Antracitovo-zelená pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1056

Antracitovo-zelená pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1056

Antracitovo-zelená pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1056

Pánská mikina značky Stegol v antracitové barvěMikina s kapucí přes hlavuOriginální gumový potisk na hrudi a rámeníRegulovatelná kapuceMikina má dvě přední vnější kapsyRukávy a dolní lem jsou zakončeny pružnými nápletySportovní stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteliNa modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) je rozměr XLMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Červená pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1056

Červená pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1056

Pánská mikina značky Stegol v červené barvěMikina s kapucí přes hlavuOriginální gumový potisk na hrudi a rámeníRegulovatelná kapuceMikina má dvě přední vnější kapsyRukávy a dolní lem jsou zakončeny pružnými nápletySportovní stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteliNa modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) je rozměr XLMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Modrá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1056

Modrá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1056

Pánská mikina značky Stegol v modré barvěMikina s kapucí přes hlavuOriginální gumový potisk na hrudi a rámeníRegulovatelná kapuceMikina má dvě přední vnější kapsyRukávy a dolní lem jsou zakončeny pružnými nápletySportovní stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteliNa modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) je rozměr XLMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1056

Černá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1056

Pánská mikina značky Stegol v černé barvěMikina s kapucí přes hlavuOriginální gumový potisk na hrudi a rámeníRegulovatelná kapuceMikina má dvě přední vnější kapsyRukávy a dolní lem jsou zakončeny pružnými nápletySportovní stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteliNa modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) je rozměr XLMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Antracitovo-červená pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-29

Antracitovo-červená pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-29

Velice nápadné antracitovo-červené mikiny s kapucí od Bolf. S velkým sportovním potiskem, módně zvýrazněným stahováním a kapucí. Antracitovo-červená mikina s potiskem působí hodně energeticky. Přidává outfitu osvěžující prvek. Velmi příjemně se nosí.Pánská mikina v antracitovo-červené barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleMikina přes hlavu s kapucíRegulovatelná kapuce s podšívkou v kontrastní barvěOriginální gumový potisk na hrudi a rámeníDvě kapsyPružné náplety v dolní části a na rukávechPro milovníky sportovního styluVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteliModel (182 cm, 85 kg) má na sobě velikost LMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Antracitovo-zelená pánská mikina s kapucí Bolf 0840

Antracitovo-zelená pánská mikina s kapucí Bolf 0840

Fantastické, antracitovo-zelené mikiny s kapucí Bolf vhodné pro moderní sety. Jsou přiléhavé, hřejivé, bez potisku, ale charakteristické díky maskáčovým prvkům. Pánská antracitovo-zelená mikina se skvěle nosí, je vhodná k dzínám, jogger kalhotám a šortkám.Pánská mikina v antracitovo-zelené barvěVyrobeno pro Bolf firmou AthleticMikina přes hlavu s kapucíNastavitelná kapuceMaskáčový vzor na rukávech, kapse a uvnitř kapuce.Klokaní kapsaLogo výrobce našité na kapsePružné náplety v dolní části a na rukávechSportovní a army stylVhodnost: na procházku, na setkání s přáteli, do městaMateriál: 77% Bavlna, 17% Polyester, 6% Elastan (BOLF.CZ)

Antracitovo-zelená pánská mikina s kapucí Bolf 27S

Antracitovo-zelená pánská mikina s kapucí Bolf 27S

Antracitovo-zelené mikiny s kapucí od Bolf jsou stvořené k zábavě s módou. Jednoduchý střih je dokonale oživen výrazným dekoračním prvkem a stahovací šňůrky u kapuce jsou netypicky umístěny po stranách. Antracitovo-zelené mikiny s kapucí od Bolf vypadají efektně, a nejsou přesto ani trochu méně praktické.Pánská bavlněná mikina v antracitovo-zelené barvěVyrobeno pod vlastní značkou BolfMikina přes hlavu, trojbarevnáRegulovatelná kapuce spojená s límcemDvě vnější kapsyPružné náplety v dolní části a na rukávechMěstský stylVhodnost: na procházku, do městaModel (182 cm, 85 kg) má na sobě velikost LVýrobeno na územi EUMateriál: 100% Bavlna (BOLF.CZ)

Antracitovo-zelená pánská mikina s kapucí Bolf HL14

Antracitovo-zelená pánská mikina s kapucí Bolf HL14

Pánská mikina v antracitovo-zelené barvěVyrobeno pro Bolf firmou CromnsModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost XLMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Antracitová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf J05

Antracitová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf J05

Pánská mikina v antracitové barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleMikina přes hlavu s kapucíNastavitelná kapuceDesignérský potisk vpředu a na levém rukávuRukávy jsou ukončeny pružným lememZaoblený spodní okrajStreet styleVhodnost: do města, na procházku, na setkání s přáteliMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf J04

Černá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf J04

Pánská mikina v černé barvě Vyrobeno pro Bolf firmou J.Style Mikina přes hlavu s kapucí Nastavitelná kapuce Designérský potisk vpředu a na pravém rukávu Rukávy jsou ukončeny pružným lemem Zaoblený spodní okraj Street style Vhodnost: do města, na procházku, na setkání s přáteli Materiál: 65% Bavlna, 35% Polyester   (BOLF.CZ)

Šedá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf J04

Šedá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf J04

Pánská mikina v šedé barvě Vyrobeno pro Bolf firmou J.Style Mikina přes hlavu s kapucí Nastavitelná kapuce Designérský potisk vpředu a na pravém rukávu Rukávy jsou ukončeny pružným lemem Zaoblený spodní okraj Street style Vhodnost: do města, na procházku, na setkání s přáteli Materiál: 65% Bavlna, 35% Polyester   (BOLF.CZ)

Antracitová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf J04

Antracitová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf J04

Pánská mikina v antracitové barvě Vyrobeno pro Bolf firmou J.Style Mikina přes hlavu s kapucí Nastavitelná kapuce Designérský potisk vpředu a na pravém rukávu Rukávy jsou ukončeny pružným lemem Zaoblený spodní okraj Street style Vhodnost: do města, na procházku, na setkání s přáteli Materiál: 65% Bavlna, 35% Polyester   (BOLF.CZ)

Antracitová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf J06

Antracitová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf J06

Pánská mikina v antracitové barvě Vyrobeno pro Bolf firmou J.Style Mikina přes hlavu s kapucí Nastavitelná kapuce Designérský potisk vpředu a na rukávech Aplikace z ekokůže v dolní části Rukávy jsou ukončeny pružným lemem Zaoblený spodní okraj Street style Vhodnost: do města, na procházku, na setkání s přáteli Materiál: 65% Bavlna, 35% Polyester   (BOLF.CZ)

Antracitová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 9105

Antracitová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 9105

Velmi expresivní antracitové mikiny v městském stylu, horní díl ze síťoviny a velký našitým nápis v červeném maskáčovém provedení. Antracitová mikina s kapucí od Bolf se vyznačují moderním vzorem a moderní kapucí v městském stylu. Noste na různé způsoby. Noste k džínám, jogger kalhotám, baggy kalhotám.Pánská bavlněná mikina v antracitové barvěVyrobeno pro Bolf firmou BreezyMikina přes hlavu s kapucíRegulovatelná kapuceVyšitý nápis vpředuAplikace ze síťoviny na hrudi a kapuciLogo výrobce našité na levé straněStreet styleVhodnost: do města, na procházku, na setkání s přáteliModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 100% BavlnaPozor! Zboží se neshoduje s klasickým rozměrem. Řiďte se velikostní tabulkou, prosím. Doporučujeme zvolit větší velikost: místo M objednejte si L apod. (BOLF.CZ)

Černá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 9105

Černá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 9105

Velmi expresivní černé mikiny v městském stylu, horní díl ze síťoviny a velký našitým nápis v červeném maskáčovém provedení. Černá mikina s kapucí od Bolf se vyznačují moderním vzorem a moderní kapucí v městském stylu. Noste na různé způsoby. Noste k džínám, jogger kalhotám, baggy kalhotám.Pánská bavlněná mikina v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou BreezyMikina přes hlavu s kapucíRegulovatelná kapuceVyšitý nápis vpředuAplikace ze síťoviny na hrudi a kapuciLogo výrobce našité na levé straněStreet styleVhodnost: do města, na procházku, na setkání s přáteliModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 100% BavlnaPozor! Zboží se neshoduje s klasickým rozměrem. Řiďte se velikostní tabulkou, prosím. Doporučujeme zvolit větší velikost: místo M objednejte si L apod. (BOLF.CZ)

Khaki pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 9105

Khaki pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 9105

Velmi expresivní khaki mikiny v městském stylu, horní díl ze síťoviny a velký našitým nápis v červeném maskáčovém provedení. Khaki mikina s kapucí od Bolf se vyznačují moderním vzorem a moderní kapucí v městském stylu. Noste na různé způsoby. Noste k džínám, jogger kalhotám, baggy kalhotám.Pánská bavlněná mikina v khaki barvěVyrobeno pro Bolf firmou BreezyMikina přes hlavu s kapucíRegulovatelná kapuceVyšitý nápis vpředuAplikace ze síťoviny na hrudi a kapuciLogo výrobce našité na levé straněPro milovníky sportovního styluStreet styleVhodnost: do města, na procházku, na setkání s přáteliModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 100% BavlnaPozor! Zboží se neshoduje s klasickým rozměrem. Řiďte se velikostní tabulkou, prosím. Doporučujeme zvolit větší velikost: místo M objednejte si… (BOLF.CZ)

Šedá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1025

Šedá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1025

Pánská mikina značky New Men v šedé barvěMikina s nášivkou s číselným motivemRegulovatelná kapuceZapínání na zipDvě vnější kapsyRukávy a dolní lem jsou zakončeny pružnými nápletySportovní stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteli, do městaMateriál: 80% Bavlna, 20% Polyester (BOLF.CZ)

Šedá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1048

Šedá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1048

Pánská mikina značky New Men v šedé barvěPropínací mikina s regulovatelnou kapucíMikina s designérskou nášivkou vpředuDesignerská nášivka vpředuRukávy a dolní lem jsou zakončeny pružnými nápletySportovní stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteli, do městaNa figuríně (182 cm, 82 kg) je rozměr LMateriál: 80% Bavlna, 20% Polyester (BOLF.CZ)

Červená pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1054

Červená pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1054

Barvy jsou důležité! Pánská červená mikina značky Stegol vám okamžitě dodá energii a oživí váš vzhled. Ideálně se hodí na trénink. Bude skvělou součástí streetové stylizace. Živá červená funguje nejlépe v duetu s tlumenými barvami. Mikinu kombinujte s džíny, šortkami, kapsačami v odstínech tmavě modré, šedé, béžové nebo černé. Tento model bude senzačně vypadat s módní obuvi na silné podešve. V této mikině fantasticky vyniknete i bez sportovních doplňku!Pánská mikina značky Stegol v červené barvěMikina přes hlavu s kapucíNastavitelná kapuceMódní potisk vpředuDvě kapsyStahovací šňurky a podšívka kapuce v kontrastních barváchPružné náplety v dolní části a na rukávechSportovní stylVhodnost: na procházku,do města, na joggingNa figuríně (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 65% Bavlna,… (BOLF.CZ)

Šedá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 2128

Šedá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 2128

Pánská mikina značky J.Style v šedé barvěMikina s kapucí se zapínáním na zipRegulovatelná kapuceDesignérský potisk vpředu a na rukávechDvě kapsy vpředuPružné náplety v dolní části a na rukávechSportovní stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteli, do městaNa modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Šedá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 0397

Šedá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 0397

Pánská mikina značky Athletic v šedé barvěMikina s kapucí přes hlavuMikina s designérským potiskem vpředu a na rukávechPružné náplety v dolní části a na rukávechSportovní stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteli, do městaNa modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 77% Bavlna, 17% Polyester, 6% Elastan (BOLF.CZ)

Černá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 0397

Černá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 0397

Pánská mikina značky Athletic v černé barvěMikina s kapucí přes hlavuMikina s designérským potiskem vpředu a na rukávechPružné náplety v dolní části a na rukávechSportovní stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteli, do městaNa modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 77% Bavlna, 17% Polyester, 6% Elastan (BOLF.CZ)

Antracitová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 0397

Antracitová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 0397

Pánská mikina značky Athletic v antracitové barvěMikina s kapucí přes hlavuMikina s designérským potiskem vpředu a na rukávechPružné náplety v dolní části a na rukávechSportovní stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteli, do městaNa modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 77% Bavlna, 17% Polyester, 6% Elastan (BOLF.CZ)

Černá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 9103

Černá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 9103

Pánská mikina značky Glo-Story v černé barvěRegulovatelná kapuceDesignersky potisk na hrudiPružné náplety v dolní části a na rukávechKlokaní kapsaSportovní stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteli, do městaMateriál: 50% Bavlna, 50% Polyester (BOLF.CZ)

Antracitová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 9103

Antracitová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 9103

Pánská mikina značky Glo-Story v antracitové barvěRegulovatelná kapuceDesignersky potisk na hrudiPružné náplety v dolní části a na rukávechKlokaní kapsaSportovní stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteli, do městaMateriál: 50% Bavlna, 50% Polyester (BOLF.CZ)

Šedá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 8052

Šedá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 8052

Pánská mikina značky Red Fireball v šedé barvěMikina s kapucí přes hlavuRegulovatelná kapuceDesignérský potisk vpředu a na rukávechKlokaní kapsaPružné náplety v dolní části a na rukávechSportovní stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteli, do městaNa modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 8056

Černá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 8056

Pánská mikina značky Red Fireball v černé barvěMikina s kapucí přes hlavuRegulovatelná kapuceDesignérský potisk vpředu a na rukávechDvě kapsy vpředuPružné náplety v dolní části a na rukávechSportovní stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteli, do městaNa figuríně (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Antracitovo-šedá pánská mikina bez kapuce s potiskem Bolf J09

Antracitovo-šedá pánská mikina bez kapuce s potiskem Bolf J09

Antracitovo-šedé pánské mikiny z kolekce Bolf s velkým potiskem a sportovními raglánovými rukávy. Antracitovo-šedá pánská mikina s potiskem vypadá módně s jogger kalhotami a červenými teniskami. S džínami a kecky si snadno s ní můžete vytvořit zajímavý oldschoolový vzhled.Pánská mikina v antracitovo-šedé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleMikina přes hlavuDesignersky potisk na hrudiLogo výrobce našité nad pružným lemem.Rukávy v kontrastní barvěPružné náplety v dolní části a na rukávechStreet styleVhodnost: do města, na procházku, na setkání s přáteliModel (182 cm, 85 kg) má na sobě velikost LMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Antracitovo-šedá pánská mikina bez kapuce s potiskem Bolf J45

Antracitovo-šedá pánská mikina bez kapuce s potiskem Bolf J45

Dvoubarevné, antracitovo-šedé mikiny s potiskem Bolf. Moc pohodlné, praktické a vhodné pro chladné dny. Antracitovo-šedá mikina bude se hodit k denim jogger kalhotám, baggy kalhotám nebo prostě k džínám. Vylepšíte si svůj look oblečením prošívané bundy, kšiltovky a módní obuvi.Pánská mikina v antracitovo-šedé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StylePřes hlavuKulatý výstřihDesignerský potisk na hrudi a na levém rukávuPružné náplety v dolní části a na rukávechMěstský stylVhodnost: do města, na procházku, na setkání s přáteliMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Antracitovo-šedá pánská mikina bez kapuce s potiskem Bolf J37

Antracitovo-šedá pánská mikina bez kapuce s potiskem Bolf J37

Nadčasové, dvoubarevné, antracitovo-šedé pánské mikiny Bolf s velkým potiském. Skvěle sedí, uchvacují pohodlím, jsou univerzální. Antracitovo-šedá mikina s potiskem se stejně dobře hodí pro běžné nošení s džínami, jak i pro městské outfity s baggy kalhotami.Pánská mikina v antracitovo-šedé barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StylePřes hlavuKulatý výstřihMódní potisk vpředuPružné náplety v dolní části a na rukávechMěstský stylVhodnost: do města, na procházku, na setkání s přáteliMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Červená pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-29

Červená pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-29

Pánská mikina značky J.Style v červené barvěPřes hlavuOriginální gumový potisk na hrudi a rámeníDvě kapsy a regulovatelná kapuceRukávy a dolní lem jsou zakončeny pružnými nápletySportovní stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteliNa modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) je rozměr LMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Antracitová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-20

Antracitová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-20

Pánská mikina s kapucí značky J.Style v antracitové barvě Mikina s potiskem vpředu a na rukávu Mikina má dvě přední vnější kapsy Regulovatelná kapuce Rukávy a dolní lem jsou zakončeny pružnými náplety Sportovní styl Vhodnost: na procházku, na joggin, na posilovnu, do města Na modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost L Materiál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Šedá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-26

Šedá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-26

Pánská mikina značky J.Style v šedé barvěMikina s objemnou kapucí na stahovací tkaničkyMikina má dvě přední vnější kapsyAplikace ve tvaru kapsičky s nápisemRukávy a dolní lem jsou zakončeny pružnými nápletyZáplaty na loktechSportovní stylVhodnost: na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteliNa modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-26

Černá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-26

Pánská mikina značky J.Style v černé barvěMikina s objemnou kapucí na stahovací tkaničkyMikina má dvě přední vnější kapsyAplikace ve tvaru kapsičky s nápisemRukávy a dolní lem jsou zakončeny pružnými nápletyZáplaty na loktechSportovní stylVhodnost: na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteliNa modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Antracitová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-44

Antracitová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-44

Pánská mikina značky J.Style v antracitové barvěMikina s regulovatelnou kapucíDesignersky potisk na hrudi a na rukávechOzdobné zipy na ramenou a ze zaduAplikace z ekokůže na kapsách, na ramenou a na kapuciKlokaní kapsaMikina vzadu je delšíStreet styleVhodnost: na procházku, na setkání s přáteli, do městaNa modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Černá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-44

Černá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-44

Pánská mikina značky J.Style v černé barvěMikina s regulovatelnou kapucíDesignersky potisk na hrudi a na rukávechOzdobné zipy na ramenou a ze zaduAplikace z ekokůže na kapsách, na ramenou a na kapuciKlokaní kapsaMikina vzadu je delšíStreet styleVhodnost: na procházku, na setkání s přáteli, do městaNa modelu a figuríně (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost LMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Královsky modrá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1036

Královsky modrá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1036

Pánská mikina Stegol je skvělou volbou. Klasický střih geniálně osvěží barva. Královský modra je nejmódnějším odstínem modré. Detaile - červené a bílé akcenty – ho celkově zvýrazní. Je těžké uvěřit, že je to sportovní mikina. A přece! Mikina je velmi pohodlná. Zapínání na zip, regulovatelná kapuce. Velmi praktické stahování na rukávech a v pasu, 2 kapsy. Mikina je velice výrazná, a snadno s ní vytvoříte zajímavý outfit. Pro sportovní aktivity k ní vyberte kalhoty nebo šortky, tričko a boty. V kompletu s džíny a botami na silné podrážce utvoří módní streetový vzhled.Pánská mikina značky Stegol v královsky modré barvěMikina s kapucí se zapínáním na zipNastavitelná kapuceDesignérský potisk vpředu a na pravém rukávuDvě kapsy vpředuZip, šňurky a podšívka kapuce v kontrastních barváchPružné… (BOLF.CZ)

Královsky modrá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1054

Královsky modrá pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf 1054

Máte rádi výrazné sportovní oblečení? Co říkáte tomu - mikina Stegol v krásné královsky modré barvě? Tento impozantní model ještě více oživí červené detaily a módní potisk. Mikina přes hlavu s nastavitelnou kapucí, stahováním v pase, na rukávech a 2 praktickými kapsami po stranách. Tak snadno s ní můžete vytvořit zajímavý vzhled. Mikina s kalhotami nebo tepláky je ideální na trénink. Když si ohrnete rukávy, vyberete k ní džíny nebo baggy kalhoty a módní boty, určitě vytvoříte originální streetový outfit.Pánská mikina značky Stegol v královsky modré barvěMikina přes hlavu s kapucíNastavitelná kapuceMódní potisk vpředuDvě kapsyStahovací šňurky a podšívka kapuce v kontrastních barváchPružné náplety v dolní části a na rukávechSportovní stylVhodnost: na procházku,do města, na joggingNa… (BOLF.CZ)

Pánská antracitová mikina s kapucí s potiskem Bolf 4099

Pánská antracitová mikina s kapucí s potiskem Bolf 4099

Antracitové melanžové mikiny s kapucí Bolf jsou šité z měkké bavlny. Jsou nejžhavějším módním střihem sezóny. Kromě toho zdůrazňuje je sportovní potisk s módním kašmirovým vzorem (paisley). Pánské antracitové mikiny jsou univerzální. Ideální pro běžné nošení a na večer. Vhodné právě pro neformální příležitosti.Pánská bavlněná mikina v antracitové barvěVyrobeno pro Bolf firmou ComeorMikina přes hlavu s kapucíNastavitelná kapuceDesignérský potisk vpředuDvě boční kapsyPružné náplety v dolní části a na rukávechStreet styleVhodnost: na procházku, do kina, na setkání s přáteli, do městaModel (182 cm, 85 kg) má na sobě velikost LMateriál: 100% Bavlna (BOLF.CZ)

Pánská šedá mikina s kapucí s potiskem Bolf 4099

Pánská šedá mikina s kapucí s potiskem Bolf 4099

Šedé mikiny s kapucí od Bolf jsou šité z měkké bavlny. Jsou nejžhavějším módním střihem sezóny. Kromě toho zdůrazňuje je sportovní potisk s módním kašmirovým vzorem (paisley). Pánské šedé mikiny jsou univerzální. Ideální pro běžné nošení a na večer. Vhodné právě pro neformální příležitosti.Pánská bavlněná mikina v šedé barvěVyrobeno pro Bolf firmou ComeorMikina přes hlavu s kapucíNastavitelná kapuceDesignérský potisk vpředuDvě boční kapsyPružné náplety v dolní části a na rukávechStreet styleVhodnost: na procházku, do kina, na setkání s přáteli, do městaModel (182 cm, 85 kg) má na sobě velikost LMateriál: 100% Bavlna (BOLF.CZ)

Pánská antracitová mikina s kapucí s potiskem Bolf 77

Pánská antracitová mikina s kapucí s potiskem Bolf 77

Antracitová s vínovou jsou zajímavou barevnou kombinací. Mikina s kapucí těmi barvami hodně získává! Okamžitě při tom upoutá pozornost! Antracitová mikina má nastavitelnou kapuci spojenou s límcem, klokaní kapsu na zip, má uprostřed našitě logo a raglánové rukávy. Je zhotovená z měkké a teplé bavlny. Oblíbíte si jí již hned od začátku!Pánská bavlněná mikina v antracitové barvěVyrobeno pod vlastní značkou BOLFMikina přes hlavu s kapucíNastavitelná kapuce spojená s límcemPropínací límecVyšité logo výrobce na hrudiKontrastní aplikaceKlokaní kapsa se zapínáním na zipyPružné náplety v dolní části a na rukávechStreet styleVhodnost: do města, na posilovnu, na setkání s přáteliModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost XLMateriál: 100% BavlnaPozor! Zboží se neshoduje s klasickým rozměrem. Řiďte se… (BOLF.CZ)

Pánská antracitová mikina s kapucí s potiskem Bolf 78

Pánská antracitová mikina s kapucí s potiskem Bolf 78

Antracitová mikina Bolf je model s vojenským nádechem. Mikinu skvěle zpestři maskáčové aplikace. Zajímavý vzhled má díky raglánovým rukávům. Mikina s praktickými 2 kapsami dobře napodobuje klokaní mikinu. V antracitové mikině Bolf můžete tvoříte nejen sportovní look. Zahrajte si s barvami. Antracitová a maskáčová získají dodateční energii v kombinaci s černou, červenou nebo růžovou barvou.Pánská bavlněná mikina v antracitové barvěVyrobeno pod vlastní značkou BOLFMikina s kapucí se zapínáním na zipNastavitelná kapuceMaskáčová aplikace vpředuDvě kapsyPružné náplety v dolní části a na rukávechStreet styleVhodnost: do města, na posilovnu, na setkání s přáteliModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost XLMateriál: 100% BavlnaPozor! Zboží se neshoduje s klasickým rozměrem. Řiďte se velikostní… (BOLF.CZ)

Pánská antracitová mikina s kapucí s potiskem Bolf 72

Pánská antracitová mikina s kapucí s potiskem Bolf 72

Pánská propínací mikina Bolf je teplým a příjemným na dotek modelem s vojenským nádechem. Antracitová mikina je vyrobena z vysoce kvalitní bavlny, má nastavitelnou kapuci a 2 kapsy na bocích. Antracitová barva krásně ladí se sportovním potiskem a aplikacemi s maskáčovým vzorem - u kapes a u kapuce Antracitová mikina bude fantastickým doplněním sportovního a streetového outfitu!Pánská bavlněná mikina v antracitové barvěVyrobeno pod vlastní značkou BOLFMikina s kapucí se zapínáním na zipNastavitelná kapuceMódní potisk na levé straněDvě vnější kapsyMaskáčové prvky na kapsách a uvnitř kapucePružné náplety v dolní části a na rukávechSportovní a army stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteli, do městaModel (182 cm, 82 kg) má na sobě velikost XLMateriál: 100%… (BOLF.CZ)

Pánská antracitová mikina s kapucí s potiskem Bolf 79

Pánská antracitová mikina s kapucí s potiskem Bolf 79

Antracitová bavlněná mikina s kapucí od Bolf je naše odpověď na nejnovější módní trendy. Pánské mikiny s kapucí se vyznačují stylovou barvou, vojenskou nášivkou a vytištěnou na přední straně dolarovkou v maskovacím provedení. Antracitové mikiny senzačně vylepší váš každodenní look.Pánská bavlněná mikina v antracitové barvěVyrobeno pod vlastní značkou BolfMikina přes hlavu s kapucíRegulovatelná kapuce s podšívkou v maskáčovém vzoruDesignérský potisk vpředuDvě kapsy vpředuPružné náplety v dolní části a na rukávechStreet styleVhodnost: do města, na posilovnu, na setkání s přáteliMateriál: 100% BavlnaPozor! Zboží se neshoduje s klasickým rozměrem. Řiďte se velikostní tabulkou, prosím. Doporučujeme zvolit větší velikost: místo M objednejte si L apod. (BOLF.CZ)

Pánská černá mikina s kapucí s potiskem Bolf 4099

Pánská černá mikina s kapucí s potiskem Bolf 4099

Černé melanžové mikiny s kapucí Bolf jsou šité z měkké bavlny. Jsou nejžhavějším módním střihem sezóny. Kromě toho zdůrazňuje je sportovní potisk s módním kašmirovým vzorem (paisley). Pánské černé mikiny jsou univerzální. Ideální pro běžné nošení a na večer. Vhodné právě pro neformální příležitosti.Pánská bavlněná mikina v černé barvěVyrobeno pro Bolf firmou ComeorMikina přes hlavu s kapucíNastavitelná kapuceDesignérský potisk vpředuDvě boční kapsyPružné náplety v dolní části a na rukávechStreet styleVhodnost: na procházku, do kina, na setkání s přáteli, do městaModel (182 cm, 85 kg) má na sobě velikost LMateriál: 100% Bavlna (BOLF.CZ)

Šedo-kobaltová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-29

Šedo-kobaltová pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-29

Velice nápadné šedo-kobaltové mikiny s kapucí od Bolf. S velkým sportovním potiskem, módně zvýrazněným stahováním a kapucí. Šedo-kobaltová mikina s potiskem působí hodně energeticky. Přidává outfitu osvěžující prvek. Velmi příjemně se nosí.Pánská mikina v šedo-kobaltové barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleMikina přes hlavu s kapucíRegulovatelná kapuce s podšívkou v kontrastní barvěOriginální gumový potisk na hrudi a rámeníDvě kapsyPružné náplety v dolní části a na rukávechPro milovníky sportovního styluVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteliModel (182 cm, 85 kg) má na sobě velikost LMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Černo-červená pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-29

Černo-červená pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-29

Velice nápadné černo-červené mikiny s kapucí od Bolf. S velkým sportovním potiskem, módně zvýrazněným stahováním a kapucí. Černo-červená mikina s potiskem působí hodně energeticky. Přidává outfitu osvěžující prvek. Velmi příjemně se nosí.Pánská mikina v černo-červené barvěVyrobeno pro Bolf firmou J.StyleMikina přes hlavu s kapucíRegulovatelná kapuce s podšívkou v kontrastní barvěOriginální gumový potisk na hrudi a rámeníDvě kapsyPružné náplety v dolní části a na rukávechPro milovníky sportovního styluVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteliModel (182 cm, 85 kg) má na sobě velikost LMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Kobaltovo-červená pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-29

Kobaltovo-červená pánská mikina s kapucí s potiskem Bolf Y-29

Pánská mikina značky J.Style v kobaltovo-červené barvěPřes hlavuOriginální gumový potisk na hrudi a rámeníDvě kapsy a regulovatelná kapucePružné náplety v dolní části a na rukávechSportovní stylVhodnost: na procházku, na jogging, na posilovnu, na setkání s přáteliMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Antracitovo-šedá mikina s kapucí a potiskem Bolf 3643A

Antracitovo-šedá mikina s kapucí a potiskem Bolf 3643A

Pánská mikina v antracitovo-šedé barvěVyrobeno pro Bolf firmou Crws DnmMikina přes hlavu s kapucíNastavitelná kapuceLogo výrobce našité na kapuciDesignérský potisk vpředu a na pravém rukávuDvě boční kapsy se zapínáním na zipPružné náplety v dolní části a na rukávechKaždodenní stylVhodnost: na procházku, na setkání s přáteli, do městaMateriál: 65% Bavlna, 35% Polyester (BOLF.CZ)

Zelená pánská mikina s kapucí a potiskem Bolf 6215

Zelená pánská mikina s kapucí a potiskem Bolf 6215

Pánská mikina s kapucí v zelené barvěVyrobeno pro Bolf firmou Glo-StoryObjemná kapuce s možnosti její regulacePřes hlavuKapsa - klokankaSpodní část a rukávy ukončené pružným lememSportovní střihNa modelu (182 cm, 82 kg) je velikost XLMateriál: 60% Bavlna, 40% Polyester (BOLF.CZ)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít