Alzaguard crystal clear tpu halfcase pro samsung galaxy watch 4 42mm (agd-wct0012z)

Produkt Alzaguard crystal clear tpu halfcase pro samsung galaxy watch 4 42mm (agd-wct0012z) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Alzaguard crystal clear tpu halfcase pro samsung galaxy watch 4 42mm (agd-wct0012z) upraviť a produkt hľadať znova.

AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 4 42mm (AGD-WCT0012Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 4 42mm (AGD-WCT0012Z)
Detail

Ochranný kryt na hodinky - odolný a měkký, TPU, snadno se nasazuje a sundává, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, nekryje displej, tloušťka: 1 mm Chrání proti škrábancůmŠkrábancům a podobnému často zbytečnému poškození displeje vašich hodinek můžete zcela jednoduše předejít. Stačí jen maličkost, a to aplikovat ochranný kryt. Displej hodinek bude chráněn, aniž by byly jakkoliv ovlivněny jeho funkce a vlastnosti.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 4 42mm dokonale splyne s hodinkamaS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by vaše hodinky nabyly extrémních rozměrů. Je navržené tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotných hodinek, protože je čiré.Neomezuje reakce displejeObavy, že by kryt jakýmkoliv negativním způsobem ovlivnil fungování... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 4 42mm (AGD-WCT0012Z) , Alzaguard crystal clear tpu halfcase pro samsung galaxy watch 4 42mm (agd-wct0012z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 4 46mm (AGD-WCT0014Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 4 46mm (AGD-WCT0014Z)
Detail

Ochranný kryt na hodinky - odolný a měkký, TPU, snadno se nasazuje a sundává, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, nekryje displej, tloušťka: 1 mm Chrání proti škrábancůmŠkrábancům a podobnému často zbytečnému poškození displeje vašich hodinek můžete zcela jednoduše předejít. Stačí jen maličkost, a to aplikovat ochranný kryt. Displej hodinek bude chráněn, aniž by byly jakkoliv ovlivněny jeho funkce a vlastnosti.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 4 46mm dokonale splyne s hodinkamaS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by vaše hodinky nabyly extrémních rozměrů. Je navržené tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotných hodinek, protože je čiré.Neomezuje reakce displejeObavy, že by kryt jakýmkoliv negativním způsobem ovlivnil fungování... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 4 46mm (AGD-WCT0014Z) , Alzaguard crystal clear tpu halfcase pro apple watch 42mm (agd-wch0003z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 2 44mm (AGD-WCT0008Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 2 44mm (AGD-WCT0008Z)
Detail

Ochranný kryt na hodinky - odolný a měkký, TPU, snadno se nasazuje a sundává, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, nekryje displej, tloušťka: 1 mm Chrání proti škrábancůmŠkrábancům a podobnému často zbytečnému poškození displeje vašich hodinek můžete zcela jednoduše předejít. Stačí jen maličkost, a to aplikovat ochranný kryt. Displej hodinek bude chráněn, aniž by byly jakkoliv ovlivněny jeho funkce a vlastnosti.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 2 44mm dokonale splyne s hodinkamaS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by vaše hodinky nabyly extrémních rozměrů. Je navržené tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotných hodinek, protože je čiré.Neomezuje reakce displejeObavy, že by kryt jakýmkoliv negativním způsobem ovlivnil fungování... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 2 44mm (AGD-WCT0008Z) , Alzaguard crystal clear tpu halfcase pro samsung galaxy watch 4 46mm (agd-wct0014z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 2 40mm (AGD-WCT0007Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 2 40mm (AGD-WCT0007Z)
Detail

Ochranný kryt na hodinky - odolný a měkký, TPU, snadno se nasazuje a sundává, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, nekryje displej, tloušťka: 1 mm Chrání proti škrábancůmŠkrábancům a podobnému často zbytečnému poškození displeje vašich hodinek můžete zcela jednoduše předejít. Stačí jen maličkost, a to aplikovat ochranný kryt. Displej hodinek bude chráněn, aniž by byly jakkoliv ovlivněny jeho funkce a vlastnosti.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 2 40mm dokonale splyne s hodinkamaS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by vaše hodinky nabyly extrémních rozměrů. Je navržené tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotných hodinek, protože je čiré.Neomezuje reakce displejeObavy, že by kryt jakýmkoliv negativním způsobem ovlivnil fungování... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 2 40mm (AGD-WCT0007Z) , Alzaguard crystal clear tpu halfcase pro samsung galaxy watch 2 40mm (agd-wct0007z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch 42mm (AGD-WCH0003Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch 42mm (AGD-WCH0003Z)
Detail

Ochranný kryt na hodinky - odolný a měkký, TPU, snadno se nasazuje a sundává, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, nekryje displej, tloušťka: 1 mm AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch 42mm neomezuje reakce displejeObavy, že by kryt jakýmkoliv negativním způsobem ovlivňoval fungování displeje, s klidem hoďte za hlavu. Bude 100% přesně reagovat na každý váš dotek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Zachová kvalitu zobrazeníMůžete se spolehnout, že zobrazovací vlastnosti displeje i po aplikaci ochranného krytu zůstanou zcela nedotčeny. Zobrazování barev, ostrost a jas budou stále tak jasné a přesné jako bez ochranného krytu.Kopíruje zakřivení hodinek Ochranné kryty jsou k dispozici jak v provedení s kolmými hranami, tak i se zaoblenými okraji, které dokonale kopírují zakřivení hodinek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch 42mm (AGD-WCH0003Z) , Alzaguard crystal clear tpu halfcase pro samsung galaxy watch 2 44mm (agd-wct0008z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch 45mm (AGD-WCH0006Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch 45mm (AGD-WCH0006Z)
Detail

Ochranný kryt na hodinky - odolný a měkký, TPU, snadno se nasazuje a sundává, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, nekryje displej, tloušťka: 1 mm AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch 45mm neomezuje reakce displejeObavy, že by kryt jakýmkoliv negativním způsobem ovlivňoval fungování displeje, s klidem hoďte za hlavu. Bude 100% přesně reagovat na každý váš dotek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Zachová kvalitu zobrazeníMůžete se spolehnout, že zobrazovací vlastnosti displeje i po aplikaci ochranného krytu zůstanou zcela nedotčeny. Zobrazování barev, ostrost a jas budou stále tak jasné a přesné jako bez ochranného krytu.Kopíruje zakřivení hodinek Ochranné kryty jsou k dispozici jak v provedení s kolmými hranami, tak i se zaoblenými okraji, které dokonale kopírují zakřivení hodinek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch 45mm (AGD-WCH0006Z) , Alzaguard crystal clear tpu halfcase pro apple watch ultra (agd-wct0015z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch 41mm (AGD-WCH0005Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch 41mm (AGD-WCH0005Z)
Detail

Ochranný kryt na hodinky - odolný a měkký, TPU, snadno se nasazuje a sundává, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, nekryje displej, tloušťka: 1 mm AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch 41mm neomezuje reakce displejeObavy, že by kryt jakýmkoliv negativním způsobem ovlivňoval fungování displeje, s klidem hoďte za hlavu. Bude 100% přesně reagovat na každý váš dotek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Zachová kvalitu zobrazeníMůžete se spolehnout, že zobrazovací vlastnosti displeje i po aplikaci ochranného krytu zůstanou zcela nedotčeny. Zobrazování barev, ostrost a jas budou stále tak jasné a přesné jako bez ochranného krytu.Kopíruje zakřivení hodinek Ochranné kryty jsou k dispozici jak v provedení s kolmými hranami, tak i se zaoblenými okraji, které dokonale kopírují zakřivení hodinek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch 41mm (AGD-WCH0005Z) , Alzaguard crystal clear tpu halfcase pro apple watch 41mm (agd-wch0005z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch Ultra (AGD-WCT0015Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch Ultra (AGD-WCT0015Z)
Detail

Ochranný kryt na hodinky Apple Watch Ultra 49mm, na boční strany, z materiálu TPU, transparentní a čirá barva AlzaGuard Matte TPU HalfCase pro Apple Watch Ultra černé neomezuje reakce displejeObavy, že by kryt jakýmkoliv negativním způsobem ovlivňoval fungování displeje, s klidem hoďte za hlavu. Bude 100% přesně reagovat na každý váš dotek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Zachová kvalitu zobrazeníMůžete se spolehnout, že zobrazovací vlastnosti displeje i po aplikaci ochranného krytu zůstanou zcela nedotčeny. Zobrazování barev, ostrost a jas budou stále tak jasné a přesné jako bez ochranného krytu.Kopíruje zakřivení hodinek Ochranné kryty jsou k dispozici jak v provedení s kolmými hranami, tak i se zaoblenými okraji, které dokonale kopírují zakřivení hodinek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Zvyšuje odolnostUdělejte vše pro to, abyste vaše... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch Ultra (AGD-WCT0015Z) , Alzaguard crystal clear tpu fullcase pro apple watch 42mm (agd-wct0003z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 42mm (AGD-WCT0003Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 42mm (AGD-WCT0003Z)
Detail

Ochranný kryt na hodinky - odolný a měkký, TPU, snadno se nasazuje a sundává, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, bez omezení citlivosti na dotyk, tloušťka: 1 mm Chrání proti škrábancůmŠkrábancům a podobnému často zbytečnému poškození displeje vašich hodinek můžete zcela jednoduše předejít. Stačí jen maličkost, a to aplikovat ochranný kryt. Displej hodinek bude chráněn, aniž by byly jakkoliv ovlivněny jeho funkce a vlastnosti.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 42mm dokonale splyne s hodinkamaS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by vaše hodinky nabyly extrémních rozměrů. Je navržené tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotných hodinek, protože je čiré.Neomezuje reakce displejeObavy, že by kryt jakýmkoliv negativním způsobem ovlivnil fungování... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 42mm (AGD-WCT0003Z) , Alzaguard crystal clear tpu fullcase pro apple watch 41mm (agd-wct0005z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy S22 (AGD-PCT0197Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy S22 (AGD-PCT0197Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy S22 5G, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S22 dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy S22 (AGD-PCT0197Z) , Alzaguard crystal clear tpu fullcase pro apple watch 40mm (agd-wct0002z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A20e (AGD-PCT0059Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A20e (AGD-PCT0059Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A20e, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A20e dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A20e (AGD-PCT0059Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy a32 (agd-pct0139z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A22 (AGD-PCT0153Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A22 (AGD-PCT0153Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A22, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A22 dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A22 (AGD-PCT0153Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy a13 (agd-pct0269z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy M12 (AGD-PCT0155Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy M12 (AGD-PCT0155Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy M12, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy M12 dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři navrhování... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy M12 (AGD-PCT0155Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy a73 (agd-pct0217z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A02s (AGD-PCT0057Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A02s (AGD-PCT0057Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A02s, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A02s dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A02s (AGD-PCT0057Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy a41 (agd-pct0071z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S10 (AGD-PCT0032Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S10 (AGD-PCT0032Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy S10, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S10 dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S10 (AGD-PCT0032Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy m11 (agd-pct0052z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S10e (AGD-PCT0033Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S10e (AGD-PCT0033Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy S10e, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S10e dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S10e (AGD-PCT0033Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy a12 (agd-pct0058z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A41 (AGD-PCT0071Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A41 (AGD-PCT0071Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A41, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A41 dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A41 (AGD-PCT0071Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy s22 (agd-pct0197z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy M11 (AGD-PCT0052Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy M11 (AGD-PCT0052Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy M11, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy M11 dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy M11 (AGD-PCT0052Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy a22 (agd-pct0153z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A73 (AGD-PCT0217Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A73 (AGD-PCT0217Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A73 5G, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A73 dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A73 (AGD-PCT0217Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy m13 (agd-pct0255z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A12 (AGD-PCT0058Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A12 (AGD-PCT0058Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A12, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A12 dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A12 (AGD-PCT0058Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy m12 (agd-pct0155z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A32 (AGD-PCT0139Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A32 (AGD-PCT0139Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A32, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A32 dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři navrhování... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A32 (AGD-PCT0139Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy a02s (agd-pct0057z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A13 (AGD-PCT0269Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A13 (AGD-PCT0269Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A13, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A13 dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři navrhování... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A13 (AGD-PCT0269Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy s10 (agd-pct0032z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy M13 (AGD-PCT0255Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy M13 (AGD-PCT0255Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy M13, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy M13 dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři navrhování... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy M13 (AGD-PCT0255Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy s10e (agd-pct0033z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy M53 5G (AGD-PCT0256Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy M53 5G (AGD-PCT0256Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy M53 5G, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy M53 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy M53 5G (AGD-PCT0256Z) , Alzaguard flexglass pro samsung galaxy watch 4 classic 42mm (agd-tgw047)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A32 5G (AGD-PCT0053Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A32 5G (AGD-PCT0053Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A32 5G, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A32 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A32 5G (AGD-PCT0053Z) , Alzaguard flexglass pro samsung galaxy watch 42mm (agd-tgw005)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A13 5G (AGD-PCT0200Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A13 5G (AGD-PCT0200Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A13 a Galaxy A13 5G, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A13 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A13 5G (AGD-PCT0200Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy note 20 (agd-pct0030z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A22 5G (AGD-PCT0154Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A22 5G (AGD-PCT0154Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A22 5G, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A22 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A22 5G (AGD-PCT0154Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy m23 5g (agd-pct0233z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21+ 5G (AGD-PCT0116Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21+ 5G (AGD-PCT0116Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy S21+, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21+ 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21+ 5G (AGD-PCT0116Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy s20 fe (agd-pct0003z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy S21 FE (AGD-PCT0129Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy S21 FE (AGD-PCT0129Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy S21 FE 5G, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21 FE dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy S21 FE (AGD-PCT0129Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy a22 5g (agd-pct0154z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy Tab A8 (AGD-TCT0030Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy Tab A8 (AGD-TCT0030Z)
Detail

Pouzdro na tablet Samsung Galaxy Tab A8, TPU, měkké, výřezy pro konektory a tlačítka Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy Tab A8 dokonale splyne s tabletemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš tablet nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného tabletu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně tabletu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři navrhování pouzder jsme věnovali zvláštní pozornost i ochraně čoček fotoaparátu. Kolem fotomodulu jsou záda pouzdra lehce vystouplá, aby se čočky nikdy... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy Tab A8 (AGD-TCT0030Z) , Alzaguard crystal clear tpu case pro samsung galaxy a13 5g (agd-pct0200z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy M23 5G (AGD-PCT0233Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy M23 5G (AGD-PCT0233Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy M23 5G, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, ochrana displeje proti poškrábání, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy M23 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Zvyšuje odolnostUdělejte vše pro to, abyste váš telefon ochránili před poškozením. Aplikace tvrzeného skla na displej a uložení telefonu do odolného pouzdra je jednoduché. A vám to v případě nehody ušetří spoustu problémů a nečekaných nákladů souvisejících s opravou.VypnutoNení vyplněn Alternativní text k... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy M23 5G (AGD-PCT0233Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21 5G (AGD-PCT0114Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21 5G (AGD-PCT0114Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy S21, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21 5G (AGD-PCT0114Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A33 5G (AGD-PCT0196Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A33 5G (AGD-PCT0196Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A33 5G, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A33 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A33 5G (AGD-PCT0196Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S20 FE (AGD-PCT0003Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S20 FE (AGD-PCT0003Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy S20 FE, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S20 FE dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S20 FE (AGD-PCT0003Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy Note 20 (AGD-PCT0030Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy Note 20 (AGD-PCT0030Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy Note 20, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy Note 20 dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy Note 20 (AGD-PCT0030Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A23 5G (AGD-PCT0272Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A23 5G (AGD-PCT0272Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A23 5G, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A23 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A23 5G (AGD-PCT0272Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy XCover 5 (AGD-PCT0257Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy XCover 5 (AGD-PCT0257Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy XCover 5, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy XCover 5 dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy XCover 5 (AGD-PCT0257Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy Tab S6 Lite (AGD-TCT0016Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy Tab S6 Lite (AGD-TCT0016Z)
Detail

Pouzdro na tablet Samsung Galaxy Tab S6 Lite, TPU, měkké, výřezy pro konektory a tlačítka Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy Tab S6 Lite dokonale splyne s tabletemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš tablet nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného tabletu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně tabletu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři navrhování pouzder jsme věnovali zvláštní pozornost i ochraně čoček fotoaparátu. Kolem fotomodulu jsou záda pouzdra lehce vystouplá, aby se... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy Tab S6 Lite (AGD-TCT0016Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (AGD-PCT0115Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (AGD-PCT0115Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy S21 Ultra, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21 Ultra 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (AGD-PCT0115Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy TAB S7 FE (AGD-TCT0020Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy TAB S7 FE (AGD-TCT0020Z)
Detail

Pouzdro na tablet Samsung Galaxy Tab S7 FE, TPU, měkké, výřezy pro konektory a tlačítka Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy TAB S7 FE dokonale splyne s tabletemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš tablet nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného tabletu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně tabletu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři navrhování pouzder jsme věnovali zvláštní pozornost i ochraně čoček fotoaparátu. Kolem fotomodulu jsou záda pouzdra lehce vystouplá, aby se čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy TAB S7 FE (AGD-TCT0020Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A53 / A53 5G (AGD-PCT0216Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A53 / A53 5G (AGD-PCT0216Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A53 5G, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A53 / A53 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A53 / A53 5G (AGD-PCT0216Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A42 / A42 5G (AGD-PCT0060Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A42 / A42 5G (AGD-PCT0060Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A42 a Galaxy A42 5G, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A42 / A42 5G dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A42 / A42 5G (AGD-PCT0060Z)

AlzaGuard FlexGlass pro Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm (AGD-TGW047)

AlzaGuard FlexGlass pro Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm (AGD-TGW047)
Detail

Ochranné sklo - z plexiskla pro Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm, tvrdost 5H, pružný materiál, tloušťka 0,55mm, lepidlo po celé ploše, neovlivňuje dotykovou funkci displeje, součástí balení: čistící hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na prach Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Při nárazu nepraskáHlavním požadavkem na ochranné sklo hodinek bývá dostatečná tvrdost, aby odolalo mechanickému poškození. V některých případech, například u chytrých hodinek, je ale důležitější, aby sklíčko bylo i pružné a při neopatrném pohybu nebo nárazu hned neprasklo.Tvrdost skla 5HTvrdost 5H je ideálním kompromisem mezi tvrdostí a pružností. Sklo je dostatečně tvrdé, aby odolalo poškrábání a zároveň je dostatečně pružné, aby neprasklo při nešťastném ťuknutí hodinkami o stůl nebo zárubeň dveří.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard FlexGlass pro Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm chrání proti... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard FlexGlass pro Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm (AGD-TGW047)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s (AGD-PCT0110Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s (AGD-PCT0110Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s (AGD-PCT0110Z)

AlzaGuard Matte TPU HalfCase pro Apple Watch 42mm černé (AGD-WCH0003B)

AlzaGuard Matte TPU HalfCase pro Apple Watch 42mm černé (AGD-WCH0003B)
Detail

Ochranný kryt na hodinky - odolný a měkký, TPU, snadno se nasazuje a sundává, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, nekryje displej, matné provedení, tloušťka: 1 mm AlzaGuard Matte TPU HalfCase pro Apple Watch 42mm černé neomezuje reakce displejeObavy, že by kryt jakýmkoliv negativním způsobem ovlivňoval fungování displeje, s klidem hoďte za hlavu. Bude 100% přesně reagovat na každý váš dotek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Zachová kvalitu zobrazeníMůžete se spolehnout, že zobrazovací vlastnosti displeje i po aplikaci ochranného krytu zůstanou zcela nedotčeny. Zobrazování barev, ostrost a jas budou stále tak jasné a přesné jako bez ochranného krytu.Kopíruje zakřivení hodinek Ochranné kryty jsou k dispozici jak v provedení s kolmými hranami, tak i se zaoblenými okraji, které dokonale kopírují zakřivení hodinek. Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Matte TPU HalfCase pro Apple Watch 42mm černé (AGD-WCH0003B)

AlzaGuard FlexGlass pro Samsung Galaxy Watch 42mm (AGD-TGW005)

AlzaGuard FlexGlass pro Samsung Galaxy Watch 42mm (AGD-TGW005)
Detail

Ochranné sklo z plexiskla pro Samsung Galaxy Watch 42mm, tvrdost 5H, pružný materiál, tloušťka 0,55mm, lepidlo po celé ploše, neovlivňuje dotykovou funkci displeje, součástí balení : čistící hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na prach Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Při nárazu nepraskáHlavním požadavkem na ochranné sklo hodinek bývá dostatečná tvrdost, aby odolalo mechanickému poškození. V některých případech, například u chytrých hodinek, je ale důležitější, aby sklíčko bylo i pružné a při neopatrném pohybu nebo nárazu hned neprasklo.Tvrdost skla 5HTvrdost 5H je ideálním kompromisem mezi tvrdostí a pružností. Sklo je dostatečně tvrdé, aby odolalo poškrábání a zároveň je dostatečně pružné, aby neprasklo při nešťastném ťuknutí hodinkami o stůl nebo zárubeň dveří.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard FlexGlass pro Samsung Galaxy Watch 42mm chrání proti škrábancůmŠkrábancům a podobnému často... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard FlexGlass pro Samsung Galaxy Watch 42mm (AGD-TGW005)

AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 45mm (AGD-WCT0006Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 45mm (AGD-WCT0006Z)
Detail

Ochranný kryt na hodinky - odolný a měkký, TPU, snadno se nasazuje a sundává, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, bez omezení citlivosti na dotyk, tloušťka: 1 mm Chrání proti škrábancůmŠkrábancům a podobnému často zbytečnému poškození displeje vašich hodinek můžete zcela jednoduše předejít. Stačí jen maličkost, a to aplikovat ochranný kryt. Displej hodinek bude chráněn, aniž by byly jakkoliv ovlivněny jeho funkce a vlastnosti.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 45mm dokonale splyne s hodinkamaS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by vaše hodinky nabyly extrémních rozměrů. Je navržené tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotných hodinek, protože je čiré.Neomezuje reakce displejeObavy, že by kryt jakýmkoliv negativním způsobem ovlivnil fungování... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 45mm (AGD-WCT0006Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 38mm (AGD-WCT0001Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 38mm (AGD-WCT0001Z)
Detail

Ochranný kryt na hodinky - odolný a měkký, TPU, snadno se nasazuje a sundává, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, bez omezení citlivosti na dotyk, tloušťka: 1 mm Chrání proti škrábancůmŠkrábancům a podobnému často zbytečnému poškození displeje vašich hodinek můžete zcela jednoduše předejít. Stačí jen maličkost, a to aplikovat ochranný kryt. Displej hodinek bude chráněn, aniž by byly jakkoliv ovlivněny jeho funkce a vlastnosti.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 38mm dokonale splyne s hodinkamaS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by vaše hodinky nabyly extrémních rozměrů. Je navržené tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotných hodinek, protože je čiré.Neomezuje reakce displejeObavy, že by kryt jakýmkoliv negativním způsobem ovlivnil fungování... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 38mm (AGD-WCT0001Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 44mm (AGD-WCT0004Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 44mm (AGD-WCT0004Z)
Detail

Ochranný kryt na hodinky - odolný a měkký, TPU, snadno se nasazuje a sundává, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, bez omezení citlivosti na dotyk, tloušťka: 1 mm Chrání proti škrábancůmŠkrábancům a podobnému často zbytečnému poškození displeje vašich hodinek můžete zcela jednoduše předejít. Stačí jen maličkost, a to aplikovat ochranný kryt. Displej hodinek bude chráněn, aniž by byly jakkoliv ovlivněny jeho funkce a vlastnosti.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 44mm dokonale splyne s hodinkamaS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by vaše hodinky nabyly extrémních rozměrů. Je navržené tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotných hodinek, protože je čiré.Neomezuje reakce displejeObavy, že by kryt jakýmkoliv negativním způsobem ovlivnil fungování... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 44mm (AGD-WCT0004Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 40mm (AGD-WCT0002Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 40mm (AGD-WCT0002Z)
Detail

Ochranný kryt na hodinky - odolný a měkký, TPU, snadno se nasazuje a sundává, výřezy pro konektory a tlačítka, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, bez omezení citlivosti na dotyk, tloušťka: 1 mm Chrání proti škrábancůmŠkrábancům a podobnému často zbytečnému poškození displeje vašich hodinek můžete zcela jednoduše předejít. Stačí jen maličkost, a to aplikovat ochranný kryt. Displej hodinek bude chráněn, aniž by byly jakkoliv ovlivněny jeho funkce a vlastnosti.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 40 mm dokonale splyne s hodinkamaS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by vaše hodinky nabyly extrémních rozměrů. Je navržené tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotných hodinek, protože je čiré.Neomezuje reakce displejeObavy, že by kryt jakýmkoliv negativním způsobem ovlivnil fungování... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 40mm (AGD-WCT0002Z)
AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 4 42mm (AGD-WCT0012Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch 42mm (AGD-WCH0003Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 4 46mm (AGD-WCT0014Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 2 40mm (AGD-WCT0007Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Samsung Galaxy Watch 2 44mm (AGD-WCT0008Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch Ultra (AGD-WCT0015Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU HalfCase pro Apple Watch 41mm (AGD-WCH0005Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 42mm (AGD-WCT0003Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 41mm (AGD-WCT0005Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU FullCase pro Apple Watch 40mm (AGD-WCT0002Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A32 (AGD-PCT0139Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A13 (AGD-PCT0269Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A73 (AGD-PCT0217Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A41 (AGD-PCT0071Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy M11 (AGD-PCT0052Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A12 (AGD-PCT0058Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy S22 (AGD-PCT0197Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A22 (AGD-PCT0153Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy M13 (AGD-PCT0255Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy M12 (AGD-PCT0155Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy A02s (AGD-PCT0057Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S10 (AGD-PCT0032Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S10e (AGD-PCT0033Z), AlzaGuard FlexGlass pro Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm (AGD-TGW047), AlzaGuard FlexGlass pro Samsung Galaxy Watch 42mm (AGD-TGW005), AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy Note 20 (AGD-PCT0030Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy M23 5G (AGD-PCT0233Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Samsung Galaxy S20 FE (AGD-PCT0003Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A22 5G (AGD-PCT0154Z), AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Samsung Galaxy A13 5G (AGD-PCT0200Z)