Anemometr voltcraft pl 130 an 0 4 30 m s

Anemometr voltcraft pl-130 an 0,4 - 30 m/s

Anemometr voltcraft pl-130 an 0,4 - 30 m/s

Přenosný anemometr umožňuje měření rychlosti větru a průtoku vzduchu v různých jednotkách (5 jednotek rychlosti proudění, 2 jednotky průtoku). Výsledky měření se zobrazují na přehledném podsvíceném displeji.Technické parametryHodnotaNapájení3x baterie AAAPřesnost3 %Rozměr, délka160 mmMax. rozsah měření rychlosti větru30 m/sMin. rozsah měření rychlosti větru0.4 m/sRozlišení rychlosti větru0,01 m/sPřesnost± (3 % + 0,20 m/s)Min. teplotní rozsah-10 °CMax. teplotní rozsah60 °CRozměr, výška30 mmRozměr, šířka63 mmHmotnost321 gTyp měření plynůAnemometerRozsah měření rychlosti větru0,40 - 30,00 m/sVlastnostiMěření průtokuMěření rychlosti prouděníMěření teploty vzduchuFunkce Hold (m3/min nebo m/s)Min./max. a průměrné hodnotyPodsvícený displejAutomatické vypínání.VybaveníMěření rychlosti… (fonetip.cz)

Anemometr Voltcraft PL-130 AN, 0,4 - 30 m/s

Anemometr Voltcraft PL-130 AN, 0,4 - 30 m/s

Přenosný anemometr umožňuje měření rychlosti větru a průtoku vzduchu v různých jednotkách (5 jednotek rychlosti proudění, 2 jednotky průtoku). Výsledky měření se zobrazují na přehledném podsvíceném displeji. Měření rychlosti proudění·Měření průtoku·Měření teploty vzduchu·Podsvícený displej·Výsledky měření v různých jednotkách Anemometr se senzorem · 3x baterie AAA. (conrad.cz)

Anemometr s teploměrem Extech AN-200, 0,4 - 30 m/s

Anemometr s teploměrem Extech AN-200, 0,4 - 30 m/s

Měřící přístroj ke stanovení proudění vzduchu a rychlosti větru prostřednictvím proudového čidla s kuličkovým ložiskem. Díky vestavěné funkci pro zobrazení množství proudícího vzduchu (objemu) je tento přístroj ideální pro použití ve větrací technice apod. Doplňkově se zabudovaným infračerveným termometrem pro bezdotykové měření teploty. Vestavěný infračervený termometr s laserem·Měřitelný rozsah od 0,4 do 30 m/s·S měřením objemu vzduchu Typické oblasti použití jsou: Klimatizační technika, monitorování zařízení, výzkum, analytika a vývoj, výkonový sport a trénink na soutěžích. Proudové čidlo · 1 baterie (typ 9 V blok) · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Anemometr s teploměrem Extech AN-100, 0,4 - 30 m/s

Anemometr s teploměrem Extech AN-100, 0,4 - 30 m/s

Měřicí přístroj pro stanovení vzduchových proudů a rychlosti větru pomocí snímače proudění s kuličkovými ložisky. Díky funkci měření množství (objemu) vzduchu je tento anemometr vhodný pro použití v oblasti vzduchotechniky. Teplota vzduchu se okamžitě zobrazuje na duálním displeji. Rozsah měření 0,4 až 30 m/s·Měření objemu vzduchu Oblasti využití: vzduchotechnika a klimatizace, výzkum a vývoj v laboratořích, vrcholový sport a výcvik závodníků. Anemometr s teploměrem · Snímač proudění s kuličkovým ložiskem · 1 x baterie 9 V. (conrad.cz)

Anemometr s teploměrem extech an-100

Anemometr s teploměrem extech an-100

Měřicí přístroj pro stanovení vzduchových proudů a rychlosti větru pomocí snímače proudění s kuličkovými ložisky. Díky funkci měření množství (objemu) vzduchu je tento anemometr vhodný pro použití v oblasti vzduchotechniky. Teplota vzduchu se okamžitě zobrazuje na duálním displeji. Technické parametryHodnotaNapájeníBaterie 9 VPřesnost3 %Rozměr, délka33 mmMax. rozsah měření rychlosti větru30 m/sMin. rozsah měření rychlosti větru0.4 m/sRozlišení rychlosti větru0.1 m/sKalibrace možná podleISO / DAkkSPřesnost±3 %Min. teplotní rozsah-10 °CMax. teplotní rozsah60 °CRozměr, výška178 mmRozměr, šířka74 mmHmotnost700 gTyp měření plynůAnemometerRozsah měření rychlosti větru0,4 - 30 m/sVlastnostiIndikace rychlosti větu v m/s, km/h, uzlech, mílích/h, ft/minIndikace objemu v CMM (m3/min) nebo CFM (ft2… (fonetip.cz)

Anemometr s trubicí voltcraft vpt-100, 1-80 m/s

Anemometr s trubicí voltcraft vpt-100, 1-80 m/s

VPT-100 umožňuje měření tlaku vzduchu a rozdílového tlaku nebo s Prandtl-pitotovou trubicí měření průtoku a rychlosti větru. S těmito parametry je vhodný pro kontrolu ventilačních a klimatizačních systémů. Každá Prandtl-pitotova turbice je kombinací pitotovy trubice a statického tlakového čidla a umožňuje přímé měření zpětného tlaku.Technické parametryHodnotaNapájeníBaterie 9 VPřesnost2,5 %Rozměr, délka203 mmMax. rozsah měření rychlosti větru80 m/sMin. rozsah měření rychlosti větru5 m/sRozlišení rychlosti větru0.01 m/sPřesnost±2,5 %Min. teplotní rozsah0 °CMax. teplotní rozsah50 °CRozměr, výška50 mmRozměr, šířka75 mmHmotnost338 gTyp měření plynůAnemometerRozsah měření rychlosti větru5 - 80 m/sVlastnostiZadání rozměrů vzduchovodu kulatých a hranatých kanálů pro výpočet objemového průtoku… (fonetip.cz)

Teploměr s vlhkoměrem voltcraft pl-100th

Teploměr s vlhkoměrem voltcraft pl-100th

Kompaktní měřicí přístroj pro měření teploty a relativní vlhkosti vzduchu. Obě naměřené hodnoty se zobrazuji na displeji současně. Díky dodanému teplotnímu čidlu typu K se dá provést kontrola klimatu v místnosti i kontrola materiálů jediným přístrojem.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty0 - +60 °C; Typ K: -200 - +1 372 °CNapájení3x baterie AAAZákladní přesnost měření (+/-)1 °CTyp vlhkoměruVlhkoměr vzduchu (hygrometr)Rozměr, délka187 mmTeplota (max.)+1372 °CTeplota (min.)0 °CNapájeníBaterie AA (3x)Přesnost měření teploty±1 °CRozměr, výška28 mmMin. měřicí rozsah vlhkosti0 % rMax. měřicí rozsah vlhkosti100 % rRozměr, šířka63 mmHmotnost176 gPřestnost měření relativní vlhkosti2.5 % rVlastnostiPodsvícený LCD displejTeplotní měření typu NTC a KMěřením bodu táníMěření vlhkosti (Wet… (fonetip.cz)

Teploměr/vlhkoměr Voltcraft PL-100TH

Teploměr/vlhkoměr Voltcraft PL-100TH

Kompaktní měřicí přístroj pro měření teploty a relativní vlhkosti vzduchu. Obě naměřené hodnoty se zobrazuji na displeji současně. Díky dodanému teplotnímu čidlu typu K se dá provést kontrola klimatu v místnosti i kontrola materiálů jediným přístrojem. Zobrazení teploty a relativní vlhkosti·Teplota vlhkosti a rosného bodu·Přídavné externí teplotní čidlo Pozor: součástí dodávky je teplotní čidlo typu K určené pouze pro měření od 0 do +250 °C. Celý rozsah měření tohoto přístroje lze využít s dostupnými teplotními čidly typu K. Teplotní čidlo typu K · 3x baterie AAA · (conrad.cz)

Dvoukanálový teploměr voltcraft pl-120 t2

Dvoukanálový teploměr voltcraft pl-120 t2

Odolný teploměr s pouzdrem z měkké gumy pro čidla typu K a J. Velký podsvícený displej a ergonomicky uspořádaná funkční tlačítka umožňují snadné ovládání. Přístroj je vybaven přesnými hodinami, takže lze ukládat minimální, maximální a průměrné hodnoty s časovým razítkem, což značně usnadní dlouhodobá pozorování. Kromě drátových čidel (1 kus na kanál), která jsou součástí dodávky, můžete použít libovolné teplotní čidlo typu K nebo J s miniaturní termoelektrickou zásuvkou.Technické parametryHodnotaRozlišení teploty0.1 °CZákladní přesnost (±)0,3 %Typ (výrobce)PL-120 T2Základní přesnost měření (+/-)1 °CRozměr, délka162 mmTeplota (max.)+1372 °CTeplota (min.)-200 °CNapájeníBaterie AAA (3x)Provedení2-kanálovýKalibrace možná podleISO / DAkkSProvedení senzoruZásuvnéTyp senzoruK · JRozměr, výška28… (fonetip.cz)

Jednokanálový teploměr voltcraft pl-120 t1

Jednokanálový teploměr voltcraft pl-120 t1

Odolný teploměr s pouzdrem z měkké gumy pro tepelná čidla typu K a J. Velký podsvícený displej a ergonomicky uspořádaná funkční tlačítka pro snadné ovládání. Kromě drátových čidel (1 kus na kanál), která jsou součástí dodávky, můžete použít libovolné teplotní čidlo typu K nebo J s miniaturní termoelektrickou zástrčkou.Technické parametryHodnotaRozlišení teploty0.1 °CZákladní přesnost (±)0,3 %Typ (výrobce)PL-120 T1Základní přesnost měření (+/-)1 °CRozměr, délka162 mmTeplota (max.)+1372 °CTeplota (min.)-200 °CNapájeníBaterie AAA (3x)Provedení1-kanálovýKalibrace možná podleISO / DAkkSProvedení senzoruZásuvnéTyp senzoruK · JRozměr, výška28 mmRozměr, šířka62 mmHmotnost184 gTyp měření teploty (kategorie)TeploměrVlastnostiHodnota teploty ve °C, °F nebo KFunkce automatického vypnutí.Vybavení1… (fonetip.cz)

Teploměr Voltcraft PL-120 T1, 1kanálový

Teploměr Voltcraft PL-120 T1, 1kanálový

Odolný teploměr s pouzdrem z měkké gumy pro tepelná čidla typu K a J. Velký podsvícený displej a ergonomicky uspořádaná funkční tlačítka pro snadné ovládání. Kromě drátových čidel (1 kus na kanál), která jsou součástí dodávky, můžete použít libovolné teplotní čidlo typu K nebo J s miniaturní termoelektrickou zástrčkou. 1 kanál·Pro termočlánky typu K nebo J·Hodnoty MAX/MIN/AVG s časovým razítkem·Možnost připojit všechna teplotní čídla s miniaturní zásuvkou Čidlo typu K -20 až +250 °C · 3x baterie (AAA) · (conrad.cz)

Teploměr Voltcraft PL-120 T2, 2kanálový

Teploměr Voltcraft PL-120 T2, 2kanálový

Odolný teploměr s pouzdrem z měkké gumy pro čidla typu K a J. Velký podsvícený displej a ergonomicky uspořádaná funkční tlačítka umožňují snadné ovládání. Přístroj je vybaven přesnými hodinami, takže lze ukládat minimální, maximální a průměrné hodnoty s časovým razítkem, což značně usnadní dlouhodobá pozorování. Kromě drátových čidel (1 kus na kanál), která jsou součástí dodávky, můžete použít libovolné teplotní čidlo typu K nebo J s miniaturní termoelektrickou zásuvkou. 2 kanály·Pro termočlánky typu K nebo J·Hodnoty MAX/MIN/AVG s časovým razítkem·Možnost připojit všechna teplotní čídla s miniaturní zásuvkou 2x drátové čidlo typu K (-20 až +250 °C) · 3x baterie (AAA) · (conrad.cz)

Měřič intenzity slunečního záření voltcraft pl-110 sm

Měřič intenzity slunečního záření voltcraft pl-110 sm

Odolný a snadno ovladatelný přístroj k měření intenzity ozáření sluncem v W/m2. Umožňuje rychlou a spolehlivou kontrolu účinnosti fotovoltaického nebo solárního zařízení. Změřte ozáření sluncem na m2, proveďte přepočet na jmenovitý výkon fotovoltaického zařízení a porovnejte s aktuální hodnotou síťového napájení. Pomocí PL-110SM lze také zjistit ideální umístění nového zařízení.Technické parametryHodnotaRozlišení0,1 W/m2Počet míst2000 digitůProvozní napětí (text)3x baterie AAARozměr, délka155 mmPřesnost± 10 W/m2 nebo ± 5 %Displej (druh, velikost, řádky/znaky/rozlišení)LCDRozměr, výška21 mmRozměr, šířka62 mmRozsah(y) měření0 - 1999 W/m2Množství1 ksHmotnost260 gVlastnostiMěření min./max. hodnotyPřepínatelné jednotky měření W/m2 nebo BTU (ft2 x h)Data HoldOdolné pouzdro s pryžovým ochranným… (fonetip.cz)

Měřič intenzity slunečního záření Voltcraft PL-110 SM

Měřič intenzity slunečního záření Voltcraft PL-110 SM

Odolný a snadno ovladatelný přístroj k měření intenzity ozáření sluncem v W/m². Umožňuje rychlou a spolehlivou kontrolu účinnosti fotovoltaického nebo solárního zařízení. Změřte ozáření sluncem na m², proveďte přepočet na jmenovitý výkon fotovoltaického zařízení a porovnejte s aktuální hodnotou síťového napájení. Pomocí PL-110SM lze také zjistit ideální umístění nového zařízení. Měření intenzity ozáření sluncem·Ideální ke kontrole účinnosti PV zařízení·Rozsah měření Pcelk 0 - 1999 W/m² Ochranný kryt senzoru · Baterie · Transportní kufr. (conrad.cz)

Laboratorní napájecí zdroj voltcraft lps1305, 0 - 30 v/dc, 5 a,…

Laboratorní napájecí zdroj voltcraft lps1305, 0 - 30 v/dc, 5 a,…

PopisElektronicky stabilizovaný laboratorní napájecí zdroj s odděleným stabilizátorem napětí a proudu. Proudový limit lze nastavit bez použití zkratové přípojky na výstupu. LPS série je aktivně větraná.VybaveníPočet výstupů 1 x0 - 30 V/DC0 - 5 A150 WZbytkové vlnění (fonetip.cz)

Anemometr extech sdl310, 0,4 - 25 m/s

Anemometr extech sdl310, 0,4 - 25 m/s

PopisAnemometr s teploměrem umožňuje měřit rychlost a teplotu vzduchu. Pomocí přídavného tepelného čidla lze navíc měřit i vysoké teploty. Integrovaný datalogger umožňuje ukládání dokumentace na SD kartu a její pozdější procházení na počítači. Ideální pro měření tepelných, klimatizačních a ventilačních systémů nebo pro měření životního prostředí při plánování staveb apod.VybaveníMěření teploty a rychlosti vzduchu až do 25 m/sIntegrovaný datalogger pro uložení až 20000 naměřených dat na 2GB SD kartuVlastnostiPřepínání jednotek měření (m/s, ft/min, km/h, uzly, mph)Lopatkové kolo s kuličkovým ložiskem a 1m připojovacím kabelemDatalogger s časovým razítkem ukládá naměřené hodnoty na SD kartu ve formátu Excel® pro snadný přenos dat do počítačNastavitelný interval záznamů: 1 - 3600… (fonetip.cz)

Anemometr extech hd350, 1-80.00 m/s

Anemometr extech hd350, 1-80.00 m/s

Přístroj HD350 umožňuje díky velmi malé pitotově trubici provádět měření proudu vzduchu v úzkých prostorech nebo tenkých potrubních systémech. Měření rychlosti se provádí pomocí metody diferenčního tlaku, která je obvyklá v letectví.Technické parametryHodnotaNapájeníBaterie 9 V/100 - 240 V/ACPřesnost3 %Rozměr, délka210 mmMax. rozsah měření rychlosti větru80 m/sMin. rozsah měření rychlosti větru1 m/sRozlišení rychlosti větru0.01 m/sKalibrace možná podleISO / DAkkSPřesnost±3 %Min. teplotní rozsah0 °CMax. teplotní rozsah50 °CRozměr, výška50 mmRozměr, šířka75 mmHmotnost340 gTyp měření plynůAnemometerRozsah měření rychlosti větru1 - 80.00 m/sVlastnostiSoučasné zobrazení tlaku vzduchu, rychlosti vzduchu, proudu vzduchu a teploty prostředíHodnoty MAX/MIN/AVG s označením časuPodsvícený… (fonetip.cz)

Anemometr Extech 45158, 0,5 - 28 m/s

Anemometr Extech 45158, 0,5 - 28 m/s

Rozkládací kapesní měřicí přístroj k měření rychlosti a teploty vzduchu, rel. vzdušné vlhkosti, bodu tání a pociťované teploty (Windchill). Optimálně vhodný pro nejnáročnější podmínky. Vodotěsný·Skládací·Dvojitá indikace Závěsné pásmo · Baterie (typ CR2032) · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Sonda s kamerou voltcraft bs-8 .0/20m vga, 8 m/ o 20 m pro…

Sonda s kamerou voltcraft bs-8 .0/20m vga, 8 m/ o 20 m pro…

Náhradní nebo přídavná endoskopová kamera pro vhodné endoskopy. Kamerová sonda s 20 m dlouhým kabelem umožňuje optickou kontrolu vzdálených oblastí. Poháněna může být vhodným dálkově ovládaným transportním zařízením.Technické parametryHodnotaMinimální zaostřovací vzdálenost30 mmDélka sondy20 mVhodný proBS-50X · BS-100XIP · BS-200XW · BS-220XIP · BS-250XWSD · BS-250XIPSD · BS-300XRSD · BS-300XWIFIO sondy8 mmNapájeníZe základní jednotkyRozměr, O8.0 mmTeplota prostředí0 - 45 °CRozměr, délka20 mZaostřování30 mm - 60 mmRozlišení optické640 x 480 pxZdroj světla4 bílé LEDRadius ohybu (max.)45 mmZorné pole54 °Hmotnost440 gVlastnostiOhebný kabelVodotěsná kamerová sonda, průměr 8,0 mm, délka 50 mmStmívatelné LED osvětlení kamery.VybaveníVodotěsná se stmívatelným LED osvětlením Vhodný pro BS-50X, BS… (fonetip.cz)

Anemometr beha amprobe tma5, 1.1-20.0 m/s

Anemometr beha amprobe tma5, 1.1-20.0 m/s

Praktický přístroj pro měření rychlosti proudění, teploty a vlhkosti vzduchu. Díky svým kompaktním rozměrům a pouze 2 tlačítkům umožňuje jednoduchou manipulaci a je vhodný pro použití v obytných, komerčních a průmyslových systémech ventilace a klimatizace.Technické parametryHodnotaNapájeníBaterie 3 V CR2032Přesnost5 %Rozměr, délka17 mmMax. rozsah měření rychlosti větru20 m/sMin. rozsah měření rychlosti větru1.1 m/sRozlišení rychlosti větru0.1 m/sPřesnost±5 %Min. teplotní rozsah1 °CMax. teplotní rozsah50 °CRozměr, výška136 mmRozměr, šířka46 mmHmotnost135 gTyp měření plynůAnemometerRozsah měření rychlosti větru1.1 - 20.0 m/sVlastnostiMěření rychlosti vzduchu (m/s)Měření teplotyMěření vlhkostiMěření rosného boduMěření teploty vlhkou baňkou (wet bulb)Jednotky rychlosti vzduchu: metry za… (fonetip.cz)

Anemometr testo 410-1, 0,4 - 20 m/s

Anemometr testo 410-1, 0,4 - 20 m/s

Testo 410 měří rychlost vzduchu a teplotu vzduchu. Díky integrovanému měření prostřednictvím 40 mm-oběžného kola se ideálně hodí pro rychlé bodové měření u vyústění vzduchu. Včasná tvorba průměrných hodnot je možná. S měřením teploty·40 mm-oběžné kolo·Windchill-výpočet (pocitová teplota) Ochranný kryt · Kůže - pásková kapsa · 2 baterie · Přidržovací smyčka · Kalibrační protokol · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Anemometr testo 410-2, 0,4 - 20 m/s

Anemometr testo 410-2, 0,4 - 20 m/s

Testo 410 měří rychlost vzduchu a teplotu vzduchu. Díky integrovanému měření prostřednictvím 40 mm-oběžného kola se ideálně hodí pro rychlé bodové měření u vyústění vzduchu. Včasná tvorba průměrných hodnot je možná. Kromě rychlosti a teploty vzduchu měří i jeho vlhkost. Vlastní patentovaný senzor vlhkosti Testo zaručuje přesné výsledky měření. Tak mohou být vzduchové a klimatické podmínky zodpovědně posouzeny. Měření teploty a vlhkosti prostřednictvím 40 mm-oběžného kola·Windchill-výpočet (pocitová teplota)·Výpočet bodu tání a teploty odpařování Ochranný kryt · Kůže - pásková kapsa · 2 baterie · Přidržovací smyčka · Kalibrační protokol · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič proudění vzduchu + anemometr fluke 922, 1-80.00 m/s

Měřič proudění vzduchu + anemometr fluke 922, 1-80.00 m/s

Odolný měřicí přístroj pro měření rozdílu tlaku, proudění vzduchu a rychlosti vzduchu. Ideální pro optimalizaci nastavení klimatizací a udržování správného tlaku vzduchu v budovách tak, aby nemohly vnikat žádné něčistoty.Technické parametryHodnotaPřesnost2,5 %Rozměr, délka76 mmMax. rozsah měření rychlosti větru80 m/sMin. rozsah měření rychlosti větru1 m/sRozměr, výška152 mmRozměr, šířka233 mmHmotnost0.64 kgTyp měření plynůAnemometerRozsah měření rychlosti větru1-80 m/sObsah baleníPřístroj na měření proudění vzduchu 2 gumové hadičky 4 alkalické baterie AA Polstrovaná transportní taška Návod k obsluze. (fonetip.cz)

Sada měřicích kabelů banánek 4 mm ? Krokosvorka voltcraft ms-10, 0…

Sada měřicích kabelů banánek 4 mm ? Krokosvorka voltcraft ms-10, 0…

PopisMěřicí kabely s 4mm zásuvkovým systémem a izolovanými krokosvorkami. Ideální pro trvalé sledování naměřených hodnot.VybaveníCAT III 1000 V, CAT IV 600 VMěření proudu do 10 AZástrčkový systém 4 mmVlastnostiIzolované krokosvorkyDélka 110 mmRozsah dodávky2 PVC měřicí kabely, červený a modrý, s krokosvorkamiTechnické parametryMateriálPVCTyp kabelu (kategorie)Sada bezpečnostních měřících vodičůPrůměr/typ zástrčky4 mmJmenovitý proud10 AKategorie měřeníCAT III 1000 V · CAT IV 600 VDélka kabelu0.10 mJmenovité napětí1000 VSpeciální konektorZabezpečená proti nechtěnému dotykuPrůřez vodiče0.82 mm2Typ konektoru (příp. výstup)KrokosvorkaTyp konektoru (příp. vstup)Lamelová zástrčka 4 mmBarvaČerná · červená]]> (fonetip.cz)

Měřič proudění vzduchu + anemometr fluke 922/kit, 1-80.00 m/s

Měřič proudění vzduchu + anemometr fluke 922/kit, 1-80.00 m/s

Odolný měřicí přístroj pro měření rozdílu tlaku, proudění vzduchu a rychlosti vzduchu. Ideální pro optimalizaci nastavení klimatizací a udržování správného tlaku vzduchu v budovách tak, aby nemohly vnikat žádné něčistoty.Technické parametryHodnotaPřesnost2,5 %Max. rozsah měření rychlosti větru80 m/sMin. rozsah měření rychlosti větru1 m/sHmotnost0.64 kgTyp měření plynůAnemometerRozsah měření rychlosti větru1-80 m/sObsah baleníPřístroj na měření proudění vzduchu Pitotova trubice, cca 30 cm (12 palců) 2 gumové hadičky ToolPak™ k zavěšení měřicího přístroje se 4 alkalickými bateriemi AA Tvrdý skořepinový kufřík Návod k obsluze. (fonetip.cz)

More WERDU PL0123 Isofix 0-36kg An/Bl

More  WERDU PL0123 Isofix 0-36kg An/Bl

WERDU PL0123 Isofix 0-36kg An/Bl Jedná se o univerzální autosedačku, která pokrývá všechny věkové skupiny dětských sedaček - od Skupiny 0+ do Skupiny 3 (od narození do 12 let). (pilulka.cz)

Sada měřicích háčků Voltcraft, max. 30 V/ 0,3 A, více barev, 4 ks

Sada měřicích háčků Voltcraft, max. 30 V/ 0,3 A, více barev, 4 ks

Sada 4 barevných mini zkušebních hrotů. Miniaturní provedení, speciálně určeno pro měření na tranzistorech, diodách a integrovaných obvodech. černá, červená, modrá, žlutá (conrad.cz)

Sonda s kamerou pro endoskopy Voltcraft BS-500/1000T, Ø 4 mm, délka 1…

Sonda s kamerou pro endoskopy Voltcraft BS-500/1000T, Ø 4 mm, délka 1 m

Průměr sondy, pouze 4 mm·Flexibilní a vodotěsná (IP57 ) s délkou 1 m·S čelním view optika·Kompatibilní s VOLTCRAFT® endoskop BS 1000 a BS 1500 A B Sonda endoskopu (conrad.cz)

Sonda s kamerou pro endoskopy Voltcraft BS-500/1000T, Ø 4 mm, délka 2…

Sonda s kamerou pro endoskopy Voltcraft BS-500/1000T, Ø 4 mm, délka 2 m

Průměr sondy, pouze 4 mm·Flexibilní a vodotěsná s délkou 2 m·S čelním view optika·Kompatibilní s endoskopy VOLTCRAFT® BS 1000 a BS-1500T K provozu je potřebný endoskop BS-1000T a BS-1500T (s 8-to-5dostupný Ligtning⇔). Výrobek není určen pro použití na lidech a zvířatech! Endoskop není vhodný pro lékařské účely! Sonda endoskopu (conrad.cz)

Sonda s kamerou pro endoskopy Voltcraft BS-500/1000T, Ø 4 mm, délka 3…

Sonda s kamerou pro endoskopy Voltcraft BS-500/1000T, Ø 4 mm, délka 3 m

Průměr sondy, pouze 4 mm·Flexibilní a vodotěsná s délkou 3 m·S čelním view optika·Kompatibilní s endoskopy VOLTCRAFT® BS 1000 a BS-1500T K provozu je potřebný endoskop BS-1000T nebo BS-1500T (s 8-to-5dostupný Ligtning⇔). Výrobek není určen pro použití na lidech a zvířatech! Endoskop není vhodný pro lékařské účely! Sonda endoskopu (conrad.cz)

Sonda s kamerou pro endoskopy Voltcraft BS-500/1000T, Ø 4 mm, délka 5…

Sonda s kamerou pro endoskopy Voltcraft BS-500/1000T, Ø 4 mm, délka 5 m

Průměr sondy, pouze 4 mm·Flexibilní a vodotěsná s délkou 5 m·S čelním view optika·Kompatibilní s endoskopy VOLTCRAFT® BS 1000 a BS-1500T K provozu je potřebný endoskop BS-1000T nebo BS-1500T (s 8-to-5dostupný Ligtning⇔). Výrobek není určen pro použití na lidech a zvířatech! Endoskop není vhodný pro lékařské účely! Sonda endoskopu (conrad.cz)

Sada měřicích kabelů banánek 4 mm ⇔ banánek 4 mm Voltcraft, 1 m,…

Sada měřicích kabelů banánek 4 mm ⇔ banánek 4 mm Voltcraft, 1 m, červená

Toto měřicí vedení z PVC je vhodné především pro kutily při nízkých napětích. Stohovatelná zástrčka 4 mm·Délka kabelu 1.00 m·PVC, červená (conrad.cz)

Sada měřicích kabelů banánek 4 mm ⇔ banánek 4 mm Voltcraft, 1 m, modrá

Sada měřicích kabelů banánek 4 mm ⇔ banánek 4 mm Voltcraft, 1 m, modrá

Toto měřicí vedení z PVC je vhodné především pro kutily při nízkých napětích. Stohovatelná zástrčka 4 mm·Délka kabelu 1.00 m·PVC, modrá (conrad.cz)

Sada měřicích kabelů banánek 4 mm ⇔ banánek 4 mm Voltcraft, 1 m,…

Sada měřicích kabelů banánek 4 mm ⇔ banánek 4 mm Voltcraft, 1 m, zelená

Toto měřicí vedení z PVC je vhodné především pro kutily při nízkých napětích. Stohovatelná zástrčka 4 mm·Délka kabelu 1.00 m·PVC, zelená (conrad.cz)

Sada měřicích kabelů banánek 4 mm ⇔ banánek 4 mm Voltcraft, 1 m, žlutá

Sada měřicích kabelů banánek 4 mm ⇔ banánek 4 mm Voltcraft, 1 m, žlutá

Toto měřicí vedení z PVC je vhodné především pro kutily při nízkých napětích. Stohovatelná zástrčka 4 mm·Délka kabelu 1.00 m·PVC, žlutá (conrad.cz)

Sada měřicích kabelů banánek 4 mm ⇔ banánek 4 mm Voltcraft, 1 m, černá

Sada měřicích kabelů banánek 4 mm ⇔ banánek 4 mm Voltcraft, 1 m, černá

Toto měřicí vedení z PVC je vhodné především pro kutily při nízkých napětích. Stohovatelná zástrčka 4 mm·Délka kabelu 1.00 m·PVC, černá (conrad.cz)

Anemometr s větrníkem testo 416

Anemometr s větrníkem testo 416

Kompaktní přístroj pro měření rychlosti proudění prostřednictvím pevně připojeného teleskopického lopatkového kola. Vhodný pro měření průtoku.Technické parametryHodnotaNapájeníBaterie 9 VAutomatická teplotní kompenzaceNePřesnost0.2 m/sRozměr, délka40 mmMax. rozsah měření rychlosti větru40 m/sMin. rozsah měření rychlosti větru0.6 m/sRozlišení rychlosti větru0.1 m/sKalibrace možná podleISOPřesnost± 0,2 m/sRozměr, výška182 mmRozměr, šířka64 mmHmotnost325 gTyp měření plynůAnemometerRozsah měření rychlosti větru0.6 - 40 m/sObsah baleníBaterie Kalibrační protokol Návod k obsluze. (fonetip.cz)

Multimetr s detektorem vedení Voltcraft LSG-4 DMM

Multimetr s detektorem vedení Voltcraft LSG-4 DMM

Nastavitelná citlivost·Multimetr se všemi standardními funkcemi LSG-4 DMM·Zkušební příjmač·2 x baterie (9 V)·2 x baterie (typ AAA)·1 sada měřicího vedení (conrad.cz)

Sada měřicích kabelů krokosvorka ? Krokosvorka voltcraft, 280mm/0…

Sada měřicích kabelů krokosvorka ? Krokosvorka voltcraft, 280mm/0…

PopisSada univerzálně použitelných krokosvorek. každý měřící kabel je na obou stranách opatřen krokosvorkami. Spirálový kabel lze natáhnout až do délky 3,2 m.VybaveníCAT IIdeální pro zkušební obvody5 pružných spirálových kabelů s izolovanými krokosvorkamiRozsah dodávky5 měřících kabelůTechnické parametryMateriálPVCTyp kabelu (kategorie)Sada měřících vodičůJmenovitý proud1 AKategorie měřeníCAT IDélka kabelu3.20 mJmenovité napětí35 VTeplotní rozsah-10 - 60 °CPrůřez vodiče0.1 mm2Typ konektoru (příp. výstup)KrokosvorkaTyp konektoru (příp. vstup)KrokosvorkaBarvaČerná · červená · žlutá · zelená · bílá]]> (fonetip.cz)

PH metr Voltcraft PH-212, 0 - 13 pH

PH metr Voltcraft PH-212, 0 - 13 pH

Ideální pro měření pH půdy a zeminy pro rostliny Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Baterie není součástí dodávky. pH metr PH-212 · Odolná pH elektroda s pláštěm a Konzervační roztok · Vyrovnávací/kalibrační roztoky pH4 a pH7 · Kufřík pro uložení · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Sada měřicích kabelů Voltcraft MS-4, banánek 4 mm ⇔ měřící hrot,…

Sada měřicích kabelů Voltcraft MS-4, banánek 4 mm ⇔ měřící hrot, černá/červená, 1,2 m

Měřicí vedení z PVC, ideální při měření multimetry. Pro měření v kategorii II do 1000 V lze ze zkušebních hrotů odstranit ochranné krytky. Takto uvolněné pružné zástrčky 4 mm umožňují spolehlivý kontakt v zásuvkách a laboratorních měřicích zdířkách. Díky dvoubarevné dvojité izolaci lze okamžitě rozpoznat případné poškození měřicích vodičů. CAT III 1000 V, CAT IV 600 V·Měření proudu do 10 A·Délka kabelu: 1,2 m·Odpovídá EN61010-031: 2008 2 vysoce flexibilní PVC měřicí kabely se zkušebními hroty · 2 nástrčné krokosvorky · Ochranná víčka CAT III/CAT IV (conrad.cz)

Sada měřicích kabelů Voltcraft MS-5, banánek 4 mm ⇔ banánek 4 mm,…

Sada měřicích kabelů Voltcraft MS-5, banánek 4 mm ⇔ banánek 4 mm, černá/červená, 1,2 m

Všestranně použitelná sada měřicích kabelů, skládající se z komponent s ochranou proti dotyku 4 mm, pro použití v rámci přepěťové kategorie CAT III 1000 V. CAT III 1000 V·Měřicí proud do 10 A·Odpovídá bezpečnostní normě EN61010-031: 2008 2 měřicí kabely · 2 zkušební hroty · 2 krokosvorky (max. rozevření svorky 25 mm). (conrad.cz)

Sada měřicích kabelů Voltcraft MS-6, banánek 4 mm ⇔ banánek 4 mm,…

Sada měřicích kabelů Voltcraft MS-6, banánek 4 mm ⇔ banánek 4 mm, černá/červená, 1,2 m

Všestranně použitelná sada měřicích kabelů, skládající se z 4mm komponentů s ochranou proti dotyku pro použití v rámci bezpečnostní kategorie CAT III 1000 V. Krokosvorky vhodné pro použití v kategorii CAT II 1000 V. CAT III 1000 V·Ideální pro multimetr·Odpovídá EN61010-031: 2008 1 pár PVC měřicích vodičů · 1 pár zkušebních hrotů z ušlechtilé oceli · 1 pár krokosvorek (otvor svorky 5 mm, CAT II 1000 V). (conrad.cz)

Ph metr voltcraft pht-02 atc 0 - 14 ph

Ph metr voltcraft pht-02 atc 0 - 14 ph

Praktický měřicí přístroj pro snadné a rychlé zjistění hodnoty pH v akváriích, bazénech, zahradnictvích, apod.Technické parametryHodnotaPracovní teplota0 - 50 °CNapájení2x CR2032Automatická teplotní kompenzaceAnoRozměr, O34 mmRozměr, délka170 mmRozsah měření hodnoty pH0 pH - 14 pHRozlišení hodnoty pH0.01 pHPřesnost měření pH± 0,01 pHKalibrace možná podleISOHmotnost85 gVlastnostiAutomatická teplotní kompenzace pro přesná měření při rozdílných teplotách tekutiny.Vodotěsný (IP57).VybaveníJednoduchá výměna elektrodyJedno a dvoubodová kalibraceAutomatická teplotní kompenzace (ATC)Obsah baleníKonzervační roztok Kalibrační roztok pH 7/pH 4 2 baterie (CR2032) Kalibrovací šroubovák Úložný box Elektrody podléhají opotřebení a nevztahuje se na ně záruka. (fonetip.cz)

PH metr Voltcraft PHT-02 ATC, 0 - 14 pH

PH metr Voltcraft PHT-02 ATC, 0 - 14 pH

Praktický měřicí přístroj pro snadné a rychlé zjistění hodnoty pH v akváriích, bazénech, zahradnictvích, apod. Jednoduchá výměna elektrody·Jedno a dvoubodová kalibrace·Automatická teplotní kompenzace (ATC) Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají rychlému opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Čisticí a kalibrační roztoky nejsou součástí dodávky. Konzervační roztok · Kalibrační roztok pH 7/pH 4 · 2 baterie (CR2032) · Kalibrovací šroubovák · Úložný box · (conrad.cz)

PH metr Voltcraft PH-100 ATC, 0 - 14 pH

PH metr Voltcraft PH-100 ATC, 0 - 14 pH

Voltcraft PH-100ATC je pH metr určen k jednoduchému zjištění pH vody (kyselosti nebo zásaditosti) v akváriích, plaveckých bazénech, v zahradnictvích, ve fotolaboratořích a pod. Přístroj s jednobodovou kalibrací je vybaven automatickou teplotní kompenzací (ATC), která zajišťuje přesná měření při různých teplotách. Rozsah měření 0 - 14 pH·Rozlišení 0,01 pH Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Čisticí a kalibrační roztoky nejsou součástí dodávky. PH-100 ATC·Měřicí elektroda·Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-01, 0-9999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-01, 0-9999 uS/cm

Praktický zkoušeč k určení elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Vysoká přesnost měření je zajištěna automatickou kompenzací teploty. Automatická teplotní kompenzace (ATC)·Rozsah měření do 9999 µS/cm Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Kalibrační roztok 1430 µS/cm · 1 baterie 9 V · Kalibrovací šroubovák · Pouzdro · (conrad.cz)

PH metr Voltcraft PHT-01 ATC, 0 - 13 pH

PH metr Voltcraft PHT-01 ATC, 0 - 13 pH

Příruční měřicí přístroj k rychlé a jednoduché kontrole hodnoty pH v akváriích, bazénech, zahradnictvích atd. Přes svou příznivou cenu je přístroj vybaven jednobodovou kalibrací a automatickou kompenzací teploty pro přesná měření při nejrůznějších teplotách. Jednobodová kalibrace·Automatická teplotní kompenzace (ATC) Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Konzervační roztok · Kalibrační roztok pH 7 · Baterie (9 V) · Kalibrovací šroubovák · Úložný box · (conrad.cz)

45° zrcadlový nástavec Voltcraft pro sondy s Ø 4 mm

45° zrcadlový nástavec Voltcraft pro sondy s Ø 4 mm

Zrcadlový nástavec 45° pro rozšíření pohledu. Umožňuje pohled „za roh". Našroubováním zrcadlového nástavce na hlavici endoskopu zabráníte ztrátám, stejně jako při použití nasazovacích zrcadel. Zrcadlový nástavec 45° pro BS-500/BS-1000T·Ø 4 mm Pro endoskopická sonda pro BS-1000/500 Endoskop není vhodný pro lékařské účely! Ke správnému provozu je zapotřebí vhodná endoskopická kamera. Před přišroubování nejsou kovovým pouzdrem od hlava kamery odšroubovat. Nástavec se zrcátkem · Tuba k uložení. (conrad.cz)

Kabel se zásuvkou 4 mm a BNC konektorem Voltcraft, 0,5 m, černá…

Kabel se zásuvkou 4 mm a BNC konektorem Voltcraft, 0,5 m, černá/červená

Kabel adaptéru zdířky 4 mm na BNC konektor, např. pro připojení adaptérů proudových kleští k osciloskopům. Zdířky 4 mm na BNC konektor·Ideální při použití osciloskopů (conrad.cz)

SUAVINEX PREMIUM COUTURE 2018 šidítko fyziologické silikon 0-4 m -…

SUAVINEX PREMIUM COUTURE 2018 šidítko fyziologické silikon 0-4 m - Bílé

SUAVINEX PREMIUM COUTURE 2018 šidítko fyziologické silikon 0-4 m - Bílé Luxusní silikonový dudlík v moderním designu s fyziologickou savičkou pro děti od narození do 4 měsíců. (pilulka.cz)

SUAVINEX PREMIUM COUTURE 2018 šidítko fyziologické silikon 0-4 m -…

SUAVINEX PREMIUM COUTURE 2018 šidítko fyziologické silikon 0-4 m - Růžová

SUAVINEX PREMIUM COUTURE 2018 šidítko fyziologické silikon 0-4 m - Růžová Luxusní silikonový dudlík v moderním designu s fyziologickou savičkou pro děti od narození do 4 měsíců. (pilulka.cz)

SUAVINEX PREMIUM COUTURE 2018 šidítko fyziologické silikon 0-4 m -…

SUAVINEX PREMIUM COUTURE 2018 šidítko fyziologické silikon 0-4 m - Fialové

SUAVINEX PREMIUM COUTURE 2018 šidítko fyziologické silikon 0-4 m - Fialové Luxusní silikonový dudlík v moderním designu s fyziologickou savičkou pro děti od narození do 4 měsíců. (pilulka.cz)

SUAVINEX PREMIUM COUTURE 2018 šidítko fyziologické silikon 0-4 m -…

SUAVINEX PREMIUM COUTURE 2018 šidítko fyziologické silikon 0-4 m - Zelené

SUAVINEX PREMIUM COUTURE 2018 šidítko fyziologické silikon 0-4 m - Zelené Luxusní silikonový dudlík v moderním designu s fyziologickou savičkou pro děti od narození do 4 měsíců. (pilulka.cz)

Měřicí kabel zástrčka 4 mm ? Zásuvka 4 mm cliff cih299430, 30 m,…

Měřicí kabel zástrčka 4 mm ? Zásuvka 4 mm cliff cih299430, 30 m,…

PopisMěřicí kabel šetří místo díky kabelovému navijáku.Vybavení10 AzelenáKabelové navijáky;Délka: 30 mRozsah dodávkyKabelové navijáky; KrokosvorkaTechnické parametryMateriálPVCTyp kabelu (kategorie)Sada bezpečnostních měřích vodičůJmenovitý proud10 AKategorie měřeníCAT II 1000 V · CAT III 600 VDélka kabelu30 mJmenovité napětí1000 VSpeciální konektorZabezpečená proti nechtěnému dotyku · rovná · pevnáTyp konektoru (příp. výstup)Zásuvka 4 mmTyp konektoru (příp. vstup)Zástrčka 4 mmBarvaZelená]]> (fonetip.cz)

Panelový teplotní modul voltcraft tm-50 lcd, 0 - 50°c

Panelový teplotní modul voltcraft tm-50 lcd, 0 - 50°c

Teploměrový modul pro všestranné použití. Vhodný do domácnosti, pro hobby i volný čas. Ihned připraven k provozu, protože snímač teploty je již zabudován. Ideální i pro montáž Snap-In.Technické parametryHodnotaRozsah měření teploty0 - 50 °CČetnost měření10 sMíry pro vestavbu48 x 24 mmPočet míst3Provozní napětí (text)1x knoflíková baterie (CX927)Typ (výrobce)TM-50Výška číslic12 mmProvedeníIntegrované čidloPřesnost±1 °CRozlišení teploty0,1 °CRozměr, výška24 mmRozměr, šířka48 mmVybaveníIntegrované teplotní čidloObsah baleníTeploměrový modul 1 baterie (CX927). (fonetip.cz)

Laboratorní zdroj voltcraft lsp-1403 slim-tower, 0 - 36 v

Laboratorní zdroj voltcraft lsp-1403 slim-tower, 0 - 36 v

Laboratorní spínaný zdroj LSP-1403 v úzkém provedení (53 mm) s možností ovládání master / slave Výstupní DC napětí lze nastavit ve třech úrovních: 0 - 16 V, 0 - 27 V nebo 0 až 36 V. Tento zdroj využívá technologii s aktivním PFC (POWER FACTOR CORRECTION) V těchto rozsazích lze napětí a proud plynule nastavovat. Sekundární DC připojení se provádí na přední straně pomocí dvou bezpečnostních zdířek 4 mm a na zadní straně pomocí šroubových svorek. Napětí a proud je zobrazen na LED duálním displeji.Technické parametryHodnotaVstupyIEC 320 C14Technologie (síťové zdroje)Spínané řízeníZbytkové vlnění?30 mVTyp (výrobce)LSP-1403PřipojeníBezpečnostní zdířky 4 mm vpředu/ šroubovací svorky vzaduPočet výstupů1 xTeplota (max.)40 °CTeplota (min.)0 °CProvedeníSlim-TowerPříkon80 WTyp laboratorního zařízení … (fonetip.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-03 ATC, 0-19999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-03 ATC, 0-19999 uS/cm

Praktický měřič elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Rozsah měření do 19999 µS/cm·Jednoduchá výměna elektrody·Automatická teplotní kompenzace (ATC) Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Kalibrační roztok 1 430 µS/cm · 2 baterie (CR2032) · Kalibrovací šroubovák · Skladovací box · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-02 ATC, 0-1999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft LWT-02 ATC, 0-1999 uS/cm

Praktický měřič elektrické vodivosti (souhrnný parametr rozpuštěných tuhých látek) v tekutinách. Ke kontrole nejčistší vody nebo k měření kvality vody v akváriích. Rozsah měření do 1999 µS/cm·Jednoduchá výměna elektrody·Automatická teplotní kompenzace (ATC) Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Kalibrační roztok 1 430 µS/cm · 2 baterie (CR2032) · Kalibrovací šroubovák · Skladovací box · Návod k obsluze. (conrad.cz)

Měřič vodivosti Voltcraft WA-100 ATC, 0-1999 uS/cm

Měřič vodivosti Voltcraft WA-100 ATC, 0-1999 uS/cm

Kvalitní přístroj k měření vodivosti s vysokým rozlišením pro určování kvality vody ve škole, v laboratoři, v rybích chovech, v akváriích nebo v bazénech. Rozsah měření 0 - 1999 µS·Rozlišení 1 µS Upozornění: Elektrody jsou spotřebním zbožím a podléhají opotřebení. Nevztahuje se proto na ně prodloužená 3letá záruka. Záruční doba na elektrody je 6 měsíců. Nárok na záruku zaniká při používání elektrod k profesionálním účelům, kdy se rychle a nepřiměřeně opotřebovávají. Čisticí a kalibrační roztoky nejsou součástí dodávky. Měřicí sonda · (conrad.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít