Alltoys Stan samonosný

Alltoys Stan samonosný

Alltoys Stan samonosný

Rychlé sestavení. Moderní design, užijte si spoustu legrace s tímto produktem. Materiál směs vláken. Ošetření jemné ruční praní. Chraňte před ohněm. Vhodný do interiéru i na venkovní použití. (patro.cz)

Alltoys Stan samonosný

Alltoys Stan samonosný

Rychlé sestavení. Moderní design, užijte si spoustu legrace s tímto produktem. Materiál směs vláken. Ošetření jemné ruční praní. Chraňte před ohněm. Vhodný do interiéru i na venkovní použití. (patro.cz)

ALLTOYS Stan

ALLTOYS Stan

Rychlé sestavení. Moderní design, užijte si spoustu legrace s tímto produktem. Materiál směs vláken. Ošetření jemné ruční praní. Chraňte před ohněm. Vhodný do interiéru i na venkovní použití. (feedo.cz)

Samonosný košíček bílý 25ks

Samonosný košíček bílý 25ks

Samonosný košíček bílý 25ks Velmi praktické, pevné, košíčky bílé barvy jsou vhodné pro přípravu muffinů, či cupcaků. Samonosné košíčky udrží těsto také díky pevnému lemu na vrchní straně košíčku. Rozměry průměr dna: 5 cm výška: 3,2 cm Obsah balení: 25 kusů Barva: bílá Materiál: silikonovaný papír (hospodynkam.cz)

Samonosný košíček hnědý 25ks

Samonosný košíček hnědý 25ks

Samonosný košíček hnědý 25ks Velmi praktické, pevné, košíčky hnědé barvy jsou vhodné pro přípravu muffinů, či cupcaků. Samonosné košíčky udrží těsto také díky pevnému lemu na vrchní straně košíčku. Rozměry průměr dna: 4,5 cm výška: 4 cm Obsah balení: 25 kusů Barva: hnědá Materiál: silikonovaný papír (hospodynkam.cz)

Outshock Samonosný Stojan 2

Outshock Samonosný Stojan 2

Základnu lze pro vyšší stabilitu zatížit. (decathlon.cz)

JIKA Deep sprchová vanička 90x90x8, čtverec, samonosná, akrylát…

JIKA Deep sprchová vanička 90x90x8, čtverec, samonosná, akrylát H2118220000001 H2118220000001

JIKA Deep sprchová vanička 90x90x8, čtverec, samonosná, akrylát H2118220000001 Sprchová vanička, čtvercová, samonosný rám. Hloubka: Hluboká (více než 65 mm) Materiál: Akrylát Rozměry: Délka: 900 mm Šířka: 900 mm Výška: 80 mm Akrylátové vaničky Deep by JIKA stylově dotvářejí moderni koupelnu. Jsou vyrobeny ze stoprocentniho akrylátového polymeru špičkové kvality, který se velice snadno udržuje. Samonosnou akrylátovou vaničku Deep by JIKA o výšce 80 mm lze snadno instalovat na podlahu. Montážní návod k instalaci naleznete v dokumentech ke stažení. Akrylátové čtvercové sprchové vaničky doporučujeme kombinovat se sprchovými kouty a dveřmi Cubito pure, sprchovými kouty Cubito a Lyra plus. Na akrylátové vaničky poskytujeme 5letou záruku. EAN: 4014804960176 (svet-koupelny.cz)

JIKA Deep sprchová vanička 80x8, čtvrtkruh R550, samonosná, akrylát…

JIKA Deep sprchová vanička 80x8, čtvrtkruh R550, samonosná, akrylát H2138210000001 H2138210000001

Sprchová vanička 80 x 80 x 8 cm, čtvrtkruhová, samonosná, radius 550 mm, akrylát Akrylátové vaničky Olymp stylově dotvářejí moderni koupelnu. Jsou vyrobeny ze stoprocentniho akrylátového polymeru špičkové kvality, který se velice snadno udržuje. Samonosnou akrylátovou vaničku Olymp o výšce 80 mm lze snadno instalovat na podlahu. Montážní návod k instalaci naleznete v dokumentech ke stažení. Akrylátové čtvercové sprchové vaničky doporučujeme kombinovat se sprchovými kouty Cubito pure, Mio a Lyra plus. Na akrylátové vaničky poskytujeme 5letou záruku. EAN: 4014804959989 (svet-koupelny.cz)

JIKA Deep sprchová vanička 90x8, čtvrtkruh R550, samonosná, akrylát…

JIKA Deep sprchová vanička 90x8, čtvrtkruh R550, samonosná, akrylát H2138220000001 H2138220000001

JIKA Deep sprchová vanička 90x8, čtvrtkruh R550, samonosná, akrylát H2138220000001 Sprchová vanička čtvrtkruhová, samonosný rám, radius 550 mm. Hloubka: Hluboká (více než 65 mm) Materiál: Akrylát Rozměry: Délka: 900 mm Šířka: 900 mm Výška: 80 mm Akrylátové vaničky Deep by JIKA stylově dotvářejí moderni koupelnu. Jsou vyrobeny ze stoprocentniho akrylátového polymeru špičkové kvality, který se velice snadno udržuje. Samonosnou akrylátovou vaničku Deep by JIKA o výšce 80 mm lze snadno instalovat na podlahu. Montážní návod k instalaci naleznete v dokumentech ke stažení. Akrylátové čtvercové sprchové vaničky doporučujeme kombinovat se sprchovými kouty Cubito pure Mio a Lyra plus. Na akrylátové vaničky poskytujeme 5letou záruku. EAN: 4014804959972 (svet-koupelny.cz)

Alltoys Vojáčci

Alltoys Vojáčci

(patro.cz)

Alltoys Indiáni

Alltoys Indiáni

(patro.cz)

Alltoys Autosedačka Mabelle

Alltoys Autosedačka Mabelle

Autosedačka Mabelle v růžové barvě pro panenky Bambolina o délce 44 cm, výšce 28cm, šířce 29 cm. (patro.cz)

Alltoys Plážový tenis

Alltoys Plážový tenis

Červená, středně velká raketa na soft tenis. Je vhodná ke hře jak na pláži, tak doma na zahradě nebo dětském hřišti. Přednosti: vede děti k aktivnímu pohybu Zajistěte dětem vybavení pro sportovní aktivity! Vhodné pro děti od 3 let Délka pálky: 38 cm Délka míčku: 17 cm (hracky-4kids.cz)

Alltoys Pračka Smart

Alltoys Pračka Smart

Halsall pračka Smart    - Plastová pračka pro malou hospodyňku - Vydává zvuky jako skutečná pračka - Otočné knoflíky (hawaj.cz)

Alltoys Vlaková sada

Alltoys Vlaková sada

Vlaková sada   Pro všechny malé milovníky vlaků a vlakových sad přináší Mustar vlakovou sadu, která je skvělou hračkou. Jedná se o set, který obsahuje koleje, stromy s nástavci, dopravní značky - téměř 40 ks značek a samozřejmě vlakovou soupravu. Vlaková souprava je vybavena osvětlením a velmi věrně tak připomíná opravdový vlak. Délka tratě této sady je přes 300 cm a dovolí tak vašemu dítěti dlouhé jízdy.  - Vlaková sada, koleje, stromy s nástavci, dopravní značky součástí setu - Délka tratě: 308 cm - Vhodné pro děti od 3 let - Napájení na… (hawaj.cz)

Alltoys Dřevěné kostky

Alltoys Dřevěné kostky

Krásné dřevěné barevné kosty které mají veselé potisky. Vhodné od 18 měsíců. (mall.cz)

Alltoys Pohádkový medvídek

Alltoys Pohádkový medvídek

Pohádkový medvídek je nový plyšový kamarád dětí. Před spaním jim bude vyprávět oblíbené české pohádky na dobrou noc. Pohádky se zapínají zmáčknutím tlapiček. Pohádky jsou poučné a jejich poslouchání rozvíjí dětskou fantazii. (mall.cz)

Alltoys Hudební vláček

Alltoys Hudební vláček

Hudební vláček vydává zvuky jako opravdový vlak. Umí hrát 30 melodií, jezdit dopředu po kelejích a můžete u něj měnit posádku figurek ale i samotné vagonky. 6 kusů kolejí je součástí balení. (mall.cz)

Alltoys Hudební mašinka

Alltoys Hudební mašinka

Hudební mašinka je krásná hračka pro nejmenší. Zvuk skutečného vlaku uslyšíte při stisku tlačítka ve tvaru zvonku, 3 zvířecí zvuky a 8 melodií při stisku tlačítka ve tvaru hvězdičky. Mašinka jede a komínkem létají balonky – světelné efekty. (mall.cz)

Alltoys Sada nádobí

Alltoys Sada nádobí

Sada nádobí a kuchyňského příslušenství skvěle poslouží všem malým hospodyňkám. Naleznou v ní nejen nádobí ale i potraviny a další příslušenství. Už jim v kuchyňce nic chybět nebude. (mall.cz)

Alltoys Solarní auto

Alltoys Solarní auto

Přeměňte sluneční záření na elektřinu! Sledujte auto poháněné sluncem! Děti získají základní znalosti o získávání energie ze Slunce. Děti budou unešené až zjistí, že funkce každého solárního vědeckého setu závisí na sluneční energii. (mall.cz)

Alltoys Smart pokladna

Alltoys Smart pokladna

Elektronická pokladna je skvělý doplněk do každého dětského pokojíku. Děti mohou proměnit svůj pokoj v obchod a užívat si tak kouzlo nakupování. Dětská pokladna s příslušenstvím má vysunovací šuplík na peníze, funkční kalkulačku, pohyblivý pás a čtečku karet. (mall.cz)

Alltoys Hudební lokomotiva

Alltoys Hudební lokomotiva

Lokomotiva je určena pro nejmenší děti od 1 roku. Aby děti jízda s mašinkou bavila ještě víc, je vybavena zvířecími a zvukovými efekty. Žirafku mohou děti z vláčku sundat a hrát si s ní samostatně. (mall.cz)

Alltoys Vědecká sada

Alltoys Vědecká sada

Vzdělávací vědecký soubor, který přináší užitečné znalosti o základech fyziky, je vhodný pro děti od 8 let. Budete ohromeni, co vše se můžete naučit. Tato aktivita umožňuje seznámit se s realistickým konceptem základních fyzikálních teorií. (mall.cz)

Alltoys Farmářský traktůrek

Alltoys Farmářský traktůrek

Tato herní sada představující farmu s farmářem v traktoru a se čtyřmi zvířátky na přívěsu dokáže dětem zahrát 40 tónů podle toho jaká část hračky je stisknuta. (mall.cz)

Alltoys Puzzle Brouček

Alltoys Puzzle Brouček

Puzzle Brouček Brouček se třemi obrázky, který umí hrát, je připraven pro děti od 6 měsíců. Vydává osm náhodných zvuků a hraje příjemnou melodii. Za křidélka se snadno drží v dětské ručičce. Přednosti: kvalitní plast zvuková hračka rozvíjí logiku a jemnou motoriku Funkčnost: 8 různých zvuků, 1 melodie, 3 obrázky Poskládejte si s Vašimi nejmenšími 3 barevné obrázky! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: plast Rozměry balení: 20 x 20 x 8cm Baterie: 2 x AAA (součástí balení) (hracky-4kids.cz)

Alltoys Table Tenis

Alltoys Table Tenis

Sada dvou plastových pálek s míčky, včetně síťky, je vhodná pro menší děti, které si chtějí vyzkoušet hrát oblíbený pinpong. Set je vhodný na zahradu i na hřiště. Přednosti: vede děti k aktivnímu pohybu Obsah balení: 2 plastové pálky, 3 míčky středová síť Zajistěte dětem vybavení pro sportovní aktivity! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Délka pálky: 23 cm Délka sítě: 108 cm Výška sítě: 15,5 cm (hracky-4kids.cz)

Alltoys Hra Bingo

Alltoys Hra Bingo

Hra Bingo Číselná hra, do které se může zapojit celá rodina. Hráči si vylosují karty a pak mají za úkol trpělivě čekat na každé slosování a na padnuvší čísla daného kola. Obsah balení: losovací zařízení s čísly, 24 karet Kupte dětem hru Bingo a zahrejte si celá rodina! Vhodné pro děti od 6 let Počet hráčů: 2+ Rozměr balení: 19 x 24 x 26 cm (hracky-4kids.cz)

Alltoys Pohádkový medvídek

Alltoys Pohádkový medvídek

Alltoys Pohádkový medvídek Hnědý sedící méďa v pruhovaném tričku s čepičkou na hlavě, čeká na děti, které by si rády poslechly pohádku. Pohádky, které umí méďa vyprávět: O perníkové chaloupce, O Červené Karkulce, Sůl nad zlato a Popelka. Mluvení se aktivuje stisknutím tlapek. Jak plyšáček je vhodný pro přitulení, rozvíjí tak v dětech city. Kupte dětem mluvícího medvídka Alltoys! Vhodné pro děti od 3 let Rozměr: 28 cm (v sedě) Baterie: 3x AA (součástí balení) Materiál: jemný plyš (obsahuje polyester) (hracky-4kids.cz)

Alltoys Žehlicí prkno

Alltoys Žehlicí prkno

Alltoys Žehlicí prkno Tradiční žehlící prkno, které potřebuje každá malá hospodyňka. Skládací kovová konstrukce s plochou pro žehlení potaženou textilií. Nyní bez obav žehli stejně jako maminka nebo babička! Vhodné pro děti od 3 let. Materiál: kov, dřevotříska, textil, plast Výška pracovní plochy: 55 cm Rozměry: 71 x 20 x 55 cm (hracky-4kids.cz)

Alltoys Světelný luk

Alltoys Světelný luk

Alltoys Světelný luk Luk se světelnými rameny, které v noci září, je hračkou pro zábavné noční bojovky. Co holky i kluci natrénují přes den, mohou zúročit v noci. Zklidnění dechu a zaostření na cíl podporuje koncentraci. Přednosti: koordinuje funkci oka a ruky trénuje soustředění a klidný dech Vyberte dětem jeden z mnoha luků z naší nabídky! Vhodné pro děti od 6 let Délka luku: 61,5 cm Rozměr balení: 63 x 22 x 6 cm (hracky-4kids.cz)

Alltoys Golfový set

Alltoys Golfový set

Golfová hůl má na své násadě přichycený držák s míčky. Set je tak připraven na okamžité použití, kdy děti mohou vyzkoušet tréninkové odpaly na správný cíl. Přednosti: vede děti k aktivnímu pohybu nízká hmotnost Obsah balení: golfová hůl, 4 míčky Zajistěte dětem vybavení pro sportovní aktivity! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov Délka: 56 cm (hracky-4kids.cz)

Alltoys Nářadí v kufříku

Alltoys Nářadí v kufříku

V kufříku naleznete vrtačku, kleště, pilku, hasák a další. (patro.cz)

ALLTOYS NAVYSTAR Hudební mašinka

ALLTOYS NAVYSTAR Hudební mašinka

Hudební hračka podporující radost ze hry u vašeho dítěte. Vyrobeno z kvalitního plastu. Zabaví každé zvídavé dítě. Po stisku tlačítka ve tvaru hvězdičky mašinka jede a komínem létají balonky. Mašinka vydává zvuky jako skutečný vlak, umí zahrát osm melodií a vydávat tři různé zvířecí zvuky. Vlasnosti: 8 melodií a 3 zvířecí zvuky. Vhodná hračka pro nejmenší. (feedo.cz)

Alltoys Hopíci 3 ks

Alltoys Hopíci 3 ks

(patro.cz)

Alltoys Sáček Marvel Spiderman

Alltoys Sáček Marvel Spiderman

Sáček s figurkou Spiderman. Překvapení po rozbalení. (patro.cz)

Alltoys Šroubovací vozidla sada

Alltoys Šroubovací vozidla sada

Sestav si sám. Toto šroubovací vozidla zahrnující motorku, letadýlko a vláček rozvíjí dětskou koordinaci, motoriku a vizuální dovednosti. Výrobek stimuluje dětskou představivost, zvyšuje rozvoj porozumění, je poučný a zajímavý. Pomáhá rozeznávat tvary a barvy. Rozvíjí kreativní myšlení. (patro.cz)

Alltoys Policejní pistole Gold

Alltoys Policejní pistole Gold

Alltoys Policejní pistole Gold Edice Gold Collection police přináší chlapcům tuto kapslíkovou kovovou pistoli na 8 ran, kterou by jako odvážní policisté vstupující mnohdy do riskantních situací, měli mít u sebe. Upozornění: pistole se dodává bez nábojů Nechejte chlapce vyzkoušet policejní pistoli v akci! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast, kov Rozměry: cca 19,5 x 12,5 cm Rozměry balení: 22,8 x 12 cm Země původu: Španělsko (hracky-4kids.cz)

Alltoys Zvukový chameleon tahací

Alltoys Zvukový chameleon tahací

Alltoys Zvukový chameleon tahací Zábavného chameleona si mohou děti za sebou tahat jako klasického kačera. Toto zvířátko umí ale při pohybu měnit barvy. Jeho barevný hřbet umí se protáčí a po zmáčknutí tlapek umí ještěr vydávat i zvuky. Přednosti: rozvíjí dětskou motoriku, aktivuje dětem zvukové vnímání Obsah balení: chameleon také rukojeť ideální ke snadnému táhnutí hračky Kupte dětem barevného chameleona! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: plast Baterie: 2 x AAA 1,5V (součást balení) (hracky-4kids.cz)

Alltoys Tabulka magnetická barevná

Alltoys Tabulka magnetická barevná

Alltoys Tabulka magnetická Kreslící tabulka ve žlutém rámu, nabízí dětem možnost kreslení magnetickou tužkou a tisknutí razítky. Tužka i razítka mají svoje místo po boku rámu. Vytvářené obrázky jsou barevné. Pokud děti dokončí obrázek a chtějí začít nový, mohou původní smazat jedním tahem. V horní části tabulky je držadlo pro snadné držení a přenášení. Obsah balení: tabulka, tužka s kovovým hrotem 4x razítko s mořskými živočichy Kupte dětem magnetickou tabulku Alltoys! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Kresl… (hracky-4kids.cz)

Alltoys Garáž 4 patra

Alltoys Garáž 4 patra

Alltoys Garáž 4 patra Parkovací zázemí se zábavnou sjezdovou dráhou ze čtvrtého patra je připraveno pro malé řidiče od tří let. Překonávání výškové úrovně je možné pomocí výtahu, v nejvyšší části je umístněna plošina pro přistávání vrtulníku.  V garážovém centru mohou kluci využít nejen parkování, ale i benzínovou pumpu a myčku.  Autíčka se mohou lišit od fotografie. Dodávané dle skladové dostupnosti. Obsah garáže: 3 x auto, 1 x vrtulník parkovací garáž, dal… (hracky-4kids.cz)

Alltoys Set na golf

Alltoys Set na golf

Golfové hole s různým druhem zakončení, včetně míčku a jamky, jsou připraveny pro malé hráče, kteří si chtějí vyzkoušet správné odpalování míčku na cíl. Přednosti: vyrobeny z lehkého a bezpečného plastu vedou děti k aktivnímu pohybu Obsah balení: 1 míček, vlaječka 3 plastové golfové hole o délce cca 57 cm koncovou plastovou část dráhy s jamkou o velikosti cca 14 x 14 cm Zajistěte dětem vybavení pro sportovní aktivity! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov Délka: 57 cm (hracky-4kids.cz)

Alltoys Halsall Pokladna Smart

Alltoys Halsall Pokladna Smart

Halsall dětská pokladna Smart   - Plastová pokladna - Součástí balení jsou potraviny, platbení karta, dětské peníze - Pro děti od 3 let (hawaj.cz)

Alltoys ponk v kufříku

Alltoys ponk v kufříku

Ponk v kufříku Working   - Skládací pracovní ponk s nářadím pro malé kutily - Lze složit do kufříku s rukojetí nebo na kolečkách - Obsahuje háčky na zavěšení a přihrádky - Součástí je vrtačka, pila, kladivo a další nářadí - Celkem více než 56 ks příslušenství   - Výška rozloženého ponku: 61 cm - Rozměr ponku: 26 x 61 x 43 cm - Baterie: 2 x AA 1,5V (nejsou součást balení) - Vhodné pro děti od 3 let (hawaj.cz)

Alltoys Panenka Bambolina Sweet

Alltoys Panenka Bambolina Sweet

Panenka Bambolina Sweet s 50 českými slovy   Krásné miminko Bambolina Sweet o velikosti 46 cm. Miminko mluví 50ti českými slovy, proto si bude s malou maminkou rozumět. V balení nechybí ani potřebné doplňky jako je lahvička a set na krmení. - Panenka má měkké tělíčko - Součástí balení jsou doplňky - lahvička, miska a lžička s vidličkou - Velikost panenky 46 cm - Rozměry balení: 42 × 30 × 15 cm - Vhodné pro děti od 2 let - Baterie: 3× LR44 (jsou součástí balení) (hawaj.cz)

Alltoys Kuličkodráha 105 ks

Alltoys Kuličkodráha 105 ks

Kuličkodráha Alltoys 105 ks   Firma Alltoys připravili pro vás a především pro vaše děti skvělou zábavnou hru. Balení obsahuje 105 kusů jednotlivých částí této dráhy. Stačí tyto části spojit dohromady a dívat se, jak kulička projíždí kuličkodráhu. Tato hračka u dětí rozvíjí představivost a především předvídavost.  - 105 ks dílů - Výška kuličkodráhy 39 cm - Vhodné pro děti od 3 let (hawaj.cz)

Alltoys CZ Hudební lokomotiva

Alltoys CZ Hudební lokomotiva

Navystar Hudební lokomotiva   Barevná plastová hudební lokomotiva se světelnými a zvukovými efekty skvěle zabaví vaše nejmenší děti. - Vydává zvuk vlaku při stisknutí tlačítka s obrázkem zvonku - Mašika umí zahrát 8 různých melodií - Po stisknutí tlačítek žábičky, kačenky, ptáčka - vydává příslušné zvuky - Odnímatelná žirafka - Držadlo pro uchycení - Světelné efekty - Vyrobeno z kvalitního plastu   Vhodné pro děti od 1 roku (hawaj.cz)

Alltoys Kuličkodráha 80 ks

Alltoys Kuličkodráha 80 ks

Kuličkodráha Alltoys 80 ks   Firma Alltoys připravili pro vás a především pro vaše děti skvělou zábavnou hru. Balení obsahuje 80 kusů jednotlivých částí této dráhy. Stačí tyto části spojit dohromady a dívat se, jak kulička projíždí kuličkodráhu. Tato hračka u dětí rozvíjí představivost a především předvídavost.  - 80 ks dílů - Výška kuličkodráhy 36 cm - Vhodné pro děti od 3 let (hawaj.cz)

Alltoys Z-226 „Trenér“

Alltoys Z-226 „Trenér“

Z-226 „Trenér“ Slepovací stavebnice, lepidlo a barvy nejsou součástí balení. Model v měřítku 1/72, počet dílků 33. Velikost slepeného modelu 15×10,5cm. Věk: 14+ Určení: pro kluky (mall.cz)

Alltoys GeoSmart UFO – 25ks

Alltoys GeoSmart UFO – 25ks

Barevná a dynamická magnetická stavebnice zaujme každé dítě. Sestavte si létající UFO pomocí několika magnetických tvarů. Sadu obohatí 6 barevných LED dílků. Stačí postupovat podle návodu. Zapojte svou kreativitu a postavte další modely UFO. (mall.cz)

Alltoys SmartMax - kontejner 70ks

Alltoys SmartMax - kontejner 70ks

Velký a praktický kontejner SmartMax obsahující 70 ks stavebnice. Tato magnetická stavebnice představuje ideální hračku pro nejmenší děti od 1 roku. Přitahování a odpuzování magnetů je ohromí na jejich cestě za poznáním. Starší děti mohou budovat věže, mosty a další super velké stavby. (mall.cz)

Alltoys Stavebnice Solar Catamaran

Alltoys Stavebnice Solar Catamaran

GIGO stavebnice Solární Katamarán – Katamarán je určen k plavání na vodě. Může být tedy použitý někde na vodě nebo třeba ve vaně. Všechny modely demonstrují princip proměny sluneční energie na mechanickou energii. Při jasném slunečním světle jsou všechny modely napájeny solární energií. (mall.cz)

Alltoys Stavebnice Lori 1

Alltoys Stavebnice Lori 1

STAVEBNICE LORI 1 Dětská stavebnice, která poskytuje prostor pro fantazii. Balení obsahuje celkem 50 ks plastových dílků, které zahrnují 3 typy kostek – malé, střední a velké. Zkonstruovat si tak můžeš různé stavby, domy a cokoliv jiného, co Tě zrovna napadne. (mall.cz)

Alltoys Stavebnice Lori 9

Alltoys Stavebnice Lori 9

Plastová stavebnice Lori 9. Stavebnice Lori 9 obsahuje různé kostky, autíčka, panáčky, stromečky, samolepky a jiné doplňky. Stavebnice rozvíjí kreativitu, představivost, fantazii i logické myšlení. Stavebnice obsahuje 96 kusů dílků. (mall.cz)

Alltoys Stavebnice Lori 2

Alltoys Stavebnice Lori 2

STAVEBNICE LORI 2 Dětská stavebnice Lori 2 nabízí dětem to nejlepší vyžití pro jejich fantazii. Balení obsahuje celkem 35 ks plastových dílků, které zahrnují 3 typy kostek – malé, střední a velké a navíc také 3 vagónky. (mall.cz)

Alltoys Stavebnice Lori 8

Alltoys Stavebnice Lori 8

STAVEBNICE LORI 8 Dětská stavebnice LORI 8 pro malé strojvedoucí. Sada obsahuje velký vlak a 5 vagónků. Vagónky lze za sebe snadno zapojovat. Hračka je vyrobena v pestrých barvách, které přitáhnou pozornost vašeho dítěte. Stavebnice procvičuje fantazii, logiku i jemnou motoriku. (mall.cz)

Alltoys Kuličkodráha 80 ks

Alltoys Kuličkodráha 80 ks

Kuličkodráha 36 cm vysoká (mall.cz)

Alltoys Stavebnice Lori 7

Alltoys Stavebnice Lori 7

Dětská plastová stavebnice Lori 7, ze které je možné si postavit mašinku i s vagony. Kostky slouží nejen k zábavě, které si užijí opravdu dostatek, ale také k rozvoji logického myšlení, lehké motoriky, kreativity a fantazie. Všechny kostky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu. (mall.cz)

Alltoys Vozík s kostkami

Alltoys Vozík s kostkami

Vozík plný kostek. (mall.cz)

Alltoys Oslík, 35 cm

Alltoys Oslík, 35 cm

Plyšový Oslík kterého znáte o pohádky o Medvídkovi Pú bude nejlepší kamarád vašeho dítěte! Medvídek Pú se stal slavným díky svému stvořiteli, nejslavnějšímu autorovi dětských knih 20. stolení, Alanu Milneovi. (mall.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít