Alavis Relax pro psy a kočky 75 mg 20 kapslí

Oblečky a doplňky pro psy: 20 nápadů na pletení a háčkování pro psy …

Oblečky a doplňky pro psy: 20 nápadů na pletení a háčkování pro psy (978-80-264-2071-2)

Kniha - 96 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Kabátky, obojky, polštářky, svetříky i milé zábavné hračky. Vybavte svého čtyřnohého miláčka originálními doplňky, které mu sami uháčkujete nebo upletete. Každý z projektů je doplněn podrobným postupem a ukázkovou fotografií a je uvedena i orientační velikost výsledného kousku, takže jednotlivé modely lehce přizpůsobíte přesně na míru svému pejskovi. (alza.cz)

The Sims 4: Psi a Kočky (1027093)

The Sims 4: Psi a Kočky (1027093)

Herní doplněk - DLC, Krabicová, pro uplatnění je vyžadována základní hra Život je lepší se psy a kočkami. Vytvořte si nejrůznější psy a kočky, pořiďte je Simíkům domů a navždy tak změňte jejich životy, nebo o simíkovské mazlíčky pečujte v roli veterináře. Simulátor života, radostí a strastí roztomilých panáčků The Sims 4 před nedávnem oslavil dvouleté výročí od svého vydání, a slavit můžou začít i samotní Simíci. Může za to chystaný datadisk Život ve městě.  81% Očekávané rozšíření, které do světa The Sims konečně přivede vaše čtyřnohé mazlíčky. Hra vychází 10. listopadu 2017. Svého mazlíčka si můžete přesně nadisignovat. … (alza.cz)

Tractive GPS Tracker pro psy (TRDOG1)

Tractive GPS Tracker pro psy (TRDOG1)

GPS lokátor s integrovanou SIM kartou, bezplatnou aplikací pro Android, iOS a web, vydrží baterie je až 5 dnů, hmotnost 30 g, doporučuje se pro psy o hmotnosti > 4 kg, vodotěsný při krátkodobém ponoření do vody (IPX7), nárazuvzdorný, snadno přístupný port pro nabíjení, při poklesu kapacity baterie na 10 % odešle zařízení na váš telefon oznámení (alza.cz)

Eyenimal svítící obojek pro psy - červený - M (3700192306023)

Eyenimal svítící obojek pro psy - červený - M (3700192306023)

Obojek délka od 40cm do 48cm, hmotnost zvířete od 15kg do 25kg, dosah dálkového ovládání 200m, výdrž baterie 10 h Zajistěte svému psímu miláčkovi perfektní ochranu se svítícím obojkem Eyenimal M. Tento červený psí obojek zajišťuje vysokou viditelnost i za nepříznivých podmínek, a vašemu pejskovi tak nebude hrozit žádné nebezpečí. Červený obojek pro psy Eyenimal svítí třemi typy - permanentním světlem, pomalým či rychlým blikáním, navíc je odolný proti dešti. Můžete si zvolit z pěti velikostí a vybrat tu, která bude vašemu pejskovi přesně na míru.   Klíčové vlastnosti svítícího obojku pro psy Eyenimal M, červenéhoVysoká viditelnost a větší bezpečnost za všech podmínekVýběr ze 3 možnosti svícení červeného obojku Eyenimal MVysoká viditelnostObojek Eyenimal M je… (alza.cz)

The Sims 4: Psi a Kočky bundle (Plná hra + rozšíření) (1063035)

The Sims 4: Psi a Kočky bundle (Plná hra + rozšíření) (1063035)

Hra pro PC - krabicová verze, české titulky, žánr: Simulátor - obsahuje plnou hru a rozšíření Psi a Kočky. - Život je lepší se psy a kočkami. Vytvořte si nejrůznější psy a kočky, pořiďte je Simíkům domů a navždy tak změňte jejich životy, nebo o simíkovské mazlíčky pečujte v roli veterináře. Simulátor života, radostí a strastí roztomilých panáčků The Sims 4 před nedávnem oslavil dvouleté výročí od svého vydání, a slavit můžou začít i samotní Simíci. Může za to chystaný datadisk Život ve městě.  81% Plná hra The Sims 4 a očekávané rozšíření, které do světa The Sims konečně přivede vaše čtyřnohé mazlíčky.  Svého mazlíčka si můžete přesně nadesignovat. … (alza.cz)

Mína a kočky Stínkovi je smutno (978-80-7617-268-5)

Mína a kočky Stínkovi je smutno (978-80-7617-268-5)

Kniha - autor Ella Moonheartová, česky, Pevná bez přebalu lesklá Mína není pouze obyčejná holčička, která se kamarádí se všemi kočkami z okolí. Je také jejich Strážkyní a pomáhá jim řešit problémy. Jak si ale poradí s kocourem, který bydlí ve strašidelném domě a nikdo ho nemá rád? Pomůže Mína Stínkovi najít si nové přátele? Kniha je určena pro čtenářky od 7 let. (alza.cz)

Malá Misty se bojí: Mína a kočky (978-80-7617-180-0)

Malá Misty se bojí: Mína a kočky (978-80-7617-180-0)

Kniha - autor Ella Moonheartová, 128 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Mína si vždycky myslela, že je na kočky alergická. Ve skutečnosti má zvláštní dar. Jakmile se octne v jejich blízkosti, dokáže se proměnit v kočku! Může si tak se svými čtyřnohými kamarády užívat zábavu, ale znamená to pro ni i povinnost. Stává se totiž strážkyní místního kočičího spolku a pomáhá kočkám řešit nejrůznější problémy. Dokáže pomoct i koťátku své nejlepší kamarádky, aby se přestalo bát chodit ven? A dokáže své kouzlo ukrýt před lidmi? Jinak by o něj totiž mohla jednou provždy přijít… (alza.cz)

Eyenimal svítící obojek pro psy - červený - S (3700192306016)

Eyenimal svítící obojek pro psy - červený - S (3700192306016)

Obojek délka od 35cm do 43cm, hmotnost zvířete od 8kg do 15kg, dosah dálkového ovládání 200m, výdrž baterie 10 h Zajistěte svému psímu miláčkovi perfektní ochranu se svítícím obojkem Eyenimal S. Tento červený psí obojek zajišťuje vysokou viditelnost i za nepříznivých podmínek, a vašemu pejskovi tak nebude hrozit žádné nebezpečí. Červený obojek pro psy Eyenimal svítí třemi typy - permanentním světlem, pomalým či rychlým blikáním, navíc je odolný proti dešti. Můžete si zvolit z pěti velikostí a vybrat tu, která bude vašemu pejskovi přesně na míru.   Klíčové vlastnosti svítícího obojku pro psy Eyenimal S, červenéhoVysoká viditelnost a větší bezpečnost za všech podmínekVýběr ze 3 možnosti svícení červeného obojku Eyenimal SVysoká viditelnostObojek Eyenimal S je… (alza.cz)

Eyenimal svítící obojek pro psy - zelený - M (3700192306054)

Eyenimal svítící obojek pro psy - zelený - M (3700192306054)

Obojek délka od 40cm do 48cm, hmotnost zvířete od 40kg do 48kg, dosah dálkového ovládání 200m, výdrž baterie 10 h Občas se to stane, že musíte vyvenčit vašeho psa i večer, v noci nebo za snížené viditelnosti. Máte velkou zahradu nebo bezpečný volný prostor, kde byste ho chtěli nechat vyběhat. Zároveň ale chcete mít přehled, kde se váš čtyřnohý přítel zrovna pohybuje. Pro tyto situace byl francouzskou firmou Eyenimal navržen a vyroben nylonový zeleně svítící obojek pro psy velikosti M. Má tři režimy svícení - permanentní světlo, rychlé blikání, pomalé blikání a je odolný proti dešti. V obojku svítí LED diody, jejichž světlo je viditelné na vzdálenost až 200 metrů. Obojek je dostupný v pěti velikostech. Klíčové vlastnosti zeleně svítícího obojku Eyenimal, vel. MVhodné… (alza.cz)

Eyenimal svítící obojek pro psy - modrý - S (3700192303770)

Eyenimal svítící obojek pro psy - modrý - S (3700192303770)

Obojek délka od 35cm do 43cm, hmotnost zvířete od 8kg do 15kg, dosah dálkového ovládání 200m, výdrž baterie 10 h Občas se to stane, že musíte vyvenčit vašeho psa i večer, v noci nebo za snížené viditelnosti. Máte velkou zahradu nebo bezpečný volný prostor, kde byste ho chtěli nechat vyběhat. Zároveň ale chcete mít přehled, kde se váš čtyřnohý přítel zrovna pohybuje. Pro tyto situace byl francouzskou firmou Eyenimal navržen a vyroben nylonový modře svítící obojek pro psy velikosti S. Má tři režimy svícení - permanentní světlo, rychlé blikání, pomalé blikání a je odolný proti dešti. V obojku svítí LED diody, jejichž světlo je viditelné na vzdálenost až 200 metrů. Obojek je dostupný v pěti velikostech. Klíčové vlastnosti modře svítícího obojku Eyenimal, vel. SVhodné pro… (alza.cz)

Eyenimal svítící obojek pro psy - modrý - L (3700192306092)

Eyenimal svítící obojek pro psy - modrý - L (3700192306092)

Obojek délka od 45cm do 52cm, hmotnost zvířete od 25kg do 40kg, dosah dálkového ovládání 200m, výdrž baterie 10 h Občas se to stane, že musíte vyvenčit vašeho psa i večer, v noci nebo za snížené viditelnosti. Máte velkou zahradu nebo bezpečný volný prostor, kde byste ho chtěli nechat vyběhat. Zároveň ale chcete mít přehled, kde se váš čtyřnohý přítel zrovna pohybuje. Pro tyto situace byl francouzskou firmou Eyenimal navržen a vyroben nylonový modře svítící obojek pro psy velikosti L. Má tři režimy svícení - permanentní světlo, rychlé blikání, pomalé blikání a je odolný proti dešti. V obojku svítí LED diody, jejichž světlo je viditelné na vzdálenost až 200 metrů. Obojek je dostupný v pěti velikostech. Klíčové vlastnosti modře svítícího obojku Eyenimal, vel. LVhodné pro… (alza.cz)

The Sims 4: Psi a Kočky bundle (Plná hra + rozšíření) - PS4 (1073025)

The Sims 4: Psi a Kočky bundle (Plná hra + rozšíření) - PS4 (1073025)

Hra pro konzoli - krabicová verze, žánr: Simulátor - obsahuje plnou hru a rozšíření Psi a Kočky. Život je lepší se psy a kočkami. Vytvořte si nejrůznější psy a kočky, pořiďte je Simíkům domů a navždy tak změňte jejich životy, nebo o simíkovské mazlíčky pečujte v roli veterináře. Simulátor života, radostí a strastí roztomilých panáčků The Sims 4 před nedávnem oslavil dvouleté výročí od svého vydání, a slavit můžou začít i samotní Simíci. Může za to chystaný datadisk Život ve městě.  81% Plná hra The Sims 4 a očekávané rozšíření, které do světa The Sims konečně přivede vaše čtyřnohé mazlíčky.  Svého mazlíčka si můžete přesně nadesignovat. … (alza.cz)

The Sims 4: Psi a Kočky bundle (Plná hra + rozšíření) - Xbox One …

The Sims 4: Psi a Kočky bundle (Plná hra + rozšíření) - Xbox One (1073014)

Hra pro konzoli - krabicová verze, klíč pro Xbox Live, žánr: Simulátor - obsahuje plnou hru a rozšíření Psi a Kočky. Život je lepší se psy a kočkami. Vytvořte si nejrůznější psy a kočky, pořiďte je Simíkům domů a navždy tak změňte jejich životy, nebo o simíkovské mazlíčky pečujte v roli veterináře. Simulátor života, radostí a strastí roztomilých panáčků The Sims 4 před nedávnem oslavil dvouleté výročí od svého vydání, a slavit můžou začít i samotní Simíci. Může za to chystaný datadisk Život ve městě.  81% Plná hra The Sims 4 a očekávané rozšíření, které do světa The Sims konečně přivede vaše čtyřnohé mazlíčky.  Svého mazlíčka si můžete přesně nadesignovat. … (alza.cz)

Přírodní lékárna pro psy (978-80-7428-310-9)

Přírodní lékárna pro psy (978-80-7428-310-9)

Kniha – autor Heike Achnerová, 176 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Horké citronové zábaly pomáhají na bolesti v krku, jablečný ocet na svědění, med na záněty a kostival na zranění. Heike Achnerová používá osvědčené znalosti a vysvětluje, jak můžete pomocí bylinek, tinktur a zábalů zmírňovat a léčit psům bolístky a nemoci. Exkursy o rostlinném léčitelství, obkladech a vodní terapii vám navíc dají nahlédnout do alternativních způsobů léčby. A to vše veterinárně prověřeno. Heike Aichnerová je veterinární léčitelka, fytoterapeutka a aromaterapeutka. Starověkými léčivými metodami se začala zabývat už během studia raných dějin lidstva. „... Je načase si zase vzpomenout na tyto starodávné znalosti a využívat je. Doufám, že tato kniha přispěje k jejich pochopení a pomůže vybudovat most… (alza.cz)

Petosan Silent Power-sonický zubní kartáček pro psy (810969001099)

Petosan Silent Power-sonický zubní kartáček pro psy (810969001099)

Sada pro dentální hygienu - dvouhlavý sonický zubní kartáček pro psy. Čištění zubů vašich domácích mazlíčků je stejně tak důležité jako čištění vašich vlastních. Petosan Silent Power je dvouhlavý, sonický zubní kartáček na baterie, je navržený pro optimální úchop a udělá 20 000 kmitů za minutu. Vysoce účinný při odstraňování zubního plaku, štětiny  kartáčků jsou pod úhlem 45°, proto skvěle vyčistí vnější i vnitřní plochy.  Nikdy nepoužívejte zubní pasty určené pro lidskou spotřebu - mohou být škodlivé při spolknutí. Je dostupná ve dvou velikostech, balení obsahuje dvě hlavice, S/M pro malá a střední plemena psů a L pro velká plemena. Vždy oplachujte pouze hlavu kartáčku, nikdy ho neponořujte celý do vody. Uchovejte mimo dosah dětí.  Klíčové vlastnosti… (alza.cz)

Tellington TTouch pro psy (978-80-7428-333-8)

Tellington TTouch pro psy (978-80-7428-333-8)

Kniha - autor Linda Tellington-Jones, 160 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Metodu Tellington TTouch rozvinula její autorka Linda Tellington-Jones již před 40 lety a od té doby se rozšířila po celém světě. Její aplikace v praxi totiž otevírá nové možnosti v komunikaci se psem. Tato metoda přináší do vztahu mezi člověkem a psem důvěru, podporuje vzájemnou spolupráci a má příznivý vliv na zdraví a mentální schopnosti psa. Bohatý obrazový doprovod vám doteky TTouch ideální způsobem přiblíží a pomůže vám osvojit si je v praxi. Rady a návody zde najdou i majitelé psů s problémovým chováním nebo zdravotními problémy. (alza.cz)

Eyenimal svítící obojek pro psy - zelený - S (3700192306047)

Eyenimal svítící obojek pro psy - zelený - S (3700192306047)

Obojek délka od 35cm do 43cm, hmotnost zvířete od 8kg do 15kg, dosah dálkového ovládání 200m, výdrž baterie 10 h Občas se to stane, že musíte vyvenčit vašeho psa i večer, v noci nebo za snížené viditelnosti. Máte velkou zahradu nebo bezpečný volný prostor, kde byste ho chtěli nechat vyběhat. Zároveň ale chcete mít přehled, kde se váš čtyřnohý přítel zrovna pohybuje. Pro tyto situace byl francouzskou firmou Eyenimal navržen a vyroben nylonový zeleně svítící obojek pro psy velikosti S. Má tři režimy svícení - permanentní světlo, rychlé blikání, pomalé blikání a je odolný proti dešti. V obojku svítí LED diody, jejichž světlo je viditelné na vzdálenost až 200 metrů. Obojek je dostupný v pěti velikostech. Klíčové vlastnosti zeleně svítícího obojku Eyenimal, vel. SVhodné… (alza.cz)

Eyenimal svítící obojek pro psy - modrý - M (3700192306085)

Eyenimal svítící obojek pro psy - modrý - M (3700192306085)

Obojek délka od 40cm do 48cm, hmotnost zvířete od 15kg do 25kg, dosah dálkového ovládání 200m, výdrž baterie 10 h Občas se to stane, že musíte vyvenčit vašeho psa i večer, v noci nebo za snížené viditelnosti. Máte velkou zahradu nebo bezpečný volný prostor, kde byste ho chtěli nechat vyběhat. Zároveň ale chcete mít přehled, kde se váš čtyřnohý přítel zrovna pohybuje. Pro tyto situace byl francouzskou firmou Eyenimal navržen a vyroben nylonový modře svítící obojek pro psy velikosti M. Má tři režimy svícení - permanentní světlo, rychlé blikání, pomalé blikání a je odolný proti dešti. V obojku svítí LED diody, jejichž světlo je viditelné na vzdálenost až 200 metrů. Obojek je dostupný v pěti velikostech. Klíčové vlastnosti modře svítícího obojku Eyenimal, vel. MVhodné pro… (alza.cz)

Hersenwerk pro psy: Psí hlavolamy (978-80-7428-295-9)

Hersenwerk pro psy: Psí hlavolamy (978-80-7428-295-9)

Kniha – autor Helena Hejzlarová; Iva Paštová; Šimona Drábková, 104 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Spokojený a vyrovnaný pes, to je přání každého páníčka. Hersenwerk pro psy je zábavné hraní hlavolamů, které může používat každý, kdykoli, kdekoli a s minimálními náklady. Hlavolamy jsou v Hersenwerku důležitým nástrojem, který pomáhá psy nejen mentálně zaměstnat, ale také je učí koncentraci, sebekontrole a zvládání vlastních strachů či nedůvěry. Z Holandska, kde tato metoda v roce 2004 vznikla, se Hersenwerk rychle rozšířil po celém světě. V knize z pera certifikovaných instruktorek Hersenwerku se dozvíte, jak Hersenwerk vlastně funguje, jaké jsou jeho principy a k čemu se dá využít. Důležitou součástí jsou i jednoduché návody, jak hlavolamy připravit. (alza.cz)

Kuchařka pro psy na každý den (978-80-7346-145-4)

Kuchařka pro psy na každý den (978-80-7346-145-4)

Kniha – autor Zdenka Prošková, 152 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Kniha je napůl kuchařkou s recepty a napůl praktickým rádcem, jak vyživovat psy přirozenou stravou. V knize kromě zajímavých a chutných receptů pro své (nejen čtyřnohé) přátele naleznete více než 150 fotografií, tabulky nutričních hodnot potravin, základní informace o krmení psů čerstvou stravou, dopodrobna rozepsané jednotlivé složky psí stravy, informace, co obsahují jednotlivé druhy surovin a jaký mají vliv na vašeho čtyřnožce, na které suroviny si dát pozor, kterým se vyhýbat, mýty o krmení psů syrovým masem a další rady. Autorka knihy se více než 17 let věnuje aktivně canisterapii, tedy využití psů v terapeutickém procesu. Je předsedkyní sdružení Pes A Člověk. Se všemi svými psy složila povahové zkoušky… (alza.cz)

Barf Syrová strava pro psy (978-80-242-5238-4)

Barf Syrová strava pro psy (978-80-242-5238-4)

Kniha – autor Julia Fritzová, 200 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Krmení syrovou stravou je mezi pejskaři jednoznačný trend. Metoda „barf“ se snaží co nejvíce imitovat to, co jedí divoké psovité šelmy, a „barfovat“ znamená rozumět zásadám zdravé výživy psů, znát principy krmení syrovou stravou, umět sestavit správnou dávku tak, aby zvíře dostalo vše, co potřebuje. Na všechny tyto oblasti se kniha zaměřuje. (alza.cz)

Kladivo na čaroděje 09: Žrádlo pro psy (999-00-015-7770-4)

Kladivo na čaroděje 09: Žrádlo pro psy (999-00-015-7770-4)

Elektronická kniha ze série Kladivo na čaroděje, autor Darek Šmíd, 160 stran Nováček série přichází tentokrát s hodně krvavou a šílenou jízdou. Pondělí jak malované! U ranní kávy se zmasakruje firma plná bankéřů; v městském parku něco ukusuje lidem hlavy; gigantické psí bestie si v podzemí brousí zuby na hlavní chod. Pro Felixův tým to začíná jako klasická fuška, ale už odpoledne je z toho klasický boj o holý život. Poučení? Pes je občas nejlepším přítelem člověka až ve chvíli, kdy ho tráví v žaludku. Na břehu řeky ožívá mrtvá zvěř, technomagická zařízení hučí pod chodníkem, pražské letiště se chystá na přistání amádního speciálu se čtyřnohou atomovkou na palubě... A to je teprve pondělí. O sérii: Literární série akční urban fantasy se svéráznou čtveřicí netradičních detektivů… (alza.cz)

Sušenky pro psy: Nejlepší recepty na rozmazlování (978-80-7236-965-2)

Sušenky pro psy: Nejlepší recepty na rozmazlování (978-80-7236-965-2)

Kniha – autor Jeff Simpson, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Chcete svého pejska opravdu hýčkat? Pak ho překvapte vlastnoručně připravenými a doma pečenými psími pamlsky. Ještě nikdy nebylo mlsání tak zdravé. Všechny sušenky jsou z těch nejlepších surovin a neobsahují sůl, cukr, barviva a konzervační látky. V knize najdete snadné nápady na dobroty pro každou příležitost: na výcvik, k zábavě, do práce a jednoduše z lásky. A nechybí ani recepty bez pšenice a lepku pro přecitlivělé psy a lahůdky pro milovníky masa. (alza.cz)

Kladivo na čaroděje 9 Žrádlo pro psy (978-80-7425-264-8)

Kladivo na čaroděje 9 Žrádlo pro psy (978-80-7425-264-8)

Kniha – autor Darek Šmíd, 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pondělí jak malované! U ranní kávy se zmasakruje firma plná bankéřů; v městském parku něco ukusuje lidem hlavy; gigantické psí bestie si v podzemí brousí zuby na hlavní chod. Pro Felixův tým to začíná jako klasická fuška, ale už odpoledne je z toho klasický boj o holý život. Poučení? Pes je občas nejlepším přítelem člověka až ve chvíli, kdy ho tráví v žaludku. Na břehu řeky ožívá mrtvá zvěř, technomagická zařízení hučí pod chodníkem, pražské letiště se chystá na přistání armádního speciálu se čtyřnohou atomovkou na palubě… A to je teprve pondělí. Série Kladivo na čaroděje vás zavede do našeho světa, jak ho neznáte… a jak ho ani netoužíte poznat. Alespoň ne na vlastní kůži. Světa magie, temných přízraků, oživlých… (alza.cz)

Barfování pro psy: Zdravé krmení nejlepšího přítele člověka (978-80…

Barfování pro psy: Zdravé krmení nejlepšího přítele člověka (978-80-7236-997-3)

Kniha – autor Marianne Kohtz-Walkemeyer, 64 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Biologicky druhově přiměřená syrová strava, krátce B.A.R.F., je kouzelné slovíčko pro chutný a různorodý jídelníček psa. Váš čtyřnohý miláček se vám za ni odvděčí vitalitou, lesklou srstí a zářícíma očima. V knize se dozvíte, jaké potraviny patří do psí misky a jak psa optimálně převést na syrovou stravu. Najede také praktické tipy včetně vzorového jídelníčku a podrobných informací ohledně barfování při nemoci a během dovolené. (alza.cz)

Hlavolamy pro psy: Hračky, hry a prolézačky pro šikovné tlapky (978…

Hlavolamy pro psy: Hračky, hry a prolézačky pro šikovné tlapky (978-80-7617-142-8)

Kniha - autor Christina Sondermann, 112 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá Kniha nabízí řadu praktických návodů, jak důkladně procvičit šedou kůru mozkovou vašeho čtyřnohého kamaráda. A nemusíte nic kupovat: pomůcky pro nekonečnou zábavu s hlavolamy už máte doma. Skrývají se v předmětech každodenní potřeby v kuchyni, ve sklepě, v garáži a na půdě a čekají jen na nápad, jak je použít. Bohatě ilustrovaná publikace uvádí množství originálních her, při kterých pes musí použít tlapu, čenich a do velké míry zapojit i hlavu. Aby se dostal k pamlsku nebo oblíbené hračce, nezbývá mu než přijít na kloub různým mechanismům: například ovládat kousek rourky, zkusit štěstí ve hrách s kloboučky na různých podložkách, vytáhnout psí udici nebo – v pravém smyslu slova – myslet za roh... Vítejte v… (alza.cz)

4týdenní výchovný program pro psy: den po dni, krok za krokem (978-80…

4týdenní výchovný program pro psy: den po dni, krok za krokem (978-80-247-3556-6)

Kniha – autor Ophelia Nick, 100 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Máte pocit, že byste se svému psu měli více věnovat a že by neuškodilo trochu si procvičit jeho správné chování? V této přehledné a moderní příručce máte den po dni, týden po týdnu připravený výchovný program pro vašeho psa, který si oba hezky užijete a na konci bude dobře vychovaný společník. Poradíme vám, jak přesně postupovat, jak se vyhnout chybám a dobrat se úspěchu. Udělejte si čas a vyzkoušejte si denně jedno cvičení. Výchovný program začíná zcela jednoduchými cviky, jejichž obtížnost pak každým dnem stoupá. Díky plánům na každý den vám výchova vašeho čtyřnohého kamaráda bude připadat snadná! Každý den spolu trénujte jen několik minut a za čtyři týdny bude váš věrný přítel umět důležité povely, díky nimž… (alza.cz)

Papillon křesílko, Relax, světle šedé, 50 × 50 × 40cm (8718274084108)

Papillon křesílko, Relax, světle šedé, 50 × 50 × 40cm (8718274084108)

Pelíšek pro psy a kočky - materiál plyš, rozměr 50cm×50cm×40cm, pro malá plemena, lze prát v pračce, odnímatelný povlak, cestovní a měkký Měkké stabilní křesílko pro kočky a malá plemena pejsků. Potah lze snadno prát a křesílko lze snadno složit pro transport. Nosnost 25kg. (alza.cz)

Velká kniha rad první pomoci pro psy: Více než 180 rad, které mohou…

Velká kniha rad první pomoci pro psy: Více než 180 rad, které mohou zachránit život vašeho psa (978-80-7433-052-0)

Kniha – autor Harvey Carruthers, 304 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kniha je praktickým průvodcem v rizikových situacích, do nichž se mohou dostat chovatelé psů. Je rádcem i v preventivní veterinární péči. Autor oslovuje laiky, jimž nabízí srozumitelné rady, jak nejlépe poskytnout první pomoc psům a řešit krizové situace. Srozumitelné rady doprovázejí fotografie, jež zachycují více než 180 možných rizikových situací u psů – včetně těžkého krvácení, zlomenin nohou, hadího uštknutí nebo požití jedovaté rostliny. Zkušený veterinární lékař učí majitele psů, jak se dá při první pomoci improvizovat i bez odborných nebo specializovaných nástrojů, a předkládá nejmodernější veterinární názory a postoje i jejich uvádění do praxe. Tato příručka je naprosto nezbytná pro všechny chovatele… (alza.cz)

Medisana LC870 (41019)

Medisana LC870 (41019)

Hřeben elektronický odvšivovací, bez použití chemických prostředků, zvuková signalizace, LED světlo, vhodný také pro psy a kočky, 1x AA baterie Přineslo vaše dítě ze školy či školky vši, a vy je rozhodně nechcete odstraňovat všelijakými chemickými šampony nebo stříháním? Má váš pes či kočka blechy? Všechny tyto nepříjemné problémy můžete snadno a rychle vyřešit. Elektronický odvšivovací hřeben Medisana LC 870 je účinný a vysoce efektivní při boji s tímto nepříjemným hmyzem. Používání je vzhledem k nízkému elektrickému napětí zcela bezpečné pro dospělé, děti od 3 let i psy a kočky.  Klíčové vlastnosti elektronického odvšivovacího hřebenu Medisana LC 870Zneškodnění vší, hnid a blech bez použití chemieBezpečný pro děti od 3 let, dospělé, psy a kočkyIntegrované LED… (alza.cz)

Medisana LC860 (41017)

Medisana LC860 (41017)

Hřeben elektronický odvšivovací, bez použití chemických prostředků, zvuková signalizace, vhodný také pro psy a kočky, 1x AA baterie Přineslo vaše dítě ze školy či školky vši, a vy je rozhodně nechcete odstraňovat všelijakými chemickými šampony nebo stříháním? Má váš pes či kočka blechy? Všechny tyto nepříjemné problémy můžete snadno a rychle vyřešit. Nový elektronický odvšivovací hřeben Medisana LC 860 je nyní ještě účinnější díky delší hřebenové ploše. Používání je vzhledem k nízkému elektrickému napětí zcela bezpečné pro dospělé, děti od 3 let i psy a kočky.  Klíčové vlastnosti elektronického odvšivovacího hřebenu Medisana LC 860Zneškodnění vší, hnid a blech bez použití chemieBezpečný pro děti od 3 let, dospělé, psy a kočkyDelší hřebenová plocha pro ještě… (alza.cz)

Brit Care grain-free adult salmon & potato 12 kg (8595602510139)

Brit Care grain-free adult salmon & potato 12 kg (8595602510139)

Granule pro psy , bezobilná receptura, losos s bramborem, pro dospělé psy malých a středních plemen (1 – 25 kg). Bezobilná receptura Losos s bramborem pro dospělé psy malých a středních plemen (1 – 25 kg). Klíčové vlastnosti granulí Brit Care grain-free adult salmon & potato 12 kg Bezobilná recepturaObsahuje maso z lososa a bramboryUrčeno pro dospělé psy malých a středních plemen Složení: losos sušený (35%), brambory (34%), lososový protein (10%), kuřecí tuk (chráněno tokoferoly), sušená jablka, přírodní chuť, lososový olej (2%), pivovarské kvasnice, schránky mořských korýšů (zdroj glukosaminu, 260 mg/kg), extrakt z chrupavky (zdroj chondroitinu, 160 mg/kg), mannanoligosacharidy (150 mg/kg), ovocný a bylinný extrakt (rozmarýn, hřebíček, citrusy… (alza.cz)

Brit Care adult large breed lamb & rice 12 kg (8595602509966)

Brit Care adult large breed lamb & rice 12 kg (8595602509966)

Granule pro psy , hypoalergenní receptura, jehněčí s rýží, pro dospělé psy velkých plemen (NAD 25 KG). HYPOALERGENNÍ receptura Jehněčí s rýží pro dospělé psy velkých plemen (NAD 25 KG). Klíčové vlastnosti granulí Brit Care adult large breed lamb & rice 12 kgHypoalergenní recepturaObsahuje jehněčí maso s rýžíUrčeno pro dospělé psy velkých plemen Složení: jehněčí masová moučka (38%), rýže (38%), kuřecí tuk (chráněno tokoferoly), sušená jablka, lososový olej (2%), přírodní chuť, pivovarské kvasnice, schránky mořských korýšů (zdroj glukosaminu, 260 mg/kg), extrakt z chrupavky (zdroj chondroitinu, 160 mg/kg), mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), ovocný a bylinný extrakt (rozmarýn, hřebíček, citrusy, kurkuma, 150 mg/kg), fruktooligosacharidy (100 mg/kg),… (alza.cz)

Brit Care adult medium breed lamb & rice 12 kg (8595602509928)

Brit Care adult medium breed lamb & rice 12 kg (8595602509928)

Granule pro psy , hypoalergenní receptura, jehněčí s rýží, pro dospělé psy středních plemen (10-25 kg). HYPOALERGENNÍ receptura Jehněčí s rýží pro dospělé psy středních plemen (10-25 kg). Klíčové vlastnosti granulí Brit Care adult medium breed lamb & rice 12 kgHypoalergenní recepturaObsahuje jehněčí maso s rýžíUrčeno pro dospělé psy středních plemen Složení: jehněčí masová moučka (38%), rýže (37%), kuřecí tuk (chráněno tokoferoly), sušená jablka, lososový olej (2%), přírodní chuť, pivovarské kvasnice, schránky mořských korýšů (zdroj glukosaminu, 260 mg/kg), extrakt z chrupavky (zdroj chondroitinu, 160 mg/kg), mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), ovocný a bylinný extrakt (rozmarýn, hřebíček, citrusy, kurkuma, 150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (100 mg… (alza.cz)

Brit Care adult small breed lamb & rice 3 kg (8595602509898)

Brit Care adult small breed lamb & rice 3 kg (8595602509898)

Granule pro psy , hypoalergenní receptura, jehněčí s rýží, pro dospělé psy malých a trpasličích plemen (1-10 kg). HYPOALERGENNÍ receptura Jehněčí s rýží pro dospělé psy malých a trpasličích plemen (1-10 kg). Klíčové vlastnosti granulí Brit Care adult small breed lamb & rice 3 kgHypoalergenní recepturaObsahuje jehněčí maso s rýžíUrčeno pro dospělé psy malých a trpasličích plemen Složení: jehněčí masová moučka (40%), rýže (36%), kuřecí tuk (chráněno tokoferoly), sušená jablka, lososový olej (2%), přírodní chuť, pivovarské kvasnice, schránky mořských korýšů (zdroj glukosaminu, 260 mg/kg), extrakt z chrupavky (zdroj chondroitinu, 160 mg/kg), mannan-oligosacharidy (150 mg/kg), ovocný a bylinný extrakt (rozmarýn, hřebíček, citrusy, kurkuma, 150 mg/kg),… (alza.cz)

Brit Care senior lamb & rice 1 kg (8595602510023)

Brit Care senior lamb & rice 1 kg (8595602510023)

Granule pro psy , hypoalergenní receptura, jehněčí s rýží, pro starší psy všech plemen. HYPOALERGENNÍ receptura Jehněčí s rýží pro starší psy všech plemen.  Klíčové vlastnosti granulí Brit Care senior lamb & rice 1 kgHypoalergenní recepturaObsahuje jehněčí maso s rýžíUrčeno pro starší psy všech plemen Složení: jehněčí masová moučka (35%), rýže (35%), sušená jablka, kuřecí tuk (chráněno tokoferoly), sušené řepné řízky, přírodní chuť, lososový olej (2%), pivovarské kvasnice, schránky mořských korýšů (zdroj glukosaminu, 260 mg/kg), extrakt z chrupavky (zdroj chondroitinu, 160 mg/kg), mannanoligosacharidy (150 mg/kg), ovocný a bylinný extrakt (rozmarýn, hřebíček, citrusy, kurkuma, 150 mg/kg), frukto-oligosacharidy (100 mg/kg), juka schidigera (100… (alza.cz)

Brit Premium by Nature Sport 15 kg (8595602526673)

Brit Premium by Nature Sport 15 kg (8595602526673)

Granule pro psy , kompletní krmivo, kuřecí, pro psy všech plemen s vysokým výdejem energie. Brit Premium by Nature Sport je kompletní krmivo pro psy všech plemen s vysokým výdejem energie. Krmivo Brit obsahuje kuřecí maso, které zajišťuje vysoký obsah bílkovin a tuku. Unikátní složení podporuje výživu a regeneraci svalů.  Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Sport 15 kgSkvělá chuť a stravitelnostVysoká hladina omega-3Bezlepkové složeníObsahuje ovoce a byliny pro dobré trávení a imunituVhodné pro psy všech plemen s vysokým výdejem energie Složení: kuře 50 % (dehydrované 30 %, vykostěné 20 %), oves, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), pšenice, kukuřice, lososový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, pivovarské kvasnice,… (alza.cz)

Bomann MG 2251 (MG 2251)

Bomann MG 2251 (MG 2251)

Elektrický gril kontaktní, oboustranné grilování bez tuku, nerezové pouzdro, krátká doba vaření, nepřilnavé grilovací desky s hlubokými drážkami pro silný grilovací vzor, tepelně izolovaná rukojeť, kontrolka provozu, grilovací plocha 23x14.5cm, úložný prostor pro přívodní kabel, univerzální, lze použít např. pro panini, steaky, ryby nebo zeleninu, napájení 220-240V, 50/60Hz, příkon 700W Elektrický gril Bomann MG 2251 v moderním nerezovém provedení se stane perfektním pomocníkem při přípravě lahodných steaků, panini, ryb nebo zeleniny. Gril s příkonem 700 W disponuje deskami z nepřilnavého materiálu s hlubokými drážkami, které vytvoří při přípravě silný grilovací vzor. Další výhodou je i to, že se velice snadno čistí. Samozřejmostí je i přítomnost kontrolky provozu a tepelně… (alza.cz)

Brit Premium by Nature Senior L+XL 15 kg (8595602526482)

Brit Premium by Nature Senior L+XL 15 kg (8595602526482)

Granule pro psy , kompletní krmivo, kuřecí, pro starší psy (7 a více let) velkých a extra velkých plemen (25–90 kg). Brit Premium by Nature Senior L+XL je kompletní krmivo pro starší psy velkých a extra velkých plemen.   Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Senior L+XL 15 kgObsahuje kuřecí masoVhodné pro starší psy velkých a extra velkých plemen Složení: kuře 45 % (dehydrované 25 %, vykostěné 20 %), oves, pšenice, kukuřice, sušená jablka, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), lososový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, pivovarské kvasnice, kolagen, ulity korýšů (zdroj glukosaminu, 210 mg/kg), chrupavky (zdroj chondroitinu, 150 mg/kg), byliny a ovoce (hřebíček, citrusy, rozmarýn, kurkuma, 120 mg/kg), mannan… (alza.cz)

Brit Care mini grain free puppy lamb 2 kg (8595602520138)

Brit Care mini grain free puppy lamb 2 kg (8595602520138)

Granule pro štěňata , hypoalergenní, bez obsahu obilovin, pro štěňata miniaturních plemen (2 týdny až 10 měsíců) a jejich matky. Hypoalergenní složení bez obsahu obilovin pro štěňata miniaturních plemen (2 týdny až 10 měsíců) a jejich matky. Klíčové vlastnosti granulí Brit Care mini grain free puppy lamb 2 kgHypoalergenní recepturaNeobsahuje obiloviny Určeno pro štěňata miniaturních plemen a jejich matky Složení: moučka z jehněčího masa (35 %), bílkoviny z čerstvého jehněčího (20 %), žlutý hrách, kuřecí tuk (konzervovaný tokoferoly), cizrna, lněné semeno (5 %), lososový olej (3 %), pohanka, sušená jablka, pivovarské kvasnice, řasy (0,5 %, Ascophyllum nodosum), hydrolyzované ulity korýšů (zdroj glukosaminu, 290 mg/kg), borůvky (250 mg/kg, zdroj… (alza.cz)

Brit Premium by Nature Light 3 kg (8595602526581)

Brit Premium by Nature Light 3 kg (8595602526581)

Granule pro psy , kompletní krmivo, krůtí, kuřecí, pro psy s nadváhou všech plemen. Brit Premium by Nature Light je kompletní krmivo pro psy s nadváhou všech plemen. Krmivo Brit obsahuje kuřecí a krůtí maso, díky kterého optimálně reguluje hmotnost. Unikátní složení podporuje správnou kloubní výživu a pohyblivost. Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Light 3 kgSkvělá chuť a stravitelnostVysoká hladina omega-3Bezlepkové složeníObsahuje ovoce a byliny pro dobré trávení a imunituVhodné pro psy s nadváhou všech plemen Složení: krůta 30 % (dehydrovaná 20 %, vykostěná 10 %), kuře dehydrované (10 %), oves, pšenice, sušená jablka, bambusová lignocelulóza, kukuřice, lososový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, kuřecí tuk (konzervovaný směsí… (alza.cz)

Brit Premium by Nature Light 15 kg (8595602526604)

Brit Premium by Nature Light 15 kg (8595602526604)

Granule pro psy , kompletní krmivo, krůtí, kuřecí, pro psy s nadváhou všech plemen. Brit Premium by Nature Light je kompletní krmivo pro psy s nadváhou všech plemen. Krmivo Brit obsahuje kuřecí a krůtí maso, díky kterého optimálně reguluje hmotnost. Unikátní složení  podporuje správnou kloubní výživu a pohyblivost. Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Light 15 kgSkvělá chuť a stravitelnostVysoká hladina omega-3Bezlepkové složeníObsahuje ovoce a byliny pro dobré trávení a imunituVhodné pro psy s nadváhou všech plemen Složení: krůta 30 % (dehydrovaná 20 %, vykostěná 10 %), kuře dehydrované (10 %), oves, pšenice, sušená jablka, bambusová lignocelulóza, kukuřice, lososový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, kuřecí tuk … (alza.cz)

Beaphar kapky ušní Ear Cleaner 50 ml (8711231125609)

Beaphar kapky ušní Ear Cleaner 50 ml (8711231125609)

Kapky na uši pro psy a kočky - zvláště jemný přípravek bez alkoholu k čištění uší psů, koček a domácích zvířat. Beaphar Ear Cleaner je obzvlášť jemný přípravek bez alkoholu určený na čištění uší psů a koček.  Klíčové vlastnosti kapek do uší Beaphar Ear Cleaner 50 mlJemný přípravek bez alkoholuUrčen pro psy a kočky Návod k použití: nakapejte 2 x týdně 6-8 kapek do vnějších sluchovodů a lehce masírujte. Poté očistěte vlhkým papírovým kapesníkem. Složení:  cetrimid 1,5 g / l, chlorhexidin diglukonat 0,15 g / l, menthol 1 g / l, dimethyl sulfon (MSM) (alza.cz)

Electrolux Masomlýnek Accessory MG (ACCESSORY MG)

Electrolux Masomlýnek Accessory MG (ACCESSORY MG)

Příslušenství masomlýnek k robotům Electrolux řady Assistent, 2 velikosti mlecích mřížek, pěchovač, plnící miska Electrolux Accessory MG je originálním příslušenstvím k vašemu oblíbenému kuchyňskému robotu Electrolux z řady Assistent. Profesionální masomlýnek je vhodný pro komfortní přípravu pochoutek z mletého masa, jako jsou karbanátky nebo šťavnaté burgery, ale také pro výrobu domácích klobásek. Přístroj je vybaven speciálním upínacím mechanismem, díky kterému mlýnek jednoduše a stabilně připevníte k robotu. Využít můžete 2 různých velikostí mlecích mřížek. V balení dále naleznete praktický pěchovač a plnící misku. Potěší vás snadná údržba.Parametry a specifikace:Typ:Originální příslušenství - masomlýnekUrčeno pro:Roboty Electrolux řady AssistentVybavení:Hlava s upínacím… (alza.cz)

Brit Premium by Nature Adult S 3 kg (8595602526291)

Brit Premium by Nature Adult S 3 kg (8595602526291)

Granule pro psy , kompletní krmivo, kuřecí, pro dospělé psy malých plemen do 10 kg. Brit Premium by Nature Adult je kompletní krmivo pro dospělé psy malých plemen. Krmivo Brit obsahuje kuřecí maso a zajišťuje zdravou kůži a lesklou srst. Unikátní složení podporuje imunitu a zdravou kondici vašeho psa.  Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Adult S 3 kgSkvělá chuť a stravitelnostVysoká hladina omega-3Obsahuje ovoce a byliny pro dobré trávení a imunituVhodné pro dospělé psy malých plemen Složení: kuře 50 % (dehydrované 30 %, vykostěné 20 %), oves, pšenice, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kukuřice, sušená jablka, lososový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, pivovarské kvasnice, kolagen, ulity korýšů (zdroj glukosaminu, 210… (alza.cz)

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 3 kg (8595602526628)

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 3 kg (8595602526628)

Granule pro psy , kompletní krmivo, jehněčí, bez pšenice, pro dospělé psy všech plemen, vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Brit Premium by Nature Sensitive Lamb je kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s citlivým zažíváním. Krmivo Brit obsahuje jehněčí maso, které zajišťuje zdravou kůži a lesklou srst. Unikátní složení podporuje kondici a imunitu. Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 3 kgSkvělá chuť a stravitelnostVysoká hladina omega-3Bezlepkové složeníObsahuje ovoce a byliny pro dobré trávení a imunituVhodné pro dospělé psy s citlivým zažíváním Složení: jehně 35 % (dehydrované 20 %, vykostěné 15 %), rýže, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), rýžové otruby, sušená jablka, lososový olej (2 %),… (alza.cz)

Brit Care mini grain free yorkshire 2 kg (8595602520190)

Brit Care mini grain free yorkshire 2 kg (8595602520190)

Granule pro psy , hypoalergenní, bez obsahu obilovin, pro jorkšírské teriéry. Hypoalergenní složení bez obsahu obilovin pro jorkšírské teriéry.  Klíčové vlastnosti granulí Brit Care mini grain free yorkshire 2 kgHypoalergenní recepturaNeobsahuje obiloviny Určeno pro jorkšírské teriéry Složení: sušený losos (20 %), bílkoviny z čerstvého lososa (15 %), sušený tuňák (15 %), žlutý hrách, kuřecí tuk (konzervovaný tokoferoly), cizrna, lněné semeno (5 %), pohanka, lososový olej (3 %), sušená jablka, pivovarské kvasnice, řasy (0,5 %, Ascophyllum nodosum), hydrolyzované ulity korýšů (zdroj glukosaminu, 260 mg/kg), borůvky (230 mg/kg, zdroj polyfenolů 70 mg/kg & flavonoidy 30 mg/kg), výtažek z chrupavek (zdroj chondroitinu, 160 mg/kg), mannan… (alza.cz)

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 8 kg (8595602526635)

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 8 kg (8595602526635)

Granule pro psy , kompletní krmivo, jehněčí, bez pšenice, pro dospělé psy všech plemen, vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Brit Premium by Nature Sensitive Lamb je kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s citlivým zažíváním. Krmivo Brit obsahuje jehněčí maso, které zajišťuje zdravou kůži a lesklou srst. Unikátní složení podporuje kondici a imunitu. Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 8 kgSkvělá chuť a stravitelnostVysoká hladina omega-3Bezlepkové složeníObsahuje ovoce a byliny pro dobré trávení a imunituVhodné pro dospělé psy s citlivým zažíváním Složení: jehně 35 % (dehydrované 20 %, vykostěné 15 %), rýže, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), rýžové otruby, sušená jablka, lososový olej (2 %),… (alza.cz)

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kg (8595602526642)

Brit Premium by Nature Sensitive Lamb  15 kg (8595602526642)

Granule pro psy , kompletní krmivo, jehněčí, bez pšenice, pro dospělé psy všech plemen, vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Brit Premium by Nature Sensitive Lamb je kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen s citlivým zažíváním. Krmivo Brit obsahuje jehněčí maso, které zajišťuje zdravou kůži a lesklou srst. Unikátní složení podporuje kondici a imunitu. Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Sensitive Lamb 15 kgSkvělá chuť a stravitelnostVysoká hladina omega-3Bezlepkové složeníObsahuje ovoce a byliny pro dobré trávení a imunituVhodné pro dospělé psy s citlivým zažíváním Složení: jehně 35 % (dehydrované 20 %, vykostěné 15 %), rýže, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), rýžové otruby, sušená jablka, lososový olej (2 %),… (alza.cz)

Brit Premium by Nature Adult M 15 kg (8595602526376)

Brit Premium by Nature Adult M 15 kg (8595602526376)

Granule pro psy , kompletní krmivo, kuřecí, pro dospělé psy středně velkých plemen (10–25 kg). Brit Premium by Nature Adult M je kompletní krmivo pro dospělé psy středně velkých plemen. Krmivo Brit obsahuje kuřecí maso a zajišťuje zdravou kůži a lesklou srst. Unikátní složení podporuje imunitu a zdravou kondici vašeho psa. Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Adult M 15 kgSkvělá chuť a stravitelnostVysoká hladina omega-3Obsahuje ovoce a byliny pro dobré trávení a imunituVhodné pro dospělé psy středně velkých plemen Složení: kuře 45 % (dehydrované 25 %, vykostěné 20 %), oves, pšenice, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kukuřice, sušená jablka, lososový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, pivovarské kvasnice, kolagen,… (alza.cz)

Brit Premium by Nature Adult L 15 kg (8595602526468)

Brit Premium by Nature Adult L 15 kg (8595602526468)

Granule pro psy , kompletní krmivo, kuřecí, pro dospělé psy velkých plemen (25–45 kg). Brit Premium by Nature Adult L je kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen. Krmivo Brit obsahuje kuřecí maso a zajišťuje zdravou kůži a lesklou srst.  Unikátní složení podporuje imunitu a pohyblivost a kondici.   Klíčové vlastnosti granulí Brit Premium by Nature Adult L 15 kg Skvělá chuť a stravitelnostVysoká hladina omega-3Obsahuje ovoce a byliny pro dobré trávení a imunituVhodné pro dospělé psy velkých plemen Složení: kuře 45 % (dehydrované 25 %, vykostěné 20 %), oves, pšenice, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kukuřice, sušená jablka, lososový olej (2 %), hydrolyzovaná kuřecí játra, pivovarské kvasnice, kolagen, ulity… (alza.cz)

Lishinu 3v1 do 8kg, zelené (3830061190542)

Lishinu 3v1 do 8kg, zelené (3830061190542)

Vodítko pro psa samonavíjecí hand-free vodítko pro psy a kočky do 8kg, Light Lock, 3.5m Venčíte často svého pejska a chtěli byste vyzkoušet něco nového? Pak tu pro vás máme první inteligentní vodítko Lishinu 3v1 pro pejsky do 8 kg. Toto vodítko s lanem dlouhým 3,5 m má klasické krátké vodítko, ale především se může předvést nastavovacím poutkem na ruku o délce 1 metru. Má tak v sobě ukryto několik variant najednou přes samonavíjecí, hands-free i běžně krátké vodítko. Navíc se může pochlubit patentovaným blokovacím systémem Light Lock, který využijete především u malých psů a koček. Vodítko má k dispozici i speciální zvukový efekt, který oznámí zablokování vodítka a lze využít při přirozeném tréninku.  Klíčové vlastnosti vodítka Lishin 3v1 v zelené… (alza.cz)

Lishinu 3v1 do 8kg, černé (3830061190528)

Lishinu 3v1 do 8kg, černé (3830061190528)

Vodítko pro psa samonavíjecí hand-free vodítko pro psy a kočky do 8kg, Light Lock, 3.5m Venčíte často svého pejska a chtěli byste vyzkoušet něco nového? Pak tu pro vás máme první inteligentní vodítko Lishinu 3v1 pro pejsky do 8 kg. Toto vodítko s lanem dlouhým 3,5 m má klasické krátké vodítko, ale především se může předvést nastavovacím poutkem na ruku o délce 1 metru. Má tak v sobě ukryto několik variant najednou přes samonavíjecí, hands-free i běžně krátké vodítko. Navíc se může pochlubit patentovaným blokovacím systémem Light Lock, který využijete především u malých psů a koček. Vodítko má k dispozici i speciální zvukový efekt, který oznámí zablokování vodítka a lze využít při přirozeném tréninku.  Klíčové vlastnosti vodítka Lishin 3v1 v černé barvěModerní… (alza.cz)

Stadler Form Relax (STD101740)

Stadler Form Relax (STD101740)

Příslušenství k aroma difuzéru, skutečně 100% čistý a přírodní esenciální olej, 10ml, složení oleje: výtažek z kůry citrusových plodů, olej z cedrového dřeva, citral, výtažek z květů levandule, citronelllol  Esenciální olej Relax 10 ml je 100% čistý a přírodní olej a voní po citrusech, cedrovém dřevě a levanduli. Skutečně 100% čistý a přírodní esenciální olej RELAX váš domov příjemně provoní. Směs vůní levandule, cedrového dřeva, citralu a citrusových plodů uvolňuje napětí a má zklidňující účinek. Olej je vyroben z vysoce kvalitních rostlinných esencí, není testován na zvířatech a neobsahuje žádné syntetické látky, pesticidy ani parabeny.Hlavní vlastnosti100% čistý a přírodní esenciální olej Uvolňuje napětí a má zklidňující účinkySložení oleje: výtažek z kůry… (alza.cz)

DOG FANTASY kukaň basic 43 × 43 × 35 cm světle šedá (8595091777648)

DOG FANTASY kukaň basic 43 × 43 × 35 cm světle šedá  (8595091777648)

Kukaň pro psy a kočky, měkká, s polyesterovým potahem. Velikost: 43 × 43 × 35 cm. S odnímatelným polštářem.Pratelná, plněná polyesterovým vláknem.Potahová látka je z polyesteru – velmi jemná na dotek. (alza.cz)

Lanaform Aqua Relax (LA110413)

Lanaform Aqua Relax (LA110413)

Vodní masáž nohou do vany, rozměry podložky 118×37×2cm Přenosná masážní perličková podložka do vany Lanaform Aqua Relax vám poskytne dokonalé uvolnění a relaxaci při koupeli. Hydromasáž v kombinaci s tebou vodou pomáhá odstranit únavu a stres, uvolňuje svalové napětí a zmírňuje bolesti kloubů. Kdykoliv budete potřebovat zbavit se fyzického či psychického napětí, stačí pár minut relaxace ve vaší vaně. Ovládání je možné pomocí dálkového ovladače a volit lze několika masážních programů různé intenzity. Dopřejte lázeňský komfort v pohodlí domova. Důvody ke koupi masážní podložky Lanaform Aqua Relax přenosná masážní perličková podložka do vanyposkytne uvolnění celého tělavhodná po fyzické i psychické zatěži4 automatické programy3 intenzity nastavení - slabá,… (alza.cz)

Gamma Piú Relax Silent (GPRELAXSL)

Gamma Piú Relax Silent (GPRELAXSL)

Fén na vlasy profesionální, 1900W, 2 rychlosti, 2 teploty, technologie Relax Silent, úzká vzduchová tryska, délka kabelu 3m Klíčové benefity fénu Gamma Piú Relax SilentAerodynamická vrtule snižuje hlučnost na rekordně nízkou hodnotuProti bakteriím ochrání vlasy speciální přední mřížka, potažená stříbremRychlost i teplotu si nastavíte ve dvou stupníchFén není těžký (váží jen 480 g), takže se vám s ním bude pohodlně zacházetOd zbytků vlasů navíc model Gamma Piú snadno vyčistíte díky odnímatelné zadní mřížceIdeální na doma i do specializovaných kadeřnických salónůPatentované provedeníKompaktní rozměryVysoký výkon (1 900 W)Tichý provoz (64 dB)Nízké elektromagnetické emiseOchranná antibakteriální mřížka … (alza.cz)

Beauty Relax Celluform (BR-1220)

Beauty Relax Celluform (BR-1220)

Masážní přístroj ultrazvuk, radiofrekvence, červené světlo, vibrační masáž Efektivní cesta k hubnutí a formování postavyRevoluční estetický přístroj na formování postavy BeautyRelax Celluform v sobě kombinuje 4 technologie, které se postarají o redukci podkožního tuku, zpevnění pokožky, formování kontur a odstranění celulitidy. Použití přístroje je naprosto bezpečné a bezbolestné. Díky ergonomickému designu se  Celluform velmi snadno ovládá a dokonale se přizpůsobí všem problematickým partiím.Klíčové vlastnosti přístroje proti celulitidě BeautyRelax CelluformRevoluční přístroj proti celulitidě, který vám pomůže hubnout i formovat postavu4 inovativní technologie - ultrazvuková kavitace, radiofrekvence, fotonová terapie a vibrační masáž4 módyOdstraňování tuku z… (alza.cz)

Beauty Relax ušní (BR-160)

Beauty Relax ušní (BR-160)

Naslouchátko vhodné pro levé i pravé ucho, 1x baterie typu AG13 Ušní naslouchátko BeautyRelax je obrovským pomocníkem pro všechny, které trápí zhoršení sluchu. Je vhodné nejen pro seniory. Naslouchátko disponuje vysokou citlivostí, díky které zachytí i jemné ruchy. Je možné jej použít ve vnitřních i venkovních prostorech, není tedy zapotřebí jiného pomocníka pro použití v exteriéru či hlučnějším prostředí. Uživatele zajisté potěší, že naslouchátko BeautyRelax disponuje možností individuálního nastavení hlasitosti podle potřeby. Jeho používání je celkově velmi jednoduché a zcela komfortní. Díky jeho dostatečné citlivosti umožní naslouchátko jeho uživateli slyšet i ty nejtišší možné zvuky. Klíčové vlastnosti naslouchátka BeautyRelaxVhodné nejen pro senioryVysoká… (alza.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít