Alenka a krakonoš ()

Produkt Alenka a krakonoš () sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Alenka a krakonoš () upraviť a produkt hľadať znova.

Alenka a Krakonoš ()

Alenka a Krakonoš ()
Detail

Audiokniha MP3 - Půvabné vyprávění v podání Nadi Konvalinkové o malé holčičce a jejích zvířecích kamarádech potěší každého malého posluchače. - autor Danka Šárková, čte Naďa Konvalinková Půvabné vyprávění v podání Nadi Konvalinkové o malé holčičce a jejích zvířecích kamarádech potěší každého malého posluchače.Alenka a její nerozlučná psí kamarádka jako horské zachránkyně! Malou Alenku už delší čas trápí kašel. Čím dříve se stmívá a blíží se zima, tím je to s ní horší. Maminka se proto rozhodne holčičku i s jejím pejskem Sisinkou poslat za babičkou na zdravý vzduch do nejvyšších českých hor Krkonoš. V roubence na samotě bydlí kromě babičky dvě namyšlené kočky Máša a Dáša a velký pes Karel. Jenže kočka Dáša je nejenom protivná, ale taky neposlušná. Kdoví jak by to s ní dopadlo, kdyby nebylo mocného ochránce hor Krakonoše a ostatních obětavých zvířátek!Půvabné vyprávění v podání Nadi Konvalinkové potěší každého malého posluchače. (alza.cz)

Podobné produkty ako Alenka a Krakonoš ()

Alenka a Krakonoš

Alenka a Krakonoš
Detail

Audiokniha na CD - autor Danka Šárková, čte Naďa Konvalinková Alenka a její nerozlučná psí kamarádka jako horské zachránkyně! Malou Alenku už delší čas trápí kašel. Čím dříve se stmívá a blíží se zima, tím je to s ní horší. Maminka se proto rozhodne holčičku i s jejím pejskem Sisinkou poslat za babičkou na zdravý vzduch do nejvyšších českých hor Krkonoš. V roubence na samotě bydlí kromě babičky dvě namyšlené kočky Máša a Dáša a velký pes Karel. Jenže kočka Dáša je nejenom protivná, ale taky neposlušná. Kdoví jak by to s ní dopadlo, kdyby nebylo mocného ochránce hor Krakonoše a ostatních obětavých zvířátek! Půvabné vyprávění v podání Nadi Konvalinkové potěší každého malého posluchače. (alza.cz)

Podobné produkty ako Alenka a Krakonoš , Alenka, krakonoš a vánoce (978-80-87740-60-6)

Alenka a Krakonoš - Šárková Danka

Alenka a Krakonoš - Šárková Danka
Detail

Malá Alenka odjíždí se svým malým pejskem Sisinkou na celou zimu do nejvyšších českých hor Krkonoš ke své babičce. V malé roubené chaloupce na samotě bydlí už dvě namyšlené kočky Máša a Dáša a velký pes Karel, který musí všechny hlídat. Jenže Dáša moc zlobí a bez pomoci ochránce hor Krakonoše a ostatních zvířátek, kdo ví, jak by neposlušná kočička dopadla. Tato pohádka má šťastný konec.Všechna zvířátka zde mluví lidskou řečí. Kniha je určena pro začínající čtenáře a děti předškolního věku, ale příběh s dobrým koncem potěší i dospělé. (patro.cz)

Podobné produkty ako Alenka a Krakonoš - Šárková Danka , Alenka, krakonoš a lev (978-80-87740-55-2)

Alenka a Krakonoš - Šárková Danka

Alenka a Krakonoš - Šárková Danka
Detail

Alenka a její nerozlučná psí kamarádka jako horské zachránkyně! Malou Alenku už delší čas trápí kašel. Čím dříve se stmívá a blíží se zima, tím je to s ní horší. Maminka se proto rozhodne holčičku i s jejím pejskem Sisinkou poslat za babičkou na zdravý vzduch do nejvyšších českých hor Krkonoš. V roubence na samotě bydlí kromě babičky dvě namyšlené kočky Máša a Dáša a velký pes Karel. Jenže kočka Dáša je nejenom protivná, ale taky neposlušná. Kdoví jak by to s ní dopadlo, kdyby nebylo mocného ochránce hor Krakonoše a ostatních obětavých zvířátek! Půvabné vyprávění v podání Nadi Konvalinkové potěší každého malého posluchače. (patro.cz)

Podobné produkty ako Alenka a Krakonoš - Šárková Danka , Krakonoš a lyžníci (remasterovaná verze) - dvd (n03373)

Alenka a Krakonoš (MP3-CD) - audiokniha

Alenka a Krakonoš (MP3-CD) - audiokniha
Detail

Audioknihu Alenka a Krakonoš ()napsala autorka: Danka Šárková, čte: Naďa Konvalinková. Půvabné vyprávění v podání Nadi Konvalinkové o malé holčičce a jejích zvířecích kamarádech potěší každého malého posluchače. Alenka a její nerozlučná psí kamarádka jako horské zachránkyně! Malou Alenku už delší čas trápí kašel. Čím dříve se stmívá a blíží se zima, tím je to s ní horší. Maminka se proto rozhodne holčičku i s jejím pejskem Sisinkou poslat za babičkou na zdravý vzduch do nejvyšších českých hor Krkonoš. V roubence na samotě bydlí kromě babičky dvě namyšlené kočky Máša a Dáša a velký pes Karel. Jenže kočka Dáša je nejenom protivná, ale taky neposlušná. Kdoví jak by to s ní dopadlo, kdyby nebylo mocného ochránce hor Krakonoše a ostatních obětavých zvířátek! Půvabné vyprávění v podání Nadi Konvalinkové potěší každého malého posluchače. Tracklist: 1. Příprava na velkou cestu 05:00 2. Příjezd do Krkonoš 04:40 3. Vládce hor Krakonoš 07:34 4. Z Alenky se stává horalka 04:35 5. Dáša se ztratila 08:18 6. Všichni pláčou nad ztracenou Dášou 06:11 7. Bernardýn Karel má nápad 05:19 8. Krakonoš a zvířátka 05:13 9. Hladová Dáša ve sklepě onemocněla 06:47 10. Zachraňte Dášu 06:50 11. Šťastné shledání 07:15 12. Přišlo jaro 02:37 (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Alenka a Krakonoš (MP3-CD) - audiokniha , Jak krakonoš s trautenberkem vedli válku ()

Alenka a Krakonoš - Danka Šárková - audiokniha

Alenka a Krakonoš - Danka Šárková - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Půvabné vyprávění v podání Nadi Konvalinkové o malé holčičce a jejích zvířecích kamarádech potěší každého malého posluchače. Alenka a její nerozlučná psí kamarádka jako horské zachránkyně! Malou Alenku už delší čas trápí kašel. Čím dříve se stmívá a blíží se zima, tím je to s ní horší. Maminka se proto rozhodne holčičku i s jejím pejskem Sisinkou poslat za babičkou na zdravý vzduch do nejvyšších českých hor Krkonoš. V roubence na samotě bydlí kromě babičky dvě namyšlené kočky Máša a Dáša a velký pes Karel. Jenže kočka Dáša je nejenom protivná, ale taky neposlušná. Kdoví jak by to s ní dopadlo, kdyby nebylo mocného ochránce hor Krakonoše a ostatních obětavých zvířátek! Půvabné vyprávění v podání Nadi Konvalinkové potěší každého malého posluchače. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Alenka a Krakonoš - Danka Šárková - audiokniha , Krakonoš (978-80-751-1236-1)

Alenka a Krakonoš - Danka Šárková, Danka Kobrová

Alenka a Krakonoš - Danka Šárková, Danka Kobrová
Detail

Malá Alenka odjíždí se svým malým pejskem Sisinkou na celou zimu do nejvyšších českých hor Krkonoš ke své babičce. V malé roubené chaloupce na samotě bydlí už dvě namyšlené kočky Máša a Dáša a velký pes Karel, který musí všechny hlídat. Jenže Dáša moc zlobí a bez pomoci ochránce hor Krakonoše a ostatních zvířátek, kdo ví, jak by neposlušná kočička dopadla. Tato pohádka má šťastný konec (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Alenka a Krakonoš - Danka Šárková, Danka Kobrová , Alenka a krakonošova obora (978-80-87740-63-7)

Alenka a Krakonoš (978-80-87740-16-3)

Alenka a Krakonoš (978-80-87740-16-3)
Detail

Kniha - autor Danka Šárková, 88 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Malá Alenka odjíždí se svým malým pejskem Sisinkou na celou zimu do nejvyšších českých hor Krkonoš ke své babičce. V malé roubené chaloupce na samotě bydlí už dvě namyšlené kočky Máša a Dáša a velký pes Karel, který musí všechny hlídat. Jenže Dáša moc zlobí a bez pomoci ochránce hor Krakonoše a ostatních zvířátek, kdo ví, jak by neposlušná kočička dopadla. Tato pohádka má šťastný konec.Všechna zvířátka zde mluví lidskou řečí. Kniha je určena pro začínající čtenáře a děti předškolního věku, ale příběh s dobrým koncem potěší i dospělé. (alza.cz)

Podobné produkty ako Alenka a Krakonoš (978-80-87740-16-3) , Alenka v kraji divů a za zrcadlem (978-80-242-8475-0)

Alenka, Krakonoš a lev - Šárková Danka

Alenka, Krakonoš a lev - Šárková Danka
Detail

Malá Alenka se svojí čivavou Sisinkou odjíždí k babičce na léto do Krkonoš do roubené chaloupky na samotě. Obě už se nemohou dočkat, až uvidí své kamarádky kočičky Dášu a Mášu a velkého psa bernardýna Karla, se kterými se seznámily v zimě. Ani tentokrát se nebudou nudit, protože ze zoologické zahrady se podaří utéct veliké kočce. Nebýt Krakonoše, nikdo neví, jak by život v horách pokračoval. Naštěstí zvířátka v Krkonoších si vždy pomáhají, díky tomu má i tato pohádka šťastný konec. (patro.cz)

Podobné produkty ako Alenka, Krakonoš a lev - Šárková Danka , Alenka lékařka (978-80-271-0539-7)

Alenka, Krakonoš a lev - Danka Šárková, Danka Kobrová

Alenka, Krakonoš a lev - Danka Šárková, Danka Kobrová
Detail

Malá Alenka se svojí čivavou Sisinkou odjíždí k babičce na léto do Krkonoš do roubené chaloupky na samotě. Obě už se nemohou dočkat, až uvidí své kamarádky kočičky Dášu a Mášu a velkého psa bernardýna Karla, se kterými se seznámily v zimě. Ani tentokrát se nebudou nudit, protože ze zoologické zahrady se podaří utéct veliké kočce. Nebýt Krakonoše, nikdo neví, jak by život v horách pokračoval. Naštěstí zvířátka v Krkonoších si vždy pomáhají, díky tomu má i tato pohádka šťastný konec. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Alenka, Krakonoš a lev - Danka Šárková, Danka Kobrová , Alenka v říši divů - blu-ray (d00192)

Alenka, Krakonoš a lev (978-80-87740-55-2)

Alenka, Krakonoš a lev (978-80-87740-55-2)
Detail

Kniha - autor Danka Šárková, 88 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Malá Alenka se svojí čivavou Sisinkou odjíždí k babičce na léto do Krkonoš do roubené chaloupky na samotě. Obě už se nemohou dočkat, až uvidí své kamarádky kočičky Dášu a Mášu a velkého psa bernardýna Karla, se kterými se seznámily v zimě. Ani tentokrát se nebudou nudit, protože ze zoologické zahrady se podaří utéct veliké kočce. Nebýt Krakonoše, nikdo neví, jak by život v horách pokračoval. Naštěstí zvířátka v Krkonoších si vždy pomáhají, díky tomu má i tato pohádka šťastný konec. (alza.cz)

Podobné produkty ako Alenka, Krakonoš a lev (978-80-87740-55-2) , Puzzle alenka v říši divů 1000 dílků (4001504596361)

Alenka, Krakonoš a Vánoce (978-80-87740-60-6)

Alenka, Krakonoš a Vánoce  (978-80-87740-60-6)
Detail

Kniha - autor Danka Šárková, 88 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Každé dítě se těší na Vánoce a Alenka se svým pejskem Sisinkou se nemohou dočkat, až vyrazí za babičkou do Krkonoš. Na Štědrý den společně prožijí dobrodružství s kočičkami Dášou, Mášou a kocourkem Luciferem. Bernardýn Karel se stane i přes své stáří a lenost velkým zachráncem, což nikdo nečeká. Rozbalování dárků bude jen malá část toho, co s Krakonošem a ostatními zažijí. Snad se jim všem podaří vyrazit na půlnoční mši do malého kostelíku. Třetí díl o Alence, Krakonošovi a zvířátkách vás opět zavede do malé chaloupky na samotě v horách a společně se všemi hrdiny prožijete nejkrásnější dny v roce. (alza.cz)

Podobné produkty ako Alenka, Krakonoš a Vánoce (978-80-87740-60-6) , Alenka v říši divů: za zrcadlem - blu-ray (d00987)

Jak Krakonoš vytrestal Trautenberka ()

Jak Krakonoš vytrestal Trautenberka ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Marie Kubátová, čte Josef Větrovec, Hana Maciuchová, Libuše Havelková, Radoslav Brzobohatý, Lubomír Lipský st. a Jaroslav Satoranský Audiokniha Jak Krakonoš vytrestal TrautenberkaOd autorky námětu televizního večerníčku "Krkonošská pohádka". (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak Krakonoš vytrestal Trautenberka () , Alenka v říši divů (978-80-206-1457-5)

Alenka a Krakonošova obora (978-80-87740-63-7)

Alenka a Krakonošova obora   (978-80-87740-63-7)
Detail

Kniha - autor Danka Šárková, 80 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Alenka se svým pejskem Sisinkou se nemohou dočkat, až opět vyrazí za babičkou do Krkonoš. Když najdou v poštovní schránce dopis od Krakonoše, ve kterém je zve na oslavu narozenin do své obory, vědí, že je čeká dobrodružství s kočičkami Dášou, Mášou, kocourkem Luciferem a bernardýnem Karlem. Na oslavě se mimo jiných zvířátek objeví i pejsek Bonny, který svoji paničku moc neposlouchá. Bude Sisinka také zlobivá? A jak se budou k Bonnymu chovat ostatní zvířátka? (alza.cz)

Podobné produkty ako Alenka a Krakonošova obora (978-80-87740-63-7) , Alenka v zemi zázraků (978-80-88068-25-9)

Pohádky o Krakonošovi - Kubátová Marie

Pohádky o Krakonošovi - Kubátová Marie
Detail

Původní soubor pohádek o Krakonošovi a jeho „pohádkové říši“ Krkonoších, kde se objevují první lidé. Krakonošovy rozmary i chyby, které dělá, nejsou mu nikdy na překážku. Vždy pomůže potřebným prostým lidem a samozřejmě i přírodě majestátných hor. V pohádkách významné autorky, která důvěrně zná kraj, kde se povídání o Krakonošovi zrodila, se dozvídáme v pohádkové podobě mimo jiné i o vzniku řemesel na horách a v podhůří. (patro.cz)

Podobné produkty ako Pohádky o Krakonošovi - Kubátová Marie , Alenka v říši divů (978-80-254-8391-6)

Krakonoš a lyžníci (DVD) - remasterovaná verze

Krakonoš a lyžníci (DVD) - remasterovaná verze
Detail

Film KRAKONOŠ A LYŽNÍCI natočila režisérka Věra Šimková - Plívová převážně v malebném prostředí zasněžených Krkonoš. Hrdiny půvabného dětského filmu z romanticky zasněžených Krkonoš jsou sourozenci Jenda a Matěj Pelčovi.... Film KRAKONOŠ A LYŽNÍCI natočila režisérka Věra Šimková - Plívová převážně v malebném prostředí zasněžených Krkonoš. Hrdiny půvabného dětského filmu z romanticky zasněžených Krkonoš jsou sourozenci Jenda a Matěj Pelčovi. Z každodenní rutiny je vytrhne proslulý pašerák, který uniká financům na nejnovějším vynálezu pocházejícím z Norska: na lyžích. Muž, který pro obyvatele krkonošské vísky ztělesňuje vzpouru proti nespravedlivé c. a k. vrchnosti, nakazí svou vášní pro lyžování nejen kluky, ale i jejich učitele. Honba na pašeráka však ještě zdaleka není u konce. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Krakonoš a lyžníci (DVD) - remasterovaná verze , Alenka v říši divů (978-80-206-1743-9)

Krakonoš - Paul Johannes Preatorius - e-kniha

Krakonoš - Paul Johannes Preatorius - e-kniha
Detail

eBook:,Výbor 109 příběhů o Krakonošovi byl pořízen z knih Paula Johannesa Praetoria, a to z třísvazkového díla Daemonologia Rubenzalii Silezii (Lipsko, 1662-1665) a z knihy Satyrus Etymologicus (Lipsko, 1672). Tento autor podle obecně přijímaného názoru zachovává nejvěrohodněji nejstarší Krakonošovu podobu, jak se o ní vypravovalo mezi českými a německými obyvateli celé oblasti Krkonoš, v severovýchodních Čechách a v přilehlé části Slezska.V příbězích o Krakonošovi Praetorius organicky skloubil naivně realistický pohled na skutečnost se smyslem pro grotesknost situací, jejich vtipné zápletky a jadrný, lidový humor. Obratně střídá příběhy, v nichž vítězí lidová moudrost, étos lidu s jeho názorem na vítězství dobra nad zlem, spravedlnosti nad křivdou a podvodem, s příběhy, které ukazují hrůzu, úděs, démonii, zlo. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Krakonoš - Paul Johannes Preatorius - e-kniha , Alenka v říši gifů (978-80-7404-345-1)

Jak Krakonoš s Trautenberkem vedli válku ()

Jak Krakonoš s Trautenberkem vedli válku ()
Detail

Audiokniha MP3 - autor Marie Kubátová, čte Hana Maciuchová, Jaroslav Moučka a Jaroslav Satoranský Audiokniha Jak Krakonoš s Trautenberkem vedli válkuOd autorky námětu televizního večerníčku "Krkonošská pohádka". (alza.cz)

Podobné produkty ako Jak Krakonoš s Trautenberkem vedli válku () , Alenka v říši divů, červená karkulka (978-80-7567-196-7)

Krakonoš (978-80-751-1236-1)

Krakonoš (978-80-751-1236-1)
Detail

Elektronická kniha - autor Paul Johannes Preatorius, 163 stran Výbor 109 příběhů o Krakonošovi byl pořízen z knih Paula Johannesa Praetoria, a to z třísvazkového díla Daemonologia Rubenzalii Silezii (Lipsko, 1662-1665) a z knihy Satyrus Etymologicus (Lipsko, 1672). Tento autor podle obecně přijímaného názoru zachovává nejvěrohodněji nejstarší Krakonošovu podobu, jak se o ní vypravovalo mezi českými a německými obyvateli celé oblasti Krkonoš, v severovýchodních Čechách a v přilehlé části Slezska.V příbězích o Krakonošovi Praetorius organicky skloubil naivně realistický pohled na skutečnost se smyslem pro grotesknost situací, jejich vtipné zápletky a jadrný, lidový humor. Obratně střídá příběhy, v nichž vítězí lidová moudrost, étos lidu s jeho názorem na vítězství dobra nad zlem, spravedlnosti nad křivdou a podvodem, s příběhy, které ukazují hrůzu, úděs, démonii, zlo. (alza.cz)

Podobné produkty ako Krakonoš (978-80-751-1236-1) , Alenka v říši divů: anglicko-česká kniha (978-80-266-1684-9)

Pohádky o Krakonošovi - Helena Zmatlíková, Marie Kubátová

Pohádky o Krakonošovi - Helena Zmatlíková, Marie Kubátová
Detail

Původní soubor pohádek o Krakonošovi a jeho "pohádkové říši" Krkonoších, kde se objevují první lidé. Krakonošovy rozmary i chyby, které dělá, nejsou mu nikdy na překážku. Vždy pomůže potřebným prostým lidem a samozřejmě i přírodě majestátných hor. V pohádkách významné autorky, která důvěrně zná kraj, kde se povídání o Krakonošovi zrodila, se dozvídáme v pohádkové podobě mimo jiné i o vzniku řemesel na horách a v podhůří. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pohádky o Krakonošovi - Helena Zmatlíková, Marie Kubátová , Alenka pro nejmenší: pro malé čtenáře upravil lewis carroll (978-80-7485-196-4)

Jak Krakonoš vytrestal Trautenberka - Marie Kubátová - audiokniha

Jak Krakonoš vytrestal Trautenberka - Marie Kubátová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Od autorky námětu televizního večerníčku "Krkonošská pohádka". (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jak Krakonoš vytrestal Trautenberka - Marie Kubátová - audiokniha , Alenka v říši divů alice im wunderland: dvojjazyčná kniha pro začátečníky (978-80-266-1729-7)

Krakonoš a lyžníci (remasterovaná verze) - DVD (N03373)

Krakonoš a lyžníci (remasterovaná verze) - DVD (N03373)
Detail

Film na DVD - Hrdiny půvabného dětského filmu z romanticky zasněžených Krkonoš jsou sourozenci Jenda a Matěj Pelčovi. Z každodenní rutiny je vytrhne proslulý pašerák, který uniká financům na nejnovějším vynálezu pocházejícím z Norska: na lyžích. Hrdiny půvabného dětského filmu z romanticky zasněžených Krkonoš jsou sourozenci Jenda a Matěj Pelčovi. Z každodenní rutiny je vytrhne proslulý pašerák, který uniká financům na nejnovějším vynálezu pocházejícím z Norska: na lyžích. Muž, který pro obyvatele krkonošské vísky ztělesňuje vzpouru proti nespravedlivé c. a k. vrchnosti, nakazí svou vášní pro lyžování nejen kluky, ale i jejich učitele. Honba na pašeráka však ještě zdaleka není u konce... (alza.cz)

Podobné produkty ako Krakonoš a lyžníci (remasterovaná verze) - DVD (N03373) , Alice's adventures in wonderland/alenka v říši divů: zrcadlový text mírně pokročilí (978-80-7547-862-7)

Alenka v říši GIFů

Alenka v říši GIFů
Detail

Rádi trávíte čas online? Tak to byste měli vědět, jak se bezpečně na sítích pohybovat, čemu se vyhnout a na co si dát pozor. Šikovná Alenka, její kamarád Oskar a digitální asistent iKrálík vám nejen poradí, jak se stát influencerem nebo youtuberem, ale také jak se na internetu chovat, vyhnout se případným podvodníkům a poradit si s kyberšikanou. Alenka vám dá pár tipů pro focení dobrých selfíček, od iKrálíka se dozvíte, co je virální video nebo jak zacházet s novými technologiemi, a díky Oskarovi zjistíte, že hraní her je sice zábava, ale i to má svá pravidla. A hlavně, a to fakt stojí za pozornost, vám hlavní hrdinové předvedou, jak důležité je umět se odtrhnout od obrazovky – a třeba si kreslit, hrát fotbal anebo jen tak koukat na nebe! Kniha Alenka v říši gifů vznikla na motivy úspěšného stejnojmenného pořadu a humorně seznamuje nejen děti s tím, jak funguje internet a jak se vyznat v digitálních technologiích. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Alenka v říši GIFů , Mikuš julie josef katka petr klárka karel irena hana rudolf marie alenka ladisla (978-80-87431-26-9)

Od Elišky k Alence

Od Elišky k Alence
Detail

Carrollova Alenka v říši divů, fenomén světové literatury, vyšla anglicky poprvé v roce 1865, česky v letech 1902 a 1904. To se však Alenka ještě nejmenovala Alenka. V překladech Jana Váni a Jaroslava Houdka to byly Eliška a Evička. Obě tyto české verze víceméně zapadly. Opravdu dobře známá tak u nás byla kniha až od roku 1931 v novém překladu Jaroslava Císaře, který hlavní postavu pojmenoval Alenka. Od té doby se vydávala ve verzi Císařově, posléze, od roku 1961, také v překladu manželů Aloyse a Hany Skoumalových. Nyní vůbec poprvé vychází ojedinělá paralelní edice původní Carrollovy Alenky v říši divů (Alice in Wonderland) a čtyř tradičních českých překladů (Váňa, Houdek, Císař, Skoumalovi). Komparaci originálu s českými překlady doprovází zasvěcený podrobný komentář k vybraným místům v textu, a to jak samotného originálu (významy, dobové kulturní a literární souvislosti), tak jednotlivých překladů (interpretační tendence, nepřesnosti a jejich zdroj, závažnější chyby v některých edicích). Před čtenáři se tak zjeví jako na dlani fascinující svět slov a jejich významů, překladatelských možností a jejich odlišností, různé kvality a také rozličného chápání originálního textu. Možnost být tak nablízku jednotlivým verzím a jejich srovnání a komentování ocení nejen studenti anglistiky či překladatelé, ale i zvídaví čtenáři toužící lépe porozumět dílu samotnému. Mgr. Ing. Jiří Rambousek, Ph.D. působí na Katedře anglistiky a amerikanistiky Filozofické fakulty Masarykovy univerzity. Po jedno funkční období byl také vedoucím katedry a proděkanem. Kromě toho je činný jako překladatel. Zaměřuje se na historii a teorii překladu, zejména překladu literatury pro děti a mládež, a na jazykové aspekty překladu, např. vlivy zdrojového jazyka na jazyk překladu. Byl členem mezinárodního týmu mapujícího překlady Carrollovy Alice in Wonderland do všech světových jazyků. (patro.cz)

Podobné produkty ako Od Elišky k Alence , Vssl a.1x (a.1x)

Moje knížka o Krakonošovi - Otfried Preußler - e-kniha

Moje knížka o Krakonošovi - Otfried Preußler - e-kniha
Detail

eBook:,Kdo by neznal Krakonoše – pána Krkonoš? Po svém nám ho představuje Otfried Preussler, který se v českých Krkonoších narodil. Ve Dvou tuctech příběhů a třech k tomu zavádí čtenáře do Krkonoš a dává na vědomí, že: Ještě žije, ještě vládne ten starý pohan ve své říši na pomezí zemí českých a slezských, veliký a plný sil, jako odpradávna.Tato bytost s čarodějnou mocí se zjevuje v nejrůznějších podobách: jako šlechtic, jako dvorný milenec, občas jako mnich či kořenář. Běda tomu, kdo si ho znepřátelí! Blaze tomu, komu se od něj dostane pomoci!Znova a znova se spisovatelé a umělci zaobírají tajuplnou postavou Krakonoše. Knihou o něm se Otfried Preussler přidává k dlouhé literární tradici. Práce s touto tematikou byla pro náruživého vypravěče obzvláštním potěšením. Za prvé ji usnadňovala Preusslerova záliba ve fantastických povídkách, za druhé byl autor pánu Krkonoš povinován svým původem. Herbert Holzing, jenž celkové umělecké pojetí převzal, interpretuje Krakonoše Otfrieda Preusslera svým vlastním nezaměnitelným a mistrovským způsobem. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Moje knížka o Krakonošovi - Otfried Preußler - e-kniha , Hyundai hch40v26-a (hch40v26-a)

Jak Krakonoš s Trautenberkem vedli válku - Kubátová Marie

Jak Krakonoš s Trautenberkem vedli válku - Kubátová Marie
Detail

Znovu vychází oblíbená knížka M. Kubátové. V nových krkonošských pohádkách vládce Krkonoš vede boj o své "panství" s Trautenberkem. Autorka s láskou vypráví o svých milovaných horách a lidech, kteří v nich po staletí žili v souladu s přírodou. Poutavá vyprávění doprovázejí ilustrace Heleny Zmatlíkové, které s humorem i smyslem pro poezii rovněž skládají hold Krkonošům. (patro.cz)

Podobné produkty ako Jak Krakonoš s Trautenberkem vedli válku - Kubátová Marie , Hyundai hbat40v4-a (hbat40v4-a)

Pohádky o Krakonošovi (978-80-7483-089-1)

Pohádky o Krakonošovi (978-80-7483-089-1)
Detail

Kniha - autor Marie Kubátová, 132 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Podobné produkty ako Pohádky o Krakonošovi (978-80-7483-089-1) , Fieldmann fzn 4101-a (fzn4101-a)

Alenka v říši divů (DVD)

Alenka v říši divů (DVD)
Detail

Sklouzněte se s Alenkou dolů králičí norou vstříc fantastickému dobrodružství Walt Disney Pictures a Tima Burtona. Svůdná a magická Alenka v říši divů je fantastickou novou variací jednoho z nejmilovnějších příběhů všech dob. Dnes už devatenáctiletá Alenka se vrací do podivuhodného světa, který poprvé navštívila jako dítě, a vydává se na cestu, která jí poodhalí její osud. Tato říše divů je podivnější, než byste si dokázali představit, a nepodobá se ničemu, co jste kdy viděli. Neobyčejné postavy, které jste si zamilovali, ožívají v podobě báječnější a barvitější než kdy předtím. Čeká vás potrhlý Kloboučník (Johnny Depp), Bílá královna (Anne Hathaway), Srdcová královna (Helena Bonham Carter), Bílý králík (Michael Sheen) a další.Bonusy:Potrhlý Kloboučník • Hledá se Alenka • Zvláštní efekty v Říši divů (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Alenka v říši divů (DVD) , Orel a lev: orel a had

Alenka pro nejmenší - Carroll Lewis

Alenka pro nejmenší - Carroll Lewis
Detail

Existují mimořádné tituly, které byly, jsou a budou, dokud budou existovat knihy a jejich čtenáři. Jedním z nich je i Alenka v říši divů Lewise Carrolla, která se již dočkala celé řady zpracování a adaptací pro větší i menší čtenáře. A přitom až nyní vychází v češtině upravená verze pro děti ve věku 0-5 let z rukou toho nejpovolanějšího, Lewise Carrolla. Jeho Alenka pro nejmenší vyšla v roce 1889 a Carroll v ní prokázal obrovský cit pro fantazii dětí, které jsou ve věku, kdy sice zatím samy neumí číst, ale jsou pozornými a dychtivými posluchači příběhů, prostřednictvím kterých se postupně utváří jejich vztah ke čtení. Kniha je k předčítání uzpůsobena a vypravěč je po celou dobu v úzkém kontaktu s dětskými posluchači, odvolává se na bohaté ilustrace a rozvíjí dětskou představivost. Pouť Alenky po podivném kraji zázraků tak dostává srozumitelnou podobu a je pro děti klíčovou pozvánkou do světa četby a knih. - Do světa za hranicí každodennosti a všedních zážitků, který se může v lecčem podobat Alenčině říši divů. (patro.cz)

Podobné produkty ako Alenka pro nejmenší - Carroll Lewis , Bludičky a jakoubek a další pohádky

Jak Krakonoš s Trautenberkem vedli válku - Marie Kubátová - audiokniha

Jak Krakonoš s Trautenberkem vedli válku - Marie Kubátová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Od autorky námětu televizního večerníčku "Krkonošská pohádka". (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jak Krakonoš s Trautenberkem vedli válku - Marie Kubátová - audiokniha , Kabelky a tasky hackovane a pletene

Od Elišky k Alence: Čtyři české překlady Alenky v říši divů Lewise Carrolla (978-80-7485-226-8)

Od Elišky k Alence: Čtyři české překlady Alenky v říši divů Lewise Carrolla (978-80-7485-226-8)
Detail

Kniha - 184 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Carrollova Alenka v říši divů, fenomén světové literatury, vyšla anglicky poprvé v roce 1865, česky v letech 1902 a 1904. To se však Alenka ještě nejmenovala Alenka. V překladech Jana Váni a Jaroslava Houdka to byly Eliška a Evička. Obě tyto české verze víceméně zapadly. Opravdu dobře známá tak u nás byla kniha až od roku 1931 v novém překladu Jaroslava Císaře, který hlavní postavu pojmenoval Alenka. Od té doby se vydávala ve verzi Císařově, posléze, od roku 1961, také v překladu manželů Aloyse a Hany Skoumalových. Nyní vůbec poprvé vychází ojedinělá paralelní edice původní Carrollovy Alenky v říši divů (Alice in Wonderland) a čtyř tradičních českých překladů (Váňa, Houdek, Císař, Skoumalovi). Komparaci originálu s českými překlady doprovází zasvěcený podrobný komentář k vybraným místům v textu, a to jak samotného originálu (významy, dobové kulturní a literární souvislosti), tak jednotlivých překladů... (alza.cz)

Podobné produkty ako Od Elišky k Alence: Čtyři české překlady Alenky v říši divů Lewise Carrolla (978-80-7485-226-8)

Alenka v říši divů - Francesca Rossi

Alenka v říši divů - Francesca Rossi
Detail

Když se králík znovu ukázal, Alenka se k němu rozběhla. Dorazila ke křoví právě včas, aby ho zahlédla, jak mizí v temné noře a nespokojeně bručí: "Jemine! Jemine! Je pozdě! Alenka se bez váhání přikrčila a vyrazila úzkou norou za prchajícím králíkem. Náhle jakoby se země pod ní propadla - padala do hluboké temné jámy! Nedokázala si představit, co ji tam dole čeká. Nesmrtelný příběh Alenky v říši divů doplněný překrásnými ilustracemi. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Alenka v říši divů - Francesca Rossi

Alenka v říši bludišť - Agnese Baruzziová

Alenka v říši bludišť - Agnese Baruzziová
Detail

Ponoř se s Alenkou přímo do králičí nory: Říše divů ti tentokrát nabídne ještě více zvláštností než obvykle. Kloboučník, Kočka Šklíba, Houseňák i krutá Srdcová královna – a kromě nich stovky dalších fantastických postav – udělají vše, aby tě rozptýlili a nedovolili ti splnit tvůj úkol. Nenech se však zviklat: musíš je všechny najít, spočítat a pak si zkontrolovat řešení v klíči na konci knihy, abychom si mohli být jistí, že neunikla ani noha. Hlavně se ale dobře bav! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Alenka v říši bludišť - Agnese Baruzziová

Alenka v Říši divů - Gareth Moore

Alenka v Říši divů - Gareth Moore
Detail

Cestujte s Alenkou králičí dírou přímo do fantastického světa říše divů, kde žije plno neobvyklých obyvatel. Nechte se inspirovat neuvěřitelným světem Lewise Carrolla a pomozte Alence vyřešit množství hlavolamů, hádanek a záhad. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Alenka v Říši divů - Gareth Moore

Alenka v říši divů - Lewis Carroll

Alenka v říši divů - Lewis Carroll
Detail

Alenka se pustí do pronásledování bílého králíka, který kolem ní proběhl. Spadne do králičí nory, která se ukáže být branou do podivného světa, ve kterém jsou přírodní zákony vystřídány neomezenou fantazií, překrásně zobrazenou nádhernými ilustracemi, které vykreslují veškeré kouzlo tohoto zázračného světa. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Alenka v říši divů - Lewis Carroll

Červená Karkulka, Alenka v říši divů

Červená Karkulka, Alenka v říši divů
Detail

Vaše oblíbené klasické příběhy Červená karkulka a Alenka v říši divů čekají právě na vás. Navíc v krásné knize s lentikulární obálkou a báječnými ilustracemi, které malým i velkým umožní snít. Pojďte si s námi vychutnat toto magické čtení. Kniha je vhodná pro genetickou metoda čtení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Červená Karkulka, Alenka v říši divů

Alenka v říši divů - Carroll Lewis

Alenka v říši divů - Carroll Lewis
Detail

Když se králík znovu ukázal, Alenka se k němu rozběhla. Dorazila ke křoví právě včas, aby ho zahlédla, jak mizí v temné noře a nespokojeně bručí: „Jemine! Jemine! Je pozdě!“ Alenka se bez váhání přikrčila a vyrazila úzkou norou za prchajícím králíkem. Náhle jakoby se země pod ní propadla – padala do hluboké temné jámy! Nedokázala si představit, co ji tam dole čeká. (patro.cz)

Podobné produkty ako Alenka v říši divů - Carroll Lewis

Dámské psaníčko Michelle Moon Alenka - černá

Dámské psaníčko Michelle Moon Alenka - černá
Detail

Elegantní psaníčko značky Michelle Moon! Plesová sezóna je v plném proudu a my jsme si pro Vás nachystaly toto elegantní dámské psaníčko zn. Michelle Moon. Uzavírání psaníčka je na patentek a uvnitř najdete jednu malou kapsičku na drobnosti. Součástí psaníčka je řetízek nahrazující popruh přes rameno a dále ještě jeden menší popruh pro nošení psaníčka v ruce. (kabelecky.cz)

Podobné produkty ako Dámské psaníčko Michelle Moon Alenka - černá

Dámské psaníčko Michelle Moon Alenka - červená

Dámské psaníčko Michelle Moon Alenka - červená
Detail

Elegantní psaníčko značky Michelle Moon! Plesová sezóna je v plném proudu a my jsme si pro Vás nachystaly toto elegantní dámské psaníčko zn. Michelle Moon. Uzavírání psaníčka je na patentek a uvnitř najdete jednu malou kapsičku na drobnosti. Součástí psaníčka je řetízek nahrazující popruh přes rameno a dále ještě jeden menší popruh pro nošení psaníčka v ruce. (kabelecky.cz)

Podobné produkty ako Dámské psaníčko Michelle Moon Alenka - červená

Alenka v říši divů (BLU-RAY)

Alenka v říši divů (BLU-RAY)
Detail

Perfektní HD obraz a čistý digitální zvuk na dosah s BLU-RAY filmem Alenka v říši divů (2010). Sklouzněte se s Alenkou dolů králičí norou vstříc fantastickému dobrodružství Walt Disney Pictures a Tima Burtona. Svůdná a magická Alenka v říši divů je fantastickou novou variací jednoho z nejmilovnějších příběhů všech dob. Dnes už devatenáctiletá Alenka se vrací do podivuhodného světa, který poprvé navštívila jako dítě, a vydává se na cestu, která jí poodhalí její osud. Tato říše divů je podivnější, než byste si dokázali představit, a nepodobá se ničemu, co jste kdy viděli. Neobyčejné postavy, které jste si zamilovali, ožívají v podobě báječnější a barvitější než kdy předtím. Čeká vás potrhlý Kloboučník (Johnny Depp), Bílá královna (Anne Hathaway), Srdcová královna (Helena Bonham Carter), Bílý králík (Michael Sheen) a další.Bonusy:Hledá se Alenka • Potrhlý kloboučník • Zvláštní efekty v Říši divů (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Alenka v říši divů (BLU-RAY)

Alenka v říši divů - Carroll Lewis

Alenka v říši divů - Carroll Lewis
Detail

Alenka se pustí do pronásledování bílého králíka, který kolem ní proběhl. Spadne do králičí nory, která se ukáže být branou do podivného světa, ve kterém jsou přírodní zákony vystřídány neomezenou fantazií, překrásně zobrazenou nádhernými ilustracemi, které vykreslují veškeré kouzlo tohoto zázračného světa. (patro.cz)

Podobné produkty ako Alenka v říši divů - Carroll Lewis

Alenka v říši divů, Červená Karkulka

Alenka v říši divů, Červená Karkulka
Detail

Vaše oblíbené klasické příběhy Červená karkulka a Alenka v říši divů čekají právě na vás. Navíc v krásné knize s lentikulární obálkou a báječnými ilustracemi, které malým i velkým umožní snít. Pojďte si s námi vychutnat toto magické čtení. (patro.cz)

Podobné produkty ako Alenka v říši divů, Červená Karkulka

Alenka v říši GIFů - Valnohová Sára

Alenka v říši GIFů - Valnohová Sára
Detail

Rádi trávíte čas online? Tak to byste měli vědět, jak se bezpečně na sítích pohybovat, čemu se vyhnout a na co si dát pozor. Šikovná Alenka, její kamarád Oskar a digitální asistent iKrálík vám nejen poradí, jak se stát influencerem nebo youtuberem, ale také jak se na internetu chovat, vyhnout se případným podvodníkům a poradit si s kyberšikanou. Alenka vám dá pár tipů pro focení dobrých selfíček, od iKrálíka se dozvíte, co je virální video nebo jak zacházet s novými technologiemi, a díky Oskarovi zjistíte, že hraní her je sice zábava, ale i to má svá pravidla. A hlavně, a to fakt stojí za pozornost, vám hlavní hrdinové předvedou, jak důležité je umět se odtrhnout od obrazovky – a třeba si kreslit, hrát fotbal anebo jen tak koukat na nebe! Kniha Alenka v říši gifů vznikla na motivy úspěšného stejnojmenného pořadu a humorně seznamuje nejen děti s tím, jak funguje internet a jak se vyznat v digitálních technologiích. (patro.cz)

Podobné produkty ako Alenka v říši GIFů - Valnohová Sára

Alenka v říši divů - DVD (D00028)

Alenka v říši divů - DVD (D00028)
Detail

Film na DVD - Sklouzněte se s Alenkou dolů králičí norou vstříc fantastickému dobrodružství... Dnes už devatenáctiletá Alenka se vrací do podivuhodného světa, který poprvé navštívila jako dítě, a vydává se na cestu, která jí poodhalí její osud. Svůdná a magická Alenka v říši divů je fantastickou novou variací jednoho z nejmilovanějších příběhů všech dob. Dnes už devatenáctiletá Alenka se vrací do podivuhodného světa, který poprvé navštívila jako dítě a vydává se na cestu, která jí poodhalí její osud. Tato říše divů je podivnější, než byste si dokázali představit, a nepodobá se ničemu, co jste kdy viděli. Neobyčejné postavy, které jste si zamilovali, ožívají v podobě báječnější a barvitější, než kdy předtím. Čeká vás potrhlý Kloboučník (Johnny Depp), Bílá královna (Anne Hathaway), Srdcová královna (Helena Bonham Carter), Bílý králík (Michael Sheen) a další. Bonusy: • Potrhlý Kloboučník • Hledá se Alenka • Zvláštní efekty v Říši divů (alza.cz)

Podobné produkty ako Alenka v říši divů - DVD (D00028)

Jak Krakonoš s Trautenberkem vedli válku - Helena Zmatlíková, Marie Kubátová

Jak Krakonoš s Trautenberkem vedli válku - Helena Zmatlíková, Marie Kubátová
Detail

Znovu vychází oblíbená knížka M. Kubátové. V nových krkonošských pohádkách vládce Krkonoš vede boj o své „panství“ s Trautenberkem. Autorka s láskou vypráví o svých milovaných horách a lidech, kteří v nich po staletí žili v souladu s přírodou. Poutavá vyprávění doprovázejí ilustrace Heleny Zmatlíkové, které s humorem i smyslem pro poezii rovněž skládají hold Krkonošům. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Jak Krakonoš s Trautenberkem vedli válku - Helena Zmatlíková, Marie Kubátová

Alenka pro nejmenší - John Tenniel, Lewis Carroll

Alenka pro nejmenší - John Tenniel, Lewis Carroll
Detail

Existují mimořádné tituly, které byly, jsou a budou, dokud budou existovat knihy a jejich čtenáři. Jedním z nich je i Alenka v říši divů Lewise Carrolla, která se již dočkala celé řady zpracování a adaptací pro větší i menší čtenáře. A přitom až nyní vychází v češtině upravená verze pro děti ve věku 0-5 let z rukou toho nejpovolanějšího, Lewise Carrolla. Jeho Alenka pro nejmenší vyšla v roce 1889 a Carroll v ní prokázal obrovský cit pro fantazii dětí, které jsou ve věku, kdy sice zatím samy neumí číst, ale jsou pozornými a dychtivými posluchači příběhů, prostřednictvím kterých se postupně utváří jejich vztah ke čtení. Kniha je k předčítání uzpůsobena a vypravěč je po celou dobu v úzkém kontaktu s dětskými posluchači, odvolává se na bohaté ilustrace a rozvíjí dětskou představivost. Pouť Alenky po podivném kraji zázraků tak dostává srozumitelnou podobu a je pro děti klíčovou pozvánkou do světa četby a knih. - Do světa za hranicí každodennosti a všedních zážitků, který se může v lecčem podobat Alenčině říši divů. Kniha obsahuje dvacet kolorovaných Johna Tenniela k Alence v říši divů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Alenka pro nejmenší - John Tenniel, Lewis Carroll

Alenka v zemi zázraků - Jana Kristina Studničková

Alenka v zemi zázraků - Jana Kristina Studničková
Detail

Poetické vyprávění malé dívky, která jako Alenka v říši divů putuje krajinou svého dětství. Jejími průvodci zemí zázraků - světem bez hranic mezi sny a realitou - se stávají různé legendární postavy jako třeba Malý princ. V osobité parafrázi slavného díla Lewise Carrolla ožívají slavnosti, které důvěrně známe, aniž tušíme, jak důležitou roli v našich životech hrají. Literární předloha stejnojmenného celovečerního filmu (v kinech od 8. 2. 2018) s Viktorií Stříbrnou, Veronikou Žilkovou a Bolkem Polívkou v hlavních rolích. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Alenka v zemi zázraků - Jana Kristina Studničková

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (DVD)

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (DVD)
Detail

Ohromující směsice akce, vizuálního kouzla a ryzích emocí! Alenka Kingsleighová se ujala řemesla po svém otci a strávila několik posledních let na divokých vlnách světových oceánů jako mořeplavkyně. Po svém návratu do Londýna objeví kouzelné zrcadlo, skrz které se dostane zpět do fantastické Říše divů, kde se znovu shledá se svými starými známými: Bílým králíkem, houseňákem Absolemem, kocourem Šklíbou a potrhlým Kloboučníkem, který není ve své kůži. Kloboučník totiž ztratil svou svoucnost a tak Bílá královna Mirana vyšle Alenku zapůjčit si Chronosféru, cože je kovová koule uvnitř Velkých hodin, jež stanovují veškerý čas. Cestou do minulosti se Alenka setkává se svými přáteli – i nepřáteli – v různých dobách jejich životů. Alenku čeká nebezpečná cesta, během které musí zachránit potrhlého Kloboučníka dřív, než jí vyprší všechen čas.V českém znění: Saša Rašilov - Johnny Depp (Kloboučník), Marika Šoposká - Mia Wasikowska (Alenka), Tatiana Vilhelmová - Helena Bonham Carter (Srdcová královna), Lenka Vlasáková - Anne Hathaway (Bílá královna), Jan Vondráček - Sacha Baron Cohen (Čas), David Suchařípa - Rhys Ifans (Zanik Vršklobouk), Radek Kuchař - Matt Lucas (Tydlidýn a Tydlidum), Dana Batulková - Lindsay Duncan (Helen Kingsleighová), Kamil Halbich - Leo Bill (Hamish), Ondřej Brzobohatý - Andrew Scott (Dr. Addison Bennett), Jaromír Meduna - Alan Rickman (houseňák Absolem), Pavel Šrom - Timothy Spall (ohař Bayard), Petr Rychlý - Paul Whitehouse (zajíc Březňák), Jan Vlasák - Stephen Fry (kocour Šklíba), Taťjana Medvecká - Barbara Windsor (Plšice), Otakar Brousek ml. - Michael Sheen (Bílý králík), Pavel Tesař - Matt Vogel (Wilkins), Mojmír Maděrič - Wally Wingert (Valihrach), Jiří Panzner - Ed Speleers (James Harcourt), Radim Fiala - Richard Armitage (král Oleron), Andrea Elsnerová - Hattie Morahan (královna Elsemere), Eva Spoustová - Simone Kirby (Tyva Vršklobouková), Hana Igonda Ševčíková - Joanna Bobin (Alexandra), Monika Hladová - Geraldine James (lady Ascotová), Matěj Převrátil - Louis Ashbourne Serkis (malý Kloboučník), Martin Zahálka - Daniel Hoffmann-Gill (loďmistr), Stanislav Lehký, Viktorie Hrachovcová, Klára Nováková, Tomáš Karger, Martin Janouš, Otto Rošetzký, Pavlína Kostková Dytrtová, Michal Gulyáš, David Voráček, Vojtěch Hájek, Tomáš Gibiš (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Alenka v říši divů: Za zrcadlem (DVD)

Sun Světová četba Alenka v říši divů

Sun Světová četba Alenka v říši divů
Detail

Malá Alenka se propadne králičí norou do říše divů. Dětem se tak v knize začne odvíjet příběh, odehrávající se v tajuplném prostředí roztodivných představ. Při unikání před zlou královnou, zažívá nespočet dobrodružství. Ilustrace dohromady s příběhem rozvíjí fantazii dětí. Autor: Lewis Carroll Vhodné pro děti od 6 do 8 let Materiál: papír Vazba: vázaná Počet stran: 67 Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sun Světová četba Alenka v říši divů

Sun Červená Karkulka a Alenka Velká písmena

Sun Červená Karkulka a Alenka Velká písmena
Detail

Sun Červená Karkulka a Alenka Za lentikulární obálkou knihy s obrázky Disneyho ilustrací se skrývají příběhy psané velkými písmeny. Děti mohou nejdříve poslouchat čtení pohádkových příběhů od druhých, až budou větší, mohou číst příběhy snadno samy. Veďte děti ke čtení od malička! Vhodné pro děti od 4 let Počet stran: 44 Vazba: kroužková Obálka: Lentikulární obrázek Rozměry: 16,2 x 21,7 cm (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Sun Červená Karkulka a Alenka Velká písmena
Alenka, Krakonoš a Vánoce (978-80-87740-60-6), Alenka, Krakonoš a lev (978-80-87740-55-2), Krakonoš a lyžníci (remasterovaná verze) - DVD (N03373), Jak Krakonoš s Trautenberkem vedli válku (), Krakonoš (978-80-751-1236-1), Alenka a Krakonošova obora (978-80-87740-63-7), Alenka v kraji divů a za zrcadlem (978-80-242-8475-0), Alenka lékařka (978-80-271-0539-7), Alenka v říši divů - Blu-ray (D00192), Puzzle Alenka v říši divů 1000 dílků (4001504596361), Alenka v říši divů: Za zrcadlem - Blu-ray (D00987), Alenka v říši divů (978-80-206-1457-5), Alenka v zemi zázraků (978-80-88068-25-9), Alenka v říši divů (978-80-254-8391-6), Alenka v říši divů (978-80-206-1743-9), Alenka v říši GIFů (978-80-7404-345-1), Alenka v říši divů, Červená karkulka (978-80-7567-196-7), Alenka v říši divů: anglicko-česká kniha (978-80-266-1684-9), Alenka pro nejmenší: pro malé čtenáře upravil Lewis Carroll (978-80-7485-196-4), Alenka v říši divů Alice im Wunderland: dvojjazyčná kniha pro začátečníky (978-80-266-1729-7), Alice's adventures in Wonderland/Alenka v říši divů: zrcadlový text mírně pokročilí (978-80-7547-862-7), Mikuš Julie Josef Katka Petr Klárka Karel Irena Hana Rudolf Marie Alenka Ladisla (978-80-87431-26-9), VSSL A.1X (A.1X), Hyundai HCH40V26-A (HCH40V26-A), Hyundai HBAT40V4-A (HBAT40V4-A), Fieldmann FZN 4101-A (FZN4101-A), Orel a lev: Orel a had, Bludičky a Jakoubek a další pohádky, kabelky a tasky hackovane a pletene