Alzaergo projector mount c20w advanced bílý (apw-egpmc20w)

Produkt Alzaergo projector mount c20w advanced bílý (apw-egpmc20w) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Alzaergo projector mount c20w advanced bílý (apw-egpmc20w) upraviť a produkt hľadať znova.

AlzaErgo Projector Mount C20W Advanced bílý (APW-EGPMC20W)

AlzaErgo Projector Mount C20W Advanced bílý (APW-EGPMC20W)
Detail

Stropní držák projektoru, nosnost 45 kg, materiál ocel, naklápění v rozsahu 40°, natáčení v rozsahu 16°, 360° rotace, systém pro vedení kabelů, rychloupínací systém Robustní stropní držák pro velké projektory Stropní držák AlzaErgo Projector Mount C20W Advanced vám usnadní instalaci projektoru ve třídách, zasedacích místnostech, pohostinství a dalších místech, kde se promítají prezentace nebo videa. Konstrukce držáku je vyrobena ze za studena válcované oceli, díky čemuž je mimořádně odolný a je ideální pro instalaci běžných projektorů s hmotností do 45 kg. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Rychloupínacísystém Čtyři nastavitelná ramena snadno přizpůsobíte montážním otvorům na projektoru. Odnímatelná hlava držáku umožňuje rychlé připevnění i odstranění projektoru z držáku např. kvůli údržbě,... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Projector Mount C20W Advanced bílý (APW-EGPMC20W) , Alzaergo projector mount c20w advanced bílý (apw-egpmc20w)

AlzaErgo Projector Mount C21W Advanced bílý (APW-EGPMC21W)

AlzaErgo Projector Mount C21W Advanced bílý (APW-EGPMC21W)
Detail

Stropní držák projektoru, nosnost 35 kg, materiál ocel, nastavitelná délka 595–895 mm, naklápění v rozsahu 40°, natáčení v rozsahu 16°, 360° rotace, systém pro vedení kabelů, rychloupínací systém Výškově nastavitelný stropní držák pro velké projektory Stropní držák AlzaErgo Projector Mount C21W Advanced vám usnadní instalaci projektoru ve třídách, zasedacích místnostech, pohostinství a dalších místech, kde se promítají prezentace nebo videa. Konstrukce držáku je vyrobena ze za studena válcované oceli, díky čemuž je mimořádně odolný a je ideální pro instalaci běžných projektorů s hmotností do 35 kg. Příjemným benefitem je poté nastavitelná výška v rozmezí 595–895 mm. Rychloupínacísystém Čtyři nastavitelná ramena snadno přizpůsobíte montážním otvorům na projektoru. Odnímatelná hlava držáku (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Projector Mount C21W Advanced bílý (APW-EGPMC21W) , Alzaergo projector mount c22b advanced černý (apw-egpmc22b)

AlzaErgo Projector Mount C10W bílý (APW-EGPMC10W)

AlzaErgo Projector Mount C10W bílý (APW-EGPMC10W)
Detail

Stropní držák projektoru, nosnost 13,5 kg, materiál ocel, naklápění v rozsahu 30°, natáčení v rozsahu 30°, 360° rotace, systém pro vedení kabelů, rychloupínací systém Robustní 360°otočný držák projektoru Hledáte skutečně kvalitní stropní držák pro projektor? Máme pro vás řešení v podobě držáku AlzaErgo Projector Mount C10W, který ohromí svou robustní konstrukcí a mnoha možnostmi nastavení. Jednoduše tak můžete projektor naklápět, natáčet i otáčet o 360°. Pokud tedy zařizujete zasedací či konferenční místnost, případně si chcete udělat radost doma a hledáte to nejlepší, tak bude tento držák AlzaErgo zcela určitě tím pravým ořechovým. Žádná pozicenení problém Ať už umístíte držák AlzaErgo Projector Mount C10W kamkoliv, vždy najdete optimální úhel pro promítání, což usnadňuje 360° otočný kloub pro maximální flexibilitu Dokonale promyšlenýsystém uchycení... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Projector Mount C10W bílý (APW-EGPMC10W) , Alzaergo projector mount c21b advanced černý (apw-egpmc21b)

AlzaErgo Projector Mount C21B Advanced černý (APW-EGPMC21B)

AlzaErgo Projector Mount C21B Advanced černý (APW-EGPMC21B)
Detail

Stropní držák projektoru, nosnost 35 kg, materiál ocel, nastavitelná délka 595–895 mm, naklápění v rozsahu 40°, natáčení v rozsahu 16°, 360° rotace, systém pro vedení kabelů, rychloupínací systém Výškově nastavitelný stropní držák pro velké projektoryStropní držák AlzaErgo Projector Mount C21B Advanced vám usnadní instalaci projektoru ve třídách, zasedacích místnostech, pohostinství a dalších místech, kde se promítají prezentace nebo videa. Konstrukce držáku je vyrobena ze za studena válcované oceli, díky čemuž je mimořádně odolný a je ideální pro instalaci běžných projektorů s hmotností do 35 kg. Příjemným benefitem je poté nastavitelná výška v rozmezí 595–895 mm.RychloupínacísystémČtyři nastavitelná ramena snadno přizpůsobíte montážním otvorům na projektoru. Odnímatelná hlava držáku umožňuje rychlé připevnění i odstranění projektoru z držáku např. kvůli údržbě, aniž byste museli pokaždé projektor složitě... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Projector Mount C21B Advanced černý (APW-EGPMC21B) , Alzaergo projector mount c10w bílý (apw-egpmc10w)

AlzaErgo Projector Mount C20B Advanced černý (APW-EGPMC20B)

AlzaErgo Projector Mount C20B Advanced černý (APW-EGPMC20B)
Detail

Stropní držák projektoru, nosnost 45 kg, materiál ocel, naklápění v rozsahu 40°, natáčení v rozsahu 16°, 360° rotace, systém pro vedení kabelů, rychloupínací systém Robustní stropní držák pro velké projektory Stropní držák AlzaErgo Projector Mount C20B Advanced vám usnadní instalaci projektoru ve třídách, zasedacích místnostech, pohostinství a dalších místech, kde se promítají prezentace nebo videa. Konstrukce držáku je vyrobena ze za studena válcované oceli, díky čemuž je mimořádně odolný a je ideální pro instalaci běžných projektorů s hmotností do 45 kg. Rychloupínacísystém Čtyři nastavitelná ramena snadno přizpůsobíte montážním otvorům na projektoru. Odnímatelná hlava držáku umožňuje rychlé připevnění i odstranění projektoru z držáku např. kvůli údržbě, aniž byste museli pokaždé projektor složitě nastavovat. Poskytuje maximálníflexibilitu... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Projector Mount C20B Advanced černý (APW-EGPMC20B) , Alzaergo projector mount c05b černý (apw-egpmc05b)

AlzaErgo Projector Mount C22B Advanced černý (APW-EGPMC22B)

AlzaErgo Projector Mount C22B Advanced černý (APW-EGPMC22B)
Detail

Stropní držák projektoru, nosnost 35 kg, materiál ocel, nastavitelná délka 735–1 135 mm, naklápění v rozsahu 40°, natáčení v rozsahu 16°, 360° rotace, systém pro vedení kabelů, rychloupínací systém Výškově nastavitelný stropní držák pro velké projektory Stropní držák AlzaErgo Projector Mount C22B Advanced vám usnadní instalaci projektoru ve třídách, zasedacích místnostech, pohostinství a dalších místech, kde se promítají prezentace nebo videa. Konstrukce držáku je vyrobena ze za studena válcované oceli, díky čemuž je mimořádně odolný a je ideální pro instalaci běžných projektorů s hmotností do 35 kg. Příjemným benefitem je poté nastavitelná výška v rozmezí 735–1 135 mm. Rychloupínacísystém Čtyři nastavitelná ramena snadno přizpůsobíte montážním otvorům na projektoru. Odnímatelná hlava držáku umožňuje rychlé připevnění i odstranění projektoru z držáku např. kvůli údržbě,... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Projector Mount C22B Advanced černý (APW-EGPMC22B) , Alzaergo sm220b audio mount černý (apw-egsm220b)

AlzaErgo Projector Mount C05B černý (APW-EGPMC05B)

AlzaErgo Projector Mount C05B černý (APW-EGPMC05B)
Detail

Stropní držák projektoru, nosnost 20 kg, materiál ocel, nastavitelná délka 450 do 630 mm, naklápění v rozsahu 30°, natáčení v rozsahu 20°, systém pro vedení kabelů, rychloupínací systém Výškově nastavitelný stropní držák projektoru AlzaErgo Projector Mount C05B je držák projektoru určený pro montáž na strop. Vyniká především svou perfektní ergonomií – je výškově nastavitelný, lze jej naklápět či dokonce otáčet. Samozřejmostí je systém pro vedení kabelů vnitřkem držáku, které tak nikde nepřekáží. Rychloupínacísystém Odnímatelná hlava držáku umožňuje snadné a rychlé připevnění i odstranění projektoru z držáku např. kvůli údržbě, aniž byste museli pokaždé projektor složitě nastavovat. Dokonale přizpůsobitelný Držák AlzaErgo Projector Mount C05B je ideální pro většinu běžných projektorů s maximální hmotností do 20 kg. Čtyři... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Projector Mount C05B černý (APW-EGPMC05B) , Alzaergo sm210b audio mount černý (apw-egsm210b)

AlzaErgo Projector Mount W10B Wall černý (APW-EGPMW10B)

AlzaErgo Projector Mount W10B Wall černý (APW-EGPMW10B)
Detail

Nástěnný držák projektoru, nosnost 15 kg, materiál ocel, nastavitelná délka 464–607 mm, naklápění a natáčení v rozsahu 30°, 360° rotace Užijte si maximální flexibilitu Přemýšlíte o tom, kam umístit projektor tak, aby nepřekážel a získali jste nejlepší možné pozorovací podmínky? Vyzkoušejte nástěnný držák AlzaErgo Projector Mount W10B Wall, který je ideálním řešením pro projektory s krátkou projekční vzdáleností. Dokonalenastavitelný Tento držák se vyznačuje svou špičkovou ergonomií – lze jej naklápět, natáčet či dokonce otáčet o 360° pro maximální zobrazovací možnosti. Nosnost držáku AlzaErgo Projector Mount W10B Wall činí až 15 kg. Snadná změna projekčnívzdálenosti Teleskopické rameno umožňuje snadnou a rychlou změnu projekční vzdálenosti. Jistě oceníte čtyři nastavitelná ramena, která se přizpůsobí většině projektorů. Nechybí ani inteligentní... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Projector Mount W10B Wall černý (APW-EGPMW10B) , Alzaergo sm320b audio mount černý (apw-egsm320b)

AlzaErgo SBM115 bílý (APW-EGSBM115W)

AlzaErgo SBM115 bílý (APW-EGSBM115W)
Detail

Držák nástěnný pro soundbar, nosnost 10 kg, průchodka na kabely Nástěnný držák pro soundbarPořídili jste si k televizi soundbar a nevíte kam s ním? Představujeme vám nástěnný držák AlzaErgo SBM115, který představuje jednoduché a účelné řešení pro umístění soundbaru. Kromě toho poskytuje i odkládací prostor pro další příslušenství jako např. dálkový ovladač či multimediální centrum.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!KvalitnízpracováníJistě oceníte i systém pro vedení kabeláže. Nosnost držáku AlzaErgo činí 10 kg.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Rodina produktů AlzaErgoProdukty AlzaErgo jsme navrhovali tak, aby splňovaly nejvyšší standardy a pomohly vám pracovat i relaxovat zdravěji a pohodlněji. U všech produktů AlzaErgo vám můžeme garantovat špičkovou kvalitu každého jednotlivého produktu a poskytnout nadstandardní služby. Proto vám v případě závady u většiny našich produktů nabízíme okamžitou výměnu za nový kus, a to na všech... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo SBM115 bílý (APW-EGSBM115W) , Alzaergo mom110 bílý (apw-egmom110w)

AlzaErgo CMT120 bílý (APW-EGCMT120W)

AlzaErgo CMT120 bílý (APW-EGCMT120W)
Detail

Organizér kabelů - 1 ks v balení, materiál: ocel, umístění pod desku stolu, nebo na konstrukci stolu, vhodné pro polohovací stoly, bílá barva Jednoduché řešení pro úhledné skrytí kabelů Už máte plné zuby různě poházených kabelů, prodlužovaček a adaptérů na vašem pracovišti? Pořiďte si náš organizér kabelů AlzaErgo CMT120 a máte po problému. Organizér jednoduše přišroubujete zespodu na pracovní desku nebo zavěsíte na kontrukci stolu a do něj schováte veškeré kabely. Promyšlenýdo nejmenšího detailu Organizér kabelů AlzaErgo jsme navrhli tak, že vás nijak nebude omezovat v práci a zachová bezproblémový přístup k uloženým kabelům a zároveň je ochrání před poškozením. Rodina produktů AlzaErgo Produkty AlzaErgo jsme navrhovali tak, aby splňovaly nejvyšší standardy a pomohly vám pracovat i relaxovat... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo CMT120 bílý (APW-EGCMT120W) , Alzaergo cmm130 bílý (apw-egcmm130w)

AlzaErgo MOM110 bílý (APW-EGMOM110W)

AlzaErgo MOM110 bílý (APW-EGMOM110W)
Detail

Držák nástěnný pro mikrovlnnou troubu, nosnost 35kg, ocel, protiskluzové nožičky Skvělý pomocník do kuchyněMimořádně odolný a pevný držák AlzaErgo MOM110 jsme navrhli pro každého, komu již v kuchyni nezbylo místo pro mikrovlnnou troubu. Tento držák jednoduše navrtáte do zdi na požadované místo a usadíte mikrovlnku. Pevný a odolnýdržákDržák AlzaErgo MOM110 v bílé barvě slibuje mimořádnou odolnost, pevnost a nosnost – hravě unese až 35 kg.Maximálně bezpečnýSamozřejmostí jsou protiskluzové nožičky, které zajistí, že mikrovlnná trouba bude na svém místě držet jako přibitá, k čemuž přispívá i samotná konstrukce s boční hranou. Součástí balení je kromě držáku AlzaErgo MOM110 vše potřebné, včetně hmoždinek a šroubů, pro bezproblémovou instalaciRodina produktů AlzaErgoProdukty AlzaErgo jsme navrhovali tak, aby splňovaly nejvyšší standardy a pomohly vám pracovat i relaxovat zdravěji a pohodlněji. U všech produktů AlzaErgo vám můžeme garantovat špičkovou kvalitu... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo MOM110 bílý (APW-EGMOM110W) , Alzaergo cmt120 bílý (apw-egcmt120w)

AlzaErgo FC220 bílý (APW-EGFC220W)

AlzaErgo FC220 bílý (APW-EGFC220W)
Detail

Šuplíkový kontejner dvouzásuvkový, ocelová konstrukce s práškovým nástřikem, nylonová kolečka tlumící nárazy, uzamykací mechanismus se 2 klíči, materiál: MDF, ocel Doplní chybějící úložný prostorPostrádáte u pracovního stolu či v kanceláři úložný prostor? Vyřešte tento nedostatek jednoduše pomocí mobilního šuplíkového kontejneru AlzaErgo FC220 se dvěma zásuvkami. Kontejner se vejde pod většinu pracovních a polohovacích stolů, případně jej můžete postavit volně do prostoru. AlzaErgo FC220 je skvělým doplňkem i pro naše stoly AlzaErgo Table.Velmi kvalitníprovedeníKorpus a čela šuplíků kontejneru AlzaErgo FC220 jsou vyrobená z laminované dřevotřískové desky v bílé barvě – díky tomuto univerzálnímu provedení lze kontejner použít téměř kdekoliv. Konstrukce samotných zásuvek je poté zhotovena z oceli s práškovým lakováním. Čtyři nylonová kolečka tlumí nárazy, jsou šetrná k podlaze a usnadňují přemisťování kontejneru.Mějte své dokumentyv... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo FC220 bílý (APW-EGFC220W) , Alzaergo sbm115 bílý (apw-egsbm115w)

AlzaErgo CMM130 bílý (APW-EGCMM130W)

AlzaErgo CMM130 bílý (APW-EGCMM130W)
Detail

Organizér kabelů pro polohovací stoly, kovová základna, 2 silné magnetické pásky, rozměry 350x32x50mm, materiál: ocel Již žádné povalující se kabely Vypořádejte se s neposednými kabely jednou pro vždy. Díky organizéru kabelů AlzaErgo CMM130 budou veškeré kabely úhledně uspořádány. Tento kovový organizér s rozměry 350 × 32 × 50 mm je vhodný především pro polohovací stoly AlzaErgo Table, ale i ostatní stoly s kovovou konstrukcí. Snadnáa rychlá montáž Organizér kabelů AlzaErgo CMM130 připevníte ke stolu velmi snadno a rychle – bez vrtání či nářadí. Disponuje totiž dvěma silnými magnetickými pásky, pomocí kterých organizér ke stolu připevníte. Rodina produktů AlzaErgo Produkty AlzaErgo jsme navrhovali tak, aby splňovaly nejvyšší standardy a pomohly vám pracovat i relaxovat zdravěji a pohodlněji. U všech produktů AlzaErgo vám můžeme garantovat... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo CMM130 bílý (APW-EGCMM130W) , Alzaergo fc220 bílý (apw-egfc220w)

AlzaErgo Audio Mount GOM05WB (APW-EGSMGOM05WB)

AlzaErgo Audio Mount GOM05WB (APW-EGSMGOM05WB)
Detail

Držák na reproduktory - nástěnný, materiál plast, fixní konstrukce, systém pro uspořádání kabelů Praktický držák pro chytrou domácnost Přemýšlíte o tom, kam umístit reproduktor Google Home Mini a nedostává se vám místa, kde by vynikla jeho krása? Pro tyto případy jsme pro vás navrhli elegantní nástěnný držák AlzaErgo Audio Mount GOM05WB, který umožňuje jednoduché a rychlé uchycení Google Home Mini na zeď. Na designu jsme sidali záležet Díky atraktivnímu provedení můžete náš držák umístit téměř do jakékoliv místnosti, aniž by působil rušivým dojmem. K tomu přispívá i systém pro uchycení kabeláže. Jednoduchá a bezproblémovámontáž V balení kromě držáku AlzaErgo Audio Mount pro Google Home Mini najdete i vše potřebné pro bezproblémovou montáž, včetně hmoždinek značky Fischer. Rodina produktů AlzaErgo... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Audio Mount GOM05WB (APW-EGSMGOM05WB) , Alzaergo riser er160ww bílý (apw-eger160ww)

AlzaErgo Riser ER240 bílý (APW-EGER240W)

AlzaErgo Riser ER240 bílý (APW-EGER240W)
Detail

Podstavec pod monitor materiál MDF, univerzální pro monitory 17" až 32", nostnost až 20kg, bílá barva, rozměr 55.4 x 8 x 21.5cm, 3x integranované USB 3.0 Stylový podstavec pod monitorse třemi USB 3.0 konektoryNemá váš monitor výškově nastavitelný stojan, přesto byste měli rádi obrazovku o pár centimetrů výše, přesně v úrovni očí? Není nic jednoduššího než si pořídit náš designový podstavec pod monitor AlzaErgo Riser ER240, který nabízí snadnou cestu, jak vylepšit ergonomii pracoviště. Výška podstavce je 8 cm a využít jej můžete i v kombinaci All in One PC. Užijte si extrapohodlíJistě oceníte i trojici rychlých USB 3.0 portů se snadným přístupem a LED indikací. Již se tak nebudete muset ohýbat pod stůl a složitě hledat volné USB v počítači.Dostatek místa nejenpro monitorNa podstavec můžete umístit téměř jakýkoliv monitor, a ještě vám zbude místo pro mobilní telefon, psací potřeby a další drobné předměty.Velmi odolnéprovedeníAlzaErgo Riser... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Riser ER240 bílý (APW-EGER240W) , Alzaergo table et3 bílý (apw-eget6000w)

AlzaErgo Riser ER230 bílý (APW-EGER230W)

AlzaErgo Riser ER230 bílý (APW-EGER230W)
Detail

Podstavec pod monitor materiál MDF, univerzální pro monitory 17" až 32", nostnost až 20kg, bílá barva, rozměr 55.4 x 10 x 21.5cm, úložná zásuvka Stylový podstavecpod monitor se šuplíkemNemá váš monitor výškově nastavitelný stojan, přesto byste měli rádi obrazovku o pár centimetrů výše, přesně v úrovni očí? Není nic jednoduššího než si pořídit náš designový podstavec pod monitor AlzaErgo Riser ER230, který nabízí snadnou cestu, jak vylepšit ergonomii pracoviště. Výška podstavce je 10 cm a využít jej můžete i v kombinaci All in One PC.Extra odolnéprovedeníAlzaErgo Riser ER230 je vyrobený z kvalitní 15mm MDF desky, která se vyznačuje vysokou odolností vůči nárazu. Nosnost podstavce činí 20 kg. Dostatek místa nejenpro monitorNa podstavec můžete umístit téměř jakýkoliv monitor, a ještě vám zbude místo pro mobilní telefon, psací potřeby a další drobné předměty. Příjemným bonusem je poté šuplík, do kterého se vejde spousta dalších... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Riser ER230 bílý (APW-EGER230W) , Alzaergo riser er220 bílý (apw-eger220w)

AlzaErgo StayFit OFC bílý (APW-EGABW2OFC)

AlzaErgo StayFit OFC bílý (APW-EGABW2OFC)
Detail

Rotoped k pracovnímu stolu, nosnost 136 kg, 8 stupňů odporu, tichý chod, digitální displej, nastavitelné sedlo, sklopné nohy a pedály, zamykatelná kolečka Dopřejte si pravidelný pohyb při sezení za stolemV AlzaErgo jsme pro vás navrhli jedinečný rotoped StayFit OFC, který je speciálně navržen pro výškově stavitelné stoly jako např. AlzaErgo Table. Tato kombinace umožní vašemu tělu pravidelný pohyb i během celodenní práce v kanceláři a maximalizovat tak vaši efektivitu. Každý si přijdena svéPro cvičení lze zvolit jeden z 8 stupňů odporu šlapání a veškeré informace o cvičení (spálené kalorie, ujetá vzdálenost, otáčky a další) se poté zobrazují na digitálním displeji. Magnetická brzda je zárukou tichého chodu.Nezbytná výbava do kancelářeaktivního člověkaRotoped AlzaErgo StayFit snadno rozložíte i složíte během jedné minuty, bez problémů jej tak můžete snadno přemisťovat po svém pracovišti, což usnadňují také transportní... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo StayFit OFC bílý (APW-EGABW2OFC) , Alzaergo riser er210 bílý (apw-eger210w)

AlzaErgo Riser ER210 bílý (APW-EGER210W)

AlzaErgo Riser ER210 bílý (APW-EGER210W)
Detail

Podstavec pod monitor materiál MDF, univerzální pro monitory 17" až 32", nostnost až 20kg, bílá barva, rozměr 55.4 x 8 x 21.5cm Stylový podstavec pod monitorNemá váš monitor výškově nastavitelný stojan, přesto byste měli rádi obrazovku o pár centimetrů výše, přesně v úrovni očí? Není nic jednoduššího než si pořídit náš designový podstavec pod monitor AlzaErgo Riser ER210, který nabízí snadnou cestu, jak vylepšit ergonomii pracoviště. Výška podstavce je 8 cm a využít jej můžete i v kombinaci All in One PC.Extra odolnéprovedeníAlzaErgo Riser ER210 je vyrobený z kvalitní 15mm MDF desky, která se vyznačuje vysokou odolností vůči nárazu. Nosnost podstavce činí 20 kg. Dostatek místa nejenpro monitorNa podstavec můžete umístit téměř jakýkoliv monitor, a ještě vám zbude místo pro mobilní telefon, psací potřeby a další drobné předměty.Rodina produktů AlzaErgoProdukty AlzaErgo jsme navrhovali tak, aby splňovaly nejvyšší standardy a pomohly vám pracovat i relaxovat... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Riser ER210 bílý (APW-EGER210W) , Alzaergo riser er230 bílý (apw-eger230w)

AlzaErgo Table ET2.1 bílý (APW-EGET7100W)

AlzaErgo Table ET2.1 bílý (APW-EGET7100W)
Detail

Výškově nastavitelný stůl bez pracovní desky, elektricky nastavitelný, výška 73-123 cm, šířka 84-130 cm, tichý motor, tlačítkové ovládání, doporučená velikost desky 100-160 × 65-85 cm, max. zatížení 70 kg, 100-240 V, barva bílá Kompaktní pracovní stůls nastavitelnou šířkou i výškou Elektricky ovládaný stůl AlzaErgo Table ET2.1 je ideálním řešením pro každého, kdo přemýšlí nad změnou svých pracovních návyků a zároveň chce udělat i něco pro své zdraví. U tohoto stolu můžete nejen přizpůsobit šířku, ale i výšku, díky čemuž se můžete k práci postavit a změnit každodenní rutinu v podobě několikahodinového sezení. Jednoduchéovládání Výšku stolu ET2.1 jednoduše změníte pomocí dvou tlačítek – nahoru nebo dolů. O zbytek se postará výkonný, ale zároveň velmi tichý motor. Pryč jsou časy, kdy jste museli pro změnu pozice točit kličkou. Stůl, který se vámpřizpůsobí Robustní konstrukce rámu zaručuje vysokou pevnost a stabilitu,... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Table ET2.1 bílý (APW-EGET7100W) , Alzaergo stayfit ofc bílý (apw-egabw2ofc)

AlzaErgo StayFit PRO bílý (APW-EGABW1PRO)

AlzaErgo StayFit PRO bílý (APW-EGABW1PRO)
Detail

Rotoped s pracovní deskou pro práci vsedě i vestoje, nosnost 136 kg, 8 stupňů odporu, tichý chod, digitální displej, nastavitelná pracovní deska, nastavitelné sedlo, sklopné nohy a pedály, zamykatelná kolečka Maximalizujte svoji efektivitus rotopedem AlzaErgoVěnujete pracovním povinnostem veškeré své úsilí a na pravidelný pohyb vám již nezbývá čas a energie? Zcela určitě nejste sami, a proto jsme v AlzaErgo dali hlavy dohromady a vymysleli jedinečnou kombinaci rotopedu a pracovního stolu. S AlzaErgo StayFit PRO si tak budete moci zpestřit denní rutinu fyzickou aktivitou. Každý si přijdena svéPro cvičení lze zvolit jeden z 8 stupňů odporu šlapání a veškeré informace o cvičení (spálené kalorie, ujetá vzdálenost, otáčky a další) se poté zobrazují na digitálním displeji. Magnetická brzda je zárukou tichého chodu.Nezbytná výbava proaktivního workoholikaRotoped AlzaErgo StayFit PRO snadno rozložíte i složíte během jedné minuty, bez problémů jej tak... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo StayFit PRO bílý (APW-EGABW1PRO) , Alzaergo stayfit pro bílý (apw-egabw1pro)

AlzaErgo Table ET2 bílý (APW-EGET7000W)

AlzaErgo Table ET2 bílý (APW-EGET7000W)
Detail

Výškově nastavitelný stůl bez pracovní desky, elektricky nastavitelný 73cm - 123cm, 1 motor, tlačítkové ovládání, paměť až na 3 polohy, doporučená velikost desky (1200-1800) x (650-850) mm, max. zatížení 80kg, 100-240V Ergonomický pracovní stůl, který nezná hranice Několikahodinová práce v jedné poloze otráví zkrátka každého, nemluvě o zdravotních rizicích. Občas je proto vhodné se k práci postavit, což u běžného stolu nelze. Proto jsme pro vás vyvinuli stůl AlzaErgo Table ET2, který umožňuje střídání sezení a stání. Náš stůl se také skvěle osvědčí na pracovištích, která jsou využívána více uživateli. Změňte pozici pouhýmstisknutím tlačítka Výšku stolu ET2 snadno změníte pomocí tlačítek. O zbytek se postará výkonný, ale zároveň velmi tichý motor. Pryč jsou časy, kdy jste museli pro změnu pozice točit kličkou nebo něco šroubovat na nohách stolu. (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Table ET2 bílý (APW-EGET7000W) , Alzaergo riser er240 bílý (apw-eger240w)

AlzaErgo Table ET3.1 bílý (APW-EGET6200W)

AlzaErgo Table ET3.1 bílý (APW-EGET6200W)
Detail

Výškově nastavitelný stůl manuálně nastavitelná výška 89-136 cm, šířka 140 × 66 cm, dvě úrovně pracovní desky s velikostí 140 × 39,5 a 140 × 29,5 cm, max. zatížení 40 kg, barva bílá "Dvoupatrový" ergonomický stůls nastavitelnou výškou Stůl AlzaErgo Table ET3.1 poskytuje díky dvěma pracovním plochám dokonalou ergonomii pro práci s klasickým stolním počítačem i notebookem. Nastavitelná výška umožní vždy optimální podmínky pro práci v sedě i ve stoje. Můžete tak dle potřeby změnit každodenní rutinu v podobě několikahodinového sezení v kuse a zároveň něco udělat pro své zdraví, aniž byste si museli zvykat na jinou ergonomii svého pracoviště. Pro změnu polohystačí otočit kličkou Výšku stolu ET3.1 snadno změníte tiše a plynule pomocí kličky. Stačí pár otoček a během chvíle se bude stůl nacházet v požadované výšce. Klička je odnímatelná, tudíž lze... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Table ET3.1 bílý (APW-EGET6200W) , Alzaergo table et2 bílý (apw-eget7000w)

AlzaErgo Riser ER160WW bílý (APW-EGER160WW)

AlzaErgo Riser ER160WW bílý (APW-EGER160WW)
Detail

Podstavec pod monitor rozměry 54 x 26 x 14cm, nosnost 10kg horní police a 5kg spodní, doporučená velikost obrazovky 13" - 32", kombinace dřevotřísky a plastu I práce na PC může být pohodlná S naším podstavcem pod monitor AlzaErgo Riser ER160WB bude práce na počítači pohodlnější a zdravější – díky umístění obrazovky ve výšce očí se již nebudete muset obávat bolestí zad a krční páteře. Podstavec jsme nenavrhovali pouze s ohledem na vaše zdraví, ale i na maximální komfort při práci. Zvolili jsmeprémiové materiály U podstavce Riser oceníte vysokou stabilitu a kvalitní materiály. Dřevotřískové desky jsme opatřili odolnou povrchovou úpravou, která je chrání před poškrábáním, a navíc se snadno udržuje. Místana rozdávání AlzaErgo Riser je navržen pro notebooky, All in One PC či... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Riser ER160WW bílý (APW-EGER160WW) , Alzaergo table et3.1 bílý (apw-eget6200w)

AlzaErgo Riser ER220 bílý (APW-EGER220W)

AlzaErgo Riser ER220 bílý (APW-EGER220W)
Detail

Podstavec pod monitor materiál MDF, univerzální pro monitory 17" až 32", nostnost až 20kg, bílá barva, rozměr 55.4 x 10 x 21.5cm Stylový podstavec pod monitorNemá váš monitor výškově nastavitelný stojan, přesto byste měli rádi obrazovku o pár centimetrů výše, přesně v úrovni očí? Není nic jednoduššího než si pořídit náš designový podstavec pod monitor AlzaErgo Riser ER220, který nabízí snadnou cestu, jak vylepšit ergonomii pracoviště. Výška podstavce je 10 cm a využít jej můžete i v kombinaci All in One PC.Extra odolnéprovedeníAlzaErgo Riser ER220 je vyrobený z kvalitní 15mm MDF desky, která se vyznačuje vysokou odolností vůči nárazu. Nosnost podstavce činí 20 kg. Dostatek místa nejenpro monitorNa podstavec můžete umístit téměř jakýkoliv monitor, a ještě vám zbude místo pro mobilní telefon, psací potřeby a další drobné předměty.Rodina produktů AlzaErgoProdukty AlzaErgo jsme navrhovali tak, aby splňovaly nejvyšší standardy a... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Riser ER220 bílý (APW-EGER220W) , Alzaergo tv cart tc110s advanced 37"-70" stříbrný (apw-egtc110s)

AlzaErgo Table ET3 bílý (APW-EGET6000W)

AlzaErgo Table ET3 bílý (APW-EGET6000W)
Detail

Výškově nastavitelný stůl bez pracovní desky, manuálně nastavitelná výška 73-123 cm, šířka 100-160 cm, doporučená velikost desky 120-180 × 65-85 cm, max. zatížení 70 kg, barva bílá Ergonomický pracovní stůl, který nezná hranice Několikahodinová práce v jedné poloze otráví zkrátka každého, nemluvě o zdravotních rizicích. Občas je proto vhodné se k práci postavit, což u běžného stolu zkrátka nelze. Proto jsme pro vás vyvinuli stůl AlzaErgo Table ET3, který umožňuje střídání sezení a stání. Náš stůl se také skvěle osvědčí na pracovištích, která jsou využívána více uživateli. Změňte poziciotočením kličky Výšku stolu ET3 snadno změníte pomocí odnímatelné kličky. Stačí pár otoček a během chvíle se stůl bude nacházet v požadované výšce. Funkční... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Table ET3 bílý (APW-EGET6000W) , Alzaergo table et1 ionic bílý (apw-eget8300w)

AlzaErgo SM220B Audio Mount černý (APW-EGSM220B)

AlzaErgo SM220B Audio Mount černý (APW-EGSM220B)
Detail

Držák na reproduktory na reproduktory, nástěnný, na strop, nastavitelný, materiál: nylon, náklon -90° až +90°, otáčení 360°, nosnost jednoho držáku 3,5 kg, 2 ks v balení, instalační materiál v balení Držák reproduktorů na zeďnebo strop Toužíte po špičkové zvukové kulise? Není nic jednoduššího než si pořídit reproduktorové držáky AlzaErgo SM220B Audio Mount, díky kterým budete moci satelitní reproduktory optimálně rozmístit po místnosti. Kompatibilní s mnohareproduktory Nastavitelné držáky AlzaErgo SM220B Audio Mount jsou kompatibilní s celou řadou reproduktorů s jedním nebo dvěma montážními otvory s roztečí od 52,5 do 67,5 mm, případně KeyHole otvory. Široké možnostipřizpůsobení Držáky jsou plně nastavitelné a jdou díky třem kloubům naklápět v rozsahu 180° a otáčet o 360°. Reproduktory tak můžete optimálně nasměrovat do prostoru.... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo SM220B Audio Mount černý (APW-EGSM220B) , Alzaergo table et1 essential bílý (apw-eget8100w)

AlzaErgo SM210B Audio Mount černý (APW-EGSM210B)

AlzaErgo SM210B Audio Mount černý (APW-EGSM210B)
Detail

Držák na reproduktory na zeď, nastavitelný, otočný kloub, materiál: nylon, náklon 20°, otáčení 70°, nosnost jednoho držáku 3,5 kg, 2 ks v balení, instalační materiál v balení Kompaktní držák pro reproduktory AlzaErgo SM210B Audio Mount je ideální nástěnný držák pro satelitní reproduktory s hmotností do 3,5 kg. Držák je díky kloubu s aretací otočný, a tak si můžete reproduktor natočit požadovaným směrem aniž byste k tomu potřebovali nářadí. Součástí balení jsou dva držáky, včetně instalačního materiálu Užijte si perfektnízvuk kdekoliv Kloub umožňuje naklonění o 20° nahoru a dolů, případně natočení o 70° doleva nebo doprava pro zajištění ideálních zvukových podmínek. Samozřejmostí je jednoduchý systém upevnění reproduktoru. Rodina produktů AlzaErgo Produkty AlzaErgo jsme navrhovali tak, aby splňovaly nejvyšší standardy a pomohly vám pracovat... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo SM210B Audio Mount černý (APW-EGSM210B) , Alzaergo table et1 newgen bílý (apw-eget8200w)

AlzaErgo SM320B Audio Mount černý (APW-EGSM320B)

AlzaErgo SM320B Audio Mount černý (APW-EGSM320B)
Detail

Stojan na reproduktory s nosností 4,5 kg, nastavitelná výška 763–1 036 mm, kompatibilní s reproduktory se závitem M4, M5 a 1/4", stabilní ocelová konstrukce, cable management, možnost osadit základnu hroty nebo podložkami, 2 kusy v balení Univerzální stojan pro reproduktory Optimální umístění reproduktorů je jedním z předpokladů pro dokonalý filmový nebo hudební zážitek. AlzaErgo SM320B Audio Mount je univerzální stojan umožňující instalaci reproduktorů s různými typy uchycení, včetně satelitních a malých regálových reproduktorů. Předností stojanu je snadná výšková nastavitelnost pro dosažení maximálního zvukového požitku. Stabilita nakaždém povrchu Robustní ocelová konstrukce je zárukou maximální stability a masivní základna brání převržení stojanu. Základna je vybavena ocelovými hroty pro povrchy pokryté kobercem, případně je lze vyměnit za gumové podložky na tvrdé a hladké podlahy.... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo SM320B Audio Mount černý (APW-EGSM320B) , Alzaergo slatwall swh320 držák bílý (apw-egswh320w)

AlzaErgo Slatwall SWH330 Držák bílý (APW-EGSWH330W)

AlzaErgo Slatwall SWH330 Držák bílý (APW-EGSWH330W)
Detail

Držák - police pro modulární systém Slatwall, nosnost 1 kg, matná bílá, ocel, 68×70×100 mm Ušetřete místo na pracovním stole Díky polici AlzaErgo SWH330 Slatwall získáte další úložný prostor pro psací potřeby. Tužky, propisky či popisovače s vám tak již nebudou volně povalovat po stole. Tento univerzální držák je určený pro připevnění k modulárnímu systému (Slatwall). Kvalitníprovedení Provedení z oceli poskytuje potřebnou pevnost a odolnost. Nosnost je 1 kg. Rodina produktů AlzaErgo Produkty AlzaErgo jsme navrhovali tak, aby splňovaly nejvyšší standardy a pomohly vám pracovat i relaxovat zdravěji a pohodlněji. U všech produktů AlzaErgo vám můžeme garantovat špičkovou kvalitu každého jednotlivého produktu a poskytnout nadstandardní služby. Proto vám v případě závady u většiny našich... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Slatwall SWH330 Držák bílý (APW-EGSWH330W) , Alzaergo slatwall swh310 držák bílý (apw-egswh310w)

AlzaErgo Slatwall SWAD510 Držák bílý (APW-EGSWAD510W)

AlzaErgo Slatwall SWAD510 Držák bílý (APW-EGSWAD510W)
Detail

Držák na monitor, pro modulární systém Slatwall, 2 ramena, nosnost 2× 8 kg, naklápění, natáčení a otáčení, VESA 75×75, 100×100, pro až 32" monitory, systém pro organizaci kabelů Dopřejte si špičkový zážitek ze sledování Držák AlzaErgo SWAD510 Slatwall v elegantním bílém provedení je určený pro instalaci na modulární systém (Slatwall) a vhodný pro připevnění hned dvou monitorů o velikosti 17–32". Jeho celková nosnost činí 16 kg. Tento držák jsme navrhli tak, aby bylo možné monitory snadno otáčet, natáčet do stran a naklápět, díky čemuž poskytuje špičkovou ergonomii. Kvalitnízpracování Držák AlzaErgo je vyroben z kombinace oceli a hliníku – je tak velmi lehký a snadno se s ním manipuluje. Držák promyšlenýdo posledního detailu Nechybí ani svorky pro přichycení kabelů, které tak... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Slatwall SWAD510 Držák bílý (APW-EGSWAD510W) , Alzaergo slatwall swh330 držák bílý (apw-egswh330w)

AlzaErgo Fixed Table FT1 bílý (APW-EGFT2100W)

AlzaErgo Fixed Table FT1 bílý (APW-EGFT2100W)
Detail

Psací stůl - fixní, bez pracovní desky, přizpůsobení šířky (100 - 140) a výšky (60 - 90) cm, výškově nastavitelné nožičky pro dosažení vodorovné polohy, doporučená velikost desky 110 - 180 × 70 - 100 cm, ocelová konstrukce, max. zatížení 100kg Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Stůl, který se vám přizpůsobí Hledáte stůl, který si budete moci přizpůsobit dle svých představ a potřeb? V tom případě je stůl AlzaErgo Fixed Table FT1 to pravé, co hledáte. Hlavní výhodou tohoto stolu je, že si můžete při jeho instalaci snadno přizpůsobit výšku v rozmezí od 60 do 90 cm (7 úrovní po 5 cm) a šířku od 100 do 140 cm, což umožňuje použití různě velkých pracovních desek.... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Fixed Table FT1 bílý (APW-EGFT2100W)

AlzaErgo S110 45"-65" bílý (APW-EGTMS110W)

AlzaErgo S110 45"-65" bílý (APW-EGTMS110W)
Detail

Držák na TV 45" až 65" volně stojící, VESA 100×200, 200×200, 300×200, 300×300, 400×200, 400×300, 400×400 a 600×400, nosnost 32 kg, natočení 360°, systém pro uspořádání kabelů Nádherný držák ze dřevaDesignový držák televize AlzaErgo S110 ocení každý, kdo se chce trochu odklonit od tradičních řešení. Držák je vyroben z kombinace oceli, hliníku, plastu a bukového dřeva – skvěle tak doplní jakýkoliv moderní interiér. Je připraven pro instalaci televize o velikosti 45–65" a kromě obývacího pokoje jej můžete využít i v konferenčních místnostech, obchodě či stánku na veletrhu.Bezproblémovýpřístup k portůmDržák je vybaven speciální otočnou konstrukcí, jež umožňuje snazší přístup ke konektorům a snadnou možnost nastavit optimální pozorovací úhel.Maximálně bezpečnýAlzaErgo S110 je kompatibilní se standardy VESA a pro větší bezpečnost jsme do balení přidali i popruh, kterým připevníte stojan s televizorem ke zdi – nehrozí tak převrácení televizoru a je... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo S110 45"-65" bílý (APW-EGTMS110W)

AlzaErgo Slatwall SWH320 Držák bílý (APW-EGSWH320W)

AlzaErgo Slatwall SWH320 Držák bílý (APW-EGSWH320W)
Detail

Držák - police pro modulární systém Slatwall, nosnost 3 kg, matná bílá, ocel, 318×250×68 mm Ušetřete místo na pracovním stole Díky polici AlzaErgo SWH320 Slatwall získáte další úložný prostor pro dokumenty a příslušenství, které využíváte ke své práci. Tento univerzální držák je určený pro připevnění k modulárnímu systému (Slatwall) a jeho celková nosnost činí 3 kg. Kvalitníprovedení Provedení z oceli poskytuje potřebnou pevnost a odolnost. Rodina produktů AlzaErgo Produkty AlzaErgo jsme navrhovali tak, aby splňovaly nejvyšší standardy a pomohly vám pracovat i relaxovat zdravěji a pohodlněji. U všech produktů AlzaErgo vám můžeme garantovat špičkovou kvalitu každého jednotlivého produktu a poskytnout nadstandardní služby. Proto vám v případě závady u většiny našich... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Slatwall SWH320 Držák bílý (APW-EGSWH320W)

AlzaErgo Slatwall SWH310 Držák bílý (APW-EGSWH310W)

AlzaErgo Slatwall SWH310 Držák bílý (APW-EGSWH310W)
Detail

Držák - police pro modulární systém Slatwall, nosnost 3 kg, matná bílá, ocel, 180×120×55 mm Ušetřete místo na pracovním stole Díky polici AlzaErgo SWH310 Slatwall získáte další úložný prostor pro dokumenty a příslušenství, které využíváte ke své práci. Tento univerzální držák je určený pro připevnění k modulárnímu systému (Slatwall) a jeho celková nosnost činí 3 kg. Kvalitníprovedení Provedení z oceli poskytuje potřebnou pevnost a odolnost. Jistě oceníte i otvor pro protažení např. kabelu od nabíječky. Rodina produktů AlzaErgo Produkty AlzaErgo jsme navrhovali tak, aby splňovaly nejvyšší standardy a pomohly vám pracovat i relaxovat zdravěji a pohodlněji. U všech produktů AlzaErgo vám můžeme garantovat špičkovou kvalitu každého jednotlivého produktu a poskytnout... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Slatwall SWH310 Držák bílý (APW-EGSWH310W)

AlzaErgo Table ET1 NewGen bílý (APW-EGET8200W)

AlzaErgo Table ET1 NewGen bílý (APW-EGET8200W)
Detail

Výškově nastavitelný stůl – bez pracovní desky, elektricky nastavitelný, výška 62 - 128 cm, šířka 100 - 170 cm, 2 motory, LED dotykové ovládání, paměť až na 3 polohy, inovovaný 2senzorový antikolizní systém, časovač připomenutí změny pracovní pozice, doporučená velikost desky (1 100 – 2 200) × (750 – 1 000) mm, max. zatížení 125 kg, 100 – 240 V, barva bílá Oblíbený stůl v novém a lepším provedení Seznamte se již s druhou generací oblíbeného stolu AlzaErgo ET1 NewGen, který jsme o pořádný kus vylepšili. Kromě inovovaného dvousenzorového antikolizního systému, jehož citlivost si stále můžete nastavit dle svých představ, jsme zapracovali na konstrukci a stůl ET1 NewGen nyní zvládne zatížení až 125 kg, což je o čtvrtinu více než předchůdce. Zcela jistě oceníte, že se nám podařilo úplně zakrýt šrouby a zmenšit řídící jednotku - AlzaErgo ET1 NewGen je nejen praktický, ale i skvěle... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Table ET1 NewGen bílý (APW-EGET8200W)

AlzaErgo Table ET2.1 Essential bílý (APW-EGET7200W)

AlzaErgo Table ET2.1 Essential bílý (APW-EGET7200W)
Detail

Výškově nastavitelný stůl - bez pracovní desky, elektrický, s 1 motorem, nosnost 70 kg, dvě 2segmentové hranaté nohy, nastavitelná šířka pro různé velikosti pracovních ploch, 2tlačítkový ovládací panel, materiál ocel, vyrovnávací nožičky, rozměry: rozsah šířky 820 - 1280 mm, rozsah výšky 710 - 1190 mm, doporučená velikost desky (1000 - 1600) × (600 - 800) mm o tloušťce ? 18 mm Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Kompaktní jednomotorový výškově nastavitelný stůl Představujeme vám výškově nastavitelný stůl AlzaErgo Table ET2.1 Essential – skvělou alternativu k oblíbenému modelu ET2.1 se zajímavou cenovkou a bez zbytečných kompromisů. Tento stůl je perfektní volbou pro zákazníky, kteří mají omezený prostor ať... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Table ET2.1 Essential bílý (APW-EGET7200W)

AlzaErgo Table ET3 Essential bílý (APW-EGET6100W)

AlzaErgo Table ET3 Essential bílý (APW-EGET6100W)
Detail

Výškově nastavitelný stůl - bez pracovní desky, s ručním ovládáním, nosnost 60 kg, klika se skládací rukojetí, dvě 2stupňové hranaté nohy, nastavitelná šířka pro různé velikosti pracovních ploch, materiál ocel, vyrovnávací nožičky, rozměry: rozsah šířky 860 - 1330 mm, rozsah výšky 700 - 1180 mm, pro stolní desku (1000 - 1600) × (600 - 750) mm o tloušťce ? 18 mm Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Cenově dostupný výškově nastavitelný stůl Představujeme vám výškově nastavitelný stůl AlzaErgo Table ET3 Essential – skvělou alternativu k oblíbenému modelu ET3 se zajímavou cenovkou a bez zbytečných kompromisů. Tento stůl s ručním pohonem umožňuje nastavení šířky i výšky. Můžete si tak nejen zvolit různě velkou... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Table ET3 Essential bílý (APW-EGET6100W)

AlzaErgo Table ET1 Essential bílý (APW-EGET8100W)

AlzaErgo Table ET1 Essential bílý (APW-EGET8100W)
Detail

Výškově nastavitelný stůl - bez pracovní desky, elektricky nastavitelný, se 2 motory, nosnost 100 kg, Collision Avoidance System pro ochranu proti nehodám a zraněním, dvě 3segmentové hranaté nohy, nastavitelná šířka pro různé velikosti pracovních ploch, tlačítkový ovládací panel, paměť na 3 polohy, časovač pro připomenutí doby sezení či stoje, materiál ocel, vyrovnávací nožičky, rozměry: rozsah šířky 1000 - 1700 mm, rozsah výšky 620 - 1280 mm, doporučená velikost desky (1100 - 2000) × (700 - 900) mm o tloušťce ? 18 mm Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Výškově nastavitelný stůl s inovovaným ovládacím panelem Polohovací stoly jsou mezi uživateli stále více populární. Proto se i my snažíme držet krok s moderními... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Table ET1 Essential bílý (APW-EGET8100W)

AlzaErgo Table ET1 Ionic bílý (APW-EGET8300W)

AlzaErgo Table ET1 Ionic bílý (APW-EGET8300W)
Detail

Výškově nastavitelný stůl - bez pracovní desky, elektricky nastavitelný, se 2 motory, nosnost 125 kg, Collision Avoidance System pro ochranu proti nehodám a zraněním, dvě 3segmentové kulaté nohy, nastavitelná šířka pro různé velikosti pracovních ploch, ovládací panel se silikonovými tlačítky s možností zasunutí pod desku stolu, paměť na 2 polohy, časovač pro připomenutí doby sezení či stoje, materiál ocel, vyrovnávací nožičky, rozměry: rozsah šířky 1000 - 1500 mm, rozsah výšky 620 - 1280 mm, doporučená velikost desky (1200 - 1700) × (600 - 900) mm o tloušťce ? 18 mm Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Moderní dvoumotorový výškově nastavitelný stůl Polohovací stoly jsou mezi uživateli stále více populární. Proto... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Table ET1 Ionic bílý (APW-EGET8300W)

AlzaErgo TV Cart TC110S Advanced 37"-70" stříbrný (APW-EGTC110S)

AlzaErgo TV Cart TC110S Advanced 37"-70" stříbrný (APW-EGTC110S)
Detail

Stojan na televizi 37" až 70", volně stojící, VESA 200×200, 300×200, 400×200, 300×300, 400×300, 400×400, 600×400, nosnost držáku 50 kg, nosnost police 5 kg, náklon -12° / +5°, natočení 90°, nastavitelná výška 120 až 162 cm, systém pro uspořádání kabelů, pojízdná kolečka s uzamykacím mechanismem Výběr značky AlzaPowerAlzaErgoAlzaGuardBlackmontEternicoFerridaLa ProromanceAlzaCafé Stvořený nejen pro telekonference Hledáte stabilní bezpečný a spolehlivý pojízdný stojan na televizi do konferenční místnosti, učebny, přednáškového sálu, na výstavu či veletrh? AlzaErgo TV Cart TC110S Advanced je to pravé, co hledáte. Tento výškově nastavitelný stojan je vyrobený z vysoce kvalitního a lehkého hliníku, tudíž manipulace s ním není nijak namáhavá a zvládne ji úplně každý.... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo TV Cart TC110S Advanced 37"-70" stříbrný (APW-EGTC110S)

TB Projector mount ceiling TB-M51 10kg 15,2cm, TB-M51

TB Projector mount ceiling TB-M51 10kg 15,2cm, TB-M51
Detail

Konstrukce pro upevnění projektoru na strop *Použití: projektor *Typ držáku: na strop *Maximální hmotnost: 10 kg *Materiál: kov *Barva: stříbrná (patro.cz)

Podobné produkty ako TB Projector mount ceiling TB-M51 10kg 15,2cm, TB-M51

TB TOUCH tB Projector mount 2in1 TB-M52 ceiling/wall 10kg, TB-M52

TB TOUCH tB Projector mount 2in1 TB-M52 ceiling/wall 10kg, TB-M52
Detail

Konstrukce pro upevnění projektoru na strop nebo zeď *Použití: projektor *Typ držáku: na strop/na zeď *Maximální hmotnost: 10 kg *Materiál: kov *Barva: stříbrná (patro.cz)

Podobné produkty ako TB TOUCH tB Projector mount 2in1 TB-M52 ceiling/wall 10kg, TB-M52

AlzaErgo F515B (APW-EGTMF515B)

AlzaErgo F515B (APW-EGTMF515B)
Detail

Držák na TV , nosnost 6 kg, šířka instalačního plátu 600 mm, montážní sada Chytrý držák příslušenství S naším držákem AlzaErgo F515B, který se instaluje na horní hranu TV, budete moci mít veškeré potřebné příslušenství pohromadě. Držák je ideální pro umístění set top boxu, AV přijímače, reproduktorů, herních konzolí a dalších. Instalaci zvládnete zcela bez nářadí. Promyšlenéprovedení Aby vám předměty na držáku AlzaErgo F515B nepadaly, tak jsme jej vybavili protiskluzovou podložkou, která brání sklouznutí uložených předmětů. Díky ochranným prvkůmnepoškodí TV Styčné plochy jsou navíc opatřeny jemnou látkou bránící poškrábání televize. Praktické otvory zajišťující proudění vzduchu. Rodina produktů AlzaErgo Produkty AlzaErgo jsme navrhovali tak, aby splňovaly nejvyšší standardy a pomohly vám pracovat i relaxovat... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo F515B (APW-EGTMF515B)

AlzaErgo F510B (APW-EGTMF510B)

AlzaErgo F510B (APW-EGTMF510B)
Detail

Držák na reproduktory - materiál ocel, fixní konstrukce, nosnost 15 kg, průměr tyče 35 mm Držák pro soundbary Nemůžete být bez kvalitního zvuku? V tom případě byste měli doplnit televizi o soundbar, který snadno připevníte naším kvalitním držákem AlzaErgo F510B. Kombinovat jej můžete s většinou TV držáků. Snadná a rychlámontáž Držák jsme navrhli tak, aby jeho instalace byla snadná. Zvládne ji opravdu každý,a navíc vám nezabere mnoho času. Nemusíte vrtat do zdi Montáž na držák televize (do VESA otvoru) umožňuje umístit soundbar pod televizi bez vrtání do stěny a s minimálním odstupem od stěny. Rodina produktů AlzaErgo Produkty AlzaErgo jsme navrhovali tak, aby splňovaly nejvyšší standardy a pomohly vám pracovat i relaxovat zdravěji a pohodlněji. U všech produktů AlzaErgo vám můžeme garantovat špičkovou kvalitu každého... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo F510B (APW-EGTMF510B)

Manhattan univerzální držák projektoru, Universal Projector Ceiling Mount, na strop, černá

Manhattan univerzální držák projektoru, Universal Projector Ceiling Mount, na strop, černá
Detail

Universal Projector Ceiling Mount Manhattan Universal Projector Ceiling Mounts hold projectors stable and steady with precise tilt, swivel and height adjustments.Constructed of lightweight, quality materials, Manhattan Universal Projector Ceiling Mounts fit a range of models with a secure, confident and balanced overhead installation. In some cases, their internal cable management helps conceal unsightly cords and connections for a professional, finished appearance. Ideal for home theater, auditorium, office, retail, classroom, video conferencing and other commercial applications, Manhattan Universal Projector Ceiling Mounts help focus attention where it matters most. Securely holds most projectors up to 13.5 kg (29.7 lbs.) Optimize views with ±15° tilt, ±15° swivel, 360° rotate Easy installation ideal for home, office and commercial applications Lifetime Warranty TECHNICAL SPECIFICATIONS Package Contents Universal Projector Ceiling MountInstallation hardware with instructions General Weight capacity up to 13.5 kg (29.7 lbs.) Dimensions 320x 320 x 150 mm (12.6 x 12.6 x 5.91 in.) Weight 0.97 kg (2.14 lbs.) (tonerpartner.cz)

Podobné produkty ako Manhattan univerzální držák projektoru, Universal Projector Ceiling Mount, na strop, černá

AlzaErgo Arm O25B (APW-EGARO25B)

AlzaErgo Arm O25B (APW-EGARO25B)
Detail

Držák na monitor - na stěnu, pro monitor velikosti 17 až 32", max. zatížení 25 kg, náklon -15°/+10°, VESA uchycení 75×75 a 100×100 mm, sklopný, montážní sada, systém pro uspořádání kabelů součástí balení, vhodný pro prohnutý monitor, černá barva Špičkový držák do náročného firemního prostředí Představujeme vám nástěnnou pracovní stanici, která umožňuje připevnění až 32" monitoru a navíc disponuje odkládací plochou pro klávesnici a myš. AlzaErgo Arm O25B je ideální k firemnímu využití na vytížených místech nebo ve veřejných prostorech. Díky možnosti naklápění můžete nastavit optimální pozorovací úhel. Udělejte si pohodlí Držák na klávesnici je výškově nastavitelný – pohodlná práce je tak zaručena pro každého, bez ohledu na jeho výšku. Vše potřebnénajdete v balení Naším cílem je vaše spokojenost a do balení jsme kromě... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo Arm O25B (APW-EGARO25B)

AlzaErgo CM105 bílá (APW-EGCMC105W)

AlzaErgo CM105 bílá (APW-EGCMC105W)
Detail

Organizér kabelů pro stolové desky s tloušťkou až 50mm, integrovaný systém pro vedení kabelů, rozměry 100×62×163mm, materiál ABS, ocel, silikon Mějte zdroj po ruce Již vás nebaví neustále hledat zásuvky kdesi pod stolem? Díky držáku AlzaErgo CM105 již toto nikdy nebudete muset podstupovat. Držák jednoduše připevníte svorkou na stolovou desku, do místa dle svých požadavků a do ní poté stačí vložit "prodlužovačku"se šířkou 50–70 mm. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Ideální pro každýstůl Držák AlzaErgo CM105 lze přidělat na jakýkoliv stůl s deskou silnou maximálně 50 mm. Je kompatibilní jak s obyčejnými pracovními stoly, tak i těmi motorickými. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Již žádné volněležící kabely Držák jsme navíc opatřili silikonovou podložkou, která zabrání poškrábání stolu. Jistě také oceníte systém pro... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo CM105 bílá (APW-EGCMC105W)

AlzaErgo MOM110 stříbrný (APW-EGMOM110S)

AlzaErgo MOM110 stříbrný (APW-EGMOM110S)
Detail

Držák nástěnný pro mikrovlnnou troubu, nosnost 35kg, ocel, protiskluzové nožičky Skvělý pomocník do kuchyněMimořádně odolný a pevný držák AlzaErgo MOM110 jsme navrhli pro každého, komu již v kuchyni nezbylo místo pro mikrovlnnou troubu. Tento držák jednoduše navrtáte do zdi na požadované místo a usadíte mikrovlnku. Pevný a odolnýdržákDržák AlzaErgo ve stříbrné barvě slibuje mimořádnou odolnost, pevnost a nosnost – hravě unese až 35 kg.Maximálně bezpečnýSamozřejmostí jsou protiskluzové nožičky, které zajistí, že mikrovlnná trouba bude na svém místě držet jako přibitá, k čemuž přispívá i samotná konstrukce s boční hranou. Součástí balení je kromě držáku AlzaErgo MOM110 vše potřebné, včetně hmoždinek a šroubů, pro bezproblémovou instalaciRodina produktů AlzaErgoProdukty AlzaErgo jsme navrhovali tak, aby splňovaly nejvyšší standardy a pomohly vám pracovat i relaxovat zdravěji a pohodlněji. U všech produktů AlzaErgo vám můžeme garantovat špičkovou kvalitu... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo MOM110 stříbrný (APW-EGMOM110S)

AlzaErgo TS110 černý (APW-EGTS110B)

AlzaErgo TS110 černý (APW-EGTS110B)
Detail

Stojan na notebook stativový pro notebook, monitor nebo projektor, nosnost 15 kg, bezpečnostní pojistka, naklápění 90°, VESA 75×75 a 100×100 Víceúčelový stojan pro notebook, projektor nebo monitor Stativový stojan AlzaErgo TS110 využijete při mnoha situacích a příležitostech. Na "stativu" je připevněna VESA deska s 90° naklápěním a díky jejím rozměrům je ideální pro většinu notebooků či projektorů. Jedná se tak o skvělého pomocníka pro různé prezentace nebo přednášky. Snadné a rychlénastavení Stojan je výškově nastavitelný a veškeré nastavení, včetně naklápění VESA desky provedete pomocí systému Easy-Grip zcela bez nářadí. Bezpečný a odolný Samozřejmostí je i bezpečnostní pojistka bránící sesunutí stojanu. Zatížit stojan můžete až 15 kilogramy. AlzaErgo TS110 lze kdykoliv složit a přemístit na jiné místo nebo uložit, aniž by zabral... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo TS110 černý (APW-EGTS110B)

AlzaErgo FR150 černá (APW-EGFR150B)

AlzaErgo FR150 černá (APW-EGFR150B)
Detail

Podložka pod nohy – kovová, protiskluzový povrch, výškově nastavitelná, rozměry 36.6 × 40 × 33.9 cm (V׊×H) Dopřejte pohodlí i svým nohám Vybavte své pracovní místo výškově nastavitelnou podložkou pod nohy AlzaErgo FR150. Získáte tím více pohodlí pro vaše nohy v podobě snížení tlaku na svaly a klouby (kolena a kotníky). Podložka vám tak zajistí maximální pohodlí i během několikahodinového sezení. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Nekloužea je prostorný Podložka pod nohy je výškově nastavitelná v celkem 6 pozicích – bez problémů tak vyhoví většině uživatelů. Není vyplněn Alternativní text k fotografii! Mysleli jsmena každý detail Celokovová konstrukce podložky AlzaErgo FR150 vyniká svou nosností až 25 kg. Samozřejmostí jsou protiskluzové nožičky zajišťující stabilitu na podlaze a nechybí ani polstrovaná rukojeť pro pohodlné přenášení.... (alza.cz)

Podobné produkty ako AlzaErgo FR150 černá (APW-EGFR150B)
AlzaErgo Projector Mount C20W Advanced bílý (APW-EGPMC20W), AlzaErgo Projector Mount C22B Advanced černý (APW-EGPMC22B), AlzaErgo Projector Mount C21B Advanced černý (APW-EGPMC21B), AlzaErgo Projector Mount C10W bílý (APW-EGPMC10W), AlzaErgo Projector Mount C05B černý (APW-EGPMC05B), AlzaErgo SM220B Audio Mount černý (APW-EGSM220B), AlzaErgo SM210B Audio Mount černý (APW-EGSM210B), AlzaErgo SM320B Audio Mount černý (APW-EGSM320B), AlzaErgo MOM110 bílý (APW-EGMOM110W), AlzaErgo CMM130 bílý (APW-EGCMM130W), AlzaErgo CMT120 bílý (APW-EGCMT120W), AlzaErgo SBM115 bílý (APW-EGSBM115W), AlzaErgo FC220 bílý (APW-EGFC220W), AlzaErgo Riser ER160WW bílý (APW-EGER160WW), AlzaErgo Table ET3 bílý (APW-EGET6000W), AlzaErgo Riser ER220 bílý (APW-EGER220W), AlzaErgo Riser ER210 bílý (APW-EGER210W), AlzaErgo Riser ER230 bílý (APW-EGER230W), AlzaErgo StayFit OFC bílý (APW-EGABW2OFC), AlzaErgo StayFit PRO bílý (APW-EGABW1PRO), AlzaErgo Riser ER240 bílý (APW-EGER240W), AlzaErgo Table ET2 bílý (APW-EGET7000W), AlzaErgo Table ET3.1 bílý (APW-EGET6200W), AlzaErgo TV Cart TC110S Advanced 37"-70" stříbrný (APW-EGTC110S), AlzaErgo Table ET1 Ionic bílý (APW-EGET8300W), AlzaErgo Table ET1 Essential bílý (APW-EGET8100W), AlzaErgo Table ET1 NewGen bílý (APW-EGET8200W), AlzaErgo Slatwall SWH320 Držák bílý (APW-EGSWH320W), AlzaErgo Slatwall SWH310 Držák bílý (APW-EGSWH310W), AlzaErgo Slatwall SWH330 Držák bílý (APW-EGSWH330W)