - Tulipány

Vícedílné obrazy - Tulipány

2x 40 cm × 40 cm Ručně malované obrazy s motivem žlutých tulipánů. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky. (nabytek-forliving.cz)

Květináč ker. tulipán 14x12cm

Obrazový set - Fialové tulipány

Obrazový set - Fialové tulipány

2 x 50 x 75 cm Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu s motivem fialových tulipánu na světlejším pozadí. Dílo je rozděleno do dvou samostatných obrazů, kdy každý má rozměr 50 x 75 cm . Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Vícedílné obrazy - Svítící tulipány

Vícedílné obrazy - Svítící tulipány

2 x 40 x 50cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set s motivem výrazně barevných tulipánů. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky. (nabytek-forliving.cz)

Vykrajovátko tulipán

Vykrajovátko tulipán

Vykrajovátko tulipán české vykrajovátko ve tvaru malého tulipánu můžeme použít při pečení velikonočních perníčků a lineckého cukroví. Rozměry výška 3,2 cm šířka 3,6 cm     Recept pro inspiraci: Pískové cukroví Suroviny: 250 g hladké mouky, 250 g solamylu, 250 g cukru, 250 g másla, 2 celá vejce, 1 prášek do pečiva, z 1 citronu šťáva a kůra Postup: Vypracujeme těsto, zabalíme do utěrky a dáme přes noc do lednice. Vykrajujeme různé tvary, pečeme do růžova. Plníme čímkoliv: džem, nutella, ořechová náplň... (hospodynkam.cz)

Obraz - Tulipány

Obraz - Tulipány

40 cm x 40 cm STANDARD Ručně malovaný obraz olejovými barvami na malířském plátně, vypnutý na dřevěném blind rámu. Na obraze jsou namalované červenooranžové tulipány na zeleném pozadí. Dekorativní obrazy jsou vhodné do interierů. Obrazy lze zarámovat barevnou lištou nebo ozdobným rámem. Více v sekci Rámy a Rámování. (nabytek-forliving.cz)

Povlak na polštář Tulipány

Povlak na polštář Tulipány

Povlak na polštář Tulipány s krásným floreálním potiskem v olejomalebném stylu. Se zapínáním na kapsu. Z čisté 100% bavlny. Měří 50x80 cm. (euronova-shop.cz)

Nástěnná lampa Lamkur Tulipan

Nástěnná lampa Lamkur Tulipan

Rustikálního retro styl a moderní linie se navzájem skvěle doplňují. Zvlášť když dopřejete interiéru jeden nebo dva akcenty v podobě svítidla, které jakoby vypadlo ze staršího filmu. Tak se nebojte experimentovat a dejte šanci neotřelým kouskům. (bonami.cz)

Obraz - Tulipán na poušti

Obraz - Tulipán na poušti

Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně, vypnutý v dřevěném rámu. Obraz s motivem červeného tulipánu na zlaté poušti. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Obrazový set - Bílé tulipány

Obrazový set - Bílé tulipány

2x 40x40cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Uklidňující ladění bílých květů tulipánů v tmavě zelené trávě. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky. (nabytek-forliving.cz)

Obrazový set - Žluté Tulipány

Obrazový set - Žluté Tulipány

2 x 70 cm x 40 cm Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami na plátně. Jednotlivé díly obrazového setu jsou vypnuty na dřevěných vypínacích blind rámech s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci plátna. Motivem tohoto obrazového setu jsou květy žlutých Tulipánů. Obrazový set se skládá ze dvou samostatných obrazů, které na sebe navazují. (nabytek-forliving.cz)

Tištěný obraz - Louka Tulipánů

Tištěný obraz - Louka Tulipánů

30 cm x 45 cm Vysoce kvalitní tisk fotografii obrazů pigmentovými barvami na plátně. Motivem tohoto obrazu jsou růžové Tulipány. Plátno je vypnuto na dřevěný blind rám s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci plátna. Tištěné obrazy jsou vyráběny v 3D provedení tzn. boční stěny jsou zcela pokryty tištěným plátnem. Pigmentové barvy zaručují věrnost a stálost barev. Obraz je dodáván včetně háčků, připraven ihned k zavěšení. (nabytek-forliving.cz)

Obraz - Tulipány v trávě

Obraz - Tulipány v trávě

30 cm x 60 cm Ručně malovaný dekorativní obraz olejovými barvami na malířském plátně, vypnutý na dřevěném rámu. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. (nabytek-forliving.cz)

Obraz - Tři rozkvetlé tulipány

Obraz - Tři rozkvetlé tulipány

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Hlavním motivem jsou tři rozkvetlé tulipány v červene, modré a narůžovělé barvě. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Samolepka Tulipány 001 - 93x120cm

Samolepka Tulipány 001 - 93x120cm

Samolepka Tulipány 001 ve velikosti 93x120. (velkesamolepky.cz)

Povlak na polštář Tulipány

Povlak na polštář Tulipány

Motiv tulipánů na polštáři vnese jarní atmosféru do vašeho interiéru. Lze prát na 30 °C. Materiál: 100 % polyester. Rozměry: 40 x 40 cm. (velkykosik.cz)

Bílé tulipány a třezalka

Bílé tulipány a třezalka

Romantická kytice bílých tulipánů s třezalkou Představujeme Vám úplnou novinku v nabídce květin: ručně vázané tulipánové pugéty. Fialové tulipány jsou krásným dárkem pro něžnou ženu či dívku. Tulipány jsou opět v módě. Jsou nádherné, decentní, a hodí se jako dárek nebo jako originální (frutiko.cz)

Obraz - Tulipán na stěně

Obraz - Tulipán na stěně

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Hlavním motivem je kytice tulipánu na zlaté stěně. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Obrazový set - Červený tulipán

Obrazový set - Červený tulipán

2 x 60 x 60 cm Ručně malovaný obrazový set na malířském plátně napnutý na blind tyčkách. Na tomto obraze je namalován červený tulipán na žlutozeleném pozadí. Obraz je rozdělen do dvou samostatných obrazů. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Obraz - Tulipán ve snu

Obraz - Tulipán ve snu

100 cm x 100 cm STANDARD Motiv tulipánu, který je provedený v odstínech černé a bílé barvy působí klidným dojmem a je vhodný do prostor určených pro relaxaci. Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně, vypnutý na dřevěném blind rámu. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování.Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení. (nabytek-forliving.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít