ALOHA Papírová dekorace plameňák

Dekorace Plameňák

Dekorace Plameňák

Nádherný plameňák v typické růžové barvě pro stylovou letní výzdobu. Je samozřejmě vhodný jako venkovní dekorace a záleží jen na vás, kde bude působit nejefektněji. Hmotnost: cca 1,3 kg (velkykosik.cz)

Dekorace Plameňák

Dekorace Plameňák

S tímto krásným plameňákem si vykouzlíte v pokoji prostředí jako v Miami Beach. Vhodné pouze pro vnitřní použití. Materiál: polystyren, peří Rozměry: 39 x 11,5 x 54 cm Hmotnost: cca 0,4 kg (velkykosik.cz)

Zahradní dekorace Plameňák

Zahradní dekorace Plameňák

Je ve vaší zahradě dokonalá idyla? Možná není, protože jí k dokonalosti schází už jen tato ptačí návštěva. Plameňák bude vznešeně stát na okraji jezírka, nebo jen tak na zahradě, a dotvářet dokonalou atmosféru… Velmi detailně propracované. Materiál: umělá hmota (odolná povětrnostním vlivům). Rozměry: výška 65 cm (velkykosik.cz)

Dekorace Plameňák Malaya

Dekorace Plameňák Malaya

Originální a úchvatná je tato dekorace v podobě plameňáka. Je vyroben z kovu, a tudíž je odolný vůči povětrnostním vlivům. Umístěte jej do zahrady či na terasu a obdiv kolemjdoucích máte zajištěn. Rozměry: výška 113 cm (velkykosik.cz)

PartyDeco Dekorace Aloha 6 ks

PartyDeco Dekorace Aloha 6 ks

Dekorace Aloha 6 ks počet: 6 ks rozměry: 16,5 cm (heliumking.cz)

Uživatele, kteří hledají "ALOHA Papírová dekorace plameňák" se dívají také na:

Papírová taška calvin klein

Dekorace Plameňák Milva, sada 2 ks

Dekorace Plameňák Milva, sada 2 ks

Malá, ale rozkošná dekorace, skvělá i jako dárek. Plameňák má nohy z pevného drátku, takže se udrží i na svých štíhlých nožkách. Tělo je zdobeno chmýřím a jeden plameňák má navíc zlatou korunku. V sadě 2 kusy. Materiál: pevný drát, umělá pryskyřice. Rozměry: 14 cm. (velkykosik.cz)

Papírová dekorace Sofia první

Papírová dekorace Sofia první

Rozkládací stolní papírová dekorace s motivem princezny Sofie první Průměr: 30 cm Výška:  35,5 cm (hospodynkam.cz)

/Papírová dekorace Spiderman

/Papírová dekorace Spiderman

Papírová dekorace Spiderman Rozkládací stolní papírová dekorace s motivem Spidermana je vhodná jako dekorace při narozeninových oslavách. Rozměry Průměr základny: 29,5 cm Výška dekorace:  29,7 cm Materiál: papír   (hospodynkam.cz)

Papírová dekorace Jednorožec

Papírová dekorace Jednorožec

Papírová dekorace Jednorožec Rozkládací stolní papírová dekorace s oboustranným motivem bílého jednorožce s růžovou hřívou je vhodná jako dekorace při narozeninových oslavách. Potěší nejednu malou princeznu. Z jedné strany dekorace je hlava jednorožce, a ze druhé strany pak celý jednorožec v pozadí se zámkem. Rozměry Průměr základny: 16 cm Výška dekorace:  24,5 cm Průměr samotného obrázku: 20,5 cm Materiál: pevný karton   (hospodynkam.cz)

Papírová dekorace Disney Letadla

Papírová dekorace Disney Letadla

Balení obsahuje 3 kusy rozkládací papírové dekorace na stůl s motivem z filmu Planes (Letadla). Výška dekorace 14 cm, průměr obrázku cca 16 cm. (hospodynkam.cz)

Papírová dekorace Unique traktor

Papírová dekorace Unique traktor

Typ: papírový transparent Určení: pro děti Délka: 1,52 m (odkarla.cz)

Dekorace plameňák Flamingo bronzový - 14*11*32cm

Dekorace plameňák Flamingo bronzový - 14*11*32cm

Dekorace plameňák Flamingo bronzový - 14*11*32cmBarva : bronzováMateriál : hliníkKrásný bronzový plameňák bude ozdobou každého stolu nebo komody. Jistě Vás bude těšit každý den svou přítomností. Nedokonalosti povrchu jsou součástí a nejsou vadami výrobku. (lahome.cz)

Zlatá dekorace plameňák Flamingo Gold- 20*12*49cm

Zlatá dekorace plameňák Flamingo Gold-  20*12*49cm

Zlatá dekorace plameňák Flamingo Gold-  20*12*49cmMateriál: polyresinBarva: zlatáOriginální kousek, který potěší každého milovníka plameňáka. Plameňák je ve zlaté barvě, vyroben z polyrezinu a bude váším oblíbeným kouskem na zemi nebo komodě. (lahome.cz)

Růžová dekorace plameňák Flamingo Pink - 25*14*65cm

Růžová dekorace plameňák Flamingo Pink -  25*14*65cm

Růžová dekorace plameňák Flamingo Pink -  25*14*65cmMateriál: polyresinBarva: růžováOriginální kousek, který potěší každého milovníka plameňáka. Plameňák je v růžové barvě, vyroben z polyrezinu a bude váším oblíbeným kouskem na zemi nebo komodě. (lahome.cz)

Zlatá dekorace plameňák Flamingo Gold- 15*10*40cm

Zlatá dekorace plameňák Flamingo Gold-  15*10*40cm

Zlatá dekorace plameňák Flamingo Gold-  15*10*40cmMateriál: polyresinBarva: zlatáOriginální kousek, který potěší každého milovníka plameňáka. Plameňák je ve zlaté barvě, vyroben z polyrezinu a bude váším oblíbeným kouskem na zemi nebo komodě. (lahome.cz)

Papírová dekorace Talking Tables Fiesta

Papírová dekorace Talking Tables Fiesta

Juchu! Fiestaaa! Užijte si večírek snů s těmi pravými party dekoracemi! A s kolekcí Fiesta od značky Talking Tables nemůžete šlápnout vedle! Tak na zdraví! Ať žije léto! (bonami.cz)

Papírová dekorace Givi Italia - květ

Papírová dekorace Givi Italia - květ

Materiál: papír Průměr: 35 cm (odkarla.cz)

Zlatá dekorace plameňák Flamingo Gold- 25*14*65cm

Zlatá dekorace plameňák Flamingo Gold-  25*14*65cm

Zlatá dekorace plameňák Flamingo Gold-  25*14*65cmMateriál: polyresinBarva: zlatáOriginální kousek, který potěší každého milovníka plameňáka. Plameňák je ve zlaté barvě, vyroben z polyrezinu a bude váším oblíbeným kouskem na zemi nebo komodě. (lahome.cz)

Růžová dekorace plameňák Flamingo Pink - 47*20*66cm

Růžová dekorace plameňák Flamingo Pink -  47*20*66cm

Růžová dekorace plameňák Flamingo Pink -  47*20*66cmMateriál: peříBarva: růžováOriginální kousek, který potěší každého milovníka plameňáka. Plameňák je v růžové barvě, vyroben z polyrezinu a bude vaším oblíbeným kouskem na zemi nebo komodě. (lahome.cz)

Růžová dekorace plameňák Flamingo Pink - 20*12*49cm

Růžová dekorace plameňák Flamingo Pink -  20*12*49cm

Růžová dekorace plameňák Flamingo Pink -  20*12*49cmMateriál: polyresinBarva: růžováOriginální kousek, který potěší každého milovníka plameňáka. Plameňák je v růžové barvě, vyroben z polyrezinu a bude váším oblíbeným kouskem na zemi nebo komodě. (lahome.cz)

2x růžová dekorace plameňák Flamingo Pink - 35*12*62cm

2x růžová dekorace plameňák Flamingo Pink -  35*12*62cm

2x růžová dekorace plameňák Flamingo Pink -  35*12*62cmMateriál: peříBarva: růžováOriginální kousek, který potěší každého milovníka plameňáka. Plameňák je v růžové barvě, vyroben z polyrezinu a bude vaším oblíbeným kouskem na zemi nebo komodě. (lahome.cz)

Papírová dekorace Givi Italia 5 ks

Papírová dekorace Givi Italia 5 ks

Nápis: ,,Festone Viva gli Sposi" Materiál: papír (odkarla.cz)

Papírová dekorace Kare Design Polca Dot

Papírová dekorace Kare Design Polca Dot

Obklopte svůj domov svitem prvotřídního designu! Německá značka Kare Design představuje zářivá svítidla, která prosvětlí každý tmavý kout v interiéru a ozvláštní jej o jemné a netradiční prvky. Ukažte svému okolí, že na detailech záleží. Ukažte jim to svítidlem, které si navždy získá své místo nejen ve vašem domově, ale i ve vašem srdci. O ZNAČCE Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě. Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní… (bonami.cz)

2x růžová dekorace plameňák Flamingo Pink - 52*24*112cm

2x růžová dekorace plameňák Flamingo Pink -  52*24*112cm

2x růžová dekorace plameňák Flamingo Pink -  52*24*112cmMateriál: peříBarva: růžováOriginální kousek, který potěší každého milovníka plameňáka. Plameňák je v růžové barvě, vyroben z polyrezinu a bude vaším oblíbeným kouskem na zemi nebo komodě. (lahome.cz)

Papírová dekorace červená Givi Italia 541.51

Papírová dekorace červená Givi Italia 541.51

Typ: girlandy Určení: bez určení Délka řetězu [m]: 5 Počet balení: 5 Rozměry balení [cm]: 21 x 22 Barva: červená (odkarla.cz)

Papírová dekorace Givi Italia květina 56 ks

Papírová dekorace Givi Italia květina 56 ks

Materiál: Papír Rozměr [cm]: 30 Barva: modrá Počet ks: 56 (odkarla.cz)

Argus Papírová dekorace - šňůrka 10 m - 2003-4518

Argus Papírová dekorace - šňůrka 10 m - 2003-4518

Papírová dekorace - šňůrka 10 m - 2003-4518.Papírové dekorační šňůrky.Proužkaté papírové šňůrky vhodnépro zdrobení např: krabiček, visaček, přáníček apod. Návin 10 mRůzné barvy.Zboží bude dodáváno dle aktuální skladové zásoby. (papirnictvipavlik.cz)

Dekorativní papírové koule - Dekorace z papírových proužků - TOPP

Dekorativní papírové koule - Dekorace z papírových proužků - TOPP

Papír stále fascinuje mnoho kreativních lidí na celém světě. Je to totiž snadno dostupný a velice flexibilní materiál. Mnoho umělců je okouzleno tím, jak z tohoto jednorozměrného materiálu vzniknou nádherná trojrozměrná dílka. Rafinovanými modely Carlose N. Moliny, umělce žijícího v New Yorku, se inspiroval Armin Täubner a vytvořil rozmanité papírové koule. Vytvoříte je rychle a snadno z papírových proužků kombinací s drátkem a korálky a můžete si jimi ozdobit svůj byt nebo jimi udělat radost někomu jinému. Ke knize lze dokoupit papírový set obsahující materiál ke zhotovení osmi papírových koulí. (knihydobrovsky.cz)

Papírové ubrousky - Plameňák - 20 ks - 1200/9903328

Papírové ubrousky - Plameňák - 20 ks - 1200/9903328

Papírové ubrousky - Plameňák - 20 ks - 1200/9903328 Papírové ubrousky s potiskem. 3 vrstvé.  Rozměr 33 x 33 cm. (papirnictvipavlik.cz)

Dekorace z papírových provázků

Dekorace z papírových provázků

Papírové provázky, nebo také twist art: jemný, zářivě barevný materiál s přirozeným kouzlem, který nabízí mnoho nekonečných možností tvoření, a to po celý rok. Z málo materiálu několika pohyby rukou vzniknou fascinující květiny a figurky, které slouží jako svícny, dekorace stolu, světelné řetězy, ozdobné přívěsky a mnoho dalšího. S mnoha detailními fotografiemi a přesnými postupy. (knihydobrovsky.cz)

Papírové talířky - Plameňák - 8 ks - 0556/9903325

Papírové talířky - Plameňák - 8 ks - 0556/9903325

Papírové talířky - Plameňák - 8 ks - 0556/9903325 Balení obsahuje 8 ks. Ø 23 cm (papirnictvipavlik.cz)

Argus Papírová dekorace - šňůrka 10 m - 2003-4517

Argus Papírová dekorace - šňůrka 10 m - 2003-4517

Papírová dekorace - šňůrka 10 m - 2003-4517.Papírové dekorační šňůrky.Papírové šňůrky vhodné pro zdrobení např: krabiček, visaček, přáníček apod. Návin 10 mRůzné barvy.Zboží bude dodáváno dle aktuální skladové zásoby. (papirnictvipavlik.cz)

Papírové kelímky - Plameňák - 8 ks - 0556/9903327

Papírové kelímky - Plameňák - 8 ks - 0556/9903327

Papírové kelímky - Plameňák - 8 ks - 0556/9903327 Papírové kelímky s potiskem. Objem 0,25 l. Balení obsahuje 8 ks. (papirnictvipavlik.cz)

Papírová dekorace Rex London Ice Pistachio, výška 52 cm

Papírová dekorace Rex London Ice Pistachio, výška 52 cm

Nad doplňky a dekoracemi od značky Rex London budete stále jen áchat a óchat. Protože to prostě jinak nejde ♥ Pořiďte některé z milých kousků i svým dětem (a nebo samozřejmě sobě)! (bonami.cz)

Papírová dekorace na dort s číslem 50 Neviti Topper

Papírová dekorace na dort s číslem 50 Neviti Topper

Doveďte své pečené dílko k naprosté dokonalosti a ozdobte jej tematickými papírovými dekoracemi od Neviti. Nejen oslavenec jistě ocení váš kreativní smysl pro detail! (bonami.cz)

Amscan Dekorace - Glitrované papírové myšky

Amscan Dekorace - Glitrované papírové myšky

Dekorace - Glitrované papírové myšky počet: 9 ks Dekorace - Glitrované papírové myšky Vám pomůže s Vaší párty výzdobou. Bez té se totiž neobejde žádná párty nebo karneval. Táto dekorace se hodí jako výzdoba na Halloween-skou párty nebo karneval. (heliumking.cz)

PartyDeco Papírová tabule s dekoracemi

PartyDeco Papírová tabule s dekoracemi

Papírová tabule s dekoracemi počet: 1 x tabule, 2 x křída (bílá, červená) rozměry: 45 x 30 cm (tabule), 130 cm (dekorace) materiál: papír (heliumking.cz)

Santoro papírová 3D dekorace Owls

Santoro papírová 3D dekorace Owls

Moudré sovy moudří koupí! 3D dekorace z papíru od značky Santoro je důvtipným drobným dárkem pro každého.Kolekce/Edice: OwlsModel: Owls (different.cz)

Papírová dekorace na dort s číslem 40 Neviti Topper

Papírová dekorace na dort s číslem 40 Neviti Topper

Doveďte své pečené dílko k naprosté dokonalosti a ozdobte jej tematickými papírovými dekoracemi od Neviti. Nejen oslavenec jistě ocení váš kreativní smysl pro detail! (bonami.cz)

Santoro papírová 3D dekorace Monkeys

Santoro papírová 3D dekorace Monkeys

Opičí rodinka u vás doma! Roztomilá 3D dekorace z papíru od značky Santoro. Součástí je obálka.Kolekce/Edice: MonkeysModel: Monkeys (different.cz)

Santoro papírová 3D dekorace Fairground

Santoro papírová 3D dekorace Fairground

Roztočte to v lunaparku! Dekorace Santoro vás tam vezme alespoň ve vašich představách vždy, když se na ni podíváte. Otočte papírovým zámkem o 360°, zámek se zahákne a dekorace pevně stojí na stole či polici. Součástí je obálka.Kolekce/Edice: FairgroundModel: Fairground (different.cz)

Santoro papírová 3D dekorace Planes

Santoro papírová 3D dekorace Planes

Vzhůru do oblak! Papírová dekorace Santoro s letadly vás tam vynese při každém pohledu. Otočte papírovým zámkem o 360°, zámek se zahákne. Součástí je obálka.Kolekce/Edice: PlanesModel: Planes (different.cz)

Santoro papírová 3D dekorace Princess

Santoro papírová 3D dekorace Princess

Princezny od Disney pro malé princezny! Dekorace Santoro nejen do dětského pokoje potěší každou malou holčičku. Otočte papírovým zámkem o 360°, až se zámek zahákne, princezny "ožijí". Součástí je obálka.Kolekce/Edice: PrincessModel: Princess (different.cz)

Santoro papírová 3D dekorace Music

Santoro papírová 3D dekorace Music

Do bytu hudebních duší, do dětského pokoje nebo na hodiny hudby ve škole - tam se bude vyjímat skvěle dekorace Santoro ve 3D provedení. Kolekce/Edice: MusicModel: Music (different.cz)

Santoro papírová 3D dekorace Wedding

Santoro papírová 3D dekorace Wedding

Chcete vyladit svatební den do posledního puntíku? Nezapomeňte na drobnou dekoraci od značky Santoro ve svatebním duchu. Součástí je obálka.Kolekce/Edice: WeddingModel: Wedding (different.cz)

Santoro papírová 3D dekorace Flamingos

Santoro papírová 3D dekorace Flamingos

Hejno plameňáků od značky Santoro zdobí dekoraci, která je neokoukaným dárkem pro radost. Součástí je obálka.Kolekce/Edice: FlamingosModel: Flamingos (different.cz)

Santoro papírová 3D dekorace Hummingbirds

Santoro papírová 3D dekorace Hummingbirds

Roztomilí kolibříci na atypické dekoraci Santoro! Součástí je obálka. Vhodné jako originální dárek. Otočte papírovým zámkem o 360°, zámek se zahákne a ptáčci se "rozletí" . Kolekce/Edice: HummingbirdsModel: HummingbirdsVzor: Zvířecí (different.cz)

Papírová dekorace na dort s číslem 50 Neviti Glitz & Glamour

Papírová dekorace na dort s číslem 50 Neviti Glitz & Glamour

Doveďte své pečené dílko k naprosté dokonalosti a ozdobte jej tematickými papírovými dekoracemi od Neviti. Nejen oslavenec jistě ocení váš kreativní smysl pro detail! (bonami.cz)

Amscan Papírové dekorace Candy bar - růžový

Amscan Papírové dekorace Candy bar - růžový

Papírové dekorace Candy bar - růžový počet: 1 ks (heliumking.cz)

Santoro papírová 3D dekorace Marine Life

Santoro papírová 3D dekorace Marine Life

Nahlédněte pod hladinu oceánu s dekorací značky Santoro! Součástí je obálka.Kolekce/Edice: Marine LifeModel: Marine Life (different.cz)

Santoro papírová 3D dekorace Sweet&Candy

Santoro papírová 3D dekorace Sweet&Candy

Sladká cukrárna na 3D dekoraci Santoro! Součástí je obálka.Kolekce/Edice: Sweet&CandyModel: Sweet&Candy (different.cz)

Vybarvovací papírové dekorace na stůl Neviti

Vybarvovací papírové dekorace na stůl Neviti

Vánoce, Vánoce přicházejí! Je čas slavit! A nic se nevyrovná oslavě s Neviti. Tato značka vám nabídne širokou škálu doplňků pro sváteční tabuli, holé zdi i slavnostní atmosféru! (bonami.cz)

Santoro papírová 3D dekorace Wedding Cake

Santoro papírová 3D dekorace Wedding Cake

Svatební dort nejen na stole, ale i na dekoraci Santoro! Otočte papírovým zámkem o 360°, pak zámek zahákněte, aby dekorace pevně stála. Součástí je obálka.Kolekce/Edice: Wedding CakeModel: Wedding Cake (different.cz)

Santoro papírová 3D Dekorace Hill Town

Santoro papírová 3D Dekorace Hill Town

Vilová čtvrť na malé dekoraci Santoro!  Otočte papírovým zámkem o 360°, zámek se zahákne. Součástí je obálka.Kolekce/Edice: Dekorace Hill TownModel: Dekorace Hill Town (different.cz)

Santoro papírová 3D dekorace Dogs&Kennel

Santoro papírová 3D dekorace Dogs&Kennel

Pro každého pejskomila je tato dekorace Santoro hravým dárkem, který vykouzlí úsměv na tváři. Otočte papírovým zámkem o 360°. Součástí je obálka. Doporučujeme jako drobný originální dárek pro radost.Kolekce/Edice: Dogs&KennelModel: Dogs&KennelVzor: Zvířecí (different.cz)

Santoro papírová závěsná dekorace Birdcage Cockatoo

Santoro papírová závěsná dekorace Birdcage Cockatoo

Dekorace s papouškem od značky Santoro na zavěšení oživí jakoukoliv místnost. Součástí je obálka. Kolekce/Edice: Birdcage CockatooModel: Birdcage Cockatoo (different.cz)

Santoro papírová 3D dekorace Rocking Horse

Santoro papírová 3D dekorace Rocking Horse

Roztomilá 3D dekorace z papíru, vhodná především do dětských pokojíčků, je od značky Santoro a najdete na ní houpacího koníka a další hračky. Součástí je obálka.Kolekce/Edice: Rocking HorseModel: Rocking Horse (different.cz)

Amscan Papírové dekorace Candy bar - duhový

Amscan Papírové dekorace Candy bar - duhový

Papírové dekorace Candy bar - duhový počet: 1 ks (heliumking.cz)

Amscan Papírové dekorace Candy bar - modrý

Amscan Papírové dekorace Candy bar - modrý

Papírové dekorace Candy bar - modrý počet: 1 ks (heliumking.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít