AMICA TIY 110 TOAKX + AMICA DI 6421 B + ZDARMA Digitální předplatné Gurmet - Čtvrtletní předplatné

AMICA DI 6421 B (DI6421B)

AMICA DI 6421 B (DI6421B)

Varná deska indukční, 4 varné zóny, Booster, 2x bridge zone, funkce Bridge, senzorové ovládání Slider, ukazatel zbytkového tepla, časovač, dětský zámek, funkce pauza, automatické programy: 42°C, 70°C, 94°C, zkosená přední hrana Indukční desky od evropského výrobce Amica si samy regulují velikost varné plochy. Stejně tak varná deska Amica DI 6411 B začne hřát teprve, když na ní hrnec postavíte. Zaujme vás moderním designem a skosenou přední hranou. Nabízí rovněž úsporné vaření na 4 varných zónách nebo senzorové ovládání Slider, které je snadno přístupné v její přední části.Funkce BridgeFunkce udržování teplaDětský zámekZbytkové ukazatele teplaSenzorové ovládání Varná deska Amica DI 6421 B je nabytá moderními… (alza.cz)

Indukční varná deska Amica DI 6401 RB černá + DOPRAVA ZDARMA

Indukční varná deska Amica DI 6401 RB černá + DOPRAVA ZDARMA

Vařte pohodlně a bez starostíIndukční varná deska Amica DI 6401 RB je navržena tak, aby vám co nejvíce usnadnila vaření. Pokud se potřebujete věnovat dětem, nebo své práci a nechcete se zdržovat neustálým kontrolováním vařících se pokrmů, tato deska je pro vás ideální volba. Jak je to možné? Hlídá pokrmy za vásVarná deska Amica funguje na principu indukce. To znamená, že se její ohřev nespustí, dokud na ni nepostavíte hrnec. Obsahuje čtyři plotýnky, na kterých si můžete nezávisle na sobě nastavit dobu vaření. Tato doba může trvat až 99 minut a po jejím doběhnutí se ozve zvukový signál, který vás upozorní, že jídlo je hotové. Využít jej můžete u všech plotýnek najednou, nebo také jako známou a oblíbenou „minutku“. Skvělá a praktická také funkce Booster, která umožňuje zrychlený ohřev… (euronics.cz)

AMICA TAF 1633 W AA + AMICA DI 6441 W

AMICA TAF 1633 W AA + AMICA DI 6441 W

Set spotřebičů trouby a indukční desky, TROUBA: En.třída A, objem 65l, 10 funkcí, gril, Tts programátor, funkce rozmrazování, rošt, snadno čistitelný smalt, halogenové osvětlení, teleskopické výsuvy, 3 skla dvířek, zamačkávací knoflíky + DESKA: 4 varné zóny, Booster, časovač, dětský zámek, automatické rozpoznání přítomnosti a velikosti hrnce, funkce udržování tepla, ukazatel zbytkového tepla, bílá V případě, že se chystáte předělávat kuchyni nebo… (alza.cz)

AMICA DI 6401 FB (23411)

AMICA DI 6401 FB (23411)

Varná deska indukční, 60cm, 4 zóny, booster, senzorové ovládání, časovač, zkosená přední hrana, černá  Hledáte kvalitní a důmyslně navržený spotřebič, který vám usnadní každodenní přípravu pokrmů? Tím pádem je Amica DI 6401 FB přesně to, co hledáte. Vaření s indukční technologií je mnohem účinnější a rychlejší, než jste byli doposud zvyklí. Předností je i moderní design v černém provedení s elegantními zkosenou přední hranou. Hladký povrch desky zajistí snadné čištění a údržbu.Klíčové vlastnosti indukční desky Amica DI 6401 FBElegantní indukční deska za skvělou cenuFunkce Booster pro okamžité zvýšení výkonu varné zónySenzorové ovládání pro komfortní nastavení zónFunkce udržování teplotyČasovač pro komfortní plánování doby ohřevuZkosená přední hrana dodává desce moderní vzhledDětský… (alza.cz)

AMICA DI 6441 W (DI6441W)

AMICA DI 6441 W (DI6441W)

Varná deska indukční, 4 varné zóny, Booster, časovač, dětský zámek, automatické rozpoznání přítomnosti a velikosti hrnce, funkce udržování tepla, ukazatel zbytkového tepla, bílá Amica DI 6441 W je cenově dostupná varná deska, jež se vyznačuje moderním designem a novodobými vymoženostmi. S indukční technologií je vaření mnohem účinnější a rychlejší, než jste byli doposud zvyklí. Hladký povrch desky zajistí snadné čištění a údržbu. Mezi přednostní funkce patří například Booster, který umožňuje téměř okamžité dosažení maximální teploty ohřevu varné plochy a její návrat na předvolenou úroveň, jakmile přijde jídlo do varu. Ušetříte s ní spoustu času, který budete moci věnovat jiným aktivitám. Samozřejmě vás potěší také komfortní senzorové ovládání, s nímž nastavíte… (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "AMICA TIY 110 TOAKX + AMICA DI 6421 B + ZDARMA Digitální předplatné Gurmet - Čtvrtletní předplatné " se dívají také na:

Amica mi 428 aelgb
Digitální hodiny svítící
Sodastream výměna bombičky zdarma
Fieldmann fzs 3002-b náhradní díly
Hotpoint-ariston rssg 603 b eu

Udělej si sám - roční předplatné

Udělej si sám - roční předplatné

Kutilové jsou zvídaví, touží poznávat novou techniku a pracovní postupy, které jim pomohou při realizaci jejich plánů. Předplatné časopisu Udělej si sám potěší každého dědu, který rád tráví čas nejen v dílně. Celkem obdržíte 6 čísel za rok. (babickarstvi.cz)

AMICA TEA 18MC X + AMICA DS 6401 B

AMICA TEA 18MC X + AMICA DS 6401 B

Set spotřebičů trouby a sklokeramické desky, TROUBA: vestavná, energetická třída A, objem 65l, 8 funkcí, Ta programátor, katalytické čištění, 3 skla dvířek, 59.5x59.5x57.5cm + DESKA: sklokeramická, 4 hořáky, šířka 60cm, 4x HiLight, senzorové ovládání, detský zámek, ukazatel zbytkového tepla, rovné hrany, 230V Vaše kuchařské dovednosti závisí nejen na talentu, ale i na kvalitních spotřebičích, které vám vaření maximálně usnadní. Vy se tak můžete soustředit i na ty nejmenší detaily. Abychom vám výběr usnadnili, nabízíme vám set vestavné elektrické trouby AMICA TEA 18MC X s osmi funkcemi pro dokonalé pečení a sklokeramické varné desky AMICA DS 6401 B. Kvalitní zpracování v tmavém provedení a pokročilá technologie jsou tím pravým do vaší kuchyně. Užívejte si kulinářské… (alza.cz)

SVĚT PSŮ - roční předplatné

SVĚT PSŮ - roční předplatné

Mezinárodní kynologický časopis Svět psů Vám každý měsíc přináší články evropských odborníků ze všech oblastí kynologie. V časopise Svět psů naleznete kvalifikovanou odpoveď na vše co Vás zajímá o chovu, výchově, jednotlivých plemenech, nových poznatcích veterinární medicíny a vědy, výstavách doma i v zahraničí, činnosti FCI, ČMKU, nových knihách. Inzerce, ankety, soutěže. (babickarstvi.cz)

AMICA TITS 110 TSCKB (TITS110TSCKB)

AMICA TITS 110 TSCKB (TITS110TSCKB)

Trouba vestavná, energetická třída A, objem 65l, 10 funkcí, Tts programátor, katalytické čištění, pečicí termosonda, rošt, teleskopické výsuvy, 3 skla dvířek, 59.5x59.5x57.5cm  Vestavná trouba Amica s jednoduchým ovládáním disponuje 10 funkcemi pečení. Bezpečnost zajišťuje reflexní sklo, teleskopické výsuvy s funkcí stop i rošt s bezpečnostní funkcí proti vypadnutí pečicí nádoby. Kvalitní vestavná trouba dokáže být nejen skvělým pomocníkem pro každého kuchaře, ale zároveň dodá kuchyni moderní vzhled. AMICA TITS 110 TSCKB disponuje 10 funkcemi, ze kterých si určitě vyberete tu správnou pro vámi připravovaný pokrm. Riziko popálení snižují teleskopické výsuvy s… (alza.cz)

AMICA TITS 110 TSKX (TITS110TSKX)

AMICA TITS 110 TSKX (TITS110TSKX)

Trouba vestavná, energetická třída A, objem 65l, 10 funkcí, Tts programátor, pečicí termosonda, rošt, teleskopické výsuvy, 3 skla dvířek, 59.5x59.5x57.5cm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Zamačkávací podsvícené knoflíkyNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Super rychlý ohřevNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Teleskopické výsuvyNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Trojité sklo dveříNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Pečící termosonda Trouba Amica TITS 110 TSKX je skvělým pomocníkem pro každého kuchařeKvalitní vestavná trouba dokáže být nejen skvělým pomocníkem pro každého kuchaře, ale zároveň dodá kuchyni moderní vzhled. Amica TITS 110 TSKX disponuje 10 funkcemi, ze… (alza.cz)

AMICA DS 6401 B (23478)

AMICA DS 6401 B (23478)

Varná deska sklokeramická, 4 varné zóny, šířka 60cm, 4x HiLight, senzorové ovládání, dětský zámek, ukazatel zbytkového tepla, rovné hrany, 230V Vestavná sklokeramická deska AMICA DS 6401 B o šíři 60 centimetrů zaujme moderním designem a perfektně doplní vzhled moderní kuchyně. Její předností je senzorové ovládání pomocí jemného dotyku a hladký snadno udržitelný sklokeramický povrch. Bezesporu zaujme množstvím užitečných funkcí, mezi které také patří časovač, jež umožňuje nastavení doby trvání vaření na daném poli. Skvělé využití najde i jako minutka.  Klíčové vlastnosti sklokeramické varné desky AMICA DS 6401 B4 varné zóny HiLight v různých velikostech pro malé i velké hrnceSnadné a komfortní nastavení varných zónSenzorové ovládáníMnoho užitečných funkcí… (alza.cz)

Sklokeramická varná deska Amica DS 6422 B černá + DOPRAVA ZDARMA

Sklokeramická varná deska Amica DS 6422 B černá + DOPRAVA ZDARMA

Duální zóny pro variabilnější využitíBezrámečková sklokeramická varná deska Amica DS 6422 B je vybavena čtyřmi plotýnkami, z nichž dvě navíc disponují HiLight duální zónou. Varná pole s duální zónou o průměru 12/18 cm a 12/21 cm si snadno přizpůsobíte velikosti nádobí. Pohodné a jednoduché senzorové ovládání nastavíte jemným dotykem. Pro bezpečné používání je vybavena indikátorem zbytkového tepla, který vás upozorní, že je varná zóna stále horká a dětským zámkem zamezujícímu nechtěnému spuštění. Nastavte si dobu vařeníPokud znáte dobu vaření připravovaného pokrmu, jistě využijete praktický časovač. Ten vám umožní nastavení doby přípravy jídla až po dobu 99 minut. Jakmile nastavená doba uplyne, varná zóna se automaticky vypne a upozorní vás zvukovým signálem. Časovač můžete použít na… (euronics.cz)

AMICA DDI 3201 B (DDI3201B)

AMICA DDI 3201 B (DDI3201B)

Varná deska indukční, 2 varné zóny 12/22cm 1x booster, časovač, dětský zámek, ukazatel zbytkového tepla, Dopřejte si komfort i při vařeníUsnadněte si každodenní přípravu pokrmů a využijte kvalitních a důmyslně navržených spotřebičů od společnosti Amica. V případě, že sháníte vestavnou indukční varnou desku, je pro vás připraven spotřebič, který se vyznačuje moderním designem a novodobými vymoženostmi. S indukční technologií je vaření mnohem účinnější a rychlejší, než jste byli doposud zvyklí. Hladký povrch desky zajistí snadné čištění a údržbu.Rychlý… (alza.cz)

EPOCHA - předplatné časopisu SPECIÁL

EPOCHA - předplatné časopisu SPECIÁL

Titul EPOCHA  je zaměřen na čtenářsky vysoce přitažlivá témata jejichž výběr je prováděn s maximální pečlivostí a důrazem na nekompromisní výjimečnost zvoleného tématu. Každá stránka časopisu je přímo nabita nejnovějšími informacemi ze světa nových objevů, technologií, společnosti, světového byznysu, celebrit, velkého zločinu i tajemné minulosti. (babickarstvi.cz)

EPOCHA - předplatné časopisu

EPOCHA - předplatné časopisu

Titul EPOCHA  je zaměřen na čtenářsky vysoce přitažlivá témata jejichž výběr je prováděn s maximální pečlivostí a důrazem na nekompromisní výjimečnost zvoleného tématu. Každá stránka časopisu je přímo nabita nejnovějšími informacemi ze světa nových objevů, technologií, společnosti, světového byznysu, celebrit, velkého zločinu i tajemné minulosti. (babickarstvi.cz)

21.STOLETÍ - předplatné časopisu MINIMUM

21.STOLETÍ - předplatné časopisu MINIMUM

Měsíčník populární formou přibližuje nejnovější poznatky ze světa vědy a techniky. Vědu představuje jako jedinečné dobrodružství. Nechává nahlédnout do výzkumných ústavů, přírodních laboratoří, operačních sálů, do míst velkých archeologických i dalších objevů. Jedinečné informace a unikátní fotografie čtenářům přiblíží fascinující svět, který nezná hranic. (babickarstvi.cz)

Trouba Amica TITS 110 TSCKB černá

Trouba Amica TITS 110 TSCKB černá

Trouba Amica TITS 110 TSCKB černá (euronics.cz)

NAŠE KOČKY - roční předplatné

NAŠE KOČKY - roční předplatné

Mezinárodní časopis pro chovatele a milovníky koček Naše kočky Vám kazdy mesíc přináší články evropských odborníků ze všech oblastí chovu koček. V časopise Naše kočky dostanete kvalifikovanou odpověď na vše, co Vás zajímá o plemenech koček, nových poznatcích veterinární medicíny, výživě, výstavách doma i zahraničí, činnosti všech organizací chovatelů koček v ČR, nových knihách. (babickarstvi.cz)

AMICA DDS 3201 B (23481)

AMICA DDS 3201 B (23481)

Varná deska sklokeramická, 2 varné zóny, šířka 30cm, 2x HiLIght, senzorové ovládání, dětský zámek, ukazatel zbytkového tepla, rovné hrany, 230V Vestavná sklokeramická deska AMICA DDS 3201 B o šíři 30 centimetrů zaujme moderním designem a je určena především do menších domácností nebo na chaty. Její předností jsou kompaktní rozměry, senzorové ovládání pomocí dotyku a hladký snadno udržitelný sklokeramický povrch. Výrobci mysleli i na bezpečnost, když do desky zabudovali dětský zámek. Ten výborně poslouží jako ochrana nejen pro vaše děti, ale i pro vás.  Klíčové vlastnosti sklokeramické varné desky AMICA DDS 3201 BKompaktní rozměry - šířka pouhých 30 cm Dvě varné zóny v různých velikostech pro malé i velké hrnceSnadné a komfortní nastavení varných… (alza.cz)

Auto motor a sport - roční předplatné

Auto motor a sport - roční předplatné

Auto motor a sport je kvalitní celobarevný časopis zabývající se motoristickou tématikou. Nezávisle, kriticky a kompetentně hodnotí automobily z celosvětové produkce. Velmi oblíbené jsou u čtenářů i odborné srovnávací testy pneumatik, zabezpečovacích zařízení či brzdových soustav. Zajímavá jsou i oddechová témata jako cestopisy, fascinace či reportáže z motoristického sportu. (babickarstvi.cz)

ENIGMA speciál - roční předplatné

ENIGMA speciál - roční předplatné

Roční předplatné časopisu ENIGMA,  k 12 číslům obdržíte v dubnu a v říjnu Speciální čísla. ENIGMA je nejčtenější časopis o záhadách na českém trhu! Svým čtenářům přináší pravidelnou dávku tajemna a napětí. Najdete zde skutečné příběhy ze kterých mrazí, neuvěřitelné události jež nemají vysvětlení, netušené souvislosti slavných kauz z celého světa. (babickarstvi.cz)

PANÍ DOMU roční předplatné

PANÍ DOMU roční předplatné

PANÍ DOMU je časopis pro činorodé ženy, které se doma neumí nudit. Přináší inspirace pro bydlení, šikovné novinky pro domácnost i spoustu vynikajících receptů. Velká část časopisu je věnována zdravému životnímu stylu s tipy, jak být i ve zralém věku v dobré kondici. K tomu inspirace jak se pěkně  upravovat, nechybí zábavné čtení o celebritách, křížovka, luštění o ceny ani horoskop. (babickarstvi.cz)

21.STOLETÍ - předplatné časopisu MAXIMUM

21.STOLETÍ - předplatné časopisu MAXIMUM

Měsíčník populární formou přibližuje nejnovější poznatky ze světa vědy a techniky. Vědu představuje jako jedinečné dobrodružství. Nechává nahlédnout do výzkumných ústavů, přírodních laboratoří, operačních sálů, do míst velkých archeologických i dalších objevů. Jedinečné informace a unikátní fotografie čtenářům přiblíží fascinující svět, který nezná hranic. (babickarstvi.cz)

Indukční varná deska Amica DDI 3201 B černá

Indukční varná deska Amica DDI 3201 B černá

Indukční varná deska Amica DDI 3201 B černá (euronics.cz)

AMICA TEF 1533 AA + AMICA PGCZ 6411

AMICA TEF 1533 AA + AMICA PGCZ 6411

Set spotřebičů trouby a plynové desky, TROUBA: vestavná, elektrická, energetická třída A, příkon 3.1kW, vnitřní objem trouby 65l, 10 funkcí, zamačkávací knoflíky, nerez + DESKA: plynová, ovládání knoflíky, elektronické zapínání v každém knoflíku, samostatné litinové rošty, WOK hořák, provedení bez rámečku, bezpečnostní sklo, černá, 4x60x51cm Udržte si jednotný styl i v kuchyni a doplňte ji těmi nejlepšími společníky. Vaše kuchařské dovednosti závisí nejen na talentu, ale i na kvalitních spotřebičích, které vám vaření maximálně usnadní. Vy se tak můžete soustředit i na ty nejmenší detaily. Abychom vám výběr usnadnili, nabízíme vám set vestavné elektrické trouby AMICA TEF 1533 AA s deseti funkcemi pro dokonalé pečení a plynové varné desky AMICA PGCZ 6411. Kvalitní zpracování a… (alza.cz)

AMICA PPF 82232 BSW + AMICA SUPF 822 W

AMICA PPF 82232 BSW + AMICA SUPF 822 W

Set pračka a sušička PRAČKA: A+++, 8kg, LCD displej, 1200ot./min., hlučnost 54dB, 16 programů, BLDC tichý motor, hloubka 56.5cm, Add+, spotřeba energie 157kWh/rok, chromové detaily, Parní praní SUŠIČKA: A++, kapacita 8kg, 16 programů, šířka 64cm, tepelné čerpadlo, LED displej, stříbrné detaily Potřebujete vybavit svojí koupelnu kvalitními spotřebiči a poohlížíte se po pračce i sušičce? V tom případě je zde pro vás připravený tento cenově výhodný set značky Amica. Oba spotřebiče spadají do úsporné energetické třídy a disponují širokou škálou moderních technologií, které maximálně usnadní a zefektivní jejich používání.  Klíčové vlastnosti pračky AMICA PPF 82232 BSWŠpičková parní pračka PPF 82232 BSW nabízí širokou paletu pracích programůEnergetická třída A+++… (alza.cz)

AMICA PPF 9423 BSIW + AMICA SUPF 923 W

AMICA PPF 9423 BSIW + AMICA SUPF  923 W

Set pračka a sušička PRAČKA:A+++, 9kg, 1400ot./min., hlučnost 54dB, 16 programů, BLDC tichý motor, hloubka 56.5cm, LCD displej, Add+, spotřeba energie 141kWh/rok, chromové detaily, Parní praní, Opti Dose - dávkování pracího prostředku a aviváže SUŠIČKA:A+++, kapacita 9kg, Steam Touch - parní sušení, 16 programů, šířka 64cm, tepelné čerpadlo, LED display, BLDC tichý motor, Auto clean filtr, chromové detaily Potřebujete vybavit svojí koupelnu kvalitními spotřebiči a poohlížíte se po pračce i sušičce? V tom případě je zde pro vás připravený tento cenově výhodný set značky Amica. Oba spotřebiče spadají do úsporné energetické třídy a disponují širokou škálou moderních technologií, které maximálně usnadní a zefektivní jejich používání.  Klíčové vlastnosti pračky … (alza.cz)

Mikrovlnná trouba Amica TMI 20 AOWG + DOPRAVA ZDARMA

Mikrovlnná trouba Amica TMI 20 AOWG + DOPRAVA ZDARMA

Skvělý pomocník do každé domácnostiMikrovlnná trouba Amica TMI 20 AOWG je vestavný spotřebič s  vnitřním objemem 20 l, který se stane nejen vaším skvělým a nepostradatelným pomocníkem, ale zároveň vaši kuchyň svým elegantním čistým vzhledem ozdobí. Moderní design je doplněn digitálním displejem a elektronickým ovladačem. Kromě klasického ohřevu vám spotřebič nabídne automatické váhové nebo časové rozmrazování a funkci grilu. Na výběr budete mít osm různých programů a pět úrovní výkonu. Ohřeje, rozmrazí, ugriluje Mikrovlnná trouba Amica disponuje mikrovlnným výkonem 800 W, výkon grilu činí 1000 W. Ovládání spotřebiče je velmi snadné a intuitivní. Za pomocí elektronického ovládání si přesně a pohodlně nastavíte zvolený program, dobu ohřevu nebo úroveň výkonu. Kromě maximální, střední a… (euronics.cz)

21.STOLETÍ - předplatné časopisu MINIMUM EXTRA

21.STOLETÍ - předplatné časopisu MINIMUM EXTRA

Měsíčník populární formou přibližuje nejnovější poznatky ze světa vědy a techniky. Vědu představuje jako jedinečné dobrodružství. Nechává nahlédnout do výzkumných ústavů, přírodních laboratoří, operačních sálů, do míst velkých archeologických i dalších objevů. Jedinečné informace a unikátní fotografie čtenářům přiblíží fascinující svět, který nezná hranic. (babickarstvi.cz)

SVĚT NA DLANI - roční předplatné Speciál

SVĚT NA DLANI - roční předplatné Speciál

Měsíčník Svět na dlani – to jsou exkluzívní snímky a grafika, zobrazující ty nejvýraznější úspěchy lidské vědy a techniky, úžasné zázraky přírody, skvělé památky a nekonečné hlubiny vesmíru. Nabídne Vám odpovědi skutečně na všechno, co Vás zajímá a bude Vaším srozumitelným průvodcem současným světem!  k tomu i dvě čísla Speciálu v květnu a listopadu (babickarstvi.cz)

AMICA EBR 7331 AA + AMICA DRP 6410 ZAB

AMICA EBR 7331 AA + AMICA DRP 6410 ZAB

Set spotřebičů trouby a plynové desky, TROUBA: vestavná, multinfunkční, A, objem 65l, 10 funkcí, T programátor, gril, funkce super rychlý ohřev, rozmrazování, snadno čistitelný smalt, halogenové osvětlení, 3 skla dvířek + DESKA: plynová, 4 hořáky, elektronické zapalování v knoflíku, litinové rošty, bezpečnostní pojistky hořáků u desky Milovníci retro designu zbystřete! Unikátní retro vzhled elektrické trouby AMICA skvěle zapadne do vašeho interiéru. Udržte si jednotný styl i v kuchyni a doplňte ji těmi nejlepšími společníky. Vaše kuchařské dovednosti závisí nejen na talentu, ale i na kvalitních spotřebičích, které vám vaření maximálně usnadní. Vy se tak můžete soustředit i na ty nejmenší detaily. Abychom vám výběr usnadnili, nabízíme vám set vestavné elektrické trouby AMICA… (alza.cz)

AMICA TEA 18MC X + AMICA DP 6400 ZX

AMICA TEA 18MC X + AMICA DP 6400 ZX

Set spotřebičů trouby a plynové desky, TROUBA: vestavná, energetická třída A, objem 65l, 8 funkcí, Ta programátor, katalytické čištění, 3 skla dvířek, 59.5x59.5x57.5cm + DESKA: plynová, 4 hořáky, šířka 60cm, smaltované rošty, zapalování v knoflíku, bezpečnostní pojistky hořáků, nerez Vaše kuchařské dovednosti závisí nejen na talentu, ale i na kvalitních spotřebičích, které vám vaření maximálně usnadní. Vy se tak můžete soustředit i na ty nejmenší detaily. Abychom vám výběr usnadnili, nabízíme vám set vestavné elektrické trouby AMICA TEA 18MC X s osmi funkcemi pro dokonalé pečení a plynové varné desky AMICA DP 6400 ZX. Kvalitní zpracování v nerezovém provedení a pokročilá technologie jsou tím pravým do vaší kuchyně. Užívejte si kulinářské řemeslo na maximum a zbytek… (alza.cz)

AMICA PPF 82232 BSW + AMICA SUPF 8232 W

AMICA PPF 82232 BSW + AMICA SUPF  8232 W

Set pračka a sušička PRAČKA: A+++, 8kg, LCD displej, 1200ot./min., hlučnost 54dB, 16 programů, BLDC tichý motor, hloubka 56.5cm, Add+, spotřeba energie 157kWh/rok, chromové detaily, Parní praní SUŠIČKA:A+++, kapacita 8kg, Steam Touch - parní sušení, 16 programů, šířka 64cm, teplené čerpadlo, LED display, BLDC tichý motor, Auto clean filtr, chromové detaily Potřebujete vybavit svojí koupelnu kvalitními spotřebiči a poohlížíte se po pračce i sušičce? V tom případě je zde pro vás připravený tento cenově výhodný set značky Amica. Oba spotřebiče spadají do úsporné energetické třídy a disponují širokou škálou moderních technologií, které maximálně usnadní a zefektivní jejich používání.  Klíčové vlastnosti pračky AMICA PPF 82232 BSWŠpičková parní pračka PPF 82232… (alza.cz)

AMICA PPF 9423 BSIW + AMICA SUPF 822 W

AMICA PPF 9423 BSIW + AMICA SUPF  822 W

Set pračka a sušička PRAČKA:A+++, 9kg, 1400ot./min., hlučnost 54dB, 16 programů, BLDC tichý motor, hloubka 56.5cm, LCD displej, Add+, spotřeba energie 141kWh/rok, chromové detaily, Parní praní, Opti Dose - dávkování pracího prostředku a aviváže SUŠIČKA:A++, kapacita 8kg, 16 programů, šířka 64cm, tepelné čerpadlo, LED displej, stříbrné detaily Potřebujete vybavit svojí koupelnu kvalitními spotřebiči a poohlížíte se po pračce i sušičce? V tom případě je zde pro vás připravený tento cenově výhodný set značky Amica. Oba spotřebiče spadají do úsporné energetické třídy a disponují širokou škálou moderních technologií, které maximálně usnadní a zefektivní jejich používání.  Klíčové vlastnosti pračky AMICA PPF 9432 BSIWŠpičková parní pračka PPF 9432 BSIW nabízí… (alza.cz)

AMICA PPF 7223 W + AMICA SUPF 8232 W

AMICA PPF 7223 W + AMICA SUPF  8232 W

Set pračka a sušička PRAČKA:A+++, 7kg, 1200ot./min., hlučnost 58dB, 16 programů, hloubka 49.5cm, Add+, velký LED displej, spotřeba energie 174kWh/rok, stříbné detaily SUŠIČKA:A+++, kapacita 8kg, Steam Touch - parní sušení, 16 programů, šířka 64cm, teplené čerpadlo, LED display, BLDC tichý motor, Auto clean filtr, chromové detaily Potřebujete vybavit svojí koupelnu kvalitními spotřebiči a poohlížíte se po pračce i sušičce? V tom případě je zde pro vás připravený tento cenově výhodný set značky Amica. Oba spotřebiče spadají do úsporné energetické třídy a disponují širokou škálou moderních technologií, které maximálně usnadní a zefektivní jejich používání.  Klíčové vlastnosti pračky AMICA PPF 7223 WNízká spotřeba a vysoká efektivitaVelký výběr programů … (alza.cz)

Chladnička Amica VD 1442 AM béžová + DOPRAVA ZDARMA

Chladnička Amica VD 1442 AM béžová + DOPRAVA ZDARMA

Skvěle vypadá, chladí i mrazí!Ladíte svou domácnost do retro stylu a hledáte spolehlivou dvoudveřovou chladničku v netradičním designu, navíc za příznivou cenu? Amica VD 1442 AM v sobě snoubí eleganci s praktičností. Při výšce 144 cm a celkovém objemu 208 litrů poskytne dostatek prostoru všem potravinám, včetně ovoce a zeleniny. Nadchne úsporným provozem ve třídě A++, tichým chodem s hlučností 40 dB(A), automaticky odmrazovanou chladničkou s efektním LED osvětlením a kvalitní mrazničkou v horní části. Zvenčí retro, uvnitř současnostAmica VD 1442 AM je dvoudveřová chladnička s mrazničkou v horní části, která je jako stvořená do rustikálních kuchyní. Její béžové provedení se stříbrnými madly působí elegantně a dodají interiéru pocit útulného domova. Retro je samozřejmě jen vzhled, jinak… (euronics.cz)

AMICA PPF 9423 BSIW + AMICA SUPF 8232 W

AMICA PPF 9423 BSIW + AMICA SUPF  8232 W

Set pračka a sušička PRAČKA:A+++, 9kg, 1400ot./min., hlučnost 54dB, 16 programů, BLDC tichý motor, hloubka 56.5cm, LCD displej, Add+, spotřeba energie 141kWh/rok, chromové detaily, Parní praní, Opti Dose - dávkování pracího prostředku a aviváže SUŠIČKA:A+++, kapacita 8kg, Steam Touch - parní sušení, 16 programů, šířka 64cm, teplené čerpadlo, LED display, BLDC tichý motor, Auto clean filtr, chromové detaily Potřebujete vybavit svoji koupelnu kvalitními spotřebiči a poohlížíte se po pračce i sušičce? V tom případě je zde pro vás připravený tento cenově výhodný set značky Amica. Oba spotřebiče spadají do úsporné energetické třídy a disponují širokou škálou moderních technologií, které maximálně usnadní a zefektivní jejich používání.  Klíčové vlastnosti pračky … (alza.cz)

Xbox Game Pass - 3 měsíční předplatné (JPU-00086)

Xbox Game Pass - 3 měsíční předplatné (JPU-00086)

Dobíjecí karta Užijte si na své Xbox One konzoli neomezený přístup k více než stovce skvělých titulů pro Xbox One a Xbox 360. Díky tolika hrám, které můžete prozkoumat a stáhnout, si budete moci Xbox užívat víc než kdykoli dříve. Pouze pro Xbox One Více než 100 her za nízký měsíční paušálUžijte si neomezený přístup k více než stovce skvělých titulů pro Xbox One a Xbox 360 včetně oblíbených her s šestiměsíční permanentkou Xbox Game Pass. Díky tolika hrám, které můžete prozkoumat a stáhnout, si budete moci Xbox One užívat víc než kdykoli dříve. Elektronický kupón je dostupný ke stažení pro české účty. Klíčové vlastnosti Microsoft Xbox Game PassHerní kupón… (alza.cz)

Xbox Game Pass Ultimate - 3 měsíční předplatné (QHX-00006)

Xbox Game Pass Ultimate - 3 měsíční předplatné (QHX-00006)

Dobíjecí karta Všechny výhody předplatného Xbox Live Gold a k tomu více než 100 velmi kvalitních her pro konzole a osobní počítače za jediný měsíční poplatek. Zlatá členská karta pro Xbox Live vám garantuje vstupenku do světa nikdy nekončící zábavy. Získáte až 4 hry měsíčně na Xbox One (včetně dvou na Xbox 360). To je 48 her navíc zdarma za 12 měsíců v celkové hodnotě až 15 000 Kč.Nakupujte videohry a doplňkyXbox Game Pass Ultimate je vstupenka do světa skvělé zábavy. Využijte každý týden slevy v Xbox e-shopu – vybrané zboží až o 75 % levněji. Xbox Game Pass Ultimate je rychlý a snadný způsob, jak získat výhody Xbox Live Gold, bez nutnosti vlastnit kreditní kartu.Získejte až 4 hry měsíčně na Xbox One (včetně dvou na Xbox 360). To je 48 her navíc zdarma  za 12… (alza.cz)

AMICA EBR 7331 W AA + AMICA DRP 6410 ZAW

AMICA EBR 7331 W AA + AMICA DRP 6410 ZAW

Set spotřebičů trouby a plynové desky, TROUBA: vestavná, elektrická, A, příkon 3100W, vnitřní objem trouby 65l, retro design, analogové ovládání, rozměry 59.5x59.5x57.5cm, barva slonová kost + DESKA: plynová, 4 hořáky, elektronické zapalování v knoflíku, litinové rošty, bezpečnostní pojistky hořáků u desky Milovníci retro designu zbystřete! Unikátní retro vzhled elektrické trouby AMICA skvěle zapadne do vašeho interiéru. Udržte si jednotný styl i v kuchyni a doplňte ji těmi nejlepšími společníky. Vaše kuchařské dovednosti závisí nejen na talentu, ale i na kvalitních spotřebičích, které vám vaření maximálně usnadní. Vy se tak můžete soustředit i na ty nejmenší detaily. Abychom vám výběr usnadnili, nabízíme vám set vestavné elektrické trouby AMICA EBR 7331 W AA s deseti… (alza.cz)

Sklokeramický sporák Amica SSFS 28TD X nerez + DOPRAVA ZDARMA

Sklokeramický sporák Amica SSFS 28TD X nerez + DOPRAVA ZDARMA

Sklokeramický sporák Amica SSFS 28TD X pro snadné vaření a pečeníNedělní pečeně, bábovka nebo snad steak či ryba? Se sklokeramickým sporákem Amica SSFS 28TD X budete hvězdou kulinářského umění! Usnadní vaření i pečení díky mnoha funkcím a nejnovějším technologiím a současně umožňuje jednoduchou údržbu. Sporák je elektrický a volně stojící. Zároveň je úsporný a spadá do energetické třídy A. Vařit můžete na 4 Hi-Light zónách, elektrická trouba má 8 programů včetně ventilátoru. Tento model je v designovém provedení v barvě nerez. Hi-Light zóny urychlí vaření a šetří energiiDíky nejnovějším technologiím můžete vařit rychle a ekonomicky zároveň. Je to dáno tím, že se Hi-Light zóny zahřejí na nejvyšší teplotu během několika málo sekund a vy tak ušetříte čas, ale zároveň i energii. Zabudovaná… (euronics.cz)

Odsavač par Amica OKC 653 T nerez + DOPRAVA ZDARMA

Odsavač par Amica OKC 653 T nerez + DOPRAVA ZDARMA

Odsavač par Amica OKC 653 T nerez (euronics.cz)

Mikrovlnná trouba Amica AMM 25 BI nerez + DOPRAVA ZDARMA

Mikrovlnná trouba Amica AMM 25 BI nerez + DOPRAVA ZDARMA

Mikrovlnná trouba Amica AMM 25 BI nerez (euronics.cz)

Odsavač par Amica OKC 953 T nerez + DOPRAVA ZDARMA

Odsavač par Amica OKC 953 T nerez + DOPRAVA ZDARMA

Odsavač par Amica OKC 953 T nerez (euronics.cz)

Mikrovlnná trouba Amica TMI 20 AFB černá + DOPRAVA ZDARMA

Mikrovlnná trouba Amica TMI 20 AFB černá + DOPRAVA ZDARMA

Ohřívejte, rozmrazujte, grilujte – rychle a jednoduše!Žádná domácnost se v dnešní době neobejde bez mikrovlnné trouby, která je neocenitelným pomocníkem při každodenní přípravě jídla a ohřívání nápojů. Mikrovlnná trouba Amica TMI 20 AFB vám přináší spojení výjimečně jednoduché obsluhy, dokonalé efektivity a elegantního provedení. Tento vestavný model navíc skvěle doplní každou moderní kuchyňskou linku. Automatické programyMikrovlnná trouba Amica TMI 20 AFB má k dispozici 9 automatických programů (Mléko/káva, Rýže, Špagety, Brambory, Automatický ohřev, Ryby, Kuře, Hovězí/jehněčí, Šašliky), s nimiž bude příprava vašeho jídla rychlejší a pohodlnější. Stačí si pouze vybrat druh pokrmu a hmotnost a mikrovlnná trouba pak automaticky vybere nejlepší parametry ohřevu za vás. S objemem 20 litrů… (euronics.cz)

Kombinovaný sporák Amica SPFS 28TLDZP X nerez + DOPRAVA ZDARMA

Kombinovaný sporák Amica SPFS 28TLDZP X nerez + DOPRAVA ZDARMA

Ideální kombinace plynu a elektřinyKombinovaný sporák Amica SPFS 28TLDZP X toho umí ještě mnohem více a překvapí vás nejen integrovaným rožněm, ale třeba i funkcemi typu šetrného rozmrazování nebo rychlého ohřevu trouby. Tento kombinovaný sporák má plynovou varnou desku a elektrickou troubu s 8 nastavenými programy pro snadné pečení, trouba je včetně grilu a funkce otočného rožně. Sporák je volně stojící a díky své úspornosti spadá do energetické třídy A. Dodává se v designovém nerezovém provedení a je včetně černého lakovaného poklopu. Klasické vaření na plynu má své kouzloVařit na plynu je rychlé a díky jednoduché regulaci i velmi úsporné. Varná deska v horní části má 4 plynové hořáky (1 malý hořák 4 cm – 0,65 kW, 2 střední hořáky o průměru 6,5 cm – 1,4 kW a velký hořák o průměru 9 cm… (euronics.cz)

Mikrovlnná trouba Amica TMI 20 AIX nerez + DOPRAVA ZDARMA

Mikrovlnná trouba Amica TMI 20 AIX nerez + DOPRAVA ZDARMA

Pomocník do každé domácnostiVestavná mikrovlnná trouba Amica TMI 20 AIX se stane nepostradatelným pomocníkem v každé moderní domácnosti. S výkonem mikrovln 800 W a grilu 1000 W, je spotřebič spojením jednoduché obsluhy a dokonalé efektivity. Díky jednoduchému ovládání ji využití i starší lidé nebo méně technicky nadaní jedinci. Pokud toužíte po rychlém ohřátí nejrůznějších pokrmů, mikrovlnná trouba Amica bude skvělou volbou. Kapacita 20 l zajistí pohodlný ohřev pokrmů na mělkém i hlubokém talíři, případně větší misce. Spotřebič s elegantním designem v nerezovém provedení, se stane dokonalým a především funkčním prvkem v každé kuchyni. Praktické funkceDisponuje velice jednoduchým a chytrým elektronickým ovládáním. Díky přesnému ovladači je možné precizně nastavit dobu práce tohoto… (euronics.cz)

AMICA PPF 7223 W + AMICA SUPF 822 W

AMICA PPF 7223 W + AMICA SUPF  822 W

Set pračka a sušička PRAČKA:A+++, 7kg, 1200ot./min., hlučnost 58dB, 16 programů, hloubka 49.5cm, Add+, velký LED displej, spotřeba energie 174kWh/rok, stříbné detaily SUŠIČKA:A++, kapacita 8kg, 16 programů, šířka 64cm, tepelné čerpadlo, LED displej, stříbrné detaily Potřebujete vybavit svojí koupelnu kvalitními spotřebiči a poohlížíte se po pračce i sušičce? V tom případě je zde pro vás připravený tento cenově výhodný set značky Amica. Oba spotřebiče spadají do úsporné energetické třídy a disponují širokou škálou moderních technologií, které maximálně usnadní a zefektivní jejich používání.  Klíčové vlastnosti pračky AMICA PPF 7223 WNízká spotřeba a vysoká efektivitaVelký výběr programů Program na každodenní praní s délkou 58 minutExpress program o… (alza.cz)

AMICA PPF 7223 W + AMICA SUPF 923 W

AMICA PPF 7223 W + AMICA SUPF  923 W

Set pračka a sušička PRAČKA:A+++, 7kg, 1200ot./min., hlučnost 58dB, 16 programů, hloubka 49.5cm, Add+, velký LED displej, spotřeba energie 174kWh/rok, stříbné detaily SUŠIČKA:A+++, kapacita 9kg, Steam Touch - parní sušení, 16 programů, šířka 64cm, tepelné čerpadlo, LED display, BLDC tichý motor, Auto clean filtr, chromové detaily Potřebujete vybavit svojí koupelnu kvalitními spotřebiči a poohlížíte se po pračce i sušičce? V tom případě je zde pro vás připravený tento cenově výhodný set značky Amica. Oba spotřebiče spadají do úsporné energetické třídy a disponují širokou škálou moderních technologií, které maximálně usnadní a zefektivní jejich používání.  Klíčové vlastnosti pračky Amica PPF 7223 WNízká spotřeba a vysoká efektivitaVelký výběr programů … (alza.cz)

AMICA PPF 82232 BSW + AMICA SUPF 923 W

AMICA PPF 82232 BSW + AMICA SUPF 923 W

Set pračka a sušička PRAČKA: A+++, 8kg, LCD displej, 1200ot./min., hlučnost 54dB, 16 programů, BLDC tichý motor, hloubka 56.5cm, Add+, spotřeba energie 157kWh/rok, chromové detaily, Parní praní SUŠIČKA:A+++, kapacita 9kg, Steam Touch - parní sušení, 16 programů, šířka 64cm, tepelné čerpadlo, LED display, BLDC tichý motor, Auto clean filtr, chromové detaily Potřebujete vybavit svojí koupelnu kvalitními spotřebiči a poohlížíte se po pračce i sušičce? V tom případě je zde pro vás připravený tento cenově výhodný set značky Amica. Oba spotřebiče spadají do úsporné energetické třídy a disponují širokou škálou moderních technologií, které maximálně usnadní a zefektivní jejich používání.  Klíčové vlastnosti pračky Amica PPF 82232 BSWŠpičková parní pračka PPF 82232… (alza.cz)

Odsavač par Amica OWC IN 900 BI černý + DOPRAVA ZDARMA

Odsavač par Amica OWC IN 900 BI černý + DOPRAVA ZDARMA

Odsavač par Amica OWC IN 900 BI černý (euronics.cz)

Xbox Game Pass - 6 měsíční předplatné (S3T-00004)

Xbox Game Pass - 6 měsíční předplatné (S3T-00004)

Dobíjecí karta Užijte si na své Xbox One konzoli neomezený přístup k více než stovce skvělých titulů pro Xbox One a Xbox 360. Díky tolika hrám, které můžete prozkoumat a stáhnout, si budete moci Xbox užívat víc než kdykoli dříve. Pouze pro Xbox One Více než 100 her za nízký měsíční paušálUžijte si neomezený přístup k více než stovce skvělých titulů pro Xbox One a Xbox 360 včetně oblíbených her s šestiměsíční permanentkou Xbox Game Pass. Díky tolika hrám, které můžete prozkoumat a stáhnout, si budete moci Xbox One užívat víc než kdykoli dříve. Elektronický kupón je dostupný ke stažení pro české účty. Klíčové vlastnosti Microsoft Xbox Game PassHerní kupón… (alza.cz)

Předplatné Bojová umění mix barev Od aktuálního čísla

Předplatné Bojová umění mix barev Od aktuálního čísla

Předplatné obsahuje 6 čísel časopisu Bojová umění. Nezapomeňte si vybrat jestli chcete časopis od aktuálního čísla nebo až od příštího. Upozornění: pokud objednáte pouze předplatné, zadejte v košíku způsob dopravy "Osobní odběr Praha". Nebude vám počítáno poštovné. Platba je možná kartou nebo osobně či kartou v obchodě. Pokud byste chtěl/a platit převodem, prosím vyberte platbu osobně či kartou v obchodě a přidejte do poznámky v objednávce "PŘEVOD NA ÚČET" Předplatné na SLOVENSKO: ZDE ( zajišťuje firma Mediaprint-Kapa) Pokud dáváte předplatné jako dárek, můžete si vytisknout dárkový poukaz: STÁHNOUT (hayashi.cz)

Předplatné Bojová umění mix barev Od příštího čísla

Předplatné Bojová umění mix barev Od příštího čísla

Předplatné obsahuje 6 čísel časopisu Bojová umění. Nezapomeňte si vybrat jestli chcete časopis od aktuálního čísla nebo až od příštího. Upozornění: pokud objednáte pouze předplatné, zadejte v košíku způsob dopravy "Osobní odběr Praha". Nebude vám počítáno poštovné. Platba je možná kartou nebo osobně či kartou v obchodě. Pokud byste chtěl/a platit převodem, prosím vyberte platbu osobně či kartou v obchodě a přidejte do poznámky v objednávce "PŘEVOD NA ÚČET" Předplatné na SLOVENSKO: ZDE ( zajišťuje firma Mediaprint-Kapa) Pokud dáváte předplatné jako dárek, můžete si vytisknout dárkový poukaz: STÁHNOUT (hayashi.cz)

Odsavač par Amica OKC IN 600 MS béžový + DOPRAVA ZDARMA

Odsavač par Amica OKC IN 600 MS béžový + DOPRAVA ZDARMA

Odsavač par Amica OKC IN 600 MS béžový (euronics.cz)

Sklokeramický sporák Amica SHC 5861 W bílý + DOPRAVA ZDARMA

Sklokeramický sporák Amica SHC 5861 W bílý + DOPRAVA ZDARMA

Elegantní varná deska do každé kuchyněPokud máte rádi klasický styl kuchyně, který byste rádi ozvláštnili něčím moderním, je Sklokeramický sporák Amica SHC 5861 W v bílém provedení tou správnou volbou. Tento spotřebič o šířce 50 cm a maximálním příkonu 8700 W nalezne uplatnění v každé domácnosti. Patří do energetické třídy A, jedná se tedy o úsporného pomocníka. Moderní způsob vařeníSklokeramická varná deska vám zajistí rychlý ohřev a pohodlné ovládání. Vybavena je ukazatelem zbytkového tepla, takže budete vždy informováni o tom, zda je varná zóna ještě horká. Díky tomu předejdete nežádoucímu popálení. Deska je tvořena čtyřmi High Light zónami se dvěma duálními zónami, které jsou vhodné pro jakýkoliv tvar i velikost nádobí. Deska se vyznačuje snadnou údržbou. Praktická multifunkční… (euronics.cz)

Mikrovlnná trouba Amica TKI 44 AIX nerez + DOPRAVA ZDARMA

Mikrovlnná trouba Amica TKI 44 AIX nerez + DOPRAVA ZDARMA

Mikrovlnná trouba Amica TKI 44 AIX nerez (euronics.cz)

Odsavač par Amica OKC IN 600 WS bílý + DOPRAVA ZDARMA

Odsavač par Amica OKC IN 600 WS bílý + DOPRAVA ZDARMA

Odsavač par Amica OKC IN 600 WS bílý (euronics.cz)

AMICA 43EHZpTaDNQW (55589)

AMICA 43EHZpTaDNQW (55589)

Sporák kombinovaný, 60cm, A, objem 65l, 11programů včetně grilu a horkovzduchu, displej, super rychlý ohřev, zapalování v knoflíku, trojité sklo, boční drátěné lišty, otočný rožeň, 2xplech, barva bílá Amica 43EHZpTaDNQW je cenově dostupný kombinovaný sporák, který je vyvedený v moderním bílém designu, tudíž krásně zapadne do jakékoliv kuchyně. Samostatně stojící sporák o šířce 60 centimetrů nabízí 4 plynové varné zóny a multifunkční elektrickou troubu. Navíc spadá do úsporné energetické třídy A, tudíž vám bude šetřit i peněženku.  Klíčové vlastnosti kombinovaného sporáku Amica 43EHZpTaDNQW Samostatně stojící kombinovaný sporák za skvělou cenuSnadno čistitelný smaltový povrchDvířka se 3 skly proti popáleníBezpečnostní pojistky hořákůElektrické zapalování… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít