Adonit Pixel stylus bronzový

Adonit Pixel stylus bronzový

Adonit Pixel stylus bronzový

Nová, vylepšená verze pera pro mobilní telefony a tablety s operačním systémem iOS. Pero s luxusním vzhledem a ještě lepší výdrží činící 15 hodin. (smarty.cz)

Adonit Pixel stylus černý

Adonit Pixel stylus černý

Nová, vylepšená verze pera pro mobilní telefony a tablety s operačním systémem iOS. Pero s luxusním vzhledem a ještě lepší výdrží činící 15 hodin. (smarty.cz)

Adonit Pixel Pro stylus černý

Adonit Pixel Pro stylus černý

Profesionální stylus Adonit Pixel Pro byl stvořen speciálně pro Apple iPad Pro. Pracujte a vytvářejte vše co vás napadne s tímto praktickým pomocníkem. (smarty.cz)

Adonit Pixel Pro stylus vesmírně šedý

Adonit Pixel Pro stylus vesmírně šedý

Profesionální stylus Adonit Pixel Pro byl stvořen speciálně pro Apple iPad Pro. Pracujte a vytvářejte vše co vás napadne s tímto praktickým pomocníkem. (smarty.cz)

Adonit Pixel Black (ADPBL)

Adonit Pixel Black (ADPBL)

Stylus pro iPhone a iPad, kvalitní stylus s hliníkovým tělem, vylepšený 1.9 mm hrot, palm rejection, programovatelná tlačítka Stylus Adonit Pixel v hliníkovém těle je ergonomický a kompatibilní s celou řadou zařízení iPhone a iPad včetně grafických aplikací. Nabízí vysokou citlivost, programovatelná tlačítka i automatické zapínání.Všechny fanoušky grafiky a kreslení jistě potěší nový stylus Adonit Pixel Black určený pro iPhone a iPad. Jeden z nejvyspělejších modelů nabízí jedinečnou přesnost, citlivost tlaku (2048 úrovní citlivosti) a vylepšený hrot o šířce 1,9 mm. Umožní vám přirozené psaní i kreslení napříč všemi modely iPhone a iPad.Stylus má odolné hliníkové tělo a přenos dat probíhá přes Bluetooth. Pro zjednodušení práce je vybaven programovatelnými tlačítky. Díky nim se… (alza.cz)

Adonit stylus INK Pro černý

Adonit stylus INK Pro černý

Elegantní stylus Adonit INK Pro s tenkým hrotem byl exkluzivně vytvořen pro Windows a 2v1 tablety. Ovládejte zařízení, zapisujte poznámky, nebo vytvářejte jedinečné kresby jako s opravdovým perem. (smarty.cz)

Adonit stylus Snap 2 vesmírně šedý

Adonit stylus Snap 2 vesmírně šedý

Neuvěřitelně lehký a tenký stylus speciálně vytvořen pro mobilní telefony s možností uchycení na záda telefonu pomocí magnetu. Hrot 1,9mm. Doba provozu 7 hodin. Hmotnost 9,5 g. (smarty.cz)

Adonit stylus Dash 3 Silver (ADJD3S)

Adonit stylus Dash 3 Silver (ADJD3S)

Stylus pro iOS a Android zařízení, kvalitně zpracovaný s kovovým tělem, vylepšený a přesný 1.9 mm hrot, výdrž až 14 hodin Použijte tento stylus Adonit stylus Dash 3 Silver v elegantní stříbrné barvě a usnadněte si práci na vašem mobilním zařízení. Pomocí něj totiž můžete nejenom vytvářet důležité poznámky, texty do školy a pracovní grafy, ale i načrtnout nové návrhy a kreslit různé obrázky. Připojení je přitom velmi snadné, kdy se jen stačí spárovat s daným přístrojem, a poté zacvaknout horní tlačítko. Po prvním spárování se pak stylus připojuje automaticky, takže výsledné připojení zabere pouhých pár sekund. Stylus Adonit je vyrobený z kvalitně zpracovaného hliníku a je kompatibilní se všemi zařízeními Android i iOS. Na boční straně se pak… (alza.cz)

Adonit stylus Dash 3 černý

Adonit stylus Dash 3 černý

Kvalitně zpracovaný kovový stylus. Hrot 1,9 mm. Vydrží až 12-14 hodin. (smarty.cz)

Adonit stylus Dash 3 Black (ADJD3B)

Adonit stylus Dash 3 Black (ADJD3B)

Stylus pro iOS a Android zařízení, kvalitně zpracovaný s kovovým tělem, vylepšený a přesný 1.9 mm hrot, výdrž až 14 hodin Použijte tento stylus Adonit stylus Dash 3 Black v elegantní černé barvě a usnadněte si práci na vašem mobilním zařízení. Pomocí něj totiž můžete nejenom vytvářet důležité poznámky, texty do školy a pracovní grafy, ale i načrtnout nové návrhy a kreslit různé obrázky. Připojení je přitom velmi snadné, kdy se jen stačí spárovat s daným přístrojem, a poté zacvaknout horní tlačítko. Po prvním spárování se pak stylus připojuje automaticky, takže výsledné připojení zabere pouhých pár sekund. Stylus Adonit je vyrobený z kvalitně zpracovaného hliníku a je kompatibilní se všemi zařízeními Android i iOS. Na boční… (alza.cz)

Adonit stylus Dash 3 Bronze (ADJD3BR)

Adonit stylus Dash 3 Bronze (ADJD3BR)

Stylus pro iOS a Android zařízení, kvalitně zpracovaný s kovovým tělem, vylepšený a přesný 1.9 mm hrot, výdrž až 14 hodin Použijte tento stylus Adonit stylus Dash 3 Bronze v elegantní bronzové barvě a usnadněte si práci na vašem mobilním zařízení. Pomocí něj totiž můžete nejenom vytvářet důležité poznámky, texty do školy a pracovní grafy, ale i načrtnout nové návrhy a kreslit různé obrázky. Připojení je přitom velmi snadné, kdy se jen stačí spárovat s daným přístrojem, a poté zacvaknout horní tlačítko. Po prvním spárování se pak stylus připojuje automaticky, takže výsledné připojení zabere pouhých pár sekund. Stylus Adonit je vyrobený z kvalitně zpracovaného hliníku a je kompatibilní se všemi zařízeními Android i iOS. Na… (alza.cz)

Adonit stylus Jot Pro 3 Black (ADP3B)

Adonit stylus Jot Pro 3 Black (ADP3B)

Stylus s luxusním vzhledem a celokovovým zpracováním, zdrsněný hliník ve střední části pro komfortnější psaní, kompatibilní se všemi kapacitními dotykovými displeji, magnetické víčko Luxusní Stylus Adonit Jot Pro 3 v černé variantě. Tento stylus je kompatibilní se všemi dotykovými zařízeními. Konstrukce z jednoho kusu zajistí vysokou pevnost a praktické zdrsnění slouží pro snadnější psaní. Magnetické víčko ochrání váš stylus Adonit Jot Pro 3 před poškozením. Praktická je také klipsa, díky které můžete stylus snad přenášet v kapse. Klíčové vlastnosti Stylus Adonit Jot Pro 3 BlackKompatibilní se všemi zařízenímiMagnetická krytka ochrání váš Stylus Adonit Jot Pro 3Celokovová konstrukce se zdrsněním pro komfortnější drženíStylus Adonit Jot Pro 3 je jednoduchý, ale… (alza.cz)

Adonit stylus Mini 4 Dark Grey (ADM4DG)

Adonit stylus Mini 4 Dark Grey (ADM4DG)

Stylus s luxusním vzhledem a velmi kvalitně zpracovaným kovovým tělem, vylepšená průhledná plastová ploška na hrotu stylusu, šikovný a designový klip pro snadné přenášení, kompatibilní se všemi dotykovými zařízeními Adonit stylus Mini 4 je velice přesný stylus, který se hodí jak pro použití k tabletu nebo ke smartphonu. Díky tomuto peru se vám lépe bude pracovat jak při prohlížení internetu, tak při práci v grafických aplikacích. Je taky vhodný pro kreslení a úpravu fotografií. Oproti klasickým dotykovým perům, tento má tenký hrot pro přesné zachycení každého pohybu na obrazovce. Rukojeť dotykového pera je z pevné oceli a hrot je z měkkého materiálu, nemusíte se bát možného poškrábání displeje při používání. V peru jsou silné neodymové magnety, díky ním stylus můžete pohodlně… (alza.cz)

Adonit stylus Jot Pro 3 Midnight Blue (ADP3MB)

Adonit stylus Jot Pro 3 Midnight Blue (ADP3MB)

Stylus s luxusním vzhledem a celokovovým zpracováním, zdrsněný hliník ve střední části pro komfortnější psaní, kompatibilní se všemi kapacitními dotykovými displeji, magnetické víčko Luxusní Stylus Adonit Jot Pro 3 v tmavě modré variantě. Tento stylus je kompatibilní se všemi dotykovými zařízeními. Konstrukce z jednoho kusu zajistí vysokou pevnost a praktické zdrsnění slouží pro snadnější psaní. Magnetické víčko ochrání váš stylus Adonit Jot Pro 3 před poškozením. Praktická je také klipsa, díky které můžete stylus snad přenášet v kapse. Klíčové vlastnosti Stylus Adonit Jot Pro 3 Midnight BlueKompatibilní se všemi zařízenímiMagnetická krytka ochrání váš Stylus Adonit Jot Pro 3Celokovová konstrukce se zdrsněním pro komfortnější drženíStylus Adonit Jot Pro 3 je… (alza.cz)

Adonit stylus Snap 2 Space Grey (ADS2SG)

Adonit stylus Snap 2 Space Grey (ADS2SG)

Stylus pro iOS a Android smartphony, velmi tenký, možnost magneticky přichytit k smartphonu, přesný 1.9 mm hrot, tělo z hliníku, výdrž až 7 hodin, možnost použití jako bezdrátovou spoušť pro pořizování fotografií Ovládejte svůj mobilní telefon jako nikdy předtím. Přesné a kompaktní pero Adonit Snap je vyrobeno speciálně pro mobilní telefony s operačními systémy Android a iOS. Přesný hrot s tloušťkou pouhých 1,9 mm umožňuje bezkonkurenční přesnost pro psaní a kreslení.Ovládejte svůj mobilní telefon tímto stylusem jako nikdy předtím. Přesné a kompaktní pero Adonit Snap 2 Space Grey je vyrobeno speciálně pro mobilní telefony s operačními systémy Android a iOS. Přesný hrot s tloušťkou pouhých 1,9 mm umožňuje bezkonkurenční přesnost pro psaní a kreslení. Pro práci stačí pouze… (alza.cz)

Adonit stylus Jot Pro 3 Silver (ADP3S)

Adonit stylus Jot Pro 3 Silver (ADP3S)

Stylus s luxusním vzhledem a celokovovým zpracováním, zdrsněný hliník ve střední části pro komfortnější psaní, kompatibilní se všemi kapacitními dotykovými displeji, magnetické víčko Luxusní Stylus Adonit Jot Pro 3 ve stříbrné variantě. Tento stylus je kompatibilní se všemi dotykovými zařízeními. Konstrukce z jednoho kusu zajistí vysokou pevnost a praktické zdrsnění slouží pro snadnější psaní. Magnetické víčko ochrání váš stylus Adonit Jot Pro 3 před poškozením. Praktická je také klipsa, díky které můžete stylus snad přenášet v kapse. Klíčové vlastnosti Stylus Adonit Jot Pro 3 SilverKompatibilní se všemi zařízenímiMagnetická krytka ochrání váš Stylus Adonit Jot Pro 3Celokovová konstrukce se zdrsněním pro komfortnější drženíStylus Adonit Jot Pro 3 je jednoduchý, ale… (alza.cz)

Adonit stylus Jot Pro 3 Rose Gold (ADP3RG)

Adonit stylus Jot Pro 3 Rose Gold (ADP3RG)

Stylus s luxusním vzhledem a celokovovým zpracováním, zdrsněný hliník ve střední části pro komfortnější psaní, kompatibilní se všemi kapacitními dotykovými displeji, magnetické víčko Luxusní Stylus Adonit Jot Pro 3 v růžové variantě. Tento stylus je kompatibilní se všemi dotykovými zařízeními. Konstrukce z jednoho kusu zajistí vysokou pevnost a praktické zdrsnění slouží pro snadnější psaní. Magnetické víčko ochrání váš stylus Adonit Jot Pro 3 před poškozením. Praktická je také klipsa, díky které můžete stylus snad přenášet v kapse. Klíčové vlastnosti Stylus Adonit Jot Pro 3 Rose GoldKompatibilní se všemi zařízenímiMagnetická krytka ochrání váš Stylus Adonit Jot Pro 3Celokovová konstrukce se zdrsněním pro komfortnější drženíStylus Adonit Jot Pro 3 je jednoduchý,… (alza.cz)

Adonit INK černý

Adonit INK černý

Stylus pro dotykové displeje zařízení s operačním systémem Windows. Adonit INK je certifikovaný společností Microsoft, disponuje tenkým hrotem, čidlem tlaku, ochranou proti rozmazání zápěstím a 80 hodinami životnosti baterie. (smarty.cz)

Adonit Replacement Tip 2 pcs Adonit Dash 3 Silver (ARD3TS)

Adonit Replacement Tip 2 pcs Adonit Dash 3 Silver (ARD3TS)

Příslušenství - náhradní hrot pro Adonit Dash 3 stříbrná barva, 2ks v balení Rozbil se vám nebo jste ztratili hrot od stylusu Adonit Dash 3? V tom případě se vám bude hodit sada Adonit Replacement Tip s dvěma kusy v balení. Hrot stačí jednoduše našroubovat na stylus a máte hotovo. Byl vyroben z kvalitního materiálu a přichází ve stříbrné barvě. Klíčové vlastnosti příslušenství Adonit Replacement Tip 2 ks pro Adonit Dash 3 SilverNáhradní hrot pro stylus Adonit Dash 3Dva kusy hrotu Adonit v baleníStačí jednoduše našroubovatVyroben z kvalitního materiáluNáhradní hrot ve stříbrné barvě (alza.cz)

Adonit PhotoGrip černý

Adonit PhotoGrip černý

Praktický držák na telefon určený pro fotografování. Jendoduchá operace jednou rukou, funkce dálkového ovládání stojánku a integrovaný stylus. (smarty.cz)

Adonit Mark Black (ADMB)

Adonit Mark Black (ADMB)

Stylus pro iPad, iPhone a Android zařízení s dotykovou obrazovkou, hliníkový, černý  Stylus, jenž snadno zachytí jak umění krasopisu, tak tahy umělce. Kreslení či psaní prsty na dotykových displejích proměňte jednou pro vždy v minulost. Máme pro vás připraven stylus, který splní všechny vaše náročné požadavky. Tato nová generace univerzálních per pro tablety a všechny druhy smartphonů s dotykovou obrazovkou s přehledem eliminuje poškození obrazovky a nechtěné šmouhy na displeji. Stylus má hliníkové tělo trojúhelníkového tvaru, jež zajistí pocit jako psaní s opravdovým perem. Produkt nevyžaduje žádné zvláštní napájení a po vybalení je tak okamžitě připraven k použití.Klíčové vlastnostiModerní a funkční designHliníkové těloTrojúhelníkový tvarEliminuje poškození obrazovkyNevyžaduje… (alza.cz)

Adonit PhotoGrip Black (ADPGB)

Adonit PhotoGrip Black (ADPGB)

Držák na mobilní telefon univerzální, ergonomická rukojeť usnadňuje ovládání fotoaparátu bez nechtěných doteků, oddělitelný Bluetooth dálkový ovladač, oddělitelný stylus pro ovládání zařízení, součástí balení také mini stativ, cestovní pouzdro a poutko na krk, pojme zařízení o šířce 62.5 - 85mm, kompatibilní s iOS a Android Adonit PhotoGrip Black vám značně ulehčí focení s telefonem. Určitě zprvu zaujme jeho moderní provedení v černé barvě, které lehce přilne k vašemu zařízení. Mobil držíte pohodlně za ergonomickou rukojeť, fotoaparát ovládáte bez nechtěných dotyků obrazovky. Život vám zlehčí také oddělitelný Bluetooth dálkový ovladač, díky kterému můžete například být všichni ve skupinové fotce. Příjemností je i oddělitelný stylus pro ovládání zařízení a rychlou… (alza.cz)

Adonit INK stříbrný

Adonit INK stříbrný

Stylus pro dotykové displeje zařízení s operačním systémem Windows. Adonit INK je certifikovaný společností Microsoft, disponuje tenkým hrotem, čidlem tlaku, ochranou proti rozmazání zápěstím a 80 hodinami životnosti baterie. (smarty.cz)

Adonit SelfieStick selfie tyč černá

Adonit SelfieStick selfie tyč černá

Praktickou selfie tyč s vestavěným stativem ocení všichni, kteří si s focením chtějí opravdu vyhrát. Nabízí oddělitelnou Bluetooth spoušť, délku vysunutí až 60 cm a a ergonomickou rukojeť. (smarty.cz)

Adonit SelfieStick Black (ADPGTB)

Adonit SelfieStick Black (ADPGTB)

Selfie tyč teleskopická 27-60cm, Bluetooth 3.0, oddělitelný ovladač, pro telefony 4.5" displejem a větším, rukojeť lze rozložit na stativ, kompatibilní s Android a iOS, ergonomická rukojeť, vydrž baterie až 20h nepřetržítého používání Rádi sdílíte a přidáváte své autoportréty z výletů a párty na populární sociální sítě? Zapomeňte na nezaostřené záběry, kde nejste vidět a rozšiřte své foto vybavení o selfie tyč Adonit SelfieStick Black. Dá se vysunout až do 60 cm, ve složeném stavu měří 27 cm. Teleskopická konstrukce zajistí také tvorbu panoramat a videí. S bezdrátovým připojením Bluetooth lze snadno ovládat prostřednictvím spouště na rukojeti. Černá barva už jen podtrhuje celkový design. Selfie tyč Adonit SelfieStick Black se postará o to, aby každá další fotografie byla mistrovským… (alza.cz)

Adonit PhotoGrip Qi Black (ADPGQB)

Adonit PhotoGrip Qi Black (ADPGQB)

Držák - univerzální, ergonomická rukojeť usnadňuje ovládání fotoaparátu bez nechtěných doteků, oddělitelný Bluetooth dálkový ovladač, oddělitelný stylus pro ovládání zařízení, součástí balení také mini stativ, bezdrátové nabíjení pro zařízení podporující Qi technologii - baterie o velikosti 3000mAh, cestovní pouzdro a poutko na krk, pojme zařízení o šířce 58 - 85mm(úhlopříčka 4.5" a větší), kompatibilní s iOS a Android Tento držák vám značně ulehčí focení s telefonem. Určitě zprvu zaujme moderní černé provedení Adonit PhotoGrip Qi, které lehce přilne k vašemu zařízení. Rozdílem oproti verzi Adonit PhotoGrip je možnost bezdrátového nabíjení pomocí technologie Qi. Mobil držíte pohodlně za ergonomickou rukojeť a fotoaparát ovládáte bez nechtěných dotyků… (alza.cz)

Smu pixely

Smu pixely

Vyrob sobě, nebo kamarádce originální přívěšky, prstýnky, řetízky. Fantazii se meze nekladou. Výsledkem bude krásný a originální šperk, který zaručeně potěší každou obdarovanou osobu. V balení se nachází široká škála barevných pixelů, pinzeta, zažehlovací papír, navlékací vlákno, klipy, řetízky, kroužky, prstýnky, bavlněné vlákno, jehla na vlákno, oboustranná páska a samozřejmě i ilustrativní návod.  Hračka je vhodná pro děti od 8 let. (fonetip.cz)

Ráj nehtů Fantasy line Barevný UV gel Fantasy Pixel 5g - Black Pixel

Ráj nehtů Fantasy line Barevný UV gel Fantasy Pixel 5g - Black Pixel

Barevný UV gel Fantasy Pixel 5g - Black Pixel Odolný a flexibilní UV gel s velmi dobrou přilnavostí profesionální kvality. Barevný UV gel Fantasy Pixel s jedinečnou paletou moderních barev. Bez problému je možné do gelu vmíchat různá zdobení, vhodný také k mixování s jinými gely. Gel neobsahuje kyselinu! Vzhledem k odstranění kyseliny akrylové má výsledný produkt lepší účinky na nehtovou ploténku, než standardní UV gely. Řada Pixel obsahuje malé třpytivé částice. Středně hustá viskozita, samonivelační - poskytuje vysoký komfort při práci. Vytvrzení: 36Watt / 2 minuty (rajnehtu.cz)

Brýle pixel - černé

Brýle pixel - černé

Co se týče brýlí, extravaganci se v poslední době meze nekladou. A tyto brýle nejsou rozhodně pozadu! Jsou vtipné, ale zároveň cool. Mají zkrátka tu správnou dávku zdravé šílenosti.Pro ty, kteří tedy ještě pamatují 8-bitovou dobu a chovají k ní jistou nostalgii, jsou tyto sluneční brýle to pravé.Cool rozpixelované sluneční brýle pro ty, kteří nosí rádi věci za hranicí módních trendů. Odlehčené obroučky pro lepší komfort, pevné Filtr UV400 1x sluneční brýle (dilego.cz)

SMU pixely

SMU pixely

Vyrob sobě, nebo kamar (mrakyhracek.cz)

Jídelní stůl Pixel

Jídelní stůl Pixel

Moderní jídelní stůl Pixel s kulatou deskou. Deska z lakované MDF bílé barvy má průměr 120 cm. Nohy jsou z lakované oceli v černé barvě. Stůl není rozkládací. Dodáváno v demontu. Rozměry: - průměr 120 cm - výška 76 cm (nabytek-forliving.cz)

Quercetti Pixel Baby Basic

Quercetti Pixel Baby Basic

Nádherná mozaika pro nejmenší děti podporující jejich rozvoj a motoriku. Inovovaný design si zamilujete nejsem Vy, ale i Vaši nejmenší. Kompletní sada. Obrázek šnečka. Vyrobeno v Itálii. Určeno pro děti ve věku 1,5 roku až 4 let Sada obsahuje: 24 velkých knoflíků, 8 vzorových oboustranných karet, transparentní desku s otvory Inovovaný design Materiál: plast, silnější papír (prodeti.cz)

Pixel Puzzles - Japan (251764)

Pixel Puzzles - Japan (251764)

Hra pro PC  VypnutoVynechat z LightBoxu Oddychněte si od každodenního stresu v práci, ve škole nebo si jen prostě zahrajte tradiční puzzle. Pixel Puzzles: Japan kombinuje tradiční puzzle s lehkou videoherní interaktivitou. Jak stavíte jednotlivé stavebnice, váš mnich se posouvá na stupnici vědomí, a čím víc vědomí mnich nabude, tím větší puzzle můžete skládat. Všechny jsou ručně kreslené v krásném japonském stylu.  Hlavní vlastnostiHra ve stylu tradičních puzzle stavebnicRelaxační japonská atmosféra19 stavebnic v rozsahu od 60 do 350 dílkůRealistické fotky pořízené v JaponskuInteraktivní herní prostředí (alza.cz)

Omalovánky Pixel Art Města

Omalovánky Pixel Art Města

30 nových úžasných obrazů pro vybarvování podle čísel a barevné palety – tentokrát nádherné obrazy měst a zajímavých staveb z celého světa. Od ikonických staveb, jako je Chryslerův mrakodrap až po skryté perly, jako je ohromující katedrála Hallgrimskirkja v Reykjavíku, ale také pražský Týnský chrám – vybarvujete pastelkami či fixy malá ohraničená políčka označená číslem barvy a vytvořte krásné obrazy skrývající se na zdánlivě prázdné stránce. Cestujte s námi po světě a objevujte skvělou architekturu a úchvatné pohledy na známá města. (velkykosik.cz)

Různí interpreti – Pixely – DVD

Různí interpreti – Pixely – DVD

Když si mimozemšťani chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi prostřednictvím armády vytvořené z objektů z her, jako jsou PAC-MAN, Donkey Kong, Galaga, Centipede a Space Invaders. Prezident Will Cooper (Kevin James) povolává na pomoc jednoho ze svých nejlepších přátel z dětství, šampióna v hraní videoher z 80. let, Sama Brennera (Adam Sandler), který se staví do čela týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit planetu. Jazyk: čeština, angličtina, polština, turečtina. Titulky: čeština, slovenština, angličtina, chorvatština, řečtina, polština, portugalština, srbština, slovinština, turečtina. +Bonusy +Q*bert. Dojo Quest. Videoklip Game On (supraphonline.cz)

Forever PIXEL (DRFOPIXEL)

Forever PIXEL (DRFOPIXEL)

Dron rozměry 90x90x33 mm, integrovaná kamera, baterie 150mAh, režim akrobacie S tímto dronem můžete létat nejen doma, ale i venku. Nejen ráno a odpoledne, ale i po setmění. Jednoduše řečeno kdykoliv a kdekoliv. Forever Pixel navzdory drobným rozměrům málokdy ztratíte z dohledu díky zabudovaným LED diodám. A pokud ano, na dálkovém ovladači stačí použít tlačítko pro automatický návrat a dron sám od sebe bezpečně přistane na místě, ze kterého vzlétal. Létat můžete třemi rychlostmi podle toho, jestli se cítíte jako letec-začátečník nebo pilot-veterán. S Forever Pixel je také možné veškeré záběry, pořízené zabudovanou kamerkou, odesílat do paměti telefonu nebo tabletu přes… (alza.cz)

Google Pixel 3XL 128GB bílá

Google Pixel 3XL 128GB bílá

Mobilní telefon (UK verze) 6.3" P-OLED 2960x1440, procesor Qualcomm Snapdragon SDM845 (10nm) Octa Core, RAM 4GB, interní paměť 128GB, fotoaparát 12.2Mpx + 8Mpx, GPS, NFC, LTE, USB-C, čtečka otisku prstů, Nano SIM, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, QI bezdrátové nabíjení, baterie 3430 mAh, Android 9.0 Pie Vlastnosti telefonu158 mm76,7 mm7,9 mmHmotnost telefonu: 184 g6,3 "úhlopříčka displejeAndroid 9 Pietyp operačního systému3 430 mAhkapacita baterieNano SIMtyp SIM karty158 × 76,7 × 7,9  mmrozměry telefonu (Š×V×H)128 GBvnitřní paměť12,2 MpxfotoaparátLTEnejrychlejší internetNeslot na paměťové karty 184 ghmotnost telefonuGoogle Pixel 3 XL nasadil laťku vysokoChytřejší, výkonnější, stylovější...takový je mobilní telefon Google Pixel 3 XL představující nový přírůstek do… (alza.cz)

Quercetti Pixel Daisy 10 mm

Quercetti Pixel Daisy 10 mm

Velká děrovaná hrací deska ve tvaru kopretiny a přihrádky na jednotlivé kolíčky, vše co potřebujete k vytváření nekonečného počtu mnohobarevných obrázků. Díky třem přiloženým předlohám a možnosti stažení dalších, si můžou děti hrát a skládat. Velká děrovaná hrací deska ve tvaru kopretiny a přihrádky na jednotlivé kolíčky. Ve střední části schránky mohou být kolíčky promíchané. Přihrádky po obvodu schránky slouží k roztřídění kolíčků. Při skládání obrázků je tak potřebná barva vždy po ruce. Děti si mohou po dlouhé hodiny hrát při skládání úžasných obrázků. Tato zábava navíc uvolňuje mysl, zlepšuje koncentraci a u dětí stimuluje vnímání barev. Vhodné pro děti od 3 let. Obsah balení: 1 Schránka. 1 Děrovaná hrací deska ve tvaru kopretiny. 240 Kolíčků o průměru 10 mm v šesti barvách. 3… (prodeti.cz)

RC Dron FOREVER PIXEL

RC Dron FOREVER PIXEL

Malinký dron Pixel se vyznačuje především svou lehkostí a kompaktností. Díky vysílačce, do níž ho můžete uložit, ho můžete vzít sebou takřka kdekoliv. Pixel má integrovanou kameru, která během letu umožňuje pořizovat videozáznam a fotografie. Mimo to můžete živě přenášet obraz z dronu do mobilního telefonu či tabletu pomocí aplikace Drone Pixel. Dron má dosah až 80 metrů a disponuje funkcemi jako jsou automatický návrat, držení výšky, bezhlavý režim, 3 úrovně rychlosti, akrobacie, signalizace vybití baterie a automatický vzlet a přistání.Vlastnosti:- Gyroskop: 6-osý- Maximální ovládací vzdálenost: až 80 metrů- Maximální vzdálenost pro WiFi ovládání / FPV: až 25 metrů- Vysílací pásmo: 2.4 GHz- Baterie dronu: 3.7 V / 150 mAh Li-Pol- Maximální čas letu: až 6 minut- Doba nabíjení baterie… (tipa.eu)

Jídelní stůl PIXEL Halmar

Jídelní stůl PIXEL Halmar

Kulatý jídelní stůl Pixel je vyroben v kombinaci MDF desky a oceli. Deska stolu je z lakované MDF a nohy stolu jsou ocelové .. Stůl se dodává v barevném provedení bílo-černá. Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.Rozměry:průměr: 120 cmvýška: 76 cm Materiál:MDF / prášková ocelBarva:bílo-čená Hmotnost:29 kgDodáváno v demontu. (dekorhome.cz)

Otiskovací podložky Wilton, pixely 6ks

Otiskovací podložky Wilton, pixely 6ks

Otiskovací podložky Wilton, pixely 6ks Plastové otiskovací podložky s reliéfem pixelů slouží k vytlačení vzoru do marcipánu a následnému zdobení dortů, či muffinů. Počet podložek v balení: 6 ks Rozměry: 2x obdélník (25 x 10 cm) 4x kruh (průměr 6,5 cm) - motiv srdce, domek, smajlík a kruh     Pracovní postup: marcipán, nebo jakoukoli cukrářskou hmotu, vyválíme na tenký plát a položíme na něj otiskovací podložku hrubou stranou dolů. Poté, po podložce, přejedeme válečkem a přitom silně tlačíme, aby se motiv obtiskl do hmoty. (hospodynkam.cz)

Cheap Monday Edge Pixel Blue

Cheap Monday Edge Pixel Blue

Cheap Monday Edge - oversize denimová bunda v crop podání. Světle modrý plísňový vzor a IT print na zádech. Dvě přední kapsy na knoflík a nezačištěný spodní lem. Zapínání na knoflíky je po celé délce. Materiál: 100% bavlna. Sabna měří 181 cm a má na sobě onesize velikost. (freshlabels.cz)

Jídelní stůl PIXEL 120x70 cm

Jídelní stůl PIXEL 120x70 cm

Moderní jídelní stůl s elegantně dekorovanou poličkou. Kovová konstrukce je pochromovaná, deska i polička jsou z tvrzeného skla. Stůl je určený pro 2 osoby. K tomuto stolu doporučujeme židle, které naleznete v nabídce. (nakup-nabytek.cz)

Quercetti Mini Pixel Art - pes

Quercetti Mini Pixel Art - pes

Začínáme s PIXEL ART. Veselá sada pro tvorbu veselých mozaiek. Zábavná stavebnice s úžasným vizuálním efektem po sestavení. Základní sada obsahuje 1200 kolíčků v 6 barvách, destičku a kartonový rámeček s předlohou pejska. sada obsahuje: 1200 kolíčků v 6 barvách, destičku, kartonový rámeček s předlohou materiál: plast, karton, papír vhodné pro děti od 5ti let (prodeti.cz)

Google Pixel 3 128GB bílá

Google Pixel 3 128GB bílá

Mobilní telefon (UK verze) 5.5" P-OLED 2160x1080, procesor Qualcomm Snapdragon SDM845 (10nm) Octa Core, RAM 4GB, interní paměť 128GB, fotoaparát 12.2Mpx + 8Mpx, GPS, NFC, LTE, USB-C, čtečka otisku prstů, Nano SIM, rychlé nabíjení, QI bezdrátové nabíjení, baterie 2915 mAh, Android 9.0 Pie Vlastnosti telefonu145,6 mm68,2 mm7,9 mmHmotnost telefonu: 148 g5,5"úhlopříčka displejeAndroid 9.0 Pietyp operačního systému2 915 mAhkapacita baterieNano SIMtyp SIM karty68,2 × 145,6 × 7,9 mmrozměry telefonu (Š×V×H)128 GBvnitřní paměť12 Mpx + 8 + 8 MpxfotoaparátLTE (4G)nejrychlejší internet-slot na paměťové karty148 ghmotnost telefonu Třetí generace mobilního telefonu od Googlu s označením Pixel 3 nabídne budoucímu uživateli špičkovou výbavou, dokonalý fotoaparát a především čistý operační… (alza.cz)

Google Pixel 3XL 128GB černá

Google Pixel 3XL 128GB černá

Mobilní telefon (UK verze) 6.3" P-OLED 2960x1440, procesor Qualcomm Snapdragon SDM845 (10nm) Octa Core, RAM 4GB, interní paměť 128GB, fotoaparát 12.2Mpx + 8Mpx, GPS, NFC, LTE, USB-C, čtečka otisku prstů, Nano SIM, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, QI bezdrátové nabíjení, baterie 3430 mAh, Android 9.0 Pie Vlastnosti telefonu158 mm76,7 mm7,9 mmHmotnost telefonu: 184 g6,3 "úhlopříčka displejeAndroid 9 Pietyp operačního systému3 430 mAhkapacita baterieNano SIMtyp SIM karty158 × 76,7 × 7,9  mmrozměry telefonu (Š×V×H)128 GBvnitřní paměť12,2 MpxfotoaparátLTEnejrychlejší internetNeslot na paměťové karty 184 ghmotnost telefonuGoogle Pixel 3 XL nasadil laťku vysokoChytřejší, výkonnější, stylovější...takový je mobilní telefon Google Pixel 3 XL představující nový přírůstek do… (alza.cz)

Quercetti Mini Pixel Art - kočka

Quercetti Mini Pixel Art - kočka

Začínáme s PIXEL ART. Veselá sada pro tvorbu veselých mozaiek. Zábavná stavebnice s úžasným vizuálním efektem po sestavení. Základní sada obsahuje 1200 kolíčků v 6 barvách, destičku a kartonový rámeček s předlohou kočky. sada obsahuje: 1200 kolíčků v 6 barvách, destičku, kartonový rámeček s předlohou materiál: plast, karton, papír vhodné pro děti od 5ti let (prodeti.cz)

Quercetti Mini Pixel Art - žába

Quercetti Mini Pixel Art - žába

Začínáme s PIXEL ART. Veselá sada pro tvorbu veselých mozaiek. Zábavná stavebnice s úžasným vizuálním efektem po sestavení. Základní sada obsahuje 1200 kolíčků v 6 barvách, destičku a kartonový rámeček s předlohou žáby. Sada obsahuje: 1200 kolíčků v 6 barvách, destičku, kartonový rámeček s předlohou. Materiál: plast, karton, papír. Vhodné pro děti od 5-ti let. (prodeti.cz)

Quercetti Mini Pixel Art - papoušek

Quercetti Mini Pixel Art - papoušek

Začínáme s PIXEL ART. Veselá sada pro tvorbu veselých mozaiek. Zábavná stavebnice s úžasným vizuálním efektem po sestavení. Základní sada obsahuje 1200 kolíčků v 6 barvách, destičku a kartonový rámeček s předlohou papouška. Sada obsahuje: 1200 kolíčků v 6 barvách, destičku, kartonový rámeček s předlohou. Materiál: plast, karton, papír. Vhodné pro děti od 5-ti let. (prodeti.cz)

Jídelní stůl PIXEL Halmar

Jídelní stůl PIXEL Halmar

Kulatý jídelní stůl Pixel je vyroben v kombinaci MDF desky a oceli. Deska stolu je z lakované MDF a nohy stolu jsou ocelové .. Stůl se dodává v barevném provedení bílo-černá. Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.Rozměry:průměr: 120 cmvýška: 76 cm Materiál:MDF / prášková ocelBarva:bílo-čená Hmotnost:29 kgDodáváno v demontu. (inpostele.cz)

Pixel Puzzles: UndeadZ (251975)

Pixel Puzzles: UndeadZ (251975)

Hra pro PC  VypnutoVynechat z LightBoxu Jestliže vás už nudí klasická hra s puzzle stavebnicemi, tak si určitě zahrajte Pixel Puzzles: UndeadZ. Tradiční puzzle s integrovanou střílečkou, která vám má zničit váš den i ničím nerušený zážitek ze skládání. Mrtvé věci se vás při skládání pokouší sníst. A tyhle mrtvé zrůdy právě musíte držet z dosahu pomocí kombinace min, barikád, kulek a granátů.Postavte zábrany Zombucks a držte si nemrtvé dál od těla. Zabarikádujte cesty, zaplňte podlahu minami, udělejte cokoliv, abyste zabránili zástupům nemrtvých dostat se k vám a zničit všechnu vaši práci. Hlavní vlastnostiTradiční skládání puzzle spojené s akční střílečkouIntenzivní akční atmosféra19 stavebnic v rozsahu velikostí od 60 do 350 dílkůNěkolik bonusových… (alza.cz)

Jelení lůj PIXEL 4.5g

Jelení lůj PIXEL 4.5g

(benu.cz)

Quercetti Pixel Junior Basic

Quercetti Pixel Junior Basic

Nádherná mozaika podporující rozvoj jemné motoriky u dětí. Inovovaný design si zamilujete nejsem Vy, ale i Vaši nejmenší. Kompletní sada. Obrázek pandy. Vyrobeno v Itálii.  Určeno pro děti ve věku 2–5 let. Sada obsahuje: 40 knoflíků Ø 3 cm v celkem 6 barvách, 8 vzorových oboustranných karet, transparentní desku s otvory. Inovovaný design. Materiál: plast, silnější papír. (prodeti.cz)

Google Pixel 3 64GB černá (GA00457)

Google Pixel 3 64GB černá (GA00457)

Mobilní telefon (UK verze) 5.5" P-OLED 2160x1080, procesor Qualcomm Snapdragon SDM845 (10nm) Octa Core, RAM 4GB, interní paměť 64GB, fotoaparát 12.2Mpx + 8Mpx, GPS, NFC, LTE, USB-C, čtečka otisku prstů, Nano SIM, rychlé nabíjení, QI bezdrátové nabíjení, baterie 2915 mAh, Android 9.0 Pie Vlastnosti telefonu145,6 mmNení vyplněn Alternativní text k fotografii!68,2 mmNení vyplněn Alternativní text k fotografii!7,9 mmHmotnost telefonu: 148 g5,5"úhlopříčka displejeGoogle Android 9.0 Pietyp operačního systému2 915 mAhkapacita baterieNano SIMtyp SIM karty68,2 × 145,6 × 7,9 mmrozměry telefonu (Š×V×H)64 GBvnitřní paměť12 + 8 + 8 MpxfotoaparátLTE (4G)nejrychlejší internet-slot na paměťové karty148 ghmotnost telefonu Již třetí generace mobilního telefonu od Googlu Pixel 3 opět zaujme… (alza.cz)

Abus Detecto 7000 RS1 Pixel Yellow

Abus Detecto 7000 RS1 Pixel Yellow

Bezpečnostní zámek na kotouč s alarmem pro motorku. Vlastnosti: Obdélníkový (3 x 5 mm) ocelový třmen - třmen, tělo zámku, jakož i součásti uzamykacího mechanizmu jsou vyrobeny ze speciálně tvrzené oceli - 3D alarm detekční systém, který zaznamená každý pohyb - 3D senzor okamžitě spustí alarm při změně polohy zámku nebo při pokusu o nežádoucí manipulaci - alarm s intenzitou 110 dB - vícebarevné LED světlo a zvukové signály ohlašující aktivaci alarmu a vybití baterií - jednoduché ovládání jednou rukou - zámek se uzavírá a aktivuje automaticky po nasazení na kotouč - ABUS Extra Classe zámek s oboustranným jamkovým klíčem - součástí jsou dvě AAA baterie - dva klíče. Security level: 13/20. Rozměr třmenu: 3 x 5 mm, Světlost zámku: 70 mm, Hmotnost: 600 g. Barevné provedení: Pixel Yellow (muziker.cz)

Kožený puf Kare Design Pixel

Kožený puf Kare Design Pixel

Nábytek od Kare Design je ztělesněním osobitosti, nadčasovosti a vyjímečnosti. Kvalitně zpracované materiály potěší stejně jako trvalá hodnota každého kusu, který pochází z dílny této značky. Váš interiér si zaslouží kvalitu. O ZNAČCE Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě. Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší. (bonami.cz)

Jídelní stůl PIXEL 80x60 cm

Jídelní stůl PIXEL 80x60 cm

Stylový jídelní stůl. Jednoduchý a zároveň elegantní. Kovová konstrukce je pochromovaná, vrchní deska je z tvrzeného skla čirá, spodní deska čirá s jemným mléčným proužkem. (nakup-nabytek.cz)

Google Pixel 2 XL 64GB černý

Google Pixel 2 XL 64GB černý

Mobilní telefon (UK verze) 6.0" pOLED 2880x1440, procesor Qualcomm Snapdragon 835 Octa Core, RAM 4GB, interní paměť 64GB, fotoaparát 12.2Mpx + 8Mpx, GPS, NFC, LTE, USB-C, čtečka otisku prstů, Nano SIM, rychlé nabíjení, baterie 3520 mAh, Android 8.0.Oreo Vlastnosti telefonu157,9 mm76,7 mm7,9 mmHmotnost telefonu: 175 g6"úhlopříčka displejeAndroid 8 Oreotyp operačního systému3 520 mAhkapacita baterieNano SIMtyp SIM karty76,7 × 175 ×7,9 mmrozměry telefonu (Š×V×H)64 GBvnitřní paměť12 MpxfotoaparátLTEnejrychlejší internetNeslot na paměťové karty175 ghmotnost telefonuGoogel Pixel 2 XL, nejlepší fotomobil dnešní dobyNová generace mobilního telefonu od společnosti Google přichází na trh ve špičkové formě. Google Pixel 2 nabízí vyladěný design jehož klíčovou část… (alza.cz)

Cheap Monday Donna Pixel Blue 30

Cheap Monday Donna Pixel Blue 30

Cheap Monday Donna - denimové klasiky s vyšším pasem. Zapínání na knoflík a zip, klasických pět kapes a syrově zastřižený spodní lem. Kraťasy zdobí nášivka s logem na zadní straně a design kolekce na nohavici. Materiál: 100% bavlna. Lui měří 181 cm a má na sobě velikost 27. (freshlabels.cz)

Skládaný obraz IXXI – Pixel Mona Lisa

Skládaný obraz IXXI – Pixel Mona Lisa

Mona Lisa, pravděpodobně nejslavnější portrét na světě. Navíc od nepřekonaného Leonarda da Vinciho. Teď můžete mít Louvre i u Vás doma. Společnost IXXI opět propojuje stylovost s klasickým uměním. (vemzu.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít