4 šedé povlaky na polštářky 40 × 40 cm

Produkt 4 šedé povlaky na polštářky 40 × 40 cm sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu 4 šedé povlaky na polštářky 40 × 40 cm upraviť a produkt hľadať znova.

4 šedé povlaky na polštářky 40 × 40 cm

4 šedé povlaky na polštářky 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: šedá Přibližně třetinu života strávíme v posteli, proto je důležité vybrat si ten správný povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE povýší kvalitu spánku na vyšší úroveň a současně vkusně doplní interiér ložnice. Při výběru se zaměřte na materiál, který v tomto případě představuje bavlna. Produkty z bavlny jsou známé svou velkou oblíbeností, zůstávají stejně velké a jsou stálobarevné. Díky zipu se povlékání postele stane zábavou. Při výběru nezapomeňte na rozměry. Tento povlak na polštář má 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE vyzdvihuje šedá barva. Zajímavé parametry produktu 4 šedé povlaky na polštářky 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE se budete na spánek těšit K ušití tohoto potahu na polštář byl použit materiál, jímž je bavlna Pro jednodušší zapínání má všitý zip Povlak na polštář o rozměrech 40 × 40 cm Celý povlak na polštář SHUMEE vytváří šedá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 šedé povlaky na polštářky 40 × 40 cm

Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED šedé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED šedé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Záleží vám na čistém domácím prostředí bez roztočů, bakterií, plísní a zápachu? Máme pro vás řešení! S našimi unikátními napínacími potahy Sanitized® změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky a zároveň splníte všechny vaše požadavky na zdravý a čistý domov. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a navíc vypadají skutečně šik! Potahy jsou ošetřeny antimikrobiální hygienickou funkcí Sanitized® , která brání výskytu bakterií a jiných mikroorganismů až o 99,9 % zvyšuje funkčnost materiálu prodlužuje životnost Účinnost ošetření technologií Sanitized® se nesnižuje ani opakovaným praním! Bielastické potahy na sedací soupravu mají výraznou, ale poddajnou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaši sedací soupravu před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED šedé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

4 šedé povlaky na polštářky 50 × 50 cm

4 šedé povlaky na polštářky 50 × 50 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: šedá Postel je zásadní součástí ložnice, proto je výběr povlaku na polštář tak důležitý. Povlak na polštář SHUMEE zajistí klidný a vyrovnaný spánek a také doplní interiér vaší ložnice. Hlavní roli pro jeho výběr hraje materiál, kterým je bavlna. Bavlněné produkty jsou mezi uživateli oblíbené, zachovávají si svou velikost a jsou stálobarevné. Díky zipovému zapínání se výměna potahu na polštář stane vaší oblíbenou činností. Je třeba myslet na také na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 50 × 50 cm. Povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje šedá barva. Základní přednosti produktu 4 šedé povlaky na polštářky 50 × 50 cm S povlakem na polštář SHUMEE dodáte ložnici osobitost K ušití tohoto potahu na polštář byl použit materiál, jímž je bavlna Jednoduché zipové zapínání Povlak na polštář o rozměrech 50 × 50 cm Design povlaku na polštář SHUMEE umocňuje šedá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 šedé povlaky na polštářky 50 × 50 cm

4 modré povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 modré povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: modrá V posteli strávíme přibližně třetinu svého života, výběr kvalitního povlaku na polštář bychom tedy neměli podcenit. Povlak na polštář SHUMEE vám připraví příjemné prostředí pro klidný spánek a zároveň dotvoří interiér vaší ložnice. Mezi rozhodující parametry pro výběr určitě patří i materiál, jímž u tohoto modelu je bavlna. Bavlněné výrobky patří k oblíbené volbě spousty uživatelů, díky barevné stálosti a kvalitě. Díky zapínání na zip vyměníte potah na polštář během minutky. V neposlední řadě myslete také na rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhuje modrá barva. Zajímavé parametry produktu 4 modré povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE se vám budou noční můry vyhýbat K výrobě byl využit materiál, jímž je bavlna Zapínání obstará zip Povlak na polštář o rozměru 40 × 40 cm Design povlaku na polštář SHUMEE dotváří... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 modré povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 bílé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 bílé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: šedá Všichni potřebujeme k životu spánek, proto hraje výběr povlaku na polštář důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vytvoří z vaší postele pohodlné útočiště a zároveň se stane dominantou každého interiéru. Hlavní roli pro jeho výběr hraje materiál, kterým je bavlna. Produkty z bavlny si získaly velkou oblibu především pro své vlastnosti, při praní neztrácí barvy ani svou velikost. Díky zipu se povlékání postele stane zábavou. Před zakoupením myslete na rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhuje šedá barva. Důležité vlastnosti produktu 4 bílé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE dodáte ložnici osobitost K jeho výrobě byl použit materiál, kterým je bavlna Jednoduché zipové zapínání Povlak na polštář o rozměrech 40 × 40 cm Celý povlak na polštář SHUMEE podtrhne šedá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 bílé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: zelená Kvalitní spánek je pro život velmi důležitý, proto byste výběr vhodného povlaku na polštář neměli podcenit. Povlak na polštář SHUMEE vytvoří z vaší postele pohodlné útočiště a zároveň se stane dominantou každého interiéru. Důležitým kritériem pro výběr je jistě materiál, jímž u tohoto modelu je bavlna. Produkty z bavlny si získaly velkou oblibu především pro své vlastnosti, pro svou stálost a kvalitu. Zapínání na zip zajistí rychlou a jednoduchou výměnu potahu na polštář. Během výběru je nutné myslet na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje zelená barva. Hlavní přednosti produktu 4 zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE se vám budou zdát ty nejkrásnější sny K výrobě byl využit materiál, jímž je bavlna Zapíná se zipem Povlak na polštář o rozměrech 40 × 40 cm Design povlaku na polštář SHUMEE zdůrazní... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 hnědé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 hnědé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: hnědá Důležitou součástí našeho života je spánek, výběr kvalitního povlaku na polštář bychom tedy neměli podcenit. Povlak na polštář SHUMEE vám nabídne odpočinek, který si zasloužíte a zároveň dotvoří interiér vaší ložnice. Důležitým parametrem pro výběr je určitě materiál, kterým v tomto případě je bavlna. Bavlněné produkty jsou mezi uživateli velmi oblíbené, díky barevné stálosti a kvalitě. Zapínání je velmi jednoduché, tvoří ho totiž zip. Nezapomeňte také myslet na jeho rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE umocňuje hnědá barva. Základní vlastnosti produktu 4 hnědé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE budete nadmíru spokojeni Materiálem tohoto potahu na polštář je bavlna Snadné zapínání na zip Povlak na polštář o rozměru 40 × 40 cm Vzhled povlaku na polštář SHUMEE zdůrazní hnědá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 hnědé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 černé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 černé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: černá Podstatnou součást našich životů tvoří spánek, proto hraje výběr povlaku na polštář důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE povýší kvalitu spánku na vyšší úroveň a současně vkusně doplní interiér ložnice. Důležitým kritériem pro výběr je jistě materiál, kterým je v tomto případě bavlna. Bavlněné produkty jsou mezi uživateli oblíbené, díky neměnné velikosti a stálosti barev. Zapínání tvořené zipem vám ušetří spoustu času při výměně potahu na polštář. Před zakoupením myslete na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE vyzdvihuje černá barva. Zajímavé přednosti produktu 4 černé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE zažijete klidný a vyrovnaný spánek K jeho výrobě byl použit materiál, kterým je bavlna Uzavřete ho pomocí zipu Povlak na polštář s rozměrem 40 × 40 cm Celý povlak na polštář SHUMEE podtrhne černá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 černé povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 vínové povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 vínové povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: vínová Postel je zásadní součástí ložnice, výběr povlaku na polštář proto hraje důležitou roli. Povlak na polštář SHUMEE vám umožní klidný a nerušený spánek a přitom se stane elegantním doplňkem v interiéru. Důležitým parametrem pro výběr je určitě materiál, který v tomto případě představuje bavlna. Výrobky z bavlny si získali mezi lidmi velkou oblibu, pro svou stálost a kvalitu. Zapínání je velmi jednoduché, tvoří ho totiž zip. Při výběru nezapomeňte na rozměry. Tento povlak na polštář je o rozměru 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje vínová barva. Klíčové parametry produktu 4 vínové povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE vykouzlíte z vaší postele ráj spánku Bylo navrženo z materiálu, kterým je bavlna Se zapínáním vám pomůže zip Povlak na polštář o rozměru 40 × 40 cm Celý povlak na polštář SHUMEE podtrhuje vínová barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 vínové povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: zelená Postel je centrum dění každé ložnice, proto je výběr povlaku na polštář tak důležitý. Povlak na polštář SHUMEE vám zpříjemní odpočinek, který si zasloužíte a také se stane nedílným doplňkem vaší ložnice. Hlavním parametrem při výběru by měl být materiál, kterým v tomto případě je bavlna. Produkty z bavlny jsou známé svou velkou oblíbeností, díky neměnné velikosti a stálosti barev. Díky zipovému zapínání se výměna potahu na polštář stane vaší oblíbenou činností. Nezapomínejte také na rozměry. Tento povlak na polštář má 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE vyzdvihuje zelená barva. Základní parametry produktu 4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE se budete na spánek těšit Materiálem tohoto potahu na polštář je bavlna Snadno uzavřete zipem Povlak na polštář 40 × 40 cm Vzhled povlaku na polštář SHUMEE zdůrazňuje zelená barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 šedé povlaky na polštářky bavlna 80 x 80 cm (130909)

4 šedé povlaky na polštářky bavlna 80 x 80 cm (130909)
Detail

Povlak na polštář Barva: Šedá Rozměry: 80 x 80 cm (D x Š) Zapínání na zip Pokyny pro péči: Ruční praní a praní v pračce Pasuje na polštáře 80 x 80 cm Součástí balení jsou 4 povlaky na polštáře Materiál: Bavlna: 100%Barva: Šedá Rozměry: 80 x 80 cm (D x Š) Zapínání na zip Pokyny pro péči: Ruční praní a praní v pračce Pasuje na polštáře 80 x 80 cm Součástí balení jsou 4 povlaky na polštáře Materiál: Bavlna: 100% Nepostradatelnou složkou života je spánek, z tohoto důvodu si vybírejte povlak na polštář velmi důkladně. Povlak na polštář SHUMEE povýší kvalitu spánku na vyšší úroveň a současně se stane dominantou vaší ložnice. S povlakem na polštář SHUMEE se budete na spánek těšit (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 šedé povlaky na polštářky bavlna 80 x 80 cm (130909) , 4 šedé povlaky na polštářky bavlna 80 x 80 cm (130909)

4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm

4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: polyester, barva: antracitová Spánek nám zabere skoro třetinu života, proto bychom měli ložní prádlo vybírat velmi důkladně. Povlak na polštář SHUMEE povýší kvalitu spánku na vyšší úroveň a současně dodá vaší ložnici na osobitosti. Zásadní roli při jeho výběru hraje materiál, kterým je v tomto případě polyester. Polyester si vás získá díky rychlému schnutí a žádné potřebě jej žehlit. Zapínání na zip šetří vaše nervy během převlékání postele. Během výběru je nutné myslet na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE podtrhuje antracitová barva. Významné parametry produktu 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE budete určitě spokojeni K výrobě byl využit materiál, jímž je polyester Měkký nemačkavý materiál, který se nežehlí Snadné zapínání na zip Povlak na polštář o rozměru 40 × 40 cm Vzhled povlaku na polštář SHUMEE umocňuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm , Povlaky na polštář 4 ks velur, 40 × 40 cm, béžové

4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm

4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: hnědá Postel je centrum dění každé ložnice, proto bychom měli ložní prádlo vybírat velmi důkladně. Povlak na polštář SHUMEE vám nabídne odpočinek, který si zasloužíte a zároveň se stane dominantou každého interiéru. K důležitým aspektům při výběru se řadí materiál, jímž u tohoto modelu je bavlna. Produkty z bavlny patří k mimořádně oblíbeným, pro svou stálost a kvalitu. Zapínání je velmi jednoduché, tvoří ho totiž zip. Při výběru nezapomeňte na rozměry. Tento povlak na polštář má rozměry 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje hnědá barva. Zásadní funkce produktu 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE se k vám do ložnice dostane elegance Pro jeho výrobu byl vybrán materiál, jímž je bavlna Praktické zapínání na zip Povlak na polštář 40 × 40 cm Design povlaku na polštář SHUMEE podtrhne hnědá barva (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 40 × 40 cm , 4 béžové povlaky na polštářky 80 × 80 cm

Bielastické potahy VITTORIA šedá povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Bielastické potahy VITTORIA šedá povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašich starých polštářků na sedačku? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Bielastické potahy na polštářky mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaše polštářky před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeno v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy VITTORIA šedá povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm) , 4 modré povlaky na polštářky 80 × 80 cm

Bielastické potahy VITTORIA smetanová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Bielastické potahy VITTORIA smetanová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašich starých polštářků na sedačku? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Bielastické potahy na polštářky mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaše polštářky před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeno v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy VITTORIA smetanová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm) , Povlaky na polštář 4 ks velur 40 x 40 cm černé (132933)

Bielastické potahy VITTORIA bordó povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Bielastické potahy VITTORIA bordó povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebený potah vaší taburetky? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých taburetů během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Bielastické potahy na taburety mají líbivou žíhanou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaši taburetku před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy VITTORIA bordó povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm) , Povlaky na polštář 4 ks velur, 40 x 40 cm, našedlé (132951)

Super strečové potahy GLAMOUR cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Super strečové potahy GLAMOUR cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy GLAMOUR cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm) , 4 bílé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm

Super strečové potahy GLAMOUR hnědé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Super strečové potahy GLAMOUR hnědé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy GLAMOUR hnědé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm) , 4 béžové povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm

Super strečové potahy GLAMOUR tabákové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Super strečové potahy GLAMOUR tabákové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy GLAMOUR tabákové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm) , 4 hnědé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm

Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED taupe povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED taupe povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Záleží vám na čistém domácím prostředí bez roztočů, bakterií, plísní a zápachu? Máme pro vás řešení! S našimi unikátními napínacími potahy Sanitized® změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky a zároveň splníte všechny vaše požadavky na zdravý a čistý domov. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a navíc vypadají skutečně šik! Potahy jsou ošetřeny antimikrobiální hygienickou funkcí Sanitized® , která brání výskytu bakterií a jiných mikroorganismů až o 99,9 % zvyšuje funkčnost materiálu prodlužuje životnost Účinnost ošetření technologií Sanitized® se nesnižuje ani opakovaným praním! Bielastické potahy na sedací soupravu mají výraznou, ale poddajnou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaši sedací soupravu před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED taupe povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm) , 4 modré povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm

Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Záleží vám na čistém domácím prostředí bez roztočů, bakterií, plísní a zápachu? Máme pro vás řešení! S našimi unikátními napínacími potahy Sanitized® změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky a zároveň splníte všechny vaše požadavky na zdravý a čistý domov. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a navíc vypadají skutečně šik! Potahy jsou ošetřeny antimikrobiální hygienickou funkcí Sanitized® , která brání výskytu bakterií a jiných mikroorganismů až o 99,9 % zvyšuje funkčnost materiálu prodlužuje životnost Účinnost ošetření technologií Sanitized® se nesnižuje ani opakovaným praním! Bielastické potahy na sedací soupravu mají výraznou, ale poddajnou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaši sedací soupravu před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm) , 4 černé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm

Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED petrolejové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED petrolejové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Záleží vám na čistém domácím prostředí bez roztočů, bakterií, plísní a zápachu? Máme pro vás řešení! S našimi unikátními napínacími potahy Sanitized® změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky a zároveň splníte všechny vaše požadavky na zdravý a čistý domov. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné do šířky i výšky a navíc vypadají skutečně šik! Potahy jsou ošetřeny antimikrobiální hygienickou funkcí Sanitized® , která brání výskytu bakterií a jiných mikroorganismů až o 99,9 % zvyšuje funkčnost materiálu prodlužuje životnost Účinnost ošetření technologií Sanitized® se nesnižuje ani opakovaným praním! Bielastické potahy na sedací soupravu mají výraznou, ale poddajnou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaši sedací soupravu před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Antibakteriální bielastické potahy SANITIZED petrolejové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm) , 4 vínové povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm (130933)

Super strečové potahy NIAGARA cihlová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy NIAGARA cihlová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy NIAGARA cihlová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm) , 4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm

Super strečové potahy NIAGARA antracitová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy NIAGARA antracitová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy NIAGARA antracitová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm) , 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm

Super strečové potahy NIAGARA čokoládová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy NIAGARA čokoládová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy NIAGARA čokoládová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm) , 4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm

Super strečové potahy NIAGARA tabáková povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy NIAGARA tabáková povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy NIAGARA tabáková povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm) , Povlaky na polštářky 4 ks bavlna 50 × 50 cm vínové (130932)

Super strečové potahy NIAGARA smetanová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy NIAGARA smetanová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy NIAGARA smetanová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm) , 4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm

Super strečové potahy NIAGARA oříšková povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy NIAGARA oříšková povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy NIAGARA oříšková povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm) , 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm

Super strečové potahy NIAGARA modrá povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy NIAGARA modrá povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy NIAGARA modrá povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm) , 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm

Super strečové potahy NIAGARA bordó povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy NIAGARA bordó povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy NIAGARA bordó povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm) , 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm

Bielastické potahy OCEANO NOVÉ cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy OCEANO NOVÉ cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašich starých polštářků na sedačku? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Bielastické potahy na polštářky mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaše polštářky před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeno v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy OCEANO NOVÉ cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Super strečové potahy PEPITO šedá povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy PEPITO šedá povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Omrzel se vám každodenní pohled na poněkud opotřebené povlaky vašich dekoračních polštářků? Nebo naopak chcete oživit svoji sedací soupravu novými doplňky? Máme pro vás řešení! S našimi super elastickými povlaky změníte vzhled vašich polštářků během chvilky. Nejnovější kolekce Pepito představuje skutečnou designovou lahůdku, ve které se snoubí tradiční vzor s moderním a především pohodlným provedením měkkého plastického vzoru. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a lehce se přizpůsobí každému typu sedací soupravy či křesla. Super strečové potahy Pepito s elegantní strukturou jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání vaši sedací soupravu před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Potahy navíc splňují parametry standardu Global Recycled, což znamená, že v rámci šetrného přístupu k životnímu prostředí využívají recyklované materiály a produkty jsou zpracovávány udržitelnějším způsobem. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy PEPITO šedá povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy PEPITO oříšková povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy PEPITO oříšková povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Omrzel se vám každodenní pohled na poněkud opotřebené povlaky vašich dekoračních polštářků? Nebo naopak chcete oživit svoji sedací soupravu novými doplňky? Máme pro vás řešení! S našimi super elastickými povlaky změníte vzhled vašich polštářků během chvilky. Nejnovější kolekce Pepito představuje skutečnou designovou lahůdku, ve které se snoubí tradiční vzor s moderním a především pohodlným provedením měkkého plastického vzoru. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a lehce se přizpůsobí každému typu sedací soupravy či křesla. Super strečové potahy Pepito s elegantní strukturou jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání vaši sedací soupravu před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Potahy navíc splňují parametry standardu Global Recycled, což znamená, že v rámci šetrného přístupu k životnímu prostředí využívají recyklované materiály a produkty jsou zpracovávány udržitelnějším způsobem. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy PEPITO oříšková povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Bielastické potahy GRAFITI NOVÉ béžové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy GRAFITI NOVÉ béžové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašich starých polštářků na sedačku? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Bielastické potahy na polštářky mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaše polštářky před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeno v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy GRAFITI NOVÉ béžové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy OCEANO NOVÉ béžové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy OCEANO NOVÉ béžové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašich starých polštářků na sedačku? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Bielastické potahy na polštářky mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaše polštářky před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeno v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy OCEANO NOVÉ béžové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Super strečové potahy PEPITO granátová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy PEPITO granátová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Omrzel se vám každodenní pohled na poněkud opotřebené povlaky vašich dekoračních polštářků? Nebo naopak chcete oživit svoji sedací soupravu novými doplňky? Máme pro vás řešení! S našimi super elastickými povlaky změníte vzhled vašich polštářků během chvilky. Nejnovější kolekce Pepito představuje skutečnou designovou lahůdku, ve které se snoubí tradiční vzor s moderním a především pohodlným provedením měkkého plastického vzoru. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a lehce se přizpůsobí každému typu sedací soupravy či křesla. Super strečové potahy Pepito s elegantní strukturou jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání vaši sedací soupravu před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Potahy navíc splňují parametry standardu Global Recycled, což znamená, že v rámci šetrného přístupu k životnímu prostředí využívají recyklované materiály a produkty jsou zpracovávány udržitelnějším způsobem. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy PEPITO granátová povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Bielastické potahy GRAFITI NOVÉ antracit povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy GRAFITI NOVÉ antracit povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašich starých polštářků na sedačku? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Bielastické potahy na polštářky mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaše polštářky před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeno v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy GRAFITI NOVÉ antracit povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Super strečové potahy NIAGARA zelená povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Super strečové potahy NIAGARA zelená povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)
Detail

Nebaví Vás pohled na opotřebené potahy Vašich starých polštářků? Máme pro vás řešení! S našimi super strešovými potahy změníte vzhled Vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy španělské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Super strečové potahy na polštářky mají výraznou strukturu a jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Jednobarevný a vysoce elastický úplet s 60 % přírodních bavlněných vláken je příjemný na dotek a snadno se udržuje. Dokonale ochrání Vaše polštářky před poničením dětmi nebo Vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeny ve Španělsku. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 60% bavlna, 32% polyester, 8% elastan Rozměry: 40 x 40 cm (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Super strečové potahy NIAGARA zelená povlaky na polštářky 2 ks ( 40 x 40 cm)

Bielastické potahy UNIVERSO NOVÉ žíhané béžové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy UNIVERSO NOVÉ žíhané béžové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašich starých polštářků na sedačku? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Bielastické potahy na polštářky mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaše polštářky před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Tento produkt nahrazuje potahy s původním objednacím číslem 5063709. Vyrobeno v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy UNIVERSO NOVÉ žíhané béžové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy UNIVERSO NOVÉ žíhané cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy UNIVERSO NOVÉ žíhané cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašich starých polštářků na sedačku? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Tento produkt nahrazuje potah s původním objednacím číslem 5127909. Bielastické potahy na polštářky mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaše polštářky před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeno v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy UNIVERSO NOVÉ žíhané cihlové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy UNIVERSO NOVÉ žíhané hnědé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy UNIVERSO NOVÉ žíhané hnědé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašich starých polštářků na sedačku? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Tento produkt nahrazuje potah s původním objednacím číslem 5127809. Bielastické potahy na polštářky mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaše polštářky před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeno v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy UNIVERSO NOVÉ žíhané hnědé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy UNIVERSO NOVÉ žíhané černobílé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy UNIVERSO NOVÉ žíhané černobílé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašich starých polštářků na sedačku? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Tento produkt nahrazuje potah s původním objednacím číslem 5067509. Bielastické potahy na polštářky mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaše polštářky před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeno v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy UNIVERSO NOVÉ žíhané černobílé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy OCEANO NOVÉ hnědo-vínové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy OCEANO NOVÉ hnědo-vínové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašich starých polštářků na sedačku? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Bielastické potahy na polštářky mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaše polštářky před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeno v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy OCEANO NOVÉ hnědo-vínové povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy OCEANO NOVÉ šedo-modré povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy OCEANO NOVÉ šedo-modré povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašich starých polštářků na sedačku? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Bielastické potahy na polštářky mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaše polštářky před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeno v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy OCEANO NOVÉ šedo-modré povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy GRAFITI NOVÉ kaštanově hnědé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Bielastické potahy GRAFITI NOVÉ kaštanově hnědé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)
Detail

Nebaví vás pohled na opotřebené potahy vašich starých polštářků na sedačku? Máme pro vás řešení! S našimi napínacími potahy změníte vzhled vašich starých polštářků během chvilky. Napínací potahy italské výroby jsou vysoce roztažitelné všemi směry a vypadají skutečně šik! Bielastické potahy na polštářky mají líbivou strukturu a jsou vyrobeny z příjemného a odolného mikrovlákna. Spolehlivě ochrání vaše polštářky před poničením dětmi nebo vašimi domácími mazlíčky. Vyrobeno v Itálii. Lze prát v pračce na 30 °C. Materiál: 100% polyester - mikrovlákno, gumičková osnova (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Bielastické potahy GRAFITI NOVÉ kaštanově hnědé povlaky na polštářky 2 ks (40 x 40 cm)

Sada 2 ks povlaků na polštářky PEJSCI 40 x 40 cm

Sada 2 ks povlaků na polštářky PEJSCI 40 x 40 cm
Detail

digitální fototisk jedinečný dárek Sada povlaků Labrador s digitálním potiskem zaručeně potěší každého milovníka psů. Neváhejte a udělejte radost svým blízkým nebo sobě. Sada 2 kusů. Zapínání na zip. Rozměry: 40 x 40 cm Materiál: 100% polyester – mikrovlákno Doporučené praní: 40 °C (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Sada 2 ks povlaků na polštářky PEJSCI 40 x 40 cm

Sada 2 ks povlaků na polštářky ALEX modrá 40 x 40 cm

Sada 2 ks povlaků na polštářky ALEX modrá 40 x 40 cm
Detail

Nádherné povlaky na polštářky zútulní váš domov. Perfektně doplní ložnici s přehozem na postel ve stejné barvě, příjemně ozdobí i sedací soupravu. Povlaky polštářků jsou opatřeny zipovým zapínáním, lze je tedy pohodlně sejmout a vyprat. Moderní technologie a kvalitní materiál zaručí stálost barvy i při opakovaném praní. Kvalitní výrobek s certifikátem OEKO-TEX Standart. Materiál: 50 % bavlna, 50 % polyester Gramáž: 320 g/m2 Doporučené praní: 30 °C (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Sada 2 ks povlaků na polštářky ALEX modrá 40 x 40 cm

Sada 2 ks povlaků na polštářky NOČNÍ NEBE 40 x 40 cm

Sada 2 ks povlaků na polštářky NOČNÍ NEBE 40 x 40 cm
Detail

Sada 2 ks povlaků na polštářky s působivými motivy lesních zvířat a noční oblohy. Sametově hebký materiál, praktické zapínání na zip. Rozměry: 40 x 40 cm Materiál: 100% polyester Doporučené praní: 30 °C (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Sada 2 ks povlaků na polštářky NOČNÍ NEBE 40 x 40 cm

Sada 2 povlaků na polštářky z mikroplyše fialové 40 x 40 cm

Sada 2 povlaků na polštářky z mikroplyše fialové 40 x 40 cm
Detail

sada 2 kusů moderní materiál hřejivé rozzáří váš pokoj antialergické Povlaky na polštářky z hřejivého mikroplyše rozzáří váš pokoj. Povlaky na polštářky velmi rychle schnou, drží barvu, nežmolkují se a nepouští vlákna. Heboučké a hřejivé povlaky na polštářky dodáváme jako sadu 2 kusů. Zapínání na zip. Materiál: 100% polyester - mikroplyš 200 g/m² Rozměry: 40 x 40 cm Doporučené praní: 40 °C Mikroplyš versus mikroflanel Mikroplyš a mikroflanel – často bývají tyto názvy zaměňované, ale v zásadě jde o ten samý materiál. Sametově hebký, s hustým krátkým chloupkem. Technologové užívají název mikroflanel, obecně je však u nás historicky vžitý název mikroplyš. Takže se nebojte pořídit si mikroplyš, ačkoli jste původně chtěli mikroflanel. A naopak. (decodoma.cz)

Podobné produkty ako Sada 2 povlaků na polštářky z mikroplyše fialové 40 x 40 cm

4 béžové potahy na polštářky bavlna 40 × 40 cm

4 béžové potahy na polštářky bavlna 40 × 40 cm
Detail

Povlak na polštář na zip, materiál: bavlna, barva: béžová Velkou část našich životů trávíme v posteli, proto je velmi důležité pořídit si kvalitní povlak na polštář. Povlak na polštář SHUMEE vám zajistí odpočinek, který tak moc potřebujete a současně vkusně doplní interiér ložnice. Jako důležitý aspekt k výběru se určitě řadí i materiál, kterým je v tomto případě bavlna. Výrobky z bavlny si získali mezi lidmi velkou oblibu, udržují si svou velikost a jsou barevně stálé. Výměna potahu na polštář se vám stane zábavou, díky zapínání na zip. Nezapomeňte také myslet na jeho rozměry. Tento povlak na polštář má 40 × 40 cm. Povlak na polštář SHUMEE zdůrazňuje béžová barva. Nejdůležitější přednosti produktu 4 béžové potahy na polštářky bavlna 40 × 40 cm S povlakem na polštář SHUMEE si na vás noční můry nepřijdou Výrobce k jeho ušití zvolit materiál, kterým je bavlna Zapínání řeší zip Povlak na polštář 40 × 40 cm Vzhled povlaku na polštář SHUMEE podtrhuje... (alza.cz)

Podobné produkty ako 4 béžové potahy na polštářky bavlna 40 × 40 cm
4 šedé povlaky na polštářky bavlna 80 x 80 cm (130909), Povlaky na polštář 4 ks velur, 40 × 40 cm, béžové, 4 béžové povlaky na polštářky 80 × 80 cm, 4 modré povlaky na polštářky 80 × 80 cm, Povlaky na polštář 4 ks velur 40 x 40 cm černé (132933), Povlaky na polštář 4 ks velur, 40 x 40 cm, našedlé (132951), 4 bílé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm, 4 béžové povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm, 4 hnědé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm, 4 modré povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm, 4 černé povlaky na polštářky bavlna 50 × 50 cm, 4 vínové povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm (130933), 4 jablkově zelené povlaky na polštářky bavlna 80 × 80 cm, 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm, 4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm, Povlaky na polštářky 4 ks bavlna 50 × 50 cm vínové (130932), 4 béžové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm, 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 80 × 80 cm, 4 antracitové povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm, 4 hnědé povlaky na polštářky, se vzhledem lnu 50 × 50 cm