Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi note 11 pro (agd-tgb0073)

Produkt Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi note 11 pro (agd-tgb0073) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi note 11 pro (agd-tgb0073) upraviť a produkt hľadať znova.

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-TGB0073)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-TGB0073)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-TGB0073) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi note 11 pro (agd-tgb0073)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro (AGD-TGB0036)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro (AGD-TGB0036)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro (AGD-TGB0036) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi note 10 pro (agd-tgb0036)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-TGF0096)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-TGF0096)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-TGF0096) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi note 10 5g (agd-tgb0037)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 (AGD-TGB0038)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 (AGD-TGB0038)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 8, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 (AGD-TGB0038) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi a1 (agd-tgb0114)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 5G (AGD-TGB0037)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 5G (AGD-TGB0037)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 10 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 5G (AGD-TGB0037) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi 10c (agd-tgb0106)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 9 LTE / 9 5G / 9T (AGD-TGC0132)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 9 LTE / 9 5G / 9T (AGD-TGC0132)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 9 4G, Redmi Note 9 5G a Redmi Note 9T, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 9 LTE / 9 5G / 9T (AGD-TGC0132) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi 10 5g (agd-tgb0113)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12T / 12T Pro (AGD-TGB0117)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12T / 12T Pro (AGD-TGB0117)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi 12T a 12T Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12T / 12T Pro (AGD-TGB0117) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi 12 lite (agd-tgb0116)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGB0106)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGB0106)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 10C, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGB0106) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi 9a / 9c černý (agd-tgc0159)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi A1 (AGD-TGB0114)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi A1 (AGD-TGB0114)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi A1, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi A1 (AGD-TGB0114) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi 8 / 8a černý (agd-tgc0129)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro (AGD-TGC0130)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro (AGD-TGC0130)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro (AGD-TGC0130) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi 12t / 12t pro (agd-tgb0117)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 5G (AGD-TGB0113)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 5G (AGD-TGB0113)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 10 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 5G (AGD-TGB0113) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro xiaomi redmi note 11 pro (agd-tgf0096)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G (AGD-TGF0143)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G (AGD-TGF0143)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G (AGD-TGF0143) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro poco c40 (agd-tgb0096)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9A / 9C černý (AGD-TGC0159)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9A / 9C černý (AGD-TGC0159)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 9A, Redmi 9AT a Redmi 9C, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9A / 9C černý (AGD-TGC0159) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro vivo y20s (agd-tgb0029)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 / 10 (2022) (AGD-TGB0045)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 / 10 (2022) (AGD-TGB0045)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 10 (2021) a Redmi 10 (2022), z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 / 10 (2022) (AGD-TGB0045) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro honor x8 (agd-tgb0101)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 8 / 8A černý (AGD-TGC0129)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 8 / 8A černý (AGD-TGC0129)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 8 a Redmi 8A, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 8 / 8A černý (AGD-TGC0129) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro honor x6 (agd-tgb0115)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11/11S (AGD-TGF0095)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11/11S (AGD-TGF0095)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 11, Redmi Note 11S a Redmi Note 11S, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!VypnutoNení vyplněn Alternativní text k... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11/11S (AGD-TGF0095) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro vivo y11s (agd-tgb0028)

AlzaGuard Shockproof Case pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-PCTS0069Z)

AlzaGuard Shockproof Case pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-PCTS0069Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, Air cushion, tloušťka 2 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Shockproof Case pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Shockproof Case pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-PCTS0069Z) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro realme c35 (agd-tgb0099)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Mi 11 Lite / Mi 11 Lite 5G NE (AGD-TGB0031)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Mi 11 Lite / Mi 11 Lite 5G NE (AGD-TGB0031)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi 11 Lite 5G NE a Mi 11 Lite, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Mi 11 Lite / Mi 11 Lite 5G NE (AGD-TGB0031) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro realme c25y (agd-tgb0064)

AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro černé (AGD-TGL0024)

AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro černé (AGD-TGL0024)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro černé ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro černé, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro černé (AGD-TGL0024) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro realme c31 (agd-tgb0098)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12 Lite (AGD-TGB0116)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12 Lite (AGD-TGB0116)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi 12 Lite, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12 Lite... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12 Lite (AGD-TGB0116) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro realme gt (agd-tgb0046)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro POCO M4 Pro (AGD-TGB0095)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro POCO M4 Pro (AGD-TGB0095)
Detail

Ochranné sklo - pro POCO M4 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro POCO M4 Pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro POCO M4 Pro (AGD-TGB0095) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi note 9 lte / 9 5g / 9t (agd-tgc0132)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 14 Pro (AGD-TGB0110)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 14 Pro (AGD-TGB0110)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 14 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 14... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 14 Pro (AGD-TGB0110) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro iphone 14 pro (agd-tgb0110)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-PCT0209Z)

AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-PCT0209Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, výřezy pro konektory a tlačítka, tloušťka 1 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Crystal Clear TPU Case pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Chrání čočky fotoaparátuPři... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Crystal Clear TPU case pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-PCT0209Z) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro poco m4 pro (agd-tgb0095)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 (AGD-TGF0030)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 (AGD-TGF0030)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 8, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 (AGD-TGF0030) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro xiaomi redmi note 11/11s (agd-tgf0095)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme 9/9 Pro+ (AGD-TGB0087)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme 9/9 Pro+ (AGD-TGB0087)
Detail

Ochranné sklo - pro Realme 9 Pro Plus a 9, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme 9/9 Pro+ (AGD-TGB0087) , Alzaguard 2.5d case friendly glass protector pro xiaomi redmi note 11 pro+ 5g (agd-tgf0143)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme GT 2 Pro (AGD-TGB0088)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme GT 2 Pro (AGD-TGB0088)
Detail

Ochranné sklo - pro Realme GT 2 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme GT 2... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme GT 2 Pro (AGD-TGB0088) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro iphone 11 pro max / xs max (agd-tgb0007)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 5G (AGD-TGF0029)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 5G (AGD-TGF0029)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 10 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 5G (AGD-TGF0029) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro realme c3 černý (agd-tgc0079)

AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro Xiaomi 12 Pro (AGD-TGE0040)

AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro Xiaomi 12 Pro (AGD-TGE0040)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi 12 Pro, z japonského skla Asahi, 3D zaoblení splývající s telefonem, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo na okrajích, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro Xiaomi 12... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 3D Elite Glass Protector pro Xiaomi 12 Pro (AGD-TGE0040) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro apple watch ultra (agd-tgb0119)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 9 LTE / 9 5G / 9T (AGD-TGC0109)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 9 LTE / 9 5G / 9T (AGD-TGC0109)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 9, Redmi Note 9 5G a Redmi Note 9T, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 9 LTE / 9 5G / 9T (AGD-TGC0109) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro realme c11 2021 (agd-tgb0084)

AlzaGuard Glass Protector pro Xiaomi Redmi Pad (AGD-TGT0038Z)

AlzaGuard Glass Protector pro Xiaomi Redmi Pad (AGD-TGT0038Z)
Detail

Ochranné sklo - pro tablet Xiaomi Redmi Pad, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho tabletu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho tabletu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.AlzaGuard Glass Protector pro Xiaomi Redmi Pad chrání proti škrábancůmŠkrábancům a podobnému často zbytečnému poškození displeje vašeho tabletu můžete zcela jednoduše předejít. Stačí... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Glass Protector pro Xiaomi Redmi Pad (AGD-TGT0038Z) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro iphone 6 / 6s (agd-tgb0001)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ (TGL-XN11PP-BL)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ (TGL-XN11PP-BL)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+, zaoblení 3D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Určitě svůj mobilní telefon opatrujete jako oko v hlavě. A myslíte také na čočku fotoaparátu? Ochranné sklo objektivu Tempered Glass Protector se hodí pro telefon Xiaomi Redmi Note 11 Pro+. Tvrdost skla 9H zabrání nechtěnému poškození fotomodulu mobilního telefonu. Nosíte-li telefon v kapse či batohu, s ochranným sklem Tempered Glass Protector se čočka nejen nepoškrábe, ale při případném pádu nedojde ani k prasknutí fotomodulu. Váš mobilní telefon bude ochráněn sklem s 3D zaoblením. Tloušťka skla dosahuje 0,3 mm. Ochranné sklo pro objektiv Tempered Glass Protector nemá na kvalitu videí a fotografií vůbec žádný vliv. V balení se nachází i čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Zásadní přednosti ochranného skla na objektiv... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ (TGL-XN11PP-BL)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Huawei Nova 5T / Honor 20 / Honor 20 Pro (AGD-TGC0139)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Huawei Nova 5T / Honor 20 / Honor 20 Pro (AGD-TGC0139)
Detail

Ochranné sklo - pro Honor a Huawei 20, 20 Pro a Nova 5T, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Huawei Nova 5T / Honor 20 / Honor 20 Pro (AGD-TGC0139)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 11 / XR (AGD-TGB0006)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 11 / XR (AGD-TGB0006)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 11 a iPhone Xr, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 11 / XR (AGD-TGB0006)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi 12T / 12T Pro (AGD-TGF0163)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi 12T / 12T Pro (AGD-TGF0163)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi 12T a 12T Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi 12T / 12T Pro (AGD-TGF0163)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro 4G/5G (TGL-XN11P-BL)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro 4G/5G (TGL-XN11P-BL)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro a Redmi Note 11 Pro 5G, zaoblení 3D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Zajisté se kromě užívání mobilního telefonu soustředíte i na jeho ochranu. A myslíte také na čočku fotoaparátu? Ochranné sklo objektivu Tempered Glass Protector je vhodné pro telefon Xiaomi Redmi Note 11 Pro a Redmi Note 11 Pro 5G. Sklo s tvrdostí 9H zabrání nechtěnému poškození fotomodulu mobilního telefonu. Nosíte-li telefon v kapse či batohu, s ochranným sklem na objektiv Tempered Glass Protector se nemusíte obávat prasknutí fotomodulu při pádu ani poškrábání čočky. Ochranné sklo na objektiv je opatřeno 3D zaoblením. Tloušťka skla činí 0,3 mm. Ochranné sklo pro objektiv Tempered Glass Protector nemá na výslednou kvalitu fotografií či videí žádný vliv. Součástí balení je také čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro 4G/5G (TGL-XN11P-BL)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 (TGL-XN11-BL)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 (TGL-XN11-BL)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Xiaomi Redmi Note 11, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Kromě běžného používání mobilního telefonu určitě věnujete pozornost i jeho ochraně. Poškrábat se ale může i čočka fotoaparátu. Ochranné sklo na objektiv Tempered Glass Protector si skvěle rozumí s telefonem Xiaomi Redmi Note 11. Tvrdost skla 9H se postará o dlouhodobou funkčnost fotomodulu bez poničení. Jestliže jste naučení nosit mobil v batohu či kapse, s ochranným sklem na objektiv Tempered Glass Protector se čočka nepoškrábe a ani fotomodul při případném pádu nepraskne. Váš mobilní telefon bude chránit sklo s 2,5D zaoblením. Tloušťka skla dosahuje 0,3 mm. Ochranné sklo pro objektiv Tempered Glass Protector nijak neovlivňuje výslednou kvalitu vámi pořízených fotografií či videí. Součástí balení je i čisticí hadřík, stěrka, alkoholový hadřík a samolepka na... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 (TGL-XN11-BL)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 11 Pro Max / XS Max (AGD-TGB0007)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 11 Pro Max / XS Max (AGD-TGB0007)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 11 Pro Max a iPhone Xs Max, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 11 Pro Max / XS Max (AGD-TGB0007)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGF0142)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGF0142)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 10C, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGF0142)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9T (AGD-TGC0171)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9T (AGD-TGC0171)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 9T, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9T (AGD-TGC0171)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9 (AGD-TGC0162)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9 (AGD-TGC0162)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 9, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9 (AGD-TGC0162)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 7A (AGD-TGF0045)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 7A (AGD-TGF0045)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 7A , 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 7A chrání proti... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 7A (AGD-TGF0045)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi A1 (AGD-TGF0159)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi A1 (AGD-TGF0159)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi A1, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi A1 (AGD-TGF0159)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 5G (AGD-TGF0158)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 5G (AGD-TGF0158)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 10 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 5G (AGD-TGF0158)

AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11S černé (AGD-TGL0027)

AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11S černé (AGD-TGL0027)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Xiaomi Redmi Note 11S, z japonského skla Asahi, 3D zaoblení splývající s telefonem, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo na okrajích, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 3D Elite Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 11S černé (AGD-TGL0027)

AlzaGuard Shockproof Case pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro (AGD-PCTS0030Z)

AlzaGuard Shockproof Case pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro (AGD-PCTS0030Z)
Detail

Kryt na mobil - pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro, materiál TPU, odolný a měkký, snadno se nasazuje a sundává, vyvýšená záda pro ochranu fotomodulu, kompatibilní s bezdrátovým dobíjením, otvor na poutko, výřezy pro konektory a tlačítka, Air cushion, tloušťka 2 mm Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard Shockproof Case pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro dokonale splyne s telefonemS naším ochranným pouzdrem nemusíte mít obavu, že by váš telefon nabyl extrémních rozměrů. Je navrženo tak, aby bylo ultra tenké, nenápadné a dokonale se zařízením splynulo. Navíc nechá vyniknout provedení samotného telefonu, protože je čiré.Materiál příjemný na dotekProtože nám záleží na tom, aby bylo používání ochranného pouzdra pohodlné, věnujeme speciální pozornost výběru takových materiálů, které budou nejen odolné a funkční při ochraně telefonu, ale také příjemné na dotek a manipulaci.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Shockproof Case pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro (AGD-PCTS0030Z)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XRN11PP-03)

Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XRN11PP-03)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, lesklé, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a sklo na zadní stranu Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G je více než jen skloTvrzené japonské ochranné sklo Asahi je složené ze tří různých vrstev. Vrchní vrstva zabraňuje tvoření otisků prstů, střední vrstva zabezpečuje ochranu displeje a spodní epoxidová lepící vrstva spojení bez bublinek.Součástí balení je i ochranné sklo pro kameru fotoaparátu chytrého telefonu Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G.Na stupnici tvrdostiOchranné sklo Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G se vyznačuje vysokou tvrdostí 9H na známé Mohsově stupnici tvrdosti. Jde o druhou nejvyšší tvrdost ve světě nerostů, a tak je displej výborně chráněn před nárazy či poškozením kovovými předměty.Široká nabídkaTvrzená skla pro smartfony jsou pouze částí pestré... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G + sklo na kameru (Case Friendly) (TGP-XRN11PP-03)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 / 10 (2022) (AGD-TGF0046)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 / 10 (2022) (AGD-TGF0046)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 10 (2021) a Redmi 10 (2022), 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 / 10 (2022) (AGD-TGF0046)

AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 / 10S černé (AGD-TGL0021)

AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 / 10S černé (AGD-TGL0021)
Detail

Ochranné sklo na objektiv pro Xiaomi Mi Note 10 a Redmi Note 10S, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 / 10S černé ochrání fotomodul před poškozenímI přes to, že jsou pouzdra na mobilní telefony navržena tak, aby maximálně chránila čočky fotoaparátu, nemusí ve všech případech stačit na všechny hrozby. Této problematice jsme věnovali zvláštní pozornost a přicházíme s ochranným sklem na fotomodul AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 / 10S černé, se kterým bude fotomodul v naprostém bezpečí. Je to drobný detail, ale jeho funkčnost oceníte každý den – při pokládání telefonu na stůl nebo přenášení v kapse, batohu nebo kabelce.Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Lens Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 / 10S černé (AGD-TGL0021)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y11s (AGD-TGB0028)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y11s (AGD-TGB0028)
Detail

Ochranné sklo - pro Vivo Y11s, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y11s chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y11s (AGD-TGB0028)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y20s (AGD-TGB0029)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y20s (AGD-TGB0029)
Detail

Ochranné sklo - pro Vivo Y20s, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y20s chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y20s (AGD-TGB0029)
AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-TGB0073), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro (AGD-TGB0036), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 5G (AGD-TGB0037), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi A1 (AGD-TGB0114), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGB0106), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 5G (AGD-TGB0113), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12 Lite (AGD-TGB0116), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9A / 9C černý (AGD-TGC0159), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 8 / 8A černý (AGD-TGC0129), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12T / 12T Pro (AGD-TGB0117), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-TGF0096), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro POCO C40 (AGD-TGB0096), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y20s (AGD-TGB0029), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Honor X8 (AGD-TGB0101), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Honor X6 (AGD-TGB0115), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y11s (AGD-TGB0028), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C35 (AGD-TGB0099), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C25Y (AGD-TGB0064), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C31 (AGD-TGB0098), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme GT (AGD-TGB0046), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 9 LTE / 9 5G / 9T (AGD-TGC0132), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 14 Pro (AGD-TGB0110), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro POCO M4 Pro (AGD-TGB0095), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11/11S (AGD-TGF0095), AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G (AGD-TGF0143), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 11 Pro Max / XS Max (AGD-TGB0007), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C3 černý (AGD-TGC0079), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Apple Watch Ultra (AGD-TGB0119), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C11 2021 (AGD-TGB0084), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 6 / 6S (AGD-TGB0001)