Alima pure accessories stetec na aplikaci make upu

Našli jsme pro tebe Alima pure accessories stetec na aplikaci make upu. Pokud ti nevyhovují, zkus upravit dotaz Alima pure accessories stetec na aplikaci make upu

Freedom ProArtist štětec na aplikaci make-upu FF103

Freedom ProArtist štětec na aplikaci make-upu FF103

Freedom ProArtist, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Freedom ProArtist ProArtist zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:speciální tvar pro snadnou aplikaciskvěle padne do rukyna cesty i do kabelkyprecizní a snadná aplikaceJak používat:Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete. (notino.cz)

Sensai Liquid Foundation Brush štětec na aplikaci make-upu

Sensai Liquid Foundation Brush štětec na aplikaci make-upu

Sensai Liquid Foundation Brush, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Sensai Liquid Foundation Brush zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci krémových produktůprecizní a snadná aplikaceskvěle padne do rukyna cesty i do kabelkyJak používat:Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete. (notino.cz)

Shiseido Hasu Fude Foundation Brush štětec na aplikaci make-upu

Shiseido Hasu Fude Foundation Brush štětec na aplikaci make-upu

Shiseido Hasu Fude Foundation Brush, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Shiseido Hasu Fude Foundation Brush zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci krémových produktůspeciální tvar pro snadnou aplikacimá jemné štětinyskvěle padne do rukySložení:ze syntetických vlákenJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. (notino.cz)

Alima Pure Accessories štětec na pudr

Alima Pure Accessories štětec na pudr

Alima Pure Accessories, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Alima Pure Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci pudrových produktůprecizní a snadná aplikacemá jemné štětinySložení:ze syntetických vlákenJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. (notino.cz)

Sisley Accessories Phyto-Lip Delight štětec na aplikaci tekutého a…

Sisley Accessories Phyto-Lip Delight štětec na aplikaci tekutého a krémového make-up

Sisley Accessories Phyto-Lip Delight, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Sisley Accessories Phyto-Lip Delight zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci pudrových produktůspeciální tvar pro snadnou aplikaciskvěle padne do rukySložení:ze syntetických vlákenJak používat:Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na aplikaci pudru velký MAX…

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na aplikaci pudru velký MAX 443

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci pudrových produktůprecizní a snadná aplikaceskvěle padne do rukyna cesty i do kabelkymá jemné štětinyJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na aplikaci očních stínů MAX…

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na aplikaci očních stínů MAX 443

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na oční stíny pro ženy, Štětec na oči Diva & Nice Cosmetics Accessories je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.Vlastnosti:umožňuje rychlou aplikaci očních stínůpomáhá zdokonalovat líčeníusnadňuje nanášení očních stínůskvěle padne do rukyna cesty i do kabelkyJak používat:Pomocí štětce aplikujte oční stíny na oční víčka. Postupujte jemnými tahy. Používejte plochou část štětce pro nanášení očních stínů, oblou hranu štětce pak použijte na rozetření a smíchání barev nebo na aplikaci stínu jako linku pod spodní víčko. (notino.cz)

Clarins Make-up Brush štětec na aplikaci podkladové báze

Clarins Make-up Brush štětec na aplikaci podkladové báze

Clarins Make-up Brush, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Clarins Make-up Brush zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:speciální tvar pro snadnou aplikacipro aplikaci pudrových produktůpro aplikaci krémových produktůSložení:ze syntetických vlákenJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. (notino.cz)

Phyt's - Štětec na aplikaci tvářenky

Phyt's - Štětec na aplikaci tvářenky

Seříznutá hlava štětce je ideální pro přizpůsobení se lícím a konturování lícních kostí tak, jak to dělají profesionálové! Dokonalý nástroj na aplikaci, míchání a stínování barev na líčka. Použijte na aplikaci tvářenky nebo bronzového pudru. (mall.cz)

Artdeco Large Oval Brush Premium Quality štětec na aplikaci tekutého…

Artdeco Large Oval Brush Premium Quality štětec na aplikaci tekutého a krémového make-up

Artdeco Large Oval Brush Premium Quality, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Artdeco Large Oval Brush Premium Quality zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci krémových produktůpro aplikaci pudrových produktůmá jemné štětinyspeciální tvar pro snadnou aplikaciprecizní a snadná aplikaceSložení:ze syntetických vlákenJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. (notino.cz)

Dermacol Kosmetický štětec na aplikaci korektoru D62

Dermacol Kosmetický štětec na aplikaci korektoru D62

Štětec je vhodný k aplikaci korektoru do vnitřního koutku oka, kolem oka a do záhybů obličeje. Využijete ho i k nanášení rozjasňovače pod obočí a do vnitřního koutku oka. Štětec je dodáván v průhledném plastovém pouzdře a s papírovou kartou s popisem produktu. (mall.cz)

Phyt's - Kulatý štětec na aplikaci očních stínů

Phyt's - Kulatý štětec na aplikaci očních stínů

Použijte k nanášení kompaktních nebo třpytivých sypkých očních stínů. Její kulaté štětiny shromáždí stíny a jemně popráší vaše víčka. Dřevěná rukojeť je vyrobena z cedrového dřeva, ze zdrojů trvale udržitelných lesů. (mall.cz)

Dermacol Kosmetický štětec na aplikaci korektoru D62

Dermacol Kosmetický štětec na aplikaci korektoru D62

Štětec je vhodný k aplikaci korektoru do vnitřního koutku oka, kolem oka a do záhybů obličeje. Využijete ho i k nanášení rozjasňovače pod obočí a do vnitřního koutku oka. Štětec je dodáván v průhledném plastovém pouzdře a s papírovou kartou s popisem produktu. (parfemy.cz)

Dermacol Kosmetický štětec na aplikaci korektoru D62

Dermacol Kosmetický štětec na aplikaci korektoru D62

Štětec je vhodný k aplikaci korektoru do vnitřního koutku oka, kolem oka a do záhybů obličeje. Využijete ho i k nanášení rozjasňovače pod obočí a do vnitřního koutku oka. Štětec je dodáván v průhledném plastovém pouzdře a s papírovou kartou s popisem produktu. (krasa.cz)

Mary Kay Brush štětec na aplikaci podkladové báze

Mary Kay Brush štětec na aplikaci podkladové báze

Mary Kay Brush, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Mary Kay Brush zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci krémových produktůskvěle padne do rukyprecizní a snadná aplikaceJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. (notino.cz)

EcoTools Wonder Impact Shadow štětec na aplikaci očních stínů

EcoTools Wonder Impact Shadow štětec na aplikaci očních stínů

EcoTools Wonder Impact Shadow, , Štětce na oční stíny pro ženy, Štětec na oči EcoTools Wonder Impact Shadow je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.Vlastnosti:umožňuje rychlou aplikaci očních stínůusnadňuje nanášení očních stínůpro použití za sucha i za mokraJak používat:Pomocí štětce aplikujte oční stíny na oční víčka. Postupujte jemnými tahy. (notino.cz)

NYX Professional Makeup High Glass štětec na aplikaci pudru

NYX Professional Makeup High Glass štětec na aplikaci pudru

NYX Professional Makeup High Glass, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec NYX Professional Makeup High Glass zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci pudrových produktůmá jemné štětinyspeciální tvar pro snadnou aplikaciJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. (notino.cz)

NYX Professional Makeup High Glass štětec na aplikaci podkladové báze

NYX Professional Makeup High Glass štětec na aplikaci podkladové báze

NYX Professional Makeup High Glass, , Štětce na tvář pro ženy (notino.cz)

Shiseido Naname Fude Multi Eye Brush štětec na aplikaci očních stínů

Shiseido Naname Fude Multi Eye Brush štětec na aplikaci očních stínů

Shiseido Naname Fude Multi Eye Brush, , Štětce na oční stíny pro ženy, Štětec na oči Shiseido Naname Fude Multi Eye Brush je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.Vlastnosti:umožňuje rychlou aplikaci očních stínůpomáhá zdokonalovat líčeníusnadňuje nanášení očních stínůskvěle padne do rukySložení:ze syntetických vlákenJak používat:Používejte plochou část štětce pro nanášení očních stínů, oblou hranu štětce pak použijte na rozetření a smíchání barev nebo na aplikaci stínu jako linku pod spodní víčko. (notino.cz)

Sigma Beauty 3DHD® štětec na aplikaci tekutých a pudrových produktů

Sigma Beauty 3DHD® štětec na aplikaci tekutých a pudrových produktů

Sigma Beauty 3DHD®, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Sigma Beauty 3DHD® zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:speciální tvar pro snadnou aplikaciprecizní a snadná aplikaceJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. (notino.cz)

Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair štětec na aplikaci očních…

Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair štětec na aplikaci očních stínů D74

Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair, , Štětce na oční stíny pro ženy, Štětec na oči Dermacol Master Brush by PetraLovelyHair je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.Vlastnosti:umožňuje rychlou aplikaci očních stínůpomáhá zdokonalovat líčeníusnadňuje nanášení očních stínůskvěle padne do rukySložení:z přírodních vlákenJak používat:Pomocí štětce aplikujte oční stíny na oční víčka. Postupujte jemnými tahy. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Professional štětec na aplikaci očních stínů…

Diva & Nice Cosmetics Professional štětec na aplikaci očních stínů MAX 530/05

Diva & Nice Cosmetics Professional, , Štětce na oční stíny pro ženy, Štětec na oči Diva & Nice Cosmetics Professional je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.Vlastnosti:nanáší optimální vrstvu očních stínůprodukt je vhodný na pudrové produktyJak používat:Pomocí štětce aplikujte oční stíny na oční víčka. Postupujte jemnými tahy. (notino.cz)

Artdeco Small Oval Brush Premium Quality štětec na aplikaci tekutých…

Artdeco Small Oval Brush Premium Quality štětec na aplikaci tekutých a pudrových produktů

Artdeco Small Oval Brush Premium Quality, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Artdeco Small Oval Brush Premium Quality zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci krémových produktůpro aplikaci pudrových produktůmá jemné štětinyspeciální tvar pro snadnou aplikaciprecizní a snadná aplikaceSložení:ze syntetických vlákenJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. (notino.cz)

Shiseido Daiya Fude Face Duo štětec na aplikaci tekutých a pudrových…

Shiseido Daiya Fude Face Duo štětec na aplikaci tekutých a pudrových produktů oboustranný

Shiseido Daiya Fude Face Duo, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Shiseido Daiya Fude Face Duo zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci krémových produktůpro aplikaci pudrových produktůprecizní a snadná aplikace (notino.cz)

NYX Professional Makeup Face & Body štětec na aplikaci pudru na…

NYX Professional Makeup Face & Body štětec na aplikaci pudru na obličej a tělo

NYX Professional Makeup Face & Body, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec NYX Professional Makeup Face & Body zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:speciální tvar pro snadnou aplikacipro aplikaci pudrových produktůprecizní a snadná aplikaceSložení:ze syntetických vlákenJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. (notino.cz)

Shiseido HANATSUBAKI HAKE Polishing Face Brush štětec na aplikaci…

Shiseido HANATSUBAKI HAKE Polishing Face Brush štětec na aplikaci tekutých a pudrových produktů

Shiseido HANATSUBAKI HAKE Polishing Face Brush, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Shiseido HANATSUBAKI HAKE Polishing Face Brush zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci krémových produktůpro aplikaci pudrových produktůspeciální tvar pro snadnou aplikaciSložení:ze syntetických vlákenJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. (notino.cz)

MAC Applicators houbička pro aplikaci make-upu 2 ks 2 ks

MAC Applicators houbička pro aplikaci make-upu 2 ks 2 ks

MAC Applicators, 2 ks, Houbičky pro ženy, Houbička na make-up zajistí bezchybné nanesení vašeho make-upu pro profesionálně vypadající líčení.Vlastnosti:zajišťuje pohodlnou aplikaci i do záhybů obličejeprecizně nanáší krémový nebo tekutý make-upvýsledkem je hladký finišJak používat:Naneste make-up, bázi nebo korektor na houbičku a poté ho lehce rozetřete po obličeji. Postupujte vždy od středu obličeje k vnějším stranám. Po použití houbičku properte ve vlažné mýdlové vodě. (notino.cz)

Real Techniques Original Collection Base houbička pro aplikaci make…

Real Techniques Original Collection Base houbička pro aplikaci make-upu s cestovním pouzdrem

Real Techniques Original Collection Base, , Houbičky pro ženy, Houbička na make-up Real Techniques Original Collection Base zajistí bezchybné nanesení vašeho make-upu pro profesionálně vypadající líčení.Vlastnosti:precizně nanáší krémový nebo tekutý make-upzajišťuje pohodlnou aplikaci i do záhybů obličejevýsledkem je hladký finišpohodlně se drží v ruceSložení:aplikátor z jemné pěnyJak používat:Houbičku před použitím navlhčete. Naneste make-up, bázi nebo korektor na houbičku a poté ho lehce rozetřete po obličeji. Postupujte vždy od středu obličeje k vnějším stranám. Po použití houbičku properte ve vlažné mýdlové vodě. (notino.cz)

Clarisonic Brush Head Sonic Foundation Brush náhradní sonická hlavice…

Clarisonic Brush Head Sonic Foundation Brush náhradní sonická hlavice pro aplikaci make-upu

Clarisonic Brush Head Sonic Foundation Brush, , Doplňky pro ženy, Produkt Clarisonic Brush Head Sonic Foundation Brush se postará o to, aby byla vaše pleť ještě krásnější.Vlastnosti:zaručí svěží make-up po celý den (notino.cz)

NYX Štětec na fixaci make-upu Dual Fiber Setting Brush

NYX Štětec na fixaci make-upu Dual Fiber Setting Brush

Štětec na fixaci make-upu Dual Fiber Setting Brush je vyroben ze dvou druhů vláken, díky kterým nabere přiměřené množství pudru pro zafixování make-upu pro dokonalý finiš. Nabízí snadnou manipulaci s hedvábně jemnými štětinami. (mall.cz)

NYX Professional Makeup Pro Brush štětec na fixaci make-upu

NYX Professional Makeup Pro Brush štětec na fixaci make-upu

NYX Professional Makeup Pro Brush, , Štětce na tvář pro ženy (notino.cz)

NYX Štětec na fixaci make-upu Dual Fiber Setting Brush

NYX Štětec na fixaci make-upu Dual Fiber Setting Brush

Štětec na fixaci make-upu Dual Fiber Setting Brush je vyroben ze dvou druhů vláken, díky kterým nabere přiměřené množství pudru pro zafixování make-upu pro dokonalý finiš. Nabízí snadnou manipulaci s hedvábně jemnými štětinami. Má ergonomickou rukojeť pro maximální komfort při jeho používání, takže se můžete plně soustředit na líčení.  (parfemy.cz)

NYX Štětec na fixaci make-upu Dual Fiber Setting Brush

NYX Štětec na fixaci make-upu Dual Fiber Setting Brush

Štětec na fixaci make-upu Dual Fiber Setting Brush je vyroben ze dvou druhů vláken, díky kterým nabere přiměřené množství pudru pro zafixování make-upu pro dokonalý finiš. Nabízí snadnou manipulaci s hedvábně jemnými štětinami. Má ergonomickou rukojeť pro maximální komfort při jeho používání, takže se můžete plně soustředit na líčení.  (krasa.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na make-up MAX 519/03

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na make-up MAX 519/03

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:speciální tvar pro snadnou aplikaciskvěle padne do rukyprecizní a snadná aplikacena cesty i do kabelkyJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete. (notino.cz)

Helena Rubinstein Liquid Light tekutý rozjasňovač pod make-up + s…

Helena Rubinstein Liquid Light tekutý rozjasňovač pod make-up + s houbičkou na aplikaci 30 ml

Helena Rubinstein Liquid Light, 30 ml, Rozjasňovače pro ženy, Rozjasňovač Helena Rubinstein Liquid Light dodá vaší tváři zdravý vzhled plný vitality.Vlastnosti:dokonale rozjasňuje tvářdodává pleti svěžestzajišťuje pleti odpočatý a uvolněný vzhledpodtrhne přirozený půvab tvářemá krémovou texturuJak používat:Nanášejte na místa ve tváři, která chcete zdůraznit a projasnit. (notino.cz)

Sisley Accessories Fluid Foundation Brush plochý štětec na make-up

Sisley Accessories Fluid Foundation Brush plochý štětec na make-up

Sisley Accessories Fluid Foundation Brush, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci krémových produktůskvěle padne do rukyprecizní a snadná aplikaceSložení:ze syntetických vláken (notino.cz)

Claudia Schiffer Make Up Accessories velký štětec na oční stíny

Claudia Schiffer Make Up Accessories velký štětec na oční stíny

Claudia Schiffer Make Up Accessories, , Štětce na oční stíny pro ženy, Štětec na oči Claudia Schiffer Make Up Accessories je nepostradatelným pomocníkem při každém líčení očí.Vlastnosti:produkt je vhodný na pudrové produktynanáší optimální vrstvu očních stínůpomáhá zdokonalovat líčeníSložení:z přírodních vlákenJak používat:Pomocí štětce aplikujte oční stíny na oční víčka. Postupujte jemnými tahy. (notino.cz)

Voucher na aplikaci Maxxo BT Print service

Voucher na aplikaci Maxxo BT Print service

Voucher na aplikaci Maxxo BT Print service (mall.cz)

Šperky4U Sterilní jehla na aplikaci piercingu - NA1002-18

Šperky4U Sterilní jehla na aplikaci piercingu - NA1002-18

Sterilní jehla na aplikaci piercingu Jednorázový nástroj vyrobený z chirurgické oceli 316L (sperky4u.eu)

Šperky4U Sterilní jehla na aplikaci piercingu - NA1002-20

Šperky4U Sterilní jehla na aplikaci piercingu - NA1002-20

Sterilní jehla na aplikaci piercingu Jednorázový nástroj vyrobený z chirurgické oceli 316L (sperky4u.eu)

Šperky4U Sterilní jehla na aplikaci piercingu - NA1002-24

Šperky4U Sterilní jehla na aplikaci piercingu - NA1002-24

Sterilní jehla na aplikaci piercingu Jednorázový nástroj vyrobený z chirurgické oceli 316L (sperky4u.eu)

Šperky4U Sterilní jehla na aplikaci piercingu - NA1002-30

Šperky4U Sterilní jehla na aplikaci piercingu - NA1002-30

Sterilní jehla na aplikaci piercingu Jednorázový nástroj vyrobený z chirurgické oceli 316L (sperky4u.eu)

Šperky4U Sterilní jehla na aplikaci piercingu - NA1002-16

Šperky4U Sterilní jehla na aplikaci piercingu - NA1002-16

Sterilní jehla na aplikaci piercingu Jednorázový nástroj vyrobený z chirurgické oceli 316L (sperky4u.eu)

Šperky4U Sterilní jehla na aplikaci piercingu - NA1002-14

Šperky4U Sterilní jehla na aplikaci piercingu - NA1002-14

Sterilní jehla na aplikaci piercingu Jednorázový nástroj vyrobený z chirurgické oceli 316L (sperky4u.eu)

Šperky4U Sterilní jehla na aplikaci piercingu - NA1002-12

Šperky4U Sterilní jehla na aplikaci piercingu - NA1002-12

Sterilní jehla na aplikaci piercingu Jednorázový nástroj vyrobený z chirurgické oceli 316L (sperky4u.eu)

Odličovač make-upu

Odličovač make-upu

Inika olejový odličovač makeupu pro všechny typy pleti. Jemně odličuje i odolný makeup a nechává pleť hydratovanou a vyživenou.  Složení: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Oleyl Oleate, Tocopherol (Vitamin E), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Rosa Eglanteria (Rosehip) Seed Oil*. *Certified Organic (vemzu.cz)

Pierre René Accessories štětec na rty

Pierre René Accessories štětec na rty

Pierre René Accessories, , Štětce na rty pro ženy, Štětec na rty Pierre René Accessories vám umožní dokonale a precizně nalíčit vaše rty.Vlastnosti:perfektně vytvaruje rty díky přesnému nanesení rtěnkyrovnoměrně roztírá rtěnkuna cesty i do kabelkyJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na rty dle potřeby. Použijte hranu štětce k vytvoření kontur a plochu štětce k vyplnění rtů. (notino.cz)

Pierre René Accessories štětec na konturování

Pierre René Accessories štětec na konturování

Pierre René Accessories, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Pierre René Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci krémových produktůspeciální tvar pro snadnou aplikaciSložení:ze syntetických vlákenJak používat:Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete. (notino.cz)

Pierre René Accessories štětec na pudr

Pierre René Accessories štětec na pudr

Pierre René Accessories, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Pierre René Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:pro aplikaci pudrových produktůskvěle padne do rukySložení:ze syntetických vlákenJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. (notino.cz)

Pierre René Accessories štětec na obočí

Pierre René Accessories štětec na obočí

Pierre René Accessories, , Štětce na oční stíny pro ženy, Vlastnosti:skvěle padne do rukySložení:ze syntetických vláken (notino.cz)

Alima Pure Face lehký kompaktní minerální pudrový make-up odstín…

Alima Pure Face lehký kompaktní minerální pudrový make-up odstín Chestnut 9 g

Alima Pure Face, 9 g, Make-up pro ženy, Make-up sjednotí odstín vaší pleti a zakryje její drobné nedokonalosti.Vlastnosti:výborná krycí schopnostrozjasňuje pleťjednoduchá aplikace (notino.cz)

AVON Odličovač make-upu

AVON Odličovač make-upu

AVON Odličovač make-upu Odličovač voděodolného make-upu.   • duální složení odstraňuje i voděodolný make-up • šetrný, ale účinný • nezanechává lepkavý pocit   Efekt: Duální složení na bázi vody a oleje. Olej účinně odstraní nečistoty a nedráždí pleť. Hydratační komplex pleť účinně hydratuje. Složení nezpůsobuje pleti podráždění a nezanechává lepkavý pocit.   Použití: Naneste malé množství přípravku na vatový tampónek a očistěte pleť. (rajnehtu.cz)

Alima Pure Face hedvábně jemný make-up s hydratačním účinkem odstín…

Alima Pure Face hedvábně jemný make-up s hydratačním účinkem odstín Echo 30 ml

Alima Pure Face, 30 ml, Make-up pro ženy, Make-up Alima Pure Face sjednotí odstín vaší pleti a zakryje její drobné nedokonalosti.Vlastnosti:hydratujesjednocuje barevný tón pletirozjasňuje pleťJak používat:Jemnými tahy aplikujte make-up na obličej. Buď prsty, houbičkou nebo štětcem rovnoměrně a důkladně rozetřete. (notino.cz)

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na tvářenku malý

Diva & Nice Cosmetics Accessories štětec na tvářenku malý

Diva & Nice Cosmetics Accessories, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Diva & Nice Cosmetics Accessories zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:precizní a snadná aplikaceskvěle padne do rukyspeciální tvar pro snadnou aplikacina cesty i do kabelkymá jemné štětinyJak používat:Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na obličej dle potřeby. Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete. (notino.cz)

Soy Luna - sada make-upu

Soy Luna - sada make-upu

Soy Luna je mladá, veselá slečna ze seriálu na Disney Channel, která miluje svoje kolečkové brusle a užívá si na nich každou možnou chvilku! Použij make-up Soy Luny a okouzli své kamrádky!Obsahuje:1x Kufřík, 4x oční stíny, 1x štěteček, 1x lak na nehty, 1x rťenka (mrakyhracek.cz)

Soy Luna - sada make-upu

Soy Luna - sada make-upu

Soy Luna je mladá, veselá slečna ze seriálu na Disney Channel, která miluje svoje kolečkové brusle a užívá si na nich každou možnou chvilku! Obsahuje: 1× kufřík 4× oční stíny 1× štěteček 1× lak na nehty 1× rtěnka (mall.cz)

Soy luna - sada make-upu

Soy luna - sada make-upu

Soy Luna je mladá, veselá slečna ze seriálu na Disney Channel, která miluje svoje kolečkové brusle a užívá si na nich každou možnou chvilku!Obsahuje:1x kufřík4x oční stíny1x štěteček1x lak na nehty1x rtěnka (fonetip.cz)

Clarins Make-up Brush štětec na aplikaci tvářenky

Clarins Make-up Brush štětec na aplikaci tvářenky

Clarins Make-up Brush, , Štětce na tvář pro ženy, Štětec Clarins Make-up Brush zajistí perfektní nalíčení vaší tváře.Vlastnosti:speciální tvar pro snadnou aplikacipro aplikaci pudrových produktůskvěle padne do rukySložení:ze syntetických vlákenJak používat:Pomocí štětce aplikujte na kontury obličeje. Postupujte jemnými tahy a dobře produkt rozetřete. (notino.cz)

OnlyBio Micelární odstraňovač make-upu 250ml

OnlyBio Micelární odstraňovač make-upu 250ml

OnlyBio Micelární odstraňovač make-upu (250 ml) Odličovač garantuje 99,05 % čistě přírodních surovin. Staví na jedinečné technologii biorafinace surfaktinu z řepky, který výrobce používá jako první na světě a čerpá z lokálních zdrojů. Má přirozeně mycí a čistící účinky a antiseptický efekt. (pilulka.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít