Apple watch krokomer

Našli jsme pro tebe Apple watch krokomer. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Apple watch krokomer

Apple Apple Watch magnetický nabíjecí dok

Apple Apple Watch magnetický nabíjecí dok

Apple Apple Watch magnetický nabíjecí dok.Uživatelskou příručku k hodinkám Apple Watch najdete ZDE. (hodinky.cz)

FORCELL Ochranné tvrdené (temperované) sklo Apple Watch 5 / Watch 4…

FORCELL Ochranné tvrdené (temperované) sklo Apple Watch 5 / Watch 4 40mm

Tvrdené ochranné sklo Apple Watch 5 / Watch 4 40mmTvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre displej Vašich hodiniek Apple Watch 5 / Watch 4 40mm. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Vaše hodinky pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.    - tvrdené sklo chráni displej hodiniek pred rozbitím a iným poškodením- sklo sa nepoškriabe od kľúčov a iných predmetov- sklo nemá žiadny vplyv na odozvu pri dotyku- jednoduchá inštalácia bez bublín- tvrdené sklo je 100% priehľadné- jednoduchá in… (vsechnonamobil.cz)

Apple watch magnetic charging dock

Apple watch magnetic charging dock

Magnetickým nabíjecím dokem pro Apple Watch můžete své hodinky nabíjet ve vodorovné poloze s rozepnutým řemínkem nebo v poloze na boku, kdy se hodinky automaticky přepnou do nočního režimu a fungují jako budík. (fonetip.cz)

Nabíjecí dokovací stanice Apple Watch - magnetická

Nabíjecí dokovací stanice Apple Watch - magnetická

Nabíjecí dokovací stanice Apple Watch - magnetická (euronics.cz)

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 1m bílý

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 1m bílý

Magnetický nabíjecí kabel pro Apple Watch, 1 m, bílá Život s chytrými hodinkami Apple Watch je prostě o něco snazší i pohodlnější. S tímto nabíjecím kabelem Apple zase může být jednodušší nabíjení vašich hodinek. Jedná se totiž o speciální magnetický kabel, který využívá unikátní technologii MagSafe a také moderní princip indukčního nabíjení. Stačí tak jeho konektor přiložit k zadní straně hodinek a zbytek práce nechat na magnetech – jejich prostřednictvím se kabel přichytí k hodinkám a zařízení se začne automaticky nabíjet. Celé nabíjecí zařízení je navíc zkonstruováno jako neprodyšně uzavřený systém bez jakýchkoliv obnažených kontaktů, a tak je jeho použití stoprocentně bezpečné. Kabel má na délku 1 m a lze jej využít se zařízeními Apple Watch Series 5, Series 4, Series 3, Series 2 i… (euronics.cz)

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 0,3m bílý

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 0,3m bílý

Magnetický nabíjecí kabel pro Apple Watch, 0,3 m, bílá Život s chytrými hodinkami Apple Watch je prostě o něco snazší i pohodlnější. S nabíjecím kabelem Apple MX2G2ZM/A zase může být jednodušší nabíjení vašich hodinek. Jedná se totiž o speciální magnetický kabel, který využívá unikátní technologii MagSafe a také moderní princip indukčního nabíjení. Stačí tak jeho konektor přiložit k zadní straně hodinek a zbytek práce nechat na magnetech – jejich prostřednictvím se kabel přichytí k hodinkám a zařízení se začne automaticky nabíjet. Celé nabíjecí zařízení je navíc zkonstruováno jako neprodyšně uzavřený systém bez jakýchkoliv obnažených kontaktů, a tak je jeho použití stoprocentně bezpečné. Kabel má na délku 0,3 m a lze jej využít se zařízeními Apple Watch Series 5, Series 4, Series 3,… (euronics.cz)

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 2m bílý

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 2m bílý

Magnetický nabíjecí kabel pro Apple Watch, 2 m, bílá Život s chytrými hodinkami Apple Watch je prostě o něco snazší i pohodlnější. S tímto nabíjecím kabelem Apple zase může být jednodušší nabíjení vašich hodinek. Jedná se totiž o speciální magnetický kabel, který využívá unikátní technologii MagSafe a také moderní princip indukčního nabíjení. Stačí tak jeho konektor přiložit k zadní straně hodinek a zbytek práce nechat na magnetech – jejich prostřednictvím se kabel přichytí k hodinkám a zařízení se začne automaticky nabíjet. Celé nabíjecí zařízení je navíc zkonstruováno jako neprodyšně uzavřený systém bez jakýchkoliv obnažených kontaktů, a tak je jeho použití stoprocentně bezpečné. Kabel má na délku 2 m a lze jej využít se zařízeními Apple Watch Series 5, Series 4, Series 3, Series 2 i… (euronics.cz)

Apple doplňky Spigen S350 noční stojánek Apple Watch černý

Apple doplňky Spigen S350 noční stojánek Apple Watch černý

Apple doplňky Spigen S350 noční stojánek Apple Watch černý. (hodinky.cz)

Řemínek Apple Watch 40mm černý provlékací sportovní

Řemínek Apple Watch 40mm černý provlékací sportovní

Řemínek Apple Watch 40mm černý provlékací sportovní (euronics.cz)

Řemínek Apple Watch 40mm zlatý milánský tah

Řemínek Apple Watch 40mm zlatý milánský tah

Řemínek Apple Watch 40mm zlatý milánský tah (euronics.cz)

Řemínek Apple Watch 44mm zlatý milánský tah

Řemínek Apple Watch 44mm zlatý milánský tah

Řemínek Apple Watch 44mm zlatý milánský tah (euronics.cz)

Nabíjecí dokovací stanice Apple Watch - magnetická (MU9F2ZM/A)

Nabíjecí dokovací stanice Apple Watch - magnetická (MU9F2ZM/A)

Magnetickým nabíjecím dokem pro Apple Watch můžeš své hodinky nabíjet ve vodorovné poloze s rozepnutým řemínkem nebo v poloze na boku. Při nabíjení se hodinky automaticky přepnou do režimu nočního stolku, takže je můžeš používat jako budík. Magnetický nabíjecí dok pro Apple Watch používá stejný indukční nabíjecí konektor, jaký je k Apple Watch přibalený. Dají se jím nabíjet všechny modely a velikosti Apple Watch. Do zásuvky ho připojíš Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Apple Watch 42mm Stříbrný Link Bracelet (MUHL2ZM/A)

Apple Watch 42mm Stříbrný Link Bracelet (MUHL2ZM/A)

Řemínek - z materiálu: kov, pro zápěstí do 205 mm, kompatibilní s řadami: Apple Watch Series 5 42 mm Článkový tah, vyrobený ze stejné slitiny nerezové oceli 316L jako pouzdro, se skládá z více než 100 dílků. Proces obrábění oceli je tak přesný, že vyřezání článků pro jediný náramek trvá skoro devět hodin. Elegantní skládací zapínání pěkně zapadá do náramku. A několik článků má knoflík na snadné odepnutí, takže když chceš přidat nebo odebrat článek, nepotřebuješ žádné speciální nástroje.  Velikosti řemínků38mm: Řemínek na zápěstí s obvodem 135–195 mm42mm: Řemínek na zápěstí s obvodem 140–205 mm Technické specifikaceMateriál: nerezová ocel KompatibilitaŘemínek se dá zkombinovat s jakýmkoli pouzdrem Apple Watch Series 3 stejné velikosti. Pasuje… (alza.cz)

Apple Watch 44mm Hnědobéžový sportovní řemínek (MWU22ZM/A)

Apple Watch 44mm Hnědobéžový sportovní řemínek (MWU22ZM/A)

Řemínek - z materiálu: nylon, pro zápěstí do 220 mm, kompatibilní s řadami: Apple Watch Series 4 44mm a Apple Watch Series 5 44 mm Měkký, prodyšný a lehký provlékací sportovní řemínek Nike je navržený pro tréninkové aktivity. Prodává se v barvách sladěných s novou řadou běžeckých bot Nike. Je vyrobený z nylonové tkaniny s reflexními vlákny, která odrážejí dopadající světlo. Takže jsi dobře vidět. Má provlékací zapínání, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná vlákna jemně přiléhají k pokožce a odvádí vlhkost. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikosti řemínků pro Apple Watch 44mmExtra velký: řemínek na zápěstí s obvodem 170–245 mmStandardní: řemínek na zápěstí s obvodem 145–220 mm  Technické specifikaceMateriál: řemínek z… (alza.cz)

Apple Watch 40mm Černošedý sportovní řemínek (MWTQ2ZM/A)

Apple Watch 40mm Černošedý sportovní řemínek (MWTQ2ZM/A)

Řemínek - z materiálu: nylon, pro zápěstí do 200 mm, kompatibilní s řadami: Apple Watch Series 4 40mm a Apple Watch Series 5 40 mm Měkký, prodyšný a lehký provlékací sportovní řemínek Nike je navržený pro tréninkové aktivity. Prodává se v barvách sladěných s novou řadou běžeckých bot Nike. Je vyrobený z nylonové tkaniny s reflexními vlákny, která odrážejí dopadající světlo. Takže jsi dobře vidět. Má provlékací zapínání, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná vlákna jemně přiléhají k pokožce a odvádí vlhkost. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikosti řemínků pro Apple Watch 40mmStandardní: řemínek na zápěstí s obvodem 130–200 mm  Technické specifikaceMateriál: řemínek z tkaného nylonu KompatibilitaŘemínek se dá… (alza.cz)

Apple Watch 40mm Hnědobéžový sportovní řemínek (MWTU2ZM/A)

Apple Watch 40mm Hnědobéžový sportovní řemínek (MWTU2ZM/A)

Řemínek - z materiálu: nylon, pro zápěstí do 200 mm, kompatibilní s řadami: Apple Watch Series 5 40 mm Měkký, prodyšný a lehký provlékací sportovní řemínek Nike je navržený pro tréninkové aktivity. Prodává se v barvách sladěných s novou řadou běžeckých bot Nike. Je vyrobený z nylonové tkaniny s reflexními vlákny, která odrážejí dopadající světlo. Takže jsi dobře vidět. Má provlékací zapínání, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná vlákna jemně přiléhají k pokožce a odvádí vlhkost. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikosti řemínků pro Apple Watch 40mmStandardní: řemínek na zápěstí s obvodem 130–200 mm  Technické specifikaceMateriál: řemínek z tkaného nylonu KompatibilitaŘemínek se dá zkombinovat s jakýmkoli… (alza.cz)

Apple Watch 44mm Khaki sportovní řemínek (MWU12ZM/A)

Apple Watch 44mm Khaki sportovní řemínek (MWU12ZM/A)

Řemínek - z materiálu: nylon, pro zápěstí do 220 mm, kompatibilní s řadami: Apple Watch Series 5 44 mm Měkký, prodyšný a lehký provlékací sportovní řemínek Nike je navržený pro tréninkové aktivity. Prodává se v barvách sladěných s novou řadou běžeckých bot Nike. Je vyrobený z nylonové tkaniny s reflexními vlákny, která odrážejí dopadající světlo. Takže jsi dobře vidět. Má provlékací zapínání, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná vlákna jemně přiléhají k pokožce a odvádí vlhkost. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikosti řemínků pro Apple Watch 44mmExtra velký: řemínek na zápěstí s obvodem 170–245 mmStandardní: řemínek na zápěstí s obvodem 145–220 mm  Technické specifikaceMateriál: řemínek z tkaného nylonu … (alza.cz)

Apple Watch 40mm Khaki sportovní řemínek (MWTT2ZM/A)

Apple Watch 40mm Khaki sportovní řemínek (MWTT2ZM/A)

Řemínek - z materiálu: nylon, pro zápěstí do 200 mm, kompatibilní s řadami: Apple Watch Series 4 40mm a Apple Watch Series 5 40 mm Měkký, prodyšný a lehký provlékací sportovní řemínek Nike je navržený pro tréninkové aktivity. Prodává se v barvách sladěných s novou řadou běžeckých bot Nike. Je vyrobený z nylonové tkaniny s reflexními vlákny, která odrážejí dopadající světlo. Takže jsi dobře vidět. Má provlékací zapínání, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná vlákna jemně přiléhají k pokožce a odvádí vlhkost. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikosti řemínků pro Apple Watch 40mmStandardní: řemínek na zápěstí s obvodem 130–200 mm  Technické specifikaceMateriál: řemínek z tkaného nylonu KompatibilitaŘemínek se dá… (alza.cz)

Hoco bezdrátová nabíječka pro Apple Watch bílá

Hoco bezdrátová nabíječka pro Apple Watch bílá

Podporuje nabíjení do WatchOS 5. Minimalistická bezdrátová nabíječka od společnosti Hoco napájená USB kabelem pro Apple Watch. (mall.cz)

Apple Watch Magnetický nabíjecí kabel (0.3m) (MX2G2ZM/A)

Apple Watch Magnetický nabíjecí kabel (0.3m) (MX2G2ZM/A)

Napájecí kabel Nabíjení Apple Watch je krásně jednoduché. Stačí přiložit konektor k zadní straně hodinek a magnetyse postarají o to, aby se automaticky přichytil. Je to neprodyšně uzavřený systém bez jakýchkoliobnažených kontaktů. Navíc je velmi pohodlný pro uživatele, protože nevyžaduje přesné zarovnání. KompatibilitaModely Apple WatchApple Watch Series 5Apple Watch Series 4Apple Watch Series 3Apple Watch Series 2Apple Watch Series 1Apple Watch 1. generaceModely MacuMMacBook Air (13palcový, začátek roku 2015 až rok 2017)MacBook Air (11palcový, začátek roku 2015)MacBook Pro (Retina, 13palcový, konec roku 2012 až rok 2015)MacBook Pro (Retina, 15palcový, polovina roku 2012 až rok 2015)iMac (Retina 4K, 21,5palcový, 2019)iMac (Retina 4K, 21,5palcový, 2017)iMac (Retina 4K,… (alza.cz)

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 1m bílý (MU9G2ZM/A)

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 1m bílý (MU9G2ZM/A)

nabíjecí kabel pro Apple Watch • konektor USB-C • délka 1 m • indukční nabíjení • připojení pomocí magnetu Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 1m bílý (MX2E2ZM/A)

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 1m bílý (MX2E2ZM/A)

nabíjecí kabel • určeno pro zařízení Apple Watch • délka 1 m • technologie MagSafe s indukčním nabíjením • magnetické přichycení konektoru Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 0,3m bílý (MX2G2ZM/A)

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 0,3m bílý (MX2G2ZM/A)

nabíjecí kabel • určeno pro zařízení Apple Watch • délka 0,3 m • technologie MagSafe s indukčním nabíjením • magnetické přichycení konektoru Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 2m bílý (MX2F2ZM/A)

Nabíjecí kabel Apple magnetický pro Apple Watch, 2m bílý (MX2F2ZM/A)

nabíjecí kabel • určeno pro zařízení Apple Watch • délka 2 m • technologie MagSafe s indukčním nabíjením • magnetické přichycení konektoru Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Apple doplňky UNIQ Dome nabíjecí stojánek pro Apple Watch černý

Apple doplňky UNIQ Dome nabíjecí stojánek pro Apple Watch černý

Apple doplňky UNIQ Dome nabíjecí stojánek pro Apple Watch černý. (hodinky.cz)

Nabíjecí stojánek pro Apple Watch Native Union Anchor

Nabíjecí stojánek pro Apple Watch Native Union Anchor

Elegantní nabíjecí dock pro vaše hodinky Apple Watch. Má protiskluzovou spodní část, která zaručí ukotvení na povrchu. O značce: Zrozena ze společné lásky k designu a dobře provedeným produktům. John Brunner a Igor Duc, stojící za značkou Native Union, se rozhodli jít proti masové výrobě obalů a dalšího příslušenství z plastu. Ve svých výrobcích se snaží kombinovat nečekané materiály nejlepší kvality (jako je třeba dřevo či mramor) spolu s funkčními a promyšlenými detaily. (bonami.cz)

Apple Watch 44mm Tmavě fuchsiový sportovní řemínek (MWU02ZM/A)

Apple Watch 44mm Tmavě fuchsiový sportovní řemínek (MWU02ZM/A)

Řemínek - z materiálu: nylon, pro zápěstí do 220 mm Měkký, prodyšný a lehký provlékací sportovní řemínek Nike je navržený pro tréninkové aktivity. Prodává se v barvách sladěných s novou řadou běžeckých bot Nike. Je vyrobený z nylonové tkaniny s reflexními vlákny, která odrážejí dopadající světlo. Takže jsi dobře vidět. Má provlékací zapínání, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná vlákna jemně přiléhají k pokožce a odvádí vlhkost. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikosti řemínků pro Apple Watch 44mmExtra velký: řemínek na zápěstí s obvodem 170–245 mmStandardní: řemínek na zápěstí s obvodem 145–220 mm  Technické specifikaceMateriál: řemínek z tkaného nylonu KompatibilitaŘemínek se dá zkombinovat s jakýmkoli… (alza.cz)

Apple Watch 44mm Půlnočně modrý sportovní řemínek (MX3Q2ZM/A)

Apple Watch 44mm Půlnočně modrý sportovní řemínek (MX3Q2ZM/A)

Řemínek - z materiálu: nylon, pro zápěstí do 220 mm Měkký, prodyšný a lehký provlékací sportovní řemínek Nike je navržený pro tréninkové aktivity. Prodává se v barvách sladěných s novou řadou běžeckých bot Nike. Je vyrobený z nylonové tkaniny s reflexními vlákny, která odrážejí dopadající světlo. Takže jsi dobře vidět. Má provlékací zapínání, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná vlákna jemně přiléhají k pokožce a odvádí vlhkost. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Velikosti řemínků pro Apple Watch 44mmExtra velký: řemínek na zápěstí s obvodem 170–245 mmStandardní: řemínek na zápěstí s obvodem 145–220 mm  Technické specifikaceMateriál: řemínek z tkaného nylonu KompatibilitaŘemínek se dá zkombinovat s jakýmkoli… (alza.cz)

Řemínek Apple Watch 40mm zlatý milánský tah (MTU42ZM/A)

Řemínek Apple Watch 40mm zlatý milánský tah (MTU42ZM/A)

Moderní interpretace designu vyvinutého v Miláně koncem 19. století. Hladké pletivo z nerezové oceli, tkané na speciálních italských strojích, se ti ladně ovine kolem zápěstí. A protože je milánský tah plně magnetický, můžeš si ho libovolně nastavit a vždycky ti dokonale padne. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Řemínek Apple Watch 40mm černý provlékací sportovní (MTLT2ZM/A)

Řemínek Apple Watch 40mm černý provlékací sportovní (MTLT2ZM/A)

Měkký, prodyšný a lehký sportovní řemínek s provlékacím zapínáním, které si rychle a snadno nastavíš. Hustě tkaná oka na vnitřní straně dvouvrstvé nylonové tkaniny jemně přiléhají k pokožce a nechávají ji dýchat. A vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Řemínek Apple Watch 44mm zlatý milánský tah (MTU72ZM/A)

Řemínek Apple Watch 44mm zlatý milánský tah (MTU72ZM/A)

Moderní interpretace designu vyvinutého v Miláně koncem 19. století. Hladké pletivo z nerezové oceli, tkané na speciálních italských strojích, se ti ladně ovine kolem zápěstí. A protože je milánský tah plně magnetický, můžeš si ho libovolně nastavit a vždycky ti dokonale padne. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb. (datart.cz)

Nabíjecí stojánek Spigen S350 pro Apple Watch černý

Nabíjecí stojánek Spigen S350 pro Apple Watch černý

Spigen S350 pro Apple Watch, černá Dobíjecí stojánek Spigen S350 pro Apple Watch je vyroben z TPU odolného vůči poškrábání,dobíjecí stojánek je vybaven inteligentními funkcemi. Spodním okraj drží hodinky na bocích pro perfektní stabilitu, která zabraňuje tomu, aby vaše hodinky ze stojánku spadly. Zabudovaný přesný výřez na nabíječku umožňuje snadné použití s vašimi Apple Watch 38 mm nebo 42 mm.Stojánek je designován tak, aby tvořil stabilní a zároveň pohodlný doplněk, který vám umožní snadné používání hodinek i ze stojánku. Hodinky lze ze stojánku snadno dobíjet pomocí bezdrátového nabíjení. Jedná se o velmi elegantní a funkční řešení, které jistě oceníte.Stojánek je vybaven protiskluzovou podložkou, která snadno přilne k jakémukoliv povrchu a zajistí tak stojánku dokonalou stabilitu. (euronics.cz)

Řemínek Apple Watch 40mm popelavě modrý provlékací sportovní

Řemínek Apple Watch 40mm popelavě modrý provlékací sportovní

Apple Watch 40 mm, popelavě modrá Apple Watch 40 mm Nike je lehký a prodyšný sportovní řemínek, který byl navržen speciálně pro sportovní a tréninkové aktivity. Vyroben je z nylonové tkaniny s reflexními vlákny, které se při dopadu světla třpytí. Řemínek je odolný, ale přitom měkký a jemně přiléhá k pokožce, kde odvádí vlhkost. Vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Díky provlékacímu zapínání ho snadno a rychle nastavíte na požadovanou délku. Se sportovním řemínkem v moderních barvách oživíte své zápěstí a dodáte nový vzhled vašemu Apple Watch. Pořídíte ho v barvách sladěných s novou řadou běžeckých bot Nike. (euronics.cz)

Řemínek Apple Watch 40mm hyperfialový provlékací sportovní Nike

Řemínek Apple Watch 40mm hyperfialový provlékací sportovní Nike

Apple Watch 40 mm, hyperfialová Apple Watch 40 mm Nike je lehký a prodyšný sportovní řemínek, který byl navržen speciálně pro sportovní a tréninkové aktivity. Vyroben je z nylonové tkaniny s reflexními vlákny, které se při dopadu světla třpytí. Řemínek je odolný, ale přitom měkký a jemně přiléhá k pokožce, kde odvádí vlhkost. Vysoce odolné příchytky na rubové straně pevně drží. Díky provlékacímu zapínání ho snadno a rychle nastavíte na požadovanou délku. Se sportovním řemínkem v moderních barvách oživíte své zápěstí a dodáte nový vzhled vašemu Apple Watch. Pořídíte ho v barvách sladěných s novou řadou běžeckých bot Nike. (euronics.cz)

Řemínek Apple Watch 42 mm sportovní - kamenně šedý

Řemínek Apple Watch 42 mm sportovní - kamenně šedý

Apple Watch 42 mm řemínek sportovní, kamenně šedý Sportovní pásek vhodný pro 42mm hodinky z vysoce funkčního fluoroelastomeru je odolný, pevný a krásně hladký. Ohebný materiál se vám elegantně ovine kolem zápěstí a příjemně sedí, inovativní kolíčkové zapínání je dokonale pohodlné a umožňuje vám dát do svých sportovních výkonů úplně všechno. S dobře padnoucím a utaženým řemínkem vám už hodinky Apple Watch nikdy v kritickou chvíli nespadnou.  A díky univerzálnímu designu v atraktivní kamenně šedé barvě ho navíc bez obtíží sladíte se svým oblíbeným dresem anebo casual outfitem. (euronics.cz)

Řemínek Apple Watch 40mm pískově růžový provlékací sportovní

Řemínek Apple Watch 40mm pískově růžový provlékací sportovní

Řemínek Apple Watch 40mm pískově růžový provlékací sportovní (euronics.cz)

Řemínek Apple Watch 44mm černý provlékací sportovní - velký

Řemínek Apple Watch 44mm černý provlékací sportovní - velký

Řemínek Apple Watch 44mm černý provlékací sportovní - velký (euronics.cz)

BStrap Apple Watch Nylon 38/40mm řemínek, Pink

BStrap Apple Watch Nylon 38/40mm řemínek, Pink

Řemínek na hodinky Apple Watch 1/2/3/4 – pevný nylonový materiál, rychlé a pohodlné zapínání na suchý zip, sportovní elegance, nastavitelná délka. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Milanese 42/44mm řemínek, Golden

BStrap Apple Watch Milanese 42/44mm řemínek, Golden

Řemínek na hodinky Apple Watch – s designem milánského tahu, elegantní doplněk, kvalitní pletená nerezová ocel, černý design. Odolný vůči roztržení, vodě i prachu. Praktické magnetické zapínání. Délka zapínání do 200mm. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Milanese 42/44mm řemínek, Champagne

BStrap Apple Watch Milanese 42/44mm řemínek, Champagne

Řemínek na hodinky Apple Watch – s designem milánského tahu, elegantní doplněk, kvalitní pletená nerezová ocel, černý design. Odolný vůči roztržení, vodě i prachu. Praktické magnetické zapínání. Délka zapínání do 200mm. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Milanese 42/44mm řemínek, Black

BStrap Apple Watch Milanese 42/44mm řemínek, Black

Řemínek na hodinky Apple Watch – s designem milánského tahu, elegantní doplněk, kvalitní pletená nerezová ocel, černý design. Odolný vůči roztržení, vodě i prachu. Praktické magnetické zapínání. Délka zapínání do 200mm. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Nylon 38/40mm řemínek, Black

BStrap Apple Watch Nylon 38/40mm řemínek, Black

Řemínek na hodinky Apple Watch 1/2/3/4 – pevný nylonový materiál, rychlé a pohodlné zapínání na suchý zip, sportovní elegance, nastavitelná délka. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Nylon 42/44mm řemínek, Pink

BStrap Apple Watch Nylon 42/44mm řemínek, Pink

Řemínky na Apple Watch Nylon – pevný materiál, sportovní elegance. Vyrobený z lehkého nylonového materiálu, pevnost a komfort nošení. Přizpůsobivé zapínání na suchý zip. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Milanese 38/40mm řemínek, Golden

BStrap Apple Watch Milanese 38/40mm řemínek, Golden

Řemínek na Apple Watch – elegantní doplněk, kvalitní pletená nerezová ocel, přitažlivý design. Praktické magnetické zapínání. Odolný vůči roztržení, vodě i prachu. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Nylon 42/44mm řemínek, Silver

BStrap Apple Watch Nylon 42/44mm řemínek, Silver

Řemínky na Apple Watch Nylon – pevný materiál, sportovní elegance. Vyrobený z lehkého nylonového materiálu, pevnost a komfort nošení. Přizpůsobivé zapínání na suchý zip. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Milanese 42/44mm řemínek, Gold

BStrap Apple Watch Milanese 42/44mm řemínek, Gold

Řemínek na hodinky Apple Watch – s designem milánského tahu, elegantní doplněk, kvalitní pletená nerezová ocel, černý design. Odolný vůči roztržení, vodě i prachu. Praktické magnetické zapínání. Délka zapínání do 200mm. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Milanese 38/40mm řemínek, Silver

BStrap Apple Watch Milanese 38/40mm řemínek, Silver

Řemínek na Apple Watch – elegantní doplněk, kvalitní pletená nerezová ocel, přitažlivý design. Praktické magnetické zapínání. Odolný vůči roztržení, vodě i prachu. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Milanese 38/40mm řemínek, Black

BStrap Apple Watch Milanese 38/40mm řemínek, Black

Řemínek na Apple Watch – elegantní doplněk, kvalitní pletená nerezová ocel, přitažlivý design. Praktické magnetické zapínání. Odolný vůči roztržení, vodě i prachu. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Milanese 38/40mm řemínek, Gold

BStrap Apple Watch Milanese 38/40mm řemínek, Gold

Řemínek na Apple Watch – elegantní doplněk, kvalitní pletená nerezová ocel, přitažlivý design. Praktické magnetické zapínání. Odolný vůči roztržení, vodě i prachu. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Milanese 38/40mm řemínek, Champagne

BStrap Apple Watch Milanese 38/40mm řemínek, Champagne

Řemínek na Apple Watch – elegantní doplněk, kvalitní pletená nerezová ocel, přitažlivý design. Praktické magnetické zapínání. Odolný vůči roztržení, vodě i prachu. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Nylon 42/44mm řemínek, White

BStrap Apple Watch Nylon 42/44mm řemínek, White

Řemínky na Apple Watch Nylon – pevný materiál, sportovní elegance. Vyrobený z lehkého nylonového materiálu, pevnost a komfort nošení. Přizpůsobivé zapínání na suchý zip. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Nylon 42/44mm řemínek, Black

BStrap Apple Watch Nylon 42/44mm řemínek, Black

Řemínky na Apple Watch Nylon – pevný materiál, sportovní elegance. Vyrobený z lehkého nylonového materiálu, pevnost a komfort nošení. Přizpůsobivé zapínání na suchý zip. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Nylon 42/44mm řemínek, Slate

BStrap Apple Watch Nylon 42/44mm řemínek, Slate

Řemínky na Apple Watch Nylon – pevný materiál, sportovní elegance. Vyrobený z lehkého nylonového materiálu, pevnost a komfort nošení. Přizpůsobivé zapínání na suchý zip. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Nylon 42/44mm řemínek, Blue

BStrap Apple Watch Nylon 42/44mm řemínek, Blue

Řemínky na Apple Watch Nylon – pevný materiál, sportovní elegance. Vyrobený z lehkého nylonového materiálu, pevnost a komfort nošení. Přizpůsobivé zapínání na suchý zip. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Nylon 38/40mm řemínek, Purple

BStrap Apple Watch Nylon 38/40mm řemínek, Purple

Řemínek na hodinky Apple Watch 1/2/3/4 – pevný nylonový materiál, rychlé a pohodlné zapínání na suchý zip, sportovní elegance, nastavitelná délka. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Nylon 38/40mm řemínek, Green

BStrap Apple Watch Nylon 38/40mm řemínek, Green

Řemínek na hodinky Apple Watch 1/2/3/4 – pevný nylonový materiál, rychlé a pohodlné zapínání na suchý zip, sportovní elegance, nastavitelná délka. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Nylon 38/40mm řemínek, Blue

BStrap Apple Watch Nylon 38/40mm řemínek, Blue

Řemínek na hodinky Apple Watch 1/2/3/4 – pevný nylonový materiál, rychlé a pohodlné zapínání na suchý zip, sportovní elegance, nastavitelná délka. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Nylon 42/44mm řemínek, Green

BStrap Apple Watch Nylon 42/44mm řemínek, Green

Řemínky na Apple Watch Nylon – pevný materiál, sportovní elegance. Vyrobený z lehkého nylonového materiálu, pevnost a komfort nošení. Přizpůsobivé zapínání na suchý zip. (mall.cz)

BStrap Apple Watch Milanese 42/44mm řemínek, Silver

BStrap Apple Watch Milanese 42/44mm řemínek, Silver

Řemínek na hodinky Apple Watch – s designem milánského tahu, elegantní doplněk, kvalitní pletená nerezová ocel, černý design. Odolný vůči roztržení, vodě i prachu. Praktické magnetické zapínání. Délka zapínání do 200mm. (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít