ABRA testovací proužky na stanovení hladiny glukózy v krvi 50 ks

ABRA testovací proužky na stanovení hladiny glukózy v krvi 50 ks

ABRA testovací proužky na stanovení hladiny glukózy v krvi 50 ks

Cukrovka je nemoc, která postihuje miliony dospělých i dětí po celém světě. Všichni si musí pravidelně kontrolovat hladinu glukózy v krvi. Kromě samotného přístroje - glukoměru, potřebujete i testovací proužky. Společnost ABRA vytvořila náhradní proužky určené pro své glukoměry. Balení obsahuje 50 ks, můžete je mít proto neustále u sebe a v případě potřeby testovat svou krev, aniž byste museli proužky neustále dokupovat. Celoroční použití Pomůcky mají ideální velikost, aby se s nimi dalo jednoduše manipulovat. Naplno plní svou funkci při teplotách od 10 do 40 °C, takže je lze používat v létě i v zimě, ať už jste kdekoliv. Skladovat je lze při teplotách od 4 do 30 °C. U glukometrů ABRA proužky naplní svůj maximální potenciál, jsou totiž kalibrovány na koncentraci glukózy v plazmě. (drmax.cz)

Testovací proužky k měření hladiny cukru v krvi Contour Plus 50 ks

Testovací proužky k měření hladiny cukru v krvi Contour Plus 50 ks

Testovací proužky Contour PLUS jsou určeny k měření hladiny glukózy v krvi a lze je použít s glukometry Contour Plus a Contour plus ONE. Bez kódování.Metoda minimálního vzorku napomáhá k odběru správného množství krve na první pokus.Pokud nebyl na první pokus odebrán dostatečný vzorek krve, lze v krátkém časovém horizontu vzorek doplnit, aniž by byl nutný další vpich nebo použití nového testovacího proužku.  (babickarstvi.cz)

PROUŽKY DIAGNOSTICKÉ ABRA (PRO ZP KÓD 0169452) INZ. REŽIM,35 MM X 6…

Testovací proužky GMATE 50 ks

Testovací proužky OneTouch Verio 50 ks

Testovací proužky OneTouch Verio 50 ks

Vlastnosti testovacích proužků OneTouch® Verio® Testovací proužek automaticky nasává krev Dotekový proužek Snadné nasátí krve po obou stranách testovacího proužku Předpokládané použití: System OneTouch® Verio® je kalibrovaný pro snadné porovnání s laboratorními metodami. Před použitím tohoto výrobku si vždy přečtěte návod k použití. Uskladnění a manipulace: Tubu s testovacími proužky skladujte v chladu a suchu, v místě s teplotou pod 30°C (86°F), nedávejte do chladničky. Uchovávejte mimo dosah přímého slunce a tepla Testovací proužky uchovávejte pouze v jejich původní tubě. Nepřendávejte je do jiné nádoby, abyste předešli poničení nebo kontaminaci Tubu s testovacími proužky neotevírejte, dokud nejste připraveni na měření. Tubu otevírejte pouze při vyjímání testovacích proužků Okamžitě po… (drmax.cz)

One Touch Select Plus testovací proužky 50 ks

One Touch Select Plus testovací proužky 50 ks

Systém OneTouch Select Plus stanovuje množství glukózy (kvantitativní stanovení) ve vzorku čerstvé kapilární krve. Měření glukózy je snadné a pomáhá zvládat diabetes. Testovací proužky OneTouch Select Plus jsou kompatibilní s glukometrem OneTouch Select Plus a OneTouch Select Plus Flex. Systém je vhodný pro použití v domácích podmínkách i pro zdravotnický personál v klinických zařízeních jako pomůcka při sledování účinnosti regulace diabetu. Princip testu: Krevní glukóza se na testovacím proužku smísí se speciálními chemickými látkami a vyvolá elektrický proud. Síla tohoto proudu se mění v závislosti na množství glukózy ve vzorku krve. Glukometr změří elektrický proud, vypočte hladinu glukózy v krvi, zobrazí výsledek a uloží ho do paměti. Použití: Před použitím si vždy pečlivě umyjte a… (drmax.cz)

Testovací proužky Meditest Medisign MS-2 50 ks

Testovací proužky Meditest Medisign MS-2 50 ks

Sada testovacích proužků 50ks vysoce kvalitních testovacích proužků Medisign MS-2 pro glukometr Medisign MM1000 s prověřenou kvalitou přesnosti mezinárodními certifikáty. Použití: Testovací proužky Medisign MS-2 se používají spolu s glukometrem Medisign MM1000 k měření hladiny glukózy v krvi. Testovací proužky jsou určeny k měření čerstvé kapilární krve z konečků prstů, dlaně nebo předloktí pacienty s diabetem nebo odborným personálem. Zdroj: www.meditest.cz (drmax.cz)

Testovací proužky Accu-Chek Performa 50 ks

Testovací proužky Accu-Chek Performa 50 ks

Testovací proužky Accu-Chek® Performa 50 jsou kalibrovány na plazmu. Takové výsledky je pak možné snadno porovnávat s výsledky získanými pomocí laboratorních metod. Technická data: Balení: 50 ks proužků Samonasávání: Ano. Měření se spustí až při dostatečném vzorku krve, možnost dosátí do 5 vteřin. Nanášení vzorku krve: koncem proužku Doba měření: Do 5 vteřin Vzorek: plná kapilární krev Velikost vzorku: 0,6 mikrolitru (µl) Rozmezí měření: 0,6–33,3 mmol/l Kalibrace proužků: plazmový ekvivalent Možnost měření z alternativních míst: ano – předloktí, paže, u základu palce, lýtko, stehno Provozní relativní vlhkost: 10–90 % Rozsah hematokritu: 10 – 70 % (drmax.cz)

Wellion LUNA DUO testovací proužky 50 ks

Glucolab Testovací proužky pro glukometr GlucoLab 50 ks

Glucolab Testovací proužky pro glukometr GlucoLab 50 ks

Sada testovacích proužků 50 ks vysoce kvalitních testovacích proužků GlucoLab s prověřenou kvalitou přesnosti mezinárodními certifikáty. Použití: Testovací proužky GLUCOLAB se používají spolu s glukometrem GLUCOLAB k měření hladiny glukózy v krvi. Systém GLUCOLAB je kalibrován na plazmu a umožňuje tedy snadné porovnání výsledků s laboratorními metodami. Testovací proužky GLUCOLAB jsou určeny pouze pro testování mimo tělo (diagnostické použití in vitro). Zdroj: www.meditest.cz (drmax.cz)

Easygluco Testovací proužky pro glukometr EasyGluco 50 ks

Easygluco Testovací proužky pro glukometr EasyGluco 50 ks

Sada testovacích proužků 50 ks vysoce kvalitních testovacích proužků EasyGluco s prověřenou kvalitou přesnosti mezinárodními certifikáty. Použití: Testovací proužky EasyGluco se používají spolu s glukometrem EasyGluco k měření hladiny glukózy v krvi. Systém EasyGluco je kalibrován na plazmu a umožňuje tedy snadné porovnání výsledků s laboratorními metodami. Testovací proužky EasyGluco jsou určeny pouze pro testování mimo tělo (diagnostické použití in vitro). EasyGluco je určeno pro kontrolu hladiny glukózy v krvi u pacientů s diabetem. Zdroj: www.meditest.cz (drmax.cz)

Testovací proužky pro glukometr SD-CHECK GOLD 50 ks

Testovací proužky pro glukometr SD-CHECK GOLD 50 ks

Měřící (testovací) proužky pro SD-CHECK Gold Měřící (testovací) proužky Balení obsahuje 2x 25 ks Dlouhá použitelnost (expirace) proužků 18 měsíců Určený pouze pro model: SD-CHECK GOLD 0085483, Sk.11 - Plně hrazeno zdravotními pojišťovnami. Balení: 50 ks Zdroj: www.celimed.cz (drmax.cz)

Sd-codefree Testovací proužky pro glukometr SD-Codefree 50 ks

Sd-codefree Testovací proužky pro glukometr SD-Codefree 50 ks

Měřící (testovací) proužky pro SD Codefree Měřící (testovací) proužky Balení obsahuje 2x 25 ks Dlouhá použitelnost (expirace) proužků 18 měsíců Určený pouze pro model: SD Codefree Balení: 50 ks Zdroj: www.celimed.cz (drmax.cz)

PROUŽKY TESTOVACÍ GLUKÓZA/KETONY V MOČI - DIAPHAN 10006983, VIZUÁLNÍ…

Snižte hladinu cukru v krvi za 8 týdnů (978-80-7390-448-7)

Snižte hladinu cukru v krvi za 8 týdnů (978-80-7390-448-7)

Kniha – autor Michael Mosley, 208 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá JAK PŘEDCHÁZET A LÉČIT DIABETES 2. TYPU BEZ UŽÍVÁNÍ LÉKŮ Doktor Michael Mosley, autor bestsellerů Dieta jinak a Nová dieta 5:2, nám odhaluje jednu z nejzávažnějších a nejnenápadnějších epidemií dnešní doby – zvýšenou hladinu krevního cukru. Potraviny plné cukrů a lehce stravitelných sacharidů, které denně konzumujeme, jsou nejenom viníkem tloustnutí, ale vystavují nás i riziku řady nemocí – diabetu 2. typu, mozkové mrtvice, demence, rakoviny a s tím spojeného celoživotního užívání léků. Každý třetí dospělý v České republice má zvýšené hodnoty krevního cukru a většina z nich to vůbec neví. V této knize doktor Mosley vysvětluje důvody hromadění nebezpečného břišního tuku a ukazuje, jak se ho zbavit. A to… (alza.cz)

Beurer Testovací proužky ke glukometru Beurer GL 44/GL 50 2x25 ks

Beurer Testovací proužky ke glukometru Beurer GL 44/GL 50 2x25 ks

Glukometr je užitečná pomůcka, která slouží uživatelům s cukrovkou k průběžnému a pravidelnému měření aktuální hladiny cukru v krvi. Kromě samotného zařízení však potřebujete k měření i další doplňky, aby byly údaje přesné a měření probíhalo zcela hygienicky. Jedním z těchto doplňků jsou i testovací proužky. Společnost Beurer vytvořila balení náhradních testovacích proužků, které jsou určeny pro glukometry této značky, konkrétně modely Beurer GL 44 nebo GL 50. 50 ks v balení Balení obsahuje celkem 50 kusů testovacích proužků, které jsou rozděleny do dvou balení po 25 kusech. Výrobky jsou bez kódování, jsou proto vhodné k použití kdekoliv a kdykoliv, výborně se hodí do každé domácnosti pro děti i dospělé. Snadno se s nimi manipuluje a glukometr z nich rychle a přesně zpracuje výsledky,… (drmax.cz)

Remedicum SUPER SENSITIVE pH testovací proužky 80 ks

Remedicum SUPER SENSITIVE pH testovací proužky 80 ks

Remedicum SUPER SENSITIVE pH TEST STRIPS pH 4,5 – pH 9,0 pH testovací proužky pro testování z moči a slin Chcete znát své pH, ale nevíte jak na to? Je to vskutku jednoduché! Remedicum pH testovací proužky Vám pomohou zjistit, zda je Vaše tělo kyselé nebo má optimální pH. A to vše v pohodlí Vašeho domova. jednoduché a rychlé zjištění pouze k zevnímu použití (in vitro) určeno k sebetestování ukládejte mimo dosah dětí skladujte při pokojové teplotě v chladném a suchém místě návod uvnitř balení Distributor: Remedicum, s.r.o., 737 01 Český Těšín Vyrobeno v Číně. Balení: 80 ks (drmax.cz)

Testovací proužky 461.15

Testovací proužky 461.15

Popis Testovací proužky 461.15 jsou vhodné k měření hladiny cukru v krvi s glukometrem Beurer GL42.PopisTestovací proužky 461.15: pro Beurer GL42, bez kódování – codefree, snadné zacházení. BaleníBalení obsahuje 50 ks (2 balení po 25 ks).Další sděleníV naší nabídce naleznete také další přístroje a pomůcky. (ageo.cz)

Testovací proužky 464.14

Testovací proužky 464.14

Testovací proužky 464.14 jsou vhodné k měření hladiny cukru v krvi s glukoměrem Beurer GL 44/GL 50.PopisTestovací proužky 464.14: pro Beurer GL 44/GL 50, Codefree - bez kódování, snadné zacházení. BaleníBalení obsahuje 50 ks (2 balení po 25 ks).Náš tipV naší nabídce naleznete také další přístroje a pomůcky. (ageo.cz)

Proužky EasyTouch-glukóza 50ks

Proužky EasyTouch-glukóza 50ks

Popis Proužky EasyTouch-glukóza slouží pro měření hladiny cukru v krvi.PopisProužky EasyTouch-glukóza jsou určeny pro přístroj EasyTouch. Měření je rychlé a přesné.Balení50 proužkůDalší sděleníV naší nabídce naleznete také další glukometry. (ageo.cz)

Testovací proužky ke glukometru Beurer GL 42 2 x 25 ks

Testovací proužky ke glukometru Beurer GL 42 2 x 25 ks

Testovací proužky jsou nedílnou součástí každého glukometru. Přístroj vám měří aktuální množství hladiny cukru v krvi, přičemž tyto hodnoty bere z malého vzorku krve, který najde právě na testovacích proužkách. Jelikož jde o jednorázový doplněk, který je potřeba po každém použití vyměnit za nový, je potřeba, aby si každý uživatel trpící cukrovkou pořídil testovací proužky do zásoby. Společnost Beurer vytvořila sadu náhradních proužků, které jsou přímo určeny pro model glukometru GL 42. 50 kusů v balení Proužky se snadno používají. Jsou codefree, neboli neobsahují žádné kódování, proto je může použít kdokoliv a kdekoliv. Balení obsahuje celkem 50 kusů testovacích proužků, které jsou rozděleny do dvou sad po 25 kusech, aby se vám snadněji braly a nehrozilo jejich znečištění, které by mohlo… (drmax.cz)

pH Testovací proužky 80ks

pH Testovací proužky 80ks

pH Testovací proužky 80ks

Určeno pro testování pH organismu z moči nebo slin. Jednoduché a rychlé zjištění. Pouze k zevnímu použití (in vitro). (pilulka.cz)

Testovací proužky pro glukometr eBsensor

Testovací proužky pro glukometr eBsensor

Popis Testovací proužky pro glukometr eBsensor jsou určené pro měření hladiny cukru v krvi u glukometru eBsensor.PopisTestovací proužky pro glukometr eBsensor: samonasávací proužky, stačí malá kapka krve, určeny pro jednorázové použití, dlouhá expirace (použitelnost) proužků, kalibrační čip v každém balení. ParametryRozměry (D x Š x V): 40 x 45 x 70 mm Váha: 35 g Vzorek krve: plná čerstvá kapilární krev Objem vzorku: 2,5 µl Hct rozsah: 30 - 55% Měřící rozsah: 1,66 - 33,33 mmol/L Teplota pro používání: 10°C - 40°C Vlhkost pro používání: <85% Teplota skladování: 4 - 30 °C Napájení: 2ks 1,5V mikro tužkové AAA baterie Zaregistrováno v číselníku VZP 132004 CE… (ageo.cz)

Glukometr ABRA souprava 1 sada

Glukometr ABRA souprava 1 sada

Glukometr ABRA slouží jako souprava pro stanovení hladiny glukózy v krvi. Výhodou je velký displej, autocoding, 4 denní alarmy, velká kapacitní paměť a možnost spravování výsledku v PC. K úspěšnému měření je dostačující pouze malá kapka krve. (pilulka.cz)

Testovací proužky IH-EGS2003 pro BG5

Testovací proužky IH-EGS2003 pro BG5

Popis Testovací proužky IH-EGS2003 pro BG5 jsou testovací proužky pro iHealth glukometry.PopisAplikace iHealth Gluco-Smart zdarma pro iOS zařízení je kompatibilní s glukometry BG3 a BG5. Po načtení QR kódu na víčku balení aplikace automaticky sleduje množství spotřebovaných testovacích proužků a lancet a jejich expiraci.BaleníBalení obsahuje 50 ks testovacích proužků a 50 ks lancet.Náš tipV naší nabídce naleznete také další přístroje a pomůcky. (ageo.cz)

Náhradní testovací proužky pro AquaChek TruTest

Náhradní testovací proužky pro AquaChek TruTest

Jednorázové měřicí proužky pro měřič kvality vody AquaChek® TrueTest™. Testovací tyčinky se dodávají v utěsněné krabici, kde jsou chráněny proti vnějším vlivům. (conrad.cz)

Beurer Testovací proužky 461.15 (BEU-461.15)

Beurer Testovací proužky 461.15 (BEU-461.15)

Příslušenství 50ks testovacích proužků, pro Beurer GL42  Jste nuceni si pravidelně měřit hladinu cukru v krvi? V případě, že jste majitelem glukometru Beurer GL42, jsou tyto testovací proužky určeny právě pro vás. Použití testovacích proužků je naprosto jednoduché a rychlé. Téměř okamžitě tak budete znát hodnoty glykemie, respektive cukru ve vaší krvi.Klíčové vlastnostiUrčeno pro glukometr Beurer GL4250 ks (2 balení po 25ks) Bez kódování - codefreeSnadné zacházení (alza.cz)

Snižte hladinu cukru v krvi za 8 týdnů kuchařka: Je čas na změnu…

Snižte hladinu cukru v krvi za 8 týdnů kuchařka: Je čas na změnu životního stylu! (978-80-7390-817-1)

Kniha - autor Sarah Schenker; Clare Bailey, 216 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Bestseller Michaela Mosleyho Snižte hladinu cukru v krvi za 8 týdnů přinesl převratnou metodu, díky níž zhubnete, snížíte hladinu cukru v krvi, a zároveň preventivně předcházíte cukrovce 2. typu. V této doprovodné kuchařce doktorky Clare Bailey, manželky Michaela Mosleyho, naleznete spoustu receptů na vyvážená a jednoduchá jídla s nízkým obsahem kalorií a sacharidů. Rychlé snídaně i lahodné večeře. Ať už trpíte cukrovkou a zkusíte kompletní 8týdenní dietní plán nebo prostě jen chcete udržet hladinu cukru v krvi pod kontrolou, tato kuchařka vám pomůže. Navíc zhubnete a možná i trvale změníte své stravovací návyky. (alza.cz)

Náhradní testovací proužky pro aquachek trutest

Náhradní testovací proužky pro aquachek trutest

Jednorázové měřicí proužky pro měřič kvality vody AquaChek® TrueTest™. Testovací tyčinky se dodávají v utěsněné krabici, kde jsou chráněny proti vnějším vlivům.Technické parametryHodnotaDruhy měřeníChlor, pH a celková zásaditostMnožství50 ksVybavení3 parametry na jednom testovacím proužkuObsah baleníKrabička s 50 testovacími proužky. (fonetip.cz)

iHealth EGS-2003 testovací proužky pro iHealth glukometry

iHealth EGS-2003 testovací proužky pro iHealth glukometry

Testovací proužky pro glukometry. Balení obsahuje 50 kusů testovacích proužků. (smarty.cz)

Bouře v krvi (978-80-206-1151-2)

Bouře v krvi (978-80-206-1151-2)

Kniha – autor Graham Hurley, 352 stran, česky, pevná bez přebalu matná Válka v Zálivu skončila. Kuvajt je osvobozen za cenu minimálních spojeneckých ztrát. Zatímco Západ oslavuje svoje vítězství, jeden muž začíná pochybovat. Jak to, že spojenecké ztráty byly tak malé? Novinář Wesley Keogh na tomto tématu pracuje deset roků. Válka v Zálivu byla možná vybojována podle scénáře předem dohodnutého mezi americkým prezidentem Georgem Busem a iráckým diktátorem Saddámem Husajnem. Nejskvělejší hodina Západu může být největším podvodem v dějinách. Keoghje smrtelně nemocný, má AIDS, a líčení, na kterém pracuje a které zasáhne srdce svobodného světa, se má stát jeho odkazem. Zpravodajské agentury na obou stranách Atlantiku bijí na poplach a začínají být nervózní. Mladá agentka britské MI5 Sarah… (alza.cz)

Zima v krvi (978-80-7470-195-5)

Zima v krvi (978-80-7470-195-5)

Kniha - autor James Welch, 178 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Westernová novela Zima v krvi, zasazená do šedesátých let 20. století, uvádí čtenáře do života indiánské komunity v rezervaci Fort Belknap v severoamerickém státě Montana. Protagonistou příběhu a současně jeho vypravěčem je bezejmenný indiánský mladík, odcizený své rodině i zemi, ubíjený pocitem existenciální prázdnoty, před níž marně uniká ke kerouacovsky nevázanému životu plnému divokých jízd, alkoholu či náhodného sexu. Jeho výpravy do nepřátelského světa mimo rezervaci, zpočátku motivované opětovným získáním odcizených věcí, se však postupně proměňují v cesty za nalezením vlastní identity a štěstí. A jeho pouť jej navíc přivede k odhalení dávného rodinného tajemství… Novela je prvotinou klasika americké… (alza.cz)

Zlo v krvi (978-80-204-1787-9)

Zlo v krvi (978-80-204-1787-9)

Kniha – autor Rhiannon Lassiterová, 256 stran, česky, pevná s přebalem matná Na opuštěném sídle v jezerní oblasti je možné projít dveřmi skříně do tajné místnosti na hraní. V ní se pod vrstvami prachu a pavučin kupí stohy knih s hrubě přeškrtanými jmény postav. Kdysi si tam hrály dívky Anne, Emily, Charlotte, vymýšlely si příběhy a smrtí přeškrtnutím obětovaly kladné hrdiny a hrdinky z knih, aby daly život svým vlastním postavám. Ale hru nikdy nedohrály do konce a v záhadných lesích za domem stále něco hladově čeká na nová jména, na jedinou potravu, kterou zná. Pak do velikého domu přijíždí nová rodina a brzy zjistí, že se stala součástí hry. Jenže nezná pravidla… Zlá krev je strhující příběh, plný hrozivých tušení, napětí a strachu, na hranici reálného a nereálného, v mnohém podobný… (alza.cz)

PROUŽKY DIAGNOSTICKÉ WELLION CALLA(PRO ZP KÓD 0085410,0132013,0132014…

STANDARD DIAGNOSTICS SD Proužky testovací pro SD Codefree …

STANDARD DIAGNOSTICS SD Proužky testovací pro SD Codefree (8806120072543)

Příslušenství pro glukometry SD Codefree, 2x 25ks Náhradní testovací proužky jsou určeny pro glukometr SD Codefree, tedy pro přístroj bez nutnosti kalibrace. Balení obsahuje 50 proužků (2x 25) se samonasávacím senzorem. Mají dlouhou výdrž – až 18 měsíců. Po otevření je třeba proužky spotřebovat do 3 měsíců. (alza.cz)

Umění v krvi: Dobrodružství Sherlocka Holmese (978-80-204-4051-8)

Umění v krvi: Dobrodružství Sherlocka Holmese (978-80-204-4051-8)

Kniha – autor Bonnie Macbirdová, 300 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Londýn, chladný prosinec roku 1888. Sherlocku Holmesovi je 34 let a po katastrofálním vyšetřování případu Jacka Rozparovače se opět uchýlil ke kokainu. Watson nedokáže svého přítele ani utěšit, ani ho vytrhnout z letargie – když tu přijde z Paříže podivně zašifrovaný dopis. Mademoiselle La Victoire, krásná francouzská kabaretní hvězda, píše, že se pohřešuje její nemanželský syn, jehož otcem je anglický šlechtic, a ji samotnou na ulicích Montmartru kdosi napadl. Poté co Holmes s Watsonem po boku vyrazí do Paříže, zjistí, že únos dítěte je pouze špičkou ledovce v mnohem spletitější aféře: v Marseilles byla uloupena nesmírně vzácná antická socha a v továrně na hedvábí v Lancashiru bylo zavražděno několik dětí.… (alza.cz)

Měřič obsahu kyslíku v krvi Beurer PO 60 Bluetooth® Pulsoximeter 454…

Měřič obsahu kyslíku v krvi Beurer PO 60 Bluetooth® Pulsoximeter 454.20

Měřič obsahu kyslíku v krvi Beurer PO 60 Bluetooth® Pulsoximeter 454.20 (conrad.cz)

Nero a smrt: Řím v krvi a plamenech (978-80-205-0634-4)

Nero a smrt: Řím v krvi a plamenech (978-80-205-0634-4)

Kniha – autor Michael Weber, 472 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Antický Řím se za vlády císaře Nerona stává vlivnou říší, ale též se ocitá v dekadenci přepychu, v plamenech zmaru a bolesti lásky i úkladů. Bohatý aristokrat Calpurnius, syn významného muže impéria a nádherná Calvie v osidlech vášně, šílený Nero, matkovrah, ale též obdivuhodného umělec, krutý a nevyzpytatelný intrikán Tigellinus, odvážná prostitutka Epicharis, vyčkávající Titus Flavius… Nejhorší požár Říma, krvavé represe vůči křesťanské sektě, tajná spiknutí proti vladaři. Okázalé bohatství, ale i neskutečná bída, zrada, otroctví peněz, lásky a nejhorší intriky. Kdo si může být jistý životem? Stačí málo a smrt se stává každodenním společníkem. (alza.cz)

Glukometr EasyGluco s 25ks testovacích proužků + 25 lancet

Glukometr EasyGluco s 25ks testovacích proužků + 25 lancet

Balení obsahuje elegantní pouzdro, odběrové pero a sadu 25ks lancet. Výrobek je certifikován značkou CE a schválen pro použití v zemích Evropské Unie. Špičkovou kvalitu glukometru dokládá též jeho schválení americkou FDA. automatické kódování proužku moderní biosenzorová technologie extrémně levné testovací proužky přesné měření jednoduché ovládání kontrola a zobrazení okolní teploty rychlé zobrazení výsledku do 9 sekund rozdělení výsledků: před a po jídle či po pohybu až 100 uživatelských profilů velký čitelný displej paměť na 365 výsledků 36 měsíců záruka Typ vzorku Plná kapilární krev Provozní vlhkost 10~90% Objem vzorku min. 1,5 µl Teplota pro uchování proužků 2 °C~30 °C Rozsah testu 0,6~33,3 mmol/l Typ displeje LCD Doba vyhodnocení 5 sekund Rozměry 77 x 46 x 19 (mm) Kalibrace plazma… (drmax.cz)

Glukometr GlucoLab s 25ks testovacích proužků + 25 lancet

Glukometr GlucoLab s 25ks testovacích proužků + 25 lancet

Balení obsahuje elegantní pouzdro, odběrové pero a sadu 25ks lancet. Výrobek je certifikován značkou CE a schválen pro použití v zemích Evropské Unie. Špičkovou kvalitu glukometru dokládá též jeho schválení americkou FDA. automatické kódování proužku moderní biosenzorová technologie extrémně levné testovací proužky přesné měření jednoduché ovládání kontrola a zobrazení okolní teploty rychlé zobrazení výsledku do 5 sekund rozdělení výsledků: před a po jídle či po pohybu až 100 uživatelských profilů velký čitelný displej paměť na 250 výsledků 36 měsíců záruka Typ vzorku Plná kapilární krev Provozní vlhkost 10~90% Objem vzorku min. 1 µl Teplota pro uchování proužků 2 °C~30 °C Rozsah testu 0,6~33,3 mmol/l Typ displeje LCD Doba vyhodnocení 5 sekund Rozměry 85 x 51 x 20 (mm) Kalibrace plazma… (drmax.cz)

Medisana MediTouch 2 proužky (79038)

Medisana MediTouch 2 proužky (79038)

Příslušenství testovací proužky pro MediTouch2 a MediTouch2 Connect, 50ks Mějte své zdraví pod kontrolou s testovacími proužky Medisana! Testovací proužky Medisana se používají spolu s glukometrem Medisana MediTouch 2 k měření hladiny glukózy v krvi. Sada obsahuje padesát testovacích proužků a jejich použití je snadné.  Klíčové vlastnosti testovacích proužků MedisanaKompatibilní s glukometrem MediTouch 2 Vyhodnotí množství glukózy v krviProužky Medisana jsou určeny pro jednorázové použitíObsahuje 50 testovacích proužků (alza.cz)

Testovací adaptér, WAGO 209-170, 8.3 mm , 50 ks

Testovací adaptér, WAGO 209-170, 8.3 mm , 50 ks

Testovací adaptér, WAGO 209-170, 8.3 mm , 50 ks (conrad.cz)

Tyčinky ke stanovení obsahu dusičnanů

Tyčinky ke stanovení obsahu dusičnanů

Ke kontrole koncentrace dusičnanů v pitné nebo spodní vodě. (conrad.cz)

OVERAL ABRA černý

OVERAL ABRA černý

OVERAL ABRA černý Produkt: LC6346 Materiál: 95 % polyester 5 % spandex (manzara.cz)

PROUŽKY DIAGNOSTICKÉ ACCU-CHEK INSTANT (PRO ZP KÓD 0142403)…

Pulovr s proužky nám.modrá proužky 50

Pulovr s proužky nám.modrá proužky 50

Proužkovaný pulovr můžete kombinovat na tisíc způsobů! Ze směsi bavlny a akrylu. V mírně rozšířeném, lichotivém střihu. Kulatý uvolněný výstřih. Dlouhé raglánové rukávy s kontrastním pruhem a knoflíky. Kontrastní pruh na rozšířeném spodním lemu. Postranní rozparky. Materiál 50 % bavlna, 50 % akryl. Lze prát v pračce. Délka cca 70 cm. (vyprodej-slevy.cz)

Akční SET - Glukometr SD CODEFREE + 50 proužků (639)

Akční SET - Glukometr SD CODEFREE + 50 proužků (639)

Set glukometru SD CODEFREE + balení 50ks proužků Glukometr SD CODEFREE v akčním setu s balením obsahujícím 50 ks měřících proužků SD CODEFREE je skvělým pomocníkem pro stanovení hladiny glykemie – krevního cukru. Znát a kontrolovat stav cukru v krvi by měli všichni diabetici, aby měli svou nemoc lépe pod kontrolou a předcházeli tak závažným komplikacím tohoto onemocnění. Výhodou glukometru bez kódování je velmi snadná obsluha, kdy odpadá nutnost kalibrace přístroje kódovacím čipem. Samotné měření trvá pouhých pět vteřin, přičemž stačí jen velmi malá kapka krve cca 0,9 µl. Kromě měřiče krevní glukózy jsou nezbytné také testovací proužky s unikátním samonasávacím sensorem a odběrové pero s jehličkami na jedno použití. Klíčové vlastnosti … (alza.cz)

Stanovení daně podle pomůcek (978-80-7357-513-7)

Stanovení daně podle pomůcek (978-80-7357-513-7)

Kniha – autor Zdeněk Burda, 288 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá (alza.cz)

Souprava pro stanovení vlhkosti sena a slámy Greisinger BaleCheck 100

Souprava pro stanovení vlhkosti sena a slámy Greisinger BaleCheck 100

BaleCheck 100 je profesionální nástroj pro stanovení vlhkosti v balících sena a slámy. Zejména v zemědělství, u hospodářských zvířat nebo u koní je tak snadné určit trvanlivost a kvalitu sena a slámy. Elegantní a robustní měřící sonda může být použita v různých hloubkách. Při maximálním vlhkosti < U 16,0 % lze materiál bezpečně skladovat a používat. (conrad.cz)

Pulovr s kulatým výstřihem, proužky proužky červená 50

Pulovr s kulatým výstřihem, proužky proužky červená 50

Zhotovený z jemného a hřejivého anglického úpletu snadného na údržbu, tento dámský pulovr kombinuje eleganci s pohodlím a pěknými pruhy. Pruhovaný pulovr s kulatým výstřihem ke krku. Dlouhé rukávy. Konce rukávů a spodní lem v pružném provedení. Materiál anglický úplet 100% akryl (lze prát v pračce na 40C°). Délka cca 67 cm. (vyprodej-slevy.cz)

Beurer BEU-GL44WH

Beurer BEU-GL44WH

Glukometr je pro diabetiky nenahraditelnou součástí dne. Tato zdravotní pomůcka Beurer GL44WH, pomáhá pacientům sledovat hladinu cukru v krvi. Pouze 5 sekund můžete znát výsledek měření, naměřenou hodnotu uložit do paměti přístroje a zobrazit si průměr naměřených hodnot. Pomocí měření zjistíte, jak jednotlivé typy potravin ovlivňují hodnoty cukru v krvi. Budete si umět upravovat dávku inzulinu, a tak se naučíte přiměřeně reagovat na zjištěné hodnoty. O výsledcích měření vás informuje modře podsvícený dobře čitelný velký LCD displej. Přístroj byl klinicky testován a je vhodný pro domácí použití. Vlastnosti pro glukometr BEURER GL44WH Přístroj na měření hladiny cukru v krvi Vhodný pro osobní použití snadné použití Ukazuje datum a čas Zobrazuje a ukládá naměřené hodnoty Zobrazuje průměrné… (rozbaleno.cz)

Testovací sada 2 ks sks

Testovací sada 2 ks sks

Technické parametryHodnotaJmenovitý proud1 AKategorie měřeníCAT IDélka dříku61 mmRozměr, O12 mmJmenovité napětí30 V/AC · 60 V/DCPřipojení (součástky)Konektor 4 mmRozměr, délka98 mmPrůchozí odpor (max.)50 m?O hrotu2 mmDélka hrotu7.5 mmBarvaČerná · červenáO zdířky4 mmTyp konektoru (kategorie)Sada zkušebních hrotůVybaveníCAT IJmenovitý proud 1 Ao zásuvky 4 mmčerná, červená (fonetip.cz)

Glukóza - Kompava 500g

Glukóza - Kompava 500g

Glukóza - Kompava: Glukóza je jediná forma cukru, která proudí v krvi a tak se dostává do celého těla a funguje jako rychlý zdroj energie - ,, palivo pro svaly a mozek ".Okamžitá forma energie pro svaly a mozek v podobě hroznového cukru KOMPAVA Glukóza je vhodná pro každého sportovce s vysokým výdejem energie nebo i pro běžného člověk těžko fyzicko pracujícího.Glukóza zvyšuje využití kreatinu a zároveň jeho zvýšené ukládání ve svalových buňkách pro použití jako zdroje energie při extrémních výkonech.DávkováníDenní dávka: 20 - 40 gPři zvýšené námaze se denní dávka může zvýšit trojnásobně:60 - 120 g tří až čtyř dávkách, maximálně 30 g za hodinuTabulka nutričních hodnotNutriční hodnoty:v 100 gv 1 dávce (20 g)Energetická hodnota 1555 kJ / 366 kcal311 kJ / 73,2 kcalSloženíD - glukóza… (najprotein.cz)

Tunika pruhovaná proužky růžová 50

Tunika pruhovaná proužky růžová 50

Originální a trendy! Pro uvolněný, ženský vzhled... Kulatý výstřih s rozparkem s knoflíčky, uvnitř kontrastní provedení. Zaoblený spodní okraj v kontrastním provedení, s postranními rozparky. Materiál 100% cambric. Délka cca 75 cm. (vyprodej-slevy.cz)

Tričko s krátkým rukávem proužky 50

Tričko s krátkým rukávem proužky 50

Velmi krásné tričko na spaní s V výstřihem zdobeným lemem v kontrastní barvě. Krátké rukávy. Materiál 100% česaná bavlna interlock. (vyprodej-slevy.cz)

Beurer GL 44 (BEU-GL44BLC)

Beurer GL 44 (BEU-GL44BLC)

Glukometr vhodný pro osobní použití pro měření obsahu cukru v krvi, podsvícený LCD displej, jednoduché měření, doba měření cca 5 sekund, součástí balení je odběrové pero, 5 jehel, 5 testovacích proužků, baterie, pouzdro, deník Glukometr Beurer GL-44 je ideálním osobním měřičem obsahu cukru v krvi. Má modře podsvícený LCD i slot na testovací proužky a jeho obsluha je opravdu intuitivní. Podporuje označování před jídlem, po jídle a obecné značení. Odběrové pero je součástí výrobku s možností nastavení hloubky. Přístroj také zobrazuje průměrné naměřené hodnoty obsahu glukózy v krvi za 7, 14, 30 a 90 dnů (všechna měření, označené hodnoty).Parametry a specifikace:Vlastnosti:K měření stačí jen 0,6 µl krve Doba měření cca 5 sekund480 pamětí s datem a časemPrůměrné naměřené… (alza.cz)

Top s proužky pruhy růžová 50

Top s proužky pruhy růžová 50

Krajka, pruhy a žíhaný úplet: vítězné trio, které se snoubí v módním, pohodlném a stylovém tričku! Pruhovaný top má výstřih do "V". Široká ramínka. Rovný spodní lem s krajkovým pruhem. Materiál žíhaný žerzej 100% bavlna. Délka cca 70 cm. (vyprodej-slevy.cz)

Glukóza - Kompava 2,0 kg

Glukóza - Kompava 2,0 kg

Glukóza je jediná forma cukru, ktorá prúdi v krvi a tak sa dostáva do celého tela a funguje ako rýchly zdroj energie, ,,palivo pre svaly a mozog". (protein.cz)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Zavřít