Alavis Sanicell 60 kapslí

LOVELA Gelové Kapsle 12 ks (5900627068337)

LOVELA Gelové Kapsle 12 ks (5900627068337)

Kapsle na praní univerzální, hypoalergenní Kapsle na praní LovelaSpeciálně vyvinuté pro péči o bílé i barevné kojenecké a dětské prádlo. Hypoalergení složení předchází vzniku alergií a podráždění, což ocení nejen maminky pečující o choulostivou dětskou pokožku, ale také lidé s vysoce citlivou kůží. Neobsahuje žádné enzymy, optické zjasňovače, umělá barviva a další možné alergeny obsažené v běžných pracích přípravcích. 12kapslíBílé ibarevnéHypoalergenní složeníDíky svému šetrnému složení jsou prací kapsle Lovela vhodné pro děti i dospělé s vysoce citlivou kůží náchylnou k podráždění a kožním alergiím.Bez obsahu agresivních látekPrací prášky Lovela neobsahují žádné enzymy, optické zjasňovače, umělá barviva a další možné alergeny obsažené v běžných pracích přípravcích. Můžete je tak… (alza.cz)

LOR Papua 10ks hliníkových kapslí (4029059)

LOR Papua 10ks hliníkových kapslí (4029059)

Kávové kapsle unikátní směs zrn s výraznou, ovocnou chutí a sladkou vůní pocházející z vlhkého podnebí úrodných sopečných svahů, na kterých se tato kávová zrna pěstují: skutečný kávový ráj na zemi  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Dechberoucí vrchoviny Papuy – Nové Guiney jsou inspirací nové kávy PAPUA NEW GUINEA. Unikátní směs zrn s neodolatelnou chutí a sladkou vůní pocházející z úrodných sopečných svahů, na kterých se tato kávová zrna pěstují. Objevte skutečný kávový ráj  na zemi.VÝRAZNÉ-OVOCNÉ… (alza.cz)

LOR Colombia 10ks hliníkových kapslí (4029056)

LOR Colombia 10ks hliníkových kapslí (4029056)

Kávové kapsle chuťově plné espresso s komplexní a výraznou chutí, která přetrvává, pojďte objevit velkolepou kulturu, která dala vzniknout novým objevům, expedicím a těm nejlepším zrnům Arabiky, které můžete najít  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Úrodné svahy venkovské krajiny nacházející se v Kolumbii byly inspirací pro vznik kávy COLOMBIA. Chuťově plné espresso s komplexní a výraznou chutí, která přetrvává. Vydejte se po stopách nových objevů, expedicí a těch nejlepších zrn arabiky.BOHATÉ-KYSELÉ-MYSTICKÉESPRESSO … (alza.cz)

LOR Satinato 10ks hliníkových kapslí (4029177)

LOR Satinato 10ks hliníkových kapslí (4029177)

Kávové kapsle Satinato, intensita 6, delikátní a výběrové, jedná se o sametový kávový blend, který má bohatou a jedinečnou vůni s plným charakterem, který Vás dokáže potěšit během celého dne Dopřejte si šálek luxusní výběrové kávy LOR Satinato. Sametová káva s jedinečnou vůní a plným charakterem vás potěší kdykoli během dne. Hliníkové kapsle zachovávají přirozenou chuť a výjimečné aroma, a tím přispívají k neopakovatelnému zážitku. Nechte se okouzlit exkluzivním výběrem zrn pro opravdový zážitek z kávy. LOR Satinato si vás podmaní svojí bohatou vůní. Klíčové vlastnosti hliníkových kapslí LOR Satinato 10 ksExkluzivní výběr zrn ukrytý v hliníkových kapslíchSametová káva s bohatou vůní a plným charakteremKapsle zachovávají přirozenou chuť a výjimečné aromaLOR Satinato… (alza.cz)

XAVAX Rondello pro kávové kapsle Tassimo (111070)

XAVAX Rondello pro kávové kapsle Tassimo (111070)

Stojánek - kapacita 48 kapslí Stojan XAVAX Rondello představuje pohodlný a přehledný způsob, jak skladovat až 48 kapslí TASSIMO. Jde o rotační stojan složený z šesti držáků, z nichž každý pojme až 8 kapslí. Díky již zmíněnému rotačnímu provedení je přístup ke všem Vašim oblíbeným kapslím snadný. Rovněž je tento způsob velmi úsporný na prostor. Elegantní drátěné provedení rozhodně nebude dělat ostudu na Vaší kuchyňské lince ani kdekoliv jinde. Šedé barevné provedení s kovovým efektem je elegantní a praktické. Parametry a specifikace:Typ:rotační stojanUrčeno pro:kapsle TASSIMOKapacita:48 kapslí Další vlastnosti:přehledné uložení a rozdělení podle druhuRozměry:16 x 29,5 x 16 cmBarevné provedení:šedá s kovovým efektem (alza.cz)

Uživatele, kteří hledají "Alavis Sanicell 60 kapslí" se dívají také na:

Myard s2 - 60 m laserový dálkoměr

Zásobník na kávové kapsle, Eva Solo

Zásobník na kávové kapsle, Eva Solo

Zásobník na kapsle je praktický a úhledný způsob uchovávání kapslí v blízkosti kávovaru.Vypadá nápaditě a nezabere moc místa.Zásobník lze naplnit až 25 ks kapslí, vyjmout či doplnit kapsle lze jednoduše odklopením podstavce.Mix různě barevných kapslí v jednom zásobníku vypadá ještě zajímavěji.Materiál: sklo, silikon. (decoronline.cz)

LOR Lungo Profondo 10ks hliníkových kapslí (4028717)

LOR Lungo Profondo 10ks hliníkových kapslí (4028717)

Kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS, intenzita 8  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Káva LUNGO PROFONDO dominuje vůní pražených mandlí a svůdnou lékořicí, zakončená bronzovou nadýchanou pěnou.INTENZIVNÍ-KOŘENĚNÉ-NAPÍNAVÉLUNGO Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Každá směs L’OR Espresso je vyrobena z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a je certifikována na 100% UTZ. L´OR spolupracuje s UTZ na podpoře udržitelných postupů v pěstování kávy.… (alza.cz)

Scanpart Stojan na kávové kapsle Nespresso (2790000113)

Scanpart Stojan na kávové kapsle Nespresso (2790000113)

Stojánek pro kávové kapsle NESPRESSO, nerez, kapacita 40ks Máte doma kávovar a přemýšlíte, jak nejlépe uchovávat kapsle Nespresso pro lahodnou kávu? Pořiďte si Scanpart Stojan na kávové kapsle Nespresso. Tento kvalitní stojan je vyroben z nerezu a ušetří vám spoustu místa. Můžete do něj umístit až 40 kapslí Nespresso. Tyto kapsle lze umístit do 4 částí, kdy v každé části můžete mít jeden druh kávy. Kapsle se doplňují i odebírají pohodlně z horní části stojánku.  Klíčové vlastnosti Scanpart stojanu na kávové kapsle NespressoScanpart Stojan na kávové kapsle NespressoVyroben z kvalitního nerezového materiáluPojme až 40 kapslí najednou - úspora místaDoplňování i odebírání pohodlně z horní částiRozměry:38,5 × 11 × 11 cm (alza.cz)

LOR Espresso Onyx 10ks hliníkových kapslí (4029058)

LOR Espresso Onyx 10ks hliníkových kapslí (4029058)

Kávové kapsle z pravého čistého espressa, tmavě pražená zrna Arabiky a Robusty jsou jemně mleta, výrazná a kořeněná směs s hořkým a kakaovým nádechem, 10 kapslí  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Intenzivní ONYX je vytvořen z prémiové kombinace pražených zrn Arabiky a Robusty jemně namleté tak, aby zdůraznila kořeněnou chuť kávové směsi s hořkým kakaovým nádechem. INTENZIVNÍ-SILNÉ-VÝRAZNÉESPRESSO Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Každá… (alza.cz)

LOR Lungo Estremo 10ks hliníkových kapslí (4029667)

LOR Lungo Estremo 10ks hliníkových kapslí (4029667)

Kávové kapsle Estremo, intensita 10, odvážný kávový blend LUNGO ESTREMO je mystickou cestou za vůní tmavě praženého espresa zesíleného pikantními tóny, díky němuž zakusíte extrémně silný a plnohodnotný zážitek z kávy Kávové kapsle LOR Lungo Estremo vás zavedou na mystickou cestu za vůní tmavě praženého espresa, díky němuž zakusíte extrémně silný a plnohodnotný zážitek z kávy. Odvážná káva v hliníkových kapslích je zesílena pikantními tóny, které pozvednou vaši náladu. Vychutnejte si šálek elegantního a luxusního lunga, který vás povzbudí na celý den. Klíčové vlastnosti hliníkových kapslí LOR Lungo Estremo 10 ksOdvážná a elegantní káva v hliníkových kapslíchPro extrémně silný a plnohodnotný zážitek z kávyTmavě pražené espreso zesílené pikantními tónyLOR Lungo Estremo s… (alza.cz)

LOR Lungo Elegante 10ks hliníkových kapslí (4029057)

LOR Lungo Elegante 10ks hliníkových kapslí (4029057)

Kávové kapsle lehká a zlatá pěna, citrusové a ostružinové tóny, 10 kapslí  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Objevte jemný charakter kávy LUNGO ELEGANTE, ovocnou směs s tóny citrusu a ostružin se zlatavou krémovou pěnou.OVOCNÉ-KVĚTINOVÉ-ELEGANTNÍLUNGO Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Každá směs L’OR Espresso je vyrobena z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a je certifikována na 100% UTZ. L´OR spolupracuje s UTZ na podpoře udržitelných postupů v pěstování kávy. Naším cílem je zlepšovat životní podmínky zemědělců,… (alza.cz)

XAVAX Colonna pro kávové kapsle Dolce Gusto (111190)

XAVAX Colonna pro kávové kapsle Dolce Gusto (111190)

Stojánek - kapacita 24 kávových kapslí Máme pro vás praktický a elegentní stojan XAVAX Colonna pro kávové kapsle Dolce Gusto. Otočný stojan má celkem čtyři oddělení, každé z nich je určeno pro 6 kapslí. Stojan je vyroben z kovu a má kvalitní pochromování.Rozměry stojanu:33 × 17,5 × 17,5 cm (alza.cz)

XAVAX Rondello pro kávové kapsle Dolce Gusto (111074)

XAVAX Rondello pro kávové kapsle Dolce Gusto (111074)

Stojánek otočný, kapacita 32 kapslí Rotační stojan Rondello pro 32 kávových kapslí Dolce Gusto. Stojan nabízí přehledné uložení a rozdělení různých druhů kávových kapslí. Je vybaven 8 držáky, každý pro 4 kapsle.Parametry a specifikace:Materiál:KovBarva:stříbrnáKapacita:32 ksRozměry:13 x 41 x 13 cm (alza.cz)

LOR Espresso Decaffeinato 10ks hliníkových kapslí (4028715; 4029379)

LOR Espresso Decaffeinato 10ks hliníkových kapslí (4028715; 4029379)

Kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Bohatá, sladká vůně elegantního espressa DECAFFEINATO s tóny kakaa a náznakem lesních plodů pro skutečně výrazný zážitek z kávy. Káva bez kofeinu.SLADKÉ-OVOCNÉ-VÝRAZNÉESPRESSO Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Každá směs L’OR Espresso je vyrobena z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a je certifikována na 100% UTZ. L´OR spolupracuje s UTZ na podpoře udržitelných… (alza.cz)

Tavola swiss Stojánek na kávové kapsle Nespresso (2790000013)

Tavola swiss Stojánek na kávové kapsle Nespresso (2790000013)

Stojánek pro kávové kapsle NESPRESSO, kapacita 40ks, otočný Skladujte kapsle Nespresso přehledně v designovém otočném nerez stojánku Tavola swiss. Už vás nebaví mít kapsle Nespresso nepřehledně skladované? Pořiďte si tento jednoduchý, avšak praktický a designový stojánek Tavola swiss v nerezovém provedení a ukládejte kapsle na kávu pohodlně do něj. Stojánek je otočný. Pojme čtyřicet kusů kapslí.  Proč vybrat tento stojánek na kapsle? přehledné skladování kapslí Nespressodesignové provedení otočnýpro čtyřicet kapslí (alza.cz)

FINISH Kapsle na čištění myčky 3 ks (5900627073003)

FINISH Kapsle na čištění myčky 3 ks (5900627073003)

Čistič myčky účinně odstraňuje mastnotu a vodní kámen, pročistí filtr, rotační ramena i odpad Nové FINISH Kapsle na čištění myčky nádobí perfektně vyčistí vašeho domácího pomocníka od nahromaděných nečistot, mastnoty i vodního kamene. To vše, aniž byste museli čekat, až bude myčka prázdná. Tento čisticí prostředek je jediný na trhu, který čistí vaši myčku, zatímco ona čistí vaše nádobí. Čisticí kapsle Finish pracují do hloubky, pročistí filtr, rotační ramena i odpad. Stačí jednou za měsíc umístit kapsli nového čističe do spodní části myčky, naplnit ji nádobím, přidat tabletu na mytí nádobí a zapnout mycí cyklus. Díky použití čističe budete mít nejen čisté a zářivé nádobí, ale také samotnou myčku. Stačí, když poslechnete doporučení největších výrobců myček nádobí. … (alza.cz)

Držák na kávové kapsle ve tvaru kaktusu Unimasa

Držák na kávové kapsle ve tvaru kaktusu Unimasa

Praktická a zároveň designová řešení pro vaši kuchyni. Španělská značka Unimasa se postará o každou místnost vašeho bytu. Doplňky a vychytávky z kvalitních materiálů a s jednoduchým designem se stanou oblíbenými součástmi vaší kuchyně. (bonami.cz)

Kapsle pro DolceGusto ® Brasil Santos 10 ks

Kapsle pro DolceGusto ® Brasil Santos 10 ks

Máte DolceGusto ® kávovar a chtěli byste zkusit výběrovou kávu? Vyzkoušejte čerstvě praženou kávu z Brazílie, káva je pražena v České republice a ihned po upražení odesílána ještě zrnková na zakapslování, tam je mleta a okamžitě balena do kapslí. Každá kapsle je vyrobena tak, aby kávu 100% chránila od úniku aroma a přístupu kyslíku. Káva tak může zůstávat i nadále čerstvá. Kapsle jsou kompatibilní se všemi typy DolceGusto ® kávovarů, nikoliv Nespresso a jiné systémy. Původ kávy: V regionu São Paulo, který se nachází v jihovýchodní části Brazílie, je kávovník pro místní obyvatele hlavní zemědělskou plodinou a tak je mu věnována maximální péče a úsilí. Kávovník arabský (Coffee Arabica) je zde pěstován v nižší nadmořské výšce (800-1000 m.n.m.) a právě díky tomu, se tento druh vyznačuje nižší… (gourmetkava.cz)

LOR Espresso Splendente 10ks hliníkových kapslí (4028719; 4029377)

LOR Espresso Splendente 10ks hliníkových kapslí (4028719; 4029377)

Kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS, intenzita 7  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Vychutnejte si SPLENDENTE s dokonalou vůní, elegantní vrstvou zlaté pěny a neodolatelným vkusem, podtrženým oříškovými tóny s dotekem citrusů. PIKANTNÍ-VYVÁŽENÉ-STÁLÉESPRESSO Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Každá směs L’OR Espresso je vyrobena z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a je certifikována na 100% UTZ. L´OR spolupracuje s UTZ na podpoře… (alza.cz)

Tavola swiss Stojánek na kávové kapsle Dolce Gusto (2790000018)

Tavola swiss Stojánek na kávové kapsle Dolce Gusto (2790000018)

Stojánek pro kávové kapsle DOLCE GUSTO, kapacita 24ks, otočný, nerez Skladujte kapsle Dolce Gusto přehledně v designovém stojánku Tavola swiss. Už vás nebaví mít kapsle Dolce Gusto nepřehledně skladované? Pořiďte si tento jednoduchý, avšak praktický a designový stojánek Tavola swiss v nerez provedení a ukládejte kapsle na kávu pohodlně do něj. Se stojánkem lze otáčet. Pojme dvacet čtyři kusů kapslí.  Proč vybrat tento stojánek na kapsle? přehledné skladování kapslí Dolce Gustodesignové provedení otáčecípro 24 kapslí (alza.cz)

Philips LED kapsle 3.2-40W, G9, 3000K (929001903001)

Philips LED kapsle 3.2-40W, G9, 3000K (929001903001)

LED žárovka 3.2W (náhrada za 40W), 15000hod., 3000K, 400lm, A++ LED žárovka Philips LED kapsle 3.2-40W, G9, 3000K je přímo vyrobena pro lampy nebo světla s paticí G9 a napájecím napětím 230 V. Zcela jistě vás potěší, že se LED žárovka chlubí energetickou třídou A++, která ušetří nemalé náklady ve srovnání s klasickými svítidly. A nezapomínejme na reálný příkon 3,2 W a životnost, která je skvělých 15000 h, což je opravdu hodně. Teplá zbarvení zdroje zdroje světla o přesné hodnotě 3000 K nijak nedráždí oči. K tomu napomáhá i světelný tok 400 lm. V balení najdete 1 ks LED žárovky Philips LED kapsle 3.2-40W, G9, 3000K. Podstatné výhody LED žárovky Philips LED kapsle 3.2-40W, G9, 3000K Tvar žárovky: Kapsle Typ patice G9 Třída energie A++ Životnost 15000 h Příkon 3,2 W Chromatičnost 3000 K… (alza.cz)

LOR Espresso Forza 10ks hliníkových kapslí (4028716; 4029378)

LOR Espresso Forza 10ks hliníkových kapslí (4028716; 4029378)

Kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS, intenzita 9  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Objevte espresso FORZA, ve kterém se snoubí intenzivní plná chuť s jantarovou krémovou pěnou.INTENZIVNÍ-SILNÉ-OHNIVÉESPRESSO Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Každá směs L’OR Espresso je vyrobena z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a je certifikována na 100% UTZ. L´OR spolupracuje s UTZ na podpoře udržitelných postupů v pěstování kávy. Naším cílem je… (alza.cz)

LOR Espresso Ristretto 10ks hliníkových kapslí (4028718; 4029380)

LOR Espresso Ristretto 10ks hliníkových kapslí (4028718; 4029380)

Kávové kapsle kompatibilní s kávovary Nespresso®, ochranná známka třetí osoby není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS, intenzita 11  Každý šálek kávy L´OR probouzí okamžik nezapomenutelného potěšení. Odevzdejte se svým smyslům a nechte se podmanit světem intenzivních rafinovaných chutí a aroma. Objevte exkluzivní selekci zrn pro ten pravý kávový požitek. Proč chtít cokoliv jiného než zlato.Není vyplněn Alternativní text k fotografii!Pečlivě vytvořené RISTRETTO okouzlí vaše smysly výraznou osobitostí a mocnou kořeněnou vůní. MOCNÁ-VÝRAZNÁ-IDEÁLNÍRISTRETTO Tato káva byla pěstována zemědělci certifikovanými podle UTZ. Každá směs L’OR Espresso je vyrobena z kávy pěstované podle udržitelných výrobních metod a je certifikována na 100% UTZ. L´OR spolupracuje s UTZ na podpoře… (alza.cz)

Tavola swiss Stojánek na kávové kapsle Nespresso (2790000099)

Tavola swiss Stojánek na kávové kapsle Nespresso (2790000099)

Stojánek ve tvaru vlny, pro kávové kapsle NESPRESSO, lze připevnit i na zeď, kapacita 10ks, barva bílá Skladujte kapsle Nespresso přehledně v bílém stojánku Tavola swiss. Už vás nebaví mít kapsle Nespresso nepřehledně skladované? Pořiďte si tento jednoduchý, avšak praktický a designový stojánek Tavola swiss v bílé barvě a ukládejte kapsle na kávu pohodlně do něj. Stojánek můžete mít položený na lince nebo na stole, dokonce jej můžete připevnit i na zeď. Pojme deset kusů kapslí.  Proč vybrat tento stojánek na kapsle? přehledné skladování kapslí Nespressodesignové provedení lze položit na linku nebo na stůlmožnost připevnění na zeď (alza.cz)

Tavola swiss Stojánek na kávové kapsle Dolce Gusto (2790000026)

Tavola swiss Stojánek na kávové kapsle Dolce Gusto (2790000026)

Stojánek pro kávové kapsle DOLCE GUSTO, kapacita 24ks, řazeno vedle sebe, nerez Skladujte kapsle Dolce Gusto v designovém nerez stojánku Tavola swiss. Už vás nebaví mít kapsle Dolce Gusto nepřehledně skladované? Pořiďte si tento jednoduchý, avšak praktický a designový stojánek Tavola swiss v nerez provedení a ukládejte kapsle na kávu pohodlně do něj. Stojánek má čtyři sloupce vedle sebe. Pojme dvacet čtyři kusů kapslí.  Proč vybrat tento stojánek na kapsle? přehledné skladování kapslí Dolce Gustodesignové provedení pro 24 kapslí (alza.cz)

Scanpart U-Cap stojánek na kávové kapsle Nespresso (2790000127)

Scanpart U-Cap stojánek na kávové kapsle Nespresso (2790000127)

Stojánek pro kávové kapsle NESPRESSO, model kávovaru PIXIE, montáž vložením kávovaru do stojánku, kapacita 24ks, z obou stran kávovaru Máte doma kávovar PIXIE a přemýšlíte, jak nejlépe uchovávat kapsle Nespresso pro lahodnou kávu? Pořiďte si Scanpart U-Cap stojánek na kávové kapsle Nespresso. Tento kvalitní stojan je vyroben z plastu a ušetří vám spoustu místa. Můžete do něj umístit až 24 kapslí Nespresso. Stojánek je rozčleněn na 6 částí, můžete tak mít po ruce hned 6 druhů vaší oblíbené kávy. Montáž stojánku Scanpart U-Cap se provádí vložením kávovaru do stojánku. Stojánek Scanpart U-Cap je kompatibilní s kávovary Nespresso Krups Pixie a Nespresso DeLonghi Pixie. Klíčové vlastnosti Scanpart U-Cap stojánek na kávové kapsle Nespresso pro kávovar… (alza.cz)

Černý stojan na kávové kapsle YAMAZAKI Tower, šířka 17,5 cm

Černý stojan na kávové kapsle YAMAZAKI Tower, šířka 17,5 cm

Mít při vaření vše po ruce je základem úspěchu nejen ve špičkových restauracích. Vždyť i u vás doma jistě občas tempo dosahuje bodu varu a nedočkaví strávníci přidávají na stresu. Proto zaveďte dokonalý systém s organizačními pomocníky značky YAMAZAKI. Zřejmá inspirace japonskou kulturou je skvělou volbou jak do moderní minimalistické kuchyně, tak i do klasického stylu. Lehkost, jednoduchost a praktičnost nás nikdy neomrzí. (bonami.cz)

Černý stojan na kávové kapsle YAMAZAKI Tower, šířka 24,5 cm

Černý stojan na kávové kapsle YAMAZAKI Tower, šířka 24,5 cm

Mít při vaření vše po ruce je základem úspěchu nejen ve špičkových restauracích. Vždyť i u vás doma jistě občas tempo dosahuje bodu varu a nedočkaví strávníci přidávají na stresu. Proto zaveďte dokonalý systém s organizačními pomocníky značky YAMAZAKI. Zřejmá inspirace japonskou kulturou je skvělou volbou jak do moderní minimalistické kuchyně, tak i do klasického stylu. Lehkost, jednoduchost a praktičnost nás nikdy neomrzí. (bonami.cz)

Kovový stojan na kávové kapsle Antic Line Espresso, výška 33 cm

Kovový stojan na kávové kapsle Antic Line Espresso, výška 33 cm

Nádech starých časů a kouzlo retro stylu, to je poznávací znamení dekorací Antic Line. Díky tomu vypadají, že v sobě skrývají stovky příběhů, které jen čekají, až vyplují na povrch. A jaký příběh do nich vtisknete vy? - Materiál: kov - Rozměry: 33 x 8 cm (výška x průměr) (bonami.cz)

Zásobník na kapsle "CURO", f. 18 NESPRESSO®, výška 37,5 cm - ZACK

Zásobník na kapsle "CURO", f. 18 NESPRESSO®, výška 37,5 cm - ZACK

Čistý design, elegantní ocel a precizní provedení, které je navíc velmi praktické a pojme až 18 kapslí Vaší oblíbené kávy.   Materiál: nerezová ocel Rozměry: 6 x 7 x 37,5 cm Hmotnost: 1,2 kg (decoronline.cz)

Sada 2 vonných kapslí s citrusovou vůní do WC sedátka Wenko Citrus

Sada 2 vonných kapslí s citrusovou vůní do WC sedátka Wenko Citrus

Sada 2 náhradních vonných kapslí, které pasují do záchodových prkének Wenko Mora a Wenko Kos . Udržujte krok s dobou a nechte se inspirovat inovacemi značky Wenko. (bonami.cz)

Set držáku na vůně do koše a jedné kapsle Brabantia Perfume Your Bin

Set držáku na vůně do koše a jedné kapsle Brabantia Perfume Your Bin

Trápí vás nepříjemný zápach, který se loudí z odpadkového koše? Vyřešte to speciální vůní Brabantia, která přebije veškeré zápachy. Aplikace je velmi jednoduchá - přilepte speciální kapsle zespoda víka od koše a až po dobu 6 týdnů se rozlučte se zápachy. Jednoduché, a přesto efektivní ♥ (bonami.cz)

Sada 2 vonných kapslí s lotosovou vůní do WC sedátka Wenko Mora Kos

Sada 2 vonných kapslí s lotosovou vůní do WC sedátka Wenko Mora Kos

Sada 2 náhradních vonných kapslí, které pasují do záchodových prkének Wenko Mora a Wenko Kos . Udržujte krok s dobou a nechte se inspirovat inovacemi značky Wenko. (bonami.cz)

WC sedátko s vonnou kapslí a snadným zavíráním Wenko Mora, 44,5 x 37…

WC sedátko s vonnou kapslí a snadným zavíráním Wenko Mora, 44,5 x 37 cm

Wenko vždy umí překvapit něčím navíc. Dalším vynálezem, který nás zaujal, je záchodové prkénko, to jehož konstrukce se dá přímo vložit vonná kapsle . Systém Easy-Close je geniální vynález, který omezí partnerské hádky ohledně zvednutého záchodového prkénka na minimum. Stačí jen lehké pošťouchnutí a prkénko se samo a bez hluku sklopí. Díky systému Fix-Clip lze celé sedátko jedním pohybem namontovat ale i sundat. Usnadňuje tak čištění a zlepšuje hygienu na toaletě. Díky nastavitelnému rozpětí pantů pasuje sedátko Wenko na všechny standardní rozměry záchodové mísy. (bonami.cz)

WC sedátko s vonnou kapslí a snadným zavíráním Wenko Kos, 44, x 37,5…

WC sedátko s vonnou kapslí a snadným zavíráním Wenko Kos, 44, x 37,5 cm

Wenko vždy umí překvapit něčím navíc. Dalším vynálezem, který nás zaujal, je záchodové prkénko, to jehož konstrukce se dá přímo vložit vonná kapsle . Systém Easy-Close je geniální vynález, který omezí partnerské hádky ohledně zvednutého záchodového prkénka na minimum. Stačí jen lehké pošťouchnutí a prkénko se samo a bez hluku sklopí. Díky systému Fix-Clip lze celé sedátko jedním pohybem namontovat ale i sundat. Usnadňuje tak čištění a zlepšuje hygienu na toaletě. Díky nastavitelnému rozpětí pantů pasuje sedátko Wenko na všechny standardní rozměry záchodové mísy. (bonami.cz)

Philips GC4909/60 Azur (GC4909/60)

Philips GC4909/60 Azur (GC4909/60)

Žehlička napařovací, napařování až 55g/min, parní ráz až 250g, příkon 3000W žehlicí plocha SteamGlide Elite pro plynulejší a snadnější žehlení, větší odolnost proti poškrábání, optimální hmotnost pro snadnou ovladatelnost, Quick Calc Release pro snadnější odstranění vodního kamene, vývod šňůry umožňuje 360° otáčení Philips Azur Napařovací žehlička GC4909/60 Dlouhotrvající výkon díky systému Quick Calc Release a žehlicí ploše SteamGlide Elite se zvýšenou odolností proti poškrábání. … (alza.cz)

Obraz Flowers, 60 x 60 cm

Obraz Flowers, 60 x 60 cm

Je tištěn na kvalitní bavlněné plátno, natažené na dřevěném, tzv. neviditelném rámu a ještě je svými motivy originální a stěží přehlédnutelný. Co víc si přát od obrazu? A tak ho pověste nad sedací soupravu, jídelní stůl, postel nebo třeba jen tak na prázdné místo a hned bude váš pokoj mnohem osobitější. - Plátno: kvalitní bavlněné s potiskem - Kostra: dřevěná - Rozměry: 60 x 60 cm - Tloušťka: 3 cm - Hmotnost: 1,3 kg (bonami.cz)

Bílá kovová nástěnka Reminder, 60 x 60 cm

Bílá kovová nástěnka Reminder, 60 x 60 cm

Na vzpomínky i upomínky. Na tuto stylovou kovovou nástěnku si můžete připevnit fotografie z dovolené, lístky z kina nebo úkoly, které je potřeba udělat. Bude vypadat perfektně nad psacím stolem nebo i v předsíni. Všechny věci snadno připevníte pomocí roztomilých kolíčků, které jsou součástí balení. (bonami.cz)

Obraz Bulb, 60 x 60 cm

Obraz Bulb, 60 x 60 cm

Je tištěn na kvalitní bavlněné plátno, natažené na dřevěném, tzv. neviditelném rámu a ještě je svými motivy originální a stěží přehlédnutelný. Co víc si přát od obrazu? A tak ho pověste nad sedací soupravu, jídelní stůl, postel nebo třeba jen tak na prázdné místo a hned bude váš pokoj mnohem osobitější. - Plátno: kvalitní bavlněné s potiskem - Kostra: dřevěná - Rozměry: 60 x 60 cm - Tloušťka: 3 cm - Hmotnost: 1,3 kg (bonami.cz)

SENCOR SVC 60/85 (Sáčky SVC 60/85)

SENCOR SVC 60/85 (Sáčky SVC 60/85)

Sáčky do vysavače pro SVC 6000BK, SVC 6001, SVC 8500TI a SVC 8501TI, 10ks sáčků+5ks vůní v balení Sáčky do vysavače SENCOR SVC 60/85 jsou nepostradatelným doplňkem k vysavačům Sencor SVC. Plně kompatibilní jsou přitom s modely SVC 6000BK, SVC 6001, SVC 8500TI a SVC 8501TI. Sáčky jsou vyrobeny z polymerových mikrovláken, díky nimž jsou velmi pevné a odolné proti protržení. Dokonale se přizpůsobí komoře vysavače a zlepšují proudění vzduchu. Vynikají rovněž svojí odolností proti vlhkosti a účinnou filtrací. Jsou opatřené antibakteriální úpravou, kdy speciální tkanina je biologicky neutrální a imunní vůči mikrobiálnímu napadení. Součástí balení je 10 ks sáčků a 5 ks vonných tyčinek. SENCOR SVC 60/85 by neměly chybět v žádné domácnosti používající vysavač Sencor SVC. … (alza.cz)

Hnědý puf BePureHome Honey, 60 x 60 cm

Hnědý puf BePureHome Honey, 60 x 60 cm

BePureHome vyrábí krásný a praktický nábytek, který vám bude dělat radost dlouhou dobu. Udělejte si pohodlí v krásném pufu, který je na dotek jemný jako samet a uvnitř měkoučký a příjemný na každodenní lenošení. (bonami.cz)

Philips GC9640/60 PerfectCare Elite (GC9640/60)

Philips GC9640/60 PerfectCare Elite (GC9640/60)

Parní generátor vertikální i horizontální napařování, příkon 2400W, objem nádržky 1.8l, doba zahřívání 2min, výstup páry 140g/min, parní ráz 480g/min, nerezový povrch, délka přívodního kabelu 1.8m, odvápňování, bezpečnostní vypínání ... (alza.cz)

Xprinter 57/60/12 (57/60/12)

Xprinter 57/60/12 (57/60/12)

Papírový kotouček vhodný pro pokladní tiskárny Xprinter XP 58-IIN, XP T58-K, 55g/m2, šířka 57mm, průměr 60mm, dutinka 12mm, návin 44m, balení 10ks Vysoce kvalitní originální papírové termokotoučky jsou určeny pro vybrané modely pokladních tiskáren značky Xprinter a Cashino. Při jejich výrobě byl použit vysoce kvalitní termopapír s gramáží 55 g/m2.Vysoce kvalitní originální papírové termokotoučky jsou určeny pro vybrané modely pokladních tiskáren značky Xprinter. Při jejich výrobě byl použit vysoce kvalitní termopapír s gramáží 55 g/m2, která přispívá k delší životnosti záznamu. Tyto kotoučky jsou navíc šetrné k tiskovým hlavám. Délka návinu cca 44 metrů.Parametry a specifikaceurčeno pro: pokladní tiskárny Xprinter XP 58-IIN a XP T58-Kšířka: 57 mmprůměr: 60 mmdutinka:… (alza.cz)

Modrý nástěnný organizér Ragaba TRIVENTI, 60 x 60 cm

Modrý nástěnný organizér Ragaba TRIVENTI, 60 x 60 cm

Nastolte doma řád! S nástěnným organizérem TRIVENTI, který vás nadchne unikátním a hravým designem, to bude hračka. Ať už bude sloužit v kuchyni, předsíni, koupelně nebo třeba pracovním koutku, bude plnohodnotným, efektivním pomocníkem v boji s nepořádkem. (bonami.cz)

Obraz Styler Canvas Sexy Glam, 60 x 60 cm

Obraz Styler Canvas Sexy Glam, 60 x 60 cm

Posviťte si na holé a mdlé zdi, které u vás doma vyzařují akorát tak negativní auru. Napravte to stylovou dekorací v podobě obrazu značky Styler. Motivy v sytých barvách a kvalitní provedení dělají z těchto uměleckých děl to pravé ořechové pro vaše stěny. O značce: Styler je jedna z předních značek specializujících se na dekorace. Na trhu je už více než 20 let. Tato polská značka ví o všech posledních trendech v oblasti home dekoru, což se snaží na maximum odrazit ve svých nástěnných dekoracích, obrazech a hodinách. (bonami.cz)

Samolepka na zeď Ambiance Woodstock, 60 x 60 cm

Samolepka na zeď Ambiance Woodstock, 60 x 60 cm

Konec holým a všedním zdím. Nepřemýšlejte nad tím, zda si pořizovat složité a těžké obrazy nebo zda si složitě přivrtáte poličky. Snadno a rychle si své stěny oživíte díky značce Ambiance, která je špičkou ve výrobě originálních samolepek na zdi. Jako mávnutím kouzelného proutku s nimi vykouzlíte novou místnost, aniž byste si museli domů zvát malíře. (bonami.cz)

Obraz Graham & Brown Lilac Bloom, 60 x 60 cm

Obraz Graham & Brown Lilac Bloom, 60 x 60 cm

Obrazy jako stvořené pro romantiky? Pusťte si domů okouzlující detaily vyvedené v těch nejpůvabnějších pastelových barvách. Vydejte se s obrazy Graham & Brown do půvabných dálek a světa zjitřené fantazie ❤ (bonami.cz)

Zelený bavlněný polštář PT LIVING, 60 x 60 cm

Zelený bavlněný polštář PT LIVING, 60 x 60 cm

Ach ty úžasné barvy a prémiové materiály. My jsme se do těchto měkkých polštářků od PT LIVING přímo zamilovali! Polštáře na dotek hebké jako samet, vyrobeny z čisté bavlny a s měkoučkou výplní splní všechny vaše požadavky pro opravdové pohodlí. Přihoďte si do košíku i tento od značky PT LIVING. (bonami.cz)

Sáček na praní prádla Compactor, 60 x 60 cm

Sáček na praní prádla Compactor, 60 x 60 cm

Aby se vám v pračce neztratily vzácné kousky prádla, aby se nezašmodrchaly ponožky do oblíbeného županu... na to všechno se hodí sáček na praní prádla Compactor. Sami uvidíte, jak je praní i věšení prádla najednou jednodušší. (bonami.cz)

Sada 60 samolepek Ambiance Tanoura, 60 x 100 cm

Sada 60 samolepek Ambiance Tanoura, 60 x 100 cm

Už dlouho toužíte po osvěžení a změně ve vašem domově, ale zároveň nemáte sílu začít s namáhavým malováním? už jste alergičtí na ten kus oprýskané stěny v koupelně nebo stará dvířka v kuchyni? Vinylové nálepky od Ambiance jsou ideálním řešením. Jejich aplikace vám zabere maximálně několik desítek minut. A to si můžete být jisti, že nejdéle bude trvat vymýšlení toho, kde tyto krásné vzory umístíte! Každá „kachlička“ je vyříznuta zvlášť, a proto si je můžete libovolně nakombinovat podle svého uvážení. Takže rozhodně u nikoho dalšího neuvidíte stejnou sestavu! (bonami.cz)

Černý nástěnný organizér Ragaba TRIVENTI, 60 x 60 cm

Černý nástěnný organizér Ragaba TRIVENTI, 60 x 60 cm

Nastolte doma řád! S nástěnným organizérem TRIVENTI, který vás nadchne unikátním a hravým designem, to bude hračka. Ať už bude sloužit v kuchyni, předsíni, koupelně nebo třeba pracovním koutku, bude plnohodnotným, efektivním pomocníkem v boji s nepořádkem. (bonami.cz)

Šedý sametový polštář BePureHome Scoop, 60 x 60 cm

Šedý sametový polštář BePureHome Scoop, 60 x 60 cm

Doplňky nizozemské designové značky BePureHome se pyšní precizní výrobou a kvalitními materiály. Díky čemuž můžete očekávat, že vám vydrží dělat dobrou společnost po velmi dlouhou dobu. Výrobky této značky jsou navíc specifické vytříbeným, možná až minimalistickým designem, který ovšem nepůsobí vůbec chladně. Právě naopak, kousky BePureHome váš domov zútulní naprosto dokonale ♥ (bonami.cz)

Povlak na polštář Baleno Crown, 60 x 60 cm

Povlak na polštář Baleno Crown, 60 x 60 cm

Také ložní prádlo má své základní kousky šatníku a jedním z nich je na první pohled obyčejný povlak na polštář. Bílý polštář s veselým potiskem, vyrobený ze 100% bavlny, vykouzlí z vašeho povlečení dominantu celé ložnice. A jak už to tak s jednoduchými kousky bývá, hodí se zkrátka ke všemu! (bonami.cz)

Voděodolná samolepka Ambiance Marrakech, 60 x 60 cm

Voděodolná samolepka Ambiance Marrakech, 60 x 60 cm

Dejte vašim schodům šmrnc pomocí dekorativních samolepek. Vinylové nálepky od Ambiance jsou ideálním řešením pro každý schůdek i schodiště. Jejich aplikace vám zabere maximálně několik desítek minut. A to si můžete být jisti, že nejdéle bude trvat vymýšlení toho, kde tyto krásné vzory umístíte. (bonami.cz)

Černá kovová nástěnka Reminder, 60 x 60 cm

Černá kovová nástěnka Reminder, 60 x 60 cm

Na vzpomínky i upomínky. Na tuto stylovou kovovou nástěnku si můžete připevnit fotografie z dovolené, lístky z kina nebo úkoly, které je potřeba udělat. Bude vypadat perfektně nad psacím stolem nebo i v předsíni. Všechny věci snadno připevníte pomocí roztomilých kolíčků, které jsou součástí balení. (bonami.cz)

Bavlněný povlak na polštář Blanc Estuary, 60 x 60 cm

Bavlněný povlak na polštář Blanc Estuary, 60 x 60 cm

Pokud hledáte ten správný polštář, který by se hodil ke všem ostatním doplňkům ve vaší ložnici, pak je povlak na polštář od španělské značky Blanc tou nejlepší možnou volbou. Upoutá svými stylovými vzory a kombinací barev vybraných s tím největším citem pro sladěnost. Povlak je navíc vyroben ze 100% bavlny a díky tomu je velice příjemný na dotek a jeho údržba tak jednoduchá! OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno. Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky. (bonami.cz)

Béžový polštář Tiseco Home Studio Simple, 60 x 60 cm

Béžový polštář Tiseco Home Studio Simple, 60 x 60 cm

Pomocí různobarevných jednoduchých polštářů během mžiku vytvoříte z vaší pohovky to nejpohodlnější místo, ze kterého se budou návštěvy jen nelibě zvedat. Zkuste sladit více barevných odstínů ve stejném tónu ♥ Značka Tiseco Home Studio je pokračováním značky Tiseco, kterou založila v Belgii již v roce 1946 rodina Degrootových, známá po celé Evropě pro své dlouholeté působení v rámci textilního řemesla. V současnosti se značka zaměřuje na kvalitu, udržitelnost přírodních zdrojů i férové pracovní podmínky. (bonami.cz)

Povlak na polštář Baleno Racer Car, 60 x 60 cm

Povlak na polštář Baleno Racer Car, 60 x 60 cm

Také ložní prádlo má své základní kousky šatníku a jedním z nich je na první pohled obyčejný povlak na polštář. Bílý polštář s veselým potiskem, vyrobený ze 100% bavlny, vykouzlí z vašeho povlečení dominantu celé ložnice. A jak už to tak s jednoduchými kousky bývá, hodí se zkrátka ke všemu! (bonami.cz)

Polštář z mořské trávy PT LIVING, 60 x 60 cm

Polštář z mořské trávy PT LIVING, 60 x 60 cm

Nádherné a pohodlné posezení na zahradě i v interiéru vykouzlíte snadno s tímto kouskem z mořské trávy od značky PT LIVING. Pohoďte ho na zem a nechejte své hosty usednout na zem, stejně jako to dělají v Asii. Stylové a důmyslné bydlení? To je PT LIVING! (bonami.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít