Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi 9a / 9c černý (agd-tgc0159)

Produkt Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi 9a / 9c černý (agd-tgc0159) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi 9a / 9c černý (agd-tgc0159) upraviť a produkt hľadať znova.

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9A / 9C černý (AGD-TGC0159)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9A / 9C černý (AGD-TGC0159)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 9A, Redmi 9AT a Redmi 9C, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9A / 9C černý (AGD-TGC0159) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi 9a / 9c černý (agd-tgc0159)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 8 / 8A černý (AGD-TGC0129)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 8 / 8A černý (AGD-TGC0129)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 8 a Redmi 8A, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 8 / 8A černý (AGD-TGC0129) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi a1 (agd-tgb0114)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGB0106)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGB0106)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 10C, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGB0106) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi 10c (agd-tgb0106)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi A1 (AGD-TGB0114)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi A1 (AGD-TGB0114)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi A1, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi A1 (AGD-TGB0114) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi 8 / 8a černý (agd-tgc0129)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 (AGD-TGB0038)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 (AGD-TGB0038)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 8, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 (AGD-TGB0038) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi 10 5g (agd-tgb0113)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 5G (AGD-TGB0113)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 5G (AGD-TGB0113)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 10 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 5G (AGD-TGB0113) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro realme c3 černý (agd-tgc0079)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-TGB0073)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-TGB0073)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-TGB0073) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro nokia 2.4 černý (agd-tgc0096)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 5G (AGD-TGB0037)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 5G (AGD-TGB0037)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 10 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 5G (AGD-TGB0037) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi note 11 pro (agd-tgb0073)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 / 10 (2022) (AGD-TGB0045)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 / 10 (2022) (AGD-TGB0045)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 10 (2021) a Redmi 10 (2022), z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 / 10 (2022) (AGD-TGB0045) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi note 10 pro (agd-tgb0036)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro (AGD-TGB0036)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro (AGD-TGB0036)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro (AGD-TGB0036) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi 12 lite (agd-tgb0116)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 9 LTE / 9 5G / 9T (AGD-TGC0132)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 9 LTE / 9 5G / 9T (AGD-TGC0132)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 9 4G, Redmi Note 9 5G a Redmi Note 9T, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 9 LTE / 9 5G / 9T (AGD-TGC0132) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi redmi note 10 5g (agd-tgb0037)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12 Lite (AGD-TGB0116)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12 Lite (AGD-TGB0116)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi 12 Lite, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12 Lite... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12 Lite (AGD-TGB0116) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro realme 6 pro černý (agd-tgc0075)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12T / 12T Pro (AGD-TGB0117)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12T / 12T Pro (AGD-TGB0117)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi 12T a 12T Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12T / 12T Pro (AGD-TGB0117) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro motorola g 5g černý (agd-tgc0155)

AlzaGuard Glass Protector pro Xiaomi Redmi Pad (AGD-TGT0038Z)

AlzaGuard Glass Protector pro Xiaomi Redmi Pad (AGD-TGT0038Z)
Detail

Ochranné sklo - pro tablet Xiaomi Redmi Pad, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho tabletu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho tabletu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.AlzaGuard Glass Protector pro Xiaomi Redmi Pad chrání proti škrábancůmŠkrábancům a podobnému často zbytečnému poškození displeje vašeho tabletu můžete zcela jednoduše předejít. Stačí... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard Glass Protector pro Xiaomi Redmi Pad (AGD-TGT0038Z) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro iphone 12 mini černý (agd-tgc0164)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi 9A/ 9C (TGP-XR9A-03)

Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi 9A/ 9C (TGP-XR9A-03)
Detail

Ochranné sklo pro Xiaomi Redmi 9A a Redmi 9C, zaoblení 2.5D, tvrdost 9H, tloušťka 0,3 mm, součástí balení: čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu Displej vašeho zařízení se eventuálně může nehledě na opatrnost nenadále rozbít, stačí k tomu pouze jej nechtěně upustit. K zabránění podobné situaci se vám může hodit ochranné tvrzené sklo Tempered Glass Protector. Toto krycí sklo bylo vytvořeno pro model Xiaomi Redmi 9A a Redmi 9C. Zásluhou tvrdosti o hodnotě 9H a síle skla 0,3 mm skvěle ochraňuje displej zařízení proti škrábancům a jiným poškozením. Vnější povrchová úprava ochranného skla snižuje riziko zanechávání otisků. Velkou výhodou jsou mírně zaoblené 2.5D hrany, které velmi dobře splynou s displejem. Díky ochrannému sklu Tempered Glass Protector tak bude displej vašeho zařízení stále v dokonalém stavu. Nijak nezhorší dotykové vlastnosti displeje, protože jeho lepící vrstva není jen v okrajích, ale po celé ploše. Uvnitř balení je... (alza.cz)

Podobné produkty ako Tempered Glass Protector 0.3mm pro Xiaomi Redmi 9A/ 9C (TGP-XR9A-03) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro xiaomi 12t / 12t pro (agd-tgb0117)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Mi 11 Lite / Mi 11 Lite 5G NE (AGD-TGB0031)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Mi 11 Lite / Mi 11 Lite 5G NE (AGD-TGB0031)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi 11 Lite 5G NE a Mi 11 Lite, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Mi 11 Lite / Mi 11 Lite 5G NE (AGD-TGB0031) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro poco c40 (agd-tgb0096)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGF0142)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGF0142)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 10C, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGF0142) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro vivo y20s (agd-tgb0029)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9T (AGD-TGC0171)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9T (AGD-TGC0171)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 9T, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9T (AGD-TGC0171) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro honor x8 (agd-tgb0101)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9 (AGD-TGC0162)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9 (AGD-TGC0162)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 9, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9 (AGD-TGC0162) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro honor x6 (agd-tgb0115)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 7A (AGD-TGF0045)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 7A (AGD-TGF0045)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 7A , 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 7A chrání proti... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 7A (AGD-TGF0045) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro vivo y11s (agd-tgb0028)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi A1 (AGD-TGF0159)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi A1 (AGD-TGF0159)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi A1, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi A1 (AGD-TGF0159) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro realme c35 (agd-tgb0099)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Nokia 2.4 černý (AGD-TGC0096)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Nokia 2.4 černý (AGD-TGC0096)
Detail

Ochranné sklo - pro Nokia 2,4, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Nokia 2.4 chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Nokia 2.4 černý (AGD-TGC0096) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro realme c25y (agd-tgb0064)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Nokia 3.4 černý (AGD-TGC0097)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Nokia 3.4 černý (AGD-TGC0097)
Detail

Ochranné sklo - pro Nokia 3,4, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Nokia 3.4 chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Nokia 3.4 černý (AGD-TGC0097) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro realme c31 (agd-tgb0098)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C3 černý (AGD-TGC0079)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C3 černý (AGD-TGC0079)
Detail

Ochranné sklo - pro Realme C3, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C3 chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C3 černý (AGD-TGC0079) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro realme gt (agd-tgb0046)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 (AGD-TGF0030)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 (AGD-TGF0030)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 8, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 (AGD-TGF0030) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro iphone 12 pro max černý (agd-tgc0166)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 5G (AGD-TGF0158)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 5G (AGD-TGF0158)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 10 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 5G (AGD-TGF0158) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro iphone 14 pro (agd-tgb0110)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme 6 Pro černý (AGD-TGC0075)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme 6 Pro černý (AGD-TGC0075)
Detail

Ochranné sklo - pro Realme 6 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme 6 Pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme 6 Pro černý (AGD-TGC0075) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro poco m4 pro (agd-tgb0095)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 12 Mini černý (AGD-TGC0164)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 12 Mini černý (AGD-TGC0164)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 12 mini, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 12 Mini černý (AGD-TGC0164) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro motorola moto e6 play černý (agd-tgc0067)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Motorola G 5G černý (AGD-TGC0155)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Motorola G 5G černý (AGD-TGC0155)
Detail

Ochranné sklo - pro Motorola Moto G 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Motorola G... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Motorola G 5G černý (AGD-TGC0155) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro apple watch ultra (agd-tgb0119)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 / 10 (2022) (AGD-TGF0046)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 / 10 (2022) (AGD-TGF0046)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi 10 (2021) a Redmi 10 (2022), 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 / 10 (2022) (AGD-TGF0046) , Alzaguard 2.5d fullcover glass protector pro realme c11 2021 (agd-tgb0084)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-TGF0096)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-TGF0096)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-TGF0096)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro (AGD-TGC0130)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro (AGD-TGC0130)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro (AGD-TGC0130)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 5G (AGD-TGF0029)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 5G (AGD-TGF0029)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 10 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 5G (AGD-TGF0029)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11/11S (AGD-TGF0095)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11/11S (AGD-TGF0095)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 11, Redmi Note 11S a Redmi Note 11S, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.VypnutoNení vyplněn Alternativní text k fotografii!VypnutoNení vyplněn Alternativní text k... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11/11S (AGD-TGF0095)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 12 Pro Max černý (AGD-TGC0166)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 12 Pro Max černý (AGD-TGC0166)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 12 Pro Max, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 12 Pro Max černý (AGD-TGC0166)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Motorola Moto E6 Play černý (AGD-TGC0067)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Motorola Moto E6 Play černý (AGD-TGC0067)
Detail

Ochranné sklo - pro Motorola Moto E6 Play, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Motorola Moto E6 Play černý (AGD-TGC0067)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y11s (AGD-TGB0028)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y11s (AGD-TGB0028)
Detail

Ochranné sklo - pro Vivo Y11s, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y11s chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y11s (AGD-TGB0028)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y20s (AGD-TGB0029)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y20s (AGD-TGB0029)
Detail

Ochranné sklo - pro Vivo Y20s, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y20s chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y20s (AGD-TGB0029)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C25Y (AGD-TGB0064)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C25Y (AGD-TGB0064)
Detail

Ochranné sklo - pro Realme C25Y, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C25Y... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C25Y (AGD-TGB0064)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme GT (AGD-TGB0046)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme GT (AGD-TGB0046)
Detail

Ochranné sklo - pro Realme GT, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme GT chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme GT (AGD-TGB0046)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C35 (AGD-TGB0099)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C35 (AGD-TGB0099)
Detail

Ochranné sklo - pro Realme C35, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C35 chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C35 (AGD-TGB0099)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C31 (AGD-TGB0098)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C31 (AGD-TGB0098)
Detail

Ochranné sklo - pro Realme C31, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C31 chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C31 (AGD-TGB0098)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro POCO C40 (AGD-TGB0096)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro POCO C40 (AGD-TGB0096)
Detail

Ochranné sklo - pro POCO C40, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro POCO C40 chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro POCO C40 (AGD-TGB0096)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Honor X6 (AGD-TGB0115)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Honor X6 (AGD-TGB0115)
Detail

Ochranné sklo - pro Honor X6, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Honor X6 chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Honor X6 (AGD-TGB0115)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Honor X8 (AGD-TGB0101)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Honor X8 (AGD-TGB0101)
Detail

Ochranné sklo - pro Honor X8, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Honor X8 chrání... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Honor X8 (AGD-TGB0101)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G (AGD-TGF0143)

AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G (AGD-TGF0143)
Detail

Ochranné sklo - pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, case friendly provedení, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D Case Friendly Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G (AGD-TGF0143)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Huawei Nova 8i (AGD-TGB0060)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Huawei Nova 8i (AGD-TGB0060)
Detail

Ochranné sklo - pro Huawei Nova 8i, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Huawei Nova 8i... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Huawei Nova 8i (AGD-TGB0060)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Samsung Galaxy A02s (AGD-TGB0009)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Samsung Galaxy A02s (AGD-TGB0009)
Detail

Ochranné sklo - pro Samsung Galaxy A02s, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Samsung... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Samsung Galaxy A02s (AGD-TGB0009)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 11 / XR (AGD-TGB0006)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 11 / XR (AGD-TGB0006)
Detail

Ochranné sklo - pro Apple iPhone 11 a iPhone Xr, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 11 / XR (AGD-TGB0006)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Samsung Galaxy A22 (AGD-TGB0040)

AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Samsung Galaxy A22 (AGD-TGB0040)
Detail

Ochranné sklo - pro Samsung Galaxy A22, z japonského skla Asahi, 2.5D zaoblení, provedení full cover, lesklý povrch, tvrdost 9H, tloušťka 0,33 mm, lepidlo po celé ploše povrchu, součástí balení čisticí hadřík, alkoholový hadřík, samolepka na odstranění prachu a guide sticker Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Kvalitní sklo AsahiKvalita je pro nás prioritou. Proto vám dodáme sklo od světového lídra v oblasti bezpečnostních a ochranných skel, japonské firmy AGC Asahi Glass. Perfektně přilepené špičkovým lepidlem pak bude dlouho dokonale chránit displej vašeho telefonu.Tvrdost skla 9HSklo s tvrdostí 9H představuje nejvyšší standard tvrdosti mezi ochrannými sklíčky. S ním se můžete spolehnout, že displej vašeho telefonu při běžných nehodách nepraskne a samozřejmě odolá nejrůznějším ťukancům a nepříjemným škrábancům.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Samsung... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Samsung Galaxy A22 (AGD-TGB0040)
AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 9A / 9C černý (AGD-TGC0159), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi A1 (AGD-TGB0114), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10C (AGD-TGB0106), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 8 / 8A černý (AGD-TGC0129), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi 10 5G (AGD-TGB0113), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C3 černý (AGD-TGC0079), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Nokia 2.4 černý (AGD-TGC0096), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 11 Pro (AGD-TGB0073), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 Pro (AGD-TGB0036), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12 Lite (AGD-TGB0116), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi Redmi Note 10 5G (AGD-TGB0037), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme 6 Pro černý (AGD-TGC0075), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Motorola G 5G černý (AGD-TGC0155), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 12 Mini černý (AGD-TGC0164), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Xiaomi 12T / 12T Pro (AGD-TGB0117), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro POCO C40 (AGD-TGB0096), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y20s (AGD-TGB0029), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Honor X8 (AGD-TGB0101), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Honor X6 (AGD-TGB0115), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Vivo Y11s (AGD-TGB0028), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C35 (AGD-TGB0099), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C25Y (AGD-TGB0064), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C31 (AGD-TGB0098), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme GT (AGD-TGB0046), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 12 Pro Max černý (AGD-TGC0166), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro iPhone 14 Pro (AGD-TGB0110), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro POCO M4 Pro (AGD-TGB0095), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Motorola Moto E6 Play černý (AGD-TGC0067), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Apple Watch Ultra (AGD-TGB0119), AlzaGuard 2.5D FullCover Glass Protector pro Realme C11 2021 (AGD-TGB0084)