Album pohádek "supraphon dětem" 3. (chytrá horákyně, perníková chaloupka, o smolíčkovi, pasáček vepř

Produkt Album pohádek "supraphon dětem" 3. (chytrá horákyně, perníková chaloupka, o smolíčkovi, pasáček vepř sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Album pohádek "supraphon dětem" 3. (chytrá horákyně, perníková chaloupka, o smolíčkovi, pasáček vepř upraviť a produkt hľadať znova.

Album pohádek "Supraphon dětem" 3. (Chytrá horákyně, Perníková chaloupka, O Smolíčkovi, Pasáček vepř

Album pohádek "Supraphon dětem" 3. (Chytrá horákyně, Perníková chaloupka, O Smolíčkovi, Pasáček vepř
Detail

Audiokniha MP3 Božena Němcová, čte Růžena Nasková Třetí díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" obsahuje pohádky Chytrá horákyně (1951), Perníková chaloupka (1966), O Smolíčkovi (1974) a nakonec dramatizaci Pasáček vepřů (1966). V pohádkách účinkují Růžena Nasková, Václav Voska, Čestmír Řanda, Otýlie Beníšková a další (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 3. (Chytrá horákyně, Perníková chaloupka, O Smolíčkovi, Pasáček vepř , Album pohádek "supraphon dětem" 3. (chytrá horákyně, perníková chaloupka, o smolíčkovi, pasáček vepř

Album pohádek "Supraphon dětem" 3. (Chytrá horákyně, Perníková chaloupka, O Smolíčkovi, Pasáček vepřů) - Božena Němcová - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 3. (Chytrá horákyně, Perníková chaloupka, O Smolíčkovi, Pasáček vepřů) - Božena Němcová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Třetí díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" obsahuje pohádky Chytrá horákyně (1951), Perníková chaloupka (1966), O Smolíčkovi (1974) a nakonec dramatizaci Pasáček vepřů (1966) V pohádkách účinkují Růžena Nasková, Václav Voska, Čestmír Řanda, Otýlie Beníšková a další (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 3. (Chytrá horákyně, Perníková chaloupka, O Smolíčkovi, Pasáček vepřů) - Božena Němcová - audiokniha , Album pohádek "supraphon dětem" 6.

Album pohádek "Supraphon dětem" 19.

Album pohádek "Supraphon dětem" 19.
Detail

Audiokniha MP3 Božena Němcová, čte Růžena Nasková V již 19. dílu řady Album pohádek "Supraphon dětem" opět představujeme známé i méně známé pohádky z archivu Supraphonu. Vracíme se v nich do let padesátých a k legendárním interpretům jako byla Růžena Nasková (Cesta k slunci a měsíci, Křesadlo) či Otýlie Beníšková (Jak se líný synek učil pracovat). V letech šedesátých vznikla nahrávka příběhů Z deníku kocoura Modroočka v podání Vlastimila Brodského - příběh Jak Modroočko potká Zelenoočku a učí se zpívat je jeden z nejpoutavějších. V osmdesátých letech pak dětským duším vládla Štěpánka Haničincová - z jejích pořadů jsme vybrali pohádku Jak se pyšná princezna stala žebrákovou ženou. Pohádky z Werichova Fimfára se Stelou Zázvorkovou nahrával Supraphon v roce 1997 - zatím digitálně nevydaná pohádka Tři sestry a jeden prsten tento díl uzavírá. (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 19. , Album pohádek "supraphon dětem" 19.

Album pohádek "Supraphon dětem" 6.

Album pohádek "Supraphon dětem" 6.
Detail

Audiokniha MP3 Josef Václav Pleva, čte Antonín Jedlička,Aťka Janoušková,Josef Svátek,Marie Štichová,Marie Jedličková,Jan Štípek,Milada Tvrdková,Miroslava Jedličková,Karel Höger Šestý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" přináší opět pouze dramatizované pohádky. První je jedna z nejznámějších pohádek pro nejmenší děti - Budulínek. Další tři jsou již pro děti starší, ale i ty si určitě najdou své posluchače i pro to, že v nich účinkují ti nejlepší herci jako je Karel Höger, Dana Medřická, Jana Andresíková, Petr Štěpánek, Josef Kemr, Antonín Jedlička a mnoho dalších (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 6. , Album pohádek "supraphon dětem" 11-20 ()

Album pohádek "Supraphon dětem" 1-10 ()

Album pohádek "Supraphon dětem" 1-10 ()
Detail

Audiokniha MP3 Jan Pilař, čte Marie Štichová,Miroslava Jedličková,Eva Klepáčová,Marie Tomášová Před pěti lety začal Supraphon vydávat pro děti pohádky ze svého bohatého archivu. Úspěšná digitální řada (původně zamýšlená jako miniserie) Album pohádek "Supraphon dětem" se rozrostla nakonec na 20 dílů. Jednotlivé tituly obsahovaly pohádky vyprávěné i dramatizované, pohádky v exceletní interpretaci herců a hereček jako např. Růžena Nasková, Karel Höger, Václav Voska, Ladislav Pešek, Jan Werich, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, František Filipovský, Petr Haničinec, Josef Kemr, Euard Cupák, Miloš Kirschner, Helena Štáchová, Viktor Preiss, Luděk Munzar, Jana Hlaváčová, Jaromír Hanzlík, Daniela Kolářová a mnoho dalších. Pro ty naše zákazníky, kteří by chtěli mít pohádková alba hezky pohromadě, nabízíme nyní dva komplety těchto archivních pokladů: v prvním kompletu jsou tituly s pořadovým číslem 1 - 10., v druhém kompletu jsou pak tituly s pořadovým číslem 11.-20.... (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 1-10 () , Album pohádek "supraphon dětem" 1-10 ()

Album pohádek "Supraphon dětem" 11-20 ()

Album pohádek "Supraphon dětem" 11-20 ()
Detail

Audiokniha MP3 Václav Čtvrtek, čte Milan Mach,Eva Klepáčová,Miloš Liška,Eva Tauchenová,Josef Stoklasa,Alexandra Hájková,Marcela Maratová,Dana Kofroňová,Hana Bažantová,Josef Chvalina Před pěti lety začal Supraphon vydávat pro děti pohádky ze svého bohatého archivu. Úspěšná digitální řada (původně zamýšlená jako miniserie) Album pohádek "Supraphon dětem" se rozrostla nakonec na 20 dílů. Jednotlivé tituly obsahovaly pohádky vyprávěné i dramatizované, pohádky v exceletní interpretaci herců a hereček jako např. Růžena Nasková, Karel Höger, Václav Voska, Ladislav Pešek, Jan Werich, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, František Filipovský, Petr Haničinec, Josef Kemr, Euard Cupák, Miloš Kirschner, Helena Štáchová, Viktor Preiss, Luděk Munzar, Jana Hlaváčová, Jaromír Hanzlík, Daniela Kolářová a mnoho dalších. Pro ty naše zákazníky, kteří by chtěli mít pohádková alba hezky pohromadě, nabízíme nyní dva komplety těchto archivních pokladů: v prvním kompletu jsou tituly s... (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 11-20 () , Album pohádek "supraphon dětem" 11. (začarovaný les, o králíčkovi stříbrňáčkovi, o popelce...)

Album pohádek "Supraphon dětem" 19. - Božena Němcová - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 19. - Božena Němcová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,V již 19. dílu řady Album pohádek "Supraphon dětem" opět představujeme známé i méně známé pohádky z archivu Supraphonu. Vracíme se v nich do let padesátých a k legendárním interpretům jako byla Růžena Nasková (Cesta k slunci a měsíci, Křesadlo) či Otýlie Beníšková (Jak se líný synek učil pracovat). V letech šedesátých vznikla nahrávka příběhů Z deníku kocoura Modroočka v podání Vlastimila Brodského - příběh Jak Modroočko potká Zelenoočku a učí se zpívat je jeden z nejpoutavějších. V osmdesátých letech pak dětským duším vládla Štěpánka Haničincová - z jejích pořadů jsme vybrali pohádku Jak se pyšná princezna stala žebrákovou ženou. Pohádky z Werichova Fimfára se Stelou Zázvorkovou nahrával Supraphon v roce 1997 - zatím digitálně nevydaná pohádka Tři sestry a jeden prsten tento díl uzavírá. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 19. - Božena Němcová - audiokniha , Album pohádek "supraphon dětem" 13. (o nastydlém fajrmónovi, mlíčko lepší nežli čokoláda,...

Album pohádek "Supraphon dětem" 6. - Josef Václav Pleva - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 6. - Josef Václav Pleva - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Šestý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" přináší opět pouze dramatizované pohádky. První je jedna z nejznámějších pohádek pro nejmenší děti - Budulínek. Další tři jsou již pro děti starší, ale i ty si určitě najdou své posluchače i pro to, že v nich účinkují ti nejlepší herci jako je Karel Höger, Dana Medřická, Jana Andresíková, Petr Štěpánek, Josef Kemr, Antonín Jedlička a mnoho dalších (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 6. - Josef Václav Pleva - audiokniha , Album pohádek "supraphon dětem" 7. (o červené karkulce, nespokojený králíček, darebák sněhulák dalib

Album pohádek "Supraphon dětem" 11-20 - Václav Čtvrtek - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 11-20 - Václav Čtvrtek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Před pěti lety začal Supraphon vydávat pro děti pohádky ze svého bohatého archivu. Úspěšná digitální řada (původně zamýšlená jako miniserie) Album pohádek "Supraphon dětem" se rozrostla nakonec na 20 dílů. Jednotlivé tituly obsahovaly pohádky vyprávěné i dramatizované, pohádky v exceletní interpretaci herců a hereček jako např. Růžena Nasková, Karel Höger, Václav Voska, Ladislav Pešek, Jan Werich, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, František Filipovský, Petr Haničinec, Josef Kemr, Euard Cupák, Miloš Kirschner, Helena Štáchová, Viktor Preiss, Luděk Munzar, Jana Hlaváčová, Jaromír Hanzlík, Daniela Kolářová a mnoho dalších. Pro ty naše zákazníky, kteří by chtěli mít pohádková alba hezky pohromadě, nabízíme nyní dva komplety těchto archivních pokladů: v prvním kompletu jsou tituly s pořadovým číslem 1 - 10., v druhém kompletu jsou pak tituly s pořadovým číslem 11.-20. Cena kompletů je výhodou! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 11-20 - Václav Čtvrtek - audiokniha , Album pohádek "supraphon dětem" 20. (o lékaři hanouskovi, který vyléčil slunce, rozum a štěstí..)

Album pohádek "Supraphon dětem" 1-10 - Jan Pilař - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 1-10 - Jan Pilař - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Před pěti lety začal Supraphon vydávat pro děti pohádky ze svého bohatého archivu. Úspěšná digitální řada (původně zamýšlená jako miniserie) Album pohádek "Supraphon dětem" se rozrostla nakonec na 20 dílů. Jednotlivé tituly obsahovaly pohádky vyprávěné i dramatizované, pohádky v exceletní interpretaci herců a hereček jako např. Růžena Nasková, Karel Höger, Václav Voska, Ladislav Pešek, Jan Werich, Vlastimil Brodský, Stella Zázvorková, František Filipovský, Petr Haničinec, Josef Kemr, Euard Cupák, Miloš Kirschner, Helena Štáchová, Viktor Preiss, Luděk Munzar, Jana Hlaváčová, Jaromír Hanzlík, Daniela Kolářová a mnoho dalších. Pro ty naše zákazníky, kteří by chtěli mít pohádková alba hezky pohromadě, nabízíme nyní dva komplety těchto archivních pokladů: v prvním kompletu jsou tituly s pořadovým číslem 1 - 10., v druhém kompletu jsou pak tituly s pořadovým číslem 11.-20. Cena kompletů je výhodou! (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 1-10 - Jan Pilař - audiokniha , Album pohádek "supraphon dětem" 14. (kocour vavřinec a jeho přátelé, o třech malých princezničkách,

Album pohádek "Supraphon dětem" 15. (Kocourkovští, Enšpígl, První prášilovská, Pohádka naruby...)

Album pohádek "Supraphon dětem" 15. (Kocourkovští, Enšpígl, První prášilovská, Pohádka naruby...)
Detail

Audiokniha MP3 Vladimír Kovářík, čte Josef Kemr,Josef Beyvl,Martin Růžek,Jan Tříska,Vlastimil Hašek Patnáctý díl řady Album pohádek "Supraphon dětem" přináší tentokrát převážně pohádky humorné - jejich hrdiny jsou mimo jiné občané bláznivého Kocourkova či Enšpígl. Účinkují v nich skvělí herci jako Jiřína Bohdalová, Josef Kemr, Jaroslav Marvan, Ladislav Potměšil, Daniela Kolářová a další. (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 15. (Kocourkovští, Enšpígl, První prášilovská, Pohádka naruby...) , Album pohádek "supraphon dětem" 15. (kocourkovští, enšpígl, první prášilovská, pohádka naruby...)

Album pohádek "Supraphon dětem" 12. (Kam padají hvězdy, Kulfáček, Rada rádce Bonifáce aj.)

Album pohádek "Supraphon dětem" 12. (Kam padají hvězdy, Kulfáček, Rada rádce Bonifáce aj.)
Detail

Audiokniha MP3 Josef Jarolímek, čte Martin Růžek,Eva Boušková,Vladimír Bičík Dvanáctý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" představuje opět svým malým i velkým posluchačům výběr známých i méně známých pohádek vyprávěných i dramatizovaných. Pohádky Kam padají hvězdy, Kulfáček, Rada rádce Bonifáce patří mezi dramatizované; účinkují v nich Eva Boušková, Klára Jerneková, Daniela Kolářová, Eduard Cupák a mnoho dalších známých herců. Pohádku Jak Míša s kocourkem Filípkem telefonovali pro požárníky vypráví Vlastimil Fišar a Vánoční pohádku nezapomenutelná Slávka Budínová. (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 12. (Kam padají hvězdy, Kulfáček, Rada rádce Bonifáce aj.) , Album pohádek "supraphon dětem" 9. (o housátku loudálkovi, co vykonala kávová lžička, princezna z tř

Album pohádek "Supraphon dětem" 1. /Popelka, Stolečku, prostři se, Kocour v botách..../

Album pohádek "Supraphon dětem" 1. /Popelka, Stolečku, prostři se, Kocour v botách..../
Detail

Audiokniha MP3 Jan Pilař, čte Marie Tomášová,Marie Štichová,Eva Klepáčová,Miroslava Jedličková Obsahem prvního dílu naší nové miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" jsou dvě pohádky ve verších Popelka a Pohádka o zlaté kuličce, dále dvě klasické pohádky Stolečku, prostři se! a Kocour v botách. Tyto pohádky jsou určeny spíše starším dětěm, které se mohou zaposlouchat do skvělé interpretace a nezaměnitelných hlasů recitátora Milana Friedla, herců Karla Högera, Kláry Jernekové, Dany Medřické, Luďka Munzara a dalších (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 1. /Popelka, Stolečku, prostři se, Kocour v botách..../ , Album pohádek "supraphon dětem" 1. /popelka, stolečku, prostři se, kocour v botách..../

Album pohádek "Supraphon dětem" 13. (O nastydlém Fajrmónovi, Mlíčko lepší nežli čokoláda,...

Album pohádek "Supraphon dětem" 13. (O nastydlém Fajrmónovi, Mlíčko lepší nežli čokoláda,...
Detail

Audiokniha MP3 František Navara, čte Bohumil Švarc Třináctý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" obsahuje pouze pohádky vyprávěné. Většina pohádek na tomto dílu je z pera soudobých autorů (Navara, Malinský, Kolafa, Hejná, Krůta), jen jedna pohádka je lidová. Ve vyprávění se střídají herci s nezapomenutelnými hlasy, jeden známější než druhý - Bohumil Švarc, Jaroslav Kepka, Karel Höger, Vlastimil Brodský, Eduard Cupák a František Filipovský. (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 13. (O nastydlém Fajrmónovi, Mlíčko lepší nežli čokoláda,... , Album pohádek "supraphon dětem" 4. (baron mluvka ze samochval, kdo jinému jámu kopá, o smutném dědeč

Album pohádek "Supraphon dětem" 11. (Začarovaný les, O králíčkovi Stříbrňáčkovi, O Popelce...)

Album pohádek "Supraphon dětem" 11. (Začarovaný les, O králíčkovi Stříbrňáčkovi, O Popelce...)
Detail

Audiokniha MP3 Václav Čtvrtek, čte Eva Klepáčová,Milan Mach,Josef Chvalina,Alexandra Hájková,Miloš Liška,Eva Tauchenová,Josef Stoklasa,Marcela Maratová,Dana Kofroňová,Hana Bažantová Alba pohádek "Supraphon dětem" 11 opět představuje nejen dětem dramatizované i vyprávěné pohádky z archivu Supraphonu. Dramatizované jsou pohádky Tři čmeláci, Začarovaný les, O Popelce, O králi jelenovi a zvířátkách z podzámeckého lesa. Vyprávěné pohádky jsou pak O králíčkovi Stříbrňáčkovi, O strašidelném kočáře a také jedna recitovaná - Jak Jaromil ke štěstí přišel. (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 11. (Začarovaný les, O králíčkovi Stříbrňáčkovi, O Popelce...) , Album pohádek "supraphon dětem" 12. (kam padají hvězdy, kulfáček, rada rádce bonifáce aj.)

Album pohádek "Supraphon dětem" 16. (Muziky v pekle, Hurvínkovo dobré vychování, Druhá prášilovská,

Album pohádek "Supraphon dětem" 16. (Muziky v pekle, Hurvínkovo dobré vychování, Druhá prášilovská,
Detail

Audiokniha MP3 Božena Němcová, čte Míla Mellanová Šestnáctý dil řady Album pohádek "Supraphon dětem" obsahuje pohádky a příběhy již poněkud pozapomenuté, ale vyprávěné nezapomutelnými hlasy takových herců jako byla Otýlie Beníšková, Míla Mellanová, František Filipovský, Stanislav Neumann, Jaroslav Marvan či tvůrce Spejbla a Hurvínka Josef Skupa (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 16. (Muziky v pekle, Hurvínkovo dobré vychování, Druhá prášilovská, , Album pohádek "supraphon dětem" 16. (muziky v pekle, hurvínkovo dobré vychování, druhá prášilovská,

Album pohádek "Supraphon dětem" 7. (O červené Karkulce, Nespokojený králíček, Darebák sněhulák Dalib

Album pohádek "Supraphon dětem" 7. (O červené Karkulce, Nespokojený králíček, Darebák sněhulák Dalib
Detail

Audiokniha MP3 Josef Svoboda, čte Karel Höger,Antonín Jedlička,Pavlínka Břínková Sedmý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" opět obsahuje šest dramatizovaných pohádek. První je jedna z nejznámějších pohádek pro nejmenší děti - O červené Karkulce v nezapomenutelné interpretaci Karla Högera. Pohádku Marie Majerové Nespokojený králíček vypravuje Václav Voska a v dalších pohádkách Klavírní země, Darebák sněhulák Dalibor, Pohádka o kominíkovi Frantíkovi a Pohádka o vyloveném dřeváčku účinkují Jiří Adamíra, Jana Andresíková, Ivanka Devátá, Jiřina Štěpničková a další (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 7. (O červené Karkulce, Nespokojený králíček, Darebák sněhulák Dalib , Album pohádek "supraphon dětem" 17. (jak kotě vedlo zvířátka do světa, dům ve sluneční ulici, o upov

Album pohádek "Supraphon dětem" 18. (Pohádky tetinky Švitorkové, Líná pohádka, Hurvínek je vyrušován

Album pohádek "Supraphon dětem" 18. (Pohádky tetinky Švitorkové, Líná pohádka, Hurvínek je vyrušován
Detail

Audiokniha MP3 Josef Barchánek, čte Miloš Kirschner,Božena Veleková,Míla Mellanová Pro osmnáctý díl naší řady Album pohádek "Supraphon dětem" jsme připravili další výběr známých i méně známých pohádek; pohádek, které možná znáte z vyprávění pana Wericha a v našem titulu je vypráví neméně poutavě a osobitě paní Zázvorková. Poslechněte si humorné a hlavně nestárnoucí scénky Hurvínka a Spejbla (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 18. (Pohádky tetinky Švitorkové, Líná pohádka, Hurvínek je vyrušován , Album pohádek "supraphon dětem" 2. (prsten knížete lucifera, jak měsíček ztratil noční čepičku, čert

Album pohádek "Supraphon dětem" 15. (Kocourkovští, Enšpígl, První prášilovská, Pohádka naruby...) - Vladimír Kovařík - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 15. (Kocourkovští, Enšpígl, První prášilovská, Pohádka naruby...) - Vladimír Kovařík - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Patnáctý díl řady Album pohádek "Supraphon dětem" přináší tentokrát převážně pohádky humorné - jejich hrdiny jsou mimo jiné občané bláznivého Kocourkova či Enšpígl. Účinkují v nich skvělí herci jako Jiřína Bohdalová, Josef Kemr, Jaroslav Marvan, Ladislav Potměšil, Daniela Kolářová a další. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 15. (Kocourkovští, Enšpígl, První prášilovská, Pohádka naruby...) - Vladimír Kovařík - audiokniha , Album pohádek "supraphon dětem" 5. (jak princezna hádala, až prohádala, silný honza, jak se z matěje

Album pohádek "Supraphon dětem" 2. (Prsten knížete Lucifera, Jak měsíček ztratil noční čepičku, Čert

Album pohádek "Supraphon dětem" 2. (Prsten knížete Lucifera, Jak měsíček ztratil noční čepičku, Čert
Detail

Audiokniha MP3 Pavel Grym, čte Jana Andresíková,Jiří Mikota,Jaroslav Satoranský,Jiří Lír,Jaroslav Kepka Druhý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" obsahuje šest dramatizovaných pohádek pro malé i větší děti. V pohádkách Prsten knížete Lucifera, Jak měsíček ztratil noční čepičku, Čertova bába, Zuzanka a strašidýlko, O zakletém klavíru, Honza a drak se malým posluchačům představí plejáda skvělých herců - Jana Andresíková, Jaroslav Kepka, Jiří Lír, Vlastimil Brodský, Eduard Cupák, Jana Dítětová, František Filipovský, Antonie Hegerlíková, Antonín Jedlička, Nelly Gaierová a další. (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 2. (Prsten knížete Lucifera, Jak měsíček ztratil noční čepičku, Čert , Perníková chaloupka (978-80-87678-05-3)

Album pohádek "Supraphon dětem" 20. (O lékaři Hanouskovi, který vyléčil slunce, Rozum a Štěstí..)

Album pohádek "Supraphon dětem" 20. (O lékaři Hanouskovi, který vyléčil slunce, Rozum a Štěstí..)
Detail

Audiokniha MP3 Ilona Borská, čte Milan Mach Z naší původně zamýšlené miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" se časem stala docela početná řada titulů se známými i méně známými pohádkami z archivu Supraphonu. Tento již 20. díl představuje svým malým i velkým posluchačům pohádky poprvé digitalizované, jež byly "schovány" v kdysi Supraphonem vydávaných titulech školních řad (O lékaři Hanouskovi, který vyléčil slunce a O nastydlé trumpetě), pokračuje pohádkami Jana Wericha v interpretaci Stelly Zázvorkové (Chlap, děd, vnuk, pes a hrob, Rozum a Štěstí) a titul uzavírá roztomilá pohádka O kocourkovi, který uměl mluvit z vyprávění Josefa Lady o Kocourovi Mikešovi v podání nedávno zesnulé herečky Nadi Gajerové. (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 20. (O lékaři Hanouskovi, který vyléčil slunce, Rozum a Štěstí..) , Album pohádek "supraphon dětem" 8. (jak se králíček ňuf stal mužským, chytrý jíra, psí pohádka a dal

Album pohádek "Supraphon dětem" 14. (Kocour Vavřinec a jeho přátelé, O třech malých princezničkách,

Album pohádek "Supraphon dětem" 14. (Kocour Vavřinec a jeho přátelé, O třech malých princezničkách,
Detail

Audiokniha MP3 František Nepil, čte Miloš Kirschner Z "miniserie" našich Alb pohádek "Supraphon dětem" se stává postupem času, přibývajícími díly a také zájmem našich zákazníků "serie" - a to ani tímto 14. titulem ještě nekončíme! Na malé i velké posluchače čekají v tomto dílu pohádky vyprávěné renomovanými herci jako např. Milošem Kopeckým (Sloní mládě), Václavem Postráneckým (O třech malých princezničkách), Jaroslavem Kepkou (Pampelišky) nebo Jaroslavou Adamovou (Jak se naučit plavat). Také se na našem pohádkovém albu mohou setkat s Hurvínkem a Spejblem v dialogu ze hry Na řadě Dr. Spejbl nebo dramatizovanou pohádkou Kocour Vavřinec a jeho přátelé v titulní roli s Jaromírem Hanzlíkem a v rolích dalších s Danielou Kolářovou, Otou Šimánkem, Milanem Nedělou a dalšími. (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 14. (Kocour Vavřinec a jeho přátelé, O třech malých princezničkách, , Perníková chaloupka: hravá plstěná kniha (8595593827681)

Album pohádek "Supraphon dětem" 1. /Popelka, Stolečku, prostři se, Kocour v botách..../ - Jan Pilař - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 1. /Popelka, Stolečku, prostři se, Kocour v botách..../ - Jan Pilař - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Obsahem prvního dílu naší nové miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" jsou dvě pohádky ve verších Popelka a Pohádka o zlaté kuličce, dále dvě klasické pohádky Stolečku, prostři se! a Kocour v botách. Tyto pohádky jsou určeny spíše starším dětěm, které se mohou zaposlouchat do skvělé interpretace a nezaměnitelných hlasů recitátora Milana Friedla, herců Karla Högera, Kláry Jernekové, Dany Medřické, Luďka Munzara a dalších (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 1. /Popelka, Stolečku, prostři se, Kocour v botách..../ - Jan Pilař - audiokniha , Detoa magnetické divadlo perníková chaloupka (8593547080199)

Album pohádek "Supraphon dětem" 11. (Začarovaný les, O králíčkovi Stříbrňáčkovi, O Popelce...) - Václav Čtvrtek - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 11. (Začarovaný les, O králíčkovi Stříbrňáčkovi, O Popelce...) - Václav Čtvrtek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Alba pohádek "Supraphon dětem" 11 opět představuje nejen dětem dramatizované i vyprávěné pohádky z archivu Supraphonu. Dramatizované jsou pohádky Tři čmeláci, Začarovaný les, O Popelce, O králi jelenovi a zvířátkách z podzámeckého lesa. Vyprávěné pohádky jsou pak O králíčkovi Stříbrňáčkovi, O strašidelném kočáře a také jedna recitovaná - Jak Jaromil ke štěstí přišel. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 11. (Začarovaný les, O králíčkovi Stříbrňáčkovi, O Popelce...) - Václav Čtvrtek - audiokniha , Perníková chaloupka (978-80-00-06434-5)

Album pohádek "Supraphon dětem" 13. (O nastydlém Fajrmónovi, Mlíčko lepší nežli čokoláda,... - František Navara - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 13. (O nastydlém Fajrmónovi, Mlíčko lepší nežli čokoláda,... - František Navara - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Třináctý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" obsahuje pouze pohádky vyprávěné. Většina pohádek na tomto dílu je z pera soudobých autorů (Navara, Malinský, Kolafa, Hejná, Krůta), jen jedna pohádka je lidová. Ve vyprávění se střídají herci s nezapomenutelnými hlasy, jeden známější než druhý - Bohumil Švarc, Jaroslav Kepka, Karel Höger, Vlastimil Brodský, Eduard Cupák a František Filipovský. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 13. (O nastydlém Fajrmónovi, Mlíčko lepší nežli čokoláda,... - František Navara - audiokniha , Pohádkový biograf perníková chaloupka (978-80-87222-30-0)

Album pohádek "Supraphon dětem" 9. (O housátku Loudálkovi, Co vykonala kávová lžička, Princezna z tř

Album pohádek "Supraphon dětem" 9. (O housátku Loudálkovi, Co vykonala kávová lžička, Princezna z tř
Detail

Audiokniha MP3 J.B. Heller, čte Štefa Holečková Devátý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" začíná dvěma pohádkami ještě z padesátých let O housátku Loudálkovi a Co vykonala kávová lžička, zavítá i k nesmrtelným dětským hrdinům Spejblovi a Hurvínkovi scénkou z roku 1969 Spejbl, Hurvínek, Mánička a niva, aby dvěma pohádkami z let sedmdesátých Pohádka o ševci Martinovi a Hodinář Pérko zavedl děti k Princezně z třešňového království, pohádce z roku 1986 vyprávěné Hanou Maciuchovou. (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 9. (O housátku Loudálkovi, Co vykonala kávová lžička, Princezna z tř , Lego® duplo® 10976 santova perníková chaloupka (5702017153735)

Album pohádek "Supraphon dětem" 12. (Kam padají hvězdy, Kulfáček, Rada rádce Bonifáce aj.) - Josef Jarolímek - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 12. (Kam padají hvězdy, Kulfáček, Rada rádce Bonifáce aj.) - Josef Jarolímek - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Dvanáctý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" představuje opět svým malým i velkým posluchačům výběr známých i méně známých pohádek vyprávěných i dramatizovaných. Pohádky Kam padají hvězdy, Kulfáček, Rada rádce Bonifáce patří mezi dramatizované; účinkují v nich Eva Boušková, Klára Jerneková, Daniela Kolářová, Eduard Cupák a mnoho dalších známých herců. Pohádku Jak Míša s kocourkem Filípkem telefonovali pro požárníky vypráví Vlastimil Fišar a Vánoční pohádku nezapomenutelná Slávka Budínová. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 12. (Kam padají hvězdy, Kulfáček, Rada rádce Bonifáce aj.) - Josef Jarolímek - audiokniha , Červená karkulka a perníková chaloupka (978-80-00-05445-2)

Album pohádek "Supraphon dětem" 16. (Muziky v pekle, Hurvínkovo dobré vychování, Druhá prášilovská, ...) - Božena Němcová - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 16. (Muziky v pekle, Hurvínkovo dobré vychování, Druhá prášilovská, ...) - Božena Němcová - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Šestnáctý dil řady Album pohádek "Supraphon dětem" obsahuje pohádky a příběhy již poněkud pozapomenuté, ale vyprávěné nezapomutelnými hlasy takových herců jako byla Otýlie Beníšková, Míla Mellanová, František Filipovský, Stanislav Neumann, Jaroslav Marvan či tvůrce Spejbla a Hurvínka Josef Skupa (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 16. (Muziky v pekle, Hurvínkovo dobré vychování, Druhá prášilovská, ...) - Božena Němcová - audiokniha , Perníková chaloupka povídej pohádku zas a znova: samolepková knížka (8595593824222)

Album pohádek "Supraphon dětem" 5. (Jak princezna hádala, až prohádala, Silný Honza, Jak se z Matěje

Album pohádek "Supraphon dětem" 5. (Jak princezna hádala, až prohádala, Silný Honza, Jak se z Matěje
Detail

Audiokniha MP3 Jan Drda, čte Ivanka Devátá,Antonín Jedlička,Vítězslav Vejražka,Jan Tříska,Jaroslav Vojta,Bohuš Záhorský,Jaroslav Mareš,František Filipovský,Karel Fořt,Valter Taub Třetí díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" představuje další - tentokrát pouze dramatizované - pohádky ze supraphonského archivu. Pohádky ze 60. let Jak princezna hádala, až prohádala, Silný Honza a Jak se z Matěje stal učenec v interpretaci zvučných jmen našich tehdejších předních herců (Ivanka Devátá, František Filipovský, Jan Tříska, Bohuš Záhorský, Martin Růžek a další) si jistě získají srdce i dnešních malých posluchačů. (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 5. (Jak princezna hádala, až prohádala, Silný Honza, Jak se z Matěje , Eurographics puzzle v plechové krabičce perníková chaloupka 550 dílků (8551-5661)

Album pohádek "Supraphon dětem" 10. (Budka, O kohoutkovi, slepičce a zvířátkách v lese, Rmuténka z M

Album pohádek "Supraphon dětem" 10. (Budka, O kohoutkovi, slepičce a zvířátkách v lese, Rmuténka z M
Detail

Audiokniha MP3 J.B. Heller, čte Jiří Štuchal Pro desátý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" jsme připravili výběr známých i méně známých pohádek převážně vyprávěných a jednou, také méně známou, pohádkou dramatizovanou. Začínáme Budkou, pohádkou pro nejmenší děti, v možná trochu nečekané interpretaci baviče Jiřího Štuchala, pokračujeme pohádkami O kohoutkovi, slepičce a zvířátkách v lese a O kocouru, kohoutu a kose, nezapomeneme ani na Smolíčka (trochu jinak), na Rumcajse, abychom tento díl ukončili avizovanou méně známou pohádkou dramatizovanou Rmuténka z Mrákotína. V pohádkovém příběhu o síle velké lásky chudého Toníka a sedlákovic Kačenky se představí dětem Marta Vančurová, Jiří Novotný, Petr Haničinec a další. (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 10. (Budka, O kohoutkovi, slepičce a zvířátkách v lese, Rmuténka z M

Album pohádek "Supraphon dětem" 4. (Baron Mluvka ze Samochval, Kdo jinému jámu kopá, O smutném dědeč

Album pohádek "Supraphon dětem" 4. (Baron Mluvka ze Samochval, Kdo jinému jámu kopá, O smutném dědeč
Detail

Audiokniha MP3 Pavel Grym, čte Josef Kemr,Petr Štěpánek,Soběslav Sejk,Gabriela Vránová,Oldřich Musil,Josef Patočka Pro čtvrtý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" jsme připravili výběr pohádek Pavla Gryma - Baron mluvka ze Samochval, Marie Jehličkové - Kdo jinému jámu kopá, Václava Bárty - O smutném dědečkovi, Ivana Bednáře - Jak se pavučinka naučila plavat a Vladimíra Straky - Vejce na tvrdo. Plejáda účinkujících v pohádkách vyprávěných i dramatizovaných zahrnuje Gabrielu Vránovou, Františka Filipovského, Kláru Jernekovou, Lubomíra Lipského, Soběslava Sejka, Petra Štěpánka, Josefa Kemra a mnoho dalších. (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 4. (Baron Mluvka ze Samochval, Kdo jinému jámu kopá, O smutném dědeč

Album pohádek "Supraphon dětem" 20. (O lékaři Hanouskovi, který vyléčil slunce, Rozum a Štěstí..) - Ilona Borská - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 20. (O lékaři Hanouskovi, který vyléčil slunce, Rozum a Štěstí..) - Ilona Borská - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Z naší původně zamýšlené miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" se časem stala docela početná řada titulů se známými i méně známými pohádkami z archivu Supraphonu. Tento již 20. díl představuje svým malým i velkým posluchačům pohádky poprvé digitalizované, jež byly "schovány" v kdysi Supraphonem vydávaných titulech školních řad (O lékaři Hanouskovi, který vyléčil slunce a O nastydlé trumpetě), pokračuje pohádkami Jana Wericha v interpretaci Stelly Zázvorkové (Chlap, děd, vnuk, pes a hrob, Rozum a Štěstí) a titul uzavírá roztomilá pohádka O kocourkovi, který uměl mluvit z vyprávění Josefa Lady o Kocourovi Mikešovi v podání nedávno zesnulé herečky Nadi Gajerové. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 20. (O lékaři Hanouskovi, který vyléčil slunce, Rozum a Štěstí..) - Ilona Borská - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 8. (Jak se králíček Ňuf stal mužským, Chytrý Jíra, Psí pohádka a dal

Album pohádek "Supraphon dětem" 8. (Jak se králíček Ňuf stal mužským, Chytrý Jíra, Psí pohádka a dal
Detail

Audiokniha MP3 , Osmý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" představuje sedm pohádek z archivu Supraphonu ze 70. let - mimo Psí pohádku, která je vyprávěná, jsou všechny dramatizované. V pohádkách Jak se králíček Ňuf stal mužským, Princezna Jaruška a rytíř Anastáz, O princezně a pirátech, Chytrý Jíra a další účinkují Marie Vášová, Milan Neděla, Dana Hlaváčová, Jan Schánilec, Tomáš Töpfer, Jana Andresíková, Hana Maciuchová, Petr Štěpánek a mnoho dalších. (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 8. (Jak se králíček Ňuf stal mužským, Chytrý Jíra, Psí pohádka a dal

Album pohádek "Supraphon dětem" 17. (Jak kotě vedlo zvířátka do světa, Dům ve Sluneční ulici, O upov

Album pohádek "Supraphon dětem" 17. (Jak kotě vedlo zvířátka do světa, Dům ve Sluneční ulici, O upov
Detail

Audiokniha MP3 Anna Janíčková, čte Václav Voska 17. dil řady Album pohádek "Supraphon dětem" obsahuje tři pohádky z let sedmdesátých a jednu z let osmdesátých Pohádky méně tradiční, modernější, s velkým důrazem na výchovný podtext, pohádky méně známé, neboť některé byly "skryté" v titulech určených pro školy, ale možná i proto pohádky žádané a poptávané. Pohádky skvěle vyprávěné Václavem Voskou, Jiřím Adamírou, Irenou Kačírkovou a dalšími. (alza.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 17. (Jak kotě vedlo zvířátka do světa, Dům ve Sluneční ulici, O upov

Album pohádek "Supraphon dětem" 7. (O červené Karkulce, Nespokojený králíček, Darebák sněhulák Dalibor a další) - Josef Svoboda - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 7. (O červené Karkulce, Nespokojený králíček, Darebák sněhulák Dalibor a další) - Josef Svoboda - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Sedmý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" opět obsahuje šest dramatizovaných pohádek. První je jedna z nejznámějších pohádek pro nejmenší děti - O červené Karkulce v nezapomenutelné interpretaci Karla Högera. Pohádku Marie Majerové Nespokojený králíček vypravuje Václav Voska a v dalších pohádkách Klavírní země, Darebák sněhulák Dalibor, Pohádka o kominíkovi Frantíkovi a Pohádka o vyloveném dřeváčku účinkují Jiří Adamíra, Jana Andresíková, Ivanka Devátá, Jiřina Štěpničková a další (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 7. (O červené Karkulce, Nespokojený králíček, Darebák sněhulák Dalibor a další) - Josef Svoboda - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 8. (Jak se králíček Ňuf stal mužským, Chytrý Jíra, Psí pohádka a další) - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 8. (Jak se králíček Ňuf stal mužským, Chytrý Jíra, Psí pohádka a další) - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Osmý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" představuje sedm pohádek z archivu Supraphonu ze 70. let - mimo Psí pohádku, která je vyprávěná, jsou všechny dramatizované. V pohádkách Jak se králíček Ňuf stal mužským, Princezna Jaruška a rytíř Anastáz, O princezně a pirátech, Chytrý Jíra a další účinkují Marie Vášová, Milan Neděla, Dana Hlaváčová, Jan Schánilec, Tomáš Töpfer, Jana Andresíková, Hana Maciuchová, Petr Štěpánek a mnoho dalších. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 8. (Jak se králíček Ňuf stal mužským, Chytrý Jíra, Psí pohádka a další) - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 2. (Prsten knížete Lucifera, Jak měsíček ztratil noční čepičku, Čertova bába, ...) - Pavel Grym - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 2. (Prsten knížete Lucifera, Jak měsíček ztratil noční čepičku, Čertova bába, ...) - Pavel Grym - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Druhý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" obsahuje šest dramatizovaných pohádek pro malé i větší děti. V pohádkách Prsten knížete Lucifera, Jak měsíček ztratil noční čepičku, Čertova bába, Zuzanka a strašidýlko, O zakletém klavíru, Honza a drak se malým posluchačům představí plejáda skvělých herců - Jana Andresíková, Jaroslav Kepka, Jiří Lír, Vlastimil Brodský, Eduard Cupák, Jana Dítětová, František Filipovský, Antonie Hegerlíková, Antonín Jedlička, Nelly Gaierová a další. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 2. (Prsten knížete Lucifera, Jak měsíček ztratil noční čepičku, Čertova bába, ...) - Pavel Grym - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 9. (O housátku Loudálkovi, Co vykonala kávová lžička, Princezna z třešňového království...) - J.B. Heller - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 9. (O housátku Loudálkovi, Co vykonala kávová lžička, Princezna z třešňového království...) - J.B. Heller - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Devátý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" začíná dvěma pohádkami ještě z padesátých let O housátku Loudálkovi a Co vykonala kávová lžička, zavítá i k nesmrtelným dětským hrdinům Spejblovi a Hurvínkovi scénkou z roku 1969 Spejbl, Hurvínek, Mánička a niva, aby dvěma pohádkami z let sedmdesátých Pohádka o ševci Martinovi a Hodinář Pérko zavedl děti k Princezně z třešňového království, pohádce z roku 1986 vyprávěné Hanou Maciuchovou. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 9. (O housátku Loudálkovi, Co vykonala kávová lžička, Princezna z třešňového království...) - J.B. Heller - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 4. (Baron Mluvka ze Samochval, Kdo jinému jámu kopá, O smutném dědečkovi...) - Pavel Grym - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 4. (Baron Mluvka ze Samochval, Kdo jinému jámu kopá, O smutném dědečkovi...) - Pavel Grym - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Pro čtvrtý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" jsme připravili výběr pohádek Pavla Gryma - Baron mluvka ze Samochval, Marie Jehličkové - Kdo jinému jámu kopá Václava Bárty - O smutném dědečkovi, Ivana Bednáře - Jak se pavučinka naučila plavat a Vladimíra Straky - Vejce na tvrdo. Plejáda účinkujících v pohádkách vyprávěných i dramatizovaných zahrnuje Gabrielu Vránovou, Františka Filipovského, Kláru Jernekovou, Lubomíra Lipského, Soběslava Sejka, Petra Štěpánka, Josefa Kemra a mnoho dalších (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 4. (Baron Mluvka ze Samochval, Kdo jinému jámu kopá, O smutném dědečkovi...) - Pavel Grym - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 14. (Kocour Vavřinec a jeho přátelé, O třech malých princezničkách, Sloní mládě...) - František Nepil - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 14. (Kocour Vavřinec a jeho přátelé, O třech malých princezničkách, Sloní mládě...) - František Nepil - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Z "miniserie" našich Alb pohádek "Supraphon dětem" se stává postupem času, přibývajícími díly a také zájmem našich zákazníků "serie" - a to ani tímto 14. titulem ještě nekončíme! Na malé i velké posluchače čekají v tomto dílu pohádky vyprávěné renomovanými herci jako např. Milošem Kopeckým (Sloní mládě), Václavem Postráneckým (O třech malých princezničkách), Jaroslavem Kepkou (Pampelišky) nebo Jaroslavou Adamovou (Jak se naučit plavat). Také se na našem pohádkovém albu mohou setkat s Hurvínkem a Spejblem v dialogu ze hry Na řadě Dr. Spejbl nebo dramatizovanou pohádkou Kocour Vavřinec a jeho přátelé v titulní roli s Jaromírem Hanzlíkem a v rolích dalších s Danielou Kolářovou, Otou Šimánkem, Milanem Nedělou a dalšími. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 14. (Kocour Vavřinec a jeho přátelé, O třech malých princezničkách, Sloní mládě...) - František Nepil - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 18. (Pohádky tetinky Švitorkové, Líná pohádka, Hurvínek je vyrušován, Jak na Šumavě obři vyhynuli... - Josef Barchánek

Album pohádek "Supraphon dětem" 18. (Pohádky tetinky Švitorkové, Líná pohádka, Hurvínek je vyrušován, Jak na Šumavě obři vyhynuli... - Josef Barchánek
Detail

Audiokniha:,Pro osmnáctý díl naší řady Album pohádek "Supraphon dětem" jsme připravili další výběr známých i méně známých pohádek; pohádek, které možná znáte z vyprávění pana Wericha a v našem titulu je vypráví neméně poutavě a osobitě paní Zázvorková. Poslechněte si humorné a hlavně nestárnoucí scénky Hurvínka a Spejbla (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 18. (Pohádky tetinky Švitorkové, Líná pohádka, Hurvínek je vyrušován, Jak na Šumavě obři vyhynuli... - Josef Barchánek

Album pohádek "Supraphon dětem" 10. (Budka, O kohoutkovi, slepičce a zvířátkách v lese, Rmuténka z Mrákotína a další) - J.B. Heller - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 10. (Budka, O kohoutkovi, slepičce a zvířátkách v lese, Rmuténka z Mrákotína a další) - J.B. Heller - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Pro desátý díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" jsme připravili výběr známých i méně známých pohádek převážně vyprávěných a jednou, také méně známou, pohádkou dramatizovanou. Začínáme Budkou, pohádkou pro nejmenší děti, v možná trochu nečekané interpretaci baviče Jiřího Štuchala, pokračujeme pohádkami O kohoutkovi, slepičce a zvířátkách v lese a O kocouru, kohoutu a kose, nezapomeneme ani na Smolíčka (trochu jinak), na Rumcajse, abychom tento díl ukončili avizovanou méně známou pohádkou dramatizovanou Rmuténka z Mrákotína. V pohádkovém příběhu o síle velké lásky chudého Toníka a sedlákovic Kačenky se představí dětem Marta Vančurová, Jiří Novotný, Petr Haničinec a další. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 10. (Budka, O kohoutkovi, slepičce a zvířátkách v lese, Rmuténka z Mrákotína a další) - J.B. Heller - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 5. (Jak princezna hádala, až prohádala, Silný Honza, Jak se z Matěje stal učenec) - Jan Drda - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 5. (Jak princezna hádala, až prohádala, Silný Honza, Jak se z Matěje stal učenec) - Jan Drda - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Třetí díl miniserie Album pohádek "Supraphon dětem" představuje další - tentokrát pouze dramatizované - pohádky ze supraphonského archivu. Pohádky ze 60. let Jak princezna hádala, až prohádala, Silný Honza a Jak se z Matěje stal učenec v interpretaci zvučných jmen našich tehdejších předních herců (Ivanka Devátá, František Filipovský, Jan Tříska, Bohuš Záhorský, Martin Růžek a další) si jistě získají srdce i dnešních malých posluchačů. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 5. (Jak princezna hádala, až prohádala, Silný Honza, Jak se z Matěje stal učenec) - Jan Drda - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 17. (Jak kotě vedlo zvířátka do světa, Dům ve Sluneční ulici, O upovídané Majdě...) - Anna Janíčková - audiokniha

Album pohádek "Supraphon dětem" 17. (Jak kotě vedlo zvířátka do světa, Dům ve Sluneční ulici, O upovídané Majdě...) - Anna Janíčková - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Sedmáctý dil řady Album pohádek "Supraphon dětem" obsahuje tři pohádky z let sedmdesátých a jednu z let osmdesátých. Pohádky méně tradiční, modernější, s velkým důrazem na výchovný podtext, pohádky méně známé, neboť některé byly "skryté" v titulech určených pro školy, ale možná i proto pohádky žádané a poptávané. Pohádky skvěle vyprávěné Václavem Voskou, Jiřím Adamírou, Irenou Kačírkovou a dalšími. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Album pohádek "Supraphon dětem" 17. (Jak kotě vedlo zvířátka do světa, Dům ve Sluneční ulici, O upovídané Majdě...) - Anna Janíčková - audiokniha

Pasáček vepřů

Pasáček vepřů
Detail

Audiokniha MP3 Hans Christian Andersen, čte Bohumil Kalva,Daniela Kopecká,Emil Žák,Karel Fořt,Karel Sekera,Miroslav Doubrava,Radka Malá,Rudolf Vodrážka,Vlasta Žehrová,Zorka Jiráková Pohádka o pyšné princezně a moudrém pasáčkovi vepřů. Dokáže skrze lásku princeznu změnit k lepšímu? (alza.cz)

Podobné produkty ako Pasáček vepřů

Pasáček vepřů - Hans Christian Andersen - audiokniha

Pasáček vepřů - Hans Christian Andersen - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Pohádka o pyšné princezně a moudrém pasáčkovi vepřů. Dokáže skrze lásku princeznu změnit k lepšímu? (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Pasáček vepřů - Hans Christian Andersen - audiokniha

Perníková chaloupka (978-80-87678-05-3)

Perníková chaloupka (978-80-87678-05-3)
Detail

Kniha - autor Václav Renč; Jiří Trnka, 40 stran, česky, pevná s přebalem matná Perníková chaloupka vychází ke stoletému výročí narození obou autorů knížky. Václav Renč se narodil 18. listopadu 1911 ve Vodochodech, zemřel 30. dubna 1973 v Brně. Jiří Trnka se narodil 24. února 1912 v Plzni, zemřel 30. prosince 1969 v Praze. Renčovy kouzelné verše na téma známé pohádky, doplňují tajuplné ilustrace Jiřího Trnky. Spojením obou autorů tak vzniklo dílo, které je klenotem kvalitní české knižní tvorby pro děti. (alza.cz)

Podobné produkty ako Perníková chaloupka (978-80-87678-05-3)

Perníková chaloupka - Vystřihovánky pro

Perníková chaloupka - Vystřihovánky pro
Detail

Jednoduchá vystřihovánka pro úplné začátečníky. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Perníková chaloupka - Vystřihovánky pro

Albatros Perníková chaloupka

Albatros Perníková chaloupka
Detail

Albatros Perníková chaloupka Klasická česká pohádka, která je tištěna na tvrdém kartonu. Na dvanácti stranách děti najdou obrázky s textem, vyprávějící příběh Jeníčka a Mařenky, které nechal jejich otec na přání macechy v lese, aby se již domů nevrátily. Jeníček s Mařenkou byli ale stateční a po objevení Perníkové chaloupky, kde čekali pomoc a dočkali se jen zlé babizny s dědkem, kteří si je chtěli upéct, posbírali odvahu, utekli takovému nebezpečí a podařilo se jim vrátit z hlubokého lesa k chaloupce, kde s tatínkem bydleli. Ilustroval Vojtěch Kubašta, jehož obrázky provázeli pohádkové knížky dětí i předchozích generací. Vhodné pro děti od 3 let Jazyk: čeština Autor: Vojtěch Kubašta Počet stran: 12 Rozměry: 25,3 x 19,3 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Podobné produkty ako Albatros Perníková chaloupka

Dekorace vánoční RETLUX RXL 377 perniková chaloupka

Dekorace vánoční RETLUX RXL 377 perniková chaloupka
Detail

Dekorace vánoční RETLUX RXL 377 pernikova ch. (tipa.eu)

Podobné produkty ako Dekorace vánoční RETLUX RXL 377 perniková chaloupka
Album pohádek "Supraphon dětem" 3. (Chytrá horákyně, Perníková chaloupka, O Smolíčkovi, Pasáček vepř, Album pohádek "Supraphon dětem" 6., Album pohádek "Supraphon dětem" 19., Album pohádek "Supraphon dětem" 11-20 (), Album pohádek "Supraphon dětem" 1-10 (), Album pohádek "Supraphon dětem" 11. (Začarovaný les, O králíčkovi Stříbrňáčkovi, O Popelce...), Album pohádek "Supraphon dětem" 13. (O nastydlém Fajrmónovi, Mlíčko lepší nežli čokoláda,..., Album pohádek "Supraphon dětem" 7. (O červené Karkulce, Nespokojený králíček, Darebák sněhulák Dalib, Album pohádek "Supraphon dětem" 20. (O lékaři Hanouskovi, který vyléčil slunce, Rozum a Štěstí..), Album pohádek "Supraphon dětem" 14. (Kocour Vavřinec a jeho přátelé, O třech malých princezničkách, , Album pohádek "Supraphon dětem" 15. (Kocourkovští, Enšpígl, První prášilovská, Pohádka naruby...), Album pohádek "Supraphon dětem" 9. (O housátku Loudálkovi, Co vykonala kávová lžička, Princezna z tř, Album pohádek "Supraphon dětem" 1. /Popelka, Stolečku, prostři se, Kocour v botách..../, Album pohádek "Supraphon dětem" 4. (Baron Mluvka ze Samochval, Kdo jinému jámu kopá, O smutném dědeč, Album pohádek "Supraphon dětem" 12. (Kam padají hvězdy, Kulfáček, Rada rádce Bonifáce aj.), Album pohádek "Supraphon dětem" 16. (Muziky v pekle, Hurvínkovo dobré vychování, Druhá prášilovská, , Album pohádek "Supraphon dětem" 17. (Jak kotě vedlo zvířátka do světa, Dům ve Sluneční ulici, O upov, Album pohádek "Supraphon dětem" 2. (Prsten knížete Lucifera, Jak měsíček ztratil noční čepičku, Čert, Album pohádek "Supraphon dětem" 5. (Jak princezna hádala, až prohádala, Silný Honza, Jak se z Matěje, Perníková chaloupka (978-80-87678-05-3), Album pohádek "Supraphon dětem" 8. (Jak se králíček Ňuf stal mužským, Chytrý Jíra, Psí pohádka a dal, Perníková chaloupka: Hravá plstěná kniha (8595593827681), Detoa Magnetické Divadlo Perníková Chaloupka (8593547080199), Perníková chaloupka (978-80-00-06434-5), Pohádkový biograf Perníková chaloupka (978-80-87222-30-0), LEGO® DUPLO® 10976 Santova perníková chaloupka (5702017153735), Červená karkulka a Perníková chaloupka (978-80-00-05445-2), Perníková chaloupka Povídej pohádku zas a znova: Samolepková knížka (8595593824222), Eurographics Puzzle v plechové krabičce Perníková chaloupka 550 dílků (8551-5661)