Alzapower wireless mfi watch charger 120 usb-a černá (apw-ccwfa120ab)

Produkt Alzapower wireless mfi watch charger 120 usb-a černá (apw-ccwfa120ab) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Alzapower wireless mfi watch charger 120 usb-a černá (apw-ccwfa120ab) upraviť a produkt hľadať znova.

AlzaPower Wireless MFi Watch charger 120 USB-A černá (APW-CCWFA120AB)

AlzaPower Wireless MFi Watch charger 120 USB-A černá (APW-CCWFA120AB)
Detail

Bezdrátová nabíječka pro Apple Watch, vstup USB-A s krytem, výkon 2,5W, doba nabíjení 2,5 hodiny, certifikace MFi, funkce FOD pro detekci kovových předmětů, součástí praktické poutko Certifikovaná nabíječka pro Apple Watch AlzaPower Wireless Watch Charger 120 představuje skvělý způsob, jak nabíjet vaše Apple Watch v kanceláři, doma i na cestách. Tato nabíječka s výkonem 2,5 W je kompatibilní se všemi modely Apple Watch, které nabije z 0 na 100 za pouhé 2,5 hodiny. AlzaPower Wireless Watch Charger 120 se pyšní certifikací MFi, která zajišťuje 100% kompatibilitu s vašimi hodinkami. Kompaktníprovedení Nabíječku stačí zapojit do volného USB-A portu na vašem počítači, notebooku či powerbance. Jistě oceníte, že AlzaPower Wireless Watch Charger 120 je tak malá, že neblokuje přístup k ostatním portům na... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Wireless MFi Watch charger 120 USB-A černá (APW-CCWFA120AB) , Alzapower wireless mfi watch charger 120 usb-a černá (apw-ccwfa120ab)

AlzaPower Wireless MFi Watch charger 120 USB-C černá (APW-CCWFA120CB)

AlzaPower Wireless MFi Watch charger 120 USB-C černá (APW-CCWFA120CB)
Detail

Bezdrátová nabíječka pro Apple Watch, vstup USB-C s krytem, výkon 2,5W, doba nabíjení 2,5 hodiny, certifikace MFi, funkce FOD pro detekci kovových předmětů, součástí praktické poutko Certifikovaná nabíječka pro Apple Watch AlzaPower Wireless Watch Charger 120 představuje skvělý způsob, jak nabíjet vaše Apple Watch v kanceláři, doma i na cestách. Tato nabíječka s výkonem 2,5 W je kompatibilní se všemi modely Apple Watch, které nabije z 0 na 100 za pouhé 2,5 hodiny. AlzaPower Wireless Watch Charger 120 se pyšní certifikací MFi, která zajišťuje 100% kompatibilitu s vašimi hodinkami. Kompaktníprovedení Nabíječku stačí zapojit do volného USB-C portu na vašem MacBooku, počítači, či powerbance. Jistě oceníte, že AlzaPower Wireless Watch Charger 120 je tak malá, že neblokuje přístup k ostatním portům... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Wireless MFi Watch charger 120 USB-C černá (APW-CCWFA120CB) , Alzapower wireless mfi watch charger 120 usb-c černá (apw-ccwfa120cb)

AlzaPower Wireless MFi Watch charger 120 USB-C bílá (APW-CCWFA120CW)

AlzaPower Wireless MFi Watch charger 120 USB-C bílá (APW-CCWFA120CW)
Detail

Bezdrátová nabíječka pro Apple Watch, vstup USB-C s krytem, výkon 2,5W, doba nabíjení 2,5 hodiny, certifikace MFi, funkce FOD pro detekci kovových předmětů, součástí praktické poutko Certifikovaná nabíječka pro Apple Watch AlzaPower Wireless Watch Charger 120 představuje skvělý způsob, jak nabíjet vaše Apple Watch v kanceláři, doma i na cestách. Tato nabíječka s výkonem 2,5 W je kompatibilní se všemi modely Apple Watch, které nabije z 0 na 100 za pouhé 2,5 hodiny. AlzaPower Wireless Watch Charger 120 se pyšní certifikací MFi, která zajišťuje 100% kompatibilitu s vašimi hodinkami. Kompaktníprovedení Nabíječku stačí zapojit do volného USB-C portu na vašem MacBooku, počítači, či powerbance. Jistě oceníte, že AlzaPower Wireless Watch Charger 120 je tak malá, že neblokuje přístup k ostatním portům vašeho MacBooku.... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Wireless MFi Watch charger 120 USB-C bílá (APW-CCWFA120CW) , Alzapower wireless mfi watch charger 120 usb-c bílá (apw-ccwfa120cw)

AlzaPower WF430 Fan Wireless Car Charger 15W černá (APW-CCWF430)

AlzaPower WF430 Fan Wireless Car Charger 15W černá (APW-CCWF430)
Detail

Držák na mobilní telefon - celkový výkon 15 W, na zadní straně větrák pro lepší chlazení a RGB osvětlení při nabíjení, automatická fixace telefonu, možnost uchycení na sklo nebo do ventilace, vstup USB-C, podpěťová a přepěťová ochrana, indikace nabíjení, součástí balení 1m kabel se zakončením USB-C a USB-A Výběr značkyAlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCaféDržák s bezdrátovým nabíjením, aktivním chlazením a RGB podsvícenímRádi byste využívali výhody bezdrátového nabíjení i během cestování, ale váš automobil nemá integrovanou bezdrátovou nabíječku? Není nic jednoduššího než si pořídit náš držák a bezdrátovou nabíječku v jednom AlzaPower WF430 Fan Wireless Car Charger s výkonem až 15 W, který je kompatibilní s většinou mobilních telefonů podporujících funkci bezdrátového nabíjení. A proč byste měli zvolit tento držák? Důvodů je hned několik. Zejména automatická fixace telefonu a tři různé možnosti uchycení – na sklo,... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower WF430 Fan Wireless Car Charger 15W černá (APW-CCWF430) , Alzapower wf430 fan wireless car charger 15w černá (apw-ccwf430)

AlzaPower WF440 Magnetic Wireless Car Charger 15W černá (APW-CCWF440)

AlzaPower WF440 Magnetic Wireless Car Charger 15W černá (APW-CCWF440)
Detail

Držák na mobilní telefon - celkový výkon 15 W, MagSafe Compatible, automatická fixace telefonu, možnost uchycení na sklo nebo do ventilace, vstup USB-C, podpěťová a přepěťová ochrana, indikace nabíjení, součástí balení 1m kabel se zakončením USB-C a USB-A Výběr značkyAlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCaféDržák s bezdrátovým nabíjením, podporou MagSafe a třemi možnostmi uchyceníRádi byste využívali výhody bezdrátového nabíjení i během cestování, ale váš automobil nemá integrovanou bezdrátovou nabíječku? Není nic jednoduššího než si pořídit náš držák a bezdrátovou nabíječku v jednom AlzaPower WF440 Magnetic Wireless Car Charger s výkonem až 15 W, který je kompatibilní s většinou mobilních telefonů podporujících funkci bezdrátového nabíjení. A proč byste měli zvolit tento držák? Důvodů je hned několik, zejména automatická fixace telefonu a tři různé možnosti uchycení – na sklo, palubní desku nebo do ventilace. V neposlední... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower WF440 Magnetic Wireless Car Charger 15W černá (APW-CCWF440) , Alzapower wf440 magnetic wireless car charger 15w černá (apw-ccwf440)

AlzaPower FlexCore USB-C na Lightning MFi černá (APW-ADTCMFI10B)

AlzaPower FlexCore USB-C na Lightning MFi černá (APW-ADTCMFI10B)
Detail

Datový kabel - délka 0,128 m, male konektor 1× USB-C (USB 2,0), 1× lightning, kovové tělo, podpora sync & Charge, rovné zakončení Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Odolný a ohebný adaptér, který nezabere téměř žádné místo Nabíjecí a datový adaptér AlzaPower FlexCore vám umožní pohodlné nabíjení iPhonů či iPadů s Lightning konektorem přímo z vašeho MacBooku nebo notebooku s USB-C portem. Tento adaptér se pyšní oficiální certifikací MFi pro použití s Apple zařízeními, díky čemuž se nemusíte bát o bezchybnou kompatibilitu. Malé rozměry z něj dělají především skvělého parťáka na cesty... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower FlexCore USB-C na Lightning MFi černá (APW-ADTCMFI10B) , Alzapower flexcore usb-c na lightning mfi černá (apw-adtcmfi10b)

AlzaPower WF420 Auto Search Wireless Car Charger 15W černá (APW-CCWF420)

AlzaPower WF420 Auto Search Wireless Car Charger 15W černá (APW-CCWF420)
Detail

Držák na mobilní telefon - celkový výkon 15 W, automatická detekce bezdrátového nabíjení, automatická fixace telefonu, možnost uchycení na sklo nebo do ventilace, vstup USB-C, podpěťová a přepěťová ochrana, součástí balení 1m kabel se zakončením USB-C a USB-A Výběr značkyAlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCaféDržák s bezdrátovou nabíjecí základnou a třemi možnostmi instalaceRádi byste využívali výhody bezdrátového nabíjení i během cestování, ale váš automobil nemá integrovanou bezdrátovou nabíječku? Není nic jednoduššího než si pořídit náš držák a bezdrátovou nabíječku v jednom AlzaPower WF420 Auto Search Wireless Car Charger s výkonem až 15 W, který je kompatibilní s většinou mobilních telefonů podporujících funkci bezdrátového nabíjení. A proč byste měli zvolit tento držák? Důvodů je hned několik. Zejména automatická fixace telefonu a tři různé možnosti uchycení – na sklo, palubní desku nebo do ventilace. V neposlední... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower WF420 Auto Search Wireless Car Charger 15W černá (APW-CCWF420) , Alzapower wf420 auto search wireless car charger 15w černá (apw-ccwf420)

AlzaPower Car Charger P520 USB + USB-C Power Delivery černá (APW-CC2P3AB)

AlzaPower Car Charger P520 USB + USB-C Power Delivery černá (APW-CC2P3AB)
Detail

Nabíječka do auta univerzální, 1x USB-A 5V/2A, 1x USB-C 5V/3A, výkon 28W (celkový), Power Delivery 3.0, 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, LED indikace nabíjení, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, pro notebooky, mobilní telefony a další podobná zařízení, bez kabelu v balení Během cestování nabije až dvě zařízení Často cestujete a potřebujete během jízdy autem nabít více zařízení (telefon, tablet apod.)? S nabíječkou AlzaPower Car Charger P520 nabijete bez problémů dvě zařízení současně. A naše nabíječka je pořádný rychlík. Dva porty - USB-A a USB-C s podporou Power Delivery 3.0 poskytují maximální kombinovaný výkon až 28 W a nabíjí proudem až 3 A. Prémiovéprovedení Tělo nabíječky je vyrobeno z hliníku a opatřeno stylovou černou povrchovou úpravou. Decentní LED proužek signalizuje nabíjení. Bezpečnánabíječka pro osobák i kamion Tuto... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Car Charger P520 USB + USB-C Power Delivery černá (APW-CC2P3AB) , Alzapower usb battery charger ap410b (apw-chapu410b)

AlzaPower Keychain Micro USB - Lightning MFi (APW-CBKMFI050B)

AlzaPower Keychain Micro USB - Lightning MFi (APW-CBKMFI050B)
Detail

Redukce výstup Lightning, vstup Micro USB, USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 2.4A, kovové tělo, klíčenka v balení, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem Neobyčejný přívěsek Vymysleli jsme pro vás přívěsek AlzaPower Keychain ukrývající šikovnou redukci. Díky němu budete moci snadno nabíjet svůj Apple iPod, iPad a iPhone klasickým microUSB kabelem. Naše redukce disponuje originálním konektorem Lightning s čipem a oficiální certifikací Apple MFi. Rychle nabíjíi přenáší data Redukci jsme vyrobili s maximálním důrazem na mimořádnou kvalitu. Samozřejmostí je podpora rychlonabíjení a přenos dat rychlostí až 480 Mb/s. Vždy po ruce Redukce AlzaPower Keychain je velmi malá, není problém ji mít stále u sebe např. na klíčích. Bude... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Keychain Micro USB - Lightning MFi (APW-CBKMFI050B) , Alzapower car charger p520 usb + usb-c power delivery černá (apw-cc2p3ab)

AlzaPower USB Battery Charger AP410B (APW-CHAPU410B)

AlzaPower USB Battery Charger AP410B (APW-CHAPU410B)
Detail

Nabíječka baterií pro AA/AAA akumulátory, NiMH a NiCd, nabíjecí proud 1A (max), LED indikace stavu nabíjení, spotřeba 5W (max), 1x kabel USB na Micro USB v balení Kvalitní USB nabíječka baterií Hledáte kvalitní a cenově dostupnou nabíječku baterií? Pokud ano, tak už nemusíte hledat. AlzaPower USB Battery Charger AP410B se čtyřmi sloty nabije NiMH a NiCd tužkové a mikrotužkové baterie. Nabíječka je malá, lehká a snadno přenositelná. Dokonalýpřehled Každý ze čtyř slotů je vybaven LED indikátorem, který signalizuje nabíjení. Jednotlivé sloty fungují samostatně. Bezpečnostní funkceautomatického vypnutí Praktická je i funkce automatického vypnutí – nabíječka se po 10 hodinách provozu sama vypne. K... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower USB Battery Charger AP410B (APW-CHAPU410B) , Alzapower t100 travel charger černá (apw-cct100b)

AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 3m bílý (APW-CBMFI9413W)

AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 3m bílý (APW-CBMFI9413W)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Certifikovaný a odolný kabel pro Apple zařízení AlzaPower Core z USB-C na Lightning konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. U tohoto kabelu se díky MFi certifikaci můžete spolehnout na plnou kompatibilitu s Apple zařízeními. V porovnání s konvenčními kabely se AlzaPower Core tak snadno neničí, vybavili jsme jej totiž koncovkami z tvrzeného plastu se zesílením či odolným a flexibilním PVC opletem – kabel vydrží opravdu hodně a je zárukou dlouhé životnosti. Nechybí ani praktická stahovací páska... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 3m bílý (APW-CBMFI9413W) , Alzapower smart charger 2.1a černá (apw-cc1100b)

AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 1m černý (APW-CBMFI9401B)

AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 1m černý (APW-CBMFI9401B)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, odolné kovové tělo, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Pro iPhone jako dělaný Tento kabel konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. Neničí se, protože díky speciální konstrukci a nylonovému opletu vydrží až 12 000 ohybů konektoru. Snadno se přenáší díky stahovací pásce VelcroStrap+ a je oficiálně certifikován pro použití s Apple zařízeními. Jediný kabel,který potřebujete Podporuje rychlonabíjení či USB Power Delivery 3.0, je vyrobený z těch nejlepších materiálů, skvěle vypadá a chlubí se certifikací MFi. To vše za tak skvělou cenu, že tento kabel nemá konkurenci. Made for iPhone... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 1m černý (APW-CBMFI9401B) , Alzapower t200 travel charger černá (apw-cct200b)

AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 2m stříbrný (APW-CBMFI9402S)

AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 2m stříbrný (APW-CBMFI9402S)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, odolné kovové tělo, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Pro iPhone jako dělaný Tento kabel konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. Neničí se, protože díky speciální konstrukci a nylonovému opletu vydrží až 12 000 ohybů konektoru. Snadno se přenáší díky stahovací pásce VelcroStrap+ a je oficiálně certifikován pro použití s Apple zařízeními. Jediný kabel,který potřebujete Podporuje rychlonabíjení či USB Power Delivery 3.0, je vyrobený z těch nejlepších materiálů, skvěle vypadá a chlubí se certifikací MFi. To vše za tak skvělou cenu, že tento kabel nemá konkurenci. Made for iPhone... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 2m stříbrný (APW-CBMFI9402S) , Alzapower car charger s310 černá (apw-cc1a01pb)

AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 1m černý (APW-CBMFI9411B)

AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 1m černý (APW-CBMFI9411B)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Certifikovaný a odolný kabel pro Apple zařízení AlzaPower Core z USB-C na Lightning konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. U tohoto kabelu se díky MFi certifikaci můžete spolehnout na plnou kompatibilitu s Apple zařízeními. V porovnání s konvenčními kabely se AlzaPower Core tak snadno neničí, vybavili jsme jej totiž koncovkami z tvrzeného plastu se zesílením či odolným a flexibilním PVC opletem – kabel vydrží opravdu hodně a je zárukou dlouhé životnosti. Nechybí ani praktická stahovací páska... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 1m černý (APW-CBMFI9411B) , Alzapower car charger p530 usb + usb-c power delivery šedá (apw-cc3pd01md)

AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 2m bílý (APW-CBMFI9412W)

AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 2m bílý (APW-CBMFI9412W)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Certifikovaný a odolný kabel pro Apple zařízení AlzaPower Core z USB-C na Lightning konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. U tohoto kabelu se díky MFi certifikaci můžete spolehnout na plnou kompatibilitu s Apple zařízeními. V porovnání s konvenčními kabely se AlzaPower Core tak snadno neničí, vybavili jsme jej totiž koncovkami z tvrzeného plastu se zesílením či odolným a flexibilním PVC opletem – kabel vydrží opravdu hodně a je zárukou dlouhé životnosti. Nechybí ani praktická stahovací páska... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 2m bílý (APW-CBMFI9412W) , Alzapower car charger p540 usb + usb-c power delivery šedá (apw-cc2pd01pd)

AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 3m stříbrný (APW-CBMFI9403S)

AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 3m stříbrný (APW-CBMFI9403S)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, odolné kovové tělo, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Certifikovaný a mimořádně odolný kabel pro Apple zařízení AlzaPower AluCore z USB-C na Lightning konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. U tohoto kabelu se díky MFi certifikaci můžete spolehnout na plnou kompatibilitu s Apple zařízeními. V porovnání s konvenčními kabely se AlzaPower AluCore neničí, vybavili jsme jej totiž kovovými koncovkami se speciálním zesílením či elegantním a flexibilním opletem z balistického nylonu – kabel tak vydrží opravdu... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 3m stříbrný (APW-CBMFI9403S) , Alzapower car charger x510 fast charge černá (apw-cc1q304b)

AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 0.5m černý (APW-CBMFI94005B)

AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 0.5m černý (APW-CBMFI94005B)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, odolné kovové tělo, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Certifikovaný a mimořádně odolný kabel pro Apple zařízení AlzaPower AluCore z USB-C na Lightning konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. U tohoto kabelu se díky MFi certifikaci můžete spolehnout na plnou kompatibilitu s Apple zařízeními. V porovnání s konvenčními kabely se AlzaPower AluCore neničí, vybavili jsme jej totiž kovovými koncovkami se speciálním zesílením či elegantním a flexibilním opletem z balistického nylonu – kabel tak vydrží opravdu... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 0.5m černý (APW-CBMFI94005B) , Alzapower core usb-c to lightning mfi 0.5m bílý (apw-cbmfi94105w)

AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 1m stříbrný (APW-CBMFI9401S)

AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 1m stříbrný (APW-CBMFI9401S)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, odolné kovové tělo, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Pro iPhone jako dělaný Tento kabel konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. Neničí se, protože díky speciální konstrukci a nylonovému opletu vydrží až 12 000 ohybů konektoru. Snadno se přenáší díky stahovací pásce VelcroStrap+ a je oficiálně certifikován pro použití s Apple zařízeními. Jediný kabel,který potřebujete Podporuje rychlonabíjení či USB Power Delivery 3.0, je vyrobený z těch nejlepších materiálů, skvěle vypadá a chlubí se certifikací MFi. To vše za tak skvělou cenu, že tento kabel nemá konkurenci. Made for iPhone... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 1m stříbrný (APW-CBMFI9401S) , Alzapower alucore usb-c to lightning mfi 1m červený (apw-cbmfi9401r)

AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 2m černý (APW-CBMFI9412B)

AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 2m černý (APW-CBMFI9412B)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Certifikovaný a odolný kabel pro Apple zařízení AlzaPower Core z USB-C na Lightning konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. U tohoto kabelu se díky MFi certifikaci můžete spolehnout na plnou kompatibilitu s Apple zařízeními. V porovnání s konvenčními kabely se AlzaPower Core tak snadno neničí, vybavili jsme jej totiž koncovkami z tvrzeného plastu se zesílením či odolným a flexibilním PVC opletem – kabel vydrží opravdu hodně a je zárukou dlouhé životnosti. Nechybí ani praktická stahovací páska... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 2m černý (APW-CBMFI9412B) , Alzapower alucore usb-c to lightning mfi 3m černý (apw-cbmfi9403b)

AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 2m černý (APW-CBMFI9402B)

AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 2m černý (APW-CBMFI9402B)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, odolné kovové tělo, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Pro iPhone jako dělaný Tento kabel konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. Neničí se, protože díky speciální konstrukci a nylonovému opletu vydrží až 12 000 ohybů konektoru. Snadno se přenáší díky stahovací pásce VelcroStrap+ a je oficiálně certifikován pro použití s Apple zařízeními. Jediný kabel,který potřebujete Podporuje rychlonabíjení či USB Power Delivery 3.0, je vyrobený z těch nejlepších materiálů, skvěle vypadá a chlubí se certifikací MFi. To vše za tak skvělou cenu, že tento kabel nemá konkurenci. Made for iPhone... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 2m černý (APW-CBMFI9402B) , Alzapower alucore usb-c to lightning mfi 0.5m červený (apw-cbmfi94005r)

AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 3m černý (APW-CBMFI9413B)

AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 3m černý (APW-CBMFI9413B)
Detail

Datový kabel USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Certifikovaný a odolný kabel pro Apple zařízení AlzaPower Core z USB-C na Lightning konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. U tohoto kabelu se díky MFi certifikaci můžete spolehnout na plnou kompatibilitu s Apple zařízeními. V porovnání s konvenčními kabely se AlzaPower Core tak snadno neničí, vybavili jsme jej totiž koncovkami z tvrzeného plastu se zesílením či odolným a flexibilním PVC opletem – kabel vydrží opravdu hodně a je zárukou dlouhé životnosti. Nechybí ani praktická stahovací páska... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 3m černý (APW-CBMFI9413B) , Alzapower alucore usb-c to lightning mfi 2m červený (apw-cbmfi9402r)

AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 1m bílý (APW-CBMFI9411W)

AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 1m bílý (APW-CBMFI9411W)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Certifikovaný a odolný kabel pro Apple zařízení AlzaPower Core z USB-C na Lightning konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. U tohoto kabelu se díky MFi certifikaci můžete spolehnout na plnou kompatibilitu s Apple zařízeními. V porovnání s konvenčními kabely se AlzaPower Core tak snadno neničí, vybavili jsme jej totiž koncovkami z tvrzeného plastu se zesílením či odolným a flexibilním PVC opletem – kabel vydrží opravdu hodně a je zárukou dlouhé životnosti. Nechybí ani praktická stahovací páska... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 1m bílý (APW-CBMFI9411W) , Alzapower alucore usb-c to lightning mfi 3m zlatý (apw-cbmfi9403g)

AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 0.5m stříbrný (APW-CBMFI94005S)

AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 0.5m stříbrný (APW-CBMFI94005S)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, odolné kovové tělo, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Certifikovaný a mimořádně odolný kabel pro Apple zařízení AlzaPower AluCore z USB-C na Lightning konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. U tohoto kabelu se díky MFi certifikaci můžete spolehnout na plnou kompatibilitu s Apple zařízeními. V porovnání s konvenčními kabely se AlzaPower AluCore neničí, vybavili jsme jej totiž kovovými koncovkami se speciálním zesílením či elegantním a flexibilním opletem z balistického nylonu – kabel tak vydrží opravdu... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 0.5m stříbrný (APW-CBMFI94005S) , Alzapower core usb-c to lightning mfi 1m černý (apw-cbmfi9411b)

AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 0.5m černý (APW-CBMFI94105B)

AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 0.5m černý (APW-CBMFI94105B)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Certifikovaný a odolný kabel pro Apple zařízení AlzaPower Core z USB-C na Lightning konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. U tohoto kabelu se díky MFi certifikaci můžete spolehnout na plnou kompatibilitu s Apple zařízeními. V porovnání s konvenčními kabely se AlzaPower Core tak snadno neničí, vybavili jsme jej totiž koncovkami z tvrzeného plastu se zesílením či odolným a flexibilním PVC opletem – kabel vydrží opravdu hodně a je zárukou dlouhé životnosti. Nechybí ani praktická stahovací páska... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 0.5m černý (APW-CBMFI94105B) , Alzapower core usb-c to lightning mfi 2m bílý (apw-cbmfi9412w)

AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 3m černý (APW-CBMFI9403B)

AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 3m černý (APW-CBMFI9403B)
Detail

Datový kabel USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, odolné kovové tělo, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Certifikovaný a mimořádně odolný kabel pro Apple zařízení AlzaPower AluCore z USB-C na Lightning konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. U tohoto kabelu se díky MFi certifikaci můžete spolehnout na plnou kompatibilitu s Apple zařízeními. V porovnání s konvenčními kabely se AlzaPower AluCore neničí, vybavili jsme jej totiž kovovými koncovkami se speciálním zesílením či elegantním a flexibilním opletem z balistického nylonu – kabel tak vydrží opravdu hodně... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 3m černý (APW-CBMFI9403B) , Alzapower alucore usb-c to lightning mfi 1m černý (apw-cbmfi9401b)

AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 0.5m bílý (APW-CBMFI94105W)

AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 0.5m bílý (APW-CBMFI94105W)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Výběr značkyAlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCaféCertifikovaný a odolný kabel pro Apple zařízeníAlzaPower Core z USB-C na Lightning konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. U tohoto kabelu se díky MFi certifikaci můžete spolehnout na plnou kompatibilitu s Apple zařízeními. V porovnání s konvenčními kabely se AlzaPower Core tak snadno neničí, vybavili jsme jej totiž koncovkami z tvrzeného plastu se zesílením či odolným a flexibilním PVC opletem – kabel vydrží opravdu hodně a je zárukou dlouhé životnosti. Nechybí ani praktická stahovací páska VelcroStrap+ pro snadnější přenášení.Rychlé nabíjeníKabel podporuje až 3A nabíjeníUSB Hi-SpeedPřenos dat rychlostí 480 MbpsMFi certifikaceOficiálně certifikován pro použití s Apple zařízenímiDélka kabelu0,5... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 0.5m bílý (APW-CBMFI94105W) , Alzapower core usb-c to lightning mfi 3m bílý (apw-cbmfi9413w)

AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 2m červený (APW-CBMFI9402R)

AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 2m červený (APW-CBMFI9402R)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, odolné kovové tělo, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Pro iPhone jako dělanýTento kabel konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. Neničí se, protože díky speciální konstrukci a nylonovému opletu vydrží až 12 000 ohybů konektoru. Snadno se přenáší díky stahovací pásce VelcroStrap+ a je oficiálně certifikován pro použití s Apple zařízeními.Jediný kabel,který potřebujetePodporuje rychlonabíjení či USB Power Delivery 3.0, je vyrobený z těch nejlepších materiálů, skvěle vypadá a chlubí se certifikací MFi. To vše za tak skvělou cenu, že tento kabel nemá konkurenci.Made for iPhone (MFi)Pokud chcete mít jistotu maximálního výkonu a kompatibility, je nutné používat výhradně kabely s certifikací MFi. Společnost Apple je v této oblasti maximálně přísná a my máme radost, že kabely řady... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 2m červený (APW-CBMFI9402R) , Alzapower core usb-c to lightning mfi 2m černý (apw-cbmfi9412b)

AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 0.5m zlatý (APW-CBMFI94005G)

AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 0.5m zlatý (APW-CBMFI94005G)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, odolné kovové tělo, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Pro iPhone jako dělanýTento kabel konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. Neničí se, protože díky speciální konstrukci a nylonovému opletu vydrží až 12 000 ohybů konektoru. Snadno se přenáší díky stahovací pásce VelcroStrap+ a je oficiálně certifikován pro použití s Apple zařízeními.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Jediný kabel,který potřebujetePodporuje rychlonabíjení či USB Power Delivery 3.0, je vyrobený z těch nejlepších materiálů, skvěle vypadá a chlubí se certifikací MFi. To vše za tak skvělou cenu, že tento kabel nemá konkurenci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Made for iPhone (MFi)Pokud chcete mít jistotu maximálního výkonu a kompatibility, je nutné používat výhradně kabely s certifikací MFi.... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 0.5m zlatý (APW-CBMFI94005G) , Alzapower alucore usb-c to lightning mfi 2m černý (apw-cbmfi9402b)

AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 3m zlatý (APW-CBMFI9403G)

AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 3m zlatý (APW-CBMFI9403G)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, odolné kovové tělo, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Pro iPhone jako dělanýTento kabel konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. Neničí se, protože díky speciální konstrukci a nylonovému opletu vydrží až 12 000 ohybů konektoru. Snadno se přenáší díky stahovací pásce VelcroStrap+ a je oficiálně certifikován pro použití s Apple zařízeními.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Jediný kabel,který potřebujetePodporuje rychlonabíjení či USB Power Delivery 3.0, je vyrobený z těch nejlepších materiálů, skvěle vypadá a chlubí se certifikací MFi. To vše za tak skvělou cenu, že tento kabel nemá konkurenci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Made for iPhone (MFi)Pokud chcete mít jistotu maximálního výkonu a kompatibility, je nutné používat výhradně kabely s certifikací MFi.... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 3m zlatý (APW-CBMFI9403G) , Alzapower core usb-c to lightning mfi 1m bílý (apw-cbmfi9411w)

AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 3m červený (APW-CBMFI9403R)

AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 3m červený (APW-CBMFI9403R)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, odolné kovové tělo, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Pro iPhone jako dělanýTento kabel konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. Neničí se, protože díky speciální konstrukci a nylonovému opletu vydrží až 12 000 ohybů konektoru. Snadno se přenáší díky stahovací pásce VelcroStrap+ a je oficiálně certifikován pro použití s Apple zařízeními.Jediný kabel,který potřebujetePodporuje rychlonabíjení či USB Power Delivery 3.0, je vyrobený z těch nejlepších materiálů, skvěle vypadá a chlubí se certifikací MFi. To vše za tak skvělou cenu, že tento kabel nemá konkurenci.Made for iPhone (MFi)Pokud chcete mít jistotu maximálního výkonu a kompatibility, je nutné používat výhradně kabely s certifikací MFi. Společnost Apple je v této oblasti maximálně přísná a my máme radost, že kabely řady... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 3m červený (APW-CBMFI9403R) , Alzapower core usb-c to lightning mfi 3m černý (apw-cbmfi9413b)

AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 2m zlatý (APW-CBMFI9402G)

AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 2m zlatý (APW-CBMFI9402G)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, odolné kovové tělo, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Pro iPhone jako dělanýTento kabel konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. Neničí se, protože díky speciální konstrukci a nylonovému opletu vydrží až 12 000 ohybů konektoru. Snadno se přenáší díky stahovací pásce VelcroStrap+ a je oficiálně certifikován pro použití s Apple zařízeními.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Jediný kabel,který potřebujetePodporuje rychlonabíjení či USB Power Delivery 3.0, je vyrobený z těch nejlepších materiálů, skvěle vypadá a chlubí se certifikací MFi. To vše za tak skvělou cenu, že tento kabel nemá konkurenci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Made for iPhone (MFi)Pokud chcete mít jistotu maximálního výkonu a kompatibility, je nutné používat výhradně kabely s certifikací MFi.... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 2m zlatý (APW-CBMFI9402G)

AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 1m zlatý (APW-CBMFI9401G)

AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 1m zlatý (APW-CBMFI9401G)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, odolné kovové tělo, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Pro iPhone jako dělanýTento kabel konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. Neničí se, protože díky speciální konstrukci a nylonovému opletu vydrží až 12 000 ohybů konektoru. Snadno se přenáší díky stahovací pásce VelcroStrap+ a je oficiálně certifikován pro použití s Apple zařízeními.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Jediný kabel,který potřebujetePodporuje rychlonabíjení či USB Power Delivery 3.0, je vyrobený z těch nejlepších materiálů, skvěle vypadá a chlubí se certifikací MFi. To vše za tak skvělou cenu, že tento kabel nemá konkurenci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Made for iPhone (MFi)Pokud chcete mít jistotu maximálního výkonu a kompatibility, je nutné používat výhradně kabely s certifikací MFi.... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 1m zlatý (APW-CBMFI9401G)

AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 0.5m červený (APW-CBMFI94005R)

AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 0.5m červený (APW-CBMFI94005R)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, odolné kovové tělo, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Pro iPhone jako dělanýTento kabel konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. Neničí se, protože díky speciální konstrukci a nylonovému opletu vydrží až 12 000 ohybů konektoru. Snadno se přenáší díky stahovací pásce VelcroStrap+ a je oficiálně certifikován pro použití s Apple zařízeními.Jediný kabel,který potřebujetePodporuje rychlonabíjení či USB Power Delivery 3.0, je vyrobený z těch nejlepších materiálů, skvěle vypadá a chlubí se certifikací MFi. To vše za tak skvělou cenu, že tento kabel nemá konkurenci.Made for iPhone (MFi)Pokud chcete mít jistotu maximálního výkonu a kompatibility, je nutné používat výhradně kabely s certifikací MFi. Společnost Apple je v této oblasti maximálně přísná a my máme radost, že kabely řady... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 0.5m červený (APW-CBMFI94005R)

AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 1m červený (APW-CBMFI9401R)

AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 1m červený (APW-CBMFI9401R)
Detail

Datový kabel - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge až 3A, 1x USB-C, 1x Lightning, odolné kovové tělo, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem, certifikace MFi, VelcroStrap+ Pro iPhone jako dělanýTento kabel konečně vyřeší všechny vaše běžné problémy s kabely. Neničí se, protože díky speciální konstrukci a nylonovému opletu vydrží až 12 000 ohybů konektoru. Snadno se přenáší díky stahovací pásce VelcroStrap+ a je oficiálně certifikován pro použití s Apple zařízeními.Jediný kabel,který potřebujetePodporuje rychlonabíjení či USB Power Delivery 3.0, je vyrobený z těch nejlepších materiálů, skvěle vypadá a chlubí se certifikací MFi. To vše za tak skvělou cenu, že tento kabel nemá konkurenci.Made for iPhone (MFi)Pokud chcete mít jistotu maximálního výkonu a kompatibility, je nutné používat výhradně kabely s certifikací MFi. Společnost Apple je v této oblasti maximálně přísná a my máme radost, že kabely řady... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 1m červený (APW-CBMFI9401R)

AlzaPower Car Charger S310 černá (APW-CC1A01PB)

AlzaPower Car Charger S310 černá (APW-CC1A01PB)
Detail

Nabíječka do auta univerzální, 1x USB-A 5V/2.4A, výkon 12W, 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, LED indikace nabíjení, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, bez kabelu v balení Špičková nabíječka do auta za hubičku Představujeme cenově dostupnou, přesto velmi povedenou nabíječku AlzaPower Car Charger S310, kterou jsme vybavili automatickou detekcí připojeného zařízení Smart IC pro optimální distribuci výkonu. Naše autonabíječka se může pochlubit výkonem až 12 W. Bude fungovatdlouhé roky Nabíječku jsme také opatřili LED indikací a především odolným polykarbonátovým tělem, které odolá pádu z výšky až jednoho metru. Konektor navíc slibuje životnost až 3 000 zapojení. Neměla by chybětv žádném vozidle AlzaPower S310 kromě jiného disponuje čtyřnásobnou ochranou proti zkratu,... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Car Charger S310 černá (APW-CC1A01PB)

AlzaPower T200 Travel Charger černá (APW-CCT200B)

AlzaPower T200 Travel Charger černá (APW-CCT200B)
Detail

Nabíječka do sítě univerzální, 1x USB-A 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, výkon 18W , s podporou rychlonabíjení 3v1, QC3.0 + BC1.2 + FCP (Huawei), 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, vestavěný PMIC (Power Management Integrated Circuit), dle vojenského standardu MIL-HDBK-217F, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, pro mobilní telefony, tablety a další podobná zařízení, vyměnitelné vidlice typu A, C, G, I, bez kabelu v balení Výkonná 3v1 nabíječka, která funguje kdekoliv na světě AlzaPower Travel Charger T200 je skvělá cestovní nabíječka, která vás nikde nenechá na holičkách. Do balení jsme totiž přibalili snadno vyměnitelné vidlice do zásuvky (typ C, G, A a I) umožňující bezproblémové nabíjení v Evropě, Americe, Anglii, Japonsku, Číně či dokonce Austrálii. Jeden USB-A výstup, jímž nabíječka disponuje, podporuje tři nejběžnějších standardy... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower T200 Travel Charger černá (APW-CCT200B)

AlzaPower T100 Travel Charger černá (APW-CCT100B)

AlzaPower T100 Travel Charger černá (APW-CCT100B)
Detail

Nabíječka do sítě univerzální, 2x USB-A 5V/2.4A, výkon 12W (celkový), 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, vestavěný PMIC (Power Management Integrated Circuit), dle vojenského standardu MIL-HDBK-217F, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, pro mobilní telefony, tablety a další podobná zařízení, vyměnitelné vidlice typu A, C, G, I, bez kabelu v balení Nabíječka, která funguje kdekoliv na světě AlzaPower Travel Charger T100 je skvělá cestovní nabíječka, která vás nikde nenechá na holičkách. Do balení jsme totiž přibalili snadno vyměnitelné vidlice do zásuvky (typ C, G, A a I) umožňující bezproblémové nabíjení v Evropě, Americe, Anglii, Japonsku, Číně či dokonce Austrálii. Ve výbavě nabíječky jsou hned dva USB-A výstupy – lze nabíjet dvě zařízení najednou. ... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower T100 Travel Charger černá (APW-CCT100B)

AlzaPower Power Charger PD60C černá (APW-CCPD60CB)

AlzaPower Power Charger PD60C černá (APW-CCPD60CB)
Detail

Nabíječka do sítě univerzální, 1x USB-C, 5-20V/3A, výkon 60W, s podporou Power Delivery 2.0, 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, pro notebooky, mobilní telefony a další podobná zařízení, bez kabelu v balení Odolná nabíječka nejen pro notebooky Nabíjejte svůj notebook efektivně s naší výkonnou nabíječkou AlzaPower Charger PD60C. Pomocí jednoho USB-C portu s podporou technologie Power Delivery 2.0 a výkonem až 60 W můžete nabíjet kromě laptopů i smartphony, tablety a další zařízení s konektorem USB-C. Používáme vysoce kvalitní komponenty Dali jsme si opravdu záležet na kvalitě, a proto jsme nabíječku vybavili mimořádně kvalitními komponenty splňující americký standard MIL-HDBK-217F. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nabíječka PD60C... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Power Charger PD60C černá (APW-CCPD60CB)

AlzaPower Smart Charger 2.1A černá (APW-CC1100B)

AlzaPower Smart Charger 2.1A černá (APW-CC1100B)
Detail

Nabíječka do sítě univerzální, 1x USB-A 5V/2.1A, výkon 10W, 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, bez kabelu v balení Nový standard nabíječekStandardní nabíječka pro téměř každé zařízení, která nastavuje laťku na naprosto novou úroveň. Skvělá pokud hledáte to nejkvalitnější na trhu, nebo zkrátka potřebujete novou univerzální nabíječku.TestovánozákazníkyCo víc k tomu říct? Vyrábíme produkty pro naše zákazníky a snažíme se vyhovět všem požadavkům, abychom doručili jen ten nejkvalitnější produkt.Minimalistická,moderní a trendyNabíječka ladí s ostatními produkty AlzaPower. Při návrhu jsme se drželi moderních minimalistických trendů a nabíječka díky tomu ladí téměř s čímkoliv.Chytráa bezpečnáChytrá limitace výstupního výkonu podle potřeb zřízení, vyrobena z nehořlavého materiálu s ochranou proti přepětí, přetížení, přehřátí i zkratu.Go greenwith AlzaJsme... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Smart Charger 2.1A černá (APW-CC1100B)

AlzaPower Car Charger P540 USB + USB-C Power Delivery šedá (APW-CC2PD01PD)

AlzaPower Car Charger P540 USB + USB-C Power Delivery šedá (APW-CC2PD01PD)
Detail

Nabíječka do auta - univerzální, 1× USB-A, max. výkon 18 W, podpora QC3.0, 1× USB-C, max. výkon 65 W, podpora PD3.0, kombinovaný výkon až 83 W, celkový nabíjecí proud 10 A, 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, pro mobilní telefony, tablety, GPS navigace a další podobná zařízení, bez nabíjecího kabelu v balení Výběr značkyAlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCaféVýkonná nabíječka do auta se dvěma výstupy a podporou rychlonabíjeníNaši nabíječku AlzaPower Car Charger P540 jsme navrhli tak, aby nabíjení vašeho mobilního telefonu, tabletu, GPS navigace a dalších elektronických zařízení bylo i během cestování rychlé, efektivní a bezpečné. Tato nabíječka nabízí dva výstupy s celkovým kombinovaným výkonem 83 W a podporou celé řady standardů rychlonabíjení. Nabíječku jsme navrhli pro všestranné použití, a to jak v osobních (12... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Car Charger P540 USB + USB-C Power Delivery šedá (APW-CC2PD01PD)

AlzaPower Car Charger P530 USB + USB-C Power Delivery šedá (APW-CC3PD01MD)

AlzaPower Car Charger P530 USB + USB-C Power Delivery šedá (APW-CC3PD01MD)
Detail

Nabíječka do auta - univerzální, 2× USB-A, max. výkon 18 W, podpora QC3.0, 1× USB-C, max. výkon 20 W, podpora PD3.0, kombinovaný výkon až 38 W, celkový nabíjecí proud 5 A, 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, LED displej zobrazující napětí (V), pro mobilní telefony, tablety, GPS navigace a další podobná zařízení, bez nabíjecího kabelu v balení Výběr značkyAlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCaféVýkonná nabíječka do auta se třemi výstupy a podporou rychlonabíjeníNaši nabíječku AlzaPower Car Charger P530 jsme navrhli tak, aby nabíjení vašeho mobilního telefonu, tabletu, GPS navigace a dalších elektronických zařízení bylo i během cestování rychlé, efektivní a bezpečné. Tato nabíječka nabízí tři výstupy s celkovým kombinovaným výkonem 38 W a podporou celé řady standardů rychlonabíjení. Nechybí ani praktický displej... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Car Charger P530 USB + USB-C Power Delivery šedá (APW-CC3PD01MD)

AlzaPower Car Charger P550 USB + USB-C Power Delivery šedá (APW-CC3PD02MD)

AlzaPower Car Charger P550 USB + USB-C Power Delivery šedá (APW-CC3PD02MD)
Detail

Nabíječka do auta - univerzální, 1× USB-A, max. výkon 30 W, podpora QC3.0, 2× USB-C, max. výkon 30 W, podpora PD3.0, kombinovaný výkon až 60 W, celkový nabíjecí proud 8 A, 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, pro mobilní telefony, tablety, GPS navigace a další podobná zařízení, bez nabíjecího kabelu v balení Výběr značkyAlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCaféVýkonná nabíječka do auta se třemi výstupy a podporou rychlonabíjeníNaši nabíječku AlzaPower Car Charger P550 jsme navrhli tak, aby nabíjení vašeho mobilního telefonu, tabletu, GPS navigace a dalších elektronických zařízení bylo i během cestování rychlé, efektivní a bezpečné. Tato nabíječka nabízí tři výstupy s celkovým kombinovaným výkonem 60 W a podporou celé řady standardů rychlonabíjení. Nabíječku jsme navrhli pro všestranné použití, a to jak v osobních (12... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Car Charger P550 USB + USB-C Power Delivery šedá (APW-CC3PD02MD)

AlzaPower Wireless 10000mAh Fast Charge + PD3.0 černá (APW-PBW10B)

AlzaPower Wireless 10000mAh Fast Charge + PD3.0 černá (APW-PBW10B)
Detail

Powerbanka - se 2 výstupy (1× USB-A a 1× kombinovaný USB-C), s podporou rychlonabíjení, výkon až 18 W (9 V / 2 A) pro vstup i výstup, bezdrátové nabíjení Qi až 10 W, 6násobná bezpečnostní ochrana, technologie Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, nabíjí až 3 zařízení současně, baterie Li-Polymer s kapacitou 10 000 mAh, dobíjecí doba 6 hodin (5 V / 2 A) nebo 3 hodiny (9 V / 2 A), LED indikátor stavu baterie, součástí balení USB-C kabel Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Nabíjejte na cestách s kabelem i bezdrátově Trávíte spoustu času na cestách a hodil by se vám externí zdroj energie pro nabíjení vašeho mobilního telefonu, tabletu či hodinek, díky kterému nebudete... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Wireless 10000mAh Fast Charge + PD3.0 černá (APW-PBW10B)

ChoeTech MFi Wireless Charger Power Bank 900mAh for Apple Watch White (T313-WH-V2)

ChoeTech MFi Wireless Charger Power Bank 900mAh for Apple Watch White (T313-WH-V2)
Detail

Powerbanka pro hodinky, 900 mAh, QI bezdrátové nabíjení, LED indikace stavu, nízká hmotnost Kapesní nabíječkapro Apple WatchNabíjejte své Apple Watch kdykoliv budete potřebovat. Díky certifikované kapesní nabíječce ChoeTech MFi Wireless Charger Power Bank nabijete své hodinky hned dvakrát, disponuje totiž integrovanou 900 mAh baterií. Díky karabině můžete nabíječku nosit všude s sebou – stačí ji připnout k batohu, kalhotám či brašně. KOMPATIBILITAApple Watch 38 / 42 mm KAPACITA900 mAh HMOTNOST118 gramů Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Kompatibilita napříč řadamiChoeTech MFi Wireless Charger Power Bank podporuje všechny verze Apple Watch, včetně Apple Watch, Apple Watch Sport a Apple Watch Edition, ve variantě 38 mm i 42 mm. Samozřejmostí je MFi certifikace společnosti Apple. Malá a bezpečnáTato kapesní nabíječka / powerbanka... (alza.cz)

Podobné produkty ako ChoeTech MFi Wireless Charger Power Bank 900mAh for Apple Watch White (T313-WH-V2)

AlzaPower Car Charger P310 USB-C Power Delivery bílá (APW-CC1PD01PW)

AlzaPower Car Charger P310 USB-C Power Delivery bílá (APW-CC1PD01PW)
Detail

Nabíječka do auta univerzální, 1x USB-C 5V/3A, výkon 27W, Power Delivery 2.0, 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, LED indikace nabíjení, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, pro notebooky, mobilní telefony a další podobná zařízení, bez kabelu v balení Nabíjejte i na cestách rychlostí blesku AlzaPower Car Charger P310 je další kousek z našich povedených nabíječek do auta. Tuto autonabíječku jsme pro změnu vybavili technologií Power Delivery 2.0 s výkonem až 27 W – nabíjení vašeho mobilního telefonu či tabletu tak bude opravdu rychlé. Jistě oceníte i přítomnost oboustranného USB-C konektoru a dvoubarevného LED indikátoru. Bude fungovatdlouhé roky Nabíječku jsme opatřili ultralehkým a především odolným polykarbonátovým tělem, které odolá pádu z výšky až jednoho metru. Konektor navíc slibuje životnost až 3 000... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Car Charger P310 USB-C Power Delivery bílá (APW-CC1PD01PW)

AlzaPower Car Charger X510 Fast Charge černá (APW-CC1Q304B)

AlzaPower Car Charger X510 Fast Charge černá (APW-CC1Q304B)
Detail

Nabíječka do auta univerzální, 1x USB-A 5V/3A, výkon 18W, s podporou rychlonabíjení QC3.0, 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, LED indikace nabíjení, pro mobilní telefony, tablety a další podobná zařízení, bez kabelu v balení Kompaktní nabíječka s podporou Quick Charge 3.0 Nabíječku AlzaPower Car Charger X510 Fast Charge je navržena tak, aby nepřekážela, nenarušovala design interiéru vozu a především spolehlivě, efektivně a rychle nabíjela. Nabíječku v exkluzivním hliníkovém provedení jsme vybavili jedním USB-A výstupem s podporou technologie Quick Charge 3.0 a výkonem až 18 W. Využijete ji pro nabíjení mobilních telefonů, tabletů, GPS navigací a dalších zařízení.Minimalistické provedeníNabíječka je vyrobena z hliníku a navíc pyšní se velmi kompaktními rozměry, které nenaruší design interiéru vašeho vozu. Nechybí ani LED dioda... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Car Charger X510 Fast Charge černá (APW-CC1Q304B)

AlzaPower Lightning MFi to 3.5mm Jack (F) 0.1m černá (APW-ADMFI3J01B)

AlzaPower Lightning MFi to 3.5mm Jack (F) 0.1m  černá (APW-ADMFI3J01B)
Detail

Redukce výstup Lightning, vstup 3.5mm jack, 5-pólový adaptér, kompatibilní s iOS 10 a vyšší, nylonový oplet, pro Apple iPhone, iPad a jiné zařízení s Lightning konektorem Používejte svá oblíbená sluchátka bez omezení Některé modely Apple iPhone nedisponují klasickým konektorem pro sluchátka, nýbrž mají pouze Lightning port. Pokud byste i přesto chtěli připojit sluchátka s 3,5mm jack konektorem, tak stačí zakoupit tento odolný adaptér AlzaPower Lightning 3,5mm jack (5pólový), který váš problém vyřeší. Adaptér se navíc může pochlubit oficiální certifikací Apple MFi. Se kterými telefonyfunguje? Adaptér je kompatibilní s iPhone X, XR, XS, a XS Max, iPhone 8 a 8 Plus, a iPhone 7 a 7 Plus s iOS 10 nebo novějším. Bezkonkurenční provedení Náš adaptér se může pochlubit velmi kvalitní konstrukcí... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Lightning MFi to 3.5mm Jack (F) 0.1m černá (APW-ADMFI3J01B)

AlzaPower Car Charger M110 Fast Charge Mini černá (APW-CC1Q303AB)

AlzaPower Car Charger M110 Fast Charge Mini černá (APW-CC1Q303AB)
Detail

Nabíječka do auta univerzální, 1× USB-A 4.5V/5A, výkon 30W, ochrana proti zkratu, přepětí a přetížení, LED indikace nabíjení, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, pro mobilní telefony, tablety, GPS a další podobná zařízení, úchytka pro vytažení ze zásuvky, bez kabelu v balení I v autě můžete nabíjet rychle Hledáte výkonnou, odolnou a designově povedenou nabíječku do auta? Představujeme vám kompaktní AlzaPower Car Charger M100 Fast Charge Mini s jedním USB-A výstupem, výkonem až 30 W a podporou rychlonabíjení – Apple 2,4A, QuickCharge 2.0 / 3.0, AFC, FCP a SCP. Naši nabíječku lze používat pro nabíjení mobilního telefonu, tabletu, GPS navigace a další zařízení nejen v osobních a dodávkových vozech s napětím 12 V, ale i velkých nákladních automobilech, které mají 24V elektroinstalaci.... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Car Charger M110 Fast Charge Mini černá (APW-CC1Q303AB)

AlzaPower Car Charger X311 Quick Charge 3.0 černá (APW-CC1Q302PB)

AlzaPower Car Charger X311 Quick Charge 3.0 černá (APW-CC1Q302PB)
Detail

Nabíječka do auta univerzální, 1x USB-A 5V/3A, výkon 24W, s podporou rychlonabíjení 4v1, QC3.0 + BC1.2 + FCP (Huawei), 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, certifikace Qualcomm Quick Charge 3.0, LED indikace nabíjení, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, bez kabelu v balení Nadpozemská autonabíječka Rozhodli jsme se pro vás vyrobit prémiovou nabíječku do auta. A tak vznikla AlzaPower Car Charger X310, kterou jsme vybavili automatickou detekcí připojeného zařízení Smart IC pro optimální distribuci výkonu. Naše nabíječka se dále může pochlubit oficiální certifikací Qualcomm Quick Charge 3.0, tedy technologií rychlého nabíjení - až 24 W, která nabije váš přístroj až o 75 % rychleji než klasická nabíječka! Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Bude fungovatdlouhé... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Car Charger X311 Quick Charge 3.0 černá (APW-CC1Q302PB)

AlzaPower Car Charger C520 Fast Charge + Power Delivery černá (APW-CC2Q3P3AB)

AlzaPower Car Charger C520 Fast Charge + Power Delivery černá (APW-CC2Q3P3AB)
Detail

Nabíječka do auta univerzální, 30W, 1x USB 2,4A, 1x USB-C 3A, podpora Power Delivery 3.0, podpora rychlonabíjení, 4Safe - ochrana proti přepětí, přetížení a přehřátí, hliníkové provedení, bez kabelu v balení Rychlonabíjení v autě? Pro nabíječku AlzaPower žádný problém Výkonná nabíječka do auta AlzaPower Car Charger C520 zvládne nabíjet dvě zařízení současně. Disponuje totiž dvěma porty - USB-A a USB-C, které poskytují maximální kombinovaný výkon až 30 W a nabíjí proudem až 3 A. Nechybí ani podpora technologií Power Delivery 3.0 a rychlého nabíjení. Prémiovéprovedení Tělo nabíječky je vyrobeno z hliníku a opatřeno stylovou černou povrchovou úpravou - dokonale tak splyne s většinou interiérů. Bezpečnánabíječka pro osobák i kamion Tuto kompaktní autonabíječku jsme navrhli pro použití jak v osobních (12 V), tak i nákladních... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaPower Car Charger C520 Fast Charge + Power Delivery černá (APW-CC2Q3P3AB)
AlzaPower Wireless MFi Watch charger 120 USB-A černá (APW-CCWFA120AB), AlzaPower Wireless MFi Watch charger 120 USB-C černá (APW-CCWFA120CB), AlzaPower Wireless MFi Watch charger 120 USB-C bílá (APW-CCWFA120CW), AlzaPower WF430 Fan Wireless Car Charger 15W černá (APW-CCWF430), AlzaPower WF440 Magnetic Wireless Car Charger 15W černá (APW-CCWF440), AlzaPower FlexCore USB-C na Lightning MFi černá (APW-ADTCMFI10B), AlzaPower WF420 Auto Search Wireless Car Charger 15W černá (APW-CCWF420), AlzaPower USB Battery Charger AP410B (APW-CHAPU410B), AlzaPower Car Charger P520 USB + USB-C Power Delivery černá (APW-CC2P3AB), AlzaPower T100 Travel Charger černá (APW-CCT100B), AlzaPower Smart Charger 2.1A černá (APW-CC1100B), AlzaPower T200 Travel Charger černá (APW-CCT200B), AlzaPower Car Charger S310 černá (APW-CC1A01PB), AlzaPower Car Charger P530 USB + USB-C Power Delivery šedá (APW-CC3PD01MD), AlzaPower Car Charger P540 USB + USB-C Power Delivery šedá (APW-CC2PD01PD), AlzaPower Car Charger X510 Fast Charge černá (APW-CC1Q304B), AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 0.5m bílý (APW-CBMFI94105W), AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 1m červený (APW-CBMFI9401R), AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 3m černý (APW-CBMFI9403B), AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 0.5m červený (APW-CBMFI94005R), AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 2m červený (APW-CBMFI9402R), AlzaPower Alucore USB-C to Lightning MFi 3m zlatý (APW-CBMFI9403G), AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 1m černý (APW-CBMFI9411B), AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 2m bílý (APW-CBMFI9412W), AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 1m černý (APW-CBMFI9401B), AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 3m bílý (APW-CBMFI9413W), AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 2m černý (APW-CBMFI9412B), AlzaPower AluCore USB-C to Lightning MFi 2m černý (APW-CBMFI9402B), AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 1m bílý (APW-CBMFI9411W), AlzaPower Core USB-C to Lightning MFi 3m černý (APW-CBMFI9413B)