Anglictina pro aktivni seniory

Angličtina pro aktivní seniory

Angličtina pro aktivní seniory

Chtěli jste se vždycky naučit anglicky, ale nenaskytla se Vám ta správná příležitost? Nikdy není pozdě začít! Cizí jazyk se můžete učit v každém věku.S Angličtinou pro seniory zvládnete základní témata a gramatiku, získáte jistotu ve vyjadřování a hravě se domluvíte na cestách, v obchodě nebo třeba v restauraci.Součástí je CD ve formátu MP3. (knihydobrovsky.cz)

Angličtina pro aktivní seniory

Angličtina pro aktivní seniory

Umět cizí jazyk je dnes prakticky nutnost a naučit se dá v každém věku. Nikdy není pozdě. Angličtina pro aktivní seniory může být originálním dárkem pro vaše blízké. Prarodiče i rodiče si jistě rádi osvěží cizí jazyk, který zcela jistě zúročí například na dovolené. Součástí knihy je také CD ve formátu MP3. Protože při výuce cizího jazyka je důležité nejen číst a procvičovat, ale také poslouchat a mluvit. Aktivní angličtina je určena pro aktivní seniory, kteří se chtějí domluvit a nebýt pozadu. A hlavně pomalu, jasně a srozumitelně. (babickarstvi.cz)

Angličtina pro aktivní seniory (978-80-253-1795-2)

Angličtina pro aktivní seniory (978-80-253-1795-2)

Kniha – autor Iva Dostálová; Stephen Douglas, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Chtěli jste se vždycky naučit anglicky, ale nenaskytla se Vám ta správná příležitost? Nikdy není pozdě začít! Cizí jazyk se můžete učit v každém věku. S Angličtinou pro seniory zvládnete základní témata a gramatiku, získáte jistotu ve vyjadřování a hravě se domluvíte na cestách, v obchodě nebo třeba v restauraci. Součástí je CD ve formátu MP3. (alza.cz)

Angličtina pro aktivní seniory - Iva Dostálová, Stephen Douglas - e…

Angličtina pro aktivní seniory - Iva Dostálová, Stephen Douglas - e-kniha

eBook:,Chtěli jste se vždycky naučit anglicky, ale nenaskytla se Vám ta správná příležitost? Nikdy není pozdě začít! Cizí jazyk se můžete učit v každém věku. S Angličtinou pro seniory zvládnete základní témata a gramatiku, získáte jistotu ve vyjadřování a hravě se domluvíte na cestách, v obchodě nebo třeba v restauraci. Součástí je CD ve formátu MP3. (knihydobrovsky.cz)

Luštění pro aktivní odpočinek

Luštění pro aktivní odpočinek

Luštění pro aktivní odpočinek - Křížovky, číselné křížovky, osmisměrky, sudoku (knihydobrovsky.cz)

Kustom HIPAC10 PRO Aktivní reprobox

Kustom HIPAC10 PRO Aktivní reprobox

Aktivní reproduktor. Nový model HiPAC PRO s profesionálním zvukem přináší vylepšení výkonu oproti starším modelům HiPAC, jasné a konkrétně výškové frekvence a bohaté basové pásmo. Výkon: 1000W. 10 ''reproduktor a HS compression driver pro výškové pásmo. Crossover: 2,8kHz. Maximum SPL 125dB. Ovládání: Music / voice - Inst. Channel, Mic / Line gain - Inst. Channel, Bluetooth zap / vyp a spárování, ovládání hlasitosti pro každý kanál, ovládání Master volume. Konektory: 2x combo jack vstup, 3,5mm jack vstup - AUX, Bluetooth, XLR line výstup. Rozměr: 558,8mm x 304,8mm x 285,75mm / vx š xh /. Váha: 14,06kg. Země původu: Čína Napájení: 240V Bluetooth: Ano AUX IN: Ano Mikrofonní vstup: Ano MP3 / linkový vstup: Ano Basový reproduktor: 10" Výkon (Watt): 1000.0 Výkon RMS: 500 W Výkon RMS (Watt): 500… (muziker.cz)

Kustom HIPAC15 PRO Aktivní reprobox

Kustom HIPAC15 PRO Aktivní reprobox

Aktivní reproduktor. Nový model HiPAC PRO s profesionálním zvukem přináší vylepšení výkonu oproti starším modelům HiPAC, jasné a konkrétně výškové frekvence a bohaté basové pásmo. Výkon: 1000W. 15 ''reproduktor a HS compression driver pro výškové pásmo. Crossover: 2,8kHz. Maximum SPL 129dB. Ovládání: Music / voice - Inst. Channel, Mic / Line gain - Inst. Channel, Bluetooth zap / vyp a spárování, ovládání hlasitosti pro každý kanál, ovládání Master volume. Konektory: 2x combo jack vstup, 3,5mm jack vstup - AUX, Bluetooth, XLR line výstup. Rozměr: 692,1mm x 426,72mm x 381mm / vx š xh /. Váha: 24,17kg. Země původu: Čína Napájení: 240V Bluetooth: Ano AUX IN: Ano Mikrofonní vstup: Ano MP3 / linkový vstup: Ano Basový reproduktor: 15" Výkon (Watt): 1000.0 Výkon RMS: 500 W Výkon RMS (Watt): 500.0… (muziker.cz)

Kustom HIPAC12 PRO Aktivní reprobox

Kustom HIPAC12 PRO Aktivní reprobox

Aktivní reproduktor. Nový model HiPAC PRO s profesionálním zvukem přináší vylepšení výkonu oproti starším modelům HiPAC, jasné a konkrétně výškové frekvence a bohaté basové pásmo. Výkon: 1000W. 12 ''reproduktor a HS compression driver pro výškové pásmo. Crossover: 2,8kHz. Maximum SPL 127dB. Ovládání: Music / voice - Inst. Channel, Mic / Line gain - Inst. Channel, Bluetooth zap / vyp a spárování, ovládání hlasitosti pro každý kanál, ovládání Master volume. Konektory: 2x combo jack vstup, 3,5mm jack vstup - AUX, Bluetooth, XLR line výstup. Rozměr: 584,2mm x 345,4mm x 317,5mm / vx š xh /. Váha: 16,78kg. Země původu: Čína Napájení: 240V Bluetooth: Ano AUX IN: Ano Mikrofonní vstup: Ano MP3 / linkový vstup: Ano Basový reproduktor: 12" Výkon (Watt): 1000.0 Výkon RMS: 500 W Výkon RMS (Watt): 500… (muziker.cz)

Multivitamín pro aktivní den – Moringa

Multivitamín pro aktivní den – Moringa

Kapsle Moringa obsahují prášek z listů rostliny moringa olivera (sahjan). Po sklizni jsou listy moringy vysušeny a umlety, následně vzniklý prášek je velice bohatý na obsah živin (90+ živin, 40+ antioxidantů), rovněž je skvělým zdrojem vitamínu A, C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku. > plody, listy a olej indické byliny moringy se používá pro zvýšení vitality po dlouhá staletí, neboť se jedná o jeden z nejbohatších přírodních zdrojů mnoha vitamínů a minerálů vůbec > užívání kapslí Moringa je vhodné v případě podvýživy a v případech, kdy je potřeba většího příjmu živin, např. u sportovců, kulturistů či osob s chronickým onemocněním Instrukce: > užívejte 3 kapsle jednou denně společně s jídlem a zapijte vodou Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Složení: Moringa… (vemzu.cz)

Vivavita Granule pro aktivní psy 15kg

Vivavita Granule pro aktivní psy 15kg

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma. Granule s 28 % kvalitního masa od společnosti Mountfield jsou 100% kompletní, vyváženou a plnohodnotnou stravou pro aktivní psy všech plemen. (mall.cz)

Strečink pro aktivní život - Jessica Matthews

Strečink pro aktivní život - Jessica Matthews

Instruktorka jógy a koučka zdravého životního stylu Jessica Matthewsová pro vás vytvořila jednoduché protahovací cviky a sestavy a bude vaší průvodkyní na cestě k co nejlepší formě. Bez ohledu na věk, životní styl, fyzickou kondici nebo momentální míru ohebnosti si můžete protahovací cvičení přizpůsobit tak, aby účinně vedlo k uspokojení vašich osobních potřeb. Kniha ukazuje protahování ve třech jednoduchých částech: První část vás naučí základům správného protahování a obsahuje spoustu protahovacích technik pro optimalizaci kondice a fungování těla. Druhá část přidává ke každému protahovacímu cviku podrobné instrukce a užitečné tipy pro jeho přizpůsobení, které vám umožní zvýšit nebo snížit jeho náročnost. Třetí část nabízí kompletní sestavy pro trénink ohebnosti navržené tak, aby… (knihydobrovsky.cz)

Fisher-Price Dečka pro aktivní zábavu 2v1

Fisher-Price Dečka pro aktivní zábavu 2v1

S veselou dečkou si děti užijí aktivní zábavu doma i na cestách! Je příjemně měkká a hezky barevná s čísly, chrastící pandou a roztomilými zvířecími kamarády, kteří budou vašemu děťátku dělat společnost, ať už si hraje nebo leží. (mall.cz)

Fisher-Price Dečka pro aktivní zábavu 2v1 - rozbaleno

Fisher-Price Dečka pro aktivní zábavu 2v1 - rozbaleno

S veselou dečkou si děti užijí aktivní zábavu doma i na cestách! Je příjemně měkká a hezky barevná s čísly, chrastící pandou a roztomilými zvířecími kamarády, kteří budou vašemu děťátku dělat společnost, ať už si hraje nebo leží. (mall.cz)

Fisher-Price Hrazdička pro aktivní dítě 3v1 rainforest

Fisher-Price Hrazdička pro aktivní dítě 3v1 rainforest

I ta nejmenší miminka splehlivě zabaví pět závěsných hraček a přenosný lvíček, který přehrává hudbu. Na této měkké přenosné dečce mohou děti ležet, sedět, hrát si, nebo ji použít jako podporu, když leží na bříšku a zkouší pást koníky. (mall.cz)

Mattel Fisher Price Dečka pro aktivní zábavu 2v1

Mattel Fisher Price Dečka pro aktivní zábavu 2v1

Mattel Fisher Price Dečka pro aktivní zábavu 2v1 Pestrobarevná hrací deka s hrazdičkou a zavěšenými hračkami nabízí poležení dětem od narození. Děťátka mohou objevovat barvy, tvary a třeba i zrcátko. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání polstrovaná podložka lze prát v pračce jednosduché složení a snadné přenášení Kupte miminkům zábavnou dečku! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil, plast Rozměr deky: 55 x 84 x 40 cm Rozměr balení: 54 x 40 x 7 cm (hracky-4kids.cz)

Soy Luna Rady a tipy pro aktivní holky

Soy Luna Rady a tipy pro aktivní holky

Znáš Lunu, Mattea, Ambar, Simona a Ninu z nového seriálu na Disney Channel? Pak určitě víš, že Luna je zajímavá, aktivní holka, která tráví veškerý volný čas na kolečkových bruslích. S kamrarády řeší stará přátelství i nové lásky. Přidej se k nim, propadni kolečko-mánii! (knihydobrovsky.cz)

Naturtreu koncentrovaný Maca komplex pro aktivní muže 90 kapslí

Naturtreu koncentrovaný Maca komplex pro aktivní muže 90 kapslí

Naturtreu koncentrovaný Maca komplex pro aktivní muže, 90 kapslí Komplex s vysoce koncentrovanou Macou 20:1 sestavený podle nejnovějších vědeckých studií pro posílení produkce testosteronu a posílení libida. (pilulka.cz)

Strečink pro aktivní život (978-80-271-2549-4)

Strečink pro aktivní život (978-80-271-2549-4)

Kniha - autor Jessica Matthews, 208 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Instruktorka jógy a koučka zdravého životního stylu Jessica Matthewsová pro vás vytvořila jednoduché protahovací cviky a sestavy a bude vaší průvodkyní na cestě k co nejlepší formě. Bez ohledu na věk, životní styl, fyzickou kondici nebo momentální míru ohebnosti si můžete protahovací cvičení přizpůsobit tak, aby účinně vedlo k uspokojení vašich osobních potřeb. Kniha ukazuje protahování ve třech jednoduchých částech: První část vás naučí základům správného protahování a obsahuje spoustu protahovacích technik pro optimalizaci kondice a fungování těla. Druhá část přidává ke každému protahovacímu cviku podrobné instrukce a užitečné tipy pro jeho přizpůsobení, které vám umožní zvýšit nebo snížit jeho náročnost. Třetí… (alza.cz)

Adaptér pro aktivní systémy s ISO konektorem, pro modely Audi

Adaptér pro aktivní systémy s ISO konektorem, pro modely Audi

Umožňuje vestavbu autorádia dle normy ISO s 8pinovou přípojkou reproduktoru dle ISO. Pro částečně a plně aktivní systémy. Pouze pro vozidla s VAG systémem a Mini ISO připojením ve vozidle (conrad.cz)

Bigjigs Toys Aktivní trojúhelník s angličtinou

Bigjigs Toys Aktivní trojúhelník s angličtinou

Aktivní trojúhelník s angličtinou je krásný didaktická dřevěná hračka pro nejmenší. Motorický trojúhelník obsahuje počítadlo, kreslící tabulku, anglické názvy předmětů podle abecedy včetně obrázků, rozlišování barev a čísel. (mall.cz)

Biotherm Čisticí sprchová pěna pro aktivní ženy Skin Fitness 200 ml

Biotherm Čisticí sprchová pěna pro aktivní ženy Skin Fitness 200 ml

Popis Sprchová pěna je speciálně navržena pro aktivní ženy Po sportu mohou sůl a bakterie uvolněné z potu ucpat póry pokožky a vést k jejímu podráždění Sprchová pěna intenzivně pokožku čistí vyhlazuje a zanechá ji svěží a hladkou Osvěžující vůně zároveň povzbudí vaše smysly Popis Vlastnosti čistí pokožku odstraňuje nečistoty kožní maz a pot vyhlazuje osvěžuje vytváří bohatou pěnu s energizující vůní zanechá pokožku hladkou a svěží Jak používat Aplikujte na vlhkou pokožku napěňte a opláchněte (ageo.cz)

Soraya Lactissima gel na intimní hygienu pro aktivní ženy 300 ml

Soraya Lactissima gel na intimní hygienu pro aktivní ženy 300 ml

Soraya Lactissima, 300 ml, Gely na intimní hygienu pro ženy, Přípravek Soraya Lactissima zajišťuje jemnou a šetrnou každodenní péči intimním partiím těla.Vlastnosti:jemně myje citlivé partie tělarespektuje přirozenou hodnotu pH a obnovuje jiintenzivně hydratujedodává dlouhodobý pocit svěžestiJak používat:Naneste malé množství přípravku na intimní partie a důkladně opláchněte. (notino.cz)

Vexus SWP15 PRO, aktivní PA subwoofer, 38 cm (15 "), 400 W max.

Vexus SWP15 PRO, aktivní PA subwoofer, 38 cm (15 "), 400 W max.

Vexus SWP15 PRO je univerzálně použitelný aktivní subwoofer, který produkuje díky zabudovanému zesilovači a basreflexové konstrukci vynikající hluboký zvuk.S maximálním výkonem 400 W je zařízení Vexus SWP15 PRO ideálně vhodné pro profesionální použití i na větších akcích, kde nabízí na hranici výkonu harmonickou reprodukci zvuku. Zvukový obraz lze pomocí regulovatelné frekvence a zapínatelné fáze přizpůsobit žánrovým a prostorovým podmínkám a také ostatním reproduktorům.V horní části basového reproduktoru Vexus se nachází standardní příruba, která umožňuje bezproblémovou montáž na stativ. Odolná MDF skříň má extra tvrdý nátěr a chrání PA reproduktor při přepravě i montáži a demontáži před nežádoucími fyzikálními vlivy, a tak zajišťuje dlouhou životnost.Díky své univerzálnosti je… (electronic-star.cz)

Vexus SWP18 PRO, aktivní PA subwoofer, 46 cm (18 "), 600 W max.

Vexus SWP18 PRO, aktivní PA subwoofer, 46 cm (18 "), 600 W max.

Vexus SWP18 PRO je univerzálně použitelný aktivní subwoofer, který produkuje díky zabudovanému zesilovači a basreflexové konstrukci vynikající hluboký zvuk.S maximálním výkonem 600 W je zařízení Vexus SWP18 PRO ideálně vhodné pro profesionální použití i na větších akcích, kde nabízí na hranici výkonu harmonickou reprodukci zvuku. Zvukový obraz lze pomocí regulovatelné frekvence a zapínatelné fáze přizpůsobit žánrovým a prostorovým podmínkám a také ostatním reproduktorům.V horní části basového reproduktoru Vexus se nachází standardní příruba, která umožňuje bezproblémovou montáž na stativ. Odolná MDF skříň má extra tvrdý nátěr a chrání PA reproduktor při přepravě i montáži a demontáži před nežádoucími fyzikálními vlivy, a tak zajišťuje dlouhou životnost.Díky své univerzálnosti je… (electronic-star.cz)

Lasting ARB ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (34-37) S…

Lasting ARB ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (34-37) S ponožky

Ponožky jsou určeny pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů pro běžné nošení. Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ARB ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (46-49) XL…

Lasting ARB ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (46-49) XL ponožky

Ponožky jsou určeny pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů pro běžné nošení. Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ARB ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (34-37) S ponožky

Lasting ARB ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (34-37) S ponožky

Ponožky jsou určeny pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů pro běžné nošení. Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ARB ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (42-45) L…

Lasting ARB ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (42-45) L ponožky

Ponožky jsou určeny pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů pro běžné nošení. Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ARB ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (42-45) L ponožky

Lasting ARB ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (42-45) L ponožky

Ponožky jsou určeny pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů pro běžné nošení. Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ARB ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (38-41) M ponožky

Lasting ARB ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (38-41) M ponožky

Ponožky jsou určeny pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů pro běžné nošení. Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ARB ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (38-41) M…

Lasting ARB ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (38-41) M ponožky

Ponožky jsou určeny pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů pro běžné nošení. Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Aktivně – Angličtina na každý den - Autoři různí - audiokniha

Aktivně – Angličtina na každý den - Autoři různí - audiokniha

Audiokniha:,Poslechová učebnice obsahuje celkem 25 hodin interaktivních poslechových cvičení, které Vám umožní procvičit a upevnit již získané znalosti slov a frází. Cvičení „Rozuměj“ se zaměřuje na porozumění základních údajů zachycených informací podávaných rodilými mluvčími. Cvičení „Ptejte se“ trénuje pokládání otázek. Cvičení „Řekněte“ Vám pomůže rychle najít odpovědi. Díky cvičení „Reagujte“ poznáte, zda jste schopni poskytnout informace, případně reagovat na otázky v reálném čase. Tímto způsobem nacvičíte nejlépe reálne situace, kdy na Vás někdo mluví nebo kdy Vy musíte mluvit na někoho jiného. Učte se v autě, cestou do práce, ale vždy podle vlastního tempa a nálady. Učte se zejména to, co aktuálně potřebujete. Učte se zkrátka v pohodě. (knihydobrovsky.cz)

Lasting AFE 001 bílé ponožky pro aktivní sport Velikost: (34-37) S…

Lasting AFE 001 bílé ponožky pro aktivní sport Velikost: (34-37) S ponožky

AFE ponožky jsou určeny pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů pro běžné nošení. Antibakteriální příze je rozmístěna ve špičce, chodidle a patě ponožky.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting AFE 900 černé ponožky pro aktivní sport Velikost: (42-45) L…

Lasting AFE 900 černé ponožky pro aktivní sport Velikost: (42-45) L ponožky

AFE ponožky jsou určeny pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů pro běžné nošení. Antibakteriální příze je rozmístěna ve špičce, chodidle a patě ponožky.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ABD ponožky pro aktivní sport 048 bílá Velikost: (34-37) S…

Lasting ABD ponožky pro aktivní sport 048 bílá Velikost: (34-37) S ponožky

ABD je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting AFE 900 černé ponožky pro aktivní sport Velikost: (38-41) M…

Lasting AFE 900 černé ponožky pro aktivní sport Velikost: (38-41) M ponožky

AFE ponožky jsou určeny pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů pro běžné nošení. Antibakteriální příze je rozmístěna ve špičce, chodidle a patě ponožky.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting AFE 900 černé ponožky pro aktivní sport Velikost: (34-37) S…

Lasting AFE 900 černé ponožky pro aktivní sport Velikost: (34-37) S ponožky

AFE ponožky jsou určeny pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů pro běžné nošení. Antibakteriální příze je rozmístěna ve špičce, chodidle a patě ponožky.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting AFE 001 bílé ponožky pro aktivní sport Velikost: (38-41) M…

Lasting AFE 001 bílé ponožky pro aktivní sport Velikost: (38-41) M ponožky

AFE ponožky jsou určeny pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů pro běžné nošení. Antibakteriální příze je rozmístěna ve špičce, chodidle a patě ponožky.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ABD ponožky pro aktivní sport 048 bílá Velikost: (42-45) L…

Lasting ABD ponožky pro aktivní sport 048 bílá Velikost: (42-45) L ponožky

ABD je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ABD ponožky pro aktivní sport 968 černá Velikost: (38-41) M…

Lasting ABD ponožky pro aktivní sport 968 černá Velikost: (38-41) M ponožky

ABD je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting AFE 900 černé ponožky pro aktivní sport Velikost: (46-49) XL…

Lasting AFE 900 černé ponožky pro aktivní sport Velikost: (46-49) XL ponožky

AFE ponožky jsou určeny pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů pro běžné nošení. Antibakteriální příze je rozmístěna ve špičce, chodidle a patě ponožky.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ABD 958 ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (38-41) M…

Lasting ABD 958 ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (38-41) M ponožky

ABD je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ABD ponožky pro aktivní sport 968 černá Velikost: (34-37) S…

Lasting ABD ponožky pro aktivní sport 968 černá Velikost: (34-37) S ponožky

ABD je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ABD ponožky pro aktivní sport 968 černá Velikost: (42-45) L…

Lasting ABD ponožky pro aktivní sport 968 černá Velikost: (42-45) L ponožky

ABD je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ACH 098 ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (42-45) L…

Lasting ACH 098 ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (42-45) L ponožky

ACH je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ABD 958 ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (34-37) S…

Lasting ABD 958 ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (34-37) S ponožky

ABD je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ATL ponožky pro aktivní sport 009 bílá Velikost: (42-45) L…

Lasting ATL ponožky pro aktivní sport 009 bílá Velikost: (42-45) L ponožky

ATL je bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ATS ponožky pro aktivní sport 009 bílá Velikost: (34-37) S…

Lasting ATS ponožky pro aktivní sport 009 bílá Velikost: (34-37) S ponožky

ATS je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ATS ponožky pro aktivní sport 009 bílá Velikost: (38-41) M…

Lasting ATS ponožky pro aktivní sport 009 bílá Velikost: (38-41) M ponožky

ATS je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ATL ponožky pro aktivní sport 009 bílá Velikost: (38-41) M…

Lasting ATL ponožky pro aktivní sport 009 bílá Velikost: (38-41) M ponožky

ATL je bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting AFE 001 bílé ponožky pro aktivní sport Velikost: (46-49) XL…

Lasting AFE 001 bílé ponožky pro aktivní sport Velikost: (46-49) XL ponožky

AFE ponožky jsou určeny pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů pro běžné nošení. Antibakteriální příze je rozmístěna ve špičce, chodidle a patě ponožky.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ACH 098 ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (34-37) S…

Lasting ACH 098 ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (34-37) S ponožky

ACH je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ACH 986 ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (34-37) S…

Lasting ACH 986 ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (34-37) S ponožky

ACH je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ACH 058 ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (42-45) L…

Lasting ACH 058 ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (42-45) L ponožky

ACH je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ACH 058 ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (38-41) M…

Lasting ACH 058 ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (38-41) M ponožky

ACH je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ACH 058 ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (34-37) S…

Lasting ACH 058 ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (34-37) S ponožky

ACH je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ACH 986 ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (38-41) M…

Lasting ACH 986 ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (38-41) M ponožky

ACH je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ACH 098 ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (46-49) XL…

Lasting ACH 098 ponožky pro aktivní sport bílá Velikost: (46-49) XL ponožky

ACH je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Lasting ABD 958 ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (42-45) L…

Lasting ABD 958 ponožky pro aktivní sport černá Velikost: (42-45) L ponožky

ABD je kotníková bavlněná ponožka, která je určena pro různé druhy aktivních venkovních i halových sportů i pro běžné nošení.Materiál: 78% BAVLNA, 19% POLYAMIDE, 3% LYCRA - elastan (outdoormarket.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít