Alzaguard ultra clear lens protector pro iphone 12 (agd-tgl0008z)

Produkt Alzaguard ultra clear lens protector pro iphone 12 (agd-tgl0008z) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Alzaguard ultra clear lens protector pro iphone 12 (agd-tgl0008z) upraviť a produkt hľadať znova.

AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 (AGD-TGL0008Z)

AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 (AGD-TGL0008Z)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Apple iPhone 12, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel,... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 (AGD-TGL0008Z) , Alzaguard ultra clear lens protector pro iphone 12 (agd-tgl0008z)

AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 Mini (AGD-TGL0007Z)

AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 Mini (AGD-TGL0007Z)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Apple iPhone 12 mini, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 Mini ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 Mini, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 Mini (AGD-TGL0007Z) , Alzaguard ultra clear lens protector pro iphone 12 pro (agd-tgl0003z)

AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 Pro (AGD-TGL0003Z)

AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 Pro (AGD-TGL0003Z)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Apple iPhone 12 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 Pro ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 Pro, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 Pro (AGD-TGL0003Z) , Alzaguard ultra clear lens protector pro iphone 12 mini (agd-tgl0007z)

AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 11 (AGD-TGL0001Z)

AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 11 (AGD-TGL0001Z)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Apple iPhone 11, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 11 ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 11, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel,... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 11 (AGD-TGL0001Z) , Alzaguard ultra clear lens protector pro iphone 11 (agd-tgl0001z)

AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 14 / 14 Plus (AGD-TGL0009Z)

AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 14 / 14 Plus (AGD-TGL0009Z)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Apple iPhone 14 Plus a iPhone 14, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 14 / 14 Plus (AGD-TGL0009Z) , Alzaguard ultra clear lens protector pro iphone 14 / 14 plus (agd-tgl0009z)

AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 11 Pro / 11 Pro Max (AGD-TGL0002Z)

AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 11 Pro / 11 Pro Max (AGD-TGL0002Z)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Apple iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 11 Pro / 11 Pro Max ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 11 Pro / 11 Pro Max, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 11 Pro / 11 Pro Max (AGD-TGL0002Z) , Alzaguard ultra clear lens protector pro iphone 13 pro / 13 pro max (agd-tgl0006z)

AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 13 Pro / 13 Pro Max (AGD-TGL0006Z)

AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 13 Pro / 13 Pro Max (AGD-TGL0006Z)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Apple iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 13 Pro / 13 Pro Max ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 13 Pro / 13 Pro Max, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 13 Pro / 13 Pro Max (AGD-TGL0006Z) , Alzaguard aluminium lens protector pro iphone 12 (agd-tgl0001b)

AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 14 Pro / 14 Pro Max (AGD-TGL0010Z)

AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 14 Pro / 14 Pro Max (AGD-TGL0010Z)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Apple iPhone 14 Pro Max a iPhone 14 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 14 Pro / 14 Pro Max (AGD-TGL0010Z) , Alzaguard aluminium lens protector pro iphone 12 pro (agd-tgl0003b)

AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 (AGD-TGL0001B)

AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 (AGD-TGL0001B)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Apple iPhone 12, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, hliníkový rámeček, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čistící hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a Guide sticker AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 s hliníkovým rámečkem v elegantní černé barvě, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 (AGD-TGL0001B) , Alzaguard aluminium lens protector pro iphone 12 pro max (agd-tgl0004b)

AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 Pro (AGD-TGL0003B)

AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 Pro (AGD-TGL0003B)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Apple iPhone 12 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, hliníkový rámeček, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čistící hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a Guide sticker AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 Pro ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 Pro s hliníkovým rámečkem v elegantní černé barvě, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.VypnutoVypnutoKvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 Pro (AGD-TGL0003B) , Alzaguard lens protector pro realme 9i černé (agd-tgl0018)

AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 Pro Max (AGD-TGL0004B)

AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 Pro Max (AGD-TGL0004B)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Apple iPhone 12 Pro Max, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, hliníkový rámeček, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čistící hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a Guide sticker AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 Pro Max ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 Pro Max s hliníkovým rámečkem v elegantní černé barvě, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.VypnutoVypnutoKvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 Pro Max (AGD-TGL0004B) , Alzaguard aluminium lens protector pro iphone 13 pro / 13 pro max (agd-tgl0006b)

AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 13 mini / 13 (AGD-TGL0005B)

AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 13 mini / 13 (AGD-TGL0005B)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Apple iPhone 13 a iPhone 13 mini, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, hliníkový rámeček, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čistící hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a Guide sticker AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 13 a 13 Mini ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 13 a 13 Mini s hliníkovým rámečkem v elegantní černé barvě, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.VypnutoVypnutoKvalitní sklo AsahiKvalita je... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 13 mini / 13 (AGD-TGL0005B) , Alzaguard lens protector pro samsung galaxy s20 černé (agd-tgl0008)

AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 13 Pro / 13 Pro Max (AGD-TGL0006B)

AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 13 Pro / 13 Pro Max (AGD-TGL0006B)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Apple iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, hliníkový rámeček, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čistící hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a Guide sticker AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 13 Pro a 13 Pro Max ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 13 Pro a 13 Pro Max s hliníkovým rámečkem v elegantní černé barvě, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.VypnutoVypnutoKvalitní... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 13 Pro / 13 Pro Max (AGD-TGL0006B) , Alzaguard crystal clear tpu case pro iphone 12 / 12 pro (agd-pct0010z)

AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-TGE0007)

AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-TGE0007)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, z japonského skla Asahi, 3D zaoblení splývající s telefonem, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 3D Elite... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-TGE0007) , Alzaguard magnetic crystal clear case pro iphone 12 / 12 pro (agd-pcmt002z)

AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 12 Mini (AGD-TGE0048)

AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 12 Mini (AGD-TGE0048)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 12 mini, z japonského skla Asahi, 3D zaoblení splývající s telefonem, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo na okrajích, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 12 Mini (AGD-TGE0048) , Alzaguard 3d elite glass protector pro iphone 12 / 12 pro (agd-tge0007)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-TGF0004)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-TGF0004)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-TGF0004) , Alzaguard lens protector pro google pixel 6 pro černé (agd-tgl0026)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 12 Mini černý (AGD-TGC0164)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 12 Mini černý (AGD-TGC0164)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 12 mini, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 12 Mini černý (AGD-TGC0164) , Alzaguard lens protector pro xiaomi redmi note 11s černé (agd-tgl0027)

AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 12 Pro Max (AGD-TGE0008)

AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 12 Pro Max (AGD-TGE0008)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 12 Pro Max, z japonského skla Asahi, 3D zaoblení splývající s telefonem, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 3D Elite Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 12 Pro Max (AGD-TGE0008) , Alzaguard crystal clear tpu case pro iphone 12 mini (agd-pct0011z)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 12 mini (AGD-TGF0003)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 12 mini (AGD-TGF0003)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 12 mini, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 12 mini (AGD-TGF0003) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro iphone 12 / 12 pro (agd-tgf0004)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 12 Pro Max (AGD-TGF0005)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 12 Pro Max (AGD-TGF0005)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 12 Pro Max, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 12 Pro Max (AGD-TGF0005) , Alzaguard 3d elite glass protector pro iphone 12 mini (agd-tge0048)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 12 Pro Max černý (AGD-TGC0166)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 12 Pro Max černý (AGD-TGC0166)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 12 Pro Max, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 12 Pro Max černý (AGD-TGC0166) , Alzaguard crystal clear tpu case pro iphone 12 pro max (agd-pct0140z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-PCT0010Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-PCT0010Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro iPhone 12 / 12 Pro dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-PCT0010Z) , Alzaguard 3d elite glass protector pro iphone 12 pro max (agd-tge0008)

AlzaGuard Magnetic Crystal Clear Case pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-PCMT002Z)

AlzaGuard Magnetic Crystal Clear Case pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-PCMT002Z)
Detail

Kryt na mobil iPhone 12 / 12 Pro, odolný a měkký, TPU, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s MagSafe, tloušťka: 1.8 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Magnetic Crystal Clear Case pro iPhone 12 / 12 Pro dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři navrhování pouzder jsme věnovali... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Magnetic Crystal Clear Case pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-PCMT002Z) , Alzaguard lens protector pro samsung galaxy a12 / a42 / m42 černé (agd-tgl0002)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro iPhone 12 Mini (AGD-PCT0011Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro iPhone 12 Mini (AGD-PCT0011Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12 mini, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro iPhone 12 Mini dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátu (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro iPhone 12 Mini (AGD-PCT0011Z) , Alzaguard lens protector pro xiaomi redmi note 10 / 10s černé (agd-tgl0021)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro iPhone 12 Pro Max (AGD-PCT0140Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro iPhone 12 Pro Max (AGD-PCT0140Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12 Pro Max, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 2 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro iPhone 12 Pro Max dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro iPhone 12 Pro Max (AGD-PCT0140Z) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro iphone 12 mini (agd-tgf0003)

AlzaGuard Lens Protector pro Realme 9i černé (AGD-TGL0018)

AlzaGuard Lens Protector pro Realme 9i černé (AGD-TGL0018)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Realme 9i, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Lens Protector pro Realme 9i černé ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Lens Protector pro Realme 9i černé, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Lens Protector pro Realme 9i černé (AGD-TGL0018) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro iphone 12 mini černý (agd-tgc0164)

AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy S20 černé (AGD-TGL0008)

AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy S20 černé (AGD-TGL0008)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Samsung Galaxy S20, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy S20 černé ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy S20 černé, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy S20 černé (AGD-TGL0008) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro iphone 12 pro max (agd-tgf0005)

AlzaGuard Lens Protector pro Google Pixel 6 Pro černé (AGD-TGL0026)

AlzaGuard Lens Protector pro Google Pixel 6 Pro černé (AGD-TGL0026)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Google Pixel 6 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Lens Protector pro Google Pixel 6 Pro černé ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Lens Protector pro Google Pixel 6 Pro černé, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Lens Protector pro Google Pixel 6 Pro černé (AGD-TGL0026) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro iphone 12 pro max černý (agd-tgc0166)

AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy S21 / S21+ černé (AGD-TGL0010)

AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy S21 / S21+ černé (AGD-TGL0010)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Samsung Galaxy S21 a Galaxy S21+, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy S21 / S21+ černé ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy S21 / S21+ černé, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy S21 / S21+ černé (AGD-TGL0010) , Alzaguard lens protector pro samsung galaxy z fold 3 5g černé (agd-tgl0015)

AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11S černé (AGD-TGL0027)

AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11S černé (AGD-TGL0027)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Xiaomi Redmi Note 11S, z japonského skla Asahi, 3D zaoblení splývající s telefonem, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo na okrajích, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 3D Elite Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11S černé (AGD-TGL0027) , Alzaguard lens protector pro samsung galaxy a32 / a32 5g / m32 5g (agd-tgl0004)

AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro černé (AGD-TGL0024)

AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro černé (AGD-TGL0024)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro černé ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro černé, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro černé (AGD-TGL0024)

AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 / 10S černé (AGD-TGL0021)

AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 / 10S černé (AGD-TGL0021)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Xiaomi Mi Note 10 a Redmi Note 10S, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 / 10S černé ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 / 10S černé, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 / 10S černé (AGD-TGL0021)

AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A12 / A42 / M42 černé (AGD-TGL0002)

AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A12 / A42 / M42 černé (AGD-TGL0002)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Samsung Galaxy A12, Galaxy A42 a Galaxy M42 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A12 / A42 / M42 černé ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A12 / A42 / M42 černé, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A12 / A42 / M42 černé (AGD-TGL0002)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 11 / XR (AGD-TGB0006)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 11 / XR (AGD-TGB0006)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 11 a iPhone Xr, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 11 / XR (AGD-TGB0006)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 6 / 6S (AGD-TGB0001)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 6 / 6S (AGD-TGB0001)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 6 a iPhone 6s, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 6 / 6S (AGD-TGB0001)

AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 13 Mini (AGD-TGE0028)

AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 13 Mini (AGD-TGE0028)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 13 mini, z japonského skla Asahi, 3D zaoblení splývající s telefonem, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo na okrajích, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 13 Mini (AGD-TGE0028)

AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 14 Pro (AGD-TGE0043)

AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 14 Pro (AGD-TGE0043)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 14 Pro, z japonského skla Asahi, 3D zaoblení splývající s telefonem, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo na okrajích, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 14 Pro (AGD-TGE0043)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 14 Pro (AGD-TGB0110)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 14 Pro (AGD-TGB0110)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 14 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 14... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 14 Pro (AGD-TGB0110)

Torras Diamonds Clear Screen Protector pro iPhone 12 Pro Max 6.7 Clear 2ks (X002L2GAPP)

Torras Diamonds Clear Screen Protector pro iPhone 12 Pro Max 6.7 Clear 2ks (X002L2GAPP)
Detail

Ochranné sklo pro Apple iPhone 12 Pro Max, zaoblení 5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík a alkoholový hadřík Ochranné sklo Torras Diamonds Clear screen protector pro iPhone 12 Pro Max Clear Potřebujete kvalitní ochranu vašeho iPhone 12 Pro Max? Ochranné sklo Torras Diamonds Clear screen protector pro iPhone 12 Pro Max Clear výrazně sníží možnost rozbití displeje při nechtěných pádech. Torras Diamond se jednoduše nainstaluje a pokryje celý displej. Váš telefon je chráněn 9H tvrdostí ochranného skla, na kterém navíc nezůstávají otisky prstů ani mastné skvrny. Zvýšená ochrana obrazovkyTorras Diamond Clear zabere celou plochu vašeho displeje - od okraje k okraji. Splyne tak s telefonem a nepůsobí rušivým dojmem. Ochranné sklo je navíc kompatibilní i s většinou krytů pro mobilní telefony. Tvrdost 9HOchranné sklo Torras Diamonds Clear screen protector pro iPhone... (alza.cz)

Podobné produkty ako Torras Diamonds Clear Screen Protector pro iPhone 12 Pro Max 6.7 Clear 2ks (X002L2GAPP)

AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy Z Fold 3 5G černé (AGD-TGL0015)

AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy Z Fold 3 5G černé (AGD-TGL0015)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Samsung Galaxy Z Fold3 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy Z Fold 3 5G černé ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy Z Fold 3 5G černé, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy Z Fold 3 5G černé (AGD-TGL0015)

AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A52 / A52s 5G / A72 černé (AGD-TGL0006)

AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A52 / A52s 5G / A72 černé (AGD-TGL0006)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Samsung A72, Galaxy A52 a Galaxy A52s 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A52 / A52s 5G / A72 černé ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A52 / A52s 5G / A72 černé, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A52 / A52s 5G / A72 černé (AGD-TGL0006)

AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A32 / A32 5G / M32 5G (AGD-TGL0004)

AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A32 / A32 5G / M32 5G (AGD-TGL0004)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Samsung Galaxy A32, Galaxy A32 5G a Galaxy M32, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A32 / A32 5G / M32 5G ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A32 / A32 5G / M32 5G, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A32 / A32 5G / M32 5G (AGD-TGL0004)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 6 / 6S (AGD-TGF0001)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 6 / 6S (AGD-TGF0001)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 6 a iPhone 6s, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 6 / 6S (AGD-TGF0001)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 13 Mini (AGD-TGF0061)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 13 Mini (AGD-TGF0061)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 13 mini, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 13 Mini (AGD-TGF0061)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 13 Pro Max (AGD-TGB0051)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 13 Pro Max (AGD-TGB0051)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 13 Pro Max, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 13 Pro Max (AGD-TGB0051)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 11 / XR (AGD-TGC0111)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 11 / XR (AGD-TGC0111)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 11 a iPhone Xr, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 11 / XR (AGD-TGC0111)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 14 Pro (AGD-TGF0149)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 14 Pro (AGD-TGF0149)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 14 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 14 Pro (AGD-TGF0149)

AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 13 Pro Max (AGD-TGE0030)

AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 13 Pro Max (AGD-TGE0030)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 13 Pro Max, z japonského skla Asahi, 3D zaoblení splývající s telefonem, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo na okrajích, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 13 Pro Max (AGD-TGE0030)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 14 Pro Max (AGD-TGB0111)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 14 Pro Max (AGD-TGB0111)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 14 Pro Max, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 14 Pro Max (AGD-TGB0111)

AlzaGuard Shockproof Case pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-PCTS0005Z)

AlzaGuard Shockproof Case pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-PCTS0005Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, Air cushion, tloušťka 2 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Shockproof Case pro iPhone 12 / 12 Pro dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Shockproof Case pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-PCTS0005Z)
AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 (AGD-TGL0008Z), AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 Pro (AGD-TGL0003Z), AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 12 Mini (AGD-TGL0007Z), AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 11 (AGD-TGL0001Z), AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 14 / 14 Plus (AGD-TGL0009Z), AlzaGuard Ultra Clear Lens Protector pro iPhone 13 Pro / 13 Pro Max (AGD-TGL0006Z), AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 (AGD-TGL0001B), AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 Pro (AGD-TGL0003B), AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 12 Pro Max (AGD-TGL0004B), AlzaGuard Lens Protector pro Realme 9i černé (AGD-TGL0018), AlzaGuard Aluminium Lens Protector pro iPhone 13 Pro / 13 Pro Max (AGD-TGL0006B), AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy S20 černé (AGD-TGL0008), AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-PCT0010Z), AlzaGuard Magnetic Crystal Clear Case pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-PCMT002Z), AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-TGE0007), AlzaGuard Lens Protector pro Google Pixel 6 Pro černé (AGD-TGL0026), AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11S černé (AGD-TGL0027), AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro iPhone 12 Mini (AGD-PCT0011Z), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 12 / 12 Pro (AGD-TGF0004), AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 12 Mini (AGD-TGE0048), AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro iPhone 12 Pro Max (AGD-PCT0140Z), AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro iPhone 12 Pro Max (AGD-TGE0008), AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A12 / A42 / M42 černé (AGD-TGL0002), AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 / 10S černé (AGD-TGL0021), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 12 mini (AGD-TGF0003), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 12 Mini černý (AGD-TGC0164), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro iPhone 12 Pro Max (AGD-TGF0005), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 12 Pro Max černý (AGD-TGC0166), AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy Z Fold 3 5G černé (AGD-TGL0015), AlzaGuard Lens Protector pro Samsung Galaxy A32 / A32 5G / M32 5G (AGD-TGL0004)