Apple magic mouse, černá (mmmq3zm/a)

Produkt Apple magic mouse, černá (mmmq3zm/a) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Apple magic mouse, černá (mmmq3zm/a) upraviť a produkt hľadať znova.

Apple Magic Mouse, černá (MMMQ3ZM/A)

Apple Magic Mouse, černá (MMMQ3ZM/A)
Detail

Myš bezdrátová, laserová, symetrická, černá Bezdrátová myš Apple Magic Mouse v černém provedeníStylová bezdrátová myš Magic Mouse nejde své uplatnění u každého Apple počítače. Okouzlí vás svým jedinečným provedením nebo podporou Multi-Touch technologie, která vám přímo na těle myši dovolí používat gesta. Díky tomu je ovládání jednoduché a přirozené. Svým černým provedením je ideálním doplňkem pro novou generaci Apple Magic Keyboard nebo pro Magic Trackpad.Úsporná myš s dlouhou výdržíNapájení obstarává zabudovaná lithium-iontová baterie. Ta udrží Apple Magic Mouse naživu neuvěřitelně dlouho, a to až 1 měsíc při nepřetržitém užívání. Je-li akumulátor vybitý, připojte jej k Macu prostřednictvím přiloženého Lightning/USB-C kabelu. Stačí jen pár minut a Magic Mouse můžete opět bez problémů používat. Myš podporuje Multi-Touch ovládáníMyš Magic Mouse disponuje rozměrným dotykovým povrchem s podporou Multi-touch ovládání. To znamená, že vám umožní snadno... (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Mouse, černá (MMMQ3ZM/A) , Apple magic mouse, černá (mmmq3zm/a)

Apple Magic Mouse (MK2E3ZM/A)

Detail

Bezdrátová, dobíjecí myš s Multi-Touch povrchem, který umožňuje ovládání pomocí jednoduchých gest. Apple Magic Mouse (MK2E3ZM/A) pro Mac a iPad má optimalizovaný design kolejniček pro hladké přejíždění po stole bez jakéhokoliv zadrhávání. Myš vyniká snadným připojením přes Bluetooth a nabízí též extra vysokou výdrž – na jedno nabití zvládne fungovat déle než 1 měsíc. V balení naleznete i odpojitelný USB-C/Lightning kabel, který slouží k dobíjení myši. (mall.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Mouse (MK2E3ZM/A) , Apple magic mouse, bílá (mk2e3zm/a)

APPLE Magic Mouse 3

APPLE Magic Mouse 3
Detail

Magic Mouse 3 - SilverBezdrátová myš Apple Magic Mouse vás okouzlí čistým a elegantním designem. Multi-touch technologie vám umožní snadné ovládání myši pomocí intuitivních gest. Vylepšená spodní strana usnadňuje klouzání po stole. Myš je dobíjecí a automaticky se spáruje s počítačem Mac. Dodává se také s tkaným kabelem USB-C, který můžete k počítači Mac připojit pro nabíjení a párování myši.Minimalistický designApple Magic Mouse na první pohled zaujme svým čistým minimalistickým designem. Pomocí čistých linií a elegantních křivek vynikne její jedinečnost. OvládáníMyš disponuje dotykovým povrchem a podporou Multi-touch technologie, která vám umožní snadno posouvat dokumenty, procházet webovými stránkami či fotografiemi pomocí intuitivních gest. Navíc vylepšená spodní strana usnadňuje klouzání po stole. Dlouhá výdrž baterieIntegrovaná baterie vydrží neuvěřitelně dlouho. Po úplném nabití můžete používat myš přibližně měsíc bez potřeby nabíjení. Pokud se vám vybije, jednoduše připojíte myš pomocí USB-C kabelu s lightning konektorem k vašemu Mac počítači a snadno ji nabijete. SpecifikacePřipojeníProvedení bezdrátovéRozhraníBluetoothVlastnostiTechnologielaserováDalší parametryTyp nabíjeníakumulátorPodsvíceníneMaximální rozlišení1300 DPIVelikostkompaktní (cestovní)Tlačítko pro změnu DPINeTichá tlačítkaNeRozměry výrobkuŠířka výrobku5.7 cmVýška výrobku2.2 cmHloubka výrobku11.3 cmHmotnost výrobku0.1 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako APPLE Magic Mouse 3 , Apple magic trackpad (mk2d3zm/a)

Apple Magic Mouse, bílá (MK2E3ZM/A)

Apple Magic Mouse, bílá (MK2E3ZM/A)
Detail

Myš bezdrátová, laserová, symetrická, bílá Rádi byste našli osobitou myš k vašemu PC? Díky Apple Magic Mouse, bílá se každodenní práce s PC mění v radost. Jde o bezdrátovou myš, nebude vám tak překážet kabel. Tělo myši má symetrický tvar, padne do ruky jak levákům, tak pravákům. Pohyb po stole sleduje velmi přesná laserová technologie. O napájení se stará kvalitní akumulátor, ten stačí dobíjet, baterie nejsou potřeba. Zajímavou vychytávkou je také malý touchpad nahrazující kolečko. Tento konkrétní model je předurčen spíše pro kancelářskou práci, ale PC hru s ním zvládnete taky. Základní parametry myši Apple Magic Mouse, bílá Bezdrátová myš k PC zajistí konec zašmodrchaných drátů u PC Laserová funkce zaštiťuje citlivost myši a její bezchybnou odezvu Výrocem udávaná výdrž baterie až 1 měsíců Myš Apple je souměrná a může ji tedy používat každý Ovládání a procházení obsahu vám usnadní dotyková ploška Kompatibilita myši Apple: MacOS a iPadOS K provozu potřebuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Mouse, bílá (MK2E3ZM/A) , Apple magic keyboard - cz (mk2a3cz/a)

Apple Magic Trackpad (MK2D3ZM/A)

Apple Magic Trackpad (MK2D3ZM/A)
Detail

Trackpad Bluetooth, Lightning port, Force Touch, technologie Multi-Touch Citlivý kontakt s funkcemi a obsahem nabízí velká skleněná plocha Apple Magic Trackpadu. Senzory pod povrchem reagují na jemné rozdíly přítlaku. Apple Magic Trackpad podporuje multidotyková gesta a je vybaven technologií Force Touch, která vám umožňuje dostat se k dodatečným funkcím mnoha aplikací a systémových nástrojů Macu stisknutím a následným přitlačením. Spárování s Macem proběhne automaticky, spojení je bezdrátové. Na jedno nabití vydrží Apple Magic Trackpad v provozu déle než měsíc. Klíčové vlastnosti Apple Magic TrackpaduCitlivý Apple Magic Trackpad s podporou multidotykových gestSenzory s reakcí na jemné rozdíly přítlakuTechnologie Force TouchAutomatické bezdrátové spojení s MacemVýdrž baterie větší než měsícOpletený USB-C Lightning kabel pro nabíjení (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Trackpad (MK2D3ZM/A) , Apple magic trackpad, černý (mmmp3zm/a)

APPLE Magic Trackpad 3 (2021)

APPLE Magic Trackpad 3 (2021)
Detail

Apple Magic Trackpad 3 (2021)Vlastnosti• Vysoce citlivý Apple Magic Trackpad • Technologie Force Touch umožňuje dostat se k dodatečným funkcím mnoha aplikací a systémových nástrojů počítače Mac stlačením a následným přitlačením • Podpora multidotykových gest • Dlouhá výdrž baterie • Bezdrátové spojení s počítačem Mac proběhne automaticky SpecifikacePřipojeníPřipojeníBezdrátováNapájeníUSBPoužití myšiUrčeníkancelářskáProvedeníTrackpadKompatibilitaKompatibilitaMacOS, iPadOSRozměryŠířka výrobku16 cmVýška výrobku1 cmHloubka výrobku11.4 cmHmotnost výrobku230 g (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako APPLE Magic Trackpad 3 (2021) , Apple magic keyboard s touch id a numerickou klávesnicí, černá - de (mmmr3mg/a)

APPLE Magic Keyboard - International English

APPLE Magic Keyboard - International English
Detail

Magic Keyboard - International EnglishBezdrátová klávesnice Apple Magic Keyboard spojuje elegantní design v bílém provedení s integrovanou dobíjecí baterií a zdokonalenými klávesami. Díky vylepšenému nůžkovému mechanismu pro větší stabilitu a optimalizovaný pohyb jednotlivých kláves, a také díky nižšímu profilu, se na klávesnici Magic Keyboard píše mimořádně pohodlně a přesně. Konektivita je řešena pomocí Bluetooth technologie a USB portu. S Mac počítačem se spáruje automaticky, takže se můžete hned pustit do práce. Zabudovaná baterie má dlouhou výdrž - na jedno nabití udrží klávesnici v chodu přibližně jeden měsíc.SpecifikaceKlíčové parametry produktu RozhraníUSB-CTyp použitíKlasickáProvedeníBezdrátovéBaterieTyp baterieintegrovanáRozměry výrobkuŠířka výrobku27.9 cmVýška výrobku1.1 cmHloubka výrobku11.5 cmHmotnost výrobku0.2 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako APPLE Magic Keyboard - International English , Apple magic keyboard ipad pro 12.9" 2021 černá - us english (mjqk3lb/a)

Apple Magic Trackpad, černý (MMMP3ZM/A)

Apple Magic Trackpad, černý (MMMP3ZM/A)
Detail

Trackpad Bluetooth, Lightning port, Force Touch, technologie Multi-Touch Trackpad Apple Magic Trackpad v černém provedeníElegantní Apple Magic Trackpad nejde své uplatnění u každého Apple počítače. Okouzlí vás svým jedinečným provedením nebo podporou Multi-Touch technologie, která vám přímo na těle podložky dovolí používat gesta. Díky tomu je ovládání jednoduché a přirozené. Svým černým provedením je ideálním doplňkem pro novou generaci Apple Magic Keyboard nebo pro Magic Mouse.Úsporný trackpad s dlouhou výdržíNapájení obstarává zabudovaná lithium-iontová baterie. Ta udrží Apple Magic Trackpad naživu neuvěřitelně dlouho, a to až 1 měsíc při nepřetržitém užívání. Je-li akumulátor vybitý, připojte jej k Macu prostřednictvím přiloženého Lightning/USB-C kabelu. Stačí jen pár minut a Apple Magic Trackpad můžete opět bez problémů používat. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Podporuje Multi-Touch... (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Trackpad, černý (MMMP3ZM/A) , Apple magic keyboard s touch id a numerickou klávesnicí, černá - en int (mmmr3z/a)

Apple Magic Keyboard - CZ (MK2A3CZ/A)

Apple Magic Keyboard - CZ (MK2A3CZ/A)
Detail

Klávesnice kancelářská, pro Mac, membránová, bezdrátová, nízkoprofilové klávesy, česká lokalizace kláves, Bluetooth a USB, bílá Pokud často píšete dlouhé texty, neobejdete se bez kvalitní klávesnice. Variabilita společně s lepší ergonomií je jednoznačná přednost. Hned na startu budete muset výběr omezovat podle určení. Apple Magic Keyboard - CZ je klávesnice kancelářská a pro mac. Klávesnice Apple je použitelná univerzálně, takže se uplatní na sepisování dokumentů, pro spisovatele i v situaci, kdy chcete jen základní levnou klávesnici. Klíčové přednosti klávesnice Apple Magic Keyboard - CZ Tvar klávesy Enter je Dvouřádkový úzký. Rozhraní Bluetooth a USB pro připojení třeba k počítači. (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard - CZ (MK2A3CZ/A) , Apple magic keyboard - en int. (mk2a3z/a)

Apple Magic Keyboard MQ052CZ/A, mq052cz/a

Apple Magic Keyboard MQ052CZ/A, mq052cz/a
Detail

Apple Magic Keyboard s českým layoutem snoubí elegantní design a funkčnost. Číselná klávesnice se dokonale hodí pro práci s tabulkami a finančními aplikacemi. Šipky jsou v plné velikosti pro hraní her či projíždění různých kódů. Díky nůžkovému mechanismu máte pod každou klávesou větší stabilitu. Optimalizovaný pohyb kláves a nižší profil byl speciálně přizpůsoben ke psaní, které je mimořádně pohodlné a přesné. S iMacem se spáruje automaticky, takže se můžete rovnou dát do práce a nemusíte vůbec řešit žádné složité párování či jiné nastavování. Zabudovaná dobíjecí a recyklovatelná lithium-iontová baterie znamená konec pro tužkové nebo jakékoliv jiné alkalické baterie, které by jinak skončily na skládkách. Pro nabíjení jednoduše připojte přibalený Lightning/USB kabel k portu. Baterie má skvělou výdrž. Na jedno nabití, které trvá přibližně 2 hodiny a 15 minut, udrží klávesnici v provozu více než měsíc. Hlavní přednosti Stylová klávesnice určená pro vybrané počítače Apple Dosah až 9 metrů prostřednictvím Bluetooth Integrovaná baterie s výdrží až 1 měsíce Nový mechanismus kláves Mimořádně přesné a pohodlné psaní Kompaktní a lehká konstrukce Magic Keyboard s numerickým blokem Požadavky na systém iMac s rozhraním Bluetooth 4.0 a OS X 10.11 nebo novějším Obsah balení Numerická klávesnice Magic Keyboard CZ USB kabel s konektorem Lightning (patro.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard MQ052CZ/A, mq052cz/a , Magic 24" černá/modrá (16/magic č)

Apple Magic Keyboard - Czech - Black MXQT2CZ/A

Detail

Kvalitní doplňková klávesnice s trackpadem pro iPad Air (4. generace), iPad Pro 11 (3. generace), 11″ iPad Pro (2 generation) zajišťuje nejen pohodlné psaní, ale i ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Magic Keyboard – Czech MXQT2CZ/A se může pochlubit klávesami v plné velikosti, podsvícením a nastavitelným úhlem. K tabletu se připevňuje magneticky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard - Czech - Black MXQT2CZ/A , Magic 24" červená/černá (16/magic če)

Apple Magic Keyboard - Czech - White MJQJ3CZ/A

Detail

Kvalitní doplňková klávesnice s trackpadem pro Apple iPad Pro 11″ 3. generace a iPad Air 4. generace zajišťuje nejen pohodlné psaní, ale i ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Magic Keyboard for iPad Pro 11-inch (3rd generation) and iPad Air (4th generation) – Czech (MJQJ3CZ/A) se může pochlubit klávesami v plné velikosti, podsvícením a nastavitelným úhlem. K tabletu se připevňuje magneticky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard - Czech - White MJQJ3CZ/A , Apple magic keyboard s číselnou klávesnicí - sk (mq052sl/a)

Apple Magic Keyboard - Czech Black (MJQK3CZ/A)

Detail

Kvalitní doplňková klávesnice s trackpadem pro Apple iPad Pro 12,9″ (5. generace) zajišťuje nejen pohodlné psaní, ale i ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9‑inch (5th generation) – Czech (MJQK3CZ/A) se může pochlubit klávesami v plné velikosti, podsvícením a nastavitelným úhlem. K tabletu se připevňuje magneticky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard - Czech Black (MJQK3CZ/A) , Apple magic keyboard s číselnou klávesnicí - us (mq052lb/a)

Apple Magic Keyboard - Czech - White (MJQL3CZ/A)

Detail

Kvalitní doplňková klávesnice s trackpadem pro Apple iPad Pro 12,9″ (5. generace) zajišťuje nejen pohodlné psaní, ale i ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9‑inch (5th generation) – Czech (MJQL3CZ/A) se může pochlubit klávesami v plné velikosti, podsvícením a nastavitelným úhlem. K tabletu se připevňuje magneticky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard - Czech - White (MJQL3CZ/A) , Apple magic keyboard s číselnou klávesnicí - en int. (mq052z/a)

Apple Magic Keyboard - EN Int. (MK2A3Z/A)

Apple Magic Keyboard - EN Int. (MK2A3Z/A)
Detail

Klávesnice kancelářská, pro Mac, membránová, bezdrátová, nízkoprofilové klávesy, americká (mezinárodní) lokalizace kláves, Bluetooth a USB, bílá Pokud píšete delší texty, bude se vám hodit kvalitní klávesnice. Více místa a lepší ergonomie je jednoznačná výhoda. Hned na startu budete vybírat podle určení. Apple Magic Keyboard - EN Int. je klávesnice kancelářská a pro mac. Klávesnice Apple se nijak nevymezuje pro použití, takže je vhodná na administrativu, pro spisovatele i v situaci, kdy chcete jen základní levnou klávesnici. Podstatné znaky klávesnice Apple Magic Keyboard - EN Int. Tvar klávesy Enter je Dvouřádkový úzký. Rozhraní Bluetooth a USB ke spojení s dalším zařízením. (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard - EN Int. (MK2A3Z/A) , Apple magic keyboard ipad pro 11" 2020 - us (mxqt2lb/a)

APPLE Magic Keyboard for 11'' iPad Pro MXQT2SL/A

APPLE Magic Keyboard for 11'' iPad Pro MXQT2SL/A
Detail

Úplně nový Magic Keyboard je skvělý doplněk iPadu Pro. Píše se na něm nejlíp ze všech klávesnic k iPadu. Má trackpad s novými možnostmi ovládání iPadOS a taky USB-C port na nabíjení iPadu Pro. Chrání ho zepředu i zezadu. iPad Pro se k plovoucí konzolové konstrukci Magic Keyboardu přichycuje magneticky, takže si ho hladce nastavíš přesně do takového úhlu, ve kterém se ti na něj dívá nejlíp. *Podsvícené klávesy plné velikosti a nůžkový mechanismus s 1 mm zdvihem pro tiché, příjemné psaní. *Navržený pro Multi-Touch gesta a kurzor v iPadOS. *Hladce si nastavíš přesně takový úhel, ve kterém se ti na obrazovku dívá nejlíp. *Má port USB-C na nabíjení iPadu Pro, takže si k volnému portu iPadu můžeš připojit další doplňky. * V zavřeném stavu chrání iPad Pro z obou stran. Kompatibilita Modely iPadu *11palcový iPad Pro (2. generace) *11palcový iPad Pro (1. generace) (patro.cz)

Podobné produkty ako APPLE Magic Keyboard for 11'' iPad Pro MXQT2SL/A , Apple magic keyboard s touch id a numerickou klávesnicí - cz (mk2c3cz/a)

Apple Magic Keyboard - Czech Black (MJQK3CZ/A) - zánovní

Detail

Kvalitní doplňková klávesnice s trackpadem pro Apple iPad Pro 12,9″ (5. generace) zajišťuje nejen pohodlné psaní, ale i ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Magic Keyboard for iPad Pro 12.9‑inch (5th generation) – Czech (MJQK3CZ/A) se může pochlubit klávesami v plné velikosti, podsvícením a nastavitelným úhlem. K tabletu se připevňuje magneticky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard - Czech Black (MJQK3CZ/A) - zánovní , Apple magic keyboard s touch id a numerickou klávesnicí - en int. (mk2c3z/a)

Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - CZ (MQ052CZ/A)

Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - CZ (MQ052CZ/A)
Detail

Klávesnice kancelářská, pro Mac, membránová, bezdrátová, nízkoprofilové klávesy, česká lokalizace kláves, Bluetooth, bílá Stylová klávesnice určená výhradně pro počítače Apple. Ke spojení s Macem využívá technologii Bluetooth. Nečeká na vás žádné složité párování či jiné nastavování. Klávesnice Magic Keyboard se s počítačem spáruje automaticky.Stylová klávesnice Magic Keyboard s číselnou klávesnicí určená výhradně pro počítače Apple se hodí do každé pracovny. Ke spojení s Macem využívá technologii Bluetooth s maximálním dosahem až 9 m. Nečeká vás ani žádné složité párování či jiné nastavování, protože Klávesnice se s počítačem spáruje automaticky.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - CZ (MQ052CZ/A) , Mr&mrs fragrance jeff magic vanilla - černá (33399)

Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - SK (MQ052SL/A)

Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - SK (MQ052SL/A)
Detail

Klávesnice kancelářská, pro Mac, membránová, bezdrátová, nízkoprofilové klávesy, slovenská lokalizace kláves, Bluetooth, bílá Stylová klávesnice určená výhradně pro počítače Apple. Ke spojení s Macem využívá technologii Bluetooth. Nečeká na vás žádné složité párování či jiné nastavování. Klávesnice Magic Keyboard se s počítačem spáruje automaticky.Stylová klávesnice Magic Keyboard s číselnou klávesnicí určená výhradně pro počítače Apple se hodí do každé pracovny. Ke spojení s Macem využívá technologii Bluetooth s maximálním dosahem až 9 m. Nečeká vás ani žádné složité párování či jiné nastavování, protože Klávesnice se s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - SK (MQ052SL/A) , Ľoréal paris magic retouch permanent 2 černá (3600524043421)

Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - US (MQ052LB/A)

Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - US (MQ052LB/A)
Detail

Klávesnice kancelářská, pro Mac, membránová, bezdrátová, nízkoprofilové klávesy, americká lokalizace kláves, Bluetooth, bílá Stylová klávesnice určená výhradně pro počítače Apple. Ke spojení s Macem využívá technologii Bluetooth. Nečeká na vás žádné složité párování či jiné nastavování. Klávesnice Magic Keyboard se s počítačem spáruje automaticky.Stylová klávesnice Magic Keyboard s číselnou klávesnicí určená výhradně pro počítače Apple se hodí do každé pracovny. Ke spojení s Macem využívá technologii Bluetooth s maximálním dosahem až 9 m. Nečeká vás ani žádné složité párování či jiné nastavování, protože Klávesnice se s počítačem spáruje automaticky. Rozšířené... (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - US (MQ052LB/A) , Magic disc 24" černá/oranžová (19/magicdisc or)

APPLE Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - Slovenská - Stříbrná, MQ052SL/A

Detail

Magic Keyboard s číselnou klávesnicí Magic Keyboard s číselnou klávesnicí nabízí rozšířené rozvržení včetně kláves pro rychlé posouvání v dokumentech a kláves se šipkami plné velikosti pro hraní her. Díky nůžkovému mechanismu pod každou klávesou, který zajišťuje větší stabilitu, optimalizovanému pohybu kláves a nižšímu profilu je psaní mimořádně pohodlné a přesné. Číselná klávesnice se dokonale hodí pro práci s tabulkami a finančními aplikacemi. A zabudovaná nabíjecí baterie má neuvěřitelnou výdrž – na jedno nabití vydrží klávesnice fungovat déle než měsíc. USB kabel s konektorem Lightning Jazykové rozhraní: SK Rozměry: *Výška: 0,41–1,09 cm *Šířka: 41,87 cm *Hloubka: 11,49 cm Hmotnost: 0,39 kg* Obecné: *Multimediální klávesy Připojení a rozšíření *Bluetooth *Port Lightning *Bezdrátové Systémové požadavky Mac s rozhraním Bluetooth a macOS 10.12.4 nebo novějším iOS zařízení s iOS 10.3 nebo novějším (patro.cz)

Podobné produkty ako APPLE Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - Slovenská - Stříbrná, MQ052SL/A , Logitech wireless mouse m171 černá (910-004424)

Apple Magic Keyboard iPad Pro 11" 2020 - US (MXQT2LB/A)

Apple Magic Keyboard iPad Pro 11" 2020 - US (MXQT2LB/A)
Detail

Klávesnice pro mobil a tablet, membránová, magnetická, podsvícená, nízkoprofilové klávesy, americká lokalizace kláves, černá Druhá generace klávesnice Magic Keyboard vytváří skvělý doplněk a ochranu zároveň pro váš iPad Pro o velikosti 11 palců. Klávesnice disponuje trackpadem pro snadné ovládání a klávesami s nůžkovým mechanismem a 1mm zdvihem, který zaručí příjemné a tiché psaní. Port USB-C lze využít k napájení iPadu Pro, díky čemuž získáte volný port pro připojení dalšího příslušenství. Magic Keyboard navíc skvěle ochrání iPad Pro z obou stran před poškozením. Klíčové vlastnosti klávesnice Magic Keyboard iPad Pro 11'' 2020 US EnglishMagic Keyboard disponuje americkou klávesnicí pro iPad ProJe vytvořena pro zařízení o velikosti 11 palcůTrackpad rozšiřuje možnosti ovládání vašeho iPadu ProZařízení k Magic Keyboard připojíte magnetickyJe navržen pro kurzor iPadOS a multi-touch gestaSnadné polohování zaručuje pohodlnou práciPři zavření... (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard iPad Pro 11" 2020 - US (MXQT2LB/A) , Logitech wireless mouse m280 černá (910-004287)

Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - EN Int. (MQ052Z/A)

Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - EN Int. (MQ052Z/A)
Detail

Klávesnice kancelářská, pro Mac, membránová, bezdrátová, nízkoprofilové klávesy, anglická lokalizace kláves, Bluetooth, bílá Stylová klávesnice určená výhradně pro počítače Apple. Ke spojení s Macem využívá technologii Bluetooth. Nečeká na vás žádné složité párování či jiné nastavování. Klávesnice Magic Keyboard se s počítačem spáruje automaticky.Stylová klávesnice Magic Keyboard s číselnou klávesnicí určená výhradně pro počítače Apple se hodí do každé pracovny. Ke spojení s Macem využívá technologii Bluetooth s maximálním dosahem až 9 m. Nečeká vás ani žádné složité párování či jiné nastavování, protože Klávesnice se s počítačem spáruje automaticky.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - EN Int. (MQ052Z/A) , Microsoft basic optical mouse černá (p58-00059)

Apple Magic Keyboard s Touch ID pro MAC s čipem Apple - CZ (MK293CZ/A)

Apple Magic Keyboard s Touch ID pro MAC s čipem Apple - CZ (MK293CZ/A)
Detail

Klávesnice kancelářská, pro Mac, membránová, bezdrátová, nízkoprofilové klávesy, česká lokalizace kláves, Bluetooth, bílá Pokud často píšete dlouhé texty, budete potřebovat kvalitní klávesnici. Lepší stisk společně s lepší odezvou je jasná výhoda. V první řadě budete hledat správný model podle určení. Apple Magic Keyboard s Touch ID pro MAC s čipem Apple - CZ je klávesnice kancelářská a pro mac. Klávesnice Apple nijak proto neomezuje v plánovaném použití, takže bude vhodná na psaní ve Wordu, pro spisovatele i v případě, pokud hledáte pouze základní klávesnici. Nejdůležitější vlastnosti klávesnice Apple Magic Keyboard s Touch ID pro MAC s čipem Apple - CZ Tvar tlačítka Enter je Dvouřádkový úzký. Rozhraní Bluetooth pro připojení k dalším zařízením. (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard s Touch ID pro MAC s čipem Apple - CZ (MK293CZ/A) , Eternico wired mouse md300 černá (aet-md300b)

Apple Magic Keyboard Folio for iPad (10th generation) MQDP3CZ/A - Czech

Detail

Kvalitní doplňková klávesnice s trackpadem pro Apple iPad (10. generace) zajišťuje nejen pohodlné psaní, ale i ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Magic Keyboard Folio for iPad (10th generation) MQDP3CZ/A – Czech se může pochlubit klávesami v plné velikosti, podsvícením a nastavitelným úhlem. K tabletu se připevňuje magneticky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard Folio for iPad (10th generation) MQDP3CZ/A - Czech , Glorious mouse bungee, černá (g-mb-black)

Apple Magic Keyboard iPad Pro 12.9" 2021 černá - US English (MJQK3LB/A)

Apple Magic Keyboard iPad Pro 12.9" 2021 černá - US English (MJQK3LB/A)
Detail

Klávesnice kompaktní, pro mobil a tablet, membránová, bezdrátová, podsvícená, nízkoprofilové klávesy, americká (mezinárodní) lokalizace kláves, USB, tichá, černá Pokud pracujete jako editor textů, neobejdete se bez kvalitní klávesnice. Lepší rozmístění kláves společně s lepší odezvou je jasná výhoda. Z počátku budete muset vybírat podle určení. Apple Magic Keyboard iPad Pro 12.9" 2021 černá - US English je klávesnice kompaktní a pro mobil a tablet. Klávesnice Apple je skvělá, když potřebujete doplněk k dotykovému displeji. Zajímavé vychytávky klávesnice Apple Magic Keyboard iPad Pro 12.9" 2021 černá - US English Enter je Dvouřádkový úzký. Podsvícení klávesnice abyste mohli "pařit" pozdě večer, aniž byste si museli rozsvítit. Rozhraní USB pro připojení k dalším zařízením. (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard iPad Pro 12.9" 2021 černá - US English (MJQK3LB/A) , Trust primo wireless mouse matt, černá (24794)

Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - SK (MK2C3SL/A)

Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - SK (MK2C3SL/A)
Detail

Klávesnice kancelářská, pro Mac, membránová, bezdrátová, nízkoprofilové klávesy, slovenská lokalizace kláves, Bluetooth a USB, bílá Pokud rádi chatujete, tak určitě oceníte klasickou klávesnici. Lepší rozložení kláves společně s příjemnější odezvou je silný argument pro pořízení. Jako první budete hledat správný model podle určení. Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - SK je klávesnice kancelářská a pro mac. Klávesnice Apple je univerzální, takže je skvělá na chatování i e-mail, pro spisovatele i v situaci, kdy chcete jen základní levnou klávesnici. Základní funkce klávesnice Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - SK Enter je Dvouřádkový úzký. Rozhraní Bluetooth a USB pro připojení třeba k počítači. (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - SK (MK2C3SL/A) , Trust ozaa rechargeable wireless mouse, černá (23812)

Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - US (MK2C3LB/A)

Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - US (MK2C3LB/A)
Detail

Klávesnice kancelářská, numerická, pro Mac, membránová, bezdrátová, nízkoprofilové klávesy, americká lokalizace kláves, USB, bílá Pokud často píšete texty, bude se vám lépe pracovat na klasické klávesnici. Široký výběr modelů společně s lepší odezvou je jasná výhoda. Z počátku budete muset hledat model podle určení. Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - US je klávesnice kancelářská, numerická a pro mac. Klávesnice Apple není nijak extrémně vyhraněná, takže se hodí na psaní ve Wordu, pro pisálky i v případě, když hledáte základní klávesnici. Klávesnice Apple rozšíří schopnosti pro notebooky, které v 90 % numerickou část nemají. Důležité přednosti klávesnice Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - US Tvar tlačítka Enter je Dvouřádkový úzký. Rozhraní USB ke spojení s dalším zařízením. (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - US (MK2C3LB/A) , Trust xani optical bluetooth mouse - černá (21192)

Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - CZ (MK2C3CZ/A)

Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - CZ (MK2C3CZ/A)
Detail

Klávesnice kancelářská, pro Mac, membránová, bezdrátová, nízkoprofilové klávesy, česká lokalizace kláves, Bluetooth a USB, bílá Pokud rádi chatujete, bude se vám hodit kvalitní klávesnice. Lepší rozmístění kláves společně s příjemnější odezvou je jasná přednost. Na startu budete výběr omezovat podle určení. Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - CZ je klávesnice kancelářská a pro mac. Klávesnice Apple je docela univerzální, takže se uplatní na chatování i e-mail, pro školáky i v případě, pokud hledáte pouze základní klávesnici. Důležité výhody klávesnice Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - CZ Tvar tlačítka Enter je Dvouřádkový úzký. Rozhraní Bluetooth a USB poslouží pro připojení např. k počítači. (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - CZ (MK2C3CZ/A) , Trust zaya rechargeable wireless mouse, černá (23809)

Apple Magic Keyboard SK pro iPad Pro 12.9" 2021 MJQK3SL/A černá

Apple Magic Keyboard SK pro iPad Pro 12.9" 2021 MJQK3SL/A černá
Detail

Magic Keyboard k 12,9palcovému iPadu Pro (5. generace) – slovenský – černý Magic Keyboard je dokonalý doplněk 12,9palcového iPadu Pro. Výborně se na něm píše, má trackpad s novými možnostmi ovládání iPadOS a taky USB-C port na nabíjení iPadu. Chrání ho zepředu i zezadu. iPad Pro se k plovoucí konzolové konstrukci Magic Keyboardu přichycuje magneticky, takže ho hladce nastavíš přesně do takového úhlu, ve kterém se ti na něj dívá nejlíp. *Pohodlné podsvícené klávesy a nůžkový mechanismus s 1mm zdvihem pro tiché psaní s příjemnou odezvou. *Navržený pro Multi-Touch gesta a kurzor v iPadOS. *Hladce si nastavíš přesně takový úhel, ve kterém se ti na obrazovku dívá nejlíp. *Má port USB-C na nabíjení iPadu Pro, takže si k volnému portu iPadu můžeš připojit další doplňky. *V zavřeném stavu chrání iPad Pro z obou stran. Požadavky na systém: 12,9palcový iPad Pro (3., 4. nebo 5. generace) s iPadOS 14.5 nebo novějším. Kompatibilita: Modely iPadu *12,9palcový iPad Pro (5. generace) *12,9palcový iPad Pro (4. generace) *12,9palcový iPad Pro (3. generace) (patro.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard SK pro iPad Pro 12.9" 2021 MJQK3SL/A černá , Trust boye mouse pad eco certified, černá (24743)

Apple Magic Keyboard Folio for iPad (10th generation) MQDP3CZ/A - Czech - rozbaleno

Detail

Kvalitní doplňková klávesnice s trackpadem pro Apple iPad (10. generace) zajišťuje nejen pohodlné psaní, ale i ochranu tabletu před poškrábáním, poničením a usazením nečistot. Apple Magic Keyboard Folio for iPad (10th generation) MQDP3CZ/A – Czech se může pochlubit klávesami v plné velikosti, podsvícením a nastavitelným úhlem. K tabletu se připevňuje magneticky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard Folio for iPad (10th generation) MQDP3CZ/A - Czech - rozbaleno

Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - EN Int. (MK2C3Z/A)

Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - EN Int. (MK2C3Z/A)
Detail

Klávesnice kancelářská, pro Mac, membránová, bezdrátová, nízkoprofilové klávesy, americká (mezinárodní) lokalizace kláves, Bluetooth a USB, bílá Pokud pracujete jako editor textů, neobejdete se bez kvalitní klávesnice. Variabilita společně s příjemnější odezvou je jednoznačné plus. Jako první budete muset vybírat podle určení. Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - EN Int. je klávesnice kancelářská a pro mac. Klávesnice Apple lze použít kdekoli, takže se uplatní na psaní ve Wordu, pro recenzenty i v případě, kdy vám stačí pár funkcí. Podstatné rysy klávesnice Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - EN Int. Tvar klávesy Enter je Dvouřádkový úzký. Rozhraní Bluetooth a USB pro připojení třeba k počítači. (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - EN Int. (MK2C3Z/A)

Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí, černá - DE (MMMR3MG/A)

Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí, černá - DE (MMMR3MG/A)
Detail

Klávesnice kancelářská, numerická, pro Mac, membránová, bezdrátová, nízkoprofilové klávesy, německá lokalizace kláves, Bluetooth a USB, černá Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Klávesnice Apple Magic Keyboard s Touch ID, numerickou klávesnicí a DE rozhranímStylová klávesnice Magic Keyboard s číselnou klávesnicí určená výhradně pro počítače Apple se hodí do každé pracovny. Ke spojení s Macem využívá technologii Bluetooth s maximálním dosahem až 9 m. Nečeká vás ani žádné složité párování či jiné nastavování, protože Klávesnice se s počítačem spáruje automaticky. Rozšířené rozvržení nabízí klávesy pro rychlé posouvání v dokumentech a šipky v plné velikosti pro pohodlné hraní her. Další výhodou je pak část s numerickými klávesami, které se výborně hodí pro práci s tabulkami a finančními aplikacemi.Úsporná klávesnice s dlouhou výdržíNapájení obstarává zabudovaná lithium-iontová baterie. Ta udrží klávesnici naživu neuvěřitelně dlouho, a to až 1 měsíc... (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí, černá - DE (MMMR3MG/A)

Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí, černá - EN Int (MMMR3Z/A)

Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí, černá - EN Int (MMMR3Z/A)
Detail

Klávesnice kancelářská, pro Mac, membránová, bezdrátová, nízkoprofilové klávesy, americká (mezinárodní) lokalizace kláves, Bluetooth a USB, černá Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Klávesnice Apple Magic Keyboard s Touch ID, numerickou klávesnicí a EN rozhranímStylová klávesnice Magic Keyboard s číselnou klávesnicí určená výhradně pro počítače Apple se hodí do každé pracovny. Ke spojení s Macem využívá technologii Bluetooth s maximálním dosahem až 9 m. Nečeká vás ani žádné složité párování či jiné nastavování, protože Klávesnice se s počítačem spáruje automaticky. Rozšířené rozvržení nabízí klávesy pro rychlé posouvání v dokumentech a šipky v plné velikosti pro pohodlné hraní her. Další výhodou je pak část s numerickými klávesami, které se výborně hodí pro práci s tabulkami a finančními aplikacemi.Úsporná klávesnice s dlouhou výdržíNapájení obstarává zabudovaná lithium-iontová baterie. Ta udrží klávesnici naživu neuvěřitelně dlouho, a to až 1... (alza.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí, černá - EN Int (MMMR3Z/A)

Klíčenka pro Apple Airtag Mickey Mouse

Detail

Nestárnoucí animákový motiv, se kterým se budeš chtít pochlubit. . Koženková klíčenka s možností vlastního potisku. Je lehká a velmi odolná vůči zničení. Vyměnitelný řemínek. Díky kovovému kroužku můžete airtag připevnit nejen na klíče, ale na cokoliv si vzpomenete – od roušky až po psí obojek nebo. Vaše vlastí airtag klíčenka se ve světě neztratí. Má to vtisktnuto… v kožence. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Klíčenka pro Apple Airtag Mickey Mouse

Řemínek pro Apple Watch Mickey Mouse

Detail

Nestárnoucí animákový motiv, se kterým se budeš chtít pochlubit. . Pásek pro Apple Watch je vyrobený ze syntetické koženky, která je příjemně hladká a tak pohodlně se nosí, že si ani neuvědomíte, že ji máte na zápěstí. Materiál je navíc pevný a jen tak se neztratí ani nerozepne. Zapíná se snadno přes děrovaný řemínek. Je dostupný ve dvou velikostech (pro model 42-44 nebo 38-22) a černé i bílé podkladové barvě. (belabel.cz)

Podobné produkty ako Řemínek pro Apple Watch Mickey Mouse

Basilur Magic Apple & Cinnamon nepřebal 25 x 1.5 g

Basilur Magic Apple & Cinnamon nepřebal 25 x 1.5 g
Detail

Basilur Magic Apple & Cinnamon nepřebal 25 x 1.5 g Když se půlí den a metabolismus potřebuje doplnit energii, kombinace zeleného čaje a u nás oblíbené chuti jablek a skořice, je tou pravou volbou. (pilulka.cz)

Podobné produkty ako Basilur Magic Apple & Cinnamon nepřebal 25 x 1.5 g

Apple Magic Mouse 2 (MLA02ZM/A)

Detail

Nově navržená Magic Mouse 2 je dobíjecí, takže se obejdete bez tradičních baterií. Je lehčí, díky vestavěné baterii a souvislému dnu má méně pohyblivých součástek, navíc má optimalizovaný design nožiček. Magic Mouse 2 tak přesněji vnímá pohyb a pohybuje se po stole s menším odporem. A na Multi-Touch povrchu můžete provádět jednoduchá gesta jako přejíždění mezi webovými stránkami nebo posouvání dokumentů. Magic Mouse 2 je připravená k použití hned po vybalení a s Macem se spáruje automaticky. (mall.cz)

Podobné produkty ako Apple Magic Mouse 2 (MLA02ZM/A)

Air Wick Magic Winter Apple & Cinnamon vonná svíčka 310 g

Air Wick Magic Winter Apple & Cinnamon vonná svíčka 310 g
Detail

Air Wick Magic Winter Apple & Cinnamon, 310 g, Vonné svíčky Vůně do bytu, Vonná svíčka Air Wick Magic Winter Apple & Cinnamon provoní váš domov nádhernou vůní a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž se budete vždy cítit skvěle. Vlastnosti: vánoční aroma zimní vůně kořenité aroma Složení: bavlněný knot Jak používat: Svíčku pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Nikdy nedovolte, aby svíčka dohořela až do úplného konce. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Pro optimální hoření doporučejeme knot pravidelně zastřihávat na doporučenou délku. (notino.cz)

Podobné produkty ako Air Wick Magic Winter Apple & Cinnamon vonná svíčka 310 g

Apple iPad Pro Magic Keyboard CZ 11"/ Air 10.9" MXQT2CZ/A

Apple iPad Pro Magic Keyboard CZ 11"/ Air 10.9" MXQT2CZ/A
Detail

Apple Magic Keyboard Folio je klávesnice s českým layoutem, která je kompatibilní s 11palcovým iPad Pro 1. a 2.generace. Klávesnice má plnou velikost i nůžkový mechanismus s 1mm zdvihem pro tiché a příjemné psaní. Součástí je trackpad navržen pro šikovná Multi-Touch gesta a kurzor v iPadOS. Magic Keyboard chrání tablet zepředu i zezadu, takže plně nahradí i pouzdra a fólie. Speciální konstrukce a uchycení iPadu Pro k Magic Keyboard pomocí magnetu umožní libovolné nastavení úhlu pro pohodlnou práci. Když není klávesnice potřeba, tak ji dáte do jiné polohy a sledujete filmy a seriály či se bavíte u her pro tablety. Magic Keyboard má USB-C port na nabíjení iPadu Pro, který se hodí pro další doplňky. Hlavní přednosti Ochrana zařízení Praktické polohování pro snadnou práci nebo parádní zábavu USB-C port pro nabíjení iPadu Pro Trackpad pro Multi-Touch gesta urychlí práci Česká klávesnice Klávesy v plné velikosti mají nůžkový mechanismus s 1mm zdvihem pro tiché a příjemné psaní (patro.cz)

Podobné produkty ako Apple iPad Pro Magic Keyboard CZ 11"/ Air 10.9" MXQT2CZ/A

Apple iPad Pro Magic Keyboard CZ 11"/ Air 10.9" MXQT2CZ/A

Apple iPad Pro Magic Keyboard CZ 11"/ Air 10.9" MXQT2CZ/A
Detail

Magic Keyboard je úžasný společník pro iPad Pro a iPad Air. Nabízí neuvěřitelný zážitek z psaní, trackpad, který otevírá nové způsoby práce s iPadOS, port USB-C a ochranu zepředu i zezadu. Nastavte si úhel pohledu jaký potřebujete... * Pohodlné podsvícené klávesy * Nastavitelnost úhlu * Port USB-C pro nabíjení Požadavky na systém iPad Pro 12.9-inch (3rd, 4th or 5th generation), iPad Pro 11-inch (1st, 2nd or 3rd generation) or iPad Air (4th generation) with iPadOS 14.5 or later. Kompatibilita Modely iPad *11palcový iPad Pro (3. generace) *11palcový iPad Pro (2. generace) *11palcový iPad Pro (1. generace) *iPad Air (4. generace) (patro.cz)

Podobné produkty ako Apple iPad Pro Magic Keyboard CZ 11"/ Air 10.9" MXQT2CZ/A

MICKEY MOUSE ČERNÁ CHLAPECKÁ SOUPRAVA Velikost: 67

MICKEY MOUSE ČERNÁ CHLAPECKÁ SOUPRAVA Velikost: 67
Detail

Velikost 67 cm 74 cm 81 cm 86 cm tričko Délka 31 cm 32 cm 34 cm 36 cm Šířka 25 cm 27 cm 29 cm 31 cm Délka rukávu od krku 28 cm 30 cm 32 cm 34 cm Délka rukávu od podpaží 16 cm 18 cm 20 cm 21 cm kalhoty Délka 32 cm 38 cm 43 cm 48 cm Vnitřní délka nohavice 17 cm 22 cm 27 cm 30 cm Šířka 17 cm 18 cm 21 cm 22 cm (londonclub.cz)

Podobné produkty ako MICKEY MOUSE ČERNÁ CHLAPECKÁ SOUPRAVA Velikost: 67

MICKEY MOUSE ČERNÁ CHLAPECKÁ SOUPRAVA Velikost: 81

MICKEY MOUSE ČERNÁ CHLAPECKÁ SOUPRAVA Velikost: 81
Detail

Velikost 67 cm 74 cm 81 cm 86 cm tričko Délka 31 cm 32 cm 34 cm 36 cm Šířka 25 cm 27 cm 29 cm 31 cm Délka rukávu od krku 28 cm 30 cm 32 cm 34 cm Délka rukávu od podpaží 16 cm 18 cm 20 cm 21 cm kalhoty Délka 32 cm 38 cm 43 cm 48 cm Vnitřní délka nohavice 17 cm 22 cm 27 cm 30 cm Šířka 17 cm 18 cm 21 cm 22 cm (londonclub.cz)

Podobné produkty ako MICKEY MOUSE ČERNÁ CHLAPECKÁ SOUPRAVA Velikost: 81

MICKEY MOUSE ČERNÁ CHLAPECKÁ SOUPRAVA Velikost: 86

MICKEY MOUSE ČERNÁ CHLAPECKÁ SOUPRAVA Velikost: 86
Detail

Velikost 67 cm 74 cm 81 cm 86 cm tričko Délka 31 cm 32 cm 34 cm 36 cm Šířka 25 cm 27 cm 29 cm 31 cm Délka rukávu od krku 28 cm 30 cm 32 cm 34 cm Délka rukávu od podpaží 16 cm 18 cm 20 cm 21 cm kalhoty Délka 32 cm 38 cm 43 cm 48 cm Vnitřní délka nohavice 17 cm 22 cm 27 cm 30 cm Šířka 17 cm 18 cm 21 cm 22 cm (londonclub.cz)

Podobné produkty ako MICKEY MOUSE ČERNÁ CHLAPECKÁ SOUPRAVA Velikost: 86

MICKEY MOUSE ČERNÁ CHLAPECKÁ SOUPRAVA Velikost: 74

MICKEY MOUSE ČERNÁ CHLAPECKÁ SOUPRAVA Velikost: 74
Detail

Velikost 67 cm 74 cm 81 cm 86 cm tričko Délka 31 cm 32 cm 34 cm 36 cm Šířka 25 cm 27 cm 29 cm 31 cm Délka rukávu od krku 28 cm 30 cm 32 cm 34 cm Délka rukávu od podpaží 16 cm 18 cm 20 cm 21 cm kalhoty Délka 32 cm 38 cm 43 cm 48 cm Vnitřní délka nohavice 17 cm 22 cm 27 cm 30 cm Šířka 17 cm 18 cm 21 cm 22 cm (londonclub.cz)

Podobné produkty ako MICKEY MOUSE ČERNÁ CHLAPECKÁ SOUPRAVA Velikost: 74

Blutsgeschwister Magic Tapestry Cardigan Černá

Blutsgeschwister Magic Tapestry Cardigan Černá
Detail

Model: Magic Tapestry Barva: černá, bílá Vzor: srdcový Střih: oversize Výstřih: véčkový Rukáv: dlouhý Zapínání: bez zapínání Udržitelnost: organická bavlna Materiál: 100 % organická bavlna Délka: 92 cm pro velikost S Modelka měří: 177 cm Modelka má na sobě velikost: S (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Blutsgeschwister Magic Tapestry Cardigan Černá

Blutsgeschwister Magic Tapestry Cardigan Černá

Blutsgeschwister Magic Tapestry Cardigan Černá
Detail

Model: Magic Tapestry Barva: černá, bílá Vzor: srdcový Střih: oversize Výstřih: véčkový Rukáv: dlouhý Zapínání: bez zapínání Udržitelnost: organická bavlna Materiál: 100 % organická bavlna Délka: 92 cm pro velikost S Modelka měří: 177 cm Modelka má na sobě velikost: S (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Blutsgeschwister Magic Tapestry Cardigan Černá

Blutsgeschwister Magic Tapestry Cardigan Černá

Blutsgeschwister Magic Tapestry Cardigan Černá
Detail

Model: Magic Tapestry Barva: černá, bílá Vzor: srdcový Střih: oversize Výstřih: véčkový Rukáv: dlouhý Zapínání: bez zapínání Udržitelnost: organická bavlna Materiál: 100 % organická bavlna Délka: 92 cm pro velikost S Modelka měří: 177 cm Modelka má na sobě velikost: S (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Blutsgeschwister Magic Tapestry Cardigan Černá

Blutsgeschwister Magic Tapestry Cardigan Černá

Blutsgeschwister Magic Tapestry Cardigan Černá
Detail

Model: Magic Tapestry Barva: černá, bílá Vzor: srdcový Střih: oversize Výstřih: véčkový Rukáv: dlouhý Zapínání: bez zapínání Udržitelnost: organická bavlna Materiál: 100 % organická bavlna Délka: 92 cm pro velikost S Modelka měří: 177 cm Modelka má na sobě velikost: S (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Blutsgeschwister Magic Tapestry Cardigan Černá

Blutsgeschwister Magic Tapestry Cardigan Černá

Blutsgeschwister Magic Tapestry Cardigan Černá
Detail

Model: Magic Tapestry Barva: černá, bílá Vzor: srdcový Střih: oversize Výstřih: véčkový Rukáv: dlouhý Zapínání: bez zapínání Udržitelnost: organická bavlna Materiál: 100 % organická bavlna Délka: 92 cm pro velikost S Modelka měří: 177 cm Modelka má na sobě velikost: S (bibloo.cz)

Podobné produkty ako Blutsgeschwister Magic Tapestry Cardigan Černá
Apple Magic Mouse, černá (MMMQ3ZM/A), Apple Magic Mouse, bílá (MK2E3ZM/A), Apple Magic Trackpad (MK2D3ZM/A), Apple Magic Keyboard - CZ (MK2A3CZ/A), Apple Magic Trackpad, černý (MMMP3ZM/A), Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí, černá - DE (MMMR3MG/A), Apple Magic Keyboard iPad Pro 12.9" 2021 černá - US English (MJQK3LB/A), Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí, černá - EN Int (MMMR3Z/A), Apple Magic Keyboard - EN Int. (MK2A3Z/A), Magic 24" černá/modrá (16/magic č), Magic 24" červená/černá (16/magic če), Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - SK (MQ052SL/A), Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - US (MQ052LB/A), Apple Magic Keyboard s číselnou klávesnicí - EN Int. (MQ052Z/A), Apple Magic Keyboard iPad Pro 11" 2020 - US (MXQT2LB/A), Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - CZ (MK2C3CZ/A), Apple Magic Keyboard s Touch ID a Numerickou klávesnicí - EN Int. (MK2C3Z/A), Mr&Mrs Fragrance Jeff Magic Vanilla - černá (33399), ĽORÉAL PARIS Magic Retouch Permanent 2 Černá (3600524043421), Magic disc 24" černá/oranžová (19/magicDisc or), Logitech Wireless Mouse M171 černá (910-004424), Logitech Wireless Mouse M280 černá (910-004287), Microsoft Basic Optical Mouse černá (P58-00059), Eternico Wired Mouse MD300 černá (AET-MD300B), Glorious Mouse Bungee, černá (G-MB-BLACK), Trust Primo Wireless Mouse Matt, černá (24794), Trust Ozaa Rechargeable Wireless Mouse, černá (23812), Trust Xani Optical Bluetooth Mouse - černá (21192), Trust Zaya Rechargeable Wireless Mouse, černá (23809), Trust BOYE Mouse Pad ECO certified, černá (24743)