Americký fotbal kopačky

Našli jsme pro tebe Americký fotbal kopačky. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Americký fotbal kopačky

Wilson NFL FORCE OFFICIAL DEFLAT - Míč na americký fotbal

Wilson NFL FORCE OFFICIAL DEFLAT  - Míč na americký fotbal

Kvalitně zpracovaný míč na americký fotbal Wilson NFL FORCE OFFICIAL DEFLAT je vyhledávaný rekreačními hráči nebo začátečníky. (sportisimo.cz)

Wilson NFL UNION JACK NS - Míč na americký fotbal

Wilson NFL UNION JACK NS - Míč na americký fotbal

Klasický míč na americký fotbal Wilson NFL UNION JACK je určený pro rekreační využití každého fanouška amerického fotbalu. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí. (sportisimo.cz)

Wilson NFL JR FBALL BULK XB - Míč na americký fotbal

Wilson NFL JR FBALL BULK XB  - Míč na americký fotbal

Wilson NFL JR FBALL BULK XB je klasický míč na americký fotbal v juniorské velikosti. Vhodný pro začátečníky a rekreační hráče. (sportisimo.cz)

Wilson NFL OFF FBALL BULK XB - Míč na americký fotbal

Wilson NFL OFF FBALL BULK XB  - Míč na americký fotbal

Wilson NFL OFF FBALL BULK XB je typický míč amerického fotbalu, vyhledávaný rekreačními hráči či fanoušky. (sportisimo.cz)

Wilson DEEP THREAT RED JR NS - Míč na americký fotbal

Wilson DEEP THREAT RED JR NS - Míč na americký fotbal

Gumový míč na americký fotbal Wilson DEEP THREAT RED JR je určený pro rekreační hru na všech površích a v jakémkoliv počasí. S technologií Total Grip pro snadný úchop a přilnavost. (sportisimo.cz)

Wilson OFFICIAL TN RUBBER FOOTBALL NS - Mič na americký fotbal

Wilson OFFICIAL TN RUBBER FOOTBALL NS - Mič na americký fotbal

Odolný gumový míč na americký fotbal Wilson OFFICIAL TN RUBBER FOOTBALL je určený pro rekreační využití za každého počasí. (sportisimo.cz)

Guirca Hráč amerického fotbalu Velikost - dospělý: L

Guirca Hráč amerického fotbalu Velikost - dospělý: L

 Kostým Hráč amerického futbalu Chystáte se na karneval či párty s kostýmy? Vezměte si tento originální kostým HRÁČE AMERICKÉHO FOTBALU, se kterým budete určitě hvězda večera. Je vhodný na halloweenskou párty, karneval nebo jiné příležitosti. Kostým Hráč amerického futbalu obsahuje: Triko Ramenní vycpávky Kalhoty   Jak si správně vybrat kostým? Kostýmy tvoří 100% POLYESTER. Díky elastickému materiálu se dají přizpůsobit. V orientaci ve velikostech kostýmů Vám pomohou tyto rozměry: Univerzální velikost Hrudník: 102 – 115 cm Pás: 96 – 105 cm (heliumking.cz)

Amscan Pánský kostým - Zombie hráč amerického fotbalu

Amscan Pánský kostým - Zombie hráč amerického fotbalu

Pánsky kostým - Zombie hráč amerického fotbalu Chystáte se na karneval či párty s kostýmy? Vezměte si tento originální kostým Zombie hráč amerického fotbalu, se kterým budete jistě hvězda večera. Je vhodný na Halloweenskou párty, karneval nebo jiné příležitosti. Využití necháváme ve Vaší režií a na Vaší představivosti.  Pánsky kostým - Zombie hráč amerického fotbalu obsahuje: · tunika · maska s helmou · kalhoty · ponožky Jak si správně vybrat kostým? Kostýmy tvoří 100% Polyester. Díky elastickému materiálu se dají přizpůsobit. · (M/L) výška -  do 180 cm  hruď - 111 cm, krk - 41 cm (heliumking.cz)

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL SE - Mini míč na americký…

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL SE  - Mini míč na americký fotbal

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL SE v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí. (sportisimo.cz)

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL PT - Mini míč na americký…

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL PT  - Mini míč na americký fotbal

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL PT v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí. (sportisimo.cz)

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL GB - Mini míč na americký…

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL GB  - Mini míč na americký fotbal

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL GB v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí. (sportisimo.cz)

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL DL - Mini míč na americký…

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL DL  - Mini míč na americký fotbal

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL DL v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí. (sportisimo.cz)

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL NE - Mini míč na americký…

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL NE  - Mini míč na americký fotbal

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL NE v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí. (sportisimo.cz)

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL NG NS - Mini míč na americký…

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL NG NS - Mini míč na americký fotbal

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL NG v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí. (sportisimo.cz)

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL JX NS - Mini míč na americký…

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL JX NS - Mini míč na americký fotbal

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL JX v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí. (sportisimo.cz)

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL SF NS - Mini míč na americký…

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL SF NS - Mini míč na americký fotbal

Wilson MINI NFL TEAM SOFT TOUCH FB BL SF v novém designu je mini verze míče na americký fotbal. Byl vyvinut pro rekreační hráče, ale i sběratele. Míč je vhodný na všechny povrchy za každého počasí. (sportisimo.cz)

Fotbal

Fotbal

Fotbal Směr.  Oblíbená hra několika generací. Tuto hru si můžete vzít všude s sebou. Oboustranná hra do ruky fotbal - hokej. Cílem této hry  je  dostat kuličku do branky, tak by Vám nepropadla žádným z nastražených otvorů. Hra, která trénuje Vaši trpělivost a pevné nervy. Věk: 5+ Podívejte se také na kategorii kreativní hračky a cestovní hry.   (mrakyhracek.cz)

Fotbal

Fotbal

Fotbal – Věk ... (bambule.cz)

Fotbal

Fotbal

Fotbal hra které tě zabaví na dlouhé chvíle. (bambule.cz)

Fotbal

Fotbal

Fotbal Směr.  Oblíbená hra několika generací. Tuto hru si můžete vzít všude s sebou. Oboustranná hra do ruky fotbal - hokej. Cílem této hry  je  dostat kuličku do branky, tak by Vám nepropadla žádným z nastražených otvorů. Hra, která trénuje Vaši trpělivost a pevné nervy. Věk: 5+ Podívejte se také na kategorii kreativní hračky a cestovní hry.   (mrakyhracek.cz)

Americká krása

Americká krása

Spojené státy nejsou jen domovem hamburgerů, hotdogů, donatů a splněných amerických snů. Zrodily se tu slavné recepty např. na vejce Benedict, salát Caesar, dort Red velvet a spousty dalších sendvičů, dezertů atd. Procestovali jsme USA křížem krážem - od východu na západ, bychom pro vás všechny tyhle recepty posbírali a sepsali do jedné knihy. Naučíme vás v ní grilovat na americký způsob, upéct nelepší jablečný páj i newyorský cheesecake, nazdobit cupcaky, prozradíme oblíbené recepty tex-mex kuchyně, jak na humra atd. Všechny recepty jsou vyzkoušeny a vyladěny v redakční kuchyni časopisu Apetit.  Kapitoly: Big Apple Na cestě Jižanské blues S rodinou u stolu Kouřové signály Sladký konec (patro.cz)

Americká angličtina

Americká angličtina

Americká angličtina má dnes ve světě dominantní vliv nejen v obchodní komunikaci, ale i díky užívání v médiích, oblíbenosti amerických filmů a populární hudby. Od britské angličtiny se liší rozdílným pravopisem některých slov, částečně odlišnou slovní zásobou a výslovností. Při cestách za oceán určitě oceníte tuto zbrusu novou konverzaci. Součástí příručky je i oboustranný anglický slovník, přehled gramatiky a užitečný přepis výslovnosti. Obsah: 2 600 vět a frází, 1 600 slovíček v tématech 6 000 hesel ve slovníku (pouze v knize) Doporučení a upozornění Přepis výslovnosti všech frází 15 stran gramatiky 17 stran praktických informací o zemi (knihydobrovsky.cz)

Americký sniper

Americký sniper

V letech 1999 až 2009 zaznamenal Chris Kyle z jednotky amerického námořnictva SEAL nejvíce odstřelovačských zásahů v dějinách USA. Nepřátelé mu přezdívali Ďábel, spolubojovníci ze SEALu Legenda.Tato autobiografická kniha líčí strhujícím způsobem bojové zážitky, které Kyle na jednotlivých misích prožil a představuje jeden z nejvýznamnějších válečných memoárů všech dob. Přináší osobní zpověď vojáka od jeho výcviku přes jednotlivá nasazení až po traumata z války. (patro.cz)

Hra Fotbal

Hra Fotbal

Hra fotbal pro 2 hráče. Úkolem hry je vstřelit co nejvíce gólů. Rozměry balení cca 31,5 x 21,5 x 5 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Fotbal hra

Fotbal hra

Plastová stolní hra fotbal. Rozměry balení cca 59 x 35 x 8 cm. Věk 4+ (fonetip.cz)

Hra Fotbal

Hra Fotbal

Hra fotbal pro 2 hráče. Úkolem hry je vstřelit co nejvíce gólů. Rozměry balení cca 31,5 x 21,5 x 5 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Fotbal hra

Fotbal hra

Plastová stolní hra fotbal. Rozměry balení cca 59 x 35 x 8 cm. Věk 4+ (mrakyhracek.cz)

Stolní fotbal

Stolní fotbal

Legendární stolní společenská hra osloví nejen fanoušky fotbalu. Postav hráče do útočné linie. protáhni si ruce a především zápěstí. Vhoď míček a hra začíná! Hra je uzpůsobená pro dva hráče. Rozměry: 50 × 31 × 10 cm Počet hráčů: 2 Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Stolní fotbal

Stolní fotbal

Postav hráče do útočné linie. protáhni si ruce a především zápěstí. Vhoď míček a hra začíná! Hra je uzpůsobená pro dva hráče. Velikost 50×31×10.Pokud má produkt více obrázků s různými variantami, technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky. (patro.cz)

Aktovka - Fotbal

Aktovka - Fotbal

Štíhlý, kompaktní tvar dělá herlitz Midi vhodným zejména pro děti s úzkými rameny. Tento model kombinuje všechny výhody herlitz aktovek pokud jde o ergonomii a bezpečnost. Prodyšné a ergonomicky tvarované polstrování zad, stejně jako duální nastavení ramenních popruhů a chytré rozdělení kapes, poskytují aktovce možnosti úprav a vysoké pohodlí při nošení. S hmotností cca 1 kg je model Midi také velmi lehký a šetrný k dětským zádům.Aktovka je vybavena vodoodpudivou impregnací a stabilní plastové dno zajišťuje maximální odolnost. Model Midi je opatřen magnetickým zámkem „Fidlock“, který lze snadno otvírat a zavírat.Flourescenční materiály poskytují potřebnou bezpečnost na cestě do školy, zejména za soumraku. Kromě toho 3M ™ Scotchlite ™ reflexní materiály na přední straně, po stranách a… (knihydobrovsky.cz)

Fotbal - malý

Fotbal - malý

Pojď si zahrát s kamarády je to super zábava! Jednoduché sestavení podle obrázků. A hra může začít. Zatlač prstem na hlavu fotbalisty a přitáhni směrem vzad. Pusť fotbalistu a tím vykopne. Brankářem pohybuj tak aby nedostal gól. Rozměry balení: 38 × 26 × 6 cm Věk: 3+ (mrakyhracek.cz)

Americký sniper: Autobiografie nejúspěšnějšího odstřelovače…

Americký sniper: Autobiografie nejúspěšnějšího odstřelovače amerických dějin (978-80-264-1566-4)

Kniha – autor Chris Kyle; Scott McEwen; Jim DeFelice, 400 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá V letech 1999 až 2009 zaznamenal Chris Kyle z jednotky amerického námořnictva SEAL nejvíce odstřelovačských zásahů v dějinách USA. Nepřátelé mu přezdívali Ďábel, spolubojovníci ze SEALu Legenda. Tato autobiografická kniha líčí strhujícím způsobem bojové zážitky, které Kyle na jednotlivých misích prožil a představuje jeden z nejvýznamnějších válečných memoárů všech dob. Přináší osobní zpověď vojáka od jeho výcviku přes jednotlivá nasazení až po traumata z války. (alza.cz)

Míč Na Americký Fotbal Spartan Oranžová

Míč Na Americký Fotbal Spartan Oranžová

Míč pro americký fotbal, vhodný pro rekreační hru, střední velikost a váha.. Míč na americký fotbal Spartan je gumový míč na rekreační hru nebo trénink. Střední velikost a váha. Kvalitní materiál a prověřené výrobní technologie dodávají tomuto tréninkovému míči skvělé herní vlastnosti a hra se tak stává skutečnou radostí.Technický popis: gumový míč na americký fotbal vyrobeno z gumy vhodný pro rekreační hru poznámka: míč je dodáván ve vyfouknutém stavu (insportline.cz)

Americká reportérka - DVD

Americká reportérka - DVD

Novinářka Kim Baker už má dost své rutinní práce, a tak se rozhodne opustit newyorskou redakci a coby válečná zpravodajka se vydává na nebezpečnou misi do Afghánistánu… (mall.cz)

Americký sniper - CD

Americký sniper - CD

Autobiografická kniha líčí strhujícím způsobem bojové zážitky, které na jednotlivých misích prožil Chris Kyle z jednotky amerického námořnictva SEAL, který zaznamenal nejvíce odstřelovačských zásahů v dějinách USA. Jde o jeden z nejvýznamnějších válečných memoárů všech dob. (mall.cz)

Americká krása - DVD

Americká krása - DVD

Na první pohled jsou Burnhamovi šťastnou rodinou, jejíž život je zalit sluncem. Pohodlný dům, auto kvalitní značky, půvabná dospívající dcera, studující na správné škole, rodiče úspěšní ve svém povolání. (mall.cz)

Americký klusák - ryzák

Americký klusák - ryzák

Plastová figurka Americký klusák ryzák. Velikost cca 18,5 x 11,5 cm. Vhodné pro děti od 3 let. (mrakyhracek.cz)

Americký zabiják - DVD

Americký zabiják - DVD

Nováček v CIA Mitch Rapp společně s veteránem studené války Stanem Hurleym vyšetřují vlnu na první pohled náhodných útoků na vojenské i civilní cíle… (mall.cz)

Americký zabiják - DVD

Americký zabiják - DVD

Ve čtrnácti letech mu tragická autonehoda vzala oba rodiče. O devět let později přišel o svou přítelkyni při teroristickém útoku. Při hledání pomsty se Mitch (Dylan O'Brien) dostává pod ruku zástupkyně ředitele CIA Irene Kennedy (Sanaa Lathan), která z něj chce udělat tajného agenta. (mall.cz)

Americká reportérka - DVD

Americká reportérka - DVD

Televizní reportérka Kim Baker (Tina Fey) je nespokojená se svojí prací naplněnou sledováním a prezentováním nevýznamných historek. (mall.cz)

COLT - Americká klasika

COLT - Americká klasika

Historie zbraní Colt, revolverů, samonabíjecích pistolí, brokovnic, vojenských opakovacích pušek, loveckých pušek, útočných pušek, kulometů a sportovních zbraní od 30. let 19. století až do současnosti. (mall.cz)

Americká modlitební příručka

Americká modlitební příručka

Wardlin Stuart objeví, jak se modlit tak, aby se vám plnila drobná přání a váš byznys prosperoval. Proto se stane celonárodní americkou celebritou. Je však sláva požehnáním, anebo prokletím? (mall.cz)

Americký klusák - ryzák

Americký klusák - ryzák

Plastová figurka Americký klusák ryzák. Velikost cca 18,5 x 11,5 cm. Vhodné pro děti od 3 let. (mrakyhracek.cz)

Americký zabiják - DVD

Americký zabiják - DVD

AMERICKÝ ZABIJÁK mapuje vzestup Mitche Rappa (Dylan O´Brien), nováčka CIA pro „černé operace“, pod velením veterána studené války Stana Hurleyho (Michael Keaton). Společně mají za úkol vyšetřit vlnu na první pohled náhodných útoků na vojenské i civilní cíle. Když naleznou určitý vzorec, musí se vydat na misi s cílem zneškodnit tajemného agenta (Taylor Kitsch), jehož touha po osobní i profesionální pomstě může mít katastrofální následky. (knihydobrovsky.cz)

Má americká krása

Má americká krása

Symbolicky v předvečer 15. výročí teroristických útoků na New York a Washington z 11. září 2001 nakladatelství Tebenas vydává pozoruhodnou audioknihu Má americká krása. Reportáže respektované české novinářky a reportérky Reflexu Veroniky Bednářové v režii Hany Kofránkové načetla herečka Barbora Hrzánová. Kniha Má americká krása poprvé vyšla v roce 2006 a vzbudila mimořádný zájem čtenářů. Oproti tištěné verzi je audiokniha bohatší o novou kapitolu z června roku 2016, nazvanou „15 let poté“, kterou exkluzivně pro audioknihu namluvila Veronika Bednářová. Dalším bonusem je předmluva ke knize, rovněž v podání autora – režiséra Jana Hřebejka. Intenzivní zážitek „z četby“ umocňuje osobitá interpretace Barbory Hrzánové. Veronika Bednářová se americké problematice na stránkách Reflexu… (patro.cz)

Americká angličtina konverzace

Americká angličtina konverzace

Americká angličtina má dnes ve světě dominantní vliv nejen v obchodní komunikaci, ale i díky užívání v médiích, oblíbenosti amerických filmů a populární hudby. Od britské angličtiny se liší rozdílným pravopisem některých slov, částečně odlišnou slovní zásobou a výslovností. Při cestách za oceán určitě oceníte tuto zbrusu novou konverzaci. Součástí příručky je i oboustranný anglický slovník, přehled gramatiky a užitečný přepis výslovnosti. (patro.cz)

Americký prezident (DVD)

Americký prezident (DVD)

Muž potká ženu a tisk sleduje každý jejich pohyb, rivalové útočí a popularita prezidentského úřadu klesá během sedmi týdnů ze 63% na 41%. Když jste prezidentem, každý ví, jak žijete. Michael Douglas se v této úspěšné romantické... Muž potká ženu a tisk sleduje každý jejich pohyb, rivalové útočí a popularita prezidentského úřadu klesá během sedmi týdnů ze 63% na 41%. Když jste prezidentem, každý ví, jak žijete. Michael Douglas se v této úspěšné romantické komedii jako ovdovělý prezident Spojených států zamiluje do ochránkyně životního prostředí (Annette Bening). Režisér Rob Reiner rozehrává příběh jeho týmu (Martin Sheen, Michael J. Fox, David Paymer, Anna Deavere Smith) a škodolibého protivníka (Richard Dreyfuss). Slavnostní večeře, formální protokoly, kouzelné soukromé chvíle, globální… (dvd-premiery.cz)

Americký zabiják (DVD)

Americký zabiják (DVD)

AMERICKÝ ZABIJÁK mapuje vzestup Mitche Rappa (Dylan O´Brien), nováčka CIA pro „černé operace“, pod velením veterána studené války Stana Hurleyho (Michael Keaton). Společně mají za úkol vyšetřit vlnu na první pohled náhodných útoků... AMERICKÝ ZABIJÁK mapuje vzestup Mitche Rappa (Dylan O´Brien), nováčka CIA pro „černé operace“, pod velením veterána studené války Stana Hurleyho (Michael Keaton). Společně mají za úkol vyšetřit vlnu na první pohled náhodných útoků na vojenské i civilní cíle. Když naleznou určitý vzorec, musí se vydat na misi s cílem zneškodnit tajemného agenta (Taylor Kitsch), jehož touha po osobní i profesionální pomstě může mít katastrofální následky. (dvd-premiery.cz)

KERBL AMERICKÉ HŘBÍLKO

KERBL AMERICKÉ HŘBÍLKO

Oboustranné hřbílko. (decathlon.cz)

Jan Souček: Fotbal krásný i krutý - Góly, emoce, násili - i to to…

Jan Souček: Fotbal krásný i krutý - Góly, emoce, násili - i to to fotbal

Fotbal je sice nejkrásnější a nejpopulárnější hrou na světě, ale bohužel nepřináší jen radost a zábavu. Dokáže být i velmi krutý a nespravedlivý nejen k samotným aktérům, ale i k jejich blízkým. (mall.cz)

Velká hra fotbal

Velká hra fotbal

Plastová stolní hra fotbal. Balení obsahuje hrací plochu, 12 hráčů, 2 branky, počítadla gólů. Rozměřy balení cca 98,5 x 54 x 12 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Objevujeme svět! Fotbal

Objevujeme svět! Fotbal

S čím se hraje fotbal? Co má během utkání na starost rozhodčí? Co to znamená, když fotbalista dělá "hlavičky"? A jak se nakonec rozhodne o vítězi? Pojmenuje vše, co můžeš vidět na fotbalovém zápase, a objevuj svět kolem sebe. Knížka pro ty nejmenší fotbalové fanoušky! Pestrobarevné ilustrace a posuvné prvky v tomto leporelu rozšiřují dětskou slovní zásobu zábavnou formou. Pohyblivé elementy v této knize rozvíjí jemnou motoriku dítěte a přispívají k živosti ilustrací. Knížka s prvky Montessori. (patro.cz)

Hrací koberec fotbal

Hrací koberec fotbal

Hrací koberec fotbal na baterie. Koberec vydává zvuky a počítá góly. Napájení na 3 AA baterie (nejsou součástí balení). Rozměry balení cca 30 x 32,5 x 7 cm. Věk 3+ (fonetip.cz)

Velká hra fotbal

Velká hra fotbal

Plastová stolní hra fotbal. Balení obsahuje hrací plochu, 12 hráčů, 2 branky, počítadla gólů. Rozměřy balení cca 98,5 x 54 x 12 cm. Věk 3+ (fonetip.cz)

Hrací koberec Fotbal

Hrací koberec Fotbal

Hrací koberec fotbal na baterie. Koberec vydává zvuky a počítá góly. Napájení na 3 AA baterie (nejsou součástí balení). Rozměry balení cca 30 x 32,5 x 7 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Dresy světového fotbalu

Dresy světového fotbalu

Zajímá vás, proč Itálie zvolila pro svůj reprezentační dres modrou barvu? Víte, co symbolizují čtyři hvězdičky na prsou uruguayských fotbalistů? A tušíte, proč hráči Sparty Praha nastupují v rudých dresech? Odpovědi na tyto otázky a ještě mnoho dalších zajímavostí a perliček ze světa kopané přináší právě tato originální kniha. Nabídne vám neotřelý pohled na historii nejpopulárnějšího sportu planety a prostřednictvím téměř tisícovky fotbalových dresů s ní můžete procestovat celý svět!Fanoušci si svůj dres střeží, brání jej jako nějaký kultovní předmět. Trpělivě šetří a dychtivě čekají na každou novou verzi dresu, bouří se při sebemenší změně, která je vždy považována za znesvěcení původních barev a klubového znaku. Fotbalové dresy také hodně vypovídají o naší kultuře, a možná proto nás tak… (knihydobrovsky.cz)

Akustický otvírák fotbal

Akustický otvírák fotbal

Který muž by neměl rád vychlazené pivo a sledování fotbalu. Udělejte mu radost tímto originálním pivním dárkem. Akustický otvírák tvaru a vzhledu fotbalového míče je ideálním dárkem pro každého pivaře. Pokud máte kamaráda fotbalistu, tak neváhejte a darujte mu tento otvírák, jistě bude mít velkou radost. Akustický otvírák tvaru a vzhledu fotbalového míče Skrývá magnet pro snadné přichycení např. na lednici1 x Akustický otvírák fotbal (dilego.cz)

Akustický otvírák fotbal

Akustický otvírák fotbal

Který muž by neměl rád vychlazené pivo a sledování fotbalu. Udělejte mu radost tímto originálním pivním dárkem. Akustický otvírák tvaru a vzhledu fotbalového míče je ideálním dárkem pro každého pivaře. Pokud máte kamaráda fotbalistu, tak neváhejte a darujte mu tento otvírák, jistě bude mít velkou radost. Akustický otvírák tvaru a vzhledu fotbalového míče Skrývá magnet pro snadné přichycení např. na lednici1 x Akustický otvírák fotbal (kokiskashop.cz)

Velká hra fotbal

Velká hra fotbal

Plastová stolní hra fotbal. Balení obsahuje hrací plochu, 12 hráčů, 2 branky, počítadla gólů. Rozměřy balení cca 98,5 x 54 x 12 cm. Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít