Aixam E Coupé GTI

Aixam E City pack

Aixam E City pack

Elektromobil - s maximálním dojezdem 130 km; točivý moment 50 Nm; maximální rychlost 45 km/h; kapacita baterie 14 kWh; cena za km 0,25 Kč; dálkové ovládání vozu /* CSS Document *//*Vypnutí colorboxu*/.informace_vyp {display: none;}#celek-tabulka h3,#celek-tabulka h2 {font-weight: 500 !important;line-height: normal;padding: .5em 0 0 0;margin-bottom: 2%!important;font-size: 21px!important;}#celek-tabulka #sport-kola-parametry {position: relative;margin-bottom: 30px;}#celek-tabulka #sport-kola-parametry .radek {background: #FFFFFF;font-size: 0;display: flex;}#celek-tabulka #sport-kola-parametry .radek:nth-child(even) {background: #FAFAFA;}#celek-tabulka #sport-kola-parametry p.parametr-nazev {font-size: 14px;font-weight: 700;color: #A1C900;padding: 15px 15px 15px 34px;margin: 0;line-height… (alza.cz)

Gumové autokoberce Gledring Mercedes E-Class C207 2009-2017 (coupe…

Gumové autokoberce Gledring Mercedes E-Class C207 2009-2017 (coupe/cabrio)

Gumové autokoberce Gledring pro vůz Mercedes E-Class C207, mají 1 cm vysoký okraj, který chrání původní koberec auta před vodou, tajícím sněhem a agresivní solí. Autokoberce Gledring se vyznačují především atraktivním vzorem a moderním designem, ale také vysokou kvalitou zpracování. Jako jediné autokoberce z našeho sortimentu jsou jemně parfemované. Autokoberce jsou vyrobené přímo na míru a dokonale kopírují tvar podlahy daného typu vozidla, v tomto případě Mercedes E-Class C207. Každá sada gumových autokoberců zpravidla obsahuje fixace pro upevnění předních koberců k podlaze vozu.Autokoberce Gledring jsou lisovány ze syntetického kaučuku, bez použití PVC. Jsou odolné vůči opotřebení a snadné na údržbu. Vzor na autokobercích nezadržuje při čištění nečistoty jako například čtverečky u… (autohotarek.cz)

Gumové autokoberce Petex Mercedes E-Class C207 2009-2014 (coupe…

Gumové autokoberce Petex Mercedes E-Class C207 2009-2014 (coupe/cabrio)

Kvalitní gumové autokoberce pro vůz Mercedes E-Class C207, které mají tradiční (čtverečkovaný) design, díky kterému nedochází k přelévání vody nebo tajícího sněhu po kobercích. Okraj autokoberců je přibližně 1 cm vysoký. Autokoberce od německého výrobce PETEX jsou vyráběné na míru a přesně pasují do interiéru konkrétního vozidla (Mercedes E-Class C207). V případě, že je vůz z výroby opatřen trny v podlaze pro použití originálních fixací, pak jsou fixace součástí předních autokoberců.Autokoberce se lisují bez použití PVC a během výroby se pravidelně kontrolují na přítomnost dalších toxických a škodlivých látek. Výrobek splňuje certifikát 555203010 / 2015 od zkušebního institutu Dekra. Splňují tak nejvyšší požadavky na kvalitu, kterou jsou německé výrobky celosvětově známy. Pokud si nejste… (autohotarek.cz)

Detektor kovu gti 2500 pro package

Detektor kovu gti 2500 pro package

Profesionální hledačka pokladů. Jedna z nejrychlejších, nejpřesnějších a nejvýkonnějších na světě!Technické parametryHodnotaO sondy25 cm & 32 cmBaterie8x baterie AAHloubka vyhledávání (max.)220 cmHmotnost2.1 kgVlastnostiVypočítá velikost a hloubku lokalizovaného předmětu a zobrazí ji jako grafický ovál na displej. Na patentovaném LCD displeji se zobrazují všechny informace o nastavení filtru a programu, druh, velikost a hloubka lokalizovaného předmětu, stav baterie a mnoho dalšího. Automatický filtr k vyrovnání povrchu. Tento systém buď nastaví hledačku automaticky nebo stisknutím tlačítka Ground Track na měnící se druhy povrchů a tím opět na nejvyšší výkon. Rychlá kalibrace na nejvyšší výkon během vyhledávání pomocí tlačítka Sensor. Vyfiltrování kovových předmětů, které leží těsně pod… (fonetip.cz)

RC auto Volkswagen Golf GTI Clubsport 1:26

RC auto Volkswagen Golf GTI Clubsport 1:26

Oficiální licence, plně funkční ovládání, přední světla, ovládání na vzdálenost 10 –15metrů. Rychlost: 8 – 10 km / hod. (mrakyhracek.cz)

Rc auto volkswagen golf gti clubsport 1:26

Rc auto volkswagen golf gti clubsport 1:26

Oficiální licence, plně funkční ovládání, přední světla,ovládání na vzdálenost 10 –15metrů. Rychlost: 8 – 10 km / hod. (fonetip.cz)

Kidztech RC auto Volkswagen Golf GTI Clubsport 1:26

Kidztech RC auto Volkswagen Golf GTI Clubsport 1:26

Kidztech RC auto Volkswagen Golf GTI Clubsport 1:26 Závodní Volkswagen Golf GTI Clubsport je model zpracovaný v měřítku 1:26, který si kluci mohou ovládat dálkovým ovládáním. Auto má funkční světla. Obsah balení: auto, dálkové ovládání anténa pro dálkové ovládání a návod k obsluze Vyberte Vašemu chlapci jedno z RC autíček! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Měřítko: 1/26 Frekvence: 27 MHz Ovládání na vzdálenost 10 –15 m Rychlost: 8 – 10 km / hod. Rozměry: 28 x 13 x 11 cm Baterie: 1x 9V, 3x AA (nejsou součástí) (hracky-4kids.cz)

2-kanálový koncový zesilovač crunch amp gti, 2 x 200 w

2-kanálový koncový zesilovač crunch amp gti, 2 x 200 w

Novými GTi zesilovači CRUNCH opět dokazuje, že kombinace dobrého designu a vynikajícího výkonu s perfektním poměrem cena - výkon nejsou věci nemožné. Lakované bílé zesilovače s modře osvětleným logem jsou ve své podstatě skutečným chytákem, ale nezapomíná se ani na zvuk a výkon. V této řadě jsou použity velmi kvalitní vysokorychlostní tranzistory Toshiba a stabilní napájecí zdroje Mosfet. Jako základ posloužila osvědčená technologie vynikající řady GTS, která, pro nové modely GTi, byla ještě přepracována a technicky vylepšena.Technické parametryHodnotaImpedance4 ?Stabilní do impedance2 ?BarvaStříbrnáRozměr, výška55 mmRozměr, šířka251 mmVlastnostiHP 60 - 1200 HzLP 40 - 150 HzZesílení basů 0 - 12 dBHigh level RCA vstupyRCA vstupy / výstupy.VybaveníHudební výkon 2 x 200 W2-kanálový princip (fonetip.cz)

Svorkovnicová skříň polykarbonátová spelsberg gti 2-kt -t,…

Svorkovnicová skříň polykarbonátová spelsberg gti 2-kt -t,…

PopisSérii GTi lze plombovat a kombinovat v řadě za sebou. Uzavírací příruba je vybavena metrickým výkrojem, to znamená už žádné dodatečné vrtání ani frézování, stačí jednoduše výkroj vyklepnout šroubovákem a přiložené průchodky namontovat. Pouzdra jsou odolná vůči mechanickým vlivům, UV záření a také povětrnostním podmínkám, jsou tedy vhodná pro kryté venkovní využití. Vyznačují se vysokou flexibilitou, např. díky příslušenství, dále pak díky spoustě různým variantám připevnění uvnitř skříňky a nebo nastavení lišty a montážní desky. Víka jsou k dostání dle volby v šedém nebo v průhledném barevném provedení.Technické parametryMateriálPolykarbonátČíslo výrobce1100201Typ (výrobce)GTI 2-KT -tCharakteristiky krytuPrůhledné víkoVnější délka320 mmBarvaŠedáVnější výška179 mmVnější šířka320 mmTyp… (fonetip.cz)

Plakát, Obraz - VW Golf I - GTI, (91,5 x 61 cm)

Plakát, Obraz - VW Golf I - GTI, (91,5 x 61 cm)

Stylový plakát VW Golf I - GTI o rozměru 91,5x61 cm. Plakát je tištěn kvalitním ofsetovým tiskem na papír s vysokou gramáží. Plakát je opatřen ochrannou vrstvou proti degradaci barev. Více informací najdete na Posters.cz (posters.cz)

Kidztech RC auto Volkswagen Golf GTI Clubsport 1:26

Kidztech RC auto Volkswagen Golf GTI Clubsport 1:26

Kidztech RC auto Volkswagen Golf GTI Clubsport 1:26   Dálkově ovládaný model auta Volkswagen Golf GTI v oficiální licenci s funkčními světly. Balení obsahuje auto, dálkové ovládání, anténu pro dálkové ovládání a návod k obsluze. - Věk: 6+ - Materiál: plast - Měřítko: 1:26 - Frekvence: 27 MHz - Ovládání na vzdálenost 10 - 15 m - Rychlost: 8 - 10 km/h - Rozměry: 28 x 13 x 11 cm - Baterie: 1x 9V, 3x AA (nejsou součástí) (hawaj.cz)

Svorkovnicová skříň polykarbonátová spelsberg gti 2-t, (d x š x v)…

Svorkovnicová skříň polykarbonátová spelsberg gti 2-t, (d x š x v)…

PopisSérii GTi lze plombovat a kombinovat v řadě za sebou. Uzavírací příruba je vybavena metrickým výkrojem, to znamená už žádné dodatečné vrtání ani frézování, stačí jednoduše výkroj vyklepnout šroubovákem a přiložené průchodky namontovat. Pouzdra jsou odolná vůči mechanickým vlivům, UV záření a také povětrnostním podmínkám, jsou tedy vhodná pro kryté venkovní využití. Vyznačují se vysokou flexibilitou, např. díky příslušenství, dále pak díky spoustě různým variantám připevnění uvnitř skříňky a nebo nastavení lišty a montážní desky. Víka jsou k dostání dle volby v šedém nebo v průhledném barevném provedení.Technické parametryMateriálPolykarbonátČíslo výrobce1000201Typ (výrobce)GTI 2-tCharakteristiky krytuPrůhledné víkoVnější délka320 mmBarvaŠedáVnější výška179 mmVnější šířka320 mmTyp… (fonetip.cz)

Svorkovnicová skříň polykarbonátová spelsberg gti 1-t, (d x š x v)…

Svorkovnicová skříň polykarbonátová spelsberg gti 1-t, (d x š x v)…

PopisSérii GTi je lze sériově plombovat a kombinovat. Příruby jsou vybaveny vylamovacími otvory, není již zapotřebí žádného dodatečného vrtání ani frézování, stačí jen šroubovákem otvory vylomit a namontovat přiložené průchodky IP54/66. Kryty jsou odolné vůči mechanickým vlivům, stejně tak vůči UV záření a vlivům počasí. Jsou tedy vhodné i pro kryté venkovní prostory. Vyznačují se vysokou flexibilitou, např. díky příslušenství a mnoha různým variantám upevnění uvnitř skříňky. Další výhodou jsou snadno nastavitelné lišty a montážní desky. Kryty jsou k dostání dle volby v šedém nebo průhledném provedení.Technické parametryMateriálPolykarbonátČíslo výrobce1000101Typ (výrobce)GTI 1-tCharakteristiky krytuPrůhledné víkoVnější délka320 mmBarvaŠedáVnější výška179 mmVnější šířka220 mmTyp pouzdra … (fonetip.cz)

Střešní nosič Thule Mercedes-Benz E-Klasse (C207) s panoramatickou…

Střešní nosič Thule Mercedes-Benz E-Klasse (C207) s panoramatickou střechou 2-dr Coupé s pevnými body 2009+ s teleskopickou tyčí

(SportObchod.cz)

Auto Welly Volkswagen Golf I GTI kov 11cm 4 barvy

Auto Welly Volkswagen Golf I GTI kov 11cm 4 barvy

Cena z 1 kus (mrakyhracek.cz)

Svorkovnicová skříň polykarbonátová spelsberg gti 3-t, (d x š x v)…

Svorkovnicová skříň polykarbonátová spelsberg gti 3-t, (d x š x v)…

PopisSérii GTi lze plombovat a kombinovat v řadě za sebou. Uzavírací příruba je vybavena metrickým výkrojem, to znamená už žádné dodatečné vrtání ani frézování, stačí jednoduše výkroj vyklepnout šroubovákem a přiložené průchodky namontovat. Pouzdra jsou odolná vůči mechanickým vlivům, UV záření a také povětrnostním podmínkám, jsou tedy vhodná pro kryté venkovní využití. Vyznačují se vysokou flexibilitou, např. díky příslušenství, dále pak díky spoustě různým variantám připevnění uvnitř skříňky a nebo nastavení lišty a montážní desky. Víka jsou k dostání dle volby v šedém nebo v průhledném barevném provedení.Technické parametryMateriálPolykarbonátČíslo výrobce1000301Typ (výrobce)GTI 3-tCharakteristiky krytuPrůhledné víkoVnější délka320 mmBarvaŠedáVnější výška179 mmVnější šířka440 mmTyp… (fonetip.cz)

Svorkovnicová skříň polykarbonátová spelsberg gti 3-g, (d x š x v)…

Svorkovnicová skříň polykarbonátová spelsberg gti 3-g, (d x š x v)…

PopisSérii GTi lze plombovat a kombinovat v řadě za sebou. Uzavírací příruba je vybavena metrickým výkrojem, to znamená už žádné dodatečné vrtání ani frézování, stačí jednoduše výkroj vyklepnout šroubovákem a přiložené průchodky namontovat. Pouzdra jsou odolná vůči mechanickým vlivům, UV záření a také povětrnostním podmínkám, jsou tedy vhodná pro kryté venkovní využití. Vyznačují se vysokou flexibilitou, např. díky příslušenství, dále pak díky spoustě různým variantám připevnění uvnitř skříňky a nebo nastavení lišty a montážní desky. Víka jsou k dostání dle volby v šedém nebo v průhledném barevném provedení.Technické parametryMateriálPolykarbonátČíslo výrobce1040301Typ (výrobce)GTI 3-gVnější délka320 mmBarvaŠedáVnější výška179 mmVnější šířka440 mmTyp pouzdra (kategorie)Instalační… (fonetip.cz)

Střešní nosič Thule Mercedes-Benz E-Klasse (C207) bez panoramatické…

Střešní nosič Thule Mercedes-Benz E-Klasse (C207) bez panoramatické střechy 2-dr Coupé s pevnými body 2009+ s teleskopickou tyčí

(SportObchod.cz)

Střešní nosič wingbar edge pro Mercedes-Benz E-Klasse (C207) bez…

Střešní nosič wingbar edge pro Mercedes-Benz E-Klasse (C207) bez panoramatické střechy 2-dr Coupé s pevnými body 2009+ 9591 - 81,6 cm

(SportObchod.cz)

Epiphone Casino Coupe VS

Epiphone Casino Coupe VS

Semiakustická kytara CASINO COUPE Epiphone Casino je jedna z nejslavnějších lubových kytar, které u Epiphone vznikly. Byť šlo původně jen o kopii Gibson ES-330, získaly si Casina díky své kvalitě a perfektnímu zvuku věhlas po celém světě, dokonce se objevily v ruckou takových hudebníků, jakými byli a jsou John Lennon, Paul McCartney či Noel Galagher. Verze Coupe je přitom moderní variací, která má menší tělo ve stylu ES-339. Jde o čiste lubovou kytaru se silným, vyváženým a barevným zvukem, jež splní cokoli, co po ní budete chtít. Kvalita materiálů a precizní zpracování jsou zde samozřejmostí… Tělo a krk Casino má vrchní desku těla, luby i desku spodní jsou zhotoveny z kvalitního laminovaného javorového dřeva, krk je k tělu přilepen a vyroben je z mahagonu. Toto je osvědčená… (kytary.cz)

Ford 3-Window Coupe

Ford 3-Window Coupe

Krásné autíčko, které vás vrátí o nějaký ten rok zpátky.  Auto je poháněné na setrvačník.  Model je kovový s plastovými prvky.  (mrakyhracek.cz)

Little Tikes Cozy Coupe

Little Tikes Cozy Coupe

Little Tikes Cozy Coupe Autíčko Cozy Coupe je jedna z nejoblíbenějších hraček Little Tikes. Autíčko děti stimuluje k aktivní hře a pomáhá rozvíjet jejich motorické schopnosti. Děti rozjedou autíčko ťapkáním. Pro batolata lze vložit pevnou vyjímatelnou podlážku a tlačit. Autíčko je možné použít venku i v bytě. Snadná údržba, omyvatelné. Dvířka lze otevřít a zavřít, funkční klakson Vysoké sedátko a úložný prostor vzadu Vypínač zapalování a otevírací nádrž na palivo Odolné pneumatiky Přední kola otočná o 360º Na střeše madlo pro rodiče Vyjímatelná podlaha pro batolata Volant neovládá kola, otáčí se pohybem vozítka.   Vhodné pro děti od 18ti měsíců. Nosnost: 23 kg Rozměry: 78x41x83 cm Vyrobeno v EU ocenění: 1. místo v soutěži Hračka roku 2016 v sekci Outdoor   (hracky-4kids.cz)

Střešní nosič wingbar edge černý pro Mercedes-Benz E-Klasse (C207)…

Střešní nosič wingbar edge černý pro Mercedes-Benz E-Klasse (C207) bez panoramatické střechy 2-dr Coupé s pevnými body 2009+ 9591 - 81,6 cm

(SportObchod.cz)

Ford 3-window coupe

Ford 3-window coupe

Krásné autíčko, které vás vrátí o nějaký ten rok zpátky. Auto je poháněné na setrvačník. Model je kovový s plastovými prvky. (fonetip.cz)

Kovap Mercedes coupé - Stříbrný

Kovap Mercedes coupé - Stříbrný

Kovap Mercedes coupé Merceds Benz 350 SL je parádní model z roku 1971. Tentokrát ve verzi coupé. Je kvalitní kovovou hračkou a stejně jako ostatní výrobky české firmy Kovap potvrzují svoji úspěšnost několik desetiletí. K Mercedesu lze zapojit obytný karavan. Obytný přívěs má otvíratelné dveře a je vybaven kuchyňkou. Pokud si přikoupíte garáž, vejdou se tam dva Mercedesy. Přednosti: obdržel certifikát „Bezpečná hračka“ dá se k němu zapojit další příslušenství Kupte svým dětem kvalitní českou hračku! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: potištěný plech Měrítko: 1:43 Rozměry: 12 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Lamorg.aventad.sv coupe 1:24 červené

Lamorg.aventad.sv coupe 1:24 červené

Kovový model auta v měřítku 1:24 (fonetip.cz)

Little Tikes Cozy Coupe - Sportovní

Little Tikes Cozy Coupe - Sportovní

 Little Tikes Cozy Coupe - Sportovní Větší verze oblíbeného autíčka  Cozy Coupe. Autíčko děti stimuluje k aktivní hře a pomáhá rozvíjet jejich motorické schopnosti. Děti rozjedou autíčko ťapkáním. Autíčko je možné použít venku i v bytě. Snadná údržba, omyvatelné. Dvířka lze otevřít a zavřít. Prostorný interiér. Palubní deska obsahuje velký volant, otočný klíček a funkční klakson. Odolné pneumatiky Přední kola jsou otočná o 360º Vhodné pro děti od 18ti měsíců. Nosnost: 23 kg Rozměry: 79x45x86 cm Vyrobeno v EU (hracky-4kids.cz)

Střešní nosič Thule Mercedes-Benz E-Klasse (C207) bez panoramatické…

Střešní nosič Thule Mercedes-Benz E-Klasse (C207) bez panoramatické střechy 2-dr Coupé s pevnými body 2009+ s hliníkovou EVO tyčí 7112 - 118 cm

(SportObchod.cz)

Little Tikes Cozy Coupe - záchranářské

Little Tikes Cozy Coupe - záchranářské

Little Tikes Cozy Coupe - záchranářské Autíčko Cozy Coupe je jedna z nejoblíbenějších hraček Little Tikes. Autíčko děti stimuluje k aktivní hře a pomáhá rozvíjet jejich motorické schopnosti. Děti rozjedou autíčko ťapkáním. Pro batolata lze vložit pevnou vyjímatelnou podlážku a tlačit. Autíčko je možné použít venku i v bytě. Snadná údržba, omyvatelné. Dvířka lze otevřít a zavřít, funkční klakson Vysoké sedátko a úložný prostor vzadu Vypínač zapalování a otevírací nádrž na palivo Odolné pneumatiky Přední kola otočná o 360? Na střeše madlo pro rodiče Vyjímatelná podlaha pro batolata Volant neovládá kola, reagují na pohyb vozítka. Vhodné pro děti od 18ti měsíců. Nosnost: 23 kg Rozměry: 78x41x83 cm Vyrobeno v EU (hracky-4kids.cz)

Střešní nosič Thule Mercedes-Benz E-Klasse (C207) bez panoramatické…

Střešní nosič Thule Mercedes-Benz E-Klasse (C207) bez panoramatické střechy 2-dr Coupé s pevnými body 2009+ s hliníkovou EVO tyčí černý 7112 - 118 cm

(SportObchod.cz)

Střešní nosič Thule Mercedes-Benz E-Klasse (C207) bez panoramatické…

Střešní nosič Thule Mercedes-Benz E-Klasse (C207) bez panoramatické střechy 2-dr Coupé s pevnými body 2009+ s ocelovou tyčí 118 cm - Thule 7122

(SportObchod.cz)

LAMORG.AVENTAD.SV COUPE 1:24 červené

LAMORG.AVENTAD.SV COUPE 1:24 červené

Kovový model auta v měřítku 1:24 (mrakyhracek.cz)

Little Tikes Cozy Coupe - růžové

Little Tikes Cozy Coupe - růžové

Little Tikes Cozy Coupe - růžové Autíčko Cozy Coupe je jedna z nejoblíbenějších hraček Little Tikes. Autíčko děti stimuluje k aktivní hře a pomáhá rozvíjet jejich motorické schopnosti. Děti rozjedou autíčko ťapkáním. Pro batolata lze vložit pevnou vyjímatelnou podlážku a tlačit. Autíčko je možné použít venku i v bytě. Snadná údržba, omyvatelné. Dvířka lze otevřít a zavřít, funkční klakson Vysoké sedátko a úložný prostor vzadu Vypínač zapalování a otevírací nádrž na palivo Odolné pneumatiky Přední kola otočná o 360? Na střeše madlo pro rodiče Vyjímatelná podlaha pro batolata Volant neovládá kola, reagují na pohyb vozítka. Vhodné pro děti od 18ti měsíců. Nosnost: 23 kg Rozměry: 78x41x83 cm Vyrobeno v EU   (hracky-4kids.cz)

Epiphone CASINO COUPE Vintage Sunburst

Epiphone CASINO COUPE Vintage Sunburst

Semiakustická elektrická kytara s klasickým tvarem Casino, se stejnou velikostí těla jakou má model ES-339. Tělo nástroje je vyrobeno z 5 vrstvého, laminovaného javorového dřeva. Lepený mahagonový krk s tvarem 1960s SlimTaper, je osazen palisandrovým hmatníkem s 22 Medium Jumbo praž (muziker.cz)

Little Tikes Fairy Cozy Coupe

Little Tikes Fairy Cozy Coupe

Little Tikes Fairy Cozy Coupe Vílí motiv zdobí tentokrát oblíbené vozítko Little Tikes určené pro děti od roku a půl. Děti mohou sedět a nechat se vozit dospěláky, kteří tlačí votítko za upevněné madlo. Mohou ale také sami vyvíjet pohyb a odrážet se nožičkami ve vozítku jako na odrážedle. Při jízdě mohou použít funkční klakson. Ve vozítku mohou děti také objevit malý úložný prostor pro hračky či jiné drobnůstky. Přednosti: možnost použití v interiéru i exteriéru vyrobeno z vysoce kvalitního plastu velmi bezpečné pro malé děti Funkčnost a skladba: dv… (hracky-4kids.cz)

BLACK HEART COUPE KIT černá

BLACK HEART COUPE KIT černá

BLACK HEART COUPE KIT černá pánské originální tričko s kvalitním potiskem. Značka: BLACK HEART. Barva: černá. Složení: 100% bavlna. Orientační rozměry v cm (OBVOD je 2x šířka) Trička » trička street » BLACK HEART COUPE KIT černá (coreshop.cz)

Střešní nosič Thule Mercedes-Benz E-Klasse (C207) s panoramatickou…

Střešní nosič Thule Mercedes-Benz E-Klasse (C207) s panoramatickou střechou 2-dr Coupé s pevnými body 2009+ s ocelovou tyčí 118 cm - Thule 7122

(SportObchod.cz)

Střešní nosič Thule Mercedes-Benz E-Klasse (C207) s panoramatickou…

Střešní nosič Thule Mercedes-Benz E-Klasse (C207) s panoramatickou střechou 2-dr Coupé s pevnými body 2009+ s hliníkovou EVO tyčí 7112 - 118 cm

(SportObchod.cz)

Little Tikes Cozy Coupe Terénní auto

Little Tikes Cozy Coupe Terénní auto

Little Tikes Cozy Coupe Terénní auto Autíčko Cozy Coupe je jedna z nejoblíbenějších hraček Little Tikes. Autíčko děti stimuluje k aktivní hře a pomáhá rozvíjet jejich motorické schopnosti. Děti rozjedou autíčko ťapkáním. Pro batolata lze vložit pevnou vyjímatelnou podlážku a tlačit. Autíčko je možné použít venku i v bytě. Snadná údržba, omyvatelné. Dvířka lze otevřít a zavřít, funkční klakson Vysoké sedátko a úložný prostor vzadu Vypínač zapalování a otevírací nádrž na palivo V zadní časti korba na náklad s výklopnými zadními dveřmi Odolné pneumatiky Přední kola otočná o 360? Na střeše madlo pro rodiče Vyjímatelná podlaha pro batolata Jednoduché sestavení Volant neovládá kola, reagují na pohyb vozítka. Vhodné pro děti od 1,5 roku. Nosnost: 23 kg… (hracky-4kids.cz)

Vražda v salonním coupé - Jára Cimrman

Vražda v salonním coupé - Jára Cimrman

V luxusně zařízeném salonním coupé mezinárodního rychlíku cestují tři pasažéři: slavný český policejní inspektor Trachta, průmyslník Meyer, který vyrábí všechno pro zahřátí (kožichy, rum, šamotové cihly), a továrník Bierhanzel, výrobce masti pro houstnutí vlasů. Ve stanici Istanbul přibude k této trojici inspektorův žák, policejní praktikant Jindřich Hlaváček, dokončující svou diplomovou práci o vlakové kriminalistice. Cesta probíhá klidně až do chvíle, kdy továrníka Bierhanzela rozbolí zub. Vlakový steward - jakýsi konduktér pro boháče - přispěchá se šlapací vrtačkou a továrník se po zákroku cítí mnohem lépe. Záhy bolest pomine úplně, neboť Bierhanzel zemře. Takto efektně otevřel Jára Cimrman svou detektivní hru "Vražda v salónním coupé", v níž zúročil své zkušenosti z policejní služby… (knihydobrovsky.cz)

Košile Gant O2. Fil Coupe Shirt

Košile Gant O2. Fil Coupe Shirt

Novinka z kolekce podzim/zima 2017. (gant.cz)

Košile Gant Lm. File Coupe Shirt

Košile Gant Lm. File Coupe Shirt

Dámská košile v rovném střihu. Vtipný barevný vzor vyšívaný na tkanině. 100% bavlna vám zaručuje prodyšnost, pohodlí a snadnou údržbu. Naše limitovaná kolekce inspirovaná automobilovými závody v Le Mans se vyznačuje originalitou a špičkovými materiály. Košili kombinujte s kalhotami v námořnicky modré barvě. (gant.cz)

Jízda v supersportu Chevrolet Camaro coupé

Jízda v supersportu Chevrolet Camaro coupé

Program Po příchodu se s autem nejprve seznámí, po krátké instruktáži pak usedne na místo spolujezdce a zkušený instruktor mu ukáže, co tenhle sporťák dokáže. Na těchhle 15 minut nikdy nezapomene! (adrop.cz)

Jízda v supersportu Chevrolet Camaro coupé

Jízda v supersportu Chevrolet Camaro coupé

Program Po příchodu se s autem nejprve seznámí, po krátké instruktáži pak usedne na místo spolujezdce a zkušený instruktor mu ukáže, co tenhle sporťák dokáže. Na těchhle 15 minut nikdy nezapomene! (adrop.cz)

Jízda v supersportu Chevrolet Camaro coupé

Jízda v supersportu Chevrolet Camaro coupé

Program Po příchodu se s autem nejprve seznámí, po krátké instruktáži pak usedne na místo spolujezdce a zkušený instruktor mu ukáže, co tenhle sporťák dokáže. Na těchhle 15 minut nikdy nezapomene! (adrop.cz)

Little Tikes Cozy Coupe Nákupní vozík

Little Tikes Cozy Coupe Nákupní vozík

Little Tikes Cozy Coupe Nákupní vozík Nákupní vozíček pro děti od 2 let, se kterým mohou vesele jezdit, aby povozili na sedátku panenku nebo plyšáčka do velikosti 30 cm. Vozítko má i další prostor pro další menší hračky, umístněný pod košíkem. Přednosti: kvalitní materiál, odolná konstrukce snadné sestavení Kupte Vašemu dítku Cozy Coupe Nákupní vozík! Vhodné pro děti od 2 let. Materiál: plast Hmotnost: 3,45 kg Rozměry: 67 x 25 x 56 cm (hracky-4kids.cz)

Košile Gant O2. Fil Coupe Shirt

Košile Gant O2. Fil Coupe Shirt

Novinka z kolekce podzim/zima 2017. (gant.cz)

Košile Gant Lm. File Coupe Shirt

Košile Gant Lm. File Coupe Shirt

Dámská košile v rovném střihu. Vtipný barevný vzor vyšívaný na tkanině. 100% bavlna vám zaručuje prodyšnost, pohodlí a snadnou údržbu. Naše limitovaná kolekce inspirovaná automobilovými závody v Le Mans se vyznačuje originalitou a špičkovými materiály. Košili kombinujte s kalhotami v námořnicky modré barvě. (gant.cz)

Košile Gant Lm. File Coupe Shirt

Košile Gant Lm. File Coupe Shirt

Dámská košile v rovném střihu. Vtipný barevný vzor vyšívaný na tkanině. 100% bavlna vám zaručuje prodyšnost, pohodlí a snadnou údržbu. Naše limitovaná kolekce inspirovaná automobilovými závody v Le Mans se vyznačuje originalitou a špičkovými materiály. Košili kombinujte s kalhotami v námořnicky modré barvě. (gant.cz)

Kovap Mercedes coupé - Červený

Kovap Mercedes coupé - Červený

Kovap Mercedes coupé Merceds Benz 350 SL je parádní model z roku 1971. Tentokrát ve verzi coupé. Je kvalitní kovovou hračkou a stejně jako ostatní výrobky české firmy Kovap potvrzují svoji úspěšnost několik desetiletí. K Mercedesu lze zapojit obytný karavan. Obytný přívěs má otvíratelné dveře a je vybaven kuchyňkou. Pokud si přikoupíite garáž, vejdou se tam dva Mercedesy. Přednosti: obdržel certifikát „Bezpečná hračka“ dá se k němu zapojit další příslušenství Kupte svým dětem kvalitní českou hračku! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: potištěný plech Měrítko: 1:43 Rozměry: 12 cm Země původu: ČR (hracky-4kids.cz)

Epiphone CASINO COUPE Cherry

Epiphone CASINO COUPE Cherry

Semiakustická elektrická kytara s klasickým tvarem Casino, se stejnou velikostí těla jakou má model ES-339. Tělo nástroje je vyrobeno z 5 vrstvého, laminovaného javorového dřeva. Lepený mahagonový krk s tvarem 1960s SlimTaper, je osazen palisandrovým hmatníkem s 22 Medium Jumbo praž (muziker.cz)

Střešní nosič Thule Mercedes-Benz E-Klasse (C207) s panoramatickou…

Střešní nosič Thule Mercedes-Benz E-Klasse (C207) s panoramatickou střechou 2-dr Coupé s pevnými body 2009+ s hliníkovou EVO tyčí černý 7112 - 118 cm

(SportObchod.cz)

Little Tikes Odrážedlo Cozy Coupe Sport

Little Tikes Odrážedlo Cozy Coupe Sport

Little Tikes Odrážedlo Cozy Coupe Sport v modrém provedení je dalším z autíček, ve kterých mohou jezdit malá i větší batolata. Ty menší po nasednutí mohou tlačit rodiče, těm větším stačí vyndat podlážku a mohou autíčko posouvat odrazem nožiček směrem vpřed. Přednosti: vysoce kvalitní plast rozvíjí pohybové dovednosti stabilita a zaoblené hrany pro větší bezpečnost Funkčnost a skladba: otevíratelná dvířka vysoké, pohodlné opěradlo přední kola otočná o 360º funkční klakson, úložný prostor střešní madlo pro rodiče odnímatelná podlaha Vyberte dětem z odrážedel Little Tikes! Vhodné pro děti od 18 měsíců Nosnost: 23 kg Materiál: plast + kov Rozměry balení: 78 x 40 x 45 cm Země původu: USA (hracky-4kids.cz)

Epiphone EJ-200SCE Coupe Vintage Sunburst

Epiphone EJ-200SCE Coupe Vintage Sunburst

Elektro-akustická kytara společnosti Epiphone. EJ-200 Coupe je inspirována ikonickým modelem J-200 Jumbo v kompaktnějším rozměru. Nabízí vrchní desku z masivního smrkového dřeva, Grover Mini-Rotomatic ladící mechaniky a elektroniku Shadow Performer Tuner HD s Nanoflex HD snímačem, (muziker.cz)

Košile Gant Lm. File Coupe Shirt

Košile Gant Lm. File Coupe Shirt

Dámská košile v rovném střihu. Vtipný barevný vzor vyšívaný na tkanině. 100% bavlna vám zaručuje prodyšnost, pohodlí a snadnou údržbu. Naše limitovaná kolekce inspirovaná automobilovými závody v Le Mans se vyznačuje originalitou a špičkovými materiály. Košili kombinujte s kalhotami v námořnicky modré barvě. (gant.cz)

Košile Gant Lm. File Coupe Shirt

Košile Gant Lm. File Coupe Shirt

Dámská košile v rovném střihu. Vtipný barevný vzor vyšívaný na tkanině. 100% bavlna vám zaručuje prodyšnost, pohodlí a snadnou údržbu. Naše limitovaná kolekce inspirovaná automobilovými závody v Le Mans se vyznačuje originalitou a špičkovými materiály. Košili kombinujte s kalhotami v námořnicky modré barvě. (gant.cz)

Košile Gant Lm. File Coupe Shirt

Košile Gant Lm. File Coupe Shirt

Dámská košile v rovném střihu. Vtipný barevný vzor vyšívaný na tkanině. 100% bavlna vám zaručuje prodyšnost, pohodlí a snadnou údržbu. Naše limitovaná kolekce inspirovaná automobilovými závody v Le Mans se vyznačuje originalitou a špičkovými materiály. Košili kombinujte s kalhotami v námořnicky modré barvě. (gant.cz)

Košile Gant O2. Fil Coupe Shirt

Košile Gant O2. Fil Coupe Shirt

Novinka z kolekce podzim/zima 2017. (gant.cz)

Bayo hrající 3v1 Super Coupe fialové

Bayo hrající 3v1 Super Coupe fialové

Dětské hrající jezdítko 3v1 Bayo Super Coupe fialové   Krásné jezdítko 3v1 Bayo ve veselých barvách, je vyrobené z kvalitního plastového materiálu. Lze ho využít nejen jako jezdítko, ale také jako chodítko nebo odrážedlo. Velkou výhodou jezdítka je funkce Easy Wheel - otáčející se přední kolečka, pomocí kterých autíčko jezdí do stran. Pomocí funkce Easy Wheel se autíčko dobře manipuluje také vodící tyčí. Pro bezpečnost je odrážedlo vybaveno vodící rukojetí a bezpečnostními chrániči, které lze bez problému sundat. Pod sedadlem naleznete místo na hračky.  Charakteristika - Určeno pro děti 12-36 měsíců - Nosnost do 23 kg - Lze využít jako jezdítko, chodítko i odrážedlo - Vodící rukojeť, kterou lze sundat - Boční bezpečnostní chrániče, které lze sundat - Spodní lišty na nožičky… (hawaj.cz)

Epiphone EJ-200SCE Coupe Vintage Natural

Epiphone EJ-200SCE Coupe Vintage Natural

Elektro-akustická kytara společnosti Epiphone. EJ-200 Coupe je inspirována ikonickým modelem J-200 Jumbo v kompaktnějším rozměru. Nabízí vrchní desku z masivního smrkového dřeva, Grover Mini-Rotomatic ladící mechaniky a elektroniku Shadow Performer Tuner HD s Nanoflex HD snímačem, (muziker.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít