Amber 5 – dvory chaosu ()

Produkt Amber 5 – dvory chaosu () sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Amber 5 – dvory chaosu () upraviť a produkt hľadať znova.

Amber 5 – Dvory Chaosu ()

Amber 5 – Dvory Chaosu ()
Detail

Audiokniha MP3 - Pátým dílem fantasy ságy Tajemný svět Amberu se uzavírají proslulé „Corwinovy kroniky“. - autor Roger Zelazny, čte Luboš Ondráček Závěr fantasy ságy Tajemný svět AmberuAmerický spisovatel, držitel literárních cen HUGO, NEBULA a LOCUS, Roger Zelazny dovedl šlechtice Corwina na závěr jeho spletité a krvavé poutě.Pátým dílem fantasy ságy Tajemný svět Amberu se uzavírají proslulé „Corwinovy kroniky“.Vstupte s námi naposled do Amberu a vydejte se s jeho hrdinou do rozhodující bitvy! (alza.cz)

Podobné produkty ako Amber 5 – Dvory Chaosu () , Amber 5 – dvory chaosu ()

Amber 5 - Dvory Chaosu - Roger Zelazny - audiokniha

Amber 5 - Dvory Chaosu - Roger Zelazny - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Americký spisovatel, držitel literárních cen HUGO, NEBULA a LOCUS, Roger Zelazny dovedl šlechtice Corwina na závěr jeho spletité a krvavé poutě. Pátým dílem fantasy ságy Tajemný svět Amberu se uzavírají proslulé „Corwinovy kroniky“. Vstupte s námi naposled do Amberu a vydejte se s jeho hrdinou do rozhodující bitvy! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Amber 5 - Dvory Chaosu - Roger Zelazny - audiokniha , Dvory chaosu: amber 5 (978-80-87364-03-1)

Dvory chaosu: Amber 5 (978-80-87364-03-1)

Detail

Kniha - autor Roger Zelazny,, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Dvory chaosu: Amber 5 (978-80-87364-03-1) , Dvory chaosu zelazny roger

Dvory chaosu - Roger Zelazny

Dvory chaosu - Roger Zelazny
Detail

Jediný pravý svět - Amber.Vše ostatní jsou jen Stíny...Pravzor je poškozen, Benedikt shromažďuje v Amberu vojsko a ze Dvorů chaosu přijíždí nečekaný spojenec, jemuž Oberon věří. Což je v rodině, kde si všichni jdou po krku, důvod k zamyšlení. Dá se věřit Oberonovi? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Dvory chaosu - Roger Zelazny , Citadela chaosu (978-80-87761-91-5)

Dvory chaosu - Zelazny Roger

Dvory chaosu - Zelazny Roger
Detail

Jediný pravý svět - Amber. Vše ostatní jsou jen Stíny... Pravzor je poškozen, Benedikt shromažďuje v Amberu vojsko a ze Dvorů chaosu přijíždí nečekaný spojenec, jemuž Oberon věří. Což je v rodině, kde si všichni jdou po krku, důvod k zamyšlení. Dá se věřit Oberonovi? (patro.cz)

Podobné produkty ako Dvory chaosu - Zelazny Roger , Poutník časem chaosu (978-80-906593-5-3)

Amber: Znamení chaosu - Roger Zelazny

Amber: Znamení chaosu - Roger Zelazny
Detail

Merlin, syn Corwinův, je jedinou bytostí, pro niž je vlastní nespoutaná síla Dvorů Chaosu i moc pramenící z řádu Amberu. Vstoupil do velkého Vzoru Amberu i proměnlivého Logru Chaosu. Dokáže procházet stíny a ovládá nebezpečnou magii. Zdá se, že netouží po trůnu a poctách. Moc a síla jsou pro něho hrou, cílem. A přesto je jeho život neustále ohrožován. Promyšleným atentátům uniká jen o vlásek. Nemůže věřit nejbližšímu příteli. Nemůže věřit vědomému superpočítači, který sám sestrojil. Svět kolem je tajemný a nevyzpytatelný. Bytosti mění podobu a v nečekané chvíli drtivě útočí. Merlin, ve stínu Země známý jako Merle Corey, čelí nebezpečí s rozhodností, černým humorem a drsným smyslem pro fér hru, které zdědil po otci Corwinovi. Jeho magický svět je však mnohem složitější a bohatší než svět ostatních princů Amberu, pro které platí jen ano-ne a síly jsou v něm sice děsivé, přeci však vypočitatelné. Přestože jej matka Dara vychovávala ve Dvorech Chaosu, Merlinova duše tíhne k Amberu. Jeho osud se prolíná s osudy Amberu. Merlin začíná být přesvědčen, že stejné síly, které ohrožují jeho, sbírají energii k úderu na Amber. Ve stínech zbrojí armády žoldáků. Mocní mágové chystají důmyslné pasti, v nichž je Merlin pouze figurkou, ačkoli je přesvědčen, že jedná svobodně. Nezůstává na dvoře osvíceného amberského vladaře Randoma a jedná. Avšak nebyl by už mnohokrát mrtev, kdyby mu nepomáhala tajemná ochránkyně, která mění těla častěji než šaty? Nepřátel Amberu je nesčetně, jejich nenávist smrtící a její příčiny nezpochybnitelné. Svým rytířským jednáním otevřel Merlin nepřátelům cestu přímo do srdce Amberu. Pro říši legendárního krále Oberona nastávají těžké časy. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Amber: Znamení chaosu - Roger Zelazny , Fraktály: na hraně chaosu (978-80-7363-725-5)

Znamení chaosu: Amber (978-80-7479-046-1)

Znamení chaosu: Amber (978-80-7479-046-1)
Detail

Kniha - autor Roger Zelazny, 216 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Merlin, syn Corwinův, je jedinou bytostí, pro niž je vlastní nespoutaná síla Dvorů Chaosu i moc pramenící z řádu Amberu. Vstoupil do velkého Vzoru Amberu i proměnlivého Logru Chaosu. Dokáže procházet stíny a ovládá nebezpečnou magii. Zdá se, že netouží po trůnu a poctách. Moc a síla jsou pro něho hrou, cílem. A přesto je jeho život neustále ohrožován. Promyšleným atentátům uniká jen o vlásek. Nemůže věřit nejbližšímu příteli. Nemůže věřit vědomému superpočítači, který sám sestrojil. Svět kolem je tajemný a nevyzpytatelný. Bytosti mění podobu a v nečekané chvíli drtivě útočí. Merlin, ve stínu Země známý jako Merle Corey, čelí nebezpečí s rozhodností, černým humorem a drsným smyslem pro fér hru, které zdědil po otci Corwinovi. Jeho magický svět je však mnohem složitější a bohatší než svět ostatních princů Amberu, pro které platí jen ano–ne a síly jsou v něm sice děsivé, přeci však... (alza.cz)

Podobné produkty ako Znamení chaosu: Amber (978-80-7479-046-1) , Pán chaosu: kolo času 6 (978-80-7398-251-5)

Citadela chaosu (978-80-87761-91-5)

Citadela chaosu (978-80-87761-91-5)
Detail

Kniha - autor Steve Jackson, 184 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá V gamebooku Citadela chaosu se z vás stane neohrožený mladý čaroděj vyzbrojený kouzelnými zaklínadly. Jste poslední nadějí země, kterou sužuje temná magie strašlivého vojevůdce Balthuse Direho. Nebezpečná cesta vás zavede rovnou do nitra citadely, kde se musíte utkat s Balthusovými nestvůrnými přisluhovači. Existují jen dvě možnosti, jak váš příběh může skončit – vítězstvím a osvobozením podrobené země, nebo smrtí kdesi hluboko ve spletitých chodbách Citadely chaosu. Jste připraveni čelit svému osudu? (alza.cz)

Podobné produkty ako Citadela chaosu (978-80-87761-91-5) , Paže oberonova: amber 4 (978-80-86428-89-5)

Poutník časem chaosu (978-80-906593-5-3)

Poutník časem chaosu (978-80-906593-5-3)
Detail

Kniha - Stojíme na prahu velké proměny. Neklid zažíváme všude kolem sebe. Co nám ta proměna přinese a kdy přijde, se můžeme jen domnívat. Je dobré si ale uvědomit, že podobné předěly zažívali lidé tisíce let před námi. Ne vždycky musí znamenat katastrofu. Toto přesvědčení Václava Cílka vystupuje z této knížky jako poselství. Tahle knížka je jedním velkým putováním. Putováním časem, dějinami, světem…Známý geolog a esejista nás provede krajinami svého srdce, krajinami z kamene i myšlenek. Navštívíme jeskyně i dávné civilizace, skalní města i indiány, krásy Čech i Jeruzalém...Podíváme se, kam se ubírá moderní společnost i jaký vliv na ni mají nové technologie. Zamyslíme se, kam se za poslední léta posunula společnost česká. Ale také kde a v čem dnes můžeme hledat krásno a klid. A jak to všechno může souviset. Souvislosti jsou často nečekané a netušené. V otevřeném rozhovoru s novinářem Janem Dražanem vypráví Václav Cílek poutavě, moudře, s nadhledem i humorem o... (alza.cz)

Podobné produkty ako Poutník časem chaosu (978-80-906593-5-3) , Amber 2 - pušky avalonu ()

Fraktály: Na hraně chaosu (978-80-7363-725-5)

Fraktály: Na hraně chaosu (978-80-7363-725-5)
Detail

Kniha - autor Oliver Linton, 64 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Ojedinělý průvodce po chaosu v přírodě a matematice pro každého, kdo kdy toužil porozumět vzorcům uspořádání listů nebo vytváření sněhových vloček. Eukleides z Alexandrie před více než 2 000 lety vytvořil postup pro měření a mapování světa pomocí přímek, kruhů, koulí a kuželů. Jeho model měření vedl k vynálezu geometrie a k teoriím Isaaca Newtona a ovlivnil obory tak rozdílné, jako je ekonomice či etika. Eukleidova elegantní řešení však většinou neodpovídala realitě přírody a při vývoji moderních technologií, jako je satelitní navigace, vyvstala potřeba přesnějších metod měření tvarů, které se neskládají z přímek nebo snadno měřitelných křivek. Řešení se objevilo v roce 1982 a dostalo název fraktály. (alza.cz)

Podobné produkty ako Fraktály: Na hraně chaosu (978-80-7363-725-5) , Amber 4 – paže oberonova ()

Dámské šaty 309-5 Amber

Dámské šaty  309-5 Amber
Detail

Dámské dlouhé šaty 309-5 Amber Numoco elegantní střih tříčtvrteční rukávy krajkové šaty s výstřihem s rozparkem (amiatex.cz)

Podobné produkty ako Dámské šaty 309-5 Amber , Amber 3 - znamení jednorožce ()

L’Oréal Paris Age Perfect Blush Satin tvářenka odstín 106 Amber 5 g

L’Oréal Paris Age Perfect Blush Satin tvářenka odstín 106 Amber 5 g
Detail

L’Oréal Paris Age Perfect Blush Satin, 5 g, Tvářenky a bronzery pro ženy, Tvářenka L’Oréal Paris Age Perfect Blush Satin dodá vaší pleti zdravý, svěží a přirozený vzhled. Vlastnosti: dodá tvářím zdravou barvu rozjasňuje přizpůsobí se tónu pleti má příjemně jemnou, lehkou texturu Jak používat: Nanášejte na tváře pomocí širokého štětce a rozetřete do ztracena. (notino.cz)

Podobné produkty ako L’Oréal Paris Age Perfect Blush Satin tvářenka odstín 106 Amber 5 g , Žezlo chaosu (999-00-017-7273-4)

Pán chaosu: Kolo času 6 (978-80-7398-251-5)

Pán chaosu: Kolo času 6 (978-80-7398-251-5)
Detail

Kniha - autor Robert Jordan, 608 stran, česky, pevná s přebalem matná Jak se kolo času otáčí, dují zemí větry osudu a Rand al‘Thor se snaží sjednotit státy k Poslední bitvě, k níž dojde, až se Temný konečně osvobodí, a zničit pasti, které nesmrtelní Zaprodanci nachystali na důvěřivé lidstvo. Bílá věž v Tar Valonu pod vedením amyrlin Elaidy rozhodla, že Randa je třeba ovládnout – v nejnutnějším případě zkrotit – a to okamžitě. A v Salidaru, mezi Ales Sedai ve vyhnanství, Egwain dostane předvolání před nejvyšší radu, a přitom ví, že se ho její kolegyně také snaží spoutat. Sucho a letní žár přetrvávají do zimy a Nyneiva s Elain, dědičkou Andoru, se v zoufalství vydávají hledat bajný ter'angrial, jenž by jim mohl pomoci nastolit normální počasí – a jejich hledání je zavádí mezi bělokabátníky, kteří hodlají všechny Aes Sedai smést z povrchu zemského. A na druhé polovině kontinentu Perrin Aybara cítí, jak ho Rand k sobě přitahuje, jako jeden ta'veren druhého, a... (alza.cz)

Podobné produkty ako Pán chaosu: Kolo času 6 (978-80-7398-251-5) , Husqvarna amber air s400 (hus9)

Stojací lampa Amber Mosazná – 5 světel

Stojací lampa Amber Mosazná – 5 světel
Detail

KARE DESIGN Stojací lampa Amber Mosazná 5 světel: Zařizujete interiér a chybí vám elegantní svítidlo? Stojací lampa Amber mosazná má 5 světel s kulatým skleněným stínidlem. Kostra lampy je zhotovena z oceli potažené mosazí. Krásná lampa je vhodná do moderních i stylově laděných interiérů. Svítidlo s pěti kulatými světly vytvoří v pokoji po rozsvícení příjemnou atmosféru, přes den bude zároveň pěkným doplňkem, kterým můžete doladit vzhled interiéru. Pro větší pohodlí je lampa opatřena nožním spínačem umístěným na kabelu. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stojací lampa Amber Mosazná – 5 světel , Addo panenka amber, 46 cm

Stojací lampa Amber – černá, 5 světel

Stojací lampa Amber – černá, 5 světel
Detail

KARE DESIGN Stojací lampa Amber Černá 5 světel: Zařizujete interiér a chybí vám elegantní svítidlo? Stojací lampa Amber černá má 5 světel s kulatým skleněným stínidlem. Kostra lampy je zhotovena z oceli s černým práškovým nástřikem. Krásná lampa je vhodná do moderních i stylově laděných interiérů. Svítidlo s pěti kulatými světly vytvoří v pokoji po rozsvícení příjemnou atmosféru, přes den bude zároveň pěkným doplňkem, kterým můžete doladit vzhled interiéru. Pro větší pohodlí je lampa opatřena nožním spínačem umístěným na kabelu. (vemzu.cz)

Podobné produkty ako Stojací lampa Amber – černá, 5 světel , Hidersine 3c (amber) medium (bm3cmx)

Paraván Amber Land Dekorhome 225x172 cm (5-dílný)

Paraván Amber Land Dekorhome 225x172 cm (5-dílný)
Detail

Dekorativní paraván je jedinečnou ozdobou pro moderní interiéry.Paraván je oboustranně potištěný.Díky perfektnímu zpracování a originálním motivem tištěným v kvalitě Full HD dodává paraván jedinečné kouzlo každému interiéru.Dekorativních paraván do bytu je originální nápad na výzdobu interiéru. Za zmínku stojí jejich praktické využití - pokojový paraván lze využít např. za účelem uschování sušáku. Je to velmi originální ozdoba místností, které může využít nejen doma ale i v obchodních prostorách jako např.: v kadeřnictví, v ordinaci. Paraván se ideálně hodí do: pokoje jako dekorační nábytek oddělující velkou obývací místnost od jídelny či kuchyně garsonky pro oddělení denní části od ložnice ložnice např. na oddělení otevřeného šatníku butiků a kosmetických salónů - jako originální doplněk a šatna v jednom společných dětských pokojů jako diskrétní rozdělení prostoru velkých bytů a loftů Rozměr 3-dílného:výška: 172 cmdélka: 135 cmdélka jednoho dílu: 45 cmRozměr 5-dílného:výška: 172 cmdélka: 225 cmdélka jednoho dílu: 45 cm Technické údaje: (inpostele.cz)

Podobné produkty ako Paraván Amber Land Dekorhome 225x172 cm (5-dílný) , Ashleigh & burwood dárková sada skleněný amber s náplní amber & honeyed woods 150 ml (ab_hcset005)

Paraván Amber Land Dekorhome 225x172 cm (5-dílný)

Paraván Amber Land Dekorhome 225x172 cm (5-dílný)
Detail

Dekorativní paraván je jedinečnou ozdobou pro moderní interiéry.Paraván je oboustranně potištěný.Díky perfektnímu zpracování a originálním motivem tištěným v kvalitě Full HD dodává paraván jedinečné kouzlo každému interiéru.Dekorativních paraván do bytu je originální nápad na výzdobu interiéru. Za zmínku stojí jejich praktické využití - pokojový paraván lze využít např. za účelem uschování sušáku. Je to velmi originální ozdoba místností, které může využít nejen doma ale i v obchodních prostorách jako např.: v kadeřnictví, v ordinaci. Paraván se ideálně hodí do: pokoje jako dekorační nábytek oddělující velkou obývací místnost od jídelny či kuchyně garsonky pro oddělení denní části od ložnice ložnice např. na oddělení otevřeného šatníku butiků a kosmetických salónů - jako originální doplněk a šatna v jednom společných dětských pokojů jako diskrétní rozdělení prostoru velkých bytů a loftů Rozměr 3-dílného:výška: 172 cmdélka: 135 cmdélka jednoho dílu: 45 cmRozměr 5-dílného:výška: 172 cmdélka: 225 cmdélka jednoho dílu: 45 cm Technické údaje: (dekorhome.cz)

Podobné produkty ako Paraván Amber Land Dekorhome 225x172 cm (5-dílný) , Lionelo 3v1 amber grey stone (5903771700580)

Chaos

Chaos
Detail

Audiokniha MP3 - autor Bruno Marion, čte David Viktora Praktický průvodce, jak se zorientovat, žít a fungovat v chaotickém světě„Pravděpodobnost toho, že projdu zdí, aniž by to mě nebo zeď nějak poznamenalo, není nulová (doma to ale stejně nezkoušejte, ta pravděpodobnost není ani nijak moc vysoká…).“Svým vtipným a výstižným způsobem vás futuristický mnich Bruno Marion vyvede z nekonečného labyrintu chaosu a nabídne vám jiný pohled na rychle se měnící svět kolem nás. Uchopte otěže vlastního života, využijte svůj potenciál a naplánujte si budoucnost podle sebe a v rámci pravidel teorie chaosu.Bruno MarionBruno Marionovi se přezdívá „futuristický mnich“. Už 30 let cestuje po celém světě, setkává se s výkonnými řediteli, náboženskými představiteli, s různými guru, vězni, superboháči, bezdomovci, umělci, speciálními jednotkami, vědci, vysokými politiky, aktivisty i úspěšnými podnikateli. K tomu každý den medituje a za rok přečte přes 100 knih, hlavně o nejnovějších... (alza.cz)

Podobné produkty ako Chaos , Woodwick amethyst & amber 609 g (5038581129969)

Odstraňte chaos a vytvořte si více místa v hlavě (978-80-271-3305-5)

Odstraňte chaos a vytvořte si více místa v hlavě (978-80-271-3305-5)
Detail

Elektronická kniha - autor Boris Nikolai Konrad, 208 stran, česky Máte pocit, že neustále zapomínáte, chodíte pozdě na schůzky a máte beznadějně přeplněnou hlavu? Rozhodně v tom nejste sami! Všude útočí příliš mnoho informací. Příliš mnoho dat k zapamatování. Příliš mnoho věcí, které vyžadují naši pozornost. Žijeme v době, kdy jsme všichni stále více ve stresu. Rodina, práce, vzdělání, přátelé a koníčky – to vše vyžaduje naši pozornost a soustředění. Ale je tu řešení! Autor – mistr světa v paměťových dovednostech – vás naučí, jak ze své paměti vytěžit maximum, vyrovnat se se záplavou informací a žít uvolněně. Jak vytvořit klid v hlavě a relaxovat. A už nikdy nezapomenete jméno nového souseda, heslo do internetového bankovnictví nebo polovinu svého nákupního seznamu! (alza.cz)

Podobné produkty ako Odstraňte chaos a vytvořte si více místa v hlavě (978-80-271-3305-5) , Woodwick amethyst & amber 453 g (5038581129822)

Terapie chaosem: aneb Jak nejistota člověka posouvá i rozvíjí (978-80-7438-148-5)

Terapie chaosem: aneb Jak nejistota člověka posouvá i rozvíjí (978-80-7438-148-5)
Detail

Kniha - autor Milan Petrák, 304 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha Terapie chaosem: Pokus o pochopení současné neklidné společnosti nabízí odlišné vnímání chaosu v lidském životě. Je třeba jej přestat vnímat jako negativní narušení panující harmonie, nesoucí s sebou pouze rozostření stávajících hranic, střety a rozvrat. Ve skutečnosti chaos funguje jako přechodný stav, který ruší dosavadní pravidla a odpovídá instinktivní lidské potřebě přechodového rituálu, rituálního uvržení do dočasného chaosu. Dozvíme se odpovědi na otázky, například proč pijeme při slavnostních příležitostech alkohol, kde leží evoluční kořeny lidského smíchu, proč je vandalství výrostků cenou, kterou platíme za demokracii, nebo proč chaos zasáhl v první polovině 20. století umění i politiku. Především ale zjistíme, že chaos nám může být užitečný. Chaosu se tedy sice nevyhneme ani ho neomezíme, lze jej ovšem poznávat a také využít. Text je doložen příklady, kdy již chaos v běžném... (alza.cz)

Podobné produkty ako Terapie chaosem: aneb Jak nejistota člověka posouvá i rozvíjí (978-80-7438-148-5) , Woodwick amethyst & amber 275 g (5038581129945)

Odstraňte chaos a vytvořte si více místa v hlavě (978-80-271-3305-5)

Odstraňte chaos a vytvořte si více místa v hlavě (978-80-271-3305-5)
Detail

Kniha - autor Boris Nikolai Konrad, 208 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Máte pocit, že neustále zapomínáte, chodíte pozdě na schůzky a máte beznadějně přeplněnou hlavu? Rozhodně v tom nejste sami! Všude útočí příliš mnoho informací. Příliš mnoho dat k zapamatování. Příliš mnoho věcí, které vyžadují naši pozornost. Žijeme v době, kdy jsme všichni stále více ve stresu. Rodina, práce, vzdělání, přátelé a koníčky – to vše vyžaduje naši pozornost a soustředění. Ale je tu řešení! Autor – mistr světa v paměťových dovednostech – vás naučí, jak ze své paměti vytěžit maximum, vyrovnat se se záplavou informací a žít uvolněně. Jak vytvořit klid v hlavě a relaxovat. A už nikdy nezapomenete jméno nového souseda, heslo do internetového bankovnictví nebo polovinu svého nákupního seznamu! (alza.cz)

Podobné produkty ako Odstraňte chaos a vytvořte si více místa v hlavě (978-80-271-3305-5) , Woodwick amber incense 275 g (5038581062082)

Paže Oberonova: Amber 4 (978-80-86428-89-5)

Paže Oberonova: Amber 4 (978-80-86428-89-5)
Detail

Kniha - autor Roger Zelazny,, brožovaná bez přebalu lesklá Čtvrtá kniha z nového vydání legendární série Amber! Krev není voda. A ta amberská má moc, o níž málokdo tuší. Pomůže odhalené tajemství Corwinovi zachránit Amber v čase, kdy nic není tím, čím se zdálo být? (alza.cz)

Podobné produkty ako Paže Oberonova: Amber 4 (978-80-86428-89-5) , Královna chaosu: adhd podle zoë (978-80-262-1541-7)

Chaos (DVD)

Chaos (DVD)
Detail

DVD film Chaos [Chaos Walking, 2021]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Hrají: Daisy Ridley, Tom Holland, Mads Mikkelsen. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Chaos (DVD) , Temnoústí 3 ve spárech chaosu (978-80-7433-240-1)

Loréal Paris Age Perfect Blush Satin 106 Amber tvářenka 5 g

Loréal Paris Age Perfect Blush Satin 106 Amber tvářenka 5 g
Detail

Loréal Paris Age Perfect Blush Satin 106 Amber tvářenka speciálně určená na potřeby zralé pleti. Po aplikaci získáte přirozený vzhled. Šmrnc můžete mít v každém věku! (drmax.cz)

Podobné produkty ako Loréal Paris Age Perfect Blush Satin 106 Amber tvářenka 5 g , Sidolux baltic amber multipurpose 500 ml (5902986210280)

Chaos - Patricia Cornwell

Chaos - Patricia Cornwell
Detail

Další román bestsellerové autorky Patricie Cornwellové, která kraluje žánru forenzního thrilleru. Jednoho večera doktorka Scarpettová a její kolega Pete Marino obdrží zprávu o smrti cyklistky. Zdá se, jako by na ženu zaútočily nějaké nadpřirozené síly. Vše ještě zkomplikují záhadné telefonáty, údajně z Interpolu. Proč by se ale o tento případ zajímal? Je snad za vším neznámý virtuální útočník? Když zemře další člověk, je jasné, že stojí proti něčemu mnohem většímu, než si dovedli představit. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Chaos - Patricia Cornwell , Sidolux baltic amber window 500 ml (5902986210266)

Chaos - Bruno Marion

Chaos - Bruno Marion
Detail

Dnešní svět je příliš rychlý, příliš jiný a příliš chaotický. Globalizace zapříčinila, že se svět kolem nás mění bleskovou rychlostí. A proto je třeba vzít zase otěže do svých rukou a zkusit si s touto příručkou Bruna Mariona naplánovat budoucnost, jakou pro sebe budeme chtít sami. Tento "futuristický mnich" pracuje nejen s teorií chaosu, ale také s fraktálními obrazci. Na těch ukazuje, že se není třeba chaosu bát, je spíše důležité se v něm naučit "chodit". (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Chaos - Bruno Marion , Ekokoza ginger, amber & bergamot 10 ml (8597321510629)

Chaos - Marion Bruno

Chaos - Marion Bruno
Detail

Dnešní svět je příliš rychlý, příliš jiný a příliš chaotický. Globalizace zapříčinila, že se svět kolem nás mění bleskovou rychlostí. A proto je třeba vzít zase otěže do svých rukou a zkusit si s touto příručkou Bruna Mariona naplánovat budoucnost, jakou pro sebe budeme chtít sami. Tento "futuristický mnich" pracuje nejen s teorií chaosu, ale také s fraktálními obrazci. Na těch ukazuje, že se není třeba chaosu bát, je spíše důležité se v něm naučit "chodit". (patro.cz)

Podobné produkty ako Chaos - Marion Bruno , Sidolux baltic amber universal 1 l (5902986210303)

Chaos - Cornwellová Patricia

Chaos - Cornwellová Patricia
Detail

Další román bestsellerové autorky Patricie Cornwellové, která kraluje žánru forenzního thrilleru. Jednoho večera doktorka Scarpettová a její kolega Pete Marino obdrží zprávu o smrti cyklistky. Zdá se, jako by na ženu zaútočily nějaké nadpřirozené síly. Vše zkomplikují záhadné telefonáty, údajně z Interpolu. Proč by se ale o tento případ zajímal? Je snad za vším neznámý virtuální útočník? Když zemře další člověk, je jasné, že stojí proti něčemu mnohem většímu, než si dovedli představit. (patro.cz)

Podobné produkty ako Chaos - Cornwellová Patricia , Eh 4dílná sada sklenic amber, 250 ml

Chaos (BLU-RAY)

Chaos (BLU-RAY)
Detail

Blu-ray HD film Chaos [Chaos Walking, 2021]. Český dabing. České titulky. Dolby Digital. Hrají: Daisy Ridley, Tom Holland, Mads Mikkelsen. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Chaos (BLU-RAY) , Yankee candle amber & acorn 96 g (5038581123370)

Chaos Domain (68520)

Chaos Domain (68520)
Detail

Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční, Herní titul Chaos Domain má jednu výjimečnou vlastnost. Nemusíte u něho vůbec přemýšlet. Stačí jen, když budete s dostatečnou hbitostí střílet nepřátelé hlava nehlava.Vypnuto Herní titul Chaos Domain má jednu výjimečnou vlastnost. Nemusíte u něho vůbec přemýšlet. Stačí jen, když budete s dostatečnou hbitostí střílet nepřátelé hlava nehlava. Hra je postavena na Unreal Engine a její tvůrci se inspirovali plošinovkami typu Duke Nukem II. Hlavní dění se odehrává na obrovské vesmírné lodi a vaším úkolem je zabít každého, kdo se vám připlete do cesty. V průběhu hry si můžete vylepšovat zbraně a nakupovat předměty, které vylepšují jejich výkon. Tuto bezduchou, ale o to víc zábavnější řežbu si můžete zahrát i s kamarádem, jelikož hra podporuje režim pro dva hráče. Klíčové vlastnostiAkční plošinovkaJednoduchá hra ideální na odreagováníCílem je zůstat naživu a postřílet vše,... (alza.cz)

Podobné produkty ako Chaos Domain (68520) , Bitz servírovací talíř 21 black/amber (821405)

CHAOS: Head Noah + CHAOS: Child Double Pack - Steelbook Launch Edition - Nintendo Switch (5056280449508)

CHAOS: Head Noah + CHAOS: Child Double Pack - Steelbook Launch Edition - Nintendo Switch (5056280449508)
Detail

Hra na konzoli - Nintendo Switch, krabicová verze, žánr: simulátor, - Vžijte se do role středoškoláka Takumiho a s pomocí své schopnosti zvané „blud“ odhalte pravdu v případu sériových vražd, který si vysloužil název „Šílenství nové generace“. To, jakým bludům se poddáte, ovlivní výsledný konec vašeho dobrodružství. Zažijte příběh plný děsuCHAOS: Head Noah + CHAOS: Child Double Pack - Steelbook Launch Edition Nintendo Switch je vizuální novela. V rámci příběhu CHAOS: Head Noah se máte možnost vžít do studenta druhého ročníku, jehož život se během jediného dne rapidně změní. Vychutnejte si v CHAOS: Head Noah + CHAOS: Child Double Pack - Steelbook Launch Edition Nintendo Switch tajemné vyšetřováníCHAOS: Child představuje vizuální novelu, která vás vyšle do světa plného vražd. Dejte se do vyšetřování násilných smrtí. Objevujte detaily... (alza.cz)

Podobné produkty ako CHAOS: Head Noah + CHAOS: Child Double Pack - Steelbook Launch Edition - Nintendo Switch (5056280449508)

Medicine - Košile Tropical Chaos

Medicine - Košile Tropical Chaos
Detail

Košile z kolekce Medicine. Model vyroben ze vzorované látky. (answear.cz)

Podobné produkty ako Medicine - Košile Tropical Chaos

Medicine - Sukně Tropical Chaos

Medicine - Sukně Tropical Chaos
Detail

Sukně z kolekce Medicine. Model áčkového střihu, vyroben ze vzorované látky. (answear.cz)

Podobné produkty ako Medicine - Sukně Tropical Chaos

Medicine - Sukně Tropical Chaos

Medicine - Sukně Tropical Chaos
Detail

Sukně z kolekce Medicine. Model áčkového střihu, vyroben ze vzorované látky. (answear.cz)

Podobné produkty ako Medicine - Sukně Tropical Chaos

Medicine - Sukně Tropical Chaos

Medicine - Sukně Tropical Chaos
Detail

Sukně z kolekce Medicine. Model áčkového střihu, vyroben ze vzorované látky. (answear.cz)

Podobné produkty ako Medicine - Sukně Tropical Chaos

Medicine - Tričko Tropical Chaos

Medicine - Tričko Tropical Chaos
Detail

Tričko z kolekce Medicine. Model vyroben ze vzorované pleteniny. (answear.cz)

Podobné produkty ako Medicine - Tričko Tropical Chaos

Medicine - Halenka Tropical Chaos

Medicine - Halenka Tropical Chaos
Detail

Halenka z kolekce Medicine. Model vyroben z jednobarevné látky. Model má výstřih do V. (answear.cz)

Podobné produkty ako Medicine - Halenka Tropical Chaos

Medicine - Šaty Tropical Chaos

Medicine - Šaty Tropical Chaos
Detail

Šaty z kolekce Medicine. Áčkový model vyroben ze vzorované látky. (answear.cz)

Podobné produkty ako Medicine - Šaty Tropical Chaos

Medicine - Sukně Tropical Chaos

Medicine - Sukně Tropical Chaos
Detail

Sukně z kolekce Medicine. Model áčkového střihu, vyroben ze vzorované látky. (answear.cz)

Podobné produkty ako Medicine - Sukně Tropical Chaos

Medicine - Tričko Tropical Chaos

Medicine - Tričko Tropical Chaos
Detail

Tričko z kolekce Medicine. Model vyroben ze vzorované pleteniny. (answear.cz)

Podobné produkty ako Medicine - Tričko Tropical Chaos

Medicine - Tričko Tropical Chaos

Medicine - Tričko Tropical Chaos
Detail

Přiléhavé tričko z kolekce Medicine. Model vyroben z jednobarevné pleteniny. (answear.cz)

Podobné produkty ako Medicine - Tričko Tropical Chaos

Medicine - Šaty Tropical Chaos

Medicine - Šaty Tropical Chaos
Detail

Šaty z kolekce Medicine. Rovný model vyroben ze vzorované látky. (answear.cz)

Podobné produkty ako Medicine - Šaty Tropical Chaos

Medicine - Košile Tropical Chaos

Medicine - Košile Tropical Chaos
Detail

Košile z kolekce Medicine. Model vyroben ze vzorované látky. (answear.cz)

Podobné produkty ako Medicine - Košile Tropical Chaos

Proroci chaosu - David Farland

Proroci chaosu - David Farland
Detail

Snovač plamene Fallion ,ve snaze spojit zničený Jeden svět, nechá splynout Borensona s Aaath Ulberem, gigantickým rohatým berserkerským bojovníkem. Jak se do sebe vstřebávají jejich světy a osobnosti, Borenson ztrácí svou lidskou identitu a rodinu, ale získává nadlidský úkol: musí pomoci Fallionovi sloučit všechny světy tak, že sjednotí lidské kmeny a navždy porazí wyrmlingy. V této pochmurné oslavě brutality Farland uvažuje nad neurčitou linií mezi ctí a posedlostí ve světě, kde se za soucit platí vysoká cena. S narůstající spletitostí série vyvstává naléhavost příběhu, která přitahuje především čtenáře, kteří holdují filozofickým úvahám a složitým intrikám protknutým bahnem a krví. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Proroci chaosu - David Farland

Útěk chaosem - Tomáš Hájek

Útěk chaosem - Tomáš Hájek
Detail

Básnická sbírka Útěk chaosem s fascinací nahlíží dnešní dobu, obsahuje nutkavé noční vize, nelítostné psychologické črty a reflexe. Útěk chaosem v chaosu nekončí... Knihu doprovázejí obrazy Hany Alisy Omer. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Útěk chaosem - Tomáš Hájek

Pán chaosu - Robert Jordan

Pán chaosu - Robert Jordan
Detail

Jak se kolo času otáčí, dují zemí větry osudu a Rand al‘Thor se snaží sjednotit státy k Poslední bitvě, k níž dojde, až se Temný konečně osvobodí, a zničit pasti, které nesmrtelní Zaprodanci nachystali na důvěřivé lidstvo. Bílá věž v Tar Valonu pod vedením amyrlin Elaidy rozhodla, že Randa je třeba ovládnout - v nejnutnějším případě zkrotit - a to okamžitě. A v Salidaru, mezi Ales Sedai ve vyhnanství, Egwain dostane předvolání před nejvyšší radu, a přitom ví, že se ho její kolegyně také snaží spoutat. Sucho a letní žár přetrvávají do zimy a Nyneiva s Elain, dědičkou Andoru, se v zoufalství vydávají hledat bajný ter'angrial, jenž by jim mohl pomoci nastolit normální počasí - a jejich hledání je zavádí mezi bělokabátníky, kteří hodlají všechny Aes Sedai smést z povrchu zemského. A na druhé polovině kontinentu Perrin Aybara cítí, jak ho Rand k sobě přitahuje, jako jeden ta'veren druhého, a poprvé za tisíc let se lučištníci z Dvouříčí vydávají do války. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pán chaosu - Robert Jordan

Královna chaosu - Kessler Zoë

Královna chaosu - Kessler Zoë
Detail

O ADHD se mluví jako o výlučně mužské záležitosti. Hyperaktivní? Přece muži! Nezvládají svůj život? Přece muži! Zoë to ale vidí jinak. ADHD k ní patří, zjistili ho, až když už byla dospělá, a ona se s ním musí nějak vypořádat. Nic nezastírající výpověď o tom, jaké to je být hyperaktivní a mít potíže se soustředěním v sobě pojí humor i slzy. Ano, je to těžké, když vyhrajete nevypsanou soutěž o nejhorší sekretářku roku. A když nezvládnete schůzky s kamarády, které jste si domluvila, je to také hloupé. ADHD nám hází klacky pod nohy, ale Zoë našla strategie, jak se s ním vypořádat a nebýt jen „ta hyperaktivní a nesoustředěná“. Její příběh je určen všem ženám, které se potýkají s podobnými problémy. Knihu ocení dívky a ženy s ADHD, jejich rodiny a přátelé, psychologové a terapeuti. (patro.cz)

Podobné produkty ako Královna chaosu - Kessler Zoë

Pán chaosu - Jordan Robert

Pán chaosu - Jordan Robert
Detail

Jak se kolo času otáčí, dují zemí větry osudu a Rand al‘Thor se snaží sjednotit státy k Poslední bitvě, k níž dojde, až se Temný konečně osvobodí, a zničit pasti, které nesmrtelní Zaprodanci nachystali na důvěřivé lidstvo. Bílá věž v Tar Valonu pod vedením amyrlin Elaidy rozhodla, že Randa je třeba ovládnout – v nejnutnějším případě zkrotit – a to okamžitě. A v Salidaru, mezi Ales Sedai ve vyhnanství, Egwain dostane předvolání před nejvyšší radu, a přitom ví, že se ho její kolegyně také snaží spoutat. Sucho a letní žár přetrvávají do zimy a Nyneiva s Elain, dědičkou Andoru, se v zoufalství vydávají hledat bajný ter'angrial, jenž by jim mohl pomoci nastolit normální počasí – a jejich hledání je zavádí mezi bělokabátníky, kteří hodlají všechny Aes Sedai smést z povrchu zemského. A na druhé polovině kontinentu Perrin Aybara cítí, jak ho Rand k sobě přitahuje, jako jeden ta'veren druhého, a poprvé za tisíc let se lučištníci z Dvouříčí vydávají do války. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pán chaosu - Jordan Robert

Obřady chaosu - Carlos Monsiváis

Obřady chaosu - Carlos Monsiváis
Detail

Kniha Obřady chaosu (Los rituales del caos 1995), ke které má nyní ve zkrácené formě přístup český čtenář, je výběrem textů o konzumní společnosti a showbyznysu v Mexiku. Monsiváis je neoblomně věrný kulturní jinakosti neoficiálního Mexika a vytrvale zaznamenává jeho nejneobyčejnější projevy. Příznačný je tentokrát absolutní rozpad státu jako tvůrce kulturního odkazu, ať je přijatelný, či nikoliv. K výbuchu nyní dochází vlastním impulzem a má svou vlastní logiku. Impulz je neproniknutelný, logika nepochopitelná a oba dohromady přetvářejí kulturní nacionalismus, který se jeví jako vybledlý odkaz. "Mexická podstata" je sice stále přítomná, ale nyní zjišťujeme, že byla asimilována a konfrontována, vychválena a ignorována, či ponechána stranou. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Obřady chaosu - Carlos Monsiváis

Terapie chaosem - Petrák Milan

Terapie chaosem - Petrák Milan
Detail

Kniha Terapie chaosem: Pokus o pochopení současné neklidné společnosti nabízí odlišné vnímání chaosu v lidském životě. Je třeba jej přestat vnímat jako negativní narušení panující harmonie, nesoucí s sebou pouze rozostření stávajících hranic, střety a rozvrat. Ve skutečnosti chaos funguje jako přechodný stav, který ruší dosavadní pravidla a odpovídá instinktivní lidské potřebě přechodového rituálu, rituálního uvržení do dočasného chaosu. Dozvíme se odpovědi na otázky, například proč pijeme při slavnostních příležitostech alkohol, kde leží evoluční kořeny lidského smíchu, proč je vandalství výrostků cenou, kterou platíme za demokracii, nebo proč chaos zasáhl v první polovině 20. století umění i politiku. Především ale zjistíme, že chaos nám může být užitečný. Chaosu se tedy sice nevyhneme ani ho neomezíme, lze jej ovšem poznávat a také využít. Text je doložen příklady, kdy již chaos v běžném životě bezděky úspěšně využíváme, a kdy bychom se bez něj dokonce jen stěží obešli. (patro.cz)

Podobné produkty ako Terapie chaosem - Petrák Milan
Amber 5 – Dvory Chaosu (), Dvory chaosu: Amber 5 (978-80-87364-03-1), dvory chaosu zelazny roger, Citadela chaosu (978-80-87761-91-5), Poutník časem chaosu (978-80-906593-5-3), Fraktály: Na hraně chaosu (978-80-7363-725-5), Pán chaosu: Kolo času 6 (978-80-7398-251-5), Paže Oberonova: Amber 4 (978-80-86428-89-5), Amber 2 - Pušky Avalonu (), Amber 4 – Paže Oberonova (), Amber 3 - Znamení jednorožce (), Žezlo chaosu (999-00-017-7273-4), Husqvarna Amber Air S400 (HUS9), Addo Panenka Amber, 46 cm, Hidersine 3C (Amber) Medium (BM3CMX), Ashleigh & Burwood Dárková sada skleněný AMBER s náplní AMBER & HONEYED WOODS 150 ml (AB_HCSET005), LIONELO 3v1 Amber Grey Stone (5903771700580), WOODWICK Amethyst & Amber 609 g (5038581129969), WOODWICK Amethyst & Amber 453 g (5038581129822), WOODWICK Amethyst & Amber 275 g (5038581129945), WOODWICK Amber Incense 275 g (5038581062082), Královna chaosu: ADHD podle Zoë (978-80-262-1541-7), Temnoústí 3 Ve spárech chaosu (978-80-7433-240-1), SIDOLUX Baltic Amber Multipurpose 500 ml (5902986210280), SIDOLUX Baltic Amber Window 500 ml (5902986210266), EKOKOZA Ginger, Amber & Bergamot 10 ml (8597321510629), SIDOLUX Baltic Amber Universal 1 l (5902986210303), EH 4dílná sada sklenic Amber, 250 ml, YANKEE CANDLE Amber & Acorn 96 g (5038581123370), Bitz Servírovací talíř 21 Black/Amber (821405)