American tourister sunside spinner black (sptrea49nad)

Produkt American tourister sunside spinner black (sptrea49nad) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu American tourister sunside spinner black (sptrea49nad) upraviť a produkt hľadať znova.

American Tourister Sunside SPINNER Black (SPTrea49nad)

American Tourister Sunside SPINNER Black (SPTrea49nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 106 l, rozměry 55 × 50 × 31 cm (V׊×H), expander, jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, černá barva, hmotnost 4,5 kg Kufr s mimořádně povedeným designem American Tourister Sunside SPINNER Black vám poskytne vše, co od kvalitního a komfortního zavazadla požadujete. Hmotnost kufru se zastavila na 4,5 kg. Celkový objem kufru 106 l dává prostoru víc než dost, nemusíte se tedy při balení ničím omezovat. Směs plastu a hliníku tvoří skořepinu kufru, která je vhodným řešením díky své bytelnosti a nepromokavosti. Vzhledem k tomu udrží vaše věci v pořádku téměř za všech okolností. Mezi vybavení kufru se určitě řadí i jmenovka. Zaručeně tak odpadne strach z toho, že byste své zavazadlo mezi ostatními nepoznali. Cestovní kufr disponuje praktickou vnitřní látkovou dělicí kapsou. Ta vám pomůže při organizaci... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Sunside SPINNER Black (SPTrea49nad) , American tourister sunside spinner black (sptrea49nad)

American Tourister Sunside SPINNER 55/20 TSA Black

American Tourister Sunside SPINNER 55/20 TSA Black
Detail

American Tourister Sunside SPINNER 55/20 TSA Black (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Sunside SPINNER 55/20 TSA Black , American tourister sunside spinner dark navy (sptrea51nad)

American Tourister Sunside Spinner Mineral Green (SPTamto105nad)

American Tourister Sunside Spinner Mineral Green (SPTamto105nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 72,5 l, rozměry 67,5 × 46 × 31 cm (V׊×H), expander, jmenovka, křížové upínání, pevné dno, vnitřní kapsa a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické madlo, zelená barva, hmotnost 3,7 kg Zachovejte si svůj osobitý styl i na cestách. Kufr American Tourister Sunside Spinner Mineral Green oceníte při objevování všech krás světa. Jeho hmotnost činí 3,7 kg. Celkový objem kufru 72,5 l se výjimečně hodí i pro cestování s hromadou věcí. Skořepinový materiál kufru je ideálním řešením pro svou obdivuhodnou odolnost. Takže vás nemusí strašit rozbití věcí, ale třeba ani déšť. Nabízený cestovní kufr je vybaven jmenovkou. Nemusíte mít tedy strach, že byste své zavazadlo mezi ostatními nerozeznali. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru vnitřní látková dělicí kapsa. Hezky si tak můžete své věci zorganizovat. Jestliže hodně cestujete, tak vám úsměv na tváři... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Sunside Spinner Mineral Green (SPTamto105nad) , American tourister sunside spinner pink gelato (sptrea48nad)

American Tourister Sunside SPINNER Pink gelato (SPTrea48nad)

American Tourister Sunside SPINNER Pink gelato (SPTrea48nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 72,5 l, rozměry 67,5 × 46 × 31 cm (V׊×H), expander, jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná a zdvojená kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, růžová barva, hmotnost 3,7 kg Blýskněte se i na cestách. Elegantní kufr American Tourister Sunside SPINNER Pink gelato se vám osvědčí na cestách za novými zážitky. Hmotnost tohoto kufru se zastavila na 3,7 kg. Celkový objem kufru 72,5 l je dostačující i ve chvíli, kdy nemůžete cestovat zrovna nalehko. Směs plastu a hliníku tvoří skořepinu kufru, která je mimořádně vhodným řešením díky větší odolnosti, která předčí textilní materiály. Takže se nemusíte bát poškození uložených věcí. Mezi vybavení, které u kufru rozhodně najdete, patří jmenovka. Nestane se vám tak, že byste si své zavazadlo nepoznali. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru přítomnost vnitřní látkové dělicí kapsy. Ta vám... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Sunside SPINNER Pink gelato (SPTrea48nad) , American tourister sunside spinner pastel blue (sptamto028nad)

American Tourister Sunside SPINNER Pastel blue (SPTamto028nad)

American Tourister Sunside SPINNER Pastel blue (SPTamto028nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 72,5 l, rozměry 67,5 × 46 × 31 cm (V׊×H), expander, jmenovka, křížové upínání, vnitřní kapsa a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, modrá barva, hmotnost 3,7 kg Zachovejte si svůj osobitý styl i na cestách. Kufr American Tourister Sunside SPINNER Pastel blue potěší každého, kdo má aspoň kousek cestovatelské duše. Hmotnost tohoto kufru činí 3,7 kg. Vnitřní objem 72,5 l je tak akorát i pro cesty s větším množstvím věcí. Skořepina kufru ze směsi plastu a hliníku je vhodnou volbou především díky vyšší odolnosti, než dosahují alternativně užívané textilie. Vzhledem k tomu zajistí vašim věcem patřičné bezpečí. Mezi vybavení kufru se určitě řadí i jmenovka. Zaručeně tak odpadne strach z toho, že byste své zavazadlo mezi ostatními nepoznali. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru přítomnost vnitřní látkové dělicí kapsy. Ta... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Sunside SPINNER Pastel blue (SPTamto028nad) , American tourister sunside spinner mineral green (sptamto105nad)

American Tourister Sunside SPINNER Dark Navy (SPTrea51nad)

American Tourister Sunside SPINNER Dark Navy (SPTrea51nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 72,5 l, rozměry 67,5 × 46 × 28,5 cm (V׊×H), expander, jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické madlo, modrá barva, hmotnost 4,5 kg Elegantní kufr s vypiplanými detaily American Tourister Sunside SPINNER Dark Navy se vám osvědčí na cestách za novými zážitky. Hmotnost tohoto modelu dosahuje hodnoty 4,5 kg. Vnitřní objem 72,5 l se hodí tak akorát i pro dlouhodobé cestování. Směs plastu a hliníku, ze které je skořepina kufru, je tou správnou volbou pro odolnost větší, než jaké je možné dosáhnou u textilních materiálu. Proto zajistí vašim věcem patřičné bezpečí. Mezi vybavení kufru se určitě řadí i jmenovka. Nemusíte se tedy bát, že byste své zavazadlo mezi ostatními nepoznali. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru vnitřní látková dělicí kapsa. Ta vám vypomůže s organizací věcí na dovolenou či na pracovní cestu. V... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Sunside SPINNER Dark Navy (SPTrea51nad) , American tourister airconic spinner tsa black (sptamto013nad)

American Tourister Sunside SPINNER Sunset red (SPTamto031nad)

American Tourister Sunside SPINNER Sunset red (SPTamto031nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 72,5 l, rozměry 55 × 46 × 20 cm (V׊×H), expander, jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, červená barva, hmotnost 2,5 kg Elegantní kufr s vypiplanými detaily American Tourister Sunside SPINNER Sunset red potěší každého, kdo má aspoň kousek cestovatelské duše. Hmotnost tohoto kufru činí kompaktních 2,5 kg, nemusíte proto před cestou do posilovny. Celkový objem kufru 72,5 l se hodí tak akorát i pro delší cesty. Skořepina, ze které je kufr vyroben je vhodnou volbou pro svou obdivuhodnou odolnost. Takže zvládne udržet vaše věci v bezpečí i při nešetrném zacházení. Mezi vybavení kufru se určitě řadí i jmenovka. Nestane se vám tak, že byste své zavazadlo mezi ostatními nerozeznali. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru přítomnost vnitřní látkové dělicí kapsy. Snadno si tak oddělíte malé drobnosti... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Sunside SPINNER Sunset red (SPTamto031nad) , American tourister holiday heat spinner black (sptsm00164nad)

American Tourister Summerfunk SPINNER Black (SPTamto025nad)

American Tourister Summerfunk SPINNER Black (SPTamto025nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, textilní, objem 109,5 l, rozměry 79 × 42 × 30,5 cm (V׊×H), expander, křížové upínání a vnější kapsa, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, černá barva, hmotnost 3,4 kg Elegantní kufr s vypiplanými detaily American Tourister Summerfunk SPINNER Black přináší vše, co vám u vašeho starého zavazadla chybí. Hmotnost tohoto kufru se zastavila na kompaktních 2,2 kg, tahání těžkého zavazadla vás již nemusí strašit. Objem 40 l se hodí spíše pro drobnější nezbytnosti. Textilie na povrchu kufru je výborným řešením pro uživatele, kteří přímo vyžadují co nejnižší hmotnost zavazadla. Díky tomu, že má textilie jistou vůli, můžete prostor kufru o maličko přifouknout. V případě častého cestování dokážete určitě ocenit křížové upínání a expandér, protože se zamezí pohybu obsahu zavazadla. Pro přemisťování jsou zde nainstalovány dohromady 4 kolečka. Na vnější straně se setkáte s přišitou kapsou..... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Summerfunk SPINNER Black (SPTamto025nad) , American tourister aerostep spinner exp black (sptsmn017nad)

American Tourister HOLIDAY HEAT SPINNER Black (SPTsm00164nad)

American Tourister HOLIDAY HEAT SPINNER Black (SPTsm00164nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, textilní, objem 38 l, rozměry 40 × 27,5 × 55 cm (V׊×H), vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, číselný zámek, teleskopické, boční a horní madlo, černá barva, hmotnost 2,6 kg Kufr s elegantním designem American Tourister HOLIDAY HEAT SPINNER Black je skutečný skvost, který nadchne každého cestovatele. Hmotnost tohoto kufru činí 2,6 kg. Vnitřní objem 38 l vám bude stačit na základní a nejnutnější výbavu. Textilní vrstva na povrchu kufru je správným řešením pro uživatele, kteří nebudou převážet příliš křehké věci. Kvůli tomu, že má textilie jistou vůli, můžete prostor kufru mírně přizpůsobit baleným věcem. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru vnitřní látková dělicí kapsa. Snadno si tak oddělíte malé drobnosti od těch větších. Pro přemisťování jsou zde instalovány celkem 4 kolečka. Ať už cestujete na chvíli nebo na spoustu dní, cestovní kufr American Tourister dokonale uchová vaše... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister HOLIDAY HEAT SPINNER Black (SPTsm00164nad) , American tourister crosstrack spinner tsa black/grey (sptrea118nad)

American Tourister Aerostep Spinner EXP Black (SPTsmn017nad)

American Tourister Airconic SPINNER TSA Black (SPTamto013nad)

American Tourister Airconic SPINNER TSA Black (SPTamto013nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 101 l, rozměry 67 × 49 × 31 cm (V׊×H), křížové upínání a vnitřní kapsa, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, černá barva, hmotnost 3,2 kg Designově velmi originální kufr American Tourister Airconic SPINNER TSA Black překvapí každého nadšeného cestovatele. Hmotnost kufru činí krásných 2 kg, tahání těžkého zavazadla vás již nemusí strašit. Objem vnitřního prostoru 34 l se hodí pro přepravu každodenních nezbytností. Poctivá skořepina z plastu a hliníku je ideálním řešením především kvůli velmi vysoké odolnosti. Tím pádem zajistí vašim věcem patřičné bezpečí. Jestliže hodně cestujete, tak vám úsměv na tváři vykouzlí křížové upínání, neboť bude vše pevně držet na svém místě. Pro přemisťování jsou zde nainstalovány dohromady 4 kolečka. Na vnitřní straně se setkáte s přišitou kapsou. Ať už je cílem vaší cesty cokoli, cestovní kufr American Tourister... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Airconic SPINNER TSA Black (SPTamto013nad) , American tourister linex spinner tsa vivid black (sptrea72nad)

American Tourister Airconic SPINNER 77/28 TSA Black

American Tourister Airconic SPINNER 77/28 TSA Black
Detail

American Tourister Airconic SPINNER 77/28 TSA Black (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Airconic SPINNER 77/28 TSA Black , American tourister soundbox spinner tsa bass black (sptkn2103nad)

American Tourister Crosstrack SPINNER TSA Black/Grey (SPTrea118nad)

American Tourister Crosstrack SPINNER TSA Black/Grey (SPTrea118nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, textilní, objem 50,5 l, rozměry 30 × 52,5 × 18,5 cm (V׊×H), expander, křížové upínání, vnější kapsa a vnitřní kapsa, otočná a zdvojená kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, černá a šedá barva, hmotnost 2,2 kg Vzhledově povedený a elegantní kufr American Tourister Crosstrack SPINNER TSA Black/Grey je ideální pro cestovatele tělem i duší. Hmotnost tohoto kufru dosahuje hodnoty skromných 2,2 kg, což se vždy hodí. Celkový objem kufru 50,5 l vám bude stačit pro přepravu každodenních nezbytností. Užitá textilie je ideální volbou pro ty, kteří se obávají nedostatku prostoru. Díky určité vůli, kterou mají textilní materiály, lze vnitřní prostor kufru lehce nafouknout. Jestliže hodně cestujete, tak vám úsměv na tváři vykouzlí křížové upínání a expandér, neboť bude vše pevně držet na svém místě. Pro pohodlné přemisťování jsou zde instalovány dohromady 4 kolečka. U této... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Crosstrack SPINNER TSA Black/Grey (SPTrea118nad) , American tourister bon air dlx spinner tsa black (sptrea61nad)

American Tourister Aero Racer SPINNER Jet Black (SPTrea85nad)

American Tourister Aero Racer SPINNER Jet Black (SPTrea85nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 37 l, rozměry 55 × 40 × 20 cm (V׊×H), křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, černá barva, hmotnost 2,9 kg I na cestách můžete být elegantní a styloví. Kufr American Tourister Aero Racer SPINNER Jet Black je skutečný skvost, který nadchne každého cestovatele. Hmotnost tohoto kufru dosahuje hodnoty 2,9 kg. Objem vnitřního prostoru 37 l se výjimečně hodí na tu nejnutnější výbavu. Skořepina kufru ze směsi plastu a hliníku je mimořádně vhodným řešením pro svou vysokou odolnost vůči poškození. Proto udrží vaše věci v pořádku téměř za všech okolností. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru přítomnost vnitřní látkové dělicí kapsy. Ta vám pomůže při organizaci věcí na dovolenou či na pracovní cestu. V případě častého cestování dokážete určitě ocenit křížové upínání, neboť se zamezí pohybu obsahu zavazadla.... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Aero Racer SPINNER Jet Black (SPTrea85nad) , American tourister summerfunk spinner teal (sptamto026nad)

American Tourister Soundbox Spinner TSA Bass Black (SPTkn2103nad)

American Tourister Soundbox Spinner TSA Bass Black (SPTkn2103nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 81 l, rozměry 55 × 46,5 × 32 cm (V׊×H), křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, hmotnost 3,7 kg Elegantní může být i zavazadlo. Kufr American Tourister Soundbox Spinner TSA Bass Black potěší každého, kdo má aspoň kousek cestovatelské duše. Hmotnost tohoto modelu dosahuje hodnoty 4,2 kg. Objem kufru 81 l se tak akorát hodí pro dlouhé cesty, na které musíte sbalit spoustu oblečení. Skořepina, ze které je kufr vyroben je tou správnou volbou díky své bytelnosti a nepromokavosti. Proto zajistí vašim věcem patřičné bezpečí. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru přítomnost vnitřní látkové dělicí kapsy. Hezky si tak můžete své věci zorganizovat. Jestliže hodně cestujete, tak vám úsměv na tváři vykouzlí křížové upínání, neboť se zamezí pohybu obsahu zavazadla. Pro pohodlné přemisťování jsou zde nainstalovány... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Soundbox Spinner TSA Bass Black (SPTkn2103nad) , American tourister airconic spinner tsa lemondrop (sptrea59nad)

American Tourister Linex SPINNER TSA Vivid Black (SPTrea72nad)

American Tourister Linex SPINNER TSA Vivid Black (SPTrea72nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 63 l, rozměry 76 × 51 × 27 cm (V׊×H), křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, černá barva, hmotnost 4 kg Elegantní a zároveň praktický. Kufr American Tourister Linex SPINNER TSA Vivid Black vám poskytne vše, co u osobního zavazadla vyžadujete. Hmotnost kufru se zastavila na 4 kg. Celkový vnitřní objem 63 l se hodí i pokud s sebou potřebujete opravdu hodně věcí. Směs hliníku a plastu, ze které je skořepina kufru, je ideální volbou pro svou vysokou odolnost vůči poškození. Tím pádem udrží vaše věci v bezpečí i ve chvíli, kdy do kufru něco praští. O stupeň praktičtější se váš cestovní kufr stane s vnitřní látkovou dělicí kapsou. Snadno si tak oddělíte malé drobnosti od těch větších. Jestliže hodně cestujete, tak vám úsměv na tváři vykouzlí křížové upínání, neboť se zamezí pohybu obsahu zavazadla. Pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Linex SPINNER TSA Vivid Black (SPTrea72nad) , American tourister summerfunk spinner navy blue (sptrea114nad)

American Tourister Kabinový cestovní kufr Sunside 35 l - černá

American Tourister Kabinový cestovní kufr Sunside 35 l - černá
Detail

Příruční skořepinové zavazadlo z kolekce Sunside od značky American Tourister vhodné pro několikadenní pobyt. Palubní kufr z řady Sunside se pyšní připevněným tříčíselným zámkem s TSA funkcí, který umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo. V jeho výbavě dále najdete čtyři dvojitá kolečka, odolnou výsuvnou rukojeť a horní madlo, které usnadňuje zvedání a přenášení zavazadla. Je vyrobený ze 100% polypropylenu, který se vyznačuje vysokou odolností, lehce omyvatelným povrchem a nižší hmotností. Kufr je navržený pro snadné balení s vyloženou síťovou přepážkou s další kapsou na zip v horním prostoru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání. Zavazadlo splňuje IATA doporučení a můžete ho vzít na palubu letadla. Doporučujeme vám však zkontrolovat limity pro kabinová zavazadla letecké společnosti, se kterou poletíte. (delmas.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Kabinový cestovní kufr Sunside 35 l - černá , American tourister airconic spinner deep orchid (sptamto001nad)

American Tourister Kabinový cestovní kufr Sunside 35 l - zelená

American Tourister Kabinový cestovní kufr Sunside 35 l - zelená
Detail

Příruční skořepinové zavazadlo z kolekce Sunside od značky American Tourister vhodné pro několikadenní pobyt. Palubní kufr z řady Sunside se pyšní připevněným tříčíselným zámkem s TSA funkcí, který umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo. V jeho výbavě dále najdete čtyři dvojitá kolečka, odolnou výsuvnou rukojeť a horní madlo, které usnadňuje zvedání a přenášení zavazadla. Je vyrobený ze 100% polypropylenu, který se vyznačuje vysokou odolností, lehce omyvatelným povrchem a nižší hmotností. Kufr je navržený pro snadné balení s vyloženou síťovou přepážkou s další kapsou na zip v horním prostoru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání. Zavazadlo splňuje IATA doporučení a můžete ho vzít na palubu letadla. Doporučujeme vám však zkontrolovat limity pro kabinová zavazadla letecké společnosti, se kterou poletíte. (delmas.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Kabinový cestovní kufr Sunside 35 l - zelená , American tourister airconic spinner deep ocean (sptamto010nad)

American Tourister Bon Air DLX SPINNER TSA Black (SPTrea61nad)

American Tourister Bon Air DLX SPINNER TSA Black (SPTrea61nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 66 l, rozměry 66 × 53 × 27 cm (V׊×H), expander, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, černá barva, hmotnost 3,5 kg Zachovejte si svůj osobitý styl i na cestách. Kufr American Tourister Bon Air DLX SPINNER TSA Black vám poskytne vše, co u osobního zavazadla vyžadujete. Hmotnost tohoto modelu činí 3,5 kg. Objem 66 l je úplně dostačující i pro cesty s větším množstvím věcí. Směs plastu a hliníku, ze které je skořepina kufru, je ideálním řešením především díky vyšší odolnosti, než dosahují alternativně užívané textilie. Takže udrží vaše věci v bezpečí i ve chvíli, kdy do kufru něco praští. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru přítomnost vnitřní látkové dělicí kapsy. Hezky si tak můžete své věci zorganizovat. V případě častého cestování dokážete určitě ocenit křížové upínání a expandér, protože vše... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Bon Air DLX SPINNER TSA Black (SPTrea61nad) , American tourister aero racer spinner 79/29 exp jet black (5414847924040)

American Tourister Kabinový cestovní kufr Sunside 35 l - světle červená

American Tourister Kabinový cestovní kufr Sunside 35 l - světle červená
Detail

Příruční skořepinové zavazadlo z kolekce Sunside od značky American Tourister vhodné pro několikadenní pobyt. Palubní kufr z řady Sunside se pyšní připevněným tříčíselným zámkem s TSA funkcí, který umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo. V jeho výbavě dále najdete čtyři dvojitá kolečka, odolnou výsuvnou rukojeť a horní madlo, které usnadňuje zvedání a přenášení zavazadla. Je vyrobený ze 100% polypropylenu, který se vyznačuje vysokou odolností, lehce omyvatelným povrchem a nižší hmotností. Kufr je navržený pro snadné balení s vyloženou síťovou přepážkou s další kapsou na zip v horním prostoru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání. Zavazadlo splňuje IATA doporučení a můžete ho vzít na palubu letadla. Doporučujeme vám však zkontrolovat limity pro kabinová zavazadla letecké společnosti, se kterou poletíte. (delmas.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Kabinový cestovní kufr Sunside 35 l - světle červená , American tourister airconic spinner 55/20 frontl. 15.6" onyx black (5400520081070)

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - červená

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - červená
Detail

Střední skořepinové zavazadlo z kolekce Sunside od značky American Tourister vhodné pro týdenní pobyt. Rozšiřitelný střední kufr z řady Sunside se pyšní připevněným tříčíselným zámkem s TSA funkcí, který umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo. V jeho výbavě dále najdete čtyři dvojitá kolečka, odolnou výsuvnou rukojeť a horní madlo, které usnadňuje zvedání a přenášení zavazadla. Je vyrobený ze 100% polypropylenu, který se vyznačuje vysokou odolností, lehce omyvatelným povrchem a nižší hmotností. Kufr je navržený pro snadné balení s vyloženou síťovou přepážkou s další kapsou na zip v horním prostoru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání. Kufr lze rozšířit na rozměry 46 x 67,5 x 32 cm. (delmas.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - červená , American tourister aerostep spinner exp light lime (sptsmn011nad)

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 106/118 l - černá

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 106/118 l - černá
Detail

Velké skořepinové zavazadlo z kolekce Sunside od značky American Tourister vhodné pro dvou týdenní pobyt. Rozšiřitelný velký kufr z řady Sunside se pyšní připevněným tříčíselným zámkem s TSA funkcí, který umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo. V jeho výbavě dále najdete čtyři dvojitá kolečka, odolnou výsuvnou rukojeť a horní madlo, které usnadňuje zvedání a přenášení zavazadla. Je vyrobený ze 100% polypropylenu, který se vyznačuje vysokou odolností, lehce omyvatelným povrchem a nižší hmotností. Kufr je navržený pro snadné balení s vyloženou síťovou přepážkou s další kapsou na zip v horním prostoru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání. Kufr lze rozšířit na rozměry 50 x 77 x 35 cm. (delmas.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 106/118 l - černá , American tourister airconic spinner tsa paradise pink (sptamto020nad)

American Tourister Kabinový cestovní kufr Sunside 35 l - tmavě modrá

American Tourister Kabinový cestovní kufr Sunside 35 l - tmavě modrá
Detail

Příruční skořepinové zavazadlo z kolekce Sunside od značky American Tourister vhodné pro několikadenní pobyt. Palubní kufr z řady Sunside se pyšní připevněným tříčíselným zámkem s TSA funkcí, který umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo. V jeho výbavě dále najdete čtyři dvojitá kolečka, odolnou výsuvnou rukojeť a horní madlo, které usnadňuje zvedání a přenášení zavazadla. Je vyrobený ze 100% polypropylenu, který se vyznačuje vysokou odolností, lehce omyvatelným povrchem a nižší hmotností. Kufr je navržený pro snadné balení s vyloženou síťovou přepážkou s další kapsou na zip v horním prostoru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání. Zavazadlo splňuje IATA doporučení a můžete ho vzít na palubu letadla. Doporučujeme vám však zkontrolovat limity pro kabinová zavazadla letecké společnosti, se kterou poletíte. (delmas.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Kabinový cestovní kufr Sunside 35 l - tmavě modrá , American tourister soundbox spinner tsa golden yellow (sptkn2094nad)

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - černá

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - černá
Detail

Střední skořepinové zavazadlo z kolekce Sunside od značky American Tourister vhodné pro týdenní pobyt. Rozšiřitelný střední kufr z řady Sunside se pyšní připevněným tříčíselným zámkem s TSA funkcí, který umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo. V jeho výbavě dále najdete čtyři dvojitá kolečka, odolnou výsuvnou rukojeť a horní madlo, které usnadňuje zvedání a přenášení zavazadla. Je vyrobený ze 100% polypropylenu, který se vyznačuje vysokou odolností, lehce omyvatelným povrchem a nižší hmotností. Kufr je navržený pro snadné balení s vyloženou síťovou přepážkou s další kapsou na zip v horním prostoru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání. Kufr lze rozšířit na rozměry 46 x 67,5 x 32 cm. (delmas.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - černá , American tourister aero racer spinner nocturne blue (sptrea94nad)

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - zelená

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - zelená
Detail

Střední skořepinové zavazadlo z kolekce Sunside od značky American Tourister vhodné pro týdenní pobyt. Rozšiřitelný střední kufr z řady Sunside se pyšní připevněným tříčíselným zámkem s TSA funkcí, který umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo. V jeho výbavě dále najdete čtyři dvojitá kolečka, odolnou výsuvnou rukojeť a horní madlo, které usnadňuje zvedání a přenášení zavazadla. Je vyrobený ze 100% polypropylenu, který se vyznačuje vysokou odolností, lehce omyvatelným povrchem a nižší hmotností. Kufr je navržený pro snadné balení s vyloženou síťovou přepážkou s další kapsou na zip v horním prostoru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání. Kufr lze rozšířit na rozměry 46 x 67,5 x 32 cm. (delmas.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - zelená , American tourister bon air spinner magma red (sptsm0052nad)

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 106/118 l - červená

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 106/118 l - červená
Detail

Velké skořepinové zavazadlo z kolekce Sunside od značky American Tourister vhodné pro dvou týdenní pobyt. Rozšiřitelný velký kufr z řady Sunside se pyšní připevněným tříčíselným zámkem s TSA funkcí, který umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo. V jeho výbavě dále najdete čtyři dvojitá kolečka, odolnou výsuvnou rukojeť a horní madlo, které usnadňuje zvedání a přenášení zavazadla. Je vyrobený ze 100% polypropylenu, který se vyznačuje vysokou odolností, lehce omyvatelným povrchem a nižší hmotností. Kufr je navržený pro snadné balení s vyloženou síťovou přepážkou s další kapsou na zip v horním prostoru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání. Kufr lze rozšířit na rozměry 50 x 77 x 35 cm. (delmas.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 106/118 l - červená , American tourister crosstrack spinner tsa navy/orange (sptrea126nad)

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 106/118 l - zelená

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 106/118 l - zelená
Detail

Velké skořepinové zavazadlo z kolekce Sunside od značky American Tourister vhodné pro dvou týdenní pobyt. Rozšiřitelný velký kufr z řady Sunside se pyšní připevněným tříčíselným zámkem s TSA funkcí, který umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo. V jeho výbavě dále najdete čtyři dvojitá kolečka, odolnou výsuvnou rukojeť a horní madlo, které usnadňuje zvedání a přenášení zavazadla. Je vyrobený ze 100% polypropylenu, který se vyznačuje vysokou odolností, lehce omyvatelným povrchem a nižší hmotností. Kufr je navržený pro snadné balení s vyloženou síťovou přepážkou s další kapsou na zip v horním prostoru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání. Kufr lze rozšířit na rozměry 50 x 77 x 35 cm. (delmas.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 106/118 l - zelená , American tourister linex spinner tsa watermelon pink (sptrea81nad)

American Tourister Kabinový cestovní kufr Sunside 35 l - světle růžová

American Tourister Kabinový cestovní kufr Sunside 35 l - světle růžová
Detail

Příruční skořepinové zavazadlo z kolekce Sunside od značky American Tourister vhodné pro několikadenní pobyt. Palubní kufr z řady Sunside se pyšní připevněným tříčíselným zámkem s TSA funkcí, který umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo. V jeho výbavě dále najdete čtyři dvojitá kolečka, odolnou výsuvnou rukojeť a horní madlo, které usnadňuje zvedání a přenášení zavazadla. Je vyrobený ze 100% polypropylenu, který se vyznačuje vysokou odolností, lehce omyvatelným povrchem a nižší hmotností. Kufr je navržený pro snadné balení s vyloženou síťovou přepážkou s další kapsou na zip v horním prostoru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání. Zavazadlo splňuje IATA doporučení a můžete ho vzít na palubu letadla. Doporučujeme vám však zkontrolovat limity pro kabinová zavazadla letecké společnosti, se kterou poletíte. (delmas.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Kabinový cestovní kufr Sunside 35 l - světle růžová , American tourister crosstrack spinner tsa grey/red (sptrea124nad)

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - fialová

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - fialová
Detail

Střední skořepinové zavazadlo z kolekce Sunside od značky American Tourister vhodné pro týdenní pobyt. Rozšiřitelný střední kufr z řady Sunside se pyšní připevněným tříčíselným zámkem s TSA funkcí, který umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo. V jeho výbavě dále najdete čtyři dvojitá kolečka, odolnou výsuvnou rukojeť a horní madlo, které usnadňuje zvedání a přenášení zavazadla. Je vyrobený ze 100% polypropylenu, který se vyznačuje vysokou odolností, lehce omyvatelným povrchem a nižší hmotností. Kufr je navržený pro snadné balení s vyloženou síťovou přepážkou s další kapsou na zip v horním prostoru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání. Kufr lze rozšířit na rozměry 46 x 67,5 x 32 cm. (delmas.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - fialová , American tourister aerostep spinner exp soho grey (sptsmn014nad)

American Tourister Linex SPINNER 55/20 TSA EXP Vivid Black

American Tourister Linex SPINNER 55/20 TSA EXP Vivid Black
Detail

Model Spinner (4 kolečka) Barva Vivid Black Materiál 100% Polypropylene Rozměry 55 x 40 x 20 cm (včetně rukojetí, kol, spodního kluzáku, postranních kapes a jiných vnějších dílů) Kapacita 34 L Váha 2.5 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Linex SPINNER 55/20 TSA EXP Vivid Black , American tourister soundbox spinner exp tsa lavender (sptvtd01nad)

American Tourister Bon Air DLX SPINNER 55/20 TSA Black

American Tourister Bon Air DLX SPINNER 55/20 TSA Black
Detail

Skvělá, kompaktní verze kufru Bon Air představuje perfektní kabinové zavazadlo pro cestování se společnostmi Ryanair a easyJet a dalšími nízkonákladovými aeroliniemi vyžadujícími omezení na kabinová zavazadla. Díky skvělému designu je toto příruční zavazadlo se 4 kolečky a zámkem TSA super lehké a extra odolné. Kromě toho důmyslný design vám umožňuje zabalit spoustu věcí s sebou, aniž by zavazadlo ztratilo malé rozměry. odel Spinner (4 kolečka) Barva Černá Materiál 100% Polypropylene Rozměry 55 x 40 x 20 cm (včetně rukojetí, kol, spodního kluzáku, postranních kapes a jiných vnějších dílů) Kapacita 31.5 L Váha 2.5 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Bon Air DLX SPINNER 55/20 TSA Black

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - tmavě modrá

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - tmavě modrá
Detail

Střední skořepinové zavazadlo z kolekce Sunside od značky American Tourister vhodné pro týdenní pobyt. Rozšiřitelný střední kufr z řady Sunside se pyšní připevněným tříčíselným zámkem s TSA funkcí, který umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo. V jeho výbavě dále najdete čtyři dvojitá kolečka, odolnou výsuvnou rukojeť a horní madlo, které usnadňuje zvedání a přenášení zavazadla. Je vyrobený ze 100% polypropylenu, který se vyznačuje vysokou odolností, lehce omyvatelným povrchem a nižší hmotností. Kufr je navržený pro snadné balení s vyloženou síťovou přepážkou s další kapsou na zip v horním prostoru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání. Kufr lze rozšířit na rozměry 46 x 67,5 x 32 cm. (delmas.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - tmavě modrá

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - světle růžová

American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - světle růžová
Detail

Střední skořepinové zavazadlo z kolekce Sunside od značky American Tourister vhodné pro týdenní pobyt. Rozšiřitelný střední kufr z řady Sunside se pyšní připevněným tříčíselným zámkem s TSA funkcí, který umožňuje při kontrolách na letišti bezpečnostním orgánům bez poškození otevřít vaše zavazadlo. V jeho výbavě dále najdete čtyři dvojitá kolečka, odolnou výsuvnou rukojeť a horní madlo, které usnadňuje zvedání a přenášení zavazadla. Je vyrobený ze 100% polypropylenu, který se vyznačuje vysokou odolností, lehce omyvatelným povrchem a nižší hmotností. Kufr je navržený pro snadné balení s vyloženou síťovou přepážkou s další kapsou na zip v horním prostoru a s elastickými popruhy v dolním oddílu, které umožňují zajistit zabalené předměty a eliminují možnost zmačkání. Kufr lze rozšířit na rozměry 46 x 67,5 x 32 cm. (delmas.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Cestovní kufr Sunside EXP 72,5/83,5 l - světle růžová

American Tourister Bon Air DLX SPINNER 66/24 TSA EXP Black

American Tourister Bon Air DLX SPINNER 66/24 TSA EXP Black
Detail

Hledáte kufr na 5-7denní cestu? Střední typ Spinner se 4 kolečky v řadě Bon Air je ideální pro vaši dovolenou. Díky skvělému designu je tento střední kufr se 4 kolečky a zámkem TSA schopen nabídnout vše, co potřebujete: velmi nízkou hmotnost, vysokou odolnost a optimalizovaný objem, který vám umožní zabalit spoustu věcí. Model Spinner (4 kolečka) Barva Černá Materiál 100% Polypropylene Rozměry 66 x 46 x 25.5 cm (včetně rukojetí, kol, spodního kluzáku, postranních kapes a jiných vnějších dílů) Kapacita 57.5 L Váha 3.4 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Bon Air DLX SPINNER 66/24 TSA EXP Black

American Tourister Bon Air DLX SPINNER 75/28 TSA EXP Black

American Tourister Bon Air DLX SPINNER 75/28 TSA EXP Black
Detail

Pokud se chystáte na dvoutýdenní dovolenou, je velký kufr Bon Air Spinner nejlepší volbou. Díky skvělému designu je tento velký kufr se 4 kolečky a zámkem TSA schopen nabídnout vše, co potřebujete: super nízkou hmotnost, vysokou pevnost a objem, který vám umožní zabalit spoustu věcí. Model Spinner (4 kolečka) Barva Černá Materiál 100% Polypropylene Rozměry 75 x 54 x 29 cm (včetně rukojetí, kol, spodního kluzáku, postranních kapes a jiných vnějších dílů) Kapacita 91.0 L Váha 4.2 kg (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Bon Air DLX SPINNER 75/28 TSA EXP Black

American Tourister Airconic Spinner 55/20 FRONTL. 15.6" Onyx Black (5400520081070)

American Tourister Airconic Spinner 55/20 FRONTL. 15.6" Onyx Black (5400520081070)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, malý, skořepinový, objem 34 l, rozměry 55 × 40 × 23 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické madlo, černá barva, hmotnost 2,4 kg Vyrazte na cesty stylově a s elegancí. Kufr American Tourister Airconic Spinner 55/20 FRONTL. 15.6" Onyx Black má všechno, co cestovatel potřebuje. Jeho hmotnost dosahuje hodnoty pouhých 2,4 kg, zapomeňte tedy na unavené ruce. Objem kufru 34 l se hodí tak akorát pro nejdůležitější cestovní výbavu. Skořepina kufru je z plastu a hliníku, a je ideálním řešením pro svou zvýšenou odolnost proti poškození. Tím pádem udrží vaše věci v pořádku téměř za všech okolností. Nabízený cestovní kufr je vybaven jmenovkou. Nestane se vám tak, že byste na letišti své zavazadlo nepoznali. O stupeň praktičtější se váš cestovní kufr stane s vnitřní látkovou dělicí kapsou. Ta vám pomůže při organizaci věcí na dovolenou či... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Airconic Spinner 55/20 FRONTL. 15.6" Onyx Black (5400520081070)

American Tourister Aero Racer SPINNER 79/29 EXP Jet Black (5414847924040)

American Tourister Aero Racer SPINNER 79/29 EXP Jet Black (5414847924040)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, velký, skořepinový, objem 100 l, rozměry 79 × 49 × 30 cm (V׊×H), expander, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, černá barva, hmotnost 4,6 kg Designově promyšlený, elegantní kufr American Tourister Aero Racer SPINNER 79/29 EXP Jet Black je správnou volbou pro každého. Hmotnost tohoto kufru činí 4,6 kg. Celkový vnitřní objem 100 l dává nezvykle hodně prostoru, kufr tedy bez problémů pojme věci hned několika osob. Skořepina kufru z hliníku a plastu je praktickým řešením pro výrazně vyšší odolnost, než bývá běžná u textilních materiálů. Vzhledem k tomu zvládne odolat nejen nárazům, ale i dešti. Cestovní kufr disponuje praktickou vnitřní látkovou dělicí kapsou. Ta vám pomůže při organizaci věcí na dovolenou či na pracovní cestu. Pokud hodně cestujete, tak oceníte křížové upínání a expandér, neboť bude vše pevně držet na svém místě. Pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Aero Racer SPINNER 79/29 EXP Jet Black (5414847924040)

American Tourister Summerfunk SPINNER teal (SPTamto026nad)

American Tourister Summerfunk SPINNER teal (SPTamto026nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, textilní, objem 77 l, rozměry 67,5 × 42 × 30,5 cm (V׊×H), expander, jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické madlo, modrá barva, hmotnost 3 kg Elegantní a zároveň praktický. Kufr American Tourister Summerfunk SPINNER teal je ideální pro cestovatele tělem i duší. Hmotnost tohoto kufru se zastavila na 3,4 kg. Objem kufru 119 l znamená skutečně spoustu místa, zabalit si tak můžete, co jen budete chtít. Textilie, která byla použita při výrobě kufru, je ideálním řešením pro uživatele, kterým nejsou po chuti těžší skořepinové kufry. Vzhledem k tomu, že textilie umožňuje určité roztažení, není těžké objem kufru drobně zvýšit. Mezi vybavení kufru se určitě řadí i jmenovka. Nemusíte mít tedy strach, že byste si své zavazadlo nepoznali. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru vnitřní látková dělicí kapsa. Ta vám pomůže při organizaci věcí na... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Summerfunk SPINNER teal (SPTamto026nad)

American Tourister Summerfunk SPINNER Navy Blue (SPTrea114nad)

American Tourister Summerfunk SPINNER Navy Blue (SPTrea114nad)
Detail

Cestovní kufr textilní, objem 1095 l, teleskopické, hmotnost 3,4 kg Blýskněte se i na cestách. Elegantní kufr American Tourister Summerfunk SPINNER Navy Blue vám poskytne vše, co u osobního zavazadla vyžadujete. Jeho hmotnost se zastavila na příjemných 2,2 kg, takže se při jeho nošení nestrhnete. Vnitřní objem 43 l vám bude stačit na základní a nejnutnější výbavu. Textilie na povrchu kufru je tou správnou volbou pro uživatele, kteří shání lehké zavazadlo za skvělou cenu. Vzhledem k určité roztažnosti textilie je jednoduché objem kufru krapet zvětšit. V případě častého cestování dokážete určitě ocenit křížové upínání a expandér, neboť bude vše pevně držet na svém místě. Pro pohodlné přemisťování jsou zde nainstalovány celkem 4 kolečka. Kdykoli někam pojedete, cestovní kufr American Tourister bude nepostradatelným pomocníkem, který bez váhání překvapí svou stylovou vizáží i funkční stránkou a příjemným užíváním. Šikovný TSA zámek zabrání krádeži vašich věcí Pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Summerfunk SPINNER Navy Blue (SPTrea114nad)

American Tourister Airconic SPINNER TSA Lemondrop (SPTrea59nad)

American Tourister Airconic SPINNER TSA Lemondrop (SPTrea59nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 101 l, rozměry 67 × 49 × 31 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické madlo, žlutá barva, hmotnost 3,2 kg I na cestách můžete být elegantní a styloví. Kufr American Tourister Airconic SPINNER TSA Lemondrop se vám osvědčí na cestách za novými zážitky. Hmotnost tohoto modelu činí 3,2 kg. Vnitřní objem 101 l je více než štědrá porce místa, takže se o místo rozdělí třeba hned několik lidí. Skořepina, kterou je kufr tvořen, je praktickou volbou kvůli vysoké odolnosti proti poškození. Proto se nemusíte bát o cennosti uvnitř. Cestovní kufr vybavil výrobce jmenovkou. Nestane se vám tak, že byste si své zavazadlo nepoznali. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru vnitřní látková dělicí kapsa. Ta vám pomůže při organizaci věcí na dovolenou či na pracovní cestu. V případě častého cestování dokážete určitě ocenit... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Airconic SPINNER TSA Lemondrop (SPTrea59nad)

American Tourister Airconic SPINNER Mango Orange (SPTamto006nad)

American Tourister Airconic SPINNER Mango Orange (SPTamto006nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 67 l, rozměry 67 × 40 × 26 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem zipem, TSA zámek, teleskopické madlo, oranžová barva, hmotnost 2,7 kg Vyrazte na cesty stylově a s elegancí. Kufr American Tourister Airconic SPINNER Mango Orange je ideální pro cestovatele tělem i duší. Hmotnost tohoto modelu dosahuje hodnoty 2,7 kg. Celkový vnitřní objem 67 l je dostačující i když ani při nejlepší vůli nemůžete zredukovat množství zabalených věcí. Skořepina kufru z hliníku a plastu je vhodnou volbou díky skutečně vysoké odolnosti. Tím pádem zvládne udržet vaše věci v bezpečí i při nešetrném zacházení. Mezi vybavení kufru se určitě řadí i jmenovka. Nemusíte mít tedy strach, že byste své zavazadlo mezi ostatními nerozeznali. Cestovní kufr disponuje praktickou vnitřní látkovou dělicí kapsou. Ta vám vypomůže s organizací věcí na dovolenou či na... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Airconic SPINNER Mango Orange (SPTamto006nad)

American Tourister Airconic SPINNER Deep Orchid (SPTamto001nad)

American Tourister Airconic SPINNER Deep Orchid (SPTamto001nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 67 l, rozměry 77 × 44,5 × 26 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické madlo, fialová barva, hmotnost 2,7 kg Zachovejte si svůj osobitý styl i na cestách. Kufr American Tourister Airconic SPINNER Deep Orchid oceníte při objevování všech krás světa. Hmotnost tohoto kufru činí 2,7 kg. Objem kufru 67 l se hodí tak akorát i pro cestování s hromadou věcí. Skořepinový materiál kufru je mimořádně vhodným řešením pro svou zvýšenou odolnost proti poškození. Vzhledem k tomu se nemusíte bát o cennosti uvnitř. Nabízený cestovní kufr je vybaven jmenovkou. Nestane se vám tak, že byste na letišti své zavazadlo nepoznali. Cestovní kufr disponuje praktickou vnitřní látkovou dělicí kapsou. Ta vám vypomůže s organizací věcí na dovolenou či na pracovní cestu. Jestliže hodně cestujete, tak vám úsměv na tváři vykouzlí křížové... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Airconic SPINNER Deep Orchid (SPTamto001nad)

American Tourister Airconic SPINNER Deep Ocean (SPTamto010nad)

American Tourister Airconic SPINNER Deep Ocean (SPTamto010nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 33,5 l, rozměry 55 × 40 × 31 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické madlo, modrá barva, hmotnost 2 kg Kufr s elegantním designem American Tourister Airconic SPINNER Deep Ocean se vám osvědčí na cestách za novými zážitky. Hmotnost tohoto modelu se zastavila na pouze 2 kg, cestování s ním tedy je jedna radost. Vnitřní objem 33,5 l se skvěle hodí čehokoli, co budete nutně na své cestě potřebovat. Tvrdá skořepina je ideálním řešením díky větší odolnosti, která předčí textilní materiály. Takže udrží vaše věci v bezpečí i ve chvíli, kdy do kufru něco praští. Mezi vybavení, které u kufru rozhodně najdete, patří jmenovka. Zaručeně tak odpadne strach z toho, že byste na letišti své zavazadlo nepoznali. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru vnitřní látková dělicí kapsa. Ta vám pomůže při organizaci věcí na... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Airconic SPINNER Deep Ocean (SPTamto010nad)

American Tourister HOLIDAY HEAT SPINNER Navy (SPTsm00163nad)

American Tourister HOLIDAY HEAT SPINNER Navy (SPTsm00163nad)
Detail

Cestovní kufr textilní, objem 38 l, s číselným zámkem, teleskopické horní madlo, hmotnost 2,6 kg Blýskněte se i na cestách. Elegantní kufr American Tourister HOLIDAY HEAT SPINNER Navy si oblíbíte nejen pro jeho praktickou stránku. Jeho hmotnost činí 3,2 kg. Celkový vnitřní objem 38 l je tak akorát na základní a nejnutnější výbavu. Textilie užitá při výrobě kufru je praktickým řešením pro uživatele, kteří se nechtějí tahat s těžkou skořepinou. Vzhledem k určité vůli, kterou mají textilní materiály, je objem kufru možné drobně nafouknout. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru vnitřní látková dělicí kapsa. Ta vám pomůže při organizaci věcí na dovolenou či na pracovní cestu. V případě častého cestování dokážete určitě ocenit křížové upínání, protože se zamezí pohybu obsahu zavazadla. Pro pohodlné přemisťování jsou zde instalovány dohromady 4 kolečka. Tato varianta má z vnějšku přišitou kapsu a s druhou kapsou pak počítejte uvnitř. U tohoto typu se setkáte s... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister HOLIDAY HEAT SPINNER Navy (SPTsm00163nad)

American Tourister Linex SPINNER TSA Watermelon pink (SPTrea81nad)

American Tourister Linex SPINNER TSA Watermelon pink (SPTrea81nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 63 l, rozměry 66 × 51 × 27 cm (V׊×H), křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, růžová barva, hmotnost 3,2 kg Elegantní a zároveň praktický. Kufr American Tourister Linex SPINNER TSA Watermelon pink posouvá balení na novou úroveň. Jeho hmotnost se zastavila na 3,2 kg. Celkový vnitřní objem 63 l se skvěle hodí pro dlouhé cesty, na které musíte sbalit spoustu oblečení. Skořepinový materiál kufru je praktickou volbou pro svou obdivuhodnou odolnost. Tím pádem vás nemusí strašit rozbití věcí, ale třeba ani déšť. O stupeň praktičtější se váš cestovní kufr stane s vnitřní látkovou dělicí kapsou. Hezky si tak můžete své věci zorganizovat. Jestliže hodně cestujete, tak vám úsměv na tváři vykouzlí křížové upínání, neboť se zamezí pohybu obsahu zavazadla. Pro pohodlné přemisťování jsou zde nainstalovány celkem 4... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Linex SPINNER TSA Watermelon pink (SPTrea81nad)

American Tourister Soundbox Spinner TSA Midnight Navy (SPTkn2111nad)

American Tourister Soundbox Spinner TSA Midnight Navy (SPTkn2111nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 110 l, rozměry 77 × 51,5 × 23 cm (V׊×H), křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem zipem, TSA zámek, teleskopické, boční a horní madlo, hmotnost 4,2 kg Blýskněte se i na cestách. Elegantní kufr American Tourister Soundbox Spinner TSA Midnight Navy se vám bude hodit kdykoli přijde nutnost nebo touha cestovat. Jeho hmotnost činí 4,2 kg. Objem vnitřního prostoru 110 l je více než štědrá porce místa, zabalit si tak můžete, co jen budete chtít. Kufr pokrývá skořepina, která je vhodným řešením díky skutečně vysoké odolnosti. Tím pádem zvládne udržet vaše věci v bezpečí i při nešetrném zacházení. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru přítomnost vnitřní látkové dělicí kapsy. Snadno si tak oddělíte malé drobnosti od těch větších. V případě častého cestování dokážete určitě ocenit křížové upínání, protože vše bude držet jako přibité. Pro pohodlné... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Soundbox Spinner TSA Midnight Navy (SPTkn2111nad)

American Tourister Soundbox Spinner TSA Poolside Blue (SPTsm0066nad)

American Tourister Soundbox Spinner TSA Poolside Blue (SPTsm0066nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 71,5 l, rozměry 67 × 51,5 × 29 cm (V׊×H), křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické a boční madlo, modrá barva, hmotnost 3,7 kg Vyrazte na cesty stylově a s elegancí. Kufr American Tourister Soundbox Spinner TSA Poolside Blue se vám osvědčí na cestách za novými zážitky. Jeho hmotnost dosahuje hodnoty 3,7 kg. Objem vnitřního prostoru 71,5 l je tak akorát i pokud s sebou potřebujete opravdu hodně věcí. Skořepina kufru ze směsi plastu a hliníku je praktickým řešením díky větší odolnosti, která předčí textilní materiály. Tím pádem se nemusíte bát o cennosti uvnitř. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru vnitřní látková dělicí kapsa. Hezky si tak můžete své věci zorganizovat. V případě častého cestování dokážete určitě ocenit křížové upínání, neboť se zamezí pohybu obsahu zavazadla. Pro pohodlné přemisťování jsou zde... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Soundbox Spinner TSA Poolside Blue (SPTsm0066nad)

American Tourister TRACK LITE SPINNER Dark Slate (SPTsm0081nad)

American Tourister TRACK LITE SPINNER Dark Slate (SPTsm0081nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 105 l, rozměry 78 × 50 × 20 cm (V׊×H), křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem zipem, číselný zámek, teleskopické, boční a horní madlo, černá barva, hmotnost 4,4 kg Designově velmi originální kufr American Tourister TRACK LITE SPINNER Dark Slate je ideální pro cestovatele tělem i duší. Hmotnost tohoto modelu se zastavila na 4,4 kg. Vnitřní objem 105 l znamená obrovskou spoustu místa, takže bude poměrně obtížné dosáhnout jeho limitů. Skořepina, kterou je kufr tvořen, je mimořádně vhodným řešením především díky vyšší odolnosti, než dosahují alternativně užívané textilie. Tím pádem je parádní i pro přenášení křehkých věcí. O stupeň větší praktičnost dodá vašemu kufru přítomnost vnitřní látkové dělicí kapsy. Ta vám pomůže při organizaci věcí na dovolenou či na pracovní cestu. Pokud hodně cestujete, tak oceníte křížové upínání, protože se zamezí pohybu... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister TRACK LITE SPINNER Dark Slate (SPTsm0081nad)

American Tourister Crosstrack SPINNER TSA Navy/Orange (SPTrea126nad)

American Tourister Crosstrack SPINNER TSA Navy/Orange (SPTrea126nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, textilní, objem 71,5 l, rozměry 27 × 40 × 20 cm (V׊×H), křížové upínání a vnitřní kapsa, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem zipem, TSA zámek, teleskopické madlo, Navy a oranžová barva, hmotnost 3 kg Z funkčního i estetického hlediska velmi povedený kufr American Tourister Crosstrack SPINNER TSA Navy/Orange je neocenitelným pomocníkem na všech cestách. Hmotnost tohoto modelu dosahuje hodnoty 3 kg. Objem kufru 71,5 l se tak akorát hodí pro cesty na víc dní, na které musíte brát hodně věcí. Textilie užitá při výrobě kufru je nejvhodnějším řešením pro ty, kteří dávají na první místo nízkou hmotnost zavazadla. Kvůli vůli textilie není těžké objem kufru o kousek zvětšit. Jestliže hodně cestujete, tak vám úsměv na tváři vykouzlí křížové upínání, neboť bude vše pevně držet na svém místě. Pro pohodlné přemisťování jsou zde instalovány dohromady 4 kolečka. Tato varianta má z vnitřní strany přišitou kapsu. Kdykoli někam... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Crosstrack SPINNER TSA Navy/Orange (SPTrea126nad)

American Tourister Airconic SPINNER TSA Paradise Pink (SPTamto020nad)

American Tourister Airconic SPINNER TSA Paradise Pink (SPTamto020nad)
Detail

Cestovní kufr - na kolečkách, skořepinový, objem 101 l, rozměry 77 × 44,5 × 31 cm (V׊×H), jmenovka, křížové upínání a vnitřní dělící přepážka, otočná kolečka, se 4 kolečky, zapínání dvoucestným zipem, TSA zámek, teleskopické madlo, růžová barva, hmotnost 3,2 kg Zachovejte si svůj osobitý styl i na cestách. Kufr American Tourister Airconic SPINNER TSA Paradise Pink vám poskytne vše, co od kvalitního a komfortního zavazadla požadujete. Hmotnost tohoto modelu činí 3,2 kg. Objem vnitřního prostoru 101 l je ohromně štědrá porce místa, takže chvilku potrvá, než při balení dosáhnete na jeho limity. Skořepina, ze které je kufr vyroben je praktickým řešením pro svou zvýšenou odolnost proti poškození. Proto se nemusíte bát poškození uložených věcí. Mezi vybavení, které u kufru rozhodně najdete, patří jmenovka. Nemusíte se tedy bát, že byste si své zavazadlo nepoznali. O stupeň praktičtější se váš cestovní kufr stane s vnitřní látkovou dělicí kapsou. Hezky si tak můžete... (alza.cz)

Podobné produkty ako American Tourister Airconic SPINNER TSA Paradise Pink (SPTamto020nad)
American Tourister Sunside SPINNER Black (SPTrea49nad), American Tourister Sunside SPINNER Dark Navy (SPTrea51nad), American Tourister Sunside SPINNER Pink gelato (SPTrea48nad), American Tourister Sunside SPINNER Pastel blue (SPTamto028nad), American Tourister Sunside Spinner Mineral Green (SPTamto105nad), American Tourister Airconic SPINNER TSA Black (SPTamto013nad), American Tourister HOLIDAY HEAT SPINNER Black (SPTsm00164nad), American Tourister Aerostep Spinner EXP Black (SPTsmn017nad), American Tourister Crosstrack SPINNER TSA Black/Grey (SPTrea118nad), American Tourister Aero Racer SPINNER Jet Black (SPTrea85nad), American Tourister Linex SPINNER TSA Vivid Black (SPTrea72nad), American Tourister Soundbox Spinner TSA Bass Black (SPTkn2103nad), American Tourister Bon Air DLX SPINNER TSA Black (SPTrea61nad), American Tourister Summerfunk SPINNER teal (SPTamto026nad), American Tourister Airconic SPINNER TSA Lemondrop (SPTrea59nad), American Tourister Summerfunk SPINNER Navy Blue (SPTrea114nad), American Tourister Airconic SPINNER Deep Orchid (SPTamto001nad), American Tourister Airconic SPINNER Deep Ocean (SPTamto010nad), American Tourister Aero Racer SPINNER 79/29 EXP Jet Black (5414847924040), American Tourister Airconic Spinner 55/20 FRONTL. 15.6" Onyx Black (5400520081070), American Tourister Aerostep Spinner EXP Light Lime (SPTsmn011nad), American Tourister Airconic SPINNER TSA Paradise Pink (SPTamto020nad), American Tourister Soundbox Spinner TSA Golden Yellow (SPTkn2094nad), American Tourister Aero Racer SPINNER Nocturne Blue (SPTrea94nad), American Tourister Bon Air Spinner Magma Red (SPTsm0052nad), American Tourister Crosstrack SPINNER TSA Navy/Orange (SPTrea126nad), American Tourister Linex SPINNER TSA Watermelon pink (SPTrea81nad), American Tourister Crosstrack SPINNER TSA Grey/Red (SPTrea124nad), American Tourister Aerostep Spinner EXP Soho Grey (SPTsmn014nad), American Tourister Soundbox SPINNER EXP TSA Lavender (SPTvtd01nad)