Alavis MSM pro koně 600 g

ALAVIS™ MSM pro koně 600 g

ALAVIS™ MSM pro koně 600 g

Popis ALAVIS™ MSM pro koně je přírodní prostředek bez pomocných látek proti zánětu a bolesti.Balení600 gDávkováníPrášek je možné podávat s kouskem potravy, zamíchat do jádra či melasy nebo podat přímo do tlamy. Délka užívání není časově omezena. Dávkovací tabulka Hmotnost koněIniciační dávka (prvních 10 dní) denněUdržovací dávka (pokračovací) denně 100 kg 5 g 1 1/4 odměrky 2 – 3 g 1/2 – 3/4 odměrky 200 kg 10 g 2 1/2 odměrky 4 – 6 g 1 – 1 1/2 odměrky 300 kg 15 g 3 3/4 odměrky 6 – 9 g 1 1/2 – 2 1/4 odměrky 400 kg 20 g 5 odměrek 8 – 12 g 2 – 3 odměrky 500 kg 25 g 6 1/4 odměrky 10 – 15 g 2 1/2 – 3 3/4 odměrky 600 kg … (ageo.cz)

Alavis MSM pro koně 600 g

Alavis MSM pro koně 600 g

Ultra čistá podoba látky MSM v kombinaci s vitaminem C. Vhodné po úrazech a operacích. MSM – Methylsulfonyl­methan je látka obsahující organicky vázanou síru a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu pozitivně působí, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce. Síra je mimo jiné zapojena do procesu tvorby kolagenu a glukosaminů – základních stavebních látek kloubních chrupavek a pojivových tkání. Vitamin C je potřebný pro metabolismus aminokyselin, zejména aminokyselin hydroxylysinu a hydroxyprolinu, které jsou velmi důležité pro syntézu kolagenu. Alavis MSM pro koně se doporučuje: U hříbat od 2. – 3. měsíce věku U mladých koní U dostihových, sportovních a pracovních koní U starších a těžších koní U poúrazových a pooperačních stavech U koní s projevy alergií (zmírňuje… (drmax.cz)

Alavis ALAVIS™ MSM pro koně 600 g

Alavis ALAVIS™ MSM pro koně 600 g

ALAVIS™ MSM pro koně je přírodní prostředek s vitamínem C (bez pomocných látek) proti zánětu a bolesti. Popis ALAVIS™ MSM pro koně bez sirného zápachu obsahuje ultra čistou podobu látky MSM v koncentraci 99,97 %, která má analgetické (bolest tišící) a antiflogistické (protizánětli­vé) účinky. Snižuje produkci mediátorů zánětu, napomáhá zlepšení fyzické kondice, zpevňuje vazy a šlachy, chrání namáhané klouby a zlepšuje jejich funkci. Při užívání přípravku ALAVIS™ MSM bylo zjištěno lepší hojení ran, proto je vhodné ho užívat u poúrazových a pooperačních stavů. ALAVIS™ MSM pro koně se díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům podílí také na odbourání poškozené kloubní tkáně. Lze ho také úspěšně využít v alergologii pro zmírnění alergických projevů. Také podporuje obnovu srsti a… (prodejparfemu.cz)

Alavis MSM pro koně 600g

ALAVIS MSM pro koně

ALAVIS MSM pro koně

Veterinární přípravek pro koně proti zánětu a bolesti a na zpevnění vazů a šlach (krmeni.cz)

Alavis MSM pro kone 600g

Alavis MSM pro kone 600g

Popis ALAVIS™ MSM pro koně je přírodní prostředek bez pomocných látek proti zánětu a bolesti. (ageo.cz)

Alavis ALAVIS™ Celadrin pro koně 60 g

Alavis ALAVIS™ Celadrin pro koně 60 g

ALAVIS™ Celadrin pro koně je moderní veterinární přípravek na léčbu pohybového aparátu u koní. Popis ALAVIS™ Celadrin je patentově chráněná látka – směs derivátu cetylu a nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové. ALAVIS™ Celadrin pro koně je veterinární přípravek proti zánětu a bolesti svalů, kostí, šlach a kloubů u koní. Podává se při celé řadě muskuloskeletálních onemocnění a odstraňuje zánět a bolestivost zejména při artritidě – zánětlivý proces probíhající v kloubech v důsledku rozpadu chrupavky. Dále systematicky posiluje a zvlhčuje buněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Tím zároveň dodává tekutiny chránící klouby a udržuje tak jejich pružnost a pohyblivost – působí jako lubrikant kloubů. ALAVIS™… (prodejparfemu.cz)

Alavis Celadrin pro koně 60 g

Alavis Celadrin pro koně 60 g

Moderní veterinární přípravek na podporu normálních funkcí pohybového aparátu u koní. ALAVIS™ Celadrin je patentově chráněná látka – směs derivátu cetylu a nasycených a nenasycených mastných kyselin. ALAVIS™ Celadrin pro koně je veterinární přípravek proti zánětu a bolesti svalů, kostí, šlach a kloubů u koní. Podává se při celé řadě muskuloskeletálních onemocnění a odstraňuje zánět a bolestivost zejména při artritidě – zánětlivý proces probíhající v kloubech v důsledku rozpadu chrupavky. Dále systematicky posiluje a zvlhčuje buněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Tím zároveň dodává tekutiny chránící klouby a udržuje tak jejich pružnost a pohyblivost – působí jako lubrikant kloubů. ALAVIS™ Celadrin pro koně podporuje efektivnější transport a zabudování… (drmax.cz)

Alavis Duoflex pro koně 387 g

Alavis Duoflex pro koně 387 g

Přípravek na regeneraci pohybového aparátu koní s protizánětlivým účinkem. ALAVIS™ Duoflex je určen pro dlouhodobé podávání u koní s pohybovými problémy. ALAVIS™ Duoflex se podává při celé řadě pohybových problémů, odstraňuje zánět a bolestivost a působí na regeneraci kloubních chrupavek. Uplatňuje se zejména při artritidě – zánětlivý proces probíhající v kloubech v důsledku rozpadu chrupavky, systematicky posiluje a zvlhčuje buněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Zlepšuje kvalitu synoviální tekutiny chránící klouby a udržuje tak jejich pružnost a pohyblivost – působí jako lubrikant kloubů. Doporučujeme: Pro potlačení zánětu a bolesti kloubů Pro zlepšení pohyblivosti kloubů a zvýšení jejich lubrikace Na regeneraci kloubních chrupavek a tkání Zpomalení až… (drmax.cz)

ALAVIS CELADRIN pro koně

ALAVIS CELADRIN pro koně

ALAVIS™ Celadrin pro koně je veterinární přípravek, který se koním podává při celé řadě muskuloskeletálních onemocnění a odstraňuje zánět a bolestivost zejména při artritidě - zánětlivý proces probíhající v kloubech v důsledku rozpadu chrupavky (krmeni.cz)

Alavis Celadrin pro koně 60g

ALAVIS MSM + glukosamin sulfát

ALAVIS MSM + glukosamin sulfát

Osvědčená kombinace látky MSM a glukosamin sulfátu pro správnou funkci kloubů, svalů, vazů, šlach a kostí (krmeni.cz)

Alavis MSM+GS 60 tbl

Alavis MSM+GS 60 tbl

Popis Přípravek ALAVIS™ MSM + Glukosamin sulfát je určen pro správnou funkci vazů, šlach, kloubů a kostí.Balení60 tabletUpozorněníVeterinární přípravek. Skladujte uzavřené v suchu při teplotě 15-30 °C. Chraňte před mrazem. Země původu Kanada.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky pro zvířata.PopisALAVIS™ MSM + Glukosamin sulfát je osvědčenou kombinací látky MSM a glukosamin sulfátu, která se doporučuje u štěňat a mladých psů pro správný vývoj pohybového aparátu a dále u psů každého věku při nemocech kloubů, kostí a svalových úponů a pro jejich prevenci. Jedinečná kompozice tohoto přípravku vykazuje výrazný účinek proti bolesti a zánětu. … (ageo.cz)

ALAVIS Single MAXÍK 600 g

Alavis ALAVIS™ MSM + Glukosamin sulfát 60 tbl.

Alavis ALAVIS™ MSM + Glukosamin sulfát 60 tbl.

BALENÍ 60 tablet UPOZORNĚNÍ Veterinární přípravek. Skladujte uzavřené v suchu při teplotě 15-30 °C. Chraňte před mrazem. Země původu Kanada. DALŠÍ SDĚLENÍ V naší nabídce naleznete také další přípravky pro zvířata. POPIS ALAVIS™ MSM + Glukosamin sulfát je osvědčenou kombinací látky MSM a glukosamin sulfátu, která se doporučuje u štěňat a mladých psů pro správný vývoj pohybového aparátu a dále u psů každého věku při nemocech kloubů, kostí a svalových úponů a pro jejich prevenci. Jedinečná kompozice tohoto přípravku vykazuje výrazný účinek proti bolesti a zánětu. Protizánětlivý účinek látky MSM je výrazně podpořen olejem z brutnáku lékařského, boswelií, kurkumou a zázvorem. ÚČINNÉ LÁTKY OBSAŽENÉ V PŘÍPRAVKU ALAVIS™ MSM + GLUKOSAMIN SULFÁT: - Glukosamin sulfát-hraje významnou roli v… (prodejparfemu.cz)

Alavis Single MAXÍK 600 g

Alavis Single MAXÍK 600 g

ALAVIS™ Single Maxík obsahuje ultra čistou podobu látky MSM v kombinaci s vitaminem C ALAVIS™ Single Maxík má analgetický, protizánětlivý, vasodilatační a antiedematózní účinek. Má své uplatnění jako doplněk léčby degenerativního a zánětlivého postižení pohybového aparátu (artróza, artritida). ALAVIS™ Single Maxík se díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům podílí také na odbourání poškozené kloubní tkáně. Rovněž ho lze jako doplněk úspěšně využít v alergologii pro zmírnění alergických projevů či v dermatologii pro vyšší kvalitu srsti, kůže a kožních derivátů. Doporučujeme: Při zánětu a bolesti kloubů, vazů, šlach a svalů Pro snížení predispozic ke kloubním onemocněním (např. luxace patelly, dysplazie loketního či kyčelního kloubu) Pro zkvalitnění srsti, včetně matné srsti Pro… (drmax.cz)

ALAVIS™ MSM + Glukosamin sulfát 60 tbl.

ALAVIS™ MSM + Glukosamin sulfát 60 tbl.

Přípravek ALAVIS™ MSM + Glukosamin sulfát je určen pro správnou funkci vazů, šlach, kloubů a kostí.Balení60 tabletUpozorněníVeterinární přípravek. Skladujte uzavřené v suchu při teplotě 15-30 °C. Chraňte před mrazem. Země původu Kanada.Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přípravky pro zvířata.PopisALAVIS™ MSM + Glukosamin sulfát je osvědčenou kombinací látky MSM a glukosamin sulfátu, která se doporučuje u štěňat a mladých psů pro správný vývoj pohybového aparátu a dále u psů každého věku při nemocech kloubů, kostí a svalových úponů a pro jejich prevenci. Jedinečná kompozice tohoto přípravku vykazuje výrazný účinek proti bolesti a zánětu. Protizánětlivý účinek látky MSM je výrazně podpořen olejem z brutnáku lékařského, boswelií, kurkumou a zázvorem. Účinné látky obsažené… (ageo.cz)

Alavis MSM+Glukosamin sulfát tbl.60

Barny´s MSM Sioux 600 g

Barny´s MSM Sioux 600 g

Barnys MSM Sioux 600g je doplněk stravy na klouby a celý pohybový aparát. Vhodný pro všechny generace, velmi účinný i u seniorů ve vysokém věku. Složení: MSM Lignisul (methylsulfonylmethan) – zdroj organicky vázané síry, vitamin C (kyselina askorbová). Vitamin C, který je důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách. Dávkování: Užívejte 1 odměrku přípravku Barny´s Sioux MSM denně rozpuštěnou ve vodě, nejlépe ráno během snídaně. Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! (drmax.cz)

Alavis MSM + Glukosamin sulfát 60 tablet

Alavis MSM + Glukosamin sulfát 60 tablet

Přípravek ALAVIS™ MSM + Glukosamin sulfát se složením vylepšeným o hydrolyzovaný kolagen a vitamin C. Osvědčená kombinace látky MSM a glukosamin sulfátu pro správnou funkci kloubů, svalů, vazů, šlach a kostí. Vhodný zejména pro podávání mladým psům a psům malých plemen. Doporučuje se u štěňat a mladých psů pro správný vývoj pohybového aparátu a dále u psů každého věku při nemocech kloubů, kostí a svalových úponů a pro jejich prevenci. Jedinečná kompozice tohoto přípravku vykazuje výrazný účinek proti bolesti a zánětu. Protizánětlivý účinek látky MSM je výrazně podpořen olejem z brutnáku lékařského, boswelií, kurkumou a zázvorem. Doporučujeme: Štěňatům od 2. – 3. měsíce věku Mladým psům Sportovním a pracovním psům Psům vyššího věku a psům s nadváhou ALAVIS™ MSM + Glukosamin sulfát… (drmax.cz)

Barny´s Sioux MSM 600 g

Barny´s Sioux MSM  600 g

Popis Sioux MSM je tradiční osvědčenou recepturou pro pohybový aparát. Popis Sioux MSM neobsahuje konzervanty či jiná aditiva. Tento produkt je efektivní již po několika dnech. Dávkování Užívejte 1 odměrku denně rozpuštěnou ve vodě, nejlépe ráno během snídaně. Můžete dochutit půlkou vymačkaného citronu. Upozornění Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Balení 600 g - dávka na 6 měsíců Další sdělení V naší nabídce… (ageo.cz)

Stáj pro koně

Stáj pro koně

Skládací domek pro koně+dva koně.Rozměr balení-42,5x19x8cm.Věk 3+ (fonetip.cz)

Stáj pro koně

Stáj pro koně

Skládací domek pro koně+dva koně.Rozměr balení-42,5x19x8cm.Věk 3+ (mrakyhracek.cz)

Pečovatelská stanice pro koně

Pečovatelská stanice pro koně

Pečovatelská stanice pro koně (bambule.cz)

FURminator Horse pro koně

FURminator Horse  pro koně

Profesionální FURminátor k vyčesávání srsti (krmeni.cz)

Přívěs pro koně sparkle girlz

Přívěs pro koně sparkle girlz

Sparkle Girlz přívěs pro koně. Balení obsahuje růžový jeep, panenku akoně s uzdičkou. (fonetip.cz)

Micro - Barbie stáj pro koně

Micro - Barbie stáj pro koně

Stavebnice Megabloks Barbie pro micro Barbie figurky. (bambule.cz)

Teamsterz jeep s přívěsem pro koně

Teamsterz jeep s přívěsem pro koně

Teamsterz jeep 4×4 s přívěsem a figurkou koně. Na výběr je ve stříbrné a červené barvě.Rozměry balení: cca 32 x 9 x 8 cmVěk: 3+Cena je za 1 ks.Varianty zboží:červený Jeepstříbrný Jeep (fonetip.cz)

Stáj pro koně dřevěná 1:24

Stáj pro koně dřevěná 1:24

Dřevěná stáj je vhodným dárkem pro kluky i holky – především pro každého malého farmáře a milovníky koníků. Stáj má otevírací okna a vrata. Lze odklopit střechu a obstarávat tak lépe boxy a koně.K této stáji u nás můžete také koupit koníky a příslušenství například značky SCHLEICH nebo SIKU. Parametry dětské stáje pro zvířata: Materiál: dřevoRozměry: 72,5x60x37,5cm 1:24 v krabiciSoučástí balení jsou šroubky k montáži.Věk 3+Cena uvedena za farmu bez traktoru, zvířat a doplňků. (fonetip.cz)

Teamsterz jeep s přívěsem pro koně

Teamsterz jeep s přívěsem pro koně

Teamsterz jeep 4×4 s přívěsem a figurkou koně. Na výběr je ve stříbrné a červené barvě.Rozměry balení: cca 32 x 9 x 8 cmVěk: 3+Cena je za 1 ks.Varianty zboží:červený Jeepstříbrný Jeep (fonetip.cz)

Alltoys Sparkle Girlz - Přívěs pro koně

Alltoys Sparkle Girlz - Přívěs pro koně

Panenka Sparkle Girlz se vydává na cesty i se svým krásným bílým koníkem. Bude řídit svůj fialový jeep. Aby bylo cestování pohodlné i pro koně, pojede za ní v krásném růžovém přívěsu.   Specifikace: Panenka má krásné dlouhé vlasy, které jsou ideální na česání. Na první pohled zaujme všechny malé parádnice. S tímto setem si malé slečny užijí dlouhé hodiny zábavy. Délka karavanu: cca 50 cm. Rozměry balení: 11×16×18 cm. Vyrobeno z kvalitního plastu. Vhodné pro děti od 3 let. Sada obsahuje: panenku Sparkle Girlz bílého koně s uzdičkou fialový jeep růžový přívěs pro koně (prodeti.cz)

Přívěs pro koně Sparkle Girlz

Přívěs pro koně Sparkle Girlz

Sparkle Girlz přívěs pro koně. Balení obsahuje růžový jeep, panenku a koně s uzdičkou. (mrakyhracek.cz)

Mecedes v8 s přívěsem pro koně

Mecedes v8 s přívěsem pro koně

Auto Mercedes-Benz AMG 500 4x42 na volnoběh s přívěsem, včetně koně, s otevíracími dveřmi, se zvukovými a světelnými efekty, s kloubovou figurkou žokejky a s bohatým příslušenstvím. Délka 40 cm, v měřítku 1:24. (fonetip.cz)

Stáj pro koně dřevěná 1:32 růžová

Stáj pro koně dřevěná 1:32 růžová

N (mrakyhracek.cz)

Schleich Svět přírody - pečovatelský set pro koně

Schleich Svět přírody - pečovatelský set pro koně

Figurky a doplňky Schleich z kolekce Horse Club jsou propracov (mrakyhracek.cz)

Stáj pro koně dřevěná 1:24 růžová

Stáj pro koně dřevěná 1:24 růžová

N (mrakyhracek.cz)

Schleich mycí kout pro koně s příslušenstvím

Schleich mycí kout pro koně s příslušenstvím

Po vyjížďce na koni je potřeba koně pořádně umýt a vyhřebelcovat, k tomu poslouží tento krásný, ručně malovaný mycí box pro koně.Balení obsahuje:1 × kůň1 × pečovatelka1 × sedlo1 × kartáč na hřebelcování koně1 × kartáč1 × sedlo + uzdu1 × deka + ohlávka1 × lopata1 x vědroVěk: 3+ (fonetip.cz)

Mecedes V8 s přívěsem pro koně

Mecedes V8 s přívěsem pro koně

Auto Mercedes-Benz AMG 500 4x42 na volnoběh s přívěsem, včetně koně, s otevíracími dveřmi, se zvukovými a světelnými efekty, s kloubovou figurkou žokejky a s bohatým příslušenstvím. Délka 40 cm, v měřítku 1:24. (mrakyhracek.cz)

Teamsterz jeep s přívěsem pro koně

Teamsterz jeep s přívěsem pro koně

Teamsterz jeep 4 (mrakyhracek.cz)

Teamsterz jeep s přívěsem pro koně

Teamsterz jeep s přívěsem pro koně

Teamsterz jeep 4×4 s přívěsem a figurkou koně. Na výběr je ve stříbrné a červené barvě.Rozměry balení: cca 32 x 9 x 8 cmVěk: 3+Cena je za 1 ks.Varianty zboží:červený Jeepstříbrný Jeep (fonetip.cz)

Dodávka Mitsubishi L200 s přívěsem pro koně

Dodávka Mitsubishi L200 s přívěsem pro koně

Kovová dodávka Mitsubishi L200 s přívěsem pro koně. Součástí balení 2× koník. Délka dodávky s přívěsem 27 cm. (mrakyhracek.cz)

Schleich Mycí kout pro koně s příslušenstvím

Schleich Mycí kout pro koně s příslušenstvím

Po vyj (mrakyhracek.cz)

Schleich Ohrada pro koně se vstupní branou

Schleich Ohrada pro koně se vstupní branou

Každ (mrakyhracek.cz)

Stáj pro koně dřevěná 1:24 růžová

Stáj pro koně dřevěná 1:24 růžová

Nádherná stáj pro koně v měřítku 1:24 pro malé farmářky. Stáj má krásné barvy, které potěší každého milovníka koní. Růžová střecha, zelené okenice a vrata krásně korespondují s bílou barvou celé stavby. Materiál: dřevoRozměr: 72,5 x 38 x 60 cmVhodné od 3 let. (fonetip.cz)

Panenka evička s džípem a přívěsem pro koně

Panenka evička s džípem a přívěsem pro koně

PANENKA EVIČKA S DŽÍPEM A PŘÍVĚSEM PRO KONĚ Krásná panenka Evička je vhodným dárkem pro každou holčičku, která má panenky ráda. Evička má dlouhé zlaté vlasy, které může vaše dcera česat a dělat z nich různé účesy. Panenka Evička má džíp a také přívěs pro koně. Nechybí ani poník. Může s ním jezdit po závodech či různých přehlídkách. Koník má totiž krásné dlouhé žíně, které také můžete různě česat a upravovat. Délka auta s přívěsem 33 cm. Výška panenky 12 cm. V balení také naleznete různé doplňky jako je sedlo, uzdečka a další nezbytné věci.Materiál: plastVelikost panenky: 12 cmVelikost auta: 33 cmUrčení: pro holčičky (fonetip.cz)

Landrover defender 14cm s přívěsem pro koně 11cm

Landrover defender 14cm s přívěsem pro koně 11cm

LANDROVER S PŘÍVĚSEM PRO KONĚDalší autíčko, které nesmí chybět ve Tvé sbírce. Model auta Landrover Defender je vyrobený z kovu a jeho velikost je cca 14 cm. Součástí balení je také přívěs o délce cca 11 cm, který je určený pro převoz koní. Autíčko se směrem vpřed pohybuje na zpětné natažení. Hračka se bude líbit všem milovníkům čtyř kol a koní. Konečně si každý malý jezdec bude moct pohodlně převézt své koníky kamkoli potřebuje. Produkt se vyrábí v několika variantách. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Cena je za 1 balení. Materiál: kovVelikost auta: cca 14 cmVelikost přívěsu: cca 11 cmUrčení: pro kluky (fonetip.cz)

BIG Power Mini Auto s přívěsem pro koně

BIG Power Mini Auto s přívěsem pro koně

Plastové autíčko nejen pro všechny malé milovnice koní. Auto s přívěsem pro koně má otevírací zadní část vozíku. Autíčko má měkká široká plastová kolečka. V balení je autíčko, přívěs, figurka koně a dvě překážky. Vyrobeno v EU. Vyrobeno z kvalitních plastů. Rozměry: 29 × 10 × 12 cm. Vhodné pro děti od 2 let. (prodeti.cz)

Alltoys Funville Přívěs pro koně Sparkle Girlz

Alltoys Funville Přívěs pro koně Sparkle Girlz

Sparkle Girlz Přívěs pro koně s panenkou   Panenka Sparkle Girlz se vydává na cesty i se svým krásným bílým koníkem. Bude řídit svůj fialový jeep. Aby bylo cestování pohodlné i pro koně, pojede za ní v krásném růžovém přívěsu.   Specifikace - Panenka má krásné dlouhé vlasy, které jsou ideální na česání - Na první pohled zaujme všechny malé parádnice - S tímto setem si malé slečny užijí dlouhé hodiny zábavy - Délka karavanu: cca 50 cm - Rozměry balení: 11×16×18 cm - Vyrobeno z kvalitního plastu - Vhodné pro děti od 3 let Sada obsahuje - panenku Sparkle Girlz - bílého koně s uzdičkou - fialový jeep - růžový přívěs pro koně (hawaj.cz)

Schleich ohrada pro koně se vstupní branou

Schleich ohrada pro koně se vstupní branou

Každý správný rančer chce mít své koně v bezpečí, když se nemůžou pást na oplocené louce. K tomu poslouží tato ohrada se vstupní branou. Brána je na zaháknutí aby koně neutekli a nahoře ozdobená obrázkem koní.  Díly jdou do sebe jednoduše zacvaknout. Sada obsahuje: 8 dílů ohrady, díl se vstupní branou na zaháknutí a ozdobným klenutímSchleich je německý výrobce hraček figurek a doplňků. Všechny figurky, jež vyrábí, jsou ručně malovány. Společnost má sídlo v Německu. (fonetip.cz)

LEGO® DUPLO® LEGO® DUPLO® Přívěs pro koně

LEGO® DUPLO® LEGO® DUPLO® Přívěs pro koně

S tímto snadno sestavitelným autem a přívěsem pro koně se ty a tvůj koník dostanete na všechny nejlepší soutěže ve skákání přes překážky! Nejprve si postav překážku a vyzkoušej ji na poli. Jejda! Tvůj koník skopl překážku – je čas ji přestavit a zkusit to znovu. Jakmile se s koníkem naučíš skákat přes překážky, zahákni přívěs za auto, opatrně koníka doveď dovnitř a vyrazte na závody! (bambule.cz)

Landrover Defender 14cm s přívěsem pro koně 11cm

Landrover Defender 14cm s přívěsem pro koně 11cm

LANDROVER S PŘ (mrakyhracek.cz)

Panenka Evička s džípem a přívěsem pro koně

Panenka Evička s džípem a přívěsem pro koně

PANENKA EVIČKA S DŽ (mrakyhracek.cz)

Deka pro koně Happy People 58050 Barbie, růžová

Deka pro koně Happy People 58050 Barbie, růžová

Krásná růžová oboustranná měkká přikrývka pro koníka malé jezdkyně. VLASTNOSTI: Přikrývka 2 v 1 Oboustranně použitelná Jedna strana polyester s prošívaným designem a logem Barbie Druhá strana fleece s logem Barbie Stav produktu: Pouze rozbaleno. Nové zboží s 2letou zárukou v rozbaleném nebo poškozeném obalu. (rozbaleno.cz)

Stáj pro koně s dílnou dřevěná 51x40,5x27,5cm 1:24

Stáj pro koně s dílnou dřevěná 51x40,5x27,5cm 1:24

Dřevěn (mrakyhracek.cz)

Mitsubishi pajero s přívěsem pro koně, zpětný chod

Mitsubishi pajero s přívěsem pro koně, zpětný chod

Kovová dodávka Mitsubishi Pajero s přívěsem pro koně. Součástíbalení 2× koník. Délka dodávky s přívěsem 27 cm. (fonetip.cz)

Simba Panenka Evička s džípem a přívěsem pro koně

Simba Panenka Evička s džípem a přívěsem pro koně

Panenka Evička dnes cestuje spolu se svým kamarádem bílým koníkem. Za svůj růžový džíp musí pro koníka připojit přívěs, aby se i jemu dobře a pohodlně cestovalo.   Specifikace: Panenka Evička je skvěle propracovaná včetně detailů a krásných dlouhých hustých vlasů. Vyrobeno z kvalitního plastu a textilu, které jsou zdravotně nezávadné. Koník má krásnou dlouhou hřívu i ocas. Evička má pohyblivé ruce i nohy. Výška panenky 12 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Balení obsahuje: panenka Evička zimních šatech s korunkou figurku osedlaného bílého koně růžový džíp fialový přívěs pro koně (prodeti.cz)

Auto Volvo XC-90 kov s přívěsem pro koně 13cm

Auto Volvo XC-90 kov s přívěsem pro koně 13cm

Koně je někdy potřeba odv (mrakyhracek.cz)

Auto volvo xc-90 kov s přívěsem pro koně 13cm

Auto volvo xc-90 kov s přívěsem pro koně 13cm

Koně je někdy potřeba odvézt k doktorovi nebo na jiný statek a k tomu slouží tento kovový model auta s přívěsem pro koně. Autíčko s přívěsem pro koně je na zpětné natažení a má otvírací přední dveře. Rozměr auta: cca 13,5 x 5 x 5 cm+Velikost přívěsu: cca 11 cmBarva autíčka: stříbrná a tmavě šedáBarva přívěsu různé barvy (černá, modrá, červená) Hračka je vyráběna ve více variantách. Varianta je dodávána podle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji do poznámky v objednávce, pokusíme se ji zajistit.Cena je uvedena za 1 ks (fonetip.cz)

Stáj pro koně dřevěná 51x40,5x27,5cm růžová 1:24 v krabičce

Stáj pro koně dřevěná 51x40,5x27,5cm růžová 1:24 v krabičce

Dřevěn (mrakyhracek.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít