Allicor cesnek tablety 60

Allicor česnek 60 tablet

Allicor česnek 60 tablet

Allicor česnek tbl.60 Česnek se pokládá za jednu z nejúčinnějších léčivých bylin, protože má víceré blahodárné účinky na naše zdraví. Je bohatý na vitaminy A, B a C, selen, vápník a jód. Jeho pozitivní účinky se projevují především na zlepšení obranyschopnosti organismu a také v podpoře trávení. (pilulka.cz)

Allicor Super česnek+komplex vitamínů 60 tablet

Allicor Super česnek+komplex vitamínů 60 tablet

Allicor Super česnek+vitamin.tbl.60 Allicor Super česnek+vitaminy je doplněk stravy, který obsahuje vitaminy B6, B12, C, E, betakaroten a sušinu česneku. Vitamín C, B6 a B12 přispívá k normální funkci imunitního systému. Biotin (vitamin H) přispívá k udržení normálního stavu pokožky, k udržení normálního stavu vlasů a k udržení normálního stavu sliznic. Neobsahuje lepek, laktozu, konzervační látky ani aromata. (pilulka.cz)

Allicor Forte česnek +C+E+P+BETA 60 tablet

Allicor Forte česnek +C+E+P+BETA 60 tablet

Allicor Forte česnek tbl.60+C+E+P+BETA ALLICOR Forte je kombinací sušiny kvalitního česneku a vitamínu C a E. (pilulka.cz)

NATURVITA Allicor česnek tbl.60

NATURVITA Allicor česnek tbl.60

Allicor česnekové tablety je doplněk stravy obsahující česnekovou sušinu, která je připravena způsobem zajišťující maximum původních účinných látek čerstvého česneku. K uvolňování účinných, avšak většinou aromatických látek, dochází až během trávení ve spodním zažívacím traktu a konzument tak není obtěžován typickým nepříjemným česnekovým zápachem z dechu.Česnek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Česnek přispívá k normální činnosti jater.Česnek přispívá k duševní pohodě.Balení obsahuje 60 tablet. (benu.cz)

NATURVITA Allicor Super česnek+vitamin.tbl.60

NATURVITA Allicor Super česnek+vitamin.tbl.60

Allicor Super česnek je doplněk stravy obsahující česnekovou sušinu obohacenou o komplex vitamínů. Česneková sušina je připravena způsobem zajišťující maximum původních účinných látek čerstvého česneku. K uvolňování účinných, avšak většinou aromatických látek, dochází až během trávení ve spodním zažívacím traktu a konzument tak není obtěžován typickým nepříjemným česnekovým zápachem z dechu. Obsažené vitamíny, zejména vitamíny A, B6, B12, C a D3 přispívají k normálnímu fungování imunitního systému. Komplex vitamínů A, C, E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Česnek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Česnek přispívá k normální činnosti jater.Česnek přispívá k duševní pohodě.Biotin přispívá k udržení normálního stavu vlasů, pokožky a… (benu.cz)

Allicor Speciál 60 tablet

Allicor Speciál 60 tablet

Allicor Speciál tbl.60 Přípravek ve formě česnekových tablet, který působí v těle jako antioxidant (likviduje vznikající volné radikály). Obsažené bioflavonoidy přispívají k dobrému stavu krevních kapilár. Doplněk stravy vhodný pro diabetiky druhého typu. (pilulka.cz)

NATURVITA Allicor Forte česnek+C+E+P+BETA tbl.60

NATURVITA Allicor Forte česnek+C+E+P+BETA tbl.60

Allicor Forte je doplněk stravy ve formě tablet. Obsahuje sušinu česneku, betakaroten, rutin a je obohacen o vitaminy. Česneková sušina je připravena způsobem zajišťující maximum původních účinných látek čerstvého česneku. K uvolňování účinných, avšak většinou aromatických látek, dochází až během trávení ve spodním zažívacím traktu a konzument tak není obtěžován typickým nepříjemným česnekovým zápachem z dechu. Vitamín C přisívá k regeneraci redukované formy vitamínu E, proto je kombinace obou vitamínů vhodná a doporučovaná. Betakaroten si organismus přeměňuje dle potřeby na vitamín A. Vitamín A přispívá k normální funkci imunitního systému.Česnek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Česnek přispívá k normální činnosti jater.Česnek přispívá k duševní pohodě.Vitamín… (benu.cz)

Bioaktivní Česnek 60 tablet

Bioaktivní Česnek 60 tablet

Bioaktivní Česnek tbl.60 Balení obsahuje enterosolventní tablety, které obsahují 300 mg standardizovaného česnekového prášku. (pilulka.cz)

NATURVITA Allicor Speciál tbl.60

NATURVITA Allicor Speciál tbl.60

NATURVITA Allicor Speciál je doplněk stravy, který obsahuje aktivní látky česnekovou sušinu, antioxidační vitamíny (vitamin C), bioflavonoidy, chrom, zinek a vitamin A. Je určený speciálně pro diabetiky, proto obsahuje chróm a zinek. Česneková sušina je připravena způsobem zajišťující maximum původních účinných látek čerstvého česneku. K uvolňování účinných, avšak většinou aromatických látek, dochází až během trávení ve spodním zažívacím traktu a konzument tak není obtěžován typickým nepříjemným česnekovým zápachem z dechu.Chrom přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi. Zinek přisívá k udržení normálního metabolismu sacharidů v krvi.Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Česnek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Česnek přispívá k… (benu.cz)

Bioaktivní Česnek tbl.60

Bioaktivní Česnek tbl.60

Bioaktivní Česnek je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje vysoce koncentrovaný a standardizovaný česnekový prášek. Každá tableta obsahuje 300 mg sušeného česnekového prášku, z toho je 4,7 mg aktivní látky aliinu. Česnek přispívá k normální činnosti srdce a hladině cholesterolu. Tablety mají enterosolventní povrch, který zajišťuje, že tablety procházejí žaludkem neporušené, rozpustí se až v tenkém střevě. Balení obsahuje 60 tablet. Hmotnost obsahu: 43 g. (benu.cz)

Allnature Moringa tablety 60 tablet

Allnature Moringa tablety 60 tablet

Allnature Moringa tablety 60 tbl. Moringa je strom pocházející z podhůří Himalájí, který se dnes pěstuje v subtropických a tropických oblastech při teplotách od 25 do 40°C a ve výškách do 1 000 m nad mořem. (pilulka.cz)

Walmark GinkoPrim MAX 60+60 tablet

Walmark GinkoPrim MAX 60+60 tablet

Walmark GinkoPrim MAX tbl.60+60 Promo2019 Vysoce kvalitní extrakt ginkgo biloby pro lepší mozkovou aktivitu obohacený o DMAE a magnesium. Ginkgo biloba přispívá ke správné mentální a kognitivní činnosti. (pilulka.cz)

Boiron Paragrippe tablety 60

Boiron  Paragrippe tablety 60

Paragrippe tbl.60 Podpůrný homeopatický přípravek. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. (pilulka.cz)

GS Ginkgo 60 Premium 60+30 tablet

GS Ginkgo 60 Premium 60+30 tablet

GS Ginkgo 60 Premium tbl. 60+30 Prémiový přípravek s vysokým obsahem extraktu ginkga z mladých lístků, obohaceného o hloh, který podporuje prokrvení, a gotu kolu pro podporu paměti a soustředění. (pilulka.cz)

GS Extra Strong Multivitamin 60+60 tablet

GS Extra Strong Multivitamin 60+60 tablet

GS Extra Strong Multivitamin tbl.60+60 Extra silný multivitamin obsahuje 100% vyvážené složení vitaminů, minerálů a dalších aktivních látek. Navíc obsahuje Strong Komplex – extra dávku vitaminu C, lutein, activin, echinacea – pro maximální podporu organismu. (pilulka.cz)

Boiron Homeogene 9 tablety 60

Boiron  Homeogene 9 tablety 60

Homeogene 9 tbl.60 Homeopatický léčivý přípravek. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. V případě výdeje bez lékařského předpisu přípravek používejte podle návodu k použití, který je uveden na obalu. (pilulka.cz)

Arterin 60 tablet

Arterin 60 tablet

Přípravek Arterin je doplněk stravy, který obsahuje Monakolin K. Monakolin K je výtažek z červené fermentované rýže, který přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Příznivého účinku se dosáhne při denním příjmu 10 mg přírodního Monakolinu K. Balení obsahuje 60 tablet. (benu.cz)

NosiFol 60 tablet

NosiFol 60 tablet

NosiFol je doplněk stravy, který obsahuje myo-inositol a kyselinu listovou, zinek a vitamíny D3, B6 a B12. Kyselina listová zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu (tvrzení platí pokud je příjem alespoň 400 mcg kyseliny listové v denní dávce). Zinek přispívá k normální plodnosti a reprodukci a u mužů podporuje udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Vitamin B6 přispívá k regulaci hormonální aktivity. Balení obsahuje 60 tablet. (benu.cz)

Evelle 60 tablet

Evelle 60 tablet

Evelle tbl.60 Evelle snižuje tvorbu vrásek, posiluje pleť, vlasy, nehty a buňky sliznice a podporuje normální tvorbu kolagenu. Podílí se na udržování energetického metabolizmu a obsahuje SelenoPrecise, který podporuje správně fungující imunitní systém. (pilulka.cz)

Biosil 60 tablet

Biosil 60 tablet

Biosil tbl.60 Přispívá k udržování normálního stavu vlasů, pokožky a sliznic. (pilulka.cz)

Arterin 60 tablet

Arterin 60 tablet

Arterin 60 tablet Doplněk stravy, který přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. (pilulka.cz)

Andromen 60 tablet

Andromen 60 tablet

andromen tbl.60 Andromen je doplněk stravy s obsahem unikátní kombinace extraktu tribulus terrestris, který prokazatelně zvyšuje tvorbu testosteronu, extraktu korejského ženšenu, který má pozitivní vliv na celkovou vitalitu organismu, vitamínu E, zinku a selenu. Tato kombinace účinných látek účinně pomáhá snížit negativní účinky andropauzy u mužů. (pilulka.cz)

NosiFol 60 tablet

NosiFol 60 tablet

NosiFol 60 tablet NosiFol je doplněk stravy určený pro podporu plodnosti žen i mužů. Obsahuje myo-inositol (2g v denní dávce) a kyselinu listovou (400 µg v denní dávce), zinek a vitamíny D3, B6 a B12. (pilulka.cz)

Caffit 60 tablet

Caffit 60 tablet

Caffit tbl.60 Caffit jsou tablety, které mimo kofeinu obsahují extrakt z eleuterococcu, jenž zvyšuje aktivitu a schopnost mimosmyslového vnímání, a v kombinaci s kofeinem pomáhají velmi účinně oddálit únavu. Účinnost preparátu je podtržena vitaminy řady B, vitaminem C, E, provitaminem A, minerály hořčíkem a zinkem. Díky přídavku smetany a jednoduchých cukrů nedráždí žaludek. Má příjemnou chuť a mohou jej užívat i jedinci, kteří díky zažívacím problémům kávu nepijí. (pilulka.cz)

Chytré miminko s DHA 60 tablet + 60 kapslí

Chytré miminko s DHA 60 tablet + 60 kapslí

Chytré miminko DHA tbl.60+cps.60 Doplněk stravy pro těhotné a kojící s vysokým obsahem kyseliny listové a DHA (unikátní na českém trhu). (pilulka.cz)

COLAFIT s Vitamínem C 60 tablet + 60 kostek

COLAFIT s Vitamínem C 60 tablet + 60 kostek

COLAFIT s Vitamínem C 60 + 60 kostek Komplexní přípravek obsahující kolagen a vitamin C. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu. Kolagen je přirozenou součástí kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů a nehtů. (pilulka.cz)

Chytré miminko Superfolin 2, 60 tablet + 60 kapslí

Chytré miminko Superfolin 2, 60 tablet + 60 kapslí

Chytré miminko superfolin 2 MAMA tbl.60+cps.60 Doplněk stravy pro těhotné a kojící s vysokým obsahem folátů (včetně Quatrefolic® – folátu čtvrté generace, ideálního pro geneticky slabší metabolizéry kyseliny listové) a vysokým obsahem DHA. (pilulka.cz)

PMeda PM MigrenVital elixír tablety 60

PMeda  PM MigrenVital elixír tablety 60

PM MigrenVital elixír tbl. 60 PM MigrenVital elixír je doplněk stravy složený z extraktů dvanácti bylin, které obsahují fytokomplexy vhodné na vitalizaci organizmu při indispozicích vlivem nespecifických bolestí hlavy. (pilulka.cz)

Nutricius Syneslim 60 tablet

Nutricius Syneslim 60 tablet

Syneslim je doplněk stravy ve formě tablet, který díky kombinaci dvou účinných látek Synefrinu a L-karnitin tartratu napomáhá zejména při regulaci tělesné hmotnosti. Dále při regeneraci, po fyzické zátěži, při srdeční činnosti a přispívá též ke zvýšení odolnosti organismu.Balení obsahuje 60 tablet. (benu.cz)

DIAS BEAUTY 60 tablet

DIAS BEAUTY 60 tablet

Kolagen DIAS BEAUTY je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje komplex kolagenních peptidů typu I, II a III, vitaminy, minerály a kyselinu hyaluronovou. Lze užívat v těhotenství a v období kojení. Balení obsahuje 60 tablet. Hmotnost obsahu: 42,9 g. (benu.cz)

Boiron Homeovox 60 tablet

Boiron  Homeovox 60 tablet

Homeovox tbl.60 Homeopatický léčivý přípravek. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. V případě výdeje bez lékařského předpisu přípravek používejte podle návodu k použití, který je uveden na obalu. (pilulka.cz)

Boiron Gastrocynésine 60 tablet

Boiron  Gastrocynésine 60 tablet

Gastrocynésine ORM TBL SLG 60 Homeopatický léčivý přípravek. (pilulka.cz)

Diovarix micro 60 tablet

Diovarix micro 60 tablet

Diovarix micro tbl.60 Doplněk stravy je určený pro zdraví žilního systému. Obsahuje jedinečnou kombinaci dvou složek (extrakt z citrusových plodů), proto je vhodný při žilních potížích i hemoroidech. Zvyšuje odolnost i pružnost cév. (pilulka.cz)

Diovarix Plus 60 tablet

Diovarix Plus 60 tablet

Diovarix Plus tbl.60 Doplněk stravy obsahující jedinečnou kombinaci čtyř složek pro váš žilní systém. (pilulka.cz)

Bioaktivní LipoExit 60 tablet

Bioaktivní LipoExit 60 tablet

Bioaktivní LipoExit tbl.60 Inovativní směs 5 účinných látek pro kontrolu vaší váhy. (pilulka.cz)

ADVANCE Urixin 60 tablet

ADVANCE Urixin 60 tablet

Urixin 60 cps - močové cesty Doplněk stravy pro péči o močové cesty. Urixin obsahuje na českém trhu unikátní kombinaci 6 aktivních látek. (pilulka.cz)

GS Triurin 60 tablet

GS Triurin 60 tablet

GS Triurin tbl.30+30 Trojnásobná síla pro močové cesty. Obsahuje komplex aktivních látek, který rychle působí na močové ústrojí trojím účinkem - zklidňuje, čistí a podporuje imunitu. (pilulka.cz)

Naturvita Vinum 60 tablet

Naturvita Vinum 60 tablet

Vinum tbl.60 Vinum je doplněk stravy s extraktem z vinných slupek a vitaminem C. (pilulka.cz)

Favea ImuSeZin 60 tablet

Favea  ImuSeZin 60 tablet

ImuSeZin tbl.60 ImuSeZin je svým složením díky obsahu selenu a zinku určen k udržení normální funkce imunitního systému. (pilulka.cz)

GS Imunostim 60 tablet

GS Imunostim 60 tablet

GS Imunostim tbl.60 Pastilky s příjemnou mentolovou příchutí obsahující bakteriální lyzát a vitamin C pro správnou funkci imunitního systému. (pilulka.cz)

Generica Rutascorbit 60 tablet

Generica Rutascorbit 60 tablet

Rutascorbit Generica tbl.60 Doplněk stravy s obsahem rutinu a vitaminu C pro správnou tvorbu kolagenu důležitého pro zdravé kosti, zuby, dásně a pokožku. (pilulka.cz)

Bioaktivní Folic 60 tablet

Bioaktivní Folic 60 tablet

Bioaktivní Folic tbl.60 Obsahuje pro těhotné ženy doporučovanou denní dávku 400 μg kyseliny listové, která je vhodná pro příznivý průběh těhotenství a správný vývoj plodu. Napomáhá normálnímu metabolismu homocysteinu v organizmu. Přirozeným zdrojem kyseliny listové je listová zelenina, citrusové plody a játra. Přípravek Bioaktivní Folic obsahuje folacin, který se v zažívacím traktu velmi dobře vstřebává. (pilulka.cz)

Bioaktivní Magnézium 60 tablet

Bioaktivní Magnézium 60 tablet

Bioaktivní Magnézium tbl.60 Bioaktivní Magnézium je komplex tří různých solí hořčíku. Tablety obsahují směs organicky a neorganicky vázaných solí hořčíku v matrici, která umožňuje kompletní rozpuštění tablety během pár minut – a to i osobám se sníženou aktivitou žaludeční kyseliny – a obsah hořčíku se přemění na vstřebatelnou iontovou formu. (pilulka.cz)

Biosil Plus 60 tablet

Biosil Plus 60 tablet

Biosil Plus tbl.60 Doplněk stravy s obsahem biotinu, kyseliny pantothenové, zinku a oxidu křemičitého. Užívá se pro zdravý růst a vývoj vlasů a nehtů. (pilulka.cz)

Naturvita Draslík 60 tablet

Naturvita Draslík 60 tablet

Draslík tbl.60 Draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, přispívá k normální činnosti svalů a k udržení normálního krevního tlaku. (pilulka.cz)

Naturvita Stimulen 60 tablet

Naturvita Stimulen 60 tablet

Stimulen P tbl.60 př.stimul.pevnosti a vel.poprsí Výlučně přírodní přípravek na podporu zdravého růstu a zvětšení prsou. (pilulka.cz)

Nefdesanté Silymarin 60 tablet

Nefdesanté Silymarin 60 tablet

Nefdesanté Silymarin tbl. 60 Nefdesanté Silymarin je doplněk stravy. Silymarin je účinná látka pocházející ze semen Ostropestřce mariánského. Příznivě působí při detoxikaci a regeneraci jaterní tkáně a podporuje funkci trávicí soustavy. (pilulka.cz)

Biosil H 60 tablet

Biosil H 60 tablet

Biosil H tbl.60 Biosil H je doplněk stravy s hyaluronátem sodným, biotinem a kyselinou pantothenovou. (pilulka.cz)

Diosminol micronized 60 tablet

Diosminol micronized 60 tablet

Diosminol micronized tbl.60 Doplněk stravy. Unikátní složení: Tablety Diosminol® micronized obsahují mikronizovanou purikovanou směs diosminu 450 mg a hesperidinu 50 mg a 1% extrakt aesculosidu 162 mg. (pilulka.cz)

Vieste FoliConcept 60 tablet

Vieste FoliConcept 60 tablet

Vieste FoliConcept tbl.60 Foliconcept je doplněk stravy bohatý na řadu vitamínu a minerálních látek vhodný pro ženy, které plánují těhotenství. Jedná se o velmi pestrý komplex minerálních látek, vitamínů a dalších látek - především kyselinu listovou a vitamíny řady B (inositol, thiamin a kobalamin). (pilulka.cz)

AKH Sulfur 60 tablet

AKH Sulfur 60 tablet

AKH Sulfur por.tbl.60 Homeopatický přípravek, který pomáhá při potížích souvisejících s vnitřní intoxikaci organismu, dále zabraňuje nadměrnému pocení, je vhodný při "syndromu nečisté kůže" (ekzémy, furunkly, akné). (pilulka.cz)

AKH Silicea 60 tablet

AKH Silicea 60 tablet

AKH Silicea por.tbl.60 Homeopatický přípravek, který pomáhá při poruchách imunity všeho druhu, při sklonech k nachlazení a zimomřivosti u dětí i dospělých, je vhodná i při infekčních onemocněních všeho druhu, pomáhá při chronických hnisavých procesech a dětem a dospívajícím pomáhá při růstu rovných zubů a kostí. (pilulka.cz)

Vlasové hnojivo 60 tablet

Vlasové hnojivo 60 tablet

Vlasové hnojivo 60 tablet Vlasové hnojivo obsahuje pečlivě zvolenou kombinaci látek s komplexním účinkem na stav vlasů. (pilulka.cz)

Proenzi Intensive 60 tablet

Proenzi Intensive 60 tablet

Walmark Proenzi Intensive tbl.60 Přípravek je vhodný k podpoře zdraví kloubů, chrupavek, vazů a šlach, pro každodenní péči u osob středního a vyššího věku, ale i pro mladší osoby, které jsou vystaveny zvýšené zátěži kloubů, například sportovci, lidé s nadváhou nebo těžce pracující. (pilulka.cz)

Generica Pyridoxin 60 tablet

Generica Pyridoxin 60 tablet

Pyridoxin Generica tbl.60 Vitaminový přípravek s obsahem pyridoxinu. Přípravek se používá na doplnění denní dávky vitaminu B6. (pilulka.cz)

Generica Riboflavin 60 tablet

Generica Riboflavin 60 tablet

Riboflavin Generica tbl.60 Vitaminový přípravek s obsahem riboflavinu (vitamin B2). Přípravek se používá na doplnění denní dávky vitaminu B2. (pilulka.cz)

Generica Thiamin 60 tablet

Generica Thiamin 60 tablet

Thiamin Generica tbl.60 Vitaminový přípravek s obsahem thiaminu. Přípravek se používá na doplnění denní dávky vitaminu B1. (pilulka.cz)

Swiss Tree3Chlorella 60 tablet

Swiss  Tree3Chlorella 60 tablet

Tree3Chlorella tbl.60 Tree3Chlorella obsahuje unikátní Tree3 complex jenž díky biomase chlorelly pomáhá odstranit škodlivé látky a zregenerovat a posílit vitalitu organizmu. V Tree3 complexu se vzájemně doplňují velmi cenné a tradiční přírodní složky (CHLORELLA, GREEN TEA, KURKUMIN). (pilulka.cz)

AKH Dulcamara 60 tablet

AKH Dulcamara 60 tablet

AKH Dulcamara por.tbl.nob.60xC99 Homeopatický přípravek pro peronální podání. (pilulka.cz)

AKH Graphites 60 tablet

AKH Graphites 60 tablet

AKH Graphites por.tbl.nob.60 Homeopatický přípravek pro perorální podání. Užívejte dle rady odborníka na homeopatii. Pokud příznaky přetrvávají, navštivte lékaře. (pilulka.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít