Antiperspirant FA Soft & Control Caring Lila Scent 150 ml (9000101039528)

Fa Soft & Control antiperspirant Caring Lila 150 ml

Fa Soft & Control antiperspirant Caring Lila 150 ml

Popis Fa Soft & Control antiperspirant s pečující vůní šeříku a Dry Oil technologií reguluje pocení a chrání před tělesným pachem až po dobu 48h a zároveň poskytuje pocit jemné pokožky. Před použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Struktura:  Butane, Propane, Ethylhexyl palmitate, Aluminum chlorohydrate, Cyclomethicone, Isobutane, Dimethicone, Isopropyl myristate, Triethyl citrate, Parfum, Disteardimonium hectorite, Propylene carbonate, Citronellol, Butylphenyl methylpropional, Geraniol, Benzyl Alcohol, Alpha-isomethyl ionone, Eugenol   … (ageo.cz)

Fa Soft & Control Caring Lila kuličkový antiperspirant 50 ml

Fa Soft & Control Caring Lila kuličkový antiperspirant 50 ml

Popis Fa Soft & Control antiperspirant s pečující vůní šeříku a Dry Oil technologií reguluje pocení a chrání před tělesným pachem až po dobu 48h a zároveň poskytuje pocit jemné pokožky. Použití: před použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.  Bezpečnostní pokyny: Extrémně hořlavý aerosol. Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte… (ageo.cz)

Fa Soft & Control Caring Lila tuhý antiperspirant 50 ml

Fa Soft & Control Caring Lila tuhý antiperspirant 50 ml

Popis Objevte nový Fa Soft & Control – první antiperspirant s 48 hodinovou ochranou proti pocení společně s jemným pocitem pokožky  díky své unikátní Dry Oil technologii se suchými oleji. Přináší příjemný pocit jako dotek okvětního lístku na kůži, který dodává jemnou svěží vůni lilie. Extra ochrana proti pocení a dlouhotrvající vůně. Díky výkonné receptuře antiperspirantů, která kombinuje jemné svěží vůně, se můžete cítit jistá dokonce během stresových situací a jakékoliv intenzivní činnosti.   Vlastnosti … (ageo.cz)

Fa Soft & Control deosprej 150 ml

Fa Soft & Control deosprej 150 ml

Vlastnosti Anti-perspirant s vůní květu pomeranče. S novou technologií vůní v kapslích. Až do 48h ochrana proti potu a pachu.Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPřed použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníEXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nebezpečí. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před… (ageo.cz)

Fa Soft & Caring krémové mýdlo 500 ml

Fa Soft & Caring krémové mýdlo 500 ml

Objevte krémové mýdlo Fa soft & caring s vůní kokosového mléka s extraktem z kokosu. Jemná a pečující receptura chrání pokožku proti vysušování.   Až o 70 % méně obalového odpadu v porovnání s 500 ml Fa tekutého mýdla ve 2 lahvičkách s pumpičkou (2 x 250 ml).Vlastnosti Bez minerálních olejů pH vůči pokožce neutrální Dermatologicky testovánoSkladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPodrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníAlbánštinaBulharštinaČeštinaEstonštinaMaďarštinaLotyštinaLitevštinaMakedonštinaMoldavštinaPolštinaRumunštinaSlovenštinaSlovinštinaOstatníRozklad popisuFunkční jméno - Mýdlo Varianta - Krémové Soft & Caring (ageo.cz)

Uživatele, kteří hledají "Antiperspirant FA Soft & Control Caring Lila Scent 150 ml (9000101039528)" se dívají také na:

Plyšová žirafa 150 cm
Plyšový medvěd 150 cm

Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant 150 ml

Fa Divine Moments Wild Camellia Scent deodorant 150 ml

Popis Objevte Fa Divine Moments deodorant s vůní plané kamélie. Non-Stop Fresh technologie pro až 48h deo ochranu. S jemným a přesným systémem aplikace. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Struktura: Butane, Alcohol denat., Propane, Isobutane, Triethyl citrate, Parfum, Linalool, 1,2-hexanediol, Caprylyl glycol, Aqua, 2-benzylheptanol, Cocamidopropyl PG-dimonium chloride phosphate, Limonene, Menthyl acetate, Benzyl salicylate, Phenoxyethanol, Butylphenyl methylpropional, Alpha-isomethyl ionone, Citronellol, Benzyl alcohol   … (ageo.cz)

Fa Men Xtreme Power+ antiperspirant 150 ml

Fa Men Xtreme Power+ antiperspirant 150 ml

Popis Fa Men Xtreme Power+ Anti-Perspirant poskytuje vysoký výkon při ochraně před pocením. Až 72h ochrana speciálně navržena pro lidi, kteří se nadměrně potí. Před použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Struktura: Butane, Propane, Cyclomethicone, Aluminum sesquichlorohydrate, Ethylhexyl palmitate, Isobutane, Isopropyl myristate, Parfum, Triethyl citrate, Disteardimonium hectorite, Propylene carbonate, Linalool, Limonene, Citral, Geraniol, Coumarin   Vlastnosti … (ageo.cz)

Fa Sport Invisible Power antiperspirant 150 ml

Fa Sport Invisible Power antiperspirant 150 ml

Vlastnosti Jemný a přesný systém aplikace Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPřed použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníEXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nebezpečí. Nádoba je pod tlakem: při… (ageo.cz)

Mitchum Advanced Control Unscented Antiperspirant 48HR -…

Mitchum Advanced Control Unscented Antiperspirant 48HR - Antiperspirant 150 ml

Advanced Control Unscented Antiperspirant 48HR - Antiperspirant - poskytuje pokožce 48 hodinovou ochranu proti pocení - složení obohacené o aloe vera a vitamín E o pokožku šetrně pečuje a zklidňuje - snadno se nanáší a ihned zasychá (prodejparfemu.cz)

Mitchum Advanced Control Sport Antiperspirant 48HR - Antiperspirant …

Mitchum Advanced Control Sport Antiperspirant 48HR - Antiperspirant 150 ml

Advanced Control Sport Antiperspirant 48HR - Antiperspirant - poskytuje pokožce účinnou ochranu proti pocení po dobu 48 hodin - složení obohacené o aloe vera a vitamín E pomáhá pokožku zklidňovat a zabraňuje podráždění - zanechává pokožku svěží během celého den - osvěžující vůně Vám dodá energii do dalších sportovních výkonů (prodejparfemu.cz)

Fa Invisible Sensitive antiperspirant ve spreji 150 ml

Fa Invisible Sensitive antiperspirant ve spreji 150 ml

Popis Fa Invisible Sensitive anti-perspirant s technologií proti skvrnám pro jemnou ochranu před tělesným pachem až na 48h.   Vlastnosti Dermatologicky testováno Čistá svěží vůně Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíVhodné pro citlivou pokožku. Před použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do… (ageo.cz)

Mitchum Advanced Control Ice Fresh Antiperspirant 48HR -…

Mitchum Advanced Control Ice Fresh Antiperspirant 48HR - Antiperspirant 150 ml

Advanced Control Ice Fresh Antiperspirant 48HR - Antiperspirant - poskytuje pokožce účinnou ochranu proti pocení po dobu 48 hodin - složení obohacené o aloe vera a vitamín E pomáhá pokožku zklidňovat a zabraňuje podráždění - anechává pokožku svěží během celého den - osvěžující a chladivá vůně Vám dodá energii do dalšího dne (prodejparfemu.cz)

Fa Men Sport Recharge antiperspirant 150 ml

Fa Men Sport Recharge antiperspirant 150 ml

Popis Antiperspirant Fa Men Sport Recharge s až 72h ochranou proti vlhkosti a tělesnému pachu. S povzbuzující vůní a přesným systémem aplikace. Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíPřed použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Podrobná data CLP… (ageo.cz)

Garnier Mineral Action Control minerální antiperspirant 150 ml

Garnier Mineral Action Control minerální antiperspirant 150 ml

Vlastnosti Šetrný k pokožce Dermatoligicky testováno Bez alkoholu**, bez parabenů **ethanol Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50 Podrobná data Bezpečnostní varováníUpozornění: Nádobka je pod tlakem; nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného… (ageo.cz)

Fa Island Vibes Bali Kiss antiperspirant 150 ml

Fa Island Vibes Bali Kiss antiperspirant 150 ml

Popis Objevte Fa Island Vibes Bali kiss antiperspirant s vůní manga a květu vanilky. Před použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Struktura: Butane, Propane, Ethylhexyl palmitate, Aluminum chlorohydrate, Isobutane, Cyclomethicone, Dimethicone, Parfum, Isopropyl myristate, Triethyl citrate, Disteardimonium hectorite, Hydrolyzed corn starch octenylsuccinate, Propylene carbonate, Citronellol, Hydrated silica, Silica, Butylphenyl methylpropional, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl alcohol   Vlastnosti … (ageo.cz)

Fa Island Vibes Fiji Dream antiperspirant 150 ml

Fa Island Vibes Fiji Dream antiperspirant 150 ml

Popis Objevte Fa Island Vibes Fiji dream antiperspirant s vůní vodního melounu a kanangy. Před použitím dobře protřepejte. Sprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Struktura: Butane, Propane, Ethylhexyl palmitate, Aluminum chlorohydrate, Isobutane, Cyclomethicone, Dimethicone, Parfum, Isopropyl myristate, Triethyl citrate, Disteardimonium hectorite, Hydrolyzed corn starch octenylsuccinate, Propylene carbonate, Limonene, Citronellol, Benzyl alcohol, Linalool, Hydrated silica, Silica, Geraniol, Hexyl cinnamal, Butylphenyl methylpropional, Alpha-isomethyl ionone   … (ageo.cz)

Mitchum Advanced Control Shower Fresh Antiperspirant 48HR -…

Mitchum Advanced Control Shower Fresh Antiperspirant 48HR - Antiperspirant 150 ml

Advanced Control Shower Fresh Antiperspirant 48HR - Antiperspirant - poskytuje pokožce 48 hodinovou ochranu proti pocení - složení obohacené o aloe vera a vitamín E o pokožku šetrně pečuje a zklidňuje - snadno se nanáší a ihned zasychá - osvěžující vůně Vám dodá novou energii do dalšího dne (prodejparfemu.cz)

Dove Men Care Silver Control antiperspirant sprej 150 ml

Dove Men Care Silver Control antiperspirant sprej 150 ml

Popis Antiperspirant deosprej pro muže. Použití spreje: 1. Zvedni pojistku, 2. Otoč uzávěr, 3. Sprejuj   Struktura: Butane, Isobutane, Propane, Aluminum chlorohydrate, PPG-14 butyl ether, Cyclopentasiloxane, Parfum, Disteardimonium hectorite, Helianthus annuus seed oil, C12-15 alkyl benzoate, Octyldodecanol, BHT, Dimethiconol, Propylene carbonate, Titanium dioxide, Silver chloride, Citric acid, Alpha-isomethyl ionone, Butylphenyl methylpropional, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Hexyl cinnamal, Limonene, Linalool   Aplikujte přímo na pokožku ze zvdálenosti 15 cm. Před použitím protřepat. Použití spreje: 1. Zvedni pojistku, 2. Otoč uzávěr, 3. Sprejuj   Výška:… (ageo.cz)

Adidas Control 48h antiperspirant 150 ml pro ženy

Adidas Control 48h antiperspirant 150 ml pro ženy

Adidas Control 48h Antiperspirant pro ženy 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Fa Invisible Power kuličkový antiperspirant Soft Freshness 50 ml

Fa Invisible Power kuličkový antiperspirant Soft Freshness 50 ml

Kuličkový antiperspirant.Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNeaplikujte na podrážděnou nebo poraněnou pokožku.Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaEstonštinaNěmčinaMaďarštinaLotyštinaLitevštinaPolštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Kuličkový antiperspirant Varianta - Soft Freshness (ageo.cz)

Garnier Mineral Men Action Control Antiperspirant sprej 150 ml

Garnier Mineral Men Action Control Antiperspirant sprej 150 ml

Popis Pro maximální až 72h deodorační účinnost při vysokých teplotách. Obohaceno o Mineralite. Rychleschnoucí, pro dlouhotrvající pocit suché pokožky. Bez etylalkoholu, bez parabenů, dermatologicky testováno. Složení Isobutane Aluminum chlorohydrate Isononyl isononanoate Isododecane PPG- 14 butyl ether Parfum/fragrance Cocos nucifera oil/coconut oil Eugenol Dimethicone Dimethiconol Limonene Linalool Propylene carbonate Alpha-isomethyl ionone Perlite Geraniol Disteardimonium hectorite Coumarin Použití: Před použitím protřepejte. Aplikujte na podpaží ze vzdálenosti 15 cm. V případě ucpání opláchněte aplikátor spreje horkou vodou. Výška: 173 mm Šířka: 45 mm Hloubka: 45… (ageo.cz)

Mitchum Advanced Control Shower Fresh 48HR antiperspirant 150 ml pro…

Mitchum Advanced Control Shower Fresh 48HR antiperspirant 150 ml pro ženy

Mitchum Advanced Control Shower Fresh 48HR Antiperspirant pro ženy 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Dove Powder Soft antiperspirant sprej 150 ml

Dove Powder Soft antiperspirant sprej 150 ml

Popis Antiperspirant ve spreji. Složení: Butane, Isobutane, Propane, Aluminum chlorohydrate, PPG-14 butyl ether, Cyclopentasiloxane, Parfum, Disteardimonium hectorite, Heliathus annuus seed oil, C12-15 alkyl benzoate, Octyldodecanol, BHT, Dimethiconol, Propylene carbonate, Tocopheryl acetate, Alpha-isomethyl ionone, Benzyl alcohol, Benzyl salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool Výška: 178, Šířka: 45, Hloubka:45   Rozměry balení: 150ml   Hrubá hmotnost: 126 Skladování a použití Způsob… (ageo.cz)

Biotherm Homme Day Control 72H antiperspirant 150 ml pro muže

Biotherm Homme Day Control 72H antiperspirant 150 ml pro muže

Biotherm Homme Day Control 72H Antiperspirant pro muže 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Mitchum Advanced Control Unscented 48HR antiperspirant 150 ml pro ženy

Mitchum Advanced Control Unscented 48HR antiperspirant 150 ml pro ženy

Mitchum Advanced Control Unscented 48HR Antiperspirant pro ženy 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Mitchum Advanced Control Sport 48HR antiperspirant 150 ml pro muže

Mitchum Advanced Control Sport 48HR antiperspirant 150 ml pro muže

Mitchum Advanced Control Sport 48HR Antiperspirant pro muže 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Dove Men + Care Silver Control 48h antiperspirant 150 ml pro muže

Dove Men + Care Silver Control 48h antiperspirant 150 ml pro muže

Dove Men + Care Silver Control 48h Antiperspirant pro muže 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Mitchum Advanced Control Ice Fresh 48HR antiperspirant 150 ml pro muže

Mitchum Advanced Control Ice Fresh 48HR antiperspirant 150 ml pro muže

Mitchum Advanced Control Ice Fresh 48HR Antiperspirant pro muže 150 ml (parfemy-elnino.cz)

Dove Men+Care Silver Control pánský deodorant - Antiperspirant ve…

Dove Men+Care Silver Control pánský deodorant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Men+Care Silver Control Deodorant - Antiperspirant ve spreji - antiperspirant ve spreji Men+Care Silver Control vám dodá příjemné osvěžení a povzbudí vás do dalšího náročného dne - neobsahuje alkohol a nabízí až 48hodinovou ochranu proti potu a pachu - s příjemnou osvěžující vůní - určený pro každodenní použití - 48hodinová ochrana - svěží vůně - neobsahuje alkohol Použití: Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15cm. Před použitím protřepat. Zamezte styku s očima. Používejte pouze do podpaží. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou pokožku. (prodejparfemu.cz)

Dove Cotton Soft dámský deodorant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Dove Cotton Soft dámský deodorant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Cotton Soft Deodorant - Antiperspirant ve spreji - antiperspirant ve spreji Cotton Dry dopřejte si jediněčný pocit svěžešti! - 48hodinová ochrana - obsahuje 1/4 hydratačního krému - jemná vůně - bez alkoholu (prodejparfemu.cz)

Dove Powder Soft dámský deodorant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Dove Powder Soft dámský deodorant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Powder Soft Deodorant - Antiperspirant ve spreji - antiperspirant ve spreji Powder Soft poskytuje dokonalou ochranu proti pocení po celých 48 hodin a zároveň díky 1/4 hydratačního krému pečuje o jemnou pokožku podpaží - má jemnou květinovou vůni s nádechem dětského pudru a neobsahuje alkohol - 48hodinová ochrana - jemná vůně - bez alkoholu Použití: Před použitím protřepat. Aplikujte přímo na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Používejte pouze do podpaží. V případě vzniku zarudnutí nebo podráždění přestaňte používat. (prodejparfemu.cz)

Mitchum Advanced Control Clean Control Antiperspirant 48HR -…

Mitchum Advanced Control Clean Control Antiperspirant 48HR - Antiperspirant 200 ml

Advanced Control Clean Control Antiperspirant 48HR - Antiperspirant - poskytuje pokožce účinnou ochranu proti pocení po dobu 48 hodin - složení obohacené o aloe vera a vitamín E pomáhá pokožku zklidňovat a zabraňuje podráždění - zanechává pokožku svěží během celého den - osvěžující a chladivá vůně Vám dodá energii do dalšího dne (prodejparfemu.cz)

Garnier Action Control Mineral 72 h - Minerální antiperspirant ve…

Garnier Action Control Mineral 72 h - Minerální antiperspirant ve spreji pro muže 150 ml

Action Control Mineral 72 h - Minerální antiperspirant ve spreji pro muže - svěží vůně v kombinaci s aktivními látkami zajistí spolehlivou ochranu na 72 hodin - kromě toho se s ním žádný muž nemusí obávat mokrých a nevzhledných skvrn v podpaží - mineralit  má ultra-absorpční schopnosti - zajišťuje tu nejlepší ochranu proti pocitu vlhkosti a mokrým flekům v podpaží - emulzní formule - umožňuje pokožce dýchat - extra účinný ve vysokých teplotách - na oblečení nezůstávají zbytky deodorantu - nezpůsobuje blednutí barvy a skvrny na oblečení - lze používat s bílým, černým i barevným oblečením - bez alkoholu Použití: Aplikujte dle potřeby ve vzdálenosti 20 cm. Nepoužívejte na noc, aby mohla pokožka volně dýchat. (prodejparfemu.cz)

Rexona Clinical CLEAN SCENT kuličkový antiperspirant 50 ml

Rexona Clinical CLEAN SCENT kuličkový antiperspirant 50 ml

Popis Rexona Clinical nabízí 3krát větší ochranu než běžné antiperspiranty. Technologie TRIsolid klinického antiperspirantu zajistí mnohem větší ochranu než běžné antiperspiranty. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíVečerní aplikace výrobku zajistí optimální účinek, protože Rexona Maximum Protection se nejlépe aktivuje při klidové teplotě vašeho těla. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. … (ageo.cz)

Fa Invisible Sensitive tuhý antiperspirant 50 ml

Fa Invisible Sensitive tuhý antiperspirant 50 ml

Popis Tuhý antiperspirant pro jemnou ochranu před tělesným pachem až na 48h. Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivé Podrobná data Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaEstonštinaMaďarštinaLotyštinaLitevštinaPolštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Antiperspirant Varianta - Tuhý… (ageo.cz)

Fa Coconut Milk Smoothly Caring Shower Cream - Sprchový krém 400 ml

Fa Coconut Milk Smoothly Caring Shower Cream - Sprchový krém 400 ml

Coconut Milk Smoothly Caring Shower Cream - Sprchový krém - sprchový krém - k mytí celého těla - dodává pokožce jemnost - chrání ji před vysušováním - neutrální pH - příjemná vůně Použití: Naneste na mokrou pokožku, napěňte a opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Mitchum Advanced Control Sport Antiperspirant 48HR - Antiperspirant …

Mitchum Advanced Control Sport Antiperspirant 48HR - Antiperspirant 200 ml

Advanced Control Sport Antiperspirant 48HR - Antiperspirant - poskytuje pokožce účinnou ochranu proti pocení po dobu 48 hodin - složení obohacené o aloe vera a vitamín E pomáhá pokožku zklidňovat a zabraňuje podráždění - zanechává pokožku svěží během celého den - osvěžující vůně Vám dodá energii do dalších sportovních výkonů (prodejparfemu.cz)

Fa Island Vibes Fiji Dream Caring & Fresh Shower Gel - Sprchový gel…

Fa Island Vibes Fiji Dream Caring & Fresh Shower Gel - Sprchový gel 400 ml

Island Vibes Fiji Dream Caring & Fresh Shower Gel - Sprchový gel - sprchový gel - ph neutrální - svěží vůně - dodává pokožce hebkost Použití: Naneste na mokrou pokožku, napěňte a opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Dove Go Fresh Grapefuit & lemongrass scent dámský deodorant -…

Dove Go Fresh Grapefuit & lemongrass scent dámský deodorant - Antiperspirant ve spreji s vůní grapefruitu a citronové trávy 150 ml

Go Fresh Grapefuit & lemongrass scent Deodorant - Antiperspirant ve spreji s vůní grapefruitu a citronové trávy - antiperspirant ve spreji Go Fresh s vůní grapefruitu a citronové trávy vám přináší to pravé osvěžení pro vaši pokožku - nechte se unést svěží vůní grapefruitu a citronové trávy - deodorant vás ochrání až na 48 hodin a je bez alkoholu - 48hodinová ochrana - bez alkoholu - příjemná svěží vůně Použití: Aplikujte na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Před použitím protřepat. Používejte pouze do podpaží. Zamezte styku s očima. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Nevdechujte. (prodejparfemu.cz)

Fa Men Sport Recharge kuličkový antiperspirant 50 ml

Fa Men Sport Recharge kuličkový antiperspirant 50 ml

Popis Deodorant Sport Recharge nabízí až 72h ochranu proti vlhkosti a zápachu. Osvěžující vůně je určena pro muže, kteří rádi tráví čas aktivně. Fa deodorant Men Sport Recharge zajišťuje dlouhotrvající pocit svěžesti a pohodlí po celý den. Antiperspiranty poskytují ochranu proti potu a zápachu. Použití: Před použitím dobře protřepat. Držte deodorant ve svislé poloze a aplikujte do podpaží. Složení: Aqua, Aluminum Sesquichlorohydrate, Steareth-2, Steareth-21, Parfum, PPG-15 Stearyl Ether, Tetrasodium EDTA, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone.   Vlastnosti … (ageo.cz)

Dove Go Fresh Cucumber & Green Tea Scent dámský deodorant -…

Dove Go Fresh Cucumber & Green Tea Scent dámský deodorant - Antiperspirant ve spreji s vůní okurky a zeleného čaje 150 ml

Go Fresh Cucumber & Green Tea Scent Deodorant - Antiperspirant ve spreji s vůní okurky a zeleného čaje - antiperspirant ve spreji Dove Go Fresh s vůní okurky a zeleného čaje je to pravé osvěžení pro vaši pokožku - ochrání vás proti potu až 48 hodin a navíc neobsahuje alkohol - bez alkoholu - 48hodinová ochrana proti potu - dlouhotrvající svěžest Použití: Aplikujte na pokožku ze vzdálenosti 15 cm. Před použitím protřepat. Používejte pouze do podpaždí. Zamezte styku s očima. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Nevdechujte. (prodejparfemu.cz)

Fa Amazonia Spirit Caring Shower Gel - Pečující sprchový gel 400 ml

Fa Amazonia Spirit Caring Shower Gel - Pečující sprchový gel 400 ml

Amazonia Spirit Caring Shower Gel - Pečující sprchový gel - důkladně myje a čistí pokožku - jemná textura vytváří bohatou pěnu - bez minerálních olejů - pH vůči pokožce neutrální - dermatologicky testováno Použití: Aplikujte na mokrou pokožku, napěňte a opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Fa deosprej Summertime Moments 150 ml

Fa deosprej Summertime Moments 150 ml

Fa Summertime Moments deodorant s vůní okurkové vody a divoké frézie. Komplex aktivní svěžesti bojuje proti bakteriím způsobujícím zápach, dlouhotrvající ochrana.Vlastnosti Bez aluminiových solíSkladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm.Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníNebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.… (ageo.cz)

Hugo Boss The Scent Shower Gel 150 ml

Hugo Boss The Scent Shower Gel 150 ml

Pánský sprchový gel Hugo Boss The Scent. (pilulka.cz)

Hugo Boss Boss The Scent deospray 150 ml

Hugo Boss Boss The Scent deospray 150 ml

BOSS Parfums věří ve svádění, které útočí na mysl a zanechává trvalou stopu. Vůně, která vytvoří tento efekt, je naprosto jedinečná. BOSS THE SCENT se může pochlubit exkluzivní ingrediencí z Afriky: afrodiziakální ovoce Maninka, evokující marakuju a rum. Nicméně, Maninka také evokuje něco hlubšího a niternějšího: Přitahování touhy a vyvolání vzpomínek. Její účinek je silný, originální, na který se nikdy nezapomíná. Flakon BOSS THE SCENT představuje jantarovou šťávu, zasazenou do stříbrné klece, jako zachycení ducha svádění, než rozpoutá svou dynamickou sílu. Tváří BOSS THE SCENT je charismatický hollywoodský herec Theo James - známý ze sci-fi trháků Divergence a Rezistence. Theo James je zosobněním muže BOSS: sebejistý ve své fyzické stránce, s rozpačitým vědomím svého půvabu. (fann.cz)

Nivea Protect & Care Antiperspirant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Nivea Protect & Care Antiperspirant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Protect & Care Antiperspirant - Antiperspirant ve spreji - antiperspirant Protect & Care - důvěryhodná péče s ingrediencemi krému nivea - ochrana pokožky před podrážděním - spolehlivá ochrana proti pocení a zápachu až 48h - originální Nivea vůně Použití: Před použitím protřepat. Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm přímo na pokožku podpaží. Nechte zaschnout. (prodejparfemu.cz)

Rexona Motionsense Sensitive Antiperspirant - Antiperspirant ve…

Rexona Motionsense Sensitive Antiperspirant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Motionsense Sensitive Antiperspirant - Antiperspirant ve spreji - antiperspirant ve spreji Motionsense Sensitive s technologií Motionsense poskytuje dlouhotrvající ochranu před potem a zápachem, kdykoliv jste v pohybu - dlouhotrvající svěžest - 48hodinová ochrana proti pocení - šetrně pečuje o pokožku - dermatologicky testováno Použití: Používejte pouze do podpaží. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. (prodejparfemu.cz)

Rexona Motionsense Biorythm Antiperspirant - Antiperspirant ve spreji…

Rexona Motionsense Biorythm Antiperspirant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Motionsense Biorythm Antiperspirant - Antiperspirant ve spreji - antiperspirant ve spreji Biorythm s technologií Motionsense poskytuje dlouhotrvající ochranu před potem a zápachem, kdykoliv jste v pohybu - dlouhotrvající svěžest - 48hodinová ochrana proti pocení - šetrně pečuje o pokožku Použití: Používejte pouze do podpaží. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. (prodejparfemu.cz)

Rexona Men Sensitive Antiperspirant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Rexona Men Sensitive Antiperspirant - Antiperspirant ve spreji 150 ml

Men Sensitive Antiperspirant - Antiperspirant ve spreji - antiperspirant ve spreji Men Sensitive poskytuje 48hodinovou ochranu proti pocení - antiperspirant obsahuje nové formule, které poskytují dlouhotrvající ochranu proti pocení a zápachu - mimořádná účinnost proti zápachu a tvorbě potu - technologie Motionsense - čím více pohybu, tím vyšší účinnost - svěží vůně Použití: Používejte pouze do podpaží. Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. (prodejparfemu.cz)

Rexona Clinical Clean Scent - Kuličkový antiperspirant 50 ml

Rexona Clinical Clean Scent - Kuličkový antiperspirant 50 ml

Clinical Clean Scent - Kuličkový antiperspirant - poskytuje účinnou ochranu proti pocení a dodává pocit svěžesti - poskytuje ochranu po celých 48 hodin - pečuje o pokožku podpaží - příjemně voní - dermatologicky testováno Použití: Aplikujte do podpaží podle potřeby. (prodejparfemu.cz)

Fa deosprej Sport 150 ml

Fa deosprej Sport 150 ml

Vlastnosti 48h Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníEXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.… (ageo.cz)

Fa Magic Oil Pink Jasmine Indulgingly Caring Shower Gel - Sprchový…

Fa Magic Oil Pink Jasmine Indulgingly Caring Shower Gel - Sprchový gel 400 ml

Magic Oil Pink Jasmine Indulgingly Caring Shower Gel - Sprchový gel - svěží sprchový gel - dokonale myje pokožku - chrání ji proti vysušování - neutrální pH - vůně růžového jasmínu Použití: Naneste na mokrou pokožku, napěňte a poté opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Fa Men deosprej Attraction Force 150 ml

Fa Men deosprej Attraction Force 150 ml

Skladování a použití Způsob skladováníTypMax teplota °CTrvanlivé50Příprava a použitíSprej držte kolmo a aplikujte do podpaží ze vzdálenosti ne menší než 15 cm. Podrobná data CLP Regulationplamen - NebezpečíBezpečnostní varováníEXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nebezpečí. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po… (ageo.cz)

Mitchum Advanced Control Unscented Antiperspirant 48HR -…

Mitchum Advanced Control Unscented Antiperspirant 48HR - Antiperspirant 200 ml

Advanced Control Unscented Antiperspirant 48HR - Antiperspirant - poskytuje pokožce 48 hodinovou ochranu proti pocení - složení obohacené o aloe vera a vitamín E o pokožku šetrně pečuje a zklidňuje - snadno se nanáší a ihned zasychá (prodejparfemu.cz)

Mitchum Advanced Control Clean Control 48HR antiperspirant 200 ml pro…

Mitchum Advanced Control Clean Control 48HR antiperspirant 200 ml pro muže

Mitchum Advanced Control Clean Control 48HR Antiperspirant pro muže 200 ml (parfemy-elnino.cz)

Fa Aloe Vera Yoghurt Intensively Caring Shower Cream - Sprchový krém …

Fa Aloe Vera Yoghurt Intensively Caring Shower Cream - Sprchový krém 400 ml

Aloe Vera Yoghurt Intensively Caring Shower Cream - Sprchový krém - sprchový krém - dokonale myje pokožku celého těla - svěží vůně aloe vera - jemná receptura - chrání pokožku před vysoušením Použití: Naneste na mokrou pokožku, napěňte a poté opláchněte. (prodejparfemu.cz)

Fa Island Vibes Fiji Dream kuličkový antiperspirant 50 ml

Fa Island Vibes Fiji Dream kuličkový antiperspirant 50 ml

Popis Objevte Fa Island Vibes Fiji dream antiperspirant s vůní vodního melounu a kanagy. Pro dlouhotrvající ochranu až 48 hodin. Bez alkoholu. S technologií dvojitého uvolnění. S efektem proti skvrnám. Použití: před použitím dobře protřepejte. Držte nádobu kolmo, nejméně 15 cm od podpaží a aplikujte. Bezpečnostní pokyny: Extrémně hořlavý aerosol. Nebezpečí. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním… (ageo.cz)

Mitchum Advanced Control Ice Fresh Antiperspirant 48HR -…

Mitchum Advanced Control Ice Fresh Antiperspirant 48HR - Antiperspirant 200 ml

Advanced Control Ice Fresh Antiperspirant 48HR - Antiperspirant - poskytuje pokožce účinnou ochranu proti pocení po dobu 48 hodin - složení obohacené o aloe vera a vitamín E pomáhá pokožku zklidňovat a zabraňuje podráždění - zanechává pokožku svěží během celého den - osvěžující a chladivá vůně Vám dodá energii do dalšího dne (prodejparfemu.cz)

Mitchum Advanced Control Pure Fresh Antiperspirant 48HR -…

Mitchum Advanced Control Pure Fresh Antiperspirant 48HR - Antiperspirant 200 ml

Advanced Control Pure Fresh Antiperspirant 48HR - Antiperspirant - poskytuje pokožce 48 hodinovou ochranu proti pocení - složení obohacené o aloe vera a vitamín E o pokožku šetrně pečuje a zklidňuje - snadno se nanáší a ihned zasychá - osvěžující vůně Vám dodá novou energii do dalšího dne (prodejparfemu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít