APÉRO Sklenice na sekt 200 ml

Banquet Crystal Sklenice na sekt Leona 210 ml

Banquet Crystal Sklenice na sekt Leona 210 ml

6dílná sada sklenic na šampaňské typu flétna je dodávaná v ozdobném obalu. Sklenice jsou vyrobeny z velmi kvalitního skla české výroby. Průměr dna 6,6 cm. (4home.cz)

Sklenice na sekt Premier Housewares Maria, 210 ml

Sklenice na sekt Premier Housewares Maria, 210 ml

Britská značka Premier Housewaressi bere z dob minulých to nejlepší, díky čemuž vznikají v kombinaci s moderním přístupem kousky, které se jsou stylovou dominantou každé domácnosti. (bonami.cz)

Obří slavnostní sklenice na sekt

Obří slavnostní sklenice na sekt

Touto skleničkou na šampaňské ohromíte naprosto všechny. Je totiž velkolepá.Do této krásné sklenice se vejde celá láhev sektu. Určitě znáte ten stav, kdy si chodíte stále doplňovat tekutiny, když pijete z malé skleničky a nyní to již nebude potřeba. Touto skleničkou na šampaňské ohromíte naprosto všechny. Je totiž velkolepá.Do této krásné sklenice se vejde celá láhev sektu. Doporučuje seUmýt před prvním použitím, mýt pouze ručně. Není vhodný do myčky a mikrovlnky. 1x Sklenička na sekt o obsahu 0,75 l (kokiskashop.cz)

Sklenice na sekt Silver Rimmed

Sklenice na sekt Silver Rimmed

Sladké pečení, láskyplné vaření... Kuchyně je zkrátka plná voňavé romantiky, kterou by bylo škoda nepřenést až přímo ke stolu. A k tomu jsou kousky Premier Living jako stvořené - promyšlené tvary, oku lahodící barvy i celková vizuální jemnost jsou strhujícími detaily, které povznesou na duchu každou romantickou duši a postarají se o dokonalé servírování. (bonami.cz)

Sklenice na sekt Viola, Crystalex, 190ml, 6ks

Sklenice na sekt Viola, Crystalex, 190ml, 6ks

Klasická sklenice na šampaňské a jiná šumivá vína. Takovým skleničkám se říká flétny nebo píšťaly a jsou svým tvarem ideální pro podávání šumivých nápojů. Úzké štíhlé tělo je ideální pro dokonalé zobrazení perlení vína a také bohatosti pěny při jeho nalévání. Zúžené hrdlo sklenky napomáhá shromáždění aromatických látek. Skleničky na klasická perlivá vína by měly být dost vysoké a úzké, to je pro tyto nápoje charakteristické a je třeba tuto tradici zachovat. Starší a ročníková cuvée pak vynikají ve větších a baňatějších sklenicích. Skleničky jsou dodávány v dárkovém balení. Výrobce: Crystalex. (winehouse.cz)

Sada 2 sklenic na sekt

Sada 2 sklenic na sekt

Sada 2 sklenic na sekt se dokonale hodí na slavnostní tabuli. Ze skla s moderním reliéfním dekorem. Dají se mýt v myčce. Měří 5,5x20v cm. (euronova-shop.cz)

Sklenice na sekt Atelier Champagne, Luigi Bormioli, 270ml, 6ks

Sklenice na sekt Atelier Champagne, Luigi Bormioli, 270ml, 6ks

Sklenice na šampaňské a sekt Atelier Champagne je vyrobena z prvotřídního křišťálu, pochází z produkce italského výrobce nápojového skla. Jak mnozí z nás jistě víme, sklenky na sekt bývají obzvláště křehké a snadno se při mytí rozbijí. To všem ale neplatí pro speciální křišťálové sklo od firmy Luigi Bormioli. Příměs titanu ve stopce činní z této luxusní sklenice nejen estetický, ale také velmi odolný doplněk vinotéky každého vyznavače kvalitního sektu. Doba dodání maximálně 4-6 dní. Výrobce: Luigi Bormioli. (winehouse.cz)

Poháre na sekt Crystalex Sandra, 200 ml

Poháre na sekt Crystalex Sandra, 200 ml

Jednoduchá poháre na sekt vyrobená z krištáľového skla nechá vyniknúť perlivosti a zlatistej farbe šampanského. Sada pohárov je vyrobená v Českej republike v dielni uznávanej značky Crystalex. (rozbaleno.cz)

Sklenice na sekt Supremo Champagne, Luigi Bormioli, 240ml, 6ks

Sklenice na sekt Supremo Champagne, Luigi Bormioli, 240ml,  6ks

Sklenice určená pro popíjení šampaňského a sektu je vyrobena z prvotřídního křišťálového skla. Italský výrobce nápojového skla firma Luigi Bormioli je mezi odborníky uznávanou známkou kvality. Doba dodání maximálně 4-6 dní. Výrobce: Luigi Bormioli. (winehouse.cz)

Sklenice na sekt Royale Champagne, Luigi Bormioli, 210ml, 6ks

Sklenice na sekt Royale Champagne, Luigi Bormioli, 210ml, 6ks

Sklenice na šampaňské a sekty, s kterou si perlení svého šampaňského zajisté vychutnáte. Sklenice Royale Champagne má standardní tvar flétna a je vyrobena z ultra čistého a transparentního bezolovnatého křišťálového skla Sparx. Typická pro tento druh nápojové skla od špičkového výrobce firmy Luigi Bormioli je vysoká odolnost proti mechanickému poškození. Doba dodání maximálně 4-6 dní. Výrobce: Luigi Bormioli. (winehouse.cz)

EH Sada sklenic na sekt Excellent 120 ml, 4 ks

EH Sada sklenic na sekt Excellent 120 ml, 4 ks

Sada čtyř sklenic na šampaňské ze silného čirého skla skvěle doplní váš domácí bar. Sklenice jsou pevné a vydrží i nešetrné zacházení.  Vhodné na zahradní party a jiné oslavy. Jejich tvar zajistí snadné čištění. Sklenice jsou dodávány v kartonovém obalu s potiskem.   (4home.cz)

Akce: Sada 4 sklenic na sekt

Akce: Sada 4 sklenic na sekt

Akce: Sada 4 sklenic na sekt se dokonale hodí na slavnostní tabuli. Ze skla s moderním reliéfním dekorem. Dají se mýt v myčce. Měří 5,5x20v cm. (euronova-shop.cz)

Sada 6 sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Coco, 300 ml

Sada 6 sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Coco, 300 ml

Křišťál, to je legenda, kterou všichni právem milují. Tenhle kousek je úžasnou ukázkou toho, proč tomu tak je. O materiálu Luxion Luxion je nově vyvinutý druh křišťálového skla: je to překrásné, transparentní a zcela bezpečné sklo bez stopy olova. Luxion je vůbec nejprůzračnějším materiálem na kříšťálové škále. Další z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do myčky: nabízí velkou odolnost vůči mycím prostředkům, což bylo otestováno při tisícovce mytí, po nichž se na nádobí z tohoto materiálu neobjevil ani náznak zastření skla. Luxion je lehký a přesto pevný, a to díky jeho výrobě: je totiž odvozen z titania, křemenu a aluminia, které projdou speciálním teplotním procesem. O značce Cristalleria Italiana je italská sklářská značka pyšnící se padesátiletou… (bonami.cz)

Sada 6 modrých plastových sklenic na sekt Sunvibes Happy, 120 ml

Sada 6 modrých plastových sklenic na sekt Sunvibes Happy, 120 ml

I piknik a posezení na zahradě může být na úrovni. Sada sklenic je sice vyrobena z odolného plexiskla, ale vzhledem se nijak neliší od broušeného skla. Vychutnejte si svůj oblíbený nápoj u bazénu, v parku nebo na zahradě a nezapomeňte si připít na zdraví se všemi, koho máte rádi. (bonami.cz)

Sada 6 sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Bice, 230 ml

Sada 6 sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Bice, 230 ml

Křišťálové kousky od RCR Cristalleria Italiana, to je láska, která nerezaví, krása, která nepřestane udivovat. Dopřejte si kvalitu, která vám bude dělat radost dlouhá léta, do té se investovat vyplatí. O materiálu Luxion Luxion je nově vyvinutý druh křišťálového skla: je to překrásné, transparentní a zcela bezpečné sklo bez stopy olova. Luxion je vůbec nejprůzračnějším materiálem na kříšťálové škále. Další z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do myčky: nabízí velkou odolnost vůči mycím prostředkům, což bylo otestováno při tisícovce mytí, po nichž se na nádobí z tohoto materiálu neobjevil ani náznak zastření skla. Luxion je lehký a přesto pevný, a to díky jeho výrobě: je totiž odvozen z titania, křemenu a aluminia, které projdou speciálním teplotním procesem. … (bonami.cz)

Marine Business Northwind sada sklenic na sekt

Marine Business Northwind sada sklenic na sekt

Sada sklenic na sekt z nárazuvzdorného a nerozbitného materiálu -methylstyrén. Špičkové provedení, díky použitému materiálu si zachovává svou průhlednost a lesk i při nápojích s vysokým obsahem alkoholu. (muziker.cz)

Marine Business Clear sada sklenic na sekt

Marine Business Clear sada sklenic na sekt

Sada šesti protiskluzových sklenic na šampaňské, které je možné kombinovat s ostatními sériemi od Marine Business. Nárazuvzdorný a nerozbitný materiál Tritan je odolný vůči horkým teplotám až do bodu varu, ale i vůči chladu. Můžete si nechat pohár vychladit v mrazničce. Odo (muziker.cz)

Marine Business Regata sada sklenic na sekt

Marine Business Regata sada sklenic na sekt

Regata 6 kusů sklenic na šampaňské jsou vyrobeny z MS, kvalitní, odolný proti nárazům odolný a nerozbitný materiál, který je také těžko poškriabateľný. Používání tohoto materiálu na lodích zabraňujete potenciálním nehodám před rozbitým sklem. Tento výrobek byl navržen (muziker.cz)

Sada 6 křišťálových sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Edvige,…

Sada 6 křišťálových sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Edvige, 210 ml

Křišťál, to je legenda, kterou všichni právem milují. Tento kousek je úžasnou ukázkou toho, proč tomu tak je. O materiálu Luxion Luxion je nově vyvinutý druh křišťálového skla: je to překrásné, transparentní a zcela bezpečné sklo bez stopy olova. Luxion je vůbec nejprůzračnějším materiálem na kříšťálové škále. Další z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do myčky: nabízí velkou odolnost vůči mycím prostředkům, což bylo otestováno při tisícovce mytí, po nichž se na nádobí z tohoto materiálu neobjevil ani náznak zastření skla. Luxion je lehký a přesto pevný, a to díky jeho výrobě: je totiž odvozen z titania, křemenu a aluminia, které projdou speciálním teplotním procesem. O značce Cristalleria Italiana je italská sklářská značka pyšnící se padesátiletou… (bonami.cz)

Sada 2 sklenic na sekt z šedého křišťálového skla Bitz Fluidum, 220 ml

Sada 2 sklenic na sekt z šedého křišťálového skla Bitz Fluidum, 220 ml

Slavnostní přípitek? Žádný problém. Dopřejte si sekt nebo dobré šampaňské ve stylových sklenicích dánské designové značky Bitz. V kombinaci s kameninovým nádobím od stejné značky teprve udělají opravdovou parádu a ozvláštní slavnostní stůl. O značce: Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit nejen celé Dánsko, ale i ostatní lidi na celé planetě jak lépe jíst. Zároveň se tento inspirativní kuchař držící titul v oboru lidské výživy angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi. Kolekce kameninového nádobí, stylových příborů a sklenic vás nadchne svými nekonečnými kombinacemi. Veškeré nádobí je ručně vyráběné a glazurované a tak nikdy nenajdete dva kousky, které by byly dokonale identické. (bonami.cz)

Sada 2 sklenic na sekt ze růžového křišťálového skla Bitz Fluidum,…

Sada 2 sklenic na sekt ze růžového křišťálového skla Bitz Fluidum, 220 ml

Slavnostní přípitek? Žádný problém. Dopřejte si sekt nebo dobré šampaňské ve stylových sklenicích dánské designové značky Bitz. V kombinaci s kameninovým nádobím od stejné značky teprve udělají opravdovou parádu a ozvláštní slavnostní stůl. O značce: Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit nejen celé Dánsko, ale i ostatní lidi na celé planetě jak lépe jíst. Zároveň se tento inspirativní kuchař držící titul v oboru lidské výživy angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi. Kolekce kameninového nádobí, stylových příborů a sklenic vás nadchne svými nekonečnými kombinacemi. Veškeré nádobí je ručně vyráběné a glazurované a tak nikdy nenajdete dva kousky, které by byly dokonale identické. (bonami.cz)

Sada 6 sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Alessa

Sada 6 sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Alessa

Křišťálové kousky od RCR Cristalleria Italiana, to je láska, která nerezaví, krása, která nepřestane udivovat. Dopřejte si kvalitu, která vám bude dělat radost dlouhá léta, do té se investovat vyplatí. O materiálu Luxion Luxion je nově vyvinutý druh křišťálového skla: je to překrásné, transparentní a zcela bezpečné sklo bez stopy olova. Luxion je vůbec nejprůzračnějším materiálem na kříšťálové škále. Další z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do myčky: nabízí velkou odolnost vůči mycím prostředkům, což bylo otestováno při tisícovce mytí, po nichž se na nádobí z tohoto materiálu neobjevil ani náznak zastření skla. Luxion je lehký a přesto pevný, a to díky jeho výrobě: je totiž odvozen z titania, křemenu a aluminia, které projdou speciálním teplotním procesem. … (bonami.cz)

Sada 4 sklenic na sekt z křišťálového skla Nachtmann Imperial…

Sada 4 sklenic na sekt z křišťálového skla Nachtmann Imperial Sparkling, 140 ml

Značka Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu, ale zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat dennodenně ve své domácnosti. Nejde tak jen o designový kus, který si říká o vystavení za skla vitríny. Jde o skleněný luxus, který můžete mít dennodenně v ruce a užívat si jeho blízkou přítomnost. (bonami.cz)

Sada 6 sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Gemma

Sada 6 sklenic na sekt RCR Cristalleria Italiana Gemma

Tenhle produkt od italské značky RCR Cristalleria Italiana je synonymem dokonalého zpracování podpořeného dlouhou tradicí a čistého, elegantního designu, který nepodléhá módním trendům. O materiálu Luxion Luxion je nově vyvinutý druh křišťálového skla: je to překrásné, transparentní a zcela bezpečné sklo bez stopy olova. Luxion je vůbec nejprůzračnějším materiálem na kříšťálové škále. Další z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do myčky: nabízí velkou odolnost vůči mycím prostředkům, což bylo otestováno při tisícovce mytí, po nichž se na nádobí z tohoto materiálu neobjevil ani náznak zastření skla. Luxion je lehký a přesto pevný, a to díky jeho výrobě: je totiž odvozen z titania, křemenu a aluminia, které projdou speciálním teplotním procesem. O značce … (bonami.cz)

Poháre na sekt Banquet Lucille, 190 ml

Poháre na sekt Banquet Lucille, 190 ml

Poháre na sekt Lucille budú ideálnym kúskom pre slávnostnejšie chvíle. Ich dekorovaný štýlek a priezračné krištáľové sklo z nich urobia skvost na slávnostne prestreté tabuli. (rozbaleno.cz)

Poháre na sekt Banquet Leona, 210 ml

Poháre na sekt Banquet Leona, 210 ml

Šampanská a šumivé vína by sa mala podávať iba v pohároch typu flauta, jedine tak sa správne rozvinie ich aróma. Skúste preto tieto z českej výroby z kvalitného skla, ktoré vydržia roky. (rozbaleno.cz)

Poháre na sekt Crystalex Ellipse, 190 ml

Poháre na sekt Crystalex Ellipse, 190 ml

Jemný farebný dekor pohárov na sekt podčiarkuje ľahkosť a priezračnosť českého krištáľového skla. Každá poháre má inú farbu dekoru, ktorý pomôže s rozlíšením pohárov na akékoľvek oslave. (rozbaleno.cz)

Poháre na sekt Crystalex Grandiose, 230 ml

Poháre na sekt Crystalex Grandiose, 230 ml

Klasická flauta na šampanské a iné šumivé vína má úzke štíhle telo ideálne pre dokonalé zobrazenie perlenie vína a tiež bohatosti peny pri jeho nalievaní. Poháre sú z krištáľového skla českej výroby. (rozbaleno.cz)

Poháre na sekt Luigi Bormioli Royal 210 ml

Poháre na sekt Luigi Bormioli Royal 210 ml

Poháre na šampanské a sekty Royale Champagne má štandardný tvar a je vyrobená z ultra čistého a transparentného bezolovnatého krištáľového skla Sparx typického pre výrobcu firmy Luigi Bormioli. (rozbaleno.cz)

Uzávěr na sekt - Westmark

Uzávěr na sekt - Westmark

Vynikající pro uzavření lahví šampaňského a všech druhů šumivých vín, nápoje zůstanou déle svěží. Výrobce: Westmark. (winehouse.cz)

Poháre na sekt Luigi Bormioli Vinoteque Sparkling, 175 ml

Poháre na sekt Luigi Bormioli Vinoteque Sparkling, 175 ml

Balenie obsahuje dva poháre značky Luigi Bormioli na šumivé vína - chýba 1 ks. Poháre so svojim zárezom vo dne vytvára početné, jemné a vytrvalé perlenie, ktoré na hladine řetízkuje: z bubliniek sa uvoľňuje aróma a vôňa vína. (rozbaleno.cz)

Poháre na sekt Luigi Bormioli Vinoteque Sparkling, 175 ml

Poháre na sekt Luigi Bormioli Vinoteque Sparkling, 175 ml

Balenie obsahuje dva poháre značky Luigi Bormioli na šumivé vína - chýba 1 ks. Poháre so svojim zárezom vo dne vytvára početné, jemné a vytrvalé perlenie, ktoré na hladine řetízkuje: z bubliniek sa uvoľňuje aróma a vôňa vína. (rozbaleno.cz)

Uzávěr na sekt Casco - Westmark

Uzávěr na sekt Casco - Westmark

Uzávěr na sekt s uchycením na hrdlo lahve s jednoduchým uzavíratelným mechanismem a aretací v otevřeném stavu pro pohodlné nalévání sektu. Výrobce: Westmark. (winehouse.cz)

Uzávěr na sekt chromový Tappa - Westmark

Uzávěr na sekt chromový Tappa - Westmark

Uzávěr na sekt, ovladatelný díky pružinovému mechanismu pouze jednou rukou, uzavřenou lahev lze skladovat i ve vodorovné poloze. Materiál: chromovaný leštěný kov, ABS, EVA. Výrobce: Westmark. (winehouse.cz)

Dárková krabice na Sekt Volařík

Dárková krabice na Sekt Volařík

Dárková krabice na 1 lahev Sektu Volařík. Černý mat s bílým leskem, zlatá ražba a parciální lak podtrhují elegantnost balení. Výrobce: Vinařství Volařík. (winehouse.cz)

Chromový uzávěr na sekt Westmark Vermo

Chromový uzávěr na sekt Westmark Vermo

Německá značka Westmark myslí i na milovníky vína. S vinným příslušenstvím si budete moct vychutnat vaši sklenku ještě o mnoho více. Díky praktickému uzávěru se nemusíte bát, že by vám nedopitá lahev zvětrala. (bonami.cz)

Blomus Uzávěr na sekt/šampaňské CINO

Blomus Uzávěr na sekt/šampaňské CINO

Uzávěr na sekt/šampaňské CINO z ušlechtilé nerezové oceli je určena pro perlivá či šumivá vína. Díky uzávěru si uchovají svou chuť, vůni i perlivost. Uzávěr na sekt/šampaňské CINO ve stručnosti: Vyroben z matné nerezové oceli Rozměry: průměr 3,5 cm, výška 5,5 cm (kulina.cz)

Weis Chladící nádoba na sekt (26820)

Weis Chladící nádoba na sekt (26820)

Chladič z nerezové oceli na chlazení vína, sektu, rozměry 19cm × 20cm, průměr dna 16cm Praktická Weis chladící nádoba na sekt je výborným pomocníkem pro servírování šampaňského. Je snadno omyvatelná. Zaujme vás svým elegantním designem v nerezové barvě, který se hodí do každé moderní kuchyně. Weis chladící nádoba na sekt je vyrobena z kvalitního nerezu. Oceníte jeji trvanlivost. Nádoba je uvnitř ve vysokém lesku a venkovní obal je v moderním matu.  Vlastnosti Weis chladící nádoby na sektvyrobena z nerezuvnitřní část z vysokého leskuvnější část v matukruhový tvarsnadno omyvatelnéelegantníWeis chladící nádoba vhodná k podávání sektu nebo… (alza.cz)

Uzávěr na sekt chromový Casco - Westmark

Uzávěr na sekt chromový Casco - Westmark

Uzávěr na sekt s uchycením na hrdlo lahve s jednoduchým uzavíratelným mechanismem a aretací v otevřeném stavu pro pohodlné nalévání sektu. Výrobce: Westmark. (winehouse.cz)

MAUVIEL Podstavec pod chladicí nádobu na sekt měděný

MAUVIEL Podstavec pod chladicí nádobu na sekt měděný

Vhodné pro: kbelík na led č. výr. ML270706 chladící kbelík na sekt č. výr. ML270703 chladící kbelík na víno č. výr. ML270704Efektní podstavec pod chladící nádobu promění každé servírování přípitku ve výjimečný okamžik. Mauviel vytvořil sérii s příslušenstvím k vínu. Produkty z této série jsou v nabídce ve dvou provedeních, tepaná leštěná měď s pocínovaným vnitřkem a tepaný leštěný hliník. Velice atraktivní je také speciální celoměděná mísa na sekt. Série M’30 se tak zcela přizpůsobí vzhledu vašeho interiéru. Nádobí není vhodné do myčky! Údržba měděného nádobí: nikdy nepoužívejte na nádobí Mauviel bělidla. Mohlo by dojít k nevratnému poškození pro obnovu lesklého měděného povrchu používejte čisticí pastu na měď "Copperbrill", pro více informací klikněte zde měděné nádobí není vhodné… (kulina.cz)

WMF Uzávěr na sekt/šampaňské Clever & More

WMF Uzávěr na sekt/šampaňské Clever & More

Uzávěr na sektové lahve Clever & More je vzduchotěsný a snadno se nasazuje na všechny typy sektových láhví. Clever & More, velké množství praktických výrobků s chytrými a inovativními funkcemi pro každodenní využití! Kromě jiného také vkusné skleničky dokonalých tvarů. Všechny výrobky mají moderní a nadčasový design! (kulina.cz)

Nachtmann Skleněná chladící nádoba na sekt Noblesse

Nachtmann Skleněná chladící nádoba na sekt Noblesse

Skleněná chladicí nádoba na sekt z kolekce Noblesse ve velmi elegantním designu je krásným doplňkem každé slavnostní tabule. Využijete ji jak na chlazení sektu tak i na běžná vína. Křišťálové sklo zdobené broušeným dekorem v klasickém pánském stylu dodá punc vybrané elegance jakémukoli stylu vybavení. Kolekce Noblesse si získá milovníky kvalitní whisky, míchaných nápojů, pivních specialit nebo šampaňského, kteří chtějí dát svému baru novou jiskru a šarm. Vychutnejte si chvíle odpočinku s noblesou. Skleněná chladící nádoba o objemu 2690 ml Doplní jakoukoli slavnostní tabuli Série Noblesse: nadčasová nevtíravá pánská elegance Dekor zdobení se snadno sladí s jakýmkoli stylem vybavení Série nabízí také sklenice v několika variantách pro různé nápoje Spojení stylového vzhledu a… (kulina.cz)

Sklenička na sekt Champagne - Ø 7*25 cm

Sklenička na sekt Champagne - Ø 7*25 cm

Sklenička na sekt Champagne - Ø 7*25 cmMateriál : skloBarva : transparentní s černým nápisemPěkná a stylová sklenička na šampaňské do vaší kavárny, baru nebo domova. (lahome.cz)

Chladící nádoba nerez na sekt 3,5 l ORION

Chladící nádoba nerez na sekt 3,5 l ORION

Nádoba na chlazení lahví s vínem, sektem… pomůže udržet nápoj při servírování delší dobu ve správné teplotě. Materiál: nerez. Ucha pro pohodlné přenášení. Rozměry: 3,5 l, pr. 20 cm, v. 18 cm. (oriondomacipotreby.cz)

WMF Uzávěr na sekt/šampaňské Clever & More "Champagne"

WMF Uzávěr na sekt/šampaňské Clever & More "Champagne"

Uzávěr na sekt/šampaňské Clever & More láhev jednoduchým nasazením vzduchotěsně uzavře. Otevírá se snadno lehkým stlačením vrchního knoflíku. S nápisem "champagne". Clever & More, velké množství praktických výrobků s chytrými a inovativními funkcemi pro každodenní využití! Kromě jiného také vkusné skleničky dokonalých tvarů. Všechny výrobky mají moderní a nadčasový design! (kulina.cz)

MAUVIEL Podstavec pod chladicí nádobu na sekt nerezový

MAUVIEL Podstavec pod chladicí nádobu na sekt nerezový

Vhodné pro: kbelík na led č. výr. ML160706 chladící kbelík na sekt č. výr. ML160120 chladící kbelík na víno č. výr. ML160420Efektní podstavec pod chladící nádobu promění každé servírování přípitku ve výjimečný okamžik. Mauviel vytvořil sérii s příslušenstvím k vínu. Produkty z této série jsou v nabídce ve dvou provedeních, tepaná leštěná měď s pocínovaným vnitřkem a tepaný leštěný hliník. Velice atraktivní je také speciální celoměděná mísa na sekt. Série M’30 se tak zcela přizpůsobí vzhledu vašeho interiéru. Nádobí není vhodné do myčky! Údržba měděného nádobí: nikdy nepoužívejte na nádobí Mauviel bělidla. Mohlo by dojít k nevratnému poškození pro obnovu lesklého měděného povrchu používejte čisticí pastu na měď "Copperbrill", pro více informací klikněte zde měděné nádobí není vhodné… (kulina.cz)

Peugeot Uzávěr na sekt k pumpě na víno a sekt EPIVAC DUO

Peugeot Uzávěr na sekt k pumpě na víno a sekt EPIVAC DUO

Náhradní uzávěry na sekt k pumpě na víno EPIVAC DUO (kulina.cz)

Peugeot Skleněná chladicí nádoba na sekt s platinovým okrajem

Peugeot Skleněná chladicí nádoba na sekt s platinovým okrajem

Skleněná chladicí nádoba na sekt s platinovým okrajem ve velmi elegantním designu je krásným doplňkem každé slavnostní tabule. Využijete ji jak na chlazení sektu tak i na běžná vína. (kulina.cz)

MAUVIEL Hliníková tepaná chladicí nádoba na sekt Ø 20 cm

MAUVIEL Hliníková tepaná chladicí nádoba na sekt Ø 20 cm

Mauviel vytvořil sérii s příslušenstvím k vínu. Produkty z této série jsou v nabídce ve dvou provedeních, tepaná leštěná měď s pocínovaným vnitřkem a tepaný leštěný hliník. Velice atraktivní je také speciální celoměděná mísa na sekt. Série M’30 se tak zcela přizpůsobí vzhledu vašeho interiéru. Nádobí není vhodné do myčky! (kulina.cz)

Riedel Sklenice Sekt Sommeliers

Riedel Sklenice Sekt Sommeliers

Tvar sklenice Sekt Sommeliers je vítězem designérské soutěže vyhlášené v roce 1978 značkou sektu Carstens. Původně tyto sklenice exkluzivně distribuovala společnost Carstens. Poptávka zákazníků však byla tak vysoká, že jsme tyto sklenice zařadili do série Sommeliers a dnes ji doporučujeme jako ideální pro sekt. Sklenice Sekt Sommeliers Riedel doporučujeme na: Champagner Cocktails Kir Sekt Prosecco Série SOMMELIERS: Ve spolupráci s italským sdružením sommeliérů A.I.S. (Associazione Italiana Sommeliers) představil Claus Riedel roku 1973 v Orvietu první sérii sklenic pro znalce. Série obsahuje 10 různých velikostí. Od této chvíle se svět vín od základu změnil. V různých regionech a na různých kontinentech se dnes produkují vína, která tehdy neexistovala nebo byla zcela neznámá. Proto ve… (kulina.cz)

MAUVIEL Hliníková tepaná chladicí nádoba na sekt oválná Ø 26 cm

MAUVIEL Hliníková tepaná chladicí nádoba na sekt oválná Ø 26 cm

Mauviel vytvořil sérii s příslušenstvím k vínu. Produkty z této série jsou v nabídce ve dvou provedeních, tepaná leštěná měď s pocínovaným vnitřkem a tepaný leštěný hliník. Velice atraktivní je také speciální celoměděná mísa na sekt. Série M’30 se tak zcela přizpůsobí vzhledu Vašeho interiéru. Nádobí není vhodné do myčky! (kulina.cz)

Plechová nádoba na sekt Creative Tops Stir It Up Bubbly, ⌀ 19 cm

Plechová nádoba na sekt Creative Tops Stir It Up Bubbly, ⌀ 19 cm

Mile zařízený domov s kapkou retro nádechu? Právě se na jeden díváte ♥ Nádherné doplňky do kuchyně a originální dekorace do domácnosti od Creative Tops si jistě zamilujete spolu s námi. Creative Tops je oblíbená anglická značka, která chce, aby každý měl možnost vybrat si to, po čem touží jeho srdce. (bonami.cz)

Sklenice sekt MISKET 190ml 6ks

Sklenice sekt MISKET 190ml 6ks

190ml, 6ks, sklo, vhodné domyčky na nádobí (home-point.cz)

Sklenice sekt flétna 6ks 195ml

Sklenice sekt flétna 6ks 195ml

(home-point.cz)

Sklenice LARA 0,22l sekt 6ks ORION

Sklenice LARA 0,22l sekt 6ks ORION

Sklenice na nožce na sekt. Materiál: Bohemia Crystal - české sklo. Sada 6 ks. Rozměry: objem 0,22 l, pr. 4,5/6,5 cm, v. 22,5 cm. (oriondomacipotreby.cz)

MAUVIEL Měděná tepaná chladicí nádoba na sekt s bronzovými uchy Ø 20…

MAUVIEL Měděná tepaná chladicí nádoba na sekt s bronzovými uchy Ø 20 cm

Mauviel vytvořil sérii s příslušenstvím k vínu. Produkty z této série jsou v nabídce ve dvou provedeních, tepaná leštěná měď s pocínovaným vnitřkem a tepaný leštěný hliník. Velice atraktivní je také speciální celoměděná mísa na sekt. Série M’30 se tak zcela přizpůsobí vzhledu vašeho interiéru. Nádobí není vhodné do myčky! Údržba měděného nádobí: nikdy nepoužívejte na nádobí Mauviel bělidla. Mohlo by dojít k nevratnému poškození pro obnovu lesklého měděného povrchu používejte čisticí pastu na měď "Copperbrill", pro více informací klikněte zde měděné nádobí není vhodné do myčky nádobí! Mycí prostředky v myčce jsou velmi agresivní a výrazně snižují životnost nádobí (kulina.cz)

MAUVIEL Měděná tepaná chladicí nádoba na sekt oválná Ø 26 cm s…

MAUVIEL Měděná tepaná chladicí nádoba na sekt oválná Ø 26 cm s nerezovými uchy

Mauviel vytvořil sérii s příslušenstvím k vínu. Produkty z této série jsou v nabídce ve dvou provedeních, tepaná leštěná měď s pocínovaným vnitřkem a tepaný leštěný hliník. Velice atraktivní je také speciální celoměděná mísa na sekt. Série M’30 se tak zcela přizpůsobí vzhledu vašeho interiéru. Nádobí není vhodné do myčky! Údržba měděného nádobí: nikdy nepoužívejte na nádobí Mauviel bělidla. Mohlo by dojít k nevratnému poškození pro obnovu lesklého měděného povrchu používejte čisticí pastu na měď "Copperbrill", pro více informací klikněte zde měděné nádobí není vhodné do myčky nádobí! Mycí prostředky v myčce jsou velmi agresivní a výrazně snižují životnost nádobí (kulina.cz)

MAUVIEL Měděná tepaná chladicí nádoba na sekt oválná Ø 26 cm s…

MAUVIEL Měděná tepaná chladicí nádoba na sekt oválná Ø 26 cm s bronzovými uchy

Mauviel vytvořil sérii s příslušenstvím k vínu. Produkty z této série jsou v nabídce ve dvou provedeních, tepaná leštěná měď s pocínovaným vnitřkem a tepaný leštěný hliník. Velice atraktivní je také speciální celoměděná mísa na sekt. Série M’30 se tak zcela přizpůsobí vzhledu vašeho interiéru. Nádobí není vhodné do myčky! Údržba měděného nádobí: nikdy nepoužívejte na nádobí Mauviel bělidla. Mohlo by dojít k nevratnému poškození pro obnovu lesklého měděného povrchu používejte čisticí pastu na měď "Copperbrill", pro více informací klikněte zde měděné nádobí není vhodné do myčky nádobí! Mycí prostředky v myčce jsou velmi agresivní a výrazně snižují životnost nádobí (kulina.cz)

Sklenice na víno La Rochère Versailles, 200 ml

Sklenice na víno  La Rochère Versailles, 200 ml

La Rochére je francouzská sklárna, jejíž historie se datuje až do 15. století. Přežila požár i přibývající konkurenci a nic za tu dobu neztratila ze své přirozené krásy a šarmu. Nádobí sklárny La Rochére je vyrobené z bytelného skla, které je vhodné do myčky na nádobí. - Materiál: sklo - Objem: 200 ml (bonami.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít