Aktivně – angličtina na každý den

Produkt Aktivně – angličtina na každý den sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Aktivně – angličtina na každý den upraviť a produkt hľadať znova.

Aktivně – Angličtina na každý den

Aktivně – Angličtina na každý den
Detail

Audiokniha MP3 - Poslechová učebnice angličtiny obsahuje interaktivní poslechová cvičení, které Vám umožní procvičit a upevnit již získané znalosti slov a frází. - Různí autoři, čte Různí interpreti Poslechová učebnice Aktivně – Angličtina na každý denPoslechová učebnice obsahuje interaktivní poslechová cvičení, které Vám umožní procvičit a upevnit již získané znalosti slov a frází. Cvičení „Rozuměj“ se zaměřuje na porozumění základních údajů zachycených informací podávaných rodilými mluvčími. Cvičení „Ptejte se“ trénuje pokládání otázek. Cvičení „Řekněte“ Vám pomůže rychle najít odpovědi. Díky cvičení „Reagujte“ poznáte, zda jste schopni poskytnout informace, případně reagovat na otázky v reálném čase. Tímto způsobem nacvičíte nejlépe reálne situace, kdy na Vás někdo mluví nebo kdy Vy musíte mluvit na někoho jiného. Učte se v autě, cestou do práce, ale vždy podle vlastního tempa a nálady. Učte se zejména to, co aktuálně potřebujete. Učte se zkrátka v pohodě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Aktivně – Angličtina na každý den

Aktivně – Angličtina na každý den - Autoři různí - audiokniha

Aktivně – Angličtina na každý den - Autoři různí - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Poslechová učebnice obsahuje celkem 25 hodin interaktivních poslechových cvičení, které Vám umožní procvičit a upevnit již získané znalosti slov a frází. Cvičení „Rozuměj“ se zaměřuje na porozumění základních údajů zachycených informací podávaných rodilými mluvčími. Cvičení „Ptejte se“ trénuje pokládání otázek. Cvičení „Řekněte“ Vám pomůže rychle najít odpovědi. Díky cvičení „Reagujte“ poznáte, zda jste schopni poskytnout informace, případně reagovat na otázky v reálném čase. Tímto způsobem nacvičíte nejlépe reálne situace, kdy na Vás někdo mluví nebo kdy Vy musíte mluvit na někoho jiného. Učte se v autě, cestou do práce, ale vždy podle vlastního tempa a nálady. Učte se zejména to, co aktuálně potřebujete. Učte se zkrátka v pohodě. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Aktivně – Angličtina na každý den - Autoři různí - audiokniha , Andělská naděje pro každý den

Spielehelden Hra pro páry Otázky na každý den pro páry 100 vzrušujících otázek v angličtině

Spielehelden Hra pro páry Otázky na každý den pro páry 100 vzrušujících otázek v angličtině
Detail

Pro všechny páry, pro které je obvyklá otázka "jaký byl váš den" příliš málo: Rozmanité otázky pro páry Otázky pro páry na každý den přinášejí podnětnou výměnu názorů na konci dne nebo u snídaně. Žádná otázka o světě, životě, lásce nebo minulosti a budoucnosti zde nepřijde zkrátka. Otázky jsou drzé, nekonvenční, neobvyklé. Hravou a povzbudivou formou může vyjít najevo jedno nebo dvě tajemství, která byste se o sobě jinak nikdy nedozvěděli. Najdete zde vše od zdánlivě banálních otázek přes hluboké individuální úvahy až po vztahové problémy. Přináší spoustu zábavy a také trochu informací o druhém, což má pro váš vztah cenu zlata. Karetní hra podporuje vtipné rozhovory i hluboké diskuse – je to hravá práce se vztahy s lehkostí. Čas ve dvou: Skvělým nápadem je začlenit do každodenního života karetní hru z Spielehelden Couples Question Game - Unforgettable Date . Vytvořte si intimní rituál, například tak, že si každý večer vytáhnete jednu nebo i víc karet. Najděte si na sebe čas, bavte se a vnímejte nové spojení, které mezi vámi roste! Upevněte svůj vztah s láskou a hravou lehkostí: karetní hra Spielehelden Hra pro páry Každodenní otázky vás sbližuje prostřednictvím živé výměny nápadů, abyste zůstali spojeni jako Bonnie a Clyde. (electronic-star.cz)

Podobné produkty ako Spielehelden Hra pro páry Otázky na každý den pro páry 100 vzrušujících otázek v angličtině , Relaxace & meditace pro každý den

YOUCAT na každý den

YOUCAT na každý den
Detail

365 citátů křesťanských osobností s krásnými fotografiemi. Inspirace na každý den v roce. A také krásný dárek, který potěší (nejen) mladé. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako YOUCAT na každý den , Orion sklenice na víno každý den, 450 ml

Jóga na každý den

Jóga na každý den
Detail

Zkuste začít den s nejznámější jogínskou sestavou – Pozdravem slunci. Tento soubor cviků dodává tělu energii, proto se doporučuje cvičit zejména ráno. Pokud vám po ránu nezbývá čas, zkuste večerní zklidňující sestavu Pozdrav měsíci. Procvičíte celé tělo, protáhnete unavené svaly a klouby a zklidníte mysl. Skládačku ocení ti, kteří ovládají techniku jednotlivých cviků, ale při samostatném cvičení si potřebují připomenout jejich pořadí a správné dýchání. (patro.cz)

Podobné produkty ako Jóga na každý den , Chci mluvit jako rodilý američan: americká idiomatická angličtina pro každý den (80-7335-040-8)

YOUCAT na každý den

YOUCAT na každý den
Detail

365 citátů křesťanských osobností s krásnými fotografiemi. Inspirace na každý den v roce. A také krásný dárek, který potěší (nejen) mladé. (patro.cz)

Podobné produkty ako YOUCAT na každý den , Youcat na každý den (978-80-7566-078-7)

Toskánsko na každý den ()

Toskánsko na každý den ()
Detail

Audiokniha MP3 - Pozvánka do míst, kde autorka našla nový domov, přináší popisy toskánských městeček, zvyků, umění a všemožných vůní vycházející z místních receptů. - autor Frances Mayesová, čte Jana Štvrtecká Pozvánka do míst, kde autorka našla nový domov, přináší popisy toskánských městeček, zvyků, umění a všemožných vůní vycházející z místních receptůVydala se do Itálie, kde spolu s přítelem zakoupili opuštěnou usedlost a našli v ní domov. Výročí dvou dekád strávených v Bramasole přivedlo autorku k dalším zápiskům o jejím sžívání se s toskánskou krajinou, historií, kuchyní a životním stylem. Co ji přimělo k navázání až překvapivě hlubokého vztahu s místní krajinou, jejími obyvateli a způsobem života? Znovu podává zprávu o všem, co se v Bramasole a okolí v posledních letech změnilo, líčí své nové objevy v okolí Cortony, připojí sérii nových kuchařských receptů a nenechá nás na pochybách o tom, že ve společnosti svých italských sousedů a přátel nalezla... (alza.cz)

Podobné produkty ako Toskánsko na každý den () , Věštby na každý den (978-80-750-0271-6)

Bible Příběhy na každý den

Bible Příběhy na každý den
Detail

V této knize naleznete biblický příběh a krátkou modlitbu na každý den. Biblické příběhy Starého i Nového zákona jsou jednoduše převyprávěny. Pro každý den je určen jeden příběh. Na okraji každé strany naleznete datum označující den, pro nějž je příběh vybrán, číslo biblické kapitoly, z níž je příběh a jednoduchou modlitbičku inspirovanou textem. Kniha tak pomůže především těm rodičům, kteří chtějí naučit své děti pravidelně pracovat s biblickým textem. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Bible Příběhy na každý den , Vlídná povzbuzení na každý den (80-7178-704-3)

Smoothies na každý den Detoxikace

Smoothies na každý den Detoxikace
Detail

V dnešní uspěchané době je náš organismus neustále vystavován těžkým zkouškám - nezdravá strava, toxiny v ovzduší a všudypřítomný stres si dříve či později vyžádají svou daň. Právě v takových situacích se uplatní detox. Tato kniha přináší jednoduché a účinné recepty, ale také spoustu praktických rad na obnovení ztracené rovnováhy. Přesvědčí vás, že očista organismu neznamená jen samé odříkání. Naopak, se smoothies - hustými nápoji z rozmixovaného ovoce a zeleniny - si ji užijete. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Smoothies na každý den Detoxikace , Zen na každý den (978-80-271-0284-6)

Moje jóga na každý den

Moje jóga na každý den
Detail

Stačí si najít 20 minut denně, zacvičit si jógu a odměnou vám bude jak zdravé a pružné tělo, tak uklidněná mysl. Díky tomu budete schopni více odolávat stresu, se kterým všichni neustále bojujeme, a soustředit se na všechny činnosti, jimž se ve vašem životě věnujete. Díky mnohotvárnosti lekcí a cvičení se nudit rozhodně nebudete. Sestavy jsou navrženy tak, aby je zvládli i začátečníci. Každá z pozic je kromě popisu provedení doplněna také fotografií. (patro.cz)

Podobné produkty ako Moje jóga na každý den , Osho na každý den (978-80-759-3175-7)

Bible Příběhy na každý den

Bible Příběhy na každý den
Detail

V této knize naleznete biblický příběh a krátkou modlitbu na každý den. Biblické příběhy Starého i Nového zákona jsou jednoduše převyprávěny. Pro každý den je určen jeden příběh. Na okraji každé strany naleznete datum označující den, pro nějž je příběh vybrán, číslo biblické kapitoly, z níž je příběh a jednoduchou modlitbičku inspirovanou textem. Kniha tak pomůže především těm rodičům, kteří chtějí naučit své děti pravidelně pracovat s biblickým textem. (patro.cz)

Podobné produkty ako Bible Příběhy na každý den , Orion nerezová termoska každý den , 0,5 l

Smoothies na každý den Detoxikace

Smoothies na každý den Detoxikace
Detail

V dnešní uspěchané době je náš organismus neustále vystavován těžkým zkouškám - nezdravá strava, toxiny v ovzduší a všudypřítomný stres si dříve či později vyžádají svou daň. Právě v takových situacích se uplatní detox. Tato kniha přináší jednoduché a účinné recepty, ale také spoustu praktických rad na obnovení ztracené rovnováhy. Přesvědčí vás, že očista organismu neznamená jen samé odříkání. Naopak, se smoothies - hustými nápoji z rozmixovaného ovoce a zeleniny - si ji užijete. (patro.cz)

Podobné produkty ako Smoothies na každý den Detoxikace , Termohrnek eco každý den s úsměvem (8590228067906)

Aktivně – Němčina na každý den

Aktivně – Němčina na každý den
Detail

Audiokniha MP3 - Poslechová učebnice němčiny obsahuje cvičení, které Vám umožní procvičit a upevnit již získané znalosti slov a frází. - Různí autoři, čte Různí interpreti Poslechová učebnice Aktivně – Němčina na každý denPoslechová učebnice obsahuje interaktivní poslechová cvičení, které Vám umožní procvičit a upevnit již získané znalosti slov a frází. Cvičení „Rozuměj“ se zaměřuje na porozumění základních údajů zachycených informací podávaných rodilými mluvčími. Cvičení „Ptejte se“ trénuje pokládání otázek. Cvičení „Řekněte“ Vám pomůže rychle najít odpovědi. Díky cvičení „Reagujte“ poznáte, zda jste schopni poskytnout informace, případně reagovat na otázky v reálném čase. Tímto způsobem nacvičíte nejlépe reálne situace, kdy na Vás někdo mluví nebo kdy Vy musíte mluvit na někoho jiného. Učte se v autě, cestou do práce, ale vždy podle vlastního tempa a nálady. Učte se zejména to, co aktuálně potřebujete. Učte se zkrátka v pohodě. (alza.cz)

Podobné produkty ako Aktivně – Němčina na každý den , Disney říkanky na každý den (978-80-252-4589-7)

Ájurvéda na každý den - Vinód Verma

Ájurvéda na každý den - Vinód Verma
Detail

Praktická kniha o ájurvédě, která se věnuje každodennímu využití tradičních postupů a nabízí i týdenní, sezónní a půlroční očistné programy. Autorka podrobně popisuje staletími prověřené metody očisty a upravuje je tak, aby je mohl zvládnout každý sám. Tento systém jednoduchých a levných prostředků pravidelné péče o tělo i o duši vám pomůže udržovat potřebnou vnitřní rovnováhu a udržet si svěžest, sílu a zdraví až do vysokého věku. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Ájurvéda na každý den - Vinód Verma , Evangelium na každý den 2023 (978-80-7450-425-9)

Osho na každý den - Osho Rajneesh

Osho na každý den - Osho Rajneesh
Detail

Každodenní inspirace Výběr postřehů a výroků z brilantních promluv mistra Osha, jimiž okouzloval, ale i provokoval své posluchače, a které mají dodnes schopnost oslovit tisíce lidí na celém světě 365 témat, zařazených do této knihy, obsahuje jak ta, která lidstvo řeší snad od nepaměti, tak i nová, aktuální, která s sebou přináší dnešní doba plná chaosu a stresu. Všechna se ale týkají těch nejdůležitějších otázek v životě. Osho na ně dává vlastně velmi jednoduchou odpověď – cestou k jejich rozluštění podle něj není propírat problémy v mysli, bádat a trápit se; řešením je milovat, tančit, naplno a radostně žít. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Osho na každý den - Osho Rajneesh , Bible příběhy na každý den (978-80-87287-80-4)

Věštby na každý den - Robert Moss

Věštby na každý den - Robert Moss
Detail

Synchronicita je navazování osobního vztahu s vesmírem. S pomocí této knihy plné her a kouzelných příběhů se naučíte vnímat souhru okolností a symbolickou rezonanci událostí v běžném životě, abyste byli schopni napojit se na jejich hlubší logiku, přijímat výjimečné rady a dobře se bavit. Máte možnost stát se kairomancerem, tím, kdo dokáže přijímat zprávy ve zvláštních okamžicích, kdy je ve hře synchronicita - a aktivně využívat příležitosti, jaké mu ony chvíle nabízejí. Chcete-li být kairomancerem, musíte na cestách tímto světem důvěřovat svým pocitům a rozvíjet osobní schopnosti. Vaše osobní prožitky vám pomohou pochopit, že víte mnohem víc než jen to, co se nachází na povrchu vědomí. Jde o opravdové kouzlo, o umění přinášet do tohoto světa dary z hlubšího světa. Jděte touto cestou a váš každodenní život bude jiskřit a šumět jako nejlepší šampaňské. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Věštby na každý den - Robert Moss , 5minutové meditace na každý den (978-80-271-3373-4)

Ájurvéda na každý den - Verma Vinod

Ájurvéda na každý den - Verma Vinod
Detail

Vůbec první praktická kniha o ájurvédě, která se věnuje každodennímu využití tradičních postupů a nabízí i týdenní, sezónní a půlroční očistné programy. Autorka podrobně popisuje staletími prověřené metody očisty a upravuje je tak, aby je mohl zvládnout každý sám. Tento systém jednoduchých a levných prostředků pravidelné péče o tělo i o duši vám pomůže udržovat potřebnou vnitřní rovnováhu a udržet si svěžest, sílu a zdraví až do vysokého věku. (patro.cz)

Podobné produkty ako Ájurvéda na každý den - Verma Vinod , Kámasútra: smyslná pozice na každý den (978-80-242-8546-7)

Věštby na každý den - Moss Robert

Věštby na každý den - Moss Robert
Detail

Synchronicita je navazování osobního vztahu s vesmírem. S pomocí této knihy plné her a kouzelných příběhů se naučíte vnímat souhru okolností a symbolickou rezonanci událostí v běžném životě, abyste byli schopni napojit se na jejich hlubší logiku, přijímat výjimečné rady a dobře se bavit. Máte možnost stát se kairomancerem, tím, kdo dokáže přijímat zprávy ve zvláštních okamžicích, kdy je ve hře synchronicita - a aktivně využívat příležitosti, jaké mu ony chvíle nabízejí. Chcete-li být kairomancerem, musíte na cestách tímto světem důvěřovat svým pocitům a rozvíjet osobní schopnosti. Vaše osobní prožitky vám pomohou pochopit, že víte mnohem víc než jen to, co se nachází na povrchu vědomí. Jde o opravdové kouzlo, o umění přinášet do tohoto světa dary z hlubšího světa. Jděte touto cestou a váš každodenní život bude jiskřit a šumět jako nejlepší šampaňské. (patro.cz)

Podobné produkty ako Věštby na každý den - Moss Robert , Kuchařka pro psy na každý den (978-80-7346-145-4)

Disney - Říkanky na každý den - Ondřej Hník

Disney - Říkanky na každý den - Ondřej Hník
Detail

Knížka, již právě držíte v ruce, je určená pro nejmladší čtenáře. Děti ve věku kolem dvou let mají rády hravé říkanky a veršíky, zvláště když jsou provázené veselými obrázky a popisují každodenní, důvěrně známé situace, které dítě prožívá. Kniha je vytištěná na speciálním tvrdém papíru, aby odolala malým, všetečným ručičkám při opakovaném čtení a prohlížení. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Disney - Říkanky na každý den - Ondřej Hník , Osho na každý den 365 meditací (978-80-7593-175-7)

Moje jóga na každý den - Morelli Maurizio

Moje jóga na každý den - Morelli Maurizio
Detail

SEDM SESTAV NA KAŽDÝ DEN V TÝDNU Stačí si najít 20 minut denně, zacvičit si jógu a odměnou vám bude jak zdravé a pružné tělo, tak uklidněná mysl. Díky tomu budete schopni více odolávat stresu, se kterým všichni neustále bojujeme, a soustředit se na všechny činnosti, jimž se ve vašem životě věnujete. Díky mnohotvárnosti lekcí a cvičení se nudit rozhodně nebudete. Sestavy jsou navrženy tak, aby je zvládli i začátečníci. Každá z pozic je kromě popisu provedení doplněna také fotografií. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Moje jóga na každý den - Morelli Maurizio , Trocha radosti a lásky na každý den (978-80-242-7789-9)

Disney Říkanky na každý den - Hník Ondřej

Disney Říkanky na každý den - Hník Ondřej
Detail

Knížka, již právě držíte v ruce, je určená pro nejmladší čtenáře. Děti ve věku kolem dvou let mají rády hravé říkanky a veršíky, zvláště když jsou provázené veselými obrázky a popisují každodenní, důvěrně známé situace, které dítě prožívá. Kniha je vytištěná na speciálním tvrdém papíru, aby odolala malým, všetečným ručičkám při opakovaném čtení a prohlížení. (patro.cz)

Podobné produkty ako Disney Říkanky na každý den - Hník Ondřej , Neučebnice ekonomie: pro každého na každý den (978-80-271-3193-8)

Toskánsko na každý den (MP3-CD) - audiokniha

Toskánsko na každý den (MP3-CD) - audiokniha
Detail

Audioknihu Toskánsko na každý den napsala autorka: Frances Mayesová, čte: Jana Štvrtecká. Celková stopáž: 12 hodin, 39 minut. Bramasole - malebný italský venkov. Pozvánka do míst, kde autorka našla nový domov, přináší popisy toskánských městeček, zvyků, umění a všemožných vůní vycházející z místních receptů. Vydala se do Itálie, kde spolu s přítelem zakoupili opuštěnou usedlost a našli v ní domov. Výročí dvou dekád strávených v Bramasole přivedlo autorku k dalším zápiskům o jejím sžívání se s toskánskou krajinou, historií, kuchyní a životním stylem. Co ji přimělo k navázání až překvapivě hlubokého vztahu s místní krajinou, jejími obyvateli a způsobem života? Znovu podává zprávu o všem, co se v Bramasole a okolí v posledních letech změnilo, líčí své nové objevy v okolí Cortony, připojí sérii nových kuchařských receptů a nenechá nás na pochybách o tom, že ve společnosti svých italských sousedů a přátel nalezla skutečný "italský domov". Tympanum vydalo také román Pod toskánským sluncem. Audiokniha obsahuje recepty s příchutí Itálie. Recepty vonící italským venkovem stahujte v detailu audioknihy. (dvd-premiery.cz)

Podobné produkty ako Toskánsko na každý den (MP3-CD) - audiokniha , Smoothies na každý den detoxikace: 365 receptů (978-80-8088-543-4)

Neučebnice ekonomie - Pro každého na každý den - Lenka Farkačová

Neučebnice ekonomie - Pro každého na každý den - Lenka Farkačová
Detail

Každý den v novinách čteme, jak se vyvíjí inflace, jak posiluje či oslabuje koruna, že bitcoin je už na ústupu nebo že jeho cena naopak roste. Přijdou vám takové informace vytržené z širšího kontextu? Chtěli byste textům lépe rozumět? Právě pro vás je tato kniha! Cílem této publikace je přinést vhled do ekonomie běžného dne. Autorka, držitelka ceny prof. Vencovského pro ekonomy do 35 let, v knize srozumitelně vysvětluje aktuální vývoj ekonomiky v České republice nebo třeba rozhodování o investicích do kryptoměn. Klade také důraz na to, abychom si své názory nevytvářeli na základě pocitů a emocí, ale logických vazeb. Nečekejte žádnou strohou učebnici, tato kniha vám odlehčenou formou konečně přiblíží vše, co jste chtěli dosud vědět o ekonomii. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Neučebnice ekonomie - Pro každého na každý den - Lenka Farkačová , O moudrosti: 365 citáty na každý den (978-80-7529-822-5)

Kuchařka pro psy na každý den - Zdenka Prošková

Kuchařka pro psy na každý den - Zdenka Prošková
Detail

Kniha je napůl kuchařkou s recepty a napůl praktickým rádcem, jak vyživovat psy přirozenou stravou.V knize kromě zajímavých a chutných receptů pro své (nejen čtyřnohé) přátele naleznete více než 150 fotografií, tabulky nutričních hodnot potravin, základní informace o krmení psů čerstvou stravou, dopodrobna rozepsané jednotlivé složky psí stravy, informace, co obsahují jednotlivé druhy surovin a jaký mají vliv na vašeho čtyřnožce, na které suroviny si dát pozor, kterým se vyhýbat, mýty o krmení psů syrovým masem a další rady.Autorka knihy se více než 17 let věnuje aktivně canisterapii, tedy využití psů v terapeutickém procesu. Je předsedkyní sdružení Pes A Člověk. Se všemi svými psy složila povahové zkoušky terapeutického psa, všichni její psi byli či jsou terapeuty a všechny své psy krmila či krmí čerstvou stravou. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Kuchařka pro psy na každý den - Zdenka Prošková , O přátelství: 365 citáty na každý den (978-80-7529-823-2)

Smoothies na každý den pro děti a mámy

Smoothies na každý den pro děti a mámy
Detail

Krásnou knihu napsal autor publikace "Smoothies na každý den". Najdete v ní 365 receptů na smoothies pro děti i pro těhotné ženy a kojící maminky. Seznamte se se smoothies - hustými nápoji z rozmixovaného ovoce a zeleniny, které výborně zasytí, jsou velmi chutné a především zdravé. V této knize, určené především maminkám s dětmi, najdete recepty doslova pro každou příležitost. Čeká vás množství informací, s nimiž bude příprava nápojů hračka. Zvláštní pozornost sa věnuje těhotným a kojícím ženám, které v této knize najdou spoustu praktických rad a inspirace. Nechte se inspirovat a udělejte něco pro své zdraví. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Smoothies na každý den pro děti a mámy , Každý den s bohem (978-80-879-0466-4)

Aktivně – Němčina na každý den - Autoři různí - audiokniha

Aktivně – Němčina na každý den - Autoři různí - audiokniha
Detail

Audiokniha:,Poslechová učebnice obsahuje celkem 25 hodin interaktivních poslechových cvičení, které Vám umožní procvičit a upevnit již získané znalosti slov a frází. Cvičení „Rozuměj“ se zaměřuje na porozumění základních údajů zachycených informací podávaných rodilými mluvčími. Cvičení „Ptejte se“ trénuje pokládání otázek. Cvičení „Řekněte“ Vám pomůže rychle najít odpovědi. Díky cvičení „Reagujte“ poznáte, zda jste schopni poskytnout informace, případně reagovat na otázky v reálném čase. Tímto způsobem nacvičíte nejlépe reálne situace, kdy na Vás někdo mluví nebo kdy Vy musíte mluvit na někoho jiného. Učte se v autě, cestou do práce, ale vždy podle vlastního tempa a nálady. Učte se zejména to, co aktuálně potřebujete. Učte se zkrátka v pohodě. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Aktivně – Němčina na každý den - Autoři různí - audiokniha , Orion tác lisované dřevo servírovací každý den 34x24 cm

O moudrosti - citát na každý den - Helen Exley

O moudrosti - citát na každý den - Helen Exley
Detail

Výroky velkých osobností, na každý den jeden, které jsou doplněny nádnernými ilustracemi. Helen Exley vlastní sbírku nespočtu výroků od největších myslitelů, kteří kdy žili. Po celém světě se prodaly více než 3 miliony jejích knížek o moudrosti. Nejpoutavější citáty ale naleznete právě v této mimořádné sbírce. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako O moudrosti - citát na každý den - Helen Exley , Vejce pro každý den (978-80-7322-216-1)

Osho na každý den - Osho Rajneesh - e-kniha

Osho na každý den - Osho Rajneesh - e-kniha
Detail

eBook:,365 témat, zařazených do této knihy, obsahuje jak ta, která lidstvo řeší snad od nepaměti, tak i nová, aktuální, která s sebou přináší dnešní doba plná chaosu a stresu. Všechna se ale týkají těch nejdůležitějších otázek v životě. Osho na ně dává vlastně velmi jednoduchou odpověď – cestou k jejich rozluštění podle něj není propírat problémy v mysli, bádat a trápit se; řešením je milovat, tančit, naplno a radostně žít. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Osho na každý den - Osho Rajneesh - e-kniha , Ajurvéda na každý den: jednoduchá, rychlá a regionální (978-80-86726-96-0)

Věštby na každý den - Robert Moss - e-kniha

Věštby na každý den - Robert Moss - e-kniha
Detail

eBook:,Synchronicita je navazování osobního vztahu s vesmírem. S pomocí této knihy plné her a kouzelných příběhů se naučíte vnímat souhru okolností a symbolickou rezonanci událostí v běžném životě, abyste byli schopni napojit se na jejich hlubší logiku, přijímat výjimečné rady a dobře se bavit. Máte možnost stát se kairomancerem, tím, kdo dokáže přijímat zprávy ve zvláštních okamžicích, kdy je ve hře synchronicita – a aktivně využívat příležitosti, jaké mu ony chvíle nabízejí. Chcete-li být kairomancerem, musíte na cestách tímto světem důvěřovat svým pocitům a rozvíjet osobní schopnosti. Vaše osobní prožitky vám pomohou pochopit, že víte mnohem víc než jen to, co se nachází na povrchu vědomí. Jde o opravdové kouzlo, o umění přinášet do tohoto světa dary z hlubšího světa. Jděte touto cestou a váš každodenní život bude jiskřit a šumět jako nejlepší šampaňské. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Věštby na každý den - Robert Moss - e-kniha , Ájurvéda na každý den: jak žít podle ájurvédy (978-80-7336-568-4)

Toskánsko na každý den - Frances Mayesová - e-kniha

Toskánsko na každý den - Frances Mayesová - e-kniha
Detail

eBook:,Čtenáře, které si získalo inspirativní vyprávění Frances Mayesové v knihách Pod toskánským sluncem a La bella Toscana, nepochybně nezklame ani třetí svazek úvah a zápisků odrážejících autorčino sžívání s toskánskou krajinou, historií, kuchyní a životním stylem. Dvacáté výročí osudové chvíle, kdy se rozhodla zakoupit opuštěnou usedlost jménem Bramasole poblíž toskánské Cortony a pustit se do její nákladné opravy, je Mayesové mimo jiné příležitostí k opětovnému zamýšlení nad tím, co ji přimělo k navázání až překvapivě hlubokého vztahu s místní krajinou, jejími obyvateli a způsobem života. Ani tentokrát však neopomene podat zprávu o všem, co se v Bramasole a okolí v posledních letech změnilo, vylíčí své nové objevy v bližším i vzdálenějším okolí Cortony, připojí sérii nových kuchařských receptů a nenechá nás na pochybách o tom, že ve společnosti svých italských sousedů a přátel nalezla skutečný "italský domov". (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Toskánsko na každý den - Frances Mayesová - e-kniha , Je to tak snadné – recepty na každý den (978-80-271-0437-6)

Smoothies na každý den pro děti a mámy

Smoothies na každý den pro děti a mámy
Detail

Krásnou knihu napsal autor publikace "Smoothies na každý den". Najdete v ní 365 receptů na smoothies pro děti i pro těhotné ženy a kojící maminky. Seznamte se se smoothies - hustými nápoji z rozmixovaného ovoce a zeleniny, které výborně zasytí, jsou velmi chutné a především zdravé. V této knize, určené především maminkám s dětmi, najdete recepty doslova pro každou příležitost. Čeká vás množství informací, s nimiž bude příprava nápojů hračka. Zvláštní pozornost sa věnuje těhotným a kojícím ženám, které v této knize najdou spoustu praktických rad a inspirace. Nechte se inspirovat a udělejte něco pro své zdraví. (patro.cz)

Podobné produkty ako Smoothies na každý den pro děti a mámy

Kuchařka pro psy na každý den - Prošková Zdenka

Kuchařka pro psy na každý den - Prošková Zdenka
Detail

Kniha je napůl kuchařkou s recepty a napůl praktickým rádcem, jak vyživovat psy přirozenou stravou. V knize kromě zajímavých a chutných receptů pro své (nejen čtyřnohé) přátele naleznete více než 150 fotografií, tabulky nutričních hodnot potravin, základní informace o krmení psů čerstvou stravou, dopodrobna rozepsané jednotlivé složky psí stravy, informace, co obsahují jednotlivé druhy surovin a jaký mají vliv na vašeho čtyřnožce, na které suroviny si dát pozor, kterým se vyhýbat, mýty o krmení psů syrovým masem a další rady. Autorka knihy se více než 17 let věnuje aktivně canisterapii, tedy využití psů v terapeutickém procesu. Je předsedkyní sdružení Pes A Člověk. Se všemi svými psy složila povahové zkoušky terapeutického psa, všichni její psi byli či jsou terapeuty a všechny své psy krmila či krmí čerstvou stravou. (patro.cz)

Podobné produkty ako Kuchařka pro psy na každý den - Prošková Zdenka

Osho na každý den 365 meditací - 158-168

Osho na každý den 365 meditací - 158-168
Detail

Výběr každodenních krátkých meditací, uspořádaný z úryvků promluv tohoto východního mystika a duchovního guru. Pozitivní zamyšlení se nad každodenními problémy, trochu jinak, netradičně, s možností zbavit se starých zlozvyků a myšlenek, které nám otravují život a brání se radovat z každého obyčejného okamžiku. (patro.cz)

Podobné produkty ako Osho na každý den 365 meditací - 158-168

Zen na každý den - Charlotte Joko Becková - e-kniha

Zen na každý den - Charlotte Joko Becková - e-kniha
Detail

eBook:,Zen na každý den představuje mimořádnou knihu o základních aspektech lidského života, které podává s neuvěřitelnou jednoduchostí. Kniha přináší naprosto jedinečný a přímočarý náhled na otázky týkající se našich vztahů, práce, strachu či ambicí. Vrstvu po vrstvě odhaluje příčiny našich úzkostí a frustrací. Čtenáři často tvrdí, že se jedná opravdu o první knihu, která jim jasně ukázala, jak snadněji žít v dnešní komplikované moderní společnosti. Je zde návod, jak může běžný člověk prožít každý okamžik svého života naplno. Uvidíte sami sebe zcela novým způsobem. Garantováno. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Zen na každý den - Charlotte Joko Becková - e-kniha

Léto: Harmonie a zdraví na každý den - Jelena Svitko

Léto: Harmonie a zdraví na každý den - Jelena Svitko
Detail

"Kniha vás provede den za dnem obdobím od 1. června do 31. srpna. Sympatická, a hlavně velmi zkušená ukrajinská lékařka a léčitelka vás bude provázet jednotlivými dny tak, abyste naplno využili možnosti a energii horkého, bujného léta. V létě nám příroda nabízí spoustu plodů, květů a dalších projevů její hojnosti. K nim patří i med, jemuž je věnováno několik kapitol hned ze začátku. K častým nepříjemnostem patří různí parazité, proto zde najdete hodně rad, jak je ze svého organizmu vyhnat. Další zdravotní potíže a témata, které Jelena Svitko úspěšně řeší, jsou: žlučové kameny, diabetes, zdravé cévy a žíly, hemoroidy. Celkově kniha obsahuje spoustu rozmanitých receptů na chutná a zdravá jídla, léčivé přípravy i nevšední domácí kosmetické prostředky. Co se týče nejen těla, ale i duše, tento letní díl rozebírá několik zajímavých ikon, svatou Trojici, den Ivana Kupaly, chrám sv. Pavla v Římě, proměnění Krista; nechybí ani hezké a u nás málo známé speciální modlitby." (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Léto: Harmonie a zdraví na každý den - Jelena Svitko

Jaro Harmonie a zdraví na každý den - Svitko Jelena

Jaro Harmonie a zdraví na každý den - Svitko Jelena
Detail

Kniha vás provede den za dnem obdobím od 1. března do 31. května. Sympatická, a hlavně velmi zkušená ukrajinská lékařka a léčitelka vás bude provázet jednotlivými dny tak, abyste naplno využili možnosti a sílu jarní obnovy. Jelikož jaro je obdobím lásky, najdete zde rady a zajímavosti týkající se romantických vztahů i potřeb včetně receptů na afrodiziaka. Dalšími souvisejícími tématy jsou krása, hubnutí, omlazení, dlouhověkost, kosmetika, cvičení či jarní očista. Speciálním dnem (nebo svátkem) tohoto období roku jsou jarní rovnodennost a samozřejmě Velikonoce s neodmyslitelnými malovanými vajíčky; autorka vám prozradí, jaké je vlastně tajemství kraslic. V tomto díle rovněž najdete pojednání o numerologii a duchovních základech zdraví, rady pro zdraví a zlepšení zraku, zajímavosti o koření a kovech v péči o zdraví, zásady sbírání léčivých bylin i účinné modlitby ke svatým. (patro.cz)

Podobné produkty ako Jaro Harmonie a zdraví na každý den - Svitko Jelena

LÉTO Harmonie a zdraví na každý den - Svitko Jelena

LÉTO Harmonie a zdraví na každý den - Svitko Jelena
Detail

Kniha vás provede den za dnem obdobím od 1. června do 31. srpna. Sympatická, a hlavně velmi zkušená ukrajinská lékařka a léčitelka vás bude provázet jednotlivými dny tak, abyste naplno využili možnosti a energii horkého, bujného léta. V létě nám příroda nabízí spoustu plodů, květů a dalších projevů její hojnosti. K nim patří i med, jemuž je věnováno několik kapitol hned ze začátku. K častým nepříjemnostem patří různí parazité, proto zde najdete hodně rad, jak je ze svého organizmu vyhnat. Další zdravotní potíže a témata, které Jelena Svitko úspěšně řeší, jsou: žlučové kameny, diabetes, zdravé cévy a žíly, hemoroidy. Celkově kniha obsahuje spoustu rozmanitých receptů na chutná a zdravá jídla, léčivé přípravy i nevšední domácí kosmetické prostředky. Co se týče nejen těla, ale i duše, tento letní díl rozebírá několik zajímavých ikon, svatou Trojici, den Ivana Kupaly, chrám sv. Pavla v Římě, proměnění Krista; nechybí ani hezké a u nás málo známé speciální modlitby. (patro.cz)

Podobné produkty ako LÉTO Harmonie a zdraví na každý den - Svitko Jelena

Zen na každý den (978-80-271-0284-6)

Zen na každý den (978-80-271-0284-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Charlotte Joko Becková, 240 stran Mimořádná kniha o základních aspektech lidského života. Jedinečný a přímočarý náhled na naše vztahy, práci, strach, ambice. Návod, jak prožít každý okamžik svého života naplno! Detaily knihy: Autor: Charlotte Joko Becková Rok vydání: 2016 ISBN: 978-80-271-0284-6 Počet stran: 240 (alza.cz)

Podobné produkty ako Zen na každý den (978-80-271-0284-6)

Toskánsko na každý den (978-80-743-2231-0)

Toskánsko na každý den (978-80-743-2231-0)
Detail

Elektronická kniha - autor Frances Mayesová, 300 stran Čtenáře, které si získalo inspirativní vyprávění Frances Mayesové v knihách Pod toskánským sluncem a La bella Toscana, nepochybně nezklame ani třetí svazek úvah a zápisků odrážejících autorčino sžívání s toskánskou krajinou, historií, kuchyní a životním stylem. Dvacáté výročí osudové chvíle, kdy se rozhodla zakoupit opuštěnou usedlost jménem Bramasole poblíž toskánské Cortony a pustit se do její nákladné opravy, je Mayesové mimo jiné příležitostí k opětovnému zamýšlení nad tím, co ji přimělo k navázání až překvapivě hlubokého vztahu s místní krajinou, jejími obyvateli a způsobem života. Ani tentokrát však neopomene podat zprávu o všem, co se v Bramasole a okolí v posledních letech změnilo, vylíčí své nové objevy v bližším i vzdálenějším okolí Cortony, připojí sérii nových kuchařských receptů a nenechá nás na pochybách o tom, že ve společnosti svých italských sousedů a přátel nalezla skutečný... (alza.cz)

Podobné produkty ako Toskánsko na každý den (978-80-743-2231-0)

Osho na každý den (978-80-759-3175-7)

Osho na každý den (978-80-759-3175-7)
Detail

Elektronická kniha , 384 stran, česky 365 témat, zařazených do této knihy, obsahuje jak ta, která lidstvo řeší snad od nepaměti, tak i nová, aktuální, která s sebou přináší dnešní doba plná chaosu a stresu. Všechna se ale týkají těch nejdůležitějších otázek v životě. Osho na ně dává vlastně velmi jednoduchou odpověď – cestou k jejich rozluštění podle něj není propírat problémy v mysli, bádat a trápit se; řešením je milovat, tančit, naplno a radostně žít. (alza.cz)

Podobné produkty ako Osho na každý den (978-80-759-3175-7)

Věštby na každý den (978-80-750-0271-6)

Věštby na každý den (978-80-750-0271-6)
Detail

Elektronická kniha - autor Robert Moss, 270 stran Synchronicita je navazování osobního vztahu s vesmírem. S pomocí této knihy plné her a kouzelných příběhů se naučíte vnímat souhru okolností a symbolickou rezonanci událostí v běžném životě, abyste byli schopni napojit se na jejich hlubší logiku, přijímat výjimečné rady a dobře se bavit. Máte možnost stát se kairomancerem, tím, kdo dokáže přijímat zprávy ve zvláštních okamžicích, kdy je ve hře synchronicita – a aktivně využívat příležitosti, jaké mu ony chvíle nabízejí. Chcete-li být kairomancerem, musíte na cestách tímto světem důvěřovat svým pocitům a rozvíjet osobní schopnosti. Vaše osobní prožitky vám pomohou pochopit, že víte mnohem víc než jen to, co se nachází na povrchu vědomí. Jde o opravdové kouzlo, o umění přinášet do tohoto světa dary z hlubšího světa. Jděte touto cestou a váš každodenní život bude jiskřit a šumět jako nejlepší šampaňské. (alza.cz)

Podobné produkty ako Věštby na každý den (978-80-750-0271-6)

Vlídná povzbuzení na každý den (80-7178-704-3)

Vlídná povzbuzení na každý den (80-7178-704-3)
Detail

Kniha - Každý den, ať už s sebou přináší věci veselé nebo smutné, je pro nás výzvou. Kniha se může pro čtenáře stát inspirací a podnětem, jak z každého dne roku vytěžit co nejvíce. Den za dnem kniha nabízí zamyšlení nad tématy osobního rozvoje, duševního a duchovního růstu, porozumění sobě, druhým i světu ve kterém žijeme, či povzbuzení na cestu vydat se do dosud neznámých životních oblastí. Úvahy jsou vždy doplněny výroky známých osobností z různých částí světa a z různých období dějin lidstva a praktický podnět k danému tématu. Inspiraci zde může čerpat každý člověk sám pro sebe, pro svou rodinu i pro přátele. Tento soubor podnětů může být zároveň i vhodným dárkem. (alza.cz)

Podobné produkty ako Vlídná povzbuzení na každý den (80-7178-704-3)

YOUCAT na každý den (978-80-7566-078-7)

YOUCAT na každý den (978-80-7566-078-7)
Detail

Kniha - 384 stran, česky, spirálová, kroužková (alza.cz)

Podobné produkty ako YOUCAT na každý den (978-80-7566-078-7)

Ájurvéda na každý den (978-80-8100-674-6)

Ájurvéda na každý den (978-80-8100-674-6)
Detail

Kniha - autor S. M. Neapoletanskij, 448 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Ájurvéda v sobě snoubí různé oblasti vědění od lékařství, psychologie a farmakologie přes naturopatii či bylinkářství až po astrologii. Ájurvédské praktiky mají člověku pomoci k tomu, aby se vymanil ze všeho, co mu brání v harmonickém, šťastném a plnohodnotném životě, s dokonale zdravou myslí, duší a tělem. Najdete zde rady a recepty, s jejichž pomocí překonáte nemoci, začne se vám dařit a získáte dlouhověkost, krásu, sílu a zdraví, jakož i osvědčené psychotechniky z oblasti nauky o zachování mládí a dlouhého života. Uvedená doporučení pocházejí od velkých učitelů, slavných ájurvédských lékařů i současných vědců a výzkumníků. Kniha je psaná stylem návodů den po dni na celý rok. (alza.cz)

Podobné produkty ako Ájurvéda na každý den (978-80-8100-674-6)

Smoothies na každý deň Detoxikácia

Smoothies na každý deň Detoxikácia
Detail

V dnešnej uponáhľanej dobe je náš organizmus vystavený ťažkej skúške - nezdravá strava, toxíny v ovzduší alebo všadeprítomný stres si skôr či neskôr vyžiadajú svoju daň. Práve v takýchto situáciách sa aplikuje detox. Táto kniha prináša jednoduché a účinné recepty, ale aj množstvo praktických rád na obnovenie stratenej rovnováhy. Presvedčí vás, že očisťovanie organizmu neznamená len samé odriekanie. Naopak, so smoothies - hustými nápojmi z rozmixovaného ovocia a zeleniny - si užijete veľa zábavy pri ich príprave, urobíte niečo pre svoje zdravie a navyše si aj dobre pochutíte. (knihydobrovsky.cz)

Podobné produkty ako Smoothies na každý deň Detoxikácia

Smoothies na každý deň Detoxikácia

Smoothies na každý deň Detoxikácia
Detail

V dnešnej uponáhľanej dobe je náš organizmus vystavený ťažkej skúške - nezdravá strava, toxíny v ovzduší alebo všadeprítomný stres si skôr či neskôr vyžiadajú svoju daň. Práve v takýchto situáciách sa aplikuje detox. Táto kniha prináša jednoduché a účinné recepty, ale aj množstvo praktických rád na obnovenie stratenej rovnováhy. Presvedčí vás, že očisťovanie organizmu neznamená len samé odriekanie. Naopak, so smoothies - hustými nápojmi z rozmixovaného ovocia a zeleniny - si užijete veľa zábavy pri ich príprave, urobíte niečo pre svoje zdravie a navyše si aj dobre pochutíte. (patro.cz)

Podobné produkty ako Smoothies na každý deň Detoxikácia

Nový den, nová příležitost - 365+1 aforismů na každý den v roce

Nový den, nová příležitost - 365+1 aforismů na každý den v roce
Detail

„Věčný kalendář“ s aforismy a fotografiemi pro inspiraci a spokojenější život Inspirující aforismus Sri Chinmoye na každý den v roce, nyní v praktické podobě stolního „kalendáře“ se stovkami krásných fotografií. Neobsahuje letopočet ani názvy dní v týdnu, může tedy sloužit neomezeně dlouho! Otočme v našem životě každý den nový list, tak jako otáčíme kalendář, a napišme na něj jen to, k čemu se budeme rádi vracet. Prožijme každý den tak, abychom na něm při zpětném pohledu nechtěli nic měnit. (patro.cz)

Podobné produkty ako Nový den, nová příležitost - 365+1 aforismů na každý den v roce

Neučebnice ekonomie: Pro každého na každý den (978-80-271-3193-8)

Neučebnice ekonomie: Pro každého na každý den (978-80-271-3193-8)
Detail

Kniha - autor Lenka Farkačová, 176 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Každý den v novinách čteme, jak se vyvíjí inflace, jak posiluje či oslabuje koruna, že bitcoin je už na ústupu nebo že jeho cena naopak roste. Přijdou vám takové informace vytržené z širšího kontextu? Chtěli byste textům lépe rozumět? Právě pro vás je tato kniha! Cílem této publikace je přinést vhled do ekonomie běžného dne. Autorka, držitelka ceny prof. Vencovského pro ekonomy do 35 let, v knize srozumitelně vysvětluje aktuální vývoj ekonomiky v České republice nebo třeba rozhodování o investicích do kryptoměn. Klade také důraz na to, abychom si své názory nevytvářeli na základě pocitů a emocí, ale logických vazeb. Nečekejte žádnou strohou učebnici, tato kniha vám odlehčenou formou konečně přiblíží vše, co jste chtěli dosud vědět o ekonomii. (alza.cz)

Podobné produkty ako Neučebnice ekonomie: Pro každého na každý den (978-80-271-3193-8)

Je to tak snadné Recepty na každý den - Paltrow Gwyneth

Je to tak snadné Recepty na každý den - Paltrow Gwyneth
Detail

Gwyneth Paltrow přináší přes 130 svých oblíbených receptů na výborná a zdravá jídla – některá z nich neobsahují cukr, lepek ani laktózu. Přijdou vám vhod ve chvíli, kdy začnete přemýšlet o tom, že si objednáte něco nezdravého, protože máte hlad a málo času. Najdete tu inspiraci na všechny denní chody, od jednoduchých snídaní až po pohodové večeře. (patro.cz)

Podobné produkty ako Je to tak snadné Recepty na každý den - Paltrow Gwyneth

Disney Říkanky na každý den (978-80-252-4589-7)

Disney Říkanky na každý den (978-80-252-4589-7)
Detail

Kniha - autor Ondřej Hník, 24 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Knížka, již právě držíte v ruce, je určená pro nejmladší čtenáře. Děti ve věku kolem dvou let mají rády hravé říkanky a veršíky, zvláště když jsou provázené veselými obrázky a popisují každodenní, důvěrně známé situace, které dítě prožívá. Kniha je vytištěná na speciálním tvrdém papíru, aby odolala malým, všetečným ručičkám při opakovaném čtení a prohlížení. (alza.cz)

Podobné produkty ako Disney Říkanky na každý den (978-80-252-4589-7)
Andělská naděje pro každý den, Relaxace & meditace pro každý den, Orion Sklenice na víno KAŽDÝ DEN, 450 ml, Chci mluvit jako rodilý Američan: Americká idiomatická angličtina pro každý den (80-7335-040-8), YOUCAT na každý den (978-80-7566-078-7), Věštby na každý den (978-80-750-0271-6), Vlídná povzbuzení na každý den (80-7178-704-3), Zen na každý den (978-80-271-0284-6), Osho na každý den (978-80-759-3175-7), Orion Nerezová termoska KAŽDÝ DEN , 0,5 l , Termohrnek ECO Každý den s úsměvem (8590228067906), Disney Říkanky na každý den (978-80-252-4589-7), Evangelium na každý den 2023 (978-80-7450-425-9), Bible Příběhy na každý den (978-80-87287-80-4), 5minutové meditace na každý den (978-80-271-3373-4), Kámasútra: Smyslná pozice na každý den (978-80-242-8546-7), Kuchařka pro psy na každý den (978-80-7346-145-4), Osho na každý den 365 meditací (978-80-7593-175-7), Trocha radosti a lásky na každý den (978-80-242-7789-9), Neučebnice ekonomie: Pro každého na každý den (978-80-271-3193-8), Smoothies na každý den Detoxikace: 365 receptů (978-80-8088-543-4), O moudrosti: 365 Citáty na každý den (978-80-7529-822-5), O přátelství: 365 Citáty na každý den (978-80-7529-823-2), Každý den s Bohem (978-80-879-0466-4), Orion Tác lisované dřevo servírovací KAŽDÝ DEN 34x24 cm , Vejce pro každý den (978-80-7322-216-1), Ajurvéda na každý den: Jednoduchá, rychlá a regionální (978-80-86726-96-0), Ájurvéda na každý den: Jak žít podle ájurvédy (978-80-7336-568-4), Je to tak snadné – recepty na každý den (978-80-271-0437-6)