4 šedé povlaky na polštářky bavlna 80 x 80 cm (130909)

Produkt 4 šedé povlaky na polštářky bavlna 80 x 80 cm (130909) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu 4 šedé povlaky na polštářky bavlna 80 x 80 cm (130909) upraviť a produkt hľadať znova.

4 šedé povlaky na polštářky bavlna 80 x 80 cm (130909)

4 šedé povlaky na polštářky bavlna 80 x 80 cm (130909)
Detail

Povlak na polštář Barva: Šedá Rozměry: 80 x 80 cm (D x Š) Zapínání na zip Pokyny pro péči: Ruční praní a praní v pračce Pasuje na polštáře 80 x 80 cm Součástí balení jsou 4 povlaky na polštáře Materiál: Bavlna: 100%Barva: Šedá Rozměry: 80 x 80 cm (D x Š) Zapínání na zip Pokyny pro péči: Ruční praní a praní v pračce Pasuje na polštáře 80 x 80 cm Součástí balení jsou 4 povlaky na polštáře Materiál: Bavlna: 100% Nepostradatelnou složkou života je spánek, z tohoto důvodu si vybírejte povlak na polštář velmi důkladně. Povlak na polštář SHUMEE povýší kvalitu spánku na vyšší úroveň a současně se stane dominantou vaší ložnice. S povlakem na polštář SHUMEE se budete na spánek těšit (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 šedé povlaky na polštářky bavlna 80 x 80 cm (130909) , 4 šedé povlaky na polštářky bavlna 80 x 80 cm (130909)

4 modré povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm

4 modré povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: černá Spánek je pro člověka velmi důležitý, výběr povlaku na polštář proto hraje důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vám zajistí odpočinek, který tak moc potřebujete a také se stane vkusnou součástí vaší ložnice. Důležitým aspektem pro výběr bude určitě materiál, jímž u tohoto modelu je bavlna. Bavlněné produkty jsou mezi uživateli oblíbené, zachovávají si svou velikost a jsou stálobarevné. Díky zapínání na zip vyměníte potah na polštář během minutky. Mezi další důležité údaje pro výběr patří také rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE tvoří černá barva. Zajímavé vlastnosti produktu 4 modré povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm S povlakem na polštář SHUMEE si na vás noční můry nepřijdou Bylo ušito z materiálu, kterým je bavlna Snadné zapínání na zip Povlak na polštář o rozměrech 80 × 80 cm Design povlaku na polštář SHUMEE zdůrazňuje černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 modré povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm

4 růžové povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm

4 růžové povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: růžová V posteli strávíme přibližně třetinu svého života, proto je důležité vybrat si ten správný povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE vám umožní klidný a nerušený spánek a současně se stane dominantou vaší ložnice. Jako důležitý aspekt k výběru se určitě řadí i materiál, kterým v tomto případě je bavlna. Produkty z bavlny mají mezi uživateli velkou oblibu, udržují si svou velikost a jsou barevně stálé. Zapínání tvořené zipem vám ušetří spoustu času při výměně potahu na polštář. Během výběru je nutné myslet na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhne růžová barva. Zásadní funkce produktu 4 růžové povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm S povlakem na polštář SHUMEE dodáte ložnici osobitost K jeho výrobě byl použit materiál, kterým je bavlna Zapínání je řešeno zipem Povlak na polštář 80 × 80 cm Design povlaku na polštář SHUMEE vytváří růžová barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 růžové povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm , 4 vínové povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm (130933)

4 zelené povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm

4 zelené povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: zelená Důležitou součástí našeho života je spánek, z tohoto důvodu si vybírejte povlak na polštář velmi důkladně. Povlak na polštář SHUMEE vám zpříjemní odpočinek, který si zasloužíte a také se stane vkusnou součástí vaší ložnice. K důležitým aspektům při výběru se řadí materiál, kterým je bavlna. Produkty z bavlny jsou velmi oblíbené, při praní neztrácí barvy ani svou velikost. Díky zipu se povlékání postele stane zábavou. Před koupí je nezbytné myslet na rozměry. Tento povlak na polštář má 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE utváří zelená barva. Podstatné vlastnosti produktu 4 zelené povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm S povlakem na polštář SHUMEE zažijete ty nejkrásnější chvíle v posteli Pro jeho zhotovení byl použit materiál, jímž je bavlna Praktické zapínání na zip Povlak na polštář 80 × 80 cm Design povlaku na polštář SHUMEE podtrhne zelená barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 zelené povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm

4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm

4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: zelená Postel je centrum dění každé ložnice, proto byste výběr vhodného povlaku na polštář neměli podcenit. Povlak na polštář SHUMEE vám zpříjemní odpočinek, který si zasloužíte a také doplní interiér vaší ložnice. Důležitým aspektem pro výběr bude určitě materiál, kterým je bavlna. Produkty z bavlny si získaly velkou oblibu především pro své vlastnosti, udržují si svou velikost a jsou barevně stálé. Zapínání na zip zajistí rychlou a jednoduchou výměnu potahu na polštář. Je třeba myslet na také na rozměry. Tento povlak na polštář má 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE dotváří zelená barva. Důležité funkce produktu 4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm S povlakem na polštář SHUMEE zažijete ty nejkrásnější chvíle v posteli K jeho výrobě byl použit materiál, kterým je bavlna Zapínání je řešeno zipem Povlak na polštář 80 × 80 cm Vzhled povlaku na polštář SHUMEE dotváří zelená barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm

4 vínové povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm (130933)

4 vínové povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm (130933)
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: vínová Velkou část našich životů trávíme v posteli, proto hraje výběr povlaku na polštář důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vykouzlí z vaší postele ráj spánku a také se stane vkusnou součástí vaší ložnice. Důležitým aspektem pro výběr bude určitě materiál, kterým je v tomto případě bavlna. Výrobky z bavlny mají mezi uživateli vysokou oblibu, zůstávají stejně velké a jsou stálobarevné. Výměna potahu na polštář se vám stane zábavou, díky zapínání na zip. Před zakoupením myslete na rozměry. Tento povlak na polštář má 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE umocňuje vínová barva. Nejdůležitější přednosti produktu 4 vínové povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm S povlakem na polštář SHUMEE už nikdy nebudete chtít z postele K výrobě byl využit materiál, jímž je bavlna Snadné zapínání na zip Povlak na polštář o rozměru 80 × 80 cm Celý povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje vínová barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 vínové povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm (130933)

4 hnědé potahy na polštářky bavlna 80 × 80 cm

4 hnědé potahy na polštářky bavlna 80 × 80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: hnědá Postel je zásadní součástí ložnice, proto je velmi důležité pořídit si kvalitní povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE vám umožní klidný a nerušený spánek a jako bonus dodá vašemu interiéru na osobitosti. Hlavním parametrem při výběru by měl být materiál, jímž u tohoto modelu je bavlna. Produkty z bavlny mají mezi uživateli velkou oblibu, díky barevné stálosti a kvalitě. Povlékání postele nikdy nebylo snazší, díky zipu to bude raz dva. Potřebným údajem při výběru jsou také rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE tvoří hnědá barva. Významné parametry produktu 4 hnědé potahy na polštářky bavlna 80 × 80 cm S povlakem na polštář SHUMEE vykouzlíte z vaší postele ráj spánku Pro jeho zhotovení byl použit materiál, jímž je bavlna Zapínání řeší zip Povlak na polštář o rozměrech 80 × 80 cm Vzhled povlaku na polštář SHUMEE dotváří hnědá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 hnědé potahy na polštářky bavlna 80 × 80 cm

4 modré povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 modré povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: modrá V posteli strávíme přibližně třetinu svého života, výběr kvalitního povlaku na polštář bychom tedy neměli podcenit. Povlak na polštář SHUMEE vám připraví příjemné prostředí pro klidný spánek a zároveň dotvoří interiér vaší ložnice. Mezi rozhodující parametry pro výběr určitě patří i materiál, jímž u tohoto modelu je bavlna. Bavlněné výrobky patří k oblíbené volbě spousty uživatelů, díky barevné stálosti a kvalitě. Díky zapínání na zip vyměníte potah na polštář během minutky. V neposlední řadě myslete také na rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhuje modrá barva. Zajímavé parametry produktu 4 modré povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE se vám budou noční můry vyhýbat K výrobě byl využit materiál, jímž je bavlna Zapínání obstará zip Povlak na polštář o rozměru 40 × 40 cm Design povlaku na polštář SHUMEE dotváří... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 modré povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 bílé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 bílé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: šedá Všichni potřebujeme k životu spánek, proto hraje výběr povlaku na polštář důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vytvoří z vaší postele pohodlné útočiště a zároveň se stane dominantou každého interiéru. Hlavní roli pro jeho výběr hraje materiál, kterým je bavlna. Produkty z bavlny si získaly velkou oblibu především pro své vlastnosti, při praní neztrácí barvy ani svou velikost. Díky zipu se povlékání postele stane zábavou. Před zakoupením myslete na rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhuje šedá barva. Důležité vlastnosti produktu 4 bílé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE dodáte ložnici osobitost K jeho výrobě byl použit materiál, kterým je bavlna Jednoduché zipové zapínání Povlak na polštář o rozměrech 40 × 40 cm Celý povlak na polštář SHUMEE podtrhne šedá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 bílé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: zelená Kvalitní spánek je pro život velmi důležitý, proto byste výběr vhodného povlaku na polštář neměli podcenit. Povlak na polštář SHUMEE vytvoří z vaší postele pohodlné útočiště a zároveň se stane dominantou každého interiéru. Důležitým kritériem pro výběr je jistě materiál, jímž u tohoto modelu je bavlna. Produkty z bavlny si získaly velkou oblibu především pro své vlastnosti, pro svou stálost a kvalitu. Zapínání na zip zajistí rychlou a jednoduchou výměnu potahu na polštář. Během výběru je nutné myslet na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje zelená barva. Hlavní přednosti produktu 4 zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE se vám budou zdát ty nejkrásnější sny K výrobě byl využit materiál, jímž je bavlna Zapíná se zipem Povlak na polštář o rozměrech 40 × 40 cm Design povlaku na polštář SHUMEE zdůrazní... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 hnědé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm

4 hnědé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: hnědá Kvalitní spánek je pro život velmi důležitý, z tohoto důvodu bychom neměli podcenit výběr správného povlaku na polštář. Povlak na polštář SHUMEE zajistí klidný a vyrovnaný spánek a současně dodá vaší ložnici na osobitosti. Mezi rozhodující parametry pro výběr určitě patří i materiál, který v tomto případě představuje bavlna. Bavlněné produkty jsou mezi uživateli velmi oblíbené, pro svou stálost a kvalitu. Zapínání na zip zajistí rychlou a jednoduchou výměnu potahu na polštář. Před zakoupením myslete na rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE vyzdvihuje hnědá barva. Zajímavé parametry produktu 4 hnědé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm S povlakem na polštář SHUMEE zažijete klidný a vyrovnaný spánek Pro jeho výrobu byl vybrán materiál, jímž je bavlna Zapíná se zipem Povlak na polštář s rozměrem 50 × 50 cm Design povlaku na polštář SHUMEE podtrhne... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 hnědé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm

4 hnědé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 hnědé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: hnědá Důležitou součástí našeho života je spánek, výběr kvalitního povlaku na polštář bychom tedy neměli podcenit. Povlak na polštář SHUMEE vám nabídne odpočinek, který si zasloužíte a zároveň dotvoří interiér vaší ložnice. Důležitým parametrem pro výběr je určitě materiál, kterým v tomto případě je bavlna. Bavlněné produkty jsou mezi uživateli velmi oblíbené, díky barevné stálosti a kvalitě. Zapínání je velmi jednoduché, tvoří ho totiž zip. Nezapomeňte také myslet na jeho rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE umocňuje hnědá barva. Základní vlastnosti produktu 4 hnědé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE budete nadmíru spokojeni Materiálem tohoto potahu na polštář je bavlna Snadné zapínání na zip Povlak na polštář o rozměru 40 × 40 cm Vzhled povlaku na polštář SHUMEE zdůrazní hnědá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 hnědé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 růžové povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm

4 růžové povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: růžová Nepostradatelnou složkou života je spánek, z tohoto důvodu si vybírejte povlak na polštář velmi důkladně. Povlak na polštář SHUMEE vám zajistí příjemné chvíle ve vaší posteli a také se stane nedílným doplňkem vaší ložnice. Důležitým kritériem pro výběr je jistě materiál, kterým je v tomto případě bavlna. Produkty z bavlny jsou velmi oblíbené, udržují si svou velikost a jsou barevně stálé. Výměna potahu na polštář se vám stane zábavou, díky zapínání na zip. V neposlední řadě myslete také na rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE vyzdvihuje růžová barva. Základní přednosti produktu 4 růžové povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm S povlakem na polštář SHUMEE vykouzlíte z vaší postele ráj spánku Pro tento potah na polštář byl vybrán materiál, jímž je bavlna Uzavřete ho pomocí zipu Povlak na polštář o rozměrech 50 × 50 cm Celý povlak na polštář SHUMEE... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 růžové povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm

4 bílé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm

4 bílé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: šedá Postel je centrum dění každé ložnice, proto hraje výběr povlaku na polštář důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vykouzlí z vaší postele ráj spánku a přitom vkusně doplní váš interiér. Při rozhodování by vás měl zajímat materiál, jímž u tohoto modelu je bavlna. Bavlněné výrobky patří k oblíbené volbě spousty uživatelů, zůstávají stejně velké a jsou stálobarevné. Práci s povlékáním postele vám usnadní zapínání na zip. V neposlední řadě se zaměřte také na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE umocňuje šedá barva. Klíčové znaky produktu 4 bílé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm S povlakem na polštář SHUMEE už nikdy nebudete chtít z postele Výrobce k jeho zhotovení použil materiál, kterým je bavlna Jednoduše zapnete zipem Povlak na polštář s rozměrem 50 × 50 cm Design povlaku na polštář SHUMEE podtrhne šedá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 bílé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm

4 černé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 černé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: černá Podstatnou součást našich životů tvoří spánek, proto hraje výběr povlaku na polštář důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE povýší kvalitu spánku na vyšší úroveň a současně vkusně doplní interiér ložnice. Důležitým kritériem pro výběr je jistě materiál, kterým je v tomto případě bavlna. Bavlněné produkty jsou mezi uživateli oblíbené, díky neměnné velikosti a stálosti barev. Zapínání tvořené zipem vám ušetří spoustu času při výměně potahu na polštář. Před zakoupením myslete na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE vyzdvihuje černá barva. Zajímavé přednosti produktu 4 černé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE zažijete klidný a vyrovnaný spánek K jeho výrobě byl použit materiál, kterým je bavlna Uzavřete ho pomocí zipu Povlak na polštář s rozměrem 40 × 40 cm Celý povlak na polštář SHUMEE podtrhne černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 černé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 černé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm

4 černé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: černá Důležitou součástí našeho života je spánek, proto je velmi důležité pořídit si kvalitní povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE vám umožní klidný a nerušený spánek a také se stane nedílným doplňkem vaší ložnice. Při rozhodování by vás měl zajímat materiál, jímž u tohoto modelu je bavlna. Výrobky z bavlny mají mezi uživateli vysokou oblibu, zachovávají si svou velikost a jsou stálobarevné. Povlékání postele nikdy nebylo snazší, díky zipu to bude raz dva. V neposlední řadě se zaměřte také na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhne černá barva. Klíčové znaky produktu 4 černé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm S povlakem na polštář SHUMEE budete milovat každou minutu v posteli Bylo navrženo z materiálu, kterým je bavlna Pro jednodušší zapínání má všitý zip Povlak na polštář o rozměrech 50 × 50 cm Design povlaku na polštář SHUMEE zdůrazní... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 černé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm

4 vínové povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 vínové povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: vínová Postel je zásadní součástí ložnice, výběr povlaku na polštář proto hraje důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vám umožní klidný a nerušený spánek a přitom se stane elegantním doplňkem v interiéru. Důležitým parametrem pro výběr je určitě materiál, který v tomto případě představuje bavlna. Výrobky z bavlny si získali mezi lidmi velkou oblibu, pro svou stálost a kvalitu. Zapínání je velmi jednoduché, tvoří ho totiž zip. Při výběru nezapomeňte na rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje vínová barva. Klíčové parametry produktu 4 vínové povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE vykouzlíte z vaší postele ráj spánku Bylo navrženo z materiálu, kterým je bavlna Se zapínáním vám pomůže zip Povlak na polštář o rozměru 40 × 40 cm Celý povlak na polštář SHUMEE podtrhuje vínová barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 vínové povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 béžové povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm

4 béžové povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: béžová Všichni potřebujeme k životu spánek, výběr povlaku na polštář proto hraje důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vám zpříjemní odpočinek, který si zasloužíte a také se stane vkusnou součástí vaší ložnice. Důležitým parametrem pro výběr je určitě materiál, kterým je bavlna. Produkty z bavlny jsou velmi oblíbené, v pračce se nesrazí a jsou barevně stálé. Díky zipu se povlékání postele stane zábavou. Nezapomeňte také myslet na jeho rozměry. Tento povlak na polštář má 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhuje béžová barva. Klíčové přednosti produktu 4 béžové povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm S povlakem na polštář SHUMEE si na vás noční můry nepřijdou K ušití tohoto potahu na polštář byl použit materiál, jímž je bavlna Zapínání za pomoci zipu Povlak na polštář 50 × 50 cm Vzhled povlaku na polštář SHUMEE vytváří béžová barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 béžové povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm

4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm

4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: zelená Postel je zásadní součástí ložnice, proto je výběr povlaku na polštář tak důležitý. Povlak na polštář SHUMEE povýší kvalitu spánku na vyšší úroveň a jako bonus dodá vašemu interiéru na osobitosti. Jako důležitý aspekt k výběru se určitě řadí i materiál, jímž u tohoto modelu je bavlna. Pokud některé produkty patří mezi velmi oblíbené, pak jsou to ty z bavlny, díky neměnné velikosti a stálosti barev. Zapínání je velmi jednoduché, tvoří ho totiž zip. Během výběru je nutné myslet na rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE utváří zelená barva. Rozhodující vlastnosti produktu 4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm S povlakem na polštář SHUMEE dostane vaše postel nový rozměr Bylo ušito z materiálu, kterým je bavlna Zapínání na zip vám usnadní život Povlak na polštář 50 × 50 cm Design povlaku na polštář SHUMEE vytváří zelená barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm , Povlaky na polštářky 4 ks bavlna 50 × 50 cm vínové (130932)

4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: zelená Postel je centrum dění každé ložnice, proto je výběr povlaku na polštář tak důležitý. Povlak na polštář SHUMEE vám zpříjemní odpočinek, který si zasloužíte a také se stane nedílným doplňkem vaší ložnice. Hlavním parametrem při výběru by měl být materiál, kterým v tomto případě je bavlna. Produkty z bavlny jsou známé svou velkou oblíbeností, díky neměnné velikosti a stálosti barev. Díky zipovému zapínání se výměna potahu na polštář stane vaší oblíbenou činností. Nezapomínejte také na rozměry. Tento povlak na polštář má 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE vyzdvihuje zelená barva. Základní parametry produktu 4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE se budete na spánek těšit Materiálem tohoto potahu na polštář je bavlna Snadno uzavřete zipem Povlak na polštář 40 × 40 cm Vzhled povlaku na polštář SHUMEE zdůrazňuje zelená barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 šedé povlaky na polštářky 40 × 40 cm

4 šedé povlaky na polštářky 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: šedá Přibližně třetinu života strávíme v posteli, proto je důležité vybrat si ten správný povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE povýší kvalitu spánku na vyšší úroveň a současně vkusně doplní interiér ložnice. Při výběru se zaměřte na materiál, který v tomto případě představuje bavlna. Produkty z bavlny jsou známé svou velkou oblíbeností, zůstávají stejně velké a jsou stálobarevné. Díky zipu se povlékání postele stane zábavou. Při výběru nezapomeňte na rozměry. Tento povlak na polštář má 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE vyzdvihuje šedá barva. Zajímavé parametry produktu 4 šedé povlaky na polštářky 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE se budete na spánek těšit K ušití tohoto potahu na polštář byl použit materiál, jímž je bavlna Pro jednodušší zapínání má všitý zip Povlak na polštář o rozměrech 40 × 40 cm Celý povlak na polštář SHUMEE vytváří šedá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 šedé povlaky na polštářky 40 × 40 cm

4 šedé povlaky na polštářky 50 × 50 cm

4 šedé povlaky na polštářky 50 × 50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: šedá Postel je zásadní součástí ložnice, proto je výběr povlaku na polštář tak důležitý. Povlak na polštář SHUMEE zajistí klidný a vyrovnaný spánek a také doplní interiér vaší ložnice. Hlavní roli pro jeho výběr hraje materiál, kterým je bavlna. Bavlněné produkty jsou mezi uživateli oblíbené, zachovávají si svou velikost a jsou stálobarevné. Díky zipovému zapínání se výměna potahu na polštář stane vaší oblíbenou činností. Je třeba myslet na také na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje šedá barva. Základní přednosti produktu 4 šedé povlaky na polštářky 50 × 50 cm S povlakem na polštář SHUMEE dodáte ložnici osobitost K ušití tohoto potahu na polštář byl použit materiál, jímž je bavlna Jednoduché zipové zapínání Povlak na polštář o rozměrech 50 × 50 cm Design povlaku na polštář SHUMEE umocňuje šedá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 šedé povlaky na polštářky 50 × 50 cm

4 béžové potahy na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 béžové potahy na polštářky bavlna 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: béžová Velkou část našich životů trávíme v posteli, proto je velmi důležité pořídit si kvalitní povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE vám zajistí odpočinek, který tak moc potřebujete a současně vkusně doplní interiér ložnice. Jako důležitý aspekt k výběru se určitě řadí i materiál, kterým je v tomto případě bavlna. Výrobky z bavlny si získali mezi lidmi velkou oblibu, udržují si svou velikost a jsou barevně stálé. Výměna potahu na polštář se vám stane zábavou, díky zapínání na zip. Nezapomeňte také myslet na jeho rozměry. Tento povlak na polštář má 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje béžová barva. Nejdůležitější přednosti produktu 4 béžové potahy na polštářky bavlna 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE si na vás noční můry nepřijdou Výrobce k jeho ušití zvolit materiál, kterým je bavlna Zapínání řeší zip Povlak na polštář 40 × 40 cm Vzhled povlaku na polštář SHUMEE podtrhuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 béžové potahy na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 béžové povlaky na polštářky 80 × 80 cm

4 béžové povlaky na polštářky 80 × 80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: béžová Spánek je pro člověka velmi důležitý, výběr povlaku na polštář proto hraje důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vám zajistí odpočinek, který tak moc potřebujete a současně vkusně doplní interiér ložnice. Zásadní roli při jeho výběru hraje materiál, jímž je bavlna. Výrobky z bavlny mají mezi uživateli vysokou oblibu, zůstávají stejně velké a jsou stálobarevné. Zapínání na zip šetří vaše nervy během převlékání postele. Potřebným údajem při výběru jsou také rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE umocňuje béžová barva. Důležité přednosti produktu 4 béžové povlaky na polštářky 80 × 80 cm S povlakem na polštář SHUMEE se budete na spánek těšit Pro jeho výrobu byl vybrán materiál, jímž je bavlna Pro jednodušší zapínání má všitý zip Povlak na polštář o rozměrech 80 × 80 cm Design povlaku na polštář SHUMEE podtrhne béžová barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 béžové povlaky na polštářky 80 × 80 cm

4 modré povlaky na polštářky 80 × 80 cm

4 modré povlaky na polštářky 80 × 80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: modrá Spánek nám zabere skoro třetinu života, proto je velmi důležité pořídit si kvalitní povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE vám zajistí odpočinek, který tak moc potřebujete a zároveň elegantně dotvoří vzhled ložnice. Důležitým kritériem pro výběr je jistě materiál, kterým je v tomto případě bavlna. Produkty z bavlny patří k mimořádně oblíbeným, drží stálou velikost a jsou pevné. Zapínání je velmi jednoduché, tvoří ho totiž zip. Nezapomeňte také myslet na jeho rozměry. Tento povlak na polštář má 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE tvoří modrá barva. Důležité parametry produktu 4 modré povlaky na polštářky 80 × 80 cm S povlakem na polštář SHUMEE dostane vaše postel nový rozměr K ušití tohoto potahu na polštář byl použit materiál, jímž je bavlna Zapínání na zip vám usnadní život Povlak na polštář s rozměrem 80 × 80 cm Design povlaku na polštář SHUMEE vytváří modrá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 modré povlaky na polštářky 80 × 80 cm

4 červené povlaky na polštářky bavlněné 80 × 80 cm

4 červené povlaky na polštářky bavlněné 80 × 80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: červená Velkou část našich životů trávíme v posteli, proto je důležité vybrat si ten správný povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE zajistí klidný a vyrovnaný spánek a přitom vkusně doplní váš interiér. Mezi rozhodující parametry pro výběr určitě patří i materiál, který v tomto případě představuje bavlna. Pokud některé produkty patří mezi velmi oblíbené, pak jsou to ty z bavlny, při praní neztrácí barvy ani svou velikost. Díky zapínání na zip vyměníte potah na polštář během minutky. Před koupí je nezbytné myslet na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje červená barva. Základní vlastnosti produktu 4 červené povlaky na polštářky bavlněné 80 × 80 cm S povlakem na polštář SHUMEE budete nadmíru spokojeni K ušití tohoto potahu na polštář byl použit materiál, jímž je bavlna Se zapínáním vám pomůže zip Povlak na polštář 80 × 80 cm Vzhled povlaku na... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 červené povlaky na polštářky bavlněné 80 × 80 cm

Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED šedé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED šedé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Záleží vám na čistém domácím prostředí bez roztočů, bakterií, plísní a zápachu? Máme pro vás řešení! S našimi unikátními napínacími potahy Sanitized® změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky a zároveň splníte všechny vaše požadavky na zdravý a čistý domov. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a navíc vypadají skutečně šik! Potahy jsou ošetřeny antimikrobiální hygienickou funkcí Sanitized® , která brání výskytu bakterií a jiných mikroorganismů až o 99,9 % zvyšuje funkčnost materiálu prodlužuje životnost Účinnost ošetření technologií Sanitized® se nesnižuje ani opakovaným praním! Bielastické potahy na sedací soupravu mají výraznou, ale poddajnou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaši sedací soupravu před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED šedé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm

4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: antracitová Všichni potřebujeme k životu spánek, z tohoto důvodu bychom neměli podcenit výběr správného povlaku na polštář. Povlak na polštář SHUMEE vám zajistí příjemné chvíle ve vaší posteli a zároveň dotvoří interiér vaší ložnice. Důležitým parametrem pro výběr je určitě materiál, jímž u tohoto modelu je polyester. Polyester nevyžaduje žádnou speciální péči, rychle uschne a nemusíte ho žehlit. Zapínání na zip zajistí rychlou a jednoduchou výměnu potahu na polštář. Mezi další důležité údaje pro výběr patří také rozměry. Tento povlak na polštář má 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhne antracitová barva. Podstatné přednosti produktu 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm S povlakem na polštář SHUMEE budete usínat spokojeně Bylo navrženo z materiálu, kterým je polyester Velmi rychle usychá a není třeba jej žehlit Praktické zapínání na zip Povlak na polštář s... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm

4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm

4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: béžová Přibližně třetinu života strávíme v posteli, výběr povlaku na polštář proto hraje důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vám zpříjemní odpočinek, který si zasloužíte a jako bonus dodá vašemu interiéru na osobitosti. Zásadní roli při jeho výběru hraje materiál, jímž u tohoto modelu je bavlna. Produkty z bavlny mají mezi uživateli velkou oblibu, udržují si svou velikost a jsou barevně stálé. Povlékání postele nikdy nebylo snazší, díky zipu to bude raz dva. Během výběru je nutné myslet na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhuje béžová barva. Zásadní funkce produktu 4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm S povlakem na polštář SHUMEE si na vás noční můry nepřijdou K jeho vyrobení byl zvolen materiál, jímž je bavlna Zapínání obstará zip Povlak na polštář o rozměru 80 × 80 cm Design povlaku na polštář SHUMEE podtrhne béžová... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm , Venkovní polštářky 4 ks 45x45 cm šedé

4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm

4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: hnědá Kvalitní spánek je pro život velmi důležitý, proto hraje výběr povlaku na polštář důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vám nabídne odpočinek, který si zasloužíte a zároveň dotvoří interiér vaší ložnice. Zásadní roli při jeho výběru hraje materiál, kterým v tomto případě je bavlna. Výrobky z bavlny mají mezi uživateli vysokou oblibu, zachovávají si svou velikost a jsou stálobarevné. Díky zapínání na zip vyměníte potah na polštář během minutky. Mezi další důležité údaje pro výběr patří také rozměry. Tento povlak na polštář má 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhuje hnědá barva. Stěžejní vlastnosti produktu 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm S povlakem na polštář SHUMEE vykouzlíte z vaší postele ráj spánku K výrobě byl využit materiál, jímž je bavlna Zapíná se zipem Povlak na polštář o rozměru 80 × 80 cm Design povlaku na polštář SHUMEE podtrhuje hnědá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm

Povlaky na polštářky 4 ks bavlna 50 × 50 cm vínové (130932)

Povlaky na polštářky 4 ks bavlna 50 × 50 cm vínové (130932)
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: vínová Nepostradatelnou složkou života je spánek, proto je velmi důležité pořídit si kvalitní povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE vykouzlí z vaší postele ráj spánku a také se stane vkusnou součástí vaší ložnice. Zásadní roli při jeho výběru hraje materiál, jímž je bavlna. Produkty z bavlny jsou známé svou velkou oblíbeností, drží stálou velikost a jsou pevné. Zapínání na zip vám ušetří spoustu času při převlékání. Před koupí je nezbytné myslet na rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhuje vínová barva. Důležité funkce produktu Povlaky na polštářky 4 ks bavlna 50 × 50 cm vínové S povlakem na polštář SHUMEE vykouzlíte z vaší postele ráj spánku Pro jeho výrobu byl vybrán materiál, jímž je bavlna Uzavřete ho pomocí zipu Povlak na polštář o rozměrech 50 × 50 cm Celý povlak na polštář SHUMEE podtrhuje vínová barva (alza.cz)

Podobné produkty ako Povlaky na polštářky 4 ks bavlna 50 × 50 cm vínové (130932)

4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm

4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: béžová Postel je zásadní součástí ložnice, proto byste výběr vhodného povlaku na polštář neměli podcenit. Povlak na polštář SHUMEE vytvoří z vaší postele pohodlné útočiště a také doplní interiér vaší ložnice. Jako důležitý aspekt k výběru se určitě řadí i materiál, kterým je v tomto případě bavlna. Produkty z bavlny jsou známé svou velkou oblíbeností, pro svou barevnou stálost a pevnost. Zapínání je velmi jednoduché, tvoří ho totiž zip. Nezapomeňte také myslet na jeho rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje béžová barva. Klíčové znaky produktu 4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm S povlakem na polštář SHUMEE budete milovat každou minutu v posteli K výrobě byl využit materiál, jímž je bavlna Uzavřete ho pomocí zipu Povlak na polštář s rozměrem 50 × 50 cm Celý povlak na polštář SHUMEE zdůrazní béžová barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm

4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm

4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: antracitová Spánek nám zabere skoro třetinu života, proto bychom měli ložní prádlo vybírat velmi důkladně. Povlak na polštář SHUMEE povýší kvalitu spánku na vyšší úroveň a současně dodá vaší ložnici na osobitosti. Zásadní roli při jeho výběru hraje materiál, kterým je v tomto případě polyester. Polyester si vás získá díky rychlému schnutí a žádné potřebě jej žehlit. Zapínání na zip šetří vaše nervy během převlékání postele. Během výběru je nutné myslet na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhuje antracitová barva. Významné parametry produktu 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE budete určitě spokojeni K výrobě byl využit materiál, jímž je polyester Měkký nemačkavý materiál, který se nežehlí Snadné zapínání na zip Povlak na polštář o rozměru 40 × 40 cm Vzhled povlaku na polštář SHUMEE umocňuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm

4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm

4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: hnědá Velkou část našich životů trávíme v posteli, proto hraje výběr povlaku na polštář důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vám umožní klidný a nerušený spánek a také doplní interiér vaší ložnice. Při rozhodování by vás měl zajímat materiál, kterým je v tomto případě bavlna. Bavlněné produkty jsou mezi uživateli oblíbené, udržují si svou velikost a jsou barevně stálé. Výměna potahu na polštář se vám stane zábavou, díky zapínání na zip. V neposlední řadě se zaměřte také na rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE utváří hnědá barva. Základní přednosti produktu 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm S povlakem na polštář SHUMEE budete usínat spokojeně K výrobě byl využit materiál, jímž je bavlna Snadné zapínání na zip Povlak na polštář s rozměrem 50 × 50 cm Vzhled povlaku na polštář SHUMEE podtrhne hnědá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm

4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm

4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: hnědá Postel je centrum dění každé ložnice, proto bychom měli ložní prádlo vybírat velmi důkladně. Povlak na polštář SHUMEE vám nabídne odpočinek, který si zasloužíte a zároveň se stane dominantou každého interiéru. K důležitým aspektům při výběru se řadí materiál, jímž u tohoto modelu je bavlna. Produkty z bavlny patří k mimořádně oblíbeným, pro svou stálost a kvalitu. Zapínání je velmi jednoduché, tvoří ho totiž zip. Při výběru nezapomeňte na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje hnědá barva. Zásadní funkce produktu 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE se k vám do ložnice dostane elegance Pro jeho výrobu byl vybrán materiál, jímž je bavlna Praktické zapínání na zip Povlak na polštář 40 × 40 cm Design povlaku na polštář SHUMEE podtrhne hnědá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm

4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm

4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: Lyocell a polyester, barva: antracitová Přibližně třetinu života strávíme v posteli, proto je velmi důležité pořídit si kvalitní povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE vytvoří z vaší postele pohodlné útočiště a přitom se stane elegantním doplňkem v interiéru. Mezi rozhodující parametry pro výběr určitě patří i materiál, kterým v tomto případě je Lyocell a polyester. Polyester má velkou výhodu v rychlém schnutí a obvykle jej není třeba žehlit. Zapínání je velmi jednoduché, tvoří ho totiž zip. Nezapomeňte také myslet na jeho rozměry. Tento povlak na polštář má 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE utváří antracitová barva. Důležité funkce produktu 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm S povlakem na polštář SHUMEE zažijete klidný a vyrovnaný spánek K jeho výrobě byl použit materiál, kterým je Lyocell a polyester Povlak na polštář rychle schne a nemusí se žehlit Zapínání na zip si oblíbíte... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm

Bielastické potahy VITTORIA šedá povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Bielastické potahy VITTORIA šedá povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašich starých polštářků na sedačku? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Bielastické potahy na polštářky mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaše polštářky před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeno v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy VITTORIA šedá povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Bielastické potahy VITTORIA smetanová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Bielastické potahy VITTORIA smetanová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašich starých polštářků na sedačku? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Bielastické potahy na polštářky mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaše polštářky před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeno v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy VITTORIA smetanová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Bielastické potahy VITTORIA bordó povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Bielastické potahy VITTORIA bordó povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebený potah vaší taburetky? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých taburetů během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Bielastické potahy na taburety mají líbivou žíhanou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaši taburetku před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy VITTORIA bordó povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Povlaky na polštář 4 ks velur, 80 × 80 cm, béžové

Povlaky na polštář 4 ks velur, 80 × 80 cm, béžové
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: béžová Kvalitní spánek je pro život velmi důležitý, výběr povlaku na polštář proto hraje důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vám připraví příjemné prostředí pro klidný spánek a přitom se stane elegantním doplňkem v interiéru. Důležitým parametrem pro výběr je určitě materiál, který v tomto případě představuje polyester. Polyester má výhodu v tom, že rychle usychá a nepotřebuje žehlit. Díky zipovému zapínání se výměna potahu na polštář stane vaší oblíbenou činností. V neposlední řadě myslete také na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhne béžová barva. Podstatné přednosti produktu Povlaky na polštář 4 ks velur, 80 × 80 cm, béžové S povlakem na polštář SHUMEE budete usínat spokojeně Pro jeho výrobu byl vybrán materiál, jímž je polyester Žehlení není třeba Jednoduché zipové zapínání Povlak na polštář 80 × 80 cm Vzhled povlaku na polštář SHUMEE... (alza.cz)

Podobné produkty ako Povlaky na polštář 4 ks velur, 80 × 80 cm, béžové

Povlaky na polštář 4 ks velur, 80 × 80 cm, černé

Povlaky na polštář 4 ks velur, 80 × 80 cm, černé
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: černá Postel je centrum dění každé ložnice, proto je velmi důležité pořídit si kvalitní povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE zajistí příjemné chvíle ve vaší posteli a zároveň elegantně dotvoří vzhled ložnice. Důležitým kritériem pro výběr je jistě materiál, jímž u tohoto modelu je polyester. Polyester nevyžaduje žádnou velkou péči, rychle usychá a nemusíte jej žehlit. Díky zipovému zapínání se výměna potahu na polštář stane vaší oblíbenou činností. Během výběru je nutné myslet na rozměry. Tento povlak na polštář má 80 × 80 cm. Povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje černá barva. Významné přednosti produktu Povlaky na polštář 4 ks velur, 80 × 80 cm, černé S povlakem na polštář SHUMEE se k vám do ložnice dostane elegance Pro jeho výrobu byl vybrán materiál, jímž je polyester Není potřeba ho žehlit Zapínání na zip si oblíbíte Povlak na polštář s rozměrem 80 × 80 cm Design povlaku na polštář SHUMEE... (alza.cz)

Podobné produkty ako Povlaky na polštář 4 ks velur, 80 × 80 cm, černé

Super strečové potahy GLAMOUR cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Super strečové potahy GLAMOUR cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy GLAMOUR cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Super strečové potahy GLAMOUR hnědé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Super strečové potahy GLAMOUR hnědé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy GLAMOUR hnědé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Super strečové potahy GLAMOUR tabákové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Super strečové potahy GLAMOUR tabákové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy GLAMOUR tabákové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED taupe povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED taupe povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Záleží vám na čistém domácím prostředí bez roztočů, bakterií, plísní a zápachu? Máme pro vás řešení! S našimi unikátními napínacími potahy Sanitized® změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky a zároveň splníte všechny vaše požadavky na zdravý a čistý domov. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a navíc vypadají skutečně šik! Potahy jsou ošetřeny antimikrobiální hygienickou funkcí Sanitized® , která brání výskytu bakterií a jiných mikroorganismů až o 99,9 % zvyšuje funkčnost materiálu prodlužuje životnost Účinnost ošetření technologií Sanitized® se nesnižuje ani opakovaným praním! Bielastické potahy na sedací soupravu mají výraznou, ale poddajnou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaši sedací soupravu před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED taupe povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Záleží vám na čistém domácím prostředí bez roztočů, bakterií, plísní a zápachu? Máme pro vás řešení! S našimi unikátními napínacími potahy Sanitized® změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky a zároveň splníte všechny vaše požadavky na zdravý a čistý domov. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a navíc vypadají skutečně šik! Potahy jsou ošetřeny antimikrobiální hygienickou funkcí Sanitized® , která brání výskytu bakterií a jiných mikroorganismů až o 99,9 % zvyšuje funkčnost materiálu prodlužuje životnost Účinnost ošetření technologií Sanitized® se nesnižuje ani opakovaným praním! Bielastické potahy na sedací soupravu mají výraznou, ale poddajnou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaši sedací soupravu před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED petrolejové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED petrolejové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Záleží vám na čistém domácím prostředí bez roztočů, bakterií, plísní a zápachu? Máme pro vás řešení! S našimi unikátními napínacími potahy Sanitized® změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky a zároveň splníte všechny vaše požadavky na zdravý a čistý domov. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a navíc vypadají skutečně šik! Potahy jsou ošetřeny antimikrobiální hygienickou funkcí Sanitized® , která brání výskytu bakterií a jiných mikroorganismů až o 99,9 % zvyšuje funkčnost materiálu prodlužuje životnost Účinnost ošetření technologií Sanitized® se nesnižuje ani opakovaným praním! Bielastické potahy na sedací soupravu mají výraznou, ale poddajnou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaši sedací soupravu před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED petrolejové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Super strečové potahy NIAGARA cihlová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy NIAGARA cihlová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy NIAGARA cihlová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy NIAGARA antracitová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy NIAGARA antracitová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy NIAGARA antracitová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy NIAGARA čokoládová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy NIAGARA čokoládová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy NIAGARA čokoládová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
4 šedé povlaky na polštářky bavlna 80 x 80 cm (130909), 4 vínové povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm (130933), Povlaky na polštářky 4 ks bavlna 50 × 50 cm vínové (130932), Venkovní polštářky 4 ks 45x45 cm šedé